Участники

135km / 62km

Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
972 Aalik, Marko 1975 Harju maakond Mikitamäe Aironmään Klubi
1090 Aalto, Matti 1955 Финляндия
1093 Aalto, Mikko 1963 Финляндия
1277 Aamisepp, Tõnu 1953 Harju maakond Kiili Spordiklubi
600 Aarna, Indrek 1969 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
999 Aas, Andres 1977 Viljandi maakond IITEE OÜ
956 Aas, Innar 1971 Harju maakond
486 Aavel, Rivo 1983 Põlva maakond
120 Abolins, Janis 1976 Латвия Virsotne/MARMOT
1232 Abramyan, Artem 1991 Россия Zubov team
88 Adajatullin, Rustam 1973 Harju maakond InFocus
1397 Adamson, Ivo 1974 Harju maakond
329 Adijans, Edgars 1975 Латвия
1481 Adli, Marek 1974 Lääne-viru maakond
895 Adosson, Ivo 1973 Tartu maakond
1317 Agaev, Mikail 1972 Россия
1494 Agafonov, Konstantin 1989 Россия
1032 Agu, Mairold 1977 Harju maakond MTÜ Krimelte Hundid
165 Ahlstrand, Jonas 1990 Швеция National Team Sweden
354 Aia, Alar 1964 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
25 Aia, Karlo 1990 Pärnu maakond
582 Ajaots, Meelis 1968 Tartu maakond
1499 Akenpärg, Egert 1986 Harju maakond
742 Akhlestin, Alexey 1966 Россия Sport Project RUS
293 Akis, Sandis 1975 Латвия
144 Alamaa, Siim-Erik 1992 Harju maakond Hawaii Express
265 Alaru, Riho 1985 Tartu maakond Peloton
1556 Allas, Rahel 1991 Tartu maakond
788 Allekõrs, Valmar 1968 Tartu maakond
3050 Allik, Peeter 1970 Harju maakond
589 Altin, Enn 1971 Tartu maakond
464 Altin, Ergo 1996 Tartu maakond
1101 Altmets, Katrin 1963 Harju maakond
993 Altmets, Raivo 1960 Harju maakond
1510 Alusalu, Mario 1979 Lääne-Viru maakond
1241 Alusalu, Matis 1987 Järva maakond
963 Anatoly, Smirnov 1968 Россия
163 Anderberg, Hampus 1996 Швеция
958 Andersons, Janis 1976 Латвия FILTER LAT
548 Angerma, Meelis 1979 Harju maakond
445 Annama, Rain 1981 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
773 Anniko, Reiko 1990 Valga maakond Graanul Invest AS
899 Ansen, Rein 1983 Rapla maakond
310 Ansko, Ilmar 1973 Tartu maakond
1092 Anton, Ivo 1970 Võru maakond Hauka Veloklubi
1148 Antsmäe, Tauno 1974 Harju maakond
705 Arnek, Adeele 1992 Tartu maakond Sportland
668 Aro, Marko 1979 Harju maakond Eesti Meedia
1088 Arro, Ago 1981 Tartu maakond Trismile
1534 Arro, Mart 1970 Harju maakond
334 Arro, Mihkel 1986 Valga maakond
1127 Arujõe, Priit 1981 Tartu maakond
3006 Arula, Raul 1958 Tartu maakond SK VELO
141 Arumägi, Anti 1990 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1150 Arumägi, Endrik 1978 Harju maakond
1319 Arumägi, Mario 1979 Lääne-Viru maakond
80 Asavi, Andrus 1977 Harju maakond Klubi Spordipartner
1138 Astor, Sander 1982 Harju maakond
1379 Aström, Gustav 1945 Финляндия
737 Atamanov, Mikhael 1976 Россия PskovRoadRace
341 Aule, Krister 1977 Viljandi maakond
1208 Ausmees, Toomas 1964 Harju maakond
20 Austa, Caspar 1982 Tartu maakond TÜASK
1131 Austa, Ülar 1977 Tartu maakond AS G4S Eesti
616 Auzans, Raimonds 1971 Латвия
1469 Azizov, Alexey 1979 Россия
433 Bachaus, Arno 1978 Tartu maakond Tridens AS
1245 Baldwin, Chris 1970 Голландия
468 Balodis, Andris 1972 Латвия Virsotne/MARMOT
368 Barabash, Aleksei 1969 Россия PskovRoadRace
1180 Barinov, Vsevolod 1962 Harju maakond
1342 Barysheva, Yulia 1981 Россия
428 Bauman, Erik 1980 Harju maakond
1320 Baumann, Priit 1980 Финляндия
154 Becis, Armands 1991 Латвия Rietumu Banka-Riga
1511 Belevics, Arturs 1996 Латвия Alpha Baltic - Maratoni.lv
220 Beljajev, Vladimir 1966 Tartu maakond SK VELO
1324 Belonoschenko, Yuri 1974 Россия
94 Belyaev, Oleg 1969 Россия Russian Masters Cycling
168 Bengtsson, Filip 1995 Швеция National Team Sweden
164 Bengtsson, Ludvig 1993 Швеция National Team Sweden
911 Bergson, Heikki 1977 Harju maakond
1543 Bergström, Tero 1971 Финляндия Kaupin Kanuunat
1400 Bikanov, Yury 1984 Россия
356 Bodnieks, Andris 1976 Латвия Evelo Team
289 Bogdanov, Andrei 1988 Ida-Viru maakond
7 Bogdanovics, Maris 1991 Латвия Rietumu Banka-Riga
1114 Bondarchuk, Leonid 1973 Harju maakond Lival Sport
174 Bondarenko, Pavlo 1996 Украина Kolss Cycling Team
753 Bondarev, Igor 1961 Harju maakond
1396 Borisov, Aleksei 1988 Россия
171 Bratashchuk, Andrii 1992 Украина Kolss Cycling Team
757 Breške, Dzintars 1974 Латвия OC Limbazi
58 Brokans, Raimonds 1973 Латвия
791 Bukhmarov, Aleksandr 1977 Россия
1406 Bul, Vsevolod 1981 Россия FreeCyclists Saint-Petersburg
1330 Bulkin, Mikhail 1972 Россия
1501 Butorin, Aleksandr 1978 Pärnu maakond
870 Bäckman, Jan-Erik 1950 Финляндия
1365 Bäckman, Jens 1989 Финляндия
1144 Bäckman, Kaj 1954 Финляндия
331 Bõtškov, Mihhail 1986 Harju maakond InFocus
1284 Cheredilov, Aleksey 1989 Россия
924 Cheredilov, Aleksey 1957 Россия
1354 Cheredilova, Ekaterina 1987 Россия
1063 Chesnokov, Andrey 1959 Россия
1504 Chizhov, Andrey 1969 Россия
3026 Dainis, Andris 1949 Латвия 5A-Valka / LV
211 Danilov, Andrus 1973 Harju maakond Kose AMK ct
46 Dedov, Peeter 1981 Tartu maakond AT Sport OÜ
1178 Deket, Dima 1998 Lääne-Viru maakond
1231 Deket, Sergei 1981 Lääne-Viru maakond
1393 Dembovskiy, Yury 1962 Россия Tosno XO Students
734 Denisov, Andrey 1972 Россия Pskov Ski Team
Dergacs, Kaspars 1979 Латвия
1332 Derkunskiy, Artem 1983 Россия
1327 Dmitriev, Sergey 1984 Россия Zubov team
1095 Dooner, Teet 1974 Harju maakond Sportlove
376 Dreimann, Kaido 1982 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
988 Drenkhan, Tarvi 2000 Valga maakond
231 Drikis, Kaspars 1983 Латвия
1570 Dudar, Igor 1963 Россия
196 Dzervus, Darijus 1990 Литва
436 Ebber, Andrus 1966 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
1444 Eelmäe, Enriko 1981 Põlva maakond
3019 Eesmaa, Andrus 1971 Harju maakond
78 Eglitis, Aldis 1973 Латвия Evelo Team
1040 Einla, Marek 1984 Pärnu maakond
1333 Einpalu, Mart 1973 Harju maakond
263 Einroos, Evert 1995 Tartu maakond
209 Einroos, Raino 1968 Harju maakond CC ROTA MOBILIS MTÜ
761 Einsalu, Ants 1959 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
884 Ellmann, Toomas 1988 Harju maakond Enervit
1571 Elmet, Märt 1968 Tartu maakond
1549 Enqvist, Petri 1958 Финляндия Kaupin Kanuunat
1325 Erdman, Genrikh 1976 Россия
738 Erik, Tarmo 1977 Tartu maakond
1411 Erm, Illimar 1978 Harju maakond Hawaii Express
1351 Erm, Margo 1973 Harju maakond Spordiklubi IKS
1498 Ermann, Rait 1980 Harju maakond
3005 Ernits, Ardu 1960 Jõgeva maakond
116 Ever, Riho 1966 Harju maakond velo.clubbers.ee
369 Fedorov, Evgeny 1965 Россия LIDER Kingisepp
19 Fedorov, Valerii 1977 Россия LIDER Kingisepp
663 Feniev, Philipp 1974 Россия Zubov team
3010 Filatenko, Mati 1965 Tartu maakond
1013 Filatov, Dmitry 1974 Россия
3021 Fjodorov, Nikolai 1955 Tartu maakond OMNIVA SK
613 Flavyanov, Igor 1970 Россия Narva SK Firn
1177 Gabets, Vladislav 1966 Harju maakond
1552 Galushkin, Andrei 1981 Россия
471 Gavrilenko, Alexander 1982 Мексика
189 Gembekas, Tomas 1996 Литва Staki - Technorama
1256 Gladoseva, Galina 1960 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
1054 Golovanev, Pavel 1982 Россия
740 Golovnev, Dmitrii 1985 Россия PskovRoadRace
579 Gonchar, Andrei 1985 Россия
1350 Goncharov, Andrey 1964 Россия
567 Gontmacher, Siim 1978 Harju maakond Danske Bank
224 Gornischeff, Artur 1984 Harju maakond
444 Gorov, Aleksei 1980 Harju maakond Swedbank AS
207 Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
1569 Greenbaum, Toomas 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
610 Grigorenko, Pavel 1982 Harju maakond
538 Grigorovits, Jaanus 1975 Tartu maakond Tridens AS
236 Grubb, Christopher 1965 Австралия
1329 Gurzhuenko, Igor 1962 Россия
473 Guschin, Volodymyr 1975 Латвия
611 Gutmann, Tarmo 1972 Harju maakond ABB AS
543 Gutmann, Velar 1974 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
76 Haav, Viljar 1975 Harju maakond Viimsi Sport
275 Haava, Henno 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
860 Hagu, Hannes 1977 Tartu maakond
523 Hagu, Indrek 1981 Tartu maakond
952 Hain, Hando 1980 Tartu maakond
583 Haljasorg, Mikk 1969 Tartu maakond Kulgur Team
1194 Hallap, Keelia 1989 Tartu maakond
443 Hallikivi, Ülar 1975 Harju maakond Rae Rattaklubi
1361 Hallimäe, Rain 1957 Harju maakond
927 Hanikat, Kaido 1967 Harju maakond Conviso
3035 Hanni, Toomas 1970 Tartu maakond Marepleks OÜ
935 Hartmanis, Janis 1971 Латвия
584 Hartmanis, Toms 1990 Латвия
599 Harzia, Raul 1983 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
536 Hein, Danel 1975 Harju maakond
676 Hein, Ivar 1965 Pärnu maakond
430 Hein, Rene 1980 Harju maakond
234 Heinikainen, Jukka 1972 Финляндия
270 Heinsar, Hardi 1972 Valga maakond 1. Jalaväebrigaad-Scoutspataljon
787 Heiskanen, Sami 1971 Финляндия
1224 Hellsten, Hannu 1953 Финляндия
854 Henkuzens, Raimonds 1968 Латвия
1282 Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
867 Henno, Lauri 1982 Harju maakond
572 Hermaküla, Hannes 1969 Harju maakond
675 Hermet, Jaanek 1975 Harju maakond VIA 3L Spedition
1023 Hermet, Jarno 1972 Tartu maakond
400 Hermet, Priit 1977 Harju maakond Team AMPS
158 Hetherington, Ben 1995 Великобритания Memil Pro Cycling
1004 Hiiekivi, Urmet 1968 Harju maakond
1358 Hiieste, Aivo 1977 Põlva maakond
453 Hiob, Laur 1976 Harju maakond
492 Holst, Mikk 1986 Tartu maakond
399 Holts, Siim 1992 Tartu maakond
712 Homko, Dainis 1984 Латвия OC Limbazi
1451 Honkanen, Kari 1961 Франция
634 Hoop, Martti 1987 Tartu maakond Trismile
1443 Hummal, Erkki 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts
535 Hunt, Toomas 1972 Tartu maakond
1371 Huovinen, Jani 1994 Финляндия
1478 Hurtta, Tommi 1987 Финляндия Royal Cycling Team
105 Hussar, Aimar 1981 Võru maakond Areal Team
346 Hussar, Kaidar 1971 Harju maakond Areal Team
10 Hänninen, Aleksi 1996 Финляндия National Team Finland
1347 Härm, Eve 1982 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
344 Härmatis, Risto 1984 Harju maakond
1293 Höglund, Kurt 1951 Финляндия
450 Hütt, Petri 1986 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
808 Iakovlev, Petr 1974 Россия PskovRoadRace
861 Iarkin, Petr 1978 Россия
382 Iljin, Andrei 1963 Ida-Viru maakond
1005 Illak, Peeter 1966 Tartu maakond
1176 Illing, Sven 1979 Tartu maakond
1441 Ilumäe, Andre 1982 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
113 Ilves, Aivo 1986 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
997 Ilves, Arti 2002 Tartu maakond Peloton
315 Ilves, Mati 1962 Pärnu maakond
1367 Ilves, Merlin 1986 Valga maakond
297 Inovskis, Nauris 1981 Латвия Evelo Team
482 Int, Aivo 1970 Põlva maakond Ramirent
143 Ints, Kalev 1974 Tartu maakond FCR Media
41 Irdoja, Andrus 1965 Harju maakond Team AMPS
1378 Ivanov, Alexander 1970 Россия
1530 Ivanov, Andrey 1980 Россия
415 Ivanov, Yuriy 1970 Россия PskovRoadRace
745 Ivlijev, Vadim 1975 Ida-Viru maakond
440 Jaagant, Priit 1972 Valga maakond Mapri Ehitus OÜ
1369 Jaagant, Rasmus 1998 Valga maakond
767 Jaago, Aivar 1957 Rapla maakond Spordiklubi Tervisesport
943 Jakobson, Margo 1982 Tartu maakond
479 Jalasto, Martti 1982 Harju maakond
558 Janisels, Peteris 1984 Латвия Rigas Kungi
188 Jankauskas, Matas 1998 Литва Staki - Technorama
1289 Janno, Tõnis 1988 Tartu maakond Sparta Spordiselts
604 Jansen, Kaupo 1977 Tartu maakond
1160 Jansen, Rain 1975 Tartu maakond
157 Janssen, Yannick 1990 Дания Memil Pro Cycling
1206 Jeeger, Elar 1987 Valga maakond
989 Jegers, Maris 1980 Латвия
364 Johanson, Marko 1988 Harju maakond SK VELO
294 Jolidon, Nicola 2000 Швейцария NICE Continental Cycling Team
309 Joost, Janno 1968 Tartu maakond
979 Juksar, Martin 1972 Harju maakond
374 Jullinen, Braian 1999 Järva maakond Järva-Jaani RSK
537 Jullinen, Tarmo 1981 Järva maakond Järva-Jaani RSK
1323 Jurak, Urmas 1984 Tartu maakond
259 Juronen, Pertti 1983 Valga maakond Hawaii Express
3051 Just, Alar 1969 Harju maakond Team TT
1249 Juurik, Viiu 1978 Pärnu maakond Hawaii Express
250 Juurikas, Veiko 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
568 Järv, Martti 1985 Harju maakond
462 Järve, Alo 1976 Tartu maakond
653 Järvelaid, Jano 1982 Harju maakond AS Kalev
1001 Järvet, Heiti 1979 Tartu maakond Agrovarustus OÜ
595 Jõeveer, Kaupo 1974 Tartu maakond
100 Jõeäär, Gert 1987 Harju maakond National Team Estonia
44 Jõgi, Joonas 1991 Harju maakond
928 Jõks, Alo 1984 Tartu maakond SK Keremeister
569 Jõksi, Margus 1977 Финляндия
1135 Jõul, Joel 1972 Harju maakond Norma AS
1295 Jõul, Jüri 1971 Tartu maakond Trismile
1125 Jürgens, Toomas 1964 Tartu maakond
723 Jürgenson, Erkki 1978 Tartu maakond
1091 Jüriado, Tiiu 1978 Tartu maakond Suusahullud
1248 Jürmann, Ants 1949 Harju maakond
86 Jürmann, Kevo 1981 Tartu maakond Haanja Rattaklubi
1335 Kaareste, Diana 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1166 Kaarma, Henri 1974 Harju maakond Danske Bank
121 Kaasik, Margus 1964 Tartu maakond
3042 Kabral, Iljar 1975 Valga maakond
480 Kadarik, Janek 1975 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
839 Kadyrmaev, Marat 1960 Россия
3047 Kaeramaa, Gaido 1968 Tartu maakond
907 Kaha, Hamigo 1969 Harju maakond
314 Kahem, Simmo 1987 Lääne maakond
439 Kahu, Vahur 1970 Viljandi maakond
781 Kaik, Kaido 1979 Harju maakond
177 Kaislavuo, Jesse 1992 Финляндия National Team Finland
561 Kakornikov, Maxim 1972 Россия
251 Kala, Imre 1968 Harju maakond
732 Kala, Kaspar 1989 Tartu maakond Suusahullud
1536 Kalamats, Tarmo 1962 Harju maakond
1030 Kalbus, Hugo 1963 Põlva maakond Põlva Matkaklubi
1235 Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
1261 Kalda, Rain 1981 Harju maakond Elisa
313 Kalde, Meelis 1975 Harju maakond
802 Kaldmäe, Kevin 1992 Võru maakond Graanul Invest AS
39 Kalf, Steven 1995 Saare maakond
43 Kalja, Mihkel 1996 Tartu maakond Areal Team
3038 Kalja, Priit 1968 Tartu maakond
1201 Kaljumaa, Kalev 1987 Tartu maakond
125 Kaljumäe, Aivo 1972 Harju maakond Elisa
872 Kaljur, Allan 1982 Järva maakond
619 Kallakmaa, Teet 1965 Järva maakond Järva-Jaani RSK
857 Kallari, Taimar 1969 Tartu maakond Astro Baltics
1452 Kallas, Kaarel 1986 Harju maakond
832 Kallas, Raul 1962 Harju maakond
875 Kallaste, Kermo 1973 Harju maakond
1416 Kallaste, Tarmo 1974 Viljandi maakond
762 Kalle, Anti 1970 Harju maakond Sportland
1018 Kallemets, Mati 1947 Lääne maakond JK Paralepa
820 Kalliste, Veiko 1982 Harju maakond
102 Kalm, Kelly 1997 Harju maakond
1147 Kalm, Tõnu 1979 Tartu maakond
1338 Kalmus, Aron 1986 Harju maakond
1470 Kalnins, Arnis 1965 Латвия
1418 Kalnins, Nauris 1970 Латвия
156 Kalninš, Marcis 1998 Латвия Rietumu Banka-Riga
11 Kalverss, Maris 1976 Латвия Evelo Team
1505 Kalvik, Lauri 1969 Tartu maakond
803 Kamber, Jaanus 1975 Harju maakond
940 Kamentsev, Mikhail 1974 Россия
892 Kampuss, Egils 1991 Латвия
1375 Kancerovs, Vilens 1968 Латвия Engures Sportam
155 Kanepejs, Deins 1995 Латвия Rietumu Banka-Riga
159 Kanerva, Hiski 1994 Финляндия Memil Pro Cycling
823 Kangur, Margus 1976 Tartu maakond Saksa Automaatika ProTeam
1447 Kanne, Ats 1985 Harju maakond
893 Kannel, Martin 1983 Tartu maakond
783 Kannelmäe, Kaarle 1981 Harju maakond
1048 Kannenberg, Karli 1982 Harju maakond Nordecon AS
279 Kannimäe, Janar 1990 Võru maakond Hauka Veloklubi
525 Karama, Tarmo 1974 Harju maakond Danske Bank
1563 Karbe, Janek 1972 Harju maakond FCR Media
601 Kardashev, Yury 1965 Россия
301 Karing, Krista 1994 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
1502 Karja, Rasmus 1989 Harju maakond
546 Karjamets, Karmo 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
77 Karjane, Jaak 1982 Эстония Klubi Spordipartner
623 Karlis, Veiko 1983 Jõgeva maakond
1380 Karlsson, Stig-Göran 1952 Финляндия
417 Karo, Erko 1971 Harju maakond
455 Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond SK Metsasõbrad
1195 Karpenko, Gleb 2001 Ida-Viru maakond
57 Karpenko, Sergei 1971 Ida-Viru maakond
239 Karpov, Andrey 1986 Россия SBor-Velo
521 Karpov, Anton 1984 Россия LIDER Kingisepp
695 Karrofeldt, Kalle 1979 Tartu maakond
800 Karu, Jaanus 1985 Harju maakond ABB AS
435 Karu, Üllar 1975 Harju maakond
713 Karukäpp, Magnus 1976 Jõgeva maakond
409 Kaschan, Kaido 1970 Harju maakond velo.clubbers.ee
343 Kasekamp, Andrus 1973 Viljandi maakond MTÜ Spordiselts
1292 Kask, Kalle 1970 Harju maakond Captus Sport
919 Kask, Sven 1990 Tartu maakond
166 Kasthemyr, Pontus 1995 Швеция National Team Sweden
246 Katin, Vladimir 1960 Tartu maakond
33 Kattai, Kaupo 1973 Tartu maakond Tridens AS
1529 Kaubi, Ulvar 1971 Harju maakond SK Metsasõbrad
184 Kaupas, Gediminas 1988 Литва Staki - Technorama
367 Kaupmees, Margus 1978 Harju maakond
724 Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond
1059 Kaur, Kaspar 1987 Harju maakond Swedbank AS
237 Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
1334 Kaurovs, Arturs 1988 Латвия
1058 Keemu, Kirli 1984 Valga maakond
319 Keemu, Mihkel 1983 Valga maakond
1337 Keerberg, Jaanus 1971 Järva maakond Ambla SK
855 Keerig, Erkki 1973 Harju maakond
1130 Keerma, Jaan 1967 Järva maakond
476 Keernik, Gunnar 1973 Tartu maakond
312 Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
1185 Kekkonen, Ragnar 1988 Tartu maakond
1526 Kens, Rainer 1975 Jõgeva maakond
1027 Kenttä, Veikko 1943 Финляндия Royal Cycling Team
1237 Kepp, Tiit 1969 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
262 Kesa, Raimond 1975 Lääne maakond Mikitamäe Aironmään Klubi
1214 Keskküla, Pärtel 1975 Harju maakond
127 Kesper, Raino 1978 Tartu maakond Swedbank AS
974 Kespre, Toomas 1987 Tartu maakond
1070 Kesvatera, Andres 1979 Harju maakond
1376 Kharchenko, Yuriy 1958 Россия
1306 Khmelevskaya, Valeria 1980 Россия RTeam
1083 Khristoliubov, Aleksei 1971 Россия
477 Kibal, Tair 1982 Võru maakond Hawaii Express
908 Kiho, Anti 1970 Tartu maakond
554 Kiik, Marek 1974 Tartu maakond Päästeamet
475 Kiiver, Kaupo 1972 Tartu maakond
332 Kiivit, Lauri 1976 Tartu maakond
726 Kikas, Renor 2000 Võru maakond Peloton
1156 Kikkas, Andres 1947 Tartu maakond
777 Kikkas, Andrus 1968 Tartu maakond
1037 Kikkas, Mairold 1970 Harju maakond Spordiklubi IKS
481 Kikkas, Riho 1976 Tartu maakond Valio Eesti AS
1464 Kilp, Kadri 1984 Harju maakond Trismile
1404 Kimmel, Jaak 1989 Harju maakond
686 Kingo, Margo 1982 Tartu maakond
286 Kinks, Joosep 1987 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
1033 Kinks, Reet 1963 Tartu maakond Trismile
1069 Kinnunen, Hannu 1952 Финляндия Royal Cycling Team
371 Kippasto, Margo 1973 Tartu maakond AT Sport OÜ
1583 Kipper, Kuno 1954 Harju maakond
1577 Kirber, Karoly 1979 Harju maakond
814 Kirch, Mareck 1978 Harju maakond Uuesalu Spordiklubi
3048 Kirikall, Kaupo 1968 Harju maakond
797 Kirs, Hannes 1979 Tartu maakond
132 Kirsimaa, Tõnu 1973 Tartu maakond Tridens AS
3033 Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
894 Kirsipuu, Jaak 1976 Tartu maakond
142 Kirsipuu, Jaan 1969 Harju maakond
359 Kirsipuu, Tiit 1975 Harju maakond Team AMPS
3045 Kirsipuu, Toomas 1964 Tartu maakond
929 Kirso, Marko 1992 Tartu maakond
260 Kiselev, Alexandr 1983 Россия
283 Kiselev, Iurii 1966 Россия LIDER Kingisepp
782 Kisis, Janis 1952 Латвия
245 Kiskonen, Eero 1971 Harju maakond
12 Kiskonen, Siim 1997 Harju maakond Sportland
1230 Kitchenko, Dmitry 1964 Россия
1140 Kitsnik, Kalvi 1969 Jõgeva maakond Haanja Rattaklubi
741 Kivastik, Ivo 1969 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
326 Kivi, Margo 1980 Harju maakond
1068 Kivi, Raido 1987 Valga maakond
846 Kivi, Raimo 1989 Valga maakond
3029 Kivi, Toivo 1963 Harju maakond
1078 Kivila, Dag 1964 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
1385 Kivimäe, Raul 1981 Harju maakond Kulgur Team
337 Kivirüüt, Margus 1979 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
1493 Kiviselg, Allan 1978 Harju maakond
593 Klaaser, Gert 1968 Harju maakond Klubi Spordipartner
427 Klaos, Aiko 1981 Tartu maakond Sportland
655 Klaos, Einar 1963 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
746 Kleinson, Meelis 1973 Tartu maakond Kulgur Team
1071 Klenski, Kirill 1978 Harju maakond Codeborne OÜ
136 Kletsko, Grigori 1989 Россия LIDER Kingisepp
1074 Klimov, Igor 1982 Harju maakond
836 Kljujev, Sergei 1978 Harju maakond
954 Knope, Agris 1953 Латвия 5A-Valka / LV
3003 Koch, Kalju 1942 Harju maakond Hawaii Express
3052 Koch, Kaupo 1971 Harju maakond
603 Kodasma, Marek 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
1440 Koger, Siim 1982 Harju maakond
1525 Kogger, Toomas 1974 Harju maakond
1480 Kohandi, Valdur 1983 Lääne-viru maakond
357 Kohs, Toms 1979 Латвия
835 Koik, Kristjan 1988 Valga maakond
1439 Koik, Lauri 1983 Harju maakond MTÜ Spordiselts
799 Koitla, Indrek 1973 Harju maakond
640 Kolganov, Konstantin 1989 Россия Amateurs Club - glocksport.ru
931 Kolju, Janus 1972 Valga maakond Graanul Invest AS
769 Kollo, Tiit 1964 Harju maakond EWK
59 Kompus, Meelis 1974 Harju maakond Saksa Automaatika ProTeam
1019 Komyakov, Konstantin 1964 Россия
920 Kongo, Kalmer 1960 Võru maakond
644 Kononov, Sergey 1987 Россия Amateurs Club - glocksport.ru
1265 Konsap, Ats 1985 Tartu maakond
596 Kont, Sergo 1971 Harju maakond
1353 Koop, Riho 1990 Tartu maakond
1278 Koop, Tiina 1965 Tartu maakond
217 Koort, Tauno 1969 Tartu maakond Arctic Sport Club
483 Koosa, Marko 1985 Valga maakond
13 Kopli, Tarmo 1978 Harju maakond Hawaii Express
873 Koppa, Marko 1975 Harju maakond
849 Kornienko, Sergey 1971 Россия
1222 Kornilov, Andrey 1972 Россия
147 Kornilovs, Vitalijs 1979 Латвия Alpha Baltic - Maratoni.lv
1356 Koskela, Kimmo 1970 Финляндия Activetours
996 Kostabi, Marek 1976 Võru maakond
1500 Kostjukovs, Karlis 1980 Латвия
793 Kostynich, Sergey 1964 Россия
244 Kotkas, Marko 1978 Harju maakond SK CFC
660 Kotliarenko, Aleksandr 1961 Россия
522 Kotov, Raul 1966 Harju maakond velo.clubbers.ee
1524 Kouznetsov, Vladimir 1971 США
52 Kovadlo, Anton 1982 Harju maakond
1000 Kraam, Sulev 1980 Harju maakond Finestmedia AS
3011 Kriisa, Kaido 1968 Jõgeva maakond
1213 Kriisa, Kristjan 2001 Tartu maakond Peloton
755 Kristal, Kaspar 1994 Harju maakond Kose AMK ct
602 Kristal, Kaur 1990 Harju maakond Kose AMK ct
111 Kristal, Tõnis 1965 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1276 Kristerson, Lii 1969 Jõgeva maakond
1087 Kroon, Olev 1959 Harju maakond
386 Krooni, Ragnar 1980 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1491 Krotkova, Natalia 1987 Россия
115 Kruus, Kaupo 1972 Harju maakond SK CFC
1468 Kruusalu, Heiki 1966 Harju maakond
1296 Kruusalu, Zinaida 1973 Harju maakond
53 Kruuser, Karel 1987 Harju maakond Hawaii Express
656 Kruutmann, Anti 1987 Harju maakond Conviso
856 Kruve, Aaro 1979 Harju maakond
1522 Kubpart, Keit Keroly 1994 Tartu maakond
1269 Kudrevicius, Edvinas 1982 Литва
1426 Kuhi, Indrek 1969 Valga maakond
257 Kuhlap, Kaupo 1966 Harju maakond Cosmos Sport
905 Kukin, Alexey 1962 Россия
763 Kukk, Aivo 1956 Harju maakond Saksa Automaatika ProTeam
982 Kukk, Argo 1982 Tartu maakond
1035 Kukk, Jürgen 2000 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
1181 Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
984 Kukk, Toomas 1968 Harju maakond
1017 Kukke, Heikki 1973 Harju maakond Kaera Antsud
384 Kukkur, Kristian 1975 Rapla maakond
551 Kulak, Vjatseslav 1985 Tartu maakond
128 Kulbin, Andres 1970 Tartu maakond Peloton
216 Kuldmäe, Toivo 1963 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
308 Kuligin, Aleksei 1988 Harju maakond
1077 Kulik, Dmitry 1981 Россия
18 Kuljus, Viljar 1984 Võru maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
876 Kuljus, Ülo 1956 Võru maakond Haanja Rattaklubi
1576 Kull, Ivo 1980 Tartu maakond
459 Kullimaa, Karel 1986 Harju maakond
784 Kulm, Urmas 1968 Harju maakond
1521 Kulu, Heiki 1970 Tartu maakond
942 Kulu, Kristjan 1975 Harju maakond
170 Kulyk, Andriy 1989 Украина Kolss Cycling Team
378 Kunarev, Konstantin 1961 Россия
490 Kure, Kaarel 1984 Tartu maakond Valio Eesti AS
85 Kuresoo, Rain 1984 Järva maakond Järva-Jaani RSK
922 Kurg, Eke 1966 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
841 Kurg, Toomas 1974 Harju maakond
303 Kurgjärv, Jaanika 1988 Tartu maakond Haanja Rattaklubi
785 Kuriks, Reimo 1972 Harju maakond
1034 Kuris, Toomas 1970 Tartu maakond
1456 Kurruk, Karl 1993 Tartu maakond
1255 Kurs, Kalmar 1973 Tartu maakond Trismile
413 Kutsch, Janek 1974 Tartu maakond Haanja Rattaklubi
897 Kuusik, Ian 1980 Tartu maakond
1065 Kuusk, Anne 1971 Tartu maakond Haanja Rattaklubi
422 Kuusk, Margus 1974 Harju maakond
842 Kuuskman, Marko 1970 Harju maakond
218 Kuusma, Maikel 1993 Tartu maakond
353 Kuusma, Mario 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
45 Kägu, Hannes 1968 Harju maakond Kose AMK ct
1486 Kämärä, Jüri 1966 Финляндия Trismile
1153 Kängsep, Madis 1995 Võru maakond Haanja Rattaklubi
1110 Käo, Mati 1969 Tartu maakond
985 Käos, Ando 1982 Tartu maakond
1094 Käos, Valdo 1972 Võru maakond
92 Kärner, Mart 1969 Tartu maakond
1299 Kärt, Sirje 1967 Harju maakond
474 Käsi, Marko 1974 Tartu maakond Peloton
1389 Käsik, Rene 1973 Jõgeva maakond Suprema Adventure Team
225 Käsnar, Aivo 1968 Tartu maakond Arctic Sport Club
223 Käär, Tanel 1983 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
307 Kõiv, Gabriel 1981 Tartu maakond
609 Kõiv, Kardo 1980 Harju maakond RedBike
804 Kõiv, Mait 1961 Harju maakond Tartu Ülikool
140 Kõiv, Marek 1976 Harju maakond Sportland
575 Kõrgesaar, Margo 1973 Tartu maakond Velomaniakid
1219 Kõrgvee, Urmas 1979 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
1424 Kõrvits, Taavi 1986 Pärnu maakond
1300 Külaots, Urmet 1974 Tartu maakond Suusahullud
1136 Külasepp, Siim 1986 Tartu maakond EWK
917 Külv, Taavi 1987 Финляндия
1267 Külvik, Marie 1992 Tartu maakond
55 Künnap, Janis 1980 Финляндия
550 Kütt, Erik 1968 Harju maakond Team AMPS
624 Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
397 Kütt, Ott 1967 Pärnu maakond
635 Kütt, Vello 1968 Lääne-viru maakond OMNIVA SK
913 Küünal, Jaan 1961 Pärnu maakond
844 Küüt, Raivo 1969 Harju maakond
32 Laanemaa, Kristjan 1982 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
1188 Laanemägi, Margus 1975 Tartu maakond
219 Laaniste, Mart 1974 Järva maakond Järva-Jaani RSK
3014 Laansalu, Meelis 1965 Tartu maakond
1120 Laas, Johan 1941 Harju maakond
3 Laas, Martin 1993 Tartu maakond National Team Estonia
718 Ladva, Marek 1972 Põlva maakond
65 Lagenõmm, Aivar 1972 Järva maakond Järva-Jaani RSK
665 Laht, Tarmo 1965 Tartu maakond A. Le Coq
457 Laht, Urmas 1975 Harju maakond
1542 Lahti, Janne 1959 Финляндия Kaupin Kanuunat
862 Laid, Mart 1970 Harju maakond
504 Laidver, Eike 1991 Tartu maakond Sportland
383 Laidver, Leho 1967 Võru maakond Hauka Veloklubi
1488 Laisaar, Janek 1979 Tartu maakond Trismile
770 Lamp, Enn 1976 Harju maakond
1002 Lamp, Marko 1978 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
101 Lang, Mae 1996 Tartu maakond Trismile
203 Lang, Tea 1966 Tartu maakond Trismile
507 Lapins, Egons 1966 Латвия
1316 Lasmanis, Martins 1986 Латвия
1280 Lattik, Marju 1968 Tartu maakond
1548 Latva-Rasku, Mika 1971 Финляндия Kaupin Kanuunat
1541 Latva-Rasku, Petri 1969 Финляндия Kaupin Kanuunat
4 Lauk, Karl Patrick 1997 Эстония National Team Estonia
716 Laul, Margo 1983 Tartu maakond
560 Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
752 Laur, Caress 1968 Tartu maakond Trismile
1427 Lavrentjev, Ivan 1992 Harju maakond
1061 Lavrikova, Svetlana 1962 Россия Narva SK Firn
1558 Lazarev, Dmitry 1972 Латвия Pro-Trener
192 Lazdins, Arnis 1996 Латвия Alpha Baltic - Maratoni.lv
185 Lašinis, Venantas 1997 Литва Staki - Technorama
813 Lebedev, Igor 1958 Россия Pskov Ski Team
3039 Lee, Are 1951 Tartu maakond
759 Lee, Priit 1975 Tartu maakond
306 Leetma, Kerdi 1980 Tartu maakond Peloton
810 Lehe, Rasmus 1977 Harju maakond Ikodor AS
744 Lehesmets, Alar 1981 Harju maakond
715 Lehiste, Ülar 1970 Valga maakond
204 Lehtmaa, Aivar 1963 Tartu maakond SVK Dünamo
227 Lehto, Tiit 1972 Tartu maakond
3034 Leidt, Meelis 1969 Tartu maakond Peloton
879 Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
570 Lelov, Andrus 1970 Pärnu maakond
1372 Lelumees, Toomas 1965 Tartu maakond
529 Lember, Alo 1966 Tartu maakond
990 Lemberg, Raivo 1976 Valga maakond Graanul Invest AS
1487 Lemloch, Heikki 1982 Финляндия Trismile
1079 Lemsalu, Katrin 1978 Tartu maakond
1326 Lenkov, Oleg 1985 Россия
328 Lensment, Tõnu 1974 Harju maakond
1538 Leopard, Tambet 1989 Harju maakond
1003 Lepik, Margus 1969 Valga maakond Valga MV
1183 Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
438 Lepik, Urmas 1975 Harju maakond
768 Lepiksaar, Indrek 1971 Lääne-Viru maakond
1263 Leping, Kristi 1977 Tartu maakond SK Keremeister
489 Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
1046 Lepp, Margus 1970 Ida-Viru maakond Agrovarustus OÜ
305 Leppik, Elle 1974 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
106 Leppik, Gabriel 1990 Tartu maakond Hawaii Express
339 Leppik, Jaan 1972 Harju maakond Klubi Spordipartner
694 Leppik, Janec 1970 Ida-Viru maakond Trismile
1374 Levans, Ivo 1978 Латвия Engures Sportam
195 Levickis, Darius 1977 Литва
151 Liepins, Emils 1992 Латвия Rietumu Banka-Riga
1025 Liin, Alar 1978 Tartu maakond
377 Liis, Lembit 1957 Jõgeva maakond JK Vooremaa Centrum
1430 Liiv, Oliver 1988 Harju maakond ABB AS
396 Liiva, Hanno 1979 Harju maakond
73 Liivamägi, Sven 1997 Võru maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
540 Liivamägi, Toomas 1990 Võru maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
934 Liivandi, Eero 1978 Harju maakond AS G4S Eesti
721 Lillend, Allan 1980 Harju maakond
317 Lillesaar, Tanel 1980 Harju maakond Viimsi Sport
915 Lillik, Merle 1971 Tartu maakond
1112 Lillmaa, Viljar 1977 Tartu maakond
809 Lillo, Indrek 1977 Harju maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
1220 Lillsoo, Indrek 1973 Harju maakond Tridens AS
1043 Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
460 Lind, Kaspar 1978 Tartu maakond
1453 Linden, Ralf 1952 Финляндия
698 Lindgren, Jan-Erik 1959 Швеция
859 Lindre, Meeme 1967 Harju maakond Raplamaa Rattaklubi
1060 Lindsaar, Indrek 1973 Tartu maakond
3053 Linkgreim, Jaanus 1971 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
248 Linkgreim, Margus 1972 Harju maakond Järva-Jaani RSK
360 Linnupuu, Küllo 1973 Põlva maakond Haanja Rattaklubi
282 Linnus, Kristjan 1993 Põlva maakond Areal Team
662 Lippur, Bruno 1973 Jõgeva maakond
669 Lipskis, Andrejs 1983 Латвия
1036 Liubimova, Aleksandra 1985 Россия LIDER Kingisepp
93 Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
637 Looskari, Anti 1977 Harju maakond RedBike
818 Loova, Romet 1980 Tartu maakond
1518 Losev, Konstantin 1990 Россия
352 Luchko, Igor 1977 Россия
167 Ludvigsson, Fredrik 1994 Швеция National Team Sweden
1291 Luhaorg, Raigo 1999 Harju maakond
1038 Luhaorg, Rando 1993 Harju maakond
3022 Luht, Villu 1964 Harju maakond
205 Luik, Alar 1984 Järva maakond
361 Luik, Janek 1974 Valga maakond
1086 Luik, Merje 1968 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
1412 Luik, Vahur 1986 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
1304 Luikme, Peeter 1968 Tartu maakond Agro93
1209 Lukk, Kalev 1985 Harju maakond
3037 Lukkats, Andres 1970 Järva maakond
90 Luks, Sven 1968 Harju maakond Sportland
152 Luksevics, Viesturs 1987 Латвия Rietumu Banka-Riga
202 Lumiaho, Iina 1990 Финляндия Trismile
1161 Lumpre, Laur 1982 Pärnu maakond Tallinna Lennujaama SK
162 Lunder, Mikkel Terfe 1996 Норвегия Memil Pro Cycling
161 Lunder, Nikolai Tefre 1996 Норвегия Memil Pro Cycling
509 Lusis, Sandis 1983 Латвия
1066 Luts, Lembitu 1972 Tartu maakond
379 Luur, Ervin 1957 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
1331 Lykov, Denis 1982 Россия
748 Lyndin, Dmitry 1972 Россия Sport Project RUS
1428 Lätte, Oliver 1981 Harju maakond ABB AS
264 Lätte, Raivo 1972 Tartu maakond Agrovarustus OÜ
588 Lääne, Mihkel 1984 Tartu maakond
983 Lõhmus, Laur 1983 Tartu maakond
1099 Lõhmus, Silja 1961 Tartu maakond
1489 Lõiv, Paul 1972 Tartu maakond Trismile
402 Maalt, Marko 1966 Harju maakond
34 Maanurm, Joonas 1976 Harju maakond Saksa Automaatika ProTeam
345 Maarits, Andres 1973 Harju maakond
661 Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
794 Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
99 Maasikmets, Alges 1968 Harju maakond Team AMPS
1362 Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
612 Mahlakas, Kalev 1967 Tartu maakond
1297 Mainla, Leila 1981 Tartu maakond
1507 Maiste, Piret 1983 Tartu maakond
14 Makarov, Ivan 1991 Россия
1322 Makarov, Yuri 1985 Россия
778 Maks, Meelis 1970 Tartu maakond
238 Malichev, Dmitrii 1974 Россия SBor-Velo
172 Malynivskyi, Vasyl 1992 Украина Kolss Cycling Team
639 Malyshev, Fedor 1984 Россия Amateurs Club - glocksport.ru
75 Mandri, Rene 1984 Jõgeva maakond Peloton
1399 Manninen, Ergo 1989 Harju maakond Viimsi Sport
210 Maramygin, Nikolay 1972 Россия Uventa Sport Velomarket CSKA
81 Maranik, Marek 1974 Valga maakond TÜASK
84 Mardo, Ahti 1975 Harju maakond JG VIL! VEIXI RATTATIIM
677 Maremäe, Raiko 1981 Tartu maakond Trismile
1580 Marks, Raul 1968 Harju maakond
292 Markus, Mart 1990 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
652 Marnauza, Martins 1983 Латвия
1564 Martins, Andres 1962 Jõgeva maakond
1341 Martinsons, Girts 1982 Латвия
287 Maslov, Alexey 1978 Россия Box 6
771 Matson, Raido 1970 Tartu maakond
1233 Matteus, Vahur 1969 Tartu maakond
772 Mazurs, Ainars 1968 Латвия 5A-Valka / LV
1509 Mediani, Nico 1979 Латвия Velo+
953 Meigas, Mait 1978 Harju maakond Kuusalu Rattaklubi
577 Meius, Margus 1974 Harju maakond A. Le Coq
775 Melk, Tanel 1988 Tartu maakond
614 Meltsov, Martin 1980 Võru maakond Autospirit Tartu OÜ
564 Meri, Ahto 1969 Harju maakond
679 Merisaar, Hallar 1977 Valga maakond
1565 Merivee, Matis 1980 Harju maakond FCR Media
1465 Meshcheriakov, Arteom 1986 Россия
28 Mets, Rudolf 1997 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
1168 Metsaorg, Jüri 1966 Harju maakond
291 Metslind, Ottomar 2000 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
618 Metsma, Marko 1981 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
930 Metsnõmm, Mart 1959 Tartu maakond
736 Metspalu, Mait 1975 Tartu maakond
1315 Meus, Peeter 1972 Tartu maakond
951 Michelson, Rainer 1981 Tartu maakond
1172 Michelson, Reemo 1974 Tartu maakond Trismile
649 Michelson, Ülo 1972 Tartu maakond Malmerk Klaasium
1485 Miglans, Edgrars 1974 Латвия
1051 Mihailovs, Jevgenijs 1981 Латвия kurtuesi.lv
56 Mihhailov, Viktor 1965 Ida-Viru maakond Hawaii Express
318 Mihkels, Stanislav 1974 Tartu maakond SVK Dünamo
830 Mihkelsaar, Rauno 1985 Harju maakond
1132 Miil, Väino 1976 Tartu maakond Team Honey Power
79 Miilmann, Rauno 1991 Tartu maakond
1010 Mikhailov, Ilia 1976 Harju maakond
688 Mikk, Kaido 1974 Harju maakond
1229 Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
373 Mikkin, Kaarel 1978 Harju maakond Viimsi Sport
1473 Mikko Hirn, Mikko 1977 Финляндия Royal Cycling Team
848 Mikkonen, Jyri 1972 Финляндия
66 Mikson, Margus 1975 Tartu maakond Sportland
108 Milistver, Meelis 1975 Pärnu maakond
394 Miller, Guido 1981 Harju maakond
137 Miller, Mait 1973 Harju maakond
1310 Minin, Mirjam 1990 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
280 Minski, Jan 1973 Harju maakond Kulgur Team
826 Mitin, Vitaly 1985 Россия Toksovo Sport Club
708 Mizer, Tuuli 1973 Harju maakond Eesti Raudtee AS
3046 Molev, Juri 1976 Harju maakond InFocus
160 Moncorge, Pierre 1992 Франция Memil Pro Cycling
3023 Morjakov, Andrei 1971 Tartu maakond R2 Spa OÜ
817 Moskalenko, Alexey 1974 Россия LIDER Kingisepp
1420 Mukhin, Grigory 1979 Россия Pskov Ski Team
1407 Muld, Helari 1991 Harju maakond Nordecon AS
418 Multer, Karl 1977 Harju maakond SEB Pank AS
1471 Muravljov, Merlis 1983 Tartu maakond
446 Must, Hannes 1977 Viljandi maakond Nordecon AS
327 Must, Tauri 1988 Järva maakond Türi Rattaklubi
1107 Musto, Rauno 1999 Võru maakond
703 Mustonen, Sille 1987 Harju maakond RedBike
547 Mäe, Mati 1986 Lääne-Viru maakond
1479 Mäesepp, Sverre 1983 Harju maakond
909 Mägi, Ewe 1981 Viljandi maakond
967 Mägi, Heiki 1967 Tartu maakond
673 Mägi, Indrek 1977 Viljandi maakond
914 Mägi, Kristjan 1995 Tartu maakond
358 Mänd, Hannes 1972 Harju maakond
539 Mänd, Margus 1972 Tartu maakond Agrovarustus OÜ
598 Mändmets, Mait 1974 Harju maakond AS G4S Eesti
1158 Männiste, Janis 1968 Pärnu maakond
680 Märks, Marko 1977 Tartu maakond
880 Märs, Imre 1974 Tartu maakond Jumek Team
1459 Märs, Sander 1992 Tartu maakond Jumek Team
228 Märtson, Mihkel 1985 Tartu maakond
1383 Mõisa, Erki 1981 Tartu maakond
122 Mõts, Olavi 1968 Võru maakond Haanja Rattaklubi
1405 Mõttus, Kät 1982 Põlva maakond
766 Mõttus, Mati 1975 Valga maakond
1137 Mölder, Jaak 1969 Harju maakond
1387 Mölder, Tauno 1986 Võru maakond Simuna Spordiklubi
271 Möldre, Kert 1968 Valga maakond Valga MV
815 Möll, Heiki 1989 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
421 Möll, Raivo 1967 Tartu maakond
693 Möll, Robin 2000 Tartu maakond Ülenurme valla SK
877 Mündel, Aivo 1964 Rapla maakond
1561 Mürk, Vladimir 1966 Võru maakond
139 Müür, Hans-Patrick 1998 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
266 Müür, Maik 1987 Tartu maakond
1042 Müür, Maret 1984 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
249 Müürsepp, Madis 1965 Harju maakond
322 Nanits, Mait 1962 Норвегия SK VELO
60 Nassar, Taavi 1987 Võru maakond FNT Spordiklubi
1218 Neeme, Ergo 1972 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
3041 Neeme, Virgo 1972 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
3028 Neemela, Kurmo 1970 Tartu maakond Tridens AS
67 Neemesto, Kaspar 1989 Saare maakond Saksa Automaatika ProTeam
1016 Neemre, Andres 1975 Harju maakond Mikitamäe Aironmään Klubi
424 Nelis, Kristjan 1985 Harju maakond Voorema Centrum/Rattabaas
670 Nenonen, Risto 1954 Финляндия
452 Nepper, Pelle 1976 Saare maakond Tallinki Spordiklubi
119 Nigul, Alar 1965 Harju maakond SK CFC
420 Nigulas, Harles 1980 Tartu maakond Kulgur Team
1432 Niilo, Tõnu 1986 Võru maakond
320 Nikiforov, Igor 1961 Harju maakond
206 Nikitin, Andrei 1972 Россия
284 Nikolaevski, Evgeni 1987 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
1106 Nikolajev, Raimo 1981 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
229 Nikonov, Denis 1969 Россия
1298 Nilson, Nelli 1984 Harju maakond Sportland
272 Nirgi, Ailar 1966 Harju maakond Hawaii Express
149 Nisu, Oskar 1994 Harju maakond National Team Estonia
1520 Niukhtilin, Konstantin 1984 Россия
1546 Noppari, Seppo 1958 Финляндия Kaupin Kanuunat
1015 Nork, Tarmo 1968 Harju maakond MTÜ Krimelte Hundid
851 Normak, Argo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
1309 Nositsh, Alexander 2000 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
1198 Nuga, Ahti 1984 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
1318 Nummert, Kaarel 1988 Harju maakond
973 Nurk, Talis 1982 Tartu maakond
1217 Nurmela, Marek 1979 Harju maakond
181 Nurmi, Roope 1993 Финляндия National Team Finland
620 Nurminen, Joni 1972 Финляндия
1475 Nurminen, Juha 1974 Финляндия Royal Cycling Team
998 Nurmiste, Lennart 1979 Harju maakond
49 Nurmsalu, Rain 1967 Harju maakond Spordiklubi IKS
1020 Nuude, Sigrid 1985 Tartu maakond
1215 Nuutinen, Veijo 1949 Финляндия Royal Cycling Team
1182 Nykänen, Iiris 1983 Tartu maakond
1149 Nyqvist, Hans 1953 Финляндия
1207 Närska, Alger 1970 Lääne-Viru maakond VIA 3L Spedition
1055 Nõgols, Eiko 1972 Viljandi maakond
107 Nõmm, Raivo 1976 Viljandi maakond Areal Team
1382 Nõmme, Anre 1973 Saare maakond
866 Nõmmeots, Priit 1975 Harju maakond Sparta Spordiselts
995 Nõmmik, Marko 1990 Valga maakond Hawaii Express
82 Nöps, Andres 1996 Tartu maakond TÜASK
330 Oder, Rein 1972 Tartu maakond
1109 Ogloblin, Vadim 1965 Финляндия
1239 Oja, Eero 1981 Harju maakond
1021 Ojala, Kaur 1999 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
578 Ojaliiv, Madis 1977 Lääne-Viru maakond RedBike
702 Ojasild, Kersti Johanna 1999 Tartu maakond
1210 Ojasoon, Ave 1987 Harju maakond SK CFC
1466 Okatyev, Egor 1971 Россия
961 Olesk, Ats 1966 Põlva maakond
780 Olesk, Jan 1976 Tartu maakond
555 Olesk, Taivo 1986 Harju maakond
587 Olgo, Raivo 1970 Rapla maakond Trismile
40 Olivson, Sergei 1966 Harju maakond SK CFC
72 Olle, Kert 1984 Harju maakond
285 Olle, Raul 1968 Harju maakond Sparta Spordiselts
805 Ollema, Tarmo 1967 Lääne maakond A. Le Coq
1264 Ollino, Andres 1977 Harju maakond Trismile
1119 Ollino, Jaan 1944 Järva maakond
1024 Olviste, Heiki 1974 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
1186 Onnela, Simo 1952 Финляндия
148 Oolo, Kristjan 1986 Tartu maakond Peloton
733 Ootsing, Tiit 1967 Tartu maakond
1294 Opolchentseva, Anna 1960 Россия
957 Opolchetsev, Anton 1990 Россия
348 Oras, Indrek 1985 Jõgeva maakond Arens Mööbel AS
390 Orlovski, Peep 1985 Harju maakond
83 Orlovski, Siim 1980 Tartu maakond
68 Orlovski, Tiit 1981 Tartu maakond
883 Ormus, Erkki 1969 Harju maakond
458 Osmolovskis, Vladislavs 1978 Латвия
1419 Ossipov, Vassili 1985 Harju maakond InFocus
987 Ots, Aimar-Alarik 1969 Lääne maakond
891 Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
678 Ottas, Kaupo 1975 Tartu maakond
454 Ottis, Indrek 1973 Harju maakond Kose AMK ct
347 Ozolins, Ainars 1960 Латвия 5A-Valka / LV
1388 Paap, Ursel 1988 Lääne-Viru maakond Suusahullud
3001 Paapsi, Aivar 1958 Tartu maakond
221 Paas, Ojari 1973 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
798 Paas, Raigo 1976 Harju maakond
1124 Paat, Jürgen 1980 Harju maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
534 Padar, Meelis 1976 Tartu maakond
764 Pae, Andres 1970 Tartu maakond Suusahullud
822 Paglant, Andrus 1972 Tartu maakond
1115 Pajo, Kristi 1976 Pärnu maakond Pärnu JK Rave
518 Paju, Teet 1975 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
1228 Pajusaar, Tarmo 1969 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
1226 Pajuväli, Ago 1965 Pärnu maakond
1126 Pajuväli, Hendrik 1995 Ida-Viru maakond SK Jõulu
1096 Palgi, Pait 1980 Tartu maakond
685 Palla, Alar 1980 Tartu maakond
70 Pallas, Helari 1979 Harju maakond Klubi Spordipartner
3002 Pallas, Lembit 1953 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
408 Pallav, Laivo 1979 Harju maakond
109 Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
960 Pallotedder, Taivo 1975 Tartu maakond Sportland
456 Palm, Indrek 1961 Tartu maakond
16 Palm, Tõnno 1971 Harju maakond AT Sport OÜ
542 Palmu, Jere 1972 Финляндия
962 Palover, Meelis 1975 Tartu maakond Suusahullud
1410 Palu, Andrus 1970 Hiiu maakond Hawaii Express
118 Palu, Ats 1983 Tartu maakond
215 Palu, Indrek 1981 Tartu maakond 42koma
1052 Palumaa, Pille 1974 Järva maakond Järva-Jaani RSK
1157 Paluoja, Madis 1970 Tartu maakond Trismile
684 Pani, Andrus 1973 Võru maakond Sportlove
608 Pankin, Sergey 1974 Россия
845 Paosalu, Ranno 1979 Harju maakond
1477 Parkkonen, Sami 1974 Финляндия Royal Cycling Team
585 Parmask, Peeter 1961 Tartu maakond SK VELO
681 Parri, Erki 1983 Tartu maakond Suusahullud
448 Parts, Margus 1978 Harju maakond Kiili Spordiklubi
123 Parups, Lauris 1981 Латвия
412 Parv, Alar 1971 Tartu maakond
47 Parv, Martin 1991 Tartu maakond Raplamaa Rattaklubi
824 Parve, Marko 1979 Harju maakond
97 Parviainen, Jari 1969 Финляндия
580 Parygin, Dmitry 1974 Россия Pskov Ski Team
1118 Paulov, Aare 1976 Tartu maakond Ikodor AS
1123 Paulus, Robert 1956 Viljandi maakond
627 Paumets, Meelis 1976 Tartu maakond
516 Pavlenkov, Oleg 1970 Россия
1422 Pavlov, Alexey 1987 Россия FreeCyclists Saint-Petersburg
513 Pavlov, Raul 1984 Tartu maakond
290 Pavlovs, Evalds 1989 Латвия
923 Pchelintsev, Oleg 1970 Россия
247 Pedai, Andrus 1972 Harju maakond SK ProRunner
1403 Pedak, Karl 1974 Harju maakond
253 Pedaste, Margus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
1381 Peets, Vivika 1969 Tartu maakond Ravimiamet
37 Peil, Lauri 1977 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
1212 Peilman, Andres 1978 Harju maakond AS G4S Eesti
1328 Peltonen, Tuomo 1978 Финляндия
1097 Penner, Toomas 1974 Tartu maakond
900 Pennert, Vladimir 1953 Järva maakond
606 Pern, Kaido 1988 Harju maakond
193 Persevics, Davis 1997 Латвия Alpha Baltic - Maratoni.lv
1103 Pershikov, Roman 1975 Россия
1108 Pestriakov, Sergei 1961 Россия
725 Peterkopf, Indrek 1970 Tartu maakond
1026 Peterson, Indrek 1976 Tartu maakond
1429 Petmanson, Leonid 1967 Harju maakond ABB AS
1490 Petratskov, Jan 1989 Tartu maakond
1359 Petrochenko, Mikhail 1988 Россия FreeCyclists Saint-Petersburg
933 Petrov, Sergei 1964 Россия
1450 Petrov, Yury 1957 Россия SBor-Velo
222 Petrovitš, Üllar 1974 Lääne maakond JK Paralepa
970 Pihla, Jaanus 1972 Võru maakond
1449 Pihlak, Rauno 1989 Harju maakond Swedbank AS
885 Pihlap, Raimond 1985 Tartu maakond
594 Piho, Janek 1968 Tartu maakond A. Le Coq
1423 Piilberg, Raigo 1977 Tartu maakond
1553 Piilberg, Valvo 1975 Tartu maakond
1045 Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
576 Piire, Aare 1970 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
530 Piirimägi, Peeter 1979 Võru maakond
1370 Pikk, Kristjan 1993 Tartu maakond
182 Pikkarinen, Timo 1985 Финляндия National Team Finland
392 Pikkat, Andris 1979 Tartu maakond
1460 Pikkof, Jaanis 1989 Rapla maakond Sportlove
795 Pilvet, Janar 1990 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
790 Pindel, Renar 1984 Harju maakond RedBike
586 Pindis, Toomas 1971 Võru maakond Haanja Rattaklubi
756 Pindma, Vahur 1965 Harju maakond Hauka Veloklubi
429 Pintson, Tarmo 1966 Harju maakond
256 Piskovitin, Vladimir 1966 Россия
1012 Pitjem, Mihhail 1987 Harju maakond
532 Plado, Erik 1988 Pärnu maakond
1199 Planken, Paavo 1984 Tartu maakond
1159 Plink, Garry 1975 Tartu maakond
3012 Ploovits, Heino 1955 Harju maakond EWK
727 Pluzhnikov, Andrei 1992 Россия
812 Pokker, Urmas 1964 Võru maakond Haanja Rattaklubi
515 Poklonski, Freddy 1972 Pärnu maakond
906 Poller, Kaisa 1988 Harju maakond Lival Sport
493 Polt, Kaido 1978 Harju maakond
641 Ponomarev, Lev 1984 Россия Amateurs Club - glocksport.ru
1395 Poom, Hillar 1971 Harju maakond
112 Poopuu, Peeter 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
827 Popov, Sergey 1956 Россия
89 Pops, Vahur 1970 Harju maakond Klubi Spordipartner
1205 Porokhov, Maxim 1982 Россия
544 Porro, Toomas 1969 Viljandi maakond
30 Post, Margo 1977 Pärnu maakond
1211 Povaljuhhin, Aleksandr 1973 Harju maakond
1551 Praks, Kärt 1990 Rapla maakond
651 Praks, Renee 1975 Valga maakond
51 Prangel, Kristo 1998 Harju maakond Areal Team
1029 Prants, Kristjan 1978 Harju maakond
21 Premet, Karl Brent 1999 Pärnu maakond
213 Prii, Paavo 1985 Jõgeva maakond ABB AS
1562 Priidel, Eiko 1969 Harju maakond
1503 Privalnev, Aleksandr 1986 Россия Ingria Racing
365 Prous, Priit 1984 Harju maakond Sparta Spordiselts
434 Pruul, Priit 1981 Tartu maakond
6 Pruus, Peeter 1989 Rapla maakond Rietumu Banka-Riga
3013 Prükkel, Jaanus 1966 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
871 Pskhatciev, Iurii 1977 Россия
1006 Pugovics, Osvalds 1963 Латвия
240 Puhke, Marcus 1991 Tartu maakond
465 Puhke, Peeter 1963 Järva maakond SK Metsasõbrad
650 Puhke, Raivo 1966 Tartu maakond Eesti Raudtee AS
631 Puhke, Rauno 1990 Järva maakond SK Metsasõbrad
201 Puhu, Sille 1984 Viljandi maakond
133 Pukk, Andre 1977 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
1170 Puks, Margus 1966 Hiiu maakond
889 Pullerits, Kalev 1976 Rapla maakond
1392 Pumpiss, Anrijs 1970 Латвия
1268 Punapart, Marite 1987 Tartu maakond
150 Pung, Peeter 1996 Tartu maakond National Team Estonia
1281 Punga, Rainer 1986 Tartu maakond
342 Pungar, Indrek 1972 Tartu maakond #7AM
134 Pungar, Rainer 1978 Tartu maakond
129 Pungar, Urmas 1976 Tartu maakond
1196 Punkari, Antti 1949 Финляндия Royal Cycling Team
186 Punkrys, Kasparas 1998 Литва Staki - Technorama
834 Pure, Nils 1969 Tartu maakond
632 Purge, Margus 1973 Valga maakond
3030 Puri, Heino 1942 Tartu maakond
1204 Puri, Tarvo 1973 Harju maakond
1171 Puskar, Ülle 1973 Финляндия
42 Puu, Henno 1974 Harju maakond AT Sport OÜ
1056 Puusepp, Algo 1971 Harju maakond
258 Puusepp, Karlis 1977 Harju maakond Glamox AS
441 Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
506 Puusepp, Taavi 1974 Harju maakond Mikitamäe Aironmään Klubi
1545 Pyrrö, Petteri 1975 Финляндия Kaupin Kanuunat
178 Pyykkönen, Aimo 1988 Финляндия National Team Finland
545 Pärn, Hannes 1967 Harju maakond
1307 Pärsim, Priit 1967 Tartu maakond Korp! Leola
1308 Pärsim, Rasmus 1980 Tartu maakond
1461 Pärt, Ahto 1962 Viljandi maakond
978 Pärt, Valdur 1969 Rapla maakond
466 Pärtel, Marko 1974 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
904 Pärtelpoeg, Ingmar 1973 Tartu maakond
419 Pärtelpoeg, Jüri 1969 Tartu maakond
517 Põder, Kaspar 1996 Jõgeva maakond Salvest AS
847 Põdra, Markko-Rollin 1982 Harju maakond
54 Põld, Ivo 1969 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
865 Põld, Sander 1984 Harju maakond
50 Põldmaa, Alo 1987 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
375 Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
864 Põldoja, Alar 1968 Tartu maakond
87 Põldoja, Urmas 1967 Tartu maakond
1105 Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
146 Põvvat, Rainer 1985 Эстония AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
976 Püttsepp, Kristjan 1977 Tartu maakond
1146 Püvi, Kim 1983 Tartu maakond HANZA Tartu team
3020 Püvi, Margus 1970 Tartu maakond Trismile
949 Püüa, Joosep 1989 Harju maakond
1022 Raa, Priit 1973 Tartu maakond
833 Raadik, Indrek 1975 Harju maakond RedBike
370 Raadom, Erik 1981 Tartu maakond
890 Raamets, Tõnis 1975 Harju maakond AS Silberauto
437 Raba, Ahti 1986 Harju maakond Danske Bank
190 Racenajs, Kristofers 1985 Латвия Alpha Baltic - Maratoni.lv
187 Raciunas, Mykolas 1995 Литва Staki - Technorama
1421 Radjuhhin, Ilja 1979 Harju maakond
615 Radzhapov, Ruslan 1969 Россия
739 Rahi, Mait 1967 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
512 Rahu, Madis 1964 Harju maakond Team TT
1559 Raid, Kristjan 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
829 Raid, Priit 1988 Harju maakond
747 Raig, Romet 2000 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
1457 Raig, Tarmo 1977 Tartu maakond
1062 Raitviir, Erik 1964 Harju maakond velo.clubbers.ee
61 Raivet, Jaan 1978 Harju maakond REKORD CC
277 Raivo, Jaak 1973 Harju maakond
1102 Rajala, Hannu 1967 Финляндия
921 Rammi, Antti 1979 Tartu maakond
574 Rammul, Rainar 1986 Tartu maakond
1495 Randma, Kristjan 1986 Tartu maakond Ehitusmeister Rent OÜ
1169 Randmere, Ahti 1969 Pärnu maakond
1425 Randmäe, Sirli 1992 Tartu maakond
502 Randoja, Merike 1987 Tartu maakond Valio Eesti AS
501 Randoja, Merli 1975 Tartu maakond
1165 Rantala, Seppo 1947 Финляндия Royal Cycling Team
1492 Ratassepp, Ardi 1977 Harju maakond
622 Rattas, Raido 1985 Tartu maakond Viljandi Suusaklubi
683 Raud, Kristjan 1984 Valga maakond
1349 Raud, Ragnar 1982 Rapla maakond
1537 Raudsepp, Ergo 1982 Tartu maakond Astro Baltics
878 Raudsepp, Raido 1968 Võru maakond
617 Raudsepp, Remo 1978 Harju maakond Kose AMK ct
526 Raudvee, Märt 1983 Tartu maakond 42koma
3016 Rebane, Andrus 1968 Harju maakond
241 Rebane, Paavo 1972 Harju maakond
1409 Rebane, Priit 1987 Tartu maakond Hawaii Express
629 Rebane, Renato 1978 Tartu maakond
1519 Rebane, Tarvo-Jaan 1974 Harju maakond Danske Bank
946 Rebane, Urmas 1973 Harju maakond SK Jooksupartner
212 Rebas, Raido 1971 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
451 Rebina, Tarmo 1980 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
461 Reedi, Peip 1968 Tartu maakond Peloton
559 Rehepapp, Raigo 1980 Harju maakond
709 Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
1554 Reila, Rivo 1981 Harju maakond
1253 Reili, Kristjan 1981 Valga maakond Tartu Suusaklubi
1011 Reimaa, Andrus 1972 Viljandi maakond
1252 Reinas, Anne-Mari 1967 Ida-Viru maakond
323 Reinaste, Ruve 1980 Järva maakond
552 Reinik, Vello 1968 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
1415 Reinolds, Ainars 1975 Латвия
226 Reinsalu, Toomas 1971 Põlva maakond
717 Reissaar, Alari 1968 Lääne-Viru maakond
901 Reitkam, Indrek 1983 Tartu maakond Trismile
760 Reiu, Andres 1967 Lääne-viru maakond OMNIVA SK
858 Reiu, Sven 2000 Lääne-viru maakond OMNIVA SK
664 Reivelt, Kaido 1970 Tartu maakond
1116 Rekand, Tiina 1985 Harju maakond Riigikantselei
1313 Riaby, Ilya 1967 Россия
910 Riik, Toivo 1956 Tartu maakond AS G4S Eesti
1082 Riisalo, Tiit 1967 Harju maakond
261 Riismaa, Joel 1976 Harju maakond Swedbank AS
932 Riismaa, Rein 1950 Harju maakond
1129 Rikk, Aivar-Joel 1968 Järva maakond
666 Rikkas, Henrik 1964 Harju maakond
1579 Rikters, Matiss 1989 Латвия
659 Rimar, Vladimir 1970 Россия
966 Rindla, Tarmo 1965 Harju maakond Norma AS
338 Rips, Leho 1973 Tartu maakond
749 Rist, Erik 1989 Tartu maakond
98 Rist, Liisi 1991 Harju maakond
1544 Ritoniemi, Pasi 1965 Финляндия Kaupin Kanuunat
96 Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
295 Ritums, Raivis 1986 Латвия
1401 Rodin, Fedor 2012 Россия
728 Rodin, Fedor 1986 Россия Sport Project RUS
1064 Rohlin, Sven 1966 Harju maakond
925 Romanovich, Ekaterina 1993 Россия
1039 Romet, Aivar 1962 Tartu maakond
852 Ronimois, Ruttar 1964 Viljandi maakond
366 Ronis, Arturs 1985 Латвия Evelo Team
1321 Rooba, Martti 1984 Harju maakond
636 Rool, Margus 1975 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
1506 Roolaht, Argo 1970 Harju maakond
1274 Roomets, Rando 1971 Tartu maakond
980 Roop, Andrey 1958 Ida-Viru maakond Eesti Energia Spordiklubi
1539 Roosaare, Jaak 1982 Harju maakond
774 Roosmann, Peeter 1967 Harju maakond
491 Roosve, Gundo 1981 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
1073 Roots, Anto 1971 Tartu maakond
508 Roots, Rainer 1986 Pärnu maakond
1053 Rosenberg, Urmas 1978 Tartu maakond
64 Rosenthal, Reiko 1981 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
950 Rotinen, Jari 1969 Финляндия Royal Cycling Team
325 Rouhijainen, Madis 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1517 Rublevskis, Aleksandrs 1996 Латвия Alpha Baltic - Maratoni.lv
863 Rusanen, Esa 1970 Финляндия
27 Ruse, Margus 1973 Harju maakond AT Sport OÜ
886 Ruska, Janis 1986 Латвия Virsotne/MARMOT
710 Russow, Urve 1972 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
3031 Ruubel, Runo 1960 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
754 Ruud, Marek 1974 Harju maakond
1482 Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
801 Ryabov, Sergey 1975 Россия
1314 Ryabyy, Tatiana 1977 Россия
242 Räikkönen, Esa 1968 Финляндия
2 Räim, Mihkel 1993 Эстония National Team Estonia
1496 Räim, Rigo 1987 Tartu maakond Ehitusmeister Rent OÜ
1128 Räppo, Johhanna 1996 Tartu maakond Voorema Centrum/Rattabaas
1394 Rästa, Ain 1968 Harju maakond Raplamaa Rattaklubi
682 Rästas, Ergo 1974 Tartu maakond Suusahullud
62 Rätsep, Ain 1973 Harju maakond Klubi Spordipartner
654 Rätte, Raivo 1970 Harju maakond RedBike
1187 Rääk, Tarmo 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
311 Rõigas, Paavo 1969 Tartu maakond Areal Team
104 Rõzko, Kristin 1995 Harju maakond
385 Saag, Härmo 1975 Tartu maakond
1445 Saagpakk, Ahti 1973 Pärnu maakond
1566 Saar, Kristjan 1981 Harju maakond FCR Media
110 Saar, Marek 1981 Jõgeva maakond AS Kalev
590 Saar, Tarmo 1977 Jõgeva maakond AS Kalev
528 Saaremael, Indrek 1974 Harju maakond Trismile
1254 Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
230 Saareoks, Janek 1977 Harju maakond
511 Saarep, Peeter 1952 Valga maakond
1343 Saarinen, Janne 1968 Финляндия
869 Saarmas, Reigo 1982 Tartu maakond TMB Element OÜ
591 Saarsoo, Rene 1981 Tartu maakond
533 Sadam, Rando 1964 Harju maakond
887 Sagaja, Martin 1980 Harju maakond Eesti Raudtee AS
874 Sagris, Virgo 1972 Harju maakond
1152 Sahharov, Dmitri 1979 Ida-Viru maakond
1081 Sahharov, Sergei 1975 Ida-Viru maakond
208 Sala, Arvo 1970 Ida-Viru maakond Eesti Energia Spordiklubi
1540 Salonen, Esa 1961 Финляндия Kaupin Kanuunat
671 Saltons, Haralds 1979 Латвия kurtuesi.lv
1288 Salu, Tarmo 1977 Tartu maakond
994 Salum, Olev 1960 Tartu maakond
363 Salum, Siim 1985 Tartu maakond SK Keremeister
22 Salumäe, Priit 1967 Harju maakond Hawaii Express
714 Salundi, Kalmer 1973 Valga maakond
1251 Saluorg, Jane 1992 Tartu maakond TÜASK
401 Salur, Erik 1987 Harju maakond
630 Salus, Ardi 1972 Tartu maakond
969 Saluveer, Erki 1980 Tartu maakond
1250 Sarap, Georg 1984 Pärnu maakond JK VIKO
1437 Sarapson, Ilvar 1966 Valga maakond
605 Sarapuu, Priit 1972 Harju maakond AS G4S Eesti
1197 Saretok, Andres 1971 Tartu maakond
1572 Sarv, Andrus 1969 Harju maakond
1578 Sasko, Viljar 1977 Tartu maakond
425 Sauga, Indrek 1972 Harju maakond
1484 Sauss, Raimonds 1975 Латвия
478 Sauväli, Indrek 1974 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
1238 Saviir, Janar 1981 Tartu maakond
69 Savisikk, Kristjan 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1134 Savolainen, Heikki 1986 Tartu maakond
531 Schröder, Mart 1960 Lääne maakond JK Paralepa
1080 Seeba, Ivo 1977 Tartu maakond
571 Seer, Marek 1975 Valga maakond Klubi Spordipartner
387 Seli, Marko 1990 Tartu maakond
467 Semeko, Oleg 1976 Россия
1089 Senchenko, Aleksey 1985 Россия
902 Sepp, Aare 1986 Rapla maakond Päästeamet
1007 Sepp, Aivo 1968 Harju maakond
896 Sepp, Eedi 1978 Harju maakond Rahandusministeerium
719 Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
565 Seppa, Raul 1971 Harju maakond
1476 Sepponen, Keijo 1956 Финляндия Royal Cycling Team
180 Seppä, Lauri 1987 Финляндия National Team Finland
191 Sergis, Kaspars 1992 Латвия Alpha Baltic - Maratoni.lv
321 Serov, Roman 1968 Россия
647 Seskens, Leons 1956 Латвия 5A-Valka / LV
645 Sharonov, Aleksey 1986 Россия
1483 Shavela, Nikolay 1979 Harju maakond
959 Shaykin, Dmitry 1975 Россия
1346 Shilov, Fedor 1986 Россия Box 6
1236 Shmidt, Hans 1952 Ida-Viru maakond
389 Shmits, Ilgvars 1986 Латвия 5A-Valka / LV
642 Sholeninov, Anton 1988 Россия Amateurs Club - glocksport.ru
514 Sibirtsev, Ivan 1982 Россия FreeCyclists Saint-Petersburg
269 Sibul, Jaanus 1973 Põlva maakond Haanja Rattaklubi
199 Sideikis, Povilas 1998 Литва
510 Siimer, Martin 1971 Harju maakond SK ProRunner
843 Siimsaare, Tarmo 1981 Tartu maakond OK Võru
1139 Siitam, Peep 1966 Harju maakond
1111 Sikora, Jaak 1969 Jõgeva maakond U Skate-2 Team
1386 Sild, Martin-Kaspar 1989 Harju maakond
1408 Sild, Mattias 1987 Tartu maakond Hawaii Express
1216 Sild-Neeme, Eike 1976 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
426 Sildre, Martin 1980 Harju maakond
235 Sildvee, Madis 1978 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
1049 Silm, Ago 1962 Tartu maakond
658 Simmo, Siim 1968 Harju maakond
882 Simonov, Aleksandr 1959 Россия
398 Simulask, Agu 1966 Lääne maakond JK Paralepa
1050 Sinelnikov, Igor 1973 Россия Pskov Ski Team
1246 Sinirand, Melvin 1972 Harju maakond Enervit
138 Sinisalu, Ever 1978 Valga maakond Graanul Invest AS
3007 Sirkel, Aino 1945 Tartu maakond
470 Sirons, Jurijs 1971 Латвия Virsotne/MARMOT
1448 Siska, Siim 1987 Harju maakond AS G4S Eesti
183 Siskevicius, Paulius 1993 Литва Staki - Technorama
1497 Sitska, Indrek 1963 Viljandi maakond
1113 Skachkova, Yuoliya 1988 Россия
1472 Skobelev, Aleksandr 1970 Россия
173 Skorenko, Mykyta 1993 Украина Kolss Cycling Team
316 Skornyakov, Aleksey 1977 Россия Box 6
1377 Skuratov, Aleksey 1987 Россия FreeCyclists Saint-Petersburg
24 Skyttä, Esa 1967 Финляндия Porter Racing
792 Slepchenko, Alexander 1971 Россия
1345 Smirnov, Victor 1963 Россия
1413 Sohireva, Kitija 1999 Pärnu maakond JK VIKO
657 Sokk, Margus 1972 Valga maakond
1155 Sokolov, Artem 1990 Россия
175 Soltasiuk, Vladyslav 1997 Украина Kolss Cycling Team
35 Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
3040 Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
881 Soodla, Oole 1971 Järva maakond Järva-Jaani RSK
831 Soodla, Raul 1968 Jõgeva maakond
124 Soojärv, Andres 1976 Harju maakond Kulgur Team
278 Soonets, Art 1967 Tartu maakond Haanja Rattaklubi
1084 Soonets, Tarmo 1974 Tartu maakond
1533 Soop, Kristofer 1986 Tartu maakond Trismile
1271 Soop, Marek 1984 Harju maakond Nordecon AS
563 Sootla, Indrek 1970 Harju maakond Telia SK
1141 Sootla, Merle 1971 Jõgeva maakond Haanja Rattaklubi
1162 Sosunov, Nikolay 1958 Россия
786 Sova, Ivar 1980 Tartu maakond
944 Spilbergs, Girts 1981 Латвия
1266 Spilbergs, Sarmis 1983 Латвия
131 Spillers, Lauris 1974 Латвия Alpha Baltic - Maratoni.lv
23 Stalberg, Tair 1997 Lääne-viru maakond Sportland
965 Stanevics, Normunds 1977 Латвия
254 Starshov, Andrei 1966 Ida-Viru maakond
743 Stasa, Aigars 1964 Латвия
868 Stolfot, Ivo 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1532 Suhhin, Mark 1997 Ida-Viru maakond SK CFC
1008 Suits, Hanno 1976 Harju maakond
1247 Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
819 Sukk, Viljar 1984 Tartu maakond
1122 Sults, Kaido 1973 Tartu maakond
3043 Suluste, Jüri 1963 Saare maakond Saaremaa JK Viiking
404 Suppi, Ahti 1976 Harju maakond Trismile
1262 Sutting, Jüri 1955 Финляндия
1173 Suur, Arvi 1970 Pärnu maakond
691 Suurman, Herkki 1965 Harju maakond
592 Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond
991 Suvi, Hedwig 1992 Harju maakond
633 Suvi, Siim 1995 Harju maakond Kose AMK ct
557 Suvi, Tarvo 1969 Harju maakond Kose AMK ct
811 Suvikas, Risto 1961 Финляндия
643 Sverdlov, Anton 1994 Россия Amateurs Club - glocksport.ru
936 Särekanno, Madis 1979 Harju maakond
938 Särekanno, Tõnis 1981 Viljandi maakond
955 Sõerumäe, Ott 1994 Harju maakond
1573 Sõgel, Oliver 1978 Harju maakond SK Jooksupartner
1279 Süld, Janek 1982 Tartu maakond
1098 Sülla, Allan 1960 Harju maakond Täppsportlased
1142 Taaramäe, Reimo 1986 Pärnu maakond JK VIKO
1104 Tagel, Rainer 1978 Harju maakond Sparta Spordiselts
198 Talacka, Lukas 1994 Литва
488 Talumaa, Raul 1971 Harju maakond CC ROTA MOBILIS MTÜ
91 Talumaa, Tiit 1972 Hiiu maakond
274 Talur, Tõnu 1974 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
1223 Talviste, Einari 1968 Harju maakond Waterworld.ee
1259 Talvistu, Janari 1981 Harju maakond MTÜ Krimelte Hundid
562 Tamm, Andrus 1967 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
324 Tamm, Bruno 1974 Harju maakond CC ROTA MOBILIS MTÜ
975 Tamm, Erki 1972 Tartu maakond
1508 Tamm, Ilmar 1966 Valga maakond
1184 Tamm, Jaanus 1970 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
898 Tamm, Johan 2002 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
689 Tamm, Kaspar 1995 Rapla maakond Hawaii Express
1433 Tamm, Kristo 1977 Valga maakond
71 Tamm, Margo 1993 Tartu maakond TÜASK
1285 Tamm, Margus 1973 Tartu maakond
1531 Tamm, Margus 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
281 Tamm, Tõnu 1978 Harju maakond SK CFC
1455 Tammaru, Mihkel 1983 Harju maakond
730 Tammearu, Tarmo 1979 Harju maakond Norma AS
1523 Tammesalu, Raul 1985 Lääne maakond
1273 Tammetalu, Tõnis 1963 Tartu maakond
1192 Tammik, Kalev 1955 Pärnu maakond
1582 Tammik, Kalver 1980 Pärnu maakond
816 Tammik, Margus 1976 Harju maakond
1581 Tammik, Silver 1979 Harju maakond
1283 Tammjärv, Janar 1978 Valga maakond
638 Tammoja, Robert 1999 Harju maakond RedBike
1366 Tampere, Terje 1985 Harju maakond
912 Tamuri, Erko 1969 Harju maakond
1085 Tanilsoo, Ilmar 1958 Tartu maakond MP&Puitmeister OÜ
903 Tanilsoo, Siim 1989 Tartu maakond MP&Puitmeister OÜ
1462 Tapo, Meelis 1984 Järva maakond
3017 Tarassov, Igor 1965 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
406 Tarmu, Ragnar 1980 Harju maakond Hawaii Express
1234 Tars, Märt 1965 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
729 Tars, Sander 1994 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
1167 Tars, Tõnis 1992 Tartu maakond Suusahullud
29 Tarvis, Peeter 1993 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
926 Taul, Raul 1964 Jõgeva maakond Voorema Centrum/Rattabaas
380 Taurins, Janis 1984 Латвия
626 Teder, Feeliks 1984 Tartu maakond
566 Teder, Hardi 1981 Tartu maakond Suusahullud
233 Teder, Rinaldo 1978 Valga maakond Valga MV
1312 Teearu, Paul 1989 Valga maakond Valga Puu
1258 Teesalu, Kaido 1996 Harju maakond
1272 Telgmaa, Piret 1973 Tartu maakond Trismile
126 Telk, Carl-Felix 1995 Valga maakond Tallinna Ülikool
581 Temkin, Pavel 1986 Россия
1191 Tenisson, Vaido 1965 Jõgeva maakond A. Le Coq
977 Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
1463 Teppan, Sten 1978 Harju maakond
503 Teppan, Vahur 1985 Tartu maakond Peloton
807 Teppo, Andres 1976 Harju maakond
1270 Terasmaa, Anton 1974 Tartu maakond Suusahullud
1344 Teräväinen, Satu 1978 Финляндия
1454 Tigas, Kaido 1977 Финляндия
1179 Tiideberg, Jaan 1973 Tartu maakond
520 Tiikoja, Heiki 1981 Harju maakond AS Kalev
1301 Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1133 Tiisler, Toomas 1989 Tartu maakond
494 Tiisler, Toomas 1973 Tartu maakond
646 Tiismaa, Toomas 1971 Harju maakond
333 Tiisvend, Jaanus 1975 Harju maakond Eesti Sportlane
1357 Tikhomirov, Evgenii 1978 Россия Zubov team
485 Tikk, Lauri 1972 Tartu maakond
1442 Tilk, Mart 1970 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
1527 Timm, Taavi 1987 Harju maakond Norma AS
351 Timmusk, Kristjan 1982 Tartu maakond Tartu Vangla
947 Timsans, Juris 1975 Латвия
628 Tinnuri, Marec 1982 Harju maakond ABB AS
648 Tinovitckii, Mikhail 1961 Россия
821 Tipka, Veljo 1969 Норвегия
837 Tokmachev, Mikhail 1978 Россия
556 Tomp, Lauri 1985 Harju maakond Nordecon AS
1163 Toode, Triin 1985 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
268 Toom, Allan 1966 Põlva maakond TÜASK
519 Toomela, Tambet 1982 Harju maakond
722 Toomik, Siim 1976 Harju maakond
597 Toomsalu, Ilmar 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
971 Tootsman, Andres 1959 Tartu maakond
145 Torkachenko, Aleksander 1969 Россия
411 Toschakov, Andrey 1976 Россия
3032 Toss, Kaarel 1952 Viljandi maakond
825 Tragon, Mart 1985 Jõgeva maakond
1225 Trees, Margus 1974 Harju maakond AT Sport OÜ
751 Trei, Reito 1972 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
1431 Treier, Ingemar 1982 Võru maakond
706 Treier, Johanna 1998 Põlva maakond Haanja Rattaklubi
336 Treier, Toomas 1972 Põlva maakond Haanja Rattaklubi
442 Trepp, Janek 1972 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
1384 Trofimenko, Ivan 1990 Россия
1286 Trolla, Taavi 1978 Tartu maakond
243 Tropin, Sergey 1970 Россия Russian Masters Cycling
1202 Truusalu, Priit 1963 Tartu maakond EWK
1221 Tsaplin, Vladimir 1962 Россия
391 Tsarev, Sergey 1968 Россия
1031 Tsirp, Priit 1983 Tartu maakond Trismile
1348 Tsurikov, Alex 1984 Россия
349 Tsäro, Kermo 1977 Эстония Tallinna Lennujaama SK
3036 Tuisk, Priit 1980 Tartu maakond Hawaii Express
350 Tukia, Margus 1970 Harju maakond Klubi Spordipartner
1574 Tukk, Kristel 1982 Harju maakond
981 Tulik, Silver 1983 Tartu maakond TMB Element OÜ
410 Tulp, Rain 1967 Rapla maakond
276 Tumala, Rando 1982 Tartu maakond
1352 Tuoretmaa, Tero 1973 Финляндия
255 Tupits, Ivo 1968 Lääne-viru maakond OMNIVA SK
527 Tupits, Norman 1977 Harju maakond Rae Rattaklubi
431 Tutt, Raiko 1979 Harju maakond Norma AS
3027 Tuul, Renee 1969 Harju maakond
302 Tuula, Reeda 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
1076 Tuulpärg, Madis 1972 Harju maakond
135 Tähepõld, Jannar 1979 Tartu maakond Tridens AS
1151 Täär, Karin 1986 Tartu maakond Suusahullud
1290 Tõldsepp, Gunnar 1981 Tartu maakond
941 Tõnne, Raivo 1969 Tartu maakond
355 Tõnnov, Marti 1989 Harju maakond Nordecon AS
74 Tõnov, Tõnu 1977 Harju maakond Klubi Spordipartner
405 Tõnstein, Andri 1975 Harju maakond Sparta Spordiselts
1434 Tõnts, Tanel 1979 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
1203 Tühis, Anneli 1976 Harju maakond Täppsportlased
916 Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
1560 Türn, Toomas 1977 Tartu maakond Trismile
672 Türn, Tõnis 1975 Tartu maakond
335 Türna, Siim 1985 Võru maakond
1340 Tšarkovski, Vjatšeslav 1973 Valga maakond
1567 Tšerkašin, Igor 1982 Võru maakond
103 Uibokand, Janelle 1992 Tartu maakond Sportland
964 Uiga, Jaanus 1962 Tartu maakond
711 Umb, Elise 1988 Tartu maakond Trismile
463 Uryash, Maksim 1981 Россия
1041 Ustav, Kairi 1977 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
1014 Uudam, Madis 1979 Tartu maakond Agrovarustus OÜ
487 Uudeberg, Tanel 1983 Valga maakond Simuna Spordiklubi
3018 Uuk, Aimur 1961 Tartu maakond Rakvere RK Siplased
296 Uulimaa, Ats 2000 Pärnu maakond JK VIKO
838 Uus, Jaan 1964 Harju maakond
232 Uusen, Hindrik 1976 Harju maakond
939 Uusen, Margo 1971 Tartu maakond
214 Uusen, Tarvi 1967 Tartu maakond
176 Uusiperhe, Jesse 1998 Финляндия National Team Finland
1436 Uusmaa, Roger 1986 Lääne maakond
1391 Uustalu, Eero 1987 Harju maakond
607 Uutar, Aivar 1974 Harju maakond
549 Vahemets, Vahur 1969 Pärnu maakond
1550 Vaher, Erko 1982 Tartu maakond
252 Vahesaar, Heigo-Elmar 1995 Tartu maakond
5 Vahtra, Norman 1996 Tartu maakond National Team Estonia
381 Vain, Ermet 1979 Harju maakond Rae Rattaklubi
1044 Vaindlo, Raul 1952 Harju maakond
179 Vainionpää, Oskari 1995 Финляндия National Team Finland
1028 Valdmaa, Erik 1984 Põlva maakond
1446 Valgur, Gunnar 1989 Harju maakond
707 Valk, Kairit 1980 Harju maakond Telia SK
1143 Valkenklau, Veiko 1980 Tartu maakond
1075 Vallimäe, Valmar 1974 Tartu maakond
779 Vals, Riho 1970 Tartu maakond
840 Valtin, Kristo 1995 Võru maakond Hauka Veloklubi
17 Valvas, Vahur 1981 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
63 Vana, Janek 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
1568 Vanatoa, Madis 1989 Tartu maakond
423 Vanaveski, Kaido 1975 Harju maakond
789 Vardja, Vallo 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts
117 Vare, Priit 1975 Harju maakond Hawaii Express
1121 Vare, Tauno 1974 Pärnu maakond Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
393 Varep, Rivo 1980 Tartu maakond Telia SK
806 Vares, Ahti 1975 Viljandi maakond
1057 Varik, Katrin 1979 Harju maakond Sparta Spordiselts
36 Varik, Marko 1984 Harju maakond MTÜ Spordiselts
288 Varrik, Virko 1981 Tartu maakond Tridens AS
1190 Varvas, Martin 1983 Harju maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
3044 Veel, Villu 1971 Saare maakond Saaremaa JK Viiking
667 Veemees, Ain 1979 Valga maakond Karupesa Team
1355 Veermäe, Jan 1977 Harju maakond
1311 Veermäe, Karl 1984 Harju maakond
731 Veeroja, Vahur 1985 Tartu maakond Suusahullud
95 Veide, Hannes 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
918 Veidemann, Toomas 1962 Harju maakond Arctic Sport Club
1117 Veider, Anno 1981 Tartu maakond
1555 Veider, Eero 1990 Tartu maakond
696 Veinthal, Vallo 1972 Harju maakond Trismile
1528 Veisman, Martin 1985 Harju maakond
449 Veismanis, Mikus 1982 Латвия Virsotne/MARMOT
1467 Vellerind, Rain 1965 Harju maakond
1072 Vendel, Erki 1988 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
31 Vendelin, Karl-Arnold 1996 Эстония National Team Estonia
573 Vent, Karl Mihkel 2000 Tartu maakond TÜASK
403 Ventmann, Henri 1979 Tartu maakond
1474 Ventomäki, Annakaisa 1969 Финляндия Royal Cycling Team
362 Verliin, Ants 1999 Tartu maakond Trismile
48 Verliin, Raino 1973 Tartu maakond Trismile
986 Vernik, Uku 1993 Tartu maakond
704 Veselovskaya, Tatiana 1981 Россия Russian Masters Cycling
1557 Veski, Indrek 1986 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
1435 Veski, Lauri 1983 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
690 Veskiväli, Heigo 1983 Jõgeva maakond Simuna Spordiklubi
15 Vevers, Girts 1973 Латвия Evelo Team
194 Videika, Airidas 1994 Литва
1154 Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
1227 Viigipuu, Kalev 1973 Tartu maakond Agrovarustus OÜ
3009 Viigipuu, Toomas 1959 Tartu maakond SK VELO
850 Viikoja, Marek 1976 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
1009 Viinalass, Leho 1983 Tartu maakond
853 Viira, Veiko 1977 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
758 Viispert, Ando 1976 Tartu maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
776 Viitkin, Ain 1967 Võru maakond Rõuge Racing Team
765 Vikat, Paavo 1970 Harju maakond
3015 Vilberg, Voova 1945 Harju maakond
1417 Vilinauskas, Vilmantas 1979 Литва
432 Viltsin, Andris 1973 Harju maakond Spordiklubi IKS
26 Vilumovs, Ivo 1985 Латвия Evelo Team
130 Vink, Ahto 1969 Võru maakond Haanja Rattaklubi
1174 Vint, Indrek 1971 Tartu maakond
1414 Virkebau, Ardo 1981 Ida-Viru maakond Treeningpartner
1398 Virkus, Mihkel 1987 Harju maakond Viimsi Sport
1260 Virolainen, Harry 1951 Финляндия Royal Cycling Team
1145 Virtanen, Rainer 1953 Финляндия
1067 Vlasov, Maxim 1979 Россия SBor-Velo
992 Vlasov, Sergey 1967 Россия
1240 Volgerad, Valvo 1974 Pärnu maakond
38 Volmer, Raul 1996 Tartu maakond Trismile
541 Volodin, Konstantin 1970 Россия
3025 Volt, Ivo 1968 Harju maakond
1303 Voog, Margus 1966 Harju maakond
1402 Vool, Stina 1978 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
948 Voor, Marek 1981 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1305 Voore, Romet 1993 Tartu maakond
621 Voronin, Konstantin 1956 Россия
153 Vosekalns, Andris 1992 Латвия Rietumu Banka-Riga
1275 Vulf, Andre 1979 Tartu maakond
395 Vähi, Ilmar 1977 Tartu maakond
968 Väin, Aino 1964 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
3008 Väli, Jüri 1962 Люксембург
1164 Välja, Arvo 1967 Tartu maakond
1360 Välja, Mart 1990 Tartu maakond
495 Värk, Veiko 1981 Jõgeva maakond
674 Värv, Rainis 1992 Harju maakond Swedbank AS
169 Wilson, Edvin 1989 Швеция National Team Sweden
1364 Wittner, Ann Christin 1973 Германия
1535 Yanson, Egor 1989 Россия
888 Yarovikov, Artem 1975 Россия
407 Zagitov, Andrei 1967 Ida-viru maakond Hawaii Express
735 Zakon, Oleg 1964 Россия
372 Zalitis, Arturs 1988 Латвия
340 Zalitis, Didzis 1966 Латвия
447 Zeisig, Ivar 1970 Harju maakond Spordiklubi IKS
1257 Zelenov, Alexander 1950 Россия
472 Zelerts, Gatis 1983 Латвия
273 Zeltov, Sergei 1977 Harju maakond
1339 Zhukov, Kirill 1992 Россия
114 Zirel, Joel 1974 Tartu maakond Eesti Meedia
553 Zirk, Kunnar 1976 Tartu maakond AS G4S Eesti
692 Zukovits, Heiti 1976 Harju maakond
469 Zvingulis, Aigars 1961 Латвия Virsotne/MARMOT
3049 Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
1047 Õim, Kristjan 1976 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
1336 Õnnik, Lauri 1990 Pärnu maakond TÜASK
1175 Õun, Deivil 1978 Harju maakond KV TVJ
625 Õun, Margus 1976 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
1193 Õun, Ragnar 1976 Pärnu maakond
828 Õun, Toomas 1969 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
1200 Õunap, Piret 1966 Tartu maakond
1243 Ööman, Marko 1975 Harju maakond RedBike
484 Ülevain, Eerik 1986 Harju maakond Lival Sport
750 Üprus, Fred 1968 Tartu maakond Kulgur Team
524 Üprus, Sten 1987 Tartu maakond 42koma
267 Širokov, Juri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
414 Šteins, Janis 1985 Латвия Rigas Kungi
1390 Šulckis, Edgars 1980 Латвия
1363 Скрыто 1965 Германия
Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
5262 Aadusoo, Rene 1999 Harju maakond
5711 Aak, Priit 1973 Harju maakond
5546 Aal, Jaanus 1981 Tartu maakond Enics Eesti AS
6218 Aalma, Ain 1968 Harju maakond
6194 Aalto, Arto 1969 Финляндия
5287 Aasma, Toomas 1974 Harju maakond
5182 Aavik, Aivar 1965 Harju maakond Ramirent
5710 Aavik, Einar 1968 Harju maakond
5753 Abel, Argo 1982 Tartu maakond
6049 Abeljan, Gevorg 1986 Järva maakond
5193 Abiline, Indrek 1961 Harju maakond
5379 Adams, Markus 2001 Valga maakond
5698 Adamson, Monika 1977 Tartu maakond
5694 Adamson, Peeter 1953 Tartu maakond
6749 Adamson, Siim 1981 Harju maakond KL Küberkaitseüksus
5496 Adelbert, Markko 1977 Harju maakond
5627 Adrat, Kalle 1971 Lääne-Viru maakond
5411 Agar, Ivar 1990 Harju maakond SK Pleki Pande
6635 Agarmaa, Mihkel 1989 Tartu maakond
5223 Ahmerovs, Andrejs 1976 Латвия Velo+
5583 Aho, Ahti 1972 Harju maakond
5279 Aho, Kirsi 1972 Финляндия Royal Cycling Team
6794 Ahonen, Julia 1971 Harju maakond
6241 Ahu, Laila 1984 Ida-Viru maakond
6200 Ahu, Ülo 1957 Ida-Viru maakond
6755 Aigro, Ats 1988 Jõgeva maakond
5986 Ainelo, Jaan 1958 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
5789 Ainso, Holger 1975 Tartu maakond
6466 Aksenoks, Kaspars 1972 Латвия
5921 Aland, Andor 1999 Tartu maakond
6097 Aland, Andres 1962 Tartu maakond
5889 Aland, Artur 1997 Tartu maakond
6050 Aleksejeva, Rimma 1976 Ida-Viru maakond
5526 Aljak, Margus 1974 Tartu maakond
5731 Allaje, Aare 1971 Tartu maakond
6703 Allas, Roger 1982 Harju maakond Rimi Eesti Food AS
6636 Allik, Enn 1961 Viljandi maakond Karksi-Nuia Rattaklubi
5341 Allik, Sten 1975 Tartu maakond KVÜÕA
6720 Allikivi, Helin 1963 Pärnu maakond
5451 Allikmäe, Avo 1962 Rapla maakond
6655 Allorg, Mihkel 1992 Tartu maakond
5794 Almre, Alo 1964 Viljandi maakond
5918 Almre, Marge 1970 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
6891 Alviste, Fredy 1990 Järva maakond
5589 Ambo, Ain 1967 Tartu maakond
5471 Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
5707 Ancs, Andris 1990 Harju maakond
6832 Annamaa, Mikk 1985 Võru maakond
5325 Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq
6427 Annok, Gerly 1995 Tartu maakond
6907 Annuk, Agu 1967 Tartu maakond OMNIVA SK
6280 Annuk, Merike 1978 Jõgeva maakond SK ProRunner
6809 Antila, Kalle 1951 Финляндия Kaupin Kanuunat
6785 Antonovs, Jurijs 1985 Латвия
5739 Antoshkina, Elena 1964 Россия
5943 Aosaar, Sirle 1962 Lääne-Viru maakond
5839 Aotäht, Aivar 1970 Tartu maakond
6584 Apri, Kristofer 2003 Harju maakond
5096 Apse, Guntis 1967 Латвия
5459 Arakas, Mart 1947 Harju maakond
5242 Arbus, Kalev 1990 Ida-Viru maakond
5574 Arg, Eve 1970 Tartu maakond
5934 Arike, Ann-Liis 1995 Tartu maakond
5969 Armulik, Aivar 1974 Tartu maakond
5276 Armulik, Andrus 1976 Tartu maakond
5265 Armulik, Tõnu 1963 Harju maakond
6159 Arnek, Marvi 1968 Pärnu maakond SK Jõulu
5045 Aro, Virko 1981 Harju maakond
6667 Aron, Annabel 2001 Pärnu maakond
6670 Aron, Otto 1992 Pärnu maakond
5465 Arop, Priit 1981 Tartu maakond
6582 Arrak, Antti 1977 Tartu maakond
6385 Arras, Jako 1993 Tartu maakond Salvest AS
6124 Arras, Kristjan 1989 Harju maakond
6128 Arraste, Kadri 1985 Harju maakond
5164 Arst, Alar 1962 Tartu maakond
6852 Aruksaar, Erki 1980 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
6126 Arulaane, Hargo 1979 Harju maakond
5703 Arund, Raigo 1978 Tartu maakond
5477 Asi, Alvar 1968 Harju maakond
6119 Aug, Marie Elise 2002 Harju maakond
6019 Aulik, Alo 1973 Harju maakond Saksa Automaatika ProTeam
5380 Aus, Aaron 2004 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
5204 Aus, Andres 1972 Tartu maakond SK CFC
5072 Ausen, Sven 1964 Финляндия Peloton
6751 Ausen, Veikko 1985 Tartu maakond
6712 Autor, Moonika 1981 Tartu maakond A. Le Coq
5890 Avarlaid, Andre 1984 Tartu maakond
5759 Avi, Madis 1954 Tartu maakond
6552 Avi, Siim 1984 Tartu maakond
5762 Azizbaev, Artem 1979 Россия
6502 Azizbaev, Rafik 1950 Россия
5856 Babjak, Petro 1966 Tartu maakond
5517 Babkin, Anatoli 1976 Tartu maakond
6365 Bachmann, Raili 1966 Rapla maakond
6429 Balodis, Edgars 1976 Латвия Velo+
5116 Barons, Artis 1980 Латвия OC Limbazi
6824 Barsukov, Petr 1972 Россия
5212 Bauer, Heigo 1964 Harju maakond
6405 Bekker, Nadezhda 1960 Harju maakond Swedbank AS
6819 Beloussov, Sergei 1966 Tartu maakond
6566 Belov, Kärol 1996 Valga maakond
6054 Belov, Roman 1981 Tartu maakond
6865 Bendeliani, Kelli 1986 Tartu maakond
6623 Berg, Reimo 1993 Harju maakond MTÜ Spordiselts
6243 Bergmann, Lennar 1977 Tartu maakond Eesti Teed AS
5591 Birk, Anna-Liisa 1990 Tartu maakond KL Tartu malev
5301 Birnbaum, Erki 1975 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
6070 Biserov, Viktor 1986 Россия
6430 Bitenieks, Ernest 1982 Латвия Velo+
5274 Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
6855 Bogatšov, Aleksei 1976 Valga maakond
6234 Boisen, Erki 1978 Tartu maakond
6232 Boisen, Rasmus 2005 Tartu maakond
6009 Bondarchuk, Ivan 2005 Harju maakond
5785 Bondarchuk, Maria 2002 Harju maakond
5230 Borisov, Sergey 1964 Ida-Viru maakond
6036 Borisova, Tatiana 1969 Ida-Viru maakond
6509 Borovoi, Igor 1960 Россия
6684 Bridaks, Gatis 1978 Латвия
5117 Briedis, Agris 1955 Латвия
6080 Bubnitskiy, Vladimir 1983 Россия
6428 Bugrova, Lana 1977 Латвия Velo+
6790 Buncuks, Dmitrijs 1983 Латвия
5218 Burk, Allan 1975 Viljandi maakond
6450 Cakuls, Antons 1988 Латвия
6426 Cernovs, Mihails 1977 Латвия
6433 Chernega, Ivan 1985 Россия
6441 Chesnokov, Vlad 1990 Россия
5118 Daugulis, Juris 1974 Латвия OC Limbazi
6918 Deicmanis, Rihards 1993 Латвия
5646 Didenko, Maxim 1974 Россия
5825 Dobrus, Aleksander 1957 Viljandi maakond Karksi-Nuia Rattaklubi
6766 Drozdova, Irina 1968 Россия
5525 Dubas, Karl 1984 Harju maakond
5387 Dugin, Dmitri 1986 Tartu maakond
5816 Edela, Ketlin 1986 Tartu maakond Sportland
6289 Eek, Külli 1966 Järva maakond
5449 Eelsoo, Rainer 1980 Tartu maakond
5725 Eeltee, Erik 1965 Harju maakond
5511 Eenkivi, Kristian 1981 Tartu maakond
5142 Eenraid, Peep 1978 Pärnu maakond
5196 Eenraid, Priit 1971 Pärnu maakond
5668 Eerik, Heli 1972 Lääne-Viru maakond
5299 Eik, Martin 1981 Pärnu maakond
6586 Ekholm, Elmar 1966 Tartu maakond
5734 Eliaser, Ennar 1986 Võru maakond
5744 Eljaste, Matti 1958 Lääne-Viru maakond
6629 Ellamik, Alice 1977 Tartu maakond Salvest AS
6645 Ellamik, Rasmus 2005 Tartu maakond Suusahullud
5745 Ellamik, Väino 1971 Tartu maakond Suusahullud
6892 Eller, Diana 1967 Tartu maakond
5292 Elmanovits, Erik 1976 Harju maakond
6933 Elvet, Malle 1948 Tartu maakond
6135 Engel, Aivar 1966 Harju maakond
5576 Engel, Margo 1975 Harju maakond
6877 Enn, Imre 1974 Harju maakond
6048 Enno, Madis 1975 Tartu maakond
5891 Ennok, Helen 2000 Tartu maakond
5129 Enok, Ergi 1970 Harju maakond
5104 Enok, Holger 1984 Harju maakond
6878 Enok, Teet 1974 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
5326 Epler, Jüri 1962 Tartu maakond
6649 Ernits, Anneli 1976 Tartu maakond SK ProRunner
5953 Ernits, Ingrit 1965 Jõgeva maakond SK ProRunner
6648 Ernits, Rando 1997 Tartu maakond SK ProRunner
5807 Evendi, Kristi 1979 Harju maakond
5057 Evendi, Rando Marten 2001 Harju maakond Porter Racing
6154 Evert, Helina 1971 Lääne maakond Rimi Eesti Food AS
5363 Evert, Siim 1981 Tartu maakond
5324 Ferents, Kaido 1977 Tartu maakond Astro Baltics
6505 Fesenko, Valerij 1962 Россия
5925 Filippov, Aleksandr 1980 Tartu maakond
6943 Filippov, Maksim 1979 Ida-Viru maakond
6400 Fischer, Aulis 1960 Tartu maakond
6595 Fjodorov, Jüri 1966 Harju maakond
5715 Fuchs, Urmo 1978 Tartu maakond
6579 Garagulya, Darya 1992 Россия
6650 Genrihov, Diana 1968 Valga maakond
6331 Gerndorf, Margit 1961 Harju maakond
6454 Gontmacher, Rain 1986 Harju maakond
6503 Gorelov, Igor 1965 Россия
6435 Gorskova, Aleksandra 1995 Латвия Velo+
6600 Grachev, Andrey 1960 Россия
6663 Grauberg, Tambet 1978 Pärnu maakond
6526 Grihin, Aigar 1967 Võru maakond Hauka Veloklubi
6527 Grihin, Kevin 2001 Võru maakond Karupesa Team
6685 Grosnõi, Kaider 1988 Tartu maakond
6742 Grünberg, Elar 1980 Tartu maakond
5414 Gurtovets, Kaido 1985 Tartu maakond
6887 Gutmann, Kaili 1990 Tartu maakond
5190 Gutmann, Veigo 1968 Harju maakond JG VIL! VEIXI RATTATIIM
5293 Haabma, Alar 1960 Rapla maakond EWK
5220 Haabma, Siim 1987 Rapla maakond
5863 Haabpiht, Liisa 1989 Tartu maakond
6522 Haak, Gert 2004 Tartu maakond
5979 Haak, Tiit 1973 Põlva maakond
6420 Haamer, Hellemai 2003 Tartu maakond SK VELO
6419 Haamer, Marianne 1976 Tartu maakond SK VELO
5947 Haarde, Maiken 1983 Harju maakond ABB AS
6246 Haiba, Wlorian 1977 Tartu maakond
5781 Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
5677 Haldre, Henri 1978 Harju maakond SEB Pank AS
6848 Haldre, Sulev 1956 Tartu maakond
5675 Hallik, Anne 1970 Lääne-Viru maakond
5125 Hallik, Hannes 1960 Tartu maakond
5448 Hallik, Heiki 1966 Tartu maakond
5313 Hallik, Helger 1972 Tartu maakond
5521 Hamatvalejev, Aivar 1977 Tartu maakond
6044 Hanneste, Risto 1968 Tartu maakond
6193 Hanni, Inga 1974 Tartu maakond Marepleks OÜ
6151 Hanni, Kaidi 1994 Tartu maakond Marepleks OÜ
5562 Hanni, Kalev 1959 Tartu maakond
5973 Hansen, Heiki 1974 Tartu maakond
5445 Hansschmidt, Neeme 1967 Jõgeva maakond
6422 Harakka, Janne 1970 Финляндия
6671 Harsija, Renek 1978 Tartu maakond
5857 Heier, Anu 1971 Tartu maakond
5957 Hein, Janika 1974 Tartu maakond
6169 Heinlaid, Indrek 1969 Tartu maakond
5036 Heinmaa, Enor 1990 Tartu maakond Same OÜ
5149 Heinmaa, Henri 1975 Harju maakond
6183 Heinsaar, Maarek 1976 Rapla maakond
5919 Heinsalu, Garmen 1967 Harju maakond
6256 Heitur, Janek 1972 Tartu maakond
6652 Helekivi, Kristi 1991 Tartu maakond
6312 Hellsten, Tuulikki 1955 Финляндия
6680 Helm, Ilmar 1982 Võru maakond
5095 Helmik, Einar 1972 Harju maakond
5174 Helmik, Joanna 1999 Harju maakond SK CFC
6077 Hemesath, Roger 1950 США
6367 Henno, Elisabeth 2002 Tartu maakond
5990 Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
5298 Hermann, Koit 1971 Tartu maakond A. Le Coq
6099 Hiir, Kadi 1990 Tartu maakond
6761 Hint, Miina 1990 Tartu maakond
5053 Hintser, Jaanus 1972 Harju maakond
6186 Hirve, Raine 1987 Harju maakond
5178 Hitrov, Toomas 1965 Harju maakond
6897 Holtsmeier, Oliver 2005 Tartu maakond
6895 Holtsmeier, Rao 1976 Tartu maakond
6896 Holtsmeier, Risto 2001 Tartu maakond
6782 Horn, Alar 1980 Tartu maakond
5226 Hunt, Argo 1988 Põlva maakond
5614 Hunt, Risto 1984 Rapla maakond
6203 Hurt, Kerli 1983 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
5782 Hänilane, Hillar 1951 Tartu maakond
5670 Härm, Leo 1947 Viljandi maakond
6746 Härmat, Karin 1978 Harju maakond
6146 Härmat, Pelle 1971 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
5427 Härmson, Toomas 1970 Tartu maakond TMB Element OÜ
5649 Hõimra, Jaanus 1972 Järva maakond
6440 Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq
6406 Hõrandi, Teele 1983 Tartu maakond
6920 Hüssa, Jüri 1984 Tartu maakond
6409 Hütt, Oliver Harris 2001 Jõgeva maakond
5905 Hütt, Triin 1973 Tartu maakond
5718 Hüva, Kärt 2003 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
5295 Idarand, Urmas 1969 Harju maakond
5681 Idvand, Indrek 1992 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
6432 Igga, Margus 1976 Viljandi maakond
6632 Ilja, Joel 1957 Tartu maakond
5645 Illak, Hilja 1965 Tartu maakond
6081 Ilumäe, Silver 1973 Harju maakond
6260 Ilumäe, Tiit 1951 Harju maakond
5087 Ilus, Andrus 1971 Viljandi maakond Westline Team
5436 Ilus, Angela 1971 Harju maakond Eesti Meedia
5588 Ilves, Jaak 1960 Pärnu maakond
5669 Ilves, Marek 1975 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
5988 Ilves, Merike 1976 Tartu maakond
5784 Indriko, Ivo 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
5876 Ingo, Tambet 1977 Tartu maakond
5873 Ingo, Tim 2004 Tartu maakond
6535 Int, Rainis 1978 Harju maakond
5335 Ird, Sulev 1961 Tartu maakond
5424 Isotamm, Raul 1976 Harju maakond Swedbank AS
5700 Isup, Taavi 1976 Tartu maakond Suusahullud
6797 Ivanov, Ainar 2000 Saare maakond Saaremaa JK Viiking
5168 Ivanov, Aleksandr 1964 Ida-Viru maakond
6874 Ivanov, Roman 1971 Россия
5727 Jaago, Tarvi 1965 Harju maakond
5939 Jaanus, Eivo 1977 Põlva maakond Päästeamet
6614 Jaarman, Richard 2005 Tartu maakond
6075 Jaguson, Meelis 1984 Tartu maakond
6925 Jaht, Joonas 2006 Tartu maakond
6924 Jaht, Valdur 1981 Tartu maakond Suusahullud
5068 Jakobson, Janek 1978 Tartu maakond
6407 Jakobson, Meeri 1998 Tartu maakond
5830 Jakobsoo, Tanel 1980 Tartu maakond
6532 Jakovlev, Janar 1992 Ida-Viru maakond
6446 Jalajas, Joosep 2003 Tartu maakond
6789 Jalakas, Mark Theodor 2001 Tartu maakond TÜASK
6145 Jalasto, Sigrid 1971 Ida-Viru maakond
6886 Jallai, Riivo 1981 Võru maakond
6587 Jansen, Lauri 1985 Tartu maakond
5735 Jasinski, Jan 1977 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
5601 Jaska, Ahto 1965 Tartu maakond
5884 Jaska, Peeter 1959 Tartu maakond
6442 Jaska, Toomas 1986 Tartu maakond
6438 Jatnieks-Labucks, Glens 1984 Латвия Velo+
6510 Jaup, Toomas 1996 Ida-Viru maakond Korp! Sakala
5573 Jeedas, Egert 1982 Tartu maakond
6577 Jegorov, Dmitri 1978 Tartu maakond
5902 Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond
5033 Jeret, Kalevi 1963 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
6437 Jevgrafovs, Anrijs 1981 Латвия Velo+
6001 Joa, Vilik 1965 Harju maakond
6358 Joala, Kaarel 1980 Põlva maakond
6357 Joala, Kaie 2002 Põlva maakond
6765 Joala, Kaspar 2005 Põlva maakond
6281 Joandi, Reti 1975 Viljandi maakond
6212 Johanson, Kristi 1968 Pärnu maakond SK VELO
6211 Johanson, Mariann Hanna 2003 Pärnu maakond SK VELO
6838 Johanson, Raoul 1962 Pärnu maakond SK VELO
5197 Joonas, Kalev 1963 Võru maakond Valio Eesti AS
5692 Joost, Hedi 1972 Tartu maakond
5144 Joost, Toomas 1971 Tartu maakond
5565 Juhkam, Siret 1971 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
6843 Juhkam, Tõnu 1968 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
6308 Jukk, Ando 1973 Tartu maakond
5621 Jundas, Jaanika 1975 Harju maakond
5407 Jundas, Kadri-Ann 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
5952 Jurman, Piia 1968 Tartu maakond
5676 Jurman, Robert 1967 Tartu maakond
5229 Just, Karl Erik 2000 Harju maakond
6533 Justus, Anneli 1978 Tartu maakond
6682 Justus, Kersti 1975 Tartu maakond
5535 Juudas, Rokko 1970 Tartu maakond
6215 Juur, Andres 1986 Tartu maakond
5280 Juursoo, Meelis 1970 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
5636 Järsk, Arvi 1960 Viljandi maakond
5058 Järsk, Jarmo 1985 Viljandi maakond
5879 Järsk, Mati 1958 Viljandi maakond
6332 Järv, Margus 1964 Harju maakond KL Küberkaitseüksus
6268 Järve, Liana 1963 Pärnu maakond
6679 Järve, Märt 2004 Tartu maakond
6449 Järve, Taivo 1967 Tartu maakond
5184 Järveoja, Toomas 1961 Tartu maakond
5391 Jääger, Heiki 1965 Jõgeva maakond
6803 Jõe, Anni 2003 Harju maakond
6827 Jõesaar, Rainer 1985 Harju maakond
5484 Jõever, Aavo 1951 Harju maakond
6573 Jõgi, Johannes 1989 Harju maakond SK CFC
6238 Jõgi, Martin 1984 Tartu maakond
5671 Jõudu, Urmo 1972 Tartu maakond
6927 Jürgenson, Margit 1981 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
5112 Jürgenson, Sulev 1969 Jõgeva maakond
5804 Jürimäe, Artur 1960 Tartu maakond
5100 Jürjens, Erik 1964 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
5071 Kaar, Meelis 1980 Harju maakond
6026 Kaarjärv, Martin 1951 Harju maakond Veeteede Amet
5495 Kaarna, Ilmar 1978 Tartu maakond Suusahullud
6814 Kaarna, Lennart 1982 Tartu maakond
5333 Kaarna, Raul 1971 Tartu maakond
6551 Kaarna, Triinu 1988 Valga maakond
5107 Kaasik, Aaro 1966 Tartu maakond Arras Construction Furniture OÜ
5840 Kaasik, Jallo 1972 Tartu maakond
5563 Kaasik, Karl Martin 2004 Harju maakond
6337 Kaasik, Lea 1974 Jõgeva maakond
5862 Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond
5423 Kaasik, Olev 1961 Tartu maakond
5437 Kaasik, Peeter 1977 Tartu maakond
6653 Kaaver, Mait 1992 Tartu maakond
5950 Kaaver, Siiri 1964 Tartu maakond
5211 Kadak, Indrek 1995 Valga maakond
5488 Kade, Andres 1969 Tartu maakond
5881 Kaeramaa, Siim 1980 Tartu maakond
6132 Kahar, Liis 1987 Tartu maakond
5310 Kainel, Mart 1945 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
6937 Kajaste, Kalev 1954 Põlva maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
6711 Kala, Janek 1985 Tartu maakond
5564 Kala, Kaimur 1964 Tartu maakond
5619 Kala, Marek 1976 Tartu maakond
5674 Kalda, Pille 1982 Harju maakond
6691 Kaldma, Toomas 1983 Harju maakond
5213 Kaljula, Jaanus 1964 Tartu maakond
5173 Kaljula, Martin 1983 Tartu maakond Ehitusmeister Rent OÜ
6507 Kallas, Hargo 1982 Tartu maakond
5508 Kallas, Karl 1991 Tartu maakond
5354 Kallas, Krister 1985 Viljandi maakond TSK Joosu
6321 Kallas, Loore 1962 Tartu maakond
5023 Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
6612 Kallas, Tarvo 1980 Tartu maakond
5314 Kallasse, Janno 1979 Võru maakond
5422 Kallaste, Aivo 1979 Tartu maakond
6660 Kallaste, Priit 1989 Harju maakond
6740 Kallingo, Kristo 1981 Ida-Viru maakond
6700 Kallio, Armas 1934 Финляндия Royal Cycling Team
6596 Kallion, Anett 1997 Harju maakond
5243 Kallion, Kaspar 1994 Harju maakond
6270 Kallion, Reiko 1979 Tartu maakond
5332 Kallis, Joel 1982 Valga maakond
5792 Kalm, Volli 1953 Tartu maakond Tartu Ülikool
6656 Kalmus, Eve 1975 Harju maakond
6250 Kalmus, Hannes 1975 Harju maakond Malmerk Klaasium
5612 Kalmus, Kristian-Sander 1999 Harju maakond
6248 Kalmus, Kätlin 1979 Harju maakond
5342 Kalnins, Uldis 1969 Латвия
6003 Kals, Mart 1981 Tartu maakond
5222 Kalson, Tanel 1983 Tartu maakond
6271 Kalvik, Aale 1973 Harju maakond
6631 Kalvik, Aare 1972 Harju maakond
6576 Kana, Rainer 1979 Põlva maakond
5006 Kane, Rein 1945 Harju maakond
6831 Kanep, Meelis 1985 Tartu maakond
5377 Kaneps, Andris 1968 Латвия
5443 Kangro, Kalle 1971 Tartu maakond
5516 Kangro, Merike 1983 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
6825 Kangur, Andreas 1987 Tartu maakond
6344 Kangur, Kairi 1974 Tartu maakond
6563 Kangur, Kevin 2004 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
6341 Kangur, Tarmo 1973 Tartu maakond
6373 Kann, Kadri 1986 Harju maakond
5679 Kannes, Tiiu 1972 Valga maakond KL Valgamaa Malev
6060 Kannimäe, Ilmar 1983 Harju maakond
5560 Kannimäe, Marko 2002 Võru maakond Hauka Veloklubi
5219 Kannimäe, Olev 1965 Võru maakond Eesti Teed AS
6219 Kapp, Bruno 1969 Tartu maakond
6471 Kapustin, Igor 1964 Harju maakond
6736 Karabelnik, Kristjan 1981 Tartu maakond
6310 Karelson, Aldo 1965 Tartu maakond
5148 Karelson, Sten 1977 Tartu maakond
5635 Kari, Leiu 1973 Harju maakond ABB AS
6336 Karina, Ivar 1961 Tartu maakond Eesti Tõukerattaliit
5717 Karja, Artjom 1984 Ida-Viru maakond
6894 Karki, Martin 2003 Tartu maakond TÜASK
6893 Karki, Tõnis 1963 Tartu maakond
6769 Karp, Kristin 1995 Harju maakond Sportland
6047 Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
6456 Karro, Meelis 1980 Tartu maakond
6762 Karus, Katrin 1970 Valga maakond KL Valgamaa Malev
5317 Kase, Rene 1973 Tartu maakond
5258 Kasemäe, Anne 1971 Harju maakond
5257 Kasemäe, Risto 1972 Harju maakond
5097 Kask, Gabriel 1972 Tartu maakond
6317 Kask, Kristjan Madis 2001 Harju maakond Captus Sport
5771 Kask, Lauri 1966 Tartu maakond
5894 Kask, Ragnar 1974 Финляндия
6184 Kask, Regino 1977 Tartu maakond
6293 Kask, Triin 1979 Tartu maakond
6767 Kaskman, Kevin 2003 Harju maakond
6000 Kaskman, Kristjan 1976 Harju maakond KL Küberkaitseüksus
5999 Kaskman, Sten 2002 Harju maakond
5180 Kasumets, Kait 1979 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
5823 Kasvo, Kalle 1965 Jõgeva maakond Janek Tombaku RK
5684 Kattai, Juta 1973 Tartu maakond
6237 Kattai, Raul 1973 Põlva maakond
5519 Kattai, Roman 1966 Tartu maakond KL Tartu malev
6300 Kaukis, Tõnu 1956 Harju maakond
6538 Kaup, Liis 1993 Jõgeva maakond
6381 Kaširin, Dmitri 1979 Tartu maakond
5250 Kelder, Margus 1971 Tartu maakond Velomaniakid
5964 Kelk, August 1942 Tartu maakond
6125 Kelk, Margus 1967 Tartu maakond Tridens AS
6835 Kelk, Mart 1984 Tartu maakond Team STIHL
6743 Kenk, Janar 1981 Tartu maakond HANZA Tartu team
6144 Kenk, Kaidar 1985 Tartu maakond Malmerk Klaasium
6917 Kepp, Kaidu 1963 Järva maakond
5869 Kerge, Ene 1977 Võru maakond
5029 Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
6867 Kerner, Caspar 1999 Tartu maakond
6361 Kerner, Urve 1975 Tartu maakond
5609 Kesner, Margus 1965 Valga maakond
5264 Kesperi, Rain 1980 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
6813 Kessel, Klaus 1996 Финляндия
5955 Kevend, Heini 1968 Tartu maakond Kaitseressursside Amet
6249 Kibur, Piret 1984 Tartu maakond
5566 Kiidjärv, Reet 1973 Tartu maakond Viljandi Rattaklubi
5007 Kiik, Aare 1957 Tartu maakond
6520 Kiipus, Catry 1981 Harju maakond Klubi Püha Loomaaed
6255 Kiis, Margus 1975 Tartu maakond
5261 Kiissa, Glein 1980 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
6657 Kiivit, Mart 1969 Viljandi maakond
5945 Kikerpill, Hugo Gregor 2002 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
5259 Kikkas, Anette 1985 Valga maakond
5960 Kildvee, Rene 1981 Tartu maakond
6771 Killing, Kairi 1988 Harju maakond Sportland
5630 Kilp, Marko 1988 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
5454 Kilter, Mikk 1984 Harju maakond
6741 Kilter, Siim 1983 Tartu maakond
5730 Kin, Nikolai 1973 Harju maakond Eesti Raudtee AS
6909 Kindsiko, Raigo 1972 Põlva maakond
6713 Kink, Mihhail 1982 Tartu maakond A. Le Coq
6005 Kippasto, Enno 1982 Tartu maakond A. Le Coq
5963 Kippasto, Kai 1974 Tartu maakond
5403 Kirbits, Indrek 1971 Pärnu maakond
5209 Kirbits, Mark 2002 Pärnu maakond
5291 Kirotar, Kalle 1975 Tartu maakond
5156 Kirs, Ojar 1974 Tartu maakond
5530 Kirsimäe, Karli 1984 Tartu maakond Swedbank AS
5749 Kirsimäe, Rein 1955 Viljandi maakond
6486 Kirst, Carmen 1989 Tartu maakond
6624 Kiskonen, Merle 1975 Harju maakond MTÜ Spordiselts
6127 Kitsing, Toomas 1957 Tartu maakond
5504 Kitt, Aimar 1963 Harju maakond
6854 Kiudorv, Maire 1978 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
5743 Kivari, Andrus 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
6853 Kivastik, Rain 1973 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
6434 Kivastik, Toomas 1965 Tartu maakond
5599 Kivi, Reimo 1979 Harju maakond
6014 Kivilo, Janek 1976 Jõgeva maakond
6561 Kivimaa, Kalvi 1960 Tartu maakond
6571 Kivimaa, Lauri 1988 Tartu maakond
6811 Kivimägi, Gert 1993 Harju maakond
6378 Kivisaar, Madli-Minna 1989 Tartu maakond Tartu Vangla
5430 Kivisikk, Risto 1979 Harju maakond
5791 Kivistik, Kaspar 1997 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
6181 Kivistik, Loit 1969 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
6061 Kivit, Edgar 1993 Harju maakond
6840 Klaar, Alari 1974 Jõgeva maakond
5464 Klaus, Ain 1971 Põlva maakond
5458 Klaus, Tarmo 1982 Tartu maakond
5933 Klein, Pille 1967 Pärnu maakond
5206 Klesment, Rene 1988 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
5658 Kliiman, Raivo 1966 Harju maakond
5122 Klimenko, Aleksandr 1962 Harju maakond SK CFC
6506 Klimenko, Inna 1969 Harju maakond
6090 Klimova, Luize-Ingrid 1989 Tartu maakond Pärnu Sõudeklubi
5835 Koddala, Elmet 1968 Põlva maakond
5948 Koemets, Emil 1999 Viljandi maakond
6382 Koemets, Kadi 1986 Tartu maakond
5946 Koemets, Tiidrek 1966 Viljandi maakond
6841 Koiduaru, Martin 1983 Tartu maakond
5992 Koitla, Kaido 1975 Järva maakond
5143 Kokka, Gunnar 1970 Tartu maakond
5456 Kokts, Arturs 1986 Латвия
5673 Kolbak, Andres 1966 Harju maakond
6936 Kolde, Kristjan 1986 Harju maakond
5124 Kolk, Valmer 1966 Tartu maakond
5472 Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
6912 Kollom, Ralf Errik 2000 Tartu maakond
6911 Kollom, Sander 1971 Tartu maakond Suusahullud
6935 Koltšin, Janek 1972 Harju maakond
6722 Kompa, Sergejs 1985 Латвия Velo+
5606 Kondratovich, Roman 1979 Harju maakond
5234 Kongi, Aimar 1983 Tartu maakond KRC Ehitus
6536 Konsap, Taavi 1988 Võru maakond
5859 Kontro, Kaido 1968 Tartu maakond
5858 Kontro, Kristo 1996 Harju maakond
6095 Kontus, Marko 1987 Pärnu maakond
5760 Koolmeister, Ilmar 1979 Harju maakond
6292 Koorits, Hele 1984 Tartu maakond
5481 Koorits, Kaido 1979 Tartu maakond
6179 Koorits, Monika 1989 Tartu maakond
6513 Koorits, Willy 1979 Tartu maakond
5355 Koort, Kristjan 2001 Tartu maakond Peloton
6859 Koort, Rando 1987 Tartu maakond
6197 Koort, Taivo 1965 Tartu maakond
5067 Kooskora, Toomas 1957 Tartu maakond
5961 Koovit, Kai 1982 Tartu maakond
5105 Koovit, Robin 2000 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
5581 Kopp, Meelis 1950 Tartu maakond OMNIVA SK
5108 Korb, Imre 1975 Harju maakond A. Le Coq
5883 Korliakov, Evgenii 1978 Россия
5799 Korol, Kalle 1972 Harju maakond
5995 Korss, Kuldar 1968 Tartu maakond
5751 Kortspärn, Peep 1966 Pärnu maakond
6423 Koskaru, Meelis 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
6402 Koster, Heiki 1984 Harju maakond
5633 Kostõgov, Andrus 1969 Põlva maakond
5009 Kotkas, Peep 1953 Viljandi maakond
5483 Kotov, Jevgeni 1940 Harju maakond
5385 Kotov, Rain 1969 Tartu maakond
5640 Kraft, Märt 1966 Harju maakond
5813 Krastinsh, Aivars 1961 Латвия 5A-Valka / LV
5913 Kraus, Indrek 1980 Rapla maakond
6916 Krechko, Aleksey 1976 Россия
5277 Kreis, Hardi 1972 Tartu maakond
5032 Krela, Jaan 1967 Tartu maakond SVK Dünamo
5653 Krela, Paul 1991 Tartu maakond AS G4S Eesti
5273 Krigulson, Toomas 1965 Tartu maakond
6828 Krillo, Enar 1978 Tartu maakond
6829 Krillo, Kert 2004 Tartu maakond
5944 Kristoving, Urmas 1966 Põlva maakond
6545 Kroon, Ander Markus 2002 Tartu maakond
5741 Krull, Anne 1970 Tartu maakond
5818 Krull, Kristjan 1981 Harju maakond
5093 Krumkalns, Janis 1958 Латвия
6045 Krutob, Tiina 1965 Harju maakond Waterworld.ee
6619 Krutto, Getter 1988 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
6066 Kruus, Krista 1987 Tartu maakond
5520 Kruus, Raino 1989 Tartu maakond
5977 Kruuse, Kurmet 1979 Tartu maakond Salvest AS
5586 Kruusimägi, Kert 1981 Tartu maakond Graanul Invest AS
5637 Kruusla, Marek 1987 Põlva maakond
5836 Kruusla, Rainer 1974 Tartu maakond
5137 Kruusmaa, Eero 1992 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
5221 Kruusmann, Geidi 1981 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
6239 Krünvald, Liina 1975 Tartu maakond
6031 Kubeev, Alexander 1962 Россия
6781 Kubpart, Monika 1975 Tartu maakond
6812 Kucere, Nadina 2001 Латвия
5648 Kucerenko, Dmitrijs 1984 Латвия
5278 Kuha, Taavi 1983 Tartu maakond
5130 Kuik, Robertino 1966 Tartu maakond AT Sport OÜ
6350 Kuimet, Alvin 1975 Harju maakond
5151 Kukk, Agnes 1974 Harju maakond Klubi Spordipartner
6542 Kukk, Erik 2003 Tartu maakond
5887 Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
6188 Kukk, Ermo 1970 Tartu maakond
5783 Kukk, Jürgen 1989 Tartu maakond
6622 Kukk, Kaidi 1987 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
6666 Kukk, Karl 1992 Tartu maakond
6164 Kukk, Kätlin 2003 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
6165 Kukk, Toomas 1976 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
5289 Kukrus, Kristo 1998 Tartu maakond
6457 Kuldkepp, Kristi 1988 Tartu maakond SK ProRunner
5659 Kuldmäe, Ain 1980 Tartu maakond
6861 Kulemin, Victor 1963 Россия
6259 Kull, Jaak 1979 Tartu maakond
6846 Kull, Kaspar 1984 Harju maakond
6417 Kull, Margit 1978 Tartu maakond
5340 Kullamaa, Jüri 1964 Harju maakond
6890 Kullamaa, Mikk 1983 Tartu maakond
6123 Kullström, Lasse 1952 Финляндия
5878 Kulmar, Kai 1980 Harju maakond
5875 Kulmar, Kristjan 1977 Harju maakond
6167 Kumberg, Peeter 1959 Tartu maakond
5059 Kumel, Tarvo 1969 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
6578 Kunarev, Dmitrii 1990 Россия
6051 Kunareva, Galina 1961 Россия
5497 Kupp, Artur 2002 Harju maakond Kuusalu Rattaklubi
5315 Kurg, Arko 1989 Harju maakond
5498 Kurits, Joonas 2002 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
6504 Kurnikov, Alexander 1987 Россия
5457 Kurs, Siim 1987 Tartu maakond
5167 Kuslap, Handri 1981 Tartu maakond
5416 Kutman, Ilmar 1958 Tartu maakond Ramirent
5688 Kutman, Marko 1983 Tartu maakond
6718 Kutusov, Marko 1989 Tartu maakond
5651 Kuus, Ivo 1971 Rapla maakond
5820 Kuus, Kersti 1973 Rapla maakond
6731 Kuus, Tarvo 1988 Põlva maakond
5708 Kuusik, Kristo 1983 Jõgeva maakond
5655 Kuusik, Norman 1989 Pärnu maakond
5793 Kuusik, Roland 1963 Pärnu maakond
5188 Kuusik, Silver 1983 Tartu maakond
5066 Kuusk, Andrus 1999 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
6469 Kuusk, Indrek 1987 Tartu maakond
6900 Kuusk, Keijo 1982 Tartu maakond
5177 Kuusk, Kristo 1985 Jõgeva maakond
6910 Kuuslap, Jaan 1967 Tartu maakond
5991 Kuusma, Piret 1968 Tartu maakond
5620 Kuusma, Raivo 1964 Tartu maakond
6064 Kuusma, Ülle 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
6415 Kvell, Aili 1986 Tartu maakond
6349 Kvell, Alar 1985 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
5470 Käba, Taavi 1989 Viljandi maakond
6816 Kähr, Priit 1985 Tartu maakond
5013 Känd, Ivo 1958 Tartu maakond
5531 Känd, Mihkel 1999 Tartu maakond
5452 Kärner, Olar 1980 Harju maakond Almic Cycling Team
5584 Käämer, Jaak 1974 Tartu maakond
5832 Käär, Kätlin 1978 Põlva maakond
5903 Käära, Margus 1986 Tartu maakond Hotell Tartu
6550 Kääri, Geir-Kristjan 2007 Tartu maakond
5337 Kõiv, Kevin Kardo 2003 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
6602 Kõivsaar, Kalev 1968 Tartu maakond
6556 Kõoleht, Kadi 1975 Финляндия
5690 Kõrgesaar, Oskar 2004 Tartu maakond Velomaniakid
6002 Kõrgvee, Laura 1984 Tartu maakond
6228 Kööbi, Aivo 1963 Финляндия
6759 Kübar, Kirke 2005 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
5532 Kübarsepp, Taavi 1982 Tartu maakond
5021 Külaots, Edgar 1945 Tartu maakond
5538 Külm, Hanno 1969 Tartu maakond
5157 Külvik, Mihkel 1994 Tartu maakond
5868 Kümmel, Peeter 1949 Viljandi maakond
6149 Kütt, Enn 1970 Tartu maakond
6592 Kütt, Kaarel 2000 Harju maakond
5800 Kütt, Rainer 1994 Tartu maakond
6837 Kütt, Rauno 1999 Harju maakond Team AMPS
5074 Küünarpuu, Marek 1983 Tartu maakond Arens Mööbel AS
5928 Laagus, Varmo 1971 Tartu maakond Arens Mööbel AS
5962 Laan, Janek 1973 Harju maakond
6326 Laan, Matti 1944 Tartu maakond
5827 Laan, Mihkel 1980 Harju maakond
5592 Laane, Viktor 1970 Pärnu maakond
5872 Laaneleht, Angela 1969 Tartu maakond
6141 Laanemäe, Mart 1964 Tartu maakond
5981 Laanesar, Keijo 1984 Tartu maakond
5983 Laanmets, Jüri 1956 Harju maakond
6369 Laansalu, Anu 1946 США
6834 Laar, Reio 1980 Tartu maakond
5854 Laas, Gunnar 1970 Harju maakond
5343 Laas, Jaan 1966 Tartu maakond
5015 Laas, Kaido 1952 Harju maakond Kuusalu Rattaklubi
6883 Laas, Margus 1971 Tartu maakond
5618 Laasi, Aimar 1981 Harju maakond
5908 Labent, Regina 1975 Tartu maakond
5660 Ladva, Arno 1952 Võru maakond
6439 Lahesoo, Evelin 1982 Tartu maakond
6177 Laht, Kadri 1982 Harju maakond
6857 Laidmets, Mary-Liis 1975 Tartu maakond Eesti Meedia
5283 Laidre, Reno 1977 Tartu maakond Tartu Maavalitsus
5272 Laidver, Aive 1968 Võru maakond Hauka Veloklubi
6020 Laikoja, Helen 1993 Tartu maakond
5654 Laikoja, Ilmar 1940 Viljandi maakond
5358 Laikoja, Rein 1968 Tartu maakond
5577 Lainemäe, Allan 1969 Ida-Viru maakond
5037 Lainemäe, Rauno 1993 Jõgeva maakond
6737 Laineste, Sten 1982 Põlva maakond
6725 Lainjärv, Helary 1983 Tartu maakond
5415 Lakk, Hendrik 1950 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
6810 Lampila, Timo 1945 Финляндия Kaupin Kanuunat
6364 Land, Mait 1964 Tartu maakond
6494 Land, Tuuli 1991 Tartu maakond
5997 Lang, Kristo 1975 Harju maakond
6283 Langus, Leana 1991 Harju maakond
5657 Laos, Priit 1983 Tartu maakond TMB Element OÜ
6899 Lapsanit, Rando 1974 Harju maakond
5594 Larin, Nikolai 1966 Россия
6213 Lasn, Kai 1970 Harju maakond JG VIL! VEIXI RATTATIIM
5970 Laul, Getter 1985 Tartu maakond
5723 Laul, Kalev 1977 Valga maakond
5235 Laul, Uku 1978 Tartu maakond
6030 Laumäe, Marek 1975 Tartu maakond AS G4S Eesti
6040 Laur, Henn 1962 Harju maakond
6107 Lauri, Ulvi 1974 Tartu maakond
6303 Laus, Jane 1986 Järva maakond
6301 Laus, Janne 1986 Harju maakond
6460 Lavrikov, Viktor 1961 Россия
5954 Lebedev, Andrey 1973 Россия
6251 Lebedev, Evgeny 1968 Россия DeKanto.RU
5629 Lee, Kasper 2003 Tartu maakond
6669 Leenpalu, Raido 1990 Harju maakond
5689 Leenpalu, Rain 1999 Lääne-Viru maakond
6483 Leetberg, Margus 1986 Tartu maakond
5004 Leets, Urmas 1952 Tartu maakond
5602 Lehis, Agur 1970 Tartu maakond
6201 Lehis, Heikki 1962 Viljandi maakond
6290 Lehis, Kadri-Ann 1991 Viljandi maakond
5428 Lehis, Priit 1997 Tartu maakond
6606 Lehtmets, Andrus 1974 Tartu maakond
6605 Lehtmets, Kaur Robert 2006 Tartu maakond
5027 Lehtmets, Margus 1972 Tartu maakond
6601 Lehtmets, Marta 2009 Tartu maakond
5915 Lehtmäe, Karin 1986 Pärnu maakond
5435 Lehtpuu, Aivo 1964 Lääne maakond
5225 Lehtsaar, Mattias Jonatan 2003 Rapla maakond SK CFC
5499 Leidt, Markus 2001 Tartu maakond Salvest AS
6786 Leinola, Andres 1977 Tartu maakond
6462 Leis, Taive 1981 Tartu maakond
6928 Leiten, Kadri 1981 Tartu maakond
6363 Leiten, Raavo 1984 Tartu maakond BIGBANK AS
5455 Leks, Kristiina 1971 Harju maakond
5231 Lelberd, Peeter 1989 Põlva maakond
5442 Lemsalu, Tiit 1983 Tartu maakond
6129 Leola, Heily 1980 Tartu maakond
5634 Leola, Taavi 1979 Tartu maakond
6374 Lepasild, Raul 1981 Tartu maakond
6393 Lepasild, Stefani 2005 Tartu maakond
5393 Lepberg, Rein 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
6856 Lepik, Arvo 1957 Harju maakond
6508 Lepik, Henry 1992 Pärnu maakond
6708 Lepik, Janek 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
6380 Lepik, Margo 1976 Tartu maakond
6387 Lepik, Natalja 1977 Tartu maakond Astro Baltics
5152 Lepik, Toomas 1979 Tartu maakond Astro Baltics
5774 Lepp, Dmitri 1981 Tartu maakond
6546 Lepp, Indrek 1987 Võru maakond
5638 Lepp, Mart 1954 Pärnu maakond
6753 Lepp, Sergei 1984 Tartu maakond
6915 Leppik, Alar 1984 Tartu maakond
5404 Leppik, Andres 1973 Tartu maakond
5812 Leskov, Rauno 1978 Harju maakond
5778 Lest, Rando 1973 Tartu maakond Arens Mööbel AS
5268 Levitass, Janis 1989 Латвия
5312 Levitass, Juris 1959 Латвия
5797 Libek, Maario 2003 Tartu maakond TÜASK
6214 Liblik, Aimo 1981 Tartu maakond
5705 Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
6444 Liblik, Kert 1986 Tartu maakond
5788 Liblik, Lauri 2000 Tartu maakond
6559 Liblik, Margo 2002 Tartu maakond
5114 Liblik, Rainar 1976 Tartu maakond
6379 Lifljandski, Erki 1975 Tartu maakond
6530 Lifljandski, Lillerin 1979 Tartu maakond
6491 Liht, Kristo 1984 Järva maakond
6007 Liik, Kairit 1974 Harju maakond Swedbank AS
6204 Liik, Marge 1986 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
6134 Liik, Mart 1965 Harju maakond
6016 Liira, Birgit 1991 Tartu maakond
6114 Liira, Tanel 1981 Tartu maakond
5110 Liiv, Heiko 1980 Tartu maakond
5687 Liiva, Ahti 1983 Harju maakond
5935 Liiva, Anu 1962 Harju maakond Sparta Spordiselts
5345 Liivak, Tõnu 1966 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
6885 Liivamägi-Hitrov, Anneli 1965 Harju maakond
6041 Lill, Jaanus 1970 Tartu maakond
6079 Lille, Esmeralda 1951 Ida-Viru maakond
6143 Lille, Tiina 1978 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
6597 Lillemets, Kalle 1966 Viljandi maakond Tervisliku Elustiili Klubi Tartu
6598 Lillemets, Kelina 1998 Viljandi maakond
5985 Lillemäe, Kert 1981 Tartu maakond
6333 Lilleorg, Gert 1973 Pärnu maakond
6704 Lillepärg, Taavi 1978 Saare maakond
5438 Lind, Anneli 1986 Tartu maakond
5549 Lind, Avo 1965 Tartu maakond
5187 Linnaks, Henri 1953 Lääne-Viru maakond
6410 Linnamägi, Tõnis 1960 Harju maakond
5518 Linno, Tanel 1982 Tartu maakond
6940 Linros, Sven 1973 Harju maakond
6195 Linsi, Mart 1980 Tartu maakond A. Le Coq
5026 Lint, Merle 1961 Tartu maakond
6777 Lints, Rauno 1984 Tartu maakond Agrovarustus OÜ
6780 Litvintsev, Anton 2001 Harju maakond
5294 Livzenieks, Eriks 1959 Латвия OC Limbazi
6227 Loidap, Jane 1984 Valga maakond
6416 Loide, Anu 1985 Tartu maakond
6191 Lokk, Allan 1949 Tartu maakond Marepleks OÜ
5769 Lokutsievski, Ats 1978 Tartu maakond
6309 Look, Andrus 1975 Tartu maakond
5252 Loosaar, Vahur 1964 Põlva maakond
5806 Loost, Raivo 1979 Tartu maakond AS G4S Eesti
6274 Lootus, Hindrek 1969 Harju maakond KL Küberkaitseüksus
5063 Lootus, Stefan 2001 Harju maakond Kuusalu Rattaklubi
6391 Lugenberg, Annikki 2005 Harju maakond SK CFC
6392 Lugenberg, Arvi 1970 Harju maakond SK CFC
6083 Luhamaa, Liina 1977 Tartu maakond
6399 Luht, Uko Rasmus 2007 Tartu maakond SK VELO
6328 Luide, Jaak 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
5829 Luik, Jaarek 1965 Tartu maakond
5479 Luik, Margo 1979 Ida-Viru maakond
5492 Luik, Sven 1983 Harju maakond
6799 Luisk, Kairit 1970 Viljandi maakond
6276 Lukk, Monica 1987 Tartu maakond
6610 Luksts, Ilmars 1987 Латвия
5406 Lumi, Toomas 1970 Tartu maakond
5787 Lumiste, Priit 1967 Tartu maakond
6121 Lund, Ake 1952 Финляндия
5111 Lusikas, Jaan 1963 Tartu maakond
5541 Lusikas, Karin 1986 Tartu maakond Swedbank AS
5491 Lust, Asko 1984 Tartu maakond
5186 Lust, Toomas 1957 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
5121 Luts, Ahti 1972 Tartu maakond
5202 Luts, Arvi 1982 Tartu maakond
6609 Luts, Sigrid 2005 Tartu maakond
6386 Lutsoja, Helen 1987 Harju maakond
5534 Luuka, Ülo 1961 Tartu maakond eratreening.ee
5394 Luuri, Enno 1967 Viljandi maakond
5054 Luusepp, Leino 1979 Pärnu maakond
6942 Lyssenko, Aleksander 1979 Россия
6941 Lyssenko, Vitaly 1981 Россия
6330 Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
5128 Lääne, Meelis 1967 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
6784 Lääne, Siim 1990 Tartu maakond
6202 Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
5413 Lõhmus, Margo 1977 Tartu maakond
6216 Lõhmus, Rünno 1972 Tartu maakond
6242 Lõhmus, Tambet 1972 Tartu maakond
6286 Lõiv, Annabella Eliisa 2002 Tartu maakond
5359 Lõiv, Leho 1969 Harju maakond
6004 Lõo, Margus 1977 Tartu maakond
6662 Lõo, Terje 1977 Tartu maakond
6872 Lõoke, Martin 1979 Pärnu maakond ABB AS
5463 Lõokene, Marek 1968 Harju maakond
6287 Löiv, Einar 1968 Tartu maakond
5815 Maansoo, Mikk 1986 Jõgeva maakond
6714 Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq
6307 Maata, Kadri 1988 Tartu maakond
6692 Maata, Kaspar 1993 Tartu maakond
6752 Maca, Ilze 1983 Латвия
6591 Madi, Reigo 1989 Põlva maakond
5682 Madis, Kätlin 1981 Valga maakond SK Jooksupartner
6480 Madisson, Marko 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
6033 Magdich, Aleksandra 1992 Россия Amateurs Club - glocksport.ru
5139 Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
6370 Mahlakas, Merlin 1995 Harju maakond
6046 Mahlakas, Robin-Sulev 2002 Põlva maakond
5951 Mahlakas, Sulev 1967 Harju maakond
5031 Maidla, Meelis 1968 Põlva maakond Põlva Matkaklubi
5469 Maidla, Priit 1982 Tartu maakond
5328 Majas, Indrek 1975 Harju maakond MTÜ Spordiselts
6888 Makarchev, Andrey 1964 Россия
5172 Makke, Vahur 1964 Tartu maakond Tartu Ülikool
5596 Maks, Albert Mark 2000 Tartu maakond
5579 Maks, Madis 1980 Tartu maakond
5904 Maks, Martin 1986 Tartu maakond Hotell Tartu
5527 Maksimenko, Aleksei 1985 Harju maakond
6791 Malinin, Ken 1984 Tartu maakond
6540 Malken, Indrek 1972 Tartu maakond
6931 Malkki, Greta 1967 Финляндия
6929 Malkki, Tapio 1966 Финляндия
6101 Mallene, Tiina 1962 Tartu maakond
6376 Malm, Kristi 1980 Ida-Viru maakond
5848 Malmberg, Jaan 1956 Lääne-Viru maakond
5846 Malmberg, Õie 1956 Lääne-Viru maakond
6589 Malmre, Marten 2005 Tartu maakond
6529 Malva, Liina 1989 Tartu maakond Tartu Ülikool
6187 Mand, Urmas 1981 Harju maakond
5079 Mandel, Erhard 1968 Põlva maakond
5965 Margus, Peep 1969 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
5926 Maripuu, Juhan 1956 Harju maakond
5702 Marjapuu, Ester 1965 Järva maakond
5263 Marjapuu, Virko 1978 Tartu maakond
5073 Markkula, Veikko 1968 Финляндия
5641 Markvart, Kätlin 1989 Valga maakond
6738 Martinfeld, Mihkel 1985 Harju maakond Arras Construction Furniture OÜ
5672 Martinson, Haljand 1979 Tartu maakond
6683 Martinson, Jüri 1960 Pärnu maakond
5115 Matin, Ilian 1991 Россия
6032 Matina, Varvara 1989 Россия
6815 Matto, Kairit 1981 Tartu maakond
5515 Matto, Vallo 1969 Tartu maakond
5548 Matvejev, Toomas 1990 Tartu maakond
6511 Matvejevs, Jevgenis 1980 Латвия Rilak
6082 Mauer, Tiit 1968 Tartu maakond
6346 Maurin, Irina 1968 Ida-Viru maakond
6244 Maurin, Juri 1970 Ida-Viru maakond
5724 Mednis, Vilis 1951 Латвия 5A-Valka / LV
6294 Megi, Eda 1972 Lääne maakond JK Paralepa
5049 Mehine, Margus 1969 Tartu maakond
5906 Meidla, Jüri 1951 Harju maakond SK Metsasõbrad
5275 Meidla, Tiit 1975 Harju maakond
5603 Meister, Tarmo 1975 Tartu maakond
6549 Meisters, Martins 1987 Латвия
6185 Mekk, Tuuli 1968 Valga maakond Valga MV
5624 Melk, Villu 1964 Tartu maakond
5841 Meltsas, Veiko 1974 Harju maakond
5482 Meos, Andres 1957 Tartu maakond Marepleks OÜ
5248 Merilain, Illimar 1969 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
6919 Merilainen, Margo 1978 Tartu maakond
6275 Merilo, Alar 1975 Harju maakond
6421 Merisalu, Anette 2003 Tartu maakond SK VELO
5002 Merisalu, Margus 1955 Tartu maakond SK VELO
5228 Merivälja, Marek 1968 Pärnu maakond
5040 Mesi, Joosep 2001 Pärnu maakond
5244 Mesi, Marek 1970 Pärnu maakond
6327 Mesila, Ingrid 1959 Tartu maakond Tartu Ülikool
5803 Metalnikov, Mikhail 1978 Россия DeKanto.RU
5533 Mets, Einar 1973 Võru maakond
5003 Mets, Jüri 1957 Pärnu maakond
5605 Metsa, Erkki 1975 Tartu maakond
6938 Metsaorg, Maria 1993 Harju maakond
6479 Metsare, Norbert 1990 Tartu maakond
5956 Metsoja, Mario 1985 Harju maakond
6695 Metssalu, Eeva 1991 Tartu maakond
5216 Meus, Marek 1982 Tartu maakond
5553 Meus, Marko 1976 Tartu maakond
5765 Mey, Tea 1974 Tartu maakond SK ProRunner
5374 Mezapuke, Vadims 1982 Латвия Velo+
5038 Mihkels, Madis 2003 Tartu maakond TÜASK
5843 Mihkelsaar, Raido 1991 Harju maakond Rimi Eesti Food AS
5371 Miil, Tõnu 1971 Pärnu maakond
6818 Mikenberg, Eero 1973 Tartu maakond Arctic Sport Club
5281 Mikk, Karin 1979 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
5704 Mikk, Mait 1975 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
5412 Mikk, Paul 2002 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
5714 Mikkor, Andro 1984 Harju maakond Nordecon AS
6473 Mikson, Madis 1950 Tartu maakond Arctic Sport Club
5251 Milistver, Mairon 2002 Pärnu maakond
6553 Milk, Karl Mattias 2004 Tartu maakond
5478 Milk, Marek 1973 Ida-Viru maakond
6168 Miller, Grete 1987 Harju maakond Malmerk Klaasium
5509 Miller, Gunnar 1973 Harju maakond
6269 Miller, Mia Marta 2005 Tartu maakond
6512 Minickis, Jurijs 1956 Латвия
6231 Minin, Igor 1955 Tartu maakond
6792 Mironov, Margus 1970 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
5383 Mironov, Siim 1986 Harju maakond
6723 Mitt, Argo 1986 Tartu maakond
5322 Mitt, Liisu 1997 Pärnu maakond Pärnu Sõudeklubi
6352 Mitt, Risto 1982 Tartu maakond
5365 Mitt, Terje 1978 Harju maakond Cosmos Sport
5929 Moks, Enn 1952 Pärnu maakond
6748 Moro, Inga 1974 Tartu maakond
5757 Morosov, Siret 1978 Tartu maakond
5767 Mozzhechkov, Boris 1945 Россия Uventa Sport Velomarket CSKA
5766 Muda, Rein 2001 Tartu maakond
5372 Mulk, Vallo 1984 Lääne maakond
5081 Muri, Mihkel 2000 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
6625 Muru, Liina 1991 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
6447 Muru, Taavi 1985 Tartu maakond KVÜÕA
5417 Murumets, Priit 1979 Harju maakond
6353 Must, Aivi 1963 Lääne-Viru maakond
5134 Mustafin, Aleksandr 1959 Harju maakond
5600 Musting, Ole 1981 Põlva maakond Eesti Tõukerattaliit
6668 Mutli, Andrus 1969 Tartu maakond
5552 Mutli, Marina 1966 Tartu maakond
5245 Mäggi, Martin 1972 Harju maakond Sportlove
6724 Mägi, Mark 2006 Tartu maakond
5680 Mägi, Meelis 1969 Lääne maakond
5094 Mägi, Tuulis 1971 Tartu maakond
6733 Mägimaa, Eerika 1966 Ida-Viru maakond
6921 Mällo, Helen 1986 Tartu maakond
5775 Mällo, Rainer 1973 Tartu maakond
6640 Mänd, Kaarel 1986 Harju maakond
5910 Mänd, Maria 1979 Harju maakond
6770 Mändla, Karmen 1992 Harju maakond Sportland
5555 Mändla, Mare 1966 Lääne-Viru maakond
5644 Mändma, Helen 2002 Pärnu maakond Trismile
5650 Mändma, Tõnu 1978 Pärnu maakond Trismile
5639 Mändmets, Helges 1949 Harju maakond AS G4S Eesti
6006 Mändoja, Madis 1987 Tartu maakond
6787 Männik, Jaanus 1979 Harju maakond
6488 Männisalu, Raul 1991 Tartu maakond Tartu Vangla
5296 Männiste, Valdur 1969 Tartu maakond
6860 Märtson, Riina 1962 Tartu maakond
6760 Märtson, Silje 1988 Tartu maakond
5978 Mätik, Maiken 1989 Tartu maakond
5012 Mättik, Kersti 1949 Harju maakond
5569 Mõrd, Rando 1969 Harju maakond A. Le Coq
5595 Mõtsar, Maiko 1983 Põlva maakond
6646 Mõtsküla, Peeter Karl 2005 Tartu maakond Suusahullud
5524 Mõtsnik, Jaan 1968 Järva maakond Järva-Jaani RSK
5288 Mõttus, Ardo 1983 Tartu maakond
5357 Mölder, Ivar 1973 Harju maakond
6411 Mölder, Kaspar 1998 Tartu maakond
5400 Mölder, Priit 1978 Harju maakond
5305 Mölder, Veiko 1967 Harju maakond
6288 Möller, Marko 1963 Tartu maakond
6056 Münti, Henri 1982 Tartu maakond
6939 Münti, Tormi 1959 Tartu maakond
5865 Müürsepp, Aivar 1967 Harju maakond Rilak
5364 Müürsepp, Andreas 1978 Tartu maakond
6651 Müürsepp, Karl 1986 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
6715 Müürsepp, Ülle 1962 Tartu maakond A. Le Coq
5557 Nagel, Indrek 1960 Tartu maakond
6823 Naha, Rait 1984 Tartu maakond
6822 Naha, Sirli 1983 Tartu maakond
5064 Narits, Tauri 1988 Tartu maakond Klubi Püha Loomaaed
5043 Narusk, Hegri 1977 Põlva maakond
5103 Nazarov, Tian 1966 Tartu maakond Fittest Tartu
5468 Neimande, Lelde 1983 Латвия
6934 Nellis, Toivo 1956 Harju maakond
6042 Nesterov, Nikolay 1956 Ida-Viru maakond Narva Elektrijaamade SK
6011 Nestra, Kadri 1985 Tartu maakond BALTDEFCOL
5135 New, Frederick 1951 Harju maakond SEB Pank AS
6413 Niemikoski, Olavi 1936 Финляндия Royal Cycling Team
6338 Nigol, Maarja 1990 Harju maakond Sportland
5802 Niidu, Mart 1976 Pärnu maakond Pärnu JK Rave
5777 Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
5487 Niilits, Ilmar 1958 Valga maakond
5932 Niit, Maiken 1987 Harju maakond SK VELO
5701 Nilov, Hanno 1980 Tartu maakond
6773 Nilson, Mart 1962 Tartu maakond Sportland
5994 Nirk, Mart 1965 Tartu maakond
6728 Noorma, Kris 1999 Tartu maakond
6727 Noorma, Mart 1973 Tartu maakond
6590 Noormets, Alar 1975 Pärnu maakond Auto Stock Team
5166 Noormets, Kristjan 1986 Tartu maakond
6355 Noortoots, Kristjan 1984 Võru maakond Eesti Teed AS
6264 Nooska, Triin 1982 Tartu maakond
5088 Norins, Valdis 1965 Латвия
5270 Novikov, Oleg 1963 Россия PskovRoadRace
6371 Nurgamaa, Tarvo 1975 Ida-Viru maakond
5327 Nurk, Margus 1969 Tartu maakond
6730 Nurken, Diana 1976 Järva maakond
5051 Nurm, Eke 1967 Tartu maakond
5308 Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
6499 Nurme, Paul 1973 Tartu maakond
6272 Nurmela, Liisa 1993 Harju maakond
6313 Nurmela, Richard 2004 Harju maakond
6319 Nurmela, Tarmo 1971 Harju maakond
5898 Nurmis, Liis 1991 Harju maakond
5494 Nursi, Imre 1974 Tartu maakond
6490 Nägelik, Indrek 1991 Tartu maakond Juvente MTÜ
5796 Närap, Henry 2003 Tartu maakond TÜASK
5821 Närap, Tarmo 1973 Tartu maakond
5300 Näss, Margo 1969 Harju maakond
6086 Nõgesmäe, Eveli 1976 Tartu maakond
6871 Nõmm, Henri 1988 Harju maakond
6851 Nõmm, Indrek 1978 Tartu maakond
6359 Nõmmik, Annabel 2004 Tartu maakond
6633 Nõmmik, Annela 1972 Tartu maakond
6263 Nõmmik, Annika 2000 Tartu maakond
6266 Nõmmik, Karl Robert 2006 Tartu maakond
5853 Nõmmik, Kristian 1987 Harju maakond
6265 Nõmmik, Riho 1973 Tartu maakond
6068 Nõmmiste, Leie 1976 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
6518 Nõmmiste, Maris 2002 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
5323 Nöps, Riho 1970 Tartu maakond Scania Eesti AS
6833 Oberst, Rauno 1981 Tartu maakond
6458 Obrezkov, Andrey 1982 Harju maakond
5434 Oja, Erik 1987 Harju maakond Ernst & Young Baltic AS
6817 Oja, Ingrid 1984 Tartu maakond
5429 Oja, Peeter 1960 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
6719 Ojala, Martin 1975 Harju maakond Malmerk Klaasium
5091 Ojalaid, Silver 1968 Tartu maakond
5217 Ojamaa, Imre 1971 Harju maakond
5426 Ojamaa, Raul 1973 Jõgeva maakond
5109 Ojarand, Marko 1975 Jõgeva maakond
5758 Ojasaar, Tauno 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
5119 Ojasalu, Tarmo 1966 Pärnu maakond
6448 Ojasalu, Urmo 1983 Tartu maakond
5237 Ojaveer, Ott 1965 Tartu maakond
5559 Oks, Peep 1977 Tartu maakond
5554 Oks, Siim 1981 Tartu maakond
6152 Olesk, Jana 1972 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
6150 Olesk, Külli 1973 Põlva maakond
5558 Olesk, Raul 1960 Tartu maakond Eesti Teed AS
6118 Olesk, Triin 1981 Tartu maakond
6644 Olišauskas, Vilius 1979 Литва
5065 Olkonen, Indrek 1965 Tartu maakond
6120 Ollerma, Alar 1962 Rapla maakond Harju Elekter AS
5249 Olonen, Valter 1963 Финляндия
6414 Oolo, Kristine 1989 Tartu maakond
5146 Oot, Anti 1951 Tartu maakond Team AMPS
5402 Oras, Kadi 1968 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
5269 Oras, Ülari 1964 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
6618 Orasmaa, Mikk 1988 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
5163 Osijärv, Toomas 1965 Viljandi maakond
5893 Osis, Ivars 1956 Латвия Rilak
6470 Ots, Ave 1991 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
6862 Ots, Kaspar 1982 Viljandi maakond
5240 Ots, Riho 1983 Viljandi maakond
5395 Otsa, Aile 1983 Tartu maakond
5282 Otstavel, Hanna-Lotta 1996 Tartu maakond
5155 Otstavel, Risto 1969 Tartu maakond
5239 Ott, Aivo 1970 Tartu maakond
6639 Ott, Raivo 1972 Pärnu maakond
6207 Otti, Mait 1984 Tartu maakond Salvest AS
6390 Otto, Kärt 1984 Võru maakond
6425 Ovchinnikov, Maksim 1983 Россия
5809 Paabumets, Uko 1964 Harju maakond
6076 Paabusk, Alo 1974 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
5418 Paama, Gunnar 1982 Tartu maakond
6694 Paap, Tanel 1982 Tartu maakond
5716 Paas, Lauri 1981 Tartu maakond
5075 Paas, Meelis 1973 Ida-Viru maakond
6445 Paas, Raili 1979 Tartu maakond
6025 Paas, Urmas 1977 Tartu maakond TMB Element OÜ
6023 Paasik, Tiit 1963 Tartu maakond
6404 Paavle, Sigrid 1997 Tartu maakond
6879 Paavle, Silja 1976 Tartu maakond
5547 Padrik, Tanel 1969 Tartu maakond
6702 Padumäe, Vaido 1978 Harju maakond Rimi Eesti Food AS
6697 Pae, Ene 1966 Tartu maakond
6053 Pae, Ester 1972 Tartu maakond Suusahullud
6696 Pae, Gunnar 1964 Tartu maakond
6726 Paglant, Heigo 1976 Harju maakond
6492 Pai, Aigo 1987 Tartu maakond
6329 Pai, Eve 1958 Tartu maakond
6318 Pai, Magne 1993 Tartu maakond
6162 Pais, Karel 1983 Pärnu maakond
5754 Paju, Janno 1971 Harju maakond
6537 Pajula, Kevin 1995 Harju maakond
5786 Pajur, Maris 1986 Harju maakond
6339 Pala, Margus 1981 Harju maakond KL Küberkaitseüksus
5721 Paldis, Priit 1973 Harju maakond
6603 Palgi, Ene 1971 Tartu maakond
5623 Palk, Imbi 1968 Tartu maakond
6464 Pallasmaa, Kalle 1963 Harju maakond
6273 Pallo, Jaanus 1980 Tartu maakond
5713 Palm, Tiia 1966 Tartu maakond
5571 Palmet, Mati 1961 Järva maakond
6356 Palu, Tanel 1986 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
5892 Palubinskas, Anton 1955 Tartu maakond
6474 Paluoja, Alo 1976 Tartu maakond
6468 Panfilov, Denis 1982 Россия
5709 Park, Liisi 1987 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
5467 Parkja, Kaspar 1975 Tartu maakond
5861 Partei, Margit 1992 Tartu maakond TÜASK
5860 Partei, Raivo 1955 Ida-Viru maakond
6659 Parts, Edvin 1990 Tartu maakond
6658 Parts, Eston 1990 Tartu maakond
5631 Parts, Eve 1970 Tartu maakond Suusahullud
5320 Parts, Kunnar 1974 Tartu maakond
5132 Parts, Raul 1987 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
5266 Parts, Tõnis 1958 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
6763 Parups, Edvins 1955 Латвия
6845 Parv, Kaido 1968 Tartu maakond
5376 Pascenkovs, Sergejs 1984 Латвия Velo+
5920 Pashchenko, Galina 1961 Россия
5652 Pashchenko, Gennady 1961 Россия
5895 Pastimäe, Hugo 1936 Järva maakond
5643 Patrail, Janeli 1989 Põlva maakond
5733 Pau, Oskar 2003 США Rein Taaramäe Rattaklubi
6802 Paulus, Anar 1983 Tartu maakond
6224 Pedaja, Peeter 1969 Tartu maakond
6455 Peets, Mart 1981 Põlva maakond
5817 Peets, Rein-Olaf 1992 Tartu maakond A. Le Coq
5361 Pekk, Tauno 1994 Tartu maakond Valio Eesti AS
5366 Pensa, Heiki 1959 Võru maakond Valio Eesti AS
6757 Peramets, Liilia 1977 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
5084 Perm, Ivar 1965 Tartu maakond
5968 Persidski, Marek 1978 Tartu maakond
5080 Pert, Peeter 1968 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
5077 Pertsev, Igor 1985 Tartu maakond Kroonpress AS
5544 Peterson, Ester 1972 Valga maakond
5082 Peterson, Marko 1977 Viljandi maakond
6858 Peterson, Peep 1975 Tartu maakond
6868 Peterson, Tiit 1979 Tartu maakond
6484 Pettai, Jakob 2006 Tartu maakond
6074 Pettai, Vello 1968 Tartu maakond
6778 Peunkov, Sergei 1956 Россия
5316 Pflug, Egert 1963 Harju maakond
6388 Pihl, Liisa 1983 Harju maakond
6389 Pihl, Riina 1985 Järva maakond
5439 Pihlau, Andrus 1976 Tartu maakond
5321 Piho, Üllar 1964 Harju maakond
5607 Piibar, Madis 1962 Tartu maakond
5826 Piipuu, Aldo 1965 Harju maakond
6739 Piir, Aivar 1984 Tartu maakond
5755 Piir, Evelin 1980 Tartu maakond
5351 Piir, Tarvo 1974 Tartu maakond
5585 Piir, Tõnis 1960 Tartu maakond
6196 Piirisild, Marje 1963 Harju maakond
6465 Piirits, Maike-Liis 1989 Tartu maakond
6225 Piirsalu, Priit 1984 Harju maakond
6515 Pikas, Andrus 1967 Ida-Viru maakond Päästeamet
5901 Pikkat, Merli 1981 Tartu maakond
5610 Pirnipuu, Marvin 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
6094 Pirson, Hardo 1971 Tartu maakond
5880 Pirson, Joosep Siim 2002 Tartu maakond
5161 Pitkäärt, Rando 1981 Tartu maakond
6158 Plaado, Arvo 1966 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
6541 Pletiens, Ilgvars 1957 Латвия
6572 Ploom, Andrus 1965 Võru maakond
5814 Ploom, Anti 1973 Tartu maakond
6156 Ploovits, Christel 1987 Tartu maakond
5025 Ploovits, Malle 1955 Tartu maakond
6015 Ploovits, Marion 1982 Tartu maakond
6362 Ploovits, Nella 1956 Harju maakond
5008 Ploovits, Otto 1951 Tartu maakond
6208 Ploovits, Piia 1992 Harju maakond
5545 Pohl, Piia 1970 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
5286 Pokk, Rein 1968 Harju maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
5162 Pokkinen, Margus 1964 Tartu maakond
5912 Polikarpus, Maile 1979 Harju maakond
5706 Polikarpus, Mart 1953 Tartu maakond
6497 Poljatšenko, Roman 1984 Tartu maakond
6057 Poller, Peep 1964 Harju maakond Glamox AS
5608 Poopuu, Priit 1980 Tartu maakond
6063 Pootsmaa, Margus 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
6524 Popakul, Katsiaryna 1986 Tartu maakond
6922 Porechina, Klementina 2005 Tartu maakond
6463 Porkveli, Marge 1989 Tartu maakond
6774 Pormeister, Kaspar 2008 Harju maakond Sportland
6569 Porovarde, Brita 1994 Harju maakond
6568 Porovarde, Kris 2002 Harju maakond
6567 Porovarde, Merike 1972 Harju maakond
5224 Porovarde, Varno 1973 Harju maakond
6758 Porro, Neeme 1976 Tartu maakond
5453 Post, Ken 2003 Pärnu maakond
5447 Post, Kevin 1997 Pärnu maakond
5996 Posti, Taimi 1975 Tartu maakond
6055 Potter, Lauri 1979 Tartu maakond
6013 Praakli, Kristiina 1977 Tartu maakond
5922 Praks, Neeme 1978 Tartu maakond
5490 Praks, Veiko 1969 Tartu maakond
6368 Prans, Leili 1951 Tartu maakond OK Ilves
5683 Priks, Hanno 1963 Valga maakond Viljandi VAK Staier
6764 Prilepskis, Val 1987 Латвия Velo+
6519 Pronina, Anna 1987 Россия
5140 Proosa, Andres 1972 Lääne-Viru maakond
6798 Pruulmann, Siim 1989 Tartu maakond
5772 Pruus, Marko 1979 Harju maakond Saue Spordiklubi
6904 Pruuss, Mathias 2006 Harju maakond Saue Spordiklubi
5864 Pskhatcieva, Elena 1978 Россия
6588 Puidak, Aare 1964 Tartu maakond
6847 Puidak, Peeter 1972 Tartu maakond Arens Mööbel AS
5060 Puis, Olev 1971 Tartu maakond
6172 Pukk, Aivar 1985 Tartu maakond
5271 Pukk, Maero 1984 Võru maakond
5022 Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
5450 Pullonen, Kalev 1964 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
6734 Punane, Marian 1985 Harju maakond Porter Racing
5838 Pung, Elari 1978 Tartu maakond
5886 Punkar, Andres 1973 Tartu maakond
6807 Pupart, Argo 1977 Tartu maakond
5615 Purga, Avo 1982 Tartu maakond
6108 Purga, Indrek 1978 Tartu maakond
6617 Purga, Karola 2007 Tartu maakond
5501 Purins, Janis 1950 Латвия
5604 Purret, Martin 1999 Tartu maakond
5120 Puusaar, Sulev 1966 Tartu maakond
5052 Puusepp, Priit 1968 Harju maakond SK CFC
5622 Pähklemäe, Alvar 1973 Viljandi maakond
5665 Pärn, Madis 1978 Harju maakond
5976 Pärn, Meike 1980 Harju maakond
5613 Pärn, Tanel 1980 Tartu maakond
5194 Pärt, Ingrit 1975 Harju maakond
5083 Pärt, Janek 1976 Harju maakond
6142 Pärtel, Liina 1972 Pärnu maakond
6182 Pääsik, Kersti 1974 Tartu maakond
6230 Põder, Indrek 1968 Tartu maakond
6229 Põder, Karl Robert 1998 Tartu maakond
6245 Põder, Maret 1966 Viljandi maakond
5593 Põder, Margus 1980 Tartu maakond SK VELO
5384 Põierpaas, Sven 1969 Harju maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
5207 Põld, Kalle 1966 Tartu maakond
6398 Põldaru, Annely 1968 Tartu maakond
6089 Põldaru, Annika 1990 Tartu maakond
6103 Põldaru, Rauno 1988 Tartu maakond
5405 Põldmaa, Aivar 1969 Lääne-Viru maakond
6233 Põldoja, Ülle 1958 Tartu maakond OK Ilves
6096 Põldsam, Heigo 1967 Pärnu maakond
6220 Põlgaste, Kairit 1985 Tartu maakond
6221 Põlgaste, Rivo 1984 Tartu maakond
5019 Põllu, Tiina 1958 Tartu maakond
5761 Põlluste, Priit 1971 Tartu maakond Gel Interim / Rossignol
5005 Pütsep, Vello 1942 Jõgeva maakond
6475 Raadik, Jorke Patrick 2003 Harju maakond RedBike
5987 Raag, Katre 1991 Tartu maakond
6223 Raal, Eda 1976 Tartu maakond
5834 Raasik, Kaire 1980 Tartu maakond
5408 Radsin, Guido 1980 Pärnu maakond
6461 Raguzin, Vladimir 1953 Россия
5214 Rahnel, Aser 1964 Põlva maakond
6104 Rahu, Simmo 1975 Pärnu maakond
6805 Rahumäe, Moonika 1981 Tartu maakond
6065 Raid, Jarno 1981 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
6412 Raidsalu, Ringa 1985 Tartu maakond
5181 Raidvee, Priit 1966 Tartu maakond
6732 Raiend, Hardi 1963 Ida-Viru maakond Spordiklubi Tervisesport
5253 Raiesmaa, Eldur 1967 Pärnu maakond Auto Stock Team
6084 Raieste, Gerli 1984 Tartu maakond
5329 Raimets, Heiki 1966 Jõgeva maakond
6525 Raiv-Altosaar, Naima 1976 Valga maakond Hauka Veloklubi
6347 Raja, Triin 1988 Tartu maakond Sportland
6688 Rajaste, Aide 1975 Tartu maakond
6620 Rakver, Martin 1987 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
5170 Rammo, Aapo 1951 Põlva maakond SK VELO
5195 Rammul, Arto 1976 Tartu maakond Hawaii Express
6008 Rammul, Heiki 1948 Tartu maakond OK Ilves
5795 Rand, Ats 1988 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
6038 Rand, Raimo 1971 Pärnu maakond
5409 Rand, Romet 1976 Tartu maakond
6267 Rand, Saima 1954 Pärnu maakond
6554 Randma, Rauno 1990 Tartu maakond
5819 Randoja, Aivar 1964 Tartu maakond
5855 Randoja, Renda 1972 Tartu maakond
6113 Randoja, Riana 1995 Tartu maakond
5078 Rannala, Ivar 1978 Harju maakond Malmerk Klaasium
6175 Ranniku, Indrek 1965 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
5185 Rannu, Kalle 1959 Tartu maakond
6944 Rannu, Rain 1980 Harju maakond
5632 Rantanen, Timo 1960 Финляндия
5550 Rast, Henn 1974 Tartu maakond Filter / Powerslide Latvia
5056 Rattasep, Ahti 1965 Tartu maakond
6698 Rattasep, Karlos 2003 Tartu maakond
6699 Rattasep, Robin 2004 Tartu maakond
5233 Raud, Ants 1979 Harju maakond JG VIL! VEIXI RATTATIIM
5154 Raud, Avo 1961 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
6839 Raudla, Taavi 1966 Tartu maakond Tallinki Spordiklubi
5297 Raudpuu, Elmo 1971 Tartu maakond Suusahullud
5628 Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond
6176 Raudsepp, Joel 1971 Tartu maakond
6155 Raudsepp, Mariana 1992 Tartu maakond
6768 Raudsepp, Marii 1992 Lääne-viru maakond Sportland
5506 Ravva, Meelis 1980 Tartu maakond
6875 Rea, Tarmo 1977 Harju maakond Swedbank AS
5127 Rebane, Aimur 1972 Valga maakond
5616 Rebane, Jürgen 1989 Jõgeva maakond
6544 Rebane, Kristel 1982 Tartu maakond
5811 Rebane, Marina 1977 Harju maakond
6869 Rebane, Martti 1990 Tartu maakond
6681 Rebane, Rene 1999 Tartu maakond
5099 Rebane, Taivo 1953 Jõgeva maakond
6285 Rechlin, Ingrid 1967 Harju maakond
6140 Rechlin, Janne 1993 Harju maakond
5748 Reemann, Rando 1993 Tartu maakond
6647 Rehtla, Renno 1985 Tartu maakond SK ProRunner
6148 Reigo, Sander 1992 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
6745 Reili, Virgo 1987 Tartu maakond HANZA Tartu team
5171 Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
6638 Reimand, Liis 2001 Tartu maakond
6072 Reimand, Meelis 1967 Tartu maakond
6729 Reinart, Anu 1961 Tartu maakond
5849 Reinberg, Janno 1973 Tartu maakond AS G4S Eesti
5845 Reinberg, Karin 1974 Tartu maakond AS G4S Eesti
6408 Reinik, Koit 1956 Harju maakond
6189 Reinmägi, Heliis 1996 Tartu maakond
6190 Reinmägi, Olev 1974 Saare maakond
5842 Reinmägi, Oliver 1999 Tartu maakond
6335 Reinok, Robi 2002 Tartu maakond
6756 Reinol, Ivo 1987 Tartu maakond
5911 Reintal, Margus 1983 Harju maakond Eesti Meedia
6543 Reinumägi, Silver 1989 Valga maakond
5485 Reinvald, Margus 1968 Tartu maakond
5256 Reisi, Tiit 1967 Tartu maakond
6693 Reitkam, Siim 1993 Tartu maakond
5356 Rekker, Vahur 1980 Tartu maakond
6808 Rekola, Onerva 1946 Финляндия Kaupin Kanuunat
5344 Rell, Toomas 1969 Tartu maakond Nordecon AS
5907 Remmelg, Ene 1973 Tartu maakond
5941 Remmelg, Kalmer 1973 Tartu maakond
5203 Repkin, Peter 1971 Tartu maakond OMNIVA SK
6472 Repkin, Rahel 1998 Tartu maakond
5421 Repän, Kaarel 1995 Tartu maakond
5738 Ridala, Vello 1970 Tartu maakond Marepleks OÜ
6594 Riekstins, Edgars 1990 Латвия
6607 Rihma, Katrin 1984 Tartu maakond Kaitseressursside Amet
5425 Riidamets, Martin 1955 Pärnu maakond
5958 Riim, Piia 1972 Tartu maakond Marepleks OÜ
5642 Riis, Tiia 1969 Järva maakond SK ProRunner
6059 Riismaa, Tiit 1949 Harju maakond
5247 Riismann, Andres 1972 Harju maakond
5750 Rikka, Arnis 1982 Tartu maakond
5420 Rikkinen, Tarmo 1972 Harju maakond
5972 Rits, Martin 1987 Harju maakond
5319 Rodi, Arvo 1946 Harju maakond EWK
6092 Rohtla, Hendrik 2005 Järva maakond
6091 Rohtla, Indrek 1976 Järva maakond
5897 Rohtla, Kristi 1985 Järva maakond
6608 Rohtma, Valdek 1978 Tartu maakond Viimsi Rattaklubi
6136 Rohula, Angela 1985 Tartu maakond
6163 Rohula, Innar 1988 Pärnu maakond
5656 Rolko, Miroslav 1984 Viljandi maakond
5410 Rooden, Märt 1977 Harju maakond
6257 Rooni, Jaanus 1974 Harju maakond
6258 Rooni, Ron 2007 Harju maakond
6323 Roos, Candela 1988 Tartu maakond
5399 Roos, Erki 1972 Tartu maakond
5192 Roos, Indrek 1982 Tartu maakond
5086 Roos, Üllo 1971 Финляндия Raplamaa Rattaklubi
6906 Roose, Alo 1966 Tartu maakond
5378 Roose, Kert 2002 Valga maakond
5773 Roosipuu, Aimar 1972 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
5685 Roots, Tõnis 1979 Tartu maakond
6517 Rooväli, Aare 1969 Harju maakond
6282 Roschina, Tatiana 1973 Россия
6012 Rosenberg, Tiit 1946 Tartu maakond Tartu Ülikool
6675 Rosenfeldt, Kerli 1984 Tartu maakond
6776 Rosenthal, Janek 1973 Valga maakond
6575 Rosin, Andres 1968 Tartu maakond
5290 Rosin, Kaido 1975 Harju maakond
5971 Ross, Ain 1967 Tartu maakond
5916 Rosse, Elvis 1975 Tartu maakond
6180 Rouhiainen, Eero 1952 Финляндия
6498 Rozenberga, Rasma 1979 Латвия
6630 Rumm, Angela 1969 Lääne-Viru maakond Ida Politsei prefektuur
5011 Ruus, Ants 1938 Tartu maakond
6849 Ruus, Jaak 1940 Harju maakond
6487 Ruus, Mart Leo 2001 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
5580 Ruus, Rutt 1982 Harju maakond
5543 Ruusmäe, Margus 1972 Tartu maakond
6279 Ruut, Oliver 2003 Viljandi maakond
6199 Ruuven, Anu 1969 Harju maakond
6198 Ruuven, Jaanus 1966 Harju maakond
6253 Ruuven, Liisi 2003 Valga maakond Ruuveni Spordiklubi
6495 Ryzhakov, Evgenii 1960 Россия
5790 Rämmal, Tiit 1950 Pärnu maakond
6643 Räppo, Tambet 1972 Pärnu maakond
5726 Räsänen, Juha 1968 Финляндия Royal Cycling Team
6161 Rätsep, Kaido 1973 Harju maakond SK VELO
6039 Rätsep, Kaili 1978 Tartu maakond
6516 Rättel, Tarmo 1967 Harju maakond
6826 Rõuk, Jane 1985 Harju maakond
6804 Rõzko, Aivar 1961 Harju maakond
5302 Ründva, Vello 1949 Jõgeva maakond
6901 Rünk, Joonas 1983 Lääne-Viru maakond
6634 Rüster, Oliver 2005 Tartu maakond Peloton
5346 Rüsülainen, Kunnar 1988 Tartu maakond
6775 Rüütalu, Janek 1973 Harju maakond
5927 Rüütli, Anneliis 1972 Põlva maakond
6252 Rüütli, Meelis 1973 Tartu maakond Columbus Eesti AS
6611 Saagpakk, Priit 1974 Pärnu maakond
6772 Saar, Aire 1980 Tartu maakond Sportland
5444 Saar, Erik 1967 Tartu maakond
5736 Saar, Marko 1981 Harju maakond
6914 Saar, Raiko 2002 Jõgeva maakond
6795 Saar, Siim 1990 Tartu maakond
5959 Saar, Tarmo 1981 Tartu maakond
6372 Saard, Ragner 1977 Pärnu maakond
5888 Saarejõe, Kajar 1976 Tartu maakond
5666 Saarela, Toivo 1974 Tartu maakond
6580 Saaremäe, Egle 1980 Tartu maakond
6820 Saaring, Juhan 1990 Tartu maakond
6078 Saarlaid, Jaanus 1968 Harju maakond
5510 Saarman, Heigo 1977 Viljandi maakond
5885 Saarman, Tarmo 1985 Harju maakond
5833 Saarniit, Leen 1985 Tartu maakond
5998 Saarsalu, Siret 1984 Tartu maakond
5537 Saavik, Raino 1968 Pärnu maakond
6534 Sahku, Silver 1968 Tartu maakond
5931 Sahtel, Eve 1964 Harju maakond
5914 Sahtel, Tõnu 1963 Harju maakond
6783 Saks, Erki 1991 Tartu maakond
5349 Salep, Sven 1965 Lääne-viru maakond Hawaii Express
5556 Salk, Indrek 1968 Tartu maakond SAK Tartu
6528 Saltone, Vija 1980 Латвия kurtuesi.lv
5993 Salumäe, Andres 1960 Harju maakond
6880 Salumäe, Helle 1970 Harju maakond
5899 Salutamm, Udo 1963 Tartu maakond
6043 Samoilov, Roman 1978 Россия
5575 Samsonov, Marti 1988 Põlva maakond Graanul Invest AS
6116 Sander, Priit 1972 Tartu maakond Telia SK
6209 Sander, Robert 2005 Tartu maakond Telia SK
5318 Sarap, Mart 1984 Tartu maakond
5113 Sarapuu, Janek 1971 Tartu maakond
6613 Sarapuu, Johannes 2000 Tartu maakond
5373 Sarapuu-Sikka, Cristen-Evary 2001 Tartu maakond Peloton
5967 Sarik, Madis 1965 Harju maakond JG VIL! VEIXI RATTATIIM
5966 Sarik, Marie 1995 Harju maakond JG VIL! VEIXI RATTATIIM
5909 Sarik, Mikk 1987 Harju maakond JG VIL! VEIXI RATTATIIM
5696 Sarv, Maria 1983 Tartu maakond
6205 Sauga, Ako 1960 Harju maakond
5678 Sauman, Silver 1980 Tartu maakond Eesti Raudtee AS
6707 Sauss, Romualds 1933 Латвия
6436 Savcenko, Vadims 1984 Латвия
5667 Saviauk, Kristjan 1982 Tartu maakond
6750 Savolainen, Janar 1985 Tartu maakond
5770 Schihalejev, Rein 1973 Tartu maakond
6500 Schmidt, Mati 1962 Harju maakond
6905 Seero, Annika 1983 Harju maakond MTÜ Spordiselts
5568 Sein, Margis 1969 Valga maakond Valga MV
5352 Selge, Aivo 1966 Järva maakond
5930 Selgis, Raivo 1955 Tartu maakond
5512 Seli, Anti 1973 Tartu maakond
5866 Seli, Kristo 1989 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
6325 Sell, Üllar 1970 Tartu maakond
5176 Selter, Ahto 1970 Järva maakond AS Eesti Pagar
5165 Sepp, Ahti 1978 Tartu maakond
6394 Sepp, Alar 1960 Lääne-Viru maakond
6395 Sepp, Heli 1961 Lääne-Viru maakond
6396 Sepp, Jarmo 1987 Harju maakond Hawaii Express
6021 Sepp, Raul 1985 Lääne-Viru maakond
6747 Sepp, Vahur 1989 Saare maakond
6690 Serdjuk, Sergei 1983 Tartu maakond
6830 Sergeeva, Valerie 1971 Россия
5062 Sergis, Kaspars 1971 Латвия
5924 Seskena, Signe 1989 Латвия 5A-Valka / LV
5145 Sevastjanov, Anatoli 1949 Tartu maakond TMB Element OÜ
6130 Shahmatov, Viktor 1954 Võru maakond
6035 Shokman, Vladimir 1948 Tartu maakond
5572 Sihver, Enn 1959 Viljandi maakond
5617 Siimsalu, Katrin 1975 Tartu maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
6236 Sikk, Signe 1973 Ida-Viru maakond
5460 Sild, Elikar 1977 Финляндия
6322 Sild, Erkki 1981 Jõgeva maakond
6106 Sillard, Marge 1980 Tartu maakond
5975 Sillard, Raul 1977 Tartu maakond
6384 Sillari, Anatoli 1933 Tartu maakond
6593 Silm, Gerli 1986 Harju maakond
6585 Silm, Gert 1989 Harju maakond
5528 Silm, Peep 1985 Tartu maakond
6521 Simberg, Priit 1977 Harju maakond Klubi Püha Loomaaed
5375 Siminaitis, Pavels 1983 Латвия Velo+
6779 Sinahs, Dmitrijs 1985 Латвия
5697 Sinimäe, Marko 2000 Tartu maakond
5695 Sirge, Peep 1969 Tartu maakond
6254 Sirk, Kadri 1992 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
6166 Sirk, Lea 1954 Tartu maakond
6459 Sirk, Ragnar 2004 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
5896 Sirkel, Sulev 1970 Harju maakond
5852 Sisask, Ragnar 1987 Tartu maakond
6133 Sisask, Tõnu 1977 Tartu maakond
5663 Sitska, Anneli 1966 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
6864 Smorodin, Dmitri 1978 Harju maakond
5625 Soidla, Janar 1974 Harju maakond
6217 Soikonen, Veikko 1982 Jõgeva maakond
6806 Soldatova, Irina 1973 Harju maakond
5746 Solovjov, Tanel 1984 Rapla maakond OC Limbazi
5831 Solovovs, Mihails 1975 Harju maakond
6226 Soo, Remi 2004 Tartu maakond TÜASK
5570 Soomre, Silver 1975 Harju maakond Mikitamäe Aironmään Klubi
6431 Soonberg, Kertu 1992 Tartu maakond
5476 Soopalu, Raivi 1975 Tartu maakond
6539 Soorm, Ahto 1978 Harju maakond
6098 Soosaar, Andres 1949 Viljandi maakond
6058 Soosaar, Mati 1960 Harju maakond
6558 Soots, Kalle 1975 Финляндия
6581 Sorga, Karl Markus 2001 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
6453 Stepanova, Anna 1970 Россия
6467 Stiecins, Artis 1979 Латвия
5047 Strikov, Victor 1961 Harju maakond
6744 Suigusaar, Mait 1989 Tartu maakond HANZA Tartu team
5480 Suija, Eliise 1993 Valga maakond
6674 Sulavee, Ahto 1981 Harju maakond
5984 Sulev, Sandra 1991 Tartu maakond
5010 Sulg, Henno 1953 Põlva maakond
6710 Sulg, Tarmo 1978 Tartu maakond
6085 Sults, Heido 1989 Tartu maakond
6709 Suslov, Marko 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
5722 Suun, Riho 1960 Harju maakond SK CFC
5536 Suurmäe, Indrek 1965 Tartu maakond
5475 Suursild, Päär 2003 Pärnu maakond SK Jõulu
6615 Suve, Aivar 1959 Viljandi maakond
6210 Suvorov, Agnes 2003 Pärnu maakond SK VELO
6351 Sõber, Kristi 1981 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
6401 Sõmer, Reelika 1984 Tartu maakond NKK Tartu ringkond
5590 Sõmmer, Andi 1958 Viljandi maakond Karksi-Nuia Rattaklubi
5208 Sõmmer, Kuuno 1966 Viljandi maakond Karksi-Nuia Rattaklubi
5311 Sõmmer, Simo 1991 Viljandi maakond Karksi-Nuia Rattaklubi
5752 Sõna, Arne 1964 Harju maakond
6284 Sõna, Urmas 1967 Tartu maakond
5847 Sütt, Kaja 1974 Tartu maakond
5502 Taavet, Taavi 1971 Tartu maakond
5474 Tagger, Martin 1983 Harju maakond
6324 Tali, Ceraldo 1993 Pärnu maakond
6071 Talv, Alari 1975 Tartu maakond
6024 Talv, Tormi 1986 Tartu maakond
5061 Talver, Valdo 1976 Tartu maakond
6637 Talvet, Aivar 1961 Viljandi maakond Karksi-Nuia Rattaklubi
5779 Talving, Jaan 1981 Pärnu maakond
6754 Talviste, Katre 1978 Tartu maakond
5388 Talviste, Tarvi 1970 Pärnu maakond
5076 Tamm, Aleksander 2001 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
6174 Tamm, Einar 1957 Harju maakond
6062 Tamm, Janne 1970 Ida-Viru maakond
5980 Tamm, Kaimar Tauri 2001 Harju maakond Telia SK
5529 Tamm, Malvo 1968 Tartu maakond
6240 Tamm, Marge 1999 Valga maakond KL Valgamaa Malev
5396 Tamm, Margus 1971 Tartu maakond
6913 Tamm, Maris 1984 Tartu maakond TÜASK
5699 Tamm, Martin 1980 Tartu maakond
5486 Tamm, Märt 1963 Tartu maakond
5489 Tamm, Pearu 1960 Harju maakond Telia SK
5126 Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
6676 Tamm, Raimo 1982 Tartu maakond
6836 Tamm, Raimond 1978 Tartu maakond
5582 Tamm, Tiia 1970 Tartu maakond
3004 Tamm, Tõiv 1961 Tartu maakond
6599 Tamme, Helen 1976 Harju maakond
6261 Tamme, Karlo 1972 Tartu maakond
6262 Tamme, Ly 1979 Tartu maakond Kaitseressursside Amet
5367 Tamme, Ringo 1974 Tartu maakond Marepleks OÜ
5330 Tamme, Silver 1980 Harju maakond
6302 Tammela, Marek 1975 Järva maakond
6305 Tammela, Marit 1998 Järva maakond
6628 Tammeleht, Küllike 1964 Harju maakond
6626 Tammeleht, Toivo 1964 Harju maakond
6496 Tammeleht, Toomas 1984 Tartu maakond
5503 Tammepuu, Kaupo 1981 Harju maakond Sparta Spordiselts
6493 Tammes, Marcella 1973 Harju maakond
6295 Tammik, Jelena 1971 Harju maakond SG WEBER Ehitustooted AS
5551 Tammisaar, Erkki 1978 Tartu maakond
5523 Tammjärv, Arno 1957 Võru maakond Haanja Rattaklubi
5851 Tammjärv, Ulvi 1960 Võru maakond
6678 Tammoja, Raimond 1971 Viljandi maakond
5578 Tammsaar, Kristjan 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
5850 Tammsalu, Meelis 1980 Harju maakond KL Küberkaitseüksus
5034 Tammvere, Ain 1962 Tartu maakond
5567 Tampel, Raul 1976 Harju maakond
5397 Tamson, Ragnar 1989 Tartu maakond
5780 Tamul, Kaarel 1982 Tartu maakond
5822 Tanilsoo, Paul-Bryan 2002 Tartu maakond
5768 Tanilsoo, Tambet -Telvis 1996 Tartu maakond
6354 Tanilsoo, Viivi-Maria 2002 Tartu maakond
5540 Tannik, Priit 1971 Tartu maakond
6102 Tara, Anti 1989 Tartu maakond
6705 Tara, Tarvi 1976 Harju maakond
5336 Tarassov, Matvei 2002 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
5101 Tark, Kalev 1983 Pärnu maakond A. Le Coq
6654 Tarkus, Egert 1989 Tartu maakond Ramirent
6105 Tarre, Aivar 1972 Pärnu maakond
5740 Tarvis, Aivi 1959 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
5028 Tarvis, Peeter 1956 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
6641 Tarvis, Tõnu 1969 Pärnu maakond
6642 Tarvis, Veiko 1972 Harju maakond
5440 Tasa, Andrus 1966 Tartu maakond
5507 Tasa, Laila 1968 Tartu maakond
6345 Tasa, Tea 1969 Harju maakond
6343 Tasa, Tiina 1965 Tartu maakond
6131 Tasane, Aarne 1976 Tartu maakond
5446 Tattar, Sander 1977 Tartu maakond
5432 Tavita, Egert 1979 Tartu maakond
5597 Teder, Boriss 1953 Rapla maakond
6866 Teder, Henri 2003 Valga maakond
5382 Teder, Marko 1985 Tartu maakond SK ProRunner
5982 Teder, Siim 1982 Tartu maakond
5189 Teearu, Neeme 1970 Pärnu maakond SK Jõulu
5513 Teearu, Tarmo 1968 Pärnu maakond
5042 Teesaar, Toomas 1975 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
6028 Tein, Andres 1963 Tartu maakond
6027 Tein, Pille 1963 Tartu maakond
5729 Tekku, Ivar 1970 Tartu maakond
5147 Telinen, Toivo 1970 Valga maakond
6029 Tell, Jaan 1983 Tartu maakond TMB Element OÜ
5949 Teller, Vahur 1981 Tartu maakond
6377 Telling, Alo 1984 Tartu maakond Enics Eesti AS
6022 Tempel, Erkki 1980 Tartu maakond
6147 Tenno, Liivi 1965 Tartu maakond
5236 Tensing, Tamur 1967 Põlva maakond SK Pleki Pande
6621 Tenslind, Heidi 1972 Harju maakond MTÜ Spordiselts
5041 Tenslind, Margus 1973 Harju maakond Jõelähtme Singel
6898 Teppan, Jaanus 1962 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
6574 Teras, Andero 1990 Tartu maakond
5102 Teras, Andres 1982 Tartu maakond
5133 Tereping, Tanel 1984 Tartu maakond
6304 Terras, Celly-Siravardt 1978 Harju maakond
6375 Tigane, Andrus 1973 Tartu maakond Telia SK
6297 Tigane, Jaan-Eerik 1999 Tartu maakond Telia SK
6298 Tigane, Merle 1973 Tartu maakond
6876 Tigas, Kaarel 1980 Harju maakond FCR Media
5191 Tiido, Mati 1973 Tartu maakond Marepleks OÜ
5712 Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
5160 Tiisler, Marko 1969 Põlva maakond
5024 Tiit, Aarne 1976 Tartu maakond Tridens AS
5159 Tiit, Henri 2000 Tartu maakond Tridens AS
6547 Tiits, Kaido 1971 Harju maakond
5368 Tiitus, Timmo 1986 Lääne-viru maakond Hawaii Express
6548 Tiivoja, Maris 1986 Tartu maakond
5808 Tiivoja, Martti 1985 Tartu maakond Mapri Ehitus OÜ
5662 Tikerpe, Gunnar 1970 Harju maakond Danske Bank
5466 Tikk, Martin 1997 Tartu maakond
6311 Tiks, Parvin 2003 Tartu maakond
6315 Tiks, Paula Sandra 2000 Tartu maakond
6316 Tiks, Priit 1979 Tartu maakond
6171 Tilga, Alo 1963 Harju maakond
5441 Tilgar, Jaan 1966 Tartu maakond
5942 Tilgre, Taimar 1963 Põlva maakond OK Põlva Kobras
6087 Timmi, Merily 1992 Tartu maakond
5598 Timmi, Taimar 1977 Võru maakond Eesti Sportlane
5870 Timmusk, Kuldar 1982 Tartu maakond Salvest AS
5805 Timofejev, Dmitrii 1975 Harju maakond
5285 Timoshenko, Nikolai 1959 Harju maakond
6088 Tingas, Antti 1972 Tartu maakond
5016 Tinn, Aare 1960 Tartu maakond
6672 Tinn, Heigo 1984 Võru maakond
6562 Tinn, Silver 1986 Tartu maakond
6923 Tintso, Martin 1979 Tartu maakond
6844 Tipka, Tauno 1971 Tartu maakond
5801 Tituk, Albin 1958 Tartu maakond
6037 Toim, Allan 1955 Harju maakond
5661 Toim, Martti 1982 Harju maakond
6788 Tolga, Martin 1986 Võru maakond
6481 Tolmachev, Stanislav 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
5936 Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond
6565 Toming, Karolina 2003 Jõgeva maakond
5810 Tomingas, Uno 1968 Rapla maakond Päästeamet
5199 Tomson, Aivar 1965 Harju maakond
5069 Tomson, Kaarel 1999 Harju maakond
6884 Tomson, Priit 1987 Tartu maakond
6661 Toom, Greete-Liisa 2001 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
6932 Toom, Laas 1981 Tartu maakond
5090 Toom, Lauri 1980 Tartu maakond Tartu Ülikool
5050 Toom, Markus 1978 Tartu maakond Ravimiamet
5255 Toom, Ragnar 1969 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
6583 Toomel, Taivo 1980 Ida-Viru maakond
5989 Toomemägi, Einar 1967 Valga maakond
6604 Toomemägi, Erik 1991 Tartu maakond
6170 Toomemägi, Erki 2001 Valga maakond
5001 Toomis, Riina 1970 Tartu maakond
5728 Toomsalu, Margus 1971 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
6501 Toots, Evelin 1974 Tartu maakond
5227 Toots, Vahur 1969 Harju maakond SVK Dünamo
5169 Tori, Indrek 1976 Tartu maakond Eesti Meedia
5241 Torpan, Juhan 1950 Tartu maakond
5338 Tosmin, Janno 2002 Tartu maakond TÜASK
5131 Trei, Vahur 1966 Harju maakond Viimsi Sport
5877 Treiel, Tanel 1994 Harju maakond
5505 Trokal, Vjatseslav 1964 Harju maakond
6403 Trolla, Jana 1975 Tartu maakond
6206 Troon, Laivi 1983 Tartu maakond A. Le Coq
5940 Troon, Tauno 1976 Põlva maakond AS G4S Eesti
6523 Truu, Karin 1979 Tartu maakond Luik Triplets Running Club
6157 Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
6793 Tservjakov, Juri 1980 Harju maakond
6139 Tudre, Maris 1969 Harju maakond
6017 Tukk, Maik 1979 Tartu maakond SK ProRunner
6873 Tulp, Tiia 1966 Rapla maakond
6821 Tumm, Enn 1984 Tartu maakond
5742 Tupits, Ahti 1970 Jõgeva maakond
5017 Turb, Ants 1945 Järva maakond
6882 Tursk, Gerth 1981 Harju maakond
5900 Tuudelepp, Elmar 1941 Viljandi maakond
6278 Tuul, Piret 1970 Harju maakond
5106 Tuul, Taavi 1974 Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
5419 Tuul, Teesi 1999 Viljandi maakond SE Põhjakotkas Viljandi
5433 Tuvikene, Leonhard 1949 Lääne-viru maakond Eesti Raudtee AS
6034 Täpsi, Taivo 1968 Tartu maakond
5306 Tättar, Aveli 1996 Valga maakond KL Valgamaa Malev
5353 Tättar, Kaja 1969 Valga maakond KL Valgamaa Malev
5035 Tõldsepp, Kalev 1954 Tartu maakond Marepleks OÜ
5539 Tõnisson, Heidi 1980 Harju maakond Rimi Eesti Food AS
6306 Tõnnov, Madis 1971 Harju maakond
6677 Tölp, Signe 1975 Tartu maakond
6122 Törnblom, Tage 1954 Финляндия
6069 Tühane, Enn 1952 Harju maakond Kuldsed Käed
6340 Tühane, Ketrud 1976 Harju maakond
6342 Tühane, Rene 1973 Harju maakond Kuldsed Käed
6247 Türkson, Ahto 1999 Tartu maakond
6291 Uba, Tõnis 1971 Tartu maakond
6721 Udam, Margus 1972 Järva maakond
5092 Udeküll, Margus 1982 Tartu maakond
6314 Uibo, Aim 1955 Tartu maakond
6945 Uibo, Ebe-Kai 1979 Tartu maakond
5200 Uibo, Rainis 1955 Valga maakond
5201 Uibu, Aivar 1959 Valga maakond
5828 Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
5686 Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
5473 Ulm, Erki 1976 Võru maakond
6348 Ulp, Loreen 2006 Harju maakond
6870 Ulp, Mare 1969 Harju maakond Swedbank AS
6482 Ulst, Jaan 1983 Tartu maakond
6557 Umbleja, Martti 1990 Viljandi maakond
6570 Umbleja, Mati 1959 Viljandi maakond
6052 Umbleja, Merili 1984 Tartu maakond
6889 Undla, Timo 1974 Viljandi maakond
6930 Unt, Raivo 1969 Tartu maakond
5732 Urgand, Ülla 1978 Põlva maakond
6531 Uri, Juhani 1981 Tartu maakond
5048 Usai, Uwer 1981 Harju maakond
6018 Ustav, Kalle 1956 Tartu maakond
5647 Utinans, Arturs 1967 Латвия Rilak
6673 Utinans, Maris 1976 Латвия BALTDEFCOL
5522 Uuskar, Marko 1977 Tartu maakond
5175 Uutar, Mihkel 2000 Harju maakond
5514 Vaabel, Harlet 1972 Tartu maakond
5089 Vaaderpass, Kristjan 1985 Tartu maakond
6397 Vachtel, Marko 1982 Tartu maakond
6111 Vackermann, Jaak 1963 Harju maakond
6112 Vackermann, Ott Villem 1999 Harju maakond
5150 Vadi, Tarmo 1974 Harju maakond
5923 Vaher, Teet 1978 Tartu maakond
6796 Vahermets, Peep 1972 Harju maakond
6800 Vahi, Aivar 1988 Tartu maakond
5362 Vahi, Kunnar 1972 Valga maakond
6801 Vahi, Rena 1989 Tartu maakond
5246 Vahi, Steve 2002 Valga maakond
5334 Vahi, Urmas 1961 Tartu maakond
6277 Vahkal, Gaili 1988 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
5837 Vahtra, Aivo 1963 Harju maakond
6153 Vahtra, Indrek 1984 Harju maakond
5046 Vahtra, Tõnu 1986 Tartu maakond
6627 Vahtramäe, Taavi 1989 Viljandi maakond
6881 Vaible, Virgo 1981 Jõgeva maakond
5756 Vaidila, Algis 1963 Pärnu maakond Norma AS
5844 Vaigu, Aivar 1957 Tartu maakond RPM Grupp AS
6073 Vaiknemets, Jaak 1979 Tartu maakond
5309 Vaksaar, Ingmar 1974 Harju maakond
5691 Vald, Vaino 1950 Tartu maakond
5974 Valge, Kristjan 1977 Tartu maakond SK VELO
5215 Valk, Hillar 1945 Lääne-Viru maakond Voorema Centrum/Rattabaas
6514 Vallimäe, Lisbeth 2002 Tartu maakond
6138 Vals, Romas 1969 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
5085 Valter, Urmo 1970 Harju maakond
5070 Valts, Priit 1975 Tartu maakond
6665 Valtson, Tanel 1986 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
5917 Vana, Helle 1964 Lääne maakond
5871 Vana, Richald 2002 Lääne maakond
5776 Vannas, Villem 1960 Harju maakond
6489 Varblane, Maris 1985 Harju maakond #7AM
5764 Vare, Ain 1962 Lääne maakond JK Paralepa
6137 Vare, Mart 1972 Tartu maakond
6222 Vares, Anna-Liisa 2001 Tartu maakond
5348 Vares, Rein 1970 Tartu maakond Päästeamet
5587 Varikov, Aleksandr 1983 Võru maakond KVÜÕA
6842 Varikov, Karin 1984 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
6443 Varkel, Vaido 1977 Tartu maakond
5098 Vassiljev, Oleg 1960 Harju maakond
6366 Vatsa, Pille 2001 Tartu maakond
6902 Veelma, Marko 1975 Harju maakond
5254 Veeorg, Koit 1970 Harju maakond
5763 Veevo, Rait 2002 Tartu maakond
5401 Veidenberg, Peeter 1953 Viljandi maakond MTÜ Spordiselts
6686 Veinbergs, Imants 1976 Латвия
6451 Veinbergs, Janis 1983 Латвия Velo+
5153 Veldemann, Janno 1982 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
6383 Veldre, Indrek 1983 Harju maakond
6178 Vene, Sven 1968 Pärnu maakond
6117 Vent, Heiki 1972 Tartu maakond
5561 Ventsel, Ain 1982 Tartu maakond
5747 Venäläinen, Tommi 1985 Финляндия
5055 Veri, Aivar 1965 Tartu maakond Voorema Centrum/Rattabaas
5179 Veri, Kairit 1997 Tartu maakond Voorema Centrum/Rattabaas
6689 Verliin, Lauri 2003 Tartu maakond
6173 Veske, Karin 1975 Tartu maakond
5798 Veske, Marina 1965 Tartu maakond
5018 Veske, Peeter 1960 Tartu maakond
5390 Veski, Janar 1981 Võru maakond
5719 Veskimeister, Jaak 1976 Harju maakond Tallinki Spordiklubi
5431 Veskimäe, Riina 1988 Harju maakond Sportland
5461 Veskimägi, Madis 1969 Pärnu maakond
5370 Vestmann, Rain 1981 Tartu maakond Hawaii Express
5720 Vetto, Vello-Verdinand 1947 Tartu maakond
5307 Vihalemm, Harri 1966 Valga maakond Ruuveni Spordiklubi
5611 Vihlver, Meelis 1970 Tartu maakond
5542 Viia, Ants 1967 Tartu maakond
6903 Viiding, Vanessa 2002 Tartu maakond
6299 Viikmaa, Illimar 1973 Valga maakond
6296 Viikmaa, Vivian 2000 Harju maakond
5664 Viilukas, Imre 1976 Võru maakond
6110 Viilukas, Ivo 1974 Harju maakond
6109 Viilukas, Siim 2003 Harju maakond
6192 Viilup, Kädi 1988 Tartu maakond
6706 Viilup, Kärt 1990 Tartu maakond Ernst & Young Baltic AS
5693 Viksi, Hillar 1966 Tartu maakond
6320 Vilbo, Aivar 1973 Rapla maakond
5882 Viljalo, Liisi 1981 Harju maakond SK Saue Tammed
6334 Vilk, Evelin 1976 Tartu maakond
5136 Vill, Ago 1966 Harju maakond
6160 Vill, Maive 1982 Valga maakond KL Valgamaa Malev
6100 Vill, Reio 2002 Valga maakond
5462 Villems, Meelis 1979 Tartu maakond Autospirit Tartu OÜ
5737 Vilu, Rene 1972 Tartu maakond
6485 Vilu, Veiko 1978 Lääne-Viru maakond
5626 Visnapuu, Siiri 1973 Harju maakond Viimsi Sport
5123 Visnapuu, Tarmo 1976 Harju maakond Viimsi Sport
6067 Visnapuu, Urmo 1975 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
6564 Visotskis, Kaido 1980 Harju maakond
5389 Vist, Marcus 2003 Harju maakond SK CFC
5386 Vist, Meelis 1977 Harju maakond
5183 Vlassov, Martin 1982 Tartu maakond
6424 Volkov, Oleg 1986 Россия
5350 Vonk, Aivar 1957 Harju maakond
6926 Vonk, Janar 1980 Harju maakond
5260 Vooder, Margus 1972 Tartu maakond
5039 Voogla, Kaido 1978 Harju maakond RedBike
6616 Voolaid, Birgit 1989 Valga maakond
5267 Voovere, Karl-Martin 2000 Tartu maakond Nordecon AS
6115 Voovere, Peeter 1973 Tartu maakond Nordecon AS
6555 Voronin, Carol 1999 Tartu maakond
6235 Voronin, Rivo 1973 Tartu maakond
6093 Vuks, Vahur 1969 Võru maakond
5210 Vutt, Virgo 1986 Tartu maakond
5238 Vuuk, Heigo 1974 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
6010 Väisanen, Pille 1970 Tartu maakond
5398 Välbe, Raivo 1972 Tartu maakond
6863 Värk, Ivo 1974 Tartu maakond Suusahullud
5284 Värnik, Ahti 1970 Tartu maakond Velomaniakid
5493 Värnik, Alar 1975 Tartu maakond Velomaniakid
5205 Värno, Margus 1976 Tartu maakond
5347 Võsu, Jaan 1969 Tartu maakond
6701 Wahlfors, Erkki 1954 Финляндия Royal Cycling Team
6452 Zahharov, Eduard 1970 Ida-Viru maakond
6717 Zaitsev, Aleksei 1962 Tartu maakond
6716 Zaitsev, Merle 1977 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
5304 Zake, Madara 1998 Латвия
5303 Zakis, Ilmars 1969 Латвия
5044 Zalupe, Kristaps 1976 Латвия OC Limbazi
5232 Zimmermann, Uno 1962 Valga maakond
5392 Zivarts, Sandis 1978 Латвия
5369 Zukker, Alar 1966 Tartu maakond Trismile
5141 Zukker, Keir 1992 Tartu maakond Trismile
5198 Ärm, Olavi 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
5014 Ärmpalu, Aare 1965 Harju maakond Ruuveni Spordiklubi
5360 Ärmpalu, Joonas 1992 Harju maakond Ruuveni Spordiklubi
6418 Ärmpalu, Rasmus 2000 Harju maakond Ruuveni Spordiklubi
5138 Õispuu, Imre 1971 Pärnu maakond
6476 Õispuu, Ingvar 1975 Harju maakond RedBike
5937 Õispuu, Joonas 2004 Harju maakond
5938 Õispuu, Toomas 1967 Harju maakond
5381 Õun, Joosep-Mattias 2003 Harju maakond
5874 Õun, Piret 1979 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
6850 Üprus, Ronald 1992 Tartu maakond Kulgur Team
5030 Šemjakin, Valeri 1949 Tartu maakond
5339 Šor, Vladimir 1979 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
6735 Švedovski, Igor 1973 Harju maakond MTÜ Krimelte Hundid
6664 Želeikin, Sergei 1965 Ida-Viru maakond
5331 Скрыто 1962 Harju maakond
5824 Скрыто 1979 Rapla maakond
6477 Скрыто 1970 Harju maakond
6478 Скрыто 1987 Harju maakond
6687 Скрыто 1986 Tartu maakond
6908 Скрыто 1983 Harju maakond

Bicycle partner

Bottecchia

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Craft Rand & Tuulberg Enervit Eesti Pagar

Supporters

Lõunakeskus Tartu Terminal G4S Maks & Moorits EY 1182.ee Põltsamaa Löfbergs Lila Bambona Viking Line Eesti Teed

Supporters

TÜ Kliinikum Ecoprint Ehitusmeister Respo Väo Paas Mariine Auto Balbiino E-Turist GMP Clubhotel Hotell Tartu Aura Keskus

Media Partners

Ajakiri Sport AjaLeht Ajakiri Jooksja Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix Raadio Elmar

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium