Participants

Forest Marathon

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Adamson, Anni 1992 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Ailt, Priit 1983 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
Anton, Arvi 1992 Tartu maakond Baltyre
Arumägi, Anti 1990 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Elling, Marliis 1979 Harju maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
Ers, Alger 1975 Hiiu maakond
Etverk, Erkki 1971 Lääne-Viru maakond
Greenbaum, Janno 1974 Harju maakond
Haava, Henno 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Hallap, Keelia 1989 Tartu maakond
Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Härm, Eve 1982 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Ilp, Taavi 1983 Valga maakond Playtech Estonia OÜ
Jaaska, Allan-Peeter 1970 Harju maakond
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Kaasik, Andras 1971 Tartu maakond
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
Kaseväli, Anne 1969 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kessel, Klaus 1996 Finland
Klink, Ralf 1965 Germany
Koskaru, Meelis 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kovanen, Kai 1976 Finland
Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Kungur, Vahur 1964 Lääne-Viru maakond
Kurvits, Erko 1982 Tartu maakond SK Keremeister
Kuurmann, Aleksander 1983 Harju maakond
Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
Lindenberg, Ingrid 1966 Tartu maakond
Linnus, Sander 1991 Võru maakond Areal Team
Lätt, Rein 1975 Harju maakond
Lääne, Jaak 1980 Järva maakond
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Maidla, Margus 1973 Harju maakond Treeningpartner
Mäesalu, Marlen 1987 Tartu maakond SK ProRunner
Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond
Oblikas, Janek 1972 Harju maakond Marathon100
Oidjärv, Sven 1970 Harju maakond
Paade, Taavi 1984 Tartu maakond
Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
Pihlak, Marius 1980 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Pihlak, Sander 1978 Harju maakond
Piire, Aare 1970 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Pikkof, Jaanis 1989 Rapla maakond Sportlove
Pirk, Norman 1989 Lääne maakond
Plaan, Joonas 1983 Harju maakond
Poopuu, Peeter 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Puu, Henno 1974 Harju maakond AT Sport OÜ
Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
Pääsik, Priit 1973 Tartu maakond
Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Püvi, Margus 1970 Tartu maakond Trismile
Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Roosaare, Jaak 1982 Harju maakond
Roosve, Gundo 1981 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
Sander, Kelly 1987 Tartu maakond
Saviir, Janar 1981 Tartu maakond
Savisikk, Kristjan 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Seleznev, Alexander 1981 Russia
Siimsaare, Tarmo 1981 Tartu maakond OK Võru
Sildmäe, Siim 1986 Pärnu maakond
Skolozhabskyy, Oleksandr 1975 Ida-Viru maakond
Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
Stolfot, Ivo 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Suur, Georg 1994 Tartu maakond
Talviste, Sten 1986 Harju maakond
Tamm, Mairi 1998 Tartu maakond
Tamm, Margus 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Tammemäe, Joosep 1990 Viljandi maakond Baltyre
Tarre, Aigar 1980 Harju maakond
Teeväli, Leili 1946 Tartu maakond SK ProRunner
Teras, Andero 1990 Tartu maakond
Toom, Richard 2000 Tartu maakond
Toomsalu, Ilmar 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Tuula-Fjodorov, Reeda 1977 Harju maakond Eesti Sportlane
Ulst, Jaan 1983 Tartu maakond
Vaikla, Maigi 1975 Võru maakond SK ProRunner
Vaiksaar, Mait 1983 Tartu maakond
Vares, Varmo 1974 Tartu maakond Trismile
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aarna, Indrek 1969 Harju maakond IMPULS Spordiklubi
Aas, Andres 1977 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Aas, Annika 1977 Tartu maakond
Aasmäe, Anete 2001 Tartu maakond
Aasmäe, Erle 1984 Jõgeva maakond
Adosson, Ivo 1973 Tartu maakond
Ahu, Laila 1984 Ida-Viru maakond
Altmets, Valev 1967 Järva maakond
Angerma, Meelis 1979 Harju maakond
Annuk, Merike 1978 Jõgeva maakond
Antsmäe, Tauno 1974 Harju maakond
Arendi, Katrin 1976 Harju maakond
Arm, Kristin 1972 Harju maakond
Ayal, Andreas Ragen 1993 Tartu maakond Cybernetica AS
Bachaus, Arno 1978 Tartu maakond Baltyre
Bazhin, Vladimir 1962 Russia
Bergmann, Triinu 1996 Tartu maakond SK ProRunner
Birk, Anna-Liisa 1990 Tartu maakond KL Tartu malev
Brauer, Paavo 1989 Harju maakond Draka Keila Cabels AS
Dainis, Andris 1949 Latvia 5A-Valka / LV
Dautancourt, Vincent 1984 Tartu maakond
Dsilna, Ruth 1980 Harju maakond ABC Grupi AS
Eensaar, Teele 1975 Tartu maakond OK Ilves
Egorov, Aleksei 1972 Russia
Enok, Marek 1981 Harju maakond
Erbsen, Heidi 1992 United States Tartu Ülikool
Eskel, Tiit 1977 Harju maakond
Esko, Siim 1985 Tartu maakond
Fishman, Dmytro 1991 Ukraine
Fjodorov, Ain 1972 Valga maakond
Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
Hallik, Urmas 1978 Pärnu maakond SportID
Hermet, Jarno 1972 Tartu maakond
Hidden 1987 Tartu maakond
Hlebnikov, Aleksandr 1971 Harju maakond
Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Jaagant, Priit 1972 Valga maakond
Jaagant, Rasmus 1998 Valga maakond Team NOBE
Jakk, Kätlin 1979 Viljandi maakond
Jansen, Kaupo 1977 Tartu maakond
Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Jundas, Jaanika 1975 Harju maakond
Just, Alar 1969 Harju maakond Team TT
Juurikas, Veiko 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Järveküla, Raivo 1970 Tartu maakond
Järvelaid, Jano 1982 Harju maakond Elisa
Kaarjärv, Helen 1994 Tartu maakond
Kaarna, Ilmar 1978 Tartu maakond Suusahullud
Kaaver, Jaano 1964 Tartu maakond
Kaaver, Siiri 1964 Tartu maakond
Kajandi, Allar 1988 Tartu maakond Aasta Auto AS
Kaljumäe, Kai 1986 Tartu maakond
Kallion, Reiko 1979 Tartu maakond
Kannelmäe, Kaarle 1981 Harju maakond
Kannumäe, Age 1999 Tartu maakond
Karm, Karlis 1988 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Karo, Erko 1971 Harju maakond
Kasekamp, Andrus 1973 Viljandi maakond Baltyre
Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond Eesti Sportlane
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Keerig, Erkki 1973 Harju maakond
Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
Kiipus, Catry 1981 Harju maakond LHV
Kiiver, Kaarel 2003 Tartu maakond
Kimmer, Kelly-Claudia 1995 Harju maakond
Kingo, Gunnar 1980 Harju maakond Treeningpartner
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kisand, Marika 1971 Tartu maakond
Kivari, Andrus 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kivikas, Kaia 1992 Tartu maakond
Kivila, Liis 1989 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Kivimäe, Raul 1981 Harju maakond Kulgur Team
Kivisikk, Risto 1979 Harju maakond
Kivisoo, Erle 1985 Tartu maakond
Koik, Kaire 1976 Harju maakond Porter Racing
Koik, Meelis 1974 Harju maakond Porter Racing
Kokk, Kristjan-Erik 1982 Harju maakond Suusahullud
Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Kommusaar, Mait 1984 Tartu maakond
Koplus, Maario 1984 Pärnu maakond
Koplus, Marek 1988 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
Kopmanis, Janis 1976 Latvia
Kotkas, Priit 1979 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kraam, Sulev 1980 Harju maakond Finestmedia AS
Krauklis, Vairis 1953 Latvia 5A-Valka / LV
Kroon, Paavo 1985 Tartu maakond Suusahullud
Krooni, Ragnar 1980 Järva maakond RR Suusaklubi
Kruup, Aivar 1985 Harju maakond
Kuha, Taavi 1983 Tartu maakond
Kukk, Argo 1982 Tartu maakond ProVan/Sortimo
Kukk, Jaanika 1990 Pärnu maakond
Kurgjärv, Jaanika 1988 Tartu maakond Tartu Vangla
Kuusma, Piret 1968 Tartu maakond
Käo, Erkki 1982 Tartu maakond
Käsper, Liis 1988 Pärnu maakond
Kõivuste, Sander 1989 Valga maakond Volvo Estonia OÜ
Kõrgesaar, Hans Leonhard 2000 Tartu maakond
Küüsmaa, Anne 1956 Harju maakond
Laanmets, Herki 1981 Viljandi maakond
Laasu, Arnold 1960 Pärnu maakond SK Saarde
Lahesoo, Evelin 1982 Tartu maakond
Laht, Oskar Johannes 2002 Põlva maakond
Laid, Mart 1970 Harju maakond
Laul, Mart 1993 Harju maakond
Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Laur, Marko 1978 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
Laur, Mikk 1986 Võru maakond
Lauren, Sigrid 1984 Tartu maakond
Lavrikov, Viktor 1961 Russia
Lebedinskii, Dmitrii 1977 Russia Pskov Ski Team
Lehtmets, Sven 1976 Rapla maakond
Lehtoja, Eha 1960 Pärnu maakond Trismile
Leola, Taavi 1979 Tartu maakond
Lepik, Gea 1989 Tartu maakond
Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Leppik, Gennadi 1954 Tartu maakond Päästeamet
Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Liblik, Kristel 1992 Tartu maakond
Liin, Alar 1978 Tartu maakond
Lillend, Allan 1980 Harju maakond
Lillo, Indrek 1977 Harju maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Lonks, Tanel 1978 Harju maakond
Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Loot, Varmo 1984 Harju maakond
Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
Lukk, Katri 1974 Harju maakond
Länik, Mari-Liis 1997 Põlva maakond KVÜÕA
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Lääne, Mihkel 1984 Tartu maakond Tripassion Triatloniklubi
Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Madisson, Marko 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
Maidla, Margit 1976 Harju maakond
Maks, Meelis 1970 Tartu maakond
Malts, Egert 1986 Valga maakond
Masik, Made 1989 Tartu maakond
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Mazurs, Ainars 1968 Latvia 5A-Valka / LV
Mets, Meeli 1984 Võru maakond
Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
Metsvaht, Heigo 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Mey, Tea 1974 Tartu maakond SK ProRunner
Mikkor, Andro 1984 Harju maakond Nordecon AS
Miller, Argo 1986 Harju maakond
Mononen, Tuija 1964 Finland
Muld, Margus 1975 Harju maakond Simuna Spordiklubi
Murumets, Priit 1979 Harju maakond
Mäesalu, Hans 1988 Tartu maakond
Männik, Jaanus 1979 Harju maakond
Männiste, Moonika 1977 Tartu maakond
Mölder, Joosep 1990 Jõgeva maakond
Mürk, Margarita 1986 Tartu maakond
Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Niils, Laura 1992 Lääne maakond
Nikolajev, Raimo 1981 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Nikolajev, Raul 1975 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Nilson, Koit 1961 Harju maakond
Nilsson, Dag 1957 Sweden
Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
Nõmmik, Argo 1984 Harju maakond
Nõmmiste, Sulev 1970 Tartu maakond Suusahullud
Oetjen, Jakob 1996 Tartu maakond
Oja, Tiit 1995 Valga maakond
Ojanurme, Rait 1983 Tartu maakond
Ojasoon, Ave 1987 Harju maakond SK CFC
Ots, Ave 1991 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Ozolins, Uldis 1988 Latvia
Paas, Mariliis 1993 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
Pahlberg, Erik 1996 Harju maakond RMIT
Pall, Eneli 1974 Harju maakond
Pallase, Piret 1978 Viljandi maakond
Parksepp, Marek 1980 Põlva maakond SK Serviti
Parygin, Dmitry 1974 Russia Pskov Ski Team
Paulov, Aare 1976 Tartu maakond Ikodor AS
Pedai, Andrus 1972 Harju maakond
Pedosk, Kaupo 1982 Tartu maakond
Peets, Evelin 1983 Tartu maakond
Pensa, Brit 1981 Harju maakond
Peterson, Triin 1971 Harju maakond
Pihlap, Einar 1987 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Pikkor, Rauno 1978 Harju maakond Baltyre
Plaado, Arvo 1966 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Praakli, Kristiina 1977 Tartu maakond
Praks, Kärt 1990 Rapla maakond Merevägi
Puhke, Rauno 1990 Järva maakond Ambla SK
Pukk, Andre 1977 Harju maakond
Pure, Nils 1969 Tartu maakond
Pärnapuu, Risto 1995 Tartu maakond
Põder, Liis 1982 Tartu maakond SK ProRunner
Põder, Marge 1975 Harju maakond Sparta Spordiselts
Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Põldoja, Alar 1968 Tartu maakond
Põldoja, Tauno 1968 Harju maakond
Rahu, Rait 1992 Tartu maakond
Rassadkin, Kalle 1971 Harju maakond Spordiklubi IKS
Raudsaar, Taavi 1983 Rapla maakond Tripassion Triatloniklubi
Reedi, Elina 1968 Harju maakond
Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Rei, Tarmo 1971 Harju maakond SK CFC
Reiles, Maarika 1967 Viljandi maakond
Reinson, Mart 1981 Harju maakond Sportlove
Reitsnik, Tarmo 1972 Harju maakond Klubi Tartu Maraton
Remmel, Jakob 1989 Tartu maakond
Riismaa, Tiit 1949 Harju maakond
Roots, Anto 1971 Tartu maakond
Ruul, Werner 1992 Tartu maakond
Rähn, Ahto 1980 Tartu maakond
Rästa, Heivi 1978 Valga maakond
Rästa, Vahur 1976 Valga maakond
Rätsep, Raul 1992 Harju maakond
Saag, Piret 1980 Tartu maakond
Saaliste, Marja Stina 1996 Harju maakond
Saar, Kristjan 1981 Harju maakond Lival Sport
Salum, Siim 1985 Tartu maakond SK Keremeister
Salus, Ardi 1972 Tartu maakond
Saluveer, Erki 1980 Tartu maakond
Saun, Mihkel 1987 Tartu maakond
Saviir, Jaan 1961 Lääne maakond JK Paralepa
Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
Serov, Aleksey 1980 Russia
Serov, Anton 1980 Russia
Siimer, Martin 1971 Harju maakond Lival Sport
Sild, Marite 1996 Tartu maakond
Sillaots, Kristel 1975 Harju maakond
Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Soonberg, Katrin 1966 Tartu maakond
Soonberg, Kertu 1992 Tartu maakond
Soonberg, Maria 1988 Tartu maakond
Sova, Ivar 1980 Tartu maakond
Stsenov, Gleb 1986 Tartu maakond
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Sulg, Madis 1990 Tartu maakond
Sulg, Tarmo 1978 Tartu maakond
Sumberg, Janek 1975 Valga maakond
Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond
Sõõro, Lauri 1978 Tartu maakond
Tammaru, Ave 1987 Tartu maakond
Tammemäe, Kaupo 1995 Viljandi maakond Baltyre
Tammepuu, Kaur 1983 Harju maakond
Tammik, Silver 1979 Harju maakond
Tammsaar, Kristjan 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tapasia, Liis 1992 Tartu maakond
Tasane, Vahur 1983 Harju maakond
Telgmaa, Piret 1973 Tartu maakond Trismile
Tenisson, Vaido 1965 Jõgeva maakond A. Le Coq
Teppan, Sten 1978 Harju maakond
Teppo, Triin 1990 Tartu maakond
Tiido, Taavi 1992 Viljandi maakond
Tiidumaa, Asko 1974 Tartu maakond
Tint, Diana 1973 Harju maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
Tolmachev, Stanislav 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tomak, Tarmo 1975 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond Suusahullud
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Tsirk, Siim 1993 Võru maakond
Tuul, Teesi 1999 Viljandi maakond SE Põhjakotkas Viljandi
Tuulpärg, Madis 1972 Harju maakond
Tõll, Marko 1980 Harju maakond
Tõnisson, Neeme 1971 Tartu maakond
Tõnisson, Tambet 1975 Harju maakond
Tühis, Anneli 1976 Harju maakond Täppsportlased
Türn, Marge 1976 Tartu maakond
Türna, Siim 1985 Võru maakond
Uiboleht, Kaire 1977 Võru maakond Võru Suusaklubi
Uiboleht, Kalle 1971 Võru maakond Võru Suusaklubi
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Uudeberg, Tanel 1983 Valga maakond Simuna Spordiklubi
Vaan, Ando 1991 Tartu maakond
Vahtra, Tõnu 1986 Tartu maakond Trismile
Vaikjärv, Marge 1989 Tartu maakond Tartu Ülikool
Vaiksaar, Annika 1984 Tartu maakond
Vallimäe, Valmar 1974 Tartu maakond
Vanatoa, Madis 1989 Tartu maakond Team NOBE
Vannas, Villem 1960 Harju maakond
Vellerind, Rain 1965 Harju maakond
Vernik, Uku 1993 Tartu maakond Trismile
Vestung, Rauno 1974 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Viiard, Heidi-Yoko 1992 Võru maakond
Viikmäe, Alvar 1973 Harju maakond Draka Keila Cabels AS
Viispert, Ando 1976 Tartu maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
Villemson, Marion 1996 Valga maakond
Vlassov, Jüri 1979 Harju maakond REKORD CC
Volke, Harry 1977 Harju maakond Tamrex
Volke, Raul 1980 Harju maakond Tamrex
Volt, Ivo 1968 Harju maakond
Voovere, Karl-Martin 2000 Tartu maakond Embach
Väärsi, Helle 1964 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Wassenaar, Patrick 1984 Malta
Zirnask, Villu 1966 Harju maakond
Zverev, Šerelin 1996 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond
Õun, Piret 1979 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Ülenurm, Ain 1974 Võru maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aas, Jürgen 2005 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Almre, Marge 1970 Viljandi maakond
Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Ariva, Lilian 1978 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Arru, Jüri 1965 Harju maakond
Audova, Margus 1980 Tartu maakond
Baranova, Ekaterina 1976 Russia I Love Supersport
Binsol, Peep 1978 Harju maakond
Denisov, Andrey 1972 Russia Pskov Ski Team
Elias, Kadi Kertu 2002 Valga maakond
Ernits, Anneli 1976 Tartu maakond
Ferents, Kaido 1977 Tartu maakond Astro Baltics
Goldberg, Kristo 1996 Tartu maakond
Guzman, Anna 1986 Harju maakond
Haabma, Alar 1960 Rapla maakond EWK
Haavandi, Milvi 1946 Tartu maakond
Hein, Janika 1974 Tartu maakond
Helekivi, Tiina 1966 Tartu maakond
Helstein, Kaari 1981 Jõgeva maakond Baltic Agro Team
Hälvin, Piia 1994 Tartu maakond
Indriko, Ivo 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Joost, Kristjan 1993 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Juursoo, Meelis 1970 Tartu maakond
Järve, Märt 2004 Tartu maakond
Järve, Nora 2006 Tartu maakond
Jõgeda, Evelin 1971 Tartu maakond
Jürgenson, Andres 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kaddarpik, Liina 1980 Tartu maakond
Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
Kallis, Joel 1982 Valga maakond
Kane, Rein 1945 Harju maakond
Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Kattai, Roman 1966 Tartu maakond Tartumaa Sangpommiklubi
Kelder, Kevin 1999 Tartu maakond
Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Kesküll, Raissa 1951 Lääne-Viru maakond
Kiigemägi, Veljo 1962 Tartu maakond
Kink, Triin 1979 Harju maakond Simuna Spordiklubi
Kivari, Rasmus 2005 Tartu maakond
Kivi, Toivo 1963 Harju maakond
Konrad, Marika 1976 Tartu maakond
Koorits, Hele 1984 Tartu maakond
Kosk, Meelis 1985 Harju maakond
Krastinsh, Aivars 1961 Latvia 5A-Valka / LV
Kroon, Epp 1952 Tartu maakond
Kruusimägi, Kert 1981 Tartu maakond Graanul Invest AS
Kuldmäe, Ain 1980 Tartu maakond
Kupper, Ave 1974 Tartu maakond
Kurg, Eke 1966 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Kurm, Kevin 1993 Tartu maakond
Käämer, Riina 1986 Harju maakond
Kõre, Aivar 1964 Harju maakond
Kõre, Lea 1961 Harju maakond
Kübarsepp, Liisa 1989 Harju maakond
Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
Kütt, Silver 1967 Tartu maakond
Lakk, Hendrik 1950 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Langus, Liisi 1985 Tartu maakond
Lehtmets, Margus 1972 Tartu maakond Korp! Ugala
Lehtmets, Marta 2009 Tartu maakond
Lehtmets, Mihkel 1995 Tartu maakond Korp! Ugala
Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
Lelumees, Toomas 1965 Tartu maakond
Leola, Heily 1980 Tartu maakond
Lepberg, Rein 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Liivakant, Merli 1972 Tartu maakond
Lopsik, Mariliis 1996 Ida-Viru maakond
Lorenz, Katariina 2002 Tartu maakond
Lorenz, Kristiina-Maria 1974 Tartu maakond
Luts, Ahti 1972 Tartu maakond
Luts, Robin 1996 Tartu maakond
Luug, Veiko 1974 Tartu maakond SK ProRunner
Lõhmus, Lauri 1982 Harju maakond
Lõvi, Diana 1979 Tartu maakond
Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq
Maasing, Marko 1974 Tartu maakond Ikodor AS
Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
Makarova, Natalja 1963 Tartu maakond
Mednis, Vilis 1951 Latvia 5A-Valka / LV
Meier, Tarmo 1981 Tartu maakond
Metsa, Erkki 1975 Tartu maakond
Miljukov, Esko 1979 Tartu maakond
Mumm, Karl 1985 Tartu maakond
Must, Annely 1969 Valga maakond
Must, Merle 1975 Valga maakond
Muts, Tiina 1977 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
Mäesalu, Heiki 1961 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Mändla, Meelis 1975 Pärnu maakond
Märtmann, Helina 1985 Tartu maakond Baltic Agro Team
Määrits, Toomas 1966 Tartu maakond
Müürsepp, Aivar 1967 Harju maakond Rilak
Nilp, Liia 1979 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Nurk, Kerli 1987 Tartu maakond
Nõmmiste, Kalev 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Karel 2004 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Maris 2002 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Odamus, Terje 1969 Harju maakond
Paama, Gunnar 1982 Tartu maakond
Pabort, Anari 1984 Tartu maakond
Pabusk, Oliver 1987 Tartu maakond
Pajur, Maris 1986 Harju maakond
Paniagua, Carlos 1986 United States
Parksepp, Marko 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Peterson, Ester 1972 Valga maakond Valga Motoklubi
Peärnberg, Karl-Andres 1985 Harju maakond
Piir, Marju 1961 Tartu maakond
Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Purgats, Sigrid 1984 Tartu maakond
Põld, Mariliis 1980 Tartu maakond
Põlgast, Urmas 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Põlluste, Brenda 1995 Tartu maakond
R-P, Reilika 1984 Tartu maakond
Raimets, Heiki 1966 Jõgeva maakond
Rajasaar, Pille 1944 Tartu maakond
Randoja, Renda 1972 Tartu maakond
Rapper, Kristiina 1970 Harju maakond
Rebane, Piret 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
Repkin, Peter 1971 Tartu maakond
Rosenthal, Arli 1978 Tartu maakond Astro Baltics
Rätsep, Kaili 1978 Tartu maakond
Rõuk, Mairo 1993 Harju maakond
Saareleht, Kaimar 2002 Tartu maakond
Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
Saarmann, Liisi 1994 Tartu maakond
Sahharov, Dmitri 1979 Ida-Viru maakond
Samsonov, Marti 1988 Harju maakond Graanul Invest AS
Saviauk, Kristjan 1982 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Selezneva, Ekaterina 1980 Russia
Seli, Anti 1973 Tartu maakond
Sepp, Gerd Eston 1999 Saare maakond
Soidla, Janar 1974 Harju maakond
Soodla, Vaido 1981 Tartu maakond
Sulamanidze, Omari 1972 Põlva maakond
Sõna, Siiri 1971 Tartu maakond
Sööt, Kaidi 1986 Valga maakond
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tammesoo, Andres 1975 Harju maakond
Tammik, Jelena 1971 Järva maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Tark, Vaike 1954 Tartu maakond
Tartes, Tiimar 1982 Tartu maakond
Teearu, Neeme 1970 Pärnu maakond SK Jõulu
Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tiisler, Kaspar 2006 Tartu maakond TÜASK
Tiisler, Toomas 1973 Tartu maakond
Tiits, Veiko 1971 Rapla maakond
Tolmanis, Didzis 1981 Latvia kmsbp.lv/Jurmala
Toomingas, Kaire 1975 Lääne-Viru maakond
Tootsi, Jaano 1965 Tartu maakond
Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
Tungal, Gunnar 1964 Viljandi maakond
Tungal, Mare 1965 Viljandi maakond
Tölp, Signe 1975 Tartu maakond
Unt, Estelle 1984 Tartu maakond Baltic Agro Team
Unt, Ivar 1977 Valga maakond Maanteeamet
Urgand, Ülla 1978 Põlva maakond
Vahar, Kairi 1969 Pärnu maakond
Vahtra, Tanel 1982 Tartu maakond
Vaiknemets, Jaak 1979 Tartu maakond
Vald, Vaino 1950 Valga maakond
Viibur, Andre 2000 Lääne-Viru maakond
Värton, Kadri 1981 Tartu maakond
Williams, Relika 1981 Tartu maakond
Šemjakin, Valeri 1949 Tartu maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Abolina, Tatjana 1976 Latvia Maratona Klubs
Abolins, Guntars 1971 Latvia Maratona Klubs
Abolins, Markuss 2011 Latvia Maratona Klubs
Abolins, Martins 2014 Latvia Maratona Klubs
Gladoseva, Galina 1960 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
Jakobson, Janika 1970 Tartu maakond IMPULS Spordiklubi
Köörna, Liis 1983 Harju maakond SK ProRunner
Lepp, Getter 1997 Tartu maakond
Ossipova, Diana 1995 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Pähkel, Julia 1983 Harju maakond
Sahku, Silver 1968 Tartu maakond
Stolbovs, Gvido 1967 Latvia kmsbp.lv/Jurmala
Tolmane, Beate 2007 Latvia kmsbp.lv/Jurmala
Troon, Laivi 1983 Tartu maakond A. Le Coq
Uksov, Andres Luka 2007 Tartu maakond
Weisshaupt, Kristina 1974 Switzerland

Running partner

Salomon

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Elva vald Eesti Pagar Embach Mariine Auto

Supporters

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Bambona Eesti Teed Otepää

Supporters

Ehitusmeister Respo Balbiino Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre

Media Partners

Scanpix Ma Olen Rattur

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Kultuuriministeerium