Osalejate nimekiri

Tartu Maraton

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Ahonen, Petri 1964 Soome
Ahtiäinen, Elina 1996 Harju maakond
Ahu, Margit 1983 Ida-Viru maakond
Aim, Kersti 1982 Tartu maakond
Aim, Lauri 1982 Tartu maakond
Aksjonov, Pjotr 1948 Ida-Viru maakond Äkke
Andresson, Indrek 1985 Harju maakond
Andresson, Raul 1967 Harju maakond Tallinn-Pühajärve ODC
Aren, Raido 1983 Järva maakond
Arheit, Richie 1963 Saksamaa Skiclub Villingen
Aruste, Priidu 1984 Harju maakond
Atonen, Marek 1977 Harju maakond Viljandi VAK Staier
Auromaa, Jarmo 1964 Soome
Avdokachev, Alexandr 1977 Venemaa
Averianov, Andrey 1961 Venemaa Krilatiy Batalion
Baranovskiy, Sergey 2000 Venemaa Krilatiy Batalion
Baranovskiy, Valeriy 1975 Venemaa Krilatiy Batalion
Barkovskij, Andrejus 1974 Leedu
Barne, Nina 1966 Rootsi
Bauer, Indrek 1990 Harju maakond DSV spordiklubi
Bean, Christian 1962 Ameerika Ühendriigid
Bennett, Brian 1943 Ameerika Ühendriigid
Bianchi, Ugo 1961 Itaalia
Bibb, Patrick 1989 Ameerika Ühendriigid Sparta Spordiselts
Brandmüller, Thomas 1957 Saksamaa Skiclub Villingen
Burnham, Ann 1957 Ameerika Ühendriigid
Burnham, Robert 1957 Ameerika Ühendriigid
Catella, Antony 1973 Lõuna-Aafrika Vabariik
Chapovskiy, Nikolay 1978 Venemaa
Chernaya, Olga 1975 Venemaa
Chernyy, Sergey 1970 Venemaa
Collotta, Massimo 1986 Itaalia
Croteau, Stephanie 1957 Ameerika Ühendriigid
Danilov-Nitusov, Nikolay 1989 Venemaa
Debertin, Dirk 1967 Saksamaa
Dermon, Flurin 1986 Liechtenstein
Drew, Peter 1963 Ühendkuningriik
Drohan, David 1958 Austraalia
Dubinin, Aleksandr 1963 Venemaa
Dudarev, Andrei 1966 Ida-Viru maakond Äkke
Ebanks, Marc 1970 Ühendkuningriik
Eelmaa, Janar 1981 Harju maakond
Ellerbracke, Karl-Ludwig 1942 Saksamaa
Ellik, Ellar 1972 Saare maakond
Enok, Marek 1981 Harju maakond
Erdal, Jesper 1964 Taani
Erkkilä, Vesa 1968 Soome
Erofeev, Andrey 1975 Venemaa
Fazion, Stefano 1960 Itaalia
Fedorov, Maksim 1973 Venemaa Priboy
Frick, Kuno 1967 Liechtenstein
Furini, Mario 1965 Itaalia
Ganazzoli, Paolo 1964 Itaalia
Gavrik, Sergey 1971 Venemaa Krilatiy Batalion
Gavrilov, Sergey 1984 Venemaa
Giroir, Vincent 1962 Prantsusmaa
Gladkikh, Aleksander 1983 Venemaa
Gottschall, Eva Brigitte 1961 Ameerika Ühendriigid
Greenbaum, Janno 1974 Harju maakond
Grishin, Sergei 1959 Venemaa
Habakuk, Andres 1984 Harju maakond
Haldre, Kadri 1980 Harju maakond
Hallik, Urmas 1978 Pärnu maakond
Hanley, Michael 1954 Ameerika Ühendriigid
Hedin, Olof 1967 Rootsi
Heinsoo, Els-Brett 1987 Harju maakond
Heliste, Erki 1969 Harju maakond
Heliste, Ermo 1993 Harju maakond
Hermet, Jarno 1972 Tartu maakond
Holsmer, Silja 1976 Harju maakond
Huber, Jürgen 1975 Saksamaa Skiclub Villingen
Huber, Thomas 1968 Saksamaa Skiclub Villingen
Huimerind, Villu 1979 Harju maakond
Hunt, Rocco 1973 Pärnu maakond
Ievlev, Boris 1963 Venemaa
Ilves, Urmet 1975 Võru maakond
Inozemtsev, Aleksandr 1967 Ida-Viru maakond
Jaadla, Heigo 1979 Harju maakond
Jakuson, Jan 1973 Saare maakond
Kabel, Mihkel 1984 Harju maakond
Kaegas, Margus 1970 Lääne-Viru maakond
Kaegas, Roger 2001 Lääne-Viru maakond Karupesa Team
Kallingo, Kristo 1981 Tartu maakond
Kalmo, Stig 1964 Taani
Kals, Jaak 1977 Tartu maakond
Kalvet, Mati 1951 Tartu maakond
Kalvik, Lauri 1969 Tartu maakond
Kangur, Andres 1986 Jõgeva maakond
Karm, Karlis 1988 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Kask, Margus 1971 Pärnu maakond SK Jõulu
Kedra, Kamil 1990 Poola
Khodaev, Sergey 1970 Venemaa Krilatiy Batalion
Kirch, Jüri-August 1984 Harju maakond
Kirs, Olev 1963 Harju maakond
Kitt, Robert 1977 Harju maakond Trismile
Kivi, Kristel 1973 Tartu maakond
Kiviselg, Kerol 1983 Pärnu maakond
Kivisild, Margus 1977 Tartu maakond
Klausner, Janno 1989 Harju maakond
Kliiman, Tanel 1968 Tartu maakond SAK Tartu
Kobar, Heiki 1974 Tartu maakond
Kochetov, Vladimir 1957 Venemaa #7AM
Koitne, Kaarel 1989 Harju maakond
Kokk, Andres 1963 Harju maakond Sparta Spordiselts
Koort, Jarko 1991 Tartu maakond
Koppel, Lauri 1986 Harju maakond
Kristal, Stiina 1990 Tartu maakond
Kroon, Paavo 1985 Tartu maakond Suusahullud
Krumins, Ingus 1978 Läti
Kuprienko, Alexander 1997 Venemaa
Kurochkin, Edyard 1966 Venemaa KINEF Kirishi
Kuusmik, Aivar 1966 Harju maakond
Käige, Rauno 1974 Lääne-Viru maakond
Kütt, Arti 1989 Viljandi maakond
Lassen, Ulrik 1963 Taani
Laur, Mati 1963 Võru maakond Haanja Rattaklubi
Lavrovski, Aleksei 1942 Ida-Viru maakond Äkke
Lebedinskii, Dmitrii 1977 Venemaa Pskov Ski Team
Leola, Taavi 1979 Tartu maakond
Leppik, Janec 1970 Harju maakond Trismile
Liira, Martin 1983 Tartu maakond
Lillsoo, Tarmo 1974 Harju maakond
Limberg, Vahur 1980 Tartu maakond
Lindsaar, Indrek 1973 Tartu maakond
Ljapustin, Aleksandr 1959 Harju maakond AS G4S Eesti
Lohov, Nikolay 1986 Venemaa
Loimet, Martin 1990 Tartu maakond
Loorits, Tõnis 1992 Harju maakond
Lunins, Kristians 1990 Läti
Maisvee, Rando 1979 Harju maakond
Maliborski, Jan 1999 Poola
Martensson, Ola 1960 Rootsi
Martoja, Reelika 1994 Harju maakond
Mavchun, Georgii 1988 Venemaa
Mazurs, Ainars 1968 Läti 5A-Valka / LV
Medvedev, Andrei 1981 Venemaa Goldberger OÜ
Medvedev, Sergei 1966 Venemaa
Meresma, Toomas 1971 Harju maakond
Metsis, Andro 1973 Rapla maakond
Miller, Guido 1981 Harju maakond
Mishin, Evgenii 1969 Venemaa
Moks, Armin 2002 Harju maakond
Morozov, Viktor 1985 Venemaa
Mulawka, Steve 1954 Ameerika Ühendriigid
Murrand, Hanno 1969 Tartu maakond
Must, Hannes 1977 Harju maakond Nordecon AS
Mutso, Mikk 1976 Harju maakond
Mäekivi, Jaanus 1976 Harju maakond
Männik, Kert 1996 Viljandi maakond LHV
Männik, Märt 1978 Tartu maakond
Mäsak, Martin 1982 Harju maakond Novarc
Müür, Martin 1978 Harju maakond
Nadler, Lisa 1963 Ameerika Ühendriigid
Nadler, Robert 1963 Ameerika Ühendriigid
Nakazawa, Yasuhiro 1951 Jaapan
Neptune, Gary 1945 Ameerika Ühendriigid
Niemi, Veikko 1962 Soome
Nigul, Kirsten 1975 Harju maakond
Nikolajenko, Aleksei 1975 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
Noormets, Eero 1975 Harju maakond
Norkin, Pavel 1985 Venemaa
Nurmukhamet, Aitmukhametov 1954 Venemaa
Nõmm, Marden 1984 Rapla maakond
Olesk, Ats 1966 Põlva maakond
Olsson, Christer 1967 Rootsi
Paasi, Risto 1953 Soome
Pae, Arno 1976 Harju maakond Swedbank AS
Paglant, Heigo 1976 Harju maakond
Pajo, Andres 1970 Lääne-Viru maakond
Pakhtusov, Sergey 1988 Venemaa
Pakkonen, Anton 1983 Venemaa Mountainpeaks
Pallasmaa, Kalle 1963 Harju maakond
Parve, Martti 1961 Harju maakond Päästeamet
Patroev, Alexey 1974 Rootsi
Pavlenkov, Oleg 1970 Venemaa
Pelapson, Rain 1985 Lääne maakond
Peterson, Indrek 1976 Tartu maakond
Piilberg, Urmas 1971 Harju maakond
Piirimäe, Kaarel 1979 Tartu maakond OK Põlva Kobras
Pikk, Marko 1983 Harju maakond
Pizzini, Ferdinando 1967 Itaalia
Pizzini, Lorenzo 1997 Itaalia
Poder, Reimo 1982 Harju maakond
Popov, Alexey 1980 Venemaa
Presotto, Massimo 1960 Itaalia
Prini, Simonetta 1962 Itaalia
Pristavka, Rauno 1988 Jõgeva maakond
Punga, Lauri 1987 Harju maakond Eesti Panga SK
Pustovalov, Pavel 1958 Venemaa
Puusaag, Peeter 1980 Harju maakond
Pärismaa, Uku 2001 Harju maakond
Pääru, Priit 1969 Harju maakond
Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Raba, Ahti 1986 Harju maakond LHV
Raid, Jarno 1981 Tartu maakond
Randmaa, Allan 1969 Harju maakond
Randoja, Renda 1972 Tartu maakond
Randväli, Raul 1975 Harju maakond
Raudsaar, Taavi 1983 Rapla maakond Tripassion Triatloniklubi
Raudsepp, Priit 1983 Harju maakond Pühajärve Puhkekeskus
Razuvaev, Artem 1986 Venemaa
Rebane, Jaan 1985 Saare maakond
Rehtla, Renno 1985 Tartu maakond SK ProRunner
Reim, Martin 1988 Tartu maakond
Reiman, Anti 1982 Tartu maakond Suusahullud
Reining, Rando 1975 Hiiu maakond FCR Media
Rell, Sille 1970 Tartu maakond
Ridamäe, Alar 1970 Harju maakond Treeningpartner
Ridley, Brian 1953 Ühendkuningriik
Ridley, Ingrid 1962 Ühendkuningriik
Robinson, Max 1993 Kanada
Romet, Aivar 1962 Tartu maakond
Roop, Andrey 1958 Ida-Viru maakond
Rudneva, Yuliya 1980 Venemaa
Rumyantsev, Yury 1962 Venemaa
Saar, Mart 1975 Harju maakond
Sarapuu, Tõnis 1971 Harju maakond
Savastver, Alar 1970 Harju maakond Koidu Suusaklubi
Shiryaev, Denis 1978 Venemaa
Sihver, Enn 1959 Viljandi maakond
Siilak, Avo 1970 Lääne-Viru maakond
Siim, Karl 1985 Harju maakond Mäesuusaklubi Väike-Munamägi
Siimpoeg, Viivo 1962 Harju maakond Novarc
Sikachev, Konstantin 1966 Venemaa
Sild, Jarno 1977 Harju maakond Team Haanja
Sirel, Jüri 1978 Harju maakond
Smith, Alan 1987 Kanada
Sokolov, Boris 1967 Venemaa Krilatiy Batalion
Solovyev, Alexey 1977 Venemaa
Stancari, Maria Rita 1968 Itaalia
Suurkütt, Silver 1990 Harju maakond
Suuroja, Martin 1971 Harju maakond
Swiercz, Jarek 1961 Kanada
Sylvestre, Andre 1953 Kanada
Talvik, Martin 1995 Harju maakond
Talvoja, Kaarel 1982 Harju maakond
Tamm, Andro 1974 Järva maakond
Tamm, Hando 1982 Pärnu maakond
Tamm, Ivo 1978 Tartu maakond eratreening.ee
Tamm, Madis 1975 Järva maakond
Tamm, Tarmo 1968 Harju maakond
Tasane, Vahur 1983 Harju maakond
Teder, Lauri 1980 Harju maakond OK Põlva Kobras
Teearu, Karl 1955 Valga maakond
Tiikoja, Heiki 1981 Harju maakond
Tiivoja, Jaanus 1983 Võru maakond Rõuge Racing Team
Toomingas, Priit 1972 Läti
Trumm, Janek 1978 Võru maakond
Tshaikin, Vladimir 1948 Ida-Viru maakond Äkke
Tung, Lein 1960 Ameerika Ühendriigid
Tõnisson, Tambet 1975 Harju maakond
Uibo, Lauri 1974 Pärnu maakond
Uudeberg, Tanel 1983 Valga maakond Simuna Spordiklubi
Uusna, Alari 1969 Pärnu maakond SK Jõulu
Vadlejch, Jan 1944 Iisrael Israel Cycling Academy
Vahar, Kairi 1969 Pärnu maakond
Vaher, Annika 1972 Saare maakond KL Saaremaa Malev
Vaher, Indrek 1973 Saare maakond FB Jooksmine
Vaht, Alan 1976 Harju maakond Nõmme Spordiklubi
Vahter, Tõnu 1977 Harju maakond
Vainikka, Pertti 1951 Soome
Vare, Veiko 1982 Harju maakond
Vares, Timo 1980 Harju maakond Viljandi VAK Staier
Varjatud 1974 Harju maakond
Varjatud 1971 Harju maakond
Varjatud 1982 Tartu maakond
Vassar, Annely 1983 Harju maakond Spordiguurud
Vassar, Evely 1981 Lääne-Viru maakond Spordiguurud
Vassar, Marily 1984 Lääne-Viru maakond Spordiguurud
Vayman, Viktor 1992 Venemaa
Veersalu, Priidu 1990 Harju maakond
Veselov, Sergey 1963 Venemaa
Viitkin, Ain 1967 Võru maakond Rõuge Racing Team
Vikat, Sulev 1973 Saare maakond
Vinogradov, Vladimir 1966 Harju maakond InFocus
Viren, Johny 1951 Soome
Vister, Kätlin 1987 Harju maakond
Volmer, Märt 1966 Harju maakond
Väärsi, Helle 1964 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Väärsi, Jaak 1963 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Wolf, Armin 1970 Saksamaa Skiclub Villingen
Wragg, John 1950 Kanada
Wünsche, Frank 1969 Saksamaa
Zarubin, Alexei 1974 Venemaa
Zeilinger, Johannes 1963 Austria
Zhukov, Aleksandr 1980 Venemaa
Zimmermann, Jörg 1972 Saksamaa Skiläufer Uni Magdeburg
Zlobin, Veniamin 1973 Valga maakond
Zvorovski, Henn 1967 Harju maakond Lennuliiklusteeninduse AS
Õim, Kristjan 1976 Harju maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Abb, Jochen 1948 Šveits
Auer, Franz 1952 Saksamaa Skiclub Villingen
Baklanova, Svetlana 1955 Venemaa
Fernandez Heras, Jorge 1966 Hispaania Ski Club Marcialonga
Graves, Kristen 1971 Ameerika Ühendriigid
Grünberg, Eliina 1971 Harju maakond
Hansen, Reeli 1984 Tartu maakond
Hellenurm, Helari 1978 Tartu maakond
Jia, Odile 1964 Kanada
Jõerand, Johanna 1999 Harju maakond
Jürgenson, Jaak 1969 Tartu maakond
Jürgenson, Rem 1990 Tartu maakond
Kern, Casey 1955 Ameerika Ühendriigid
Konstantinov, Aleksander 1985 Venemaa
Korasteljov, Mihhail 1971 Harju maakond Täppsportlased
Kurnev, Aleksey 1969 Venemaa
Kurvits, Karmo 1986 Tartu maakond
Ladva, Allan 1983 Valga maakond Maanteeamet
Lauren, Peter 1943 Soome
Lavrikova, Evgenija 1984 Venemaa
Lavrikova, Svetlana 1962 Venemaa Narva SK Firn
Levy, Alan 1961 Austraalia
Liblik, Siim 1980 Harju maakond SK Kärts Magneesium
Lupp, Ivar 1985 Valga maakond Päästeamet
Lusbo, Marge 1969 Tartu maakond
Mccarthy, Ann 1954 Ameerika Ühendriigid
Muuli, Viktor 1966 Tartu maakond
Mägi, Raido 1968 Tartu maakond
Normet, Arvi 1969 Valga maakond
Odamus, Terje 1969 Harju maakond
Orozco, Luis 1981 Mehhiko
Pagarand, Andres 1972 Harju maakond
Palmquist, Bonnie 1946 Ameerika Ühendriigid
Palover, Meelis 1975 Tartu maakond Suusahullud
Paluoja, Elleka 1979 Jõgeva maakond
Pauklin, Imre 1977 Harju maakond SK Kärts Magneesium
Poll, Siim 1982 Harju maakond SK Kärts Magneesium
Prei, Hergo 1976 Tartu maakond Korp! Fraternitas Liviensis
Pukk, Oskar 2005 Harju maakond
Rautiainen, Veli 1948 Soome
Rell, Toomas 1969 Tartu maakond Nordecon AS
Rivera Ruiz, Nathalie 1970 Ameerika Ühendriigid Skiclub Villingen
Rosenfelder, Silke 1968 Saksamaa Skiclub Villingen
Rosenthal, Anna Brigitta 1998 Tartu maakond
Saluveer, Erki 1980 Tartu maakond
Savolainen, Heikki 1986 Tartu maakond Flexoil OÜ
Seppälä, Juha 1975 Soome
Sillaots, Kristel 1975 Harju maakond
Sirotinkina, Valentina 1955 Venemaa
Tammsalu, Kristi 1975 Harju maakond
Teemo, Ailen 1984 Võru maakond
Tituk, Albin 1958 Tartu maakond
Toommägi, Kristi 1977 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
Trofimov, Boris 1966 Venemaa
Zeilinger-Harbich, Patrizia 1963 Austria
Zelenov, Aleksandr 1950 Venemaa
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Varjatud 1967 Saksamaa
Hetkel ei ole keegi veel sellele distantsile registreerunud

Suusapartner

Salomon

Määrdepartner

Toko

Meediapartner

Postimees

Suurtoetajad

A. Le Coq Ramirent Salvest Embach Mariine Auto Elva vald Eesti Pagar

Toetajad

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Põltsamaa Bambona Viking Line Eesti Teed

Toetajad

Ehitusmeister Respo Balbiino E-Turist Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre Otepää

Meedium

Scanpix Ma Olen Rattur

Avalik sektor

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Kultuuriministeerium