Участники

Forest Marathon

Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
Adamson, Anni 1992 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Ailt, Priit 1983 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
Anton, Arvi 1992 Tartu maakond Baltyre
Arumägi, Anti 1990 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Bergstein, Carolina 1990 Pärnu maakond
Eller, Kaarel 1981 Harju maakond Korp! Leola
Elling, Marliis 1979 Harju maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
Ers, Alger 1975 Hiiu maakond
Etverk, Erkki 1971 Lääne-Viru maakond
Greenbaum, Janno 1974 Harju maakond
Haava, Henno 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Hallap, Keelia 1989 Tartu maakond
Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Härm, Eve 1982 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Ilp, Taavi 1983 Valga maakond Playtech Estonia OÜ
Ivanov, Aleksei 1976 Россия
Jaaska, Allan-Peeter 1970 Harju maakond
Jaeski, Eve 1974 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Kaasik, Andras 1971 Tartu maakond
Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond Päästeamet
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Karja, Henri 1997 Valga maakond
Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
Kaseväli, Anne 1969 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kessel, Klaus 1996 Финляндия
Kilk, Aron-Sven 2001 Tartu maakond
Klink, Ralf 1965 Германия
Kogger, Toomas 1974 Harju maakond Hawaii Express
Koskaru, Meelis 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kovanen, Kai 1976 Финляндия
Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Kungur, Vahur 1964 Lääne-Viru maakond
Kurs, Kalmar 1973 Tartu maakond Trismile
Kurvits, Erko 1982 Tartu maakond SK Keremeister
Kuurmann, Aleksander 1983 Harju maakond
Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
Lauk, Kalmer 1988 Tartu maakond
Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
Liiv, Ülle 1972 Lääne-Viru maakond
Lindenberg, Ingrid 1966 Tartu maakond
Linnus, Sander 1991 Võru maakond Areal Team
Lätt, Rein 1975 Harju maakond
Lääne, Jaak 1980 Järva maakond
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Maidla, Margus 1973 Harju maakond Treeningpartner
Marrandi, Rain 1982 Pärnu maakond
Moor, Maris 1973 Võru maakond Võru Suusaklubi
Mäesalu, Marlen 1987 Tartu maakond SK ProRunner
Naaris, Erkki 1978 Valga maakond
Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond
Nõmm, Marden 1984 Rapla maakond
Oblikas, Janek 1972 Harju maakond Marathon100
Oidjärv, Sven 1970 Harju maakond
Paade, Taavi 1984 Tartu maakond
Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
Pihlak, Marius 1980 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Pihlak, Sander 1978 Harju maakond
Pihlak, Urmas 1972 Harju maakond
Piire, Aare 1970 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Pikkof, Jaanis 1989 Rapla maakond Sportlove
Pilt, Siiri 1970 Tartu maakond
Pirk, Norman 1989 Lääne maakond
Plaan, Joonas 1983 Harju maakond
Poopuu, Peeter 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Puu, Henno 1974 Harju maakond AT Sport OÜ
Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
Pääsik, Priit 1973 Tartu maakond
Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Püvi, Margus 1970 Tartu maakond Trismile
Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Rohtmets, Ivo 1973 Harju maakond Hawaii Express
Roosaare, Jaak 1982 Harju maakond
Roosve, Gundo 1981 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
Sander, Kelly 1987 Tartu maakond
Saviir, Janar 1981 Tartu maakond
Savisikk, Kristjan 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Seleznev, Alexander 1981 Россия
Siimsaare, Tarmo 1981 Tartu maakond OK Võru
Sildmäe, Siim 1986 Pärnu maakond
Skolozhabskyy, Oleksandr 1975 Ida-Viru maakond
Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
Soom, Henri 1987 Harju maakond
Stolfot, Ivo 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Suur, Georg 1994 Tartu maakond
Säde, Heli 1979 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Talviste, Sten 1986 Harju maakond
Tamm, Mairi 1998 Tartu maakond
Tamm, Margus 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Tammemäe, Joosep 1990 Viljandi maakond Baltyre
Tarre, Aigar 1980 Harju maakond
Teeväli, Leili 1946 Tartu maakond SK ProRunner
Teras, Andero 1990 Tartu maakond
Toom, Richard 2000 Tartu maakond
Toomsalu, Ilmar 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Tuula-Fjodorov, Reeda 1977 Harju maakond Eesti Sportlane
Ulst, Jaan 1983 Tartu maakond
Uudeküll, Romet 1985 Järva maakond RR Suusaklubi
Vaikla, Maigi 1975 Võru maakond SK ProRunner
Vaiksaar, Mait 1983 Tartu maakond
Vares, Varmo 1974 Tartu maakond Trismile
Voitka, Urmas 1963 Võru maakond Barrus AS
Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
Aarna, Indrek 1969 Harju maakond IMPULS Spordiklubi
Aas, Andres 1977 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Aas, Annika 1977 Tartu maakond
Aasmäe, Anete 2001 Tartu maakond
Aasmäe, Erle 1984 Jõgeva maakond
Adosson, Ivo 1973 Tartu maakond
Adosson, Kerli 1990 Tartu maakond LHV
Ahu, Laila 1984 Ida-Viru maakond
Altmets, Valev 1967 Järva maakond
Angerma, Meelis 1979 Harju maakond
Annuk, Merike 1978 Jõgeva maakond
Antoshkina, Elena 1964 Россия
Antsmäe, Tauno 1974 Harju maakond
Arendi, Katrin 1976 Harju maakond
Arm, Kristin 1972 Harju maakond
Astel, Agnes 1974 Viljandi maakond
Avastu, Anette 1993 Tartu maakond
Ayal, Andreas Ragen 1993 Tartu maakond Cybernetica AS
Bachaus, Arno 1978 Tartu maakond Baltyre
Bazhin, Vladimir 1962 Россия
Bergmann, Triinu 1996 Tartu maakond SK ProRunner
Birk, Anna-Liisa 1990 Tartu maakond KL Tartu malev
Brauer, Paavo 1989 Harju maakond Draka Keila Cabels AS
Buddell, Riin 1988 Jõgeva maakond
Dainis, Andris 1949 Латвия 5A-Valka / LV
Dautancourt, Vincent 1984 Tartu maakond
Dsilna, Ruth 1980 Harju maakond ABC Grupi AS
Eensaar, Teele 1975 Tartu maakond OK Ilves
Egorov, Aleksei 1972 Россия
Eikeland, Marius Riiber 1987 Норвегия
Enok, Marek 1981 Harju maakond
Erbsen, Heidi 1992 США Tartu Ülikool
Eskel, Tiit 1977 Harju maakond
Esko, Siim 1985 Tartu maakond
Feoktistov, Nikolay 1954 Россия Russian Masters Cycling
Feoktistova, Tatiana 1954 Россия
Fishman, Dmytro 1991 Украина
Fjodorov, Ain 1972 Valga maakond
Gontmacher, Siim 1978 Harju maakond Rae Rattaklubi
Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
Grosberg, Martin 1992 Tartu maakond EÜS Põhjala
Haas, Kerli 1990 Harju maakond
Hallik, Urmas 1978 Pärnu maakond SportID
Hermet, Jarno 1972 Tartu maakond
Hlebnikov, Aleksandr 1971 Harju maakond
Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Illus, Karolin 1998 Tartu maakond TÜASK
Jaagant, Priit 1972 Valga maakond
Jaagant, Rasmus 1998 Valga maakond Team NOBE
Jakk, Kätlin 1979 Viljandi maakond
Jansen, Kaupo 1977 Tartu maakond
Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Joasaar, Imbi 1958 Harju maakond
Joost, Margit 1993 Tartu maakond
Jundas, Jaanika 1975 Harju maakond
Just, Alar 1969 Harju maakond Team TT
Juurikas, Veiko 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Järveküla, Raivo 1970 Tartu maakond
Järvelaid, Jano 1982 Harju maakond Elisa
Jõeloo, Anneli 1975 Tartu maakond
Kaarjärv, Helen 1994 Tartu maakond
Kaarna, Ilmar 1978 Tartu maakond Suusahullud
Kaaver, Jaano 1964 Tartu maakond
Kaaver, Siiri 1964 Tartu maakond
Kadari, Ülo 1954 Põlva maakond
Kajandi, Allar 1988 Tartu maakond Aasta Auto AS
Kalaus, Hargo 1974 Harju maakond
Kale, Merle 1975 Harju maakond Areal Team
Kaljumäe, Kai 1986 Tartu maakond
Kaljumäe, Sirje 1963 Tartu maakond
Kaljumäe, Üllar 1964 Tartu maakond
Kalle, Rein 1975 Põlva maakond Keskkonnaamet
Kallion, Reiko 1979 Tartu maakond
Kamenik, Henari 1989 Põlva maakond
Kannelmäe, Kaarle 1981 Harju maakond
Kannumäe, Age 1999 Tartu maakond
Karm, Karlis 1988 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Karo, Erko 1971 Harju maakond
Kasekamp, Andrus 1973 Viljandi maakond Baltyre
Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond Eesti Sportlane
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Keerig, Erkki 1973 Harju maakond
Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
Kempi, Antti 1979 Harju maakond RedBike
Kiipus, Catry 1981 Harju maakond LHV
Kiiver, Kaarel 2003 Tartu maakond
Kimmer, Kelly-Claudia 1995 Harju maakond
Kingo, Gunnar 1980 Harju maakond Treeningpartner
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kisand, Marika 1971 Tartu maakond
Kivari, Andrus 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kivi, Reimo 1979 Harju maakond Uuesalu Spordiklubi
Kivikas, Kaia 1992 Tartu maakond
Kivila, Liis 1989 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Kivimäe, Raul 1981 Harju maakond Kulgur Team
Kivisikk, Risto 1979 Harju maakond
Kivisoo, Erle 1985 Tartu maakond
Knjazetski, Aleksandr 1986 Harju maakond
Koik, Kaire 1976 Harju maakond Porter Racing
Koik, Meelis 1974 Harju maakond Porter Racing
Kokk, Kristjan-Erik 1982 Harju maakond Suusahullud
Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Kommusaar, Mait 1984 Tartu maakond
Kooskora, Ellen 1959 Tartu maakond
Koplus, Maario 1984 Pärnu maakond
Koplus, Marek 1988 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
Kopmanis, Janis 1976 Латвия
Kotkas, Priit 1979 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kraam, Sulev 1980 Harju maakond Finestmedia AS
Krauklis, Vairis 1953 Латвия 5A-Valka / LV
Kroon, Paavo 1985 Tartu maakond Suusahullud
Krooni, Ragnar 1980 Järva maakond RR Suusaklubi
Kruup, Aivar 1985 Harju maakond
Kuha, Taavi 1983 Tartu maakond
Kukk, Argo 1982 Tartu maakond ProVan/Sortimo
Kukk, Jaanika 1990 Pärnu maakond
Kukke, Heikki 1973 Harju maakond Kaera Antsud
Kupp-Sazonov, Sirje 1982 Tartu maakond
Kurgjärv, Jaanika 1988 Tartu maakond Tartu Vangla
Kuusik, Joonas Karl 1993 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kuusik, Maie 1972 Harju maakond
Kuusk, Kaarel 1985 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
Kuusma, Piret 1968 Tartu maakond
Käi, Triin 1981 Tartu maakond
Käo, Erkki 1982 Tartu maakond
Käos, Ando 1982 Tartu maakond
Käos, Valdo 1972 Võru maakond
Käsper, Liis 1988 Pärnu maakond
Kõivuste, Sander 1989 Valga maakond Volvo Estonia OÜ
Kõlamets, Jane 1980 Tartu maakond
Kõrgesaar, Hans Leonhard 2000 Tartu maakond
Küüsmaa, Anne 1956 Harju maakond
Laanemets, Piia 1969 Harju maakond
Laanmets, Herki 1981 Viljandi maakond
Laasu, Arnold 1960 Pärnu maakond SK Saarde
Laganovska, Liga 1967 Латвия
Laganovskis, Dzintars 1966 Латвия
Lahesoo, Evelin 1982 Tartu maakond
Laht, Oskar Johannes 2002 Põlva maakond
Lahtvee, Leila 1984 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Laid, Mart 1970 Harju maakond
Lall, Imre 1978 Tartu maakond
Laul, Liina 1991 Harju maakond
Laul, Mart 1993 Harju maakond
Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Laur, Marko 1978 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
Laur, Mikk 1986 Võru maakond
Lauren, Sigrid 1984 Tartu maakond
Lavrikov, Viktor 1961 Россия
Lebedinskii, Dmitrii 1977 Россия Pskov Ski Team
Lehtmets, Sven 1976 Rapla maakond
Lehtoja, Eha 1960 Pärnu maakond Trismile
Leola, Taavi 1979 Tartu maakond
Lepik, Gea 1989 Tartu maakond
Lepik, Raul 1980 Valga maakond MiSiMe MTÜ
Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Leppik, Gennadi 1954 Tartu maakond Päästeamet
Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Liblik, Kristel 1992 Tartu maakond
Liin, Alar 1978 Tartu maakond
Lill, Meelis 1970 Valga maakond
Lillend, Allan 1980 Harju maakond
Lillo, Indrek 1977 Harju maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
Lilo, Mikk 1986 Tartu maakond
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Lonks, Tanel 1978 Harju maakond
Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Loot, Ardi 1990 Tartu maakond
Loot, Varmo 1984 Harju maakond
Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
Lukk, Katri 1974 Harju maakond
Länik, Mari-Liis 1997 Põlva maakond KVÜÕA
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Lääne, Mihkel 1984 Tartu maakond Tripassion Triatloniklubi
Lõbu, Hendrik 1984 Ida-Viru maakond
Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Lõhmus, Marie-Helene 1993 Tartu maakond
Madisson, Marko 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
Maidla, Margit 1976 Harju maakond
Maks, Meelis 1970 Tartu maakond
Malts, Egert 1986 Valga maakond
Mardla, Riina 1973 Viljandi maakond
Martõnov, Taivo 1975 Jõgeva maakond
Masik, Made 1989 Tartu maakond
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Mazurs, Ainars 1968 Латвия 5A-Valka / LV
Mets, Erle 1983 Harju maakond
Mets, Meeli 1984 Võru maakond
Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
Metsvaht, Heigo 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Mey, Tea 1974 Tartu maakond SK ProRunner
Mikkor, Andro 1984 Harju maakond Nordecon AS
Miller, Argo 1986 Harju maakond
Mononen, Tuija 1964 Финляндия
Muld, Margus 1975 Harju maakond Simuna Spordiklubi
Murumets, Priit 1979 Harju maakond
Muuli, Maarika 1982 Tartu maakond
Mäesalu, Hans 1988 Tartu maakond
Mägi, Marko 1976 Viljandi maakond Tartu Ülikool
Mägi, Raido 1987 Harju maakond
Mägi, Siim 1989 Harju maakond Rullibuss Team
Männik, Jaanus 1979 Harju maakond
Männiste, Moonika 1977 Tartu maakond
Mölder, Joosep 1990 Jõgeva maakond
Mürk, Margarita 1986 Tartu maakond
Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Niils, Laura 1992 Lääne maakond
Nikolajev, Raimo 1981 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Nikolajev, Raul 1975 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Nilson, Koit 1961 Harju maakond
Nilsson, Dag 1957 Швеция
Norman, Mart 1972 Harju maakond SK ProRunner
Nurk, Talis 1982 Tartu maakond
Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
Nõmmik, Argo 1984 Harju maakond
Nõmmiste, Sulev 1970 Tartu maakond Suusahullud
Oetjen, Jakob 1996 Tartu maakond
Oidjärv, Tarmo 1972 Harju maakond
Oja, Kuno 1972 Valga maakond
Oja, Tiit 1995 Valga maakond
Ojanurme, Rait 1983 Tartu maakond
Ojasoon, Ave 1987 Harju maakond SK CFC
Ots, Ave 1991 Tartu maakond
Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Ozolins, Uldis 1988 Латвия
Paabstel, Juhan 1959 Harju maakond
Paas, Mariliis 1993 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
Padu, Mare 1975 Lääne maakond FB Jooksmine
Pahlberg, Erik 1996 Harju maakond RMIT
Pall, Eneli 1974 Harju maakond
Pallase, Piret 1978 Viljandi maakond
Parksepp, Marek 1980 Põlva maakond SK Serviti
Parygin, Dmitry 1974 Россия Pskov Ski Team
Paulov, Aare 1976 Tartu maakond Ikodor AS
Pedai, Andrus 1972 Harju maakond
Pedosk, Kaupo 1982 Tartu maakond
Peelo, Eliise 1991 Järva maakond
Peets, Evelin 1983 Tartu maakond
Pensa, Brit 1981 Harju maakond
Peterson, Triin 1971 Harju maakond
Pihlap, Einar 1987 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Piip, Kaarel 1987 Tartu maakond SK ProRunner
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Pikkor, Rauno 1978 Harju maakond Baltyre
Plaado, Arvo 1966 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Praakli, Kristiina 1977 Tartu maakond
Praks, Kärt 1990 Rapla maakond Merevägi
Puhke, Rauno 1990 Järva maakond Ambla SK
Pukk, Andre 1977 Harju maakond
Pure, Nils 1969 Tartu maakond
Puust, Laurits 1990 Pärnu maakond Pärnu Sõudeklubi
Pärnapuu, Risto 1995 Tartu maakond
Pärnpuu, Kadri 1966 Tartu maakond
Põder, Liis 1982 Tartu maakond SK ProRunner
Põder, Marge 1975 Harju maakond Sparta Spordiselts
Põim, Pirjo 1993 Tartu maakond
Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Põldoja, Alar 1968 Tartu maakond
Põldoja, Tauno 1968 Harju maakond
Rahu, Rait 1992 Tartu maakond
Rajasaar, Piret 1984 Ida-Viru maakond
Rassadkin, Kalle 1971 Harju maakond Spordiklubi IKS
Raudsaar, Taavi 1983 Rapla maakond Tripassion Triatloniklubi
Reedi, Elina 1968 Harju maakond
Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Rei, Tarmo 1971 Harju maakond SK CFC
Reiles, Maarika 1967 Viljandi maakond
Reining, Merge 1977 Viljandi maakond
Reinson, Mart 1981 Harju maakond Sportlove
Reitsnik, Tarmo 1972 Harju maakond Klubi Tartu Maraton
Remmel, Jakob 1989 Tartu maakond
Riismaa, Tiit 1949 Harju maakond
Roots, Anto 1971 Tartu maakond
Ruul, Werner 1992 Tartu maakond
Rähn, Ahto 1980 Tartu maakond
Rähn, Alar 1978 Tartu maakond
Rästa, Heivi 1978 Valga maakond
Rästa, Vahur 1976 Valga maakond
Rätsep, Raul 1992 Harju maakond
Saag, Piret 1980 Tartu maakond
Saaliste, Marja Stina 1996 Harju maakond
Saar, Kristjan 1981 Harju maakond Lival Sport
Salum, Siim 1985 Tartu maakond SK Keremeister
Salus, Ardi 1972 Tartu maakond
Saluveer, Erki 1980 Tartu maakond
Sarapuu, Kerli 1983 Harju maakond
Saun, Mihkel 1987 Tartu maakond
Saviir, Jaan 1961 Lääne maakond JK Paralepa
Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
Serov, Aleksey 1980 Россия
Serov, Anton 1980 Россия
Siimer, Martin 1971 Harju maakond Lival Sport
Sild, Marite 1996 Tartu maakond
Sillaots, Kristel 1975 Harju maakond
Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Soonberg, Katrin 1966 Tartu maakond
Soonberg, Kertu 1992 Tartu maakond
Soonberg, Maria 1988 Tartu maakond
Sova, Ivar 1980 Tartu maakond
Stsenov, Gleb 1986 Tartu maakond
Suits, Hanno 1976 Harju maakond
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Sulg, Madis 1990 Tartu maakond
Sulg, Tarmo 1978 Tartu maakond
Sulimov, Sergey 1956 Россия
Sumberg, Janek 1975 Valga maakond
Sushchikh, Dmitrii 1985 Россия
Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond
Sõõro, Lauri 1978 Tartu maakond
Tamm, Mairi 1998 Tartu maakond
Tamm, Priit 1975 Tartu maakond
Tammaru, Ave 1987 Tartu maakond
Tammaru, Bruno 1974 Harju maakond
Tammemäe, Kaupo 1995 Viljandi maakond Baltyre
Tammepuu, Kaur 1983 Harju maakond
Tammik, Silver 1979 Harju maakond
Tammsaar, Kristjan 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tapasia, Liis 1992 Tartu maakond
Tasane, Vahur 1983 Harju maakond
Telgmaa, Piret 1973 Tartu maakond Trismile
Teller, Vahur 1981 Tartu maakond
Tenisson, Vaido 1965 Jõgeva maakond A. Le Coq
Tennasilm, Helina 1969 Tartu maakond
Teppan, Sten 1978 Harju maakond
Teppo, Triin 1990 Tartu maakond
Terep, Jaan 1978 Harju maakond
Terep, Maarika 1971 Harju maakond
Tiido, Taavi 1992 Viljandi maakond
Tiidumaa, Asko 1974 Tartu maakond
Timmusk, Kristjan 1982 Tartu maakond Tartu Vangla
Tint, Diana 1973 Harju maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
Tolmachev, Stanislav 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tomak, Tarmo 1975 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond Suusahullud
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Tsirk, Siim 1993 Võru maakond
Tutt, Marti 1986 Rapla maakond
Tuul, Teesi 1999 Viljandi maakond SE Põhjakotkas Viljandi
Tuulpärg, Madis 1972 Harju maakond
Tõll, Marko 1980 Harju maakond
Tõnisson, Neeme 1971 Tartu maakond
Tõnisson, Tambet 1975 Harju maakond
Tühis, Anneli 1976 Harju maakond Täppsportlased
Türn, Marge 1976 Tartu maakond
Türna, Siim 1985 Võru maakond
Uibo, Kristina 1974 Harju maakond Eesti Sportlane
Uiboleht, Kaire 1977 Võru maakond Võru Suusaklubi
Uiboleht, Kalle 1971 Võru maakond Võru Suusaklubi
Uisk, Christof 1994 Tartu maakond Treeningpartner
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Uudeberg, Tanel 1983 Valga maakond Simuna Spordiklubi
Vaan, Ando 1991 Tartu maakond
Vahtra, Tõnu 1986 Tartu maakond Trismile
Vaikjärv, Marge 1989 Tartu maakond Tartu Ülikool
Vaiksaar, Annika 1984 Tartu maakond
Valgmäe, Taavi 1988 Jõgeva maakond Viimsi Sport
Vallimäe, Valmar 1974 Tartu maakond
Vanatoa, Madis 1989 Tartu maakond Team NOBE
Vannas, Villem 1960 Harju maakond
Veberson, Ene 1969 Põlva maakond
Veberson, Marianne 2003 Põlva maakond
Veelain, Ermo 1962 Harju maakond Päästeamet
Vellerind, Rain 1965 Harju maakond
Vernik, Uku 1993 Tartu maakond Trismile
Vestung, Rauno 1974 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Viiard, Heidi-Yoko 1992 Võru maakond
Viigipuu, Kristel 1990 Tartu maakond
Viikmäe, Alvar 1973 Harju maakond Draka Keila Cabels AS
Viispert, Ando 1976 Tartu maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
Villemson, Marion 1996 Valga maakond
Vister, Triinu 1989 Valga maakond
Vlassov, Jüri 1979 Harju maakond REKORD CC
Volke, Harry 1977 Harju maakond Tamrex
Volke, Raul 1980 Harju maakond Tamrex
Volt, Ivo 1968 Harju maakond
Voovere, Karl-Martin 2000 Tartu maakond Embach
Väärsi, Helle 1964 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Wassenaar, Patrick 1984 Мальта
Zirnask, Villu 1966 Harju maakond
Zukker, Keir 1992 Tartu maakond Trismile
Zverev, Šerelin 1996 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
Zvukova, Natalia 1989 Россия
Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond
Õun, Piret 1979 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Õunap, Piret 1966 Tartu maakond
Ülenurm, Ain 1974 Võru maakond
Üprus, Erik-Voldemar 1942 Harju maakond
Скрыто 1987 Tartu maakond
Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
Aas, Jürgen 2005 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Aavel, Kärt 1984 Põlva maakond
Adamson, Kaire 1970 Tartu maakond
Almre, Marge 1970 Viljandi maakond
Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Ariva, Lilian 1978 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Arm, Jaanika 1995 Harju maakond
Arru, Jüri 1965 Harju maakond
Audova, Margus 1980 Tartu maakond
Balõnski, Peeter 1949 Viljandi maakond
Balõnski, Urve 1952 Viljandi maakond
Baranova, Ekaterina 1976 Россия I Love Supersport
Binsol, Peep 1978 Harju maakond
Ceballos, Amber 1990 США
Denisov, Andrey 1972 Россия Pskov Ski Team
Einsoo, Aare 1971 Tartu maakond
Elias, Kadi Kertu 2002 Valga maakond
Ernits, Anneli 1976 Tartu maakond
Essa, Liina 1972 Tartu maakond Saku Läte OÜ
Ferents, Kaido 1977 Tartu maakond Astro Baltics
Gold, Ragle 1984 Harju maakond
Goldberg, Kristo 1996 Tartu maakond
Guzman, Anna 1986 Harju maakond
Haabma, Alar 1960 Rapla maakond EWK
Haavandi, Milvi 1946 Tartu maakond
Hallimäe, Rain 1957 Harju maakond
Hanschmidt, Kelli 1984 Tartu maakond Tartu Ülikool
Hein, Janika 1974 Tartu maakond
Helekivi, Tiina 1966 Tartu maakond
Helstein, Kaari 1981 Jõgeva maakond Baltic Agro Team
Henno, Elisabeth 2002 Tartu maakond
Hälvin, Piia 1994 Tartu maakond
Ibrus, Marlene 2003 Tartu maakond
Iljas, Jaanika 1974 Tartu maakond
Indriko, Ivo 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Jalajas, Joosep 2003 Tartu maakond
Jallajas, Milvi 1981 Tartu maakond
Jegorov, Dmitri 1978 Tartu maakond Axinom
Joost, Kristjan 1993 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Juursoo, Meelis 1970 Tartu maakond
Jänes, Mari-Liis 1988 Tartu maakond
Järve, Märt 2004 Tartu maakond
Järve, Nora 2006 Tartu maakond
Jõemets, Kaja 1965 Ida-Viru maakond Sparta Spordiselts
Jõgeda, Evelin 1971 Tartu maakond
Jürgenson, Andres 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kaarjärv, Martin 1951 Harju maakond
Kaasik, Marko 1966 Tartu maakond
Kaddarpik, Liina 1980 Tartu maakond
Kaeramaa, Kaarel-Paulus 1996 Tartu maakond
Kaljurand, Kuldar 1967 Tartu maakond
Kaljuste, Ergo 1991 Harju maakond
Kallas, Madis 1979 Tartu maakond SportID
Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
Kallis, Joel 1982 Valga maakond
Kane, Rein 1945 Harju maakond
Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Kasak, Kaia 1975 Harju maakond
Kattai, Roman 1966 Tartu maakond Tartumaa Sangpommiklubi
Kaširin, Dmitri 1979 Tartu maakond
Kelder, Kevin 1999 Tartu maakond
Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Kesküll, Raissa 1951 Lääne-Viru maakond
Kiigemägi, Veljo 1962 Tartu maakond
Kiik, Egle 1986 Tartu maakond
Kingumets, Kerttu 1986 Tartu maakond
Kink, Triin 1979 Harju maakond Simuna Spordiklubi
Kivari, Rasmus 2005 Tartu maakond
Kivi, Laura 1992 Tartu maakond
Kivi, Saale 1971 Jõgeva maakond
Kivi, Toivo 1963 Harju maakond
Kivisikk, Katri 1975 Tartu maakond
Kodres, Rasmus 1991 Viljandi maakond
Koemets, Kadi 1986 Tartu maakond
Konrad, Marika 1976 Tartu maakond
Konsap, Ats 1985 Võru maakond Simuna Spordiklubi
Koobak, Sander 2007 Võru maakond Võru Spordikeskus
Koorits, Hele 1984 Tartu maakond
Kosk, Meelis 1985 Harju maakond
Krastinsh, Aivars 1961 Латвия 5A-Valka / LV
Kroon, Epp 1952 Tartu maakond
Kruusimägi, Kert 1981 Tartu maakond Graanul Invest AS
Kruusmaa, Ave 1970 Põlva maakond
Kruusmaa, Helje 1978 Harju maakond
Kuldmäe, Ain 1980 Tartu maakond
Kupper, Ave 1974 Tartu maakond
Kurg, Eke 1966 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Kurm, Kevin 1993 Tartu maakond
Kurs, Mariliis 1974 Ida-Viru maakond SK Järve
Käämer, Riina 1986 Harju maakond
Kõre, Aivar 1964 Harju maakond
Kõre, Lea 1961 Harju maakond
Kübarsepp, Liisa 1989 Harju maakond
Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
Kütt, Silver 1967 Tartu maakond
Ladva, Allan 1983 Valga maakond Maanteeamet
Laine, Pille 1980 Tartu maakond
Lakk, Hendrik 1950 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Langus, Liisi 1985 Tartu maakond
Lehtmets, Margus 1972 Tartu maakond Korp! Ugala
Lehtmets, Marta 2009 Tartu maakond
Lehtmets, Mihkel 1995 Tartu maakond Korp! Ugala
Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
Lelumees, Toomas 1965 Tartu maakond
Lementa, Maarika 1982 Tartu maakond
Leola, Heily 1980 Tartu maakond
Lepberg, Rein 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Liebert, Kertu 1987 Jõgeva maakond
Liivakant, Merli 1972 Tartu maakond
Loimet, Martin 1990 Tartu maakond Marketwise OÜ
Lopsik, Mariliis 1996 Ida-Viru maakond
Lorenz, Katariina 2002 Tartu maakond
Lorenz, Kristiina-Maria 1974 Tartu maakond
Luts, Ahti 1972 Tartu maakond
Luts, Robin 1996 Tartu maakond
Luug, Veiko 1974 Tartu maakond SK ProRunner
Lõhmus, Lauri 1982 Harju maakond
Lõvi, Diana 1979 Tartu maakond
Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq
Maasing, Marko 1974 Tartu maakond Ikodor AS
Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
Makarova, Natalja 1963 Tartu maakond
Mats, Valeri 1974 Tartu maakond
Mednis, Vilis 1951 Латвия 5A-Valka / LV
Meier, Tarmo 1981 Tartu maakond
Mets, Maie 1986 Tartu maakond
Metsa, Erkki 1975 Tartu maakond
Meus, Kaidi 1988 Tartu maakond
Miljukov, Esko 1979 Tartu maakond
Mumm, Karl 1985 Tartu maakond
Must, Annely 1969 Valga maakond
Must, Gerle 1980 Valga maakond
Must, Merle 1975 Valga maakond
Muts, Tiina 1977 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
Mäesalu, Heiki 1961 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Mäesepp, Andrus 1973 Tartu maakond
Mändla, Meelis 1975 Pärnu maakond
Märtmann, Helina 1985 Tartu maakond Baltic Agro Team
Määrits, Toomas 1966 Tartu maakond
Mõttus, Angela 2005 Valga maakond
Mõttus, Magnar 2007 Valga maakond
Mõttus, Marko 1976 Harju maakond Haanja Rattaklubi
Müürsepp, Aivar 1967 Harju maakond Rilak
Müürsepp, Merily 1992 Tartu maakond Marketwise OÜ
Nguyen, Huyen Trang 1990 Вьетнам
Nilp, Liia 1979 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Noop, Anne 1969 Tartu maakond
Nurk, Kerli 1987 Tartu maakond
Nurk, Margus 1969 Tartu maakond
Nõmmiste, Kalev 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Karel 2004 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Maris 2002 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nöps, Andres 1996 Tartu maakond TÜASK
Odamus, Terje 1969 Harju maakond
Oja, Õie 1939 Tartu maakond
Ots, Ave 1991 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Paama, Gunnar 1982 Tartu maakond
Pabort, Anari 1984 Tartu maakond
Pabusk, Oliver 1987 Tartu maakond
Pajur, Maris 1986 Harju maakond
Palopson, Merike 1990 Tartu maakond
Paniagua, Carlos 1986 США
Parksepp, Marko 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Pekkonen, Cathy 1990 Tartu maakond
Peterson, Ester 1972 Valga maakond Valga Motoklubi
Peterson, Indrek 1976 Tartu maakond
Peärnberg, Karl-Andres 1985 Harju maakond
Piiber, Eve-Ly 1972 Rapla maakond
Piir, Marju 1961 Tartu maakond
Posti, Siim 1990 Tartu maakond
Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Purgats, Sigrid 1984 Tartu maakond
Pähn, Eleri 1988 Tartu maakond
Põld, Mariliis 1980 Tartu maakond
Põlgast, Urmas 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Põlluste, Brenda 1995 Tartu maakond
R-P, Reilika 1984 Tartu maakond
Raimets, Heiki 1966 Jõgeva maakond
Rajasaar, Pille 1944 Tartu maakond
Randoja, Renda 1972 Tartu maakond
Rapper, Kristiina 1970 Harju maakond
Rebane, Kaupo 1984 Tartu maakond
Rebane, Piret 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
Rekker, Elis 1988 Tartu maakond
Repkin, Peter 1971 Tartu maakond
Roose, Inge 1967 Tartu maakond
Rosenthal, Arli 1978 Tartu maakond Astro Baltics
Rätsep, Kaili 1978 Tartu maakond
Rõuk, Mairo 1993 Harju maakond
Saar, Siim 1990 Tartu maakond
Saareleht, Kaimar 2002 Tartu maakond
Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
Saarmann, Liisi 1994 Tartu maakond
Sahharov, Dmitri 1979 Ida-Viru maakond
Sahk, Ingrid 1976 Tartu maakond Tartu Ülikool
Saks, Signe 1970 Tartu maakond
Salutamm, Udo 1963 Tartu maakond
Samsonov, Marti 1988 Harju maakond Graanul Invest AS
Saviauk, Kristjan 1982 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Selezneva, Ekaterina 1980 Россия
Seli, Anti 1973 Tartu maakond
Sepp, Gerd Eston 1999 Saare maakond
Sihver, Enn 1959 Viljandi maakond
Sirkel, Aino 1945 Tartu maakond
Soidla, Janar 1974 Harju maakond
Soodla, Vaido 1981 Tartu maakond
Soopalu, Teele 1994 Jõgeva maakond
Sossi, Annika 1973 Tartu maakond
Sulamanidze, Omari 1972 Põlva maakond
Sõmera, Astrid 1971 Harju maakond
Sõna, Siiri 1971 Tartu maakond
Sööt, Kaidi 1986 Valga maakond
Tamm, Märt 1963 Tartu maakond
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tammesoo, Andres 1975 Harju maakond
Tammik, Jelena 1971 Järva maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Tark, Vaike 1954 Tartu maakond
Tartes, Tiimar 1982 Tartu maakond
Teearu, Neeme 1970 Pärnu maakond SK Jõulu
Teinfeldt, Margit 1984 Jõgeva maakond
Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tiisler, Kaspar 2006 Tartu maakond TÜASK
Tiisler, Toomas 1973 Tartu maakond
Tiits, Veiko 1971 Rapla maakond
Toim, Allan 1955 Harju maakond SportID
Tolmanis, Didzis 1981 Латвия kmsbp.lv/Jurmala
Toomingas, Kaire 1975 Lääne-Viru maakond
Tootsi, Jaano 1965 Tartu maakond
Treilmann, Kirsi 1986 Tartu maakond
Trolla, Signe 1984 Võru maakond Võru Spordikeskus
Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
Tungal, Gunnar 1964 Viljandi maakond
Tungal, Mare 1965 Viljandi maakond
Täär, Rando 1986 Tartu maakond
Tölp, Signe 1975 Tartu maakond
Unt, Estelle 1984 Tartu maakond Baltic Agro Team
Unt, Ivar 1977 Valga maakond Maanteeamet
Urbas, Piret 1973 Tartu maakond
Urgand, Ülla 1978 Põlva maakond
Uri, Juhani 1981 Tartu maakond
Vahar, Kairi 1969 Pärnu maakond
Vahtra, Maila 1977 Võru maakond Eesti Energia Spordiklubi
Vahtra, Tanel 1982 Tartu maakond
Vaiknemets, Jaak 1979 Tartu maakond
Vald, Vaino 1950 Valga maakond
Valter, Vootele 1990 Tartu maakond
Vann, Georg 1994 Tartu maakond
Viibur, Andre 2000 Lääne-Viru maakond
Värton, Kadri 1981 Tartu maakond
Weber, Mart 1991 Tartu maakond
Williams, Relika 1981 Tartu maakond
Ülpri, Virgi 2000 Põlva maakond
Šemjakin, Valeri 1949 Tartu maakond
Скрыто 1979 Tartu maakond
Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
Abolina, Tatjana 1976 Латвия Maratona Klubs
Abolins, Guntars 1971 Латвия Maratona Klubs
Abolins, Markuss 2011 Латвия Maratona Klubs
Abolins, Martins 2014 Латвия Maratona Klubs
Ahmed, Khafiluzzaman 1952 Индия
Ahmed, Shabina 1954 Индия
Ernits, Hardi 2007 Tartu maakond
Ernits, Urme 1978 Tartu maakond
Gladoseva, Galina 1960 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
Illus, Ants 1951 Tartu maakond
Illus, Tiiu 1947 Tartu maakond
Jakobson, Janika 1970 Tartu maakond IMPULS Spordiklubi
Kivi, Rasmus 2007 Jõgeva maakond
Koskor, Kaisa 1973 Tartu maakond
Kruusmaa, Rahel 2006 Harju maakond
Köörna, Liis 1983 Harju maakond SK ProRunner
Lepp, Getter 1997 Tartu maakond
Lumiste, Karl 2003 Tartu maakond
Ossipova, Diana 1995 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Pähkel, Julia 1983 Harju maakond
Sahku, Silver 1968 Tartu maakond
Stolbovs, Gvido 1967 Латвия kmsbp.lv/Jurmala
Sushchikh, Anna 1984 Россия
Sushchikh, Sofia 2008 Россия
Tolmane, Beate 2007 Латвия kmsbp.lv/Jurmala
Troon, Laivi 1983 Tartu maakond A. Le Coq
Tõnismäe, Kristina 1985 Tartu maakond
Uksov, Andres Luka 2007 Tartu maakond
Weisshaupt, Kristina 1974 Швейцария

Running partner

Salomon

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Elva vald Eesti Pagar Embach Mariine Auto

Supporters

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Bambona Eesti Teed Otepää

Supporters

Ehitusmeister Respo Balbiino Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre

Media Partners

Scanpix Ma Olen Rattur

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Kultuuriministeerium