Участники

Rattaralli

Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
Aal, Jaanus 1981 Tartu maakond Enics Eesti AS
Aalik, Marko 1975 Harju maakond
Aalto, Matti 1955 Финляндия
Aalto, Mikko 1963 Финляндия
Aamisepp, Tõnu 1953 Harju maakond Kiili Spordiklubi
Aas, Andres 1977 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Aas, Innar 1971 Harju maakond
Abolins, Janis 1976 Латвия Virsotne/MARMOT
Adajatullin, Rustam 1973 Harju maakond InFocus
Adams, Markus 2001 Valga maakond
Adamson, Anni 1992 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Adamson, Kaur 1989 Tartu maakond TMB Element SK
Adamson, Monika 1977 Tartu maakond
Adats, Niklavs 1972 Латвия
Adijans, Edgars 1975 Латвия
Adosson, Ivo 1973 Tartu maakond
Agabalyan, Marat 1979 Россия temptraining.ru
Ahlstrand, Sten 1951 Финляндия West Finn Tour
Ailt, Priit 1983 Harju maakond
Ajaots, Meelis 1968 Tartu maakond Suusahullud
Akenpärg, Egert 1986 Harju maakond
Akhlestin, Alexey 1966 Россия Sport Project RUS
Aland, Artur 1997 Tartu maakond
Allik, Ann-Christine 1994 Harju maakond Jumek Team
Allik, Peeter 1970 Harju maakond
Alliksaar, Indrek 1974 Harju maakond
Alumaa, Alar 1974 Harju maakond HANSAB
Angerma, Meelis 1979 Harju maakond
Annama, Rain 1981 Harju maakond
Anton, Arvi 1992 Tartu maakond
Antsmäe, Tauno 1974 Harju maakond
Aro, Marko 1979 Harju maakond Rae Rattaklubi
Aron, Hannes 1970 Pärnu maakond
Artamonov, Vladimir 1984 Россия
Arumets, Joel 1970 Tartu maakond
Arumäe, Tauri 1987 Tartu maakond TÜASK
Arumägi, Anti 1990 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Astor, Sander 1982 Harju maakond
Aström, Gustav 1945 Финляндия
Asur, Veikko 1982 Valga maakond
Austa, Ülar 1977 Tartu maakond AS G4S Eesti
Auzans, Raimonds 1971 Латвия
Babakov, Andrey 1990 Россия
Bachaus, Arno 1978 Tartu maakond Baltyre
Bache, Richard 1981 Великобритания
Balodis, Andris 1972 Латвия Virsotne/MARMOT
Barinov, Vsevolod 1962 Harju maakond
Barysheva, Yulia 1981 Россия
Bauman, Kadri 1979 Harju maakond
Baumann, Priit 1980 Финляндия
Berg, Leif 1956 Финляндия West Finn Tour
Beseris, Janis 1979 Латвия
Bibiksarov, Alexey 1984 Россия
Bikanov, Yury 1984 Россия
Birk, Anna-Liisa 1990 Tartu maakond KL Tartu malev
Biserov, Viktor 1986 Россия
Blagikh, Pavel 1986 Россия TransferWise
Bodnieks, Andris 1976 Латвия Evelo Team
Bogatkov, Felix 1981 Россия
Bogdanov, Roman 1986 Россия
Bogodaiko, Egor 1996 Россия
Bolsis, Niklavs 1998 Латвия Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
Bruzinskis, Janis 1959 Латвия Virsotne/MARMOT
Bukhmarov, Aleksandr 1977 Россия
Bul, Vsevolod 1981 Россия FreeCyclists Saint-Petersburg
Butorin, Aleksandr 1978 Pärnu maakond
Bäck, Helen 1962 Финляндия West Finn Tour
Bäck, Rune 1955 Финляндия West Finn Tour
Bäckman, Jan-Erik 1950 Финляндия
Bäckman, Jens 1989 Финляндия
Bõtškov, Mihhail 1986 Harju maakond InFocus
Cheredilov, Aleksey 1957 Россия
Chesnokov, Andrey 1959 Россия Sport Project RUS
Dahl, Vivan 1964 Финляндия West Finn Tour
Dainis, Andris 1949 Латвия 5A-Valka / LV
Dakstins, Rolands 1988 Латвия
Dembovskiy, Yury 1962 Россия Tosno XO Students
Demjantšuk, Vladimir 1982 Harju maakond
Denisov, Andrey 1972 Россия
Derkunskiy, Artem 1983 Россия
Dmitriev, Sergey 1984 Россия
Dobrodeev, Sergei 1971 Россия
Dozorov, Aleksei 1965 Россия
Duarte, Edgar 1967 Португалия
Ebber, Andrus 1966 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Eensoo, Ardi 1973 Harju maakond
Eesmaa, Andrus 1971 Harju maakond
Einla, Marek 1984 Pärnu maakond
Einmaa, Tiit 1977 Lääne-Viru maakond
Einroos, Evert 1995 Tartu maakond
Einroos, Raino 1968 Harju maakond CC ROTA MOBILIS MTÜ
Einsalu, Ants 1959 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Ekholm, Roy 1956 Финляндия
Erm, Margo 1973 Harju maakond Spordiklubi IKS
Ernits, Ardu 1960 Jõgeva maakond
Erofeev, Nikita 1984 Россия
Evendi, Rando Marten 2001 Harju maakond
Fedorov, Evgeny 1965 Россия LIDER Kingisepp
Feniev, Philipp 1974 Россия AlkoStop
Filatov, Aleksandr 1982 Ida-Viru maakond
Fjodorov, Nikolai 1955 Tartu maakond OMNIVA SK
Flavyanov, Igor 1970 Россия Narva SK Firn
Fomin, Andrey 1973 Россия temptraining.ru
Forsell, Nils 1957 Финляндия West Finn Tour
Gabets, Vladislav 1966 Harju maakond
Galushkin, Andrei 1981 Harju maakond
Gescheimer, Allan 1980 Tartu maakond Tamrex
Gladoseva, Galina 1960 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
Golovnev, Dmitrii 1985 Россия Velo+ Bottari Baltic
Gontmacher, Siim 1978 Harju maakond Rae Rattaklubi
Gordienko, Konstantin 1985 Harju maakond
Gorfil, Michael 1986 Россия I Love Supersport
Grachev, Andrey 1960 Россия
Grahn, Tommy 1953 Финляндия
Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
Grigorenko, Pavel 1982 Harju maakond
Gristsenko, Ron 2003 Harju maakond SK CFC
Gryaznov, Evgeny 1985 Россия Sport Project RUS
Gulua, Olegs 1984 Грузия
Gustafsson, Ole 1955 Финляндия West Finn Tour
Gustavson, Üllar 1977 Harju maakond Elisa
Gutmann, Tarmo 1972 Harju maakond
Haava, Henno 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Hagström, Elisabeth 1955 Финляндия West Finn Tour
Haljaste, Anneli 1977 Harju maakond
Hallik, Urmas 1978 Pärnu maakond
Hallikivi, Ülar 1975 Harju maakond Rae Rattaklubi
Hallimäe, Rain 1957 Harju maakond
Hang, Asse 1970 Harju maakond
Hanikat, Kaido 1967 Harju maakond Conviso
Hanni, Rene 1982 Harju maakond Malmerk Klaasium
Hanni, Toomas 1970 Tartu maakond
Harak, Jaan 1954 Hiiu maakond
Haruoja, Marko 1972 Harju maakond
Heinikainen, Jukka 1972 Финляндия
Heino, Riku 1970 Финляндия Põhjapõdrad
Hellsten, Hannu 1953 Финляндия
Henkuzens, Raimonds 1968 Латвия
Henno, Lauri 1982 Harju maakond
Hermaküla, Hannes 1969 Harju maakond
Hermet, Jaanek 1975 Harju maakond
Hermet, Jarno 1972 Tartu maakond
Hermet, Paule 1997 Harju maakond
Herten, Lena 1957 Финляндия West Finn Tour
Herten, Sigge 1951 Финляндия West Finn Tour
Hiiekivi, Urmet 1968 Harju maakond Agro93
Hiiemäe, Janek 1972 Lääne-Viru maakond
Himmaste, Roland 1993 Tartu maakond
Hints, Eric 1975 Harju maakond
Hintser, Jaanus 1972 Harju maakond Fixus
Hodõrev, Sergei 1968 Ida-Viru maakond
Holst, Mikk 1986 Tartu maakond
Hubel, Indrek 1986 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Hulden, Krister 1952 Финляндия West Finn Tour
Hunt, Egon 1976 Valga maakond
Hunt, Toomas 1972 Tartu maakond
Hämäläinen, Teemu 1985 Финляндия
Härm, Eve 1982 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Iarkin, Petr 1978 Россия
Ievins, Lauris 1983 Латвия
Iljin, Andrei 1963 Ida-Viru maakond
Illak, Peeter 1966 Tartu maakond
Illing, Sven 1979 Tartu maakond Trismile
Ilp, Taavi 1983 Valga maakond Playtech Estonia OÜ
Ingo, Tambet 1977 Tartu maakond
Inovskis, Nauris 1981 Латвия Evelo Team
Int, Aivo 1970 Põlva maakond Ramirent
Ints, Kalev 1974 Tartu maakond Peloton
Ippolitov, Grigorii 1993 Россия
Israel, Severin 1982 Tartu maakond Enics Eesti AS
Ivanov, Priit 1986 Harju maakond HANSAB
Ivanov, Roman 1971 Россия
Ivanov, Sergey 1967 Россия PskovRoadRace
Ivanov, Yuriy 1970 Россия Velo+ Bottari Baltic
Jaagant, Priit 1972 Valga maakond
Jaagant, Rasmus 1998 Valga maakond Team NOBE
Jaago, Aivar 1957 Rapla maakond Spordiklubi Tervisesport
Jaeski, Eve 1974 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
Janno, Janar 1979 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Jansen, Kaupo 1977 Tartu maakond
Jego, Philippe 1960 Франция
Johanson, Kristjan 1997 Tartu maakond Cycling Tartu
Johansson, Juha 1960 Финляндия Põhjapõdrad
Jundas, Jaanika 1975 Harju maakond
Jundas, Kadri-Ann 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Just, Alar 1969 Harju maakond Team TT
Juurikas, Veiko 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Jäger, Ilona 1987 Jõgeva maakond Spordiklubi Tervisesport
Järv, Martti 1985 Harju maakond
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Järvelaid, Aare 1969 Harju maakond
Järvelaid, Jano 1982 Harju maakond Elisa
Jõerand, Roman 1984 Pärnu maakond Anu Jooksutrennid
Jõessar, Janari-Joel 1990 Harju maakond
Jõeveer, Kaupo 1974 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Jõgi, Joonas 1991 Harju maakond SK CFC
Jõul, Jüri 1971 Tartu maakond Trismile
Jürgenson, Erkki 1978 Tartu maakond
Jürgenson, Jürgen 1990 Tartu maakond
Jürgenson, Sander 1991 Põlva maakond
Jürmann, Ants 1949 Harju maakond
Kaasik, Kirke Kadri 2001 Harju maakond Supluse Viis
Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond Päästeamet
Kaasik, Margus 1964 Tartu maakond
Kabral, Iljar 1975 Valga maakond
Kadak, Siim 1982 Ida-Viru maakond Eesti Energia Spordiklubi
Kade, Karlis 1999 Tartu maakond
Kadyrmaev, Marat 1960 Россия
Kaha, Hamigo 1969 Harju maakond
Kahem, Simmo 1987 Lääne maakond JK Paralepa
Kahu, Maili 1972 Viljandi maakond
Kahu, Vahur 1970 Viljandi maakond
Kaik, Kaido 1979 Harju maakond
Kakko, Karl-Oliver 1974 Tartu maakond
Kala, Bill 1989 Финляндия
Kala, Steve 1958 Финляндия
Kalamees, Mihkel 1987 Tartu maakond
Kalaus, Hargo 1974 Harju maakond
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Kalda, Rain 1981 Tartu maakond Elisa
Kalde, Meelis 1975 Harju maakond
Kaldoja, Avely 1987 Tartu maakond TÜASK
Kaldre, Raul 1973 Harju maakond Porter Racing
Kalinin, Alexey 1979 Россия temptraining.ru
Kaljund, Siim 1985 Tartu maakond
Kaljur, Allan 1982 Järva maakond
Kallakmaa, Teet 1965 Järva maakond Järva-Jaani RSK
Kallari, Taimar 1969 Tartu maakond Astro Baltics
Kallas, Ott 1968 Harju maakond
Kallas, Raul 1962 Harju maakond OMNIVA SK
Kallaste, Kermo 1973 Harju maakond
Kallemets, Mati 1947 Lääne maakond JK Paralepa
Kallion, Kaspar 1994 Harju maakond Supluse Viis
Kalliste, Veiko 1982 Harju maakond Mikitamäe Aironmään Klubi
Kalm, Kelly 1997 Harju maakond SK CFC
Kalverss, Maris 1976 Латвия Evelo Team
Kalvik, Lauri 1969 Tartu maakond
Kamberg, Peeter 1967 Harju maakond
Kannelmäe, Kaarle 1981 Harju maakond
Kapp, Bruno 1969 Tartu maakond
Kardashev, Yury 1965 Россия
Karjagin, Juri 1974 Tartu maakond
Karlis, Veiko 1983 Jõgeva maakond
Karlsson, Stig-Göran 1952 Финляндия
Karo, Erko 1971 Harju maakond
Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
Karpenko, Sergei 1971 Ida-Viru maakond Naiskodukaitse Järva ringkond
Karpov, Andrey 1986 Россия SweetBike.ru
Karpov, Anton 1984 Россия LIDER Kingisepp
Kartsev, Yuriy 1976 Россия
Karu, Allar 1987 Harju maakond Peloton
Karu, Virgo 1967 Harju maakond Hawaii Express
Karu, Üllar 1975 Harju maakond
Kasekamp, Andrus 1973 Viljandi maakond Baltyre
Kasemaa, Alari 1970 Harju maakond Treeningpartner
Kasemaa, Janno 1979 Ida-Viru maakond SEB Pank AS
Kasenõmm, Priit 1975 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kask, Ants 1969 Harju maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Katin, Vladimir 1960 Tartu maakond
Kattai, Kaupo 1973 Tartu maakond Baltyre
Kaubi, Ulvar 1971 Harju maakond
Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond Eesti Sportlane
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Kaurovs, Arturs 1988 Латвия Valmieras velo vien?ba
Keerig, Erkki 1973 Harju maakond
Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
Kesa, Raimond 1975 Lääne maakond Mikitamäe Aironmään Klubi
Kesper, Raino 1978 Tartu maakond
Kesvatera, Andres 1979 Harju maakond Helmes AS
Khachenkov, Sergey 1976 Россия
Khristoliubov, Aleksei 1971 Россия
Kiik, Marek 1974 Tartu maakond Päästeamet
Kiitam, Ivar 1992 Harju maakond
Kiiver, Kaupo 1972 Tartu maakond
Kiivit, Lauri 1976 Tartu maakond
Kikas, Renor 2000 Tartu maakond Peloton
Kikkas, Andres 1947 Tartu maakond
Kikkas, Mairold 1970 Harju maakond Spordiklubi IKS
Kilp, Marko 1988 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
Kilter, Mikk 1984 Harju maakond
Kimmel, Raiko 1984 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
Kirs, Hannes 1979 Tartu maakond
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kirsipuu, Tiit 1975 Harju maakond Team AMPS
Kirsipuu, Toomas 1964 Tartu maakond
Kirt, Madis 1991 Valga maakond
Kiskonen, Siim 1997 Tartu maakond Cycling Tartu
Kitchenko, Dmitry 1964 Россия
Kitt, Robert 1977 Harju maakond Trismile
Kiusalaas, Tiia 1967 Valga maakond LEC
Kivi, Toivo 1963 Harju maakond
Kiviaho, Ann Maj 1961 Финляндия West Finn Tour
Kivikas, Eero 1976 Harju maakond
Kivila, Dag 1964 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Kivimäe, Raul 1981 Harju maakond Kulgur Team
Kivioja, Raimo 1983 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Kivirüüt, Margus 1979 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Kiviselg, Allan 1978 Hiiu maakond Sparta Spordiselts
Kivisikk, Risto 1979 Harju maakond
Kivisoo, Käsper 1980 Harju maakond
Kivit, Edgar 1993 Harju maakond Staabi- ja Sidepataljon
Kleinson, Meelis 1973 Tartu maakond Kulgur Team
Klettenberg, Christo 1989 Saare maakond KEIL M.A.
Kljujev, Sergei 1978 Harju maakond
Knjazetski, Aleksandr 1986 Harju maakond
Koch, Kaupo 1971 Harju maakond
Kodasma, Marek 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
Koger, Siim 1982 Harju maakond
Kohs, Toms 1979 Латвия Engures Sportam
Kolessov, Jevgeni 1987 Harju maakond InFocus
Koll, Rihard 2000 Jõgeva maakond Voorema Centrum/Rattabaas
Kollo, Andres 1988 Harju maakond
Kommusaar, Mait 1984 Tartu maakond
Komyakov, Konstantin 1964 Россия
Kond, Kuido 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Kongo, Kalmer 1960 Võru maakond
Konsap, Ats 1985 Võru maakond Simuna Spordiklubi
Koolmeister, Ilmar 1979 Harju maakond
Koorits, Gerd 1990 Tartu maakond
Koort, Tauno 1969 Tartu maakond Amserv Team
Koort, Veiko 1980 Harju maakond Elisa
Koplus, Marek 1988 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
Koppa, Kaido 1974 Harju maakond RedBike
Korhonen, Lauri 1968 Финляндия
Kornilov, Andrey 1972 Россия
Kosk, Meelis 1985 Harju maakond
Koskaru, Meelis 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Koskela, Kimmo 1970 Финляндия
Kostabi, Marek 1976 Võru maakond
Kostla, Peeter 1971 Harju maakond
Kotkas, Aivar 1976 Harju maakond
Kotkas, Marko 1978 Harju maakond SK CFC
Kotliarenko, Aleksandr 1961 Россия
Kotov, Raul 1966 Harju maakond velo.clubbers.ee
Kovadlo, Anton 1982 Harju maakond SK CFC
Kovchegin, Dmitry 1977 Россия
Kraam, Sulev 1980 Harju maakond Finestmedia AS
Kreegimets, Robin 2000 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Kretov, Ilya 1980 Россия
Krigers, Jurgis 1978 Латвия
Kroon, Olev 1959 Harju maakond
Kroon, Paavo 1985 Tartu maakond Suusahullud
Krooni, Ragnar 1980 Järva maakond RR Suusaklubi
Krumina, Anastasija 1996 Латвия ZZK
Krupin, Nikolay 1957 Ida-Viru maakond
Kruus, Kaupo 1972 Harju maakond SK CFC
Kruus, Krista 1987 Tartu maakond Päästeamet
Kruve, Aaro 1979 Harju maakond
Kukin, Alexey 1962 Россия
Kukk, Argo 1982 Tartu maakond ProVan/Sortimo
Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Kuldkepp, Peep 1966 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
Kulik, Dmitry 1981 Россия Zenon CC
Kuljus, Viljar 1984 Võru maakond Baltyre
Kullimaa, Karel 1986 Harju maakond
Kulm, Urmas 1968 Harju maakond
Kulu, Heiki 1970 Tartu maakond Baltyre
Kundalevich, Gennadii 1989 Россия
Kunnus, Liina 1987 Harju maakond
Kuresoo, Rain 1984 Järva maakond Järva-Jaani RSK
Kurg, Arko 1989 Harju maakond
Kurg, Eke 1966 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Kuriks, Reimo 1972 Harju maakond
Kurs, Kalmar 1973 Tartu maakond
Kurusk, Rauno 1990 Tartu maakond
Kuusik, Ian 1980 Tartu maakond
Kuuskman, Marko 1970 Harju maakond
Kuusma, Maikel 1993 Tartu maakond Replace OÜ
Kuzina, Tatiana 1971 Россия
Kuzmin, Sergei 1976 Россия
Kämärä, Jüri 1966 Финляндия
Käos, Valdo 1972 Võru maakond
Kärdi, Tarmo 1971 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Kärner, Mart 1969 Tartu maakond Peloton
Kärson, Ott 1990 Valga maakond Jumek Team
Käsik, Rene 1973 Tartu maakond Eesti Lennuakadeemia
Käsmä, Rauni 1954 Финляндия West Finn Tour
Käsnar, Aivo 1968 Tartu maakond IMPULS Spordiklubi
Käära, Mario 1984 Harju maakond Orkla Eesti AS
Kõre, Marek 1974 Tartu maakond Respo Haagised AS
Kõrgvee, Urmas 1979 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Kõrvits, Taavi 1986 Pärnu maakond
Külv, Hannes 1985 Tartu maakond TÜASK
Külv, Taavi 1987 Финляндия
Kütt, Erik 1968 Harju maakond Team AMPS
Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
Kütt, Ott 1967 Pärnu maakond
Kütt, Rainer 1994 Harju maakond
Küünal, Jaan 1961 Pärnu maakond
Laane, Max Sander 2003 Harju maakond
Laaniste, Mart 1974 Järva maakond Järva-Jaani RSK
Laas, Johan 1941 Harju maakond
Laht, Urmas 1975 Harju maakond
Laid, Mart 1970 Harju maakond
Laidver, Leho 1967 Võru maakond Hauka Veloklubi
Lang, Tea 1966 Tartu maakond
Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Laur, Anar 1979 Lääne maakond
Laur, Marko 1978 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
Lauri, Tarmo 1980 Lääne maakond
Laurits, Hardi 1988 Tartu maakond
Lavrentjev, Ivan 1992 Harju maakond
Lavrikova, Evgenija 1984 Россия
Lebedev, Igor 1958 Россия Pskov Ski Team
Lebedinskii, Dmitrii 1977 Россия Pskov Ski Team
Lee, Are 1951 Tartu maakond
Lee, Priit 1975 Tartu maakond
Leetberg, Margus 1986 Tartu maakond
Lehiste, Ülar 1970 Valga maakond KL Valgamaa Malev
Lehtmaa, Aivar 1963 Tartu maakond SVK Dünamo
Lehto, Tiit 1972 Tartu maakond
Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
Lelumees, Toomas 1965 Tartu maakond
Leopard, Tambet 1989 Harju maakond
Lepik, Margus 1969 Valga maakond
Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
Lepik, Urmas 1975 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Lepp, Are 1974 Järva maakond
Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Lepp, Kristjan 1981 Harju maakond Elisa
Lepp, Margus 1970 Ida-Viru maakond Agro93
Lepp, Martin 1980 Harju maakond
Leppik, Janec 1970 Harju maakond Trismile
Liiders, Jaan 1955 Rapla maakond
Liin, Alar 1978 Tartu maakond
Lillend, Allan 1980 Harju maakond
Lillepärg, Taavi 1978 Saare maakond
Lillo, Indrek 1977 Harju maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Linkgreim, Jaanus 1971 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
Linkgreim, Margus 1972 Harju maakond Järva-Jaani RSK
Linnus, Sander 1991 Võru maakond Areal Team
Lipskis, Andrejs 1983 Латвия Velo+ Bottari Baltic
Liubimova, Aleksandra 1985 Россия LIDER Kingisepp
Lodi, Annely 1971 Tartu maakond
Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Loova, Romet 1980 Tartu maakond
Luberts, Gatis 1990 Латвия
Luht, Villu 1964 Harju maakond
Luik, Janek 1974 Valga maakond
Luik, Merje 1968 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Lunkov, Valentin 1973 Россия
Lusis, Sandis 1983 Латвия
Luts, Lembitu 1972 Tartu maakond
Luts, Taavi 1968 Tartu maakond H. Elleri Muusikakool
Lätte, Oliver 1981 Harju maakond ABB AS
Lään, Illari 1973 Tartu maakond
Lääne, Jaak 1980 Järva maakond
Lääne, Mihkel 1984 Tartu maakond Tripassion Triatloniklubi
Lääne, Siim 1990 Tartu maakond
Lõhmus, Hendrik 1991 Jõgeva maakond ABB AS
Lõo, Margus 1977 Tartu maakond
Lüüs, Lauri 1983 Harju maakond
Lüüs, Peeter 1970 Harju maakond Lindab AS
Maajärv, Rene 1975 Harju maakond
Maalt, Marko 1966 Harju maakond
Maarits, Andres 1973 Harju maakond
Maarjakõiv, Maarja 1991 Harju maakond Elisa
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Maasing, Sander 1988 Harju maakond Baltic Agro Team
Madissoon, Karl 1996 Harju maakond
Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
Makarchev, Andrei 1964 Россия
Makarov, Ivan 1991 Россия
Maks, Meelis 1970 Tartu maakond
Malichev, Dmitrii 1974 Россия SweetBike.ru
Malkki, Tapio 1966 Финляндия
Malkov, Alexey 1978 Россия temptraining.ru
Malyshev, Fedor 1984 Россия Amateurs Club - glocksport.ru
Mandri, Rene 1984 Jõgeva maakond Cycling Tartu
Maramygin, Nikolay 1972 Россия Uventa Sport Velomarket CSKA
Marnauza, Martins 1983 Латвия
Marrandi, Rain 1982 Pärnu maakond Anu Jooksutrennid
Martins, Andres 1962 Jõgeva maakond
Martinsons, Girts 1982 Латвия
Martis, Tõnu 1987 Tartu maakond
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Matto, Vallo 1969 Tartu maakond
Matvejev, Toomas 1990 Tartu maakond
Mazurs, Ainars 1968 Латвия 5A-Valka / LV
Mediani, Nico 1979 Латвия Velo+ Bottari Baltic
Meiel, Toomas 1971 Põlva maakond
Meigas, Mait 1978 Harju maakond Kuusalu Rattaklubi
Meitern, Martin 1990 Harju maakond
Mening, Sven 1965 Tartu maakond
Mets, Oliver 1989 Harju maakond
Mets, Stewe 1983 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Metsmaaker, Martin 1983 Harju maakond AC Racing
Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
Meus, Marek 1982 Tartu maakond
Meus, Peeter 1972 Tartu maakond
Mey, Tea 1974 Tartu maakond SK ProRunner
Miachin, Dmitrii 1976 Россия
Michelson, Ülo 1972 Tartu maakond
Miglans, Edgars 1974 Латвия
Mihailovs, Jevgenijs 1981 Латвия kurtuesi.lv
Mihhailov, Viktor 1965 Ida-Viru maakond Hawaii Express
Mihkelsaar, Rauno 1985 Harju maakond
Mikenberg, Erkki 1972 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Mikhailov, Ilia 1976 Россия
Mikhailov, Ivan 1961 Россия Mountainpeaks
Mikk, Kaido 1974 Harju maakond
Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
Mikkor, Andro 1984 Harju maakond Maanteeamet
Milistver, Meelis 1975 Pärnu maakond
Miller, Argo 1986 Harju maakond
Minski, Jan 1973 Harju maakond Kulgur Team
Molev, Juri 1976 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
Moor, Madis 1988 Lääne-Viru maakond Päästeamet
Morjakov, Andrei 1971 Tartu maakond SK VELO
Moskalenko, Alexey 1974 Россия LIDER Kingisepp
Multer, Karl 1977 Harju maakond SEB Pank AS
Mumme, Merike 1975 Harju maakond Elisa
Murumets, Priit 1979 Harju maakond
Muruoja, Mirko 1988 Tartu maakond Respo Haagised AS
Must, Hannes 1977 Harju maakond Nordecon AS
Must, Tene 1997 Järva maakond Järva-Jaani RSK
Musting, Marek 1980 Harju maakond AS Schenker
Mäe, Mati 1986 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
Mäemuru, Kristiina 2001 Tartu maakond TÜASK
Mäepea, Kaido 1985 Harju maakond AS Schenker
Mägi, Cätlin 1979 Viljandi maakond
Mägi, Heiki 1967 Tartu maakond Autospirit Tartu OÜ
Mägi, Indrek 1977 Viljandi maakond
Mägi, Marko 1976 Viljandi maakond Tartu Ülikool
Mägi, Siim 1989 Harju maakond Rullibuss Team
Mänd, Hannes 1972 Harju maakond
Mänd, Margus 1972 Tartu maakond Agrovarustus OÜ
Mänd, Vallo 1975 Harju maakond
Männik, Jaanus 1979 Harju maakond
Märks, Marko 1977 Tartu maakond TÜASK
Määrits, Toomas 1966 Tartu maakond
Mõisa, Erki 1981 Tartu maakond
Mõttus, Kät 1982 Põlva maakond
Mölder, Heinar 1966 Jõgeva maakond
Mölder, Jaak 1969 Harju maakond
Mölder, Joosep 1990 Jõgeva maakond
Mölder, Tauno 1986 Võru maakond Simuna Spordiklubi
Möll, Raivo 1967 Tartu maakond
Müür, Kalev 1974 Tartu maakond
Müürsepp, Madis 1965 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
Nassar, Taavi 1987 Võru maakond FNT Spordiklubi
Neeme, Ergo 1972 Harju maakond
Neeme, Virgo 1972 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
Neemela, Kurmo 1970 Tartu maakond Baltyre
Neemre, Andres 1975 Harju maakond Mikitamäe Aironmään Klubi
Nenonen, Risto 1954 Финляндия Royal Cycling Team
Nigul, Alar 1965 Harju maakond SK CFC
Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond
Nigulas, Harles 1980 Tartu maakond Kulgur Team
Nikiforov, Sergey 1974 Россия
Nikitin, Andrei 1972 Россия
Nikolajev, Raimo 1981 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Nikolajev, Raul 1975 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Nikonov, Denis 1969 Россия
Nippolainen, Tarvo 1994 Tartu maakond
Nisu, Oskar 1994 Tartu maakond Cycling Tartu
Noorkõiv, Eero 1984 Harju maakond
Nositsh, Alexander 2000 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
Nozdrin, Konstantin 1980 Россия
Nurmiste, Lennart 1979 Harju maakond
Nuude, Sigrid 1985 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Nyqvist, Hans 1953 Финляндия
Närska, Alger 1970 Lääne-Viru maakond
Nõgols, Eiko 1972 Viljandi maakond Baltic Agro Team
Nõmm, Karel-Georg 1999 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
Nõmm, Toivo 1969 Harju maakond
Nõmmeots, Priit 1975 Harju maakond Sparta Spordiselts
Nöps, Riho 1970 Tartu maakond Scania Eesti AS
Ogloblin, Vadim 1965 Финляндия
Oinus, Indrek 1982 Tartu maakond
Ojamäe, Jaanus 1985 Pärnu maakond Harmet SK
Ojasalu, Tarmo 1966 Pärnu maakond Volvo Estonia OÜ
Ojasoon, Ave 1987 Harju maakond SK CFC
Oksmann, Allan 1965 Harju maakond
Olesk, Ats 1966 Võru maakond
Olkonen, Indrek 1965 Tartu maakond
Oolo, Kristjan 1986 Tartu maakond Peloton
Ootsing, Tiit 1967 Tartu maakond
Oppi, Art 1974 Harju maakond
Oras, Janno 1985 Harju maakond Audi Tallinn
Orlovski, Peep 1985 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
Osipov, Mikhail 1971 Россия
Osmolovskis, Vladislavs 1978 Латвия Velo+ Bottari Baltic
Ostapenko, Andrej 1961 Россия
Osula, Hendrik 1993 Tartu maakond
Ots, Aimar-Alarik 1969 Lääne maakond JK Paralepa
Ott, Viljar 1969 Viljandi maakond
Ozols, Andris 1961 Латвия
Paapsi, Aivar 1958 Tartu maakond
Paesüld, Harles 1974 Harju maakond
Paglant, Andrus 1972 Tartu maakond
Paju, Teet 1975 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Pajuväli, Hendrik 1995 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
Pajuväli, Richard 1991 Pärnu maakond
Palgi, Pait 1980 Tartu maakond
Palla, Alar 1980 Tartu maakond
Pallas, Lembit 1953 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
Pallav, Laivo 1979 Harju maakond
Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
Palm, Tõnno 1971 Harju maakond
Palmu, Jere 1972 Финляндия
Palts, Imre 1967 Harju maakond
Paluoja, Madis 1970 Tartu maakond Trismile
Pankin, Sergey 1974 Россия
Park, Anar 1988 Tartu maakond
Parmask, Peeter 1961 Tartu maakond SK VELO
Parts, Aldur 1960 Harju maakond
Parts, Jaanika 1976 Harju maakond Elisa
Parygin, Dmitry 1974 Россия Pskov Ski Team
Paulov, Aare 1976 Tartu maakond Ikodor AS
Paulus, Anar 1983 Tartu maakond
Paulus, Robert 1956 Viljandi maakond
Paupers, Martins 1987 Латвия
Pavlenkov, Oleg 1970 Россия
Pavlov, Alexey 1987 Россия FreeCyclists Saint-Petersburg
Pavlov, Raul 1984 Tartu maakond
Pavlova, Inga 1984 Россия
Pedai, Andrus 1972 Harju maakond
Pedaste, Margus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Peets, Vivika 1969 Tartu maakond Ravimiamet
Pelcis, Marcis 1981 Латвия
Penner, Toomas 1974 Tartu maakond
Pennert, Vladimir 1953 Järva maakond Järva-Jaani RSK
Pern, Kaido 1988 Harju maakond
Pershikov, Dmitriy 1985 Россия
Pershikov, Roman 1975 Россия #HeadInimesed
Pestriakov, Sergei 1961 Россия PskovRoadRace
Peterkopf, Indrek 1970 Tartu maakond
Peterson, Andreas 1988 Harju maakond Telia SK
Peterson, Indrek 1976 Tartu maakond
Petrochenko, Mikhail 1988 Россия FreeCyclists Saint-Petersburg
Petukhov, Vasily 1977 Россия
Pihlak, Marius 1980 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Pihlap, Raimond 1985 Tartu maakond
Piho, Janek 1968 Tartu maakond A. Le Coq
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Piire, Aare 1970 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Piirimägi, Peeter 1979 Võru maakond
Piirioja, Kalle 1971 Lääne-Viru maakond
Pikkat, Andris 1979 Tartu maakond
Pikkof, Jaanis 1989 Rapla maakond Sportlove
Pikkor, Rauno 1978 Harju maakond
Pilans, Didzis 1980 Латвия Virsotne/MARMOT
Pimenov, Sergey 1973 Россия
Pind, Rasmus 1992 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Pintson, Tarmo 1966 Harju maakond
Pisarenko, Andrej 1964 Латвия Velo+ Bottari Baltic
Planken, Paavo 1984 Tartu maakond Baltyre
Polevaya, Yulia 1985 Россия TrekTeam
Poller, Kaspar 1987 Harju maakond ABB AS
Poller, Peep 1964 Harju maakond
Poltimäe, Kristjan 1982 Harju maakond
Ponomarev, Lev 1984 Россия Amateurs Club - glocksport.ru
Poopuu, Peeter 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Popov, Sergey 1956 Россия
Potrebchuk, Aleksei 1988 Россия
Povaljuhhin, Aleksandr 1973 Harju maakond
Praks, Kärt 1990 Rapla maakond
Praks, Renee 1975 Valga maakond
Prangel, Kristo 1998 Tartu maakond Cycling Tartu
Pravilov, Egor 1967 Harju maakond
Predtechenskiy, Andrey 1984 Россия Neva Racing Team
Priivits, Janno 1977 Harju maakond
Pruul, Priit 1981 Tartu maakond
Prükkel, Jaanus 1966 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
Pugovics, Osvalds 1963 Латвия
Puhke, Peeter 1963 Järva maakond Ambla SK
Puhke, Raivo 1966 Tartu maakond
Puhke, Rauno 1990 Järva maakond Ambla SK
Pukk, Andre 1977 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
Pukki, Madis 1986 Viljandi maakond
Pumpiss, Anrijs 1970 Латвия
Pungar, Rainer 1978 Põlva maakond
Pungar, Urmas 1976 Tartu maakond TÜASK
Pupkov, Dmitry 1983 Россия I Love Supersport
Pure, Nils 1969 Tartu maakond
Puri, Tarvo 1973 Harju maakond
Puskar, Ülle 1973 Финляндия
Puu, Henno 1974 Harju maakond AT Sport OÜ
Puusaag, Peeter 1980 Harju maakond
Puusepp, Karlis 1977 Harju maakond Glamox AS
Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
Puusik, Jaan 1961 Tartu maakond
Pähn, Allar 1987 Tartu maakond Baltyre
Päll, Indro 1978 Harju maakond AC Racing
Pärn, Meelis 1971 Valga maakond Liivimaa Rattaklubi
Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
Pärnits, Guido 1965 Harju maakond
Pärnits, Sten 1991 Harju maakond
Pärt, Valdur 1969 Rapla maakond
Pärtelpoeg, Jüri 1969 Tartu maakond Certex
Pääsik, Priit 1973 Tartu maakond
Põldmaa, Alo 1987 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Põldoja, Alar 1968 Tartu maakond
Põldoja, Tauno 1968 Harju maakond
Põldoja, Urmas 1967 Tartu maakond
Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Püttsepp, Kristjan 1977 Tartu maakond
Püvi, Margus 1970 Tartu maakond Trismile
Püüa, Joosep 1989 Harju maakond Columbus Eesti AS
Raa, Priit 1973 Tartu maakond
Raamets, Tõnis 1975 Harju maakond
Raba, Ahti 1986 Harju maakond LHV
Rahi, Mait 1967 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Raid, Kristjan 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Raid, Priit 1988 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
Raivet, Jaan 1978 Harju maakond REKORD CC
Rammul, Imre 1984 Harju maakond Lennuliiklusteeninduse AS
Rand, Romet 1976 Tartu maakond
Randma, Kristjan 1986 Tartu maakond Ehitusmeister Rent OÜ
Randmere, Ahti 1969 Pärnu maakond
Rantanen, Timo 1960 Финляндия
Rassadkin, Kalle 1971 Harju maakond Spordiklubi IKS
Raud, Kristjan 1984 Valga maakond Liivimaa Rattaklubi
Raudsaar, Taavi 1983 Rapla maakond Tripassion Triatloniklubi
Raudsepp, Alar 1981 Tartu maakond
Raudsepp, Raido 1968 Võru maakond
Razuvaev, Vladimir 1982 Россия temptraining.ru
Rebane, Aimur 1972 Valga maakond Liivimaa Rattaklubi
Rebane, Andrus 1968 Harju maakond
Rebane, Martti 1990 Tartu maakond
Rebane, Priit 1987 Tartu maakond
Rebane, Renato 1978 Tartu maakond OneginRun
Rebina, Tarmo 1980 Harju maakond
Rehi, Arne 1969 Tartu maakond
Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Rei, Tarmo 1971 Harju maakond SK CFC
Reila, Rivo 1981 Harju maakond
Reili, Kristjan 1981 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Reimann, Anti 1973 Pärnu maakond
Reinolds, Ainars 1975 Латвия
Reinson, Mart 1981 Harju maakond Sportlove
Reivelt, Kaido 1970 Tartu maakond
Rekand, Tiina 1985 Harju maakond Eesti Panga SK
Remmel, Revo 1961 Harju maakond
Riekstins, Edgars 1990 Латвия
Riik, Toivo 1956 Tartu maakond AS G4S Eesti
Riismann, Andres 1972 Harju maakond
Rikk, Aivar-Joel 1968 Järva maakond
Rimar, Vladimir 1970 Россия
Rips, Leho 1973 Tartu maakond
Ristna, Mikk 1975 Tartu maakond Ehitusmeister Rent OÜ
Rits, Martin 1987 Harju maakond
Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Rodin, Dmitry 1974 Россия I Love Supersport
Rodin, Fedor 1986 Россия Sport Project RUS
Rogotnev, Evgeny 1980 Россия
Rohlin, Sven 1966 Harju maakond
Romanov, Ilya 1980 Россия
Romanovich, Ekaterina 1993 Россия
Romet, Aivar 1962 Tartu maakond
Ronimois, Ruttar 1964 Viljandi maakond
Ronis, Arturs 1985 Латвия Evelo Team
Rooba, Martti 1984 Harju maakond
Rooden, Märt 1977 Harju maakond
Rool, Margus 1975 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
Roop, Andrey 1958 Ida-Viru maakond
Roos, Andre 2002 Tartu maakond TÜASK
Roosaare, Jaak 1982 Harju maakond
Roose, Kert 2002 Valga maakond
Roosmann, Peeter 1967 Harju maakond
Roosmäe, Tõnu 1964 Tartu maakond
Roosve, Gundo 1981 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
Roots, Anto 1971 Tartu maakond
Rootsi, Hannes 1989 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Rosenberg, Urmas 1978 Tartu maakond
Rosenthal, Reiko 1981 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
Ruskuls, Janis 1988 Латвия
Rutka, Uldis 1956 Латвия Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
Ruzaikis, Aivars 1970 Латвия
Rzhavskova, Tatiana 1978 Россия
Rästa, Ain 1968 Harju maakond Raplamaa Rattaklubi
Rätsep, Raul 1992 Harju maakond
Rääk, Tarmo 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Saar, Marek 1981 Jõgeva maakond Orkla Eesti AS
Saare, Oliver 1992 Rapla maakond
Saaremäel, Indreks 1974 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
Saarmas, Reigo 1982 Tartu maakond TMB Element SK
Sagris, Virgo 1972 Harju maakond
Sala, Martti 1988 Valga maakond
Salm, Martti 1987 Saare maakond
Saltons, Haralds 1979 Латвия kurtuesi.lv
Salum, Siim 1985 Tartu maakond SK Keremeister
Salundi, Silver 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Salus, Ardi 1972 Tartu maakond
Saluveer, Erki 1980 Tartu maakond
Samel, Leemet 1994 Tartu maakond Korp! Rotalia
Sankmann, Joosep 1999 Tartu maakond Cycling Tartu
Sarap, Georg 1984 Harju maakond JK VIKO
Sarv, Maria 1983 Tartu maakond
Sauga, Indrek 1972 Harju maakond
Sauss, Raimonds 1975 Латвия
Sauväli, Indrek 1974 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
Saviir, Jaan 1961 Lääne maakond JK Paralepa
Saviir, Janar 1981 Tartu maakond
Savisikk, Kristjan 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Savolainen, Heikki 1986 Tartu maakond Flexoil OÜ
Sazonov, Sergei 1981 Россия
Schihalejev, Rein 1973 Tartu maakond
Schröder, Mart 1960 Lääne maakond JK Paralepa
Seeba, Ivo 1977 Tartu maakond
Semenovskaya, Eleonora 1972 Россия TrekTeam
Sementkovskiy, Alexey 1973 Россия
Semm, Kaspar 1995 Tartu maakond Voorema Centrum/Rattabaas
Sepp, Aare 1986 Rapla maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Sepp, Gerd Eston 1999 Saare maakond
Sepp, Vahur 1989 Saare maakond
Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
Seppa, Raul 1971 Harju maakond
Serov, Roman 1968 Россия
Shavela, Nikolay 1979 Harju maakond
Sherstnev, Timofei 1999 Россия
Shilov, Fedor 1986 Россия Box 6
Shinkarev, Alexey 1987 Белоруссия
Shkliarov, Mikhail 1963 Россия U Skate-1 Team
Sholeninov, Anton 1988 Россия Amateurs Club - glocksport.ru
Shtrombakh, Natalia 1972 Россия
Sibirtsev, Ivan 1982 Россия FreeCyclists Saint-Petersburg
Siimer, Martin 1971 Harju maakond Lival Sport
Siimsaare, Tarmo 1981 Tartu maakond OK Võru
Sikachev, Konstantin 1966 Россия
Sikanov, Vladislav 1973 Россия Pskov Ski Team
Sild, Mattias 1987 Tartu maakond SK Keremeister
Sild-Neeme, Eike 1976 Harju maakond
Sildmäe, Siim 1986 Pärnu maakond
Sildre, Martin 1980 Harju maakond
Sildvee, Madis 1978 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Sildvee, Märt 1978 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Sillaots, Vahur 1974 Tartu maakond AT Sport OÜ
Silm, Gert 1989 Harju maakond
Sinimäe, Jorma 1987 Tartu maakond
Sinyakov, Igor 1979 Россия
Sisolatins, Arturs 1983 Латвия ZZK
Skolozhabskyy, Oleksandr 1975 Ida-Viru maakond
Skornyakov, Aleksey 1977 Россия Box 6
Skrastins, Rihards 1987 Латвия Evelo Team
Skripkin, Aleksei 1962 Россия
Skuratov, Aleksey 1987 Россия FreeCyclists Saint-Petersburg
Smirnov, Victor 1963 Россия
Soininen, Thomas 1981 Harju maakond
Sokolovs, Vladislavs 1984 Латвия
Solovyev, Sergey 1972 Россия
Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Soodla, Oole 1971 Järva maakond Järva-Jaani RSK
Soojärv, Andres 1976 Harju maakond Kulgur Team
Soonets, Tarmo 1974 Tartu maakond
Soop, Marek 1984 Harju maakond Maaeluministeerium
Soorm, Ahto 1978 Harju maakond
Sorga, Karl Markus 2001 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
Sorga, Margus 1973 Harju maakond
Sorokin, Oleg 1964 Россия temptraining.ru
Sova, Ivar 1980 Tartu maakond
Spets, Kerstin 1947 Финляндия West Finn Tour
Spets, Sune 1943 Финляндия West Finn Tour
Spilbergs, Sarmis 1983 Латвия
Sprude, Arvis 1987 Латвия Evelo Team
Stanevics, Normunds 1977 Латвия
Starshov, Andrei 1966 Ida-Viru maakond
Stasa, Aigars 1964 Латвия
Stenborg, Eva 1955 Финляндия West Finn Tour
Stolfot, Ivo 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Stolyarov, Yury 1962 Россия
Strikholm, Peeter 1976 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
Suits, Hanno 1976 Harju maakond
Sukamägi, Alari 1984 Tartu maakond
Sulg, Madis 1990 Tartu maakond
Sutting, Jüri 1955 Финляндия
Suursild, Päär 2003 Pärnu maakond
Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond
Suvikas, Risto 1961 Финляндия
Suzi, Regina 1975 Harju maakond
Sõõro, Lauri 1978 Tartu maakond
Talmet, Indrek 1990 Tartu maakond 1. Jalaväebrigaad-Scoutspataljon
Talumaa, Raul 1971 Harju maakond CC ROTA MOBILIS MTÜ
Talumaa, Tiit 1972 Hiiu maakond St. Tiernan's CC
Talv37001122733, Tarvi 1970 Tartu maakond SVK Dünamo
Talviste, Sten 1986 Harju maakond
Talviste, Tarvi 1970 Pärnu maakond
Tamm, Bruno 1974 Harju maakond CC ROTA MOBILIS MTÜ
Tamm, Erki 1972 Tartu maakond
Tamm, Kristo 1977 Valga maakond
Tamm, Margo 1993 Tartu maakond TÜASK
Tamm, Margus 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Tamme, Silver 1980 Harju maakond
Tammemäe, Joosep 1990 Viljandi maakond
Tammemäe, Kaupo 1995 Viljandi maakond Baltyre
Tammesoo, Andres 1975 Harju maakond
Tammik, Margus 1976 Harju maakond
Tammik, Silver 1979 Harju maakond
Tammist, Marko 1984 Harju maakond
Tammisto, Priit 1957 Harju maakond SK CFC
Tammjärv, Sten 1987 Harju maakond FNT Spordiklubi
Tammsaar, Kristjan 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tamra, Triin 1986 Германия
Tarassov, Igor 1965 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
Tarassov, Matvei 2002 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
Tars, Sander 1994 Tartu maakond
Tars, Tõnis 1992 Tartu maakond Suusahullud
Tasane, Vahur 1983 Harju maakond
Taurins, Janis 1984 Латвия Velo+ Bottari Baltic
Teder, Rinaldo 1978 Valga maakond Liivimaa Rattaklubi
Teesaar, Toomas 1975 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Telgmaa, Piret 1973 Tartu maakond Trismile
Telk, Carl-Felix 1995 Valga maakond Liivimaa Rattaklubi
Teller, Vahur 1981 Tartu maakond
Tenisson, Vaido 1965 Jõgeva maakond A. Le Coq
Tensing, Karin 1986 Harju maakond
Teppan, Sten 1978 Harju maakond
Teral, Kermo 1993 Tartu maakond
Tern, Heigo 1972 Harju maakond
Terve, Raivo 1964 Harju maakond OMNIVA SK
Tiideberg, Jaan 1973 Tartu maakond
Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tiisler, Toomas 1973 Tartu maakond
Tiismaa, Toomas 1971 Harju maakond
Tiisvend, Jaanus 1975 Harju maakond Eesti Sportlane
Tikhonovich, Irina 1969 Россия TrekTeam
Tinnuri, Marec 1982 Harju maakond
Tipka, Veljo 1969 Норвегия
Tokmachev, Mikhail 1978 Россия
Tolga, Martin 1986 Võru maakond #HeadInimesed
Tombak, Tanel 1988 Pärnu maakond
Toom, Allan 1966 Põlva maakond TÜASK
Toome, Roland 1968 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Toomik, Eeri 1973 Tartu maakond #7AM
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Toomsalu, Ilmar 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Toomsalu, Raimo 1974 Tartu maakond
Tootsi, Tõnu 1989 Harju maakond
Torkachenko, Alexander 1969 Россия TrekTeam
Tosmin, Janno 2002 Tartu maakond TÜASK
Toss, Kaarel 1952 Viljandi maakond
Trepp, Janek 1972 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Truija, Kim 1980 Harju maakond
Tsahkna, Urmas 1972 Harju maakond
Tsalemchuk, Eduard 1975 Россия
Tsirp, Priit 1983 Tartu maakond Trismile
Tsypin, Vladimir 1974 Россия U Skate-1 Team
Tuev, Vitaliy 1986 Россия
Tukk, Kristel 1982 Harju maakond
Tulk, Heiki 1962 Harju maakond
Tulp, Rain 1967 Rapla maakond
Tumala, Rando 1982 Tartu maakond
Tuominen, Mika 1962 Финляндия
Tuoretmaa, Tero 1973 Финляндия
Tupits, Ivo 1968 Harju maakond OMNIVA SK
Tupp, Ain-Ivar 1967 Harju maakond Haanja Rattaklubi
Tuul, Renee 1969 Harju maakond
Tuul, Teesi 1999 Viljandi maakond SE Põhjakotkas Viljandi
Tuula-Fjodorov, Reeda 1977 Harju maakond Eesti Sportlane
Tuulpärg, Madis 1972 Harju maakond
Tõnisson, Neeme 1971 Tartu maakond
Tühis, Anneli 1976 Harju maakond Täppsportlased
Türk, Raido 1984 Tartu maakond
Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
Türna, Siim 1985 Võru maakond
Tšarkovski, Vjatšeslav 1973 Valga maakond
Tšerkašin, Igor 1982 Võru maakond
Uffert, Mihkel 1993 Valga maakond DNF Cycling Team
Uiga, Jaanus 1962 Tartu maakond
Ukkivi, Raigo 1964 Lääne-Viru maakond
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Ulmala, Jari 1966 Финляндия Põhjapõdrad
Ulst, Jaan 1983 Tartu maakond
Urbsalu, Rain 1977 Harju maakond
Uryash, Maksim 1981 Россия
Utar, Urmo 1989 Harju maakond
Uudeberg, Tanel 1983 Valga maakond Simuna Spordiklubi
Uudeküll, Romet 1985 Järva maakond RR Suusaklubi
Uuk, Aimur 1961 Tartu maakond Rakvere RK Siplased
Uulimaa, Ats 2000 Pärnu maakond JK VIKO
Uus, Jaan 1964 Harju maakond
Uusen, Margo 1971 Tartu maakond
Uusmaa, Lauri 1993 Tartu maakond
Vaan, Ando 1991 Tartu maakond
Vaarend, Alar 1971 Valga maakond Liivimaa Rattaklubi
Vaarend, Silver 1992 Jõgeva maakond
Vahemets, Vahur 1969 Pärnu maakond
Vaher, Erko 1982 Tartu maakond
Vahesaar, Heigo-Elmar 1995 Tartu maakond
Vahter, Tõnu 1977 Harju maakond
Vahtra, Norman 1996 Tartu maakond Cycling Tartu
Vaiksaar, Annika 1984 Tartu maakond
Vaiksaar, Mait 1983 Tartu maakond
Vain, Ermet 1979 Harju maakond Rae Rattaklubi
Vaisma, Anne 1977 Pärnu maakond
Valdmaa, Erik 1984 Põlva maakond
Valg, Marek 1976 Harju maakond
Valge, Indrek 1991 Tartu maakond Saku Õlletehase SK
Valkenklau, Veiko 1980 Tartu maakond
Vallimäe, Valmar 1974 Tartu maakond
Vanatoa, Madis 1989 Tartu maakond Team NOBE
Vares, Ahti 1975 Viljandi maakond
Vares, Rein 1970 Tartu maakond Päästeamet
Varik, Marko 1984 Harju maakond REKORD CC
Veberson, Rando 1994 Harju maakond
Veel, Villu 1971 Saare maakond
Veeroja, Vahur 1985 Võru maakond Palmako AS
Veidemann, Toomas 1962 Harju maakond IMPULS Spordiklubi
Vene, Sven 1968 Pärnu maakond
Ventmann, Henri 1979 Harju maakond
Verliin, Lauri 2003 Tartu maakond TÜASK
Verlis, Hannes 1974 Harju maakond
Vernik, Uku 1993 Tartu maakond Trismile
Veske, Peeter 1960 Tartu maakond
Veskiväli, Heigo 1983 Jõgeva maakond Simuna Spordiklubi
Vetrov, Nikolay 1985 Россия
Vevers, Girts 1973 Латвия Evelo Team
Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Viigipuu, Kalev 1973 Tartu maakond Agrovarustus OÜ
Viikoja, Marek 1976 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
Viinalass, Leho 1983 Tartu maakond
Viiol, Karl 1986 Tartu maakond
Viispert, Ando 1976 Tartu maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
Viitasaari, Arto 1962 Финляндия West Finn Tour
Viitkin, Ain 1967 Võru maakond Rõuge Racing Team
Vilberg, Voova 1945 Harju maakond
Vilipuu, Revo 1978 Tartu maakond A. Le Coq
Vill, Maive 1982 Valga maakond KL Valgamaa Malev
Villo, Raul 1977 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Viltsin, Andris 1973 Harju maakond Spordiklubi IKS
Vilumovs, Ivo 1985 Латвия Evelo Team
Vint, Indrek 1971 Tartu maakond
Virtanen, Rainer 1953 Финляндия
Vlassov, Martin 1982 Tartu maakond
Volk, Andrus 1968 Rapla maakond KEIL M.A.
Volov, Nikolay 1980 Россия
Volt, Ivo 1968 Harju maakond
Vonk, Aivar 1957 Harju maakond Procoating Kostivere Rattatiim
Vonk, Janar 1980 Harju maakond
Voog, Margus 1966 Harju maakond
Voolaid, Veiko 1983 Tartu maakond
Voovere, Peeter 1973 Tartu maakond Embach
Voronin, Konstantin 1956 Россия
Vulfson, Aleksandr 1987 Россия
Vunk, Tiit 1983 Tartu maakond Maanteeamet
Väli, Jüri 1962 Люксембург
Väli, Pear 1973 Harju maakond
Värk, Veiko 1981 Jõgeva maakond ProVan/Sortimo
Värnik, Ahti 1970 Tartu maakond Velomaniakid
Võso, Toomas 1971 Tartu maakond Baltic Agro Team
Võsu, Jaan 1969 Tartu maakond
Wehkoja, Christian 1960 Финляндия West Finn Tour
Widing, Rasmus 1992 Швеция
Widing, Tony 1965 Швеция
Winell-Forsell, Britt Maj 1960 Финляндия West Finn Tour
Yarovikov, Artem 1975 Россия
Zakharov, Andrei 1970 Россия
Zakharov, Maxim 1983 Россия
Zakon, Oleg 1964 Россия
Zalitis, Arturs 1988 Латвия
Zalitis, Didzis 1966 Латвия Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
Zembergs, Davis 1966 Латвия
Zembergs, Maris 1966 Латвия
Zerbis, Ivars 1974 Латвия
Zhilin, Alexey 1963 Россия
Zhukov, Kirill 1992 Россия
Zirel, Joel 1974 Tartu maakond
Zukker, Anette 1996 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
Zukovits, Heiti 1976 Harju maakond
Zvingulis, Aigars 1961 Латвия Virsotne/MARMOT
Änilane, Birgit 1995 Võru maakond Haanja Rattaklubi
Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond
Ärm, Rait 2000 Tartu maakond Cycling Tartu
Õispuu, Imre 1971 Pärnu maakond
Õun, Toomas 1969 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
Õunap, Piret 1966 Tartu maakond
Ülem, Risto 1992 Saare maakond
Ülevain, Eerik 1986 Harju maakond Lival Sport
Üprus, Fred 1968 Tartu maakond Kulgur Team
Üprus, Ronald 1992 Tartu maakond Kulgur Team
Üprus, Sten 1987 Tartu maakond 42koma
Širokov, Juri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Šohireva, Kitija 1999 Pärnu maakond JK VIKO
Šteins, Janis 1985 Латвия
Скрыто 1987 Tartu maakond
Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
Aadusoo, Rene 1999 Harju maakond
Aalma, Ain 1968 Harju maakond
Aasma, Jan 1972 Järva maakond
Aavik, Aivar 1965 Harju maakond Ramirent
Aavik, Maris 1986 Tartu maakond
Abiline, Indrek 1961 Harju maakond
Adli, Marek 1974 Lääne-Viru maakond Stora Enso Eesti AS
Ahmerovs, Andrejs 1976 Латвия Velo+ Bottari Baltic
Aho, Kirsi 1972 Финляндия
Ahonen, Julia 1971 Harju maakond
Ahu, Laila 1984 Ida-Viru maakond
Ahu, Ülo 1957 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
Aigro, Aiko 1981 Harju maakond Tiim RADIUS
Aigro, Ats 1988 Jõgeva maakond
Aim, Lagle 1974 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Ainelo, Jaan 1958 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Ainso, Holger 1975 Tartu maakond
Akerblom, Carl 1944 Финляндия
Aksenoks, Kaspars 1972 Латвия
Aksenoks, Kristaps 2002 Латвия
Aland, Andor 1999 Tartu maakond
Aland, Andres 1962 Tartu maakond
Alaru, Riho 1985 Tartu maakond Palmako AS
Allaje, Aare 1971 Tartu maakond
Allik, Alver 1994 Tartu maakond
Allikivi, Helin 1963 Pärnu maakond
Allikmäe, Avo 1962 Rapla maakond Tervisliku Elustiili Klubi Tartu
Allmere, Kelly 1995 Tartu maakond Replace OÜ
Almre, Alo 1964 Viljandi maakond
Almre, Marge 1970 Viljandi maakond
Alviste, Fredy 1990 Järva maakond
Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Annuk, Agu 1967 Tartu maakond OMNIVA SK
Annuk, Lauri 1982 Tartu maakond
Annuk, Merike 1978 Jõgeva maakond
Ansip, Fred 1973 Tartu maakond
Antoshkina, Elena 1964 Россия
Aosaar, Sirle 1962 Lääne-Viru maakond
Apri, Kristofer 2003 Harju maakond
Apse, Guntis 1967 Латвия OC Limbazi
Armulik, Tõnu 1963 Harju maakond
Aron, Otto 1992 Pärnu maakond
Arop, Priit 1981 Tartu maakond
Arras, Jako 1993 Tartu maakond
Arras, Kristjan 1989 Harju maakond
Arras, Martin 2000 Tartu maakond
Arraste, Kadri 1985 Harju maakond Volvo Estonia OÜ
Arst, Alar 1962 Tartu maakond
Artemov, Ilja 2004 Harju maakond
Atamanov, Mikhael 1976 Россия PskovRoadRace
Aus, Sten 1992 Tartu maakond
Aust, Annika 1975 Põlva maakond Eesti Tõukerattaliit
Avi, Madis 1954 Tartu maakond
Avikson, Marko 1980 Põlva maakond
Azizbaev, Artem 1979 Россия
Balodis, Edgars 1976 Латвия Velo+ Bottari Baltic
Barkus, Tadas 1977 Литва Baltic Industrial
Bauvars, Martins 1985 Латвия Baltic Industrial
Bazhin, Vladimir 1962 Россия
Beitika, Baiba 1978 Латвия
Belouss, Konstantins 1976 Латвия Velo+ Bottari Baltic
Beloussov, Sergei 1966 Tartu maakond
Bereznjov, Ergo 1980 Tartu maakond
Bereznjov, Merilin 1987 Tartu maakond
Bergmanis, Aivars 1975 Латвия
Birk, Annika 1991 Tartu maakond Maanteeamet
Bitenieks, Edgars 2004 Латвия Velo+ Bottari Baltic
Bitenieks, Ernests 1982 Латвия Velo+ Bottari Baltic
Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Bogomolov, Mikhail 1968 Россия
Bridaks, Gatis 1978 Латвия
Briedis, Agris 1955 Латвия OC Limbazi
Briedis, Ugis 1984 Латвия OC Limbazi
Broniševskaja, Zlata 2007 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
Broniševski, Jüri 1969 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
Bugrova, Lana 1977 Латвия Velo+ Bottari Baltic
Bumburs, Arvids 1986 Латвия
Buncuks, Dmitrijs 1983 Латвия Velo+ Bottari Baltic
Busch, Janek 1986 Harju maakond
Cheredilov, Aleksey 1989 Россия
Cheredilova, Ekaterina 1987 Россия
Chernega, Ivan 1985 Россия
Chesnokov, Vladislav 1990 Россия
Cirulis, Juris 1977 Латвия Velo+ Bottari Baltic
Cunka, Karlis 1967 Латвия Velo+ Bottari Baltic
Daugulis, Juris 1974 Латвия OC Limbazi
Dede-Ausin, Kristi 1979 Tartu maakond
Didenko, Maxim 1974 Россия
Drake, Roberts 1956 Латвия 5A-Valka / LV
Dugin, Dmitri 1986 Tartu maakond DNF Cycling Team
Eelsoo, Rainer 1980 Tartu maakond
Eeltee, Erik 1965 Harju maakond
Eenraid, Peep 1978 Pärnu maakond
Eenraid, Priit 1971 Pärnu maakond
Eerik, Heli 1972 Lääne-Viru maakond
Efimov, Maksim 1975 Россия PskovRoadRace
Efimov, Mikhail 1971 Ida-Viru maakond
Elbe, Priit 1991 Tartu maakond
Eliaser, Ennar 1986 Võru maakond
Eljaste, Matti 1958 Lääne-Viru maakond
Engel, Aivar 1966 Harju maakond
Enno, Madis 1975 Tartu maakond
Erik, Tarmo 1977 Tartu maakond
Ernits, Ingrit 1965 Jõgeva maakond SK ProRunner
Essmann, Veiko 1989 Viljandi maakond Stora Enso Eesti AS
Etmanis, Intars 1979 Латвия
Evendi, Kristi 1979 Harju maakond
Ferents, Kaido 1977 Tartu maakond Astro Baltics
Fesenko, Vladislavs 1987 Латвия Velo+ Bottari Baltic
Fishman, Dmytro 1991 Украина
Gerndorf, Urmas 1962 Harju maakond
Golets, Filipp 2006 Harju maakond
Grigorenko, Aleksandr 2007 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
Grinko, Jaroslav 2004 Harju maakond
Grosnõi, Kaider 1988 Tartu maakond
Grushina, Liudmila 1952 Россия
Grünberg, Elar 1980 Tartu maakond
Gurtovets, Kaido 1985 Tartu maakond Päästeamet
Haabma, Alar 1960 Rapla maakond EWK
Haav, Meelis 1987 Tartu maakond
Haiba, Wlorian 1977 Tartu maakond
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Haldre, Sulev 1956 Tartu maakond
Hallik, Hannes 1960 Tartu maakond
Hallik, Heiki 1966 Tartu maakond
Hallik, Helger 1972 Tartu maakond
Hallik, Hindrek 1968 Jõgeva maakond
Hallikas, Kaarel 1989 Harju maakond
Hanneste, Risto 1968 Tartu maakond
Hanni, Inga 1974 Tartu maakond
Hanni, Kalev 1959 Tartu maakond
Hannus, Hedi 1976 Rapla maakond Volvo Estonia OÜ
Hansen, Heiki 1974 Tartu maakond
Hansschmidt, Neeme 1967 Jõgeva maakond Orkla Eesti AS
Heier, Anu 1971 Tartu maakond
Hein, Janika 1974 Tartu maakond
Heinaste, Janar 1993 Hiiu maakond Sportlove
Heinla, Siim 1990 Tartu maakond Replace OÜ
Heinmaa, Enor 1990 Tartu maakond Same OÜ
Heinmaa, Henri 1975 Harju maakond
Helekivi, Tiina 1966 Tartu maakond
Helgis, Priit 1979 Harju maakond
Hellsten, Tuulikki 1955 Финляндия
Hemesath, Roger 1950 США
Hendrikson, Ülle 1966 Tartu maakond
Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Hermann, Jaan 1984 Tartu maakond Autospirit Tartu OÜ
Hiir, Teemar 1982 Valga maakond
Hingla, Lenna 1982 Valga maakond
Hion, Oliver 2004 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
Hlebnikov, Aleksandr 1971 Harju maakond
Holts, Siim 1992 Tartu maakond Replace OÜ
Homenja, Christopher 1987 Tartu maakond Replace OÜ
Hunt, Vello 1957 Pärnu maakond
Hänilane, Hillar 1951 Tartu maakond
Härm, Leo 1947 Viljandi maakond
Härm, Margus 1981 Järva maakond Graanul Invest AS
Härm, Merje 1980 Järva maakond Graanul Invest AS
Härma, Pille 1974 Jõgeva maakond
Hõimra, Jaanus 1972 Järva maakond
Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Hütt, Triin 1973 Tartu maakond
Iarkin, Valentin 1976 Россия
Idarand, Urmas 1969 Harju maakond
Ilian, Matin 1991 Россия
Illak, Hilja 1965 Tartu maakond
Illus, Karolin 1998 Tartu maakond TÜASK
Ilumäe, Silver 1973 Harju maakond
Ilumäe, Tiit 1951 Harju maakond
Ilus, Andrus 1971 Viljandi maakond Westline Team
Ilves, Marek 1975 Tartu maakond
Ilves, Martin 1982 Tartu maakond
Ilves, Teet 1964 Tartu maakond
Indriko, Ivo 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Ingo, Tim 2004 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
Ird, Sulev 1961 Tartu maakond
Irdt, Kaido 1988 Tartu maakond
Ivanov, Aleksandr 1964 Ida-Viru maakond
Ivanov, Alexey 1983 Россия
Ivaste, Ivar 1971 Harju maakond
Ivlijev, Vadim 1975 Ida-Viru maakond
Jaanus, Eivo 1977 Põlva maakond Päästeamet
Jaguson, Meelis 1984 Tartu maakond
Jahilo, Peep 1962 Harju maakond
Jakobsoo, Kaspar 2007 Harju maakond
Jalajas, Joosep 2003 Tartu maakond
Jankovski, Eduard 1980 Harju maakond Axinom
Jansen, Lauri 1985 Tartu maakond Replace OÜ
Jaska, Ahto 1965 Tartu maakond
Jaska, Peeter 1959 Tartu maakond
Jaska, Toomas 1986 Tartu maakond Spinal Developments OÜ
Jaup, Toomas 1996 Ida-Viru maakond
Jeedas, Egert 1982 Tartu maakond
Jeeger, Elar 1987 Valga maakond
Jefimov, Dmitri 1986 Harju maakond Telia SK
Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Jerofejev, Janar 1997 Tartu maakond Replace OÜ
Joa, Vilik 1965 Harju maakond
Joala, Kaarel 1980 Põlva maakond
Joala, Kaie 2002 Põlva maakond
Joala, Kaspar 2005 Põlva maakond
Johanson, Kristi 1978 Põlva maakond Eesti Tõukerattaliit
Joost, Kristjan 1993 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Juhkam, Siret 1971 Harju maakond
Juhkam, Tõnis 1982 Harju maakond
Jukk, Ando 1973 Tartu maakond
Jundas, Jaanika 1975 Harju maakond
Juudas, Rokko 1970 Tartu maakond
Juursalu, Laura-Liis 1980 Pärnu maakond
Juursoo, Meelis 1970 Tartu maakond
Juusu, Janar 1995 Tartu maakond
Jänes, Mari-Liis 1988 Tartu maakond Trismile
Järsk, Mati 1958 Viljandi maakond
Järv, Mikk 1986 Tartu maakond
Järve, Liana 1963 Pärnu maakond
Järve, Märt 2004 Tartu maakond
Järve, Nora 2006 Tartu maakond
Järveoja, Toomas 1961 Tartu maakond
Järvet, Heiti 1979 Tartu maakond Agrovarustus OÜ
Jõgeda, Evelin 1971 Tartu maakond
Jõgi, Kaupo 1976 Jõgeva maakond Politsei- ja Piirivalveamet
Jürgenson, Rainer 1974 Tartu maakond
Jürisoo, Sass 1998 Harju maakond
Kaar, Meelis 1980 Harju maakond
Kaarna, Ilmar 1978 Tartu maakond Suusahullud
Kaas, Rene 1982 Harju maakond OMNIVA SK
Kaasik, Aaro 1966 Tartu maakond
Kaasik, Enno 1976 Tartu maakond
Kaasik, Jallo 1972 Tartu maakond Autospirit Tartu OÜ
Kaasik, Karl Martin 2004 Harju maakond Supluse Viis
Kaasik, Krete 2000 Järva maakond
Kaasik, Signe 1972 Tartu maakond
Kaasik, Tiit 1974 Tartu maakond
Kaasik, Urmas 1976 Harju maakond Supluse Viis
Kaaver, Siiri 1964 Tartu maakond
Kadak, Indrek 1995 Valga maakond
Kade, Andres 1968 Tartu maakond Velomaniakid
Kaidis, Kaido 1976 Järva maakond
Kainel, Mart 1945 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Kala, Ahti 1984 Tartu maakond Embach
Kala, Janek 1985 Tartu maakond
Kala, Kati 1976 Tartu maakond
Kaldvee, Karmen 1990 Tartu maakond
Kaljula, Martin 1983 Tartu maakond Ehitusmeister Rent OÜ
Kaljur, Hannah 2005 Järva maakond
Kallas, Karl 1991 Tartu maakond DNF Cycling Team
Kallas, Krister 1985 Viljandi maakond TSK Joosu
Kallas, Loore 1962 Tartu maakond
Kallas, Marko 1986 Tartu maakond
Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
Kalle, Kristiina 1989 Tartu maakond
Kallingo, Kristo 1981 Tartu maakond
Kallion, Reiko 1979 Tartu maakond
Kallis, Joel 1982 Valga maakond
Kalm, Marika 1974 Harju maakond Elisa
Kalmus, Hannes 1975 Harju maakond Malmerk Klaasium
Kalugin, Dmitri 1980 Tartu maakond
Kane, Rein 1945 Harju maakond
Kaneps, Andris 1968 Латвия
Kangro, Kalle 1971 Tartu maakond
Kangur, Kairi 1974 Tartu maakond
Kangur, Kevin 2004 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
Kangur, Tarmo 1973 Tartu maakond
Karelson, Aldo 1965 Tartu maakond
Karelson, Sten 1977 Tartu maakond
Karjus, Tanel 1983 Harju maakond
Karm, Karlis 1988 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Karus, Tiit 1948 Harju maakond
Kasak, Martin 1973 Harju maakond
Kase, Gunnar 1967 Tartu maakond
Kasemäe, Anne 1971 Harju maakond
Kasemäe, Risto 1972 Harju maakond
Kasepuu, Kelly 1993 Tartu maakond
Kask, Hendri 2004 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
Kask, Katrin 1975 Tartu maakond
Kask, Ragnar 1974 Финляндия
Kaspar, Kütt 1997 Harju maakond
Kattai, Roman 1966 Tartu maakond Tartumaa Sangpommiklubi
Kaširin, Dmitri 1979 Tartu maakond
Keernik, Karl Joosep 2007 Tartu maakond
Keldo, Tiit 1989 Valga maakond
Kelk, Hugo Markus 2005 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
Kelk, Margus 1967 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
Kenk, Kaidar 1985 Tartu maakond Malmerk Klaasium
Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Kert, Kullar 1984 Tartu maakond
Kesküla, Hendrik 1991 Rapla maakond
Kessler-Aho, Kairi 1974 Harju maakond
Kharakhnina, Maria 1980 Россия
Kiigemägi, Laidi 1967 Tartu maakond
Kiigemägi, Veljo 1962 Tartu maakond
Kiik, Keith 1997 Põlva maakond
Kiipus, Catry 1981 Harju maakond LHV
Kiisla, Marju 1988 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Kiissa, Glein 1980 Valga maakond
Kiiver, Kaarel 2003 Tartu maakond
Kiivit, Reelika 1978 Tartu maakond
Kikkas, Andrus 1968 Tartu maakond
Kildvee, Rene 1981 Tartu maakond
Kilg, Kenneth 1997 Harju maakond
Kilk, Kristo 1992 Tartu maakond
Kimmer, Kelly-Claudia 1995 Harju maakond
Kirt, Madis 1991 Valga maakond DNF Cycling Team
Kisand, Urmas 1961 Tartu maakond
Kivari, Andrus 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kivastik, Toomas 1965 Tartu maakond
Kivi, Rutt 1982 Финляндия
Kivimaa, Kaarli 1986 Tartu maakond
Klaar, Külliki 1976 Tartu maakond
Klein, Pille 1967 Pärnu maakond
Kleitz, Sirli 1975 Järva maakond
Klimenko, Aleksandr 1962 Harju maakond
Klimenko, Inna 1969 Harju maakond
Klimson, Maria 1995 Harju maakond
Koch, Rait 1978 Võru maakond Hauka Veloklubi
Koemets, Kadi 1986 Tartu maakond
Kokk, Kristjan-Erik 1982 Harju maakond Suusahullud
Kolbak, Andres 1966 Harju maakond
Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Kompa, Sergejs 1985 Латвия Velo+ Bottari Baltic
Kondratovich, Roman 1979 Harju maakond
Kongi, Aimar 1983 Tartu maakond KRC Ehitus
Konnimois, Henri 2004 Harju maakond Tiim RADIUS
Konnimois, Veljo 1978 Harju maakond Tiim RADIUS
Konopleva, Nadezhda 1975 Россия
Kontro, Kaido 1968 Tartu maakond
Kool, Kristian 1980 Tartu maakond
Koorits, Willy 1979 Tartu maakond
Kooskora, Toomas 1957 Tartu maakond 42koma
Kopp, Meelis 1950 Tartu maakond
Korss, Kuldar 1968 Tartu maakond
Kostõgov, Andrus 1969 Võru maakond
Kotkas, Peep 1953 Viljandi maakond
Kotov, Jevgeni 1940 Harju maakond
Kotov, Rain 1969 Tartu maakond
Kotter, Avo 1963 Tartu maakond Scania Eesti AS
Kraft, Märt 1966 Harju maakond
Krastinsh, Aivars 1961 Латвия 5A-Valka / LV
Krauklis, Vairis 1953 Латвия 5A-Valka / LV
Kreimer, Maksim 1984 Tartu maakond A. Le Coq
Kreis, Hardi 1972 Tartu maakond
Krigulson, Kristjan 1993 Tartu maakond
Kritsuk, Artem 1987 Россия
Kroon, Ander Markus 2002 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
Kruk, Roman 1972 Harju maakond #HeadInimesed
Krull, Kristjan 1981 Harju maakond
Krupin, Nikolay 1957 Ida-Viru maakond
Krusel, Sandra 1986 Harju maakond OMNIVA SK
Kruusimägi, Kert 1981 Tartu maakond Graanul Invest AS
Kruve, Kaur 2006 Harju maakond
Kruze, Guntis 1966 Латвия Velo+ Bottari Baltic
Kubeev, Alexander 1962 Россия
Kubjas, Aivar 1969 Harju maakond
Kubjas, Kustav 2013 Harju maakond
Kubjas, Kärt 2015 Harju maakond
Kuha, Taavi 1983 Tartu maakond Keskkonnaagentuur
Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kukk, Ermo 1970 Tartu maakond
Kukk, Jürgen 1989 Tartu maakond SportID
Kukk, Mariana 1992 Tartu maakond
Kukke, Heikki 1973 Harju maakond Kaera Antsud
Kuld, Veronika 1985 Tartu maakond
Kuldmäe, Ain 1980 Tartu maakond
Kulemin, Victor 1963 Россия
Kullström, Lasse 1952 Финляндия
Kumberg, Peeter 1959 Tartu maakond
Kumel, Tarvo 1969 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
Kurbatskis, Aleksandrs 1992 Латвия Velo+ Bottari Baltic
Kurgjärv, Jaanika 1988 Tartu maakond Tartu Vangla
Kurm, Kevin 1993 Tartu maakond
Kutman, Marko 1983 Harju maakond Ramirent
Kutsar, Andres 1985 Tartu maakond
Kuusik, Norman 1989 Pärnu maakond
Kuusik, Silver 1983 Tartu maakond
Kuusk, Keijo 1982 Tartu maakond
Kuuslap, Jaan 1967 Tartu maakond
Kuusma, Raivo 1964 Tartu maakond
Kuusmik, Teet 1972 Ida-Viru maakond
Kuusnõmm, Liis 1988 Harju maakond RedBike
Kvell, Urmas 1987 Tartu maakond
Käba, Taavi 1989 Viljandi maakond
Kähr, Priit 1985 Tartu maakond
Käi, Triin 1981 Tartu maakond
Känd, Ivo 1958 Tartu maakond AS G4S Eesti
Kärdi, Uno 1946 Ida-Viru maakond
Kärner, Olar 1980 Pärnu maakond Almic Cycling Team
Käsper, Marge 1973 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kääri, Geir-Kristjan 2007 Tartu maakond
Kõiv, Liis 1985 Tartu maakond
Kõiv, Sulev 1955 Valga maakond KL Valgamaa Malev
Kõivist, Tiia 1965 Tartu maakond
Kõll, Elvis 1983 Harju maakond
Kõrgesaar, Hans Leonhard 2000 Tartu maakond
Köörna, Liis 1983 Harju maakond SK ProRunner
Kübar, Joosep 2004 Tartu maakond
Kübar, Lea 1982 Tartu maakond
Kübard, Raul 2000 Põlva maakond
Küla, Heiki 1986 Tartu maakond
Külaots, Edgar 1945 Tartu maakond
Külasepp, Raivo 1959 Tartu maakond EWK
Kümmel, Peeter 1949 Viljandi maakond
Kütt, Kaarel 2000 Harju maakond
Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
Kütt, Raul 1967 Harju maakond
Kütt, Silver 1967 Tartu maakond
Kütt, Vello 1968 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Laagus, Varmo 1971 Tartu maakond Arens Mööbel AS
Laan, Janek 1973 Harju maakond
Laan, Matti 1944 Tartu maakond
Laane, Marek 1975 Harju maakond
Laane, Piret 1975 Harju maakond
Laane, Viktor 1970 Pärnu maakond
Laaneleht, Angela 1969 Tartu maakond
Laanemaa, Heinrich 1979 Tartu maakond
Laansalu, Anu 1946 США
Laas, Kaido 1952 Harju maakond Kuusalu Rattaklubi
Labent, Regina 1975 Tartu maakond
Ladva, Allan 1983 Valga maakond Maanteeamet
Ladvik, Mihkel 1991 Harju maakond
Lahesoo, Evelin 1982 Tartu maakond
Laht, Kadri 1982 Harju maakond
Laidver, Aive 1968 Võru maakond Hauka Veloklubi
Laikoja, Rein 1968 Tartu maakond
Lainemäe, Allan 1969 Ida-Viru maakond
Lainemäe, Rauno 1993 Jõgeva maakond
Laineste, Sten 1982 Põlva maakond
Laiv, Riina 1974 Harju maakond Spordiklubi IKS
Lakk, Hendrik 1950 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Lall, Imre 1978 Tartu maakond
Lamp, Enn 1976 Harju maakond
Lang, Karl 2001 Harju maakond
Lang, Kristo 1975 Harju maakond
Lange, Rasmus 2009 Tartu maakond
Lange, Sven 1980 Tartu maakond
Laos, Priit 1983 Tartu maakond TMB Element SK
Laul, Getter 1985 Tartu maakond
Laumäe, Marek 1975 Tartu maakond AS G4S Eesti
Lavrikov, Viktor 1961 Россия
Lavrikova, Svetlana 1962 Россия Narva SK Firn
Leetberg, Kadri 1984 Tartu maakond
Lehemets, Imre 1986 Tartu maakond Replace OÜ
Lehis, Agur 1970 Tartu maakond
Lehis, Heikki 1962 Viljandi maakond
Lehis, Kadri-Ann 1991 Viljandi maakond
Lehis, Priit 1997 Tartu maakond
Lehtmets, Andrus 1974 Tartu maakond
Lehtmets, Kaur Robert 2006 Tartu maakond
Lehtmets, Laura Liisa 2005 Tartu maakond
Lehtmets, Margus 1972 Tartu maakond Korp! Ugala
Lehtmets, Marta 2009 Tartu maakond
Lehtmets, Mihkel 1995 Tartu maakond Korp! Ugala
Leis, Taive 1981 Tartu maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
Leiten, Kadri 1981 Tartu maakond
Leiten, Raavo 1984 Tartu maakond
Leiten, Riivo 1981 Tartu maakond
Leks, Kristiina 1971 Harju maakond
Lember, Alo 1966 Tartu maakond Tallinna Lennujaama SK
Lementa, Mario 1982 Tartu maakond
Leming, Indis 1953 Harju maakond
Lemmik, Diana 1974 Harju maakond
Lemsalu, Katrin 1978 Tartu maakond
Lemsalu, Tiit 1983 Tartu maakond
Leola, Heily 1980 Tartu maakond
Lepberg, Rein 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Lepik, Anni Marii 2001 Tartu maakond Astro Baltics
Lepik, Arvo 1957 Harju maakond
Lepik, Janek 1978 Tartu maakond
Lepik, Janno 1985 Harju maakond
Lepik, Kaidi 1989 Harju maakond
Lepik, Kajar 1980 Valga maakond
Lepik, Margo 1976 Tartu maakond
Lepik, Natalja 1977 Tartu maakond Astro Baltics
Lepik, Robert 2006 Tartu maakond Peloton
Lepik, Toomas 1979 Tartu maakond Astro Baltics
Lepiku, Katariina 1995 Tartu maakond Alpiexpress OÜ
Lepp, Sergei 1984 Tartu maakond
Leppik, Alar 1984 Tartu maakond
Li, Maksims 1980 Латвия Velo+ Bottari Baltic
Liblik, Aimo 1981 Tartu maakond
Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Liblik, Lauri 2000 Tartu maakond A. Le Coq
Liblik, Margo 2002 Tartu maakond A. Le Coq
Liblik, Rainar 1976 Tartu maakond
Lieberg, Marin 1984 Järva maakond Türi Rattaklubi
Liepins, Janis 1964 Латвия
Lifljandski, Erki 1975 Tartu maakond
Lifljandski, Lillerin 1979 Tartu maakond
Liik, Mart 1965 Harju maakond
Liikvart, Magnus 1984 Tartu maakond
Liira, Birgit 1991 Tartu maakond
Liiva, Anu 1962 Harju maakond Sparta Spordiselts
Liivak, Toomas 1990 Tartu maakond
Liivakant, Merli 1972 Tartu maakond
Lilander, Ivar 1976 Harju maakond Baltic Industrial
Lill, Jaanus 1970 Tartu maakond
Lille, Esmeralda 1951 Ida-Viru maakond
Lilleleht, Mart 1974 Tartu maakond
Lillenthal, Jaanika 1974 Järva maakond
Lilleorg, Gert 1973 Pärnu maakond
Limberg, Leili 1993 Tartu maakond Replace OÜ
Linden, Ralf 1952 Финляндия
Lindenberg, Ingrid 1966 Tartu maakond
Link, Kauri 1979 Pärnu maakond
Linnaks, Henri 1953 Lääne-Viru maakond
Linnamägi, Tõnis 1960 Harju maakond
Linno, Tanel 1982 Tartu maakond
Lint, Merle 1961 Tartu maakond
Lipatnikovs, Arturs 1992 Латвия Velo+ Bottari Baltic
Ljamin, Raigo 1979 Tartu maakond
Lobzov, Valeriy 1991 Россия
Loidap, Jane 1984 Valga maakond SK Keremeister
Lokutsievski, Ats 1978 Tartu maakond
Lomp, Kaisa 1993 Tartu maakond
Lomp, Martin 2002 Tartu maakond
Lonks, Tanel 1978 Harju maakond
Look, Andrus 1975 Tartu maakond
Look, Mathias 2005 Tartu maakond
Loost, Raivo 1979 Tartu maakond AS G4S Eesti
Lopman, Arvi 1967 Tartu maakond
Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
Low, Wei Zhe 1993 Сингапур TransferWise
Lugenberg, Annikki 2005 Harju maakond SK CFC
Lugenberg, Arvi 1970 Harju maakond SK CFC
Luha, Katrin 1969 Tartu maakond SportID
Luhaäär, Erko 1987 Harju maakond Tiim RADIUS
Luht, Robert 1965 Tartu maakond
Luik, Margo 1979 Ida-Viru maakond
Luik, Sven 1983 Harju maakond
Luks, Kerli 1990 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
Lund, Ake 1952 Финляндия
Lusikas, Jaan 1963 Tartu maakond
Luts, Ahti 1972 Tartu maakond
Luts, Robin 1996 Tartu maakond
Lutsoja, Helen 1987 Harju maakond
Luuka, Ülo 1961 Tartu maakond
Luusepp, Leino 1979 Pärnu maakond
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Lõhmus, Margo 1977 Jõgeva maakond
Lõiv, Illimar 1967 Tartu maakond
Lõiv, Leho 1969 Harju maakond
Lõoke, Peeter 1967 Harju maakond
Lõokene, Marek 1968 Harju maakond
Lüüde, Triinu 1989 Tartu maakond
Maala, Martin 1987 Tartu maakond
Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq
Maasik, Kadri 1981 Harju maakond
Maasing, Marko 1974 Tartu maakond Ikodor AS
Maata, Kadri 1988 Tartu maakond
Maata, Kaspar 1993 Tartu maakond
Maddison, Helena 2009 Tartu maakond
Maddison, Liivi 1980 Tartu maakond
Maddison, Martin 1981 Tartu maakond
Maddison, Rasmus 2011 Tartu maakond
Madisson, Marko 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
Maidla, Meelis 1968 Põlva maakond Põlva Matkaklubi
Maidla, Priit 1982 Tartu maakond
Maiorov, Ivan 1987 Harju maakond
Maisväli, Maila 1963 Tartu maakond
Makke, Vahur 1964 Tartu maakond Tartu Ülikool
Mallene, Tiina 1962 Tartu maakond
Malm, Kristi 1980 Ida-Viru maakond
Mandel, Erhard 1968 Põlva maakond
Marjapuu, Ester 1965 Järva maakond Trismile
Marjapuu, Virko 1978 Tartu maakond
Martinson, Haljand 1979 Tartu maakond
Maskova, Aleksandra 1994 Россия
Matina, Varvara 1989 Россия
Matto, Kairit 1981 Tartu maakond
Matveev, Andrey 1971 Россия
Maurin, Juri 1970 Ida-Viru maakond
Mednis, Vilis 1951 Латвия 5A-Valka / LV
Meidla, Jüri 1951 Harju maakond
Meidla, Tiit 1975 Harju maakond
Meier, Jaanus 1974 Põlva maakond
Mekk, Tuuli 1968 Valga maakond
Melnikova, Anastasiia 1991 Россия
Mendelman, Maris 1982 Harju maakond
Mentunen, Timo 1952 Финляндия Turun Urheiluliitto
Merilo, Margus 1985 Harju maakond
Mets, Einar 1973 Võru maakond Hauka Veloklubi
Mets, Jüri 1957 Pärnu maakond
Mets, Meeli 1984 Võru maakond
Metsa, Erkki 1975 Tartu maakond
Metsand, Karl 1993 Tartu maakond Axinom
Metsaäär, Raul 1976 Rapla maakond
Metsnõmm, Mart 1959 Tartu maakond
Mezapuke, Vadims 1982 Латвия Velo+ Bottari Baltic
Michelson, Rainer 1981 Tartu maakond
Miilmann, Rannet 1992 Tartu maakond Replace OÜ
Miilmann, Rauno 1991 Tartu maakond Replace OÜ
Mikitalo, Milja 1974 Tartu maakond
Mikko, Martin 1987 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Miljand, Argo 1973 Harju maakond
Miljukov, Esko 1979 Tartu maakond
Milk, Marek 1973 Ida-Viru maakond Politsei- ja Piirivalveamet
Miller, Gunnar 1973 Harju maakond
Minashvili, Irakli 1991 Грузия
Minin, Igor 1955 Tartu maakond
Minin, Mirjam 1990 Tartu maakond Palmako AS
Mironova, Irina 1986 Россия
Mitrofanov, Alexander 1991 Россия
Mitt, Risto 1982 Tartu maakond
Moisio, Sami 1973 Финляндия
Moks, Enn 1952 Pärnu maakond
Morel, Merilin 1993 Tartu maakond
Morel, Raul 1963 Tartu maakond
Moro, Inga 1974 Tartu maakond Lindström OÜ
Mugra, Mairo 1969 Tartu maakond
Muhhin, Indrek 1979 Tartu maakond
Muri, Mihkel 2000 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
Muru, Taavi 1985 Tartu maakond KVÜÕA
Murumets, Rait 1987 Tartu maakond
Murumäe, Kaisa 1984 Tartu maakond
Must, Tauri 1988 Järva maakond Türi Rattaklubi
Mustafin, Aleksandr 1959 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
Musting, Ole 1981 Põlva maakond Eesti Tõukerattaliit
Muuli, Viktor 1966 Tartu maakond
Mäggi, Martin 1972 Harju maakond Sportlove
Mägi, Erki 1981 Tartu maakond
Mägi, Meelis 1969 Lääne maakond
Mägi, Merle 1972 Tartu maakond
Mänd, Maria 1979 Harju maakond
Mändmets, Helges 1949 Harju maakond Eesti Worldloppeti Klubi
Mändoja, Madis 1987 Tartu maakond
Mändoja, Maris 1993 Tartu maakond
Märtsoo, Margo 1983 Pärnu maakond
Mõrd, Rando 1969 Harju maakond A. Le Coq
Mõts, Maarika 1975 Tartu maakond
Mõttus, Ardo 1983 Tartu maakond
Mõttus, Margo 1981 Tartu maakond
Mõttus, Raivo 1958 Tartu maakond
Mölder, Annika 1975 Harju maakond
Mölder, Tarmo 1972 Harju maakond
Müürsepp, Aivar 1967 Harju maakond Rilak
Müürsepp, Karl 1986 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Nagel, Indrek 1960 Tartu maakond
Narusk, Hegri 1977 Tartu maakond
Nazarov, Tian 1966 Tartu maakond Fittest Tartu
Nekraš, Sirle 1986 Lääne maakond
Nemtsov, Konstantin 1971 Россия
New, Frederick 1951 Harju maakond SEB Pank AS
Niemela, Jari Juhani 1960 Финляндия
Nigul, Margo 1972 Harju maakond
Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Nikolai, Mihkel 1997 Harju maakond
Nirk, Aarne 1987 Tartu maakond
Noormets, Alar 1975 Pärnu maakond Auto Stock Team
Noortoots, Kristjan 1984 Võru maakond Eesti Teed AS
Nooska, Triin 1982 Tartu maakond
Novikov, Oleg 1963 Россия PskovRoadRace
Nurk, Margit 1978 Tartu maakond
Nurk, Margus 1969 Tartu maakond
Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
Nurmela, Mairo 1984 Tartu maakond
Nurmela, Merli 1987 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
Nurmsalu, Sander 1994 Tartu maakond
Nursi, Imre 1974 Tartu maakond
Näss, Margo 1969 Harju maakond
Nõmm, Kalev 1964 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
Nõmm, Rasmus 2007 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
Nõmmik, Annabel 2004 Tartu maakond
Nõmmik, Annela 1972 Tartu maakond
Nõmmik, Annika 2000 Tartu maakond
Nõmmik, Karl Robert 2006 Tartu maakond
Nõmmik, Riho 1973 Tartu maakond
Nõmmiste, Kalev 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Karel 2004 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Leie 1976 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Maris 2002 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Sulev 1970 Tartu maakond Suusahullud
Obrezkov, Andrey 1982 Harju maakond Axinom
Odras, Kristjan 1989 Harju maakond Malmerk Klaasium
Oja, Liina 1993 Tartu maakond
Ojala, Kristel 1982 Harju maakond
Ojamaa, Raul 1973 Jõgeva maakond
Ojasaar, Tarmo 1978 Põlva maakond
Oks, Siim 1981 Tartu maakond
Olesk, Külli 1973 Põlva maakond
Olesk, Raul 1960 Tartu maakond EWK
Olonen, Valter 1963 Финляндия
Oras, Kadi 1968 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Oras, Keiu 1996 Tartu maakond
Oras, Ülari 1964 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Orav, Marje 1964 Rapla maakond
Ore, Evita 1979 Латвия
Ots, Ave 1991 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Ots, Diana 1974 Lääne maakond SK Sula
Ots, Heikko 1987 Tartu maakond
Ots, Rait 1978 Harju maakond
Ots, Riho 1983 Viljandi maakond Hawaii Express
Otsa, Aile 1983 Tartu maakond
Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Ottson, Helina 1977 Jõgeva maakond
Ovchinnikov, Oleg 1985 Tartu maakond Embach
Paal, Priit 1985 Tartu maakond
Paama, Gunnar 1982 Tartu maakond
Paama, Margit 1983 Tartu maakond
Paas, Lauri 1981 Tartu maakond BIGBANK AS
Paas, Liivika 2005 Tartu maakond
Paatsi, Reet 1976 Tartu maakond
Paavle, Sigrid 1997 Tartu maakond
Paavle, Silja 1976 Tartu maakond
Pabusk, Oliver 1987 Tartu maakond
Padrik, Liina 1977 Tartu maakond
Padrik, Tanel 1969 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
Pae, Gunnar 1964 Tartu maakond
Pajur, Maris 1986 Harju maakond
Pajuväli, Ago 1965 Pärnu maakond
Pajuväli, Joonatan 2004 Pärnu maakond SK Jõulu
Pallasmaa, Kalle 1963 Harju maakond
Pallo, Monica 1987 Tartu maakond
Palloson, Margus 1979 Tartu maakond
Palubinskas, Anton 1955 Tartu maakond
Paniagua, Carlos 1986 США
Pankov, Anton 1963 Harju maakond
Pankov, Robert 2006 Harju maakond
Panksepp, Ragnar 1987 Tartu maakond
Pappel, Elvo 1978 Harju maakond
Pappel, Eno 1971 Harju maakond
Pappel, Otto Kaur 2003 Harju maakond
Pappel, Ralf Rasmus 2005 Harju maakond
Parmas, Aalo 1957 Harju maakond
Parri, Rein 1953 Tartu maakond
Parri, Risto 1991 Harju maakond
Parts, Edvin 1990 Tartu maakond
Parts, Eston 1990 Tartu maakond
Parts, Kunnar 1974 Tartu maakond
Parts, Raul 1987 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
Parts, Tõnis 1958 Tartu maakond
Parups, Edvins 1955 Латвия
Pascenkovs, Sergejs 1984 Латвия Velo+ Bottari Baltic
Pashchenko, Galina 1961 Россия
Pashchenko, Gennady 1961 Россия
Pastak, Ingmar 1983 Tartu maakond
Pavel, Arno 1946 Harju maakond
Pavlenkova, Anastasiia 2002 Россия
Pavlenkova, Svetlana 1973 Россия
Pedaja, Ants 1951 Rapla maakond
Pedaja, Taavi 1982 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Peedor, Mihkel 1986 Tartu maakond
Pendra, Üllo 1978 Tartu maakond
Peramets, Liilia 1977 Tartu maakond
Pertsev, Igor 1985 Tartu maakond
Peters, Raivo 1962 Tartu maakond
Peterson, Ester 1972 Valga maakond Valga Motoklubi
Peterson, Marko 1977 Viljandi maakond
Petmanson, Leonid 1967 Harju maakond ABB AS
Petrov, Iurii 1957 Россия
Petti, Aivar 1978 Tartu maakond
Petunova, Sanda 1991 Латвия Velo+ Bottari Baltic
Pflug, Egert 1963 Harju maakond
Pihlau, Andrus 1976 Tartu maakond
Piho, Liia 1972 Чехия
Piho, Üllar 1964 Harju maakond
Pihtjõe, Janek 1975 Harju maakond Viimsi Sport
Piibar, Madis 1962 Tartu maakond
Piipuu, Aldo 1965 Harju maakond
Piir, Tarvo 1974 Tartu maakond
Piir, Tõnis 1960 Tartu maakond
Piir, Üllar 1986 Rapla maakond
Piirisild, Indrek 1984 Tartu maakond Cybernetica AS
Pikas, Andrus 1967 Ida-Viru maakond Päästeamet
Pirnipuu, Marvin 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Pirson, Joosep Siim 2002 Tartu maakond
Pitkäärt, Rando 1981 Tartu maakond Tamrex
Plaado, Arvo 1966 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Plinte, Maiko 1993 Tartu maakond Replace OÜ
Ploom, Andrus 1965 Võru maakond
Ploomipuu, Ave 1973 Tartu maakond
Pokkinen, Margus 1964 Tartu maakond
Polikarpus, Maile 1979 Harju maakond
Poller, Katrin 1989 Harju maakond ABB AS
Poller, Sirje 1966 Harju maakond SportID
Pool, Artur 1995 Tartu maakond
Popov, Maksim 1985 Tartu maakond
Porovarde, Brita 1994 Harju maakond Supluse Viis
Porovarde, Kris 2002 Harju maakond Baltic Industrial
Porovarde, Varno 1973 Harju maakond Baltic Industrial
Post, Reigo 1977 Jõgeva maakond
Praakli, Kristiina 1977 Tartu maakond
Praks, Neeme 1978 Tartu maakond
Praks, Veiko 1969 Tartu maakond Mapri Ehitus OÜ
Prans, Leili 1951 Tartu maakond
Pristavka, Rauno 1988 Jõgeva maakond
Prits, Jaanus 1966 Lääne-Viru maakond
Pskhatcieva, Elena 1978 Россия
Puis, Olev 1971 Tartu maakond
Pukk, Aivar 1985 Tartu maakond
Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Pullonen, Kalev 1964 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Punane, Marian 1985 Harju maakond Toetuse väejuhatus
Purga, Avo 1982 Tartu maakond
Purje, Peep 1977 Tartu maakond
Purre, Martin 1974 Harju maakond
Purret, Marko 1990 Tartu maakond
Puusaar, Sulev 1966 Tartu maakond
Puusepp, Mihkel 1970 Harju maakond
Puusepp, Priit 1968 Harju maakond SK CFC
Pähklemäe, Alvar 1973 Harju maakond
Pärn, Alvar 1965 Pärnu maakond
Pärn, Margis 1978 Tartu maakond
Pärsim, Peep 1973 Tartu maakond
Pärtel, Liina 1972 Harju maakond
Põder, Andrus 1968 Tartu maakond
Põder, Indrek 1968 Tartu maakond
Põder, Maret 1966 Viljandi maakond
Põldaru, Annely 1968 Tartu maakond
Põldma, Heli 1969 Tartu maakond
Põldoja, Ülle 1958 Tartu maakond
Põldsam, Heigo 1967 Harju maakond
Põlgast, Urmas 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Põlgaste, Kairit 1985 Tartu maakond
Põlgaste, Rivo 1984 Tartu maakond
Põlluste, Priit 1971 Tartu maakond SportID
Pütt, Tiit 1980 Tartu maakond
Raadik, Kristo 1988 Harju maakond Baltic Industrial
Rahnel, Aser 1964 Põlva maakond
Rahu, Simmo 1975 Pärnu maakond
Rahuoja, Mari-Ly 1967 Harju maakond OMNIVA SK
Raid, Jarno 1981 Tartu maakond
Raiend, Hardi 1963 Hiiu maakond Sportlove
Raiesmaa, Eldur 1967 Pärnu maakond Auto Stock Team
Raiesmaa, Remo 2003 Pärnu maakond Auto Stock Team
Raig, Risto 1990 Põlva maakond
Raimets, Heiki 1966 Jõgeva maakond
Raiv-Altosaar, Naima 1976 Valga maakond Hauka Veloklubi
Raja, Margus 1971 Tartu maakond
Raja, Sirle 1979 Tartu maakond
Rajasaar, Piret 1984 Ida-Viru maakond
Rajaste, Kerli 1986 Tartu maakond
Rammo, Aapo 1951 Põlva maakond SK VELO
Rammul, Heiki 1948 Tartu maakond OK Ilves
Rand, Katrin 1988 Tartu maakond
Rand, Raimo 1971 Pärnu maakond
Randoja, Aivar 1964 Tartu maakond
Randoja, Renda 1972 Tartu maakond
Randoja, Riana 1995 Tartu maakond Trismile
Rannala, Ivar 1978 Harju maakond Malmerk Klaasium
Ranniku, Indrek 1965 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Raudsepp, Ergo 1982 Tartu maakond Astro Baltics
Raudsepp, Evar 1987 Tartu maakond Astro Baltics
Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond TMB Element SK
Raudsepp, Rannu 1980 Jõgeva maakond
Raudvee, Märt 1983 Tartu maakond 42koma
Rebane, Marina 1977 Harju maakond
Rechlin, Ingrid 1967 Harju maakond
Rechlin, Janne 1993 Harju maakond
Rehema, Taavi 1988 Jõgeva maakond
Rehtla, Renno 1985 Tartu maakond SK ProRunner
Reigo, Sander 1992 Tartu maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
Reimers, Taavet 1981 Harju maakond
Reimo, Jaan 1985 Tartu maakond
Reimo, Janec 1979 Tartu maakond
Reimo, Joonas 2007 Tartu maakond
Reinberg, Kristi 1984 Järva maakond
Reinmägi, Heliis 1996 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
Reinmägi, Olev 1974 Saare maakond
Reinmägi, Oliver 1999 Tartu maakond
Reinoja, Margus 1969 Tartu maakond
Reinvald, Margus 1968 Tartu maakond
Reiu, Andres 1967 Lääne-Viru maakond OMNIVA SK
Reiu, Sven 2000 Lääne-Viru maakond OMNIVA SK
Rell, Toomas 1969 Tartu maakond Nordecon AS
Repkin, Peter 1971 Tartu maakond
Repkin, Rahel 1998 Tartu maakond Politsei- ja Piirivalveamet
Rihkrand, Illar 1959 Harju maakond
Riidamets, Martin 1955 Pärnu maakond
Riismaa, Tiit 1949 Harju maakond
Rikkinen, Tarmo 1972 Harju maakond
Rikolas, Martin 1977 Harju maakond
Ristimägi, Henry 1993 Harju maakond Malmerk Klaasium
Rohtla, Ahto 1984 Harju maakond
Rohtla, Hendrik 2005 Rapla maakond
Rohtla, Indrek 1976 Järva maakond
Rohtla, Rait 1967 Tartu maakond
Romanovich, Janna 1973 Россия
Roos, Candela 1988 Tartu maakond
Roosiväli, Maarika 1983 Tartu maakond
Rooväli, Aare 1969 Harju maakond
Rosenberg, Tiit 1946 Tartu maakond Tartu Ülikool
Rosenthal, Arli 1978 Tartu maakond Astro Baltics
Roshchina, Tatiana 1973 Россия
Rosse, Elvis 1975 Tartu maakond
Ruusmäe, Margus 1972 Tartu maakond
Ruuven, Anu 1969 Harju maakond
Ruuven, Jaanus 1966 Harju maakond
Rämmal, Tiit 1950 Pärnu maakond
Räsänen, Juha 1968 Финляндия
Rättel, Tarmo 1967 Harju maakond
Rääts, Laura 1997 Tartu maakond
Rümmel, Ivo 1978 Tartu maakond
Ründva, Vello 1949 Jõgeva maakond
Rünne, Rein 1959 Järva maakond
Rüütel, Alo 1992 Tartu maakond
Rüütli, Anneliis 1972 Põlva maakond
Rüütli, Meelis 1973 Tartu maakond Columbus Eesti AS
Saar, Aire 1980 Tartu maakond
Saar, Kaarel 1996 Rapla maakond Sisekaitseakadeemia
Saar, Kalev 1979 Harju maakond
Saar, Siim 1990 Tartu maakond
Saar, Tarmo 1981 Tartu maakond
Saarejõe, Kajar 1976 Tartu maakond
Saaremäe, Egle 1980 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
Saarman, Helina 1988 Финляндия
Saarmann, Liisi 1994 Tartu maakond
Saarniit, Ivo 1981 Tartu maakond
Saarnits, Kaspar 1967 Põlva maakond SK Pleki Pande
Sadam, Liina 1979 Harju maakond
Safonov, Oleg 1961 Pärnu maakond
Sahharov, Dmitri 1979 Ida-Viru maakond
Sahharov, Sergei 1975 Ida-Viru maakond
Sahtel, Eve 1964 Harju maakond
Sahtel, Tõnu 1963 Harju maakond
Sala, Liina 1994 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
Salamaschenko, Sergey 1970 Россия
Salk, Indrek 1968 Tartu maakond SAK Tartu
Saltone, Vija 1980 Латвия kurtuesi.lv
Salutamm, Udo 1963 Tartu maakond
Samsonov, Marti 1988 Harju maakond Graanul Invest AS
Sarapuu, Janek 1971 Tartu maakond
Sarapuu, Johannes 2000 Tartu maakond
Sardis, Urmas 1971 Tartu maakond
Sassi, Matti 1952 Harju maakond
Sauga, Ako 1960 Harju maakond
Saviauk, Kristjan 1982 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Sazonov, Mark 2003 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
Selge, Aivo 1966 Järva maakond
Seli, Anti 1973 Tartu maakond
Selter, Ahto 1970 Järva maakond
Selter, Tarmo 1982 Tartu maakond
Semenetc, Vladimir 1950 Россия
Sepp, Ahti 1978 Tartu maakond
Seskens, Leons 1956 Латвия 5A-Valka / LV
Sevastjanov, Anatoli 1949 Tartu maakond TMB Element SK
Sihver, Enn 1959 Viljandi maakond
Siimsalu, Katrin 1975 Tartu maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
Siirak, Liina 1982 Jõgeva maakond
Sild, Hannes 2002 Harju maakond
Siller, Andrus 1976 Tartu maakond
Siminaitis, Pavels 1983 Латвия Velo+ Bottari Baltic
Simm, Mati 1989 Tartu maakond
Sims, Merli 1993 Põlva maakond
Sirge, Andrus 1961 Harju maakond
Sirk, Ragnar 2004 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
Sirkel, Aino 1945 Tartu maakond
Sitska, Anneli 1966 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
Skrastins, Aigars 1969 Латвия
Slavina, Julia 1975 Россия
Slezin, Boris 1969 Россия
Soidla, Janar 1974 Harju maakond
Soll, Sven 1984 Võru maakond
Solman, Tanel 1979 Tartu maakond
Somelar, Remo 2007 Tartu maakond TÜASK
Soodla, Vaido 1981 Tartu maakond
Soom, Pärja 1954 Tartu maakond OMNIVA SK
Soonsein, Maris 1981 Tartu maakond
Soosaar, Andres 1949 Viljandi maakond
Soosaar, Mati 1960 Harju maakond
Sorokin, Vladislav 1999 Россия temptraining.ru
Strikov, Victor 1961 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
Strunnikova, Ekaterina 1983 Россия
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Sukk, Viljar 1984 Tartu maakond
Sulg, Henno 1953 Põlva maakond
Sulg, Tarmo 1978 Tartu maakond
Susi, Endel 1965 Jõgeva maakond
Suun, Riho 1960 Harju maakond SK CFC
Suurpere, Risto 1990 Tartu maakond
Suurpere, Robin 2005 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Sviridenko, Erik 2004 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
Säde, Alari 1986 Tartu maakond
Säde, Heli 1979 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Särekanno, Siim 1984 Lääne maakond
Sõber, Merili 1987 Valga maakond
Sõber, Tarmo 1980 Valga maakond
Sõmer, Omar 1980 Tartu maakond
Sõmera, Astrid 1971 Harju maakond
Sõna, Siiri 1971 Tartu maakond
Sõna, Urmas 1967 Tartu maakond
Taavits, Meelis 1971 Tartu maakond
Tael, Taivo 1958 Harju maakond
Taivere, Anette 2002 Tartu maakond
Takunov, Anatoli 1975 Tartu maakond
Talv, Tormi 1986 Tartu maakond
Talving, Jaan 1981 Pärnu maakond Volvo Estonia OÜ
Tamm, Andro 1974 Järva maakond
Tamm, Malvo 1968 Tartu maakond
Tamm, Märt 1963 Tartu maakond
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tamm, Raimond 1978 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Tamm, Tõiv 1961 Tartu maakond Tartu Vangla
Tammela, Kristina 2004 Järva maakond
Tammela, Marek 1975 Järva maakond
Tammeleht, Küllike 1964 Harju maakond
Tammeleht, Toivo 1964 Harju maakond
Tammes, Marcella 1973 Harju maakond
Tammik, Jelena 1971 Järva maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Tammik, Kalev 1955 Pärnu maakond
Tammvere, Ain 1962 Tartu maakond
Tampel, Anna-Stiina 1984 Harju maakond
Tampel, Raul 1976 Harju maakond
Tamul, Kaarel 1982 Tartu maakond
Tapasia, Liis 1992 Tartu maakond
Tara, Tarvi 1976 Harju maakond
Tark, Andres 1955 Tartu maakond
Tark, Kalev 1983 Pärnu maakond A. Le Coq
Tarkus, Egert 1989 Tartu maakond Ramirent
Tarmu, Kaja 1975 Harju maakond
Tarre, Aivar 1972 Pärnu maakond Tartu Ülikool
Tasa, Andrus 1966 Tartu maakond
Tasa, Laila 1968 Tartu maakond
Tasane, Aarne 1976 Tartu maakond
Tattar, Sander 1977 Tartu maakond
Teearu, Neeme 1970 Pärnu maakond SK Jõulu
Teemägi, Kaija 1976 Harju maakond Elisa
Teepere, Egon 1979 Harju maakond Tiim RADIUS
Teidla, Rainer 1987 Harju maakond OMNIVA SK
Tein, Andres 1963 Tartu maakond
Tein, Karin 1985 Tartu maakond
Tein, Pille 1963 Tartu maakond
Tein, Tõnis 1991 Tartu maakond
Tell, Jaan 1983 Tartu maakond TMB Element SK
Tenno, Liivi 1965 Tartu maakond
Tensing, Tamur 1967 Põlva maakond SK Pleki Pande
Tenslind, Aune 1998 Harju maakond Jõelähtme Singel
Tenslind, Heidi 1972 Harju maakond
Tenslind, Margus 1973 Harju maakond Jõelähtme Singel
Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
Teras, Andero 1990 Tartu maakond
Tigane, Merle 1973 Tartu maakond Enics Eesti AS
Tigas, Kaarel 1980 Harju maakond
Tiido, Taavi 1992 Viljandi maakond
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Tiidumaa, Asko 1974 Tartu maakond
Tiirik, Talis 1992 Tartu maakond
Tiisler, Kait 1960 Tartu maakond
Tiisler, Marko 1969 Põlva maakond
Tiisler, Tiit 1973 Tartu maakond
Tiismus, Robert 1968 Tartu maakond Tartu Ülikool
Tiits, Kaspar 2006 Tartu maakond
Tiitso, Kalle 1973 Tartu maakond
Tiivoja, Maris 1986 Tartu maakond
Tikerpe, Gunnar 1970 Harju maakond Danske Bank
Tillmann, Epp 1994 Tartu maakond
Timofejevs, Nikolajs 1974 Латвия
Timoshenko, Nikolai 1959 Harju maakond
Tinn, Aare 1960 Tartu maakond
Tisons, Gunars 1968 Tartu maakond
Tituk, Albin 1958 Tartu maakond
Tituk, Sandra 1994 Harju maakond
Tohus, Lisette 1996 Tartu maakond
Tohvre, Erich 1984 Tartu maakond
Toim, Allan 1955 Harju maakond SportID
Toim, Martti 1982 Harju maakond
Tokmacheva, Nadezhda 1977 Россия
Tolmachev, Stanislav 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tombu, Katre 1982 Tartu maakond
Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond Suusahullud
Tomingas, Uno 1968 Rapla maakond Päästeamet
Tomp, Märt 1961 Viljandi maakond Päästeamet
Toom, Eric 2003 Saare maakond
Toom, Jalmar 1981 Saare maakond
Toom, Markus 1978 Tartu maakond Ravimiamet
Toomis, Riina 1970 Tartu maakond
Toomsalu, Margus 1971 Pärnu maakond
Toots, Evelin 1974 Tartu maakond
Toots, Vahur 1969 Harju maakond SVK Dünamo
Tootsi, Jaano 1965 Tartu maakond
Tootsi, Külli 1967 Tartu maakond
Torpan, Juhan 1950 Tartu maakond
Trojanovs, Romans 1989 Латвия Velo+ Bottari Baltic
Trokal, Vjatseslav 1964 Harju maakond
Troon, Laivi 1983 Tartu maakond A. Le Coq
Troon, Tauno 1976 Põlva maakond AS G4S Eesti
Truu, Karin 1979 Tartu maakond
Truup, Janno 1987 Tartu maakond Respo Haagised AS
Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
Tservjakov, Juri 1980 Harju maakond
Tsirk, Kadri 1982 Tartu maakond
Tudre, Maris 1969 Hiiu maakond
Tulp, Tiia 1966 Rapla maakond
Tungal, Gunnar 1964 Viljandi maakond
Tupits, Timo 2002 Jõgeva maakond
Turb, Ants 1945 Järva maakond
Tuudelepp, Elmar 1941 Viljandi maakond
Tuul, Piret 1970 Harju maakond Alpiexpress OÜ
Tuul, Sander 1990 Võru maakond
Tuul, Taavi 1974 Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
Tuul, Toomas 1991 Võru maakond
Tuusis, Deivi 1997 Tartu maakond
Tättar, Aveli 1996 Valga maakond KL Valgamaa Malev
Tõldsepp, Kalev 1954 Tartu maakond
Tõruvere, Kaarel 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tölp, Signe 1975 Tartu maakond
Törnblom, Tage 1954 Финляндия
Türk, Kristina 1980 Tartu maakond
Udam, Margus 1972 Järva maakond
Udeküll, Margus 1982 Tartu maakond
Udras, Aigar 1974 Tartu maakond
Uibo, Madis 1984 Harju maakond Tiim RADIUS
Uksov, Andres Luka 2007 Tartu maakond
Uljas, Harri 1985 Harju maakond
Ulm, Erki 1976 Tartu maakond
Umbleja, Mati 1959 Viljandi maakond
Ummik, Priit 1977 Tartu maakond
Urgand, Ülla 1978 Põlva maakond
Uri, Juhani 1981 Tartu maakond
Urmet, Heiki 1956 Tartu maakond
Usai, Uwer 1981 Harju maakond
Ustav, Kalle 1956 Tartu maakond
Uueni, Liivo 1977 Lääne-Viru maakond
Uus, Kaspar 1991 Tartu maakond
Uus, Priit 1970 Ida-Viru maakond
Uuskar, Marko 1977 Tartu maakond
Vaabel, Harlet 1972 Tartu maakond
Vadi, Sille 1979 Tartu maakond
Vadi, Sten 1974 Tartu maakond
Vadi, Tarmo 1974 Harju maakond
Vadi, Tarmo 1976 Tartu maakond
Vaerand, Piret 1975 Valga maakond
Vaga, Andres 1975 Tartu maakond
Vaga, Reet 1976 Tartu maakond
Vahar, Kairi 1969 Pärnu maakond
Vaher, Ando 1968 Tartu maakond
Vaher, Teet 1978 Tartu maakond
Vahi, Kunnar 1972 Valga maakond KL Valgamaa Malev
Vahi, Urmas 1961 Tartu maakond
Vaht, Marko 1990 Tartu maakond
Vahtra, Aivo 1963 Harju maakond
Vahtra, Indrek 1984 Harju maakond
Vahtra, Tõnu 1986 Tartu maakond Trismile
Vaidila, Algis 1963 Pärnu maakond
Vaigu, Aivar 1957 Tartu maakond
Vaiknemets, Jaak 1979 Tartu maakond
Vald, Vaino 1950 Valga maakond
Valk, Mart 1968 Tartu maakond
Vallask, Taivo 1981 Tartu maakond
Vallimäe, Lisbeth 2002 Tartu maakond
Vallimäe, Rasmus 2005 Tartu maakond
Vals, Riina 1981 Tartu maakond
Valter, Urmo 1970 Harju maakond
Vana, Helle 1964 Lääne maakond
Vana, Jaagup 2005 Tartu maakond AS G4S Eesti
Vana, Janek 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Vanker, Vahur 1981 Tartu maakond
Vannas, Villem 1960 Harju maakond
Vare, Ain 1962 Lääne maakond JK Paralepa
Vares, Anna-Liisa 2001 Tartu maakond
Varikov, Aleksandr 1983 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Varikov, Karin 1984 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Varkel, Vaido 1977 Tartu maakond
Varuhina, Lidiya 1974 Россия
Vasemägi, Aleksander 2008 Tartu maakond
Vasemägi, Arne 1958 Tartu maakond
Vassiljev, Oleg 1960 Harju maakond
Vatsa, Pille 2001 Tartu maakond
Veberson, Ene 1969 Põlva maakond
Veelma, Marko 1975 Harju maakond
Veeorg, Karolin 1999 Harju maakond
Veeorg, Koit 1970 Harju maakond
Veesalu, Raul 1963 Harju maakond
Veevo, Rait 2002 Tartu maakond
Veider, Anno 1981 Tartu maakond
Velikanov, Iurii 1987 Россия
Velikanov, Konstantin 1961 Россия
Vellak, Mart 1989 Tartu maakond
Vellerind, Rain 1965 Harju maakond
Vello, Raul 1976 Harju maakond Eesti Aerutamisföderatsioon
Vent, Kaarel 1997 Tartu maakond TÜASK
Venäläinen, Tommi 1985 Финляндия
Veri, Aivar 1965 Tartu maakond Voorema Centrum/Rattabaas
Veri, Brit Marii 2003 Valga maakond
Veri, Kairit 1997 Tartu maakond Voorema Centrum/Rattabaas
Veri, Virgo 1972 Valga maakond
Vernik, Märt-Harald 1994 Harju maakond Saku Suusaklubi
Veršinin, Andrei 1973 Harju maakond Tiim RADIUS
Veski, Imre 1976 Harju maakond Baltic Industrial
Veski, Janar 1981 Võru maakond
Vestel, Tiia 1968 Jõgeva maakond
Viiberg, Sigmar 1993 Tartu maakond Replace OÜ
Viidik, Marge 1983 Harju maakond SportID
Viidik, Tarvo 1978 Harju maakond Tiim RADIUS
Viilop, Karin 1995 Tartu maakond Replace OÜ
Viilukas, Ivo 1974 Harju maakond
Viilukas, Siim 2003 Harju maakond Nõmme Spordiklubi
Viksi, Hillar 1966 Tartu maakond
Viktor, Krista 1971 Tartu maakond Embach
Vilbiks, Vallo 1977 Harju maakond
Viljalo, Liisi 1981 Harju maakond SK Saue Tammed
Vilk, Evelin 1976 Tartu maakond
Vill, Ago 1966 Harju maakond
Vilu, Rene 1972 Tartu maakond
Vilu, Veiko 1978 Lääne-Viru maakond
Voitka, Jürjo 1975 Jõgeva maakond Graanul Invest AS
Volt, Johannes 2000 Harju maakond
Volt, Madis 1968 Harju maakond
Voogla, Kaido 1978 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
Voogne, Tiina 1973 Harju maakond EWK
Voovere, Karl-Martin 2000 Tartu maakond Embach
Voronin, Rivo 1973 Tartu maakond
Voronin, Sten 2003 Tartu maakond
Voronovits, Renat 2005 Harju maakond
Vunk, Kalev 1969 Tartu maakond AS G4S Eesti
Vähi-Rebina, Helen-Triin 1979 Harju maakond
Välbe, Raivo 1972 Tartu maakond
Väli, Uku Sander 2003 Harju maakond
Värnik, Alar 1975 Tartu maakond Velomaniakid
Värton, Rain 1981 Tartu maakond
Värva, Andrus 1978 Tartu maakond
Weber, Mart 1991 Tartu maakond
Zaharova, Olga 1976 Латвия Velo+ Bottari Baltic
Zahharova, Oksana 1980 Tartu maakond
Zakis, Emils 2005 Латвия
Zakis, Ilmars 1969 Латвия
Zelenov, Alexander 1950 Россия
Zimmermann, Uno 1962 Valga maakond
Zubkov, Alexey 1972 Россия Sport Project RUS
Zukker, Alar 1966 Tartu maakond Trismile
Zukker, Keir 1992 Tartu maakond Trismile
Änilane, Peeter 1979 Harju maakond
Õispuu, Kadi 1972 Pärnu maakond
Õun, Piret 1979 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Šemjakin, Valeri 1949 Tartu maakond
Šor, Vladimir 1979 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
Šorin, Aleksandr 1983 Tartu maakond
Šteinbergs, Ivars 1982 Латвия
Šteins, Viesturs 1995 Латвия
Šutov, Dmitri 1988 Tartu maakond
Želeikin, Sergei 1965 Ida-Viru maakond
Скрыто 1974 Harju maakond
Скрыто 1972 Harju maakond

Bicycle partner

Bottecchia

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Eesti Pagar Embach Mariine Auto

Supporters

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Bambona Eesti Teed

Supporters

Ehitusmeister Respo Balbiino Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre

Media Partners

Scanpix Ma Olen Rattur

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Kultuuriministeerium