Участники

Tartu Marathon Relay

1 SuusaAkadeemia/Horeca Service I Vaher, Risto Teppan, Vahur Viks, Priit Põlluste, Mart Kevin
2 Sõude- ka aerutamiskoondis Baum, Andreas Karlson, Joosep Endrekson, Tõnu Raja, Allar
3 TEAM TT- Bambona Vinter, Siim Peensalu, Aimer Mannine, Sulo Tikerpe, Tauri
4 G4S Zirk, Kunnar Vunk, Kalev Mändmets, Mait Fjodorov, Ain
5 JustKirsipuu Just, Karl Erik Just, Alar Kollo, Tiit Kirsipuu, Avo
6 EVIKO Suusarull Nurk, Ave Tiidla, Priit Nurk, Andres Külm, Kristjan
7 Ühe Ema Lapsed Jalast, Raul Kivila, Märt Kivila, Meriliis Kivila, Rita
8 Valio I Kikkas, Riho Kure, Kaarel Mikson, Margus Solovjov, Maido
9 A. Le Coq A Oder, Jaan Laht, Tarmo Vilipuu, Revo Rehi, Maila
10 Valio II Joonas, Jürgen Joonas, Peep Pensa, Heiki Asuküll, Alar
11 A. Le Coq B Medijainen, Mikk Tenisson, Vaido Normak, Argo Tark, Kalev
12 Advokaadibüroo Lillo ja Partnerid Hiob, Laur Lillo, Indrek Murumets, Urmas Kuus, Janar
13 VÄGA AEGLASED Piiriste, Margus Luzkov, Georg Mälk, Robert Purga, Jaanus
14 Karupesa Team Vahi, Steve Unn, Albert Grihin, Kevin Tamm, Sairos
15 RAUDKASSID Treufeldt, Olev Voodla, Tiit Velga, Kuno Juhansoo, Toivo
16 ex PEAMINISTRI TAGATUBA Lepik, Margus Volmer, Märt Kukk, Janis Kukk, Kalev
17 Varik ja pojad Varik, Taivo Varik, Hillar Varik, Heigo Varik, Marko
18 Eesti Worldloppeti Klubi Reinsalu, Toomas Täht, Erki Välba, Mart Olesk, Raul
19 Harakad Harak, Jaan Teearu, Karl Kõiv, Sulev Teearu, Hans
20 IKODOR Paulov, Aare Kaur, Margus Kork, Algis Aasmäe, Gunnar
21 KORP416 Simson, Evo Toom, Kuido Uiboupin, Marek Pent, Marko
22 Liivide Spordiklubi Liiv, Daimar Liiv, Elvar Liiv, Elvar Liiv, Annika
23 Keskkonnaagentuur Niklus, Ingrid Joonas, Juho Kuha, Taavi Ala, Taimar
24 MYOHLIV Aun, Hardo Kaljund, Siim Raudsaar, Madis Aun, Verdo
25 Nui neljaks Prii, Paavo Tikk, Lauri Ernits, Ardu Rehi, Arne
26 Team Gameking Lehismets, Siim Karuson, Tomas Simonlatser, Timo Kümmel, Peeter
27 AS Fortum Tartu Kask, Sven Raud, Margus Lina, Peeter Hagu, Indrek
28 Reaalprojekt I Kelindeman, Martti Priks, Katrin Mussatova, Jevgenia Reier, Mikk
29 Reaalprojekt II Grigorjev, Silver Kuurberg, Kaur Metsal, Mall Ilves, Priit
30 Toome Tantsuselts Birken, Riina Kolberg, Kalle Pekk, Ülle Pekk, Margus
31 TRAMBALI Muuli, Viktor Kiiver, Kaupo Ladva, Tarmo Kasar, Kerli
32 SuusaAkadeemia/Horeca Service II Piiroja, Raio Vahar, Jüri Leol, Reimo Gaim, Grete
33 Moller Auto Mustamäe Kõiv, Tanel Adamson, Urmas Kallastu, Helar Zäär, Reiko
34 Vigrid Külanurm, Karro Jallai, Janeli Kilmi, Jaak Sipelgas, Katrin
35 SÕBRA STREET Kiisa, Martti Kukk, Toomas Allekand, Lauri Oks, Hannes
36 IRONMAN Tallinn org team Kukk, Ergo Juhanson, Ain-Alar Kurs, Kalmar Kruus, Kalev
37 Eversheds Sutherland Tuvike, Erika Maisvee, Rando Repp, Tarmo Lipstok, Raiko
38 Spordiklubi CFC Kaldvee, Martten Kalev, Christopher Remmelg, Martin Roos, Henri
39 PSJJ Jõepera, Assar Pallo, Rait Laidvee, Jaanus Pullerits, Priit
41 Tartu maleva naiskond Limberg, Kadri Vanjuk, Merike Laht, Kristiina Jaeski, Grete
Kaitseliidu Tartu Malev Roos, Indrek Uibo, Lembit Kattai, Roman Harkmann, Andri

Ski partner

Salomon

Wax partner

Toko

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Enervit Eesti Pagar

Supporters

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Põltsamaa Bambona Viking Line Eesti Teed Synlab

Supporters

Ehitusmeister Respo Mariine Auto Balbiino E-Turist Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre VSpa

Media Partners

Ajakiri Sport Scanpix Ma Olen Rattur

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium