Участники

Friday Night Run

Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
Aasmäe, Anete 2001 Tartu maakond
Adamson, Andrias 2001 Jõgeva maakond
Airasmaa, Iina 1995 Финляндия
Arnover, Diana 2001 Harju maakond
Ats, Marii-Eliise 2006 Tartu maakond
Bidzanova, Ksenija 1990 Tartu maakond
Edela, Ketlin 1986 Tartu maakond Sportland
Ehandi, Silver 1996 Harju maakond
Ehrlich, Maris 1985 Tartu maakond BALTDEFCOL
Elmik, Kattri 1990 Tartu maakond
Fatejeva, Inga 1988 Võru maakond
Gamerz, Crazy 2004 Tartu maakond TÜASK
Goldberg, Kristo 1996 Tartu maakond
Hakmann, Liis 2002 Tartu maakond
Hanni, Margus 1997 Viljandi maakond
Helerand, Triin 1987 Põlva maakond
Hsieh, Hsing-Yin 1967 Тайвань, провинция Китая
Hulkko, Aire 1974 Valga maakond
Jakobson, Evelina 2004 Harju maakond
Jakobson, Janika 1970 Tartu maakond Arctic Sport Club
Jakobson, Riina 1999 Harju maakond
Jallai, Karry Jallai 1994 Põlva maakond Mapri Ehitus OÜ
Janisoo, Helen 1992 Viljandi maakond
Johanson, Kristi 1978 Põlva maakond Eesti Tõukerattaliit
Johanson, Lisette 2003 Võru maakond
Juntson, Ülle 1976 Tartu maakond
Juus, Jane 1997 Tartu maakond
Juus, Janek 2005 Tartu maakond
Järvpõld, Rein 1997 Võru maakond
Jõul, Piret 1973 Tartu maakond
Jürgenson, Laura 1998 Harju maakond
Kaarmaa, Kristelle 1982 Ida-Viru maakond
Kaeramaa, Kaarel-Paulus 1996 Tartu maakond
Kahr, Triin 1994 Tartu maakond
Kahri, Laura 1999 Võru maakond
Kaldma, Liina 1979 Ida-Viru maakond Telia SK
Kalle, Rein 1975 Põlva maakond Keskkonnaamet
Kallip, Anneli 1983 Tartu maakond
Kanarik, Kristi 1993 Tartu maakond
Kangro, Hendrik 1979 Tartu maakond
Karindi, Jaanika 1986 Tartu maakond
Karri, Katrin 1990 Tartu maakond
Kask, Siret 1980 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Keba, Andres 1974 Harju maakond
Kerna, Marko 1988 Tartu maakond KL Tartu malev
Kesa, Kelit 2008 Jõgeva maakond
Keskküla, Merily 2000 Tartu maakond Tartu Uisukool
Kesvatera, Krista 1982 Tartu maakond Telia SK
Kilk, Aron-Sven 2001 Jõgeva maakond
Kisand, Marika 1971 Tartu maakond
Kivi, Marti 1995 Tartu maakond
Kivi, Rasmus 2007 Jõgeva maakond
Kivi, Saale 1971 Jõgeva maakond
Kivila, Roland 2008 Tartu maakond
Klaar, Külliki 1976 Tartu maakond
Koemets, Mari-Liis 1995 Tartu maakond
Koller, Annemari 2000 Jõgeva maakond
Kond, Kuido 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Koppel, Karmen 1993 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Korpenkov, Jana 2004 Tartu maakond
Krehov, Milvi 1990 Tartu maakond
Kruk, Kristjan 2001 Tartu maakond
Kruusmaa, Eero 1992 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
Kukin, Kelly 1994 Valga maakond SportID
Kupper, Ave 1974 Tartu maakond
Kurašin, Mihhail 1985 Tartu maakond
Kuslap, Markus 1997 Tartu maakond
Kuuskme, Kaur-Mattias 2009 Harju maakond
Kuzemtšenko, Liina 1987 Tartu maakond
Kääri, Geir-Kristjan 2007 Tartu maakond
Kõdar, Kristiina 1982 Tartu maakond
Kõiv, Anne-Ly 1988 Jõgeva maakond
Kõiv, Sven 1995 Tartu maakond
Kõre, Aivar 1964 Harju maakond
Kõre, Lea 1961 Harju maakond
Küüsmaa, Anne 1956 Harju maakond
Laaneser, Lauri 1988 Tartu maakond
Laanoja, Maarja 1987 Tartu maakond
Laansoo, Regina 1995 Tartu maakond
Lahesoo, Evelin 1982 Tartu maakond
Laidmets, Hilda 2005 Tartu maakond
Lainurm, Martti 1986 Tartu maakond
Leedo, Margus 1990 Harju maakond
Leek, Margus 1958 Tartu maakond
Leemet, Markus 1997 Harju maakond
Lepamets, Janeli 1989 Põlva maakond SportID
Leppik, Kelly 1998 Tartu maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
Liiva, Margit 1996 Tartu maakond
Lobjakas, Wiljar 1997 Harju maakond
Lomp, Kaisa 1993 Tartu maakond
Lond, Ulvi 1967 Tartu maakond
Lopsik, Mariliis 1996 Ida-Viru maakond Eesti Maaülikool
Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
Lorenz, Katariina 2002 Tartu maakond
Lorenz, Kristiina-Maria 1974 Tartu maakond
Lorits, Lea 1962 Jõgeva maakond
Luik, Märt 1992 Tartu maakond HANZA Tartu team
Lõhmus, Märt 2011 Tartu maakond FC Helios
Lõhmus, Triin 1985 Tartu maakond EÜS Põhjala
Matkur, Oliver 1985 Harju maakond
Meedla, Reivo 2005 Tartu maakond
Mei, Kätlin 1981 Финляндия
Meltsas, Veiko 1974 Harju maakond
Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
Meus, Kaidi 1988 Tartu maakond
Miil, Dagmar 1980 Tartu maakond
Miil, Margit 1959 Tartu maakond
Mikk, Helena 1992 Tartu maakond
Mirka, Jaanika 1982 Põlva maakond
Moks, Raine 1985 Tartu maakond
Mutli, Andrus 1969 Tartu maakond
Mäe, Kristiina 1975 Tartu maakond
Märs, Merle 1973 Tartu maakond
Mõtsar, Ain 1997 Tartu maakond 1. Jalaväebrigaad-Scoutspataljon
Mölder, Hanna-Liisa 2000 Jõgeva maakond
Möller, Martin 1981 Tartu maakond
Mühlberg, Markus Louis 1998 Harju maakond
Nagelmaa, Kairi 1987 Põlva maakond
Niine, Ragnar 1990 Harju maakond 1. Jalaväebrigaad-Scoutspataljon
Niinepuu, Carmen 1998 Harju maakond Tartu Ülikool
Nooska, Triin 1982 Tartu maakond
Novikov, Daniil 1981 Tartu maakond
Ojala, Marko 1986 Tartu maakond
Ojaperv, Ene 1970 Tartu maakond Tartu Vangla
Ojasoo, Ederi 1981 Tartu maakond
Olesk, Brita 1994 Tartu maakond
Opmann, Kristina 1985 Tartu maakond
Orusalu, Katrina 1981 Harju maakond
Ots, Aivar 1969 Tartu maakond
Ots, Anu 1968 Tartu maakond
Pabusk, Marko 1990 Tartu maakond
Paddernik, Helen 1996 Pärnu maakond
Paluoja, Annika 1974 Tartu maakond
Pedel, Keili 1994 Tartu maakond
Pihlo, Kristjan 1992 Tartu maakond
Piiper, Laura 1991 Rapla maakond
Piirsalu, Marje 1982 Tartu maakond
Predbannikova, Darja 1999 Ida-Viru maakond
Prüüs, Kaire 1972 Tartu maakond
Puhu, Sille 1984 Viljandi maakond Areal Team
Punga, Heldin 1973 Põlva maakond
Punga, Marge 1994 Põlva maakond
Pähn, Eleri 1988 Tartu maakond
Pärnalaas, Greete 1999 Valga maakond
Põhjatu, Indrek 1991 Tartu maakond Mapri Ehitus OÜ
Põld, Toomas 1980 Tartu maakond
Põlgaste, Kairit 1985 Tartu maakond
Põlgaste, Rivo 1984 Tartu maakond
Põlluste, Brenda 1995 Tartu maakond
Rammo, Kati 1986 Tartu maakond
Raudkett, Ragne 1991 Põlva maakond
Raudsepp, Mikk 1986 Tartu maakond BIGBANK AS
Rebane, Riin 1983 Harju maakond Tartu Ülikool
Reimand, Janeli 2009 Tartu maakond
Reimand, Katrin 1982 Tartu maakond
Reimand, Ronja 2011 Tartu maakond
Reinlo, Svetlana 1979 Tartu maakond
Reinsalu, Raina 1993 Tartu maakond
Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
Reivart, Kirke 1995 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
Rekand, Tiina 1985 Harju maakond Eesti Panga SK
Remmelgas, Riste 1986 Harju maakond
Repkin, Peter 1971 Tartu maakond OMNIVA SK
Roopa, Jaana 1985 Tartu maakond
Roos, Candela 1988 Tartu maakond
Rootsi, Andres 1968 Tartu maakond
Rootsi, Margit 1970 Tartu maakond
Ruben, Liis 1989 Tartu maakond
Ruljand, Johanna 2002 Viljandi maakond SE Põhjakotkas Viljandi
Saaremaa, Reimu 1992 Järva maakond Mapri Ehitus OÜ
Savolainen, Heikki 1986 Tartu maakond Flexoil OÜ
Selter, Andre 1978 Tartu maakond
Siimer, Kristiine 1988 Tartu maakond
Sikka, Teele 1990 Tartu maakond
Sillaots, Sten 1993 Pärnu maakond 1. Jalaväebrigaad-Scoutspataljon
Silm, Elis 1991 Tartu maakond
Skiller, Meelis 1992 Tartu maakond
Skolozhabskyy, Oleksandr 1975 Ida-Viru maakond
Somelar, Siret 2003 Tartu maakond
Sosi, Annika 1993 Viljandi maakond
Suik, Laura 1989 Tartu maakond
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Sults, Margit 1986 Tartu maakond
Sädemets, Rainer 1987 Tartu maakond
Säkk, Henri 2007 Harju maakond
Säkk, Kristi 1982 Harju maakond
Säkk, Kristiana 2006 Harju maakond
Taar, Liisi 1988 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Taavet, Ennika 2001 Harju maakond
Talvar, Carolin 1997 Tartu maakond
Tamm, Helje 1983 Harju maakond
Tamm, Raul 2004 Tartu maakond
Tammaru, Ave 1987 Tartu maakond
Tammer, Andres Aleksander 2000 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
Tarum, Tuuliky 1993 Tartu maakond
Tarv, Urve 1972 Ida-Viru maakond
Tasa, Kaarel 1990 Tartu maakond 1. Jalaväebrigaad-Scoutspataljon
Teder, Egle 1977 Valga maakond Liivimaa Rattaklubi
Teder, Henri 2003 Valga maakond Liivimaa Rattaklubi
Teder, Karl Martin 2007 Valga maakond Liivimaa Rattaklubi
Teder, Sander 2000 Tartu maakond
Teetsov, Martin 1985 Rapla maakond
Tents, Jaana 1982 Tartu maakond
Terep, Martin 2004 Harju maakond
Tikerpuu, Airi 1970 Rapla maakond
Tokman, Piret 1973 Tartu maakond
Tomson, Karl Oliver 1993 Tartu maakond
Toots, Evelin 1974 Tartu maakond
Truija, Taavi 1985 Tartu maakond
Tubli, Irma 1982 Tartu maakond Tartu Uisukool
Ugodnikov, Meris 1990 Tartu maakond
Uibo, Aleks 1993 Tartu maakond
Uibu, Helen 1999 Pärnu maakond
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Andres Luka 2007 Tartu maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Urban, Jekaterina 1999 Harju maakond
Uri, Juhani 1981 Tartu maakond
Utar, Sandra 1991 Tartu maakond
Uuetoa, Marianne 1987 Tartu maakond
Vaher, Katrin 1981 Tartu maakond Autosõit OÜ
Vahtra, Kärt 1980 Tartu maakond
Vahtra, Tanel 1982 Tartu maakond
Vahtrik, Doris 1972 Tartu maakond
Vahtrik, Liisbet 2006 Tartu maakond
Vahtrik, Randar 2003 Tartu maakond TÜASK
Vaikjärv, Marge 1989 Tartu maakond Tartu Ülikool
Vald, Vaino 1950 Tartu maakond
Valgepea, Mari 1996 Tartu maakond
Valk, Margus 1975 Harju maakond
Valk, Martin 2011 Harju maakond
Valk, Oskar 2006 Harju maakond
Varjo, Kristiina 1991 Viljandi maakond
Vask, Hardi 2004 Pärnu maakond
Vatsar, Liili 1980 Tartu maakond TÜASK
Vedler, Alger 1966 Tartu maakond
Veldemann, Andra 1996 Tartu maakond
Veski, Johanna-Marleen 1999 Jõgeva maakond
Vestla, Helen 1989 Tartu maakond
Vidrik, Kristina 1989 Tartu maakond
Viibur, Andre 2000 Lääne-Viru maakond
Viibur-Vilt, Maris 1985 Tartu maakond
Vilman, Egle 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Voodla, Heily 1999 Harju maakond
Vähi, Liina 1994 Tartu maakond
Väljataga, Kadri 1988 Tartu maakond
Võsu, Anne-Mai 1988 Jõgeva maakond SK ProRunner
Zahharova, Oksana 1980 Tartu maakond
Õun, Sirli 1970 Valga maakond
Ülpri, Virgi 2000 Põlva maakond
Скрыто 1996 Tartu maakond
Скрыто 1987 Tartu maakond
Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
Akenpärg, Grete 1992 Viljandi maakond
Allaje, Kaur 2000 Tartu maakond
Andrei, Roosi Õie 2002 Tartu maakond
Areng, Greete 1999 Valga maakond
Babjak, Petro 1966 Tartu maakond
Forster, Christopher 1989 Катар
Haavistu, Iivika 1984 Tartu maakond
Hallap, Kaili 1984 Põlva maakond
Hallop, Kristel 1981 Tartu maakond
Hank, Kätlin 1992 Tartu maakond
Heero, Imre 1979 Tartu maakond
Holunder, Ingrid 1990 Harju maakond Selver
Jaani, Piret 1985 Tartu maakond
Juhkam, Edward 1996 Tartu maakond
Kaar, Karmen 2000 Tartu maakond
Kahar, Urve 1972 Tartu maakond
Kala, Annika 1986 Tartu maakond
Kaur, Laura 1998 Tartu maakond
Kazanins, Jevgenijs 1982 Латвия
Keel, Sirli 1999 Põlva maakond
Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Kiivit, Laure 2004 Tartu maakond
Kiivit, Marie 2005 Tartu maakond
Kiivit, Reelika 1978 Tartu maakond
Kikkas, Kristiin 1992 Tartu maakond
Kikkerpuu, Kai 1980 Tartu maakond
Kilmi, Emma 2004 Tartu maakond
Kodis, Ingrid 1982 Tartu maakond
Kokmann, Ingrid 1992 Tartu maakond
Kongi, Markus 2005 Tartu maakond
Koorits, Hele 1984 Tartu maakond
Kroon, Cornelia 1990 Võru maakond
Kuningas, Kaire 1980 Tartu maakond
Kuningas, Marta-Magdaleen 1995 Tartu maakond
Kurm, Kevin 1993 Tartu maakond
Kuum, Triin-Elis Kuum 2005 Tartu maakond
Kuznetsova, Anastasia 1992 Tartu maakond
Lahtvee, Leila 1984 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Lanevskaja, Diana 2001 Tartu maakond
Laudver, Jelena 1981 Harju maakond
Lebedeva, Jelizaveta 1996 Tartu maakond
Leito, Ivo 1972 Tartu maakond
Liivakant, Merli 1972 Tartu maakond
Liivapuu, Elen 2000 Tartu maakond
Lood, Piret 1984 Tartu maakond
Loog, Ragne 1982 Tartu maakond
Lustmets, Kreete 1991 Tartu maakond
Lättekivi, Mait 1998 Tartu maakond
Maalmann, Maili 1993 Tartu maakond
Maar, Marili 1992 Harju maakond
Marjapuu, Mirtel 2007 Tartu maakond
Marjapuu, Virko 1978 Tartu maakond
Moritz, Laura-Liis 1999 Tartu maakond
Männigo, Birgit 2007 Tartu maakond
Männigo, Kevin 2008 Tartu maakond
Männigo, Martin 2012 Tartu maakond
Männigo, Regina 1983 Tartu maakond
Nagelmaa, Katri 1983 Tartu maakond
Nairis, Moonika 1979 Tartu maakond
Niukkanen, Diana 1996 Tartu maakond
Niukkanen, Laura 2000 Tartu maakond
Nõgesmäe, Eveli 1976 Tartu maakond Eesti Tõukerattaliit
Palla, Rait 1995 Tartu maakond Tartu Ülikool
Palover, Meelis 1975 Tartu maakond Suusahullud
Pastak, Raul 1978 Tartu maakond
Peets, Pilleriin 1992 Tartu maakond
Piirimäe, Liisa-Reet 1992 Tartu maakond
Ploomipuu, Sirle 1980 Tartu maakond Radisson Blu Sky Hotell
Pokk, Raili 1989 Tartu maakond
Poltan, Mette-Marit 2001 Tartu maakond
Pruuli, Marko 1978 Tartu maakond
Punga, Maris 1994 Põlva maakond Sportland
Puusalu, Leanne 1988 Tartu maakond
Pärn, Triinu 1986 Tartu maakond
Raieste, Gerli 1984 Tartu maakond Eesti Tõukerattaliit
Reha, Jane 1990 Tartu maakond
Reinhold, Nelli 1989 Tartu maakond
Rist, Erik 1989 Pärnu maakond
Rootsi, Kaisa Helga 1993 Tartu maakond
Saarejõe, Sebastian 2009 Tartu maakond
Saarik, Annett 1991 Lääne maakond
Saarmann, Liisi 1994 Tartu maakond
Salumäe, Indrek 1991 Järva maakond
Seesmaa, Margot 1989 Tartu maakond
Siimsalu, Katrin 1975 Tartu maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
Slavin, Anton 2000 Tartu maakond
Somov, Dina 1986 Tartu maakond
Soodla, Anneli 1970 Tartu maakond
Soodla, Helle 1978 Tartu maakond
Stepanenko, Sergey 1979 Россия
Suurpere, Robin 2005 Tartu maakond
Sõna, Siiri 1971 Tartu maakond
Taar, Taavi 1986 Harju maakond Saku Õlletehase SK
Tamm, Erki 1972 Tartu maakond
Tamm, Margus 1973 Tartu maakond
Tammekivi, Eliise 1993 Tartu maakond
Tattar, Kirsti 2005 Tartu maakond
Tattar, Liisi 2003 Tartu maakond
Tattar, Sander 1977 Tartu maakond
Teppo, Triin 1990 Tartu maakond
Teras, Äly 1991 Tartu maakond
Tiirik, Kairi 1994 Tartu maakond
Tiirik, Kerli 2003 Tartu maakond
Tiirik, Käroli 1997 Tartu maakond
Tiirik, Tiina 1970 Tartu maakond
Tobre, Käti-Eliise 2002 Tartu maakond
Tooming, Maris 1988 Tartu maakond
Troska, Alla 1994 Tartu maakond Tartu Ülikool
Truus, Margit 1985 Tartu maakond
Uibopuu, Lenna 1997 Tartu maakond
Vaalma, Teele 1989 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Vaher, Erko 1982 Tartu maakond
Veel, Laura 1998 Tartu maakond
Veepere-Ots, Grete 1985 Tartu maakond
Veiken, Liisa-Lotta 1996 Tartu maakond
Vennikas, Pille 1964 Harju maakond
Viin, Nele Mai 1998 Tartu maakond
Viirnurm, Emma-Lotte 1999 Tartu maakond
Watts, Emily 1981 США
Šlajus, Maris 1994 Tartu maakond
Скрыто 1977 Tartu maakond

Running partner

Mizuno

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Enervit Eesti Pagar Embach Mariine Auto

Supporters

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Bambona Eesti Teed

Supporters

Ehitusmeister Respo Balbiino Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre

Media Partners

Ajakiri Sport Scanpix Ma Olen Rattur

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium