Участники

Inline skating race

Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
38 Aarna, Indrek 1969 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
393 Aavase, Hannes 1976 Harju maakond Sidepataljon
320 Adosson, Ivo 1973 Tartu maakond
418 Akenpärg, Egert 1986 Harju maakond
17 Alusalu, Saskia 1994 Jõgeva maakond Team Uus Maa
279 Annamaa, Aarne 1971 Pärnu maakond
294 Anniko, Reiko 1990 Valga maakond Velomaniakid
408 Anton, Arvi 1992 Tartu maakond Tridens AS
239 Arula, Martin 1971 Tartu maakond
395 Astover, Liis 1986 Harju maakond
139 Bachaus, Arno 1978 Tartu maakond Tridens AS
24 Barakova, Julia 1985 Россия U Skate-1 Team
344 Baranovski, Sergei 1982 Белоруссия
64 Baskakov, Vladimir 1956 Harju maakond
182 Batarags, Janis 1957 Латвия
92 Belova, Olga 1984 Россия U Skate-1 Team
268 Bernard, Allar 1988 Harju maakond Orkla Eesti AS
176 Bertelsone-Uuemäe, Triinu 1978 Tartu maakond
410 Berzina, Ilvija 1984 Латвия FILTER LAT
364 Bimbiris, Justinas 1991 Литва GRK LT
13 Bitenieks, Lauris 1980 Латвия Powerslide - Laimite
404 Bogopolskiy, Gennady 1977 Россия
116 Borisov, Sergey 1964 Ida-Viru maakond
379 Bratchikov, Konstantin 1964 Израиль
242 Bulatovskii, Evgenii 1979 Россия
256 Busch, Veiko 1975 Harju maakond
30 Busov, Igor 1974 Россия U Skate-1 Team
95 Bäcksholm, Lars 1972 Швеция
79 Chistov, Dmitry 1980 Россия U Skate-1 Team
359 Einpalu, Mart 1973 Harju maakond
365 Eisenschmmidt, Kadri 1989 Harju maakond
5 Eljasans, Ansis 1985 Латвия FILTER LAT
129 Erala, Keith 1976 Pärnu maakond
81 Erala, Koit 1982 Harju maakond
412 Ermosa, Marina 1980 Россия
153 Etverk, Jüri 1977 Harju maakond
61 Fedorchuk, Sergey 1975 Россия Neva Racing Team
209 Fimberg, Tarmo 1961 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
347 Frolov, Vladimir 1972 Tartu maakond
126 Gapejeva, Olga 1989 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
188 Gara, Marta 1992 Латвия
423 Gavarina, Daiga 1980 Латвия
55 Germanis, Janis 1979 Латвия
378 Gescheimer, Allan 1980 Tartu maakond Tamrex
206 Graumane, Evija 1975 Латвия BJC Laimite
105 Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
386 Grüning, Urmas 1970 Ida-Viru maakond Päästeamet
97 Gutsalov, Maxim 1989 Россия U Skate-1 Team
405 Haarde, Maiken 1983 Harju maakond ABB AS
19 Haljak, Antti 1978 Harju maakond
402 Hallikmäe, Getter 1984 Harju maakond
301 Haube, Veljo 1961 Harju maakond
156 Hendrikson, Ants 1967 Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
377 Herranen, Timo 1971 Финляндия
230 Hiieste, Aivo 1977 Põlva maakond
389 Hipponen, Timo 1991 Tartu maakond
33 Hirmo, Aivar 1963 Põlva maakond Tartu Rulluisuklubi
148 Hütt, Petri 1986 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
151 Iljin, Pavel 1983 Harju maakond
152 Ilver, Ene 1974 Saare maakond Rulluisuklubi ABEC
125 Ilves, Marek 1975 Tartu maakond
247 Ilves, Urmet 1975 Võru maakond SportID
414 Jaakre, Eero 1985 Harju maakond Swedbank AS
69 Jankovskis, Girts 1970 Латвия BJC Laimite
283 Jentson, Tuuli 1986 Järva maakond Politsei- ja Piirivalveamet
18 Jurdzs, Janis 2000 Латвия Powerslide - Laimite
114 Jurs, Hassar 1972 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
138 Järve, Alo 1976 Tartu maakond
234 Järvelaid, Jano 1982 Harju maakond Orkla Eesti AS
70 Jõgi, Elizabeth 2000 Harju maakond Albe Team / Bont
34 Kaareste, Diana 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
331 Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond Päästeamet
267 Kabral, Iljar 1975 Valga maakond
400 Kadaja, Ilmar 1964 Viljandi maakond
220 Kadajane, Lauri 1985 Tartu maakond
310 Kaeval, Hillar 1958 Jõgeva maakond
189 Kainel, Killu 1971 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
227 Kainel, Mart 1945 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
115 Kainel, Taavi 1973 Harju maakond Swedbank AS
312 Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
50 Kaldma, Raigo 1986 Tartu maakond Rulluisuklubi 8R
439 Kalev, Kristiine 1999 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
54 Kaljas, Frid 1972 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
4 Kaljuvee, Kaspar 1998 Harju maakond Albe Team / Bont
31 Kallais, Ats 1972 Harju maakond Albe Team / Bont
185 Kallaste, Priit 1989 Harju maakond
244 Kalvik, Aare 1972 Harju maakond
229 Kapp, Riho 1947 Järva maakond Ambla SK
358 Karim, Giorgio 1966 Италия
322 Karri, Katrin 1990 Tartu maakond
65 Kask, Heinz 1965 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
240 Keba, Andres 1974 Harju maakond
281 Keizars, Kelli 1990 Harju maakond
366 Keskküla, Pärtel 1975 Harju maakond
98 Keskpaik, Kert 1983 Harju maakond Albe Team / Bont
382 Khramtsova, Natalya 1996 Белоруссия
292 Kiisk, Getter 1992 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
177 Kiissa, Glein 1980 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
430 Kiivikas, Paul 1983 Tartu maakond #7AM
396 Kilki, Ergo 1969 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
221 Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
432 Kitsing, Kaspar 1995 Järva maakond
316 Kitt, Karin 1984 Järva maakond
295 Kiveste, Harti 1981 Tartu maakond
172 Kivi, Allan 1974 Harju maakond
223 Kivi, Kristel 1973 Tartu maakond
252 Kivi, Toivo 1963 Harju maakond
14 Kivima, Gerth 1981 Pärnu maakond Areal Team
40 Kivima, Herlet 1986 Harju maakond Rullibuss Team
442 Klaos, Heigo 1984 Tartu maakond
271 Koemets, Tiidrek 1966 Viljandi maakond
391 Kogger, Toomas 1974 Harju maakond
297 Kont, Sergo 1971 Harju maakond
8 Koort, Lauri 1981 Harju maakond Albe Team / Bont
23 Koppel, Kuido 1966 Saare maakond Areal Team
35 Koppel, Tõnu 1966 Harju maakond Areal Team
264 Kraam, Sulev 1980 Harju maakond Finestmedia AS
369 Krasnova, Valeria 1977 Россия BikeSkiTeam Gornyak
132 Krastinsh, Aivars 1961 Латвия 5A-Valka / LV
426 Krieger, Garri 1952 Harju maakond
399 Kriiva, Urmas 1969 Tartu maakond
236 Kroon, Olev 1959 Harju maakond
74 Krull, Rene 1978 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
150 Kruusimaa, Piret 1964 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
117 Kruusmann, Geidi 1981 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
401 Kruusmann, Ivari 1976 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
284 Kruusmann, Reet 1983 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
371 Krylov, Valerii 1962 Россия
225 Krõlov, Aarne 1976 Tartu maakond
133 Kuchkov, Aleksandr 1965 Россия
111 Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
222 Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
384 Kukk, Siiri 1972 Pärnu maakond
130 Kuntu, Kristjan 1972 Финляндия
147 Kurg, Eke 1966 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
409 Kustavson, Kert 1995 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
36 Kuus, Märt 1979 Võru maakond
218 Kuusik, Eveli 1989 Harju maakond
6 Kuusk, Andrus 1987 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
333 Kuusmann, Tanel 1979 Lääne maakond
178 Kvalsoren, Hans 1942 Норвегия
368 Käi, Taavo 1984 Harju maakond
323 Kärgenberg, Tarvo 1984 Harju maakond Cybernetica AS
330 Kõiv, Taisi 1989 Harju maakond
100 Kõrva, Enel 1979 Harju maakond Areal Team
93 Köhler, Torbjörn 1952 Швеция Stockholm Speedskaters
171 Külm, Kristjan 1985 Tartu maakond Tridens AS
63 Künnap, Janis 1980 Финляндия
154 Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
186 Laasberg, Karl-Martin 2004 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
306 Lahe, Imbi 1986 Harju maakond
317 Lahemaa, Age 1975 Hiiu maakond
110 Laht, Tarmo 1965 Tartu maakond A. Le Coq
83 Laidre, Marti 1978 Harju maakond
224 Lang, Katrin 1984 Tartu maakond Suusahullud
255 Lauk, Piret 1993 Harju maakond
42 Laur, Ivar 1980 Rapla maakond Rulluisuklubi 8R
319 Leek, Tarmo 1955 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
233 Leet, Margus 1976 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
199 Lehtmaa, Aivar 1963 Tartu maakond
346 Lelumees, Toomas 1965 Tartu maakond
82 Lemsalu, Marek 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
205 Lepasild, Raul 1981 Tartu maakond
109 Lepik, Leigor 1978 Valga maakond
372 Leppsoo, Diana 1991 Harju maakond
302 Liiv, Erkki 1982 Harju maakond Orkla Eesti AS
3 Liiv, Marten 1996 Jõgeva maakond Team Uus Maa
184 Lillsaar, Toomas 1988 Tartu maakond
260 Link, Silvo 1985 Harju maakond
164 Linnik, Kiryl 1977 Белоруссия Rollersport.Net
328 Linnus, Sander 1991 Võru maakond Areal Team
21 Lokk, Sulev 1969 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
102 Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
9 Luik, Aleks 1995 Jõgeva maakond Albe Team / Bont
20 Luik, Janno 1974 Saare maakond
342 Lukk, Kadri 1986 Lääne maakond Hawaii Express
363 Lumiste, Tanel 1976 Harju maakond LHV
385 Lunkov, Valentin 1973 Россия
296 Lusikas, Karin 1986 Tartu maakond Swedbank AS
193 Lusikas, Kristjan 1985 Tartu maakond eratreening.ee
392 Lõoke, Peeter 1967 Harju maakond
143 Maas, Tiit 1976 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
194 Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
170 Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
327 Maiste, Piret 1983 Tartu maakond
108 Markkula, Timo 1968 Финляндия
2 Markus, Mart 1990 Jõgeva maakond Albe Team / Bont
161 Mastovits, Ljudmilla 1964 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
219 Matson, Raido 1970 Tartu maakond
27 Mazurs, Ainars 1968 Латвия 5A-Valka / LV
254 Meigas, Meelis 1970 Фолклендские острова
403 Merilo, Margus 1985 Harju maakond
274 Mertsina, Heiko 1987 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
425 Mesi, Ago 1971 Tartu maakond
416 Mesila-Kaarmann, Laina 1987 Harju maakond Orkla Eesti AS
169 Metslang, Mirjam 1993 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
49 Miezitis, Arvis 1983 Латвия BJC Laimite
428 Mikko, Riho 1980 Harju maakond Sutherland
349 Miljan, Egert 1992 Harju maakond AS G4S Eesti
383 Miroshnikov, Maksim 1979 Harju maakond
202 Mooses, Maryte 2001 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
338 Mugra, Liisa 1998 Tartu maakond
272 Mugra, Mairo 1969 Tartu maakond
249 Muld, Helari 1991 Harju maakond Nordecon AS
277 Muni, Pille 1982 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
253 Murov, Annika 1989 Tartu maakond
441 Muru, Martin 1983 Järva maakond
167 Must, Kristo 1988 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
435 Muttika, Märt 1971 Harju maakond
231 Muug, Kaido 1966 Tartu maakond
11 Mäestu, Jarek 1977 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
263 Mägi, Holger 1973 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
51 Mägi, Siim 1989 Harju maakond Rullibuss Team
160 Männik, Jaak 1953 Harju maakond
380 Mölder, Marko 1978 Harju maakond
142 Mölder, Tauno 1986 Võru maakond Simuna Spordiklubi
134 Müür, Maik 1987 Tartu maakond KL Tartu malev
293 Nei, Kristel 1989 Harju maakond
355 Neidra, Rainer 1991 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
39 Nigul, Alar 1965 Harju maakond SK CFC
334 Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond
318 Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
339 Nilson, Nelli 1984 Harju maakond
123 Niukkanen, Anssi 1976 Финляндия
144 Noormets, Hannes 1983 Jõgeva maakond
124 Nurgamaa, Sirje 1973 Ida-Viru maakond
374 Nurme, Jaanis 1977 Harju maakond
352 Nõmmik, Argo 1984 Harju maakond
207 Nõmmik, Kaidu 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
431 Nõmmik, Marko 1990 Valga maakond Westline Team
73 Oder, Jaan 1979 Tartu maakond A. Le Coq
146 Oidjärv, Tarmo 1972 Harju maakond
429 Oiov, Egert 1988 Harju maakond
56 Oks, Ahti 1973 Harju maakond
135 Oolo, Marek 1978 Tartu maakond
157 Oras, Kadi 1968 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
158 Oras, Ülari 1964 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
257 Orav, Raigo 1982 Harju maakond
127 Ostrovsky, Alexey 1977 Белоруссия
175 Ots, Riho 1965 Viljandi maakond
397 Ott, Viljar 1969 Viljandi maakond
15 Oštšepkov, Ilja 1990 Harju maakond Areal Team
440 Paal, Epp 1975 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
398 Paalme, Tõnis 1984 Harju maakond
273 Paas, Tõnu 1972 Tartu maakond
325 Pagarand, Kalev 1960 Järva maakond
353 Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
168 Pallotedder, Taivo 1975 Tartu maakond
304 Palm, Evelin 1987 Финляндия
288 Palubinskas, Anton 1955 Tartu maakond
68 Pappel, Jaanus 1971 США Viimsi Sport
289 Parkala, Oliver 1979 Tartu maakond
213 Parts, Jaanika 1976 Harju maakond Elisa
248 Parts, Veiko 1971 Harju maakond
162 Parve, Ain 1948 Harju maakond Eesti Panga SK
120 Pedai, Andrus 1972 Harju maakond SK ProRunner
43 Pedaste, Margus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
28 Pencis, Artis Ivo 1999 Латвия Powerslide - Laimite
137 Pencis, Juris 1973 Латвия BJC Laimite
131 Peterson, Jaak 1969 Harju maakond Rullibuss Team
434 Pihlak, Marius 1980 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
112 Pikk, Erkki 1981 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
407 Pikkor, Rauno 1978 Harju maakond Tridens AS
232 Plaas, Mario 1980 Tartu maakond
12 Predtechenskiy, Andrey 1984 Россия Neva Racing Team
198 Prieditis, Arnis 2002 Латвия Powerslide - Laimite
406 Prints, Mirjam 1988 Harju maakond
46 Pukk, Mairo 1973 Viljandi maakond
149 Puna, Björn 1975 Tartu maakond SK ProRunner
87 Pusnins, Ivo 1982 Латвия
351 Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
84 Pärna, Ott 1976 Harju maakond
348 Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
436 Pääsik, Priit 1973 Tartu maakond
262 Põldoja, Martin 1994 Harju maakond
159 Raagmaa, Raido 1990 Tartu maakond
238 Rahumägi, Kristi 1977 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
438 Randlepp, Marju 1976 Harju maakond
269 Ratassepp, Kerttu 1985 Tartu maakond
183 Raudpuu, Elmo 1971 Tartu maakond Suusahullud
77 Raudsepp, Lennart 1967 Tartu maakond Eesti Maaülikool
226 Rebane, Getter 2002 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
299 Reimets, Margit 1978 Tartu maakond Suusahullud
286 Reinapu, Kaido 1974 Pärnu maakond
285 Reinapu, Maarja 1976 Pärnu maakond
375 Reinomägi, Maie 1986 Harju maakond
22 Reinsons, Sandis 2002 Латвия Powerslide - Laimite
388 Riisenberg, Otto 1978 Harju maakond Elisa
321 Riismaa, Tiit 1949 Harju maakond
187 Rist, Piret 1970 Harju maakond
7 Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
305 Roihu, Riku 1959 Harju maakond
291 Romet, Aivar 1962 Tartu maakond
373 Rooba, Siim Sander 1993 Harju maakond
421 Rooden, Märt 1977 Harju maakond
128 Roolaht, Argo 1970 Harju maakond Tallinki Spordiklubi
122 Roomet, Hannes 1953 Rapla maakond
78 Roomet, Heiki 1977 Harju maakond
80 Roosimaa, Mart 1986 Harju maakond Tartu Rulluisuklubi
336 Roosmann, Regina 1992 Harju maakond
214 Rukhovets, Alexey 1985 Россия
210 Rump, Toomas 1975 Rapla maakond
237 Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
99 Ruusu, Danila 1988 Harju maakond Rullibaas
57 Rätte, Toivo 1958 Финляндия RedBike
309 Rõžova, Kristiina 1992 Harju maakond Telia SK
376 Saakadze, Vitaly 1976 Россия
390 Saakjan, Juri 1985 Ida-Viru maakond
337 Saare, Piret 1966 Jõgeva maakond
201 Saart, Lembit 1958 Lääne-Viru maakond
94 Saks, Jaan 1987 Tartu maakond Rullibaas
367 Salla, Liis 1993 Järva maakond
437 Salonen, Silver 1983 Harju maakond
251 Salusaar, Margus 1979 Tartu maakond
106 Sarap, Mariin 1996 Jõgeva maakond #7AM
335 Sarapuu, Kerli 1983 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
228 Sau, Mari-Liis 1974 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
16 Savelev, Amper 1963 Россия Neva Racing Team
345 Saviir, Janar 1981 Tartu maakond
354 Savisikk, Kristjan 1985 Hiiu maakond Tallinna Lennujaama SK
145 Seedre, Mart 1983 Tartu maakond Viasat AS
287 Selter, Ahto 1970 Järva maakond
415 Sepp, Anita 1988 Harju maakond Swedbank AS
88 Sevastjanov, Anatoli 1949 Tartu maakond TMB Element SK
66 Shkliarov, Mikhail 1963 Россия U Skate-1 Team
433 Siimsaare, Tarmo 1981 Tartu maakond
166 Siimsen, Merle 1973 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
422 Sikka, Andrek 1986 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
44 Silluste, Toomas 1964 Saare maakond Areal Team
204 Silm, Siiri 1980 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
419 Sjucillo, Aldis 1975 Латвия BJC Laimite
278 Snikere, Gunita 1978 Латвия BJC Laimite
200 Snikere, Patricija Elizabete 2004 Латвия
10 Snore, Sandris 1997 Латвия Powerslide - Laimite
290 Soll, Sven 1984 Võru maakond
75 Sollo, Timo 1959 Финляндия
58 Soo, Aivar 1965 Harju maakond Kuldsed Käed
350 Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
360 Soojärv, Andres 1976 Harju maakond Kulgur Team
313 Soom, Pärja 1954 Tartu maakond OMNIVA SK
165 Soonets, Art 1967 Tartu maakond Haanja Rattaklubi
173 Sucksdorff, Mika 1971 Harju maakond Team Uus Maa
329 Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
280 Sulg, Tarmo 1978 Tartu maakond
118 Sumenkov, Mikhail 1982 Россия Neva Racing Team
326 Talviste, Marit 1958 Harju maakond
343 Talviste, Peeter 1961 Harju maakond
361 Talviste, Sten 1986 Harju maakond
324 Tamla, Anneli 1990 Harju maakond
91 Tamm, Hando 1982 Pärnu maakond
245 Tamm, Raimond 1978 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
90 Tammemäe, Kaupo 1995 Viljandi maakond Tridens AS
216 Tammik, Helena 1988 Järva maakond
308 Tammik, Kalev 1955 Pärnu maakond
196 Tammik, Veiko 1963 Järva maakond
243 Tammjärv, Toomas 1967 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
26 Tammre, Meelis 1978 Harju maakond Team Uus Maa
192 Tammsaar, Timo 1976 Harju maakond
282 Tamsalu, Heigo 1980 Järva maakond
300 Tars, Märt 1965 Tartu maakond
60 Tars, Sander 1994 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
190 Teder, Boriss 1953 Rapla maakond
37 Teesaar, Toomas 1975 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
29 Telga, Ott 1988 Harju maakond Rullibuss Team
394 Teppo, Triin 1990 Tartu maakond
417 Teppo, Villu 1987 Tartu maakond Respo Haagised AS
235 Tiisler, Tiina 1979 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
53 Tilba, Aleksander 1957 Harju maakond
420 Tokman, Urmas 1968 Ida-Viru maakond
259 Tolmachev, Stanislav 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
217 Tolmanis, Didzis 1981 Латвия kmsbp.lv/Jurmala
427 Tolmusk, Madis 1988 Tartu maakond
136 Tomingas, Argo 1982 Ida-Viru maakond
52 Tomingas, Toivo 1961 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
411 Tomp, Maigi 1987 Viljandi maakond
163 Tomp, Märt 1961 Viljandi maakond Päästeamet
208 Toomik, Siim 1976 Harju maakond
113 Toots, Kersti 1971 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
211 Truu, Paavo 1974 Harju maakond
71 Tsypin, Vladimir 1974 Россия U Skate-1 Team
104 Tuula-Fjodorov, Reeda 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
119 Täht, Madis 1989 Harju maakond
191 Täht, Meelis 1962 Harju maakond
212 Tänav, Taavi 1984 Harju maakond
246 Tääker, Reiko 1979 Harju maakond AS G4S Eesti
387 Tõnnus, Kelly 1994 Harju maakond
307 Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
261 Tšihhatšjov, Nikolai 1986 Harju maakond
67 Tšonka, Janoš 1990 Harju maakond
195 Uiboaid, Margus 1972 Põlva maakond
215 Ulp, Mare 1969 Harju maakond Swedbank AS
241 Undla, Timo 1974 Viljandi maakond
25 Undrest, Andrus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
266 Uueküla, Toomas 1961 Ida-Viru maakond
140 Uuemäe, Kalle 1976 Tartu maakond
59 Uuk, Aimur 1961 Tartu maakond Rakvere RK Siplased
121 Uus, Rauno 1977 Järva maakond Rulluisuklubi 8R
48 Vaher, Tuuli 1998 Jõgeva maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
89 Vahtra, Remii 1973 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
72 Vain, Ermet 1979 Harju maakond Rae Rattaklubi
270 Valksaar, Ülar 1961 Harju maakond
341 Varik, Tarvi 1971 Harju maakond
303 Vee, Karin 1989 Harju maakond
250 Veeorg, Koit 1970 Harju maakond
47 Veevel, Ego 1964 Harju maakond Rullibuss Team
103 Veide, Hannes 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
311 Veldi, Taavi 1990 Harju maakond Staabi- ja Sidepataljon
298 Vennik, Timo 1981 Tartu maakond
45 Verteshin, Aleksandr 1966 Россия Neva Racing Team
258 Veskimeister, Jaak 1976 Harju maakond Tallinki Spordiklubi
76 Vestung, Rauno 1974 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
314 Viil, Kadri 1981 Saare maakond
424 Viiri, Kirsi 1973 Финляндия
413 Viirmaa, Delia 1982 Harju maakond Swedbank AS
174 Villo, Raul 1977 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
41 Virro, Sten-Mark 1997 Harju maakond Kuldsed Käed
276 Voogne, Tiina 1973 Harju maakond EWK
101 Vuorinen, Kari 1965 Финляндия
96 Vysotsky, Maksimilian 1987 Россия Team Uus Maa
275 Vähi, Sven 1980 Tartu maakond
141 Väljaots, Valev 1969 Järva maakond
265 Võidula, Aire 1984 Harju maakond
62 Ylänen, Teemu 1979 Финляндия
381 Zababura, Andrei 1975 Белоруссия
85 Zasmoujets, Alexey 1966 Белоруссия
86 Zimmermann, Uno 1962 Valga maakond
155 Zirk, Kunnar 1976 Tartu maakond AS G4S Eesti
1 Znotins, Reinis 1997 Латвия Powerslide - Laimite
370 Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond
107 Ärm, Olavi 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
357 Õisnurm, Annika 1998 Saare maakond
356 Õisnurm, Keidi 1996 Saare maakond
181 Õispuu, Janne 1976 Pärnu maakond
332 Õun, Merike 1967 Võru maakond
340 Õunap, Piret 1966 Tartu maakond
315 Üts, Matis 1972 Harju maakond
32 Širokov, Juri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
180 Скрыто 1975 Harju maakond SK Saue Tammed
362 Скрыто 1985 Tartu maakond
Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
663 Aart, Kristin 2004 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
759 Aart, Kristo 1981 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
612 Aavik, Merje 1971 Tartu maakond
761 Abel, Ingrid Elisabeth 1990 Harju maakond
554 Adamenkov, Anton 1984 Tartu maakond
731 Adamson, Margreth 1991 Tartu maakond
698 Adosson, Kelen 1998 Tartu maakond
595 Ahu, Laila 1984 Ida-Viru maakond
678 Almre, Marge 1970 Viljandi maakond
770 Anna Racika, Elizabete 2003 Латвия BJC Laimite
703 Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq
659 Apri, Kristofer 2003 Harju maakond
630 Arvi, Stella 1995 Tartu maakond
796 Asi, Alvar 1968 Harju maakond
687 Bachaus, Inge 1972 Tartu maakond Tridens AS
719 Berezin, Sten 1989 Harju maakond SportID
564 Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
781 Bogretsov, Saveli 2002 Harju maakond
788 Briedis, Vilnis 1968 Латвия ZZK
524 Dainis, Andris 1949 Латвия 5A-Valka / LV
570 Drozdov, German 1980 Tartu maakond
772 Eensoo, Karl-Sander 1996 Harju maakond
753 Eensoo, Sandra-Liis 2000 Harju maakond
732 Ehrenpreis, Andres 1990 Tartu maakond
518 Elissaar, Jaanus 1974 Harju maakond
746 Feigus, Leonids 1959 Латвия
734 Freivald, Laura 1994 Harju maakond
768 Freivald, Lauri 1994 Harju maakond Sportland
808 Gribinets, Olga 1979 Harju maakond
511 Grishina, Anna 1981 Harju maakond Rullibuss Team
783 Griskun, Katerina 2001 Harju maakond
573 Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
741 Heapost, Risto 1991 Harju maakond
782 Hillermaa, Anti 1989 Tartu maakond Tridens AS
730 Hipponen, Berit 1987 Tartu maakond
561 Hollo, Mihkel 1975 Harju maakond
717 Härma, Pille 1974 Jõgeva maakond
748 Iher, Mirjam 1996 Tartu maakond
740 Ilves, Taavi 1989 Pärnu maakond
749 Inno, Maiken 1990 Harju maakond
696 Inno, Natalja 1980 Harju maakond
668 Jakovlevs, Vitalijs 1982 Латвия
504 Jankovska, Laura 2005 Латвия BJC Laimite
763 Janson, Timo Rasmus 1982 Tartu maakond
620 Jegorov, Dmitri 1978 Tartu maakond Axinom
735 Jegorov, Ruslan 1995 Harju maakond
682 Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
666 Joasaar, Kairi 2001 Harju maakond
797 Joosta, Annika 1996 Jõgeva maakond Orkla Eesti AS
811 Junolainen, Heino 1959 Harju maakond
769 Jurevica, Loreta 2006 Латвия BJC Laimite
771 Jänes, Endel 1986 Jõgeva maakond Puumerkki AS
599 Jõgi, Philip 2005 Harju maakond
600 Jüriado, Rille 1978 Tartu maakond
650 Kaivo, Marie 1993 Tartu maakond
754 Kaldoja, Jaanus 1982 Tartu maakond
616 Kaljula, Jaak 1995 Tartu maakond
536 Kallas, Krister 1985 Viljandi maakond TSK Joosu
523 Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
535 Kalle, Rein 1975 Põlva maakond Keskkonnaamet
521 Kallis, Joel 1982 Valga maakond
507 Kalvane, Katrina 2005 Латвия BJC Laimite
697 Kalve, Terje 1968 Tartu maakond
806 Kangro, Merike 1983 Tartu maakond
584 Kannel, Martin 1983 Tartu maakond Cybernetica AS
715 Kansvei, Kärt 1992 Tartu maakond
565 Karlis, Veiko 1983 Jõgeva maakond
625 Kartau, Katy 1973 Harju maakond
755 Kase, Anna 1989 Tartu maakond
572 Kase, Pilvi 1971 Pärnu maakond
693 Kask, Kalle 1970 Harju maakond Captus Sport
672 Kask, Kristjan Madis 2001 Harju maakond Captus Sport
705 Katmann, Eda 1972 Harju maakond
733 Kaunissaar, Terje 1992 Tartu maakond
543 Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
692 Kergand, Kadrin 1971 Tartu maakond
538 Kiigemägi, Silvia 2001 Tartu maakond
541 Kiigemägi, Veljo 1962 Tartu maakond
636 Kimmel, Jüri 1950 Harju maakond Kuldsed Käed
762 Kipper, Viigi 1988 Viljandi maakond
587 Kirsimäe, Rein 1955 Viljandi maakond
503 Kivi, Vladimir 1961 Tartu maakond
576 Kivistik, Leho 1974 Tartu maakond
656 Klimova, Luize-Ingrid 1989 Tartu maakond
812 Knope, Agris 1953 Латвия
614 Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
773 Kolossov, Aarne 1988 Tartu maakond HANZA Tartu team
685 Kongi, Aimar 1983 Tartu maakond KRC Ehitus
579 Konrads, Ralfs 2007 Латвия BJC Laimite
665 Konsap, Ats 1985 Võru maakond Simuna Spordiklubi
688 Korjagin, Aleksandr 1978 Harju maakond
585 Kruusmann, Siim 2004 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
532 Kukk, Grete 2003 Jõgeva maakond TÜASK
569 Kuldmäe, Ain 1980 Tartu maakond
611 Kulikov, Jevgeni 1948 Harju maakond
542 Kulikov, Nikita 1981 Harju maakond
617 Kunnus, Liina 1987 Harju maakond
750 Kurbatov, Denys 1972 Украина
751 Kurbatova, Anastasiia 1976 Украина
736 Kustavson, Riin 1994 Harju maakond
534 Kuusik, Marika 1965 Harju maakond
545 Kuusik, Martin 1955 Tartu maakond
764 Kuusik, Rauno 1983 Tartu maakond
758 Köörna, Liis 1983 Harju maakond SK Keremeister
810 Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
726 Kütt, Keidi 1995 Tartu maakond
619 Kütt, Kristiina 2001 Tartu maakond
597 Kütt, Käroli 2005 Harju maakond Rullibuss Team
627 Laan, Janek 1973 Harju maakond
591 Laanemägi, Alexandra 2004 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
544 Labi, Egne 1981 Võru maakond
632 Laidvee, Veera 1980 Harju maakond
624 Laidvee, Viljar 1975 Harju maakond
629 Laineste, Sten 1982 Põlva maakond
533 Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
785 Leinus, Kristi 1985 Harju maakond
558 Lemsalu, Katrin 1978 Tartu maakond
596 Lemsalu, Tiit 1983 Tartu maakond
798 Lepik, Arvo 1957 Harju maakond
635 Lill, Kati 1973 Tartu maakond
510 Lilla, Ivar 1963 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
700 Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
557 Linsi, Mart 1980 Tartu maakond A. Le Coq
794 Lints, Martin 1981 Harju maakond
691 Luks, Lenno 1980 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
776 Luks, Marko 1977 Harju maakond MTÜ Spordiselts
563 Lumiste, Virve 1957 Rapla maakond
633 Lust, Mari 1990 Tartu maakond
792 Lõhmus, Eva-Liisa 2001 Harju maakond
551 Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
547 Maidla, Margit 1976 Harju maakond Politsei- ja Piirivalveamet
526 Maidla, Margus 1973 Harju maakond Treeningpartner
745 Mardo, Kaarel 1985 Tartu maakond
747 Mardo, Karin 1986 Tartu maakond
673 Marley, Reelika 1988 Harju maakond Sakala Suusaklubi
779 Martis, Margo 1994 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
555 Masing, Kristel 1975 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
813 Matkamäe, Meelis 1985 Järva maakond
592 Mednis, Vilis 1951 Латвия 5A-Valka / LV
711 Mikk, Karl 1983 Harju maakond
789 Missa, Egils 1963 Латвия
804 Mooses, Veronika 1989 Tartu maakond
775 Mosov-Hallik, Hanno 1976 Tartu maakond Swedbank AS
654 Mustkivi, Kristjan 1980 Tartu maakond Cybernetica AS
699 Muutra, Kaisa 1987 Harju maakond Eesti Maaülikool
519 Mägi, Markus 1985 Tartu maakond Yit Ehitus AS
694 Mändoja, Maris 1993 Tartu maakond
644 Mändoja, Pille-Riin 1994 Harju maakond
718 Mürk, Vladimir 1966 Võru maakond
638 Nagel, Piret 1965 Tartu maakond
609 Nesheim, Arne 1948 Норвегия
641 Neumann, Berit 1992 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
642 Nikkinen, Ahto 1983 Tartu maakond
720 Nirk, Aarne 1987 Tartu maakond
790 Nurk, Viljar 1983 Pärnu maakond
513 Ojala, Tanel 1986 Harju maakond Kuldsed Käed
522 Ojalaid, Silver 1968 Tartu maakond
622 Ojasaar, Tauno 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
640 Ots, Ave 1991 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
566 Ozolins, Ainars 1960 Латвия 5A-Valka / LV
506 Ozols, Ainars 1971 Латвия
742 Paats, Jüri 1956 Tartu maakond
613 Palk, Helys 1981 Jõgeva maakond
648 Pall, Imre 1951 Harju maakond
598 Palm, Tiia 1966 Tartu maakond
701 Parksepp, Marek 1980 Põlva maakond SK Serviti
567 Parksepp, Marko 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
580 Pedak, Rasmus 1991 Tartu maakond Swedbank AS
502 Peets, Robert 1984 Harju maakond
739 Penner, Annika 1975 Tartu maakond
799 Petniunas, Karolis 2002 Литва
725 Pihlau, Inge 1976 Tartu maakond
530 Piir, Tarvo 1974 Tartu maakond
649 Piirimäe, Kadi 1976 Valga maakond
560 Pikkof, Jaanis 1989 Rapla maakond Sportlove
550 Pirnpuu, Risto 1994 Harju maakond
605 Pisarev, Greta-Maria 2002 Ida-Viru maakond MTÜ Spordiselts
756 Platniece-Bruzane, Ilze Madara 1993 Латвия
590 Platnieks, Kaspars 1969 Латвия
675 Poom, Helina 1990 Harju maakond
540 Poom, Kaido 1953 Jõgeva maakond
618 Press, Jüri 1974 Harju maakond
505 Priedite, Agate 2004 Латвия BJC Laimite
531 Priedite, Inga 1975 Латвия BJC Laimite
723 Puolakka, Risto 1963 Финляндия
724 Puolakka, Tuula 1968 Финляндия
729 Purmale, Solvita 1980 Латвия
575 Pusnins, Lukass 2006 Латвия
549 Puusaar, Sulev 1966 Tartu maakond
710 Pärn, Aivo 1968 Tartu maakond
652 Pärn, Alvar 1965 Pärnu maakond
793 Pärn, Sander 1992 Tartu maakond
577 Pärtelpoeg, Jüri 1969 Tartu maakond Certex
803 Põder, Tuuli 1979 Viljandi maakond
516 Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
608 Põldoja, Alar 1968 Tartu maakond
606 Põldoja, Ülle 1958 Tartu maakond OK Ilves
690 Põlgaste, Kairit 1985 Tartu maakond
689 Põlgaste, Rivo 1984 Tartu maakond
509 Põlluste, Priit 1971 Tartu maakond
809 Pütsep, Mailis 1992 Harju maakond
805 Rajando, Tõnu 1951 Harju maakond
528 Randoja, Renda 1972 Tartu maakond
514 Randoja, Riana 1995 Tartu maakond
661 Randviir, Kaja 1968 Tartu maakond
556 Rast, Henn 1974 Tartu maakond
552 Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond MTÜ TMB Element
607 Raudsepp, Joel 1971 Tartu maakond
594 Reim, Martin 1988 Tartu maakond
602 Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
643 Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
737 Remmelgas, Riste 1986 Harju maakond
639 Repkin, Peter 1971 Tartu maakond OMNIVA SK
704 Riismann, Andres 1972 Harju maakond
525 Rohtla, Maiu 1978 Tartu maakond
539 Rohtla, Rein 1974 Tartu maakond OMNIVA SK
712 Rooma, Tanel 1981 Tartu maakond MTÜ TMB Element
660 Rosin, Margus 1982 Põlva maakond BIGBANK AS
647 Rudissaar, Kätlyn 1982 Tartu maakond
634 Saag, Piret 1980 Tartu maakond
671 Saag, Tõnis 1978 Tartu maakond
529 Saaristu, Steven 1980 Tartu maakond
603 Saarlaid, Jaanus 1968 Harju maakond
695 Sabul, Indrek 1967 Harju maakond Columbus Eesti AS
791 Salumäe, Kaarel 1983 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
760 Sarap, Marleen 1992 Jõgeva maakond
578 Saudins, Rodrigo 2008 Латвия BJC Laimite
707 Saviir, Marit 1988 Tartu maakond
787 Seepter, Kaija 1987 Harju maakond
586 Seskena, Signe 1989 Латвия 5A-Valka / LV
515 Seskens, Leons 1956 Латвия 5A-Valka / LV
721 Shmits, Ilgvars 1986 Латвия 5A-Valka / LV
615 Shokman, Vladimir 1948 Tartu maakond
800 Siimer, Greete-Ly 1996 Jõgeva maakond Orkla Eesti AS
743 Siirak, Liina 1982 Jõgeva maakond
548 Sild, Herki 1973 Tartu maakond
722 Simpson, Liis 1991 Lääne maakond
658 Sipsaka, Katrin 1970 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
517 Sirkel, Sulev 1970 Harju maakond
657 Siseykina, Irina 1975 Россия
727 Skuja, Linda 1985 Латвия
604 Soha, Steffen 2005 Harju maakond
676 Soidla, Janar 1974 Harju maakond
683 Soll, Kristi 1981 Võru maakond
593 Soonberg, Kertu 1992 Tartu maakond
623 Soonberg, Maria 1988 Tartu maakond
583 Sorensen, Jan Bjorn 1951 Норвегия
766 Stallmeister, Laimi 1981 Tartu maakond
512 Starkopf, Elis-Helen 1997 Harju maakond
537 Starkopf, Kevin 1994 Harju maakond
571 Stsenov, Gleb 1986 Tartu maakond
716 Sukk, Alvar 1986 Tartu maakond
802 Sumenkov, Stanislav 1987 Россия
568 Sutt, Eleri 1981 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
765 Svazaite, Emily 2004 Литва
713 Sviggum, Tore Ingar 1953 Норвегия
738 Säde, Heli 1979 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
708 Sõõro, Lauri 1978 Tartu maakond
501 Sõõru, Argo 1969 Jõgeva maakond Tartu Rulluisuklubi
651 Süld, Janek 1982 Tartu maakond TMB Element SK
714 Talv, Alari 1975 Tartu maakond
679 Tamm, Helje 1983 Harju maakond
559 Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
674 Tammik, Jelena 1971 Harju maakond SG WEBER Ehitustooted AS
778 Tammistu, Eret 1992 Tartu maakond Swedbank AS
681 Teesalu, Grete-Janette 2000 Võru maakond
574 Tell, Jaan 1983 Tartu maakond TMB Element SK
702 Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
706 Tiido, Taavi 1992 Viljandi maakond
562 Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
774 Tiis, Pille 1972 Harju maakond Swedbank AS
757 Tiits, Tarmo 1990 Tartu maakond
669 Tiivoja, Maris 1986 Tartu maakond
601 Tiivoja, Martti 1985 Tartu maakond Mapri Ehitus OÜ
581 Toming, Birgit 2003 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
786 Toming, Kristel 1978 Harju maakond
677 Tomingas, Tõnu 1960 Jõgeva maakond
508 Toom, Ragnar 1969 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
646 Tooming, Maris 1988 Tartu maakond
801 Toru, Priit 1980 Jõgeva maakond Jõgeva Spordikeskus
709 Tosso, Nevel 1985 Tartu maakond
777 Tscherniak, Ilja 1967 Латвия
680 Turb, Ants 1945 Järva maakond
610 Tühane, Enn 1952 Harju maakond Kuldsed Käed
637 Tühane, Rene 1973 Harju maakond Kuldsed Käed
795 Udras, Karel 2003 Tartu maakond
807 Uibo, Toomas 1965 Harju maakond
670 Uibo, Veronika 1988 Tartu maakond
653 Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
589 Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
520 Vaher, Indrek 1972 Tartu maakond
686 Vainjärv, Hillar 1950 Harju maakond Ecoprint AS
645 Valge, Anu 1991 Tartu maakond HANZA Tartu team
621 Valk, Mart 1968 Tartu maakond
655 Vares, Vaido 1974 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
553 Veisman, Aivo 1965 Tartu maakond
631 Veske, Kaili 1971 Harju maakond
546 Viikmann, Argo 1968 Harju maakond
628 Viirsalu, Toomas 1973 Tartu maakond
664 Vink, Ene 1973 Tartu maakond
767 Visnapuu, Maria 1987 Tartu maakond Rullibaas
527 Visse, Tea 1961 Jõgeva maakond
582 Vitkovsky, Victor 1965 Россия
662 Väljari, Marek 1971 Harju maakond Kuldsed Käed
588 Võhma, Nele-Liis 2003 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
752 Võhmar, Kristi 1984 Ida-Viru maakond
784 Võlegzanin, Vladimir 1957 Ida-Viru maakond
744 Zasmuzecs, Nils 2002 Белоруссия
728 Zvilnis, Arnolds 1974 Латвия
626 Õun, Margus 1976 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
684 Õun, Piret 1979 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
667 Üts, Nele 2001 Harju maakond
Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
1020 Akimova, Ksenija 2001 Россия
1144 Aljama, Erki 1991 Harju maakond
1111 Aosaar, Sirle 1962 Lääne-Viru maakond
1003 Arm, Jaanika 1995 Harju maakond
1121 Arro, Krõõt 1997 Harju maakond
1016 Arumäe, Kaisa 1987 Tartu maakond
1178 Aun, Verdo 1980 Tartu maakond
1131 Batarags, Filips 1987 Латвия
1046 Belov, Roman 1981 Tartu maakond
1140 Bogopolskaia, Elena 1974 Россия
1097 Bula-Biteniece, Inta 1976 Латвия BJC Laimite
1152 Caikovs, Aleksandrs Nikolajs 2006 Латвия BJC Laimite
1035 Elken, Eneli 2001 Tartu maakond
1155 Engmann, Kati 1990 Harju maakond Orkla Eesti AS
1025 Ennok, Helen 2000 Tartu maakond
1059 Ernits, Anneli 1976 Tartu maakond
1057 Fadeev, Aleksandr 1989 Tartu maakond
1112 Fedorkova, Natalia 1968 Россия BikeSkiTeam Gornyak
1030 Gubskii, Miroslav 2004 Россия
1165 Hallik, Harriet 2009 Tartu maakond
1164 Hallik, Kristina 1977 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
1114 Haube, Grete 1999 Harju maakond
1098 Henno, Elisabeth 2002 Tartu maakond Astormat OÜ
1076 Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1143 Hiir, Hanna Saara 2006 Tartu maakond
1101 Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq
1041 Ilves, Rebecca 2002 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
1066 Ivanenko, Timurs 2010 Латвия BJC Laimite
1095 Jaagant, Liis 1989 Tartu maakond
1091 Jakobson, Janika 1970 Tartu maakond IMPULS Spordiklubi
1109 Jakušev, Kirill 1983 Ida-Viru maakond
1012 Jaska, Ahto 1965 Tartu maakond
1047 Juursoo, Meelis 1970 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
1032 Järve, Märt 2004 Tartu maakond
1062 Järve, Nora 2006 Tartu maakond
1080 Järve, Taivo 1967 Tartu maakond
1116 Kaasik, Krete 2000 Järva maakond
1132 Kaeramaa, Jüri 1963 Tartu maakond
1015 Kainel, Georg 2006 Harju maakond
1010 Kajak, Kristiina 1987 Harju maakond
1044 Kajak, Triin 1986 Tartu maakond
1142 Kals, Mart 1981 Tartu maakond
1042 Kalvane, Estere 2009 Латвия BJC Laimite
1088 Kangur, Merle 1972 Tartu maakond
1102 Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
1026 Kase, Kadri 2000 Pärnu maakond
1157 Katsalukha, Natalia 1988 Ida-Viru maakond
1089 Kattai, Eeva 2007 Tartu maakond
1175 Kattai, Roman 1966 Tartu maakond Tartumaa Sangpommiklubi
1069 Keernik, Andres 2009 Tartu maakond
1056 Kerner, Urve 1975 Tartu maakond
1061 Kibur, Piret 1984 Tartu maakond
1023 Kiik, Aare 1957 Tartu maakond
1156 Kilki, Anu 1970 Lääne-Viru maakond
1034 Krastina, Anete 2000 Латвия 5A-Valka / LV
1005 Kraus, Indrek 1980 Rapla maakond
1139 Kruusmann, Heli-Ly 2008 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
1068 Kubjas, Annagreta 1997 Põlva maakond
1037 Kubjas, Arlina 1994 Harju maakond
1040 Kukk, Maris 1972 Jõgeva maakond
1022 Kuntu, Marion 1979 Harju maakond
1021 Känd, Ivo 1958 Tartu maakond
1011 Lace, Annija 2006 Латвия BJC Laimite
1093 Laul, Getter 1985 Tartu maakond
1127 Lebedev, Sergei 1952 Россия
1166 Leiten, Kadri 1981 Tartu maakond
1161 Leiten, Raavo 1984 Tartu maakond BIGBANK AS
1146 Lejstrauta, Astra 1974 Латвия BJC Laimite
1150 Lejstrauta, Marta 2008 Латвия BJC Laimite
1145 Lejstrauts, Janis 1974 Латвия BJC Laimite
1151 Lejstrauts, Karlis 2010 Латвия BJC Laimite
1063 Leola, Heily 1980 Tartu maakond
1174 Lewandowski, Jacek 1971 Польша
1009 Liepins, Ricards 2009 Латвия BJC Laimite
1158 Liivamägi, Merilin 1996 Harju maakond
1024 Lind, Leidi 1983 Harju maakond
1135 Lindmäe, Mailis 1996 Tartu maakond AS G4S Eesti
1138 Lipp, Gerlin 2009 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
1136 Loo, Lille 1974 Jõgeva maakond Tartu Rulluisuklubi
1100 Loost, Raivo 1979 Tartu maakond AS G4S Eesti
1053 Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
1054 Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
1050 Luide, Jaak 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
1125 Luik, Robin 2008 Saare maakond
1084 Luug, Veiko 1974 Tartu maakond SK ProRunner
1052 Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
1154 Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
1172 Lõhmus, Silja 1961 Tartu maakond SEB Pank AS
1081 Lõo, Aune 1979 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
1120 Lüüde, Triinu 1989 Tartu maakond
1103 Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq
1168 Maasing, Marko 1974 Tartu maakond Ikodor AS
1105 Matkur, Oliver 1985 Harju maakond
1128 Meigas, Kirsi Gertrud 2005 Джибути
1133 Mereäär, Maarja-Liis 1993 Tartu maakond
1130 Meriloo, Urmas 1972 Tartu maakond
1055 Metsa, Erkki 1975 Tartu maakond
1117 Mikson, Mari 1996 Järva maakond
1004 Mutli, Andrus 1969 Tartu maakond
1122 Muuli, Viktor 1966 Tartu maakond
1162 Nurk, Aet 1960 Tartu maakond
1013 Närep, Rene 1986 Harju maakond
1086 Ojaperv, Annaleen 2010 Harju maakond
1073 Ojaperv, Evelyn 1979 Harju maakond
1060 Ojaperv, Kaido 1974 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
1051 Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
1075 Paas, Raili 1979 Tartu maakond
1031 Pagar, Janno 1986 Rapla maakond
1148 Pagar, Victoria 2009 Rapla maakond
1173 Paidre, Andre 2005 Tartu maakond
1006 Palover, Meelis 1975 Tartu maakond Suusahullud
1110 Paluoja, Elleka 1979 Jõgeva maakond
1008 Pappel, Susanna 2006 Harju maakond Rullibuss Team
1163 Peterson, Kati 1982 Tartu maakond
1094 Pettai, Martin 1983 Viljandi maakond Cybernetica AS
1038 Piir, Evelin 1980 Tartu maakond
1092 Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
1085 Pormeister, Kaspar 2008 Harju maakond
1064 Prieditis, Mikelis 2009 Латвия BJC Laimite
1115 Promm, Karl-Robert 1999 Harju maakond
1082 Prüüs, Kaire 1972 Tartu maakond
1007 Pusnins, Arno 2008 Латвия
1036 Puus, Uuno 1956 Tartu maakond
1108 Pärnapuu, Aire 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1065 Pärtelpoeg, Karin 2005 Tartu maakond
1149 Racika, Emilija 2009 Латвия BJC Laimite
1087 Raiv-Altosaar, Naima 1976 Valga maakond Hauka Veloklubi
1177 Ramul, Leo 1952 Võru maakond
1126 Rebane, Carmel 2006 Tartu maakond
1113 Rebane, Carola 2008 Harju maakond AS G4S Eesti
1072 Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
1104 Reinberg, Janely 2004 Tartu maakond
1067 Reitalu, Arvo 1948 Harju maakond
1070 Reitalu, Kadri 1957 Harju maakond
1027 Rump, Alina 1977 Rapla maakond
1176 Rääk, Tarmo 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
1043 Saar, Aire 1980 Tartu maakond
1171 Saar, Kätlin-Maria 1997 Harju maakond
1167 Saarmann, Liisi 1994 Tartu maakond
1019 Saarna, Kerly 1989 Tartu maakond
1045 Saaroja, Sulev 1967 Tartu maakond
1048 Sander, Robert 2005 Tartu maakond
1170 Sepp, Aivo 1968 Harju maakond
1002 Silvet, Jaan 1978 Harju maakond Rimi Eesti Food AS
1141 Silvet, Monika 1976 Harju maakond
1049 Sirk, Tuuli 1985 Tartu maakond
1153 Skutans, Emils 2012 Латвия BJC Laimite
1028 Skutans, Endijs 2010 Латвия BJC Laimite
1017 Snikere, Sofija Tina 2008 Латвия BJC Laimite
1119 Soha, Kristen 2009 Harju maakond
1159 Sumyk, Sofiia 2004 Украина
1160 Suur, Kati 1991 Põlva maakond
1147 Sõna, Siiri 1971 Tartu maakond
1118 Tamsalu, Kirsi 2004 Järva maakond
1129 Tarmet, Lisandra 2009 Harju maakond Rullibuss Team
1107 Teekivi, Heliise Doris 2005 Tartu maakond
1099 Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1014 Timermanis, Markuss 2010 Латвия BJC Laimite
1074 Toivonen, Maris 1972 Tartu maakond
1018 Tolmane, Beate 2007 Латвия kmsbp.lv/Jurmala
1137 Toming, Ketlin 2007 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
1033 Treimane, Madara 2006 Латвия BJC Laimite
1078 Trolla, Jana 1975 Tartu maakond
1106 Tölp, Signe 1975 Tartu maakond
1071 Uha, Marleen 2006 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
1079 Uueküla, Eve 1960 Ida-Viru maakond
1124 Vaino, Taavi 2006 Tartu maakond
1123 Vaino, Tiia 1968 Tartu maakond
1083 Vallimäe, Lisbeth 2002 Tartu maakond
1077 Vallimäe, Valmar 1974 Tartu maakond
1001 Vana, Janek 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
1058 Vares, Anna-Liisa 2001 Tartu maakond
1029 Vares, Rein 1970 Tartu maakond Päästeamet
1096 Vattsar, Leanika 1999 Tartu maakond
1169 Veike, Helena 1991 Tartu maakond
1090 Vellerind, Rain 1965 Harju maakond
1134 Vihalemm, Harri 1966 Valga maakond Ruuveni Spordiklubi

Skate partner

K2 Skate

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Enervit Eesti Pagar Embach Mariine Auto

Supporters

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Bambona Eesti Teed Synlab

Supporters

Ehitusmeister Respo Balbiino E-Turist Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre

Media Partners

Ajakiri Sport Scanpix Ma Olen Rattur

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium