Участники

Inline skating race

Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
Aarna, Indrek 1969 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Arumägi, Anti 1990 Hiiu maakond Tallinna Lennujaama SK
Baranovski, Sergei 1982 Белоруссия
Frolov, Vladimir 1972 Tartu maakond
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond Päästeamet
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kont, Sergo 1971 Harju maakond
Krastinsh, Aivars 1961 Латвия 5A-Valka / LV
Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Lelumees, Toomas 1965 Tartu maakond
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Linnus, Sander 1991 Põlva maakond Areal Team
Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Miljan, Egert 1992 Harju maakond AS G4S Eesti
Müür, Maik 1987 Tartu maakond KL Tartu malev
Neidra, Rainer 1991 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond
Nõmmik, Argo 1984 Harju maakond
Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
Pedai, Andrus 1972 Harju maakond SK ProRunner
Poopuu, Peeter 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
Saviir, Janar 1981 Tartu maakond
Savisikk, Kristjan 1985 Hiiu maakond Tallinna Lennujaama SK
Soll, Sven 1984 Võru maakond
Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Sulg, Tarmo 1978 Tartu maakond
Tammsaar, Timo 1976 Harju maakond
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
Uuk, Aimur 1961 Tartu maakond Rakvere RK Siplased
Vain, Ermet 1979 Harju maakond Rae Rattaklubi
Vana, Janek 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Veide, Hannes 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Vestung, Rauno 1974 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Zirk, Kunnar 1976 Tartu maakond AS G4S Eesti
Širokov, Juri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Dainis, Andris 1949 Латвия 5A-Valka / LV
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
Kallis, Joel 1982 Valga maakond
Klimova, Luize-Ingrid 1989 Tartu maakond
Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
Mednis, Vilis 1951 Латвия 5A-Valka / LV
Parksepp, Marek 1980 Põlva maakond SK Serviti
Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
Seskena, Signe 1989 Латвия 5A-Valka / LV
Seskens, Leons 1956 Латвия 5A-Valka / LV
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tammik, Jelena 1971 Harju maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
Belov, Roman 1981 Tartu maakond
Loost, Raivo 1979 Tartu maakond AS G4S Eesti
Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
Luide, Jaak 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond

Skate partner

K2 Skate

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Craft Enervit Eesti Pagar

Supporters

Lõunakeskus Tartu Terminal G4S Maks & Moorits EY Põltsamaa Löfbergs Lila Bambona Viking Line Eesti Teed Synlab

Supporters

Ehitusmeister Respo Mariine Auto Balbiino E-Turist Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre Valio

Media Partners

Ajakiri Sport AjaLeht Ajakiri Jooksja Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix Raadio Elmar

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium