Участники

City Marathon

Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
Arumägi, Anti 1990 Hiiu maakond Tallinna Lennujaama SK
Baranovski, Sergei 1982 Белоруссия
Bazhin, Vladimir 1962 Россия
Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Borisov, Sergey 1964 Ida-Viru maakond
Frolov, Vladimir 1972 Tartu maakond
Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond Päästeamet
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Kaldmäe, Kevin 1992 Võru maakond Graanul Invest AS
Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond
Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
Kimmel, Veljo 1965 Tartu maakond
Krauklis, Vairis 1953 Латвия 5A-Valka / LV
Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Linnus, Sander 1991 Põlva maakond Areal Team
Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Loost, Raivo 1979 Tartu maakond AS G4S Eesti
Luht, Risto 1985 Ida-Viru maakond
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
Miljan, Egert 1992 Harju maakond AS G4S Eesti
Murumets, Priit 1979 Harju maakond
Muuli, Viktor 1966 Tartu maakond
Männasoo, Toomas 1974 Harju maakond SEB Pank AS
Männik, Jaanus 1979 Harju maakond
Müür, Maik 1987 Tartu maakond KL Tartu malev
Neidra, Rainer 1991 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Nellis, Taimo 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond
Normak, Argo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Oja, Hannes 1973 Harju maakond
Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
Parygin, Dmitry 1974 Россия Pskov Ski Team
Pedai, Andrus 1972 Harju maakond SK ProRunner
Pehk, Kaarel 1982 Tartu maakond Klubi Püha Loomaaed
Poopuu, Peeter 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Purret, Martin 1999 Tartu maakond
Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
Ratassepp, Margus 1980 Harju maakond
Raud, Ragnar 1982 Rapla maakond
Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Salum, Siim 1985 Tartu maakond SK Keremeister
Saupõld, Tauri 1988 Harju maakond
Saviir, Janar 1981 Tartu maakond
Savisikk, Kristjan 1985 Hiiu maakond Tallinna Lennujaama SK
Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Sulg, Tarmo 1978 Tartu maakond
Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond
Teeväli, Leili 1946 Tartu maakond SK ProRunner
Tühis, Anneli 1976 Harju maakond Täppsportlased
Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
Türna, Siim 1985 Võru maakond
Vaiksaar, Mait 1983 Tartu maakond
Vana, Janek 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Veemees, Ain 1979 Valga maakond Karupesa Team
Veide, Hannes 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Viispert, Ando 1976 Tartu maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
Zirk, Kunnar 1976 Tartu maakond AS G4S Eesti
Širokov, Juri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
Aas, Andres 1977 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Alvre, Piret 1990 Harju maakond
Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq
Borisova, Tatiana 1969 Ida-Viru maakond
Ekholm, Elmar 1966 Tartu maakond
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Hallik, Anne 1970 Lääne-Viru maakond
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Kiivit, Lauri 1976 Tartu maakond
Kipper-Luht, Kirge 1981 Финляндия
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Laht, Tarmo 1965 Tartu maakond A. Le Coq
Liin, Alar 1978 Tartu maakond
Lillend, Allan 1980 Harju maakond
Lillo, Indrek 1977 Harju maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
Luts, Ahti 1972 Tartu maakond
Lõoke, Alo 1984 Harju maakond SK Toonus
Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
Muug, Jaak 1972 Tartu maakond
Nurk, Talis 1982 Tartu maakond
Nõmmik, Argo 1984 Harju maakond
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
Saksa, Tuuli 1982 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Seskena, Signe 1989 Латвия 5A-Valka / LV
Seskens, Leons 1956 Латвия 5A-Valka / LV
Skolozhabskyy, Oleksandr 1975 Ida-Viru maakond
Tammaru, Bruno 1974 Harju maakond
Tenisson, Vaido 1965 Tartu maakond A. Le Coq
Uibo, Kristina 1974 Harju maakond Eesti Sportlane
Vaiknemets, Jaak 1979 Tartu maakond
Veelain, Ermo 1962 Harju maakond Päästeamet
Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Ariva, Lilian 1978 Tartu maakond
Belov, Roman 1981 Tartu maakond
Dainis, Andris 1949 Латвия 5A-Valka / LV
Hiienõmm, Viljar 1969 Harju maakond Täppsportlased
Illing, Sven 1979 Tartu maakond Trismile
Kaasik, Lea 1974 Jõgeva maakond
Kallis, Joel 1982 Valga maakond
Kane, Rein 1945 Harju maakond
Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Klimova, Luize-Ingrid 1989 Tartu maakond
Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Lelumees, Toomas 1965 Tartu maakond
Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
Lorenz, Katariina 2002 Tartu maakond
Luide, Jaak 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Luts, Robin 1996 Tartu maakond
Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq
Mednis, Vilis 1951 Латвия 5A-Valka / LV
Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
Paas, Raili 1979 Tartu maakond
Peterson, Ester 1972 Valga maakond Valga Motoklubi
Põllukivi, Ragnar 1976 Harju maakond
Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
Reinberg, Janno 1973 Tartu maakond AS G4S Eesti
Reinberg, Karin 1974 Tartu maakond AS G4S Eesti
Reinoja, Margus 1969 Tartu maakond
Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
Safonova, Anastassia 1987 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Sirkel, Aino 1945 Tartu maakond
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tammik, Jelena 1971 Harju maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Tell, Jaan 1983 Tartu maakond TMB Element OÜ
Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Vehlmann, Jaan 1945 Harju maakond JK Hermes
Vestung, Rauno 1974 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Virts, Oksana 1977 Harju maakond
Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
Kaarjärv, Martin 1951 Harju maakond Veeteede Amet
Küüsmaa, Anne 1956 Harju maakond
Lahesoo, Evelin 1982 Tartu maakond
Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Lorenz, Kristiina-Maria 1974 Tartu maakond
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Tark, Vaike 1954 Tartu maakond
Troon, Laivi 1983 Tartu maakond A. Le Coq
Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
Vald, Vaino 1950 Valga maakond

Running partner

Mizuno

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Craft Enervit Eesti Pagar

Supporters

Lõunakeskus Tartu Terminal G4S Maks & Moorits EY Põltsamaa Löfbergs Lila Bambona Viking Line Eesti Teed Synlab

Supporters

Ehitusmeister Respo Mariine Auto Balbiino E-Turist Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre Valio

Media Partners

Ajakiri Sport AjaLeht Ajakiri Jooksja Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix Raadio Elmar

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium