Participants

Forest Marathon

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aasmaa, Kätlin 1982 Tartu maakond
Adamson, Anni 1992 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Ailt, Priit 1983 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
Altoja, Annika 1997 Ida-Viru maakond
Altoja, Jaanus 1971 Ida-Viru maakond
Altroff, Harri 1972 Tartu maakond
Anfimov, Maksim 1980 Russia temptraining.ru
Angelstok, Aivar 1967 Harju maakond
Annama, Jaanus 1972 Tartu maakond
Annuk, Merike 1978 Jõgeva maakond
Anton, Arvi 1992 Tartu maakond Baltyre
Arumägi, Anti 1990 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Atonen, Meelis 1966 Harju maakond Viljandi VAK Staier
Bauman, Erik 1980 Harju maakond
Bauvald, Andres 1975 Harju maakond Baltyre
Bergstein, Carolina 1990 Pärnu maakond
Bundzinieks, Aigars 1965 Latvia
Bušin, Peep 1985 Tartu maakond
Chernov, Oleg 1961 Russia
Eller, Kaarel 1981 Harju maakond Korp! Leola
Elling, Marliis 1979 Harju maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
Erm, Egert 1991 Tartu maakond
Ernits, Rando 1997 Tartu maakond
Ers, Alger 1975 Hiiu maakond
Etverk, Erkki 1971 Lääne-Viru maakond
Golovin, Alexander 1989 Russia
Greenbaum, Janno 1974 Harju maakond
Gross, Toomas 1971 Tartu maakond
Haava, Henno 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Haldre, Henri 1978 Harju maakond SEB Pank AS
Hendrikson, Peeter 1967 Harju maakond Haanja Rattaklubi
Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Hidden 1997 Tartu maakond Tallinna Tehnikaülikool
Härm, Eve 1982 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Ilinsky, Dmitry 1971 Russia Squirt race group
Ilp, Taavi 1983 Valga maakond
Ilves, Elin 1965 Tartu maakond
Isak, Ants 1980 Tartu maakond
Ivanov, Aleksei 1976 Russia
Jaaska, Allan-Peeter 1970 Harju maakond
Jaeski, Eve 1974 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
Jagomägi, Vootele 1996 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Järv, Martti 1985 Harju maakond
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Jõgi, Erik 1973 Harju maakond Codeborne OÜ
Kaasik, Andras 1971 Tartu maakond
Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond Päästeamet
Kaiv, Rauno 1991 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Kajanki, Arja 1970 Finland
Kajari, Priit 1968 Harju maakond Sparta Spordiselts
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Kaldam, Viia 1973 Valga maakond KL Valgamaa Malev
Kalmet, Martin 1991 Harju maakond
Kanemägi, Valdo 1985 Saare maakond Playtech Estonia OÜ
Kanniainen, Juha 1966 Finland
Karelsohn, Brigitte 1995 Tartu maakond
Karja, Henri 1997 Valga maakond
Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
Karussaar, Kaido 1967 Harju maakond
Kessel, Klaus 1996 Finland
Kiivet, Hannes 1984 Harju maakond
Kikerpill, Lauri 1976 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Kilk, Aron-Sven 2001 Tartu maakond
Kirss, Mairo 1980 Harju maakond
Klink, Ralf 1965 Germany
Kogger, Toomas 1974 Harju maakond Hawaii Express
Kosk, Meelis 1985 Harju maakond
Koskaru, Meelis 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kovanen, Kai 1976 Finland
Krull, Anne 1970 Tartu maakond
Kuhi, Indrek 1969 Valga maakond
Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Kukk, Raido 1976 Saare maakond Suusahullud
Kungur, Vahur 1964 Lääne-Viru maakond
Kurs, Kalmar 1973 Tartu maakond Trismile
Kurvits, Erko 1982 Tartu maakond SK Keremeister
Kuusk, Klarika 1970 Pärnu maakond Treeningpartner
Kuznetsov, Vladimir 1956 Russia
Kööbi, Alar 1979 Harju maakond
Külm, Martin 1987 Pärnu maakond Eesti Energia Spordiklubi
Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
Laanemets, Märtin 1999 Harju maakond
Lauk, Kalmer 1988 Tartu maakond
Lember, Jüri 1968 Tartu maakond
Lepik, Margus 1969 Valga maakond
Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
Liivamägi, Ivar 1974 Harju maakond
Lillemägi, Erki 1973 Rapla maakond Järvakandi Wellod
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Lindenberg, Ingrid 1966 Tartu maakond
Lindpere, Mart 1972 Tartu maakond Fitlife Tartu
Linnus, Sander 1991 Võru maakond Areal Team
Lond, Ulvi 1967 Tartu maakond
Lossmann, Sven 1974 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
Luup, Silvia 1996 Valga maakond OK Võru
Lybeck, Torodd 1952 Norway
Lätt, Rein 1975 Harju maakond
Lääne, Jaak 1980 Järva maakond
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Maidla, Margus 1973 Harju maakond Treeningpartner
Maiste, Margus 1977 Harju maakond
Malõš, Aleksander 1983 Harju maakond
Marrandi, Rain 1982 Pärnu maakond Anu Jooksutrennid
Meier, Ergo 1972 Harju maakond
Merdikes, Marten 1991 Tartu maakond
Moor, Maris 1973 Võru maakond Võru Suusaklubi
Mäesalu, Marlen 1987 Tartu maakond SK ProRunner
Mäll, Margus 1985 Valga maakond
Müür, Maret 1984 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Naaris, Erkki 1978 Valga maakond
Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond
Nuga, Ahti 1984 Rapla maakond
Nõmm, Marden 1984 Rapla maakond
Oblikas, Janek 1972 Harju maakond Marathon100
Oidjärv, Sven 1970 Harju maakond
Ojasaar, Tauno 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Orel, Randy 1968 Ida-Viru maakond Eesti Energia Spordiklubi
Ott, Viljar 1969 Viljandi maakond
Paade, Taavi 1984 Tartu maakond
Pajupuu, Janno 1984 Harju maakond Päästeamet
Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
Pang, Annika 1968 Valga maakond KL Valgamaa Malev
Parts, Margo 1981 Tartu maakond
Pere, Brent 1997 Harju maakond
Pihlak, Marius 1980 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Pihlak, Sander 1978 Harju maakond
Pihlak, Urmas 1972 Harju maakond
Piire, Aare 1970 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Pikkof, Jaanis 1989 Rapla maakond Sportlove
Pilt, Siiri 1970 Tartu maakond
Plaan, Joonas 1983 Harju maakond
Poopuu, Peeter 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Prangli, Andrus 1974 Harju maakond Suusaakadeemia
Prants, Heiki 1964 Võru maakond Võru Suusaklubi
Pruuli, Kaia 1976 Võru maakond Hauka Veloklubi
Puhke, Hanna-Maria 1992 Järva maakond
Puu, Henno 1974 Harju maakond AT Sport OÜ
Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
Päll, Kaspar 1999 Tartu maakond
Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
Pääsik, Priit 1973 Tartu maakond
Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Püvi, Margus 1970 Tartu maakond Trismile
Raspel, Lilian 1977 Harju maakond Areal Team
Reineberg, Tarmo 1974 Harju maakond Team Honey Power
Remmet, Markus 1999 Harju maakond
Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Rohelpuu, Enno 1969 Viljandi maakond
Rohtmets, Ivo 1973 Harju maakond Hawaii Express
Romandi, Villi 1977 Hiiu maakond
Roosaare, Jaak 1982 Harju maakond
Roosve, Gundo 1981 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
Rõuk, Olle 1974 Harju maakond
Rüütel, Raili 1976 Saare maakond
Sander, Kelly 1987 Tartu maakond
Saviir, Janar 1981 Tartu maakond
Schone, Kristian John 1984 Finland
Seleznev, Alexander 1981 Russia
Siimer, Kaarel 1995 Harju maakond
Siimer, Martin 1971 Harju maakond Lival Sport
Siimsaare, Tarmo 1981 Tartu maakond OK Võru
Siimumäe, Margo 1965 Harju maakond Baltyre
Sildmäe, Siim 1986 Pärnu maakond
Sisask, Valmar 1985 Võru maakond
Skolozhabskyy, Oleksandr 1975 Ida-Viru maakond
Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
Stolfot, Ivo 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Suur, Georg 1994 Tartu maakond
Suuroja, Janek 1975 Tartu maakond TÜASK
Säde, Heli 1979 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Tagel, Ilmar 1942 Põlva maakond
Talv37001122733, Tarvi 1970 Tartu maakond SVK Dünamo
Talviste, Sten 1986 Harju maakond
Tamm, Kaili 1971 Põlva maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
Tamm, Margus 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Tammemäe, Joosep 1990 Viljandi maakond Baltyre
Tammistu, Riina 1969 Pärnu maakond Rimi Eesti Food AS
Tarre, Aigar 1980 Harju maakond
Tartes, Tiina 1973 Harju maakond
Teder, Kaspar 1980 Harju maakond
Teeväli, Leili 1946 Tartu maakond SK ProRunner
Teras, Andero 1990 Tartu maakond
Tiivoja, Tarmo 1966 Võru maakond
Tintera, Jiri 1981 Valga maakond
Toom, Richard 2000 Tartu maakond
Toomsalu, Ilmar 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Tutt, Raiko 1979 Harju maakond AS Norma
Tuula-Fjodorov, Reeda 1977 Harju maakond Eesti Sportlane
Tõruvere, Kaarel 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Ulst, Jaan 1983 Tartu maakond
Uudeküll, Romet 1985 Järva maakond RR Suusaklubi
Uustare, Ain 1978 Tartu maakond
Vaabel, Teet Egert 1998 Harju maakond
Vaikla, Maigi 1975 Võru maakond SK ProRunner
Vaiksaar, Mait 1983 Tartu maakond
Valge, Juhan 1990 Tartu maakond
Varblane, Marek 1971 Rapla maakond Järvakandi Wellod
Vares, Made 1970 Tartu maakond Suusahullud
Vares, Varmo 1974 Tartu maakond Trismile
Veberson, Rando 1994 Harju maakond
Veel, Villu 1971 Saare maakond
Veski, Tanel 1983 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Vetevood-Järvelt, Evelin 1983 Tartu maakond SK ProRunner
Viet, Margus 1970 Rapla maakond Järvakandi Wellod
Viks, Artur 2000 Ida-Viru maakond
Viks, Indrek 1983 Harju maakond
Vill, Maive 1982 Valga maakond Tehvandi SK
Voitka, Urmas 1963 Võru maakond Barrus AS
Vunk, Tiit 1983 Tartu maakond Maanteeamet
Väli, Jürgo 1985 Viljandi maakond
Werder, Hindrek 1972 Harju maakond
Zupping, Sirli 1981 Tartu maakond Areal Team
Õmblus, Jaan 1971 Tartu maakond Statistikaamet
Õunapuu, Uno 1954 Lääne-Viru maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aarna, Indrek 1969 Harju maakond IMPULS Spordiklubi
Aas, Andres 1977 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Aas, Annika 1977 Tartu maakond
Aasa, Janeli 1987 Võru maakond Võru Suusaklubi
Aasaru, Juhan 1983 Tartu maakond
Aasmäe, Anete 2001 Tartu maakond
Aasmäe, Erle 1984 Jõgeva maakond
Aavik, Maris 1986 Tartu maakond
Abel, Jaanika 1989 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
Adamson, Monika 1977 Tartu maakond
Adel, Ander 1977 Lääne-Viru maakond Baltyre
Adli, Marek 1974 Lääne-Viru maakond Stora Enso Eesti AS
Adosson, Ivo 1973 Tartu maakond
Adosson, Kerli 1990 Tartu maakond LHV
Ahtijainen, Risto 1985 Rapla maakond
Ahu, Laila 1984 Ida-Viru maakond
Ahu, Ülo 1957 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
Aigro, Ene 1960 Valga maakond
Ainelo, Jaan 1958 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Ainelo, Juta 1962 Tartu maakond OK Ilves
Airasmaa, Iina 1995 Finland
Akenpärg, Egert 1986 Harju maakond
Akkatus, Kadri 1987 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Aleksejev, Dmitri 1967 Ida-Viru maakond
Alter, Enelin 1987 Valga maakond SK ProRunner
Altmets, Valev 1967 Järva maakond
Altoja, Maike 1971 Ida-Viru maakond
Alumaa, Ingrid 1976 Tartu maakond
Andrejeva, Olga 1985 Rapla maakond AS G4S Eesti
Andresson, Airet 1977 Tartu maakond AS G4S Eesti
Anfimova, Nadezhda 1980 Russia temptraining.ru
Angerma, Meelis 1979 Harju maakond
Anniko, Reiko 1990 Valga maakond Velomaniakid
Antalainen, Lauri 1980 Tartu maakond
Antoshkina, Elena 1964 Russia
Antsmäe, Tauno 1974 Harju maakond
Ao, Silver 1989 Tartu maakond
Arendi, Katrin 1976 Harju maakond
Arik, Elnora 1991 Pärnu maakond Anu Jooksutrennid
Arm, Kristin 1972 Harju maakond
Arula, Astrid 1983 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Arumäe, Tauri 1987 Tartu maakond TÜASK
Arvi, Mait 1990 Tartu maakond
Asson, Ailar 1984 Harju maakond
Astafjev, Jevgeni 1987 Harju maakond
Astel, Agnes 1974 Viljandi maakond
Atonen, Kätlin 1975 Harju maakond Viljandi VAK Staier
Aukstikalnis, Maris 1980 Latvia
Avastu, Anette 1993 Tartu maakond
Avikson, Margit 1981 Põlva maakond
Avikson, Marko 1980 Põlva maakond
Ayal, Andreas Ragen 1993 Tartu maakond Cybernetica AS
Bachaus, Arno 1978 Tartu maakond Baltyre
Bazhin, Vladimir 1962 Russia
Bergmann, Triinu 1996 Tartu maakond SK ProRunner
Birk, Anna-Liisa 1990 Tartu maakond KL Tartu malev
Braslava, Mara 1992 Latvia
Brauer, Paavo 1989 Harju maakond Draka Keila Cabels AS
Brauns, Ivars 1978 Latvia
Buddell, Riin 1988 Jõgeva maakond
Busch, Veiko 1975 Harju maakond
Bushuev, Sergei 1973 Russia
Dainis, Andris 1949 Latvia 5A-Valka / LV
Dautancourt, Vincent 1984 Tartu maakond
Drake, Roberts 1956 Latvia 5A-Valka / LV
Drobet, Asko 1977 Harju maakond
Dsilna, Ruth 1980 Harju maakond ABC Grupi AS
Ebert, Franciska 1990 Germany
Ebruk, Mairi 1993 Tartu maakond Marepleks OÜ
Edela, Gerli 1982 Tartu maakond
Eensaar, Teele 1975 Tartu maakond OK Ilves
Eensoo, Gunnar 1974 Viljandi maakond
Eikeland, Marius Riiber 1987 Norway
Einaste, Keret 1992 Tartu maakond Pärnu Sõudeklubi
Einpaul, Virve 1961 Tartu maakond
Einsalu, Ants 1959 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Ekholm, Cris 1990 Tartu maakond
Elismäe, Tõnu 1969 Harju maakond
Ellamik, Alice 1977 Tartu maakond Salvest AS
Ellamik, Väino 1971 Tartu maakond Suusahullud
Eller, Rain 1977 Harju maakond Swedbank AS
Enok, Marek 1981 Harju maakond
Erbsen, Heidi 1992 United States Tartu Ülikool
Erm, Anne 1968 Tartu maakond
Erm, Sandra 1990 Tartu maakond
Ermel, Indrek 1977 Tartu maakond
Ernits, Anneli 1976 Tartu maakond
Ernits, Ingrit 1965 Jõgeva maakond SK ProRunner
Eskel, Tiit 1977 Harju maakond
Esko, Siim 1985 Tartu maakond
Esse, Eeva 1990 Harju maakond AS Postimees Grupp
Falgot, Sergei 1970 Tartu maakond
Feoktistov, Nikolay 1954 Russia Russian Masters Cycling
Feoktistova, Tatiana 1954 Russia
Filatenko, Mati 1965 Tartu maakond
Fishman, Dmytro 1991 Ukraine
Fjodorov, Ain 1972 Valga maakond
Gilden, Anoly 1987 Harju maakond
Gildi, Aleksander 1989 Harju maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Gontmacher, Siim 1978 Harju maakond Rae Rattaklubi
Granovski, Pille 1987 Tartu maakond
Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
Grigorovits, Jaanus 1975 Tartu maakond Baltyre
Grosberg, Martin 1992 Tartu maakond EÜS Põhjala
Haarde, Maiken 1983 Harju maakond ABB AS
Haas, Kerli 1990 Harju maakond
Hain, Hando 1980 Tartu maakond
Hallap, Keelia 1989 Tartu maakond
Hallik, Urmas 1978 Pärnu maakond
Hango, Kai 1990 Tartu maakond
Hanni, Heigo 1984 Tartu maakond SK Jooksupartner
Hannus, Silver 1979 Tartu maakond 42koma
Hansen, Kalle 1958 Tartu maakond
Hansen, Reeli 1984 Tartu maakond
Harand, Allan 1976 Harju maakond Saksa Automaatika ProShopTeam
Harju, Lennart 1986 Harju maakond AS Norma
Heinla, Kaisa 1975 Harju maakond Sparta Spordiselts
Heinla, Siim 1990 Tartu maakond Replace OÜ
Helekivi, Kristi 1991 Tartu maakond SK Jooksupartner
Helm, Margus 1976 Võru maakond AS G4S Eesti
Hennok, Kristiina 1979 Tartu maakond KL Tartu malev
Hermet, Jarno 1972 Tartu maakond
Hermsalu, Ando 1976 Harju maakond Treeningpartner
Hidden 1974 Harju maakond
Hidden 1982 Tartu maakond
Hidden 1987 Tartu maakond
Hidden 1987 Tartu maakond
Hidden 1980 Hiiu maakond
Hiielo, Brett 1984 Tartu maakond
Hiiesalu, Kristi 1978 Tartu maakond
Hiiesalu, Taago 1977 Tartu maakond
Hiir, Teemar 1982 Valga maakond
Hillep, Einar 1970 Harju maakond
Hingla, Lenna 1982 Valga maakond
Hinn, Ahto 1982 Ida-Viru maakond
Hinn, Sven 1967 Harju maakond
Hints, Eric 1975 Harju maakond
Hirmo, Celia 1978 Tartu maakond
Hirve, Raine 1987 Harju maakond
Hlebnikov, Aleksandr 1971 Harju maakond
Homko, Evija 1987 Latvia
Horma, Toomas 1992 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Hubel, Indrek 1986 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Hulkko, Aire 1974 Valga maakond
Hummal, Erkki 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts
Hummal, Mari 1976 Tartu maakond SK Jooksupartner
Hurt, Ragne 1987 Tartu maakond
Hussar, Aimar 1981 Võru maakond Areal Team
Hussar, Kaidar 1971 Harju maakond Areal Team
Härm, Katre 1992 Harju maakond
Hõbe, Tarmo 1980 Harju maakond
Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Idvand, Indrek 1992 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
Illing, Sven 1979 Tartu maakond Trismile
Illus, Karolin 1998 Tartu maakond TÜASK
Ilp, Taavi 1983 Valga maakond Playtech Estonia OÜ
Ilves, Raili 1976 Tartu maakond G.S.A. Asiago (VI) ITALY
Ivanovs, Aleksandrs 1980 Latvia
Ivaste, Ivar 1971 Harju maakond
Jaagant, Priit 1972 Valga maakond
Jaagant, Rasmus 1998 Valga maakond Team NOBE
Jaago, Urmas 1967 Ida-Viru maakond
Jaakson, Aimar 1978 Tartu maakond
Jaanus, Anneli 1969 Tartu maakond Marepleks OÜ
Jahilo, Peep 1962 Harju maakond
Jakk, Kätlin 1979 Viljandi maakond
Jalakas, Peep 1985 Harju maakond SEB Pank AS
Jansen, Kaupo 1977 Tartu maakond
Jansen, Veiko 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Joa, Valdur 1992 Tartu maakond AMV Grupp OÜ
Joa, Viljar 1988 Tartu maakond AMV Grupp OÜ
Joandi, Reti 1975 Viljandi maakond Viljandi Sõudeklubi
Joasaar, Imbi 1958 Harju maakond
Joonasson, Raul 1974 Tartu maakond
Joonsalu, Madis 1984 Tartu maakond Suusahullud
Joost, Eddi 1975 Harju maakond
Joost, Kristjan 1994 Tartu maakond
Joost, Margit 1993 Tartu maakond
Josing, Siim 1988 Harju maakond
Juhkam, Andres 1972 Tartu maakond
Julge, Kaljo 1957 Tartu maakond
Jundas, Jaanika 1975 Harju maakond
Jundas, Kadri-Ann 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Jurlov, Sergei 1967 Ida-Viru maakond
Just, Alar 1969 Harju maakond Team TT
Juur, Kristjan 1982 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Juurikas, Veiko 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Juursalu, Andres 1982 Tartu maakond Suusahullud
Järve, Heilo 1972 Viljandi maakond SK Jooksupartner
Järveküla, Raivo 1970 Tartu maakond
Järvekülg-Luoma, Maarja-Liis 1988 Valga maakond Tehvandi SK
Järvelaid, Jano 1982 Harju maakond Elisa
Järvpõld, Andres 1970 Võru maakond
Järvpõld, Rein 1997 Võru maakond
Jõeloo, Anneli 1975 Tartu maakond
Jõemets, Aivo 1970 Lääne-Viru maakond Baltyre
Jõeste, Alar 1967 Harju maakond
Jõgi, Martin 1986 Harju maakond
Jõgi, Rauno 1993 Tartu maakond Swedbank AS
Jõgisuu, Jaana 1985 Harju maakond
Jõks, Peeter 1972 Tartu maakond
Jürgenson, Janika 1979 Harju maakond
Jüriado, Tiiu 1978 Tartu maakond Suusahullud
Jürimäe, Artur 1960 Tartu maakond
Kaare, Karoliine 1990 Harju maakond
Kaares, Heldi 1970 Valga maakond
Kaarjärv, Helen 1994 Tartu maakond
Kaarma, Henri 1974 Harju maakond Swedbank AS
Kaarna, Ilmar 1978 Tartu maakond Suusahullud
Kaasik, Lea 1974 Jõgeva maakond
Kaasik, Mana 1992 Tartu maakond
Kaasik, Signe 1972 Tartu maakond
Kaaver, Andre 1983 Pärnu maakond Sparta Spordiselts
Kaaver, Jaano 1964 Tartu maakond
Kaaver, Mait 1992 Tartu maakond SK Jooksupartner
Kaaver, Siiri 1964 Tartu maakond
Kadaja, Meelis 1979 Tartu maakond
Kadari, Ülo 1954 Põlva maakond
Kadarpik, Mait 1989 Harju maakond Swedbank AS
Kaegas, Margus 1970 Lääne-Viru maakond
Kaeramaa, Gaido 1968 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Kaerlepp, Janika 1967 Harju maakond
Kahu, Sander 1992 Viljandi maakond
Kahu, Vahur 1970 Viljandi maakond
Kais, Alari 1982 Valga maakond Päästeamet
Kajandi, Allar 1988 Tartu maakond Aasta Auto AS
Kajaste, Kalev 1954 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Kala, Jaanus 1974 Võru maakond Hauka Veloklubi
Kala, Martin 1992 Tartu maakond
Kala, Rain 1980 Tartu maakond
Kala, Steve 1958 Finland
Kala, Taavi 1986 Harju maakond Sparta Spordiselts
Kalaus, Hargo 1974 Harju maakond
Kaldmäe, Kevin 1992 Võru maakond FNT Spordiklubi
Kale, Merle 1975 Harju maakond Areal Team
Kaljumäe, Kai 1986 Tartu maakond
Kaljumäe, Sirje 1963 Tartu maakond
Kaljumäe, Üllar 1964 Tartu maakond
Kaljund, Karin 1982 Tartu maakond
Kaljund, Siim 1985 Tartu maakond
Kaljurand, Ain 1964 Harju maakond
Kallak, Kaire 1971 Tartu maakond
Kallas, Kati 1982 Tartu maakond
Kalle, Rein 1975 Põlva maakond Keskkonnaamet
Kallion, Reiko 1979 Tartu maakond
Kallip, Anneli 1983 Tartu maakond
Kalliver, Inna 1975 Tartu maakond
Kamberg, Peeter 1967 Harju maakond
Kamenik, Henari 1989 Põlva maakond Üliõpilaste Selts Raimla
Kamenik, Sander 1997 Põlva maakond
Kandla, Veiko 1978 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
Kangur, Raul 1970 Saare maakond
Kangur, Robert 1989 Tartu maakond
Kann, Andres 1961 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kannelmäe, Kaarle 1981 Harju maakond
Kannes, Tiiu 1972 Valga maakond KL Valgamaa Malev
Kannumäe, Age 1999 Tartu maakond
Kaplinski, Lemmit 1980 Tartu maakond
Kapp, Kalev 1970 Harju maakond
Karbe, Janek 1972 Harju maakond
Karelin, Sergei 1982 Harju maakond AS G4S Eesti
Karelson, Sten 1977 Tartu maakond Aasta Auto AS
Karis, Ivika 1982 Tartu maakond Aasta Auto AS
Karjamets, Karmo 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Karjus, Karita 1999 Tartu maakond
Karjus, Kaur 2002 Tartu maakond
Karm, Karlis 1988 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Karo, Erko 1971 Harju maakond
Karolin, Katrin 1972 Valga maakond
Karp, Endel 1960 Harju maakond AS Norma
Kartau, Marko 1983 Tartu maakond
Karu, Marko 1971 Tartu maakond
Karu, Urmo 1991 Harju maakond Sparta Spordiselts
Kasekamp, Andrus 1973 Viljandi maakond Baltyre
Kaseväli, Anne 1969 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kask, Kerli 1996 Tartu maakond
Kask, Sven 1990 Tartu maakond
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Kazaks, Kristaps 1972 Latvia
Keerig, Erkki 1973 Harju maakond
Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
Kempi, Antti 1979 Harju maakond RedBike
Kerner, Argo 1969 Harju maakond Trismile
Keskküla, Arno 1994 Viljandi maakond
Kiik, Marek 1974 Tartu maakond Päästeamet
Kiipsaar, Raido 1967 Harju maakond
Kiipus, Catry 1981 Harju maakond LHV
Kiiranen, Kalle 1953 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Kiiver, Kaarel 2003 Tartu maakond
Kikerpill, Hugo Gregor 2002 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Kikkas, Kaija 1986 Tartu maakond Valio Eesti AS
Kikkas, Riho 1976 Tartu maakond Valio Eesti AS
Kimmer, Kelly-Claudia 1995 Harju maakond
Kingo, Gunnar 1980 Harju maakond Treeningpartner
Kingo, Priit 1977 Harju maakond Swedbank AS
Kinks, Peeter 1963 Tartu maakond
Kirbits, Mae 1989 Tartu maakond Sportland
Kirpu, Viktoria 1996 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kirsipuu, Riho 1996 Harju maakond Sparta Spordiselts
Kisand, Marika 1971 Tartu maakond
Kiss, Jaanus 1979 Tartu maakond Team Civitta
Kitt, Robert 1977 Harju maakond Trismile
Kivari, Andrus 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kivi, Kristel 1973 Tartu maakond
Kivi, Reimo 1979 Harju maakond Uuesalu Spordiklubi
Kivikas, Kaia 1992 Tartu maakond
Kivil, Heleri 1977 Tartu maakond Areal Team
Kivila, Dag 1964 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Kivila, Liis 1989 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Kivila, Märt 1982 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Kivila, Rita 1974 Tartu maakond Valio Eesti AS
Kivilo, Kaido 1971 Võru maakond
Kivimäe, Maria 1990 Harju maakond
Kivimäe, Raul 1981 Harju maakond Kulgur Team
Kivirüüt, Margus 1979 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Kiviselg, Allan 1978 Hiiu maakond Sparta Spordiselts
Kivisikk, Risto 1979 Harju maakond
Kivisoo, Erle 1985 Tartu maakond
Klapars, Ritvars 1976 Latvia VSK Burkanciems & Co
Klaus, Kaire 1977 Võru maakond
Klippberg, Kiur 1971 Lääne maakond SK Sula
Klooster, Karin 1985 Tartu maakond
Knjazetski, Aleksandr 1986 Harju maakond
Koha, Priit 1975 Võru maakond Combiwood OÜ
Koik, Kaire 1976 Harju maakond Porter Racing
Koik, Meelis 1974 Harju maakond Porter Racing
Koitnurm, Marilyn 1993 Harju maakond
Kokk, Getriin 1995 Lääne-Viru maakond
Kokk, Kristjan-Erik 1982 Harju maakond Suusahullud
Koll, Tarmo 1969 Harju maakond
Kollo, Andres 1988 Harju maakond
Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Kolobanova, Liudmila 1944 Russia
Kolomojets, Gerli 1988 Tartu maakond
Kommusaar, Mait 1984 Tartu maakond
Kond, Kuido 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Kons, Katrin 1986 Tartu maakond
Kookla, Eero 1972 Harju maakond SK Jooksupartner
Koort, Veiko 1980 Harju maakond Elisa
Kooskora, Ellen 1959 Tartu maakond
Koplus, Maario 1984 Pärnu maakond
Koplus, Marek 1988 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
Kopmanis, Janis 1976 Latvia
Korjus, Ove 1991 Tartu maakond Tartu Ülikool
Koshik, Oleg 1985 Tartu maakond
Kotkas, Peep 1953 Viljandi maakond
Kotkas, Priit 1979 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kottisse, Epp 1982 Võru maakond AS G4S Eesti
Kottisse, Rene 1977 Võru maakond AS G4S Eesti
Kovaljov, Juri 1999 Harju maakond SK CFC
Kraam, Sulev 1980 Harju maakond Finestmedia AS
Kraas, Andreas 1978 Tartu maakond
Krauklis, Vairis 1953 Latvia 5A-Valka / LV
Kresling, Toomas 1982 Tartu maakond
Kriisk, Kersti 1977 Harju maakond
Krillo, Karolyn 1986 Tartu maakond
Kroon, Cornelia 1990 Võru maakond
Kroon, Olev 1959 Harju maakond
Kroon, Paavo 1985 Tartu maakond Suusahullud
Krooni, Ragnar 1980 Järva maakond RR Suusaklubi
Kruup, Aivar 1985 Harju maakond
Kruus, Kaupo 1972 Harju maakond SK CFC
Kruusa, Aldur 1972 Tartu maakond
Kruusa, Annely 1974 Tartu maakond TÜASK
Kruusa, Rasmus 2000 Tartu maakond TÜASK
Kruusimägi, Aivo 1958 Lääne-Viru maakond
Kruusimägi, Anu 1959 Lääne-Viru maakond
Kruusimägi, Marge 1957 Lääne-Viru maakond
Kruusmann, Laura 1993 Tartu maakond Swedbank AS
Krylova, Natalja 1992 Harju maakond
Krünvald, Liina 1975 Tartu maakond
Krüünvald, Margo 1974 Valga maakond
Kuha, Taavi 1983 Tartu maakond Keskkonnaagentuur
Kuittinen, Maria 2002 Põlva maakond
Kuiv, Kadiliis 1986 Harju maakond SK ProRunner
Kuka, Kristine 1975 Latvia
Kukk, Argo 1982 Tartu maakond ProVan/Sortimo
Kukk, Jaanika 1990 Pärnu maakond
Kukk, Kaisa 1984 Harju maakond
Kukk, Meriliis 2000 Valga maakond KL Valgamaa Malev
Kukke, Heikki 1973 Harju maakond Kaera Antsud
Kula, Kertu 1990 Harju maakond Sparta Spordiselts
Kuldkepp, Kristi 1988 Tartu maakond
Kull, Aet 1964 Harju maakond
Kull, Kristiin 1993 Tartu maakond Hals Team
Kullamaa, Rein 1969 Tartu maakond
Kulu, Anneli 1969 Tartu maakond Baltyre
Kupp, Helene 1993 Lääne-Viru maakond
Kupp-Sazonov, Sirje 1982 Tartu maakond
Kupper, Kevin 1994 Tartu maakond
Kupri, Merle 1977 Tartu maakond
Kurg, Peeter 1986 Tartu maakond HANZA Tartu team
Kurg, Rauno 1972 Tartu maakond
Kurgjärv, Jaanika 1988 Tartu maakond Tartu Vangla
Kurvits, Ain 1967 Harju maakond Sparta Spordiselts
Kuslap, Hannes 2000 Tartu maakond IITEE OÜ
Kuusalu, Mait 1976 Harju maakond Elisa
Kuusik, Ants 1949 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
Kuusik, Joonas Karl 1993 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kuusik, Maie 1972 Harju maakond
Kuusk, Kaarel 1985 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
Kuusma, Piret 1968 Tartu maakond
Käi, Triin 1981 Tartu maakond
Käo, Erkki 1982 Tartu maakond
Käos, Ando 1982 Tartu maakond
Käos, Valdo 1972 Võru maakond
Kärema, Annely 1971 Harju maakond
Kärgenberg, Aigar 1978 Tartu maakond SK ProRunner
Kärmas, Jaanika 1983 Tartu maakond Aasta Auto AS
Käsik, Rene 1973 Tartu maakond
Käsper, Liis 1988 Pärnu maakond
Kõiv, Mait 1961 Harju maakond Tartu Ülikool
Kõivuste, Sander 1989 Valga maakond Volvo Estonia OÜ
Kõlamets, Jane 1980 Tartu maakond
Kõll, Kristi 1987 Harju maakond Sparta Spordiselts
Kõrgesaar, Hans Leonhard 2000 Tartu maakond
Kõrgvee, Urmas 1979 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Kõrran, Timmo 1980 Harju maakond
Kõrvits, Taavi 1986 Pärnu maakond
Kübar, Kristel 1989 Tartu maakond Tartu Vangla
Külanurm, Karro 1985 Jõgeva maakond
Külaots, Astrid 1977 Tartu maakond
Külm, Jürgen 1997 Harju maakond Treeningpartner
Kümnik, Jaak 1959 Harju maakond Sparta Spordiselts
Künnapas, Lembit 1966 Pärnu maakond
Kütt, Sirja 1975 Tartu maakond HANZA Tartu team
Küüsmaa, Anne 1956 Harju maakond
Laan, Kati 1982 Tartu maakond
Laane, Kerttu-Liis 1997 Harju maakond
Laane, Max Sander 2003 Harju maakond
Laanemets, Kaili 2002 Harju maakond
Laanemets, Piia 1969 Harju maakond
Laanemäe Räim, Consuelo 1977 Võru maakond Võru Suusaklubi
Laanes, Viljar 1978 Harju maakond SK ProRunner
Laanmets, Herki 1981 Viljandi maakond
Laansalu, Meelis 1965 Tartu maakond
Laar, Riho 1988 Valga maakond Combiwood OÜ
Laar, Tarvi 1982 Tartu maakond
Laasik, Karl 1992 Valga maakond Karupesa Team
Laasu, Arnold 1960 Pärnu maakond SK Saarde
Laev, Nele 1984 Harju maakond
Laganovska, Liga 1967 Latvia
Laganovskis, Dzintars 1966 Latvia
Lahesoo, Evelin 1982 Tartu maakond
Laht, Oskar Johannes 2002 Põlva maakond
Lahtvee, Leila 1984 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Laid, Mart 1970 Harju maakond
Laimets, Toomas 1963 Järva maakond
Lainemäe, Rainer 1986 Tartu maakond
Lainoja, Laidy 1980 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Laitus, Vaido 1971 Harju maakond
Laius, Ott 1983 Tartu maakond
Laja, Leho 1971 Harju maakond SK Jooksupartner
Lall, Imre 1978 Tartu maakond
Lamp, Marko 1978 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Lamsoo, Janne 1983 Harju maakond
Lang, Katrin 1984 Tartu maakond Suusahullud
Lankov, Aivar 1983 Tartu maakond
Lass, Risto 1973 Pärnu maakond SK Saarde
Lauk, Targo 2002 Harju maakond
Laul, Liina 1991 Harju maakond
Laul, Mart 1993 Harju maakond
Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Laumets, Rauno 1990 Tartu maakond SK ProRunner
Laur, Marko 1978 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
Laur, Mikk 1986 Võru maakond
Lauren, Sigrid 1984 Tartu maakond
Lauri, Ulvi 1974 Tartu maakond
Laurik, Aivi 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts
Laurimaa, Heli 1988 Tartu maakond
Laurson, Alari 1987 Tartu maakond Suusahullud
Lavrikov, Viktor 1961 Russia
Lebedev, Sergei 1952 Russia
Lebedinskii, Dmitrii 1977 Russia Pskov Ski Team
Leemet, Markus 1997 Harju maakond
Lehesmets, Kristjan 1988 Tartu maakond Aasta Auto AS
Lehis, Kadri-Ann 1991 Viljandi maakond
Lehiste, Ülar 1970 Valga maakond
Lehtmets, Sven 1976 Rapla maakond
Lehtoja, Eha 1960 Pärnu maakond Trismile
Leimane, Zanete 1967 Latvia
Leiten, Riivo 1981 Tartu maakond
Lellep, Kalle 1975 Tartu maakond
Lemsalu, Ülo 1950 Tartu maakond
Leola, Taavi 1979 Tartu maakond
Leonova, Olga 1985 Harju maakond AS Norma
Leopard, Martin 1987 Tartu maakond
Lepik, Gea 1989 Tartu maakond
Lepik, Rain 1975 Tartu maakond
Lepik, Raul 1980 Valga maakond MiSiMe MTÜ
Leping, Kristi 1977 Tartu maakond
Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Leppik, Gennadi 1954 Tartu maakond Päästeamet
Leppik, Janec 1970 Harju maakond Trismile
Leppik, Rait 1981 Harju maakond
Letlane, Egle 1975 Valga maakond
Letlane, Siret 1993 Valga maakond
Leuska, Helen 1980 Lääne-Viru maakond
Levin, Heleri 1983 Tartu maakond
Levin, Oliver 2008 Tartu maakond
Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Liblik, Kristel 1992 Tartu maakond
Liblik, Margo 2002 Tartu maakond A. Le Coq
Liht, Sulev 1964 Harju maakond
Liin, Alar 1978 Tartu maakond
Liiv, Marko 1976 Võru maakond
Liiv, Ülle 1972 Lääne-Viru maakond
Lill, Kristi 1983 Tartu maakond
Lill, Meelis 1970 Valga maakond
Lille, Esmeralda 1951 Jõgeva maakond SK ProRunner
Lille, Marko 1976 Tartu maakond
Lillend, Allan 1980 Harju maakond
Lillend, Riina 1984 Harju maakond SK Jooksupartner
Lillik, Merle 1971 Tartu maakond
Lillo, Indrek 1977 Harju maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
Lilloja, Kaido 1988 Harju maakond
Lilo, Mikk 1986 Tartu maakond
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Ling, Ando 1986 Tartu maakond Replace OÜ
Lipp, Taimo 1974 Lääne-Viru maakond
Lipstok, Ragnar 1989 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Lissovski, Aleksandr 1979 Tartu maakond
Loce, Linda 1984 Latvia
Locmele, Benita 1959 Latvia
Locmelis, Imants 1959 Latvia
Logins, Guntars 1992 Latvia
Loit, Madis 1984 Harju maakond
Lokk, Liis 1988 Valga maakond
Lokk, Reigo 1980 Tartu maakond
Lomp, Margus 1990 Tartu maakond Hals Team
Lonks, Tanel 1978 Harju maakond
Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Loos, Aleksei 1987 Tartu maakond
Loos, Lotta 1996 Tartu maakond
Loost, Raivo 1979 Tartu maakond AS G4S Eesti
Loot, Ardi 1990 Tartu maakond
Loot, Varmo 1984 Harju maakond
Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
Luik, Merje 1968 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Lukk, Juhan 1949 Lääne maakond SK Sula
Lukk, Katri 1974 Harju maakond
Lumi, Kerry 1981 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
Lumiste, Tanel 1976 Harju maakond LHV
Lundström, Henrik 1973 Sweden
Lusikas, Karin 1986 Tartu maakond Swedbank AS
Lusikas, Kristjan 1985 Tartu maakond eratreening.ee
Lusis, Aigars 1959 Latvia
Luup, Tiiu 1966 Harju maakond
Länik, Mari-Liis 1997 Põlva maakond KVÜÕA
Lätt, Jan 1976 Tartu maakond
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Lään, Christjan 1974 Lääne-Viru maakond Tallinna Lennujaama SK
Lääne, Evely 1977 Võru maakond Valio Eesti AS
Lääne, Mihkel 1984 Tartu maakond Tripassion Triatloniklubi
Lõbu, Hendrik 1984 Ida-Viru maakond
Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Lõhmus, Marie-Helene 1993 Tartu maakond
Lõhmus, Silja 1961 Tartu maakond SEB Pank AS
Lõoke, Peeter 1967 Harju maakond
Maantoa, Margus 1985 Harju maakond
Maasik, Laura 1993 Harju maakond Swedbank AS
Madaminov, Emil 1969 Tartu maakond Kükametsa Pritsuklubi
Madi, Üllar 1964 Põlva maakond
Madisson, Marko 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
Maidla, Margit 1976 Harju maakond
Maidla, Meelis 1968 Põlva maakond Põlva Matkaklubi
Maks, Meelis 1970 Tartu maakond
Malts, Egert 1986 Valga maakond
Maran, Tarvo 1972 Harju maakond Albe Team / Bont
Mardla, Riina 1973 Viljandi maakond
Martinson, Triin 1982 Tartu maakond
Martis, Margo 1994 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Martõnov, Taivo 1975 Jõgeva maakond
Masik, Made 1989 Tartu maakond
Matsalu, Maigo 1963 Valga maakond
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Mazurs, Ainars 1968 Latvia 5A-Valka / LV
Meeksa, Roman 1981 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Meerbach, Ando 1977 Rapla maakond
Meerbach, Kairi 1976 Rapla maakond
Meiesaar, Linda 1967 Viljandi maakond Viljandi Sõudeklubi
Meikop, Sille 1983 Tartu maakond Swedbank AS
Meitus, Raivo 1966 Jõgeva maakond SK ProRunner
Melih, Jüri 1982 Harju maakond
Menets, Tarmo 1962 Jõgeva maakond
Merilo, Margus 1985 Harju maakond
Mets, Erle 1983 Harju maakond
Mets, Meeli 1984 Võru maakond
Mets, Mikk 1988 Tartu maakond Trismile
Metsar, Kätlin 1980 Valga maakond
Metsavas, Henri 1989 Tartu maakond
Metsaäär, Raul 1976 Rapla maakond
Metslang, Mirjam 1993 Tartu maakond
Metsma, Marko 1981 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
Metssalu, Hannes 1993 Tartu maakond
Metsvaht, Heigo 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Mey, Tea 1974 Tartu maakond SK ProRunner
Mihkelsaar, Jaan 1988 Tartu maakond
Miina, Heino 1967 Tartu maakond
Mikelsaar, Elo-Mai 1989 Tartu maakond
Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
Mikkor, Andro 1984 Harju maakond Maanteeamet
Mikulova, Olga 1986 Latvia
Mileev, Mikhail 1965 Valga maakond
Miller, Argo 1986 Harju maakond
Miller, Mait 1973 Harju maakond Koidu Suusaklubi
Milovanov, Oleg 1982 Russia
Misans, Vladimirs 1972 Latvia
Mitt, Raido 1991 Põlva maakond #HeadInimesed
Mitt, Risto 1982 Tartu maakond
Mitt, Risto 1976 Tartu maakond
Mollok, Maria 1989 Valga maakond
Mononen, Tuija 1964 Finland
Muiso, Meelika 1979 Harju maakond LHV
Muistna, Tuuli 1995 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Muld, Margus 1975 Harju maakond Simuna Spordiklubi
Muru, Annemari 1979 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Muru, Merike 1966 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Muru, Taavi 1985 Tartu maakond KVÜÕA
Murumets, Priit 1979 Harju maakond
Must, Kristo 1988 Tartu maakond
Muttik, Anneli 1974 Tartu maakond
Muug, Jaak 1972 Tartu maakond
Muuli, Maarika 1982 Tartu maakond
Mäekivi, Jaanus 1976 Harju maakond
Mäekivi, Marko 1981 Harju maakond Nordecon AS
Mäesalu, Hans 1988 Tartu maakond
Mäger, Tanel 1988 Tartu maakond Korp! Revelia
Mägi, Kristjan 1995 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Mägi, Marek 1971 Valga maakond
Mägi, Marko 1976 Viljandi maakond Tartu Ülikool
Mägi, Merle 1972 Tartu maakond
Mägi, Raido 1987 Harju maakond
Mägi, Rain 1982 Tartu maakond HANZA Tartu team
Mägi, Siim 1989 Harju maakond Rullibuss Team
Mälksoo, Ürjo 1948 Viljandi maakond
Männik, Hene-Riin 1982 Harju maakond
Männik, Jaanus 1979 Harju maakond
Männiste, Moonika 1977 Tartu maakond
Mõttus, Henri 1995 Tartu maakond
Mölder, Heinar 1966 Jõgeva maakond
Mölder, Joosep 1990 Jõgeva maakond
Mölder, Tauno 1986 Võru maakond Simuna Spordiklubi
Möller, Margot 1990 Tartu maakond
Möller, Marika 1963 Tartu maakond Kroonpress AS
Möller, Marit 1988 Tartu maakond
Mürk, Margarita 1986 Tartu maakond
Müür, Janar 1978 Järva maakond
Napp, Peeter 1976 Tartu maakond
Napritson, Jana 1975 Viljandi maakond MTÜ Spordiselts
Narvik, Silvia 1967 Harju maakond
Nassar, Taavi 1987 Võru maakond FNT Spordiklubi
Nestra, Jaanus 1983 Tartu maakond
Nigulas, Eva 1979 Jõgeva maakond
Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Niils, Laura 1992 Lääne maakond
Niilus, Marilin 1993 Tartu maakond
Niklass, Martins 1976 Latvia
Nikolaevski, Evgeni 1987 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Nikolajev, Raimo 1981 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Nikolajev, Raul 1975 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Nilson, Koit 1961 Harju maakond
Nilsson, Dag 1957 Sweden
Norman, Mart 1972 Harju maakond SK ProRunner
Novozilova, Uljana 1986 Harju maakond Maaeluministeerium
Nuga, Silver 1987 Rapla maakond
Nurk, Hugo Johannes 2001 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Nurk, Talis 1982 Tartu maakond
Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
Nurmis, Pille 1961 Harju maakond
Nursi, Imre 1974 Tartu maakond
Nõmm, Marek 1979 Pärnu maakond
Nõmmela, Mihkel 1970 Harju maakond Eesti Panga SK
Nõmmik, Argo 1984 Harju maakond
Nõmmiste, Sulev 1970 Tartu maakond Suusahullud
Nõu, Henari 1981 Tartu maakond
Oberg, Gerrit 1985 Tartu maakond AMV Grupp OÜ
Oder, Rein 1972 Tartu maakond
Oetjen, Jakob 1996 Tartu maakond
Ohtra, Andro 1979 Rapla maakond
Oidjärv, Tarmo 1972 Harju maakond
Oinus, Tiit 1987 Tartu maakond
Oja, Kuno 1972 Valga maakond
Oja, Meelis 1972 Valga maakond Hauka Veloklubi
Oja, Tiit 1995 Valga maakond
Ojakivi, Ivi 1984 Tartu maakond
Ojanurme, Rait 1983 Tartu maakond
Ojasoo, Eneli 1970 Tartu maakond
Ojasoon, Ave 1987 Harju maakond SK CFC
Ojokas, Martin 1985 Tartu maakond Hals Team
Oks, Hannes 1981 Harju maakond Sparta Spordiselts
Olesk, Ats 1966 Võru maakond
Olesk, Jana 1972 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Olesk, Taivo 1986 Harju maakond
Olgo, Raivo 1970 Rapla maakond Tripassion Triatloniklubi
Oll, Indrek 1975 Harju maakond SK ProRunner
Olo, Krõõt 1988 Tartu maakond TÜASK
Oranen, Peeter 1978 Jõgeva maakond
Oras, Vello 1952 Tartu maakond
Orasmaa, Mikk 1988 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Orav, Mart 1984 Harju maakond Antalis AS
Orm, Olari 1987 Tartu maakond SK ProRunner
Orntlich, Anne-Mari 1963 Harju maakond Tallinna Linnatranspordi AS
Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Otsus, Marko 1987 Tartu maakond AMV Grupp OÜ
Ott, Mart 1984 Tartu maakond
Ozolins, Uldis 1988 Latvia
Paabstel, Juhan 1959 Harju maakond
Paal, Peet 1953 Viljandi maakond
Paas, Mariliis 1993 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
Paas, Meelis 1975 Harju maakond ABB AS
Paatsi, Reet 1976 Tartu maakond
Padjus, Brit 1984 Tartu maakond Swedbank AS
Padu, Mare 1975 Lääne maakond FB Jooksmine
Pae, Andres 1970 Tartu maakond Suusahullud
Pae, Ester 1972 Tartu maakond Suusahullud
Pahlberg, Erik 1996 Harju maakond RMIT
Pai, Kristiine 1988 Tartu maakond
Paide, Heigo 1975 Harju maakond SK ProRunner
Paju, Triin 1976 Tartu maakond
Pajula, Janek 1971 Pärnu maakond
Pajur, Ardo 1974 Harju maakond Swedbank AS
Pall, Eneli 1974 Harju maakond
Pallase, Erik 1976 Harju maakond
Pallase, Piret 1978 Viljandi maakond
Pallase, Reet 1977 Harju maakond
Palu, Tiit 1970 Tartu maakond
Paluoja, Madis 1970 Tartu maakond Trismile
Pandis, Hannula-Katrin 1990 Tartu maakond Swedbank AS
Parik, Ilme 1963 Harju maakond AS Norma
Parksepp, Marek 1980 Põlva maakond SK Serviti
Partei, Margit 1992 Tartu maakond TÜASK
Parts, Eve 1970 Tartu maakond Suusahullud
Parts, Jaanika 1976 Harju maakond Elisa
Parts, Margus 1985 Tartu maakond
Parv, Martin 1991 Tartu maakond
Parygin, Dmitry 1974 Russia Pskov Ski Team
Paulov, Aare 1976 Tartu maakond Ikodor AS
Pavlenkov, Oleg 1970 Russia
Pavlov, Raul 1984 Tartu maakond Aasta Auto AS
Pedai, Andrus 1972 Harju maakond
Pedosk, Kaupo 1982 Tartu maakond
Peelo, Eliise 1991 Järva maakond
Peep, Tiina 1957 Ida-Viru maakond
Peets, Evelin 1983 Tartu maakond
Peets, Vivika 1969 Tartu maakond Ravimiamet
Pehk, Heimar 1982 Põlva maakond
Pehk, Kaarel 1982 Tartu maakond
Peik, Helena 1992 Tartu maakond Swedbank AS
Pendarov, Annett 1997 Tartu maakond
Pensa, Brit 1981 Harju maakond
Pere, Allar 1985 Hiiu maakond SK Keremeister
Perm, Kaari 1995 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Peters, Olev 1971 Harju maakond
Peterson, Kristin 1995 Valga maakond
Peterson, Triin 1971 Harju maakond
Pihlak, Lauri 1979 Harju maakond Sparta Spordiselts
Pihlap, Einar 1987 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Pihlap, Raimond 1985 Tartu maakond
Piho, Kaido 1976 Harju maakond
Piip, Kaarel 1987 Tartu maakond SK ProRunner
Piiper, Laura 1991 Rapla maakond
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Piirimäe, Kaarel 1979 Tartu maakond OK Põlva Kobras
Piirimäe, Monika 1978 Tartu maakond OK Põlva Kobras
Piirimäe, Pärtel 1972 Tartu maakond
Pikkor, Rauno 1978 Harju maakond Baltyre
Pillessaar, Tarvi 1983 Tartu maakond
Pilnik, Taavi 1971 Tartu maakond SK Jooksupartner
Pind, Rasmus 1992 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Pirk, Norman 1989 Lääne maakond
Pirksaar, Margus 1974 Tartu maakond SK Jooksupartner
Pisa, Ave 1974 Viljandi maakond
Plaado, Arvo 1966 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Plado, Jüri 1969 Tartu maakond Tartu Ülikool
Plinte, Valdo 1991 Tartu maakond Tartu Ülikool
Pohla, Marek 1980 Harju maakond
Possul, Kadri 1971 Harju maakond
Potter, Tommy 1992 Võru maakond
Praakli, Kristiina 1977 Tartu maakond
Praks, Kärt 1990 Rapla maakond Merevägi
Praks, Renee 1975 Valga maakond
Prants, Jelena 1967 Võru maakond Võru Suusaklubi
Preem, Triin 1982 Harju maakond SEB Pank AS
Priks, Hanno 1963 Harju maakond SK Jooksupartner
Puhk, Rene 1985 Tartu maakond
Puhke, Marcus 1991 Tartu maakond
Puhke, Rauno 1990 Järva maakond Ambla SK
Puiga, Karmen 1971 Tartu maakond HANZA Tartu team
Pukk, Andre 1977 Harju maakond
Punder, Merilin 1997 Tartu maakond Marepleks OÜ
Pungas, Siiri 1973 Tartu maakond
Pure, Nils 1969 Tartu maakond
Purgats, Sigrid 1984 Tartu maakond
Purret, Marko 1990 Tartu maakond
Pusnins, Ivo 1982 Latvia
Puu, Luise 1978 Tartu maakond HANZA Tartu team
Puust, Laurits 1990 Pärnu maakond Pärnu Sõudeklubi
Puusta, Merily 1995 Tartu maakond
Pähn, Allar 1987 Tartu maakond Baltyre
Pärn, Hanna 1991 Tartu maakond
Pärna, Monika 1978 Viljandi maakond LEC
Pärnapuu, Risto 1995 Tartu maakond
Pärnik, Edith 1998 Harju maakond Areal Team
Pärnik, Piret 1993 Harju maakond Areal Team
Pärnoja, Kaisa 1978 Harju maakond
Pärnoja, Ülari 1980 Harju maakond
Pärnpuu, Kadri 1966 Tartu maakond
Põder, Liis 1982 Tartu maakond SK ProRunner
Põder, Marge 1975 Harju maakond Sparta Spordiselts
Põder, Priit 1963 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Põim, Pirjo 1993 Tartu maakond
Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Põldoja, Alar 1968 Tartu maakond
Põldoja, Argo 1982 Harju maakond
Põldoja, Tauno 1968 Harju maakond
Põlgaste, Kairit 1985 Tartu maakond
Põlgaste, Rivo 1984 Tartu maakond
Pütsep, Andri 1983 Võru maakond
Raadla, Kadri 1980 Lääne maakond JK Paralepa
Raap, Ilmar 1969 Lääne-Viru maakond
Rahu, Rait 1992 Tartu maakond
Raid, Jarno 1981 Tartu maakond
Raidma, Liina 1986 Tartu maakond
Raikna, Rein 1983 Harju maakond Swedbank AS
Raimets, Sirle 1987 Tartu maakond HANZA Tartu team
Raja, Sirje 1972 Tartu maakond
Rajasaar, Piret 1984 Ida-Viru maakond
Rand, Romet 1976 Tartu maakond
Randmäe, Heiki 1969 Viljandi maakond
Randmäe, Margus 1981 Harju maakond
Randoja, Merike 1987 Tartu maakond Valio Eesti AS
Randväli, Veena 1970 Lääne-Viru maakond
Rassadkin, Kalle 1971 Harju maakond Spordiklubi IKS
Rata, Ilze 1961 Latvia
Ratasepp, Rait 1983 Tartu maakond Trismile
Rats, Juris 1953 Latvia
Raud, Anneliise 1987 Tartu maakond
Raud, Kristo 1987 Tartu maakond Salvest AS
Raud, Üllar 1980 Harju maakond Swedbank AS
Raudpuu, Elmo 1971 Tartu maakond Suusahullud
Raudsaar, Madis 1979 Tartu maakond Keskkonnaagentuur
Raudsaar, Taavi 1983 Rapla maakond Tripassion Triatloniklubi
Raudsepp, Ailen 1991 Harju maakond
Raudsepp, Raido 1968 Võru maakond
Raudsik, Taavi 1992 Võru maakond
Raudvee, Märt 1983 Tartu maakond 42koma
Rauk, Artur 1986 Võru maakond Simuna Spordiklubi
Rebane, Egle 1976 Harju maakond
Rebane, Ingrid 1982 Tartu maakond AS G4S Eesti
Rebane, Kertu 1987 Tartu maakond
Rebane, Tarvo-Jaan 1974 Harju maakond Danske Bank
Reedi, Elina 1968 Harju maakond
Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Rehtla, Renno 1985 Tartu maakond SK ProRunner
Rei, Tarmo 1971 Harju maakond SK CFC
Reiles, Maarika 1967 Viljandi maakond
Reimets, Taavi 1982 Pärnu maakond Anu Jooksutrennid
Rein, Aigi 1967 Harju maakond
Reinberg, Janno 1973 Tartu maakond AS G4S Eesti
Reinhold, Argo 2002 Harju maakond
Reining, Merge 1977 Viljandi maakond
Reino, Indrek 1970 Harju maakond ELU IF
Reinsalu, Kristina 1973 Tartu maakond TÜASK
Reinson, Mart 1981 Harju maakond Sportlove
Reitsnik, Tarmo 1972 Harju maakond Klubi Tartu Maraton
Rell, Martti 1994 Harju maakond Team Civitta
Rell, Sille 1970 Tartu maakond
Rell, Toomas 1969 Tartu maakond Nordecon AS
Remmel, Jakob 1989 Tartu maakond
Remmel, Margus 1984 Tartu maakond
Remmik, Aadi 1975 Tartu maakond Kolm Paksu
Renaudo, Adrien 1979 France
Retter, Merili 1994 Tartu maakond
Riim, Piia 1972 Tartu maakond Marepleks OÜ
Riim, Pille 1997 Tartu maakond Marepleks OÜ
Riismaa, Tiit 1949 Harju maakond
Rikas, Tiina 1958 Tartu maakond Marepleks OÜ
Ringmets, Inge 1976 Tartu maakond
Rinken, Sulev 1964 Valga maakond
Rist, Erik 1989 Tartu maakond
Risthein, Kirsti 1972 Harju maakond Sparta Spordiselts
Ritso, Jaak 1988 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Rogova, Olga 1982 Harju maakond
Rohtla, Rein 1974 Tartu maakond OMNIVA SK
Rohtla, Urmas 1968 Tartu maakond
Rokk, Riho 1988 Tartu maakond Garmin Eesti
Romet, Aivar 1962 Tartu maakond
Roo, Rivo 1978 Tartu maakond
Roomet, Hannes 1953 Rapla maakond
Roop, Andrey 1958 Ida-Viru maakond
Roopärg, Marika 1967 Harju maakond
Roos, Candela 1988 Tartu maakond
Roose, Antti 1964 Tartu maakond OK Põlva Kobras
Roossaar, Urmas 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
Rootalu, Andrus 1972 Harju maakond
Rootalu, Hans-Kristen 1996 Harju maakond SK Biathlon/ Eesti Sportlane
Roots, Anto 1971 Tartu maakond
Roots, Raul 1990 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Rootsi, Hannes 1989 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Rosenthal, Janek 1973 Tartu maakond Suusahullud
Rull, Kristiina 1972 Tartu maakond
Ruul, Werner 1992 Tartu maakond
Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
Ruut, Kadi 1973 Pärnu maakond
Räbin, Lauri 1979 Tartu maakond
Rähn, Ahto 1980 Tartu maakond
Rähn, Alar 1978 Tartu maakond
Räim, Tõnis 1972 Võru maakond Võru Suusaklubi
Rästa, Heivi 1978 Valga maakond Combiwood OÜ
Rästa, Vahur 1976 Valga maakond Combiwood OÜ
Rätsep, Angela 1967 Ida-Viru maakond
Rätsep, Raul 1992 Harju maakond
Rääk, Tarmo 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Rääsk, Egle 1981 Tartu maakond
Rõžova, Ene 1971 Tartu maakond
Rõžova, Grete 1994 Põlva maakond
Rüütli, Klaus Peeter 1996 Põlva maakond AMV Grupp OÜ
Saag, Piret 1980 Tartu maakond
Saaliste, Marja Stina 1996 Harju maakond
Saar, Heigo 1969 Harju maakond Treeningpartner
Saar, Jüri 1973 Harju maakond AS Postimees Grupp
Saar, Kristjan 1981 Harju maakond Lival Sport
Saar, Maidu 1978 Tartu maakond
Saar, Martin 1977 Tartu maakond
Saarnik, Mark 1993 Võru maakond FNT Spordiklubi
Sabre, Kaupo 1964 Põlva maakond
Saidla, Siim 1984 Harju maakond Treeningpartner
Saks, Ann 1995 Saare maakond
Salminen, Anneli 1969 Harju maakond
Salum, Siim 1985 Tartu maakond SK Keremeister
Salumaa, Marko 1979 Harju maakond
Salumäe, Kaarel 1983 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
Salumäe, Katrin 1986 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
Saluri, Sigrid 1973 Harju maakond Suusahullud
Salus, Ardi 1972 Tartu maakond
Salusaar, Andres 1981 Tartu maakond Embach
Saluveer, Ago 1979 Harju maakond
Saluveer, Erki 1980 Tartu maakond
Saluveer, Madis 1952 Tartu maakond
Sarapuu, Kaili 1986 Tartu maakond
Sarapuu, Kerli 1983 Harju maakond
Sarv, Maria 1983 Tartu maakond
Sauga, Mari 1971 Harju maakond
Saun, Mihkel 1987 Tartu maakond
Saviir, Jaan 1961 Lääne maakond JK Paralepa
Savisikk, Kristjan 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Savolainen, Heikki 1986 Tartu maakond Flexoil OÜ
Savostkin, Jevgeni 1990 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Schmidt, Kairi 1990 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
Schüts, Janar 1986 Tartu maakond
Seeba, Ivo 1977 Tartu maakond
Semjonov, Liis 1992 Tartu maakond TÜASK
Sepp, Aare 1986 Rapla maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Sepp, Margus 1968 Rapla maakond Järvakandi Wellod
Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
Serov, Aleksey 1980 Russia
Serov, Anton 1980 Russia
Seskens, Leons 1956 Latvia 5A-Valka / LV
Sesmin, Ove 1973 Harju maakond AS G4S Eesti
Shmits, Ilgvars 1986 Latvia 5A-Valka / LV
Siilbaum, Siret 1981 Tartu maakond HANZA Tartu team
Siimer, Kaarel 1995 Harju maakond TSK Joosu
Siimer, Martin 1971 Harju maakond
Siimon, Linda 1988 Harju maakond TÜASK
Siimon, Mihkel 1989 Tartu maakond
Sikk, Argo 1973 Harju maakond
Silber, Matti 1949 Tartu maakond JK Hermes
Sild, Anette 1987 Võru maakond
Sild, Marite 1996 Tartu maakond
Sild-Neeme, Eike 1976 Harju maakond
Sillaots, Kristel 1975 Harju maakond
Silvet, Evelyn 1976 Harju maakond
Sims, Kerli 1987 Põlva maakond MTÜ Spordiselts
Sinimägi, Riina 1975 Tartu maakond HANZA Tartu team
Siniorg, Agnes 1982 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Siniorg, Meliko 1975 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
Sinkkonen, Markko 1971 Harju maakond
Sirk, Gerli 1993 Tartu maakond
Sirk, Kadri 1992 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
Skobiej, Õnnela 1987 Tartu maakond Swedbank AS
Skoglund, Eve 1964 Harju maakond
Smiltniece, Agnese 1971 Latvia
Soloshchenko, Svetlana 1980 Russia
Somelar, Mari-Liis 1996 Tartu maakond
Songisepp, Kaspar 1980 Tartu maakond
Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Soom, Henri 1987 Harju maakond
Soomre, Teet 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Soonberg, Katrin 1966 Tartu maakond
Soonberg, Kertu 1992 Tartu maakond
Soonberg, Maria 1988 Tartu maakond
Soosaar, Andres 1949 Viljandi maakond
Soots, Viivi-Anne 1971 Harju maakond Treeningpartner
Soovere, Laur 1976 Tartu maakond Korp! Fraternitas Liviensis
Sosnitski, Kadri 1987 Valga maakond
Sova, Ivar 1980 Tartu maakond
Stanevitš, Tiina 1989 Valga maakond
Stepulov, Roland 1989 Harju maakond
Stsenov, Gleb 1986 Tartu maakond
Suik, Aimar 1974 Tartu maakond
Suits, Hanno 1976 Harju maakond
Suits, Janek 1977 Tartu maakond
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Sukhanov, Ivan 1992 Ukraine
Sulg, Madis 1990 Tartu maakond
Sulg, Tarmo 1978 Tartu maakond
Sulimov, Sergey 1956 Russia
Sulmeisters, Arnis 1970 Latvia
Sumberg, Janek 1975 Valga maakond
Suppi, Ahti 1976 Harju maakond Trismile
Sushchikh, Dmitrii 1985 Russia
Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond
Svensson, Hakan 1965 Sweden Combiwood OÜ
Säkk, Janar 1980 Harju maakond SK Jooksupartner
Säälik, Alvar 1990 Tartu maakond HANZA Tartu team
Sõrmus, Ene 1972 Valga maakond Tehvandi SK
Sõster, Raik 1985 Tartu maakond
Sõtšov, Roman 1991 Tartu maakond A. Le Coq
Sõõro, Lauri 1978 Tartu maakond
Taevere, Kalle 1982 Tartu maakond
Taevere, Kätlin 1980 Harju maakond
Tafenau, Kai 1975 Tartu maakond
Talimaa, Urmas 1990 Tartu maakond
Tallmeister, Are 1991 Viljandi maakond Elamuspank
Talvis, Inga 1980 Tartu maakond Suusahullud
Talvis, Tairo 1976 Tartu maakond Suusahullud
Tamm, Aune 1976 Tartu maakond
Tamm, Erki 1972 Tartu maakond
Tamm, Karin 1975 Pärnu maakond SK Jõulu
Tamm, Mairi 1998 Tartu maakond
Tamm, Maris 1984 Tartu maakond TÜASK
Tamm, Priit 1975 Tartu maakond
Tamm, Raivo 1967 Tartu maakond
Tamm, Tanel 1981 Saare maakond
Tammaru, Ave 1987 Tartu maakond
Tammaru, Bruno 1974 Harju maakond
Tammekivi, Toivo 1991 Valga maakond
Tammemäe, Kaupo 1995 Viljandi maakond Baltyre
Tammepuu, Kaur 1983 Harju maakond
Tammert-Müürsepp, Triin 1980 Tartu maakond
Tammesoo, Laura Anna 1997 Tartu maakond LHV
Tammeveski, Raidi 1965 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
Tammik, Silver 1979 Harju maakond
Tammik, Taavet 1985 Harju maakond SK ProRunner
Tammjärv, Kalle 1967 Tartu maakond
Tammjärv, Marika 1968 Tartu maakond HANZA Tartu team
Tammsaar, Kristjan 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tamsalu, Kristo 1974 Lääne maakond
Tapasia, Liis 1992 Tartu maakond
Tark, Kalev 1983 Tartu maakond A. Le Coq
Tarm, Toomas 1968 Harju maakond Sparta Spordiselts
Tasane, Vahur 1983 Harju maakond
Teder, Egle 1977 Valga maakond Liivimaa Rattaklubi
Teder, Hardi 1981 Tartu maakond Swedbank AS
Teder, Martin Johannes 1995 Tartu maakond
Teder, Viljar 1967 Valga maakond EWK
Teemo, Diana 1987 Viljandi maakond
Teesalu, Kaupo 1971 Tartu maakond
Teetsov, Martin 1985 Rapla maakond
Teeväli, Asko 1980 Tartu maakond
Telgmaa, Piret 1973 Tartu maakond Trismile
Teller, Vahur 1981 Tartu maakond
Telling, Alo 1984 Tartu maakond Enics Eesti AS
Telling, Siiri 1962 Tartu maakond
Tenisson, Vaido 1965 Jõgeva maakond
Tennasilm, Helina 1969 Tartu maakond
Teppan, Jaak 1984 Tartu maakond Suusahullud
Teppan, Sten 1978 Harju maakond
Teppo, Triin 1990 Tartu maakond
Teral, Kermo 1993 Tartu maakond
Teras, Tarvi 1995 Võru maakond
Terentyev, Andrey 1973 Russia
Terep, Jaan 1978 Harju maakond
Terep, Maarika 1971 Harju maakond
Tigane, Silva 1967 Valga maakond Tehvandi SK
Tiido, Taavi 1992 Viljandi maakond
Tiidumaa, Asko 1974 Tartu maakond
Timmusk, Kristjan 1982 Tartu maakond Tartu Vangla
Tinast, Toivo 1992 Pärnu maakond
Tint, Diana 1973 Harju maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
Tints, Are 1987 Viljandi maakond Elamuspank
Tohvre, Erich 1984 Tartu maakond
Tolga, Martin 1986 Võru maakond
Tolmachev, Stanislav 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tolmann, Indrek 1983 Tartu maakond
Tomak, Tarmo 1975 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
Tomann, Vaike 1954 Tartu maakond OK Ilves
Tomberg, Raul 1973 Harju maakond
Tombu, Katre 1982 Tartu maakond
Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond Suusahullud
Toom, Markus 1978 Tartu maakond Ravimiamet
Toom, Tarmo 1984 Viljandi maakond
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Toomsoo, Heiki 1965 Tartu maakond AS G4S Eesti
Toomsoo, Irma 1968 Tartu maakond Tartu Vangla
Toomsoo, Priit 1993 Tartu maakond
Torga, Raul 1990 Tartu maakond XTeam-KSV.ee
Torp, Kadri 1991 Tartu maakond
Toss, Kaarel 1952 Viljandi maakond
Traat, Maarika 1974 Tartu maakond Suusahullud
Traks, Johanna 1989 Tartu maakond
Trees, Mihkel 2000 Harju maakond Sparta Spordiselts
Treier, Edgari 1977 Tartu maakond
Treilmann, Andres 1978 Lääne-Viru maakond
Trepp, Janek 1972 Lääne-Viru maakond Trismile
Treu, Ingrid 1983 Harju maakond
Trumm, Aron 1981 Tartu maakond Suusahullud
Truu, Karin 1979 Tartu maakond
Truus, Roland 1975 Pärnu maakond Eesti Energia Spordiklubi
Truuts, Urmas 1965 Jõgeva maakond
Tsirk, Siim 1993 Võru maakond
Tsirp, Priit 1983 Tartu maakond Trismile
Tukk, Kristel 1982 Harju maakond
Tukk, Maik 1979 Tartu maakond
Tutt, Marti 1986 Rapla maakond
Tuul, Renee 1969 Harju maakond
Tuul, Teesi 1999 Viljandi maakond SE Põhjakotkas Viljandi
Tuuling, Teele 1990 Põlva maakond
Tuulpärg, Madis 1972 Harju maakond
Tuvi, Kristo 1995 Valga maakond KL Valgamaa Malev
Tämm, Aive 1977 Valga maakond
Tämm, Eduard 1976 Tartu maakond Aasta Auto AS
Tõll, Marko 1980 Harju maakond
Tõnise, Lauri 1977 Harju maakond
Tõnismäe, Tiit 1970 Harju maakond Koidu Suusaklubi
Tõnisson, Mailis 1969 Tartu maakond
Tõnisson, Neeme 1971 Tartu maakond
Tõnisson, Tambet 1975 Harju maakond
Tõnnis, Arto 1990 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Tühis, Anneli 1976 Harju maakond Täppsportlased
Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
Türn, Marge 1976 Tartu maakond Tartu Katoliku SK
Türn, Toomas 1977 Tartu maakond
Türn, Tõnis 1975 Tartu maakond SK Jooksupartner
Türna, Siim 1985 Võru maakond
Türner, Priit 1985 Tartu maakond Üliõpilaste Selts Raimla
Türnpu, Ron 1990 Tartu maakond
Uibo, Kristina 1974 Harju maakond Eesti Sportlane
Uiboleht, Kaire 1977 Võru maakond Võru Suusaklubi
Uiboleht, Kalle 1971 Võru maakond Võru Suusaklubi
Uibopuu, Chris 1988 Harju maakond
Uiboupin, Janek 1976 Harju maakond
Uiga, Jaanus 1962 Tartu maakond
Uisk, Christof 1994 Tartu maakond Treeningpartner
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Ulst, Martin 1985 Harju maakond
Undrest, Andrus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Unga, Robert 1991 Tartu maakond
Urb, Ago 1981 Võru maakond Hauka Veloklubi
Urb, Kevin 2002 Võru maakond Hauka Veloklubi
Ursic, Aleks 1995 Slovenia
Uudam, Margus 1975 Harju maakond REKORD CC
Uudeberg, Tanel 1983 Valga maakond Simuna Spordiklubi
Uustal, Grete 1995 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Uustalo, Hektor 1983 Harju maakond
Uustulnd, Irma 1973 Saare maakond
Vaan, Ando 1991 Tartu maakond
Vaerand, Piret 1975 Valga maakond
Vafin, Renat 1973 Harju maakond Treeningpartner
Vaher, Erko 1982 Tartu maakond
Vaher, Ragne 1986 Tartu maakond Enics Eesti AS
Vahner, Mykhailo 1991 Ukraine
Vahter, Kait 1976 Harju maakond Treeningpartner
Vahtra, Tõnu 1986 Tartu maakond Trismile
Vaikjärv, Marge 1989 Tartu maakond Tartu Ülikool
Vaiksaar, Annika 1984 Tartu maakond
Vainjärv, Hillar 1950 Harju maakond Harrastajate SK
Vaino, Evi 1950 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Vainumaa, Kaili 1970 Harju maakond
Vakulenko, Artjom 1978 Harju maakond LHV
Valdas, Sander 1976 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Valdre, Kadri 1980 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Valge, Indrek 1991 Tartu maakond Saku Õlletehase SK
Valgmäe, Taavi 1988 Jõgeva maakond Viimsi Sport
Valjala, Veiko 1977 Tartu maakond
Valk, Moonika 1974 Tartu maakond
Valkenklau, Veiko 1980 Tartu maakond
Vallimäe, Lisbeth 2002 Tartu maakond
Vallimäe, Valmar 1974 Tartu maakond
Vallimäe, Viljar 1987 Jõgeva maakond SK ProRunner
Valska, Inga 1972 Latvia
Valtin, Kalmer 1967 Võru maakond Hauka Veloklubi
Van Veen, Kristiina 1988 Harju maakond
Vanatoa, Madis 1989 Tartu maakond Team NOBE
Vannas, Villem 1960 Harju maakond
Vare, Tauno 1974 Pärnu maakond Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Vares, Rein 1970 Tartu maakond Päästeamet
Varik, Reelika 1997 Viljandi maakond
Varul, Rene 1978 Tartu maakond
Vatsar, Liili 1980 Tartu maakond TÜASK
Vavilov, Toomas 1969 Harju maakond
Veberson, Ene 1969 Põlva maakond
Veberson, Marianne 2003 Põlva maakond
Vedru, Johannes 1990 Tartu maakond
Veedler, Ergo 1988 Harju maakond Elisa
Veelain, Ermo 1962 Harju maakond Päästeamet
Veenpere, Henrik 1979 Tartu maakond Päästeamet
Veeret, Andreas 1985 Tartu maakond
Veeroja, Vahur 1985 Võru maakond Palmako AS
Vehlmann, Jaan 1945 Harju maakond JK Hermes
Veide, Hannes 1976 Tartu maakond Salvest AS
Veidenbaum, Kristina 1979 Tartu maakond
Veider, Marje 1986 Põlva maakond
Veilberg, Ago 1963 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Veisson, Annika 1986 Harju maakond Sparta Spordiselts
Veldemann, Janno 1982 Tartu maakond Eesti Tõukerattaliit
Veldemann, Rain 1993 Tartu maakond TÜASK
Vellerind, Rain 1965 Harju maakond
Vennik, Timo 1981 Tartu maakond
Vernik, Uku 1993 Tartu maakond Trismile
Versis, Uldis 1964 Latvia
Vestung, Rauno 1974 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Vihalemm, Harri 1966 Valga maakond Ruuveni Spordiklubi
Vihm, Martin 1979 Harju maakond
Viiard, Heidi-Yoko 1992 Võru maakond
Viibur-Vilt, Maris 1985 Tartu maakond
Viigipuu, Kaili 1987 Harju maakond
Viigipuu, Kalev 1973 Tartu maakond Agrovarustus OÜ
Viigipuu, Kristel 1990 Tartu maakond
Viik, Tarvi 1974 Lääne maakond SK Sula
Viikmäe, Alvar 1973 Harju maakond Draka Keila Cabels AS
Viilup, Kädi 1988 Tartu maakond
Viispert, Ando 1976 Tartu maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
Viisut, Meelis 1992 Viljandi maakond
Vilipuu, Kristel 1974 Tartu maakond Salvest AS
Vilipuu, Revo 1978 Tartu maakond A. Le Coq
Vilismäe, Jüri 1950 Tartu maakond
Vilismäe, Martin 1989 Tartu maakond Sparta Spordiselts
Villemson, Marion 1996 Valga maakond
Villik, Egle 1981 Tartu maakond
Villo, Raul 1977 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Viltsin, Andris 1973 Harju maakond Spordiklubi IKS
Vinogradov, Georgi 2000 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
Vinogradov, Vladimir 1966 Harju maakond InFocus
Virkunen, Egert 1994 Jõgeva maakond Suusahullud
Virkus, Karmel 1998 Ida-Viru maakond
Visnapuu, Ave 1975 Võru maakond Võru Suusaklubi
Vister, Triinu 1989 Valga maakond
Vlassov, Jüri 1979 Harju maakond REKORD CC
Voitka, Jürjo 1975 Jõgeva maakond Graanul Invest AS
Volke, Harry 1977 Harju maakond Tamrex
Volke, Raul 1980 Harju maakond Tamrex
Volt, Ivo 1968 Harju maakond
Vool, Ele 1975 Tartu maakond
Voolaine, Andrus 1954 Rapla maakond
Vooremäe, Viljar 1992 Järva maakond Lennuliiklusteeninduse AS
Voovere, Karl-Martin 2000 Tartu maakond Embach
Voovere, Peeter 1973 Tartu maakond Embach
Vunk, Kalev 1969 Tartu maakond AS G4S Eesti
Vähi, Tõnu 1956 Harju maakond
Välba, Märt 2001 Jõgeva maakond
Välimets, Kati 1991 Harju maakond
Värton, Kristjan 1974 Harju maakond SK Jooksupartner
Väärsi, Helle 1964 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Võhmar, Ago 1978 Ida-Viru maakond
Võsaste, Rauno 1971 Jõgeva maakond
Wassenaar, Patrick 1984 Malta
Yurlov, Matvey 1993 Ida-Viru maakond
Zakis, Aivars 1959 Latvia Maratona Klubs
Zakis, Edgars 1988 Latvia VSK Noskrien
Zalite, Elita 1967 Latvia
Zirnask, Villu 1966 Harju maakond
Zukker, Keir 1992 Tartu maakond Trismile
Zverev, Šerelin 1996 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
Zvukova, Natalia 1989 Russia
Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond
Õun, Piret 1979 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Õunaid, Jaana 1978 Pärnu maakond
Õunap, Piret 1966 Tartu maakond
Õunmaa, Lauri 1979 Tartu maakond
Ülem, Risto 1992 Saare maakond
Ülenurm, Ain 1974 Võru maakond
Üprus, Erik-Voldemar 1942 Harju maakond
Üprus, Sten 1987 Tartu maakond 42koma
Šerstjuk, Jevgeni 1990 Harju maakond AS G4S Eesti
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aak, Ülle 1975 Jõgeva maakond
Aas, Jürgen 2005 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Aas, Toomas 1973 Tartu maakond
Aasjõe, Aaro 1985 Tartu maakond
Aasmäe, Alo 1997 Tartu maakond
Aavel, Kärt 1984 Põlva maakond
Abramov, Konstantin 1970 Jõgeva maakond
Adamson, Kaire 1970 Tartu maakond
Aland, Andor 1999 Tartu maakond
Aland, Artur 1997 Tartu maakond
Alasoo, Kert 1989 Tartu maakond
Alavere, Karin 1975 Tartu maakond
Aleksandr, Tarasov 1964 Russia
Allaje, Aare 1971 Tartu maakond
Alliksaar, Janeli 2002 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
Almre, Alo 1964 Viljandi maakond
Almre, Marge 1970 Viljandi maakond
Altosaar, Rain 1975 Valga maakond Hauka Veloklubi
Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Anajev, Kadi 1984 Põlva maakond
Andre, Evely 1986 Jõgeva maakond
Andressoo, Eevi 1977 Valga maakond
Andrijevski, Gleb 2008 Harju maakond
Andrijevski, Jelena 1978 Harju maakond
Annama, Reigo 2005 Tartu maakond
Annama, Silvia 1975 Tartu maakond
Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq
Apuhtin, Anneli 1977 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Arcos Haabma, Estriin 2001 Põlva maakond
Ardoja, Jane 1977 Harju maakond Salvest AS
Arik, Aivar 1974 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
Ariva, Lilian 1978 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Arm, Jaanika 1995 Harju maakond
Aron, Leane 1984 Harju maakond
Arras, Kristjan 1989 Harju maakond
Arru, Jüri 1965 Harju maakond
Aruots, Annika 1987 Tartu maakond
Aruots, Jaanika 1993 Põlva maakond
Aruots, Merilin 1984 Põlva maakond
Asper, Piia 1975 Tartu maakond
Astor, Ando 1972 Tartu maakond HANZA Tartu team
Audova, Margus 1980 Tartu maakond
Audru, Diana 1977 Valga maakond
Aumann, Ahti 1967 Valga maakond
Aunapuu, Merle 1974 Harju maakond
Aus, Merike 1974 Valga maakond Combiwood OÜ
Balõnski, Peeter 1949 Viljandi maakond
Balõnski, Urve 1952 Viljandi maakond
Baranova, Ekaterina 1976 Russia I Love Supersport
Baumverk, Märt 1970 Harju maakond
Bendt, Maret 1974 Tartu maakond A. Le Coq
Bereznjov, Ergo 1980 Tartu maakond
Bereznjov, Merilin 1987 Tartu maakond
Bergmann, Krista 1966 Tartu maakond
Bergmann, Kristo 2004 Tartu maakond
Bibilasvili, Aleksander 1982 Tartu maakond
Binsol, Peep 1978 Harju maakond
Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Brauna, Elizabete 2002 Latvia
Brikker, Kaido 1982 Tartu maakond HANZA Tartu team
Bruns, Uldis 1954 Latvia
Ceballos, Amber 1990 United States
Cuesta, Diego 1999 Spain
Daaniel, Meelis 1972 Tartu maakond
Denisenko, Nadezhda 1995 Harju maakond
Denisov, Andrey 1972 Russia Pskov Ski Team
Denisova, Marina 1973 Russia Pskov Ski Team
Dudareva, Maria 2002 Tartu maakond Baltyre
Dudareva, Natalja 1971 Tartu maakond Baltyre
Dzalbe, Joanna 1990 Latvia
Dzidzadze, Luka 2002 Tartu maakond
Eelma, Sirle 1975 Järva maakond
Eelmaa, Martin 1993 Harju maakond
Eenola, Ingela 2005 Tartu maakond
Eerik, Heli 1972 Lääne-Viru maakond
Ein, Mart 1974 Tartu maakond A. Le Coq
Einla, Maret 1982 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Einsoo, Aare 1971 Tartu maakond
Ekholm, Elmar 1966 Tartu maakond
Ekholm, Heli 1970 Tartu maakond
Ekholm, Liisi 1999 Tartu maakond
Elias, Kadi Kertu 2002 Valga maakond
Ellermaa, Rein 1954 Tartu maakond
Engelbrecht, Anni 1976 Rapla maakond Worldloppet Masters Finland
Enno, Madis 1975 Tartu maakond
Enno, Marek 1977 Valga maakond
Esperk, Tanel 1981 Tartu maakond
Essa, Helen 2005 Tartu maakond
Essa, Liina 1972 Tartu maakond Saku Läte OÜ
Ferents, Kaido 1977 Tartu maakond Astro Baltics
Fomatškin, Jaanika 1983 Tartu maakond Baltyre
Fomina, Olja 1991 Harju maakond Tartu Linnavalitsus
Freimann, Ilmar 1984 Tartu maakond
Gaidelis, Juris 1954 Latvia Maratona Klubs
Genrihov, Diana 1968 Valga maakond Swedbank AS
Gold, Ragle 1984 Harju maakond
Goldberg, Kristo 1996 Tartu maakond
Gontmacher, Liina 1978 Harju maakond Elisa
Gorelashvili, Givi 1980 Tartu maakond
Grossberg, Eneken 1983 Tartu maakond FB Jooksmine
Groza, Valdis 1962 Latvia
Grudkin, Genadi 1967 Jõgeva maakond
Gustavson, Üllar 1977 Harju maakond Elisa
Guzman, Anna 1986 Harju maakond
Haabma, Alar 1960 Rapla maakond EWK
Haabma, Inga 1986 Tartu maakond
Haabma, Mairit 1977 Põlva maakond
Haav, Tiiu 1967 Tartu maakond A. Le Coq
Haava, Aire 1981 Tartu maakond
Haavandi, Milvi 1946 Tartu maakond
Haljaste, Pirje 1967 Tartu maakond
Hallast, Piret 1984 Tartu maakond
Haller, Kristel 1973 Tartu maakond
Hallimäe, Rain 1957 Harju maakond
Hanimägi, Hannes 1972 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Hanni, Kalev 1959 Tartu maakond
Hanni, Toomas 1970 Tartu maakond
Hanschmidt, Kelli 1984 Tartu maakond Tartu Ülikool
Hansen, Külli 1965 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Hansschmidt, Märt 2001 Jõgeva maakond
Heapost, Risto 1991 Harju maakond
Heero, Imre 1979 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
Heido-Rosenberg, Terje 1962 Tartu maakond H. Elleri Muusikakool
Heier, Anu 1971 Tartu maakond
Hein, Janika 1974 Tartu maakond
Heinlaid, Indrek 1969 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Helberg, Evelin 1977 Tartu maakond
Helekivi, Tiina 1966 Tartu maakond
Helstein, Kaari 1981 Jõgeva maakond Baltic Agro Team
Henno, Elisabeth 2002 Tartu maakond
Hidden 1980 Tartu maakond
Hidden 1985 Tartu maakond Tartu Ülikool
Hidden 1985 Tartu maakond
Hidden 1978 Tartu maakond
Hidden 1987 Tartu maakond
Hidden 1991 Tartu maakond
Hidden 1979 Tartu maakond
Hidden 1979 Tartu maakond
Hidden 1996 Rapla maakond
Hidden 1986 Tartu maakond
Hidden 1977 Tartu maakond
Hiiesalu, Tuuli 1977 Tartu maakond
Hiieste, Aivo 1977 Põlva maakond
Hiieste, Kaili 1979 Põlva maakond
Hillermaa, Antti 1989 Tartu maakond Baltyre
Hillermaa, Kadri 1980 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Holm, Janar 1976 Harju maakond
Holts, Siim 1992 Tartu maakond Replace OÜ
Homin, Leonid 1987 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Hool, Raivo 1975 Tartu maakond
Hudilainen, Eerik 2005 Ida-Viru maakond Treeningpartner
Hälvin, Piia 1994 Tartu maakond
Hämarik, Karlmarcus 2007 Tartu maakond
Härma, Pille 1974 Jõgeva maakond
Härmson, Toomas 1970 Tartu maakond TMB Element SK
Hõlpus, Tiina 1980 Tartu maakond
Hõrrak, Urmas 1961 Tartu maakond Tartu Ülikool
Hütt, Triin 1973 Tartu maakond
Ibrus, Marlene 2003 Tartu maakond
Ilin, Nikita 1986 Russia I Love Supersport
Ilina, Ekaterina 1986 Russia I Love Supersport
Iljas, Jaanika 1974 Tartu maakond
Ilves, Katre 1982 Tartu maakond
Ilves, Marek 1975 Tartu maakond
Ilves, Merike 1976 Tartu maakond
Ilves, Ulvar 1974 Tartu maakond
Ilves, Viktor 1943 Tartu maakond
Indriko, Ivo 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Ivanova, Katrin 1994 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
Ivask, Katrin 1977 Tartu maakond
Jaansalu, Helena 1976 Tartu maakond
Jahilo, Marika 1963 Rapla maakond
Jalajas, Joosep 2003 Tartu maakond
Jallajas, Milvi 1981 Tartu maakond
Jansen, Marian 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Jansikene, Annika 1971 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Jaomas, Kerttu 2005 Tartu maakond
Jaska, Ahto 1965 Tartu maakond
Jaska, Anneli 1981 Tartu maakond
Jegorov, Dmitri 1978 Tartu maakond Axinom
Jentson, Indrek 1964 Tartu maakond
Jentson, Mare 1963 Tartu maakond
Jesse, Aivar 1959 Valga maakond Combiwood OÜ
Jesse, Karin 1965 Tartu maakond
Jesse, Riho 1967 Tartu maakond
Johanson, Benno 1963 Harju maakond
Johanson, Kristi 1968 Pärnu maakond
Joost, Kristjan 1993 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Joosua, Deivid 2001 Jõgeva maakond
Joosua, Signe 1984 Jõgeva maakond
Josua, Hilju 1967 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Jufkin, Ingrid 1993 Tartu maakond Salvest AS
Jurak, Kätlin 1986 Tartu maakond
Jurak, Urmas 1984 Tartu maakond
Justus, Anneli 1978 Tartu maakond
Justus, Kersti 1975 Tartu maakond
Juursoo, Meelis 1970 Tartu maakond
Jänesmägi, Kristi 1991 Tartu maakond Salvest AS
Järv, Hele 1979 Harju maakond
Järve, Märt 2004 Tartu maakond
Järve, Nora 2006 Tartu maakond
Järveküla, Raivo 1970 Tartu maakond
Jõeleht, Lauri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Jõemets, Kaja 1965 Ida-Viru maakond Sparta Spordiselts
Jõgeda, Evelin 1971 Tartu maakond
Jõgi, Eve 1979 Tartu maakond
Jõgi, Indrek 1989 Tartu maakond
Jõgi, Karin 1975 Harju maakond Merko Ehitus Eesti AS
Jõgi, Sten 1982 Tartu maakond
Jõks, Külli 1969 Tartu maakond
Jürgenson, Andres 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Jüri, Mery-Liis 1990 Tartu maakond
Jürima, Kadri 1987 Tartu maakond
Jürimets, Annely 1996 Tartu maakond AMV Grupp OÜ
Jürisaar, Juss 1991 Tartu maakond Baltyre
Kaalep, Tuuli 1970 Tartu maakond
Kaare, Ain 1964 Tartu maakond Suusahullud
Kaare, Johan Villem 2004 Tartu maakond Suusahullud
Kaarjärv, Martin 1951 Harju maakond
Kaarmaa, Kristelle 1982 Ida-Viru maakond
Kaasik, Marko 1966 Tartu maakond
Kabral, Iljar 1975 Valga maakond
Kaddarpik, Liina 1980 Tartu maakond
Kaeramaa, Kaarel-Paulus 1996 Tartu maakond
Kahu, Maili 1972 Viljandi maakond
Kainel, Killu 1971 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
Kainel, Mart 1945 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Kala, Age 1979 Võru maakond Hauka Veloklubi
Kala, Kati 1976 Tartu maakond
Kalberg, Helen 1980 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Kalda, Helina 1993 Tartu maakond
Kaldvee, Anne-Lii 1966 Tartu maakond Marepleks OÜ
Kalev, Geidi-Gwendolen 1994 Tartu maakond Salvest AS
Kalinina, Anastasia 1992 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
Kaljurand, Aili 1964 Harju maakond
Kaljurand, Kuldar 1967 Tartu maakond
Kaljuste, Ergo 1991 Harju maakond
Kaljuste, Pille 1969 Tartu maakond
Kaljuste, Üllar 1971 Tartu maakond
Kallas, Krister 1985 Viljandi maakond TSK Joosu
Kallas, Madis 1979 Tartu maakond SportID
Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
Kallasmaa, Elmar 1970 Tartu maakond Hals Team
Kalle, Kristiina 1989 Tartu maakond
Kallion, Karoliina 2001 Võru maakond
Kallip, Merje 1963 Lääne-Viru maakond
Kallip, Peep 1961 Lääne-Viru maakond
Kallis, Joel 1982 Valga maakond
Kals, Mart 1981 Tartu maakond
Kamberg, Aleksandra 2006 Harju maakond
Kamberg, Natalia 1973 Harju maakond
Kane, Rein 1945 Harju maakond
Kangro, Mairo 1984 Valga maakond
Kangur, Triin 1985 Tartu maakond
Kannel, Margit 1988 Harju maakond
Kapp, Kristel 1983 Tartu maakond
Karjane, Juta 1968 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Karjus, Reet 1970 Tartu maakond
Karo, Liina 1987 Harju maakond
Karolin, Kaspar 2005 Põlva maakond
Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Kartsepp, Annika 1996 Tartu maakond Swedbank AS
Kartsepp, Marika 1969 Jõgeva maakond
Karulaas, Mihkel 1987 Valga maakond
Kasak, Kaia 1975 Harju maakond
Kasela, Marje 1949 Jõgeva maakond
Kasesalu, Ragne 1984 Tartu maakond Team Civitta
Kashina, Svetlana 1967 Russia
Kask, Katrin 1977 Tartu maakond
Kask, Maris 2004 Tartu maakond
Kask, Siret 1980 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kaska, Helen 1971 Valga maakond
Kasumets, Kait 1979 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
Kattai, Roman 1966 Tartu maakond Tartumaa Sangpommiklubi
Kaširin, Dmitri 1979 Tartu maakond
Kelder, Kevin 1999 Tartu maakond
Kelder, Maarika 1972 Tartu maakond
Kello, Katrin 1977 Tartu maakond
Kerb, Maarika 1972 Valga maakond Combiwood OÜ
Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Keskküla, Viivika 1978 Tartu maakond
Kesküll, Raissa 1951 Lääne-Viru maakond
Ketner, Kaidi 1976 Valga maakond Combiwood OÜ
Kiigemägi, Laidi 1967 Tartu maakond
Kiigemägi, Veljo 1962 Tartu maakond
Kiik, Arvi 1988 Tartu maakond
Kiik, Egle 1986 Tartu maakond
Kiilmaa, Kai 1975 Tartu maakond Swedbank AS
Kiis, Andri 1996 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
Kiisk, Egle 1974 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kiisler, Kristina 1972 Tartu maakond
Kiissa, Glein 1980 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Kikas, Renor 2000 Tartu maakond Peloton
Kikkas, Andres 1947 Tartu maakond
Kilter, Kareli 1987 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Kindma, Agnes 1997 Valga maakond Combiwood OÜ
Kingumets, Kerttu 1986 Tartu maakond
Kink, Triin 1979 Harju maakond Simuna Spordiklubi
Kippasto, Kadri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kirš, Irina 1984 Pärnu maakond Sparta Spordiselts
Kivari, Rasmus 2005 Tartu maakond
Kivi, Laura 1992 Tartu maakond
Kivi, Saale 1971 Jõgeva maakond
Kivi, Toivo 1963 Harju maakond
Kivisikk, Helen 2004 Tartu maakond
Kivisikk, Katri 1975 Tartu maakond
Kivistik, Eleri 1983 Tartu maakond
Klaar, Külliki 1976 Tartu maakond
Klais, Janne 1974 Valga maakond
Klais, Marko 1993 Valga maakond
Klais, Tarvo 1974 Valga maakond R2 Spa OÜ
Klais, Tormi 2005 Valga maakond Karupesa Team
Klement, Tiiu 1962 Tartu maakond
Klokova, Aleksandra 1991 Tartu maakond Valio Eesti AS
Kodres, Liina 1992 Viljandi maakond
Kodres, Rasmus 1991 Viljandi maakond
Kodu, Tauno 2001 Võru maakond
Koemets, Kadi 1986 Tartu maakond
Koitla, Karin 1977 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
Kolesnikov, Denis 1978 Ida-Viru maakond
Koll, Marleen 2005 Harju maakond
Koll, Märten 2005 Harju maakond
Kollom, Erlend 1997 Tartu maakond
Kollom, Liselote 1996 Tartu maakond
Kolsar, Leana 1993 Tartu maakond Hals Team
Kompus, Andrus 1958 Tartu maakond Eesti Worldloppeti Klubi
Kongi, Aimar 1983 Tartu maakond KRC Ehitus
Kongi, Markus 2005 Tartu maakond
Kongo, Kristi 1989 Tartu maakond
Konrad, Marika 1976 Tartu maakond
Konsap, Ats 1985 Võru maakond Simuna Spordiklubi
Kont, Lea 1959 Tartu maakond
Kontro, Kaido 1968 Tartu maakond
Koobak, Sander 2007 Võru maakond Võru Spordikeskus
Kool, Mirko 1985 Tartu maakond Baltyre
Koonik, Kaire 1985 Tartu maakond
Koorits, Hele 1984 Tartu maakond
Koort, Jarko 1991 Tartu maakond
Korela, Eva 1985 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Kork, Algis 1976 Tartu maakond
Kork, Kertu 2002 Tartu maakond Karupesa Team
Kornõšev, Mihhail 1987 Harju maakond Codeborne OÜ
Korosteljova, Oksana 1991 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
Korotkov, Andras 2001 Tartu maakond
Kosk, Meelis 1985 Harju maakond
Kotkas, Made 1964 Viljandi maakond
Kotter, Avo 1963 Tartu maakond Scania Eesti AS
Krassovskaja, Angela 1969 Ida-Viru maakond
Krastinsh, Aivars 1961 Latvia 5A-Valka / LV
Kriks, Eha 1951 Lääne-Viru maakond RaOK.ee
Kriks, Rein 1951 Lääne-Viru maakond RaOK.ee
Krindal, Tea 1990 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Krips, Kristjan 1987 Tartu maakond
Kroon, Ander Markus 2002 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
Kroon, Berit 1981 Tartu maakond
Kroon, Epp 1952 Tartu maakond
Kruuse, Kurmet 1979 Tartu maakond Salvest AS
Kruuse, Tiia 1973 Rapla maakond
Kruusement, Kaur 1986 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
Kruusimägi, Kert 1981 Tartu maakond Graanul Invest AS
Kruusmaa, Ave 1970 Põlva maakond
Kruusmaa, Helje 1978 Harju maakond
Kubpart, Monika 1975 Tartu maakond Baltyre
Kudak, Aivar 1967 Tartu maakond
Kuik, Egert 1992 Tartu maakond Valio Eesti AS
Kukk, Andrus 1970 Jõgeva maakond
Kukk, Angela 1981 Jõgeva maakond
Kukk, Jaak 1984 Rapla maakond Kaitseliidu Peastaap
Kukk, Kaidi 1987 Tartu maakond Selver
Kuld-Johanson, Külli 1970 Valga maakond Combiwood OÜ
Kuldkepp, Kadri-Mai 1985 Harju maakond
Kuldmäe, Ain 1980 Tartu maakond
Kund, Toomas 1966 Tartu maakond
Kunnus, Liina 1987 Harju maakond
Kupper, Ave 1974 Tartu maakond
Kupper, Siret 1975 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Kurg, Arko 1989 Harju maakond
Kurg, Eke 1966 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Kurm, Kevin 1993 Tartu maakond
Kurs, Kairit 1976 Jõgeva maakond Valio Eesti AS
Kurs, Mariliis 1974 Ida-Viru maakond SK Järve
Kursišs, Rolands 1982 Latvia
Kurtmann, Heiko 1980 Põlva maakond AMV Grupp OÜ
Kurvits, Aili 1983 Jõgeva maakond
Kurvits, Katrin 1985 Tartu maakond Ravimiamet
Kurvits, Taivo 1975 Tartu maakond
Kurvits, Triinu 1989 Tartu maakond
Kuslap, Avo 1967 Rapla maakond
Kuslap, Eva 1990 Tartu maakond
Kuslap, Kädi 1973 Tartu maakond
Kuslap, Niklas 2002 Tartu maakond
Kuusik, Carmen 1982 Tartu maakond
Kuusik, Enely 1977 Tartu maakond A. Le Coq
Kuusik, Nele 1979 Tartu maakond HANZA Tartu team
Kuuskla, Laina 1986 Lääne-Viru maakond
Kuusma, Maikel 1993 Tartu maakond Replace OÜ
Käis, Annika 1984 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Känd, Ivo 1958 Tartu maakond AS G4S Eesti
Känd, Krista 1975 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
Kärbis, Helin 1993 Tartu maakond
Käro, Reliia 1983 Tartu maakond Valio Eesti AS
Kärtna, Lis-Ann 1988 Tartu maakond
Käämer, Egle 1985 Võru maakond
Käämer, Riina 1986 Harju maakond
Kääri, Geir-Kristjan 2007 Tartu maakond
Kõivik, Klaarika 1986 Tartu maakond Valio Eesti AS
Kõpper, Kaija 1987 Harju maakond Eesti AGA
Kõpper, Tarvi 1973 Harju maakond Eesti AGA
Kõre, Aivar 1964 Harju maakond
Kõre, Lea 1961 Harju maakond
Kõrvoja, Karel 2004 Tartu maakond Hals Team
Kõrvoja, Meribel 2009 Tartu maakond Hals Team
Kõrvoja, Raido 1982 Tartu maakond Hals Team
Kõvask, Cäthrine 1998 Valga maakond Combiwood OÜ
Kübar, Jana 1965 Tartu maakond
Kübarsepp, Liisa 1989 Harju maakond
Külaots, Erki 2000 Tartu maakond Suusahullud
Külaots, Pirje 1975 Tartu maakond Swedbank AS
Külvet, Greta 1994 Harju maakond AS Postimees Grupp
Külvik, Mats Oskar 1998 Tartu maakond
Külvik, Mihkel 1994 Tartu maakond
Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
Kütt, Silver 1967 Tartu maakond
Kütt, Viivika 1972 Tartu maakond
Küüle, Neve 1970 Tartu maakond Valio Eesti AS
Laan, Janek 1973 Harju maakond
Laan, Tuuli 1978 Harju maakond
Laane, Marek 1975 Harju maakond
Laane, Piret 1975 Harju maakond
Laanemäe, Margus 1978 Tartu maakond
Laaneväli, Anneli 1969 Harju maakond
Laansoo, Tiina 1970 Lääne maakond
Laas, Sille 1986 Tartu maakond
Laasik, Pille 1985 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Laasik, Tambet 1984 Tartu maakond
Labent, Annika 1981 Tartu maakond
Labent, Regina 1975 Tartu maakond
Ladva, Allan 1983 Valga maakond Maanteeamet
Laine, Pille 1980 Tartu maakond
Lainemäe, Maris 1992 Tartu maakond
Lainurm, Martti 1986 Tartu maakond Embach
Laisaar, Kaja-Triin 1969 Tartu maakond Tartu Ülikool
Lakk, Hendrik 1950 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Lamp, Ingrid 1976 Tartu maakond Palmako AS
Langus, Liisi 1985 Tartu maakond
Lani, Enver 1989 Tartu maakond AMV Grupp OÜ
Lauk, Margus 1972 Tartu maakond
Laul, Eleryn 1994 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Laul, Getter 1985 Tartu maakond
Laul, Helen 1978 Harju maakond #7AM
Laur, Ilse 1957 Harju maakond
Laur, Kerli 1981 Tartu maakond
Leetsi, Lilian 1990 Valga maakond KL Valgamaa Malev
Lehis, Agur 1970 Tartu maakond
Lehis, Gerda 2005 Tartu maakond
Lehis, Heli 1961 Viljandi maakond
Lehtmets, Margus 1972 Tartu maakond Korp! Ugala
Lehtmets, Marta 2009 Tartu maakond
Lehtmets, Mihkel 1995 Tartu maakond Korp! Ugala
Leib, Marko 1983 Harju maakond
Leis, Taive 1981 Tartu maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
Lellep, Aliis 1994 Tartu maakond
Lelumees, Toomas 1965 Tartu maakond
Lementa, Maarika 1982 Tartu maakond
Lemsalu, Tiit 1983 Tartu maakond
Leola, Heily 1980 Tartu maakond
Lepajõe, Madis 1955 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Lepasepp, Ebe-Kai 1987 Tartu maakond Baltyre
Lepberg, Rein 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Lepik, Jaanus 1988 Harju maakond
Lepik, Jane 1978 Tartu maakond
Lepik, Kadri 1983 Valga maakond
Lepik, Kajar 1980 Tartu maakond
Lepik, Maris 1975 Tartu maakond LHV
Lepp, Astrid 1990 Tartu maakond
Leppik, Anne-Lea 1959 Tartu maakond
Leppik, Liis 1985 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Liblik, Lauri 2000 Tartu maakond A. Le Coq
Liblik, Rainar 1976 Tartu maakond
Liblik, Silver 2007 Tartu maakond
Liblik, Silvi 1976 Tartu maakond
Liebert, Kertu 1987 Jõgeva maakond
Ligi, Madis 1954 Tartu maakond
Lihtsa, Urmas 1992 Põlva maakond
Liira, Birgit 1991 Tartu maakond
Liivakant, Merli 1972 Tartu maakond
Lilla, Ivar 1963 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Lilla, Sven 1989 Tartu maakond VÕIMLA Spordiklubi
Lille, Berit 2005 Tartu maakond
Lille, Tanel 2004 Tartu maakond
Lillemets, Kerttu 1982 Põlva maakond
Lint, Merle 1961 Tartu maakond
Lintsi, Mart 1943 Tartu maakond
Lipp, Geily 1999 Lääne-Viru maakond
Lipp, Kati 1990 Tartu maakond Embach
Lode, Avo 1963 Põlva maakond
Loimet, Martin 1990 Tartu maakond Marketwise OÜ
Lokko, Liina 1979 Tartu maakond
Lood, Margit 1984 Tartu maakond
Loodus, Helena 1987 Tartu maakond Hals Team
Loost, Liivi 1951 Tartu maakond
Lopsik, Mariliis 1996 Ida-Viru maakond
Lorenz, Katariina 2002 Tartu maakond
Lorenz, Kristiina-Maria 1974 Tartu maakond
Luha, Adrian 2008 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Luha, Katrin 1969 Tartu maakond SportID
Luha, Kaupo 1971 Tartu maakond
Luiga, Ülle 1961 Tartu maakond
Luik, Ester 1977 Tartu maakond
Luik, Karolina 1994 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Luik, Margus 1970 Tartu maakond
Luik, Merilin 2001 Tartu maakond
Lukas, Orm Leopold 2004 Tartu maakond TÜASK
Lusikas, Lii 1957 Tartu maakond
Luts, Ahti 1972 Tartu maakond
Luts, Merike 1957 Põlva maakond
Luts, Robin 1996 Tartu maakond
Luug, Veiko 1974 Tartu maakond SK ProRunner
Lään, Laura 2003 Lääne-Viru maakond RR Suusaklubi
Läänemets, Jakob 2004 Pärnu maakond
Läänemets, Märt 1962 Tartu maakond
Lõhmus, Lauri 1982 Harju maakond
Lõhmus, Malvi 1973 Harju maakond Swedbank AS
Lõo, Aune 1979 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Lõuk, Marko 1974 Tartu maakond AMV Grupp OÜ
Lõvi, Diana 1979 Tartu maakond
Lükko, Klaarika 1987 Tartu maakond
Lüüs, Udo 1955 Tartu maakond OK Ilves
Maamägi, Armido 1993 Tartu maakond
Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq
Maasing, Marko 1974 Tartu maakond Ikodor AS
Maasing, Märt 1999 Tartu maakond TÜASK
Madis, Kätlin 1981 Harju maakond SK Jooksupartner
Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
Maide, Marek 1975 Harju maakond
Maier, Merike 1964 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Maisväli, Maila 1963 Tartu maakond
Makarevits, Janne 1987 Tartu maakond
Makarova, Natalja 1963 Tartu maakond
Maldar, Kersti 1960 Tartu maakond
Mand, Tiit 1945 Tartu maakond
Mandel, Erhard 1968 Põlva maakond
Mannas, Kadri 1985 Jõgeva maakond
Marandi, Andres 1973 Tartu maakond
Marandi, Triin 1971 Tartu maakond
Margus, Peep 1969 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Markvart, Kätlin 1989 Valga maakond
Matonin, Manuel 1977 Tartu maakond
Matrov, Jaanus 1971 Tartu maakond
Mats, Einar 1970 Tartu maakond
Mats, Valeri 1974 Tartu maakond
Matt, Rayn 1977 Tartu maakond
Matto, Vallo 1969 Tartu maakond
Matvei, Arvi 1963 Harju maakond
Mauer, Tiit 1968 Tartu maakond
Mednis, Vilis 1951 Latvia 5A-Valka / LV
Meekler, Aike 1977 Põlva maakond
Meekler, Hanna-Ly 2000 Põlva maakond
Mehine, Kristel 1984 Valga maakond
Meier, Elerin 2007 Harju maakond
Meier, Tarmo 1981 Tartu maakond
Mekk, Eva 1982 Valga maakond
Meltsas, Olga 1984 Valga maakond Combiwood OÜ
Menning, Marianne 1953 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Merioja, Maarja 1982 Tartu maakond
Merivee, Matis 1980 Harju maakond
Mets, Maie 1986 Tartu maakond
Mets, Tarvo 1990 Lääne maakond
Metsa, Erkki 1975 Tartu maakond
Metsaluik, Epp 1969 Põlva maakond
Metsaluik, Melani 1994 Tartu maakond
Metsand, Karl 1993 Tartu maakond Axinom
Metsküla, Taimi 1978 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
Meus, Kaidi 1988 Tartu maakond
Meyer Zu Westerhausen, Malte 1996 Germany
Mihkelson, Anneli 1968 Tartu maakond
Mihkelson, Tanel 1967 Tartu maakond
Miilmann, Rauno 1991 Tartu maakond Replace OÜ
Mikk, Leila 1969 Valga maakond Combiwood OÜ
Miljukov, Esko 1979 Tartu maakond
Molodõk, Karmela 1982 Tartu maakond
Mugertza, Ander 1997 Spain
Muiso, Merje 1974 Harju maakond Rahandusministeerium
Mumm, Karl 1985 Tartu maakond
Mumm, Urmas 1968 Tartu maakond A. Le Coq
Murrand, Hanno 1969 Tartu maakond
Murrand, Marten 2003 Tartu maakond
Muru, Liina 1991 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Must, Annely 1969 Valga maakond
Must, Gerle 1980 Valga maakond
Must, Merle 1975 Valga maakond
Mustjõgi, Jan 1992 Valga maakond
Mustkivi, Mildred 1985 Tartu maakond Salvest AS
Mustonen, Raimo 1976 Lääne-Viru maakond
Muts, Tiina 1977 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
Muuli, Viktor 1966 Tartu maakond
Mäeots, Merilin 1991 Ida-Viru maakond
Mäesalu, Heiki 1961 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Mäesepp, Andrus 1973 Tartu maakond
Mäesepp, Heli 1968 Tartu maakond
Mäesepp, Kea 1997 Tartu maakond
Mägi, Kaidi 1990 Jõgeva maakond
Mägi, Mark 2006 Tartu maakond
Mägi, Tuulis 1971 Tartu maakond
Mändla, Meelis 1975 Pärnu maakond
Mändoja, Maris 1993 Tartu maakond
Männasoo, Karl 2005 Harju maakond
Männasoo, Toomas 1974 Harju maakond SEB Pank AS
Männi, Ulla 1987 Harju maakond
Männiste, Valdur 1969 Tartu maakond
Märjamaa, Päivi 1968 Tartu maakond
Märs, Sander 1992 Tartu maakond Jumek Team
Märss, Liis 1991 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Märtmann, Helina 1985 Tartu maakond Baltic Agro Team
Määrits, Toomas 1966 Tartu maakond
Mõistus, Aldo 1969 Tartu maakond Marepleks OÜ
Mõttus, Andra 1975 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Mõttus, Angela 2005 Valga maakond
Mõttus, Brigitta 1979 Tartu maakond
Mõttus, Magnar 2007 Valga maakond
Mõttus, Marko 1976 Harju maakond Haanja Rattaklubi
Möldre, Marju 1971 Valga maakond Combiwood OÜ
Möldre, Stella 2000 Valga maakond
Mühlberg, Siim 2003 Tartu maakond SK ProRunner
Müürsepp, Aivar 1967 Harju maakond Rilak
Müürsepp, Karl 1986 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Müürsepp, Merily 1992 Tartu maakond Marketwise OÜ
Müürsepp, Ülle 1962 Tartu maakond A. Le Coq
Naggel, Pille 1963 Tartu maakond Suusahullud
Naggel, Rainer 1967 Tartu maakond Suusahullud
Naika, Inguna 1971 Latvia
Narusk, Hegri 1977 Tartu maakond
Neeme, Ülle 1964 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Neier, Helen 1978 Tartu maakond Embach
Nepper, Pelle 1976 Saare maakond Tallinki Spordiklubi
Nestra, Merle 1983 Tartu maakond
Nguyen, Huyen Trang 1990 Viet nam
Nigulas, Heilika 2004 Jõgeva maakond
Niilus, Kertu 1992 Võru maakond Hauka Veloklubi
Niit, Inga 1976 Võru maakond Hauka Veloklubi
Nilp, Liia 1979 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Noop, Anne 1969 Tartu maakond
Noop, Tarmo 1968 Tartu maakond A. Le Coq
Noormägi, Reelika 1975 Tartu maakond Enics Eesti AS
Noorväli, Ursula 1976 Harju maakond SK Jooksupartner
Nurgamaa, Sirje 1973 Ida-Viru maakond
Nurk, Kerli 1987 Tartu maakond
Nurk, Margus 1969 Tartu maakond
Nurm, Riki Taavi 2002 Tartu maakond
Nurme, Meelis 1965 Jõgeva maakond
Nurmoja, Hans 1942 Tartu maakond
Nuude, Sigrid 1985 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Nõgu, Anni 1986 Tartu maakond Salvest AS
Nõmm, Ott 2004 Pärnu maakond
Nõmmiste, Kalev 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Karel 2004 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Maris 2002 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nöps, Andres 1996 Tartu maakond TÜASK
Odamus, Terje 1969 Harju maakond
Oesso, Taisi 1971 Tartu maakond
Oja, Andreas 1993 Tartu maakond
Oja, Siim 1986 Tartu maakond Hals Team
Oja, Õie 1939 Tartu maakond
Ojakivi, Kaimo 1967 Tartu maakond
Ojala, Kaido 1979 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
Ojaste, Indrek 1981 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
Olev, Marek 1985 Tartu maakond
Olgo, Eve 1970 Harju maakond
Orgusaar, Kadri 1975 Valga maakond
Orula, Silja 1985 Tartu maakond
Ostrak, Agur 1959 Tartu maakond
Ots, Aivar 1969 Tartu maakond
Ots, Anu 1968 Tartu maakond
Ots, Ave 1991 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Otsa, Kaja 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Otsing, Anneli 1972 Jõgeva maakond
Otti, Mait 1984 Tartu maakond Salvest AS
Ozolina, Inita 1962 Latvia
Paal, Mari 1950 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Paama, Gunnar 1982 Tartu maakond
Paama, Margit 1983 Tartu maakond
Pabort, Anari 1984 Tartu maakond
Pabusk, Oliver 1987 Tartu maakond
Padari, Allar 1968 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Pae, Rudolf 2004 Tartu maakond Suusahullud
Paesüld, Harles 1974 Harju maakond
Paglant, Jaanika 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Pajur, Maris 1986 Harju maakond
Palm, Erki 1962 Võru maakond
Palm, Tiia 1966 Tartu maakond
Palmiste, Brita 1992 Tartu maakond Replace OÜ
Palo, Triinu 1975 Tartu maakond
Palopson, Merike 1990 Tartu maakond
Palover, Meelis 1975 Tartu maakond Suusahullud
Pang, Jane 1991 Valga maakond KL Valgamaa Malev
Pang, Kati 1990 Valga maakond KL Valgamaa Malev
Paniagua, Carlos 1986 United States
Pappel, Riina 1968 Harju maakond Salvest AS
Parissov, Kristiina 1994 Tartu maakond
Parker, Helen 1991 Tartu maakond
Parksepp, Marko 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Parts, Terje 1963 Ida-Viru maakond Ravimiamet
Paulson, Jaana 1983 Tartu maakond Hals Team
Pedaja, Taavi 1982 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Pedak, Piret 1963 Tartu maakond
Pedak, Rasmus 1991 Tartu maakond Swedbank AS
Pedaste, Küllike 1976 Tartu maakond
Pehlak, Anna-Liisa 1989 Võru maakond
Pekkonen, Cathy 1990 Tartu maakond
Pening, Elvina 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Pern, Teele 1986 Tartu maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Perv, Aurelia 1977 Valga maakond
Peterkopf, Indrek 1970 Tartu maakond
Peterkopf, Katrin 1974 Tartu maakond
Peterson, Elisabet 2006 Tartu maakond
Peterson, Ester 1972 Valga maakond Valga Motoklubi
Peterson, Indrek 1976 Tartu maakond
Peterson, Tiit 1979 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Peärnberg, Karl-Andres 1985 Harju maakond
Pihlak, Kairi 1981 Lääne-Viru maakond MTÜ Spordiselts
Pihlap, Ants 1943 Tartu maakond
Pihlap, Kaja 1976 Tartu maakond
Pihlap, Marie 2006 Tartu maakond TÜASK
Pihlo, Kristjan 1992 Tartu maakond
Piho-Arna, Heili 1985 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Pihtje, Mikko 1989 Valga maakond Combiwood OÜ
Pihu, Kertu 2005 Viljandi maakond
Piiber, Eve-Ly 1972 Rapla maakond
Piilberg, Liis 1992 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Piir, Marju 1961 Tartu maakond
Pilve, Elen 1980 Tartu maakond Salvest AS
Plaan, Marje 1959 Harju maakond
Plaan, Tõnis 1958 Harju maakond
Plakk, Egge-Katri 1970 Tartu maakond
Plink, Anneli 1978 Tartu maakond
Poimo, Anu 1976 Tartu maakond Freesport
Politanov, Andrus 1973 Tartu maakond
Politanov, Robert 2002 Tartu maakond
Polma, Mailis 1993 Tartu maakond
Poolakese, Ethel 1996 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
Poom, Anu 1975 Tartu maakond
Posti, Siim 1990 Tartu maakond
Posti, Taimi 1975 Tartu maakond AS Postimees Grupp
Potter, Helen 1964 Tartu maakond
Prans, Leili 1951 Tartu maakond
Prokopenko, Deniss 1991 Latvia
Prokopjuk, Bogdan 1964 Tartu maakond
Prüüs, Kaire 1972 Tartu maakond
Pugatsov, Ilja 1980 Ida-Viru maakond
Pugatšov, Aleksandr 1958 Ida-Viru maakond Äkke
Pukk, Ando 1994 Tartu maakond
Pukk, Sten 2001 Lääne-Viru maakond
Pullerits, Elton 1986 Valga maakond
Pullerits, Kristiina 1988 Harju maakond
Pullerits, Tõnu 1947 Pärnu maakond
Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Punder, Katrin 1971 Tartu maakond Marepleks OÜ
Punder, Maario 2005 Tartu maakond Marepleks OÜ
Purge, Marianne 1987 Tartu maakond
Pusnins, Lukass 2006 Latvia
Puusaar, Pauline 2002 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Puusaar, Robin 2007 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Puusaar, Sulev 1966 Tartu maakond
Puusepp, Terje 1985 Tartu maakond Valio Eesti AS
Pähn, Eleri 1988 Tartu maakond
Pärn, Sander 1992 Tartu maakond Amserv Team
Pärtelpoeg, Jüri 1969 Tartu maakond Certex
Põdra, Kristi 1978 Lääne-Viru maakond
Põld, Mariliis 1980 Tartu maakond
Põldaru, Annely 1968 Tartu maakond
Põldoja, Ülle 1958 Tartu maakond
Põlgast, Urmas 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Põlluste, Brenda 1995 Tartu maakond
Põlluste, Katrin 1971 Tartu maakond
Põlluste, Priit 1971 Tartu maakond SportID
R-P, Reilika 1984 Tartu maakond
Raamets, Siiri 1975 Valga maakond
Raaper, Henri 2005 Harju maakond
Raaper, Risto 1981 Harju maakond
Rahu, Kaia 1973 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Raidma, Aliisa 2005 Lääne-Viru maakond
Raimets, Heiki 1966 Jõgeva maakond
Raiski, Marge 1971 Tartu maakond Swedbank AS
Raiv-Altosaar, Naima 1976 Valga maakond Hauka Veloklubi
Rajasaar, Pille 1944 Tartu maakond
Rakitin, Aleksei 1978 Tartu maakond
Randmäe, Anne 1982 Tartu maakond
Randoja, Renda 1972 Tartu maakond
Rapper, Kristiina 1970 Harju maakond
Rast, Henn 1974 Tartu maakond
Raud, Kristjan 1984 Valga maakond Liivimaa Rattaklubi
Raud, Kristo 1984 Tartu maakond Baltyre
Raudla, Margus 1979 Tartu maakond Salvest AS
Raudpuu, Hannes 1995 Tartu maakond Suusahullud
Raudpuu, Marta 2007 Tartu maakond Suusahullud
Raudpuu, Nele 1998 Valga maakond Combiwood OÜ
Raudsep, Liisi 1991 Harju maakond AS G4S Eesti
Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond TMB Element SK
Rebane, Alvar 1968 Tartu maakond AMV Grupp OÜ
Rebane, Kaupo 1984 Tartu maakond
Rebane, Mikk 1995 Tartu maakond Embach
Rebane, Pille 1968 Tartu maakond AMV Grupp OÜ
Rebane, Piret 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Rehtla, Kadri-Liis 1995 Harju maakond
Reidla, Ago 1968 Jõgeva maakond
Reimaa, Regina 2002 Valga maakond Karupesa Team
Reiman, Anti 1982 Tartu maakond Suusahullud
Reiman, Heli 1965 Tartu maakond Salvest AS
Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
Reinberg, Janely 2004 Tartu maakond
Reinberg, Karin 1974 Tartu maakond AS G4S Eesti
Reineberg, Siim 2002 Harju maakond Team Honey Power
Reinsalu, Ene 1978 Tartu maakond A. Le Coq
Reinsalu, Udo 1963 Valga maakond
Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
Reisenbuk, Madis 1975 Jõgeva maakond
Rekand, Sven Mihkel 2007 Tartu maakond
Rekand, Tiina 1985 Harju maakond Eesti Panga SK
Rekker, Elis 1988 Tartu maakond
Rennit, Martin 1986 Viljandi maakond
Repkin, Peter 1971 Tartu maakond
Ridala, Vello 1970 Tartu maakond Marepleks OÜ
Riives, Marilin 2000 Tartu maakond
Riives, Martin 2000 Tartu maakond
Rohtjärv, Berit 1991 Harju maakond
Rohtla, Janeli 1994 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
Roon, Gerly 1991 Tartu maakond
Roonurm, Kaire 1972 Tartu maakond
Roose, Inge 1967 Tartu maakond
Rootalu, Marge 1975 Harju maakond
Rootalu, Mart-Andreas 2004 Harju maakond
Roots, Tõnis 1979 Tartu maakond
Rootsi, Andres 1968 Tartu maakond
Rootsi, Margit 1970 Tartu maakond
Rosenberg, Tiit 1946 Tartu maakond Tartu Ülikool
Rosenthal, Arli 1978 Tartu maakond Astro Baltics
Rosenthal, Rosmarii 1987 Tartu maakond Hals Team
Rosin, Kaido 1975 Harju maakond
Rumm, Anneli 1967 Harju maakond
Rump, Eveliin 1981 Jõgeva maakond
Ruuven, Liisi 2003 Valga maakond Ruuveni Spordiklubi
Rätsep, Kaili 1978 Tartu maakond
Rätt, Merilin 1991 Tartu maakond
Rääk, Kaire 1975 Tartu maakond
Rõuk, Mairo 1993 Harju maakond
Rõustik, Ingmar 1988 Harju maakond
Rõõmussaar, Silver 1984 Valga maakond
Rööpmann, Kristiina 1981 Tartu maakond
Rückenberg, Eva 1988 Tartu maakond
Rückenberg, Silvar 1983 Tartu maakond AS G4S Eesti
Rütter, Hilda 1957 Harju maakond
Saal, Merle 1966 Tartu maakond
Saar, Ahti 1987 Tartu maakond
Saar, Arno 1990 Tartu maakond
Saar, Kelli 1997 Tartu maakond Tartu Ülikool
Saar, Liis 1988 Tartu maakond
Saar, Siim 1990 Tartu maakond
Saareleht, Kaimar 2002 Tartu maakond
Saaremäe, Kennart 1984 Valga maakond
Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
Saarmann, Liisi 1994 Tartu maakond
Saarniit, Ivo 1981 Tartu maakond
Sahharov, Dmitri 1979 Ida-Viru maakond
Sahk, Ingrid 1976 Tartu maakond Tartu Ülikool
Saks, Signe 1970 Tartu maakond
Saksa, Tuuli 1982 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Saksing, Merilin 1979 Tartu maakond
Saksniit, Priit 1982 Harju maakond
Salaka, Helina 1975 Harju maakond
Salmistu, Merle 1978 Harju maakond
Salu, Kairi 1992 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Saluorg, Jane 1992 Tartu maakond Sportlove
Salus, Marit 1983 Tartu maakond
Salutamm, Udo 1963 Tartu maakond
Samarütel, Lauri 1992 Tartu maakond
Sammul, Kerttu 1987 Viljandi maakond Ruuveni Spordiklubi
Samoilova, Alina 1996 Tartu maakond Aasta Auto AS
Samsonov, Marti 1988 Harju maakond Graanul Invest AS
Sander, Robert 2005 Tartu maakond
Sarap, Juta 1961 Tartu maakond
Sarapuu, Arvo 1965 Harju maakond
Sarapuu, Liina 1967 Harju maakond
Sarapuu, Sirli 1991 Harju maakond
Sarv, Siim 1981 Tartu maakond
Sasi, Merle 1975 Võru maakond
Sasi, Triin 1983 Tartu maakond
Sauga, Sirje 1962 Tartu maakond
Saviauk, Kristjan 1982 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Savioja, Rivo 1992 Tartu maakond Replace OÜ
Schihalejev, Rein 1973 Tartu maakond
Seer, Marju 1991 Tartu maakond Salvest AS
Selezneva, Ekaterina 1980 Russia
Selge, Merlin 1985 Tartu maakond Aasta Auto AS
Seli, Anti 1973 Tartu maakond
Seliste, Gerda 1988 Tartu maakond
Selter, Ahto 1970 Järva maakond
Selter, Kristi 1983 Järva maakond
Sepp, Aivo 1968 Harju maakond
Sepp, Gerd Eston 1999 Saare maakond
Shirokaia, Mariia 1983 Russia
Shokman, Vladimir 1948 Tartu maakond
Sihver, Enn 1959 Viljandi maakond
Sikk, Jaanika 1981 Tartu maakond
Sikka, Mikk 1989 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Sild, Soile 1972 Harju maakond Sparta Spordiselts
Sillavee, Liis-Silvia 1992 Tartu maakond
Sillavee, Tiiu 1972 Tartu maakond
Sirel, Kenno 1986 Tartu maakond Hals Team
Sirk, Kairit 1982 Valga maakond
Sirkel, Aino 1945 Tartu maakond
Sisask, Eneli 1996 Valga maakond
Soe, Keiu 1998 Tartu maakond Baltyre
Soe, Kristiina 1997 Valga maakond KL Valgamaa Malev
Soidla, Janar 1974 Harju maakond
Sokk, Annika 1987 Tartu maakond AS G4S Eesti
Sokk, Lauri 1992 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Sonn, Raivo 1972 Tartu maakond
Soodla, Gerit 2004 Tartu maakond
Soodla, Germo 2004 Tartu maakond
Soodla, Vaido 1981 Tartu maakond
Soojärv, Andres 1976 Harju maakond Kulgur Team
Soom, Pärja 1954 Tartu maakond OMNIVA SK
Soopalu, Teele 1994 Jõgeva maakond
Soover, Reimo 2000 Tartu maakond
Soovik, Jüri 1958 Viljandi maakond
Sorge, Heiki 1974 Tartu maakond
Sorge, Kristel 1986 Tartu maakond
Sossi, Annika 1973 Tartu maakond
Stamm, Reigo 1982 Valga maakond Combiwood OÜ
Stepanova, Anna 1970 Russia
Sternhof, Helina 1993 Tartu maakond Swedbank AS
Stsenov, Gleb 1986 Tartu maakond
Sulamanidze, Omari 1972 Põlva maakond
Sulg, Lora 1991 Ida-Viru maakond
Sulimova, Yulia 1963 Russia
Sults, Raigo 1980 Tartu maakond AMV Grupp OÜ
Sutt, Eleri 1981 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Suur, Maichl 1976 Põlva maakond SK ProRunner
Suurpere, Risto 1990 Tartu maakond
Suurpere, Robin 2005 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Suvi, Kätrin 1994 Tartu maakond
Sveca, Evija 1971 Latvia
Säre, Kristiina 1976 Harju maakond
Sõber, Kristi 1981 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Sõmera, Astrid 1971 Harju maakond
Sõna, Siiri 1971 Tartu maakond
Sõnajalg, Hanna 2000 Tartu maakond
Sööt, Kaidi 1986 Valga maakond
Sütt, Kaja 1974 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
Taavet, Angeelika 1980 Tartu maakond
Tagel, Piia 1960 Põlva maakond
Tagel, Pille 1986 Tartu maakond
Tagel, Priit 1983 Tartu maakond
Tallmeister, Hille 1974 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
Talv, Maire 1965 Valga maakond
Talvis, Johan 2006 Tartu maakond Suusahullud
Tambaum, Vahur 1992 Harju maakond
Tamm, Deivy 1989 Tartu maakond
Tamm, Katrin 1977 Tartu maakond
Tamm, Lauri 1990 Tartu maakond
Tamm, Märt 1963 Tartu maakond
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tamm, Raimond 1978 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Tamme, Ottokar 2002 Tartu maakond Marepleks OÜ
Tamme, Ringo 1974 Tartu maakond Marepleks OÜ
Tammesoo, Andres 1975 Harju maakond
Tammik, Jelena 1971 Järva maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Tammiste, Aile 1972 Tartu maakond
Tammistu, Krislyn 2004 Jõgeva maakond
Tammoja, Ülle 1973 Tartu maakond
Tanilsoo, Ilmar 1958 Tartu maakond MP&Puitmeister OÜ
Tanilsoo, Siim 1989 Tartu maakond MP&Puitmeister OÜ
Tann, Meve 1970 Tartu maakond
Tannik, Kristel 1971 Tartu maakond
Tannik, Priit 1971 Harju maakond Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor
Tark, Vaike 1954 Tartu maakond
Tarkpea, Martin 1982 Pärnu maakond Sparta Spordiselts
Tarre, Aivar 1972 Pärnu maakond Tartu Ülikool
Tartes, Tiimar 1982 Tartu maakond
Tasane, Janika 1974 Tartu maakond
Tasane, Nikolai 1978 Lääne-Viru maakond
Tatrik, Silver 2000 Järva maakond
Tattar, Sander 1977 Tartu maakond
Tavita, Egert 1979 Tartu maakond
Teder, Henri 2003 Valga maakond Liivimaa Rattaklubi
Teder, Rahel 1996 Tartu maakond Tartu Ülikool
Teder, Sander 2000 Tartu maakond
Teearu, Neeme 1970 Pärnu maakond SK Jõulu
Teemusk, Heiko 1981 Tartu maakond HANZA Tartu team
Teever, Tiima 1970 Tartu maakond
Tehver, Agur 1971 Tartu maakond
Tehver, Kaari 1972 Valga maakond
Teinfeldt, Margit 1984 Jõgeva maakond
Tell, Jaan 1983 Tartu maakond TMB Element SK
Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
Teras, Svetlana 1965 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Terno, Maris 1982 Harju maakond Swedbank AS
Tigane, Ivi 1980 Valga maakond
Tigane, Merle 1973 Tartu maakond Enics Eesti AS
Tiido, Mati 1973 Tartu maakond Marepleks OÜ
Tiido, Taivo 2006 Tartu maakond
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tiisler, Kaspar 2006 Tartu maakond TÜASK
Tiisler, Toomas 1973 Tartu maakond
Tiits, Agne 1990 Tartu maakond Salvest AS
Tiits, Veiko 1971 Rapla maakond
Tiitson, Hendrik 1993 Rapla maakond
Tiks, Parvin 2003 Tartu maakond
Tiks, Priit 1979 Tartu maakond
Timmusk, Kuldar 1982 Tartu maakond Salvest AS
Timusk, Kairi 1968 Tartu maakond
Tinask, Tanel 1996 Tartu maakond
Tinn, Aare 1960 Tartu maakond
Toim, Allan 1955 Harju maakond SportID
Tokman, Piret 1973 Tartu maakond
Tolmanis, Didzis 1981 Latvia kmsbp.lv/Jurmala
Toming, Rena 1972 Tartu maakond
Toom, Katrin 1975 Tartu maakond
Toom, Tarmo 1979 Harju maakond
Tooming, Anne-Ly 1979 Tartu maakond
Toomingas, Kaire 1975 Lääne-Viru maakond
Toomiste, Helen 1987 Tartu maakond
Toomiste, Ülle 1960 Tartu maakond
Toomjõe, Anu 1969 Võru maakond Hauka Veloklubi
Tootsi, Jaano 1965 Tartu maakond
Tootsi, Külli 1967 Tartu maakond
Torn-Kirsipuu, Marje 1981 Järva maakond RR Suusaklubi
Treial, Reet 1959 Valga maakond
Treier, Diana 1984 Tartu maakond Salvest AS
Treilmann, Kirsi 1986 Tartu maakond
Trink, Tauno 1986 Tartu maakond Üliõpilaste Selts Raimla
Trolla, Aita 1950 Võru maakond
Trolla, Jana 1975 Tartu maakond
Trolla, Signe 1984 Võru maakond Võru Spordikeskus
Trolla, Tamika 1977 Tartu maakond
Trumm, Andreas 2006 Tartu maakond TÜASK
Trumm, Katrin 1974 Tartu maakond Maanteeamet
Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
Tubli, Irma 1982 Tartu maakond
Tungal, Gunnar 1964 Viljandi maakond
Tungal, Mare 1965 Viljandi maakond
Turb, Ants 1945 Järva maakond
Turk, Kare 1971 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
Tuul, Piret 1970 Harju maakond Alpiexpress OÜ
Tuulis, Kaarel 1979 Tartu maakond A. Le Coq
Tuvikene, Ain 1990 Valga maakond Combiwood OÜ
Tähtjärv, Tanel 1991 Tartu maakond HANZA Tartu team
Tämm, Edvin 2002 Valga maakond
Tämm, Samuel 2005 Valga maakond
Tättar, Kaja 1969 Valga maakond
Tättar, Tiina 1961 Valga maakond
Täär, Rando 1986 Tartu maakond
Tõniste, Evelyn 1977 Võru maakond Hauka Veloklubi
Tölp, Signe 1975 Tartu maakond
Tšernjuk, Mart 1984 Tartu maakond
Uba, Tõnis 1971 Tartu maakond
Uffert, Mihkel 1993 Valga maakond DNF Cycling Team
Uibo, Reet 1954 Põlva maakond
Uibo, Rete-Keyt 1996 Tartu maakond
Ulvi, Nele 1991 Tartu maakond
Unger, Merle 1964 Tartu maakond
Unn, Albert 2001 Valga maakond
Unn, Anni Lii 2005 Valga maakond
Unn, Elmar 2009 Valga maakond
Unn, Janika 1973 Valga maakond
Unn, Oskar 2003 Valga maakond
Unt, Estelle 1984 Tartu maakond Baltic Agro Team
Unt, Ivar 1977 Valga maakond Maanteeamet
Urb, Ken 2006 Võru maakond Hauka Veloklubi
Urbas, Piret 1973 Tartu maakond
Urgand, Ülla 1978 Põlva maakond
Uri, Juhani 1981 Tartu maakond
Urmann, Kait 1983 Tartu maakond
Ustav, Kairi 1977 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
Uus, Marko 1987 Tartu maakond Aasta Auto AS
Uusmaa, Teet 1988 Tartu maakond HANZA Tartu team
Uustalu, Edita 1976 Tartu maakond
Vaalma, Teele 1989 Tartu maakond
Vaarak, Ats 1989 Tartu maakond
Vaarak, Teele 1987 Viljandi maakond
Vaarak, Tuuli 1987 Viljandi maakond
Vahar, Kairi 1969 Pärnu maakond
Vaher, Kristi 1993 Tartu maakond
Vahi, Kunnar 1972 Valga maakond KL Valgamaa Malev
Vahter, Riina 1986 Tartu maakond
Vahtra, Maila 1977 Võru maakond Eesti Energia Spordiklubi
Vahtra, Tanel 1982 Tartu maakond
Vaiknemets, Jaak 1979 Tartu maakond
Vaine, Janne 1982 Tartu maakond
Vald, Vaino 1950 Valga maakond
Valge, Anu 1991 Tartu maakond HANZA Tartu team
Valge, Kärt 1979 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Valgepea, Mari 1996 Tartu maakond
Vallimäe, Rasmus 2005 Tartu maakond
Valter, Vootele 1990 Tartu maakond
Valtin, Kristo 1995 Võru maakond Hauka Veloklubi
Valtin, Merje 1973 Võru maakond Hauka Veloklubi
Vana, Jaagup 2005 Tartu maakond AS G4S Eesti
Vana, Janek 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Vanaselja, Maret 1978 Harju maakond
Vann, Georg 1994 Tartu maakond
Varblane, Urve 1969 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Vares, Ilona 1974 Tartu maakond
Vatsa, Pille 2001 Tartu maakond
Veemees, Age 1985 Tartu maakond
Veider, Anno 1981 Tartu maakond
Veider, Karolin 2006 Tartu maakond
Vellerind, Anneli 1966 Harju maakond
Vellerind, Aveli 1992 Harju maakond Tartu Ülikool
Vennik, Jaan 1948 Tartu maakond
Vent, Riin 1992 Harju maakond
Verev, Geio 1991 Tartu maakond AMV Grupp OÜ
Veskimäe, Heli 1957 Tartu maakond
Veskioja, Janika 1987 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Vihalemm, Jaan 1992 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
Viibur, Andre 2000 Lääne-Viru maakond
Viik, Janno 1973 Harju maakond
Viilukas, Helen 1975 Hiiu maakond
Viira, Einar 1962 Tartu maakond
Viira, Marju 1966 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Viira, Pille 1971 Tartu maakond A. Le Coq
Viira, Signe 1977 Tartu maakond A. Le Coq
Viitkin, Mati 1957 Võru maakond
Vijar, Angela 1990 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
Viktor, Krista 1971 Tartu maakond Embach
Vilipuu, Frank 2007 Tartu maakond
Vilipuu, Pillerin 2006 Tartu maakond
Viljalo, Liisi 1981 Harju maakond SK Saue Tammed
Vilk, Evelin 1976 Tartu maakond
Vilkoitis, Algirts 1990 Latvia
Vilman, Egle 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Vink, Kristiina 1996 Tartu maakond Salvest AS
Vinogradov, Andrus 1972 Tartu maakond
Vinogradova, Aleksandra 2000 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
Virkunen, Esta 1958 Jõgeva maakond
Voitka, Kristi 1976 Jõgeva maakond Valio Eesti AS
Volmerson, Ants 1994 Tartu maakond Replace OÜ
Volt, Andželika 1992 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Voltri, Olivia 1978 Tartu maakond
Vool, Vahur 1969 Tartu maakond
Voolaine, Kai 1958 Harju maakond
Vsivtsev, Ivar 2004 Valga maakond Karupesa Team
Vsivtsev, Vjatšeslav 1972 Valga maakond
Vsivtseva, Jelena 1972 Valga maakond
Vuks, Aire 1973 Tartu maakond
Vunk, Lembi 1968 Tartu maakond Suusahullud
Välipakka, Emilia 1996 Finland Eesti Maaülikool
Väljak, Risto 1994 Harju maakond
Värk, Triin 1980 Valga maakond
Värton, Kadri 1981 Tartu maakond
Värv, Katrin 1992 Tartu maakond
Värva, Ahti 1980 Tartu maakond Aasta Auto AS
Västrik, Priidik Meelo 2002 Tartu maakond
Võime, Marianne 1988 Tartu maakond eratreening.ee
Võsso, Piret 1963 Valga maakond
Võsu, Martin 2004 Tartu maakond
Võsu, Toivo 1950 Harju maakond
Võsu, Triinu 1972 Tartu maakond
Wagner, Wolfgang 1949 Tartu maakond
Wanko, Wolfgang 1955 Austria
Weber, Mart 1991 Tartu maakond
Williams, Relika 1981 Tartu maakond
Zaitsev, Merle 1977 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Zimmermann, Margret 1995 Tartu maakond Swedbank AS
Zimmermann, Tiiu 1963 Jõgeva maakond
Zimmermann, Vaido 1960 Jõgeva maakond AS G4S Eesti
Zirk, Kunnar 1976 Tartu maakond AS G4S Eesti
Änilane, Heleri 2007 Harju maakond
Änilane, Peeter 1979 Harju maakond
Änilane, Peeter 1974 Põlva maakond AMV Grupp OÜ
Õim, Helina 1972 Jõgeva maakond
Õnne, Sandra 1991 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Öösalu, Tõnis 1966 Tartu maakond
Ülper, Kaido 1968 Tartu maakond Marepleks OÜ
Ülpri, Virgi 2000 Põlva maakond
Šemjakin, Valeri 1949 Tartu maakond
Šlajus, Maris 1994 Tartu maakond Valio Eesti AS
Šuman, Birgit 1999 Tartu maakond
Šuman, Diana 1986 Tartu maakond
Želudkov, Oleg 1961 Tartu maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Abolina, Tatjana 1976 Latvia Maratona Klubs
Abolins, Guntars 1971 Latvia Maratona Klubs
Abolins, Markuss 2011 Latvia Maratona Klubs
Abolins, Martins 2014 Latvia Maratona Klubs
Ahmed, Khafiluzzaman 1952 India
Ahmed, Shabina 1954 India
Aim, Lagle 1974 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Allert, Ave 1975 Tartu maakond
Bauman, Katrin 1955 Harju maakond
Bauman, Liselle 2007 Harju maakond
Bettler, Merlin 1981 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Brauna, Ilze 1972 Latvia
Dombrovska, Eleonora 2007 Latvia
Egarmin, Misha 1982 Russia
Egorov, Aleksei 1972 Russia
Eide, Anne Marit 1950 Norway
Ernits, Hardi 2007 Tartu maakond
Ernits, Urme 1978 Tartu maakond
Felsus, Kristaps 1984 Latvia
Gladoseva, Galina 1960 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
Grauberg, Koidula 1955 Tartu maakond
Hanni, Inga 1974 Tartu maakond
Hanni, Mait 2011 Tartu maakond
Heinsalu, Elena 1986 Harju maakond SEB Pank AS
Helmet, Helen 1998 Tartu maakond
Hidden 1987 Tartu maakond
Hidden 1988 Tartu maakond
Holter, Marten 2006 Pärnu maakond
Hudilainen, Alexander 2009 Ida-Viru maakond
Hudilainen, Deniss 1982 Ida-Viru maakond
Hudilainen, Jaanika 1979 Ida-Viru maakond
Hõbejärv, Hele 1956 Tartu maakond A. Le Coq
Hõrrak, Karin 1968 Tartu maakond
Illus, Ants 1951 Tartu maakond
Illus, Tiiu 1947 Tartu maakond
Ilves, Erik 2006 Tartu maakond
Ilves, Kätlin 2002 Tartu maakond
Jakobson, Janika 1970 Tartu maakond IMPULS Spordiklubi
Jänes, Mari-Liis 1988 Tartu maakond Trismile
Jürgenthal, Irina 1980 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Kaasik, Tiit 1974 Tartu maakond
Kabajeva, Darja 1995 Ida-Viru maakond
Kadastik, Birgit 1993 Tartu maakond Swedbank AS
Kainel, Georg 2006 Harju maakond
Kaldamäe, Siiri 1971 Tartu maakond Valio Eesti AS
Kasepuu, Kelly 1993 Tartu maakond
Kask, Kutt Kaur 2009 Tartu maakond
Kask, Liilia 1960 Jõgeva maakond
Kaubi, Marika 1978 Tartu maakond
Keernik, Andres 2009 Tartu maakond
Keernik, Karl Joosep 2007 Tartu maakond
Kelk, Ene 1943 Tartu maakond
Kesli, Vambola 1968 Tartu maakond
Kiis, Martin 1989 Tartu maakond
Kivi, Katariina 2001 Jõgeva maakond
Kivi, Rasmus 2007 Jõgeva maakond
Kivirand, Anneli 1973 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Kivirand, Mariette 2008 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Kivirand, Mattias 2003 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Kolesnikov, Ivan 1961 Ida-Viru maakond
Kolesnikova, Olga 1961 Ida-Viru maakond
Komin, Alexandr 2001 Russia
Koort, Kaidi 1986 Tartu maakond
Koskor, Kaisa 1973 Tartu maakond
Kraus, Indrek 1980 Rapla maakond
Kraus, Kert 2009 Rapla maakond
Kraus, Ronan 2007 Rapla maakond
Kroman, Anne 1965 Võru maakond
Kruusmaa, Rahel 2006 Harju maakond
Kukk, Astrid 1980 Tartu maakond Valio Eesti AS
Kuldmäe, Grethe 2010 Tartu maakond
Kurg, Raimo 1982 Tartu maakond
Kurg, Remy 2011 Tartu maakond
Kurvits, Klaus-Erik 2002 Tartu maakond
Kuusma, Ülle 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kärp, Kristofer 2012 Valga maakond
Köörna, Liis 1983 Harju maakond SK ProRunner
Laidvee, Margit 1975 Tartu maakond AS G4S Eesti
Laiuste, Mia Maria 2005 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Laiuste, Paula Triinu 2002 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Laiuste, Signe 1968 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Laumäe, Marek 1975 Tartu maakond AS G4S Eesti
Lehis, Heikki 1962 Viljandi maakond
Lehis, Kaisa-Mari 2001 Viljandi maakond
Lehtmaa, Siret 1986 Pärnu maakond
Lemsalu, Katrin 1978 Tartu maakond
Lepp, Getter 1997 Tartu maakond
Liblik, Elina 2003 Tartu maakond
Liblik, Erki 2004 Tartu maakond
Liblik, Martin 2005 Tartu maakond
Liiders, Jaan 1955 Rapla maakond
Lille, Joosep 2008 Tartu maakond
Lille, Säde-Ly 2010 Tartu maakond
Lille, Tiina 1978 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Lissovskaja, Jekaterina 2004 Tartu maakond
Lissovskaja, Julia 1983 Tartu maakond
Lorits, Lea 1962 Jõgeva maakond
Luik, Robi 2008 Tartu maakond
Lumiste, Karl 2003 Tartu maakond
Lõhmus, Marge 1981 Tartu maakond
Lõhmus, Timo 2008 Tartu maakond
Lõhmus, Tomi Rasmus 2010 Tartu maakond
Lõiv, Illimar 1967 Tartu maakond
Maasen, Elina 1973 Tartu maakond
Maasen, Elis 2011 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Mai, Helina 1989 Valga maakond Combiwood OÜ
Masing-Jugaste, Carmen 1982 Tartu maakond HANZA Tartu team
Meier, Elina 1999 Harju maakond
Meier, Kristen 2005 Harju maakond
Merila, Silvia 1982 Tartu maakond
Mets, Ann-Marii 2011 Valga maakond
Metspalu, Gustav Karl 2009 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
Miljukov, Marten 2012 Tartu maakond
Misane, Evelina 2008 Latvia
Misane, Ira 1975 Latvia
Misane, Kristine 1994 Latvia
Mugra, Mairo 1969 Tartu maakond
Mutli, Andreas 2007 Tartu maakond
Mutli, Andrus 1969 Tartu maakond
Muuli, Lea 1969 Tartu maakond
Muuli, Lennart 2006 Tartu maakond
Muuli, Rasmus 2002 Tartu maakond
Mäesepp, Hele-Kaja 1946 Tartu maakond
Mühlberg, Hanka 2008 Tartu maakond
Naan, Helena 1982 Tartu maakond
Nahk, Kersti 1971 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Nilov, Aita 1960 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Nurgamaa, Iris 2006 Ida-Viru maakond
Nõmmemaa, Kadri 1987 Tartu maakond
Nõmmiste, Merit 2009 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nöps, Antti 1969 Tartu maakond Õhuvägi
Ojamets, Salme 1959 Viljandi maakond
Ojaperv, Evelyn 1979 Harju maakond
Ojaperv, Kaido 1974 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Opmann, Kristina 1985 Tartu maakond
Opmann, Ülle 1960 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Ossipova, Diana 1995 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Padari, Roosi Matilda 2008 Harju maakond
Padari, Vallo 1975 Harju maakond
Pariots, Merilin 1982 Põlva maakond
Parmi, Priidik 1980 Tartu maakond
Pedaste, Berit 2004 Tartu maakond
Pedaste, Karel 2006 Tartu maakond
Pihlap, Helene 2009 Tartu maakond TÜASK
Pirson, Joosep Siim 2002 Tartu maakond
Poluskins, Intars 1991 Võru maakond
Potsepp, Kristi 1989 Võru maakond
Prokofjev, Viktor 1951 Harju maakond
Protopopova, Anna 1979 Tartu maakond
Pugatsov, Matvei 2010 Ida-Viru maakond
Pugatsova, Anna 1974 Ida-Viru maakond
Pugatsova, Sofia 2006 Ida-Viru maakond
Pungar, Janne 1991 Järva maakond
Pähkel, Julia 1983 Harju maakond
Pärtelpoeg, Karin 2005 Tartu maakond
Põldma, Eda 1969 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Põldma, Kris Robin 2009 Tartu maakond
Raak, Robert 2011 Valga maakond Enics Eesti AS
Raaper, Markus 2009 Harju maakond
Raaper, Triin 1981 Harju maakond
Raat, Robin 2011 Võru maakond
Rammo, Kati 1986 Tartu maakond
Rannala, Triinu 1991 Valga maakond
Raudsepp, Reeli 1974 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Rea, Jüri 1976 Pärnu maakond
Reiljan, Katrin 1985 Tartu maakond
Reiman, Alari 2010 Tartu maakond
Reinumägi, Emma 2002 Tartu maakond
Remm, Jane 1978 Tartu maakond
Rohtla, Annabel 2005 Tartu maakond
Rohtla, Meribel 2005 Tartu maakond
Roosi, Johanna 2010 Viljandi maakond
Saaliste, Mariann 1970 Tartu maakond
Saar, Getlin 1989 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Saaremets, Heli 1971 Tartu maakond
Sahku, Silver 1968 Tartu maakond
Samoilov, Roman 1978 Russia
Saviauk, Emma 2008 Tartu maakond
Selleke, Kaire 1977 Tartu maakond Palmako AS
Semjonova, Astrida 1954 Latvia
Sepp, Jaanika 1987 Viljandi maakond
Sepp, Kairi 1980 Tartu maakond
Sillaste, Tiiu 1962 Põlva maakond
Sinimets, Marina 1978 Tartu maakond
Sinimäe, Marko 2000 Tartu maakond
Sirk, Tuuli 1985 Harju maakond
Sokk, Silvi 1970 Tartu maakond
Soo, Eti 1980 Tartu maakond Valio Eesti AS
Soosaar, Andreas 2006 Tartu maakond
Soovere, Leili 1948 Tartu maakond
Stepanov, Ivan 2001 Russia
Stolbovs, Gvido 1967 Latvia kmsbp.lv/Jurmala
Sushchikh, Anna 1984 Russia
Sushchikh, Sofia 2008 Russia
Tagel, Ilmar 1942 Põlva maakond Trismile
Tamm, Grete 2004 Tartu maakond
Teder, Karl Martin 2007 Valga maakond Liivimaa Rattaklubi
Tekkel, Liisu 1989 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Tiits, Kaspar 2006 Tartu maakond
Tiks, Paula Sandra 2000 Tartu maakond
Tolmane, Beate 2007 Latvia kmsbp.lv/Jurmala
Toming, Karolina 2003 Jõgeva maakond
Tominga, Kerli 1975 Valga maakond Enics Eesti AS
Tormis, Jete-Mari 1996 Tartu maakond
Traagel, Astrid 1995 Tartu maakond
Troon, Laivi 1983 Tartu maakond A. Le Coq
Trumm, Martin 2006 Tartu maakond TÜASK
Trumm, Veiko 1968 Tartu maakond
Trummal, Tõnis 1989 Harju maakond
Trummal, Vilma 1958 Jõgeva maakond
Tõnismäe, Kristina 1985 Tartu maakond
Türk, Kristina 1980 Tartu maakond
Uksov, Andres Luka 2007 Tartu maakond
Uusen, Rasmus 1998 Tartu maakond
Vahtra, Maimu 1942 Võru maakond
Vainumets, Ulvi 1982 Harju maakond
Valska, Ieva 2003 Latvia
Vana, Janeli 2011 Tartu maakond AS G4S Eesti
Vana, Janika 1977 Tartu maakond AS G4S Eesti
Vana, Johanna 1999 Tartu maakond AS G4S Eesti
Vasar, Mia 2010 Tartu maakond
Vestla, Helen 1989 Tartu maakond
Vihalem, Esta 1952 Tartu maakond
Võsu, Helle 1959 Jõgeva maakond Valio Eesti AS
Weisshaupt, Kristina 1974 Switzerland
Zahharova, Oksana 1980 Tartu maakond
Zake, Vesma 1962 Latvia
Zimmermann, Meelis 1968 Harju maakond
Zirnask, Tiina 1964 Tartu maakond Valio Eesti AS
Õkva, Annika 1981 Lääne-Viru maakond
Šaboha, Ilga 1962 Latvia

Running partner

Salomon

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Elva vald Eesti Pagar Embach Mariine Auto

Supporters

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Bambona Eesti Teed Otepää

Supporters

Ehitusmeister Respo Balbiino Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre

Media Partners

Scanpix Ma Olen Rattur

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Kultuuriministeerium