Participants

City Marathon

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Arumäe, Tauri 1987 Tartu maakond TÜASK
Bazhin, Vladimir 1962 Russia
Ekholm, Elmar 1966 Tartu maakond
Ernits, Rando 1997 Tartu maakond SK ProRunner
Ers, Alger 1975 Hiiu maakond
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Hallik, Urmas 1978 Pärnu maakond SportID
Hanni, Sirli 1985 Võru maakond
Heinlaid, Heini 1994 Lääne maakond
Heliste, Ermo 1993 Harju maakond
Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Hindreus, Ivo 1983 Harju maakond
Härm, Eve 1982 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Jaadla, Heigo 1979 Harju maakond
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Jõgeva, Toomas 1967 Harju maakond
Kabel, Mihkel 1984 Harju maakond
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Kallas, Laura 1986 Harju maakond
Karhu, Georgi 1987 Lääne maakond
Karhu, Konstantin 1990 Harju maakond
Karnö, Karl-Martin 1997 Tartu maakond
Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
Kasela, Taavi 1982 Harju maakond Ahh&Ohh matkaklubi
Kasenurm, Erkki 1979 Harju maakond Adduco kolimisteenused
Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond Eesti Sportlane
Kazanins, Jevgenijs 1982 Latvia
Kesamaa, Liina 1980 Harju maakond
Kiho, Anti 1970 Tartu maakond
Kond, Kuido 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Kroon, Paavo 1985 Tartu maakond Suusahullud
Krull, Anne 1970 Tartu maakond
Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Kuuse, Kaspar 1982 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
Kõrgesaar, Hans Leonhard 2000 Tartu maakond
Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
Laitus, Vaido 1971 Harju maakond
Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
Lindenberg, Ingrid 1966 Tartu maakond
Linnus, Sander 1991 Võru maakond Areal Team
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Maidla, Margus 1973 Harju maakond Treeningpartner
Malõš, Aleksander 1983 Harju maakond
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Mazurs, Ainars 1968 Latvia 5A-Valka / LV
Meriküla, Merike 1982 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Muld, Margus 1975 Harju maakond Simuna Spordiklubi
Männik, Kert 1996 Viljandi maakond LHV
Mölder, Tauno 1986 Võru maakond Simuna Spordiklubi
Müür, Maik 1987 Tartu maakond
Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond
Nigulas, Harles 1980 Antarctica Kulgur Team
Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Org, Kusti 1988 Viljandi maakond Maanteeamet
Padar, Regina 1981 Tartu maakond
Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
Palo, Taavi 1987 Võru maakond Võru Suusaklubi
Parro, Kristi 1986 Harju maakond
Parygin, Dmitry 1974 Russia Pskov Ski Team
Pedai, Andrus 1972 Harju maakond Trismile
Potok, Anna 1997 Germany
Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
Pärna, Ott 1976 Harju maakond
Pääsik, Priit 1973 Tartu maakond
Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Randpõld, Priit 1968 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Rehtla, Kadri-Liis 1995 Harju maakond
Roomet, Heiki 1977 Harju maakond
Roots, Anto 1971 Tartu maakond
Ründal, Timmu 1990 Tartu maakond
Samm, Stella-Maria 2002 Tartu maakond
Savisikk, Kristjan 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Sikachev, Konstantin 1966 Russia
Skolozhabskyy, Oleksandr 1975 Ida-Viru maakond
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Talviste, Sten 1986 Harju maakond
Tamm, Margus 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Tamm, Taago 1981 Pärnu maakond
Tammaru, Mihkel 1983 Harju maakond
Tammemäe, Joosep 1990 Viljandi maakond Seiklushunt
Tammesoo, Laura Anna 1997 Tartu maakond LHV
Tark, Kalev 1983 Tartu maakond A. Le Coq
Teder, Hardi 1981 Tartu maakond Haaslava MTB
Teeväli, Leili 1946 Tartu maakond SK ProRunner
Tiido, Taavi 1992 Viljandi maakond
Tuula-Fjodorov, Reeda 1977 Harju maakond Seiklushunt
Tõruvere, Kaarel 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tühis, Anneli 1976 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
Türna, Siim 1985 Võru maakond
Vaaks, Hendrik 1991 Tartu maakond
Vaalma, Morten 1991 Tartu maakond
Vahtra, Tõnu 1986 Tartu maakond Trismile
Vaiksaar, Mait 1983 Tartu maakond
Veberson, Gunnar 1975 Tartu maakond
Veberson, Rando 1994 Harju maakond
Veidemann, Helena 1989 Harju maakond
Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Viikmäe, Alvar 1973 Harju maakond Draka Keila Cabels AS
Virk, Henri 1980 Tartu maakond
Vooremäe, Viljar 1992 Järva maakond Lennuliiklusteeninduse AS
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aas, Andres 1977 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Aasmäe, Anete 2001 Tartu maakond
Alla, Ingrid 2002 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Almre, Marge 1970 Viljandi maakond
Audru, Diana 1977 Valga maakond AS G4S Eesti
Bauman, Kadri 1979 Harju maakond
Dainis, Andris 1949 Latvia 5A-Valka / LV
Enok, Egerd 2000 Harju maakond SK CFC
Ester, Märten 1982 Harju maakond
Evestus, Airika 1977 Harju maakond
Garcinskas, Darius 1980 Lithuania
Gontmacher, Siim 1978 Harju maakond Rae Rattaklubi
Grigorjev, Igor 1985 Harju maakond
Helimets, Eigo 1993 Harju maakond
Hermet, Jarno 1972 Tartu maakond
Hiiemäe, Hanne-Liisa 1995 Viljandi maakond
Illak, Angelika 1985 Harju maakond
Järv, Mihkel 1981 Tartu maakond
Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond Päästeamet
Kaaver, Jaano 1964 Tartu maakond
Kaldoja, Jaanus 1982 Tartu maakond
Kalle, Rein 1975 Põlva maakond Keskkonnaamet
Kamenik, Henari 1989 Põlva maakond Üliõpilaste Selts Raimla
Karhunen, Kärt 1982 Tartu maakond
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Keldo, Tiit 1989 Valga maakond
Keskpaik, Eric 1993 Tartu maakond Bigbank AS
Kiiver, Kaarel 2003 Tartu maakond TÜASK
Kikojan, Jane 1995 Viljandi maakond
Kikojan, Janno 1996 Viljandi maakond
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kisand, Marika 1971 Tartu maakond
Kivisikk, Risto 1979 Harju maakond
Kodres, Liina 1992 Viljandi maakond TransferWise
Kommusaar, Mait 1984 Tartu maakond
Koolmeister, Ilmar 1979 Harju maakond SK ProRunner
Krull, Oskar 2002 Tartu maakond
Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kupper, Ave 1974 Tartu maakond
Kõdar, Kristiina 1982 Tartu maakond
Laanmets, Herki 1981 Viljandi maakond
Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Lebedinskii, Dmitrii 1977 Russia Pskov Ski Team
Lepik, Raul 1980 Tartu maakond MiSiMe MTÜ
Leppänen, Teet 1982 Harju maakond
Lillend, Allan 1980 Harju maakond
Lonks, Tanel 1978 Harju maakond
Lood, Piret 1984 Tartu maakond
Luhamaa, Jessika 1987 Tartu maakond
Lõhmus, Enn 1945 Tartu maakond
Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Maasing, Marko 1974 Tartu maakond Ikodor AS
Maddison, Evelin 1983 Harju maakond
Maide, Martin 1991 Tartu maakond Tartu Ülikool
Maki-Kulmala, Elmeri 1989 Finland
Mei, Kätlin 1981 Finland
Mets, Mari 1991 Harju maakond FB Jooksmine
Metsaäär, Raul 1976 Rapla maakond
Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
Metssalu, Hannes 1993 Tartu maakond
Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
Muld, Triin 1979 Harju maakond
Muru, Taavi 1985 Tartu maakond Kaitseväe Peastaap
Murumets, Priit 1979 Harju maakond
Muuli, Viktor 1966 Tartu maakond
Männiste, Moonika 1977 Tartu maakond
Mölder, Joosep 1990 Jõgeva maakond
Nurk, Talis 1982 Tartu maakond
Otter, Bernadette 1993 Germany
Paal, Katrin 1994 Harju maakond
Paas, Meelis 1975 Harju maakond Jussikese 7 Sõpra
Padrik, Krõõt 1988 Tartu maakond TÜASK
Paesüld, Harles 1974 Harju maakond
Pahlberg, Erik 1996 Harju maakond Trismile
Paju, Marek 1978 Harju maakond
Paluoja, Madis 1970 Tartu maakond Trismile
Parmenennkova, Elizaveta 1974 Valga maakond
Pedosk, Kaupo 1982 Tartu maakond
Peiker, Meelis 1978 Pärnu maakond Politsei- ja Piirivalveamet
Pihlap, Anna-Liisa 2003 Tartu maakond
Pihlap, Raimond 1985 Tartu maakond
Pihlapuu, Grete 1988 Tartu maakond
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Piirmets, Pille-Riin 1980 Harju maakond Õhuvägi
Pintson, Tarmo 1966 Harju maakond
Pure, Nils 1969 Tartu maakond
Põdra, Priit 1985 Jõgeva maakond
Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Raidloo, Rauno 1982 Harju maakond Päästeamet
Raudnagel, Marken 1995 Tartu maakond #HeadInimesed
Rell, Sille 1970 Tartu maakond
Remmel, Jakob 1989 Tartu maakond
Rits, Martin 1987 Harju maakond
Roben, Raido 1993 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
Roosileht, Jaanus 1967 Järva maakond
Roosileht, Õnne 1969 Järva maakond
Rumjantsev, Vladislav 1997 Harju maakond
Saluveer, Piret 1980 Tartu maakond
Samm, Tõnu 1962 Tartu maakond
Seleznovs, Jurijs 1958 Latvia
Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
Seškens, Leons 1956 Latvia 5A-Valka / LV
Sildvee, Argo 1983 Harju maakond
Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Sori, Joosep-Taaniel 1998 Tartu maakond
Sutt, Romet 1995 Pärnu maakond SK Jõulu
Suurman, Herkki 1965 Harju maakond Merko Ehitus Eesti AS
Talve, Tiina 1982 Harju maakond
Tamm, Anne-Liis 1990 Tartu maakond
Tammaru, Bruno 1974 Harju maakond
Tammekivi, Toivo 1991 Valga maakond
Tammik, Jelena 1971 Järva maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Tammik, Silver 1979 Harju maakond MKM Jooksuklubi
Teemo, Ailen 1984 Finland
Tein, Karin 1985 Tartu maakond
Tents, Jaana 1982 Tartu maakond
Toim, Allan 1955 Harju maakond SportID
Toomik, Peeter 1989 Tartu maakond
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Tuul, Teesi 1999 Viljandi maakond SE Põhjakotkas Viljandi
Türn, Toomas 1977 Tartu maakond
Uibo, Kristina 1974 Harju maakond Eesti Sportlane
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Vaan, Ando 1991 Tartu maakond Tartu Ülikool
Vaikjärv, Marge 1989 Tartu maakond Fitlife Tartu
Valjala, Veiko 1977 Tartu maakond
Veberson, Ene 1969 Põlva maakond
Vilipuu, Revo 1978 Tartu maakond A. Le Coq
Vilismäe, Martin 1989 Tartu maakond Sparta Spordiselts
Vingisaar, Marko 1997 Harju maakond
Voolaid, Maia-Liisa 1991 Tartu maakond
Zahharova, Oksana 1980 Tartu maakond
Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
Õunap, Piret 1966 Tartu maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aas, Annika 1977 Tartu maakond
Aas, Jürgen 2005 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Ahun, Jaana 1985 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Andrejev, Monika 1979 Pärnu maakond
Animägi, Ants 1963 Tartu maakond
Anniste, Kristi 1979 Saare maakond
Anniste, Valdek 1981 Saare maakond
Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq
Ariva, Lilian 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Arula, Kristofer Johannes 2006 Saare maakond
Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Denisov, Andrey 1972 Russia Pskov Ski Team
Edasi, Indrek 1978 Harju maakond FB Jooksmine
Enok, Ergi 1970 Harju maakond
Ernits, Anneli 1976 Tartu maakond
Ernits, Liis 2004 Tartu maakond
Eskla, Loona 1972 Võru maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
Esperk, Tanel 1981 Tartu maakond
Haabma, Alar 1960 Rapla maakond EWK
Haav, Tiiu 1967 Tartu maakond A. Le Coq
Haube, Veljo 1961 Harju maakond
Hlebnikov, Aleksandr 1971 Harju maakond
Hool, Raivo 1975 Tartu maakond
Indriko, Ivo 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Jaaska, Üllas 1954 Põlva maakond SK Serviti
Jakobson, Aivar 1978 Pärnu maakond
Jakobson, Janika 1970 Tartu maakond IMPULS Spordiklubi
Jalak, Andres 1981 Tartu maakond
Jeeger, Elar 1987 Valga maakond
Juhkam, Tõnis 1982 Harju maakond
Kaldma, Külli 1982 Harju maakond
Kallip, Anneli 1983 Tartu maakond
Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Karro, Meelis 1980 Tartu maakond
Kasepuu, Kelly 1993 Tartu maakond
Kask, Siret 1980 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Keerig, Erkki 1973 Harju maakond
Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Kiigemägi, Veljo 1962 Tartu maakond
Kiissa, Glein 1980 Tartu maakond
Kivistik, Veronika 1978 Tartu maakond SportID
Klaar, Külliki 1976 Tartu maakond
Klais, Nicole Maria 1996 Harju maakond AS G4S Eesti
Koit, Silver 1971 Põlva maakond Treeningpartner
Kolats, Margit 1986 Põlva maakond Keskkonnaagentuur
Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Koobak, Sander 2007 Võru maakond Võru Spordikeskus
Koort, Jarko 1991 Tartu maakond SK ProRunner
Kotkas, Peep 1953 Viljandi maakond
Krastinsh, Aivars 1961 Latvia 5A-Valka / LV
Kriisa, Indrek 1980 Tartu maakond
Krusberg, Tiina 1964 Tartu maakond
Kruusimaa, Piret 1964 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
Kurg, Arko 1989 Harju maakond
Kurg, Eke 1966 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Kurm, Kevin 1993 Tartu maakond
Kurvits, Taivo 1975 Tartu maakond
Kutsar, Georg Caius 1997 Tartu maakond
Känd, Ivo 1958 Tartu maakond
Köörna, Liis 1983 Harju maakond SK ProRunner
Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
Kütt, Silver 1967 Tartu maakond
Küüsmaa, Anne 1956 Harju maakond
Langi, Kristine 1982 Harju maakond SEB Pank AS
Laur, Mikk 1986 Võru maakond
Lebedev, Sergei 1952 Russia
Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
Leola, Heily 1980 Tartu maakond Tartu Ülikool
Lepberg, Rein 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Lepik, Jane 1978 Tartu maakond
Leppik, Gennadi 1954 Tartu maakond Päästeamet
Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Liblik, Lauri 2000 Tartu maakond A. Le Coq
Liharadov, Rein 1946 Tartu maakond
Liin, Alar 1978 Tartu maakond
Liivamägi, Laura 1991 Tartu maakond
Lilleleht, Kaili 1979 Põlva maakond
Lilleleht, Kaire 1973 Pärnu maakond
Lillo, Indrek 1977 Harju maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
Lipand, Anneli 1965 Tartu maakond
Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
Lorenz, Jesper 2009 Tartu maakond
Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
Lorenz, Katariina 2002 Tartu maakond
Lorenz, Kristiina-Maria 1974 Tartu maakond
Luug, Veiko 1974 Tartu maakond SK ProRunner
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq
Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
Maidla, Margit 1976 Harju maakond Politsei- ja Piirivalveamet
Matvei, Arvi 1963 Harju maakond
Mednis, Vilis 1951 Latvia 5A-Valka / LV
Metsakuru, Julia 1986 Lääne-Viru maakond
Metsvaht, Heigo 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Mikita, Valdur 1970 Tartu maakond
Mohnatseva, Anna 1989 Harju maakond Sparta Spordiselts
Muiso, Merje 1974 Harju maakond
Mäesalu, Heiki 1961 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Männigo, Eva 1993 Järva maakond
Männiste, Valdur 1969 Tartu maakond
Niklus, Jaanika 1992 Valga maakond
Nooska, Triin 1982 Tartu maakond
Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
Nõmmiste, Kalev 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Karel 2004 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Maris 2002 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Merit 2009 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Ogibalova, Olga 1962 Harju maakond
Ojasaar, Tarmo 1978 Tartu maakond
Otsa, Kaja 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Parksepp, Marko 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Partei, Margit 1992 Tartu maakond TÜASK
Pedaja, Taavi 1982 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Pikkmaa, Maarja Liisa 1985 Jõgeva maakond
Poltruk, Roland 1984 Harju maakond
Praakli, Kristiina 1977 Tartu maakond
Pruul, Signe 1983 Tartu maakond
Prüüs, Kaire 1972 Tartu maakond
Puio, Peeter 1974 Harju maakond
Puio, Ragnar 2006 Harju maakond
Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Pähn, Eleri 1988 Tartu maakond
Pärn, Riho 1982 Tartu maakond
Põder, Indrek 1983 Tartu maakond
Raudla, Taavi 1966 Tartu maakond
Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond TMB Element SK
Rea, Jaan 1979 Ida-Viru maakond Maanteeamet
Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
Reinsalu, Udo 1963 Valga maakond
Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
Rikkinen, Tarmo 1972 Harju maakond
Rogenbaum, Laura 1993 Harju maakond
Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
Rääk, Tarmo 1972 Harju maakond AS G4S Eesti
Rõivas, Maido 1979 Tartu maakond
Saar, Getlin 1989 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Saareleht, Kaimar 2002 Tartu maakond
Saaremaa, Reimu 1992 Tartu maakond Mapri Ehitus OÜ
Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
Saaring, Juhan 1990 Tartu maakond
Saarmann, Liisi 1994 Tartu maakond
Saarniit, Ivo 1981 Tartu maakond
Sahharov, Dmitri 1979 Ida-Viru maakond
Seleznova, Nikoleta 2005 Latvia Yle
Seli, Anti 1973 Tartu maakond
Sepp, Gerd Eston 1999 Saare maakond Tartu Ülikool
Sihver, Enn 1959 Viljandi maakond
Sihvonen, Tuula 1989 Finland
Soidla, Janar 1974 Harju maakond
Soop, Anneli 1991 Tartu maakond
Sowa, Katharina 1989 Harju maakond
Spilevoi, Helena 1986 Tartu maakond
Stsenov, Gleb 1986 Tartu maakond
Sutt, Eleri 1981 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Sõna, Siiri 1971 Tartu maakond
Sõster, Raik 1985 Tartu maakond
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tamm, Raimond 1978 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Tammesoo, Andres 1975 Harju maakond
Tell, Jaan 1983 Tartu maakond TMB Element SK
Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tiisler, Kaspar 2006 Tartu maakond TÜASK
Tiisler, Toomas 1973 Tartu maakond
Tiivoja, Martti 1985 Tartu maakond Mapri Ehitus OÜ
Tinn, Aare 1960 Tartu maakond
Tohvre, Erich 1984 Tartu maakond
Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond Suusahullud
Toots, Leena Karin 2001 Tartu maakond
Tootsi, Jaano 1965 Tartu maakond
Trolla, Signe 1984 Võru maakond
Troon, Laivi 1983 Tartu maakond A. Le Coq
Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
Tölp, Signe 1975 Tartu maakond
Uha, Marleen 2006 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
Uksov, Andres Luka 2007 Tartu maakond
Uri, Juhani 1981 Tartu maakond
Ustav, Liis 1990 Jõgeva maakond
Valk, Mart 1968 Tartu maakond
Vanatoa, Madis 1989 Tartu maakond Team NOBE
Veenpere, Henrik 1979 Tartu maakond Päästeamet
Veepere-Ots, Grete 1985 Tartu maakond
Velikanov, Iurii 1987 Russia
Viira, Einar 1962 Tartu maakond
Vilman, Egle 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Vilman, Triin 1981 Harju maakond Rahandusministeerium
Vucans, Igors 1979 Latvia
Weber, Mart 1991 Tartu maakond
Zarina, Ramona 1998 Latvia
Änilane, Peeter 1979 Harju maakond