Участники

City Marathon

Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
Aarna, Indrek 1969 Harju maakond IMPULS Spordiklubi
Ailt, Ardi 1990 Pärnu maakond
Akenpärg, Egert 1986 Harju maakond
Anton, Arvi 1992 Tartu maakond Baltyre
Arumägi, Anti 1990 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Bachaus, Arno 1978 Tartu maakond Baltyre
Bazhin, Vladimir 1962 Россия
Borisov, Sergey 1964 Ida-Viru maakond
Castanar, Guillem 1980 Испания
Einsalu, Ants 1959 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Ernits, Ingrit 1965 Jõgeva maakond Kevek
Fjodorov, Ain 1972 Valga maakond
Forster, Christopher 1989 Катар
Frolov, Vladimir 1972 Tartu maakond
Haava, Henno 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Haldre, Henri 1978 Harju maakond SEB Pank AS
Haldre, Juhan 1979 Tartu maakond
Hanni, Margus 1997 Viljandi maakond
Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Härm, Eve 1982 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Ilp, Taavi 1983 Valga maakond Playtech Estonia OÜ
Juur, Kristjan 1982 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Juurikas, Veiko 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Järvelaid, Jano 1982 Harju maakond Elisa
Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond Päästeamet
Kaaver, Siiri 1964 Tartu maakond
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Kaljumäe, Kai 1986 Tartu maakond
Karo, Erko 1971 Harju maakond
Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
Kasekamp, Andrus 1973 Viljandi maakond Baltyre
Kaseväli, Anne 1969 Harju maakond
Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond Eesti Sportlane
Kivirüüt, Margus 1979 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Klausner, Janno 1989 Harju maakond
Kond, Kuido 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Koskaru, Meelis 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kotkas, Priit 1979 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kroon, Paavo 1985 Tartu maakond Suusahullud
Kruusa, Annely 1974 Tartu maakond TÜASK
Kruusa, Rasmus 2000 Tartu maakond
Kuchynskyi, Oleksandr 1997 Украина
Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Kukk, Raido 1976 Tartu maakond Suusahullud
Kuulberg, Heinar 1984 Tartu maakond
Kööbi, Alar 1979 Harju maakond
Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
Lepmets, Tony 1991 Tartu maakond
Lightbody, Gordon 1972 Великобритания
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Lindenberg, Ingrid 1966 Tartu maakond
Linnus, Sander 1991 Võru maakond Areal Team
Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Länik, Mari-Liis 1997 Põlva maakond KVÜÕA
Lätt, Rein 1975 Harju maakond
Lõhmus, Lauri 1982 Harju maakond
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Maidla, Margus 1973 Harju maakond Treeningpartner
Malõš, Aleksander 1983 Harju maakond
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Mazurs, Ainars 1968 Латвия 5A-Valka / LV
Meimre, Madis 1979 Harju maakond
Merelaht, Martin 2000 Tartu maakond
Mihhailov, Sergei 1983 Harju maakond
Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
Mikko, Riho 1980 Harju maakond Sutherland
Muld, Margus 1975 Harju maakond Simuna Spordiklubi
Männasoo, Toomas 1974 Harju maakond SEB Pank AS
Mölder, Joosep 1990 Jõgeva maakond
Mölder, Tauno 1986 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond
Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Niils, Laura 1992 Lääne maakond
Nikolajenko, Aleksei 1975 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
Nõmmiste, Sulev 1970 Tartu maakond Suusahullud
Ojasaar, Tauno 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Ott, Viljar 1969 Viljandi maakond
Pais, Maret 1984 Pärnu maakond
Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
Pappel, Liina-Riste 1995 Tartu maakond
Parygin, Dmitry 1974 Россия Pskov Ski Team
Pihlak, Marius 1980 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Piirak, Siim 1990 Pärnu maakond
Piire, Aare 1970 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Pikkof, Jaanis 1989 Rapla maakond Sportlove
Pikkor, Rauno 1978 Harju maakond Baltyre
Pind, Rasmus 1992 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Plaan, Erik 1982 Harju maakond
Poopuu, Peeter 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Praks, Kärt 1990 Rapla maakond Merevägi
Purret, Marko 1990 Tartu maakond
Puu, Henno 1974 Harju maakond AT Sport OÜ
Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
Pärnala, Tõnis 1990 Tartu maakond
Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
Pääsik, Priit 1973 Tartu maakond
Põldmaa, Alo 1987 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Rei, Tarmo 1971 Harju maakond SK CFC
Reinson, Mart 1981 Harju maakond Sportlove
Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Robberts, Simon 1986 Бельгия
Roomet, Heiki 1977 Harju maakond
Roosaare, Jaak 1982 Harju maakond
Roosve, Gundo 1981 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
Roots, Anto 1971 Tartu maakond
Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
Ruut, Jaanus 1981 Viljandi maakond Jane Salumäe Maratonikool
Salum, Siim 1985 Tartu maakond SK Keremeister
Salundi, Seidy 1992 Tartu maakond Baltic Agro Team
Sammelselg, Andre 1998 Harju maakond
Saviir, Janar 1981 Tartu maakond
Savisikk, Kristjan 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Schmidt, Vladimir 1982 Harju maakond
Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
Siimsaare, Tarmo 1981 Tartu maakond OK Võru
Skolozhabskyy, Oleksandr 1975 Ida-Viru maakond
Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Stolfot, Ivo 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Sumberg, Janek 1975 Valga maakond
Talviste, Sten 1986 Harju maakond
Tamm, Margus 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Tammemäe, Joosep 1990 Viljandi maakond Baltyre
Tammemäe, Kaupo 1995 Viljandi maakond Baltyre
Teeväli, Leili 1946 Tartu maakond SK ProRunner
Teras, Andero 1990 Tartu maakond
Tiikoja, Heiki 1981 Harju maakond
Toomsalu, Ilmar 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Tuula-Fjodorov, Reeda 1977 Harju maakond Eesti Sportlane
Tõnisson, Neeme 1971 Tartu maakond
Tõruvere, Kaarel 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tühis, Anneli 1976 Harju maakond Täppsportlased
Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
Uffert, Mihkel 1993 Valga maakond DNF Cycling Team
Uffert, Venno 2000 Valga maakond
Vahtra, Tõnu 1986 Tartu maakond Trismile
Valdmaa, Risto 1977 Viljandi maakond
Valgur, Gunnar 1989 Viljandi maakond FNT Spordiklubi
Veeret, Andreas 1985 Tartu maakond
Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Viispert, Ando 1976 Tartu maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
Zirnask, Villu 1966 Harju maakond
Скрыто 1972 Tartu maakond
Скрыто 1987 Tartu maakond
Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
Aas, Andres 1977 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Aas, Jürgen 2005 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Altmäe, Caroliina 1985 Pärnu maakond
Arras, Liis 1992 Tartu maakond
Birk, Anna-Liisa 1990 Tartu maakond KL Tartu malev
Broekstra, Jaap 1990 Голландия
Broekstra, Reinder 1988 Голландия
Celadin, Jindrich 1978 Чехия
Denisov, Andrey 1972 Россия Pskov Ski Team
Didych, Vasyl 1969 Украина
Eensaar, Teele 1975 Tartu maakond OK Ilves
Erit, Kadri 1989 Tartu maakond
Ernits, Anneli 1976 Tartu maakond
Filatov, Elen 1990 Tartu maakond
Gold, Ragle 1984 Harju maakond
Golovin, Alexander 1989 Россия
Golubeva, Kristina 1980 Ida-Viru maakond
Guzman, Anna 1986 Harju maakond
Heiberg, Sven 1977 Tartu maakond
Heinaru, Maris 1979 Harju maakond Treeningpartner
Heliste, Ermo 1993 Harju maakond
Helstein, Kaari 1981 Jõgeva maakond Baltic Agro Team
Hermet, Jarno 1972 Tartu maakond
Hütt, Kristo 1980 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Jaamu, Roland 1992 Harju maakond
Jaeski, Kerttrud 1993 Harju maakond Baltic Agro Team
Janke, Sigrid 1972 Viljandi maakond
Joasaar, Imbi 1958 Harju maakond
Joost, Kristjan 1993 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kaaver, Jaano 1964 Tartu maakond
Kaju, Indrek 1982 Tartu maakond
Kale, Merle 1975 Harju maakond Areal Team
Kaljuste, Ergo 1991 Harju maakond
Kalle, Rein 1975 Põlva maakond Keskkonnaamet
Kallion, Reiko 1979 Tartu maakond
Kallis, Joel 1982 Valga maakond
Kamenik, Henari 1989 Põlva maakond Üliõpilaste Selts Raimla
Kankainen, Jussi 1984 Финляндия
Karm, Karlis 1988 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Kasemaa, Janno 1979 Ida-Viru maakond SEB Pank AS
Kaseväli, Anne 1969 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Kiidjärv, Ralf 1992 Tartu maakond
Kiipus, Catry 1981 Harju maakond LHV
Kiivit, Lauri 1976 Tartu maakond
Kinnunen, Joni 1988 Финляндия Paloässät Oy
Kirs, Hanna-Mari 1990 Harju maakond
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kitt, Robert 1977 Harju maakond Trismile
Kivari, Andrus 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kivimäe, Raul 1981 Harju maakond Kulgur Team
Kivisikk, Risto 1979 Harju maakond
Kivisoo, Erle 1985 Tartu maakond
Koik, Kaire 1976 Harju maakond Porter Racing
Koik, Meelis 1974 Harju maakond Porter Racing
Koitne, Kaarel 1989 Harju maakond Danske Bank
Kokk, Kristjan-Erik 1982 Harju maakond Suusahullud
Kolk, Jevgenia 1993 Harju maakond
Kommusaar, Mait 1984 Tartu maakond
Korventausta, Valtteri 1989 Финляндия Paloässät Oy
Kosk, Meelis 1985 Harju maakond
Kovanen, Kai 1976 Финляндия
Kraam, Sulev 1980 Harju maakond Finestmedia AS
Krauklis, Vairis 1953 Латвия 5A-Valka / LV
Krull, Tauno 1982 Harju maakond
Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kukk, Katrin 1991 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kulbas, Renee 1976 Harju maakond
Kull, Aet 1964 Harju maakond
Kunnus, Liina 1987 Harju maakond
Kupper, Ave 1974 Tartu maakond
Kurvits, Karmo 1986 Tartu maakond
Künnapas, Lembit 1966 Pärnu maakond
Laas, Ingmar 1994 Tartu maakond
Laitinen, Elli 1989 Финляндия
Langus, Liisi 1985 Tartu maakond
Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Laur, Marko 1978 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
Lavrikov, Viktor 1961 Россия
Lebedinskii, Dmitrii 1977 Россия Pskov Ski Team
Lehis, Kadri-Ann 1991 Viljandi maakond
Lepik, Gea 1989 Tartu maakond
Lepik, Raul 1980 Valga maakond MiSiMe MTÜ
Liin, Alar 1978 Tartu maakond
Lillend, Allan 1980 Harju maakond
Liukkonen, Jani 1986 Финляндия
Lushnei, Hryhorii 1974 Украина
Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
Maidla, Marke 1978 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Makarova, Natalja 1963 Tartu maakond
Maki-Kulmala, Elmeri 1989 Финляндия
Maks, Meelis 1970 Tartu maakond
Merilo, Margus 1985 Harju maakond
Mets, Meeli 1984 Võru maakond
Metskaev, Helger 1983 Võru maakond
Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
Metsvaht, Hanna Kadri 1995 Tartu maakond
Mey, Tea 1974 Tartu maakond SK ProRunner
Mikulova, Olga 1986 Латвия
Muld, Triin 1979 Harju maakond Simuna Spordiklubi
Mumm, Karl 1985 Tartu maakond
Muru, Taavi 1985 Tartu maakond KVÜÕA
Murumets, Priit 1979 Harju maakond
Muuli, Viktor 1966 Tartu maakond
Männiste, Moonika 1977 Tartu maakond
Nenonen, Niina 1988 Финляндия
Nenonen, Sami 1989 Финляндия
Nigulas, Harles 1980 Tartu maakond Kulgur Team
Niinepuu, Carmen 1998 Harju maakond Tartu Ülikool
Nikolajev, Raimo 1981 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Nikolajev, Raul 1975 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Nilp, Liia 1979 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Nykänen, Jana 1990 Harju maakond
Nykänen, Tuuli 1990 Финляндия
Nõmmik, Argo 1984 Harju maakond
Ojalill, Maarja 1990 Viljandi maakond
Ojanurme, Rait 1983 Tartu maakond
Ojasoon, Ave 1987 Harju maakond SK CFC
Oopkaup, Kristjan 1985 Tartu maakond Üliõpilaste Selts Raimla
Orhidejev, Sander 1987 Harju maakond
Ots, Ave 1991 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Paesüld, Harles 1974 Harju maakond
Pajur, Maris 1986 Harju maakond
Palu, Kairi 1974 Harju maakond
Paluoja, Madis 1970 Tartu maakond Trismile
Paulov, Aare 1976 Tartu maakond Ikodor AS
Pavlenkov, Oleg 1970 Россия
Peterkopf, Indrek 1970 Tartu maakond
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Pohla, Marek 1980 Harju maakond
Pure, Nils 1969 Tartu maakond
Pärna, Katri 1989 Tartu maakond
Pärna, Kaur 1987 Tartu maakond
Põdra, Priit 1985 Jõgeva maakond
Põldoja, Alar 1968 Tartu maakond
Põllukivi, Ragnar 1976 Harju maakond
Raid, Jarno 1981 Tartu maakond
Ranniku, Lii 1973 Tartu maakond
Repkin, Peter 1971 Tartu maakond
Riismaa, Tiit 1949 Harju maakond
Roos, Esther 1969 Германия
Roosi, Hardi 1997 Tartu maakond
Ruul, Werner 1992 Tartu maakond
Saar, Kristjan 1981 Harju maakond Lival Sport
Saarniit, Sander 1992 Võru maakond
Saksa, Tuuli 1982 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Saluveer, Erki 1980 Tartu maakond
Savi, Alo 1981 Põlva maakond
Savolainen, Heikki 1986 Tartu maakond Flexoil OÜ
Semykin, Alexey 1978 Ida-Viru maakond
Seskens, Leons 1956 Латвия 5A-Valka / LV
Sild, Marite 1996 Tartu maakond
Sjöstedt, Arttu 1984 Финляндия Paloässät Oy
Skliar, Yevheniia 1993 Украина
Soosaar, Andres 1949 Viljandi maakond
Stsenov, Gleb 1986 Tartu maakond
Stutz, Urs 1980 Швейцария
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Sulkama, Jere 1978 Финляндия Paloässät Oy
Sõõro, Lauri 1978 Tartu maakond
Talpsep, Kaur 1981 Harju maakond
Tammaru, Ave 1987 Tartu maakond
Tammaru, Bruno 1974 Harju maakond
Tammik, Jelena 1971 Järva maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Tammik, Silver 1979 Harju maakond
Tammsaar, Kristjan 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tart, Allan 1982 Harju maakond
Tartes, Tiimar 1982 Tartu maakond
Telgmaa, Piret 1973 Tartu maakond Trismile
Tenisson, Vaido 1965 Jõgeva maakond A. Le Coq
Tiido, Taavi 1992 Viljandi maakond
Toim, Allan 1955 Harju maakond SportID
Tolmachev, Stanislav 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tomak, Tarmo 1975 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
Toom, Markus 1978 Tartu maakond Ravimiamet
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Treier, Edgari 1977 Tartu maakond
Tuul, Teesi 1999 Viljandi maakond SE Põhjakotkas Viljandi
Tõnisson, Ain 1971 Tartu maakond
Türn, Toomas 1977 Tartu maakond
Tšernjuk, Mart 1984 Tartu maakond
Uffert, Mihkel 1993 Valga maakond
Uibo, Kristina 1974 Harju maakond Eesti Sportlane
Uibo, Rete-Keyt 1996 Tartu maakond
Uiboleht, Kaire 1977 Võru maakond Võru Suusaklubi
Uiboleht, Kalle 1971 Võru maakond Võru Suusaklubi
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Unt, Ivar 1977 Valga maakond Maanteeamet
Urmann, Kait 1983 Tartu maakond
Vaan, Ando 1991 Tartu maakond
Vaikjärv, Marge 1989 Tartu maakond Tartu Ülikool
Vaino, Evi 1950 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Valgmäe, Taavi 1988 Jõgeva maakond Viimsi Sport
Vares, Kristjan 1980 Valga maakond Viljandi VAK Staier
Varikov, Aleksandr 1983 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Varikov, Karin 1984 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Veberson, Ene 1969 Põlva maakond
Vellerind, Rain 1965 Harju maakond
Vernik, Uku 1993 Tartu maakond Trismile
Vestung, Rauno 1974 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Viltsin, Andris 1973 Harju maakond Spordiklubi IKS
Võik, Juhani 1990 Tartu maakond
Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond
Õun, Piret 1979 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Õunap, Piret 1966 Tartu maakond
Šalkauskas, Deniss 1998 Tartu maakond
Šerstjuk, Jevgeni 1990 Harju maakond AS G4S Eesti
Скрыто 1974 Harju maakond
Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
Adov, Liina 1988 Tartu maakond
Alliksaar, Janeli 2002 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
Almre, Alo 1964 Viljandi maakond
Almre, Marge 1970 Viljandi maakond
Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Ariva, Lilian 1978 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Arras, Liis 1992 Tartu maakond
Dainis, Andris 1949 Латвия 5A-Valka / LV
Dmitriev, Denis 1989 Harju maakond
Eher, Albert 1962 Ida-Viru maakond
Goldberg, Kristo 1996 Tartu maakond
Haabma, Alar 1960 Rapla maakond EWK
Haabma, Mairit 1977 Põlva maakond
Haube, Veljo 1961 Harju maakond
Hein, Janika 1974 Tartu maakond
Hlebnikov, Aleksandr 1971 Harju maakond
Ilves, Martin 1982 Tartu maakond
Indriko, Ivo 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Jalajas, Joosep 2003 Tartu maakond
Janke, Maido 1983 Viljandi maakond
Janke, Ülle 1965 Viljandi maakond
Jansen, Marian 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Jeenas, Monika 1969 Harju maakond
Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Juss, Triin 1992 Harju maakond
Justus, Anneli 1978 Tartu maakond
Järve, Märt 2004 Tartu maakond
Järve, Nora 2006 Tartu maakond
Jõeleht, Lauri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Jõgeda, Evelin 1971 Tartu maakond
Jõgi, Ailo 1980 Tartu maakond
Jõgisalu, Liisa 1982 Harju maakond
Jürgenson, Andres 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kane, Rein 1945 Harju maakond
Kann, Andres 1961 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kariste, Kaido 1985 Tartu maakond BIGBANK AS
Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Kask, Siret 1980 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kattai, Roman 1966 Tartu maakond 1. Jalaväebrigaad
Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Kert, Kullar 1984 Tartu maakond
Kiigemägi, Laidi 1967 Tartu maakond
Kimmer, Kelly-Claudia 1995 Harju maakond
Kippasto, Kadri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kisand, Marika 1971 Tartu maakond
Kivari, Rasmus 2005 Tartu maakond
Kivi, Aivar 1974 Ida-Viru maakond
Kivi, Kristel 1973 Tartu maakond
Kodres, Rasmus 1991 Viljandi maakond
Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Kongi, Aimar 1983 Tartu maakond KRC Ehitus
Koobak, Sander 2007 Võru maakond Võru Spordikeskus
Kotter, Avo 1963 Tartu maakond Scania Eesti AS
Krastinsh, Aivars 1961 Латвия 5A-Valka / LV
Krindal, Tea 1990 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kroll, Kätlin 1988 Lääne-Viru maakond
Kruusimägi, Marge 1957 Lääne-Viru maakond
Kuldmäe, Ain 1980 Tartu maakond
Kuntus, Karl 1986 Tartu maakond
Kurg, Eke 1966 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Kurm, Kevin 1993 Tartu maakond
Kurvits, Taivo 1975 Tartu maakond
Kutsar, Grete 1990 Tartu maakond
Käsper, Liis 1988 Viljandi maakond
Köörna, Liis 1983 Harju maakond SK ProRunner
Kütt, Avo 1963 Võru maakond
Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
Kütt, Silver 1967 Tartu maakond
Küüsmaa, Anne 1956 Harju maakond
Laanjõe, Aili 1954 Põlva maakond
Lahesoo, Evelin 1982 Tartu maakond
Laks, Maarika 1985 Harju maakond
Lall, Imre 1978 Tartu maakond
Laul, Getter 1985 Tartu maakond
Laur, Mikk 1986 Võru maakond
Leiger-Suurvärav, Tiina 1988 Harju maakond
Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
Lelle, Silvar 1969 Valga maakond
Lementa, Mario 1982 Tartu maakond
Lemsalu, Katrin 1978 Tartu maakond
Leola, Heily 1980 Tartu maakond
Lepberg, Rein 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Lepik, Jane 1978 Tartu maakond
Lepp, Anne-Liis 1991 Tartu maakond
Leppik, Gennadi 1954 Tartu maakond Päästeamet
Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Liivakant, Merli 1972 Tartu maakond
Lilla, Ivar 1963 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Lilla, Sven 1989 Tartu maakond VÕIMLA Spordiklubi
Lillemets, Liis 1992 Tartu maakond
Lillemägi, Kristi 1980 Harju maakond
Lillo, Indrek 1977 Harju maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
Lorenz, Katariina 2002 Tartu maakond
Lorenz, Kristiina-Maria 1974 Tartu maakond
Lukas, Orm Leopold 2004 Tartu maakond TÜASK
Luts, Ahti 1972 Tartu maakond
Luts, Robin 1996 Tartu maakond
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq
Maasing, Marko 1974 Tartu maakond Ikodor AS
Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
Maidla, Margit 1976 Harju maakond
Maisväli, Maila 1963 Tartu maakond
Maksimov, Andrei 1975 Harju maakond
Maripuu, Relika 1983 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Martoja, Reelika 1994 Harju maakond
Mednis, Vilis 1951 Латвия 5A-Valka / LV
Mei, Kätlin 1981 Финляндия
Meier, Tarmo 1981 Tartu maakond
Miljukov, Esko 1979 Tartu maakond
Muiso, Merje 1974 Harju maakond Rahandusministeerium
Murrand, Hanno 1969 Tartu maakond
Muuli, Maarika 1982 Tartu maakond
Mäesalu, Heiki 1961 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Märtmann, Helina 1985 Tartu maakond Baltic Agro Team
Naaris, Aivar 1961 Tartu maakond
Nilp, Tiina 1957 Tartu maakond
Nool, Jürgen 1986 Tartu maakond Baltic Agro Team
Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
Nõmmiste, Kalev 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Karel 2004 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Maris 2002 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Ogibalova, Olga 1962 Harju maakond
Ojalaid, Silver 1968 Tartu maakond
Ossipova, Diana 1995 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Otsa, Kaja 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Pajula, Dan-Markkus 1997 Harju maakond
Palm, Kristjan 1990 Lääne-Viru maakond
Paluoja, Elleka 1979 Jõgeva maakond
Parksepp, Marko 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Pedosk, Kaupo 1982 Tartu maakond
Peterson, Ester 1972 Valga maakond Valga Motoklubi
Plaado, Arvo 1966 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Porokhov, Maksim 1982 Россия
Praakli, Kristiina 1977 Tartu maakond
Pruul, Signe 1983 Tartu maakond
Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Putan, Veera 1965 Ida-Viru maakond
Puusaar, Sulev 1966 Tartu maakond
Pähkel, Julia 1983 Harju maakond
Pähn, Eleri 1988 Tartu maakond
Pärnamägi, Agnes 1980 Harju maakond
Pärtelpoeg, Karin 2005 Tartu maakond
Raimets, Heiki 1966 Jõgeva maakond
Randoja, Renda 1972 Tartu maakond
Rapper, Kristiina 1970 Harju maakond
Raudsep, Liisi 1991 Harju maakond AS G4S Eesti
Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond TMB Element SK
Rea, Jaan 1979 Tartu maakond
Rebane, Piret 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Rebane, Tiit 1978 Harju maakond Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Reedi, Elina 1968 Harju maakond
Reinoja, Margus 1969 Tartu maakond
Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
Reka, Yulia 1989 Harju maakond
Remmelg, Sten 1983 Ida-Viru maakond
Riipus, Ingrid 1980 Jõgeva maakond
Riives, Aire 1971 Tartu maakond
Rogova, Olga 1982 Harju maakond
Rosenberg, Tiit 1946 Tartu maakond Tartu Ülikool
Rumm, Anneli 1967 Harju maakond
Saar, Siim 1990 Tartu maakond
Saare, Merilin 1987 Tartu maakond
Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
Saaring, Juhan 1990 Tartu maakond
Saarmann, Liisi 1994 Tartu maakond
Saarniit, Ivo 1981 Tartu maakond
Sahharov, Dmitri 1979 Ida-Viru maakond
Sahku, Silver 1968 Tartu maakond
Salus, Ardi 1972 Tartu maakond
Samajauskas, Ronaldas 1969 Латвия
Saviauk, Kristjan 1982 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Schihalejev, Rein 1973 Tartu maakond
Seli, Anti 1973 Tartu maakond
Sepp, Gerd Eston 1999 Saare maakond
Sihver, Enn 1959 Viljandi maakond
Sirkel, Aino 1945 Tartu maakond
Soidla, Janar 1974 Harju maakond
Soodla, Vaido 1981 Tartu maakond
Soom, Pärja 1954 Tartu maakond OMNIVA SK
Soomets, Risse 1986 Tartu maakond
Soone, Ain 1974 Harju maakond
Soonsein, Maris 1981 Tartu maakond
Spilevoi, Helena 1986 Tartu maakond
Stamm, Reigo 1982 Valga maakond Combiwood OÜ
Sulg, Tarmo 1978 Tartu maakond
Säre, Kristiina 1976 Harju maakond
Sõna, Siiri 1971 Tartu maakond
Tamm, Kaimar 2002 Viljandi maakond
Tamm, Kardo 2006 Viljandi maakond
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tammert-Müürsepp, Triin 1980 Tartu maakond
Tammesoo, Andres 1975 Harju maakond
Tannik, Priit 1971 Harju maakond Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor
Tark, Vaike 1954 Tartu maakond
Tell, Jaan 1983 Tartu maakond TMB Element SK
Telling, Alo 1984 Tartu maakond Enics Eesti AS
Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Tiidumaa, Asko 1974 Tartu maakond
Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tiisler, Kaspar 2006 Tartu maakond TÜASK
Tiisler, Toomas 1973 Tartu maakond
Tinn, Aare 1960 Tartu maakond
Tolmane, Beate 2007 Латвия kmsbp.lv/Jurmala
Tolmanis, Didzis 1981 Латвия kmsbp.lv/Jurmala
Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond Suusahullud
Toom, Tarmo 1979 Harju maakond
Tootsi, Jaano 1965 Tartu maakond
Trolla, Signe 1984 Võru maakond Võru Spordikeskus
Troon, Laivi 1983 Tartu maakond A. Le Coq
Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
Truus, Karin 1969 Tartu maakond Ikodor AS
Tuulpärg, Madis 1972 Harju maakond
Tuvik, Jüri 1989 Tartu maakond
Tättar, Aveli 1996 Valga maakond
Tõnisson, Tambet 1975 Harju maakond
Tölp, Signe 1975 Tartu maakond
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Andres Luka 2007 Tartu maakond
Unt, Estelle 1984 Tartu maakond Baltic Agro Team
Urgand, Ülla 1978 Põlva maakond
Uueni, Liivo 1977 Lääne-Viru maakond
Vahtla, Aili Monika 1988 Tartu maakond
Vald, Vaino 1950 Tartu maakond
Vanatoa, Madis 1989 Tartu maakond Team NOBE
Varik, Kristi 1983 Tartu maakond
Verev, Geio 1991 Tartu maakond AMV Grupp OÜ
Veskimeister, Jaak 1976 Harju maakond Tallinki Spordiklubi
Vestla, Helen 1989 Tartu maakond
Viiklaid, Marek 1975 Harju maakond
Vilk, Evelin 1976 Tartu maakond
Vilman, Egle 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Vitko, Alina 2000 Ida-Viru maakond
Volt, Andželika 1992 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Voovere, Karl-Martin 2000 Tartu maakond Embach
Vucans, Igors 1979 Латвия
Weber, Mart 1991 Tartu maakond
Williams, Relika 1981 Tartu maakond
Zahharova, Oksana 1980 Tartu maakond
Zimmermann, Meelis 1968 Harju maakond
Ülpri, Virgi 2000 Põlva maakond
Скрыто 1991 Tartu maakond

Running partner

Mizuno

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Eesti Pagar Embach Mariine Auto

Supporters

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Bambona Eesti Teed

Supporters

Ehitusmeister Respo Balbiino Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre

Media Partners

Scanpix Ma Olen Rattur

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Kultuuriministeerium