Participants

City Marathon

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aarna, Indrek 1969 Harju maakond IMPULS Spordiklubi
Anton, Arvi 1992 Tartu maakond Baltyre
Arumägi, Anti 1990 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Bachaus, Arno 1978 Tartu maakond Baltyre
Fjodorov, Ain 1972 Valga maakond
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Kaaver, Siiri 1964 Tartu maakond
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
Kasekamp, Andrus 1973 Viljandi maakond Baltyre
Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond Eesti Sportlane
Koskaru, Meelis 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kuchynskyi, Oleksandr 1997 Ukraine
Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Kuurmann, Aleksander 1983 Harju maakond
Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Linnus, Sander 1991 Võru maakond Areal Team
Länik, Mari-Liis 1997 Põlva maakond KVÜÕA
Lätt, Rein 1975 Harju maakond
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Merelaht, Martin 2000 Tartu maakond
Muld, Margus 1975 Harju maakond Simuna Spordiklubi
Mölder, Joosep 1990 Jõgeva maakond
Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond
Nõmmiste, Sulev 1970 Tartu maakond Suusahullud
Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
Parygin, Dmitry 1974 Russia Pskov Ski Team
Pihlak, Marius 1980 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Piire, Aare 1970 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Pikkor, Rauno 1978 Harju maakond Baltyre
Poopuu, Peeter 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Praks, Kärt 1990 Rapla maakond Merevägi
Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
Pääsik, Priit 1973 Tartu maakond
Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Roosaare, Jaak 1982 Harju maakond
Roosve, Gundo 1981 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
Ruut, Jaanus 1981 Viljandi maakond Jane Salumäe Maratonikool
Saviir, Janar 1981 Tartu maakond
Savisikk, Kristjan 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
Siimsaare, Tarmo 1981 Tartu maakond OK Võru
Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Talviste, Sten 1986 Harju maakond
Tammemäe, Joosep 1990 Viljandi maakond Baltyre
Tammemäe, Kaupo 1995 Viljandi maakond Baltyre
Tuula-Fjodorov, Reeda 1977 Harju maakond Eesti Sportlane
Tõnisson, Neeme 1971 Tartu maakond
Tühis, Anneli 1976 Harju maakond Täppsportlased
Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aas, Andres 1977 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Aas, Jürgen 2005 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Arras, Liis 1992 Tartu maakond
Birk, Anna-Liisa 1990 Tartu maakond KL Tartu malev
Eensaar, Teele 1975 Tartu maakond OK Ilves
Ernits, Anneli 1976 Tartu maakond
Hermet, Jarno 1972 Tartu maakond
Kaaver, Jaano 1964 Tartu maakond
Kalle, Rein 1975 Põlva maakond Keskkonnaamet
Kallion, Reiko 1979 Tartu maakond
Karm, Karlis 1988 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Kasemaa, Janno 1979 Ida-Viru maakond SEB Pank AS
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Kiipus, Catry 1981 Harju maakond LHV
Kink, Triin 1979 Harju maakond Simuna Spordiklubi
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kivimäe, Raul 1981 Harju maakond Kulgur Team
Kivisikk, Risto 1979 Harju maakond
Koik, Kaire 1976 Harju maakond Porter Racing
Koik, Meelis 1974 Harju maakond Porter Racing
Koitne, Kaarel 1989 Harju maakond Danske Bank
Kommusaar, Mait 1984 Tartu maakond
Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Laur, Marko 1978 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
Lebedinskii, Dmitrii 1977 Russia Pskov Ski Team
Liin, Alar 1978 Tartu maakond
Lillend, Allan 1980 Harju maakond
Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
Mets, Meeli 1984 Võru maakond
Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
Mey, Tea 1974 Tartu maakond SK ProRunner
Mumm, Karl 1985 Tartu maakond
Murumets, Priit 1979 Harju maakond
Männiste, Moonika 1977 Tartu maakond
Nigulas, Harles 1980 Tartu maakond Kulgur Team
Nõmmik, Argo 1984 Harju maakond
Ojasoon, Ave 1987 Harju maakond SK CFC
Paulov, Aare 1976 Tartu maakond Ikodor AS
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Pure, Nils 1969 Tartu maakond
Põldoja, Alar 1968 Tartu maakond
Repkin, Peter 1971 Tartu maakond
Riismaa, Tiit 1949 Harju maakond
Roos, Esther 1969 Germany
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Tammik, Jelena 1971 Järva maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Tartes, Tiimar 1982 Tartu maakond
Telgmaa, Piret 1973 Tartu maakond Trismile
Tenisson, Vaido 1965 Jõgeva maakond A. Le Coq
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Tuul, Teesi 1999 Viljandi maakond SE Põhjakotkas Viljandi
Uiboleht, Kaire 1977 Võru maakond Võru Suusaklubi
Uiboleht, Kalle 1971 Võru maakond Võru Suusaklubi
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Unt, Ivar 1977 Valga maakond Maanteeamet
Vaikjärv, Marge 1989 Tartu maakond Tartu Ülikool
Vellerind, Rain 1965 Harju maakond
Vestung, Rauno 1974 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond
Õun, Piret 1979 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Almre, Marge 1970 Viljandi maakond
Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Ariva, Lilian 1978 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Dainis, Andris 1949 Latvia 5A-Valka / LV
Haabma, Alar 1960 Rapla maakond EWK
Hein, Janika 1974 Tartu maakond
Hlebnikov, Aleksandr 1971 Harju maakond
Järve, Märt 2004 Tartu maakond
Järve, Nora 2006 Tartu maakond
Jõgeda, Evelin 1971 Tartu maakond
Kane, Rein 1945 Harju maakond
Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Kattai, Roman 1966 Tartu maakond Tartumaa Sangpommiklubi
Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Kivari, Rasmus 2005 Tartu maakond
Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Krastinsh, Aivars 1961 Latvia 5A-Valka / LV
Kurg, Eke 1966 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Kurm, Kevin 1993 Tartu maakond
Küüsmaa, Anne 1956 Harju maakond
Lahesoo, Evelin 1982 Tartu maakond
Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
Leppik, Gennadi 1954 Tartu maakond Päästeamet
Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Liivakant, Merli 1972 Tartu maakond
Lillemägi, Kristi 1980 Harju maakond
Lillo, Indrek 1977 Harju maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
Lorenz, Katariina 2002 Tartu maakond
Lorenz, Kristiina-Maria 1974 Tartu maakond
Luts, Ahti 1972 Tartu maakond
Luts, Robin 1996 Tartu maakond
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq
Maasing, Marko 1974 Tartu maakond Ikodor AS
Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
Maidla, Margit 1976 Harju maakond Politsei- ja Piirivalveamet
Mei, Kätlin 1981 Finland
Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
Nõmmiste, Kalev 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Karel 2004 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Maris 2002 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Peterson, Ester 1972 Valga maakond Valga Motoklubi
Raimets, Heiki 1966 Jõgeva maakond
Reedi, Elina 1968 Harju maakond
Reinoja, Margus 1969 Tartu maakond
Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
Saarmann, Liisi 1994 Tartu maakond
Seli, Anti 1973 Tartu maakond
Sõna, Siiri 1971 Tartu maakond
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tammesoo, Andres 1975 Harju maakond
Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Tiisler, Kaspar 2006 Tartu maakond TÜASK
Tiisler, Toomas 1973 Tartu maakond
Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond Suusahullud
Tootsi, Jaano 1965 Tartu maakond
Troon, Laivi 1983 Tartu maakond A. Le Coq
Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
Tuulpärg, Madis 1972 Harju maakond
Tölp, Signe 1975 Tartu maakond
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Andres Luka 2007 Tartu maakond
Vald, Vaino 1950 Valga maakond
Voovere, Karl-Martin 2000 Tartu maakond Embach

Running partner

Mizuno

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Enervit Eesti Pagar Embach Mariine Auto

Supporters

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Bambona Eesti Teed

Supporters

Ehitusmeister Respo Balbiino Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre

Media Partners

Ajakiri Sport Scanpix Ma Olen Rattur

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium