Lasteüritused

1) Kas lasteüritustele saab registreerida ainult interneti teel?

Korraldajad soovitavad lasteüritustele registreeruda interneti teel, kuid kirja saab panna ka lasteürituste stardipaigas. Registreerimine avatakse kohapeal tund aega enne esimest starti. Registreerimine internetis on avatud ürituse toimumise nädalal esmaspäevast kuni neljapäeva õhtu kella 17.00-ni.

Päev enne lasteürituste toimumist saab lasteüritustele registreerida ka võistluskeskuses (vt aega ja kohta põhiürituste programmist).

2) Kuidas ma last internetis registreerin?

Lapse registreerimiseks on vaja luua kasutajakonto (loo konto siin). Kui sul on konto olemas, siis logi sisse, vali ISETEENINDUS ja edasi vasakult menüüst LAPSED. Lapse/laste registreerimiseks täida vastav registreerimisvorm. Kui lapse registreerimine õnnestus, siis saadetakse meili peale automaatkinnitus ja nimesid saad kontrollida vastava ürituse lasteürituse osalejate nimekirjast.

 NB! Internetis registreerimise suureks eeliseks on see, et lapse/laste andmed salvestatakse sinu konto alla ja järgmine kord ei pea sa enam neid andmeid sisestama.

3) Kas see on tasuline?

Lasteüritustest osavõtt on tasuta. 

4) Kas lapsed saavad samuti stardinumbri?

Kõigile registreerunutele väljastatakse stardinumber ja loositalong. Internetis registreerunutel on talong juba eeltäidetud. Eelregistreerunud saavad oma stardinumbrid kätte reedel võistluskeskusest või lasteürituste hommikul stardipaigast.

5) Kui palju varem ma pean kohal olema?

Soovitame stardipaika tulla vähemalt pool tundi enne lapse starti. 

6) Kas mu laps võib startida ka endast vanemate või noorematega?

Lasteürituste programmis on iga vanusegrupi stardi juures ära toodud ka distantsi pikkus. Palun valige lapsele start pigem distantsi pikkuse, kui ea järgi, sest vaid lapsevanem oskab õigesti hinnata oma lapse võimeid. Spordiüritusest osavõtust peaks lapsele jääma meeldiv kogemus. Tuletame meelde, et meie lasteüritustel ei selgitata võitjaid!

7) Kus ma leian infot selle kohta, kas mu laps võitis loosiauhinna?

Lasteürituste loosiauhindade võitjad hõigatakse välja stardipaigas kohapeal. Kõik loosiauhinnad, mis kohapeal välja ei võeta, saab hiljem kätte Klubi Tartu Maraton büroost. Väljavõtmata loosiauhindade võitjate nimed avaldatakse üritusejärgselt kodulehel uudiste rubriigis. Loosiauhindadele saab järgi tulla 1 kuu jooksul pärast üritust!