Osalejate nimekiri

Tartu Maraton

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
781 Aalberg, Raoul 1965 Harju maakond
891 Aamisepp, Andres 1980 Harju maakond Kiili Spordiklubi
195 Aamisepp, Arno 1991 Harju maakond Kiili Spordiklubi
4080 Aamisepp, Tõnu 1953 Harju maakond Kiili Spordiklubi
434 Aarna, Indrek 1969 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
970 Aarniste, Marek 1976 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
1136 Aas, Andres 1977 Viljandi maakond Flexoil OÜ
1982 Aas, Indrek 1985 Harju maakond
1571 Aasma, Priit 1981 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
4159 Aasmäe, Ilmar 1968 Tartu maakond
2649 Aasmäe, Indrek 1971 Harju maakond
1177 Aasmäe, Martin 1996 Tartu maakond
2162 Aavase, Hannes 1976 Harju maakond Sidepataljon
774 Aavel, Rivo 1983 Põlva maakond 2. Jalaväebrigaad
1524 Aaver, Anne 1971 Harju maakond
2328 Aavik, Karl 1994 Harju maakond Certex
288 Aavik, Kuldar 1964 Tartu maakond
1261 Abel, Markko 1978 Harju maakond
420 Adamson, Allar 1987 Harju maakond OMNIVA SK
2522 Adamson, Anni 1992 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
2447 Adari, Mirko 1988 Tartu maakond SK ProRunner
723 Adel, Ander 1977 Lääne-viru maakond Tridens AS
2113 Ader, Angela 1993 Tartu maakond Suusahullud
2385 Ader, Kadri 1983 Valga maakond
2112 Ader, Talis 1967 Harju maakond Telia SK
1599 Adosson, Ivo 1973 Tartu maakond
1325 Ahas, Rein 1966 Tartu maakond Tartu Ülikool
2107 Ahtijainen, Riho 1987 Eesti Swedbank AS
2014 Ahtijainen, Risto 1985 Rapla maakond
1312 Ahu, Margit 1983 Ida-Viru maakond
367 Ahu, Ülari 1989 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
1322 Ahu, Ülo 1957 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
2153 Ahuna, Magnus 1981 Harju maakond
1916 Aigro, Aiko 1981 Harju maakond
2542 Aigro, Aiko 1981 Tartu maakond
4011 Aigro, Ene 1960 Valga maakond
154 Ailt, Priit 1983 Harju maakond Enervit
291 Aim, Allan 1991 Harju maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
1460 Aimsalu, Mart 1969 Harju maakond Ramirent
1593 Ainelo, Jaan 1958 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2658 Ainsalu, Jürgen 1982 Tartu maakond
1897 Ainsam, Marek 1972 Harju maakond Eesti Sportlane
1183 Akenpärg, Egert 1986 Harju maakond
936 Akimov, Andrey 1970 Venemaa Pskov Ski Team
2061 Akkermann, Jaanus 1970 Tartu maakond
1809 Aksjonov, Pjotr 1948 Ida-Viru maakond Äkke
1166 Ala, Taimar 1979 Lääne-Viru maakond
1187 Alajaan, Alar 1979 Harju maakond Sidepataljon
2446 Alamets, Lauri 1991 Harju maakond
814 Alas, Erki 1984 Harju maakond
1670 Alatalu, Siim 1978 Harju maakond Kaitsejõudude Spordiklubi
276 Alberi, Rene 1973 Jõgeva maakond
542 Albri, Kalev 1975 Harju maakond Ehitus5ECO OÜ
933 Alderman, Fredrik 1983 Rootsi
2080 Alenius, Ernst 1949 Soome
1149 Alev, Agur 1960 Pärnu maakond SK Jõulu
704 Alev, Magnar 1972 Valga maakond #7AM
679 Algmaa, Leonhard 1967 Valga maakond
528 Alla, Janek 1973 Harju maakond Swedbank AS
2630 Allandi, Alvar 1978 Harju maakond
1396 Allas, Ain 1987 Viljandi maakond Pskov Ski Team
2031 Allekõrs, Meelis 1980 Tartu maakond
2143 Alles, Kristjan 1990 Harju maakond
2625 Alles, Kuldar 1980 Saare maakond
760 Allik, Ando 1977 Harju maakond Swedbank AS
1957 Allik, Marko 1984 Viljandi maakond
1577 Allikas, Ahti 1975 Harju maakond MTÜ Spordiselts
1063 Alliksaar, Lembit 1975 Pärnu maakond
811 Allilender, Rando 1984 Tartu maakond Graanul Invest AS
2488 Alter, Enelin 1987 Valga maakond SK ProRunner
1954 Alter, Tõnis 1984 Harju maakond Elujooks
1602 Altin, Enn 1971 Tartu maakond
1408 Altnurme, Tõnu 1969 Harju maakond
1833 Altoja, Annika 1997 Ida-Viru maakond
1104 Altoja, Jaanus 1971 Ida-Viru maakond
2375 Altosaar, Rain 1975 Võru maakond Hauka Veloklubi
1264 Altroff, Harri 1972 Tartu maakond
2193 Alttoa, Kadri 1977 Pärnu maakond Metaprint AS
1535 Alttoa, Margus 1976 Pärnu maakond Metaprint AS
381 Alumaa, Alar 1974 Harju maakond HANSAB
1737 Alusalu, Matis 1987 Järva maakond
1010 Alver, Oliver 1977 Harju maakond
1627 Alver, Ott 1985 Harju maakond
2244 Amboja, Kaidi 1977 Tartu maakond
2493 Andersons, Armands 1980 Läti
645 Andersson, Jonas 1968 Rootsi
474 Andresson, Raul 1967 Harju maakond Tallinn-Pühajärve ODC
1087 Andronov, Igor 1966 Venemaa
2 Angellet, Gerard 1992 Prantsusmaa Haute Savoie Nordic Team
980 Angelstok, Aivar 1967 Harju maakond
2454 Angerer, Norbert 1960 Austria
2070 Anniko, Reiko 1990 Valga maakond Graanul Invest AS
846 Annilo, Mihkel 1992 Rapla maakond
1654 Annion, Silver 1983 Tartu maakond SK Keremeister
2074 Annuk, Merike 1978 Jõgeva maakond SK ProRunner
2396 Annus, Hannes 1970 Pärnu maakond
486 Ansen, Rein 1983 Rapla maakond
488 Ansko, Ilmar 1973 Tartu maakond
1141 Anton, Arno 1957 Valga maakond
59 Anton, Arvi 1992 Tartu maakond Tridens AS
171 Anton, Cristian 1995 Harju maakond
234 Anton, Tair 1974 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
248 Antoniak, Marek 1968 Harju maakond
188 Antons, Eero 1978 Pärnu maakond
2390 Antsmäe, Jarmo 1984 Harju maakond
2008 Antsmäe, Tauno 1974 Harju maakond
300 Arak, Anti 1973 Harju maakond Areal Team
1776 Areda, Tarmo 1974 Harju maakond Eesti Sportlane
1890 Aren, Raido 1983 Järva maakond
2353 Areng, Priit 1977 Valga maakond
341 Arge, Endrus 1974 Harju maakond Sparta Spordiselts
509 Arge, Virgo 1978 Harju maakond Jetoil
2410 Arjakse, Jüri 1978 Harju maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
1943 Aron, Kalle 1982 Harju maakond
454 Arras, Aigar 1968 Tartu maakond
2473 Arras, Andreas 2000 Tartu maakond
10770 Arro, Andres 1982 Valga maakond
2388 Arro, Mart 1970 Harju maakond SG WEBER Ehitustooted AS
2164 Arro, Mihkel 1986 Valga maakond
2650 Arru, Jüri 1965 Harju maakond
1635 Arst, Alar 1962 Tartu maakond
1830 Artel, Karin 1976 Pärnu maakond
327 Artel, Veiko 1971 Harju maakond SportID
2076 Arukaevu, Art 1973 Harju maakond
1039 Aruksaar, Erki 1980 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
1576 Arula, Ando 1982 Harju maakond
2033 Arula, Astrid 1983 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
4094 Arula, Raul 1958 Tartu maakond
1888 Arumeel, Ansi 1978 Harju maakond
298 Arus, Tiit 1971 Saare maakond Sparta Spordiselts
2456 Asi, Alvar 1968 Harju maakond
2516 Astok, Mario 1984 Lääne-Viru maakond RLV Massive
2265 Atkinson, Barry 1948 Prantsusmaa
865 Atonen, Marek 1977 Harju maakond Viljandi VAK Staier
2557 Aua, Hanno 1977 Harju maakond
20 Auger, Antoine 1995 Prantsusmaa Haute Savoie Nordic Team
1531 Aun, Hardo 1980 Tartu maakond
2565 Aun, Verdo 1980 Tartu maakond
2025 Ausmees, Toomas 1964 Harju maakond
187 Austa, Caspar 1982 Tartu maakond AT Sport OÜ
2382 Avalo, Imre 1980 Harju maakond Team TT
986 Avik, Eeva 1988 Harju maakond
2007 Avila, Imre 1971 Ida-Viru maakond
1001 Azizbaev, Rafik 1950 Venemaa
2647 Babkin, Anatoli 1976 Tartu maakond
340 Bachaus, Arno 1978 Tartu maakond Tridens AS
633 Bachem, Harry 1972 Saksamaa
1536 Bachmann, Ago 1970 Ida-Viru maakond Eesti Energia Spordiklubi
294 Balickij, Igor 1968 Leedu
4081 Balõnski, Peeter 1949 Viljandi maakond TSK Joosu
2657 Bamberg, Priit 1981 Tartu maakond
1992 Baranovski, Sergei 1982 Valgevene
2295 Baranovskiy, Sergey 2000 Venemaa Krilatiy Batalion
597 Baranovskiy, Valeriy 1975 Venemaa Krilatiy Batalion
490 Barchukov, Valeriy 1964 Venemaa
206 Barkalov, Andrey 1979 Venemaa Russian Masters Cycling
166 Basay, Nikolay 1983 Venemaa
1848 Batarags, Janis 1957 Läti
42 Baum, Andreas 1995 Pärnu maakond
751 Baum, Anette 1998 Pärnu maakond
1036 Baum, Gunnar 1972 Pärnu maakond
1749 Baum, Oleg 1954 Harju maakond
518 Bauman, Erik 1980 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
198 Bauman, Jaanus 1976 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
2279 Baumann, Rain 1977 Harju maakond
1249 Baumann, Raul 1973 Harju maakond
2424 Bazhin, Vladimir 1962 Venemaa
1786 Bazõlev, Anton 1985 Harju maakond
4074 Bekker, Aivar 1962 Harju maakond
1711 Belov, Iurii 1960 Venemaa
2448 Belõi, Andrus 1976 Harju maakond
1710 Bendeli, Nicolas 1952 Austraalia
2278 Bennett, Brian Thomas 1943 Ameerika Ühendriigid
2312 Berchtold, Rene 1966 Šveits
2040 Berzin, Aivar 1969 Viljandi maakond Vestmann Grupp AS
642 Bezginov, Alexandr 1987 Venemaa
1215 Bieksa, Zilvinas 1969 Leedu
2281 Blahus, Lukas 1972 Tšehhi Vabariik
1118 Blake, Adrian 1954 Austraalia
2481 Blank, Andres 1972 Lääne-Viru maakond 1. Jalaväebrigaad
1375 Blanks, Andris 1940 Läti
541 Blanks, Janis 1970 Läti
1583 Blanks, Maris 1945 Läti
1613 Blanks, Martins 1976 Läti
813 Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
1204 Blond, Taivo 1970 Harju maakond
1393 Bobrov, Vladimir 1954 Venemaa
1727 Boesch, Erich 1950 Šveits Sandoz Concept
464 Boesch, Marc 1981 Šveits Sandoz Concept
2615 Bogopolskiy, Gennady 1977 Venemaa
186 Bolduzev, Viktor 1960 Venemaa Pskov Ski Team
1698 Boman, Esko 1947 Soome
10004 Boner, Seraina 1982 Šveits Jobstation Rossignol Team
648 Borisov, Sergey 1964 Ida-Viru maakond
1597 Born, Illimar 1993 Tartu maakond
826 Brakmann, Andres 1980 Harju maakond
2588 Bratov, Oleg 1973 Venemaa
228 Brenayzen, Ilya 1968 Venemaa
2349 Brückner, Ralf 1975 Saksamaa
511 Budginas, Jonas Algirdas 1960 Leedu
896 Bukhmarov, Aleksandr 1977 Venemaa
1530 Bulatovskii, Evgenii 1979 Venemaa
611 Bunkovskis, Ingus 1976 Läti
2408 Bunkovskis, Janis 1984 Läti
217 Bõkov, Viktor 1965 Ida-Viru maakond
353 Chastan, William 1961 Prantsusmaa Markstein Ranspach
7 Chauvet, Benoit 1981 Prantsusmaa Jobstation Rossignol Team
1819 Chernigova, Svetlana 1973 Venemaa KINEF Kirishi
1479 Chernov, Oleg 1961 Venemaa
1728 Colombo, Louis 1948 Prantsusmaa Sandoz Concept
10001 Dabudyk, Aurelie 1988 Prantsusmaa Haute Savoie Nordic Team
2651 Dahl, Pedersen Frederik 1985 Taani
4028 Dainis, Andris 1949 Läti 5A-Valka / LV
610 Danilov, Andrus 1973 Harju maakond Suusaakadeemia
2305 David, Martin 1972 Tšehhi Vabariik
25 Deangelis, Tyler 1993 Ameerika Ühendriigid
1746 Dedov, Peeter 1981 Tartu maakond AT Sport OÜ
1730 Demmel, Robert 1974 Saksamaa
1774 Denisov, Andrey 1972 Venemaa Pskov Ski Team
1448 Derkunskiy, Artem 1983 Venemaa
2423 Dmitriev, Peeter 1950 Tartu maakond
10005 Donzallaz, Nicole 1981 Šveits
523 Drake, Roberts 1956 Läti 5A-Valka / LV
2539 Drenkhan, Tarvi 2000 Valga maakond
176 Drygin, Konstantin 1973 Venemaa
183 Dudarev, Andrei 1966 Ida-Viru maakond Äkke
919 Dukan, Diana 1973 Tartu maakond
1817 Dzenis, Juris 1980 Läti
2366 Eckel, David 1958 Ameerika Ühendriigid
1581 Edovald, Meelis 1967 Pärnu maakond
1827 Eensaar, Avo 1947 Tartu maakond
122 Eensaar, Silver 1978 Harju maakond Korp! Sakala
465 Eerola, Panu 1973 Soome
2182 Eesmaa, Allar 1985 Põlva maakond 1. Jalaväebrigaad-Scoutspataljon
1359 Efimov, Anatoly 1945 Venemaa Narva SK Firn
2387 Eglite, Inguna 1964 Läti
1140 Egorov, Vyacheslav 1949 Venemaa
2047 Ehavee, Andres 1974 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
2505 Eilat, Tõnis 1987 Harju maakond
13 Einaste, Kein 1985 Pärnu maakond Team Horeca Service
2238 Einbaum, Peeter 1975 Tartu maakond BALTDEFCOL
1760 Einberg, Peeter 1959 Harju maakond
4117 Einland, Vello 1958 Harju maakond EWK
551 Einpalu, Mart 1973 Harju maakond
134 Einsalu, Ants 1959 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
1124 Eiser, Andrus 1982 Jõgeva maakond
2188 Eismel, Uudo 1946 Jõgeva maakond
2510 Ekholm, Elmar 1966 Tartu maakond
396 Ekman, Mats 1968 Rootsi
1205 Elings, Margus 1979 Tartu maakond
1407 Elismäe, Tõnu 1969 Harju maakond
2355 Elissaar, Jaanus 1974 Harju maakond
1659 Ellen, Jüri 1970 Harju maakond AS Kalev
953 Eller, Rain 1977 Harju maakond Swedbank AS
2257 Ellerbracke, Karl-Ludwig 1942 Saksamaa
2526 Elmet, Annika 1982 Tartu maakond
1549 Elmet, Märt 1968 Tartu maakond
2348 Elmik, Sten 1982 Harju maakond
2017 Elvet, Rait 1984 Valga maakond
1439 Ennuste, Madis 1972 Harju maakond DSV spordiklubi
1032 Enok, Marek 1981 Harju maakond
1357 Enok, Teet 1974 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
312 Epner, Indrek 1972 Harju maakond Saksa Automaatika ProTeam
1444 Epners, Kristaps 1976 Läti
1594 Ereline, Ahto 1973 Valga maakond
1073 Erik, Astrid 2000 Võru maakond Võru Suusaklubi
952 Erik, Raivo 1968 Harju maakond
2260 Erikson, Johan 1961 Ameerika Ühendriigid
784 Erikson, Toomas 1976 Harju maakond RedBike
783 Erlemann, Jaanus 1971 Harju maakond
2337 Erm, Jürgen 1988 Harju maakond
4101 Ernits, Ardu 1960 Jõgeva maakond
1802 Ernits, Rando 1997 Tartu maakond SK ProRunner
2174 Ers, Alger 1975 Hiiu maakond
2631 Ervin, Alar 1993 Harju maakond
2136 Esko, Lauri 1987 Harju maakond
2487 Esse, Eeva 1990 Harju maakond
4132 Estorn, Lilian 1955 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
1004 Etverk, Jüri 1977 Harju maakond
844 Evert, Lauri 1978 Harju maakond Team TT
207 Fahrutdinov, Airat 1970 Tartu maakond
2525 Faja, Petr 1977 Tšehhi Vabariik
62 Fediunin, Yury 1968 Venemaa Uventa Sport Velomarket CSKA
31 Fedorov, Andrey 1989 Venemaa
4147 Fedosejev, Evgeni 1947 Pärnu maakond
470 Fedotenkov, Alexander 1959 Venemaa
1731 Feofanov, Anton 1979 Venemaa
2310 Feruglio, Luigino 1940 Šveits
1701 Fesak, Igor 1977 Tartu maakond
4114 Filatenko, Mati 1965 Tartu maakond
640 Fiser, Pavel 1972 Tšehhi Vabariik
250 Fjodorov, Ain 1972 Valga maakond
111 Flavyanov, Igor 1970 Venemaa Narva SK Firn
1905 Fridolin, Ivo 1971 Harju maakond
935 Frolov, German 1986 Venemaa Pskov Ski Team
2304 Frolov, Vladimir 1972 Tartu maakond
1671 Galgans, Aldis 1971 Läti 5A-Valka / LV
2327 Gavrik, Sergey 1971 Venemaa Krilatiy Batalion
2357 Gaydon, Paul 1972 Harju maakond
2291 Gayfullin, Arkadiy 1967 Venemaa
1305 Gedusevs, Gunars 1963 Läti
1744 Genrihov, Diana 1968 Valga maakond Swedbank AS
2592 Gilinskiy, Vladimir 1958 Venemaa
1511 Gontmacher, Siim 1978 Harju maakond
1211 Gorbachev, Mikhail 1983 Venemaa
499 Gorev, Kirill 1963 Venemaa
638 Goshko, Sergey 1962 Valgevene
984 Gostsõllo, Henri 1985 Harju maakond Skanska AS
1716 Gottstein, Daniel 1964 Šveits
1489 Grachev, Andrei 1960 Venemaa
10002 Graefnings, Maria 1985 Rootsi SAS Pro Team
237 Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
770 Greenbaum, Toomas 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
232 Greiderer, Klaus 1967 Saksamaa Schulz Sportreisen
758 Grende, Ants 1969 Läti
1850 Grigorovits, Jaanus 1975 Tartu maakond Tridens AS
1246 Grihin, Kevin 2001 Võru maakond Karupesa Team
876 Gross, Tõnis 1974 Põlva maakond
453 Grünberg, Harry 1973 Harju maakond Porter Racing
1162 Grünberg, Liis 1979 Harju maakond
244 Grünberg, Priit 1977 Harju maakond Porter Racing
1008 Grünvald, Olavi 1967 Harju maakond
635 Gstoehl, Werner 1963 Liechtenstein
5 Guigonnet, Loic 1992 Prantsusmaa Haute Savoie Nordic Team
1862 Gutmann, Grete 1988 Harju maakond Team Civitta
1729 Gütlein, Norbert 1957 Saksamaa Sandoz Concept
1870 Haas, Mart 1986 Harju maakond
393 Haav, Viljar 1975 Harju maakond Viimsi Sport
556 Haava, Henno 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
631 Habakuk, Andres 1984 Harju maakond
305 Hagström, Patrik 1989 Rootsi
726 Haikara, Jako 1966 Saare maakond KL Saaremaa Malev
1978 Hain, Toomas 1968 Valga maakond
507 Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
589 Hakanen, Jarkko 1970 Soome
2129 Hakkaja, Kristi 1979 Harju maakond
2346 Halama, Jakub 1979 Tšehhi Vabariik
2210 Halapuu, Pätris 1991 Tartu maakond
2048 Haldre, Kadri 1980 Harju maakond
1198 Haljak, Antti 1978 Harju maakond
469 Haljaste, Härmo 1973 Tartu maakond
2300 Hallap, Keelia 1989 Tartu maakond
1718 Halldorsdottir, Rannveig 1964 Island
1829 Haller, Toomas 1974 Tartu maakond
2026 Hallik, Urmas 1978 Pärnu maakond
1345 Hallik, Üllar 1954 Harju maakond
58 Hallikma, Heiti 1970 Harju maakond Sparta Spordiselts
1383 Hallimäe, Rain 1957 Harju maakond
1147 Hang, Asse 1970 Harju maakond
1917 Hang, Katrin 1971 Harju maakond
1392 Hanikat, Kaido 1967 Harju maakond Conviso
1412 Hannes, Kollist 1970 Tartu maakond Suusahullud
1065 Hanni, Rene 1982 Harju maakond
4023 Hanni, Tarmo 1951 Harju maakond EWK
785 Hanso, Indrek 1966 Harju maakond
1023 Harak, Jaan 1954 Hiiu maakond
2535 Harismaa, Heikki 1956 Soome
2120 Haube, Veljo 1961 Harju maakond
425 Hein, Lauri 1977 Harju maakond
4084 Hein, Urmas 1962 Tartu maakond SAK Tartu
1999 Heinam, Elela 1977 Pärnu maakond
2579 Heinamaa, Andris 1972 Harju maakond DSV spordiklubi
386 Heinola, Ivar 1977 Tartu maakond
318 Heinsoo, Andrus 1967 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
983 Heinsoo, Karl Erik 1998 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
1757 Heldna, Eerik 1977 Harju maakond Treeningpartner
1903 Helgand, Kalmer 1967 Harju maakond
107 Helgand, Marko 1971 Põlva maakond
922 Helmja, Kati 1980 Harju maakond
997 Hendrikson, Peeter 1967 Harju maakond Haanja Rattaklubi
270 Hendrikson, Tõnu 1973 Võru maakond
567 Hermaküla, Hannes 1969 Harju maakond
1404 Hermet, Jarno 1972 Tartu maakond
2530 Hermet, Marii 1999 Tartu maakond
1117 Hermlin, Timo 1981 Tartu maakond
705 Hiiekivi, Urmet 1968 Harju maakond Agro93
782 Himma, Evelyn 1972 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
82 Himma, Martin 1999 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
86 Himma, Martti 1986 Tartu maakond Sparta Spordiselts
1993 Hint, Heiki 1972 Tartu maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
2179 Hints, Eric 1975 Harju maakond
441 Hintsov, Veiko 1969 Harju maakond Sparta Spordiselts
1822 Hirve, Raine 1987 Harju maakond
34 Hoesli, Corsin 1992 Šveits
563 Holland, Gert 1988 Harju maakond
2201 Holland, Reet 1965 Harju maakond
2255 Hope, Allan 1953 Austraalia
2294 Hopkins, Chris 1966 Austraalia
201 Horma, Toomas 1992 Põlva maakond Tartu Suusaklubi
2453 Horn, Alar 1980 Tartu maakond Baltyre
75 Hubel, Indrek 1986 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
1491 Hughes, Wendy 1969 Austraalia
1144 Huimerind, Villu 1979 Harju maakond
1048 Hulkkonen, Juha 1956 Soome
344 Hummal, Erkki 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts
4140 Hunt, Kalev 1951 Pärnu maakond OK West
117 Hussar, Aimar 1981 Võru maakond Areal Team
125 Hussar, Kaidar 1971 Harju maakond Areal Team
368 Hussar, Marek 1979 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
2192 Huttunen, Margit 1971 Pärnu maakond
41 Häkkinen, Jussi 1973 Soome A. Le Coq
4170 Hänni, Uku 1943 Tartu maakond Rahandusministeerium
1604 Härm, Leo 1947 Viljandi maakond
857 Härmson, Toomas 1970 Tartu maakond
804 Hõbemägi, Veikko 1979 Harju maakond MTÜ Spordiselts
1182 Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq
939 Höfling, Imke 1970 Soome
1083 Hütt, Kristo 1980 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
603 Hüvonen, Dan 1977 Harju maakond
2598 Ilicheva, Ekaterina 1988 Venemaa SF Vershina
1541 Illing, Sven 1979 Tartu maakond Trismile
2054 Ilm, Ivo 1989 Jõgeva maakond
1132 Ilmet, Elor 1960 Järva maakond
1985 Ilus, Tiina 1980 Harju maakond Ernst & Young Baltic AS
1544 Ilves, Aivo 1986 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
2490 Ilves, Andreas 2000 Tartu maakond
1387 Ilves, Elin 1965 Tartu maakond
1297 Ilves, Norman 1991 Tartu maakond
4121 Ilves, Tõnu 1963 Tartu maakond
580 Ilves, Urmet 1975 Võru maakond
10003 Imoberdorf, Rahel 1986 Šveits SAS Pro Team
4108 Inno, Ain 1964 Lääne-Viru maakond SG WEBER Ehitustooted AS
750 Inno, Kadi 1963 Lääne-Viru maakond SG WEBER Ehitustooted AS
2217 Innos, John 1971 Harju maakond
1106 Int, Aivo 1970 Harju maakond Ramirent
650 Irves, Hillar 1967 Võru maakond
1018 Isakov, Viktor 1955 Venemaa Pskov Ski Team
319 Israel, Olavi 1971 Harju maakond AT Sport OÜ
459 Istomin, Denis 1986 Venemaa
53 Ivanov, Ivar 1984 Võru maakond
2514 Ivanovs, Artis 1983 Läti
1591 Ivbulis, Arnis 1965 Läti
1761 Jaadla, Heigo 1979 Harju maakond Saarefood
315 Jaagant, Priit 1972 Valga maakond Mapri Ehitus OÜ
1078 Jaagant, Rasmus 1998 Valga maakond
4100 Jaagus, Jaak 1956 Tartu maakond
627 Jaaksoo, Rain 1983 Tartu maakond
1179 Jaaku, Mati 1962 Lääne maakond
2543 Jaama, Kelli Marie 1996 Harju maakond
1690 Jaama, Küllike 1969 Harju maakond
737 Jaama, Sander 1987 Harju maakond
278 Jaanikivi, Andres 1979 Soome Suusaakadeemia
1228 Jaanimägi, Argo 1967 Harju maakond Sparta Spordiselts
1619 Jaaniste, Triin 1970 Tartu maakond
4110 Jaanus, Andres 1963 Harju maakond EWK
1164 Jaanus, Lauri 1991 Harju maakond
1159 Jaeski, Eve 1974 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
574 Jagomägi, Jaan 1975 Tartu maakond
4086 Jagomägi, Teet 1969 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
2403 Jagomägi, Vootele 1996 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
2411 Jagudina, Aljona 1976 Ida-Viru maakond Äkke
1575 Jahilo, Sander 1987 Tartu maakond
910 Jair, Ergo 1975 Harju maakond CC ROTA MOBILIS MTÜ
2288 Jakimiec, Tadeusz 1966 Poola
830 Jakobi, Andres 1970 Harju maakond Team TT
736 Jakobson, Mikk 1989 Tartu maakond
1442 Jakovleva, Olga 1958 Ida-Viru maakond Äkke
4095 Jalasto, Kaupo 1958 Harju maakond
807 Jallai, Janeli 1981 Harju maakond Sparta Spordiselts
2597 Jallai, Karry Jallai 1994 Põlva maakond Mapri Ehitus OÜ
641 Jalowi, Andreas 1976 Saksamaa
1828 Jammer, Ülo 1948 Järva maakond
1206 Jamnes, Jaanus 1973 Harju maakond
2222 Jansen, Kaupo 1977 Tartu maakond
863 Jansen, Veiko 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
1483 Jansky, Petr 1966 Tšehhi Vabariik
628 Janusauskas, Algimantas 1974 Leedu Jokers - Santa Monica Networks
1421 Jassik, Marek 1973 Harju maakond
1416 Jeeger, Elar 1987 Valga maakond
1419 Jenerts, Janis 1981 Läti VSK Burkanciems & Co
1484 Jirous, Vilem 1980 Tšehhi Vabariik
2057 Joala, Mikk 1983 Harju maakond
1793 Joandi, Reti 1975 Viljandi maakond Viljandi Sõudeklubi
266 Johanson, Jaanus 1973 Viljandi maakond
2316 Johansson, Tommy 1964 Rootsi
1275 Jokinen, Mikko 1954 Soome
1034 Jool, Raiko 2001 Ida-Viru maakond SK Järve
155 Jool, Urmas 1964 Harju maakond
255 Joona, Janar 1982 Harju maakond
1276 Joonas, Inge 1971 Võru maakond
489 Joonas, Juho 1969 Võru maakond Haanja Rattaklubi
800 Joonas, Kalev 1963 Võru maakond
1095 Joonsalu, Madis 1984 Tartu maakond Suusahullud
990 Jugaste, Mihkel 1987 Harju maakond Graanul Invest AS
520 Juhandi, Aivar 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
787 Juhkov, Janno 1973 Pärnu maakond Järvakandi Wellod
2379 Jukk, Rasmus 1975 Tartu maakond Avera
4129 Julge, Kaljo 1957 Tartu maakond
1842 Jundas, Kadri-Ann 1970 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
940 Jungo, Markus 1969 Šveits
719 Jurlov, Sergei 1967 Ida-Viru maakond
918 Juronen, Pertti 1983 Valga maakond Hawaii Express
478 Just, Alar 1969 Harju maakond Team TT
763 Juurak, Katrin 1982 Viljandi maakond Suusahullud
833 Juurikas, Veiko 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
55 Juursalu, Andres 1982 Tartu maakond Suusahullud
1620 Juva, Timo 1969 Soome
1485 Juzek, Petr 1976 Tšehhi Vabariik
1257 Jylhä, Kari 1953 Soome Silvini Madshus Team
1051 Jäe, Urmas 1962 Saare maakond Pöide Spordiselts
620 Jänes, Endel 1986 Tartu maakond
1624 Jänes, Rivo 1982 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
1254 Jänese, Jarek 1968 Harju maakond
955 Jänese, Maria 1987 Harju maakond SK Jooksupartner
1847 Järv, Martti 1985 Harju maakond
4162 Järve, Alo 1976 Tartu maakond
2489 Järve, Guldar 1966 Viljandi maakond
455 Järve, Marek 1971 Harju maakond
2501 Järvekülg, Tiit 1951 Harju maakond
4049 Järvela, Hans 1957 Põlva maakond
1811 Järvelaid, Aare 1969 Harju maakond
1630 Järvelaid, Jano 1982 Harju maakond Orkla Eesti AS
2469 Järveoja, Helje 1962 Tartu maakond
251 Järveoja, Mihkel 1986 Põlva maakond OK Põlva Kobras
1350 Järveots, Tõnu 1974 Tartu maakond
4048 Järvet, Arvo 1948 Tartu maakond
2491 Järvet, Tanel 1976 Harju maakond
1024 Jääger, Heiki 1965 Tartu maakond
2125 Jääger, Kersti 1982 Tartu maakond
1792 Jõeleht, Argo 1971 Tartu maakond
1780 Jõeste, Tarvo 1970 Harju maakond
159 Jõgi, Jaan 1951 Võru maakond
2280 Jõgi, Joonas 1991 Harju maakond SK CFC
2170 Jõgi, Tarvo 1987 Pärnu maakond
1784 Jõul, Jüri 1971 Tartu maakond Trismile
1673 Jõõger, Kulvo 1976 Harju maakond
733 Jürgenson, Richard 1969 Harju maakond
2608 Jürimaa, Robert 1991 Viljandi maakond Viljandi Sõudeklubi
4076 Jürimaa, Tõnu 1947 Valga maakond EWK
1649 Jürimäe, Aili 1969 Pärnu maakond
1849 Jürimäe, Toomas 1956 Tartu maakond
320 Jürisaar, Meelis 1971 Harju maakond
10010 Jürisaar, Merilin 2000 Harju maakond
2335 Jürisoo, Arne 1954 Tartu maakond
1935 Jürissaar, Jaanus 1980 Harju maakond
1854 Jürisson, Kati 1981 Harju maakond SK Piimameister Otto
1173 Jürviste, Ülar 1978 Saare maakond KL Saaremaa Malev
413 Kaaret, Enn 1966 Harju maakond
2308 Kaarma, Henri 1974 Harju maakond
862 Kaarna, Ilmar 1978 Tartu maakond Suusahullud
2309 Kaasik, Andras 1971 Tartu maakond
2084 Kaasik, Guido 1966 Rapla maakond Telia SK
2482 Kaasik, Illar 1962 Harju maakond Viimsi Sport
2376 Kaasik, Keijo 1981 Harju maakond
161 Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond Päästeamet
203 Kaasik, Ragnar 1975 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
4127 Kaasik, Tiiu 1949 Tartu maakond OK Ilves
1185 Kaasik, Tõnis 1992 Rapla maakond Tallinna Ülikool
810 Kaasik, Ülo 1975 Harju maakond Eesti Panga SK
451 Kaasla, Kaspar 1994 Võru maakond Sportland
1214 Kaaver, Siiri 1964 Tartu maakond
1502 Kabel, Mihkel 1984 Harju maakond
1463 Kabral, Iljar 1975 Valga maakond
4052 Kadari, Ülo 1954 Põlva maakond
2096 Kadarik, Peeter 1987 Harju maakond Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
1128 Kadyrov, Danis 1951 Venemaa
649 Kaegas, Margus 1970 Lääne-Viru maakond
693 Kaeramaa, Gaido 1968 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
2060 Kaeval, Hillar 1958 Jõgeva maakond 2. Jalaväebrigaad
2024 Kahu, Maili 1972 Viljandi maakond
1131 Kahu, Vahur 1970 Viljandi maakond
2020 Kaik, Kaido 1979 Harju maakond
666 Kainel, Taavi 1973 Harju maakond Swedbank AS
2105 Kairo, Toomas 1977 Harju maakond Telia SK
2540 Kaisel, Pille 1969 Pärnu maakond
39 Kaiv, Taavi 1989 Järva maakond Team NOBE
2426 Kajari, Mart 1971 Harju maakond Sparta Spordiselts
43 Kajari, Priit 1968 Harju maakond
1247 Kaju, Andres 1983 Viljandi maakond
2263 Kaju, Johannes 1961 Saare maakond
600 Kaju, John 1991 Saare maakond
2580 Kaju, Peeter 2001 Saare maakond
1643 Kakko, Mairolt 1968 Harju maakond
1277 Kala, Anti 1983 Viljandi maakond
157 Kala, Kaspar 1993 Võru maakond Võru Suusaklubi
1245 Kala, Reet 1966 Tartu maakond
148 Kalamees, Mikk 1993 Harju maakond Team TT
289 Kalamees, Targo 1972 Harju maakond Team TT
550 Kalda, Kalev 1989 Võru maakond Sparta Spordiselts
2119 Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
2110 Kalda, Rain 1981 Tartu maakond Elisa
242 Kaldaru, Kurmet 1996 Võru maakond
2156 Kaldmäe, Kalle 1978 Tartu maakond Volvo Estonia OÜ
1623 Kaldmäe, Kevin 1992 Võru maakond Graanul Invest AS
52 Kaldvee, Martten 1986 Harju maakond Saksa Automaatika ProTeam
1405 Kale, Merle 1975 Harju maakond Areal Team
81 Kalev, Christopher 1999 Harju maakond SK CFC
32 Kalev, Matthias 1997 Harju maakond Tartu Ülikool
1518 Kaljas, Frid 1972 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
2342 Kaljas, Hanna-Marii 1997 Harju maakond
2354 Kaljula, Ivo 1973 Viljandi maakond
1330 Kaljumets, Kaupo 1987 Rapla maakond
1094 Kaljumäe, Aile 1974 Harju maakond Sparta Spordiselts
162 Kaljumäe, Aivo 1972 Harju maakond Elisa
2324 Kaljumäe, Karl 1990 Harju maakond
2323 Kaljumäe, Üllar 1964 Tartu maakond
765 Kaljund, Siim 1985 Tartu maakond
914 Kaljuvee, Kristo 1981 Harju maakond
2541 Kaljuvee, Timo 1983 Võru maakond
822 Kallak, Kaire 1971 Tartu maakond
823 Kallakmaa, Teet 1965 Järva maakond Järva-Jaani RSK
1557 Kallas, Aigar 1973 Harju maakond
145 Kallas, Kaarel 1982 Viljandi maakond
1588 Kallas, Krister 1985 Viljandi maakond TSK Joosu
4073 Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
1525 Kallas, Uibo 1977 Saare maakond
521 Kallasmaa, Kalmer 1973 Harju maakond Saku Suusaklubi
2365 Kallasmaa, Karl-Thomas 1997 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
2483 Kallasmaa, Kuldar 1977 Järva maakond
1679 Kallaste, Kermo 1973 Harju maakond
1775 Kallaste, Veigo 1974 Harju maakond
4007 Kallemets, Mati 1947 Lääne maakond SK Sula
1971 Kallip, Merje 1963 Lääne-Viru maakond
2367 Kallip, Silvar 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
2533 Kalm, Mihkel 1987 Saare maakond
584 Kalmu, Kalvo 1973 Harju maakond Saku Suusaklubi
2626 Kalnin, Seido 1993 Pärnu maakond
2638 Kalnins, Aigars 1963 Läti
543 Kals, Jaak 1977 Tartu maakond
1279 Kals, Mart 1981 Tartu maakond
710 Kalvet, Mati 1951 Tartu maakond
1309 Kalvik, Lauri 1969 Tartu maakond
2601 Kalvik, Mati 1964 Harju maakond
1556 Kalviste, Tarmo. 1970 Harju maakond
834 Kampus, Priit 1977 Harju maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
4118 Kanep, Urmas 1954 Harju maakond
302 Kang, Udo 1967 Tartu maakond
2142 Kangro, Paul 1950 Lääne maakond
1866 Kangur, Peeter 1971 Valga maakond
236 Kannel, Alari 1966 Harju maakond AT Sport OÜ
1951 Kannelmäe, Kaarle 1981 Harju maakond
429 Kannimäe, Viljar 1987 Võru maakond Saksa Automaatika ProTeam
892 Kapp, Tarvo 1970 Harju maakond Kükametsa Pritsuklubi
309 Karama, Tarmo 1974 Harju maakond Danske Bank
1590 Karell, Leho 1986 Järva maakond
2461 Kari, Jaanus 1983 Harju maakond
727 Kari, Tarmo 1966 Harju maakond
196 Karing, Uku 1984 Järva maakond
1946 Karja, Andre 1996 Lääne maakond
1752 Karja, Kaupo 1984 Tartu maakond
2144 Karja, Lisette 1999 Lääne maakond
2435 Karjalainen, Ossi 1955 Soome
38 Karlson, Joosep 1995 Pärnu maakond Team Horeca Service
1089 Karner, Kuido 1979 Harju maakond Kose AMK ct
530 Karo, Erko 1971 Harju maakond
223 Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
1303 Karp, Endel 1960 Harju maakond AS Norma
2397 Karp, Kristo 1997 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
1167 Karp, Veiko 1964 Lääne-Viru maakond
14 Karri, Kaarel 1998 Ida-Viru maakond
2187 Karri, Katrin 1990 Tartu maakond
1086 Karro, Kalmar 1975 Lääne-Viru maakond
715 Karrofeldt, Kalle 1979 Tartu maakond
1238 Karttunen, Juha 1964 Soome
1451 Karu, Markko 1974 Harju maakond
1037 Karvak, Jürgen 1995 Harju maakond 1. Jalaväebrigaad
2287 Karwowski, Jerzy 1944 Poola
4137 Kasekamp, Andrus 1973 Viljandi maakond MTÜ Spordiselts
2586 Kasela, Janek 1974 Jõgeva maakond
1538 Kasemaa, Madli 1989 Jõgeva maakond
10007 Kasemets, Anette 1997 Põlva maakond Sakala Suusaklubi
1360 Kaseväli, Mairo 1983 Harju maakond
1283 Kaseväli, Mart 1979 Harju maakond
1441 Kaseväli, Ranol 1984 Harju maakond
2359 Kask, Andres 1968 Harju maakond
1449 Kask, Ants 1969 Harju maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
1123 Kask, Ats 1985 Viljandi maakond
1006 Kask, Avo 1970 Harju maakond
742 Kask, Edvin 1987 Lääne-Viru maakond
2465 Kask, Even 1988 Lääne-Viru maakond
2496 Kask, Kalle 1973 Harju maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
1457 Kask, Kristo 1980 Harju maakond
2302 Kask, Marek 1972 Tartu maakond
2176 Kask, Margus 1971 Pärnu maakond SK Jõulu
1660 Kask, Toomas 1949 Lääne-Viru maakond
2196 Kaska, Mart 1987 Harju maakond
2062 Kaskema, Helen 1971 Tartu maakond
2204 Kaskema, Joosep 1996 Tartu maakond
510 Kaskema, Valdis 1969 Tartu maakond
2160 Kastemäe, Tarmo 1976 Harju maakond
1998 Kasterpalu, Maret 1980 Harju maakond
272 Kasumets, Kait 1979 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
519 Kattago, Veljo 1968 Harju maakond
414 Kaubi, Ulvar 1971 Harju maakond
494 Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond
4008 Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
583 Keemu, Hannes 1978 Tartu maakond
316 Keemu, Mihkel 1983 Valga maakond
546 Keerme, Riho 1985 Ida-Viru maakond Jõhvi Motoklubi
549 Keernik, Gunnar 1973 Tartu maakond
1031 Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
2402 Kees, Märt 1984 Pärnu maakond
4057 Keevend, Kalmer 1957 Järva maakond
1242 Kehva Tallermaa, Maris 1975 Harju maakond Sparta Spordiselts
2596 Keinast, Gedrik 1993 Saare maakond
624 Kelgo, Kaspar 1992 Järva maakond
1239 Kelgo, Kristi 1983 Harju maakond Telia SK
2333 Kennedy, Tim 1949 Ameerika Ühendriigid
1928 Kent, Kristo 1978 Harju maakond
4122 Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
1921 Kerik, Kaido 1970 Harju maakond
1192 Kerner, Madis 1989 Harju maakond Nordecon AS
2437 Kesa, Kalle 1972 Viljandi maakond
2183 Keskküla, Pärtel 1975 Harju maakond
70 Keskpaik, Kert 1983 Harju maakond Sparta Spordiselts
249 Kesküla, Urmo 1977 Pärnu maakond RR Suusaklubi
1232 Keuer, Gerd 1967 Saksamaa
604 Keär, Andres 1963 Lääne-Viru maakond SK Rakke
1488 Khalimullin, Yury 1954 Venemaa
497 Kibal, Tair 1982 Võru maakond Hawaii Express
4069 Kiiranen, Kalle 1953 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
685 Kiitam, Urmo 1989 Harju maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
697 Kiiver, Kaupo 1972 Tartu maakond
1260 Kiivit, Lauri 1976 Tartu maakond
1390 Kikerpill, Lauri 1976 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
1974 Kikkas, Andres 1947 Tartu maakond
599 Kikkas, Reedik 1981 Harju maakond
1074 Kikkas, Reelika 1973 Harju maakond Metaprint AS
535 Kikkas, Riho 1976 Tartu maakond Valio Eesti AS
2066 Kikkatalo, Vaiko 1982 Valga maakond Graanul Invest AS
150 Kilk, Ain 1967 Harju maakond EWK
2331 Kilki, Ergo 1969 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
926 Kilmi, Jaak 1973 Harju maakond Eesti Sportlane
2041 Kimmel, Madis 1989 Harju maakond Eesti Meedia
9 Kindschi, Joeri 1986 Šveits SAS Pro Team
8 Kindschi, Linard 1993 Šveits
4113 Kink, Jana 1968 Tartu maakond
2634 Kink, Talis 1977 Harju maakond
2235 Kipper, Sven 1964 Viljandi maakond Tartu Suusaklubi
2158 Kirbits, Janis 1981 Valga maakond
1113 Kirikall, Kaupo 1968 Harju maakond
487 Kirikmäe, Erik 1979 Harju maakond Telia SK
1165 Kirilovsky, Pavel 1966 Läti
4090 Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
2445 Kirss, Peeter 1990 Harju maakond Telia SK
120 Kiselev, Alexandr 1983 Venemaa
2064 Kiss, Jaanus 1979 Tartu maakond
2248 Kiss, Kalle 1980 Tartu maakond
2609 Kitse, Jaanus 1977 Harju maakond
1962 Kitsing, Rein 1952 Harju maakond
2071 Kitsing, Sane 1975 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
1071 Kitsing, Taivo 1979 Harju maakond Telia SK
1818 Kitvel, Eve 1973 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
1365 Kitvel, Olev 1973 Harju maakond Saku Suusaklubi
805 Kivastik, Ivo 1969 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
1221 Kivi, Ilkka 1953 Soome
2594 Kivi, Kristel 1973 Tartu maakond
1695 Kivi, Veiko 1965 Põlva maakond
1662 Kivikas, Arvo 1950 Tartu maakond OK Ilves
4058 Kivikas, Riina 1952 Tartu maakond OK Ilves
10014 Kivil, Heleri 1977 Tartu maakond Areal Team
332 Kivila, Dag 1964 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
824 Kivila, Märt 1982 Tartu maakond OK Ilves
2027 Kivila, Rita 1974 Tartu maakond
968 Kivirüüt, Alver 1976 Harju maakond
268 Kivirüüt, Margus 1979 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
437 Kiviselg, Allan 1978 Hiiu maakond Sparta Spordiselts
1143 Kivisild, Margus 1977 Tartu maakond
2220 Kivistik, Kaur 1991 Tartu maakond
1210 Kivistik, Vassili 1967 Tartu maakond
1440 Klaaas, Kunnar 1981 Lääne-Viru maakond
957 Klaassen, Risto 1984 Tartu maakond
2515 Klaassepp, Enno 1984 Harju maakond
48 Klampe, Indrek 1973 Võru maakond
1225 Klauza, Laima 1969 Läti
1844 Klavins, Aivars 1957 Läti Lennuliiklusteeninduse AS
2172 Kleinson, Meelis 1973 Tartu maakond Kulgur Team
227 Klesmann, Villu 1971 Harju maakond
544 Kliiman, Tanel 1968 Tartu maakond SAK Tartu
1105 Kliimask, Tarvi 1970 Tartu maakond
2297 Klimczak, Piotr 1969 Poola
1429 Knope, Agris 1953 Läti 5A-Valka / LV
2069 Kobar, Heiki 1974 Tartu maakond
921 Kochergan, Mikhail 1966 Ukraina
795 Koger, Lauri 1988 Põlva maakond Graanul Invest AS
2406 Kogger, Toomas 1974 Harju maakond
882 Koha, Priit 1975 Võru maakond
2654 Kohv, Kaupo 1978 Tartu maakond
1705 Koik, Kaire 1976 Harju maakond Porter Racing
2617 Koik, Kristjan 1988 Valga maakond
1197 Koik, Meelis 1974 Harju maakond Porter Racing
1626 Koit, Mirjo 1989 Pärnu maakond
2286 Koivula, Jouko 1967 Soome
2314 Kolganov, Evgeniy 1983 Venemaa
2644 Kollin, Kalle 1970 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
2645 Kollist, Riho 1978 Tartu maakond
35 Kollo, Andres 1988 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
4061 Kollo, Tiit 1964 Harju maakond EWK
1107 Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
625 Kollom, Sander 1971 Tartu maakond Suusahullud
1240 Koloshin, Vladimir 1966 Venemaa
2494 Kolsar, Kristjan 1982 Tartu maakond
2284 Komin, Martin 1972 Tšehhi Vabariik
1632 Kommusaar, Mait 1984 Tartu maakond
2063 Kompus, Meelis 1980 Harju maakond
1315 Komyakov, Konstantin 1964 Venemaa
873 Kond, Kuido 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
1318 Kongo, Kalmer 1960 Võru maakond
4141 Konist, Hannes 1952 Lääne-Viru maakond
1409 Konrad, Peep 1972 Harju maakond Eesti Sportlane
296 Konstantinov, Sergey 1974 Venemaa
868 Kont, Sergo 1971 Harju maakond
2568 Kook, Kaido 1986 Tartu maakond Riigikantselei
1495 Kook, Veiko 1985 Võru maakond
2200 Koorits, Willy 1979 Tartu maakond
1137 Koort, Indrek 1970 Harju maakond
292 Koosapoeg, Kalmer 1972 Lääne-Viru maakond
179 Kooser, Mart 1976 Harju maakond
4079 Kooskora, Toomas 1957 Tartu maakond
508 Koosma, Daniel 1986 Lääne-Viru maakond
728 Koovit, Silver 1974 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
401 Kopli, Tarmo 1978 Harju maakond Hawaii Express
1514 Koplus, Kaupo 1962 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
752 Koppa, Kaido 1974 Harju maakond
2632 Koppel, Cris 1996 Harju maakond
1112 Koppel, Mati 1980 Harju maakond
911 Koppel, Mati 1960 Jõgeva maakond SK ProRunner
1953 Koppel, Reine 1968 Jõgeva maakond SK ProRunner
1030 Korb, Karm 1998 Jõgeva maakond
168 Korb, Olev 1999 Valga maakond
534 Korb, Randy 1971 Harju maakond Areal Team
1584 Korbelainen, Marek 1977 Harju maakond
1615 Korbun, Kalev 1971 Tartu maakond Vestmann Grupp AS
4144 Korjus, Andres 1946 Harju maakond
2562 Kork, Jaan 1991 Tartu maakond 1. Jalaväebrigaad-Scoutspataljon
559 Kork, Taavi 1981 Harju maakond
2665 Korkina, Olga 1979 Venemaa
284 Kornilov, Andrey 1972 Venemaa
2497 Korts-Laur, Marta 1991 Harju maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
2049 Koshik, Oleg 1985 Tartu maakond Suusahullud
655 Kosk, Meelis 1985 Harju maakond
1258 Koskaru, Meelis 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1244 Koskela, Mikko 1957 Soome
1490 Kostka, Krzysztof 1955 Poola
2624 Kostrov, Daniel 1977 Pärnu maakond
966 Kotka, Kalle 1965 Võru maakond
831 Kotkas, Priit 1979 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
376 Koval, Jaanus 1981 Viljandi maakond
643 Kovalev, Sergey 1959 Venemaa
27 Kovaljov, Juri 1999 Harju maakond SK CFC
71 Kovaljov, Oleg 1964 Harju maakond
529 Kozlov, Sergei 1966 Venemaa KINEF Kirishi
1321 Kraam, Sulev 1980 Harju maakond Finestmedia AS
902 Kraaner, Keio 1982 Tartu maakond
149 Kraas, Andreas 1978 Tartu maakond
1745 Kraavi, Indrek 1976 Pärnu maakond
1434 Krall, Ingrid 1956 Harju maakond Tallinna Ülikool
1923 Kralle, Ivo 1962 Viljandi maakond
869 Krastinsh, Aivars 1961 Läti 5A-Valka / LV
1667 Krauklis, Vairis 1953 Läti 5A-Valka / LV
741 Kreegimets, Janis 1968 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
1052 Kreekman, Kalev 1968 Harju maakond Sparta Spordiselts
1175 Kreevald, Aimar 1975 Võru maakond
1369 Kreintaal, Kaido 1962 Harju maakond
906 Kreisberg, Sten-Martin 1979 Harju maakond
2229 Kreitsberg, Randel 1983 Tartu maakond Tartu Ülikool
1907 Krenstrauch, Hannes 1984 Harju maakond
282 Krievans, Agris 1986 Läti 5A-Valka / LV
324 Krievans, Artis 1973 Läti 5A-Valka / LV
961 Krik, Andres 1968 Harju maakond Saku Suusaklubi
1349 Kriks, Rein 1951 Lääne-Viru maakond RaOK.ee
1555 Krist, Karel 1978 Harju maakond
773 Kristal, Tõnis 1965 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
943 Kristensen, Thor Inge 1957 Norra
929 Kriz, Ludek 1980 Tšehhi Vabariik
2282 Krofta, Jan 1972 Tšehhi Vabariik
10006 Kromer, Marie 1993 Prantsusmaa Haute Savoie Nordic Team
987 Kroon, Kalle 1968 Ida-Viru maakond
1932 Kroon, Olev 1959 Harju maakond
1708 Kroon, Silver 1980 Harju maakond
449 Krooni, Ragnar 1980 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
143 Krusemann, Magnus 1976 Harju maakond AT Sport OÜ
78 Krutikhin, Alexey 1987 Venemaa
79 Krutikhin, Viktor 1963 Venemaa
626 Kruus, Martin 1971 Harju maakond
2537 Kruusa, Kersti 1987 Valga maakond
1062 Kruuse, Ermo 1976 Valga maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
1621 Kruusimägi, Kert 1981 Tartu maakond Graanul Invest AS
732 Kruusmann, Geidi 1981 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
349 Kudryavtsev, Konstantin 1974 Venemaa
1311 Kuha, Taavi 1983 Tartu maakond
2425 Kuhni, Jean 1951 Prantsusmaa
1759 Kuik, Robertino 1966 Tartu maakond AT Sport OÜ
2298 Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
4043 Kukk, Kalev 1951 Harju maakond EWK
370 Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
375 Kukk, Raido 1976 Saare maakond Suusahullud
1272 Kukk, Tarvi 1982 Saare maakond
1664 Kulasalu, Anti 1966 Valga maakond
859 Kuldkepp, Remo 1985 Harju maakond Ernst & Young Baltic AS
1376 Kuldmaa, Mait 1969 Harju maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
577 Kull, Erki 1970 Tartu maakond Avera
285 Kullamaa, Rein 1969 Tartu maakond
439 Kulli, Rait 1985 Harju maakond
1565 Kullik, Karmo 1975 Eesti Swedbank AS
2114 Kulper, Villem 1985 Rapla maakond
571 Kulu, Heiki 1970 Tartu maakond Baltyre
2573 Kumm, Helin 1983 Võru maakond
2572 Kumm, Hindrek 1984 Võru maakond
502 Kumm, Karl-Erik 1997 Viljandi maakond
2268 Kumm, Rain 1972 Harju maakond
806 Kumm, Tanel 1973 Viljandi maakond
1697 Kupinas, Jonas 1949 Leedu
180 Kure, Kaarel 1984 Tartu maakond Valio Eesti AS
297 Kure, Mihkel 1984 Tartu maakond
1941 Kuresson, Jaak 1981 Harju maakond Lival Sport
2507 Kurg, Marko 1985 Tartu maakond
532 Kurg, Rauno 1972 Tartu maakond
1300 Kurg, Valdis 1970 Põlva maakond
1347 Kurgpõld, Hannes 1994 Saare maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
1858 Kurik, Enn 1962 Harju maakond
2443 Kurisoo, Janar 1982 Harju maakond MTÜ Spordiselts
1176 Kurs, Kalmar 1973 Tartu maakond Trismile
1339 Kurs, Tanel 1980 Harju maakond
1473 Kuslap, Kaarel 1997 Tartu maakond
2591 Kustavus, Karin 1989 Tartu maakond Tartu Ülikool
2381 Kutsar, Andres 1985 Tartu maakond
1788 Kuum, Art 1971 Harju maakond
1821 Kuum, Urmas 1973 Tartu maakond
2212 Kuus, Janno 1971 Harju maakond
210 Kuusalu, Asko 1977 Harju maakond Koidu Suusaklubi
711 Kuusalu, Ivo 1979 Lääne-Viru maakond
1567 Kuuse, Sulev 1962 Tartu maakond
2216 Kuuseorg, Rain 1981 Võru maakond
4169 Kuusik, Ants 1949 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
1148 Kuusik, Kristjan 1983 Harju maakond SportID
605 Kuusik, Leho 1970 Pärnu maakond Freesport
1977 Kuusk, Janno 1979 Harju maakond Treeningpartner
1223 Kuusk, Margus 1974 Harju maakond
772 Kuusk, Sander 1987 Viljandi maakond
993 Kuusma, Mario 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
874 Kuzmin, Leonid 1958 Rootsi Kuzmin Ski Technology AB
178 Kuznetsov, Alexey 1969 Venemaa
462 Kuznetsov, Andrey 1984 Venemaa
432 Kuznetsov, Vladimir 1956 Venemaa
1719 Kuzub, Vladimir 1963 Venemaa
895 Kägu, Hannes 1968 Harju maakond Jetoil
1944 Käige, Rauno 1974 Lääne-Viru maakond
1810 Käis, Ago 1953 Põlva maakond
2184 Käis, Ergo 1980 Tartu maakond Tabivere Rahvaspordiklubi
1979 Käo, Rasmus 1988 Põlva maakond Graanul Invest AS
662 Käosaar, Kalev 1974 Harju maakond Trismile
498 Kärdi, Tarmo 1971 Lääne-Viru maakond Suusaakadeemia
2639 Kärner, Martin 1976 Harju maakond
901 Kärner, Olle 1977 Tartu maakond
2276 Kärsten, Argo 1980 Harju maakond
1949 Käsper, Hannes 1994 Harju maakond
960 Käär, Tanel 1983 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
1685 Käärd, Janek 1977 Harju maakond Puitkatused OÜ
2451 Käärd, Kaido 1980 Lääne maakond
965 Kõdar, Martin 1976 Harju maakond FCR Media
1891 Kõiv, Henri 1988 Tartu maakond Suusahullud
4092 Kõiv, Mait 1961 Harju maakond Tartu Ülikool
365 Kõiv, Marek 1976 Harju maakond Sportland
1653 Kõiv, Mihkel 1986 Harju maakond Telia SK
1605 Kõiv, Sulev 1955 Valga maakond
1372 Kõiv, Viktor 1973 Pärnu maakond
1845 Kõivsaar, Kalev 1968 Tartu maakond
1637 Kõll-Grünberg, Kristiina 1975 Harju maakond Elisa
1174 Kõrgesaar, Kristjan 1974 Tartu maakond
2340 Kõrgnurm, Kristo 1992 Ida-Viru maakond Suusahullud
2077 Kõrgvee, Urmas 1979 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2466 Kõue, Kaur 1989 Võru maakond
595 Kõvask, Raul 1970 Harju maakond
829 Kõvatomas, Ilmar 1960 Viljandi maakond
254 Kõvatomas, Taavi 1987 Viljandi maakond
461 Köhl, Wolfgang 1994 Itaalia
1521 Köörna, Enno 1964 Jõgeva maakond
897 Köösel, Mikk 1973 Harju maakond
2338 Külanurm, Karli 1981 Tartu maakond
2325 Külaots, Raido 1979 Saare maakond
622 Külaots, Urmet 1974 Tartu maakond Suusahullud
286 Külm, Ahti 1972 Valga maakond KL Valgamaa Malev
1617 Külm, Hanno 1969 Tartu maakond
1307 Külm, Kurmo 2000 Valga maakond
4133 Kümnik, Jaak 1959 Harju maakond Sparta Spordiselts
730 Kütson, Jaanus 1980 Harju maakond
1467 Kütt, Arti 1989 Viljandi maakond
2000 Kütt, Erik 1968 Harju maakond Team AMPS
971 Kütt, Raul 1970 Lääne-Viru maakond
2661 Küünemäe, Argo 1965 Harju maakond
1925 Küünemäe, Karry 1976 Harju maakond
1914 Laanela, Tarmo 1977 Harju maakond
2383 Laanemägi, Margus 1975 Tartu maakond XTeam-KSV.ee
2317 Laanes, Triin 1974 Harju maakond
768 Laaneveer, Indrek 1974 Harju maakond
4112 Laansalu, Meelis 1965 Tartu maakond
1133 Laansalu, Priit 1969 Harju maakond Jõelähtme Singel
1682 Laas, Gunnar 1970 Harju maakond
4055 Laas, Johan 1941 Harju maakond Saku Suusaklubi
1694 Lacars, Harijs 1958 Läti Engures Sportam
2667 Ladva, Tarmo 1968 Tartu maakond
915 Lagle, Lauri 1975 Harju maakond
1955 Lahe, Allan 1967 Harju maakond Swedbank AS
2226 Laht, Kristiina 1993 Tartu maakond
1299 Laht, Tarmo 1965 Tartu maakond A. Le Coq
1920 Lai, Ivar 1962 Harju maakond
2479 Laid, Mart 1970 Harju maakond
2219 Laidoja, Reet 1969 Harju maakond
115 Laidvee, Jaanus 1974 Harju maakond
963 Laidvee, Mait 1982 Tartu maakond Trismile
612 Laidvee, Priit 1968 Võru maakond
2122 Laidver, Aive 1968 Võru maakond Hauka Veloklubi
1326 Laidver, Eike 1991 Tartu maakond Sportland
658 Laidver, Leho 1967 Võru maakond Hauka Veloklubi
114 Laineste, Andres 1971 Harju maakond Koidu Suusaklubi
1324 Laitus, Vaido 1971 Harju maakond
1061 Laius, Ott 1983 Tartu maakond
717 Laja, Leho 1971 Harju maakond SK Jooksupartner
477 Lambot, Karli 1970 Võru maakond
456 Lamp, Marko 1978 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2640 Lang, Katrin 1984 Tartu maakond
2147 Langell, Lembit 1945 Tartu maakond
1661 Laos, Meeli 1981 Lääne maakond
4019 Lasseron, Elina 1967 Harju maakond EWK
1231 Lastochkin, Vladislav 1979 Venemaa
314 Laub, Gerd 1977 Harju maakond
651 Laugesaar, Tõnis 1994 Lääne-Viru maakond Tartu Ülikool
2584 Laur, Andres 1989 Tartu maakond Suusahullud
2181 Laur, Erkki 1969 Harju maakond Certex
427 Laur, Mati 1963 Võru maakond Haanja Rattaklubi
240 Laur, Mikk 1986 Võru maakond Haanja Rattaklubi
871 Laur, Urmas 1970 Harju maakond
1203 Lauri, Bruno 1973 Võru maakond
506 Lauri, Kristiine 1993 Võru maakond Võru Suusaklubi
4149 Lavrovski, Aleksei 1942 Ida-Viru maakond Äkke
1709 Lazarev, Dmitry 1972 Läti Pro-Trener
390 Lebedev, Evgeni 1959 Venemaa Uventa Sport Velomarket CSKA
920 Lebedev, Igor 1958 Venemaa Pskov Ski Team
2368 Lebedinskii, Dmitrii 1977 Venemaa Pskov Ski Team
6 Lechner, Fabio 1994 Šveits
1076 Lee, Are 1951 Tartu maakond
1965 Leegen, Villu 1969 Harju maakond
847 Leeman, Tarmo 1971 Harju maakond Actual Print OÜ
1099 Leemits, Richard 1968 Harju maakond
2103 Leesik, Tarvo 1994 Ida-Viru maakond Ida Politsei prefektuur
4024 Leesment, Jüri 1954 Põlva maakond
391 Leesment, Märt 1988 Põlva maakond
1539 Leetberg, Margus 1986 Tartu maakond
883 Leevit, Alari 1977 Viljandi maakond
23 Lehemaa, Taavi 1993 Lääne maakond Alutaguse SUKL
267 Lehesmets, Alar 1981 Viljandi maakond
4032 Lehesmets, Taivo 1957 Viljandi maakond
230 Lehismets, Siim 1995 Valga maakond Karupesa Team
1047 Lehiste, Ülar 1970 Valga maakond KL Valgamaa Malev
4107 Leht, Aivar 1971 Lääne maakond SK Sula
4138 Lehtmets, Margus 1972 Tartu maakond
2149 Lehtmets, Mihkel 1995 Tartu maakond Eesti Maaülikool
501 Lehtmets, Rein 1968 Valga maakond RTG Spordiklubi MTÜ
761 Lehto, Paul 1976 Tartu maakond
140 Lehto, Tiit 1972 Tartu maakond
954 Leier, Tõnis 1952 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
2431 Leimane, Zanete 1967 Läti
326 Leimann, Ragnar 1981 Põlva maakond
1876 Leinart, Tormi 1981 Järva maakond
1546 Leinola, Andres 1977 Tartu maakond
747 Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
2202 Leitsalu, Lauri 1983 Harju maakond
1739 Lekk, Oliver 1984 Harju maakond Telia SK
1298 Lelumees, Toomas 1965 Tartu maakond
1922 Lemberg, Raivo 1976 Valga maakond Graanul Invest AS
1432 Lemendik, Roland 1968 Harju maakond
661 Lemmik, Kalev 1979 Valga maakond
1291 Lemsalu, Katrin 1978 Tartu maakond
533 Lemsalu, Marek 1972 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
2086 Lensment, Indrek 1976 Tartu maakond
2016 Leok, Martin 1990 Tartu maakond
1097 Leok, Olav 1968 Harju maakond
2485 Leol, Anne-Ly 1989 Harju maakond
30 Leol, Reimo 1977 Pärnu maakond Team Horeca Service
1937 Leol, Urmas 1970 Harju maakond
2641 Leola, Alvar 1975 Harju maakond
2075 Leola, Taavi 1979 Tartu maakond
1043 Leosk, Andres 1974 Harju maakond
514 Lepasaar, Ivo 1965 Harju maakond Suusaakadeemia
2092 Lepik, Eva 1968 Pärnu maakond
4099 Lepik, Hillar 1954 Harju maakond EWK
729 Lepik, Janek 1978 Tartu maakond
2218 Lepik, Kaido 1990 Tartu maakond Suusahullud
1005 Lepik, Margus 1969 Valga maakond Trismile
1872 Lepik, Maris 1975 Tartu maakond
231 Lepiksaar, Egert 1999 Lääne-Viru maakond Karupesa Team
362 Lepiksaar, Indrek 1971 Lääne-Viru maakond
667 Lepiksaar, Madis 1989 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
72 Lepp, Emeri 1976 Harju maakond Kulgur Team
1163 Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
1578 Lepp, Johanna 1983 Harju maakond Elisa
2378 Lepp, Meelis 1974 Saare maakond
424 Leppik, Gabriel 1990 Tartu maakond Hawaii Express
2233 Leppänen, Teet 1982 Harju maakond
1201 Leskov, Rauno 1978 Harju maakond
1271 Lett, Triin 1966 Tartu maakond Suusahullud
2438 Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
1055 Liblik, Rainar 1976 Tartu maakond
11 Lie, Sturla 1992 Norra Haute Savoie Nordic Team
450 Ligi, Jürgen 1959 Harju maakond
1476 Ligi, Kaja 1963 Harju maakond
582 Liht, Sulev 1964 Harju maakond
4010 Liigand, Ants 1964 Viljandi maakond
1824 Liik, Peeter 1987 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
2593 Liim, Hannes 1983 Harju maakond
1732 Liimatainen, Heikki 1955 Soome
1689 Liin, Urmas 1976 Järva maakond TÜASK
1009 Liira, Martin 1983 Norra
1566 Liiv, Elvar 1989 Harju maakond Korp! Sakala
1468 Liiv, Harry 1950 Harju maakond
4066 Liiv, Kalev 1956 Tartu maakond
1172 Liiva, Hanno 1979 Harju maakond Sparta Spordiselts
2236 Liivak, Janno 1983 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
722 Liivamägi, Lauri Juhan 1981 Tartu maakond
1981 Liivat, Anto 1982 Harju maakond
1791 Liivrand, Eero 1965 Harju maakond Täppsportlased
1592 Lilienebrg, Rene 1979 Harju maakond
1207 Lilienthal, Margery 1974 Harju maakond Areal Team
471 Lilienthal, Marko 1967 Harju maakond
545 Lill, Meelis 1970 Valga maakond
2655 Lillemets, Raivo 1971 Tartu maakond
1896 Lillend, Allan 1980 Harju maakond
1348 Lilleoru, Merle 1977 Harju maakond
2546 Lillepea, Alo 1976 Harju maakond
1529 Lillipuu, Heino 1975 Harju maakond
106 Lillmets, Üllar 1971 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
1703 Lillo, Indrek 1977 Harju maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
415 Lillsoo, Indrek 1973 Harju maakond Tridens AS
2299 Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
2199 Limberg, Kadri 1982 Tartu maakond
1190 Lina, Jürgen 1987 Põlva maakond
1639 Linask, Ivo 1977 Harju maakond
1625 Lind, Heiko 1986 Harju maakond
2513 Linde, Einar 1996 Lääne-Viru maakond
2544 Linde, Katariina 1994 Harju maakond
2356 Linde, Tiit 1971 Põlva maakond
2109 Lindeberg, Kert 1980 Harju maakond
777 Linder, Ivo 1978 Pärnu maakond
301 Lindgren, Jan-Erik 1959 Rootsi
1795 Lindsaar, Indrek 1973 Tartu maakond
226 Linkov, Steven 1980 Hiiu maakond Õhuvägi
1973 Linnanto, Juha 1970 Tartu maakond
2414 Linnus, Artur 1989 Võru maakond Areal Team
245 Linnus, Kristjan 1993 Võru maakond Areal Team
85 Linnus, Sander 1991 Võru maakond Areal Team
1770 Linsi, Kristjan 1983 Tartu maakond
1527 Lint, Maik 1983 Harju maakond Areal Team
4051 Lint, Merle 1961 Tartu maakond
260 Lippur, Bruno 1973 Jõgeva maakond
2369 Lisin, Konstantin 1992 Venemaa Narva SK Firn
947 Lobanov, Evgeniy 1988 Venemaa
2409 Locmele, Elizabete 2000 Läti
433 Locmelis, Artis 1971 Läti VSK Burkanciems & Co
2476 Lodjak, Lauri 1984 Harju maakond
127 Logachev, Aleksandr 1976 Venemaa
2243 Loitme, Mikk 1988 Harju maakond
674 Lokk, Sulev 1969 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1950 Lokna, Andris 1973 Rapla maakond
1230 Longhini, Ross 1961 Ameerika Ühendriigid
1713 Longhini, Vicki 1958 Ameerika Ühendriigid
870 Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
744 Loorens, Renek 1981 Lääne maakond SK Sula
4021 Loorits, Vello 1941 Harju maakond
84 Loosaar, Henri 1999 Põlva maakond SK Serviti
399 Loosaar, Vahur 1964 Põlva maakond
1096 Looskari, Andrus 1976 Valga maakond
387 Looskari, Anti 1977 Harju maakond RedBike
2141 Loost, Joosep 1983 Harju maakond
1286 Lopsik, Priit 1979 Harju maakond Swedbank AS
18 Lorier, Baptiste 1994 Prantsusmaa Co 7 laux
2582 Lossi, Kadi 1968 Harju maakond
1875 Lossmann, Eerik 1964 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
1552 Lossmann, Sven 1974 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
568 Lott, Aleksander 1987 Harju maakond
1426 Luht, Margus 1958 Harju maakond
1411 Luik, Alar 1972 Tartu maakond
2168 Luik, Merje 1968 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
2620 Luik, Toomas 1980 Pärnu maakond
2360 Luik, Vahur 1986 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
819 Luikme, Peeter 1968 Tartu maakond Agro93
564 Lukk, Cheron 1991 Põlva maakond
621 Lukk, Jaak 1978 Harju maakond SK Sula
4013 Lukk, Juhan 1949 Lääne maakond SK Sula
1505 Lukka, Mait 1979 Soome
1929 Lukka, Rait 1981 Soome
739 Lukkats, Andres 1970 Järva maakond
366 Luks, Sven 1968 Harju maakond Sportland
1125 Luks, Tarmo 1974 Pärnu maakond
2215 Luman, Priit 1985 Harju maakond Nordecon AS
395 Lunkov, Valentin 1973 Venemaa
164 Luts, Arvo 1976 Soome
692 Luts, Kaarel 1987 Tartu maakond Suusahullud
1672 Luts, Lembitu 1972 Tartu maakond
1687 Luts, Maria 1992 Tartu maakond
1762 Luts, Vello 1976 Harju maakond Trismile
1314 Luuk, Erkki 1970 Harju maakond SK CFC
1191 Luup, Einar 1965 Harju maakond Kiili Spordiklubi
1226 Luzin, Dmitry 1989 Venemaa
2350 Läger, Gerlind 1962 Saksamaa Schulz Sportreisen
1351 Lääne, Jaak 1980 Järva maakond
1050 Läänemets, Ott 1987 Lääne-Viru maakond
2358 Lääts, Kaitlyn 1999 Lääne maakond
1616 Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
310 Lõhmus, Karel 1984 Harju maakond
1585 Lõhmus, Mari 1985 Harju maakond Suusahullud
4064 Lõhmus, Silja 1961 Tartu maakond
1611 Lõo, Margus 1977 Tartu maakond
2093 Lõo, Martin 1981 Tartu maakond
1913 Lõoke, Eeva-Laura 1997 Harju maakond Tartu Ülikool
1116 Lõoke, Peeter 1967 Harju maakond
1015 Lõuke, Bert 1971 Harju maakond
170 Löf, Joakim 1973 Rootsi
4025 Lüüs, Udo 1955 Tartu maakond OK Ilves
1825 Maala, Kadri 1990 Harju maakond Vestmann Grupp AS
2169 Maala, Mari 1990 Harju maakond Vestmann Grupp AS
4135 Maala, Mihkel 1961 Viljandi maakond Vestmann Grupp AS
1517 Maalt, Marko 1966 Harju maakond
385 Maanurm, Joonas 1976 Harju maakond Saksa Automaatika ProTeam
956 Maaring, Lauri 1974 Harju maakond
4014 Maarits, Andres 1973 Harju maakond
974 Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
2521 Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
2534 Maasik, Sander 1974 Harju maakond
2127 Maasikmets, Marek 1978 Harju maakond
192 Maasikmäe, Argo 1970 Lääne-Viru maakond Alutaguse SUKL
1450 Maasing, Eret 1984 Harju maakond Eesti Maksu- ja Tolliameti SK
1840 Maasing, Kaupo 1981 Harju maakond Swedbank AS
4071 Maasing, Tarmo 1963 Lääne-Viru maakond
949 Madekivi, Seppo 1959 Soome
843 Madi, Reigo 1989 Põlva maakond
515 Madi, Üllar 1964 Põlva maakond
1838 Madis, Kätlin 1981 Valga maakond SK Jooksupartner
1843 Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
2254 Madrus, Piret 1981 Harju maakond
2468 Maerov, Roman 1984 Venemaa
4111 Maidla, Meelis 1968 Põlva maakond Põlva Matkaklubi
978 Maidre, Bret-Gregor 1999 Rapla maakond Karupesa Team
257 Maidre, Margus 1978 Rapla maakond
1908 Maier, Merike 1964 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
909 Maier, Mikko 1989 Tartu maakond
2459 Maijala, Meri 1993 Soome
1101 Maiste, Andrus 1964 Pärnu maakond Treeningpartner
702 Maiste, Kaimo 1980 Harju maakond
1996 Maiste, Ülle 1978 Harju maakond Eesti Sportlane
959 Maisvee, Lauri 1970 Harju maakond
1398 Maisvee, Rando 1979 Harju maakond
930 Makeshyn, Kanstantsin 1967 Valgevene
2602 Makke, Marko 1975 Harju maakond
850 Maks, Meelis 1970 Tartu maakond
2098 Malikov, Leonid 1979 Harju maakond
2364 Maling, Eero 1999 Viljandi maakond
1250 Maling, Erki 1992 Viljandi maakond SportID
1600 Maljugin, Anton 1978 Harju maakond
330 Malkus, Margus 1973 Tartu maakond
1790 Malova, Swetlana 1970 Venemaa KINEF Kirishi
101 Malsroos, Lauri 1986 Harju maakond SK Saue Tammed
1972 Mander, Heiko 1987 Harju maakond
855 Mander, Marika 1988 Harju maakond
1886 Mander, Toomas 1960 Harju maakond
1209 Mandre, Gen 1983 Tartu maakond
1417 Mangusson, Tanel 1975 Harju maakond
1816 Mangusson, Toivo 1945 Harju maakond
113 Mannine, Sulo 1975 Harju maakond Team TT
950 Manninen, Jari 1969 Soome
2457 Maramygin, Nikolay 1972 Venemaa Uventa Sport Velomarket CSKA
748 Maran, Taavi 1985 Põlva maakond
1213 Marand, Monika 1973 Harju maakond
2090 Marcinkevicz, Jüri 1966 Harju maakond
1640 Mardiste, Peep 1972 Tartu maakond
1771 Maremäe, Raiko 1981 Tartu maakond Trismile
684 Maripuu, Ivar 1982 Hiiu maakond DSV spordiklubi
593 Maripuu, Raul 1976 Harju maakond
1558 Maripuu, Riho 1974 Harju maakond
2498 Mark, Hegi 1990 Harju maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
1243 Markov, Alexander 1956 Venemaa
2377 Markson, Uno 1957 Rapla maakond
323 Markss, Kaspars 1970 Läti
2504 Martikainen, Lasse 1960 Soome
1906 Maruste, Kristjan 1988 Tartu maakond
1726 Mason, Bruce 1952 Kanada
1938 Masso, Jaan 1975 Tartu maakond Tartu Ülikool
793 Mataloja, Veiko 1967 Harju maakond
1691 Matonin, Manuel 1977 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
1537 Matson, Raido 1970 Tartu maakond
759 Matt, Olev 1964 Tartu maakond
4128 Matvejev, Ahto 1959 Järva maakond RR Suusaklubi
1235 Matveychenko, Sergey 1970 Venemaa
2044 Maurus, Erki 1980 Harju maakond
325 Mazko, Viktor 1972 Iisrael SF Vershina
1579 Mazurtshak, Georg 1964 Harju maakond
63 Medvedev, Sergei 1966 Venemaa
1341 Meerbach, Ando 1977 Rapla maakond
2646 Meeru, Mart 1977 Tartu maakond
1598 Mehik, Jaan 1962 Saare maakond
1120 Meigas, Kalle 1973 Harju maakond
2392 Meikop, Sille 1983 Tartu maakond Swedbank AS
147 Melbardis, Janis 1978 Läti VSK Burkanciems & Co
1610 Melbardis, Roberts 1977 Läti
905 Melbardis, Rolands 1976 Läti
277 Melikov, Kristjan 1978 Harju maakond
2524 Meltsas, Allan 1972 Harju maakond SK ProRunner
1296 Meltsov, Martin 1980 Võru maakond
1452 Meos, Tõnu 1960 Harju maakond
2171 Mere, Argo 1981 Harju maakond
116 Mere, Karl-Cardo 1997 Harju maakond
1740 Merekivi, Raimo 1981 Valga maakond
2556 Meresmäe, Eduard 1969 Rapla maakond
988 Meri, Martin 1984 Harju maakond SportID
1606 Meriküla, Merike 1982 Rapla maakond
1251 Merila, Jaanis 1973 Tartu maakond
998 Merila, Urmo 1980 Harju maakond Rahandusministeerium
2124 Merilai, Arne 1961 Tartu maakond Tartu Ülikool
2595 Merilo, Margus 1985 Harju maakond
1364 Meringo, Joel 1977 Harju maakond RedBike
1794 Merivee, Mihkel 1981 Harju maakond
221 Merivälja, Margus 1978 Harju maakond SK Jooksupartner
1877 Merivälja, Moonika 1975 Harju maakond SK Jooksupartner
1181 Mersadykov, Aleksei 1979 Venemaa SF Vershina
402 Mesila, Raidar 1970 Harju maakond Avera
2574 Mets, Alo 1971 Pärnu maakond
2198 Metsa, Jaan 1971 Harju maakond Swedbank AS
1317 Metsamäe, Sirli 1974 Harju maakond Saku Suusaklubi
2458 Metsar, Sander 1987 Valga maakond Graanul Invest AS
1003 Metsis, Andro 1973 Rapla maakond
2434 Metsma, Marko 1981 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
1554 Metsnõmm, Mart 1959 Tartu maakond
2412 Metspalu, Mait 1975 Tartu maakond
757 Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
1103 Meus, Marek 1982 Tartu maakond
1353 Michelson, Erki 1981 Harju maakond
1609 Michelson, Ülo 1972 Tartu maakond
809 Midenbritt, Taimar 1970 Pärnu maakond Kükametsa Pritsuklubi
1851 Miil, Väino 1976 Tartu maakond Team Honey Power
1110 Mikk, Vello 1957 Viljandi maakond
2079 Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
2480 Mikko, Riho 1980 Harju maakond Sutherland
1278 Mikkor, Andro 1984 Harju maakond Nordecon AS
1170 Mikkor, Ergo 1982 Harju maakond Telia SK
1507 Milder, Koit 1967 Harju maakond
2336 Miljan, Egert 1992 Harju maakond AS G4S Eesti
1508 Miller, Argo 1969 Saare maakond KL Saaremaa Malev
280 Miller, Mait 1973 Harju maakond
646 Milovidov, Alexey 1972 Venemaa CWS DMITROV
1622 Minski, Jan 1973 Harju maakond Kulgur Team
1722 Mironov, Pavel 1967 Venemaa Nikels Team
1436 Mitt, Einar 1957 Põlva maakond
1224 Mitt, Joel 1979 Harju maakond
2463 Mocek, Jan 1952 Tšehhi Vabariik
945 Mochalov, Aleksandr 1972 Venemaa
2269 Moerch-Madsen, Andreas 1987 Taani
1902 Moisander, Jouni 1952 Soome
2477 Moks, Armin 2002 Harju maakond
1082 Moor, Madis 1988 Lääne-Viru maakond Päästeamet
1340 Moor, Maris 1973 Võru maakond
1970 Moor, Tarmo 1960 Lääne-Viru maakond
1259 Moor, Toomas 1965 Rapla maakond
378 Morozov, Sergey 1972 Venemaa
2292 Moudgil, Charnjit Kumar 1975 Harju maakond
4 Mougel, Adrien 1988 Prantsusmaa Jobstation Rossignol Team
261 Moumets, Mardo 1974 Lääne maakond SK Sula
594 Mozzhechkov, Boris 1945 Venemaa Uventa Sport Velomarket CSKA
1195 Mudrov, Alexey 1960 Venemaa Pskov Ski Team
442 Mukhin, Sergei 1956 Venemaa KINEF Kirishi
2140 Mulk, Rainer 1974 Harju maakond Telia SK
554 Mumm, Indrek 1968 Harju maakond Sparta Spordiselts
884 Mumme, Merike 1975 Harju maakond Elisa
972 Murakas, Ago 1973 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
4126 Murd, Olev 1960 Rapla maakond
444 Murnikov, Viktor 1961 Venemaa Pskov Ski Team
2021 Muromägi, Avo 1984 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
670 Murrand, Hanno 1969 Tartu maakond
2005 Muru, Annemari 1979 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
448 Muru, Juhan 1977 Harju maakond AS Norma
4004 Muru, Sulev 1957 Võru maakond
1614 Murulaid, Riina 1968 Tartu maakond
2207 Murulaid, Vahur 1967 Tartu maakond Kaitseväe Peastaap
1861 Murumägi, Urmas 1968 Viljandi maakond
1559 Musikka, Arvo 1959 Soome
4062 Must, Gunnar 1963 Tartu maakond
2006 Must, Hannes 1977 Harju maakond Nordecon AS
1202 Must, Lennart 1982 Valga maakond
1320 Must, Margus 1977 Harju maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
1333 Must, Mihkel 1986 Tartu maakond
1028 Mustimets, Margus 1969 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
981 Mustonen, Enar 1996 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
555 Mustonen, Marek 1973 Pärnu maakond
1963 Muug, Jaak 1972 Tartu maakond
2175 Muug, Kaido 1966 Tartu maakond
1371 Muusikus, Ingmar 1971 Järva maakond
1799 Myllys, Katja 1970 Soome
2010 Myllys, Reijo 1942 Soome
328 Myllys, Tomi 1973 Soome
1748 Mäe, Heikko 1975 Harju maakond Eesti Meedia
1580 Mäekivi, Jaanus 1976 Harju maakond
1431 Mäekivi, Marko 1981 Harju maakond Nordecon AS
2094 Mäeots, Andrus 1972 Harju maakond Kalma Ehitus OÜ
1777 Mäeots, Margus 1976 Saare maakond Kalma Ehitus OÜ
259 Mäesepp, Aigar 1978 Eesti Swedbank AS
380 Mägi, Indrek 1977 Viljandi maakond
1512 Mägi, Madis 1968 Harju maakond
452 Mägi, Madis 1980 Harju maakond
639 Mägi, Marek 1977 Saare maakond A2K Spordiklubi
1342 Mägin, Arvi 1969 Harju maakond
410 Mäkinen, Erkki 1952 Soome
1139 Mälberg, Meelis 1970 Võru maakond Areal Team
1302 Mälk, Robert 1970 Saare maakond
1045 Mälton, Rasmus 1997 Harju maakond Nõmme Spordiklubi
141 Mändla, Oliver 1992 Harju maakond
184 Mändla, Tarmo 1965 Saare maakond
4070 Mändmets, Helges 1949 Harju maakond AS G4S Eesti
374 Mändmets, Mait 1974 Harju maakond AS G4S Eesti
1901 Mändmets, Margus 1971 Harju maakond
1863 Männasoo, Toomas 1974 Harju maakond SEB Pank AS
2499 Männi, Marten 2001 Harju maakond
1582 Männik, Hillar 1965 Lääne-Viru maakond
2341 Männik, Jaanus 1979 Harju maakond
601 Männik, Margus 1977 Harju maakond
548 Männik, Marko 1978 Tartu maakond
1942 Männik, Nikolai 1950 Tartu maakond
4161 Männik, Riho 1963 Viljandi maakond TSK Joosu
1316 Männisalu, Urmas 1971 Harju maakond
1428 Märs, Imre 1974 Tartu maakond Jumek Team
2038 Märtmaa, Andrus 1958 Harju maakond
1156 Märtmaa, Jüri 1959 Harju maakond SK Saue Tammed
1856 Mäsak, Martin 1982 Harju maakond Novarc
1266 Määltsemees, Hans 1960 Harju maakond
1270 Mõek, Hardo 1979 Lääne-Viru maakond
377 Mõts, Olavi 1968 Võru maakond Haanja Rattaklubi
2561 Mõtsar, Ain 1997 Tartu maakond
2401 Mõtt, Vallo 1976 Rapla maakond
1091 Mõtte, Mati 1978 Tartu maakond
2004 Mõttus, Eero 1974 Harju maakond
792 Mõttus, Mati 1975 Valga maakond
2241 Mölder, Jüri 1974 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
65 Mölder, Tauno 1986 Võru maakond Simuna Spordiklubi
825 Möldre, Kert 1968 Valga maakond
281 Möll, Heiki 1989 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
4089 Möll, Raivo 1967 Tartu maakond
1547 Mölter, Mihkel 1989 Viljandi maakond Nordecon AS
2345 Müller, Madis 1977 Harju maakond Eesti Panga SK
898 Mündel, Aivo 1964 Rapla maakond
1469 Münt, Ainar 1982 Järva maakond
1446 Münter, Bruno 1956 Lääne-Viru maakond Kiltsi Tööjõureservid
1119 Müür, Maik 1987 Tartu maakond KL Tartu malev
977 Müür, Martin 1978 Harju maakond
964 Müür, Merlin 1979 Valga maakond Tehvandi SK
4102 Müürsepp, Matti 1936 Harju maakond
1268 Nael, Paavo 1972 Harju maakond Saku Suusaklubi
345 Nagel, Karel 1999 Võru maakond Võru Suusaklubi
2262 Nagel, Karmo 1980 Harju maakond
2145 Nahkur, Arvo 1949 Lääne maakond
778 Nanits, Mihkel 1985 Harju maakond Telia SK
45 Narusk, Priit 1977 Võru maakond
19 Nassar, Martin 1993 Viljandi maakond Tridens AS
566 Nassar, Taavi 1987 Võru maakond FNT Spordiklubi
372 Neemela, Kurmo 1970 Tartu maakond Tridens AS
158 Neemela, Tarmo 1968 Harju maakond Tridens AS
734 Neering, Riivo 1973 Viljandi maakond
2422 Neidra, Rainer 1991 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
295 Neimanis, Gatis 1968 Läti 5A-Valka / LV
1692 Neitsov, Remi 1985 Lääne maakond
2362 Nekrasov, Nikolay 1977 Venemaa
989 Nellis, Taimo 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
2267 Nemec, Bohumil 1950 Tšehhi Vabariik
1462 Nesterov, Andrei 1959 Ida-Viru maakond
1344 Nesterov, Nikolay 1956 Ida-Viru maakond Eesti Energia Spordiklubi
400 Niemi, Veikko 1962 Soome
258 Nigul, Alar 1965 Harju maakond SK CFC
1781 Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond
1881 Niilo, Tarmo 1955 Põlva maakond Rakvere RK Siplased
2430 Niilo, Tõnu 1986 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
2230 Niilus, Reedik 1970 Harju maakond
1481 Niinepuu, Lea 1974 Harju maakond Sparta Spordiselts
1274 Niit, Robi 1996 Võru maakond
2022 Niit, Unno 1971 Võru maakond Hauka Veloklubi
1658 Nikiforov, Raivo 1972 Harju maakond
1755 Nikitin, Toomas 1973 Harju maakond MTÜ Spordiselts
409 Niklass, Martins 1976 Läti
142 Nikolai, Jarmo 1984 Harju maakond Saksa Automaatika ProTeam
2433 Nilov, Konstantin 1980 Venemaa Nikels Team
2208 Nilson, Koit 1961 Harju maakond
2449 Nilson, Nelli 1984 Harju maakond Sportland
2484 Nimmerfeldt, Tõnis 1984
1804 Nisamedtinov, Ildar 1976 Harju maakond
202 Nook, Reimo 1971 Harju maakond Jetoil
2032 Nool, Vambo 1958 Harju maakond
1987 Norkin, Pavel 1985 Venemaa
788 Normak, Argo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
675 Normak, Margus 1968 Ida-Viru maakond
212 Norman, Mart 1972 Harju maakond Elisa
2656 Nosach, Yury 1978 Harju maakond Telia SK
1995 Nuga, Ahti 1984 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
1331 Nuka, Innar 1978 Harju maakond
2538 Nukka, Martin 1984 Tartu maakond
531 Nurk, Aare 1967 Valga maakond
482 Nurk, Andres 1973 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
1151 Nurk, Ave 1973 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
83 Nurk, Hugo Johannes 2001 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
214 Nurk, Talis 1982 Tartu maakond
948 Nurm, Maris 1985 Ida-Viru maakond
1831 Nurm, Neeme 1981 Tartu maakond
1220 Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
174 Nurmanshin, Sergei 1963 Venemaa
1067 Nurmik, Kalle 1973 Harju maakond
2083 Nurmiste, Lennart 1979 Harju maakond
2319 Nygren, Jonas 1970 Rootsi
77 Nylund, Ulf 1965 Soome
1466 Näppi, Rauno 1977 Harju maakond
598 Nõgel, Keio 1995 Viljandi maakond
1216 Nõgols, Eiko 1972 Viljandi maakond
2128 Nõgu, Raili 1966 Saare maakond KL Saaremaa Malev
2560 Nõlvak, Oliwer 1991 Tartu maakond 1. Jalaväebrigaad-Scoutspataljon
505 Nõmm, Andre 1974 Harju maakond SK Saue Tammed
352 Nõmm, Janno 1980 Pärnu maakond Team Horeca Service
2173 Nõmm, Marden 1984 Rapla maakond
135 Nõmm, Marek 1979 Pärnu maakond SK Saue Tammed
2511 Nõmmela, Janek 1975 Tartu maakond
1060 Nõmmeots, Priit 1975 Harju maakond Sparta Spordiselts
1290 Nõmmik, Argo 1984 Harju maakond
699 Nõmmik, Kaidu 1970 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
445 Nõmmik, Marko 1990 Valga maakond Westline Team
2036 Nõmmik, Tiivi 1977 Harju maakond Telia SK
1410 O, Sullivan Michelle 1973 Iirimaa
1501 Oder, Rein 1972 Tartu maakond
1443 Odokhovskiy, Viacheslav 1962 Venemaa
808 Oissar, Karl 1957 Jõgeva maakond
671 Oja, Eero 1981 Harju maakond
669 Oja, Jaan 1949 Valga maakond
1385 Oja, Urmas 1971 Tartu maakond
1553 Ojala, Martin 1966 Harju maakond Primartrade OÜ
2419 Ojamets, Arno 1968 Harju maakond
1049 Ojamäe, Vello 1967 Harju maakond
472 Ojaots, Aigar 1974 Harju maakond Areal Team
1130 Ojasalu, Andres 1977 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
10008 Ojaste, Triin 1990 Valga maakond Team Horeca Service
369 Ojaver, Siim 1982 Harju maakond Tallinki Spordiklubi
1155 Ok, Kristjan 1984 Harju maakond Sparta Spordiselts
303 Olesk, Argo 1973 Võru maakond
756 Olesk, Raul 1960 Tartu maakond EWK
538 Olesk, Taivo 1986 Harju maakond
4157 Olev, Väino 1964 Viljandi maakond
4047 Olju, Tiit 1954 Rapla maakond
552 Olop, Jaanus 1972 Harju maakond
4106 Olvet, Jaan 1969 Harju maakond RaOK.ee
2117 Olvet, Jaana 1995 Tartu maakond RaOK.ee
2116 Olvet, Marta 1992 Tartu maakond
4116 Oras, Tiina 1961 Tartu maakond OK Ilves
2155 Orav, Marje 1964 Rapla maakond
1750 Org, Indrek 1974 Viljandi maakond Vestmann Grupp AS
66 Orlovski, Tiit 1981 Tartu maakond
888 Osjamets, Madis 1981 Harju maakond Sparta Spordiselts
2629 Ots, Jaen 1997 Saare maakond
579 Ots, Riho 1965 Viljandi maakond
1121 Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
2550 Otsa, Raigo 1982 Harju maakond Puitkatused OÜ
1093 Otsasoo, Tammo 1966 Harju maakond
832 Otsla, Anti 1968 Harju maakond Eesti Sportlane
1002 Ott, Marje 1959 Harju maakond
2290 Ott, Viljar 1969 Viljandi maakond
854 Ottas, Kaupo 1975 Tartu maakond
743 Ozolins, Ainars 1960 Läti 5A-Valka / LV
791 Paabo, Priit 1982 Eesti
2502 Paabort, Mait 1974 Jõgeva maakond
1868 Paabstel, Juhan 1959 Harju maakond
1882 Paal, Peet 1953 Viljandi maakond
1589 Paalandi, Kristo 1977 Harju maakond Team TT
10012 Paalberg, Epp 1998 Harju maakond
67 Paalberg, Pent 1995 Harju maakond
342 Paalmäe, Jaanika 1986 Lääne maakond SK Sula
2462 Paas, Aivar 1968 Viljandi maakond
1343 Paas, Raigo 1976 Harju maakond
2509 Paas, Tanel 1995 Harju maakond 1. Jalaväebrigaad
2253 Paasi, Risto 1953 Soome
1864 Paats, Andrus 1970 Harju maakond
1889 Paats, Joosep 1994 Tartu maakond Tartu Ülikool
881 Paberit, Timo 1977 Harju maakond
1723 Paca, Aleksander 1964 Poola
2165 Pada, Ingmar 1940 Läti
1189 Padari, Allar 1968 Tartu maakond Eesti Maaülikool
1959 Padari, Vallo 1975 Harju maakond
197 Pae, Andres 1970 Tartu maakond Suusahullud
2407 Pae, Karl 1984 Harju maakond Saksa Automaatika ProTeam
1887 Pae, Taavi 1976 Tartu maakond
1880 Paenurm, Peeter 1967 Harju maakond 1. Jalaväebrigaad
1814 Pagland, Priit 1982 Järva maakond
406 Paglant, Heigo 1976 Harju maakond
2231 Paide, Tanel 1972 Tartu maakond
224 Pain, Indrek 1972 Harju maakond EWK
1160 Paju, Jaanus 1976 Harju maakond AT Sport OÜ
1437 Pajulahti, Hannu 1949 Soome
790 Pajur, Ardo 1974 Harju maakond Swedbank AS
1098 Pajus, Rene 1976 Harju maakond Rae Rattaklubi
2627 Pajusaar, Tarmo 1969 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
447 Pak, Andres 1975 Harju maakond
4002 Pak, Indrek 1971 Harju maakond
1543 Pak, Veiko 1965 Harju maakond Areal Team
2285 Pakkanen, Janne 1974 Soome
644 Pakulin, Sergey 1959 Soome
1721 Paliga, Janusz 1974 Poola
4143 Pallas, Lembit 1953 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
878 Pallase, Erik 1976 Harju maakond
2194 Pallasmaa, Kalle 1963 Harju maakond
47 Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
1069 Pallo, Ruth 1972 Harju maakond Sparta Spordiselts
211 Pallotedder, Taivo 1975 Tartu maakond Sportland
1766 Palm, Jaanis 1984 Harju maakond
1102 Paloots, Karin 1985 Harju maakond
1358 Paloots, Maiu 1974 Tartu maakond
2552 Paloveer, Janek 1982 Tartu maakond
1222 Palover, Meelis 1975 Tartu maakond Suusahullud
1017 Palu, Siim 1980 Harju maakond
1422 Palu, Silver 1978 Harju maakond
1997 Palumaa, Priit 1966 Harju maakond
1787 Pandis, Hannula-Katrin 1990 Eesti Swedbank AS
994 Pank, Leino 1972 Harju maakond
2177 Panker, Raivo 1965 Rapla maakond SK Mercury
698 Pankin, Sergey 1974 Venemaa
979 Pappel, Tiit 1968 Harju maakond Certex
1961 Park, Liisi 1987 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2577 Parker, Enno 1979 Viljandi maakond
576 Parksepp, Marek 1980 Põlva maakond SK Serviti
775 Parm, Signe 1980 Harju maakond Jetoil
2190 Parmas, Aalo 1957 Harju maakond
458 Parri, Erki 1983 Tartu maakond Suusahullud
1835 Parts, Eve 1970 Tartu maakond Suusahullud
615 Parts, Margus 1978 Harju maakond Kiili Spordiklubi
812 Parts, Margus 1985 Tartu maakond
2137 Parts, Vahur 1967 Valga maakond
2159 Parts, Veiko 1971 Harju maakond
1975 Parve, Ain 1948 Harju maakond Eesti Panga SK
908 Parve, Marko 1979 Harju maakond
575 Parve, Martti 1961 Harju maakond Päästeamet
1596 Parygin, Alexander 1947 Venemaa Pskov Ski Team
4015 Parygin, Dmitry 1974 Venemaa Pskov Ski Team
4056 Pastimäe, Hugo 1936 Järva maakond
1496 Patmalnieks, Normunds 1973 Läti
991 Pauklin, Marek 1982 Hiiu maakond
2133 Paulus, Mihkel 1989 Ida-Viru maakond 1. Jalaväebrigaad
2205 Paulus, Robert 1956 Viljandi maakond
1381 Paurson, Rando 1973 Tartu maakond Eesti Sportlane
1040 Pauts, Jaanus 1979 Harju maakond Coca-Cola HBC Eesti AS
131 Pavlenkov, Oleg 1970 Venemaa
553 Pavlov, Marko 1973 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
4005 Pavlov, Ulvar 1964 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
331 Pedai, Andrus 1972 Harju maakond SK ProRunner
185 Pedajas, Karel Romet 1996 Valga maakond
1933 Pedajas, Kevin Kristjan 1994 Valga maakond
992 Peedu, Agris 1981 Harju maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
56 Peensalu, Aimer 1972 Harju maakond Team TT
2180 Peerandi, Rain 1984 Harju maakond
1193 Peikolainen, Erkki 1984 Harju maakond
2247 Peilman, Andres 1978 Harju maakond AS G4S Eesti
1059 Pensa, Heiki 1959 Võru maakond Valio Eesti AS
816 Pere, Aivo 1965 Hiiu maakond
1053 Pere, Allar 1985 Hiiu maakond SK Keremeister
3 Perrilat-Boiteux, Ivan 1985 Prantsusmaa Haute Savoie Nordic Team
1712 Pershikov, Roman 1975 Venemaa
2067 Persitski, Helle 1966 Lääne-viru maakond SK ProRunner
1743 Pertel, Tiit 1973 Harju maakond
54 Pesor, Kaido 1970 Rapla maakond EWK
337 Petai, Indrek 1980 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1562 Peterson, Jaak 1969 Harju maakond Sparta Spordiselts
126 Peterson, Meelis 1974 Harju maakond Team TT
2558 Petersons, Andis 1983 Läti
1586 Petrov, Denis 1981 Venemaa
1803 Petrova, Natalia 1984 Venemaa KINEF Kirishi
2121 Pettai, Martin 1983 Viljandi maakond
1607 Pever, Lauri 1988 Rapla maakond
1237 Pichler, Fabian 1994 Itaalia
1638 Pietila, Petrus 1984 Soome
1169 Pihelgas, Peeter 1967 Tartu maakond Korp! Rotalia
1056 Pihkva, Arne 1969 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1939 Pihl, Ado 1959 Harju maakond
858 Pihl, Ats 1990 Harju maakond
1027 Pihlak, Marek 1977 Tartu maakond
2089 Pihlak, Marius 1980 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1186 Pihlak, Sander 1978 Harju maakond
1470 Pihlap, Einar 1987 Viljandi maakond Raintree Estonia OÜ
1092 Pihlap, Raimond 1985 Tartu maakond
1988 Piigli, Jürgen 1992 Rapla maakond Certex
1952 Piilberg, Urmas 1971 Harju maakond
1964 Piir, Elar 1970 Lääne maakond
1438 Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
731 Piire, Aare 1970 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
695 Piirimäe, Kaarel 1979 Tartu maakond OK Põlva Kobras
322 Piirimäe, Pärtel 1972 Tartu maakond Suusahullud
1356 Piirla, Raivo 1954 Harju maakond
275 Piirmann, Terje 1980 Võru maakond
151 Piiroja, Raio 1979 Pärnu maakond
173 Piiskoppel, Kauri 1995 Harju maakond Nordecon AS
842 Pikk, Marko 1983 Harju maakond
524 Pikkor, Heiko 1969 Viljandi maakond
1080 Pikkor, Oliver 2000 Viljandi maakond
74 Pikkor, Rauno 1978 Harju maakond Tridens AS
1522 Pikmets, Raiot 1984 Harju maakond MTÜ Spordiselts
2567 Pilt, Siiri 1970 Tartu maakond TÜASK
419 Pilv, Ivar 1967 Järva maakond
799 Pilvet, Aare 1971 Tartu maakond
848 Pilvet, Janar 1990 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
672 Pimenov, Aleksander 1958 Ida-Viru maakond
937 Pimenov, Igor 1968 Venemaa
68 Pind, Rasmus 1992 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
606 Pindma, Vahur 1965 Harju maakond Hauka Veloklubi
724 Pino, Jaanus 1971 Tartu maakond
2003 Pintmann, Risto 1983 Tartu maakond
682 Pintson, Tarmo 1966 Harju maakond
837 Pipenberg, Kalev 1954 Lääne-Viru maakond
1380 Pirnipuu, Marvin 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2636 Pitk, Peep 1984 Harju maakond
1194 Plaas, Randel 1987 Lääne maakond
4030 Plakk, Tiit 1956 Harju maakond Saku Suusaklubi
2452 Planken, Paavo 1984 Tartu maakond Baltyre
913 Platacis, Martins 1982 Läti
1678 Ploompuu, Riika 1970 Harju maakond Swedbank AS
4059 Ploovits, Heino 1955 Harju maakond EWK
1157 Pohlak, Raini 1962 Valga maakond
1 Poirrier, Bastien 1988 Prantsusmaa Jobstation Rossignol Team
516 Pokk, Jüri 1959 Harju maakond Saku Suusaklubi
463 Pokki, Jarmo 1964 Soome
1007 Poljakova, Nadezda 1946 Ida-Viru maakond
1650 Polt, Kaido 1978 Harju maakond
321 Pool, Hannes 1963 Harju maakond Metaprint AS
475 Poolamets, Hannes 1994 Tartu maakond Tartu Ülikool
138 Poopuu, Peeter 1985 Järva maakond Tallinna Lennujaama SK
861 Pormann, Kalle 1963 Harju maakond
2078 Pormeister, Hele 1981 Valga maakond
4033 Poska, Malle 1953 Viljandi maakond
798 Possul, Kadri 1971 Harju maakond
2559 Post, Rene 1992 Harju maakond
2146 Praks, Renee 1975 Valga maakond
1146 Prangli, Andrus 1974 Harju maakond Suusaakadeemia
1510 Prangli, Tõnis 1984 Harju maakond Sparta Spordiselts
4130 Prans, Leili 1951 Tartu maakond OK Ilves
481 Prants, Heiki 1964 Võru maakond Võru Suusaklubi
1758 Preimann, Lauri 1978 Harju maakond
1288 Preitof, Mati 1960 Harju maakond
1820 Press, Jüri 1974 Harju maakond
1248 Prii, Paavo 1985 Jõgeva maakond Simuna Spordiklubi
1399 Priivits, Argo 1977 Harju maakond
616 Priks, Aivo 1969 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
4050 Priks, Hanno 1963 Valga maakond Viljandi VAK Staier
112 Prisivko, Vadim 1965 Venemaa
2178 Proode, Arno 1961 Ida-viru maakond
2266 Prosso, Reigo 1982 Harju maakond
689 Pruul, Rasmus 1982 Hiiu maakond
435 Pruuli, Jaanus 1971 Võru maakond Hauka Veloklubi
392 Pruus, Marko 1979 Harju maakond Saue Spordiklubi
1142 Pugatšov, Aleksandr 1958 Ida-viru maakond
764 Puhke, Hanna-Maria 1992 Järva maakond
1038 Puhke, Marcus 1991 Tartu maakond
656 Puhke, Rauno 1990 Järva maakond Ambla SK
10015 Puhu, Sille 1984 Viljandi maakond Areal Team
262 Pukk, Andre 1977 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
4166 Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
273 Pulles, Marten 1995 Valga maakond
2225 Pullonen, Kalev 1964 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
912 Puna, Björn 1975 Tartu maakond SK ProRunner
2037 Pungar, Andreas 1992 Harju maakond
2395 Pungar, Rainer 1978 Tartu maakond
776 Pungits, Marti 1989 Võru maakond Võru Suusaklubi
2039 Purge, Tarmo 1982 Rapla maakond
1926 Puri, Tarvo 1973 Harju maakond
2277 Puskar, Priit 1981 Harju maakond
1472 Putškov, Aleksandr 1967 Ida-Viru maakond
2455 Puu, Henno 1974 Harju maakond AT Sport OÜ
1677 Puu, Luise 1978 Tartu maakond HANZA Tartu team
1217 Puur, Tiit 1960 Jõgeva maakond
2441 Puusaag, Peeter 1980 Harju maakond
856 Puusaar, Sulev 1966 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
1208 Puusepp, Ivar 1974 Harju maakond
2439 Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
1699 Puust, Laurits 1990 Pärnu maakond Pärnu Sõudeklubi
1832 Pähklamäe, Viktor 1969 Valga maakond Wergoland Grupp
867 Pähn, Allar 1987 Tartu maakond Hawaii Express
2242 Pärgmäe, Priit 1979 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
2606 Pärm, Eero 1976 Harju maakond SportID
2163 Pärn, Heido 1974 Harju maakond
1808 Pärn, Margo 1976 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
1068 Pärn, Martin 1971 Harju maakond
801 Pärn, Rain 1984 Harju maakond Motus
803 Pärna, Arno 1969 Lääne-Viru maakond
1109 Pärna, Kristjan 1993 Lääne-Viru maakond
1767 Pärna, Ott 1976 Harju maakond JCI SK
1603 Pärna, Peeter 1978 Tartu maakond
350 Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
2104 Pärnits, Guido 1965 Harju maakond
1013 Pärnits, Sten 1991 Harju maakond
1631 Pärnoja, Ülari 1980 Harju maakond
1675 Pärnpuu, Marko 1981 Harju maakond
1022 Pärs, Priit 1975 Tartu maakond A. Le Coq
1968 Pärt, Valdur 1969 Rapla maakond
676 Päärson, Taivo 1971 Harju maakond Rullibuss Team
561 Pääru, Mikk 1966 Harju maakond
476 Pääslane, Priit 1967 Tartu maakond OK Ilves
1126 Põder, Indrek 1983 Tartu maakond
2527 Põder, Olev 1972 Harju maakond
588 Põder, Priit 1963 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
1940 Põlda, Airon 1982 Harju maakond Team STIHL
1020 Põldmaa, Aivar 1969 Lääne-Viru maakond
540 Põldmaa, Alo 1987 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
578 Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
663 Põldme, Sven 1982 Harju maakond
1425 Põldoja, Urmas 1967 Tartu maakond
746 Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
16 Põlluste, Mart Kevin 1994 Tartu maakond Team Horeca Service
2274 Põlluäär, Peep 1985 Saare maakond
654 Põlluäär, Peep 1972 Harju maakond
1924 Püvi, Kaupo 1968 Harju maakond
2161 Raa, Priit 1973 Tartu maakond
2095 Raadik, Mart 1981 Harju maakond
877 Raagmaa, Garri 1966 Tartu maakond
557 Raal, Erik 1988 Valga maakond Viru Keemia Grupp AS
103 Raantse, Rannar 1977 Jõgeva maakond Tabivere Rahvaspordiklubi
1663 Raba, Ahti 1986 Harju maakond
12 Rabakukk, Karl Erik 1997 Valga maakond Team Haanja
175 Rachinin, Aleksandr 1990 Venemaa
647 Rahnel, Timo 1984 Harju maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
485 Rahu, Madis 1964 Harju maakond Team TT
701 Rahu, Simmo 1975 Pärnu maakond
1918 Raid, Jarno 1981 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
660 Raid, Jürgo 1970 Harju maakond
1783 Raid, Priit 1988 Harju maakond
2633 Raikna, Rein 1983 Harju maakond
2373 Raiv-Altosaar, Naima 1976 Valga maakond Hauka Veloklubi
4001 Raja, Arvo 1961 Harju maakond
467 Rajamets, Hanno 1976 Harju maakond
2118 Rajang, Mariann 1969 Tartu maakond
119 Rajas, Janari 1992 Ida-Viru maakond
1367 Rajas, Merit 1986 Tartu maakond
928 Rajaver, Urmas 1988 Saare maakond
2442 Rakver, Martin 1987 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
944 Ramazanov, Aleksandr 1988 Venemaa
1423 Randma, Rauno 1990 Tartu maakond XTeam-KSV.ee
1681 Randmets, Liis 1973 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
1158 Randmäe, Heiki 1969 Viljandi maakond
1066 Randpõld, Priit 1968 Rapla maakond
2101 Randväli, Raul 1975 Harju maakond
828 Rannamets, Harro 1986 Harju maakond #7AM
2246 Ranniku, Indrek 1965 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
749 Rass, Jüri 1958 Harju maakond Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
1782 Rass, Reino 1961 Harju maakond Novarc
15 Ratt, Alvar 1998 Tartu maakond
1461 Rattur, Rein 1968 Saare maakond Eesti Sportlane
1054 Raud, Avo 1961 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
2245 Raud, Endel 1942 Saare maakond
269 Raud, Margus 1969 Tartu maakond Suusahullud
493 Raudik, Alo 1970 Tartu maakond
382 Raudik, Raimo 1968 Tartu maakond
1456 Raudla, Allar 1962 Lääne-Viru maakond
4075 Raudla, Tõnis 1945 Harju maakond
2126 Raudnagel, Andres 1963 Rapla maakond
1765 Raudnagel, Oliver 1986 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
504 Raudpuu, Elmo 1971 Tartu maakond Suusahullud
160 Raudsaar, Taavi 1983 Rapla maakond Eesti Panga SK
1355 Raudsepp, Aimo 1976 Valga maakond
4124 Raudsepp, Aimur 1955 Järva maakond
680 Raudsepp, Jan 1972 Harju maakond Eesti Sportlane
969 Raudsepp, Ole 1978 Harju maakond
1019 Raudsepp, Priit 1980 Jõgeva maakond
1108 Raudsepp, Priit 1983 Harju maakond Pühajärve Puhkekeskus
4109 Raudsepp, Raido 1968 Võru maakond
1306 Raudsepp, Rain 1977 Tartu maakond
1111 Raudsepp, Raul 1981 Harju maakond Pühajärve Puhkekeskus
129 Rauk, Artur 1986 Võru maakond Simuna Spordiklubi
1294 Raukas, Marju 1986 Harju maakond Suusahullud
2134 Raun, Toomas 1964 Harju maakond
2059 Raus, Targo 1969 Harju maakond
2506 Rautkoski, Jouni 1958 Soome
1430 Rea, Tarmo 1977 Eesti Swedbank AS
2043 Rebane, Ene 1969 Harju maakond
2154 Rebane, Jaan 1985 Saare maakond
49 Rebane, Meelis 1971 Harju maakond
1813 Rebane, Priit 1987 Tartu maakond Hawaii Express
239 Rebane, Riho 1980 Harju maakond
438 Rebane, Tarvo-Jaan 1974 Harju maakond Danske Bank
1893 Rebane, Urmas 1973 Harju maakond Enervit
1289 Rebas, Raido 1971 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
2111 Reest, Raimond-Oliver 1997 Harju maakond
2334 Reeveer, Tarvi 1980 Harju maakond
2030 Rehi, Arne 1969 Tartu maakond
2135 Rehtla, Renno 1985 Tartu maakond SK ProRunner
193 Rei, Tarmo 1971 Harju maakond SK CFC
1528 Reichmann, Piret 1976 Tartu maakond Trismile
1218 Reidla, Urmas 1975 Ühendkuningriik
687 Reigo, Erko 1977 Harju maakond Eesti Sportlane
2068 Reili, Kristjan 1981 Valga maakond Tartu Suusaklubi
2330 Reiljan, Enn 1963 Järva maakond
2332 Reiljan, Ingo 2001 Järva maakond
1561 Reim, Martin 1971 Harju maakond
2046 Reim, Martin 1988 Tartu maakond Suusahullud
2400 Reiman, Anti 1982 Tartu maakond Suusahullud
2404 Reimann, Margus 1977 Harju maakond
1815 Reimets, Margit 1978 Tartu maakond Suusahullud
1509 Reimets, Taavi 1982 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
585 Reinaas, Ott 1981 Rapla maakond
1114 Reinhold, Rein 1955 Valga maakond
602 Reino, Indrek 1970 Harju maakond
181 Reinsalu, Toomas 1971 Põlva maakond
2529 Reinson, Mart 1981 Harju maakond
586 Reinson, Rivo 1983 Harju maakond
2503 Reinuste, Kersti 1990 Tartu maakond
213 Reiska, Alar 1963 Võru maakond
841 Reitsak, Indrek 1977 Harju maakond
1081 Reitsnik, Tarmo 1972 Harju maakond Klubi Tartu Maraton
431 Reivelt, Kalvi 1972 Viljandi maakond
346 Rell, Sille 1970 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
4120 Remmet, Endel 1937 Tartu maakond
76 Remund, Matthias 1963 Šveits
2228 Rennu, Triinu 1978 Tartu maakond
1100 Repkin, Peter 1971 Tartu maakond
591 Resev, Janek 1978 Järva maakond Järva-Jaani RSK
2306 Riboni, Giuseppe 1951 Itaalia
144 Ridamäe, Aivar 1970 Harju maakond Areal Team
2415 Ridamäe, Lea 1970 Harju maakond Areal Team
720 Ridanpää, Antti 1954 Soome
2185 Riik, Oliver 1983 Harju maakond
2249 Riiman, Airi 1969 Jõgeva maakond
1656 Riis, Tiia 1969 Järva maakond SK ProRunner
1800 Riisalo, Signe 1968 Harju maakond
1178 Riisalo, Tiit 1967 Harju maakond
491 Riisalu, Lars 1981 Harju maakond
630 Riisenberg, Otto 1978 Harju maakond
1894 Riismaa, Hanno 1972 Hiiu maakond Jetoil
1754 Riismaa, Joel 1976 Harju maakond Swedbank AS
4037 Riismaa, Rein 1950 Harju maakond
4045 Riismaa, Tiit 1949 Harju maakond
1394 Rikk, Aivar-Joel 1968 Järva maakond
864 Rikka, Aivo 1964 Põlva maakond
2100 Rimm, Raivo 1967 Harju maakond
388 Rist, Martin 1986 Tartu maakond
1402 Risthein, Kirsti 1972 Harju maakond Sparta Spordiselts
500 Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
2301 Robert, Ann-Sofie 1973 Rootsi
363 Robi, Jaanus 1973 Tartu maakond
152 Rodendau, Janno 1976 Järva maakond RR Suusaklubi
1044 Rohi, Raido 1977 Järva maakond RR Suusaklubi
1909 Rohtla, Arvo 1962 Viljandi maakond
1884 Rohtla, Janika 1989 Viljandi maakond
900 Rohtma, Valdek 1978 Tartu maakond, Tartu maakond Viimsi Sport
2528 Rohtmets, Aare 1974 Tartu maakond
2023 Rohtmets, Kristjan 1972 Harju maakond
2197 Romandi, Arvi 1979 Harju maakond
1011 Romandi, Villi 1977 Hiiu maakond
946 Romanenkov, Valeriy 1964 Venemaa
2344 Romanov, Aleksei 1987 Venemaa SF Vershina
1873 Romet, Aivar 1962 Tartu maakond
1646 Roo, Rivo 1978 Tartu maakond
1568 Rooden, Marko 1989 Ida-Viru maakond
1150 Rooden, Martti 1965 Pärnu maakond
1563 Rooden, Mikk 1995 Ida-Viru maakond
102 Rooden, Priit 1975 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
1846 Roolaid, Raivo 1980 Harju maakond
1904 Rooma, Jonne 1997 Ida-Viru maakond SK Järve
570 Roop, Andrey 1958 Ida-Viru maakond Eesti Energia Spordiklubi
80 Roos, Henri 1998 Harju maakond SK CFC
590 Roos, Indrek 1978 Tartu maakond KL Tartu malev
2203 Roos, Risto 1979 Harju maakond
1668 Roosaar, Tõnu 1978 Ida-Viru maakond
338 Roose, Antti 1964 Tartu maakond OK Põlva Kobras
1874 Roosimölder, Tarmo 1970 Harju maakond
1644 Roossaar, Urmas 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
1079 Roost, Ain 1958 Tartu maakond
691 Rootalu, Andrus 1972 Harju maakond
1990 Rosenberg, Priit 1963 Harju maakond
2576 Rosenberg, Stein Paul 1960 Norra
2571 Rosenthal, Janek 1973 Valga maakond
2108 Rosin, Kaido 1975 Harju maakond
637 Rota, Negroni Giorgio 1967 Itaalia
1236 Ruckstuhl, Karl Josef 1964 Šveits
2363 Ruissen, Astrid 1987 Holland
408 Rull, Hendrik 1996 Tartu maakond
1354 Rull, Kristiina 1972 Tartu maakond
204 Rummo, Tõnu 1972 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
1550 Russak, Preet 1979 Tartu maakond
1127 Ruukel, Henn 1975 Harju maakond
1976 Ruus, Margus 1972 Rapla maakond
1196 Ruus, Urmas 1973 Harju maakond
1391 Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
1548 Ruut, Rauno 1971 Viljandi maakond
975 Ruuval, Teet 1975 Harju maakond
517 Räim, Rivo 1972 Saare maakond
1287 Räim, Tõnis 1972 Võru maakond Võru Suusaklubi
2371 Rämmal, Hans 1976 Pärnu maakond
2612 Rästa, Vahur 1976 Valga maakond
304 Rästas, Ergo 1974 Tartu maakond Suusahullud
418 Rõigas, Paavo 1969 Tartu maakond Areal Team
329 Rõõmussar, Raigo 1983 Pärnu maakond
2621 Rõžov, Vladimir 1968 Põlva maakond
2444 Rõžova, Kristiina 1992 Harju maakond Telia SK
1075 Ründva, Olavi 1975 Harju maakond
2566 Rüütli, Raido 1986 Võru maakond
1506 Saag, Härmo 1975 Tartu maakond
2050 Saal, Merle 1966 Tartu maakond
840 Saamann, Gert 1968 Järva maakond
1826 Saar, Jüri 1973 Harju maakond Eesti Meedia
2599 Saar, Kirke 1979 Harju maakond Sparta Spordiselts
1388 Saar, Kristjan 1981 Harju maakond FCR Media
1313 Saar, Maidu 1978 Tartu maakond
2097 Saar, Margus 1981 Harju maakond Playtech Estonia OÜ
2611 Saar, Raigo 1983 Saare maakond
2343 Saar, Rommi 1981 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
2440 Saar, Siim 1990 Harju maakond
1304 Saar, Tanel 1976 Tartu maakond
2616 Saare, Tarmo 1964 Järva maakond
1657 Saaremäel, Siim 1991 Saare maakond
4017 Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
893 Saarep, Peeter 1952 Valga maakond
177 Saarepuu, Meelis 1973 Võru maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
539 Saari, Eero 1946 Soome
440 Saarnak, Allar 1987 Hiiu maakond
4082 Sabre, Kaupo 1964 Põlva maakond
1688 Sado, Kristjan 1986 Põlva maakond
2012 Safronov, Andero 1985 Harju maakond Hawaii Express
681 Sahtel, Kristjan 1980 Tartu maakond SK ProRunner
1986 Saidla, Siim 1981 Harju maakond
57 Sakharov, Vladimir 1965 Venemaa
4078 Sakkeus, Jüri 1953 Harju maakond SK Jooksupartner
1785 Sakkeus, Kristo 1978 Harju maakond
2081 Sakkeus, Rene 1975 Harju maakond Swedbank AS
1188 Saks, Heljus 1989 Saare maakond
430 Sala, Arvo 1970 Ida-Viru maakond Eesti Energia Spordiklubi
73 Sala, Raivo 1970 Pärnu maakond
343 Salatkin, Evgeny 1968 Venemaa KINEF Kirishi
2607 Salekešin, Maris 1982 Harju maakond SportID
706 Salk, Enrico 1970 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
46 Salla, Raimo 1987 Järva maakond RR Suusaklubi
109 Salmi, Jari 1965 Soome
2139 Salonen, Terttu 1950 Soome
1991 Salong, Sulev 1956 Saare maakond
1930 Saloste, Gunnar 1974 Harju maakond Team WAFI
2389 Salum, Siim 1985 Tartu maakond SK Keremeister
480 Salumaa, Marek 1974 Harju maakond
1373 Salusaar, Andres 1981 Tartu maakond
677 Saluveer, Joona 1978 Harju maakond OMNIVA SK
4097 Saluveer, Madis 1952 Tartu maakond
1807 Samberk, Siim 1976 Harju maakond MTÜ Spordiselts
4119 Sammel, Arne 1955 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
1310 Sammul, Janno 1978 Harju maakond
1756 Samsonov, Marti 1988 Põlva maakond Graanul Invest AS
1686 Sang, Indrek 1974 Harju maakond Sparta Spordiselts
2088 Sankovski, Raul 1971 Harju maakond
779 Sapogov, Vladislav 1966 Venemaa Pskov Ski Team
215 Sarapson, Ilvar 1966 Valga maakond
2500 Sarapuu, Andres 1978 Viljandi maakond
2460 Sarapuu, Marek 1987 Võru maakond
1569 Sarapuu, Meelis 1977 Harju maakond
2664 Sareal, Andrus 1978 Tartu maakond
1284 Saremat, Tarmo 1982 Harju maakond
1332 Sarri, Urmas 1970 Harju maakond
1629 Saupõld, Külli 1967 Harju maakond
1415 Saupõld, Tarmo 1964 Harju maakond
1853 Sauväli, Indrek 1974 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
725 Saviir, Jaan 1961 Lääne maakond JK Paralepa
1168 Saviir, Janar 1981 Tartu maakond
334 Savisikk, Kristjan 1985 Hiiu maakond Tallinna Lennujaama SK
189 Savostyanov, Aleksandr 1965 Venemaa KINEF Kirishi
10 Schaad, Fabian 1992 Šveits SAS Pro Team
1329 Schilf, Arvi 1964 Harju maakond
503 Schmidt, Kaarel 1977 Harju maakond
762 Schmidt, Peeter 1987 Harju maakond Saku Suusaklubi
789 Schmidt, Robert 1991 Harju maakond Saku Suusaklubi
1498 Schultz, Einar 1959 Norra
1492 Schultz, Erik 1969 Ameerika Ühendriigid
1500 Schultz, Jon 1958 Norra
146 Sedlenieks, Ivars 1958 Läti
1301 Sedov, Vladimir 1955 Venemaa Pskov Ski Team
1676 Seeba, Asko 1975 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
1280 Seepõld, Andres 1963 Harju maakond
2150 Seiler, Jaanus 1971 Rapla maakond
513 Seire, Ahti 1983 Järva maakond Järva-Jaani RSK
4134 Selde, Tarmo 1964 Harju maakond Hawaii Express
587 Selge, Sten 1990 Järva maakond Järva-Jaani RSK
1403 Selgis, Joonas 1998 Põlva maakond SK Serviti
596 Sellik, Raivo 1965 Harju maakond
2195 Sellin, Tõnu 1961 Harju maakond
1281 Selter, Ahto 1970 Järva maakond AS Eesti Pagar
355 Selyanin, Andrey 1974 Venemaa
1389 Sepp, Aare 1986 Rapla maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
1516 Sepp, Aivo 1968 Harju maakond
1983 Sepp, Eedi 1978 Harju maakond Rahandusministeerium
1335 Sepp, Elor 1987 Tartu maakond
246 Sepp, Indrek 1972 Viljandi maakond
394 Sepp, Innar 1967 Saare maakond
1386 Sepp, Kristo 1986 Harju maakond Eesti Aerutamisföderatsioon
360 Sepp, Kristo 1983 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1413 Sepp, Sander 1984 Tartu maakond
694 Sepp, Silver 1987 Tartu maakond Korp! Rotalia
1652 Sepp, Tõnu 1975 Harju maakond
903 Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
2099 Sepping, Paul 1951 Viljandi maakond
2495 Serg, Martin 1984 Harju maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
1035 Serva, Sandra 1993 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
1520 Seskena, Signe 1989 Läti 5A-Valka / LV
238 Seskens, Leons 1956 Läti 5A-Valka / LV
436 Shabalin, Oleg 1985 Venemaa Narva SK Firn
407 Shapochkin, Dmitry 1954 Venemaa
2264 Shein, Janek 1971 Harju maakond
2575 Shelekhin, Anatoly 1967 Venemaa AlkoStop
219 Shemarin, Viktor 1966 Ida-Viru maakond Narva Kutseõppekeskus
4096 Shihranov, Vassili 1951 Ida-Viru maakond
2293 Shirai, Masato 1951 Jaapan
2250 Shor, Kairit 1982 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
2391 Shornikov, Maksim 1990 Venemaa
1295 Shumilin, Igor 1972 Venemaa
61 Shvarts, Yury 1994 Venemaa
1199 Sibul, Jaanus 1973 Põlva maakond Haanja Rattaklubi
1717 Sigurjonsson, Kristbjörn 1960 Island
1384 Sihver, Enn 1959 Viljandi maakond
2232 Sihver, Katrin 1970 Pärnu maakond
2214 Siig, Jüri 1954 Valga maakond
1878 Siik, Kaj 1945 Rootsi
1252 Siik, Karl 1976 Rootsi
1666 Siilaberg, Indrek 1980 Harju maakond
2015 Siim, Lauri 1965 Harju maakond
766 Siimer, Martin 1971 Harju maakond
1534 Siimpoeg, Viivo 1962 Harju maakond Novarc
194 Siimsaare, Tarmo 1981 Tartu maakond
1837 Siimula-Saar, Kristel 1976 Tartu maakond
2045 Siinmaa, Marko 1977 Harju maakond
2531 Siirand, Stenver 1998 Järva maakond
1229 Siirola, Sami 1970 Soome
1012 Sikanov, Vladislav 1973 Venemaa Pskov Ski Team
716 Sikkal, Andres 1976 Harju maakond
925 Sikkal, Kairit 1984 Harju maakond Tartu Suusaklubi
1519 Sild, Ivo 1969 Tartu maakond
123 Sildvee, Madis 1978 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
2570 Sillamaa, Alar 1968 Harju maakond Arctic Sport Club
2637 Sillamaa, Karin 1971 Harju maakond Arctic Sport Club
2548 Sillamägi, Taisto 1979 Saare maakond Puitkatused OÜ
1753 Siltala, Onni 1934 Soome
1088 Silvet, Jaan 1978 Harju maakond Rimi Eesti Food AS
2471 Simola, Mikko 1978 Soome
33 Simonlatser, Timo 1986 Valga maakond Suusaakadeemia
1989 Simson, Lilian 1953 Valga maakond
1070 Simson, Valmar 1969 Tartu maakond Suusahullud
769 Sinisalu, Ever 1978 Valga maakond Graanul Invest AS
1919 Sipelgas, Andrus 1972 Saare maakond
2011 Sipelgas, Katrin 1978 Harju maakond
1641 Sirel, Kaarel 1975 Harju maakond Suusahullud
4034 Sirkel, Aino 1945 Tartu maakond
1406 Sirkel, Sulev 1970 Harju maakond
2605 Sisask, Mart 1967 Pärnu maakond SportID
1796 Sisask, Sulev 1964 Tartu maakond
786 Sisov, Valev 1971 Valga maakond
2270 Sixten, Cecilia 1966 Rootsi
2271 Sixten, Olof 1967 Rootsi
271 Sklyadnev, Evgeniy 1965 Venemaa
2520 Skupien, Marek 1973 Tšehhi Vabariik
2339 Skvortsov, Andrei 1986 Venemaa SF Vershina
354 Smirnov, Dmitry 1982 Harju maakond Sportland
50 Smolyakov, Alexandr 1969 Venemaa
60 Smutin, Valery 1970 Venemaa
976 Soeson, Toomas 1972 Tartu maakond
264 Sojone, Andrus 1972 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
2475 Sokk, Siim 1981 Harju maakond Rullibuss Team
1696 Sokmann, Kalev 1963 Tartu maakond
673 Sokolov, Boris 1968 Venemaa Krilatiy Batalion
1980 Sokolov, Roman 1972 Tartu maakond
460 Sokolov, Vyacheslav 1974 Venemaa
735 Sokolov, Yury 1972 Venemaa
2421 Soll, Sven 1984 Võru maakond
243 Solovev, Andrei 1964 Venemaa
265 Somp, Mati 1964 Harju maakond
26 Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
4160 Soo, Kuido 1966 Harju maakond
996 Soo, Mart 1996 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
1445 Soodla, Gregor 1996 Tartu maakond 1. Jalaväebrigaad
794 Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
562 Soone, Eero 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
2613 Soonets, Tarmo 1974 Tartu maakond
525 Soop, Kristofer 1986 Tartu maakond Trismile
1601 Soop, Marek 1984 Harju maakond Nordecon AS
397 Soosaar, Cardo 1975 Tartu maakond Suusaakadeemia
875 Sootla, Indrek 1970 Harju maakond Telia SK
263 Soots, Urmas 1972 Valga maakond
899 Soots, Viivi-Anne 1971 Harju maakond Treeningpartner
2106 Soovere, Laur 1976 Tartu maakond Korp! Fraternitas Liviensis
2536 Spacek, Richard 1973 Tšehhi Vabariik
2261 Speck, Heidi 1982 Harju maakond
927 Spiridonov, Ilya 1979 Venemaa
1651 Spolitis, Karlis 1971 Läti
636 Spychalski, Waldemar 1955 Poola
4167 Staranevicius, Algimantas 1959 Leedu
1560 Steckis, Janis 1951 Läti
1966 Steinberg, Elar 1979 Harju maakond
2320 Stenbock, Martin 1971 Rootsi
2508 Stenström, Eija 1960 Soome
2273 Stigsdotter, Svensson Katarina 1963 Rootsi
2523 Stolfot, Ivo 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
335 Stolyarov, Yury 1962 Venemaa
2600 Streng, Mika 1967 Soome
357 Subachev, Stanislav 1971 Venemaa CWS DMITROV
860 Sui, Rando 1981 Harju maakond Team TT
1377 Suisalu, Siim 1981 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
1900 Suits, Hanno 1976 Harju maakond
592 Sulemenkov, Igor 1965 Ida-viru maakond EWK
2420 Sulg, Tarmo 1978 Tartu maakond
2051 Sulonen, Elmer 1955 Soome
4105 Suluste, Jüri 1963 Saare maakond Saaremaa JK Viiking
1895 Suppi, Krista 1976 Harju maakond SK Biathlon/ Eesti Sportlane
495 Suppi, Timo 1978 Harju maakond
1154 Susi, Kaari 1991 Põlva maakond SK Serviti
890 Susi, Siim 1980 Harju maakond
1960 Suur, Arvi 1970 Pärnu maakond
894 Suur, Ivo 1989 Valga maakond Saksa Automaatika ProTeam
4091 Suurman, Herkki 1965 Harju maakond
1016 Suuroja, Sten 1972 Rapla maakond
1967 Suursild, Mikk 1973 Tartu maakond
1645 Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond
1057 Suursu, Maarika 1974 Lääne-viru maakond
1455 Suursu, Mart 1975 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
2272 Svensson, Paul 1966 Rootsi
1725 Syrjänen, Hannu 1953 Soome
1497 Sysoev, Anton 1972 Venemaa
2283 Szabo, Eva 1984 Tšehhi Vabariik
1234 Szabo, Ivan 1980 Tšehhi Vabariik
1798 Särekanno, Siim 1984 Lääne maakond
700 Säälik, Marek 1972 Harju maakond
2417 Säärits, Ergo 1995 Põlva maakond
356 Sõlg, Carl 1985 Lääne-Viru maakond Grossi Toidukaubad
845 Sõõrumaa, Taniel 1993 Valga maakond
2413 Taal, Kaidar 1996 Võru maakond
560 Taal, Kaido 1966 Harju maakond
573 Taal, Kristo 1970 Järva maakond Eesti Sportlane
1233 Tagel, Tanel 1987 Tartu maakond
821 Tagel, Tõnis 1985 Tartu maakond Palmako AS
4115 Taivere, Eduard 1973 Tartu maakond
4150 Taivere, Nikolai 1946 Tartu maakond
2289 Talas, Jan 1946 Tšehhi Vabariik
4022 Tali, Tiit 1960 Tartu maakond OK Ilves
1319 Talver, Valdo 1976 Tartu maakond
308 Talvik, Heiki 1976 Harju maakond AS Norma
1395 Talvik, Ott 1983 Harju maakond
618 Talvis, Tairo 1976 Tartu maakond
1361 Talviste, Einari 1968 Harju maakond Waterworld.ee
2087 Talviste, Rasmus 1984 Tartu maakond
1655 Talviste, Sten 1986 Harju maakond
1523 Tamlak, Veikko 1968 Harju maakond Swedbank AS
1669 Tamm, Andro 1974 Järva maakond
2058 Tamm, Ants 1943 Rapla maakond
2589 Tamm, Gabriel 1995 Võru maakond
1789 Tamm, Jaan 1957 Tartu maakond
2151 Tamm, Kaili 1971 Põlva maakond Põlva Matkaklubi
1382 Tamm, Karin 1975 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
1700 Tamm, Madis 1989 Harju maakond
581 Tamm, Madis 1975 Järva maakond
1912 Tamm, Maria 1982 Tartu maakond Suusahullud
1255 Tamm, Oliver 1979 Harju maakond Eesti Panga SK
2583 Tamm, Peeter 1957 Võru maakond
1994 Tamm, Raimond 1978 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2492 Tamm, Raivo E. 1965 Harju maakond
229 Tamm, Sairos 1993 Valga maakond Karupesa Team
2549 Tamm, Tanel 1994 Viljandi maakond Puitkatused OÜ
121 Tamm, Tarmo 1972 Harju maakond Tridens AS
2258 Tamm, Tarmo 1968 Harju maakond
2416 Tamm, Veiko 1977 Tartu maakond
1806 Tammai, Tiit 1980 Harju maakond Swedbank AS
1574 Tammaru, Bruno 1974 Harju maakond
1945 Tammaru, Mihkel 1983 Harju maakond
2384 Tammela, Marek 1975 Järva maakond
4163 Tammemäe, Eve 1965 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
136 Tammemäe, Joosep 1990 Viljandi maakond Tridens AS
28 Tammemäe, Kaupo 1995 Viljandi maakond Tridens AS
428 Tammemäe, Tõnu 1975 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
492 Tammeorg, Laur 1998 Tartu maakond
1021 Tammeveski, Raidi 1965 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
4020 Tammik, Heini 1953 Tartu maakond
133 Tammik, Taavi 1993 Pärnu maakond SK Jõulu
1898 Tammiku, Indrek 1959 Harju maakond
885 Tammjärv, Marika 1968 Tartu maakond HANZA Tartu team
1346 Tammsaar, Andres 1975 Harju maakond
287 Tampuu, Oliver 1985 Tartu maakond
2240 Tamra, Priit 1986 Võru maakond
2055 Tamre, Rein 1960 Harju maakond
2329 Tamsalu, Kristo 1974 Lääne maakond
2394 Tamsalu, Silja 1972 Harju maakond
852 Tamsalu, Sven 1980 Pärnu maakond
1936 Tamson, Ragnar 1989 Tartu maakond
1934 Tanilsoo, Ilmar 1958 Tartu maakond MP&Puitmeister OÜ
1720 Tanttu, Unto 1949 Soome
1958 Taras, Mikk 1986 Harju maakond LHV
1715 Tarasov, Aleksandr 1964 Venemaa
634 Tarasov, Evgeny 1969 Venemaa
617 Tarassov, Stanislav 1971 Harju maakond
707 Tark, Kalev 1983 Pärnu maakond A. Le Coq
713 Taro, Aivar 1979 Harju maakond
1253 Taro, Külli 1980 Harju maakond SK Jooksupartner
2019 Tars, Märt 1965 Tartu maakond
205 Tars, Sander 1994 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
416 Tars, Tõnis 1992 Tartu maakond Suusahullud
1308 Tarum, Indrek 1970 Ida-Viru maakond
4098 Tarvis, Aivi 1959 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
4031 Tarvis, Peeter 1956 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
2652 Task, Janek 1975 Harju maakond
767 Tatrik, Ivo 1973 Harju maakond Kiili Spordiklubi
2590 Tatrik, Katre 1988 Tartu maakond
818 Tatrik, Raivo 1962 Järva maakond
4087 Tatsi, Aare 1962 Valga maakond
817 Tattar, Kristin 1992 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
118 Tattar, Kristjan 1992 Tartu maakond
2152 Tattar, Taavi 1983 Võru maakond Vestmann Grupp AS
4053 Tatter, Tiit 1948 Harju maakond
1741 Taul, Raul 1964 Jõgeva maakond Voorema Centrum/Rattabaas
218 Taur, Danel 1976 Harju maakond SK LosToros
2206 Tavits, Gaabriel 1972 Tartu maakond
2428 Teas, Lars 1978 Harju maakond
483 Teder, Ago 1966 Harju maakond SK Piimameister Otto
1910 Teder, Andres 1977 Rapla maakond
889 Teder, Lauri 1980 Harju maakond OK Põlva Kobras
1702 Teder, Vello 1964 Harju maakond
1029 Teder, Viljar 1967 Valga maakond EWK
1152 Tee, Triinu 1984 Harju maakond
24 Teearu, Hans 1991 Valga maakond Karupesa Team
4077 Teearu, Karl 1955 Valga maakond
796 Teearu, Neeme 1970 Pärnu maakond SK Jõulu
1465 Teearu, Paul 1989 Valga maakond Graanul Invest AS
1513 Teearu, Tarmo 1968 Pärnu maakond
1262 Teeorg, Urmas 1962 Harju maakond
479 Teesaar, Toomas 1975 Harju maakond
2148 Teesalu, Marko 1975 Harju maakond
2470 Teetamm, Annabel 1999 Harju maakond
609 Teetamm, Tago 1975 Harju maakond SK Saue Tammed
2361 Tehu, Kristi 1975 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
2234 Tehu, Mart 1973 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
1871 Telgmaa, Piret 1973 Tartu maakond Trismile
446 Tenisson, Vaido 1965 Tartu maakond A. Le Coq
128 Tepaskent, Tanel 1978 Harju maakond
172 Teppan, Jaak 1984 Tartu maakond Suusahullud
4012 Teppan, Jaanus 1962 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
1227 Teppan, Sten 1978 Harju maakond
22 Teppan, Vahur 1985 Tartu maakond Suusaakadeemia
473 Teppo, Andres 1976 Harju maakond AT Sport OÜ
104 Teppo, Indrek 1975 Harju maakond
1608 Terasmaa, Anton 1974 Tartu maakond Suusahullud
2082 Terep, Marin 1977 Harju maakond SK CFC
2072 Terep, Tarmo 1977 Harju maakond SK CFC
299 Terve, Raivo 1964 Harju maakond OMNIVA SK
29 Teteris, Janis 1975 Läti 5A-Valka / LV
1433 Thomberg, Tarvi 1982 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
1014 Tiedemann, Tõnis 1975 Harju maakond Koidu Suusaklubi
924 Tigane, Raiko 1981 Tartu maakond
1778 Tigane, Silva 1967 Valga maakond Tehvandi SK
1738 Tiganik, Kaarel 1953 Põlva maakond Spordiklubi Metsasõbrad MTÜ
371 Tigas, Kaido 1977 Soome
457 Tiidla, Priit 1991 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
2569 Tiidu, Toomas 1974 Harju maakond
1612 Tiik, Kristjan 1973 Harju maakond
2224 Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
423 Tiiman, Marko 1968 Harju maakond Eesti Sportlane
51 Tiimann, Rauno 1989 Tartu maakond
2393 Tiis, Pille 1972 Eesti Swedbank AS
941 Tiisler, Tiina 1979 Põlva maakond Tartu Rulluisuklubi
443 Tiisvend, Jaanus 1975 Harju maakond Eesti Sportlane
1184 Tiit, Aarne 1976 Tartu maakond Tridens AS
156 Tiits, Rauno 1984 Harju maakond
1370 Tiivoja, Jaanus 1983 Võru maakond Rõuge Racing Team
417 Tiivoja, Talis 1992 Harju maakond Pelltech OÜ
608 Tiivoja, Tarmo 1966 Võru maakond
1956 Tikerpalu, Mihkel 1987 Harju maakond
887 Tikk, Lauri 1972 Tartu maakond
2252 Tikkamäki, Petri 1967 Soome
879 Tilk, Taavi 1985 Pärnu maakond
2115 Timm, Malle 1963 Tartu maakond
167 Timm, Rimo 1993 Saare maakond Tallinna Tehnikaülikool
931 Timofeev, Dmitrii 1974 Venemaa
2001 Timofejev, Dmitrii 1975 Harju maakond
2581 Timperi, Kari 1955 Soome
2519 Tinast, Toivo 1992 Pärnu maakond
4068 Tinits, Kadri 1955 Harju maakond Saku Suusaklubi
2318 Tinn, Kaarel 1992 Tartu maakond Vestmann Grupp AS
2065 Tinn, Tõnu 1960 Põlva maakond
951 Tinno, Margus 1974 Harju maakond velo.clubbers.ee
137 Tinno, Taavo 1985 Harju maakond Saku Suusaklubi
132 Tippi, Bert 1990 Järva maakond SK CFC
2648 Tischler, Olle 1972 Harju maakond Suusahullud
619 Tishtshenkov, Aleksander 1952 Harju maakond
2662 Tobreluts, Lenno 1977 Tartu maakond
404 Toiger, Jaanus 1964 Lääne-Viru maakond
4093 Toim, Allan 1955 Harju maakond
1860 Tolli, Rivo 1976 Harju maakond
1435 Tolli, Taivo 1981 Lääne maakond X-SPORT TEAM
1401 Tolm, Margus 1983 Harju maakond
886 Tolm, Tarmo 1979 Rapla maakond
4041 Tolm, Tõnu 1953 Võru maakond
2518 Tolmachev, Stanislav 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1033 Tomann, Heiki 1980 Tartu maakond OK Ilves
4154 Tomann, Vaike 1954 Tartu maakond OK Ilves
225 Tomberg, Raul 1973 Harju maakond
1779 Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond
2138 Tommingas, Raini 1978 Harju maakond
274 Tommola, Mika 1966 Soome
4035 Tomp, Märt 1961 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
1046 Toodo, Tamo 1982 Harju maakond RedBike
721 Toom, Tõnis 1998 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
4085 Toomas, Rein 1961 Võru maakond Areal Team
1269 Toome, Relika 1994 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
623 Toome, Rita 1970 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
220 Toome, Roland 1968 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
1138 Toomik, Siim 1976 Harju maakond
1477 Tooming, Andreas 1976 Harju maakond
2227 Toomingas, Kaire 1975 Lääne-Viru maakond
1397 Toomjõe, Anu 1969 Võru maakond Hauka Veloklubi
1352 Toomsalu, Ilmar 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
44 Tootsi, Tarmo 1982 Tartu maakond
797 Toppari, Matti 1959 Soome
1487 Torfason, Omar 1959 Island
4072 Torim, Enno 1970 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
527 Torim, Madis 1970 Harju maakond Sparta Spordiselts
2002 Torv, Eve 1965 Harju maakond
2052 Torv, Toomas 1966 Harju maakond
4003 Toss, Kaarel 1952 Viljandi maakond
938 Trachsel, William 1953 Prantsusmaa
934 Trakimas, Vytautas 1984 Leedu Jokers - Santa Monica Networks
629 Trees, Mihkel 2000 Harju maakond Nõmme Spordiklubi
565 Trei, Reito 1972 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
985 Treier, Andrus 1960 Harju maakond
614 Treier, Tarvo 1982 Harju maakond Sparta Spordiselts
1041 Treier, Tauno 1978 Harju maakond
1418 Treimuth, Rando 1987 Võru maakond Hauka Veloklubi
1241 Treksler, Risto 1978 Kanada
754 Trepp, Janek 1972 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
1292 Trezins, Gints 1975 Läti VSK Burkanciems & Co
1400 Triisa, Jüri 1988 Harju maakond RedBike
2668 Triisa, Toomas 1982 Harju maakond
664 Trink, Veiko 1979 Pärnu maakond
2614 Trofimov, Maksim 1976 Harju maakond
753 Troost, Sven 1971 Harju maakond
2563 Tropp, Sven 1986 Lääne maakond
190 Trumm, Aron 1981 Tartu maakond Suusahullud
1573 Trumm, Janek 1978 Võru maakond
169 Truong, Pascal 1977 Šveits
2545 Trute, Gerald 1951 Saksamaa
124 Truu, Janek 1972 Tartu maakond
1628 Truu, Paavo 1974 Harju maakond
1267 Truumets, Ako 1972 Harju maakond
2532 Truusalu, Kalev 1976 Harju maakond
1707 Truusalu, Priit 1963 Tartu maakond EWK
653 Tsaplin, Vladimir 1962 Venemaa
4036 Tshaikin, Vladimir 1948 Ida-Viru maakond Äkke
1542 Tuha, Jüri 1961 Tartu maakond Tartu Ülikool
2554 Tuiken, Katrin 1972 Harju maakond Eesti Sportlane
2551 Tuisk, Maris 1971 Harju maakond
253 Tuisk, Priit 1980 Tartu maakond Hawaii Express
1648 Tukmann, Indrek 1970 Harju maakond Sparta Spordiselts
880 Tulik, Maarja 1981 Võru maakond
2604 Tulik, Silver 1983 Tartu maakond
1515 Tulk, Heiki 1962 Harju maakond Trismile
1636 Tulp, Rain 1967 Rapla maakond
1948 Tulp, Tiia 1966 Rapla maakond
216 Tupits, Ivo 1968 Lääne-Viru maakond OMNIVA SK
4040 Turb, Ants 1945 Järva maakond
1540 Tutt, Raiko 1979 Harju maakond AS Norma
745 Tuttelberg, Peeter 1957 Harju maakond
10011 Tuula, Reeda 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
1706 Tuulik, Taivo 1982 Harju maakond Nordecon Betoon
313 Tuvi, Kristo 1995 Harju maakond KL Valgamaa Malev
1256 Tähnas, Tiit 1980 Harju maakond
4156 Täht, Erki 1968 Valga maakond EWK
1337 Tähtsalu, Hannes 1978 Lääne maakond
771 Tänav, Tõnu 1963 Harju maakond
2157 Tänavsuu, Kairi 1982 Harju maakond
247 Tärno, Indrek 1973 Harju maakond
1265 Tättar, Kaja 1969 Valga maakond KL Valgamaa Malev
403 Täär, Veikko 1971 Valga maakond Sparta Spordiselts
2405 Tõitoja, Mait 1963 Harju maakond Tartu Suusaklubi
839 Tõnisalu, Raigo 1968 Harju maakond Sparta Spordiselts
384 Tõnismäe, Marek 1975 Harju maakond Koidu Suusaklubi
1684 Tõnisson, Hannes 1980 Pärnu maakond Korp! Sakala
1475 Tõnisson, Kristjan 1973 Tartu maakond
1769 Tõnisson, Tambet 1975 Harju maakond
2085 Tõnnisson, Teofilus 1952 Tartu maakond
835 Tõnso, Veiko 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts
607 Tõnstein, Andri 1975 Harju maakond Sparta Spordiselts
1633 Tõnts, Tanel 1979 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
1947 Tõruvere, Kaarel 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1042 Tühis, Anneli 1976 Harju maakond Täppsportlased
1447 Türk, Raido 1984 Tartu maakond
1911 Türk, Reigo 1985 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
916 Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
336 Türna, Siim 1985 Võru maakond
2256 Tšarkovski, Vjatšeslav 1973 Valga maakond
1618 Uba, Mart 1952 Tartu maakond
2486 Uba, Tõnis 1971 Tartu maakond
1200 Udras, Meelis 1978 Võru maakond
1499 Uherka, David 1978 Tšehhi Vabariik
1366 Uibo, Kristina 1974 Harju maakond Eesti Sportlane
2034 Uiboaed, Gert 1983 Lääne-Viru maakond
1064 Uiboleht, Kaire 1977 Võru maakond Võru Suusaklubi
379 Uiboleht, Kalle 1971 Võru maakond Võru Suusaklubi
686 Uiboleht, Toomas 1967 Harju maakond
1736 Uiga, Jaanus 1962 Tartu maakond
802 Ukkivi, Tõnis 1981 Harju maakond
2035 Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
4164 Ulk, Alar 1952 Lääne-Viru maakond
1885 Ulk, Kätlin 1973 Viljandi maakond
923 Ulm, Joosep 1988 Lääne-Viru maakond
536 Ulp, Mare 1969 Eesti Swedbank AS
2347 Ulst, Jaan 1983 Tartu maakond
820 Umrihhin, Vjatseslav 1962 Ida-Viru maakond
412 Univer, Neeme 1974 Viljandi maakond
1532 Unn, Erki 1971 Valga maakond
2659 Urb, Anni 1970 Harju maakond #7AM
2660 Urb, Ergo 1968 Harju maakond
962 Urb, Jaanus 1984 Harju maakond Sparta Spordiselts
1834 Urb, Ülo 1956 Harju maakond
1714 Urban, Milan 1972 Tšehhi Vabariik
333 Urbas, Mart 1973 Harju maakond
2517 Urgard, Taavi 1987 Harju maakond
1115 Uri, Raiko 1982 Harju maakond
1773 Uri, Rainer 1971 Harju maakond
1801 Urm, Andrus 1967 Harju maakond
657 Urm, Jaak 1973 Harju maakond SK Serviti
2042 Urm, Kristi 1993 Harju maakond
1735 Urm, Kristjan 1971 Harju maakond
853 Usacheva, Larisa 1966 Venemaa
2311 Usov, Dmitri 1984 Venemaa
2211 Ustav, Kairi 1977 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
182 Uudeberg, Tanel 1983 Valga maakond Suusaakadeemia
1634 Uudeküll, Romet 1985 Järva maakond RR Suusaklubi
4139 Uuk, Aimur 1961 Tartu maakond Rakvere RK Siplased
2130 Uus, Peep 1971 Lääne-Viru maakond
1841 Uusna, Alari 1969 Pärnu maakond SK Jõulu
1427 Uusneem, Urmas 1972 Harju maakond S-Sportas
2303 Uutsalu, Kert 1969 Harju maakond
4083 Vaalma, Kalle 1968 Tartu maakond
4131 Vaasna, Tiit 1959 Tartu maakond
373 Vaasna, Tõnu 1982 Tartu maakond
4168 Vaet, Riivo 1947 Saare maakond
2013 Vagel, Jaanus 1979 Viljandi maakond
252 Vahar, Jüri 1967 Pärnu maakond Team Horeca Service
2628 Vahar, Kairi 1969 Pärnu maakond
1733 Vahar, Kristo 1988 Valga maakond Graanul Invest AS
2399 Vahe, Gerly 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
311 Vahelaan, Kaimar 1975 Tartu maakond
2474 Vahelaan, Rasmus 2001 Tartu maakond
1772 Vahemets, Vahur 1969 Tartu maakond
1058 Vaher, Annika 1972 Lääne maakond KL Saaremaa Malev
780 Vaher, Indrek 1973 Saare maakond FB Jooksmine
17 Vaher, Risto 1998 Pärnu maakond Team Horeca Service
714 Vahermets, Peep 1972 Harju maakond
2553 Vahi, Vardo 1982 Pärnu maakond
2619 Vahl, Leo Martin 1995 Harju maakond
827 Vaht, Alan 1976 Harju maakond Nõmme Spordiklubi
256 Vahter, Kait 1976 Harju maakond Treeningpartner
2653 Vahtra, Lauri 1968 Harju maakond
2166 Vahtraorg, Vilja 1960 Valga maakond
2635 Vaik, Arno 1973 Harju maakond
1857 Vaikjärv, Kalju 1954 Harju maakond
1763 Vaikmaa, Marko 1979 Harju maakond
222 Vaikmaa, Tõnis 1983 Harju maakond
2053 Vaikmäe, Rain 1989 Jõgeva maakond
1025 Vaikmäe, Riho 1980 Põlva maakond
389 Vaiksaar, Mait 1983 Tartu maakond
1374 Vain, Ermet 1979 Harju maakond Rae Rattaklubi
1424 Vain, Rauno 1972 Harju maakond Saku Suusaklubi
64 Vainio, Antti 1990 Soome
37 Vainio, Eero-Matti 1991 Soome
1931 Vainumaa, Kaili 1970 Harju maakond
2315 Vainumäe, Olev 1957 Tartu maakond
235 Vait, Indrek 1981 Harju maakond MTÜ Spordiselts
1724 Vakkari, Hannu 1957 Soome
572 Vakmann, Priit 1966 Valga maakond
1805 Vakra, Arvo 1955 Saare maakond
130 Vakra, Villu 1982 Saare maakond Lival Sport
1674 Vald, Viljar 1985 Harju maakond Eesti Panga SK
1293 Valdmaa, Erik 1984 Põlva maakond
1000 Valge, Juhan 1990 Tartu maakond
4027 Valgma, Toomas 1956 Harju maakond Saku Suusaklubi
1026 Valk, Aune 1972 Tartu maakond
1665 Valk, Raivo 1971 Tartu maakond
1595 Valksaare, Rait 1984 Harju maakond
1171 Vall, Kalle 1977 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
2237 Vallaots, Allar 1988 Harju maakond Sidepataljon
2029 Vallimäe, Valmar 1974 Tartu maakond
712 Vallner, David 1976 Harju maakond Eesti Meedia
836 Vals, Riho 1970 Tartu maakond
2429 Valtanen, Merja 1962 Soome
1836 Valtin, Kai 1977 Harju maakond
2374 Valtin, Kalmer 1967 Võru maakond Hauka Veloklubi
958 Valtin, Kristo 1995 Võru maakond Hauka Veloklubi
2370 Van Der Vlugt, Jan Jörgen 1956 Holland
241 Vana, Janek 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
632 Vanahans, Siim 1980 Harju maakond Suusahullud
1859 Vanaselja, Ott 1961 Harju maakond
2555 Vanatoa, Madis 1989 Harju maakond
1378 Vanhamäki, Tate 1960 Soome Worldloppet Masters Finland
1526 Vapper, Avo 1965 Pärnu maakond
907 Varakin, Alexey 1967 Venemaa
740 Vardja, Vallo 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts
1379 Vare, Tauno 1974 Pärnu maakond Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
1219 Vares, Ahti 1975 Viljandi maakond
2372 Vares, Andrus 1971 Järva maakond
364 Vares, Kristjan 1980 Valga maakond Viljandi VAK Staier
2073 Vares, Made 1970 Tartu maakond Suusahullud
665 Vares, Timo 1980 Harju maakond Viljandi VAK Staier
1480 Varik, Katrin 1979 Harju maakond Sparta Spordiselts
4060 Varik, Matti 1945 Harju maakond
1747 Varik, Veiko 1975 Rapla maakond
1572 Variku, Jaanus 1977 Tartu maakond
1263 Varjatud 1975 Harju maakond SK Saue Tammed
1797 Varjatud 1966 Harju maakond
2132 Varjatud 1982 Võru maakond
2464 Varjatud 1993 Harju maakond LHV
2564 Varjatud 1975 Harju maakond
1135 Varnas, Alvydas 1945 Leedu
1327 Varul, Rene 1978 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
1680 Varvas, Mart 1959 Harju maakond
982 Vasiliev, Nikita 1973 Venemaa
2321 Vask, Mart 1968 Ida-Viru maakond
1734 Vatsk, Reigo 1984 Harju maakond AS Kalev
2209 Veberson, Olev 1967 Põlva maakond
2131 Veel, Villu 1971 Saare maakond Saaremaa JK Viiking
659 Veelain, Ermo 1962 Harju maakond Päästeamet
537 Veelain, Karli 1993 Viljandi maakond Suusahullud
110 Veemees, Ain 1979 Valga maakond Karupesa Team
1338 Veere, Kuldar 1972 Valga maakond
1414 Veermäe, Egon 1977 Harju maakond
405 Veeroja, Vahur 1985 Tartu maakond Suusahullud
2450 Veersalu, Priidu 1990 Harju maakond
1892 Veerus, Ivar 1965 Harju maakond
2380 Veevel, Ego 1964 Harju maakond Rullibuss Team
69 Veide, Hannes 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2239 Veidemann, Toomas 1962 Harju maakond Arctic Sport Club
4103 Veilberg, Ago 1963 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
2056 Veiler, Koit 1955 Harju maakond
2386 Veimann, Siim 1991 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
1363 Velga, Kuno 1960 Harju maakond
2578 Velka, Toomas 1980 Tartu maakond
4136 Vellerind, Rain 1965 Harju maakond
2623 Velt, Raul 1964 Harju maakond
1129 Vende, Taavi 1988 Järva maakond
422 Ventmann, Henri 1979 Tartu maakond
872 Verger, Xavier 1997 Prantsusmaa
932 Veselov, Sergey 1963 Venemaa
2618 Vesi, Veiko 1981 Harju maakond
1969 Veske, Urmas 1977 Ida-Viru maakond
163 Veski, Tanel 1983 Tartu maakond Suusaakadeemia
1855 Veskimeister, Sander 1993 Saare maakond
2213 Veskiväli, Heigo 1983 Harju maakond Simuna Spordiklubi
1852 Vest, Are 1969 Järva maakond
1915 Vest, Marko 1994 Järva maakond
1180 Vestung, Rauno 1974 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
2585 Vettik, Alar 1969 Harju maakond
1927 Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
1323 Vihmann, Venda 1965 Valga maakond
1273 Vihul, Ülar 1973 Harju maakond
1153 Viickberg, Urmo 1984 Tartu maakond FC Helios
904 Viiding, Valde 1973 Harju maakond
851 Viigipuu, Toomas 1959 Tartu maakond SK VELO
4165 Viik, Tarvi 1974 Lääne maakond SK Sula
361 Viikmäe, Kaupo 1968 Rapla maakond
849 Viilol, Marek 1975 Tartu maakond AS Kalev
1122 Viilukas, Ivo 1974 Harju maakond
668 Viira, Andres 1967 Harju maakond
1984 Viira, Toomas 1973 Harju maakond
718 Viirg, Risto 1974 Harju maakond Sparta Spordiselts
411 Viirmaa, Ants 1969 Harju maakond
1161 Viirmann, Mai 1966 Harju maakond
421 Viirmann, Ott 1987 Harju maakond Tridens AS
917 Viirsalu, Peeter 1983 Tartu maakond
2018 Viirsalu, Toomas 1973 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
2186 Vijar, Kerli 1985 Tartu maakond Suusahullud
1533 Vijar, Rauno 1991 Harju maakond
2221 Vijar, Sirli 1985 Harju maakond Suusahullud
512 Vikat, Paavo 1970 Harju maakond
4039 Vilberg, Voova 1945 Harju maakond
866 Vilde, Jaanika 1976 Harju maakond
1704 Vilgats, Marek 1979 Harju maakond
4067 Vilismäe, Jüri 1950 Tartu maakond
2603 Viljamaa, Enar 1982 Põlva maakond
1551 Vill, Maive 1982 Valga maakond Tehvandi SK
967 Vill, Üllar 1969 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
547 Villem, Lembit 1953 Valga maakond
191 Villemson, Aivar 1975 Harju maakond Team TT
2123 Villmann, Arvi 1962 Harju maakond
708 Villo, Raul 1977 Harju maakond
690 Viltsin, Andris 1973 Harju maakond Spordiklubi IKS
108 Vimba, Henrijs 1992 Läti
105 Vimba, Janis 1969 Läti
2307 Vimba, Rudolfs Matiss 2000 Läti
383 Vink, Ahto 1969 Võru maakond Haanja Rattaklubi
2009 Vinkel, Tanel 1980 Harju maakond
1493 Vinnik, Aleh 1974 Valgevene
522 Vinogradov, Vladimir 1966 Harju maakond InFocus
2191 Viren, Johny 1951 Soome
293 Virgepuu, Erko 1976 Harju maakond Swedbank AS
348 Virkebau, Ardo 1981 Ida-Viru maakond Treeningpartner
1494 Virkebau, Urmas 1954 Ida-Viru maakond
569 Virkunen, Egert 1994 Tartu maakond Suusahullud
1812 Virkus, Kalev 1960 Harju maakond
1420 Virma, Leho 1973 Harju maakond Swedbank AS
2322 Viru, Marko 1984 Harju maakond
283 Virumäe, Indrek 1975 Ida-Viru maakond
2642 Viry, Andre 1936 Prantsusmaa
358 Viry, Christian 1970 Prantsusmaa
4029 Visnap, Rein 1948 Viljandi maakond
2102 Visnapuu, Siiri 1973 Harju maakond Viimsi Sport
526 Visnapuu, Tarmo 1976 Harju maakond Viimsi Sport
2663 Visnu, Margo 1975 Rapla maakond
1564 Visotskis, Kaido 1980 Harju maakond
2251 Vister, Katlin 1987 Valga maakond
279 Vlassov, Sergey 1967 Venemaa Narva SK Firn
1482 Vlcek, Pavel 1975 Tšehhi Vabariik
40 Vliegen, Erik 1978 Šveits
2666 Voika, Keijo 1982 Tartu maakond
484 Voitka, Urmas 1963 Võru maakond Barrus AS
1503 Volens, Urmas 1976 Harju maakond
1867 Volke, Raul 1980 Harju maakond Tamrex
1328 Volmer, Märt 1966 Harju maakond
4123 Voloshin, Jevgeni 1951 Ida-Viru maakond Narva SK Firn
307 Volov, Nikolay 1980 Venemaa
4158 Volt, Ivo 1968 Harju maakond
738 Voodla, Tiit 1965 Harju maakond
1453 Voogla, Rein 1972 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
290 Voolaid, Raimond 1995 Harju maakond
1823 Voolaid, Vello 1963 Harju maakond
1545 Voomets, Gert 1990 Rapla maakond
2223 Voore, Sirgo 1982 Järva maakond
558 Vooremäe, Viljar 1992 Järva maakond Lennuliiklusteeninduse AS
1134 Voovere, Peeter 1973 Tartu maakond
466 Vorobyev, Sergey 1970 Venemaa
2610 Vorontsov, Aleksei 1973 Harju maakond
496 Vosman, Rain 1982 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
2436 Vospert, Henrik 1989 Tartu maakond
1285 Vsivtsev, Jevgeni 1949 Ida-Viru maakond Äkke
4155 Vunk, Kalev 1969 Tartu maakond Suusahullud
696 Vutt, Ingmar 1971 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
2587 Vyacheslav, Mataybaev 1961 Venemaa
2472 Vähesoo, Teet 1972 Harju maakond
317 Vähi, Ilmar 1977 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
678 Vähi, Markus 1981 Harju maakond
4042 Välba, Mart 1959 Harju maakond EWK
755 Väli, Etko 1964 Harju maakond
1751 Väli, Jürgo 1985 Viljandi maakond
199 Välk, Annes 1983 Ida-Viru maakond SportID
1464 Välkmann, Indrek 1978 Soome
1471 Välkmann, Peeter 1974 Harju maakond
347 Värk, Ivo 1974 Tartu maakond Suusahullud
1869 Värnomasing, Priit 1983 Tartu maakond
973 Värton, Andu 1949 Võru maakond Võru Suusaklubi
468 Väärsi, Jaak 1963 Lääne-Viru maakond
2547 Wagner, Robert 1972 Tšehhi Vabariik
21 Weibel, Jeremy 1985 Prantsusmaa Markstein Ranspach
1486 Weis, Hougaard Thor 1984 Taani
1212 Wickholm, Björn-Erik 1957 Soome
1478 Wickholm, Martin 1955 Soome
995 Wickholm, Roy 1992 Soome
1145 Wirgentius, Niko 1975 Soome
942 Wyss, Eric 1966 Šveits
36 Yakovenko, Alexander 1969 Venemaa
2352 Zabel, Hartmut 1952 Saksamaa Schulz Sportreisen
2351 Zabel, Rotraud 1952 Saksamaa Schulz Sportreisen
2467 Zagorodnikova, Svetlana 1970 Venemaa
2432 Zalite, Elita 1967 Läti
351 Zaritskiy, Mikhail 1974 Venemaa
2275 Zarzycki, Wojciech 1971 Poola
2296 Zavatski, Margus 1988 Harju maakond
1570 Zaytsev, Vladimir 1989 Venemaa
1474 Zembergs, Maris 1966 Läti
165 Zemlyakov, Alexey 1985 Venemaa
2313 Zemturis, Ervins 1969 Läti
306 Zenkov, Michail 1955 Venemaa Pskov Ski Team
1839 Zilenski, Indrek 1981 Valga maakond
1768 Zimmermann, Margret 1995 Tartu maakond
1683 Zimmermann, Marili 1993 Tartu maakond StatFinn Estonia OÜ
208 Zirk, Kunnar 1976 Tartu maakond AS G4S Eesti
1336 Zirnask, Villu 1966 Harju maakond
139 Zolotykh, Andrey 1972 Venemaa
1504 Zolotykh, Ekaterina 1972 Venemaa S-Sportas
1454 Zoova, Jüri 1967 Harju maakond Saku Suusaklubi
4146 Zuev, Mihail 1954 Ida-Viru maakond Äkke
426 Zukovits, Heiti 1976 Harju maakond
2478 Zvirbulis, Ivars 1964 Läti
1282 Zvirbulis, Zandis 1977 Läti
1865 Zvorovski, Heli 1967 Harju maakond Swedbank AS
709 Zvorovski, Henn 1967 Harju maakond
2028 Zvorovski, Henrik 1973 Harju maakond Telia SK
1368 Äkke, Helgo 1970 Harju maakond Team TT
1334 Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
2643 Ääremaa, Erkki 1974 Harju maakond
2326 Õim, Imre 1973 Valga maakond KL Valgamaa Malev
1879 Õnnis, Mai-Liis 1980 Harju maakond
999 Õruste, Arno 1977 Harju maakond
339 Överus, Eerik 1992 Harju maakond Haanja Rattaklubi
652 Överus, Hanno 1967 Harju maakond
2189 Ööbik, Antti 1975 Harju maakond
1587 Übner, Tiit 1959 Harju maakond
1764 Ülper, Gunnar 1978 Tartu maakond
1072 Ütsik, Johannes 1969 Harju maakond
815 Üürike, Hans 1985 Pärnu maakond
1742 Šarikov, Mati 1977 Harju maakond
153 Širokov, Juri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
8646 Aab, Raivo 1980 Tartu maakond
8635 Aava, Merike 1964 Harju maakond
8061 Aavik, Einar 1968 Harju maakond
8470 Aavik, Ken 1991 Harju maakond
8471 Aavik, Kert 1993 Harju maakond
8683 Adamson, Aivar 1978 Tartu maakond
8422 Adamson, Monika 1977 Tartu maakond
8194 Adli, Marek 1974 Lääne-Viru maakond Stora Enso Eesti AS
8651 Adoberg, Annika 1986 Harju maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
8822 Adoberg, Ardo 1988 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
8531 Adosson, Kristo 1988 Tartu maakond
8405 Agapova, Natalia 1958 Venemaa KINEF Kirishi
8228 Aho, Ahti 1972 Harju maakond
8447 Aim, Lagle 1974 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
8581 Alakivi, Airi 1972 Harju maakond
8351 Alasi, Hans 2001 Harju maakond
8384 Alasoo, Kert 1989 Tartu maakond
8615 Aleksejeva, Tatjana 1977 Ida-Viru maakond
8708 Alep, Helikar 1983 Põlva maakond
8437 Alep, Merike 1974 Harju maakond Lival Sport
8313 Allaje, Aare 1971 Tartu maakond
8677 Allikmäe, Ott-Aaron 1993 Jõgeva maakond
8092 Almre, Alo 1964 Viljandi maakond
8028 Almre, Marge 1970 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
8381 Altmets, Mikk 1969 Harju maakond K.U.MELL AS
8161 Alumaa, Ingrid 1976 Tartu maakond
8449 Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
8672 Amor, Reigo 1987 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
8569 Angelstok, Allan 2001 Harju maakond Nõmme Spordiklubi
8248 Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq
8051 Annuk, Agu 1967 Valga maakond OMNIVA SK
8481 Antokhin, Yury 1966 Valgevene
8328 Anton, Riivo 1980 Tartu maakond
8265 Aosaar, Sirle 1962 Lääne-Viru maakond
8495 Apri, Kristofer 2003 Harju maakond
8127 Arg, Eve 1970 Tartu maakond
8712 Arro, Rivo 1986 Harju maakond
8501 Arujõe, Minni 1984 Võru maakond
8596 Asperk, Ardo 1983 Harju maakond MTÜ Spordiselts
8362 Astover, Liis 1986 Harju maakond
8565 Aug, Marie Elise 2002 Harju maakond
8070 Ausmees, Kristo 1978 Tartu maakond Memil Pro Cycling
8703 Ausmees, Siim 1983 Tartu maakond
8715 Babjak, Petro 1966 Tartu maakond
8468 Baggenstos, Sylvie 1985 Šveits
8295 Balakin, Arkadij 1945 Leedu
8469 Baumann, Priit 1980 Soome
8490 Bekker, Reidar 2000 Harju maakond
8482 Bellafante, Rita 1961 Itaalia
8270 Belov, Roman 1981 Tartu maakond
8612 Bergan, Elin 1963 Norra
8674 Berzina, Airisa 1967 Läti
8557 Bieksa, Justinas 2004 Leedu
8556 Bieksiene, Asta 1976 Leedu
8142 Blanka, Liga 1971 Läti
8087 Borisova, Tatiana 1969 Ida-Viru maakond
8669 Braychenko, Dina 1958 Venemaa
8668 Braychenko, Sergey 1957 Venemaa
8661 Bundze, Ginta 1973 Läti
8765 Bundzis, Edijs 2000 Läti
8803 Bushuev, Sergei 1973 Venemaa
8052 Bychkov, Aleksandr 1985 Venemaa KINEF Kirishi
8488 Ceska, Irena 1961 Tšehhi Vabariik
8625 Chupareva, Tamara 1950 Venemaa
8713 Combes, William 1966 Ameerika Ühendriigid BALTDEFCOL
8078 Dmitriev, Valerii 1972 Venemaa Nikels Team
8306 Dooner, Teet 1974 Harju maakond Sportlove
8526 Drake, Sandra 1963 Läti
8746 Eduvald, Ivar 1979 Harju maakond
8554 Eensaar, Emil 2004 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
8136 Eensaar, Teele 1975 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
8434 Eerik, Heli 1972 Lääne-Viru maakond
8260 Ehala, Erlend 1978 Tartu maakond
8234 Ehasalu, Vallo 1973 Tartu maakond
8723 Ekholm, Heli 1970 Tartu maakond
8432 Elster, Ivo 1981 Harju maakond
8701 Enn, Lauri 1980 Tartu maakond
4202 Erilaid, Väino 1935 Tartu maakond
8585 Ernits, Anneli 1976 Tartu maakond SK ProRunner
8363 Ernits, Ingrit 1965 Jõgeva maakond SK ProRunner
8336 Ernits, Neeme 1963 Valga maakond Tehvandi SK
8232 Esperk, Tanel 1981 Tartu maakond
8243 Fedorov, Igor 1953 Venemaa
8475 Fedotov, Anni 2005 Harju maakond
8077 Fedotov, Igor 1976 Harju maakond
8738 Feldmann, Sven 1978 Võru maakond Võru Suusaklubi
8154 Ferents, Kaido 1977 Tartu maakond Astro Baltics
8462 Funston, Gale 1962 Austraalia
8749 Gaim, Grete 1993 Valga maakond Team Horeca Service
8587 Gedelauk, Gerly 1982 Harju maakond
8145 Gevlja, Aleksei 1977 Pärnu maakond
8827 Gil, Roman Kazimierz 1958 Poola
8480 Gladoseva, Galina 1960 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
8122 Gnidenko, Alexander 1961 Ida-Viru maakond Eesti Energia Spordiklubi
8477 Golovin, Alexander 1989 Venemaa
8233 Grihin, Aigar 1967 Võru maakond Hauka Veloklubi
8425 Grossthal, Kaido 1971 Harju maakond
8148 Groza, Valdis 1962 Läti
8440 Grushina, Liudmila 1952 Venemaa
8430 Gröön, Taavi 1979 Harju maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
8198 Grünberg, Eliina 1971 Harju maakond
8356 Grüning, Urmas 1970 Ida-Viru maakond Päästeamet
8337 Hamberg, Krister 1943 Soome
8732 Hanimägi, Hannes 1972 Harju maakond
8408 Hansschmidt, Neeme 1967 Jõgeva maakond
8268 Heido-Rosenberg, Terje 1962 Tartu maakond H. Elleri Muusikakool
8178 Hekk, Kadri 1986 Eesti Swedbank AS
8479 Hellenurm, Helari 1978 Tartu maakond
8657 Henno, Elisabeth 2002 Tartu maakond
8460 Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
8458 Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
8010 Hietanen, Eljas 1952 Soome
8764 Hillermaa, Kadri 1980 Tartu maakond
8551 Hingla, Lenna 1982 Valga maakond Valga MV
8698 Hitrov, Toomas 1965 Harju maakond
4209 Hollo, Henn 1941 Tartu maakond SAK Tartu
8611 Huberg, Raido 1984 Harju maakond Graanul Invest AS
8372 Huopolainen, Ilona 1969 Valga maakond
8195 Hütt, Triin 1973 Tartu maakond
8149 Hüva, Kärt 2003 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
8598 Ilisson, Monika 1974 Harju maakond Telia SK
8509 Ilves, Indrek 1979 Tartu maakond
8424 Ilves, Krista 1967 Harju maakond Tallinki Spordiklubi
8773 Ilves, Külli 1978 Tartu maakond
4213 Ilves, Mart 1957 Valga maakond
8321 Imala, Meelis 1968 Harju maakond
8307 Indriko, Ivo 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
8315 Jaagus, Triin 1988 Tartu maakond
8029 Jaaksoo, Urmas 1959 Harju maakond
8795 Jaaska, Indrek 1975 Harju maakond
8119 Jahilo, Peep 1962 Harju maakond
8146 Jahimovits, Juri 1953 Harju maakond
8343 Jakovlevs, Vitalijs 1982 Läti
8414 Jegorov, Gennadi 1952 Harju maakond
8757 Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
8539 Jermolajeva, Liidia 1978 Ida-viru maakond EWK
8483 Jesmin, Gert-Martin 2005 Harju maakond SK CFC
8390 Joa, Vilik 1965 Harju maakond
8374 Joost, Ingrid 1969 Harju maakond
8755 Juhkam, Margus 1983 Põlva maakond
8760 Juhkam, Markus 2007 Põlva maakond
8709 Juhkason, Silve 1981 Põlva maakond
8024 Junson, Jaano 1971 Põlva maakond
8047 Just, Karl Erik 2000 Harju maakond
8640 Jutila, Markku 1952 Soome
8373 Juursoo, Meelis 1970 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
8498 Juvanen, Merike 1982 Tartu maakond
8512 Järv, Margus 1964 Harju maakond KL Küberkaitseüksus
8663 Järve, Heilo 1972 Viljandi maakond SK Jooksupartner
8716 Järve, Taivo 1967 Tartu maakond
8489 Jõeloo, Peeter 1984 Võru maakond
8218 Jürgens, Peep 1972 Tartu maakond
8354 Jürgens, Toomas 1964 Tartu maakond
8552 Kaares, Heldi 1970 Valga maakond Valga MV
8299 Kaarjärv, Martin 1951 Harju maakond
8371 Kaasik, Marko 1966 Tartu maakond
8082 Kaaver, Jaano 1964 Tartu maakond
8311 Kadaja, Carolin 1970 Harju maakond
8126 Kadajane, Imbi 1957 Viljandi maakond EWK
8030 Kadajane, Raul 1956 Viljandi maakond SportID
8825 Kadarbik, Emma Lisette 2005 Rapla maakond
8800 Kadari, Liina 1981 Harju maakond
8016 Kaegas, Roger 2001 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
8549 Kajaste, Kadri 1984 Tartu maakond Suusahullud
8745 Kaldma, Aivar 1967 Tartu maakond
8394 Kaldoja, Allan 1979 Harju maakond AS Silberauto
8747 Kaljumäe, Kretel 2005 Harju maakond
8023 Kallion, Reiko 1979 Tartu maakond
8141 Kallis, Joel 1982 Valga maakond
8770 Kamla, Kristjan 1983 Tartu maakond
4210 Kane, Rein 1945 Harju maakond
8518 Kangur, Merle 1972 Tartu maakond
8798 Kann, Sander 1989 Tartu maakond
8066 Kannes, Tiiu 1972 Valga maakond
8433 Kannisto, Mati 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
8814 Kantanen, Olli 1967 Soome
8176 Karelson, Aldo 1965 Tartu maakond
4204 Karelson, Jüri 1936 Viljandi maakond
8221 Karja, Jaana 1982 Tartu maakond
8226 Karja, Kalli 1963 Viljandi maakond
8799 Karjus, Evelin 1984 Tartu maakond
8026 Karlis, Veiko 1983 Jõgeva maakond
8592 Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
8392 Karro, Karel 1984 Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
8170 Kase, Kajar 1980 Harju maakond
8150 Kase, Kalev 1958 Tartu maakond
8670 Kaseväli, Anne 1969 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
8807 Kask, Kalle 1970 Harju maakond Captus Sport
8808 Kask, Kristjan Madis 2001 Harju maakond Captus Sport
8775 Kask, Kärt 1980 Rapla maakond
8386 Kask, Lauri 1966 Tartu maakond
8284 Kask, Siim 1980 Hiiu maakond Eesti Energia Spordiklubi
8388 Kaskman, Kristjan 1976 Harju maakond KL Küberkaitseüksus
8758 Kattago, Tuuli 1972 Harju maakond
8073 Kattai, Roman 1966 Tartu maakond Tartumaa Sangpommiklubi
8364 Kauküla, Liina 1965 Harju maakond
8183 Kauküla, Marten 1990 Harju maakond
8406 Keerig, Erkki 1973 Harju maakond
8331 Kepp, Kaidu 1963 Järva maakond
8108 Kerttula, Ilpo 1952 Soome
8734 Keskinen, Matias 1977 Soome
8582 Kesperi, Rain 1980 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
8239 Kessler-Aho, Kairi 1974 Harju maakond Rõuge Racing Team
8133 Kibal, Marje 1951 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
8059 Kiigemägi, Veljo 1962 Tartu maakond
8790 Kiik, Aare 1957 Tartu maakond
8210 Kiipus, Marju 1964 Harju maakond
8583 Kiissa, Glein 1980 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
8288 Kiivit, Reelika 1978 Tartu maakond
8235 Kilki, Anu 1970 Lääne-viru maakond MTÜ Spordiselts
8185 Kippasto, Anne 1950 Harju maakond
4216 Kirsimäe, Rein 1955 Viljandi maakond
8124 Kirsimägi, Ülle 1961 Tartu maakond
8655 Kivekäs, Timo 1959 Soome
8111 Kiveste, Harti 1981 Tartu maakond
8280 Kivila, Helga 1963 Pärnu maakond
8344 Kivila, Kaie 1947 Tartu maakond OK Ilves
8714 Kiviorg, Merilin 1973 Tartu maakond Tartu Ülikool
4229 Kivistik, Katrin 1974 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
8804 Kivistik, Raivo 1964 Põlva maakond
8720 Klais, Tarvo 1974 Valga maakond R2 Spa OÜ
8604 Klaos, Aiko 1981 Tartu maakond Sportland
8323 Klauberg, Theis 1970 Läti
8325 Klementi, Toomas 1961 Harju maakond
8496 Klimova, Luize-Ingrid 1989 Tartu maakond
8731 Kluttz, Gary 1968 Harju maakond
8144 Kodres, Gerri 1978 Tartu maakond Eesti Tõukerattaliit
8717 Kollo, Tõnu 1948 Tartu maakond Tartu Ülikool
8164 Kolosovskij, Michail 1950 Leedu
8300 Kompus, Andrus 1958 Tartu maakond
8797 Kond, Aivar 1965 Tartu maakond
8048 Kongi, Aimar 1983 Tartu maakond KRC Ehitus
8618 Konushkin, Andrey 1974 Venemaa
8360 Kooskora, Ahti 1971 Harju maakond MTÜ Spordiselts
8065 Kopp, Meelis 1950 Tartu maakond OMNIVA SK
4217 Koppa, Agu 1947 Harju maakond EWK
8660 Kork, Kertu 2002 Tartu maakond Karupesa Team
8236 Koroljov, Georgi 1959 Pärnu maakond
8427 Kose, Katrin 1985 Harju maakond
8607 Krahv, Chris Marcus 2005 Valga maakond
8528 Krampe, Armands 1975 Läti
8543 Krampe, Bruno 2003 Läti
8542 Krampe, Samanta 2003 Läti
8182 Kreis, Evelin 1976 Tartu maakond
8117 Kreis, Hardi 1972 Tartu maakond
8816 Krillo, Enar 1978 Tartu maakond
8338 Kroon, Kulla 1995 Ida-Viru maakond
8785 Kroon, Paavo 1985 Tartu maakond
8254 Krumm, Hilja 1949 Lääne-Viru maakond
8242 Kruusimägi, Riin 1989 Lääne-Viru maakond
8776 Kruusimägi, Uudo 1955 Lääne-Viru maakond
8147 Kruusmaa, Annika 1968 Pärnu maakond
8057 Kruusmaa, Eero 1992 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
8548 Kruusmann, Laura 1993 Tartu maakond Suusahullud
8403 Kuha, Juhani 1948 Soome
8453 Kuha, Nikolai 1941 Tartu maakond
8308 Kukk, Annely 1966 Tartu maakond
8241 Kukk, Lembit 1973 Harju maakond
8813 Kukkela, Tiiu 1947 Tartu maakond
8820 Kukov, Artur 1979 Soome
8114 Kuldmäe, Ain 1980 Tartu maakond
8606 Kulinska, Anna 1982 Poola
8533 Kull, Ingrid 1973 Eesti Avera
8602 Kullamaa, Mari 1984 Harju maakond
8332 Kullerkann, Ingrid 1972 Harju maakond
8100 Kulu, Anneli 1969 Tartu maakond Tridens AS
8261 Kumberg, Peeter 1959 Tartu maakond
8497 Kuris, Kersti 1965 Lääne-Viru maakond
8594 Kurochkin, Edyard 1966 Venemaa
8156 Kuslap, Aulis 1973 Tartu maakond
8130 Kuslap, Avo 1967 Rapla maakond
8504 Kutepov, Marek 1977 Harju maakond AS G4S Eesti
8274 Kutman, Ilmar 1958 Harju maakond Ramirent
8283 Kutman, Marko 1983 Harju maakond Ramirent
8620 Kutser, Karmo 2000 Hiiu maakond
8025 Kuusik, Enn 1948 Lääne-Viru maakond
8175 Kuusik, Roland 1963 Pärnu maakond
8774 Kytölä, Sauli 1995 Soome
8289 Kytölä, Seppo 1970 Soome
8203 Kägu, Kristiina 1984 Harju maakond Viimsi Sport
8508 Kähr, Priit 1985 Tartu maakond
4208 Känd, Ivo 1958 Tartu maakond
8445 Käos, Kaupo 1979 Tartu maakond
8696 Kärner, Risto 1977 Harju maakond
8369 Kõiv, Kaspar 1998 Võru maakond Haanja Rattaklubi
8516 Kõks, Kalmer 1971 Tartu maakond Naiskodukaitse Järva ringkond
8787 Kõomägi, Erik 1973 Valga maakond
8084 Kõrbe, Marge 1964 Võru maakond
8826 Kööp, Andrus 1976 Põlva maakond
8768 Külaots, Astrid 1977 Tartu maakond
4222 Külaots, Edgar 1945 Tartu maakond
8769 Külaots, Meelis 1975 Tartu maakond
8179 Külm, Anneli 1975 Valga maakond
8492 Kümmel, Peeter 1949 Viljandi maakond
8397 Kütt, Leo 1966 Lääne-Viru maakond
8443 Laane, Max Sander 2003 Harju maakond
8128 Laaneots, Tiit 1969 Tartu maakond
8207 Laaniste, Mart 1974 Järva maakond Järva-Jaani RSK
8383 Laanmets, Jüri 1956 Harju maakond
8399 Laanoja, Lauri 1974 Harju maakond
8446 Ladva, Mart 1960 Tartu maakond
8801 Laidre, Reno 1977 Tartu maakond
8693 Laidvee, Viljar 1975 Harju maakond
4214 Laikoja, Ilmar 1940 Viljandi maakond
8106 Laine, Kädi 1979 Harju maakond
8027 Lakk, Hendrik 1950 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
8285 Larm, Liivar 1966 Tartu maakond
8614 Lass, Elika 1980 Harju maakond
4223 Lasseron, Indrek 1940 Harju maakond
8237 Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
8465 Lauter, Mihkel 1989 Harju maakond Forss OÜ
8812 Lavrikova, Svetlana 1962 Venemaa
8639 Leenurm, Juhan 2007 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
8190 Leenurm, Tambet 1978 Tartu maakond
8648 Lember, Geivi 1995 Saare maakond Suusahullud
8815 Lemetti, Margo 1974 Tartu maakond
8006 Leming, Indis 1953 Harju maakond
8039 Lemsalu, Tiit 1983 Tartu maakond
8376 Leola, Heily 1980 Tartu maakond
8121 Lepberg, Rein 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
8339 Lepik, Arvo 1957 Harju maakond
8466 Lepik, Kadi 1978 Harju maakond
8410 Lepik, Kajar 1980 Tartu maakond
8476 Lepik, Kerttu 1991 Tartu maakond
8637 Lepmets, Markus 2001 Harju maakond Nõmme Spordiklubi
8638 Lepmets, Priit 1971 Harju maakond
8662 Lepp, Andrus 1966 Harju maakond
8541 Liblik, Lauri 2000 Tartu maakond
8540 Liblik, Margo 2002 Tartu maakond
8008 Ligi, Madis 1954 Tartu maakond
8642 Liiders, Jaan 1955 Rapla maakond
8568 Liin, Krista 1984 Tartu maakond
8290 Liitmäe, Jaan 1974 Harju maakond
8777 Liiv, Erkki 1982 Harju maakond
8302 Liivak, Tõnis 1955 Tartu maakond
8278 Lilienberg, Ergo 1974 Harju maakond Täppsportlased
8739 Lille, Esmeralda 1951 Ida-Viru maakond
8428 Lille, Tiina 1978 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
8367 Lillep, Aili 1943 Harju maakond
8600 Lindam, Andres 1963 Lääne-Viru maakond
8310 Lindemann, Meelis 1980 Harju maakond
8665 Lindenberg, Ingrid 1966 Tartu maakond
4218 Linholm, Hugo 1945 Harju maakond
8691 Linnas, Andres 1967 Tartu maakond
8641 Linnus, Heiki 1981 Põlva maakond
8727 Litvinov, Liis 1989 Tartu maakond
8643 Lizbovskis, Lauris 1973 Läti
8131 Locmele, Inese 1970 Läti
8500 Loost, Raivo 1979 Tartu maakond AS G4S Eesti
8511 Lootus, Hindrek 1969 Harju maakond KL Küberkaitseüksus
8080 Lopanin, Vladimir 1947 Põlva maakond
8752 Lopman, Arvi 1967 Tartu maakond
8292 Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
8251 Luhaäär, Reet 1953 Harju maakond
8353 Luide, Jaak 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
4205 Luige, Aksel 1949 Harju maakond
8172 Luige, Lauri 1986 Tartu maakond
8159 Luik, Riina 1974 Valga maakond
8819 Luiks, Meelis 1976 Harju maakond Telia SK
8685 Lukstins, Gustavs 2003 Läti
8138 Lumiste, Priit 1967 Tartu maakond
8206 Lumiste, Rünno 1967 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
8281 Lusikas, Karin 1986 Tartu maakond
8014 Luts, Ahti 1972 Tartu maakond
8103 Luts, Sandra 2002 Soome
8102 Luts, Simona 1999 Soome
8230 Luug, Veiko 1974 Tartu maakond SK ProRunner
8455 Luup, Ilmar 1973 Harju maakond
8225 Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
8700 Lään, Illari 1973 Tartu maakond
8426 Lääne, Mihkel 1984 Tartu maakond
8271 Lõhmus, Alar 1963 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
8474 Lõhmus, Eero 2004 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
8273 Lõhmus, Kadi 2001 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
8680 Lõhmus, Malvi 1973 Harju maakond
8115 Lõokene, Anneli 1966 Harju maakond
8279 Lõvend, Khetlin 1977 Harju maakond
8517 Maasik, Alar 1967 Harju maakond
8593 Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq
8828 Mae, Isabel 1999 Valga maakond
8022 Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
8502 Maidla, Margit 1976 Harju maakond Politsei- ja Piirivalveamet
8499 Maidla, Margus 1973 Harju maakond Rahandusministeerium
8303 Maidre, Udo 1951 Rapla maakond
8208 Maidvee, Mart 1967 Harju maakond
8636 Maine, Mati 1967 Tartu maakond
8547 Malinina, Alina 1984 Harju maakond
8415 Malmberg, Jaan 1956 Lääne-Viru maakond
8404 Malts, Anu 1961 Harju maakond
8791 Malva, Liina 1989 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
8486 Mangusson, Magnus 2004 Harju maakond
8744 Maran, Amilda 1943 Pärnu maakond
8402 Maripuu, Liis 1984 Saare maakond
8220 Martma, Martin 1982 Harju maakond
8605 Mason, Anne 1952 Kanada
8507 Matto, Kairit 1981 Tartu maakond
8818 Matvejev, Toomas 1990 Tartu maakond
8009 Medijainen, Mikk 1984 Tartu maakond A. Le Coq
8515 Mednis, Vilis 1951 Läti 5A-Valka / LV
8407 Meiel, Toomas 1971 Põlva maakond
8259 Meier, Ivar 1963 Harju maakond
8505 Melles, Mart 1969 Harju maakond
8401 Menets, Tarmo 1962 Jõgeva maakond
8209 Merioja, Jaan 1956 Harju maakond
8105 Merivee, Matis 1980 Harju maakond FCR Media
8778 Mesila-Kaarmann, Laina 1987 Harju maakond
8294 Mets, Tarvo 1990 Jõgeva maakond
8152 Metsa, Erkki 1975 Tartu maakond
8358 Metsoja, Kaire 1967 Tartu maakond
8420 Metsvaht, Heigo 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
8304 Migdalski, Lev 1939 Ida-Viru maakond Äkke
8250 Mikkel, Heljo 1954 Tartu maakond
8382 Miländer, Mikk 1989 Viljandi maakond
8525 Mironov, Margus 1970 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
8645 Morris, John 1989 Ühendkuningriik
8574 Mudist, Pallas 1980 Harju maakond
8809 Mugra, Jaan 1962 Tartu maakond
8653 Mugra, Katrin 1971 Harju maakond
8104 Muhk, Meelis 1985 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
8324 Muhk, Mirjam 1979 Harju maakond HP Sport Team
8262 Mulla, Hannes 1982 Harju maakond
8609 Mumm, Karl 1985 Tartu maakond
8012 Murumägi, Birgit 1997 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
8053 Murumägi, Margit 2000 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
8722 Murzajev, Maikel 1996 Tartu maakond
8089 Muttik, Reino 1990 Valga maakond
8467 Muuli, Viktor 1966 Tartu maakond
8579 Myachina, Yuliya 1982 Venemaa Nikels Team
8219 Myllymäki, Ari 1940 Soome
8398 Mäe, Jaak 1956 Harju maakond Spin Press AS
8132 Mäekink, Priit 1971 Põlva maakond
8021 Mägi, Marek 1971 Valga maakond
8129 Mäll, Margus 1985 Valga maakond SK ProRunner
8064 Mänd, Rait 1986 Harju maakond Telia SK
8485 Männigo, Tarmo 1968 Viljandi maakond Vestmann Grupp AS
8223 Männik, Merle 1972 Harju maakond Täppsportlased
8187 Männil, Maarika 1965 Järva maakond
8036 Männiste, Valdur 1969 Tartu maakond
8724 Mõttus, Aive 1967 Harju maakond
8041 Müürsepp, Aivar 1967 Harju maakond Rilak
8718 Naggel, Pille 1963 Tartu maakond
8007 Narusk, Hegri 1977 Põlva maakond
8689 Neitsov, Paul 1993 Tartu maakond
8545 Nigul-Lepp, Aira 1971 Eesti Swedbank AS
8286 Niilits, Ilmar 1958 Valga maakond
8578 Nikels, Dmitry 1990 Venemaa
8577 Nikels, Victoria 1994 Venemaa
4219 Nikitin, Vladimir 1952 Ida-Viru maakond
8779 Norman, Roman 1981 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
8619 Norvik, Marju 1982 Harju maakond
8793 Novikov, Kadri 1979 Tartu maakond
8171 Nurk, Margit 1978 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
8044 Nursi, Imre 1974 Tartu maakond
8473 Nõmm, Jüri 1978 Tartu maakond
8095 Nõmmiste, Sulev 1970 Harju maakond
4227 Nöps, Antti 1969 Tartu maakond Õhuvägi
8224 Nöps, Lembit 1951 Tartu maakond OK Ilves
8018 Odamus, Terje 1969 Harju maakond Saue Spordiklubi
8439 Oder, Jaan 1979 Tartu maakond A. Le Coq
8107 Ohtra, Jaan 1979 Rapla maakond
8272 Ojamäe, Kristiina 1970 Tartu maakond Suusahullud
8452 Ojasoon, Ave 1987 Harju maakond SK CFC
8211 Oksman, Pertti 1948 Soome
8370 Olesk, Elke 1978 Valga maakond
8003 Oot, Anti 1951 Tartu maakond Team AMPS
8675 Ornina, Aija 1964 Läti
8487 Orntlich, Anne-Mari 1963 Harju maakond Tallinna Linnatranspordi AS
8011 Oru, Enre 1967 Tartu maakond
8521 Ozolins, Normunds 1964 Läti VSK Burkanciems & Co
8544 Paabo, Triin 1992 Tartu maakond
8099 Paama, Gunnar 1982 Tartu maakond
8728 Paatsi, Simo 1995 Tartu maakond
8020 Pahhomenkova, Anastasija 2001 Harju maakond SK CFC
8553 Pai, Toomas 1984 Valga maakond Valga MV
8523 Pajo, Kristi 1976 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
8435 Pajusaar, Tarmo 1976 Harju maakond
8079 Pakhomenkov, Vladislav 1971 Harju maakond
8513 Pala, Margus 1981 Harju maakond KL Küberkaitseüksus
8320 Pall, Raivo 1960 Harju maakond
8564 Pallo, Kert 2005 Harju maakond Areal Team
8125 Palm, Mall 1959 Valga maakond OMNIVA SK
8110 Palm, Tiia 1966 Tartu maakond
8416 Palu, Ene 1973 Võru maakond
8421 Palu, Virve 1972 Harju maakond
8327 Palumaa, Pille 1974 Järva maakond Järva-Jaani RSK
8461 Parts, Kaarel 1976 Tartu maakond Suusahullud
8359 Paulov, Aare 1976 Tartu maakond Ikodor AS
8794 Paut, Tanel 1975 Harju maakond
8074 Pedai, Martin 1974 Harju maakond SK ProRunner
8072 Pedai, Robin 2000 Harju maakond SK ProRunner
8690 Pedajas, Kaire 1972 Valga maakond
8160 Pedaste, Marju 1949 Tartu maakond
8418 Peebo, Kristin 1975 Harju maakond
8116 Peiker, Kaido 1960 Tartu maakond
8730 Peiker, Marina 1983 Harju maakond Sparta Spordiselts
8222 Pennanen, Pekka 1941 Soome
8033 Penu, Kaili 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts
8017 Pertelson, Ants 1942 Harju maakond
8688 Perv, Aimar 1985 Tartu maakond
8584 Perve, Toomas 1962 Viljandi maakond Silindia Ehitus OÜ
8139 Peterkopf, Indrek 1970 Tartu maakond
8772 Peterson, Anna 1992 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
8062 Peterson, Ester 1972 Valga maakond Valga Motoklubi
8045 Pihlak, Evelin 1977 Tartu maakond
8188 Piho, Liia 1972 Valga maakond
8821 Piilmann, Eve 1964 Harju maakond
8316 Piipponen, Jouni 1949 Soome
8317 Piir, Evelin 1980 Tartu maakond
8199 Piir, Ingrid 1972 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
8824 Piirimets, Marit 2005 Rapla maakond
8692 Piiskoppel, Rita 1982 Harju maakond
8031 Pikkel, Sander 1987 Tartu maakond LHV
8442 Pirn, Indrek 1974 Viljandi maakond
8297 Ploom, Andrus 1965 Võru maakond
8342 Pohja, Kalle 1958 Soome Rietumu-Delfin
8431 Pohlak, Epp 1969 Harju maakond Saku Suusaklubi
8780 Pokk, Rein 1968 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
8459 Pool, Janek 1969 Viljandi maakond
8664 Pool, Taivi 1970 Viljandi maakond
8389 Popell, Janek 1973 Harju maakond
8168 Popova, Natalja 1967 Ida-Viru maakond Eesti Energia Spordiklubi
8510 Pormeister, Annabel 2006 Valga maakond
8377 Pormeister, Joonas 2004 Valga maakond
8451 Pormeister, Veiko 1980 Valga maakond
8706 Pramann, Reet 1973 Viljandi maakond
8123 Prei, Hergo 1976 Tartu maakond Korp! Fraternitas Liviensis
8312 Preitof, Tanel 1984 Harju maakond
8151 Prii, Diana 1978 Valga maakond
8529 Prii, Kadi 2002 Valga maakond
8610 Prii, Rannus 1978 Valga maakond Graanul Invest AS
8613 Printsmann, Liisa Marie 2002 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
8829 Pruul, Priit 1981 Tartu maakond
4221 Puidak, Priit 1940 Harju maakond
4225 Pukk, Kalju 1938 Võru maakond
8319 Pukk, Ülle 1973 Võru maakond
4201 Pullerits, Tõnu 1947 Pärnu maakond
8686 Punab, Mari 1968 Tartu maakond
8555 Puusaar, Pauline 2002 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
8341 Puusepp, Mart 1941 Harju maakond Saku Suusaklubi
8810 Puusepp, Urmas 1973 Tartu maakond
8071 Pärn, Aivo 1968 Tartu maakond
8200 Pärn, Andres 1972 Tartu maakond
8165 Pärn, Lembit 1960 Jõgeva maakond
8015 Pärn, Sander 1992 Tartu maakond
8068 Pärn, Taavi 1966 Jõgeva maakond
8347 Pärtel, Siret 1967 Järva maakond
8056 Pärtelpoeg, Jüri 1969 Tartu maakond
8181 Põhjakivi, Raivo 1965 Harju maakond
4224 Põldoja, Ülle 1958 Tartu maakond OK Ilves
8368 Põlgast, Urmas 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
8287 Põlts, Heiki 1963 Harju maakond
8589 Põvvat, Rainer 1985 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
4212 Pütsep, Vello 1942 Jõgeva maakond
4203 Pütsepp, Einar 1954 Saare maakond
8621 Raamets, Siiri 1975 Valga maakond
8667 Raassild-Valt, Sirje 1971 Harju maakond
8567 Raava, Andero 2000 Harju maakond
8710 Raid, Kristjan 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
8049 Raid, Tõnu 1939 Harju maakond SK Saue Tammed
8034 Rammul, Arto 1976 Tartu maakond Hawaii Express
8231 Randmäe, Ave 1987 Rapla maakond
4215 Randoja, Mati 1949 Ida-Viru maakond Äkke
8366 Randoja, Renda 1972 Tartu maakond
8365 Randoja, Riana 1995 Tartu maakond
8378 Randväli, Veena 1970 Lääne-Viru maakond
8506 Ranna, Ingrid 1963 Tartu maakond OK Ilves
8112 Raud, Kristjan 1984 Valga maakond
8562 Raudmäe, Viktor 1971 Valga maakond
8536 Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond TMB Element OÜ
8788 Raudsepp, Joel 1971 Tartu maakond
8436 Raudsepp, Rauno 1982 Tartu maakond
8494 Rauniste, Vaido 1969 Harju maakond Certex
8761 Reedi, Aksel Joonas 2001 Valga maakond
8395 Reedi, Teet 1964 Tartu maakond Haanja Rattaklubi
8163 Rehelem, Steven 1985 Harju maakond Treeningpartner
8811 Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
8174 Rei, Eha 1964 Eesti Swedbank AS
8375 Reiman, Inge 1970 Harju maakond
8196 Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
8075 Reineberg, Mati 1966 Lääne-Viru maakond
8355 Reinhard, Veronika 1975 Tartu maakond
8266 Reining, Rando 1975 Hiiu maakond FCR Media
8058 Reinoja, Margus 1969 Tartu maakond
8134 Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
8472 Reintam, Georg 1995 Harju maakond
8719 Reis, Milja 1959 Tartu maakond
8267 Reisberg, Liina 1983 Tartu maakond
8737 Reiter, Andrus 1973 Rapla maakond
8627 Reiter, Hardi 1971 Harju maakond
8412 Reiu, Liis-Marian 1994 Lääne-viru maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
8537 Reivart, Kirke 1995 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
8005 Rell, Toomas 1969 Tartu maakond Nordecon AS
8656 Remmelg, Rain 1987 Jõgeva maakond
8629 Repson, Aivar 1977 Harju maakond
8735 Riisalo, Sophia 2004 Harju maakond
8046 Riisalo, Tõnu 1973 Harju maakond
8322 Riismann, Andres 1972 Harju maakond
8246 Ritson, Jaan 1941 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
8652 Ritson, Sille 1984 Harju maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
8519 Roonurm, Kaire 1972 Tartu maakond
8741 Roos, Riko 1971 Harju maakond Kuusalu Rattaklubi
8532 Roosimölder, Uku 2003 Harju maakond
8345 Roostalu, Andres 1954 Harju maakond
8522 Roosve, Sander 2003 Harju maakond Nõmme Spordiklubi
8177 Roosve, Tõnu 1971 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
8269 Rosenberg, Tiit 1946 Tartu maakond Tartu Ülikool
8361 Rosenthal, Arli 1978 Tartu maakond Astro Baltics
8493 Rosse, Elvis 1975 Tartu maakond
8454 Ruberg, Kalev 1959 Harju maakond
8054 Ruljand, Johanna 2002 Viljandi maakond SE Põhjakotkas Viljandi
8098 Rusing, Elmar 1953 Tartu maakond
4206 Ruus, Ants 1938 Tartu maakond
8296 Räli, Mati 1982 Lääne maakond
8282 Rääk, Tarmo 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
8380 Ründva, Vello 1949 Jõgeva maakond
8570 Rütman, Elle Tõnn 2003 Harju maakond KL Järva Malev
8438 Rütter, Hilda 1957 Harju maakond
8617 Rüütel, Elvis 1982 Harju maakond Baltronic OÜ
8162 Rüütel, Tiivi 1977 Valga maakond
8227 Saag, Jane 1949 Järva maakond
8650 Saamot, Liisa 1985 Harju maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
8076 Saar, Mart 1975 Harju maakond
8559 Saarma, Anni 1989 Võru maakond
8503 Saarva, Tiit 1956 Jõgeva maakond
8113 Saliste, Arvi 1950 Harju maakond
8019 Salmu, Peeter 1982 Harju maakond
8202 Salmu, Peeter 1959 Harju maakond
8050 Salmu, Sander 1985 Harju maakond Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
8740 Salu, Tarmo 1977 Tartu maakond
8644 Salumäe, Kaarel 1983 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
8681 Samarin, Mikhail 1971 Venemaa
8671 Sarapuu, Kerli 1983 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
8450 Sarapuu, Kristjan 1982 Harju maakond Draka Keila Cabels AS
8771 Sarik, Marie 1995 Harju maakond Areal Team
8448 Sarik, Mikk 1987 Harju maakond JG VIL! VEIXI RATTATIIM
8682 Sassiad, Madis 1974 Harju maakond
8263 Savi, Toomas 1942 Tartu maakond
8429 Saviir, Marit 1988 Tartu maakond
8527 Savinov, Roman 1977 Venemaa Nikels Team
8597 Savostkin, Jevgeni 1990 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
8118 Schmitt, Ines 1972 Saksamaa Schulz Sportreisen
8649 Sedgwick, Malcolm 1972 Harju maakond
8623 Seeba, Ivo 1977 Tartu maakond
8335 Seeba, Mari 1976 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
8781 Sell, Raivo 1972 Tartu maakond
8561 Sellik, Katren 1983 Lääne-Viru maakond
8560 Sellik, Silver 1981 Lääne-Viru maakond
8678 Sepp, Erge 1985 Harju maakond
8038 Sepp, Ethel Heidi 1993 Valga maakond
8588 Sepp, Evelyn 1972 Harju maakond
8212 Shevchenko, Liudmila 1957 Venemaa
4230 Shokman, Vladimir 1948 Tartu maakond
8789 Shuleiko, Georgi 1941 Ida-Viru maakond Äkke
8599 Siim, Raul 1980 Harju maakond Telia SK
8484 Siimon, Urve 1972 Viljandi maakond Vestmann Grupp AS
8309 Sild, Soile 1972 Harju maakond Sparta Spordiselts
8759 Sillaots, Piret 1968 Harju maakond
8616 Siman, Aleksey 1985 Harju maakond
8766 Sims, Aivar 1969 Harju maakond
8180 Sinimäe, Marko 2000 Tartu maakond
8213 Sipelgas, Vambola 1954 Valga maakond
8158 Sirk, Lea 1954 Tartu maakond
8186 Sitska, Anneli 1966 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
8695 Smart, Dani 1987 Ühendkuningriik
8063 Sonn, Raivo 1972 Tartu maakond
8035 Soodla, Raul 1968 Jõgeva maakond
8658 Soojärv, Andres 1976 Harju maakond Kulgur Team
8393 Soomets, Külli 1948 Harju maakond
8419 Soomets, Marlis 1984 Harju maakond
8340 Soonpuu, Hando 1969 Põlva maakond
8069 Soonpuu, Teet 1973 Tartu maakond
8166 Soosaar, Aire 1976 Harju maakond
8197 Soosaar, Andres 1949 Viljandi maakond
8786 Soovik, Jüri 1958 Viljandi maakond
8751 Sorga, Eva 1980 Harju maakond
8603 Starkopf, Kevin 1994 Harju maakond Sportland
8673 Stelikov, Jurij 1961 Leedu
8277 Stimmer, Andrus 1986 Pärnu maakond
8457 Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
8396 Sulane, Sander 1989 Lääne-Viru maakond
8630 Sulg, Katrin 1978 Harju maakond
8558 Säde, Heli 1979 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
8140 Säälik, Tiina 1967 Jõgeva maakond SK ProRunner
8573 Sõber, Kristi 1981 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
8275 Sõõro, Lauri 1978 Tartu maakond
8491 Süld, Janek 1982 Tartu maakond TMB Element OÜ
8189 Taba, Kalmer 1974 Rapla maakond
8550 Tael, Merle Sirje 1997 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
4207 Taivere, Mihhail 1940 Tartu maakond
8350 Taivere, Natalja 1947 Tartu maakond
8334 Tajur, Ene 1961 Harju maakond
8333 Tajur, Priit 1961 Harju maakond ABB AS
8464 Talv, Rando 1973 Pärnu maakond
8244 Talvet, Hindrek 1968 Harju maakond
8622 Talvet, Raine 1973 Harju maakond
8721 Talviste, Katre 1978 Tartu maakond
8575 Tamm, Aleksander 2001 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
8463 Tamm, Deivy 1989 Tartu maakond
8705 Tamm, Kaspar 2001 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
8576 Tamm, Laura 2004 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
8763 Tamm, Margus 1973 Tartu maakond
8258 Tamm, Marko 1971 Harju maakond
8093 Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
8249 Tamm, Rein 1962 Harju maakond
8704 Tamm, Urmas 1977 Tartu maakond
8524 Tammai, Maarja 1980 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
8702 Tammekivi, Toivo 1991 Valga maakond
8423 Tammeorg, Veiko 1968 Harju maakond
8085 Tammepuu, Kaupo 1981 Harju maakond Sparta Spordiselts
8314 Tammik, Jelena 1971 Harju maakond SG WEBER Ehitustooted AS
8318 Tammik, Veiko 1963 Järva maakond
8081 Tammsaar, Kristjan 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
8067 Tark, Andres 1955 Tartu maakond
8478 Tarn, Toomas 1972 Viljandi maakond
8217 Tarre, Aivar 1972 Pärnu maakond
8563 Tasa, Tea 1969 Harju maakond
8191 Tasuja, Tambet 1985 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
8754 Teder, Liis 1990 Harju maakond
8580 Tell, Jaan 1983 Tartu maakond TMB Element OÜ
8214 Tennasilm, Juhan 1940 Jõgeva maakond
8654 Tenno, Raul 1971 Tartu maakond
8729 Tenno, Taavi 1984 Harju maakond
8591 Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
8091 Tera, Jaanus 1982 Viljandi maakond
8743 Tera, Rauno 1992 Tartu maakond
8726 Terav, Martin 1979 Tartu maakond
8632 Tiev, Raivo 1981 Lääne maakond
8633 Tiev, Taivo 1974 Lääne maakond
8349 Tigane, Andrus 1973 Tartu maakond Telia SK
8666 Tiido, Taavi 1992 Viljandi maakond
8291 Tikk, Martin 1997 Tartu maakond
8659 Tiks, Parvin 2003 Tartu maakond
8257 Tiks, Priit 1979 Tartu maakond
8253 Tilga, Alo 1963 Harju maakond
8193 Tilgre, Taimar 1963 Põlva maakond OK Põlva Kobras
8238 Tillo, Tiina 1971 Põlva maakond
8135 Timusk, Aarne 1939 Harju maakond
8456 Tintera, Jiri 1981 Valga maakond Valga MV
8083 Tiru, Katrin 1967 Tartu maakond Danske Bank
8169 Titkov, Dmitrii 1981 Venemaa KINEF Kirishi
8298 Tituk, Albin 1958 Tartu maakond
8647 Tomson, Olev 1962 Viljandi maakond Silindia Ehitus OÜ
8040 Toom, Lembit 1957 Järva maakond
8634 Toomasaar, Ainar 1987 Põlva maakond
8679 Toome, Urmas 1975 Harju maakond
8409 Tooming, Sirje 1960 Viljandi maakond
8357 Tooming, Timo 1981 Viljandi maakond
8711 Tooming, Tuuli 1978 Harju maakond
8060 Tops, Andri 1971 Harju maakond Sparta Spordiselts
8004 Tops, Kenri 2000 Harju maakond Sparta Spordiselts
8094 Toru, Priit 1980 Tartu maakond FCR Media
8255 Truubon, Ülar 1976 Harju maakond Team TT
4226 Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
8120 Truusalu, Kai 1965 Tartu maakond Tartu Ülikool
8707 Truve, Elizabeth 1997 Harju maakond Treeningpartner
8699 Truve, Jaanika 1972 Harju maakond
8742 Tseller, Kaido 1971 Harju maakond
8782 Tämm, Eduard 1976 Valga maakond
8783 Tämm, Samuel 2005 Valga maakond
8204 Tättar, Aveli 1996 Valga maakond KL Valgamaa Malev
8346 Tõnne, Raivo 1969 Tartu maakond
8767 Tölp, Signe 1975 Tartu maakond
8750 Udam, Mehis 2004 Järva maakond RR Suusaklubi
8756 Udikas-Susi, Margit 1983 Harju maakond Treeningpartner
8792 Uherkova, Lenka 1975 Tšehhi Vabariik
8601 Uibo, Els Maria 1988 Harju maakond
8167 Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
8514 Ulm, Kristjan 1991 Lääne maakond JK Paralepa
8293 Ulmas, Hannes 1978 Harju maakond
8796 Ulst, Margus 1961 Tartu maakond
8090 Unn, Oskar 2003 Valga maakond Karupesa Team
8096 Urm, Eva 1968 Harju maakond
8387 Uudeberg, Arvo 1976 Lääne-Viru maakond
8805 Uus, Piret 1968 Valga maakond
4211 Uusna, Ain 1938 Pärnu maakond
8184 Vaarak, Tuuli 1987 Viljandi maakond
8725 Vaasma, Taavi 1987 Tartu maakond Tartu Ülikool
8676 Vaasna, Maarja 1981 Soome
8101 Vaasna, Märt 1961 Jõgeva maakond
8256 Vabulis, Martins 1984 Läti VSK Burkanciems & Co
8247 Vahtra, Jüri 1952 Harju maakond
8301 Vaiknemets, Jaak 1979 Tartu maakond
8229 Vaiksaar, Annika 1984 Tartu maakond
8013 Vainikka, Pertti 1951 Soome
8201 Vainjärv, Hillar 1950 Harju maakond
8143 Vald, Vaino 1950 Tartu maakond
4220 Valk, Hillar 1945 Lääne-Viru maakond Voorema Centrum/Rattabaas
8628 Vallimäe, Lisbeth 2002 Tartu maakond
8411 Vals, Romas 1969 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
8173 Valvas, Sander 1975 Tartu maakond
8326 Vanaveski, Ilona 1942 Tartu maakond
8441 Vannas, Villem 1960 Harju maakond
8252 Vare, Andrus 1971 Harju maakond
8352 Vare, Mart 1972 Tartu maakond
8802 Vares, Rein 1970 Tartu maakond
8631 Varjatud 1993 Poola
8753 Varjatud 1984 Võru maakond
8762 Varjatud 1981 Põlva maakond
8444 Veberson, Ene 1969 Põlva maakond
8264 Veidenbaum, Guido 1974 Tartu maakond
8385 Veider, Anno 1981 Tartu maakond
8694 Velling, Magnus 1979 Harju maakond
8042 Velling, Marek 1970 Harju maakond
8626 Vent, Heiki 1972 Tartu maakond
8001 Veri, Aivar 1965 Tartu maakond Voorema Centrum/Rattabaas
8153 Veri, Kairit 1997 Tartu maakond Voorema Centrum/Rattabaas
8245 Vernik, Tiina 1958 Harju maakond Saku Suusaklubi
8697 Vibo, Raul 1970 Harju maakond
8192 Vihalemm, Harri 1966 Valga maakond Ruuveni Spordiklubi
8157 Viia, Ants 1967 Tartu maakond
8043 Viidebaum, Karl 2000 Harju maakond
8379 Viidebaum, Peeter 1960 Harju maakond
8546 Viik, Railin 2002 Harju maakond
8520 Viilukas, Siim 2003 Harju maakond
8608 Viilup, Kärt 1990 Harju maakond Ernst & Young Baltic AS
8417 Viispert, Ando 1976 Tartu maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
8538 Viisut, Meelis 1992 Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
8002 Viitkin, Andre 2000 Võru maakond Võru Suusaklubi
8109 Vijar, Koit 1962 Harju maakond
8032 Vildek, Kelly 1999 Lääne-Viru maakond
8534 Vilipuu, Kristel 1974 Tartu maakond A. Le Coq
8535 Vilipuu, Revo 1978 Tartu maakond A. Le Coq
8276 Viljalo, Liisi 1981 Harju maakond SK Saue Tammed
8155 Viljamaa, Juha 1954 Soome
8137 Vill, Anu 1972 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
8330 Vill, Reio 2002 Valga maakond
8590 Vilt, Andrus 1985 Tartu maakond
8736 Viltrop, Arvo 1965 Tartu maakond
8817 Vinkel, Jakob 1941 Harju maakond
8572 Vinogradov, Georgi 2000 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
8088 Virkunen, Rein 1955 Tartu maakond Suusahullud
8413 Virolainen, Annika 1972 Harju maakond Danske Bank
8823 Visnu, Gerte 2005 Rapla maakond
8086 Visockis, Juris 1954 Läti
8571 Vitsut, Eeva 2002 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
8586 Vodenejeva, Diana 1993 Harju maakond Eesti Meedia
8240 Voolaine, Andrus 1954 Rapla maakond
8684 Voovere, Karl-Martin 2000 Tartu maakond
8329 Vulkan, Ville 1969 Pärnu maakond
8215 Väisanen, Pille 1970 Tartu maakond
8037 Väärsi, Helle 1964 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
8595 Väärtnõu, Katrin 1986 Lääne-viru maakond MTÜ Spordiselts
8624 Võigas, Alain 1973 Pärnu maakond Maaeluministeerium
8806 Võip, Tagne 1988 Harju maakond
8216 Võrklaev, Endriko 1975 Harju maakond SportID
8205 Võsu, Toivo 1950 Harju maakond
8530 Zadonski, Maria 2002 Harju maakond
8097 Zadonski, Oksana 1964 Harju maakond
8400 Zelenov, Alexander 1950 Venemaa
8055 Zimmermann, Meelis 1968 Tartu maakond
8748 Zirk, Urmas 1975 Võru maakond
8348 Zurakovski, Anatoli 1949 Tartu maakond
8733 Õun, Piret 1979 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
8784 Õunmaa, Timo 1980 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
8305 Übner, Toomas 1983 Jõgeva maakond
8687 Ütt, Madis 1964 Tartu maakond Trismile
8391 Üürike, Tiina 1991 Lääne-Viru maakond

Suusapartner

Salomon

Määrdepartner

Toko

Meediapartner

Postimees

Suurtoetajad

A. Le Coq Ramirent Salvest Enervit Eesti Pagar

Toetajad

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Põltsamaa Bambona Viking Line Eesti Teed Synlab

Toetajad

Ehitusmeister Respo Mariine Auto Balbiino E-Turist Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre VSpa

Meedium

Ajakiri Sport Scanpix Ma Olen Rattur

Avalik sektor

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium