Участники

TILLUsõit ja MINImaraton

Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
Aizstrauts, Ernests 2011 Латвия
Alakivi, Ly Anny 2008 Tartu maakond
Alakivi, Olaf Olev 2005 Tartu maakond
Allaje, Karel 2010 Tartu maakond
Belõi, Oleg 2013 Tartu maakond
Biteniece, Asnate 2013 Латвия
Borina, Anneli 2007 Tartu maakond
Datsjuk, Kirill 2013 Tartu maakond
Degen, Annika 2011 Бельгия
Degen, Rouven 2011 Бельгия
Erik, Rika 2010 Tartu maakond
Goos, Kristjan 2012 Tartu maakond
Goos, Kätlin 2008 Tartu maakond
Hanko, Fantagiro 2004 Tartu maakond
Haossar, Elisabeth 2011 Jõgeva maakond
Heerik, Carolin Heily 2010 Tartu maakond
Heerik, Cassandra Cecilia 2008 Tartu maakond
Ilin, Elisey 2014 Россия
Ilves, Emili 2011 Tartu maakond
Ivanova, Alika 2010 Harju maakond
Ivask, Eliise 2009 Jõgeva maakond
Ivask, Joanna 2011 Jõgeva maakond
Jalak, Karolin 2007 Jõgeva maakond
Jaska, Anna-Liza 2012 Tartu maakond
Jevin, Anna Karina 2004 Harju maakond
Jevin, Emilia 2010 Harju maakond
Jurevica, Loreta Luize 2006 Латвия
Järve, Miira 2010 Tartu maakond
Jüris, Johanna-Marie 2013 Tartu maakond
Kaha, Miia 2011 Tartu maakond
Kalle, Martin 2009 Tartu maakond
Kalvik, Mirjam 2009 Harju maakond
Kannel, Magda 2010 Tartu maakond
Kannisto, Madli 2009 Tartu maakond
Kannisto, Märten 2010 Tartu maakond
Karja, Kaidi 2013 Tartu maakond
Karja, Kaisa 2010 Tartu maakond
Karja, Karmen 2011 Tartu maakond
Karjane, Johanna-Janeli 2009 Tartu maakond
Karro, Liselle 2012 Tartu maakond
Kaur, Braien 2011 Valga maakond
Keernik, Karl Joosep 2007 Tartu maakond
Kellamäe, Kirke Maria 2010 Tartu maakond
Kiiker, Anna 2010 Tartu maakond
Kiiker, Emma 2010 Tartu maakond
Kippasto, Ursula 2008 Tartu maakond
Kivila, Kaspar 2012 Tartu maakond
Kivila, Marten 2012 Tartu maakond
Kivima, Geidi 2013 Pärnu maakond
Kivima, Simo 2014 Pärnu maakond
Kivimaa, Anna Karoliina 2011 Tartu maakond
Koltsov, Liisbet 2012 Tartu maakond
Kongi, Kerret 2009 Tartu maakond
Kongi, Markus 2005 Tartu maakond
Konrads, Ralfs 2007 Латвия
Kralik, Ronja 2010 Harju maakond
Kruusmann, Heli-Ly 2008 Lääne-Viru maakond
Kuldmäe, Gerthu 2012 Tartu maakond
Kuldmäe, Grethe 2010 Tartu maakond
Kumm, Anastasia 2013 Tartu maakond
Kuus, Gerda Karoliina 2009 Võru maakond
Kuus, Helin 2011 Võru maakond
Kuus, Jaan 2015 Võru maakond
Kuus, Karl Markus 2010 Võru maakond
Kärsin, Mia Grete 2010 Tartu maakond
Käsk, Armin 2013 Tartu maakond
Kõrts, Mirtel 2010 Tartu maakond
Lace, Annija 2006 Латвия
Laht, Kert 2010 Tartu maakond
Lehtsaar, Linda 2010 Tartu maakond
Lell, Kaspar 2009 Tartu maakond
Lell, Stella 2010 Tartu maakond
Lepp, Kristjan 2009 Tartu maakond
Lepp, Mihkel 2011 Tartu maakond
Leppsoo, Andres 2008 Tartu maakond
Leppsoo, Elina Marie 2011 Tartu maakond
Liepins, Ricards 2009 Латвия
Lille, Säde-Ly 2010 Tartu maakond
Lissovskaja, Jekaterina 2004 Tartu maakond
Lissovskaja, Jelizaveta 2008 Tartu maakond
Lissovskaja, Tatjana 2012 Tartu maakond
Livcane, Daniela Anna 2010 Латвия
Lohk, Nele 2010 Pärnu maakond
Look, Grethe 2010 Tartu maakond
Lorenz, Jesper 2009 Tartu maakond
Lorenz, Mia-Maria 2007 Tartu maakond
Lumiste, Karita 2011 Tartu maakond
Lumiste, Karl 2003 Tartu maakond
Lõvi, Aksel 2011 Tartu maakond
Lõvi, Aleks 2009 Tartu maakond
Maasen, Elis 2011 Tartu maakond
Maat, Maribel 2011 Tartu maakond
Madi, Epp Mariel Hiie 2010 Tartu maakond
Madisson, Eliisabet 2011 Tartu maakond
Matto, Riko 2010 Tartu maakond
Miljukov, Marten 2012 Tartu maakond
Miller, Helena 2009 Tartu maakond
Muru, Heidi 2007 Tartu maakond
Mäesepp, Maru 2011 Tartu maakond
Mäesepp, Minna Li 2010 Tartu maakond
Mängli, Damian 2012 Tartu maakond
Müürisepp, Laura 2009 Harju maakond
Nezamovs, Kristaps 2007 Латвия
Novikova, Daniela 2010 Латвия
Nurgamaa, Mirjam 2010 Ida-Viru maakond
Nurk, Kirsi 2012 Tartu maakond
Nuuter, Gerli 2010 Tartu maakond
Nuuter, Kadri 2008 Tartu maakond
Oinats, Lisete 2005 Tartu maakond
Oinats, Relibet 2008 Tartu maakond
Ojaste, Markkus 2010 Tartu maakond
Otsa, Rihard 2014 Tartu maakond
Pagar, Victoria 2009 Rapla maakond
Paidre, Andre 2005 Tartu maakond
Paltseri, Martha 2009 Tartu maakond
Panarin, Yaroslav 2014 Tartu maakond
Pappel, Sandra 2012 Harju maakond
Parbus, Ragnar 2011 Tartu maakond
Parksepp, Maris 2010 Tartu maakond
Penner, Rando 2011 Tartu maakond
Pentjärv, Mattias 2010 Tartu maakond
Pihu, Loone 2014 Tartu maakond
Pihu, Marta 2012 Tartu maakond
Piir, Marta 2010 Tartu maakond
Pikk, Sofia 2008 Tartu maakond
Pitka, Mia-Elise 2007 Tartu maakond
Plaas, Sandra 2009 Tartu maakond
Pluum, Ellinor 2011 Tartu maakond
Pormeister, Annabel 2011 Harju maakond
Pormeister, Kaspar 2008 Harju maakond
Priedite, Mare 2013 Латвия
Prieditis, Mikelis 2009 Латвия
Pruuli, Angela 2006 Tartu maakond
Pärn, Lenna 2011 Tartu maakond
Pärn, Mairold 2011 Tartu maakond
Pääbus, Sanna-Stella 2010 Tartu maakond
Pääbus, Sanne-Stiina 2011 Tartu maakond
Põlluste, Kristella 2010 Tartu maakond
Raidma, Kalle 2011 Harju maakond
Raie, Arabella 2011 Harju maakond
Randmaa, Martti 2010 Tartu maakond
Raudsepp, Kennert 2013 Tartu maakond
Raudsepp, Kregor 2007 Tartu maakond
Reimand, Janeli 2009 Tartu maakond
Reimand, Ronja 2011 Tartu maakond
Reinhold, Elaisa 2011 Tartu maakond
Reinhold, Mairold 2009 Tartu maakond
Roogsoo, Ilona 2010 Tartu maakond
Roogsoo, Rasmus 2008 Tartu maakond
Roos, Ingrid 2007 Tartu maakond
Roos, Oskar 2012 Tartu maakond
Roos, Urmas 2012 Tartu maakond
Rosenthal, Karl Rasmus 2008 Tartu maakond
Rosenthal, Kädi 2007 Tartu maakond
Rosenthal, Liisbeth 2010 Tartu maakond
Rybalko, Oleksii 2008 Украина
Rähn, Liise 2010 Tartu maakond
Rähn, Loore 2012 Tartu maakond
Saag, Salme 2010 Tartu maakond
Saaremets, Markus 2009 Tartu maakond
Sahharov, Anton 2009 Ida-Viru maakond
Sameli, Simona 2010 Tartu maakond
Saudins, Rodrigo 2008 Латвия
Saviauk, Emma 2008 Tartu maakond
Sikk, Theron 2013 Tartu maakond
Sild, Mari 2010 Tartu maakond
Sillard, Maribel 2006 Tartu maakond
Sillard, Roosbet 2010 Tartu maakond
Silvet, Neleri 2010 Harju maakond
Simeonova, Šarlotte 2011 Tartu maakond
Skobelev, Liiz-Marie 2006 Harju maakond
Skutans, Emils 2012 Латвия
Skutans, Endijs 2010 Латвия
Snikere, Sofija Tina 2008 Латвия
Sokolov, Maksim 2007 Tartu maakond
Soll, Kristjan 2013 Võru maakond
Soll, Sander 2009 Võru maakond
Sula, Berit 2010 Harju maakond
Takk, Mirtel 2009 Põlva maakond
Tamm, Reiko 2010 Tartu maakond
Teniste, Tristan Erik 2011 Tartu maakond
Ternitski, Kristofer 2010 Tartu maakond
Ternitski, Kätrin 2012 Tartu maakond
Tiidrus, Maren 2008 Tartu maakond
Tiidrus, Marten 2011 Tartu maakond
Toomsalu, Richard Hugo 2012 Harju maakond
Tsibernaja, Katrin 2008 Tartu maakond
Tsibernõi, Aleks 2010 Tartu maakond
Tsibernõi, Artur 2011 Tartu maakond
Tämm, Mihkel 2011 Tartu maakond
Tšikanov, Grete 2011 Tartu maakond
Uus, Mirell 2012 Valga maakond
Uus, Ragnar 2016 Tartu maakond
Vana, Janeli 2011 Tartu maakond
Vares, Andro 2009 Tartu maakond
Ventšikov, Kristofer 2016 Tartu maakond
Verves, Danylo 2010 Tartu maakond
Verves, Elizaveta 2010 Tartu maakond
Viljak, Karl-Oskar 2008 Tartu maakond
Viljak, Oliver 2010 Tartu maakond
Villiko, Emily 2010 Tartu maakond
Villiko, Uku-Arthur 2012 Tartu maakond
Vinogradina, Erica 2012 Tartu maakond
Vinogradina, Karina 2009 Tartu maakond
Vlasova, Varvara 2014 Россия
Väärsi, Raian 2008 Tartu maakond
Väärsi, Rianna 2009 Tartu maakond
Änilane, Eliise 2012 Harju maakond
Änilane, Heleri 2007 Harju maakond
Ärmann, Eia Mia 2010 Tartu maakond
Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
Aasaru, Ingrid 2014 Tartu maakond
Aasaru, Mirjam 2009 Tartu maakond
Alop, Lotta 2009 Tartu maakond
Andrei, Roosi Õie 2002 Tartu maakond
Aru, Birgit 2010 Tartu maakond
Aru, Triinu 2009 Tartu maakond
Arvi, Stella 1995 Tartu maakond
Degen, Liisa-Maria 2008 Бельгия
Ehin, Agata 2008 Tartu maakond
Ennok, Elian 2006 Tartu maakond
Ernits, Liis 2004 Tartu maakond
Grigorjuk, Mihhail 2004 Harju maakond
Gubskii, Miroslav 2004 Россия
Gulbinovs, Mihails 2008 Латвия
Hallik, Harriet 2009 Tartu maakond
Halling, Heti Rebeka 2008 Tartu maakond
Halling, Liis Ethel 2008 Tartu maakond
Halling, Martha 2006 Tartu maakond
Harkmann, Nete Nicole 2008 Tartu maakond
Hõlpus, Juhan 2009 Tartu maakond
Igga, Kristjan 2007 Viljandi maakond
Igga, Marten 2010 Viljandi maakond
Ilin, Nikita 2009 Россия
Ilves, Lisete 2010 Võru maakond
Jankovska, Laura 2005 Латвия
Joost, Marti 2008 Tartu maakond
Järve, Jörgen 2006 Tartu maakond
Järve, Miira 2010 Tartu maakond
Järve, Märt 2004 Tartu maakond
Järve, Nora 2006 Tartu maakond
Jõgi, Keirit 2007 Viljandi maakond
Jõgi, Philip 2005 Harju maakond
Kaha, Maarja 2008 Tartu maakond
Kainel, Georg 2006 Harju maakond
Kalvane, Estere 2009 Латвия
Kalvane, Katrina 2005 Латвия
Kalvik, Mirjam 2009 Harju maakond
Kannel, Indrek 2009 Tartu maakond
Kasemaa, Ken 2005 Jõgeva maakond
Kasemaa, Mairon 2006 Jõgeva maakond
Kask, Käroliina 2003 Tartu maakond
Kattai, Eeva 2007 Tartu maakond
Kazantseva, Carmen 2007 Viljandi maakond
Keernik, Andres 2009 Tartu maakond
Keskküla, Merily 2000 Tartu maakond
Kivila, Henri 2004 Harju maakond
Koiduaru, Ketlin 2009 Tartu maakond
Koiduaru, Lisette 2007 Tartu maakond
Kool, Hanna Reena 2004 Tartu maakond
Krull, Heinrich 2000 Tartu maakond
Krull, Oskar 2002 Tartu maakond
Kruusmann, Heli-Ly 2008 Lääne-Viru maakond
Kukk, Berit 2005 Jõgeva maakond
Kukk, Grete 2003 Jõgeva maakond
Kuklane, Kaija-Liisa 2007 Võru maakond
Kumm, Elina 2008 Tartu maakond
Kuus, Ott 2008 Võru maakond
Kuusik, Laura 2003 Tartu maakond
Kähr, Keity 2007 Tartu maakond
Känd, Mihkel 1999 Tartu maakond
Kütt, Käroli 2005 Harju maakond
Laaniste, Rebeka 2005 Tartu maakond
Lehtsaar, Lenna 2006 Tartu maakond
Lellep, Annabel 2006 Tartu maakond
Lohk, Liisi 2006 Pärnu maakond
Lokk, Henri 2007 Tartu maakond
Lokk, Maria 2009 Tartu maakond
Madi, Kristiina Maare Maria 2007 Tartu maakond
Madi, Marko Uku Tõdu 2005 Tartu maakond
Malmre, Joosep 2003 Tartu maakond
Malnaca, Signe 2005 Латвия
Masing, Kristin 2007 Tartu maakond
Mutso, Emilija 2004 Tartu maakond
Männiste, Gert 2007 Tartu maakond
Möller, Mirtel Mileen 2008 Tartu maakond
Novikova, Daniela 2010 Латвия
Nurmsalu, Hardi 2008 Tartu maakond
Oder, Kaia 2010 Tartu maakond
Ojaperv, Annaleen 2010 Harju maakond
Ott, Hanneloore 2009 Harju maakond
Pae, Hans-Herman 2010 Tartu maakond
Pappel, Susanna 2006 Harju maakond
Parbus, Eva 2009 Tartu maakond
Pechter, Kalju Yuan 2009 Tartu maakond
Pedaste, Berit 2004 Tartu maakond
Pedaste, Karel 2006 Tartu maakond
Penner, Andero 2010 Tartu maakond
Penner, Emil 2008 Tartu maakond
Pensa, Anna-Triin 2008 Tartu maakond
Pensa, Pille-Riin 2006 Tartu maakond
Peterson, Elisabet 2006 Tartu maakond
Pihlak, Eliis 2008 Lääne-Viru maakond
Pihu, Hanna 2007 Tartu maakond
Piir, Noora 2007 Tartu maakond
Poll, Laura 2009 Tartu maakond
Poll, Liisa 2009 Tartu maakond
Priedite, Agate 2004 Латвия
Prohorenko, Kerli 2005 Jõgeva maakond
Puusta, Marten 2009 Tartu maakond
Pärtelpoeg, Karin 2005 Tartu maakond
Põlluste, Kristofer 2007 Tartu maakond
Rahumägi, Raili 2008 Harju maakond
Raudsepp, Getrin 2005 Lääne-Viru maakond
Reinberg, Janely 2004 Tartu maakond
Reinumägi, Emma 2002 Tartu maakond
Rohtla, Annabel 2005 Tartu maakond
Rohtla, Meribel 2005 Tartu maakond
Saar, Karl Leonhard 2006 Tartu maakond
Saar, Rene Helen 2004 Tartu maakond
Sahharov, Andrei 2007 Ida-Viru maakond
Sandell, Selina 2014 Tartu maakond
Sandell, Stella 2012 Tartu maakond
Sander, Robert 2005 Tartu maakond
Seim, Stella 2006 Tartu maakond
Silvet, Karola 2009 Tartu maakond
Silvet, Ketlin 2005 Harju maakond
Silvet, Merili 2007 Harju maakond
Skutans, Emils 2012 Латвия
Skutans, Endijs 2010 Латвия
Snikere, Patricija Elizabete 2004 Латвия
Soha, Kristen 2009 Harju maakond
Soha, Steffen 2005 Harju maakond
Somelar, Karel 2002 Tartu maakond
Soonvald, Anette Liis 2005 Tartu maakond
Soorm, Aleksandr 2005 Tartu maakond
Sula, Nele 2006 Harju maakond
Sumyk, Sofiya 2004 Украина
Suurpere, Robin 2005 Tartu maakond
Sõber, Birgit 2008 Tartu maakond
Sõber, Kristin 2005 Tartu maakond
Tamm, Annamarii 2007 Tartu maakond
Tamm, Art Markkus 2006 Jõgeva maakond
Tamm, Helena 2008 Tartu maakond
Tamm, Kirke 2006 Tartu maakond
Tamm, Robin 2008 Tartu maakond
Teekivi, Heliise Doris 2005 Tartu maakond
Terepson, Telle Tereesa 2006 Tartu maakond
Tiisler, Kaspar 2006 Tartu maakond
Tiisler, Rasmus 2006 Tartu maakond
Toming, Ketlin 2007 Lääne-Viru maakond
Treier, Amanda Margaret 2002 Tartu maakond
Treimane, Madara 2006 Латвия
Tätte, Markus 2008 Tartu maakond
Tšikanov, Maia 2007 Harju maakond
Uksov, Andres Luka 2007 Tartu maakond
Vaino, Taavi 2006 Tartu maakond
Vallimäe, Lisbeth 2002 Tartu maakond
Vallimäe, Rasmus 2005 Tartu maakond
Vares, Anna-Liisa 2001 Tartu maakond
Vassel, Dana 2009 Tartu maakond
Veltmann, Carmen 2004 Tartu maakond
Veske, Anet 2009 Tartu maakond
Vestung, Laura Loviise 2008 Harju maakond
Vink, Marleen 2007 Tartu maakond
Vorobjov, Aleksei 2008 Tartu maakond
Ärmann, Kristella 1997 Tartu maakond

Skate partner

K2 Skate

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Craft Enervit Eesti Pagar

Supporters

Lõunakeskus Tartu Terminal G4S Maks & Moorits EY Põltsamaa Löfbergs Lila Bambona Viking Line Eesti Teed Synlab

Supporters

Ehitusmeister Respo Mariine Auto Balbiino E-Turist Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre Valio

Media Partners

Ajakiri Sport AjaLeht Ajakiri Jooksja Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix Raadio Elmar

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium