Участники

Open Track

Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
1 Abel, Markko 1978 Harju maakond
120 Allik, Ann-Christine 1994 Harju maakond
119 Allik, Peeter 1970 Harju maakond
136 Almre, Marge 1970 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
146 Angelstok, Aivar 1967 Harju maakond
160 Ansko, Ilmar 1973 Tartu maakond
98 Antons, Eero 1978 Pärnu maakond
2 Apatenkov, Sergey 1980 Россия 100x24.ru
3 Brammanis, Davis 1993 Латвия
4 Bristow, Jean 1948 Канада
5 Bromley Gardner, Charles 1960 Великобритания
6 Brucis, Andis 1968 Латвия
7 Bundzinieks, Aigars 1965 Латвия
147 Busch, Veiko 1975 Harju maakond
8 Dosmanov, Petr 1985 Россия
117 Dzalbs, Karlis 1972 Латвия
96 Ebras, Kristo 1978 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
186 Elmik, Sten 1982 Harju maakond
9 Enok, Teet 1974 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
148 Erastus, Eero 1967 Pärnu maakond
10 Finnie, James 1951 Австралия
11 Greenbaum, Toomas 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
62 Grichting, Reto 1961 Швейцария
12 Gross, Toomas 1971 Tartu maakond
109 Grünvald, Olavi 1967 Harju maakond
13 Hallik, Anne 1970 Lääne-Viru maakond
14 Hannus, Sander 1987 Tartu maakond 42koma
149 Harand, Allan 1976 Harju maakond Saksa Automaatika ProShopTeam
15 Hayes, Marg 1962 Австралия
16 Hegland, Knut 1960 Норвегия
137 Hiielaid, Toomas 1961 Lääne-Viru maakond
17 Hion, Lars-Erik 1980 Harju maakond REKORD CC
145 Hirv, Eleri 1988 Tartu maakond OK Võru
177 Härmatis, Risto 1984 Harju maakond
18 Härms, Ivo 1954 Harju maakond Trismile
171 Jansen, Veiko 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
20 Joanblanq, Christophe 1962 Франция
21 Just, Karl Erik 2000 Harju maakond
138 Jõemaa, Meelis 1973 Tartu maakond
150 Kajari, Priit 1968 Harju maakond
162 Kaljumäe, Aile 1974 Harju maakond Sparta Spordiselts
135 Kallakas, Urmo 1984 Harju maakond Sparta Spordiselts
170 Kallip, Silvar 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
92 Kals, Jaak 1977 Tartu maakond
22 Kals, Mart 1981 Tartu maakond
23 Karvonen, Juha 1962 Финляндия
24 Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
114 Kelk, Indrek 1969 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
176 Kerik, Kaido 1970 Harju maakond
103 Kikucs, Guntarsk 1969 Латвия
158 Kirsimägi, Kaupo 1977 Harju maakond
25 Kiviselg, Allan 1978 Hiiu maakond Sparta Spordiselts
26 Kond, Kuido 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
121 Konsap, Anti 1987 Tartu maakond
27 Kotello, Jekaterina 1981 Латвия
28 Krisans, Uldis 1986 Латвия
29 Kronbergs, Vairis 1980 Латвия
30 Krull, Kristjan 1981 Harju maakond
31 Krünvald, Liina 1975 Tartu maakond
32 Kukk, Raido 1976 Saare maakond Suusahullud
33 Kull, Jüri 1964 Lääne maakond Klubi Tartu Maraton
166 Kuusalu, Asko 1977 Harju maakond Koidu Suusaklubi
152 Kärema, Ago 1969 Harju maakond
34 Kõrgesaar, Hans Leonhard 2000 Tartu maakond
97 Laaneots, Livian 1971 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
128 Laanes, Viljar 1978 Harju maakond
165 Laineste, Andres 1971 Harju maakond Koidu Suusaklubi
127 Laja, Leho 1971 Harju maakond SK Jooksupartner
110 Lamp, Enn 1976 Harju maakond
91 Laur, Martin 1975 Harju maakond
131 Lepik, Toomas 1979 Tartu maakond Astro Baltics
35 Lepp, Emeri 1976 Harju maakond Kulgur Team
36 Leppänen, Eero 1956 Финляндия A. Le Coq
129 Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
153 Liblik, Rainar 1976 Tartu maakond
37 Lillipuu, Vello 1969 Järva maakond KL Järva Malev
38 Lindenberg, Ingrid 1966 Tartu maakond
39 Lindsaar, Indrek 1973 Tartu maakond
40 Locmele, Elizabete 2000 Латвия VSK Burkanciems & Co
169 Luts, Heiki 1983 Harju maakond
108 Maanurm, Joonas 1976 Harju maakond Saksa Automaatika ProShopTeam
19 Mailend, Ants 1971 Harju maakond
41 Malin, Alexander 1979 Россия
90 Mandel, Erhard 1968 Põlva maakond
42 Matson, Raido 1970 Tartu maakond
185 Medvedev, Sergei 1966 Россия
43 Meidla, Tiit 1975 Harju maakond Danske Bank
106 Merila, Jaanis 1973 Tartu maakond
154 Merivälja, Marek 1968 Pärnu maakond SK Jõulu
155 Miller, Mait 1973 Harju maakond
94 Minski, Jan 1973 Harju maakond Kulgur Team
144 Mirme, Sander 1981 Tartu maakond OK Võru
44 Mironov, Oleg 1976 Россия
45 Moylan, Ken 1961 Австралия
46 Murmann, Rain 1976 Harju maakond Kulgur Team
130 Männik, Margus 1977 Harju maakond
47 Müürsepp, Toomas 1970 Järva maakond
183 Nõmmik, Lauri 1971 Lääne-Viru maakond
179 Parts, Veiko 1971 Harju maakond
49 Pashchenko, Galina 1961 Россия Asper Biotech
50 Pashchenko, Gennady 1961 Россия
93 Peterkopf, Indrek 1970 Tartu maakond
51 Piebalgs, Andris 1957 Латвия
52 Pihlak, Sander 1978 Harju maakond
53 Piiriste, Margus 1973 Harju maakond
54 Poopuu, Peeter 1985 Järva maakond
55 Puhu, Sille 1984 Viljandi maakond Areal Team
56 Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
156 Punkov, Janek 1970 Pärnu maakond SK Jõulu
57 Pustobaev, Vasilii 1977 Россия 100x24.ru
95 Putnina, Liga 1983 Латвия
122 Põldeots, Marek 1974 Harju maakond
59 Raivet, Jaan 1978 Harju maakond REKORD CC
60 Rees, Dave 1943 Канада
132 Rehepapp, Raigo 1980 Harju maakond
125 Rei, Tarmo 1971 Harju maakond SK CFC
61 Reichmann, Piret 1976 Tartu maakond Trismile
118 Rein, Janno 1979 Tartu maakond
100 Reinstein, Andrus 1971 Tartu maakond Kaitsejõudude Spordiklubi
73 Reivelt, Kalvi 1972 Viljandi maakond
142 Repkin, Peter 1971 Tartu maakond
175 Rubenis, Klavs 1997 Латвия
167 Rull, Hendrik 1996 Tartu maakond
168 Rull, Kristiina 1972 Tartu maakond
63 Runge, Timo 1977 Harju maakond MTÜ Spordiselts
181 Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
157 Saar, Indrek 1973 Lääne-Viru maakond
139 Saar, Marek 1970 Harju maakond
58 Sala, Martti 1988 Valga maakond
115 Salla, Margus 1980 Harju maakond
107 Schilf, Arvi 1964 Harju maakond
64 Seeba, Asko 1975 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
65 Seitz, Thomas 1966 Германия
116 Sepp, Aare 1986 Rapla maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
124 Sepp, Aivo 1968 Harju maakond
66 Sepp, Kristo 1986 Harju maakond Eesti Aerutamisföderatsioon
182 Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
173 Sikk, Marko 1982 Võru maakond
123 Sikk, Tiit 1975 Tartu maakond
67 Sild, Ivo 1969 Tartu maakond
178 Sildaru, Kalev 1959 Harju maakond
174 Silmus, Kaido 1977 Võru maakond
159 Skrebels, Juris 1980 Латвия
68 Slotte, Clas-Eirik 1954 Финляндия
69 Soika, Uvis 1971 Латвия Rigas Kungi
172 Soo, Mart 1996 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
99 Soojärv, Andres 1976 Harju maakond Kulgur Team
112 Sova, Ivar 1980 Tartu maakond
111 Spruds, Andris 1982 Латвия VSK Noskrien
126 Spruds, Didzis 1984 Латвия
70 Sterlikov, Sergei 1962 Россия
140 Suursu, Maarika 1974 Lääne-Viru maakond
141 Tammjärv, Kalle 1967 Tartu maakond
71 Tikk, Lauri 1972 Tartu maakond
164 Tokko, Rainer 1971 Harju maakond Koidu Suusaklubi
72 Tolm, Tõnu 1953 Võru maakond
104 Treimanis, Marcis 1980 Латвия
74 Tupits, Ivo 1968 Lääne-Viru maakond
161 Täpp, Mehis 1972 Lääne-Viru maakond
101 Tärno, Indrek 1973 Harju maakond
75 Tõnismäe, Marek 1975 Harju maakond Koidu Suusaklubi
76 Tõnismäe, Tiit 1970 Harju maakond Koidu Suusaklubi
77 Tõnso, Veiko 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts
78 Unn, Erki 1971 Valga maakond
143 Vares, Lauri 1973 Tartu maakond
79 Veits, Toms 1978 Латвия
80 Veliks, Maris 1972 Латвия
82 Veri, Aivar 1965 Tartu maakond Voorema Centrum/Rattabaas
83 Verza, Arturs 1986 Латвия
84 Vihmann, Venda 1965 Valga maakond
85 Vilismäe, Jüri 1950 Tartu maakond
180 Villo, Raul 1977 Harju maakond Kiili Spordiklubi
86 Vlassov, Jüri 1979 Harju maakond REKORD CC
87 Vokhmianin, Mikhail 1987 Россия 100x24.ru
89 Vutt, Ingmar 1971 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
113 Väliste, Veljo 1969 Järva maakond
163 Välk, Annes 1983 Ida-Viru maakond
88 Všivtsev, Jevgeni 1949 Ida-Viru maakond
81 Werder, Hindrek 1972 Harju maakond
102 Yushkevich, Vladimir 1955 Белоруссия
134 Zernis, Emils 2001 Латвия
133 Zernis, Oskars 1969 Латвия
48 Zirkel, Raul 1972 Tartu maakond
105 Šers, Armands 1983 Латвия
151 Скрыто 1985 Pärnu maakond
Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
373 Aas, Annika 1977 Tartu maakond
347 Aasaru, Juhan 1983 Tartu maakond Suusahullud
370 Aavik, Ken 1991 Harju maakond
201 Adosson, Kristo 1988 Tartu maakond
368 Alev, Agur 1960 Pärnu maakond
202 Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
203 Andresson, Kaur 1977 Tartu maakond
204 Aret, Anna 1964 Tartu maakond
348 Arm, Mirja 1956 Tartu maakond
206 Aron, Annabell 2001 Pärnu maakond Pärnu Sõudeklubi
290 Avi, Ain 1969 Tartu maakond
289 Avi, Evelin 1976 Tartu maakond
207 Babjak, Petro 1966 Tartu maakond
301 Blekte, Kaspars 1973 Латвия
283 Ebras, Elisabeth 2004 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
209 Ehin, Piret 1976 Tartu maakond Tartu Ülikool
210 Ekholm, Elmar 1966 Tartu maakond
211 Ekholm, Heli 1970 Tartu maakond
212 Eller, Eik 1956 Harju maakond
294 Elmanovits, Erik 1976 Harju maakond
213 Eskor, Lauri 1981 Tartu maakond
214 Funston, Gale 1962 Австралия
331 Golovin, Alexander 1989 Россия
208 Grichting, Daniela 1959 Швейцария
215 Grichting, Gian-Luca 1996 Швейцария
262 Grichting, Stefanie 1994 Швейцария
288 Grihin, Aigar 1967 Võru maakond Hauka Veloklubi
216 Groza, Valdis 1962 Латвия
217 Hanni, Toomas 1970 Tartu maakond Marepleks OÜ
310 Hermlin, Timo 1981 Tartu maakond Palmako AS
218 Hillermaa, Kadri 1980 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
377 Ilves, Indrek 1972 Harju maakond
323 Ilves, Tauno 1972 Tartu maakond
332 Isakov, Viktor 1955 Россия Pskov Ski Team
274 Jaanimäe, Jan 1980 Tartu maakond Suusahullud
322 Jürgens, Peep 1972 Tartu maakond
325 Jürgens, Toomas 1964 Tartu maakond
303 Jürimäe, Artur 1960 Tartu maakond
354 Kaarna, Ilmar 1978 Tartu maakond
219 Kaasik, Jaan 1961 Pärnu maakond LNG Team
220 Kaegas, Roger 2001 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
221 Kainel, Mart 1945 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
302 Kala, Anti 1983 Viljandi maakond
314 Kallas, Ott 1968 Harju maakond
222 Kapak, Siret 1982 Tartu maakond
341 Karjagin, Juri 1974 Tartu maakond
223 Kask, Silver 1990 Tartu maakond LNG Team
224 Keemu, Mihkel 1983 Valga maakond
340 Kink, Jana 1968 Tartu maakond
309 Kivi, Kristel 1973 Tartu maakond
225 Kivikas, Riina 1952 Tartu maakond OK Ilves
293 Kolli, Ever 1977 Lääne-Viru maakond
226 Konksi, Silver 1973 Tartu maakond
300 Krall, Ingrid 1956 Harju maakond Tallinna Ülikool
227 Kreis, Evelin 1976 Tartu maakond
312 Krumins, Didzis 1975 Латвия
313 Kuimets, Hardi 1986 Tartu maakond
307 Kukk, Illar 1962 Harju maakond
228 Kukkela, Tiiu 1947 Tartu maakond
229 Kullerkupp, Simmo 1983 Harju maakond
291 Kupca, Liene 1980 Латвия
285 Kuresoo, Kaarel 1999 Tartu maakond
287 Kuresoo, Lauri 2000 Tartu maakond
230 Kutman, Marko 1983 Tartu maakond
315 Käo, Rasmus 1988 Põlva maakond Graanul Invest AS
316 Laanemäe, Margus 1978 Tartu maakond
296 Larm, Liivar 1966 Tartu maakond
284 Leidt, Meelis 1969 Tartu maakond Salvest AS
231 Levy, Alan 1961 Австралия
232 Lill, Kati 1973 Tartu maakond
326 Loosaar, Henri 1999 Võru maakond SK Serviti
327 Loosaar, Vahur 1964 Põlva maakond
233 Loost, Joosep 1983 Harju maakond
234 Luhtanen, Heikki 1941 Финляндия
335 Maling, Eero 1999 Viljandi maakond
342 Maling, Erki 1992 Viljandi maakond SportID
235 Mardiste, Peep 1972 Tartu maakond
236 Meidla, Jüri 1951 Harju maakond
306 Meos, Andres 1957 Tartu maakond
321 Meremäe, Rain 1977 Tartu maakond
297 Meus, Marek 1982 Tartu maakond
311 Mulla, Meelis 1987 Põlva maakond
336 Mumm, Karl 1985 Tartu maakond
237 Muusikus, Ingmar 1971 Järva maakond
239 Mälgi, Leho 1967 Tartu maakond
364 Männik, Merle 1972 Harju maakond
238 Mõistus, Aldo 1969 Tartu maakond Marepleks OÜ
240 Nõmmik, Jonny-Harrison 1994 Lääne maakond
359 Nõva, Kai 1969 Harju maakond
349 Ojaste, Marko 1970 Põlva maakond
333 Oschepkov, Pavel 1964 Россия Pskov Ski Team
241 Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
374 Ottender, Andres 1973 Tartu maakond
242 Paal, Peet 1953 Viljandi maakond
299 Pajusaar, Tarmo 1969 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
243 Palm, Tiia 1966 Tartu maakond
366 Palu, Ene 1973 Harju maakond
337 Palu, Virve 1972 Harju maakond
244 Parts, Madis 1975 Tartu maakond
320 Parygin, Dmitry 1974 Россия Pskov Ski Team
245 Peiker, Kaido 1960 Tartu maakond
246 Perv, Aimar 1985 Tartu maakond
247 Peterson, Ester 1972 Valga maakond Valga Motoklubi
308 Peterson, Indrek 1976 Tartu maakond
304 Pettai, Martin 1983 Viljandi maakond
355 Pihlap, Raimond 1985 Tartu maakond
361 Pärn, Aivo 1968 Tartu maakond
249 Pärn, Ingvar 1986 Tartu maakond
362 Pärn, Sander 1992 Tartu maakond
324 Pärtelpoeg, Jüri 1969 Tartu maakond
248 Põhjakivi, Raivo 1965 Harju maakond
328 Põldoja, Tauno 1968 Harju maakond
250 Raamets, Siiri 1975 Valga maakond
343 Raudsepp, Rain 1977 Tartu maakond
305 Reimets, Ramon 1985 Tartu maakond
252 Remmet, Endel 1937 Tartu maakond
253 Rohtla, Andres 1971 Harju maakond
254 Rukis, Raivo 1971 Harju maakond
298 Rõõmusoks, Mikk 1976 Harju maakond
350 Rüütli, Anti 1971 Põlva maakond
351 Rüütli, Erki 1971 Põlva maakond
365 Saar, Mart 1975 Harju maakond
255 Saarma, Anni 1989 Võru maakond
346 Salusaar, Andres 1981 Harju maakond
257 Saluveer, Madis 1952 Tartu maakond
258 Savi, Marti 1973 Tartu maakond
356 Schilf, Tõnu 1974 Harju maakond
259 Sihver, Katrin 1970 Pärnu maakond
260 Sildvee, Alar 1968 Harju maakond
353 Silins, Uldis 1962 Латвия
344 Sipelgas, Soja 1953 Valga maakond
345 Sipelgas, Vambola 1954 Valga maakond
261 Sonn, Raivo 1972 Tartu maakond
367 Spillers, Louris 1974 Латвия
263 Suni, Airi 1954 Финляндия
317 Säbel, Virko 1974 Lääne-Viru maakond
360 Talivee, Urmas 1975 Harju maakond
264 Talves, Tavi 1972 Tartu maakond
292 Talvik, Epp 1958 Järva maakond
265 Tamme, Ringo 1974 Tartu maakond Marepleks OÜ
266 Tark, Andres 1955 Tartu maakond
371 Tempel, Marju 1974 Harju maakond
369 Tempel, Tarmo 1951 Harju maakond
334 Tikhanov, Anatolii 1966 Россия Pskov Ski Team
267 Timofejev, Dmitrii 1975 Harju maakond
318 Toomere, Taavi 1977 Tartu maakond
376 Tuisk-Ilves, Annika 1975 Harju maakond Sportland
338 Täär, Karin 1986 Tartu maakond Tripassion Triatloniklubi
268 Tõnisson, Jüri 1959 Viljandi maakond
269 Tõnisson, Kristjan 1973 Tartu maakond
270 Tõugjas, Elin 1971 Võru maakond LNG Team
271 Uibopuu, Raivo 1961 Valga maakond LNG Team
272 Urbas, Mart 1973 Harju maakond
352 Vahar, Kairi 1969 Pärnu maakond
358 Vaher, Taavi 1982 Harju maakond
363 Vakmann, Priit 1966 Valga maakond
273 Varendi, Mari-Leen 1987 Tartu maakond
295 Vengerfeldt, Vahur 1968 Tartu maakond
275 Vennik, Jaan 1948 Tartu maakond
276 Veri, Kairit 1997 Tartu maakond Voorema Centrum/Rattabaas
319 Vitenberga, Zane 1989 Латвия
357 Voovere, Peeter 1973 Tartu maakond
278 Vorontsov, Aleksei 1973 Harju maakond
280 Värnik, Ahti 1970 Tartu maakond Velomaniakid
279 Võrk, Kati 1974 Tartu maakond
277 Wharrie, Bruce 1960 Австралия
286 Zeemann, Raul 1970 Järva maakond
339 Zimmermann, Meelis 1968 Tartu maakond
372 Zvorovski, Leonard 1971 Harju maakond
281 Üksik, Lembit 1959 Harju maakond
256 Ütt, Andres 1986 Harju maakond Sportland
330 Ütt, Madis 1964 Tartu maakond Trismile
282 Ütt, Riina 1988 Harju maakond Sportland
205 Скрыто 1978 Harju maakond
251 Скрыто 1966 Harju maakond
329 Скрыто 1980 Tartu maakond
Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
453 Aal, Kaidi 1980 Tartu maakond
415 Andresson, Eva-Liisa 1978 Tartu maakond
441 Astover, Liis 1986 Harju maakond
401 Bogatyreva, Nataliia 1981 Россия
427 Buldere, Liene 1978 Латвия
402 Darvish-Kojori, Jonathan 2002 Tartu maakond
462 Dsilna, Rasmus 1980 Tartu maakond
439 Ehala, Erlend 1978 Tartu maakond
403 Elksnite, Ilze 1978 Латвия
404 Elvet, Malle 1948 Tartu maakond
454 Ennok, Helen 2000 Tartu maakond
457 Gottlob, Helen 1983 Tartu maakond
461 Helekivi, Tiina 1966 Tartu maakond
405 Hinno, Saima 1973 Tartu maakond
406 Hinto, Ulvi 1970 Tartu maakond
407 Isup, Taavi 1976 Tartu maakond
408 Jalast, Greete 2003 Tartu maakond
455 Juhkason, Silve 1981 Põlva maakond
409 Kaasik, Marko 1966 Tartu maakond
410 Kaldma, Aivar 1967 Tartu maakond
440 Kask, Lauri 1966 Tartu maakond
443 Kaul, Hele 1971 Tartu maakond
411 Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
412 Kivila, Kaie 1947 Tartu maakond OK Ilves
444 Kohv, Kaupo 1978 Tartu maakond
450 Kull, Meelis 1980 Tartu maakond
445 Kull, Tiina 1981 Tartu maakond
413 Kunnus, Reet 1950 Jõgeva maakond
432 Kuusik, Roland 1963 Pärnu maakond
446 Kälviäinen, Kaie 1979 Tartu maakond
447 Külaots, Astrid 1977 Tartu maakond
448 Külaots, Meelis 1975 Tartu maakond
414 Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
438 Liblik, Martin 2005 Tartu maakond
431 Lukstaraupa, Madara 1989 Латвия
430 Lukstaraups, Reinis 1986 Латвия
416 Maidvee, Mart 1967 Harju maakond
417 Matkur, Oliver 1985 Harju maakond
418 Paas, Raili 1979 Tartu maakond
460 Pae, Andres 1970 Tartu maakond Narva SK Firn
459 Pae, Ester 1972 Tartu maakond
458 Pauls, Kattri 1965 Lääne maakond
456 Pikka, Joonas 2003 Harju maakond
419 Reinhard, Veronika 1975 Tartu maakond
434 Rukis, Janika 1968 Harju maakond
442 Salikhova, Diana 1984 Россия
420 Seeba, Mari 1976 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
452 Seim, Ester 1969 Võru maakond
429 Sild, Soile 1972 Harju maakond
421 Sinimäe, Marko 2000 Tartu maakond
422 Sirkel, Aino 1945 Tartu maakond
451 Süvaorg, Koidu 1961 Võru maakond
423 Talviste, Katre 1978 Tartu maakond
435 Tigane, Andrus 1973 Tartu maakond Telia SK
436 Tsarkin, Rasmus 1986 Tartu maakond
449 Tähnas, Janika 1981 Tartu maakond
424 Unn, Anni Lii 2005 Valga maakond Karupesa Team
425 Vakmann, Keiu 2004 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
428 Vanaveski, Ilona 1942 Tartu maakond
437 Veider, Anno 1981 Tartu maakond
433 Yushkevich, Tatiana 1956 Белоруссия
426 Õun, Merike 1967 Võru maakond

Ski partner

Salomon

Wax partner

Toko

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Enervit Eesti Pagar

Supporters

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Põltsamaa Bambona Viking Line Eesti Teed Synlab

Supporters

Ehitusmeister Respo Mariine Auto Balbiino E-Turist Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre VSpa

Media Partners

Ajakiri Sport Scanpix Ma Olen Rattur

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium