Participants

City Marathon

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aarna, Indrek 1969 Harju maakond IMPULS Spordiklubi
Adermann, Tõnn 1988 Tartu maakond
Ailt, Ardi 1990 Pärnu maakond
Akenpärg, Egert 1986 Harju maakond
Anton, Arvi 1992 Tartu maakond Baltyre
Arumägi, Anti 1990 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Bachaus, Arno 1978 Tartu maakond Baltyre
Bazhin, Vladimir 1962 Russia
Borisov, Sergey 1964 Ida-Viru maakond
Castanar, Guillem 1980 Spain
Eglit, Oliver 1986 Harju maakond
Einsalu, Ants 1959 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Ekholm, Elmar 1966 Tartu maakond
Endriks, Hendrik 1979 Järva maakond
Ernits, Ingrit 1965 Jõgeva maakond Kevek
Fjodorov, Ain 1972 Valga maakond
Forster, Christopher 1989 Qatar
Frolov, Vladimir 1972 Tartu maakond
Haava, Henno 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Haldre, Henri 1978 Harju maakond SEB Pank AS
Haldre, Juhan 1979 Tartu maakond
Hanni, Margus 1997 Viljandi maakond
Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Hidden 1987 Tartu maakond
Hidden 1972 Tartu maakond
Hinn, Ahto 1982 Ida-Viru maakond
Härm, Eve 1982 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Ilp, Taavi 1983 Valga maakond Playtech Estonia OÜ
Ivanov, Katriin 1988 Harju maakond
Ivoilov, Andrei 1961 Russia
Junkaite, Ivi 1976 Järva maakond
Juur, Kristjan 1982 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Juurik, Riho 1985 Harju maakond
Juurikas, Veiko 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Järvelaid, Jano 1982 Harju maakond Elisa
Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond Päästeamet
Kaaver, Siiri 1964 Tartu maakond
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Kaljumäe, Kai 1986 Tartu maakond
Karo, Erko 1971 Harju maakond
Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
Karumaa, Hene 1969 Harju maakond
Karussaar, Kaido 1967 Harju maakond
Kasekamp, Andrus 1973 Viljandi maakond Baltyre
Kaseväli, Anne 1969 Harju maakond
Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond Eesti Sportlane
Kees, Märt 1984 Pärnu maakond
Kimask, Eduard 1972 Harju maakond
Kindel, Hanno 1968 Harju maakond
Kirsimäe, Kaido 1984 Pärnu maakond
Kivirüüt, Margus 1979 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Klausner, Janno 1989 Harju maakond
Kond, Kuido 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Koskaru, Meelis 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kotkas, Priit 1979 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kroon, Paavo 1985 Tartu maakond
Kruusa, Annely 1974 Tartu maakond TÜASK
Kruusa, Rasmus 2000 Tartu maakond
Kuchynskyi, Oleksandr 1997 Ukraine
Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Kukk, Raido 1976 Tartu maakond Suusahullud
Kuningas, Andres 1974 Harju maakond
Kuulberg, Heinar 1984 Tartu maakond
Käärd, Janek 1977 Harju maakond
Kööbi, Alar 1979 Harju maakond
Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
Lauk, Kalmer 1988 Tartu maakond
Leopard, Martin 1987 Tartu maakond 21CC Triatloniklubi
Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
Lepmets, Tony 1991 Tartu maakond
Lightbody, Gordon 1972 United Kingdom
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Lindenberg, Ingrid 1966 Tartu maakond
Linnus, Sander 1991 Võru maakond Areal Team
Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Luhaste, Liisa 1990 Lääne-Viru maakond
Länik, Mari-Liis 1997 Põlva maakond KVÜÕA
Lätt, Rein 1975 Harju maakond
Lõhmus, Lauri 1982 Harju maakond
Lõhmus, Silja 1961 Tartu maakond
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Maidla, Margus 1973 Harju maakond Treeningpartner
Malõš, Aleksander 1983 Harju maakond
Matsberg, Madis 1988 Harju maakond
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Mazurs, Ainars 1968 Latvia 5A-Valka / LV
Meimre, Madis 1979 Harju maakond
Merelaht, Martin 2000 Tartu maakond
Mihhailov, Sergei 1983 Harju maakond
Mikkelsaar, Mait 1989 Harju maakond
Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
Mikko, Riho 1980 Harju maakond Sutherland
Muld, Margus 1975 Harju maakond Simuna Spordiklubi
Mäe, Rauno 1984 Lääne-Viru maakond
Mänd, Lauri 1983 Harju maakond
Männasoo, Toomas 1974 Harju maakond SEB Pank AS
Mölder, Joosep 1990 Jõgeva maakond
Mölder, Tauno 1986 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Müür, Janar 1978 Järva maakond
Müür, Maret 1984 Järva maakond
Naaris, Erkki 1978 Valga maakond
Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond
Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Niils, Laura 1992 Lääne maakond
Nikolajenko, Aleksei 1975 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
Nuga, Ahti 1984 Rapla maakond
Nuga, Silver 1987 Rapla maakond
Nõmmiste, Sulev 1970 Tartu maakond Suusahullud
Oblikas, Janek 1972 Harju maakond
Oja, Hendo 1977 Harju maakond
Ojasaar, Tauno 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Ott, Viljar 1969 Viljandi maakond
Pais, Maret 1984 Pärnu maakond
Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
Pappel, Liina-Riste 1995 Tartu maakond
Parygin, Dmitry 1974 Russia Pskov Ski Team
Pihlak, Marius 1980 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Pihlak, Sander 1978 Harju maakond
Piirak, Siim 1990 Pärnu maakond
Piire, Aare 1970 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Pikkof, Jaanis 1989 Rapla maakond Sportlove
Pikkor, Rauno 1978 Harju maakond Baltyre
Pilt, Siiri 1970 Tartu maakond
Pind, Rasmus 1992 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Plaan, Erik 1982 Harju maakond
Poopuu, Peeter 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Praks, Kärt 1990 Rapla maakond Merevägi
Prantsus, Viljo 1971 Viljandi maakond
Purret, Marko 1990 Tartu maakond
Puu, Henno 1974 Harju maakond AT Sport OÜ
Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
Pärnala, Tõnis 1990 Tartu maakond
Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
Pääsik, Priit 1973 Tartu maakond
Põldmaa, Alo 1987 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Rei, Tarmo 1971 Harju maakond SK CFC
Reinson, Mart 1981 Harju maakond Sportlove
Rillo, Marko 1976 Harju maakond
Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Robberts, Simon 1986 Belgium
Rohelpuu, Enno 1969 Viljandi maakond
Romet, Aivar 1962 Tartu maakond
Roomet, Heiki 1977 Harju maakond
Roosaare, Jaak 1982 Harju maakond
Roosild, Kristjan 1985 Harju maakond
Roosileht, Jaanus 1967 Järva maakond
Roosve, Gundo 1981 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
Roots, Anto 1971 Tartu maakond
Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
Ruut, Jaanus 1981 Viljandi maakond Jane Salumäe Maratonikool
Rääbis, Ain 1969 Tartu maakond
Rõuk, Mairo 1993 Harju maakond
Rõžov, Vladimir 1968 Põlva maakond
Ründal, Timmu 1990 Tartu maakond
Saar, Laur 1966 Harju maakond
Salum, Siim 1985 Tartu maakond SK Keremeister
Salundi, Seidy 1992 Tartu maakond Baltic Agro Team
Sammelselg, Andre 1998 Harju maakond
Sangla, Karin 1971 Tartu maakond
Santamaki, Juhapekka 1974 Finland
Santamaki, Miia 1976 Finland
Santamäki, Harry 1949 Finland
Saviir, Janar 1981 Tartu maakond
Savisikk, Kristjan 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Schmidt, Vladimir 1982 Harju maakond
Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
Siimsaare, Tarmo 1981 Tartu maakond OK Võru
Sisask, Valmar 1985 Võru maakond
Skolozhabskyy, Oleksandr 1975 Ida-Viru maakond
Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Stolfot, Ivo 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Sumberg, Janek 1975 Valga maakond
Talimaa, Urmas 1990 Tartu maakond
Talviste, Sten 1986 Harju maakond
Tamm, Margus 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Tammemäe, Joosep 1990 Viljandi maakond Baltyre
Tammemäe, Kaupo 1995 Viljandi maakond Baltyre
Tammistu, Riina 1969 Pärnu maakond
Teder, Kaspar 1980 Harju maakond
Tedremaa, Mihkel 1989 Harju maakond
Teeväli, Leili 1946 Tartu maakond SK ProRunner
Teras, Andero 1990 Tartu maakond
Tiikoja, Heiki 1981 Harju maakond
Toomsalu, Ilmar 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Toplaan, Anti 1968 Saare maakond
Trik, Janek 1978 Rapla maakond
Tsäro, Kermo 1977 Tartu maakond
Tuula-Fjodorov, Reeda 1977 Harju maakond Eesti Sportlane
Tõnisson, Neeme 1971 Tartu maakond
Tõruvere, Kaarel 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tühis, Anneli 1976 Harju maakond Täppsportlased
Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
Uffert, Mihkel 1993 Valga maakond DNF Cycling Team
Uffert, Venno 2000 Valga maakond
Urvik, Janek 1988 Tartu maakond
Vahtra, Tõnu 1986 Tartu maakond Trismile
Vaikla, Maigi 1975 Võru maakond SK ProRunner
Valdmaa, Risto 1977 Viljandi maakond
Valgur, Gunnar 1989 Viljandi maakond FNT Spordiklubi
Veedla, Sven 1974 Pärnu maakond
Veel, Villu 1971 Saare maakond
Veeret, Andreas 1985 Tartu maakond
Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Viira, Toomas 1973 Harju maakond
Viispert, Ando 1976 Tartu maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
Vilgo, Riivo 1987 Harju maakond
Zirnask, Villu 1966 Harju maakond
Zjablov, Rostislav 1987 Harju maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aas, Andres 1977 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Aas, Jürgen 2005 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Aas, Piret 1983 Tartu maakond
Adamson, Anet 1993 Tartu maakond
Aleksandr, Tarasov 1964 Russia
Altmäe, Caroliina 1985 Pärnu maakond
Altmäe, Triin 1982 Harju maakond
Andema, Andres 1972 Harju maakond
Andresson, Airet 1977 Tartu maakond
Arras, Liis 1992 Tartu maakond
Arumäe, Tauri 1987 Tartu maakond
Asur, Veikko 1982 Valga maakond
Avanesov, Andrey 1959 Ida-Viru maakond
Birk, Anna-Liisa 1990 Tartu maakond KL Tartu malev
Broekstra, Jaap 1990 Netherlands
Broekstra, Reinder 1988 Netherlands
Celadin, Jindrich 1978 Czech Republic
Combes, William 1966 United States
Denisov, Andrey 1972 Russia Pskov Ski Team
Didych, Vasyl 1969 Ukraine
Dudkin, Dmitriy 1983 Russia
Eensaar, Teele 1975 Tartu maakond OK Ilves
Enno, Kristjan 1973 Harju maakond
Erit, Kadri 1989 Tartu maakond
Ernits, Anneli 1976 Tartu maakond
Filatov, Elen 1990 Tartu maakond
Gilyazova, Arina 1981 Latvia
Gold, Ragle 1984 Harju maakond
Golovin, Alexander 1989 Russia
Golubeva, Kristina 1980 Ida-Viru maakond
Guzman, Anna 1986 Harju maakond
Haav, Ülle 1961 Tartu maakond
Heiberg, Sven 1977 Tartu maakond
Heinaru, Maris 1979 Harju maakond Treeningpartner
Heliste, Ermo 1993 Harju maakond
Helstein, Kaari 1981 Jõgeva maakond Baltic Agro Team
Hermet, Jarno 1972 Tartu maakond
Hidden 1974 Harju maakond
Holm, Signe 1978 Harju maakond
Hunt, Külli 1984 Viljandi maakond
Hütt, Kristo 1980 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Issakov, Andrei 1978 Harju maakond
Iziumov, Oleg 1977 Russia
Jaamu, Roland 1992 Harju maakond
Jaeski, Aivar 1966 Harju maakond
Jaeski, Kerttrud 1993 Harju maakond Baltic Agro Team
Janke, Sigrid 1972 Viljandi maakond
Jaska, Sirli 1983 Harju maakond
Joasaar, Imbi 1958 Harju maakond
Joorits, Virge 1982 Järva maakond
Joost, Kristjan 1993 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Joost, Margit 1993 Tartu maakond
Kaaver, Andre 1983 Pärnu maakond
Kaaver, Jaano 1964 Tartu maakond
Kaeramaa, Kaarel-Paulus 1996 Tartu maakond
Kaju, Indrek 1982 Tartu maakond
Kale, Merle 1975 Harju maakond Areal Team
Kaljuste, Ergo 1991 Harju maakond
Kallas, Uibo 1977 Saare maakond
Kalle, Rein 1975 Põlva maakond Keskkonnaamet
Kallion, Reiko 1979 Tartu maakond
Kallis, Joel 1982 Valga maakond
Kamenik, Henari 1989 Põlva maakond Üliõpilaste Selts Raimla
Kankainen, Jussi 1984 Finland
Karm, Karlis 1988 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Karu, Urmo 1991 Lääne-Viru maakond
Kasemaa, Janno 1979 Ida-Viru maakond SEB Pank AS
Kaseväli, Anne 1969 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Kazennov, Mikhail 1982 Harju maakond
Kiidjärv, Ralf 1992 Tartu maakond
Kiipus, Catry 1981 Harju maakond LHV
Kiisler, Aivar 1972 Viljandi maakond
Kiivit, Lauri 1976 Tartu maakond
Kinnunen, Joni 1988 Finland Paloässät Oy
Kirs, Hanna-Mari 1990 Harju maakond
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kitt, Robert 1977 Harju maakond Trismile
Kivari, Andrus 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kivimäe, Raul 1981 Harju maakond Kulgur Team
Kiviorg, Merilin 1973 Tartu maakond
Kivisikk, Risto 1979 Harju maakond
Kivisoo, Erle 1985 Tartu maakond
Koik, Kaire 1976 Harju maakond Porter Racing
Koik, Meelis 1974 Harju maakond Porter Racing
Koitne, Kaarel 1989 Harju maakond Danske Bank
Kokk, Kristjan-Erik 1982 Harju maakond Suusahullud
Kolk, Jevgenia 1993 Harju maakond
Kommusaar, Mait 1984 Tartu maakond
Korotajev, Pavel 1993 Harju maakond
Korventausta, Valtteri 1989 Finland Paloässät Oy
Kosk, Meelis 1985 Harju maakond
Kovanen, Kai 1976 Finland
Kraam, Sulev 1980 Harju maakond Finestmedia AS
Krauklis, Vairis 1953 Latvia 5A-Valka / LV
Krull, Tauno 1982 Harju maakond
Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kukk, Katrin 1991 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kulbas, Renee 1976 Harju maakond
Kull, Aet 1964 Harju maakond
Kunnus, Liina 1987 Harju maakond
Kupper, Ave 1974 Tartu maakond
Kurvits, Karmo 1986 Tartu maakond
Kõdar, Kristiina 1982 Tartu maakond
Külaots, Urmet 1974 Tartu maakond Suusahullud
Künnapas, Lembit 1966 Pärnu maakond
Laan, Rasmus 1992 Tartu maakond
Laas, Ingmar 1994 Tartu maakond
Laineveer, Indrek 1978 Harju maakond MKM Jooksuklubi
Laitinen, Elli 1989 Finland
Langi, Kristine 1982 Harju maakond
Langus, Liisi 1985 Tartu maakond
Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Laur, Marko 1978 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
Lavrikov, Viktor 1961 Russia
Lebedinskii, Dmitrii 1977 Russia Pskov Ski Team
Leemets, Kristo 1990 Harju maakond
Lehis, Kadri-Ann 1991 Viljandi maakond
Lepik, Gea 1989 Tartu maakond
Lepik, Raul 1980 Valga maakond MiSiMe MTÜ
Lepp, Getter 1997 Tartu maakond
Liin, Alar 1978 Tartu maakond
Lillend, Allan 1980 Harju maakond
Liukkonen, Jani 1986 Finland
Lushnei, Hryhorii 1974 Ukraine
Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Lõhmus, Marie-Helene 1993 Tartu maakond
Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
Maidla, Marke 1978 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Maidle, Este 1957 Pärnu maakond
Makarova, Natalja 1963 Tartu maakond
Maki-Kulmala, Elmeri 1989 Finland
Maks, Meelis 1970 Tartu maakond
Mark, Rainer 1984 Lääne maakond
Mei, Kätlin 1981 Finland
Mell, Relika 1975 Harju maakond
Merilo, Margus 1985 Harju maakond
Mets, Meeli 1984 Võru maakond
Metskaev, Helger 1983 Võru maakond
Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
Metsvaht, Hanna Kadri 1995 Tartu maakond
Mey, Tea 1974 Tartu maakond SK ProRunner
Mikulova, Olga 1986 Latvia
Muld, Triin 1979 Harju maakond Simuna Spordiklubi
Mumm, Karl 1985 Tartu maakond
Muru, Taavi 1985 Tartu maakond KVÜÕA
Murumets, Priit 1979 Harju maakond
Muuli, Viktor 1966 Tartu maakond
Mäe, Martin 1985 Tartu maakond
Mägi, Marko 1972 Harju maakond
Männiste, Moonika 1977 Tartu maakond
Nenonen, Niina 1988 Finland
Nenonen, Sami 1989 Finland
Nigulas, Harles 1980 Tartu maakond Kulgur Team
Niinepuu, Carmen 1998 Harju maakond Tartu Ülikool
Nikolajev, Raimo 1981 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Nikolajev, Raul 1975 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Nilp, Liia 1979 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Nykänen, Jana 1990 Harju maakond
Nykänen, Tuuli 1990 Finland
Nõmberg, Aarne 1962 Ida-Viru maakond
Nõmmik, Argo 1984 Harju maakond
Oja, Aivar 1971 Ida-Viru maakond
Ojalill, Maarja 1990 Viljandi maakond
Ojanurme, Rait 1983 Tartu maakond
Ojasoon, Ave 1987 Harju maakond SK CFC
Oopkaup, Kristjan 1985 Tartu maakond Üliõpilaste Selts Raimla
Org, Maris 1987 Tartu maakond
Orhidejev, Sander 1987 Harju maakond
Ots, Ave 1991 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Paabstel, Juhan 1959 Harju maakond
Paesüld, Harles 1974 Harju maakond
Paide, Heigo 1975 Harju maakond
Pajur, Maris 1986 Harju maakond
Palu, Kairi 1974 Harju maakond
Paluoja, Madis 1970 Tartu maakond Trismile
Parelo, Aleksander 1995 Tartu maakond
Parve, Aimar 1979 Võru maakond
Paulov, Aare 1976 Tartu maakond Ikodor AS
Pavlenkov, Oleg 1970 Russia
Peterkopf, Indrek 1970 Tartu maakond
Pihl, Ats 1990 Harju maakond
Pihlo, Kristjan 1992 Tartu maakond
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Pill, Marko 1964 Harju maakond
Pohla, Marek 1980 Harju maakond
Preimann, Elen 1980 Harju maakond
Puhk, Rene 1985 Tartu maakond
Pure, Nils 1969 Tartu maakond
Pärna, Katri 1989 Tartu maakond
Pärna, Kaur 1987 Tartu maakond
Põdra, Priit 1985 Jõgeva maakond
Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Põldoja, Alar 1968 Tartu maakond
Põllukivi, Ragnar 1976 Harju maakond
Raid, Jarno 1981 Tartu maakond
Randväli, Veena 1970 Lääne-Viru maakond
Ranniku, Lii 1973 Tartu maakond
Raudsepp, Aivar 1959 Ida-Viru maakond
Rebane, Priit 1986 Tartu maakond
Reinumägi, Risto 1990 Tartu maakond
Repkin, Peter 1971 Tartu maakond
Riismaa, Tiit 1949 Harju maakond
Ritso, Jaak 1988 Harju maakond
Roos, Esther 1969 Germany
Roosi, Hardi 1997 Tartu maakond
Roosileht, Õnne 1969 Järva maakond
Rudõk, Marina 1984 Harju maakond
Ruul, Werner 1992 Tartu maakond
Ruut, Kadi 1973 Pärnu maakond
Rüütel, Elo 1978 Harju maakond
Saar, Kristjan 1981 Harju maakond Lival Sport
Saarniit, Sander 1992 Võru maakond
Saksa, Tuuli 1982 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Salla, Tiina 1974 Harju maakond
Saluveer, Erki 1980 Tartu maakond
Sau, Eiko 1984 Harju maakond
Savi, Alo 1981 Põlva maakond
Savolainen, Heikki 1986 Tartu maakond Flexoil OÜ
Seljak, Katrin 1971 Harju maakond
Semykin, Alexey 1978 Ida-Viru maakond
Sepp, Tiit 1985 Tartu maakond
Seskens, Leons 1956 Latvia 5A-Valka / LV
Sikkal, Triin 1984 Harju maakond
Sild, Marite 1996 Tartu maakond
Sjöstedt, Arttu 1984 Finland Paloässät Oy
Skliar, Yevheniia 1993 Ukraine
Soosaar, Andres 1949 Viljandi maakond
Startsev, Roman 1978 Harju maakond
Stsenov, Gleb 1986 Tartu maakond
Stutz, Urs 1980 Switzerland
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Sulkama, Jere 1978 Finland Paloässät Oy
Sõõro, Lauri 1978 Tartu maakond
Talpsep, Kaur 1981 Harju maakond
Tammaru, Ave 1987 Tartu maakond
Tammaru, Bruno 1974 Harju maakond
Tammik, Jelena 1971 Järva maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Tammik, Silver 1979 Harju maakond
Tammsaar, Kristjan 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tamsalu, Kristo 1974 Lääne maakond
Tarakanov, Igor 1980 Latvia
Tart, Allan 1982 Harju maakond
Tartes, Tiimar 1982 Tartu maakond
Telgmaa, Piret 1973 Tartu maakond Trismile
Telling, Juhan 1967 Lääne maakond
Tenisson, Vaido 1965 Jõgeva maakond A. Le Coq
Teral, Kermo 1993 Tartu maakond
Tiido, Taavi 1992 Viljandi maakond
Toim, Allan 1955 Harju maakond SportID
Tolmachev, Stanislav 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tomak, Tarmo 1975 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
Toom, Markus 1978 Tartu maakond Ravimiamet
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Treier, Edgari 1977 Tartu maakond
Treier, Merle 1988 Harju maakond
Truuväärt, Albert 1959 Harju maakond
Tsirk, Sven 1985 Võru maakond
Tuul, Teesi 1999 Viljandi maakond SE Põhjakotkas Viljandi
Tähepõld, Margus 1978 Harju maakond MKM Jooksuklubi
Tõnisson, Ain 1971 Tartu maakond
Türn, Toomas 1977 Tartu maakond
Tšernjuk, Mart 1984 Tartu maakond
Uffert, Mihkel 1993 Valga maakond
Uibo, Kristina 1974 Harju maakond Eesti Sportlane
Uibo, Rete-Keyt 1996 Tartu maakond
Uiboleht, Kaire 1977 Võru maakond Võru Suusaklubi
Uiboleht, Kalle 1971 Võru maakond Võru Suusaklubi
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Unga, Rain 1988 Harju maakond
Unt, Ivar 1977 Valga maakond Maanteeamet
Urmann, Kait 1983 Tartu maakond
Usin, Mart 1979 Harju maakond
Vaan, Ando 1991 Tartu maakond
Vaher, Andrus 1983 Viljandi maakond
Vaikjärv, Marge 1989 Tartu maakond Tartu Ülikool
Vaino, Evi 1950 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Valgmäe, Taavi 1988 Jõgeva maakond Viimsi Sport
Valgur, Kristjan 1989 Tartu maakond
Valjala, Veiko 1977 Tartu maakond
Valting, Reemet 1982 Järva maakond
Vares, Kristjan 1980 Valga maakond Viljandi VAK Staier
Varikov, Aleksandr 1983 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Varikov, Karin 1984 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Vatsar, Liili 1980 Tartu maakond
Veberson, Ene 1969 Põlva maakond
Vellerind, Rain 1965 Harju maakond
Vernik, Uku 1993 Tartu maakond Trismile
Veski, Toivo 1959 Tartu maakond
Vestung, Rauno 1974 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Viltsin, Andris 1973 Harju maakond Spordiklubi IKS
Vodja, Indrek 1987 Harju maakond
Volke, Harry 1977 Harju maakond
Volke, Raul 1980 Harju maakond
Vooglaine, Jarmo 1990 Harju maakond Maanteeamet
Vähi, Karin 1976 Lääne-Viru maakond
Võik, Juhani 1990 Tartu maakond
Wegelius-Lehtonen, Tutu 1970 Finland
Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond
Õun, Piret 1979 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Õunap, Piret 1966 Tartu maakond
Ütt, Madis 1964 Tartu maakond Trismile
Šalkauskas, Deniss 1998 Tartu maakond
Šerstjuk, Jevgeni 1990 Harju maakond AS G4S Eesti
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aasaleht, Alar 1961 Harju maakond
Adov, Liina 1988 Tartu maakond
Alliksaar, Janeli 2002 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
Almre, Alo 1964 Viljandi maakond
Almre, Marge 1970 Viljandi maakond
Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Antonova, Natalja 1981 Harju maakond
Ariva, Lilian 1978 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Arras, Liis 1992 Tartu maakond
Arukaevu, Urve 1966 Harju maakond
Brauer, Paavo 1989 Harju maakond Draka Keila Cabels AS
Dainis, Andris 1949 Latvia 5A-Valka / LV
Dmitriev, Denis 1989 Harju maakond
Eher, Albert 1962 Ida-Viru maakond
Erikson-Kiveste, Heddi 1982 Järva maakond
Esko, Siim 1985 Tartu maakond
Goldberg, Kristo 1996 Tartu maakond
Haabma, Alar 1960 Rapla maakond EWK
Haabma, Mairit 1977 Põlva maakond
Hansschmidt, Märt 2001 Jõgeva maakond
Haube, Veljo 1961 Harju maakond
Hein, Janika 1974 Tartu maakond
Hidden 1991 Tartu maakond
Hietamies, Kari 1956 Finland
Hlebnikov, Aleksandr 1971 Harju maakond
Hudilainen, Eerik 2005 Ida-Viru maakond
Ilves, Martin 1982 Tartu maakond
Indriko, Ivo 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Ivainen, Toivo 1964 Lääne-Viru maakond
Jakobson, Janika 1970 Tartu maakond IMPULS Spordiklubi
Jalajas, Joosep 2003 Tartu maakond
Janke, Maido 1983 Viljandi maakond
Janke, Ülle 1965 Viljandi maakond
Jansen, Marian 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Jeenas, Monika 1969 Harju maakond
Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Joosep, Ragne 1994 Viljandi maakond
Juss, Triin 1992 Harju maakond
Justus, Anneli 1978 Tartu maakond
Järve, Märt 2004 Tartu maakond
Järve, Nora 2006 Tartu maakond
Jõeleht, Lauri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Jõgeda, Evelin 1971 Tartu maakond
Jõgi, Ailo 1980 Tartu maakond
Jõgisalu, Liisa 1982 Harju maakond
Jürgenson, Andres 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kaarjärv, Martin 1951 Harju maakond
Kadarik, Eiko 1985 Harju maakond
Kane, Rein 1945 Harju maakond
Kann, Andres 1961 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kariste, Kaido 1985 Tartu maakond BIGBANK AS
Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Karu, Urmas 1969 Jõgeva maakond
Kask, Siret 1980 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kaska, Marko 1974 Harju maakond
Kattai, Roman 1966 Tartu maakond 1. Jalaväebrigaad
Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Kert, Kullar 1984 Tartu maakond
Khash, Alena 1973 Harju maakond
Kiigemägi, Laidi 1967 Tartu maakond
Kiik, Agnessa 1998 Ida-Viru maakond
Kiik, Aivar 1976 Ida-Viru maakond
Kimmer, Kelly-Claudia 1995 Harju maakond
Kippasto, Kadri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kisand, Marika 1971 Tartu maakond
Kivari, Rasmus 2005 Tartu maakond
Kiveste, Ragnar 1979 Järva maakond
Kivi, Aivar 1974 Ida-Viru maakond
Kivi, Kristel 1973 Tartu maakond
Klitsenko, Georgii 1986 Russia
Kodres, Liina 1992 Viljandi maakond
Kodres, Rasmus 1991 Viljandi maakond
Koht, Erki 1980 Harju maakond
Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Kongi, Aimar 1983 Tartu maakond KRC Ehitus
Konsap, Ats 1985 Võru maakond Simuna Spordiklubi
Koobak, Sander 2007 Võru maakond Võru Spordikeskus
Kornõšev, Mihhail 1987 Harju maakond
Kotter, Avo 1963 Tartu maakond Scania Eesti AS
Krastinsh, Aivars 1961 Latvia 5A-Valka / LV
Krindal, Tea 1990 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kroll, Kätlin 1988 Lääne-Viru maakond
Kruusimägi, Marge 1957 Lääne-Viru maakond
Kruustok, Andre 1988 Järva maakond
Kruustok, Kalle 1994 Lääne-Viru maakond
Kuldmäe, Ain 1980 Tartu maakond
Kuljus, Epp 1989 Tartu maakond
Kuntus, Karl 1986 Tartu maakond
Kurg, Eke 1966 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Kurm, Kevin 1993 Tartu maakond
Kurvits, Taivo 1975 Tartu maakond
Kutsar, Grete 1990 Tartu maakond
Kuusik, Kadri 1984 Harju maakond
Käsper, Liis 1988 Viljandi maakond
Kõiv, Krista 1974 Rapla maakond
Köörna, Liis 1983 Harju maakond SK ProRunner
Kütt, Avo 1963 Võru maakond
Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
Kütt, Silver 1967 Tartu maakond
Küüsmaa, Anne 1956 Harju maakond
Laanep, Elina 1986 Harju maakond
Laanjõe, Aili 1954 Põlva maakond
Lahesoo, Evelin 1982 Tartu maakond
Lahtvee, Leila 1984 Tartu maakond
Laks, Maarika 1985 Harju maakond
Lall, Imre 1978 Tartu maakond
Larionova, Anneli 1983 Tartu maakond
Laul, Getter 1985 Tartu maakond
Laur, Mikk 1986 Võru maakond
Lehtsaar, Jaanus 1970 Harju maakond
Lehtsaar, Vairi 1971 Harju maakond
Leiger-Suurvärav, Tiina 1988 Harju maakond
Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
Lelle, Silvar 1969 Valga maakond
Lementa, Mario 1982 Tartu maakond
Lemsalu, Katrin 1978 Tartu maakond
Leola, Heily 1980 Tartu maakond
Lepberg, Rein 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Lepik, Jane 1978 Tartu maakond
Lepp, Anne-Liis 1991 Tartu maakond
Leppik, Gennadi 1954 Tartu maakond Päästeamet
Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Liiv, Julius 1994 Harju maakond
Liiv, Ülle 1972 Lääne-Viru maakond
Liivakant, Merli 1972 Tartu maakond
Lilla, Ivar 1963 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Lilla, Sven 1989 Tartu maakond VÕIMLA Spordiklubi
Lillemets, Liis 1992 Tartu maakond
Lillemägi, Kristi 1980 Harju maakond
Lillo, Indrek 1977 Harju maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
Lipand, Anneli 1965 Tartu maakond
Loimet, Martin 1990 Tartu maakond
Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
Lorenz, Katariina 2002 Tartu maakond
Lorenz, Kristiina-Maria 1974 Tartu maakond
Lukas, Orm Leopold 2004 Tartu maakond TÜASK
Luts, Ahti 1972 Tartu maakond
Luts, Robin 1996 Tartu maakond
Luup, Ilmar 1973 Harju maakond
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq
Maasing, Marko 1974 Tartu maakond Ikodor AS
Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
Mahlapuu, Jana 1984 Harju maakond
Maidla, Margit 1976 Harju maakond
Maisväli, Maila 1963 Tartu maakond
Maksimov, Andrei 1975 Harju maakond
Maripuu, Relika 1983 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Martoja, Reelika 1994 Harju maakond
Matvei, Arvi 1963 Harju maakond
Mednis, Vilis 1951 Latvia 5A-Valka / LV
Mei, Kätlin 1981 Finland
Meier, Tarmo 1981 Tartu maakond
Merioja, Maarja 1982 Tartu maakond
Miljukov, Esko 1979 Tartu maakond
Mohnatseva, Anna 1989 Harju maakond
Moldov, Raili 1984 Harju maakond
Muiso, Merje 1974 Harju maakond Rahandusministeerium
Murrand, Hanno 1969 Tartu maakond
Muuli, Maarika 1982 Tartu maakond
Mäesalu, Heiki 1961 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Mäkinen, Helena 1949 Finland
Märtmann, Helina 1985 Tartu maakond Baltic Agro Team
Naaris, Aivar 1961 Tartu maakond
Napritson, Jana 1975 Viljandi maakond
Nilp, Tiina 1957 Tartu maakond
Nool, Jürgen 1986 Tartu maakond Baltic Agro Team
Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
Nutov, Kevin 2002 Järva maakond
Nõmmiste, Kalev 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Karel 2004 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Maris 2002 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Ogibalova, Olga 1962 Harju maakond
Ojalaid, Silver 1968 Tartu maakond
Ossipova, Diana 1995 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Otsa, Kaja 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Pajula, Andrus 1971 Harju maakond
Pajula, Dan-Markkus 1997 Harju maakond
Pajula, Laura 1992 Harju maakond
Palm, Kristjan 1990 Lääne-Viru maakond
Paluoja, Elleka 1979 Jõgeva maakond
Parksepp, Marko 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Pavlenkova, Jana 1982 Ida-Viru maakond
Pedosk, Kaupo 1982 Tartu maakond
Pesti, Katre 1986 Viljandi maakond
Peterson, Ester 1972 Valga maakond Valga Motoklubi
Plaado, Arvo 1966 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Porokhov, Maksim 1982 Russia
Praakli, Kristiina 1977 Tartu maakond
Priinits, Anneli 1972 Harju maakond
Pruul, Signe 1983 Tartu maakond
Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Puls-Lillepa, Aile 1981 Pärnu maakond
Putan, Veera 1965 Ida-Viru maakond
Puusaar, Sulev 1966 Tartu maakond
Pähkel, Julia 1983 Harju maakond
Pähn, Eleri 1988 Tartu maakond
Pärnamägi, Agnes 1980 Harju maakond
Pärtelpoeg, Karin 2005 Tartu maakond
Raiendik, Monika 1977 Harju maakond
Raimets, Heiki 1966 Jõgeva maakond
Raja, Marina 1969 Harju maakond
Rajasaar, Piret 1984 Ida-Viru maakond
Randoja, Renda 1972 Tartu maakond
Rantanen, Juha-Pekka 1980 Finland
Rapper, Kristiina 1970 Harju maakond
Raudsep, Liisi 1991 Harju maakond AS G4S Eesti
Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond TMB Element SK
Rea, Jaan 1979 Tartu maakond
Rebane, Piret 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Rebane, Tiit 1978 Harju maakond Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Reedi, Elina 1968 Harju maakond
Reilent, Kai 1990 Harju maakond
Reima, Heigo 1981 Tartu maakond
Reining, Merge 1977 Viljandi maakond
Reinoja, Margus 1969 Tartu maakond
Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
Reka, Yulia 1989 Harju maakond
Remmelg, Sten 1983 Ida-Viru maakond
Riipus, Ingrid 1980 Jõgeva maakond
Riives, Aire 1971 Tartu maakond
Rogova, Olga 1982 Harju maakond
Roogna, Mihkel 1977 Harju maakond
Rosenberg, Tiit 1946 Tartu maakond Tartu Ülikool
Rumm, Anneli 1967 Harju maakond
Saar, Siim 1990 Tartu maakond
Saare, Merilin 1987 Tartu maakond
Saareleht, Kaimar 2002 Tartu maakond
Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
Saaring, Juhan 1990 Tartu maakond
Saarmann, Liisi 1994 Tartu maakond
Saarniit, Ivo 1981 Tartu maakond
Sahharov, Dmitri 1979 Ida-Viru maakond
Sahku, Silver 1968 Tartu maakond
Sainio, Matti 1963 Finland
Salus, Ardi 1972 Tartu maakond
Samajauskas, Ronaldas 1969 Latvia
Sangla, Mikk 2001 Tartu maakond
Saul, Raimo 1976 Harju maakond
Saviauk, Kristjan 1982 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Schihalejev, Rein 1973 Tartu maakond
Seli, Anti 1973 Tartu maakond
Selter, Ahto 1970 Järva maakond
Sepp, Gerd Eston 1999 Saare maakond
Sihver, Enn 1959 Viljandi maakond
Sirkel, Aino 1945 Tartu maakond
Soidla, Janar 1974 Harju maakond
Soodla, Vaido 1981 Tartu maakond
Soom, Pärja 1954 Tartu maakond OMNIVA SK
Soomets, Risse 1986 Tartu maakond
Soone, Ain 1974 Harju maakond
Soonsein, Maris 1981 Tartu maakond
Spilevoi, Helena 1986 Tartu maakond
Stamm, Reigo 1982 Valga maakond Combiwood OÜ
Sulamanidze, Omari 1972 Põlva maakond
Sulg, Tarmo 1978 Tartu maakond
Säre, Kristiina 1976 Harju maakond
Sõelsepp, Katrin 1979 Harju maakond
Sõna, Siiri 1971 Tartu maakond
Tamm, Aleksander 2001 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Tamm, Kaimar 2002 Viljandi maakond
Tamm, Kardo 2006 Viljandi maakond
Tamm, Laura 2004 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tammaru, Martine 1972 Rapla maakond
Tammert-Müürsepp, Triin 1980 Tartu maakond
Tammesoo, Andres 1975 Harju maakond
Tannberg, Erik 1985 Harju maakond
Tannik, Priit 1971 Harju maakond Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor
Tark, Vaike 1954 Tartu maakond
Tell, Jaan 1983 Tartu maakond TMB Element SK
Telling, Alo 1984 Tartu maakond Enics Eesti AS
Tents, Jaana 1982 Tartu maakond
Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
Tetre, Diana 1982 Harju maakond
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Tiidumaa, Asko 1974 Tartu maakond
Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tiisler, Kaspar 2006 Tartu maakond TÜASK
Tiisler, Toomas 1973 Tartu maakond
Tinn, Aare 1960 Tartu maakond
Tolmane, Beate 2007 Latvia kmsbp.lv/Jurmala
Tolmanis, Didzis 1981 Latvia kmsbp.lv/Jurmala
Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond Suusahullud
Toom, Tarmo 1979 Harju maakond
Toomingas, Kaire 1975 Lääne-Viru maakond Warmeston OÜ
Tootsi, Jaano 1965 Tartu maakond
Trolla, Signe 1984 Võru maakond Võru Spordikeskus
Troon, Laivi 1983 Tartu maakond A. Le Coq
Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
Truus, Karin 1969 Tartu maakond Ikodor AS
Tuulik, Sander 1988 Harju maakond
Tuulpärg, Madis 1972 Harju maakond
Tuvik, Jüri 1989 Tartu maakond
Tättar, Aveli 1996 Valga maakond
Tõnisson, Tambet 1975 Harju maakond
Tölp, Signe 1975 Tartu maakond
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Andres Luka 2007 Tartu maakond
Unt, Estelle 1984 Tartu maakond Baltic Agro Team
Urgand, Ülla 1978 Põlva maakond
Uueni, Liivo 1977 Lääne-Viru maakond
Vahtla, Aili Monika 1988 Tartu maakond
Vald, Vaino 1950 Tartu maakond
Valk, Kaie 1975 Harju maakond
Vallimäe, Helen 1992 Tartu maakond
Vallimäe, Kristjan 1992 Tartu maakond
Vanatoa, Madis 1989 Tartu maakond Team NOBE
Varik, Kristi 1983 Tartu maakond
Varušina, Julija 1994 Pärnu maakond
Verev, Geio 1991 Tartu maakond AMV Grupp OÜ
Veskimeister, Jaak 1976 Harju maakond Tallinki Spordiklubi
Vestla, Helen 1989 Tartu maakond
Viidebaum, Ken 1979 Tartu maakond
Viiklaid, Marek 1975 Harju maakond
Vilk, Evelin 1976 Tartu maakond
Vilk, Hannes 1971 Jõgeva maakond
Villem, Moonika 1977 Harju maakond
Vilman, Egle 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Virkus, Hanna-Liisa 1988 Harju maakond
Vitko, Alina 2000 Ida-Viru maakond
Volt, Andželika 1992 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Voovere, Karl-Martin 2000 Tartu maakond Embach
Vucans, Igors 1979 Latvia
Weber, Mart 1991 Tartu maakond
Williams, Relika 1981 Tartu maakond
Zahharova, Oksana 1980 Tartu maakond
Zimmermann, Meelis 1968 Harju maakond
Õismaa, Rauno 1989 Harju maakond
Ülpri, Virgi 2000 Põlva maakond

Running partner

Mizuno

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Eesti Pagar Embach Mariine Auto

Supporters

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Bambona Eesti Teed

Supporters

Ehitusmeister Respo Balbiino Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre

Media Partners

Scanpix Ma Olen Rattur

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Kultuuriministeerium