Programm

Pühapäev, 10. veebruar 2019
Avatud Rada ja Teatemaraton: Otepää - Arula - Palu - Elva

9.00               63 km ja 7. Tartu Teatemaratoni start Otepääl Tehvandi Spordikeskuse staadionil
11.00             31 km start Arula teeristis
12.00             16 km start Palult
14.00             7. Tartu Teatemaratoni autasustamine
11.30-17.00  Finiš avatud Tartumaa Tervisespordikeskuses 
 

Reede, 15. veebruar 2019

Võistluskeskus Lõunakeskuse liuväljal (Ringtee 75, Tartu)

12.00-21.00  Avatud võistluskeskus: registreerimine, stardinumbrite väljastamine, spordikaupade müük, 
                        suuskade määrimine

Laupäev, 16. veebruar 2019

Võistluskeskus Lõunakeskuse liuväljal (Ringtee 75, Tartu)

10.00-19.00   Avatud võistluskeskus: registreerimine kuni kell 17.00  ja stardinumbrite väljastamine kuni kell 19.00,
                          s
pordikaupade müük, suuskade määrimine
12.00-17.00  Pasta party võistluskeskuses
13.00              Vastuvõtt Worldloppeti meistritele


Lasteüritused Tartus Tähtvere Spordipargis

TILLUsõit
*Rajale lubatud ka lapse saatja
11.00     Kuni 3-aastased 400 m
11.15     4-aastased 400 m
11.25     5-aastased 400 m
11.35     6-aastased 400 m
11.45     7-aastased 800 m
12.05     8-aastased 800 m
12.20     Auhindade loosimine

*Lapsed ilma saatjata
11.55     7-aastased 800 m
12.15     8-aastased 800 m
12.20     Auhindade loosimine

MINImaraton
*Lapsed ilma saatjata
12.25     9-aastased 1,4 km
12.35     10-aastased 1,4 km
12.45     11-aastased 2,5 km
12.55     12-aastased ja vanemad 2,5 km
13.15     Auhindade loosimine

Otepääl Tehvandi Spordikeskuse konverentsiruumis

18.00          FIS Worldloppet Cup võistlejate esindajate koosolek
 

Pühapäev, 17. veebruar 2019

46. TARTU MARATON

Otepääl Tehvandi Spordikeskuse staadionil
7.00-8.50    Stardimaterjalide väljastamine
8.30              
Stardikoridoride avamine
9.00              63 km start

Arula teeristis
10.30-12.20 Stardimaterjalide väljastamine
12.00             Stardikoridoride avamine

12.30             31 km start

Elvas Tartumaa Tervisespordikeskuses
11.35             Võitja finiš
11.45             Esikolmiku lilleautasustamine
12.00             Pressikonverents
12.15             Naiste esikolmiku lilleautasustamine
14.00             Autasustamine (6 naist ja 12 meest, vahefinišite võitjad)
14.30             Vanuseklasside võitjate autasustamine
19.00             Finiš suletakse

Suusapartner

Salomon

Määrdepartner

Toko

Meediapartner

Postimees

Suurtoetajad

A. Le Coq Ramirent Salvest Enervit Eesti Pagar

Toetajad

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Põltsamaa Bambona Viking Line Eesti Teed Synlab

Toetajad

Ehitusmeister Respo Mariine Auto Balbiino E-Turist Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre VSpa

Meedium

Ajakiri Sport Scanpix Ma Olen Rattur

Avalik sektor

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium