Участники

TILLUsõit ja MINImaraton

Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
Allaje, Karel 2010 Tartu maakond
Batarags, Gustavs 2011 Латвия
Degen, Annika 2011 Бельгия
Degen, Rouven 2011 Бельгия
Denisova, Greta 2014 Tartu maakond
Eber, Egert Marten 2013 Tartu maakond
Erik, Rika 2010 Tartu maakond
Iljin, Martin 2016 Tartu maakond
Iljin, Steven 2012 Tartu maakond
Kalberg, Toomas-Viljar 2011 Ida-Viru maakond
Kallari, Katri 2008 Tartu maakond
Kartau, Ly 2010 Harju maakond
Kartau, Triin 2010 Harju maakond
Kirsin, Erik 2012 Tartu maakond
Kiuru, Hans-Kristjan 2012 Tartu maakond
Koltsov, Liisbet 2012 Tartu maakond
Kongi, Kerret 2009 Tartu maakond
Kongi, Markus 2005 Tartu maakond
Kuldmäe, Gerthu 2012 Tartu maakond
Kuldmäe, Grethe 2010 Tartu maakond
Kõrts, Mirtel 2010 Tartu maakond
Lehtsaar, Linda 2010 Tartu maakond
Lints, Elise 2013 Harju maakond
Madi, Epp Mariel Hiie 2010 Tartu maakond
Miljukov, Marten 2012 Tartu maakond
Mäeks, Aleksandria 2009 Lääne-Viru maakond
Nädal, Karmen 2005 Tartu maakond
Nädal, Märten 2009 Harju maakond
Panarin, Yaroslav 2014 Tartu maakond
Parbus, Ragnar 2011 Tartu maakond
Paulson, Janis 2011 Tartu maakond
Pent, Simona 2010 Tartu maakond
Pääbus, Sanna-Stella 2011 Tartu maakond
Pääbus, Sanne-Stiina 2010 Tartu maakond
Rooni, Ron 2007 Harju maakond
Rosenthal, Karl Rasmus 2008 Tartu maakond
Rosenthal, Kädi 2007 Tartu maakond
Rosenthal, Liisbeth 2010 Tartu maakond
Rosenthal, Sander 2017 Tartu maakond
Rähn, Liise 2010 Tartu maakond
Rähn, Loore 2012 Tartu maakond
Shvedava, Evelina 2011 Белоруссия
Shvedava, Taisa 2013 Белоруссия
Silvet, Neleri 2010 Harju maakond
Simeonova, Šarlotte 2011 Tartu maakond
Snikeris, Daniels Filips 2012 Латвия
Sokolov, Artur 2016 Tartu maakond
Sokolov, Maksim 2007 Tartu maakond
Soll, Kristjan 2013 Võru maakond
Soll, Sander 2009 Võru maakond
Solodova, Iuliia 2011 Латвия
Soome, Lisandra 2013 Viljandi maakond
Suits, Kaisa 2014 Tartu maakond
Suits, Kristin 2011 Tartu maakond
Sussen, Stella 2013 Tartu maakond
Svazas, Domantas 2011 Литва
Tamm, Reiko 2010 Tartu maakond
Tammekivi, Mathias 2012 Valga maakond
Tammekivi, Mihkel 2014 Valga maakond
Tammekun, Elsa Helin 2012 Tartu maakond
Teniste, Lars Robert 2015 Tartu maakond
Teniste, Tristan Erik 2011 Tartu maakond
Titov, Daniil 2012 Tartu maakond
Tolmanis, Haralds 2010 Латвия
Toomsalu, Richard Hugo 2012 Harju maakond
Tsibernaja, Katrin 2008 Tartu maakond
Tsibernõi, Aleks 2010 Tartu maakond
Tsibernõi, Artur 2011 Tartu maakond
Vana, Janeli 2011 Tartu maakond
Vassel, Dana 2009 Tartu maakond
Vesso, Sofia 2018 Tartu maakond
Vesso, Victoria 2015 Tartu maakond
Viirsalu, Jakob 2011 Tartu maakond
Änilane, Eliise 2012 Harju maakond
Änilane, Heleri 2007 Harju maakond
Ärm, Oliver 2013 Tartu maakond
Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
Belinis, Mark 2011 Harju maakond
Degen, Liisa-Maria 2008 Бельгия
Denisov, Gerd 2008 Tartu maakond
Ennok, Elian 2006 Tartu maakond
Ennok, Helen 2000 Tartu maakond
Hõlpus, Juhan 2009 Tartu maakond
Igga, Kristjan 2007 Viljandi maakond
Igga, Marten 2010 Viljandi maakond
Jõgi, Keirit 2007 Viljandi maakond
Kipli, Kristiina 2005 Tartu maakond
Klaas, Ferdinand 2012 Tartu maakond
Koiduaru, Ketlin 2009 Tartu maakond
Koiduaru, Lisette 2007 Tartu maakond
Konrad, Anette Elisabeth 2008 Tartu maakond
Kütt, Sirli 2008 Tartu maakond
Lace, Annija 2006 Латвия
Leets, Heleen 2008 Tartu maakond
Lejstrauta, Marta 2008 Латвия
Lejstrauts, Karlis 2010 Латвия
Leppik, Franka 2009 Tartu maakond
Madi, Kristiina Maare Maria 2007 Tartu maakond
Madi, Marko Uku Tõdu 2005 Tartu maakond
Masing, Kristin 2007 Tartu maakond
Mäeks, Andrias 2009 Lääne-Viru maakond
Parbus, Eva 2009 Tartu maakond
Paulson, Kätriin 2008 Tartu maakond
Penner, Andero 2010 Tartu maakond
Penner, Emil 2008 Tartu maakond
Penner, Rando 2011 Tartu maakond
Peterson, Elisabet 2006 Tartu maakond
Piilberg, Laura Liisa 2008 Tartu maakond
Rahumägi, Raili 2008 Harju maakond
Reinberg, Janely 2004 Tartu maakond
Rybalko, Oleksii 2008 Украина
Saag, Salme 2010 Tartu maakond
Sepp, Kadi 2001 Tartu maakond
Silvet, Karola 2009 Tartu maakond
Silvet, Ketlin 2005 Harju maakond
Silvet, Merili 2007 Harju maakond
Snikere, Sofija Tina 2008 Латвия
Solodova, Iuliia 2011 Латвия
Sussen, Selina 2007 Tartu maakond
Sussen, Siim 2002 Tartu maakond
Svazas, Domantas 2011 Литва
Tamm, Annamarii 2007 Tartu maakond
Tamm, Robin 2008 Tartu maakond
Tarmet, Lisandra 2009 Harju maakond
Tolmane, Beate 2007 Латвия
Toming, Ketlin 2007 Lääne-viru maakond
Uksov, Andres Luka 2007 Tartu maakond
Unt, Helena 2009 Tartu maakond
Vahter, Liisa 2006 Harju maakond
Vallimäe, Lisbeth 2002 Tartu maakond
Vallimäe, Rasmus 2005 Tartu maakond
Veltmann, Carmen 2004 Tartu maakond
Vider, Kirke Stefani 2008 Tartu maakond
Õim, Karl 1995 Tartu maakond

Skate partner

K2 Skate

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Enervit Eesti Pagar Embach Mariine Auto

Supporters

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Bambona Eesti Teed Synlab

Supporters

Ehitusmeister Respo Balbiino E-Turist Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre

Media Partners

Ajakiri Sport Scanpix Ma Olen Rattur

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium