Participants

Forest Marathon

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Ers, Alger 1975 Hiiu maakond
Tamm, Mairi 1998 Tartu maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aasmäe, Anete 2001 Tartu maakond
Ayal, Andreas Ragen 1993 Tartu maakond Cybernetica AS
Brauer, Paavo 1989 Harju maakond Draka Keila Cabels AS
Fishman, Dmytro 1991 Ukraine
Hlebnikov, Aleksandr 1971 Harju maakond
Kopmanis, Janis 1976 Latvia
Kroon, Paavo 1985 Tartu maakond Suusahullud
Laht, Oskar Johannes 2002 Põlva maakond
Leola, Taavi 1979 Tartu maakond
Loot, Varmo 1984 Harju maakond
Murumets, Priit 1979 Harju maakond
Männiste, Moonika 1977 Tartu maakond
Nilsson, Dag 1957 Sweden
Pensa, Brit 1981 Harju maakond
Praakli, Kristiina 1977 Tartu maakond
Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Raudsaar, Taavi 1983 Rapla maakond Triatloniklubi TriPassion
Remmel, Jakob 1989 Tartu maakond
Saaliste, Marja Stina 1996 Harju maakond
Saluveer, Erki 1980 Tartu maakond
Sillaots, Kristel 1975 Harju maakond
Tõnisson, Tambet 1975 Harju maakond
Vanatoa, Madis 1989 Tartu maakond Team NOBE
Viispert, Ando 1976 Tartu maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
Villemson, Marion 1996 Valga maakond
Wassenaar, Patrick 1984 Malta
Zverev, Šerelin 1996 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Küüsmaa, Anne 1956 Harju maakond
Saag, Piret 1980 Tartu maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Audova, Margus 1980 Tartu maakond
Elias, Kadi Kertu 2002 Valga maakond
Kallis, Joel 1982 Valga maakond
Kivari, Rasmus 2005 Tartu maakond
Koorits, Hele 1984 Tartu maakond
Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
Lõhmus, Lauri 1982 Harju maakond
Odamus, Terje 1969 Harju maakond
Paama, Gunnar 1982 Tartu maakond
Pabusk, Oliver 1987 Tartu maakond
Paniagua, Carlos 1986 United States
Repkin, Peter 1971 Tartu maakond
Viibur, Andre 2000 Lääne-Viru maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Lopsik, Mariliis 1996 Ida-Viru maakond Eesti Maaülikool
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Jakobson, Janika 1970 Tartu maakond IMPULS Spordiklubi

Running partner

Salomon

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Enervit Eesti Pagar Embach Mariine Auto

Supporters

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Bambona Eesti Teed Otepää Elva

Supporters

Ehitusmeister Respo Balbiino Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre

Media Partners

Ajakiri Sport Scanpix Ma Olen Rattur

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium