Participants

Inline skating race

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
440 Aalde, Egert 1999 Põlva maakond SK Serviti
70 Aarna, Indrek 1969 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
21 Aasla, Meelis 1983 Harju maakond Albe Team / Bont
247 Adamenkov, Anton 1984 Tartu maakond
419 Ader, Egert 1990 Harju maakond MTÜ Spordiselts
334 Adosson, Ivo 1973 Tartu maakond
402 Adosson, Kelen 1998 Tartu maakond
488 Ahokas, Jarko 1981 Finland
461 Akhlestin, Alexey 1966 Russia Sport Project RUS
380 Alasoo, Kert 1989 Tartu maakond
362 Almre, Marge 1970 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
352 Annamaa, Aarne 1971 Pärnu maakond
453 Anniko, Reiko 1990 Valga maakond
328 Arike, Ann-Liis 1995 Tartu maakond
202 Arm, Jaanika 1995 Harju maakond
223 Arnek, Adeele 1992 Tartu maakond Sportland
385 Arrak, Antti 1977 Tartu maakond
424 Arro, Mart 1970 Harju maakond
251 Arula, Martin 1971 Tartu maakond
411 Arumägi, Anti 1990 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
161 Bachaus, Arno 1978 Tartu maakond Tridens AS
41 Barakova, Julia 1985 Russia U Skate-1 Team
39 Baskakov, Vladimir 1956 Harju maakond
240 Batarags, Janis 1957 Latvia
129 Belova, Belova Olga 1984 Russia U Skate-1 Team
471 Berlande, Ieva 1990 Latvia
470 Bernard, Allar 1988 Harju maakond AS Kalev
190 Bertelsone-Uuemäe, Triinu 1978 Tartu maakond
356 Bieksa, Zilvinas 1969 Lithuania
369 Bieksiene, Asta 1976 Lithuania
310 Birk, Anna-Liisa 1990 Tartu maakond KL Tartu malev
18 Bitenieks, Lauris 1980 Latvia Powerslide - Laimite
283 Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
121 Borisov, Sergey 1964 Ida-Viru maakond
35 Busov, Igor 1974 Russia U Skate-1 Team
197 Cais, Monica 1965 Italy
7 Cesulis, Viktoras 1985 Lithuania Tallinna Lennujaama SK
116 Chistov, Dmitry 1980 Russia U Skate-1 Team
427 Ciuzaite, Egle 1979 Lithuania
237 Dainis, Andris 1949 Latvia 5A-Valka / LV
263 Damaratski, Yahor 2000 Belarus Rollersport.Net
122 Danilchik, Pavel 1974 Belarus Rollersport.Net
11 Eljasans, Ansis 1985 Latvia FILTER LAT
154 Eltermaa, Gerli 1996 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
437 Enkuzens, Nauris 1989 Latvia Swedbank AS
151 Erala, Keith 1976 Pärnu maakond
153 Erala, Koit 1982 Harju maakond Rullibuss Team
142 Etverk, Jüri 1977 Harju maakond
64 Fedorchuk, Sergey 1975 Russia Neva Racing Team
345 Fimberg, Tarmo 1961 Estonia Rulluisuklubi ABEC
229 Gapejeva, Olga 1989 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
45 Germanis, Janis 1979 Latvia
183 Gornischeff, Artur 1984 Harju maakond
131 Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
20 Haljak, Antti 1978 Harju maakond
177 Hanski, Dmitry 1984 Russia
312 Heile, Jaanus 1971 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
384 Heinsaar, Janek 1975 Lääne-Viru maakond
354 Helm, Frederik Mathias 2000 Tartu maakond
206 Hendrikson, Ants 1967 Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
208 Hidden 1975 Harju maakond SK Saue Tammed
330 Hidden 1961 Harju maakond
82 Hidden 1986 Russia U Skate-1 Team
438 Hiieste, Aivo 1977 Põlva maakond
28 Hirmo, Aivar 1963 Põlva maakond Tartu Rulluisuklubi
466 Hummal, Erkki 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts
412 Hussar, Aimar 1981 Võru maakond Areal Team
375 Härm, Eve 1982 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
405 Hõrandi, Teele 1983 Tartu maakond
112 Hütt, Petri 1986 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
232 Iljin, Pavel 1983 Harju maakond
316 Ilver, Ene 1974 Saare maakond Rulluisuklubi ABEC
214 Ilves, Marek 1975 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
416 Ilves, Merlin 1986 Valga maakond
441 Ilya, Hanchuk 1997 Belarus Rollersport.Net
32 Int, Argen 1999 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
76 Ivanov, Veronica 1998 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
100 Jankovskis, Girts 1970 Latvia BJC Laimite
430 Joasaar, Kairi 2001 Harju maakond
102 Johanson, Jaanus 1973 Viljandi maakond
478 Jukkum, Kertu 1984 Harju maakond
34 Jurdzs, Janis 2000 Latvia Powerslide - Laimite
124 Jurs, Hassar 1972 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
483 Juutinen, Sami 1972 Finland
288 Juvakka, Kai 1964 Harju maakond
108 Järv, Martti 1985 Harju maakond
143 Järve, Alo 1976 Tartu maakond
429 Jõemets, Kairiin 1991 Harju maakond
59 Jõgi, Elizabeth 2000 Harju maakond Albe Team / Bont
326 Jürgens, Toomas 1964 Tartu maakond
27 Kaareste, Diana 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
79 Kaasik, Priit 1969 Ida-Viru maakond
309 Kabral, Iljar 1975 Valga maakond
241 Kadajane, Lauri 1985 Tartu maakond
365 Kaeval, Hillar 1958 Jõgeva maakond
220 Kainel, Killu 1971 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
301 Kainel, Mart 1945 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
136 Kainel, Taavi 1973 Harju maakond Swedbank AS
377 Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
318 Kalda, Rain 1981 Tartu maakond Elisa
110 Kaljas, Frid 1972 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
481 Kaljumäe, Aivo 1972 Harju maakond Elisa
420 Kaljumäe, Karl 1990 Harju maakond
6 Kaljuvee, Kaspar 1998 Harju maakond Albe Team / Bont
30 Kallais, Ats 1972 Harju maakond Albe Team / Bont
230 Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
455 Kallaste, Priit 1989 Harju maakond
242 Kalle, Anti 1970 Harju maakond Sportland
373 Kalle, Triinu 1977 Harju maakond Sportland
400 Kalmus, Aron 1986 Harju maakond
290 Kalvik, Aare 1972 Harju maakond
277 Kapp, Riho 1947 Järva maakond Ambla SK
265 Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond SK Metsasõbrad
386 Kase, Angela 1977 Rapla maakond
346 Kase, Hannes 1979 Rapla maakond
50 Kask, Heinz 1965 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
439 Kask, Kalle 1970 Harju maakond Captus Sport
271 Kattai, Roman 1966 Tartu maakond
157 Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
159 Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
311 Keizars, Kelli 1990 Harju maakond
249 Keskküla, Pärtel 1975 Harju maakond
2 Keskpaik, Kert 1983 Harju maakond Albe Team / Bont
445 Kiik, Andres 1990 Tartu maakond
268 Kiir, Avo 1952 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
370 Kiisk, Getter 1992 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
158 Kiissa, Glein 1980 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
348 Kilgi, Evely 1985 Tartu maakond
42 Kilvits, Merle 1976 Harju maakond Albe Team / Bont
262 Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
298 Kivi, Kristel 1973 Tartu maakond
286 Kivi, Toivo 1963 Harju maakond
132 Kivi, Vladimir 1961 Tartu maakond
25 Kivima, Gerth 1981 Pärnu maakond
81 Kivima, Herlet 1986 Harju maakond Rullibuss Team
266 Klaos, Heigo 1984 Tartu maakond
292 Knope, Agris 1953 Latvia 5A-Valka / LV
284 Koemets, Tiidrek 1966 Viljandi maakond
234 Kont, Sergo 1971 Harju maakond
12 Koort, Lauri 1981 Harju maakond Albe Team / Bont
24 Koppel, Kuido 1966 Estonia Tallinna Lennujaama SK
31 Koppel, Tõnu 1966 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
414 Koskaru, Meelis 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
233 Kotkas, Priit 1979 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
476 Kotke, Tarmo 1983 Ida-Viru maakond
462 Kovalenko, Alexander 1991 Russia Sport Project RUS
239 Kraam, Sulev 1980 Harju maakond Finestmedia AS
468 Kraaving, Kati 1980 Harju maakond AS Kalev
163 Krastinsh, Aivars 1961 Latvia 5A-Valka / LV
133 Kresman, Georgiy 1982 Russia U Skate-1 Team
321 Kroon, Olev 1959 Harju maakond
69 Krull, Rene 1978 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
289 Kruusement, Peeter 1950 Järva maakond
172 Kruusimaa, Piret 1964 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
164 Kruusmann, Geidi 1981 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
296 Kruusmann, Reet 1983 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
338 Krõlov, Aarne 1976 Tartu maakond
442 Kseniya, Matsesha 2001 Belarus Rollersport.Net
146 Kuchkov, Aleksandr 1965 Russia
184 Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
211 Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
413 Kukk, Raido 1976 Saare maakond Suusahullud
156 Kuntu, Kristjan 1972 Finland
246 Kurg, Eke 1966 Tartu maakond
217 Kutser, Taivo 1972 Harju maakond
47 Kuus, Märt 1979 Võru maakond
313 Kuusik, Eveli 1989 Harju maakond
52 Kuusk, Andrus 1987 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
248 Kvalsoren, Hans 1942 Norway
221 Kõiv, Marek 1976 Harju maakond Sportland
4 Kõrva, Enel 1979 Harju maakond AT Sport OÜ
55 Köhler, Torbjörn 1952 Sweden Stockholm Speedskaters
191 Külm, Kristjan 1985 Tartu maakond Tridens AS
180 Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
287 Küünal, Jaan 1961 Pärnu maakond
329 Laanemägi, Margus 1975 Tartu maakond
168 Laaspere, Liisi 1988 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
390 Lahe, Allan 1967 Harju maakond Swedbank AS
422 Lahe, Imbi 1986 Harju maakond
358 Lahemaa, Age 1975 Hiiu maakond
260 Laht, Rain 1974 Harju maakond
77 Laht, Tarmo 1965 Tartu maakond A. Le Coq
134 Laidre, Marti 1978 Harju maakond
308 Laitus, Vaido 1971 Harju maakond
278 Lang, Katrin 1984 Tartu maakond Suusahullud
155 Lapins, Dzintars 1995 Latvia BJC Laimite
87 Laugus, Jaanus 1969 Harju maakond Team Uus Maa
72 Laur, Ivar 1980 Rapla maakond Kaheksarattalised
303 Leek, Tarmo 1955 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
355 Leet, Margus 1976 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
479 Leheveer, Rait 1989 Tartu maakond
152 Lehtmaa, Aivar 1963 Tartu maakond SVK Dünamo
480 Leib, Vaino 1981 Tartu maakond
315 Lemsalu, Katrin 1978 Tartu maakond
320 Lemsalu, Marek 1972 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
449 Leosk, Andres 1974 Harju maakond
236 Lepasild, Raul 1981 Tartu maakond
144 Lepik, Leigor 1978 Valga maakond
140 Lepiksaar, Indrek 1971 Lääne-Viru maakond
274 Lihtne, Annely 1975 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
74 Liikvart, Magnus 1984 Tartu maakond Rullibaas
484 Liiv, Erkki 1982 Harju maakond AS Kalev
1 Liiv, Marten 1996 Estonia Team Uus Maa
448 Lillsaar, Toomas 1988 Tartu maakond
216 Lillsoo, Indrek 1973 Harju maakond Tridens AS
406 Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
189 Linnik, Kiryl 1977 Belarus Rollersport.Net
361 Linnus, Sander 1991 Põlva maakond Areal Team
22 Lokk, Sulev 1969 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
54 Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
13 Luik, Aleks 1995 Estonia Albe Team / Bont
306 Luks, Lenno 1980 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
342 Lusikas, Karin 1986 Tartu maakond Swedbank AS
209 Lusikas, Kristjan 1985 Tartu maakond eratreening.ee
280 Lõhmus, Silja 1961 Tartu maakond
467 Lüütsepp, Karin 1987 Harju maakond AS Kalev
436 Maarjakõiv, Maarja 1991 Harju maakond Elisa
291 Maas, Tiit 1976 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
257 Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
409 Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
199 Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
389 Maerov, Roman 1984 Russia
443 Maiste, Piret 1983 Tartu maakond
165 Markkula, Timo 1968 Finland
10 Markus, Mart 1990 Jõgeva maakond Albe Team / Bont
255 Mastovits, Ljudmilla 1964 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
418 Matsberg, Madis 1988 Harju maakond
273 Matson, Raido 1970 Tartu maakond
433 Mattila, Kari 1957 Finland
51 Mazurs, Ainars 1968 Latvia 5A-Valka / LV
417 Meikop, Sille 1983 Tartu maakond Swedbank AS
114 Melbardis, Dzintars 1961 Latvia Powerslide - Laimite
446 Merimaa, Remo 1990 Harju maakond
490 Mertsina, Heiko 1987 Tartu maakond
56 Miezitis, Arvis 1983 Latvia Powerslide - Laimite
459 Muld, Helari 1991 Harju maakond Nordecon AS
340 Murov, Annika 1989 Tartu maakond
276 Muttika, Märt 1971 Harju maakond
272 Muug, Kaido 1966 Tartu maakond
295 Muutra, Kaisa 1987 Harju maakond Eesti Maaülikool
19 Mäestu, Jarek 1977 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
200 Mägi, Holger 1973 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
67 Mägi, Siim 1989 Järva maakond Rullibuss Team
252 Männik, Jaak 1953 Harju maakond
201 Mölder, Tauno 1986 Võru maakond Simuna Spordiklubi
195 Müür, Maik 1987 Tartu maakond
456 Neemela, Kurmo 1970 Tartu maakond Tridens AS
297 Nesheim, Arne 1948 Norway
40 Nigul, Alar 1965 Harju maakond SK CFC
196 Nikitin, Dmitry 1984 Russia
337 Nikkinen, Ahto 1983 Tartu maakond
472 Niukkanen, Anssi 1976 Finland
173 Noreika, Vaidotas 1988 Lithuania GRK LT
270 Noreikiene, Gintare 1986 Lithuania GRK LT
148 Normak, Argo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
185 Nurgamaa, Sirje 1973 Ida-Viru maakond
135 Nurmsaar, Reelika 1988 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
147 Nuut, Viljar 1968 Saare maakond
62 Oder, Jaan 1979 Tartu maakond A. Le Coq
126 Oolo, Marek 1978 Tartu maakond
225 Oras, Kadi 1968 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
207 Oras, Ülari 1964 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
194 Orav, Annela 1986 Harju maakond
181 Orav, Raigo 1982 Harju maakond
17 Orlovski, Tiit 1981 Tartu maakond
228 Ots, Riho 1965 Viljandi maakond
382 Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
285 Ozolins, Ainars 1960 Latvia 5A-Valka / LV
29 Oštšepkov, Ilja 1990 Estonia Tallinna Lennujaama SK
500 Paal, Epp 1975 Tartu maakond
269 Paas, Tõnu 1972 Tartu maakond
205 Pae, Andres 1970 Tartu maakond Suusahullud
387 Pagarand, Kalev 1960 Järva maakond
394 Pall, Imre 1951 Harju maakond
336 Palm, Evelin 1987 Finland
341 Palubinskas, Anton 1955 Tartu maakond
80 Panini, Massimo 1960 Italy
130 Pappel, Jaanus 1971 Harju maakond
322 Parkala, Oliver 1979 Tartu maakond
391 Parmas, Aalo 1957 Harju maakond
258 Parts, Jaanika 1976 Harju maakond Elisa
282 Parts, Veiko 1971 Harju maakond
253 Parve, Ain 1948 Harju maakond Eesti Panga SK
138 Pedai, Andrus 1972 Harju maakond SK ProRunner
26 Pedaste, Margus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
58 Pencis, Artis Ivo 1999 Latvia BJC Laimite
128 Petaks, Armands 1967 Latvia Filter / Powerslide Latvia
219 Peterson, Birgit 1989 Pärnu maakond
150 Peterson, Jaak 1969 Harju maakond Rullibuss Team
127 Peterson, Meelis 1974 Harju maakond Team TT
179 Petersons, Peteris 1978 Latvia BJC Laimite
372 Pihlak, Marius 1980 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
307 Piir, Tarvo 1974 Tartu maakond
305 Plaas, Mario 1980 Tartu maakond
359 Poltan, Even 1993 Tartu maakond
213 Poska, Erko 1980 Tartu maakond AS G4S Eesti
38 Prangli, Toomas 1976 Harju maakond
23 Predtechenskiy, Andrey 1984 Russia Neva Racing Team
49 Pukk, Mairo 1973 Viljandi maakond
68 Pukk, Marko 1977 Viljandi maakond
186 Puna, Björn 1975 Tartu maakond SK ProRunner
9 Pundurs, Roberts 1984 Latvia Powerslide - Laimite
224 Pusnins, Ivo 1982 Latvia
407 Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
145 Pärna, Ott 1976 Harju maakond JCI SK
294 Päärson, Taivo 1971 Harju maakond Rullibuss Team
245 Pääsik, Priit 1973 Tartu maakond
415 Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
235 Raagmaa, Raido 1990 Tartu maakond
5 Radionik, Evgenia 1983 Russia
227 Rahumägi, Kristi 1977 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
281 Rajas, Merit 1986 Tartu maakond
475 Ratassepp, Kerttu 1985 Tartu maakond
397 Rauam, Viktor 1966 Ida-Viru maakond
243 Raudpuu, Elmo 1971 Tartu maakond Suusahullud
111 Raudsepp, Lennart 1967 Tartu maakond
302 Rauk, Kristiine 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
63 Rebo, Raimo 1982 Harju maakond
435 Reim, Martin 1988 Tartu maakond Suusahullud
325 Reimal, Marek 1976 Pärnu maakond
349 Reimets, Margit 1978 Tartu maakond Suusahullud
473 Reinapu, Kaido 1974 Pärnu maakond
465 Reinapu, Maarja 1976 Pärnu maakond
444 Reinas, Rauno 1993 Tartu maakond
33 Reinsons, Sandis 2002 Latvia Powerslide - Laimite
160 Rennit, Leho 1960 Harju maakond Albe Team / Bont
487 Renzel, Henrico 1979 Harju maakond
167 Ribokas, Augustas 1988 Lithuania GRK LT
404 Riisalo, Tiit 1967 Harju maakond
396 Riismaa, Tiit 1949 Harju maakond
319 Rist, Carolyn 1989 Harju maakond
203 Rist, Piret 1970 Harju maakond
16 Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
367 Roihu, Riku 1959 Harju maakond
343 Romet, Aivar 1962 Tartu maakond
170 Roolaht, Argo 1970 Harju maakond
61 Roomet, Hannes 1953 Rapla maakond
339 Roop, Virgi 1988 Harju maakond
37 Roosimaa, Mart 1986 Harju maakond Tartu Rulluisuklubi
254 Rukhovets, Alexey 1985 Russia
423 Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
3 Ruusu, Danila 1988 Harju maakond Rullibaas
474 Rykove, Akvile 1987 Lithuania GRK LT
65 Rätte, Toivo 1958 Finland
431 Rõzkov, Deniss 1982 Harju maakond
368 Rõžova, Kristiina 1992 Harju maakond Telia SK
279 Saart, Lembit 1958 Lääne-Viru maakond
451 Sadam, Maarja 1984 Tartu maakond Haanja Rattaklubi
256 Sarik, Madis 1965 Harju maakond JG VIL! VEIXI RATTATIIM
317 Sau, Mari-Liis 1974 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
192 Seedre, Mart 1983 Tartu maakond Viasat AS
118 Sevastjanov, Anatoli 1949 Estonia TMB Element OÜ
101 Shkliarov, Mikhail 1963 Russia U Skate-1 Team
188 Siidra, Ann 1981 Tartu maakond Tridens AS
176 Siimsen, Merle 1973 Harju maakond Kaheksarattalised
403 Silm, Gerli 1986 Harju maakond
460 Silm, Siiri 1980 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
171 Silvet, Jaan 1978 Harju maakond Rimi Eesti Food AS
14 Snore, Sandris 1997 Latvia Powerslide - Laimite
333 Soidla, Janno 1976 Tartu maakond
426 Sokk, Siim 1981 Harju maakond Rullibuss Team
463 Solgalov, Mikhail 1972 Russia
392 Soll, Sven 1984 Võru maakond
60 Soo, Aivar 1965 Harju maakond Kuldsed Käed
83 Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
332 Soonberg, Kertu 1992 Tartu maakond
331 Soonberg, Maria 1988 Tartu maakond
105 Soonets, Art 1967 Tartu maakond Haanja Rattaklubi
432 Stepanov, Aleksandr 1984 Harju maakond
410 Stolfot, Ivo 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
388 Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
351 Sula, Meelis 1974 Harju maakond
425 Sumenkov, Mikhail 1982 Russia Neva Racing Team
485 Svetins, Rolands 1992 Latvia BJC Laimite
115 Sõõru, Argo 1969 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
450 Tabolich, Ruslan 1986 Belarus Rollersport.Net
357 Talviste, Marit 1958 Harju maakond
401 Talviste, Peeter 1961 Harju maakond
447 Tamla, Anneli 1990 Harju maakond
106 Tamm, Hando 1982 Pärnu maakond
379 Tamm, Raimond 1978 Tartu maakond
86 Tammemäe, Kaupo 1995 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
222 Tammik, Helena 1988 Järva maakond
381 Tammik, Kalev 1955 Pärnu maakond
198 Tammik, Veiko 1963 Järva maakond
324 Tammjärv, Toomas 1967 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
88 Tammre, Meelis 1978 Harju maakond Team Uus Maa
204 Tammsaar, Timo 1976 Harju maakond
371 Tars, Märt 1965 Tartu maakond
117 Tars, Sander 1994 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
238 Teder, Boriss 1953 Rapla maakond
57 Teesaar, Toomas 1975 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
469 Teeväli, Kairi 1978 Harju maakond AS Kalev
178 Telga, Ott 1988 Harju maakond Rullibuss Team
428 Tellas, Arvo 1948 Harju maakond
408 Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
457 Tiit, Aarne 1976 Tartu maakond Tridens AS
434 Tikka, Ari 1958 Finland
43 Tilba, Aleksander 1957 Hiiu maakond
244 Timmusk, Kristjan 1982 Tartu maakond Tartu Vangla
261 Tollimägi, Kalev 1982 Tartu maakond
275 Tolmanis, Didzis 1981 Latvia kmsbp.lv/Jurmala
162 Tomingas, Argo 1982 Ida-Viru maakond
486 Tomingas, Marin 1980 Harju maakond Rullibuss Team
104 Tomingas, Toivo 1961 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
314 Tomp, Märt 1961 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
300 Toom, Ragnar 1969 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
182 Toomik, Siim 1976 Harju maakond
149 Toots, Kersti 1971 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
454 Truu, Paavo 1974 Harju maakond
48 Tsypin, Vladimir 1974 Russia U Skate-1 Team
120 Tugai, Vasilii 1980 Russia U Skate-1 Team
366 Turb, Ants 1945 Järva maakond
113 Tuula, Reeda 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
141 Täht, Madis 1989 Harju maakond
218 Täht, Meelis 1962 Harju maakond
250 Tänav, Taavi 1984 Harju maakond
293 Tääker, Reiko 1979 Harju maakond AS G4S Eesti
327 Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
421 Tšihhatšjov, Nikolai 1986 Harju maakond
137 Tšonka, Janoš 1990 Harju maakond
267 Uiboaid, Margus 1972 Põlva maakond
212 Ulp, Mare 1969 Harju maakond Swedbank AS
482 Undla, Timo 1974 Viljandi maakond
46 Undrest, Andrus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
187 Uuemäe, Kalle 1976 Tartu maakond
44 Uuk, Aimur 1961 Tartu maakond Rakvere RK Siplased
166 Uus, Rauno 1977 Järva maakond
174 Vahtra, Remii 1973 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
75 Vain, Ermet 1979 Harju maakond Rae Rattaklubi
393 Vainjärv, Hillar 1950 Harju maakond
489 Valksaar, Ülar 1961 Harju maakond
304 Vals, Riho 1970 Tartu maakond
107 Valter, Urmo 1970 Harju maakond
231 Valtonen, Janne 1965 Finland
15 Valvas, Vahur 1981 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
36 Vana, Janek 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
66 Vasjagin, Aleksandr 1978 Ida-Viru maakond
383 Vee, Karin 1989 Harju maakond
78 Veemees, Ain 1979 Valga maakond Karupesa Team
363 Veeorg, Koit 1970 Harju maakond
73 Veevel, Ego 1964 Harju maakond Rullibuss Team
109 Veide, Hannes 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
299 Veldemann, Janno 1982 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
350 Vennik, Timo 1981 Tartu maakond
395 Vent, Vahur 1979 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
71 Verteshin, Aleksandr 1966 Russia Neva Racing Team
323 Veskimeister, Jaak 1976 Harju maakond Tallinki Spordiklubi
175 Vestung, Rauno 1974 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
344 Vidzus, Uldis 1955 Latvia BJC Laimite
347 Viil, Kadri 1981 Harju maakond
458 Vineta, Agliša 1983 Latvia
85 Virtanen, Jani 2000 Finland
360 Visnapuu, Urmo 1975 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
464 Vlassov, Sergey 1967 Russia Narva SK Firn
335 Voogne, Tiina 1973 Harju maakond EWK
123 Vuorinen, Kari 1965 Finland
89 Vysotcky, Maksim 1987 Russia Team Uus Maa
374 Vähi, Sven 1980 Tartu maakond
84 Vähä-Vahe, Nils 2001 Finland
215 Väljaots, Valev 1969 Järva maakond
477 Yugai, Eugene 1973 Russia U Skate-1 Team
259 Yugay, Aleksandr 1957 Russia U Skate-1 Team
169 Yushkevich, Karyna 1988 Belarus Rollersport.Net
119 Zasmoujets, Alexey 1966 Belarus
210 Zaviyalov, Vladimir 1952 Harju maakond
103 Zimmermann, Uno 1962 Valga maakond
193 Zirk, Kunnar 1976 Tartu maakond AS G4S Eesti
8 Znotins, Reinis 1997 Latvia Powerslide - Laimite
139 Zukovits, Heiti 1976 Harju maakond
353 Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
125 Ärm, Olavi 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
376 Õim, Kristjan 1976 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
264 Õispuu, Janne 1976 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
226 Õnnik, Lauri 1990 Pärnu maakond TÜASK
399 Õun, Merike 1967 Võru maakond
364 Üts, Matis 1972 Harju maakond
53 Širokov, Juri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
2001 Aart, Kristin 2004 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
2002 Aart, Kristo 1981 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
2003 Aasaru, Juhan 1983 Tartu maakond Suusahullud
2004 Aasaru, Marit 1983 Tartu maakond
2005 Aasmäe, Erle 1984 Jõgeva maakond
2272 Aednik, Agnes 1989 Tartu maakond
2006 Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq
2007 Apri, Kristofer 2003 Harju maakond
2008 Arumäe, Kaisa 1987 Tartu maakond
2009 Arvi, Stella 1995 Tartu maakond
2010 Asi, Alvar 1968 Harju maakond
2011 Aun, Verdo 1980 Tartu maakond
2012 Bachaus, Inge 1972 Tartu maakond Tridens AS
2292 Balashov, Pavel 1978 Harju maakond
2296 Bandaryna, Varvara 2004 Belarus
2014 Bieksa, Justinas 2004 Lithuania
2015 Briedis, Vilnis 1969 Latvia
2016 Brutus, Erich 1990 Tartu maakond
2017 Drozdov, German 1980 Tartu maakond
2018 Einmann, Helena 1989 Tartu maakond
2019 Elissaar, Jaanus 1974 Harju maakond
2020 Ernits, Rando 1997 Tartu maakond SK ProRunner
2021 Fossoy, Arne 1950 Norway
2293 Gapon, Vladislav 2000 Belarus
2022 Gara, Marta 1992 Latvia
2278 Golovko, Anton 1978 Tartu maakond
2289 Golovko, Svetlana 1979 Tartu maakond
2023 Graumane, Evija 1975 Latvia BJC Laimite
2024 Gribinets, Olga 1979 Harju maakond
2025 Grishina, Anna 1981 Harju maakond Rullibuss Team
2026 Gulbinova, Jekaterina 1981 Latvia
2027 Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
2028 Hapon, Uladzislau 2000 Belarus Rollersport.Net
2029 Haube, Veljo 1961 Harju maakond
2094 Hidden 1986 Tartu maakond
2030 Hollo, Mihkel 1975 Harju maakond
2031 Hüva, Kärt 2003 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
2032 Ilves, Urmet 1975 Võru maakond
2033 Jakovlevs, Vitalijs 1982 Latvia
2034 Jankovska, Laura 2005 Latvia BJC Laimite
2035 Jegorov, Dmitri 1978 Tartu maakond
2036 Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
2037 Jentson, Tuuli 1986 Järva maakond
2040 Järv, Kerly 1990 Harju maakond
2041 Järv, Mikk 1986 Tartu maakond
2042 Järve, Taivo 1967 Tartu maakond
2038 Jõgi, Kertu 1989 Harju maakond Sportland
2039 Jõgi, Martin 1984 Tartu maakond
2043 Jüriado, Rille 1978 Tartu maakond
2044 Jürisoo, Heidi 1973 Harju maakond
2045 Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond
2046 Kaeramaa, Gaido 1968 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
2047 Kaivo, Marie 1993 Tartu maakond
2048 Kaljas, Hanna-Marii 1997 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
2049 Kaljula, Jaak 1995 Tartu maakond
2281 Kallas, Krister 1985 Viljandi maakond TSK Joosu
2274 Kallasse, Janno 1979 Võru maakond Areal Team
2050 Kalle, Rein 1975 Põlva maakond
2052 Kallis, Joel 1982 Valga maakond
2053 Kalvane, Katrina 2005 Latvia BJC Laimite
2054 Kangro, Merike 1983 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
2055 Kangus, Ivar 1969 Viljandi maakond Tridens AS
2056 Kardakov, Aleksandr 1957 Harju maakond
2057 Karlis, Veiko 1983 Jõgeva maakond
2058 Karp, Kristin 1995 Harju maakond Sportland
2059 Karri, Katrin 1990 Tartu maakond
2060 Karro, Meelis 1980 Tartu maakond
2061 Kartau, Katy 1973 Harju maakond
2062 Kase, Pilvi 1971 Pärnu maakond
2282 Kask, Kristjan Madis 2001 Harju maakond Captus Sport
2286 Katmann, Eda 1972 Harju maakond
2063 Keba, Andres 1974 Harju maakond
2290 Keerig, Erkki 1973 Harju maakond
2275 Kesperi, Rain 1980 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2064 Kiigemägi, Silvia 2001 Tartu maakond
2065 Kiigemägi, Veljo 1962 Tartu maakond
2066 Killing, Kairi 1988 Harju maakond Sportland
2067 Kimmel, Jüri 1950 Harju maakond Kuldsed Käed
2068 Kippasto, Kai 1974 Tartu maakond
2069 Kirimägi, Teele 1995 Harju maakond Sportland
2070 Kirsimäe, Rein 1955 Viljandi maakond
2071 Kiveste, Harti 1981 Tartu maakond
2072 Kivistik, Leho 1974 Tartu maakond
2073 Klimova, Luize-Ingrid 1989 Tartu maakond Pärnu Sõudeklubi
2074 Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
2075 Kraus, Indrek 1980 Rapla maakond
2076 Krull, Anne 1970 Tartu maakond
2077 Krumoviciute, Jelizaveta 1990 Lithuania GRK LT
2078 Krupiankova, Katsiaryna 2001 Belarus
2079 Kuha, Taavi 1983 Tartu maakond
2080 Kukk, Grete 2003 Jõgeva maakond TÜASK
2081 Kuldkepp, Kristi 1988 Tartu maakond SK ProRunner
2082 Kuldmäe, Ain 1980 Tartu maakond
2280 Kulikov, Nikita 1981 Harju maakond
2287 Kuntu, Marion 1979 Harju maakond
2083 Kurvet, Madis 1969 Harju maakond
2084 Kurvet, Madli 1999 Harju maakond
2085 Kustavson, Riin 1994 Estonia Kaheksarattalised
2086 Kutman, Karolin 1985 Tartu maakond
2087 Kutman, Marko 1983 Tartu maakond Ramirent
2088 Kutser, Karmo 2000 Hiiu maakond
2089 Kuusik, Marika 1965 Harju maakond
2090 Kuusik, Martin 1955 Tartu maakond
2091 Kuusik, Rauno 1983 Tartu maakond
2051 Kymäläinen, Anneli 1970 Finland
2092 Kõiv, Sigrit 1988 Tartu maakond
2093 Kõnd, Karin 1987 Tartu maakond
2095 Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
2096 Kütt, Kristiina 2001 Tartu maakond
2097 Kütt, Leo 1966 Lääne-Viru maakond
2098 Laasberg, Karl-Martin 2004 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
2099 Labi, Egne 1981 Võru maakond
2100 Laidvee, Veera 1980 Harju maakond
2101 Laidvee, Viljar 1975 Harju maakond
2102 Laineste, Sten 1982 Põlva maakond
2103 Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2104 Lemsalu, Leho 1981 Harju maakond
2105 Lemsalu, Tiit 1983 Tartu maakond
2106 Lepamets, Maarja 1990 Tartu maakond
2107 Lilla, Ivar 1963 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
2108 Linsi, Mart 1980 Tartu maakond A. Le Coq
2109 Lumiste, Virve 1957 Rapla maakond
2110 Lusti, Kriss-Mariin 1997 Harju maakond
2111 Lusti, Targo 1973 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
2112 Luuka, Ülo 1961 Tartu maakond eratreening.ee
2113 Lõoke, Eeva-Laura 1997 Harju maakond
2114 Mae, Katrin 1970 Tartu maakond
2115 Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
2116 Maidla, Margit 1976 Harju maakond
2117 Maidla, Margus 1973 Harju maakond Rahandusministeerium
2118 Maks, Meelis 1970 Tartu maakond
2119 Malnaca, Signe 2005 Latvia BJC Laimite
2120 Mannine, Sulo 1975 Harju maakond Team TT
2121 Masing, Kristel 1975 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
2122 Mednis, Vilis 1951 Latvia 5A-Valka / LV
2124 Meus, Peeter 1972 Tartu maakond
2125 Mikheyeu, Anton 2003 Belarus
2126 Missa, Egils 1963 Latvia
2127 Mooses, Maryte 2001 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
2128 Mooses, Veronika 1989 Tartu maakond
2129 Mugra, Liisa 1998 Tartu maakond
2130 Mugra, Mairo 1969 Tartu maakond
2131 Mustkivi, Kristjan 1980 Tartu maakond
2271 Mutli, Andrus 1969 Tartu maakond
2132 Mägi, Markus 1985 Tartu maakond Yit Ehitus AS
2133 Mändoja, Pille-Riin 1994 Tartu maakond Sportland
2134 Männiste, Valdur 1969 Tartu maakond
2135 Nagel, Piret 1965 Tartu maakond
2136 Needo, Argo 1990 Tartu maakond
2137 Neemsalu, Rommi 1983 Tartu maakond
2138 Nei, Kristel 1989 Harju maakond Sportland
2277 Neumann, Berit 1992 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2139 Nezamovs, Edgars 2002 Latvia BJC Laimite
2123 Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond
2140 Niilits, Ilmar 1958 Valga maakond
2141 Noormets, Kristjan 1986 Tartu maakond
2142 Novikovs, Artjoms 1983 Latvia BJC Laimite
2143 Ojala, Tanel 1986 Harju maakond Kuldsed Käed
2144 Ojalaid, Silver 1968 Tartu maakond
2145 Ojasaar, Tauno 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
2146 Ojasoon, Ave 1987 Harju maakond Tridens AS
2147 Oks, Peep 1977 Tartu maakond
2148 Oksaar, Kersti 1990 Tartu maakond
2149 Orntlich, Anne-Mari 1963 Harju maakond Tallinna Linnatranspordi AS
2151 Ots, Ave 1991 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2152 Ott, Aivo 1970 Tartu maakond
2150 Ozols, Ainars 1971 Latvia
2153 Paas, Lauri 1981 Tartu maakond
2154 Pajo, Kristi 1976 Pärnu maakond Pärnu JK Rave
2155 Palk, Helys 1981 Jõgeva maakond
2156 Palm, Tiia 1966 Tartu maakond
2157 Pappel, Martin 1990 Tartu maakond
2158 Parik, Ilme 1963 Harju maakond
2159 Parksepp, Marko 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2160 Pedak, Rasmus 1991 Tartu maakond Swedbank AS
2161 Peek, Annegrete 1992 Tartu maakond
2162 Peek, Eva Maria Stina 1995 Lääne-Viru maakond
2163 Piir, Evelin 1980 Tartu maakond
2164 Piirimäe, Kadi 1976 Valga maakond
2165 Pirnpuu, Risto 1994 Harju maakond Sportland
2166 Platnieks, Kaspars 1969 Latvia
2167 Poom, Kaido 1953 Jõgeva maakond
2168 Press, Jüri 1974 Harju maakond
2169 Priedite, Agate 2004 Latvia BJC Laimite
2170 Priedite, Inara 1954 Latvia
2291 Priedite, Inga 1975 Latvia BJC Laimite
2171 Prieditis, Arnis 2002 Latvia BJC Laimite
2284 Purge, Markko 1980 Harju maakond HANSAB
2177 Pärn, Alvar 1965 Pärnu maakond
2172 Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
2173 Põldoja, Alar 1968 Tartu maakond
2174 Põldoja, Martin 1994 Harju maakond Sportland
2175 Põldoja, Ülle 1958 Tartu maakond OK Ilves
2176 Põlluste, Priit 1971 Tartu maakond Gel Interim / Rossignol
2178 Raiv-Altosaar, Naima 1976 Valga maakond Hauka Veloklubi
2179 Raja, Riina 1975 Viljandi maakond Tridens AS
2276 Rajando, Tõnu 1951 Harju maakond
2180 Rammul, Arto 1976 Tartu maakond Hawaii Express
2181 Randmer, Kadriann 1982 Harju maakond
2182 Randoja, Renda 1972 Tartu maakond
2183 Randoja, Riana 1995 Tartu maakond
2184 Rast, Henn 1974 Tartu maakond Filter / Powerslide Latvia
2185 Raudsepp, Janar 1980 Estonia TMB Element OÜ
2186 Raudsepp, Marii 1992 Lääne-viru maakond Sportland
2187 Rebane, Getter 2002 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
2188 Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
2189 Reimeris, Kestutis 1975 Lithuania GRK LT
2190 Reinol, Ivo 1987 Tartu maakond
2191 Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
2192 Repkin, Peter 1971 Estonia OMNIVA SK
2193 Repkin, Rahel 1998 Tartu maakond
2294 Riisberg, Heiti 1980 Harju maakond
2194 Riitsalu, Kert 1999 Valga maakond
2195 Riive, Henri 1989 Tartu maakond
2196 Rohtla, Maiu 1978 Tartu maakond
2197 Rosin, Margus 1982 Põlva maakond
2198 Rump, Toomas 1975 Rapla maakond
2199 Saaristu, Steven 1980 Tartu maakond
2200 Saarlaid, Jaanus 1968 Harju maakond
2201 Sabul, Indrek 1967 Harju maakond Columbus Eesti AS
2202 Sagar, Ants 1962 Järva maakond
2203 Salusaar, Margus 1979 Tartu maakond
2204 Sarik, Marie 1995 Harju maakond JG VIL! VEIXI RATTATIIM
2283 Sellin, Tõnu 1961 Harju maakond
2205 Selter, Ahto 1970 Estonia AS Eesti Pagar
2285 Sepp, Aivo 1968 Harju maakond
2206 Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
2207 Seskena, Signe 1989 Latvia 5A-Valka / LV
2208 Seskens, Leons 1956 Latvia 5A-Valka / LV
2013 Shokman, Vladimir 1948 Tartu maakond
2273 Sirenev, Kerlyn 1985 Tartu maakond Areal Team
2209 Sirkel, Sulev 1970 Harju maakond
2210 Siseykina, Irina 1975 Russia
2288 Snikere, Gunita 1978 Latvia BJC Laimite
2211 Snikere, Patricija Elizabete 2004 Latvia BJC Laimite
2212 Soidla, Janar 1974 Harju maakond
2213 Soini, Seidi 1983 Harju maakond
2214 Soll, Kristi 1981 Võru maakond
2215 Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
2216 Sorensen, Jan Bjorn 1951 Norway
2217 Stsenov, Gleb 1986 Tartu maakond
2218 Sulg, Tarmo 1978 Tartu maakond
2219 Svazaite, Emilie 2004 Lithuania
2220 Sviryd, Volha 2004 Belarus Rollersport.Net
2222 Tamm, Aleksander 2001 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
2223 Tamm, Erki 1972 Tartu maakond
2224 Tamm, Helje 1983 Harju maakond
2225 Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
2226 Tammemaa, Maaren 1992 Tartu maakond
2227 Tammik, Jelena 1971 Harju maakond SG WEBER Ehitustooted AS
2228 Tammist, Grete 1989 Harju maakond
2229 Tamsalu, Heigo 1980 Järva maakond
2230 Tanilsoo, Paul-Bryan 2002 Tartu maakond
2231 Tanilsoo, Tambet -Telvis 1996 Tartu maakond
2232 Tanilsoo, Viivi-Maria 2002 Tartu maakond
2233 Teesalu, Grete-Janette 2000 Võru maakond
2234 Tell, Jaan 1983 Tartu maakond TMB Element OÜ
2235 Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
2236 Tiisler, Toomas 1989 Tartu maakond
2237 Tiivoja, Maris 1986 Tartu maakond
2238 Tiivoja, Martti 1985 Tartu maakond Mapri Ehitus OÜ
2239 Tipka, Tauno 1971 Tartu maakond
2240 Tolmachev, Stanislav 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2241 Tomingas, Tõnu 1960 Jõgeva maakond
2242 Tooming, Maris 1988 Tartu maakond
2243 Tühane, Enn 1952 Harju maakond Kuldsed Käed
2244 Tühane, Ketrud 1976 Harju maakond Kuldsed Käed
2245 Tühane, Rene 1973 Harju maakond Kuldsed Käed
2246 Uibo, Toomas 1965 Harju maakond
2247 Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
2248 Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
2249 Urva-Ronk, Annika 1978 Harju maakond HANSAB
2250 Vaher, Indrek 1972 Tartu maakond
2251 Vaisma, Veiko 1978 Tartu maakond
2252 Vardja, Maiken 1986 Harju maakond
2253 Vaskma, Huko 1975 Tartu maakond
2254 Vershal, Zhanna 2003 Belarus Rollersport.Net
2255 Veske, Kaili 1971 Harju maakond
2256 Viia, Ants 1967 Tartu maakond
2257 Viikmann, Argo 1968 Harju maakond
2258 Viiru, Kirsi 1973 Finland
2259 Vink, Ene 1973 Tartu maakond
2260 Visse, Tea 1961 Jõgeva maakond
2262 Väljari, Marek 1971 Harju maakond Kuldsed Käed
2263 Väät, Günther 1981 Rapla maakond
2261 Võidula, Aire 1984 Harju maakond
2269 Yemelyanenka, Daniil 2002 Belarus
2270 Yushkevich, Yauheni 1986 Belarus
2279 Zarins, Ugis 1972 Latvia
2221 Zirk, Arne 1952 Harju maakond
2264 Õun, Margus 1976 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
2265 Õun, Piret 1979 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
2266 Õunap, Piret 1966 Tartu maakond
2267 Õunapuu, Ragne 1986 Pärnu maakond
2268 Üts, Nele 2001 Harju maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
3179 Aasmäe, Erle 1984 Jõgeva maakond
3001 Aizstrauta, Dace 1983 Latvia
3002 Aizstrauta, Inese 1957 Latvia
3003 Aizstrauts, Artis 1984 Latvia
3004 Akimova, Ksenija 2001 Russia
3005 Belov, Roman 1981 Tartu maakond
3006 Eistre, Viktoria 2004 Jõgeva maakond SK Adavere
3007 Elken, Eneli 2001 Tartu maakond
3008 Ennok, Helen 2000 Tartu maakond
3009 Ernits, Anneli 1976 Tartu maakond
3010 Fadeev, Aleksandr 1989 Tartu maakond
3011 Gubskii, Miroslav 2004 Russia
3012 Habakukk, Jonathan 2007 Ida-Viru maakond
3013 Habakukk, Kristjan 1982 Ida-Viru maakond
3014 Haljaste, Pirje 1967 Tartu maakond
3015 Henno, Elisabeth 2002 Tartu maakond
3016 Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3017 Henno, Kairit 1972 Tartu maakond
3018 Horeva, Julia 1990 Tartu maakond
3019 Hurt, Kerli 1983 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
3020 Härm, Kristel 1982 Harju maakond
3021 Ilves, Rebecca 2002 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
3022 Ivanenko, Timurs 2010 Latvia BJC Laimite
3023 Jakobson, Janika 1970 Tartu maakond Arctic Sport Club
3024 Jaska, Ahto 1965 Tartu maakond
3025 Joost, Hedi 1972 Tartu maakond
3026 Jurevica, Loreta 2006 Latvia BJC Laimite
3026 Jurevica, Loreta Luize 2006 Latvia
3027 Juursoo, Meelis 1970 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
3029 Järve, Märt 2004 Tartu maakond
3030 Järve, Nora 2006 Tartu maakond
3028 Jõgi, Philip 2005 Harju maakond
3031 Kadaste, Aili 1963 Tartu maakond
3176 Kainel, Georg 2006 Harju maakond
3032 Kajak, Kristiina 1987 Harju maakond
3033 Kajak, Triin 1986 Tartu maakond
3034 Kalle, Merlin 1980 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
3035 Kalvane, Estere 2009 Latvia BJC Laimite
3036 Karolin, Kaspar 2005 Põlva maakond
3037 Kase, Kadri 2000 Pärnu maakond
3038 Kasemaa, Mairon 2006 Jõgeva maakond SK Adavere
3039 Kattai, Eeva 2007 Tartu maakond
3040 Keernik, Andres 2009 Tartu maakond
3041 Kelder, Maarika 1972 Tartu maakond
3042 Kerner, Urve 1975 Tartu maakond
3043 Kibur, Piret 1984 Tartu maakond
3044 Kiik, Aare 1957 Tartu maakond
3045 Konrade, Elina 2003 Latvia BJC Laimite
3046 Konrads, Ralfs 2007 Latvia BJC Laimite
3047 Krastina, Anete 2000 Latvia 5A-Valka / LV
3048 Kruusmann, Siim 2004 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
3049 Kubjas, Arlina 1994 Harju maakond
3050 Kukk, Berit 2005 Jõgeva maakond TÜASK
3051 Kukk, Maris 1972 Jõgeva maakond
3052 Kula, Ergo 2002 Saare maakond
3173 Kulikov, Jevgeni 1948 Harju maakond
3178 Kunnus, Liina 1987 Harju maakond
3053 Kuusk, Kerli 1980 Tartu maakond
3054 Känd, Ivo 1958 Tartu maakond
3055 Kütt, Käroli 2005 Harju maakond Rullibuss Team
3056 Laan, Janek 1973 Harju maakond
3057 Laanemägi, Alexandra 2004 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
3058 Laar, Reio 1980 Tartu maakond
3059 Lace, Annija 2006 Latvia BJC Laimite
3060 Lambing, Katrin 1982 Tartu maakond
3061 Laul, Getter 1985 Tartu maakond
3062 Lehtmäe, Karin 1986 Pärnu maakond
3063 Lemsalu, Brett 1986 Harju maakond
3064 Leola, Heily 1980 Tartu maakond
3065 Lepberg, Rein 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3066 Leppik, Kaisa 1995 Tartu maakond
3067 Liepins, Ricards 2009 Latvia BJC Laimite
3068 Liiver, Tiia 1976 Harju maakond
3069 Lind, Leidi 1983 Harju maakond Sportland
3070 Luide, Jaak 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
3071 Lukason, Anneli 1952 Tartu maakond
3072 Lumiste, Priit 1967 Tartu maakond
3073 Lust, Mari 1990 Tartu maakond
3074 Luug, Veiko 1974 Tartu maakond
3075 Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
3170 Lõo, Aune 1979 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3076 Malva, Liina 1989 Tartu maakond Tartu Ülikool
3175 Marley, Reelika 1988 Harju maakond Sakala Suusaklubi
3077 Metsa, Erkki 1975 Tartu maakond
3078 Metsaluik, Epp 1969 Põlva maakond
3079 Miezite, Lidija 1957 Latvia
3172 Moisto, Mairon 2006 Harju maakond
3080 Mustonen, Elikar 1974 Tartu maakond
3081 Nezamovs, Kristaps 2007 Latvia BJC Laimite
3082 Nigol, Maarja 1990 Harju maakond Sportland
3083 Nilson, Nelli 1984 Harju maakond Sportland
3084 Novikova, Daniela 2010 Latvia BJC Laimite
3085 Nurk, Edme 1974 Harju maakond
3086 Närep, Rene 1986 Harju maakond
3087 Oinus, Lisl Linda 1998 Tartu maakond
3088 Ojaperv, Annaleen 2010 Harju maakond
3089 Ojaperv, Evelyn 1979 Harju maakond
3090 Ojaperv, Kaido 1974 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
3174 Ott, Hanneloore 2009 Harju maakond
3091 Ozolins, Andis 1980 Latvia
3092 Paas, Raili 1979 Tartu maakond
3093 Pagar, Janno 1986 Rapla maakond
3177 Paidre, Andre 2005 Tartu maakond
3094 Palover, Meelis 1975 Tartu maakond Suusahullud
3095 Pappel, Susanna 2006 Harju maakond
3096 Park, Liis 1990 Tartu maakond
3097 Partei, Margit 1992 Tartu maakond TÜASK
3098 Pensa, Priit 1973 Tartu maakond
3099 Piikmann, Kristiina 1990 Harju maakond
3100 Piir, Marju 1961 Tartu maakond
3101 Piir, Noora 2007 Tartu maakond
3102 Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
3103 Piir, Tõnis 1960 Tartu maakond
3104 Pisarev, Greta-Maria 2002 Ida-Viru maakond MTÜ Spordiselts
3105 Pormeister, Kaspar 2008 Harju maakond Sportland
3106 Prieditis, Mikelis 2009 Latvia BJC Laimite
3107 Prohorenko, Kerli 2005 Jõgeva maakond SK Adavere
3108 Prüüs, Kaire 1972 Tartu maakond
3109 Pusnins, Arno 2008 Latvia
3110 Pusnins, Lukass 2006 Latvia
3111 Puus, Uuno 1956 Tartu maakond
3112 Pärtelpoeg, Jüri 1969 Tartu maakond
3113 Pärtelpoeg, Karin 2005 Tartu maakond
3114 Pärtin, Daire 2003 Tartu maakond
3115 Raudsepp, Getrin 2005 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
3116 Raudsepp, Joel 1971 Tartu maakond
3117 Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
3118 Reinol, Liis 1990 Tartu maakond
3119 Reitalu, Arvo 1948 Harju maakond
3120 Reitalu, Kadri 1957 Harju maakond
3121 Riitsalu, Renet 2006 Valga maakond
3122 Rohtla, Annabel 2005 Tartu maakond
3123 Rohtla, Malle 1960 Lääne-Viru maakond
3124 Rohtla, Meribel 2005 Tartu maakond
3125 Rohtla, Rein 1974 Tartu maakond OMNIVA SK
3126 Roos, Candela 1988 Tartu maakond
3127 Rump, Alina 1977 Rapla maakond
3128 Ruzanov, Aleksandra 1988 Harju maakond
3129 Ruzanov, Anton 1987 Harju maakond
3130 Saar, Aire 1980 Harju maakond Sportland
3131 Saarna, Kerly 1989 Tartu maakond
3132 Sander, Maiu 1973 Tartu maakond
3133 Sander, Robert 2005 Tartu maakond
3134 Saudins, Rodrigo 2008 Latvia BJC Laimite
3135 Siilbaum, Siret 1981 Tartu maakond HANZA Tartu team
3136 Sillari, Anatoli 1933 Tartu maakond
3137 Sirk, Tuuli 1985 Valga maakond
3138 Skutans, Aldis 1970 Latvia
3139 Skutans, Endijs 2010 Latvia BJC Laimite
3140 Snikere, Sofija Tina 2008 Latvia BJC Laimite
3141 Soha, Steffen 2005 Harju maakond
3142 Sopizenko, Maksims 1982 Latvia
3143 Sula, Nele 2006 Harju maakond
3169 Sumyk, Sofia 2004 Ukraine
3169 Sumyk, Sofiya 2004 Ukraine
3146 Tamm, Art Markkus 2006 Jõgeva maakond SK Adavere
3147 Tavita, Egert 1979 Tartu maakond
3148 Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3149 Tiisler, Tiina 1979 Põlva maakond Tartu Rulluisuklubi
3150 Timermanis, Markuss 2010 Latvia BJC Laimite
3151 Toivonen, Maris 1972 Tartu maakond
3152 Toivonen, Steven 1995 Tartu maakond
3153 Tolmane, Beate 2007 Latvia kmsbp.lv/Jurmala
3154 Toming, Birgit 2003 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
3155 Treimane, Madara 2006 Latvia BJC Laimite
3156 Trolla, Jana 1975 Tartu maakond
3157 Uha, Marleen 2006 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
3158 Uueda, Triin 1980 Harju maakond Team TT
3159 Valge, Anu 1991 Tartu maakond HANZA Tartu team
3160 Valk, Mart 1968 Tartu maakond
3161 Vallimäe, Lisbeth 2002 Tartu maakond
3162 Vallimäe, Valmar 1974 Tartu maakond
3163 Vanamb, Kerttu-Kadi 1992 Tartu maakond
3164 Vares, Anna-Liisa 2001 Tartu maakond
3165 Vares, Rein 1970 Tartu maakond Päästeamet
3171 Vegners, Rolands 1976 Latvia
3166 Vellerind, Rain 1965 Harju maakond
3167 Voovere, Karl-Martin 2000 Tartu maakond Nordecon AS
3168 Võhma, Nele-Liis 2003 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
3144 Znatnaja, Tina Karolina 2007 Latvia BJC Laimite
3145 Znatnajs, Andis 1975 Latvia

Skate partner

K2 Skate

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Craft Enervit Eesti Pagar

Supporters

Lõunakeskus Tartu Terminal G4S Maks & Moorits EY Põltsamaa Löfbergs Lila Bambona Viking Line Eesti Teed Synlab

Supporters

Ehitusmeister Respo Mariine Auto Balbiino E-Turist Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre Valio

Media Partners

Ajakiri Sport AjaLeht Ajakiri Jooksja Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix Raadio Elmar

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium