Участники

Maastikumaraton

Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
Aarna, Indrek 1969 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Aas, Andres 1977 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Adosson, Ivo 1973 Tartu maakond
Adosson, Kerli 1990 Tartu maakond
Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Angerma, Meelis 1979 Harju maakond
Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq
Antsmäe, Tauno 1974 Harju maakond
Arge, Virgo 1978 Harju maakond Jetoil
Arumäe, Tauri 1987 Tartu maakond TÜASK
Arumägi, Anti 1990 Hiiu maakond Tallinna Lennujaama SK
Baranovski, Sergei 1982 Белоруссия
Bazhin, Vladimir 1962 Россия
Bell, Ann 1987 Valga maakond
Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Brooks, Gary 1966 Великобритания
Egginton, Bill 1957 Великобритания
Elias, Helen 1991 Tartu maakond
Enok, Teet 1974 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
Ers, Alger 1975 Hiiu maakond
Eskins, Ivars 1962 Латвия
Goncharov, Boris 1952 Россия
Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
Haava, Henno 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Haldna, Liina 1988 Harju maakond
Haldna, Tõnis 1965 Harju maakond
Haller, Risto 1992 Võru maakond
Hallik, Anne 1970 Lääne-Viru maakond
Halme, Viivi 1985 Финляндия
Hannus, Silver 1979 Tartu maakond 42koma
Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Illing, Sven 1979 Tartu maakond Trismile
Ivanov, Veigo 1982 Harju maakond
Jaagant, Priit 1972 Valga maakond Mapri Ehitus OÜ
Jakovlevs, Vitalijs 1982 Латвия
Jansen, Kaupo 1977 Tartu maakond
Just, Alar 1969 Harju maakond Team TT
Juurikas, Veiko 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Järv, Martti 1985 Harju maakond
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Järveküla, Raivo 1970 Tartu maakond
Jõela, Anneli 1976 Harju maakond Scania Eesti AS
Jõela, Marek 1974 Harju maakond
Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond Päästeamet
Kaaver, Mait 1992 Tartu maakond
Kadaja, Meelis 1979 Tartu maakond SportID
Kajandi, Allar 1988 Tartu maakond Aasta Auto AS
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Kaldmäe, Kevin 1992 Võru maakond Graanul Invest AS
Kaljumäe, Kai 1986 Tartu maakond
Kaljumäe, Sirje 1963 Tartu maakond
Kaljumäe, Üllar 1964 Tartu maakond
Kall, Rando 1975 Tartu maakond Trismile
Kannelmäe, Kaarle 1981 Harju maakond
Karo, Erko 1971 Harju maakond
Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Keerig, Erkki 1973 Harju maakond
Keernik, Gunnar 1973 Tartu maakond
Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
Kemppi, Kristo 1981 Harju maakond
Kiesiläinen, Mikko 1987 Финляндия
Kiivit, Lauri 1976 Tartu maakond
Kilter, Siim 1983 Tartu maakond
Kimmel, Maret 1993 Harju maakond
Kirikall, Kaupo 1968 Harju maakond
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kisand, Marika 1971 Tartu maakond
Kivari, Andrus 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kokk, Kristjan-Erik 1982 Harju maakond Suusahullud
Koppel, Hans 1995 Tartu maakond Tallinna Tehnikaülikool
Kotter, Avo 1963 Tartu maakond Scania Eesti AS
Kraam, Sulev 1980 Harju maakond Finestmedia AS
Krauklis, Vairis 1953 Латвия 5A-Valka / LV
Krilovs, Ringo 1980 Ida-Viru maakond
Kristal, Rait 1979 Rapla maakond
Kroon, Paavo 1985 Tartu maakond
Krooni, Ragnar 1980 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kukk, Jaak 1984 Rapla maakond
Kukk, Jaanika 1990 Pärnu maakond
Kurruk, Karl Kristofer 1993 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
Kurvits, Ain 1967 Harju maakond Sparta Spordiselts
Kuusk, Kaarel 1985 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
Käosaar, Kalev 1974 Harju maakond Trismile
Kõrgesaar, Kristjan 1974 Tartu maakond
Laaneväli, Rebecca 1996 Harju maakond
Laanmets, Herki 1981 Viljandi maakond
Laar, Reio 1980 Tartu maakond
Laht, Tarmo 1965 Tartu maakond A. Le Coq
Laid, Mart 1970 Harju maakond
Laineste, Andres 1971 Harju maakond Koidu Suusaklubi
Laius, Ott 1983 Tartu maakond
Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Laur, Kristiina 1988 Tartu maakond
Lavrikova, Svetlana 1962 Россия Narva SK Firn
Lehesmets, Alar 1981 Viljandi maakond
Lehtse, Arunas 1982 Lääne-Viru maakond
Lentso, Annika 1975 Harju maakond
Leola, Taavi 1979 Tartu maakond
Leping, Kristi 1977 Tartu maakond SK Keremeister
Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Leskov, Siiri 1978 Harju maakond SK Jooksupartner
Liin, Alar 1978 Tartu maakond
Lillend, Allan 1980 Harju maakond
Lillo, Indrek 1977 Harju maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
Lilo, Mikk 1986 Tartu maakond
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Linnus, Sander 1991 Võru maakond Areal Team
Lippur, Bruno 1973 Jõgeva maakond
Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Loost, Raivo 1979 Tartu maakond AS G4S Eesti
Lumberg, Kalli 1983 Harju maakond
Luts, Robin 1996 Tartu maakond
Lõhmus, Kaisa 1993 Harju maakond
Lõhmus, Silja 1961 Tartu maakond
Lõoke, Alo 1984 Harju maakond SK Toonus
Maantoa, Margus 1985 Harju maakond
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
Mardiste, Peep 1972 Tartu maakond
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Meiesaar, Linda 1967 Viljandi maakond
Mets, Meeli 1984 Võru maakond
Metsküla, Tanel 1989 Tartu maakond SportID
Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
Metsva, Raul 1987 Tartu maakond
Metsvaht, Heigo 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Mikkor, Andro 1984 Harju maakond Nordecon AS
Miljan, Egert 1992 Harju maakond AS G4S Eesti
Muru, Annemari 1979 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Murumets, Priit 1979 Harju maakond
Muug, Jaak 1972 Tartu maakond
Muuli, Viktor 1966 Tartu maakond
Männik, Jaanus 1979 Harju maakond
Müür, Maik 1987 Tartu maakond KL Tartu malev
Neidra, Rainer 1991 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Nellis, Taimo 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond
Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Nikopensius, Maris 1990 Tartu maakond
Nikulin, Dmitri 1989 Tartu maakond SportID
Normak, Argo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Nurk, Talis 1982 Tartu maakond
Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
Nõmm, Marden 1984 Rapla maakond
Nõmmik, Argo 1984 Harju maakond
Nõmmiste, Enar 1987 Tartu maakond SK ProRunner
Oll, Indrek 1975 Harju maakond
Orlovski, Marina 1981 Tartu maakond
Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Ottas, Kaupo 1975 Tartu maakond
Paide, Heigo 1975 Harju maakond SK ProRunner
Pajula, Janek 1971 Pärnu maakond
Pajur, Maris 1986 Harju maakond
Pallase, Erik 1976 Harju maakond
Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
Parksepp, Marek 1980 Põlva maakond SK Serviti
Parygin, Dmitry 1974 Россия Pskov Ski Team
Pedai, Andrus 1972 Harju maakond SK ProRunner
Pehk, Kaarel 1982 Tartu maakond Klubi Püha Loomaaed
Pehk, Kärt 1989 Harju maakond
Peiker, Kaido 1960 Tartu maakond
Peterson, Indrek 1976 Tartu maakond
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Pilv, Ivar 1967 Järva maakond
Pintson, Martin 1982 Tartu maakond
Plinte, Valdo 1991 Tartu maakond
Plumer, Erki 1978 Tartu maakond
Poll, Taavi 1990 Tartu maakond
Poopuu, Peeter 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Possul, Kadri 1971 Harju maakond
Puhu, Sille 1984 Viljandi maakond Areal Team
Pukk, Andre 1977 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
Purret, Martin 1999 Tartu maakond
Puu, Henno 1974 Harju maakond AT Sport OÜ
Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
Pärna, Taavi 1983 Tartu maakond
Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
Põder, Liis 1982 Tartu maakond
Põldmaa, Malve 1974 Tartu maakond AS G4S Eesti
Rassadkin, Kalle 1971 Harju maakond Spordiklubi IKS
Raud, Ander 1984 Tartu maakond
Raud, Ragnar 1982 Rapla maakond
Rebane, Aleksander 1978 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
Rehtla, Renno 1985 Tartu maakond SK ProRunner
Reining, Merge 1977 Viljandi maakond
Reintam, Georg 1995 Harju maakond
Reitsnik, Tarmo 1972 Harju maakond Klubi Tartu Maraton
Riismaa, Tiit 1949 Harju maakond
Riismann, Andres 1972 Harju maakond
Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Roo, Rivo 1978 Tartu maakond
Roosileht, Jaanus 1967 Järva maakond
Russak, Preet 1979 Tartu maakond
Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
Rääk, Tarmo 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Rääts, Laura 1997 Valga maakond
Saaremäel, Indrek 1974 Harju maakond
Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
Salum, Siim 1985 Tartu maakond SK Keremeister
Salus, Ardi 1972 Tartu maakond
Saluveer, Lauri 1983 Tartu maakond
Sarapson, Ilvar 1966 Valga maakond
Saraste, Severi 1987 Финляндия
Saviir, Jaan 1961 Lääne maakond JK Paralepa
Saviir, Janar 1981 Tartu maakond
Saviir, Marit 1988 Tartu maakond
Savisikk, Kristjan 1985 Hiiu maakond Tallinna Lennujaama SK
Savolainen, Heikki 1986 Tartu maakond Flexoil OÜ
Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
Sepping, Leeni 1987 Viljandi maakond
Seskens, Leons 1956 Латвия 5A-Valka / LV
Sibul, Jaanus 1973 Põlva maakond Haanja Rattaklubi
Solovjov, Styv 1994 Pärnu maakond
Somelar, Mari-Liis 1996 Tartu maakond Trismile
Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Sova, Ivar 1980 Tartu maakond
Stsenov, Gleb 1986 Tartu maakond
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Sulg, Tarmo 1978 Tartu maakond
Sulimov, Sergey 1956 Россия ILOVERUNNING Tallinn
Sulimova, Yulia 1963 Россия ILOVERUNNING Tallinn
Sumberg, Janek 1975 Valga maakond
Suppi, Krista 1976 Harju maakond SK Biathlon/ Eesti Sportlane
Suurman, Herkki 1965 Harju maakond
Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond
Talviste, Sten 1986 Harju maakond
Tammaru, Bruno 1974 Harju maakond
Tammsaar, Kristjan 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Teller, Vahur 1981 Tartu maakond
Tenisson, Vaido 1965 Tartu maakond A. Le Coq
Teppo, Triin 1990 Tartu maakond
Tiidemaa, Heigo 1985 Tartu maakond
Tiido, Taavi 1992 Viljandi maakond
Tillo, August 1970 Harju maakond
Tolmachev, Stanislav 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Trei, Reito 1972 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Tubli, Timo 1991 Tartu maakond Tartu Vangla
Tuula, Reeda 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
Tõruvere, Kaarel 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tühis, Anneli 1976 Harju maakond Täppsportlased
Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
Türn, Marge 1976 Tartu maakond SK Jooksupartner
Türn, Tõnis 1975 Tartu maakond SK Jooksupartner
Türna, Siim 1985 Võru maakond
Tüür, Tarmo 1977 Tartu maakond
Uibo, Kristina 1974 Harju maakond Eesti Sportlane
Uisk, Christof 1994 Tartu maakond
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Urvik, Janek 1988 Tartu maakond
Vaan, Ando 1991 Tartu maakond
Vaiksaar, Mait 1983 Tartu maakond
Vana, Janek 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Vares, Veljo 1981 Tartu maakond Flexoil OÜ
Vavilov, Andrey 1988 Tartu maakond
Veelain, Ermo 1962 Harju maakond Päästeamet
Veemees, Ain 1979 Valga maakond Karupesa Team
Vehlmann, Jaan 1945 Harju maakond JK Hermes
Veide, Hannes 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Viispert, Ando 1976 Tartu maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
Virkmaa, Urmas 1982 Tartu maakond
Vooremäe, Viljar 1992 Järva maakond SportID
Wassenaar, Patrick 1984 Мальта
Zirk, Kunnar 1976 Tartu maakond AS G4S Eesti
Üprus, Sten 1987 Tartu maakond 42koma
Širokov, Juri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
Berkis, Andrejs 1961 Латвия
Feoktistov, Nikolay 1954 Россия Russian Masters Cycling
Feoktistova, Tatiana 1954 Россия
Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Jõeäär, Diana 1966 Harju maakond
Kaasik, Lea 1974 Jõgeva maakond
Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Küüsmaa, Anne 1956 Harju maakond
Lahesoo, Evelin 1982 Tartu maakond
Leppik, Gennadi 1954 Tartu maakond
Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Lõhmus, Ivo 1983 Tartu maakond
Martinsone, Dace 1960 Латвия
Skolozhabskyy, Oleksandr 1975 Ida-Viru maakond
Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
Õigus, Taivi 1966 Harju maakond
Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
Alekõrs, Ott 1997 Tartu maakond
Allas, Kerli 1980 Harju maakond SportID
Ariva, Lilian 1978 Tartu maakond
Asarov, Marju 1983 Tartu maakond
Babjak, Petro 1966 Tartu maakond
Belov, Roman 1981 Tartu maakond
Bleive, Erik 1999 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Bleive, Helian 1997 Põlva maakond
Bleive, Hendrik 2005 Põlva maakond
Borisov, Sergey 1964 Ida-Viru maakond
Borisova, Tatiana 1969 Ida-Viru maakond
Buhvestova, Jane-Ly 2000 Harju maakond
Buhvestova, Mare 1976 Harju maakond
Dainis, Andris 1949 Латвия 5A-Valka / LV
Eerik, Egne 1978 Jõgeva maakond
Ekholm, Elmar 1966 Tartu maakond
Feldbach, Lennart 1980 Tartu maakond
Ferents, Kaido 1977 Tartu maakond Astro Baltics
Haube, Veljo 1961 Harju maakond
Hiienõmm, Viljar 1969 Harju maakond Täppsportlased
Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Ilves, Raili 1976 Tartu maakond
Indriko, Ivo 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kaeramaa, Kaarel-Paulus 1996 Tartu maakond
Kall, Mari-Liis 1983 Tartu maakond Trismile
Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
Kallion, Reiko 1979 Tartu maakond
Kallis, Joel 1982 Valga maakond
Kane, Rein 1945 Harju maakond
Kattai, Roman 1966 Tartu maakond Tartumaa Sangpommiklubi
Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Kiivit, Reelika 1978 Tartu maakond
Klimova, Luize-Ingrid 1989 Tartu maakond
Koorits, Hele 1984 Tartu maakond
Koorits, Kaido 1979 Tartu maakond
Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
Laine, Pille 1980 Tartu maakond
Lakk, Hendrik 1950 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Lehtmets, Margus 1972 Tartu maakond
Lehtmets, Marta 2009 Tartu maakond
Lehtmets, Mihkel 1995 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
Lelumees, Toomas 1965 Tartu maakond
Lepberg, Rein 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
Lorenz, Katariina 2002 Tartu maakond
Luide, Jaak 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Luts, Ahti 1972 Tartu maakond
Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq
Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
Mednis, Vilis 1951 Латвия 5A-Valka / LV
Meier, Tarmo 1981 Tartu maakond
Melk, Christofer-Marten 1999 Tartu maakond
Melk, Kristiine 1977 Tartu maakond
Meus, Kaidi 1988 Tartu maakond
Männasoo, Toomas 1974 Harju maakond SEB Pank AS
Oja, Viljar 1980 Põlva maakond
Ojaperv, Kaido 1974 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Paas, Raili 1979 Tartu maakond
Paniagua, Carlos 1986 США
Pauk, Revo 1966 Harju maakond
Peterson, Ester 1972 Valga maakond Valga Motoklubi
Pirnipuu, Marvin 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Pullerits, Tõnu 1947 Pärnu maakond
Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Põllukivi, Ragnar 1976 Harju maakond
Randoja, Renda 1972 Tartu maakond
Randoja, Riana 1995 Tartu maakond
Randviir, Kaja 1968 Tartu maakond
Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond TMB Element OÜ
Rea, Jaan 1979 Pärnu maakond
Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
Reinberg, Janno 1973 Tartu maakond AS G4S Eesti
Reinberg, Karin 1974 Tartu maakond AS G4S Eesti
Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
Rooma, Tanel 1981 Tartu maakond TMB Element OÜ
Roosfeld-Pintson, Reilika 1984 Tartu maakond
Rõuk, Mairo 1993 Harju maakond
Salomon, Kadri 1992 Põlva maakond
Seskena, Signe 1989 Латвия 5A-Valka / LV
Silvet, Monika 1976 Harju maakond
Sinimäe, Marko 2000 Tartu maakond
Soojärv, Andres 1976 Harju maakond Kulgur Team
Süld, Janek 1982 Tartu maakond TMB Element OÜ
Tamm, Aleksander 2001 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Tamm, Laura 2004 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tamm, Rauno 1990 Tartu maakond SportID
Tammik, Jelena 1971 Harju maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Teeväli, Leili 1946 Tartu maakond SK ProRunner
Teinfeldt, Margit 1984 Jõgeva maakond
Tell, Jaan 1983 Tartu maakond TMB Element OÜ
Tensing, Karin 1986 Harju maakond
Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tinn, Aare 1960 Tartu maakond
Trumm, Katrin 1974 Tartu maakond
Tölp, Signe 1975 Tartu maakond
Ulst, Anna 1998 Tartu maakond Ulstid ja Lennart
Ulst, Katrin 1987 Tartu maakond Ulstid ja Lennart
Ulst, Martin 1985 Tartu maakond Ulstid ja Lennart
Unt, Ivar 1977 Valga maakond Maanteeamet
Urbas, Piret 1973 Tartu maakond
Uri, Juhani 1981 Tartu maakond
Vaiknemets, Jaak 1979 Tartu maakond
Vestung, Rauno 1974 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Viiklaid, Erge 1968 Tartu maakond Tartu Vangla
Viljalo, Liisi 1981 Harju maakond SK Saue Tammed
Zagura, Maksim 1983 Tartu maakond Tartu Ülikool
Üprus, Ramona 2003 Tartu maakond TÜASK
Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
Anepaio, Anu 1955 Põlva maakond
Eskina, Inta 1961 Латвия
Haavandi, Milvi 1946 Tartu maakond
Kaarjärv, Martin 1951 Harju maakond
Kaddarpik, Liina 1980 Tartu maakond
Koskor, Kaisa 1973 Tartu maakond
Kuslap, Avo 1967 Rapla maakond
Kõre, Aivar 1964 Harju maakond
Kõre, Lea 1961 Harju maakond
Liblik, Kristel 1992 Tartu maakond
Lillelaid, Triin 1978 Tartu maakond
Lorenz, Kristiina-Maria 1974 Tartu maakond
Malmberg, Jaan 1956 Lääne-Viru maakond
Matso, Siiri 1964 Harju maakond
Pitura, Stanislavs 1941 Латвия
Pule, Aija 1959 Латвия
Rajasaar, Pille 1944 Tartu maakond
Rosenthal, Arli 1978 Tartu maakond Astro Baltics
Rütter, Hilda 1957 Harju maakond
Sossi, Annika 1973 Tartu maakond
Tammeorg, Anu 1973 Tartu maakond
Tark, Andres 1955 Tartu maakond
Tark, Vaike 1954 Tartu maakond
Tooming, Merilin 1991 Tartu maakond
Vald, Vaino 1950 Tartu maakond
Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
Järve, Taivo 1967 Tartu maakond
Kangro, Hendrik 1979 Tartu maakond
Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Matkur, Oliver 1985 Harju maakond
Närripä, Agne 1986 Viljandi maakond
Ojaperv, Annaleen 2010 Harju maakond
Ojaperv, Evelyn 1979 Harju maakond
Uksov, Andres Luka 2007 Tartu maakond
Weisshaupt, Kristina 1974 Швейцария
Стартовый № Имя Год рождения Местожительство Спортклуб/фирма
Akenpärg, Egert 1986 Harju maakond
Einpalu, Mart 1973 Harju maakond
Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
Prangli, Andrus 1974 Harju maakond Suusaakadeemia
Randver, Krister 1987 Harju maakond
Randviir, Kristiina 1988 Harju maakond
Tartes, Tiina 1973 Harju maakond
Vaalma, Morten 1991 Tartu maakond
Veel, Villu 1971 Saare maakond Saaremaa JK Viiking
Vooremäe, Ülari 1987 Järva maakond

Running partner

Salomon

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Enervit Eesti Pagar

Supporters

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Põltsamaa Bambona Viking Line Eesti Teed Synlab

Supporters

Ehitusmeister Respo Mariine Auto Balbiino E-Turist Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre VSpa

Media Partners

Ajakiri Sport Scanpix Ma Olen Rattur

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium