Participants

Open Track

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
25 Abel, Markko 1978 Harju maakond
57 Ausmees, Evelin 1978 Harju maakond Swedbank AS
3 Bristow, Jean 1948 Canada
64 Bulatovskii, Evgenii 1979 Russia
Dasek, Miroslav 1948 Czech Republic
72 Denisov, Andrey 1972 Russia Pskov Ski Team
7 Drew, Murray 1962 Canada
29 Einberg, Peeter 1959 Harju maakond
19 Fomina, Anna 1986 Russia Pro-Trener
20 Forzatti, Carlo 1948 Italy
27 Fraser, Annette 1964 United Kingdom
15 Härms, Ivo 1954 Harju maakond Trismile
46 Irik, Jüri 1961 Harju maakond
70 Jaeski, Eve 1974 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
14 Kakk, Liina 1967 Harju maakond
24 Kangur, Margus 1976 Tartu maakond
33 Karo, Erko 1971 Harju maakond
75 Kilmi, Jaak 1973 Harju maakond Eesti Sportlane
63 Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond
Kral, Josef 1970 Sweden
Kralova, Ivana 1969 Sweden
68 Kuligin, Aleksei 1988 Harju maakond
69 Kull, Jüri 1964 Lääne maakond Klubi Tartu Maraton
38 Kõiv, Mait 1961 Harju maakond Tartu Ülikool
61 Laanemaa, Toomas 1971 Harju maakond
18 Laatunen, Timo 1968 Finland
58 Langebraun, Mihkel 1986 Valga maakond
52 Lehismets, Madis 1975 Lääne maakond
55 Leppänen, Eero 1956 Finland A. Le Coq
37 Liiv, Harry 1950 Harju maakond
10 Lindenberg, Ingrid 1966 Tartu maakond
12 Lindgren, Jan-Erik 1959 Sweden
6 Lindsaar, Indrek 1973 Tartu maakond
62 Lumiaho, Iina 1990 Finland Trismile
28 Malcolm, Kate 1971 New Zealand
44 Maljugin, Anton 1978 Harju maakond
66 Malzubris, Martins 1982 Latvia
40 Mats, Egon 1954 Harju maakond
26 Maximov, Mikhail 1969 Russia
77 Mckee, Andy 1965 United Kingdom
1 Mcleod, Grant 1946 Canada
78 Meidla, Tiit 1975 Harju maakond
13 Murrand, Hanno 1969 Tartu maakond
9 Männik, Margus 1977 Harju maakond
43 Mürk, Rudolf 1942 Võru maakond OK Võru
21 Nekrasov, Nikolay 1977 Russia
67 Oconnor, Peter 1986 Netherlands
71 Parygin, Dmitry 1974 Russia Pskov Ski Team
35 Pauklin, Marek 1982 Hiiu maakond
30 Pirksaar, Margus 1974 Tartu maakond SK Jooksupartner
32 Puhu, Sille 1984 Viljandi maakond
48 Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
49 Raud, Ander 1984 Tartu maakond SK Keremeister
Rautiainen, Veli 1948 Finland
4 Rees, Dave 1943 Canada
47 Rehemaa, Annika 1978 Valga maakond
8 Rei, Tarmo 1971 Harju maakond SK CFC
16 Riidamets, Martin 1955 Pärnu maakond
11 Roos, Jp 1945 Finland
50 Rosenberg, Tõnu 1971 Harju maakond
53 Rosenvald, Heiti 1953 Harju maakond
60 Rossiter, Jan 1987 Ireland
45 Schwab, Benjamin 1982 United States
51 Seeba, Asko 1975 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
34 Sepp, Kristo 1986 Harju maakond Eesti Aerutamisföderatsioon
23 Sepping, Paul 1951 Viljandi maakond
41 Sergeev, Alexey 1953 Russia AS Norma
Sevcik, Roman 1970 Slovakia
65 Shkarbul, Ilya 1983 Russia
36 Sova, Ivar 1980 Tartu maakond
54 Spratt, Joel 1992 Canada
56 Suni, Airi 1954 Finland
59 Säälik, Pille 1979 Tartu maakond
73 Taberland, Kaire 1983 Harju maakond
76 Tiisvend, Jaanus 1975 Harju maakond Eesti Sportlane
39 Tikk, Martin 1997 Tartu maakond
5 Tootsman, Andres 1959 Tartu maakond
42 Uiboupin, Vello 1962 Võru maakond OK Võru
Vadlejch, Jan 1944 Germany
31 Vallaste, Kristel 1978 Harju maakond SK Jooksupartner
74 Vilismäe, Jüri 1950 Tartu maakond
2 Wragg, John 1950 Canada
22 Zverkov, Aleksei 1976 Lääne-Viru maakond
17 Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
189 Berlanga Salido, Juan 1945 Spain S-Sportas
188 Feoktistov, Nikolay 1954 Russia
187 Feoktistova, Tatiana 1954 Russia
190 Groza, Valdis 1962 Latvia
153 Hanni, Kalev 1959 Tartu maakond
155 Hidden 1981 Lääne-Viru maakond
185 Ilyushenkova, Marina 1983 Russia
157 Johnson, John 1950 United Kingdom
177 Jürimäe, Artur 1960 Tartu maakond
169 Kalm, Volli 1953 Tartu maakond
158 Kari, Merle 1968 Harju maakond Suusahullud
163 Kharlamkin, Vladimir 1962 Russia
160 Krimm, Jaan 1957 Pärnu maakond RAVE
162 Kroodo, Siim 1983 Tartu maakond
192 Kroon, Paavo 1985 Tartu maakond
164 Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
183 Larm, Liivar 1966 Tartu maakond
161 Lemendik, Helena 1970 Harju maakond
167 Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
165 Lõhmus, Enn 1945 Tartu maakond
166 Lõhmus, Katrin 1967 Tartu maakond
181 Maiste, Andrus 1964 Pärnu maakond Treeningpartner
173 Meidla, Jüri 1951 Harju maakond SK Metsasõbrad
176 Paabo, Katre 1980 Tartu maakond
172 Paiste, Marek 1978 Harju maakond
179 Parri, Erki 1983 Tartu maakond
186 Peiker, Kaido 1960 Tartu maakond Trismile
168 Peterson, Indrek 1976 Tartu maakond
184 Prokopjuk, Bogdan 1964 Tartu maakond
171 Rei, Eve 1966 Harju maakond
182 Sepp, Risto 1976 Harju maakond
191 Süld, Janek 1982 Tartu maakond
159 Tamm, Kadriann 1985 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
151 Tark, Andres 1955 Tartu maakond
152 Tralle, Aleksy 1958 Poland
180 Täär, Karin 1986 Tartu maakond #7AM
178 Täär, Katrin 1983 Tartu maakond
154 Usui, Yoshihiro 1956 Japan
175 Velka, Toomas 1980 Tartu maakond
156 Vende, Elerin 1985 Tartu maakond
170 Vähesoo, Teet 1972 Harju maakond
174 Zake, Madara 1998 Latvia
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
200 Duran Mayor, Faustino 1934 Spain
194 Koltsova, Elena 1981 Russia Pro-Trener
197 Lepasild, Elli 1958 Põlva maakond
193 Maidvee, Mart 1967 Harju maakond
196 Nurmeots, Juta 1953 Põlva maakond
195 Rafikova, Natalia 1977 Russia
199 Taivere, Natalja 1947 Tartu maakond
Tombu, Katre 1982 Tartu maakond
198 Vakmann, Keiu 2004 Valga maakond Karupesa Team

Ski partner

Madshus

Wax partner

Toko

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Craft Rand & Tuulberg Enervit Eesti Pagar

Supporters

Lõunakeskus Tartu Terminaal G4S Maks & Moorits TÜ Kliinikum EY 1182.ee Ehitusmeister Löfbergs Lila Respo Respo Ecoprint

Media Partners

Ajakiri Sport AjaLeht Ajakiri Jooksja Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix Raadio Elmar

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium