Osalejate info

Palun võta aega, et lugeda läbi Avatud Rajale tulijale mõeldud oluline info. Et eelolev pühapäev jääks meelde positiivse spordipäevana, on oluline arvestada teatud reeglitega.


ENNE STARTI
Oluline on tutvuda osaleja infoga.

Stardimaterjalid
Stardimaterjalide väljastamine toimub 8.-9.02.2019 kell 9.00-17.00 Klubi Tartu Maraton büroos Tartus, Laulupeo pst. 25. Maratonipäeval saab materjale kätte iga distantsi stardipaigas sekretariaadist alates 1,5 tundi enne starti: Tehvandil alates kella 7.50-st, Arulas alates kella 9.30-st, Palul alates kella 10.30-st.

Registreerimine võistluspäeva hommikul toimub stardipaiga sekretariaadis alates 1,5 tundi enne starti.

Transport
Korraldajad on organiseerinud eribussid Avatud Raja hommikul Tartust, Elvast ja Otepäält stardipaikadesse ning pärast finišit Tartusse ja stardipaikadesse tagasi. Sõit eribussiga on tasuline - pilet maksab 4 eurot ning see kehtib ka tagasisõidul. Koht bussis garanteeritakse ainult eelmüügist ostetud piletiga.

Kes otsustab tulla autoga, siis üritusel osalejate jaoks on parkimine stardipaikades ja finišis osalejatele ettenähtud parklates tasuta. Parklatesse suunatakse autod vastavalt liikluskorraldusele ja täituvusele. Järgi kindlasti liikluskorraldajate juhiseid ning tutvu eelnevalt skeemidega.
Olulisematele teeristidele on korraldajad välja pannud ka suunaviidad stardialadesse ja finišisse.

Suuskade määrimine
Stardipaikades saadaval tasuline TOKO määrdeteenus.

Hommikusöök
Tehvandi staadioni kohvik on avatud kl 8-15. Hommikusöögi menüü: puder, saiakesed, pirukad, singi-juustu lõigud, leib-sai, soojad joogid.

START
Start 63 km-le ja teatemaratonile antakse Tehvandi suusastaadionil kell 9.00, start 31 km-le Arulas kell 11.00, start 16 km-le Palul kell 12.00. Stardikoridorid avatakse kell 15 minutit enne starti. Avatud Raja osalejatele on iga start avatud tund aega.

AJAVÕTT
Ajavõtt toimub 2 elektroonilise kiibiga, mis on kinnitatud numbripõlle siseküljele. NB! Ajavõtukiipi ei tohi muljuda ega kokku voltida! Kiipe ei pea korraldajatele tagastama.

FINIŠ
Finiš on Elvas Tartumaa Tervisespordikeskuses avatud kuni kella 17-ni.

Diplomid
Diplomite väljatrükk toimub finišis sekretariaadis (Tervisespordikeskuse peamaja II korrus), samast saab soovi korral ka templi Worldloppeti passi.

Toitlustus
Finišialas toimub toitlustamine toidutalongi alusel, mille leiad stardimaterjalide hulgast.

Pesemine ja riietumine
Saun ja pesemine Avatud Raja osalejatele Tartumaa Tervisespordikeskuses (mehed peamajas, naised saunamajas) stardinumbri alusel.