Участники

Inline skating race

Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
Aarna, Indrek 1969 Harju maakond IMPULS Spordiklubi
Adosson, Ivo 1973 Tartu maakond
Anton, Arvi 1992 Tartu maakond Baltyre
Arumägi, Anti 1990 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Arviste, Janno 1980 Harju maakond
Bachaus, Arno 1978 Tartu maakond Baltyre
Bertelsone-Uuemäe, Triinu 1978 Tartu maakond
Bimbiris, Justinas 1991 Литва GRK LT
Dainis, Andris 1949 Латвия 5A-Valka / LV
Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
Haljak, Antti 1978 Harju maakond
Haube, Veljo 1961 Harju maakond
Ilves, Kaija 1988 Harju maakond
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Järvelaid, Jano 1982 Harju maakond Elisa
Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond Päästeamet
Kala, Steve 1958 Финляндия West Finn Tour
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Kaljund, Siim 1985 Tartu maakond
Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
Kasekamp, Andrus 1973 Viljandi maakond Baltyre
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
Keskküla, Pärtel 1975 Harju maakond
Kirch, Jüri-August 1984 Harju maakond
Kirk, Merike 1963 Harju maakond
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kivi, Kristel 1973 Tartu maakond
Kivi, Toivo 1963 Harju maakond
Kivima, Herlet 1986 Harju maakond Rullibuss Team
Kogger, Toomas 1974 Harju maakond Hawaii Express
Kosk, Meelis 1985 Harju maakond
Koskaru, Meelis 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kotkas, Priit 1979 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kovanen, Kai 1976 Финляндия
Kraam, Sulev 1980 Harju maakond Finestmedia AS
Krastinsh, Aivars 1961 Латвия 5A-Valka / LV
Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Kukk, Raido 1976 Tartu maakond Suusahullud
Kunnus, Liina 1987 Harju maakond
Kuntu, Kristjan 1972 Финляндия
Kurg, Eke 1966 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Kuusk, Andrus 1987 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Kuusk, Ketlin 1989 Tartu maakond TÜASK
Käo, Erkki 1982 Tartu maakond
Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
Leek, Tarmo 1955 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Lelumees, Toomas 1965 Tartu maakond SAK Tartu
Linnik, Kiryl 1977 Белоруссия Rollersport.Net
Linnus, Sander 1991 Võru maakond Areal Team
Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Lõoke, Peeter 1967 Harju maakond
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Mazurs, Ainars 1968 Латвия 5A-Valka / LV
Merilo, Margus 1985 Harju maakond
Mikko, Riho 1980 Harju maakond Sutherland
Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Nurme, Jaanis 1977 Harju maakond
Nõmmik, Argo 1984 Harju maakond
Ojasoon, Ave 1987 Harju maakond SK CFC
Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
Parksepp, Marek 1980 Põlva maakond SK Serviti
Pedai, Andrus 1972 Harju maakond
Pihlak, Marius 1980 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Piire, Aare 1970 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Pikkof, Jaanis 1989 Rapla maakond Sportlove
Pikkor, Rauno 1978 Harju maakond Baltyre
Poopuu, Peeter 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Poska, Erko 1980 Tartu maakond AS G4S Eesti
Pusnins, Ivo 1982 Латвия
Puu, Henno 1974 Harju maakond AT Sport OÜ
Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
Pääsik, Priit 1973 Tartu maakond
Põldoja, Alar 1968 Tartu maakond
Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Reinson, Mart 1981 Harju maakond Sportlove
Riismaa, Tiit 1949 Harju maakond
Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Rohtmets, Ivo 1973 Harju maakond Hawaii Express
Roosaare, Jaak 1982 Harju maakond
Roosve, Gundo 1981 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
Rugam, Steven 1996 Ida-Viru maakond
Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
Rykove, Akvile 1987 Литва GRK LT
Rõžova, Kristiina 1992 Harju maakond Telia SK
Saviir, Janar 1981 Tartu maakond
Savisikk, Kristjan 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
Sevastjanov, Anatoli 1949 Tartu maakond TMB Element SK
Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
Soom, Pärja 1954 Tartu maakond OMNIVA SK
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Säde, Heli 1979 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Talviste, Sten 1986 Harju maakond
Tamm, Hando 1982 Pärnu maakond
Tamm, Margus 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Tammemäe, Joosep 1990 Viljandi maakond Baltyre
Tammemäe, Kaupo 1995 Viljandi maakond Baltyre
Tammik, Kalev 1955 Pärnu maakond
Tammik, Silver 1979 Harju maakond
Teder, Boriss 1953 Rapla maakond
Teesaar, Toomas 1975 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Tolmachev, Stanislav 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tolmanis, Didzis 1981 Латвия kmsbp.lv/Jurmala
Tomingas, Toivo 1961 Pärnu maakond UPM-Kymmene Otepää AS
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Toomsalu, Ilmar 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Tuul, Teesi 1999 Viljandi maakond SE Põhjakotkas Viljandi
Tuula-Fjodorov, Reeda 1977 Harju maakond Eesti Sportlane
Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
Uuemäe, Kalle 1976 Tartu maakond
Uuk, Aimur 1961 Tartu maakond Rakvere RK Siplased
Vain, Ermet 1979 Harju maakond Rae Rattaklubi
Vee, Karin 1989 Harju maakond
Vernik, Uku 1993 Tartu maakond Trismile
Veskimeister, Jaak 1976 Harju maakond Tallinki Spordiklubi
Vestung, Rauno 1974 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Villo, Raul 1977 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Voogne, Tiina 1973 Harju maakond EWK
Voolmaa, Saskia 1992 Harju maakond
Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond
Õunap, Piret 1966 Tartu maakond
Скрыто 1971 Harju maakond
Скрыто 1987 Tartu maakond
Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
Alliksaar, Janeli 2002 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
Almre, Marge 1970 Viljandi maakond
Eensoo, Sandra-Liis 2000 Harju maakond
Ermel, Merli 1979 Põlva maakond
Habakukk, Kristjan 1982 Ida-Viru maakond
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Ivanov, Aleksei 1976 Россия
Jakovlevs, Vitalijs 1982 Латвия
Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Joost, Kristjan 1993 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Juurikas, Veiko 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
Kalle, Rein 1975 Põlva maakond Keskkonnaamet
Kallis, Joel 1982 Valga maakond
Kattai, Roman 1966 Tartu maakond 1. Jalaväebrigaad
Keerig, Erkki 1973 Harju maakond
Kimmer, Kelly-Claudia 1995 Harju maakond
Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Kuha, Taavi 1983 Tartu maakond Keskkonnaagentuur
Kuld, Pilvi 1985 Tartu maakond
Kuldmäe, Ain 1980 Tartu maakond
Köörna, Liis 1983 Harju maakond SK ProRunner
Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
Labi, Egne 1981 Võru maakond
Laos, Priit 1983 Tartu maakond TMB Element SK
Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Laur, Marko 1978 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
Lemsalu, Katrin 1978 Tartu maakond
Liivakant, Merli 1972 Tartu maakond
Lilla, Ivar 1963 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Lillemets, Liis 1992 Tartu maakond
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Lüüde, Triinu 1989 Tartu maakond
Maidla, Margit 1976 Harju maakond
Maidla, Margus 1973 Harju maakond Treeningpartner
Maks, Meelis 1970 Tartu maakond
Martoja, Reelika 1994 Harju maakond
Mednis, Vilis 1951 Латвия 5A-Valka / LV
Milerman, Rafael 1975 Harju maakond
Mäemuru, Kristiina 2001 Tartu maakond TÜASK
Ojalaid, Silver 1968 Tartu maakond
Ots, Ave 1991 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Ozolins, Ainars 1960 Латвия
Parksepp, Marko 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Pusnins, Lukass 2006 Латвия
Puusaar, Sulev 1966 Tartu maakond
Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Raid, Jarno 1981 Tartu maakond
Rajando, Tõnu 1951 Harju maakond
Randoja, Renda 1972 Tartu maakond
Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond TMB Element SK
Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
Repkin, Peter 1971 Tartu maakond
Saaring, Juhan 1990 Tartu maakond
Sepp, Gerd Eston 1999 Saare maakond
Seskens, Leons 1956 Латвия 5A-Valka / LV
Skolozhabskyy, Oleksandr 1975 Ida-Viru maakond
Soidla, Janar 1974 Harju maakond
Soll, Kristi 1981 Võru maakond
Stsenov, Gleb 1986 Tartu maakond
Sulg, Tarmo 1978 Tartu maakond
Sõõro, Lauri 1978 Tartu maakond
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tammik, Jelena 1971 Järva maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Teesalu, Grete-Janette 2000 Võru maakond
Tell, Jaan 1983 Tartu maakond TMB Element SK
Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
Tiido, Taavi 1992 Viljandi maakond
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Valk, Mart 1968 Tartu maakond
Väärsi, Helle 1964 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Väärsi, Jaak 1963 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Väät, Günther 1981 Rapla maakond
Õun, Piret 1979 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
Akimova, Daria 2000 Россия
Akimova, Ksenija 2001 Россия
Arm, Jaanika 1995 Harju maakond
Ernits, Anneli 1976 Tartu maakond
Haabma, Alar 1960 Rapla maakond EWK
Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Hlebnikov, Aleksandr 1971 Harju maakond
Jaska, Ahto 1965 Tartu maakond
Järve, Märt 2004 Tartu maakond
Järve, Nora 2006 Tartu maakond
Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Kattai, Roman 1966 Tartu maakond
Krauklis, Vairis 1953 Латвия 5A-Valka / LV
Kurm, Kevin 1993 Tartu maakond
Kütt, Silver 1967 Tartu maakond
Laul, Getter 1985 Tartu maakond
Leiten, Kadri 1981 Tartu maakond
Leiten, Raavo 1984 Tartu maakond
Leola, Heily 1980 Tartu maakond
Luug, Veiko 1974 Tartu maakond SK ProRunner
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq
Maasing, Marko 1974 Tartu maakond Ikodor AS
Metsa, Erkki 1975 Tartu maakond
Mumm, Karl 1985 Tartu maakond
Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond
Nõmmiste, Sulev 1970 Tartu maakond Suusahullud
Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Pajur, Maris 1986 Harju maakond
Paluoja, Elleka 1979 Jõgeva maakond
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Prüüs, Kaire 1972 Tartu maakond
Pusnins, Arno 2008 Латвия
Rajasaar, Piret 1984 Ida-Viru maakond
Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Roots, Anto 1971 Tartu maakond
Rosenthal, Arli 1978 Tartu maakond Astro Baltics
Saar, Katrin 1975 Harju maakond
Saar, Kätlin-Maria 1997 Harju maakond
Saarmann, Liisi 1994 Tartu maakond
Sõna, Siiri 1971 Tartu maakond
Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tolmane, Beate 2007 Латвия kmsbp.lv/Jurmala
Tölp, Signe 1975 Tartu maakond
Verev, Geio 1991 Tartu maakond AMV Grupp OÜ
Vozjaeva, Larissa 1973 Белоруссия

Skate partner

K2 Skate

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Eesti Pagar Embach Mariine Auto

Supporters

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Bambona Eesti Teed Synlab

Supporters

Ehitusmeister Respo Balbiino E-Turist Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre

Media Partners

Scanpix Ma Olen Rattur

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Kultuuriministeerium