Osalejate nimekiri

63km / 31km

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Eliit Aaland, Reinar 1986 Norra
Stardigrupp 6 Aalberg, Raoul 1965 Harju maakond
Stardigrupp 8 Aalto, Antti 1954 Soome
Stardigrupp 6 Aamisepp, Andres 1980 Harju maakond Kiili Spordiklubi
Stardigrupp 2 Aamisepp, Arno 1991 Harju maakond Kiili Spordiklubi
5080 Aamisepp, Tõnu 1953 Harju maakond Kiili Spordiklubi
Stardigrupp 11 Aarma, Raul 1976 Rapla maakond Päästeamet
Stardigrupp 4 Aarna, Indrek 1969 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Stardigrupp 7 Aarniste, Marek 1976 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Stardigrupp 7 Aas, Andres 1977 Viljandi maakond IITEE OÜ
Stardigrupp 15 Aas, Erki 1973 Harju maakond
Stardigrupp 8 Aas, Jan 1974 Ida-Viru maakond
Stardigrupp 15 Aas, Janne 1981 Harju maakond
Stardigrupp 5 Aas, Norman 1975 Harju maakond Korp! Rotalia
Stardigrupp 9 Aasaru, Juhan 1983 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 9 Aasma, Priit 1981 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Stardigrupp 8 Aasmäe, Ilmar 1968 Tartu maakond
Stardigrupp 7 Aasmäe, Martin 1996 Tartu maakond
Stardigrupp 14 Aavaste, Hannes 1976 Harju maakond Staabi- ja Sidepataljon
Stardigrupp 6 Aavel, Rivo 1983 Põlva maakond KVÜÕA
Stardigrupp 9 Aaver, Anne 1971 Harju maakond ABB AS
Stardigrupp 15 Aavik, Karl 1994 Harju maakond
Stardigrupp 12 Aaviku, Marek 1975 Tartu maakond
Stardigrupp 15 Abb, Jochen 1948 Šveits
Stardigrupp 8 Abel, Markko 1978 Harju maakond
Stardigrupp 10 Abele, Janis 1968 Läti
Stardigrupp 13 Adamik, Jan 1959 Poola
Stardigrupp 4 Adamson, Allar 1987 Harju maakond OMNIVA SK
Stardigrupp 6 Adel, Ander 1977 Lääne-viru maakond Tridens AS
Stardigrupp 9 Adosson, Ivo 1973 Tartu maakond
Stardigrupp 10 Adur, Antti 1984 Harju maakond Sportland
Stardigrupp 6 Adusoo, Jaanus 1970 Harju maakond
Stardigrupp 8 Afanasev, Sergei 1965 Venemaa
Stardigrupp 12 Agapova, Natalia 1958 Venemaa KINEF Kirishi
Stardigrupp 8 Ahas, Rein 1966 Tartu maakond Tartu Ülikool
Stardigrupp 8 Ahman, Lenno 1976 Harju maakond
Stardigrupp 5 Ahmanneva, Heikki 1957 Soome
Stardigrupp 6 Ahonen, Petri 1964 Soome
Stardigrupp 12 Ahtijainen, Riho 1987 Harju maakond Swedbank AS
Stardigrupp 11 Ahtijainen, Risto 1985 Rapla maakond
Stardigrupp 10 Ahtiäinen, Elina 1996 Harju maakond
Stardigrupp 8 Ahu, Margit 1983 Ida-Viru maakond
Stardigrupp 6 Aibast, Erik 1973 Harju maakond SK Saue Tammed
Stardigrupp 11 Aigro, Aiko 1981 Harju maakond
5108 Aigro, Ene 1960 Valga maakond
Stardigrupp 1 Ailt, Priit 1983 Harju maakond Hawaii Express
Stardigrupp 3 Aim, Allan 1991 Harju maakond Tartu Ülikool
Stardigrupp 8 Aimsalu, Mart 1969 Harju maakond
Stardigrupp 8 Ait, Aivo 1975 Harju maakond Hawaii Express
Stardigrupp 11 Aittokallio, Esa 1967 Soome
Stardigrupp 7 Akenpärg, Egert 1986 Harju maakond
Stardigrupp 12 Akkermann, Jaanus 1970 Tartu maakond
Stardigrupp 12 Aksjonov, Eduard 1977 Tartu maakond
Stardigrupp 10 Aksjonov, Pjotr 1948 Ida-Viru maakond Narva SK Firn
Stardigrupp 7 Ala, Taimar 1979 Lääne-viru maakond SK Metsasõbrad
Stardigrupp 4 Alamaa, Andrei 1967 Harju maakond
Stardigrupp 11 Alamaa, Eero 1972 Harju maakond
Stardigrupp 11 Alba, Vallar 1968 Järva maakond
Stardigrupp 12 Albert-Aksjonov, Annika 1977 Tartu maakond
Stardigrupp 5 Albri, Kalev 1975 Harju maakond Nordecon Betoon
Eliit Alden, Jan 1963 Soome
Stardigrupp 14 Aldous, Jay 1961 Itaalia
Stardigrupp 5 Aleksandrov, Denis 1974 Venemaa
Stardigrupp 9 Alekseev, Dmitriy 1992 Venemaa
Stardigrupp 12 Alenius, Ernst 1949 Soome
Stardigrupp 6 Alev, Magnar 1972 Valga maakond #7AM
Stardigrupp 6 Algmaa, Leonhard 1967 Valga maakond
Stardigrupp 9 Aljas, Ivar 1970 Tartu maakond
Stardigrupp 5 Alla, Janek 1973 Harju maakond Swedbank AS
Stardigrupp 8 Allas, Ain 1987 Viljandi maakond Suusahullud
Stardigrupp 15 Allas, Edo 1970 Harju maakond
Stardigrupp 10 Alles, Kalev 1957 Viljandi maakond
Stardigrupp 6 Allik, Ando 1977 Harju maakond Swedbank AS
Stardigrupp 11 Allik, Marko 1984 Viljandi maakond
Stardigrupp 9 Allikas, Ahti 1975 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Stardigrupp 4 Alliksaar, Indrek 1974 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 7 Alliksaar, Lembit 1975 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Stardigrupp 15 Alliksaar, Rannar 1981 Jõgeva maakond VÕIMLA Spordiklubi
Stardigrupp 6 Allilender, Rando 1984 Tartu maakond Graanul Invest AS
Stardigrupp 11 Aloel, Terje 1972 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 11 Altmets, Valev 1967 Järva maakond
Stardigrupp 8 Altnurme, Tõnu 1969 Harju maakond Ehitus5ECO OÜ
Stardigrupp 8 Altoja, Ahto 1993 Tartu maakond AS G4S Eesti
Stardigrupp 7 Altoja, Jaanus 1971 Ida-Viru maakond
Stardigrupp 11 Altosaar, Piret 1987 Harju maakond Suusahullud
Stardigrupp 14 Alttoa, Kadri 1977 Pärnu maakond Metaprint AS
Stardigrupp 9 Alttoa, Margus 1976 Pärnu maakond Metaprint AS
Stardigrupp 11 Alttoa, Risto 1982 Rapla maakond Nordecon Betoon
Stardigrupp 4 Alumaa, Alar 1974 Harju maakond
Stardigrupp 9 Alumaa, Ingrid 1976 Tartu maakond
Stardigrupp 10 Alusalu, Hannes 1957 Jõgeva maakond
Stardigrupp 15 Alusalu, Maarja 1981 Harju maakond
Stardigrupp 10 Alusalu, Matis 1987 Järva maakond
Stardigrupp 7 Alusalu, Sandra 1987 Jõgeva maakond
Stardigrupp 7 Alver, Oliver 1977 Harju maakond
Stardigrupp 9 Alver, Ott 1985 Harju maakond
Stardigrupp 16 Alver, Tiina 1951 Harju maakond
Stardigrupp 8 Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Stardigrupp 12 Ambos, Tõnu 1972 Harju maakond
Stardigrupp 8 Anada, Yuichi 1953 Jaapan
Stardigrupp 13 Andersen, Rune Holmgaard 1975 Taani
Stardigrupp 11 Anderson, Jan 1978 Rapla maakond
Stardigrupp 5 Andresson, Raul 1967 Harju maakond
Stardigrupp 8 Andresson, Triin 1981 Harju maakond SK Jooksupartner
Stardigrupp 15 Andriuskevicius, Mantas 1977 Leedu Takas OK. LTU
Stardigrupp 7 Angelstok, Aivar 1967 Harju maakond
Stardigrupp 15 Anijalg, Andres 1977 Harju maakond
Stardigrupp 12 Anniko, Reiko 1990 Valga maakond Graanul Invest AS
Stardigrupp 6 Annilo, Mihkel 1992 Rapla maakond
Stardigrupp 10 Annus, Eliise 1983 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 15 Annus, Hannes 1970 Pärnu maakond
Stardigrupp 6 Anoshin, Yury 1968 Venemaa CWS DMITROV
Stardigrupp 5 Ansen, Rein 1983 Harju maakond
Stardigrupp 5 Ansko, Ilmar 1973 Tartu maakond
Stardigrupp 12 Antila, Kalle 1951 Soome
Stardigrupp 14 Antila, Merja 1953 Soome
Stardigrupp 7 Anton, Arno 1957 Valga maakond
Stardigrupp 3 Anton, Arvi 1992 Tartu maakond Tridens AS
Stardigrupp 1 Anton, Cristian 1995 Harju maakond Team TT
Stardigrupp 10 Anton, Riivo 1980 Tartu maakond Team Innopolis
Stardigrupp 3 Anton, Tair 1974 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Stardigrupp 3 Antoniak, Marek 1968 Harju maakond
Stardigrupp 2 Antons, Eero 1978 Pärnu maakond Simuna Spordiklubi
Stardigrupp 7 Antonsen, Per Ivar 1963 Norra
Stardigrupp 15 Antsmäe, Jarmo 1984 Harju maakond
Stardigrupp 11 Antsmäe, Tauno 1974 Harju maakond
Stardigrupp 9 Antson, Margus 1972 Harju maakond
Stardigrupp 3 Arak, Anti 1973 Harju maakond Areal Team
Stardigrupp 11 Ardiet, Alain 1952 Prantsusmaa Sandoz Concept
Stardigrupp 5 Arge, Endrus 1974 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 5 Arge, Virgo 1978 Harju maakond
Stardigrupp 15 Arjakse, Jüri 1978 Harju maakond OK Võru
Stardigrupp 5 Arnek, Adeele 1992 Harju maakond Sportland
Stardigrupp 15 Arnim, Hasso 1971 Viljandi maakond
Stardigrupp 14 Arola, Matti 1984 Soome
Stardigrupp 6 Aron, Hannes 1970 Pärnu maakond
Stardigrupp 4 Arras, Aigar 1968 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Arst, Alar 1962 Tartu maakond
Stardigrupp 10 Artel, Karin 1976 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Stardigrupp 3 Artel, Veiko 1971 Harju maakond DSV spordiklubi
Stardigrupp 10 Aru, Mart 1974 Saare maakond
Stardigrupp 12 Arukaevu, Art 1973 Harju maakond
Stardigrupp 7 Aruksaar, Erki 1980 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Stardigrupp 11 Arula, Astrid 1983 Tartu maakond
Stardigrupp 7 Arumägi, Jaanus 1974 Harju maakond
Stardigrupp 3 Arus, Tiit 1971 Saare maakond
Stardigrupp 3 Arvidsson, Roland 1952 Rootsi
Stardigrupp 15 Arvisto, Art 1970 Harju maakond
Stardigrupp 15 Asi, Alvar 1968 Harju maakond
Stardigrupp 12 Asplund, Renny 1951 Rootsi Skuttunge SK
Stardigrupp 15 Astok, Mario 1984 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 16 Astover, Ats 1982 Tartu maakond Korp! Fraternitas Liviensis
Stardigrupp 10 Asur, Veikko 1982 Valga maakond SK Metsasõbrad
Stardigrupp 6 Atonen, Marek 1977 Harju maakond Viljandi VAK Staier
Stardigrupp 8 Atonen, Meelis 1966 Harju maakond Viljandi VAK Staier
Stardigrupp 15 Atsushi, Goto 1948 Jaapan
Stardigrupp 15 Aunapuu, Anu 1970 Pärnu maakond Tartu Ülikool
Stardigrupp 15 Aus, Priit 1979 Hiiu maakond
Stardigrupp 11 Ausmees, Toomas 1964 Harju maakond
Stardigrupp 11 Avango, Lea 1963 Harju maakond
Stardigrupp 15 Avaste, Piia 1979 Harju maakond Eesti Panga SK
Stardigrupp 7 Avaste, Tarvo 1969 Harju maakond Telia SK
Stardigrupp 1 Avdyushkin, Sergey 1968 Venemaa
Stardigrupp 3 Averianov, Andrey 1961 Venemaa
Stardigrupp 7 Azizbaev, Rafik 1950 Venemaa
Stardigrupp 4 Bachaus, Arno 1978 Tartu maakond Tridens AS
Stardigrupp 9 Bachmann, Ago 1970 Ida-Viru maakond
Stardigrupp 7 Baekkevold, Ola 1947 Norra
Stardigrupp 4 Bakhoff, Tamor 1989 Harju maakond
Stardigrupp 15 Bakke, Siri Karlsen 1961 Norra
Stardigrupp 5 Baldus, Joseph 1997 Ameerika Ühendriigid
Stardigrupp 10 Balins, Kaspars 1971 Läti
5081 Balõnski, Peeter 1949 Viljandi maakond
Stardigrupp 10 Baranauskas, Kestutis 1984 Leedu Takas OK. LTU
Stardigrupp 7 Barankin, Viacheslav 1967 Venemaa
Stardigrupp 11 Baranov, Anatoly 1952 Venemaa
Stardigrupp 5 Baranovskiy, Valeriy 1975 Venemaa K.U.MELL AS
Stardigrupp 2 Barkalov, Andrey 1979 Venemaa #7AM
Stardigrupp 10 Barmettler, Daniel 1977 Šveits
Stardigrupp 12 Bartels, Christine 1988 Saksamaa Skiläufer Uni Magdeburg
Stardigrupp 14 Barthe, Christophe 1964 Šveits
Stardigrupp 10 Batarags, Janis 1957 Läti
Stardigrupp 10 Baum, Oleg 1954 Harju maakond
Stardigrupp 5 Bauman, Erik 1980 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 2 Bauman, Jaanus 1976 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Stardigrupp 11 Bauman, Katrin 1955 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 6 Baumann, Emil 1970 Šveits Schulz Sportreisen
Stardigrupp 8 Baumann, Raul 1973 Harju maakond
Stardigrupp 15 Bauvald, Indrek 1980 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Stardigrupp 12 Bazhin, Vladimir 1962 Venemaa
Stardigrupp 9 Beer, Hans Ulrich 1960 Šveits
Stardigrupp 9 Beijar, Bengt 1951 Soome
Stardigrupp 15 Beilmann, Lauri 1976 Harju maakond
5065 Bekker, Aivar 1962 Harju maakond SK Metsasõbrad
Stardigrupp 14 Berger, Gunhild 1953 Soome
Stardigrupp 12 Berglund, Bengt 1966 Soome
Stardigrupp 8 Bergman, Lars-Gunnar 1950 Rootsi
Stardigrupp 1 Bersvendsen, Odd 1958 Ameerika Ühendriigid
Stardigrupp 11 Berzin, Aivar 1969 Viljandi maakond Vestmann Grupp AS
Stardigrupp 7 Betta, Alessandro 1969 Itaalia
Stardigrupp 8 Beumler, Tanja 1971 Šveits Sandoz Concept
Stardigrupp 7 Bieksa, Zilvinas 1969 Leedu
Stardigrupp 11 Billeci, Claudia 1975 Šveits
Stardigrupp 11 Billeci, Claudia 1975 Šveits
Stardigrupp 8 Bitter, Antti 1982 Soome
Stardigrupp 15 Bjellaanes, Vigdis 1962 Norra
Stardigrupp 9 Bjerregaard-Andersen, Kaare 1983 Taani
Stardigrupp 1 Bjorck, Mattias 1979 Rootsi
Stardigrupp 14 Björndahl, Lilian 1974 Soome
Stardigrupp 8 Blanks, Andris 1940 Läti
Stardigrupp 5 Blanks, Janis 1970 Läti
Stardigrupp 9 Blanks, Martins 1976 Läti
Stardigrupp 8 Blasen, Tarmo 1978 Harju maakond
Stardigrupp 11 Blazek, Jaroslav 1957 Tšehhi Vabariik
Stardigrupp 6 Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Stardigrupp 15 Bloch, Jackson 1993 Ameerika Ühendriigid
Stardigrupp 15 Blomqvist, Ann-Marie 1955 Soome
Stardigrupp 10 Blomqvist, Hans 1949 Soome
Stardigrupp 7 Blond, Taivo 1970 Harju maakond
Stardigrupp 15 Boas, Morten 1965 Norra
Stardigrupp 8 Bobrov, Vladimir 1954 Venemaa
Stardigrupp 2 Boerve, Knut 1957 Norra
Stardigrupp 1 Bogatyrev, Igor 1979 Venemaa
Stardigrupp 5 Bogdanov, Denis 1975 Venemaa
Stardigrupp 2 Bolduzev, Viktor 1960 Venemaa Pskov Ski Team
Stardigrupp 10 Boman, Esko 1947 Soome
Stardigrupp 10 Bondarchuk, Leonid 1973 Harju maakond Lival Sport
Stardigrupp 6 Bonelli, Alessio 1972 Itaalia U.S.STELLA Alpina Carano
Stardigrupp 3 Bonelli, Giovanni 1979 Itaalia
Stardigrupp 8 Bonelli, Laura 1971 Itaalia U.S.STELLA Alpina Carano
Stardigrupp 8 Bonelli, Nicola 1943 Itaalia U.S.STELLA Alpina Carano
Stardigrupp 4 Bordachev, Sergei 1974 Venemaa
Stardigrupp 10 Borgonovo, Maurizio 1952 Itaalia
Stardigrupp 6 Borisov, Sergey 1964 Ida-Viru maakond
Stardigrupp 9 Born, Illimar 1993 Tartu maakond
Stardigrupp 15 Born, Toomas 1968 Tartu maakond
Stardigrupp 5 Borovoi, Igor 1960 Venemaa
Stardigrupp 10 Braatveit, Terje 1951 Norra
Stardigrupp 6 Brakmann, Andres 1980 Harju maakond
Stardigrupp 12 Brassill, Sally 1963 Ameerika Ühendriigid
Stardigrupp 5 Brenayzen, Ilya 1968 Venemaa
Stardigrupp 2 Brics, Raimonds 1982 Läti
Eliit Brocard, Elisa 1984 Itaalia Haute Savoie Nordic Team
Stardigrupp 14 Broström, Henry 1956 Rootsi Skuttunge SK
Stardigrupp 15 Bucheli, Christof 1997 Šveits Sandoz Concept
Stardigrupp 4 Bucheli, Peter 1965 Šveits Sandoz Concept
Stardigrupp 5 Bucheli, Werner 1968 Šveits Sandoz Concept
Stardigrupp 5 Budginas, Jonas-Algirdas 1960 Leedu
Stardigrupp 6 Bukhmarov, Aleksandr 1977 Venemaa
Stardigrupp 8 Bulgakov, Evgeny 1963 Venemaa
Stardigrupp 2 Burd, Mikhail 1960 Venemaa
Stardigrupp 15 Burkov, Boriss 1971 Harju maakond
Stardigrupp 15 Buslaev, Pavel 1991 Venemaa
Stardigrupp 15 Butakhin, Aleksei 1977 Venemaa
Stardigrupp 15 Butakhin, Aleksey 1977 Réunion
Stardigrupp 13 Butsic, Van 1979 Ameerika Ühendriigid
Eliit Buttin, Bastien 1989 Prantsusmaa Haute Savoie Nordic Team
Stardigrupp 7 Bychkov, Igor 1951 Venemaa CWS DMITROV
Stardigrupp 8 Bytenskiy, Aleksandr 1978 Venemaa
Stardigrupp 8 Bäckman, Jan-Erik 1950 Soome
Stardigrupp 11 Bäckman-Perälä, Lisa 1967 Soome
Stardigrupp 2 Bõkov, Viktor 1965 Ida-Viru maakond
Stardigrupp 5 Caplikas, Laimonas 1974 Leedu Takas OK. LTU
Stardigrupp 12 Cargnel, Edoardo 1971 Itaalia
Stardigrupp 11 Carlberg, Mikael 1946 Soome
Stardigrupp 3 Carlson, Mats 1960 Rootsi
Stardigrupp 11 Carlsson, Sven-Eric 1947 Rootsi
Stardigrupp 10 Castelli, Giorgio 1961 Itaalia Sci Club O.S.A.
Stardigrupp 4 Cech, Daniel 1980 Tšehhi Vabariik
Stardigrupp 10 Cech, Vratislav 1958 Tšehhi Vabariik
Stardigrupp 12 Cerrone, Massimo 1957 Itaalia
Stardigrupp 4 Chalaev, Dmitry 1967 Venemaa
Stardigrupp 10 Charrance, Donato 1960 Itaalia
Eliit Chauvet, Benoit 1981 Prantsusmaa
Stardigrupp 11 Chernov, Oleg 1961 Venemaa
Stardigrupp 8 Christensen, Bjorn 1972 Norra
Stardigrupp 3 Churikov, Maxim 1965 Venemaa
Stardigrupp 8 Clausen, Leo 1950 Šveits Sandoz Concept
Eliit Confortola, Antonella 1975 Itaalia
Stardigrupp 10 Consonni, Michele 1961 Itaalia
Stardigrupp 7 Costantini, Francesco 1977 Itaalia U.S.STELLA Alpina Carano
Stardigrupp 12 Couture, Madeleine 1953 Kanada
Stardigrupp 9 Cuderman, Jeli 1961 Sloveenia
Eliit Dabudyk, Aurelie 1984 Prantsusmaa
Stardigrupp 6 Dahinden, Franz 1971 Šveits Sandoz Concept
Stardigrupp 11 Dahlgren, Anna Carin Elisabeth 1963 Rootsi
Stardigrupp 14 Dahlhausen, Ulrich 1973 Saksamaa
5012 Dainis, Andris 1949 Läti 5A-Valka / LV
Stardigrupp 15 Dalders, Ojars 1972 Läti
Stardigrupp 6 Danilas, Meelis 1967 Valga maakond
Stardigrupp 5 Danilov, Andrus 1973 Harju maakond K.U.MELL AS
Stardigrupp 11 Dasek, Miroslav 1948 Tšehhi Vabariik
Stardigrupp 13 Davis, Alec 1940 Ameerika Ühendriigid
Stardigrupp 14 De Bernochi, Andrea 1959 Itaalia Sandoz Concept
Stardigrupp 15 Deangelis, Tyler 1993 Ameerika Ühendriigid
Stardigrupp 10 Debiasi, Livio 1951 Itaalia U.S.STELLA Alpina Carano
Stardigrupp 10 Degiacomi, Erich 1957 Šveits Sandoz Concept
Stardigrupp 8 Delvai, Luigi 1943 Itaalia U.S.STELLA Alpina Carano
Stardigrupp 2 Demattio, Diego 1983 Itaalia U.S.STELLA Alpina Carano
Stardigrupp 10 Denisov, Andrey 1972 Venemaa Pskov Ski Team
Stardigrupp 3 Derevyankin, Vitaly 1960 Venemaa
Stardigrupp 8 Derkunskiy, Artem 1983 Venemaa
Stardigrupp 14 Dettenborn, Toomas 1962 Soome Järvakandi Wellod
Stardigrupp 7 Devaud, Daniel 1955 Šveits
Stardigrupp 14 Dixon, Richard 1947 Ameerika Ühendriigid
Stardigrupp 14 Dixon, Sherry 1947 Ameerika Ühendriigid
Stardigrupp 15 Dmitriev, Peeter 1950 Tartu maakond
Eliit Donzallaz, Nicole 1981 Šveits
Stardigrupp 15 Dorronsoro Odriozola, Jose Antonio 1956 Hispaania
Stardigrupp 5 Drake, Roberts 1956 Läti 5A-Valka / LV
Stardigrupp 15 Drenkhan, Tarvi 2000 Valga maakond
Stardigrupp 6 Drew, Murray 1962 Kanada
Stardigrupp 13 Driveklepp, Johannes 1957 Norra
Stardigrupp 10 Drobet, Asko 1977 Harju maakond
Stardigrupp 14 Drozdz, Witold 1974 Poola
Stardigrupp 2 Dudarev, Andrei 1966 Ida-Viru maakond
Stardigrupp 10 Dzenis, Juris 1980 Läti
Stardigrupp 15 Döring, Reinhard 1967 Saksamaa Schulz Sportreisen
Stardigrupp 7 Edela, Tõnis 1998 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Edovald, Meelis 1967 Pärnu maakond
Stardigrupp 10 Eensaar, Avo 1947 Tartu maakond
Stardigrupp 3 Eensaar, Rain 1974 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Stardigrupp 1 Eensaar, Silver 1978 Harju maakond Korp! Sakala
Stardigrupp 13 Eensalu, Agris 1979 Harju maakond SK Pleki Pande
Stardigrupp 11 Eensalu, Anders 1981 Harju maakond SK Pleki Pande
Stardigrupp 11 Eerik, Heli 1972 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 6 Eerik, Tarmo 1982 Harju maakond
Stardigrupp 15 Eerola, Aleksi 1984 Soome
Stardigrupp 6 Eesmäe, Ahto 1973 Harju maakond SK Metsasõbrad
Stardigrupp 8 Efimov, Anatoly 1945 Venemaa Narva SK Firn
Stardigrupp 4 Egorov, Pavel 1988 Venemaa
Stardigrupp 7 Egorov, Vyacheslav 1949 Venemaa
Stardigrupp 9 Eha, Margus 1982 Harju maakond
Stardigrupp 4 Ehandi, Alar 1974 Harju maakond Suusahullud
Stardigrupp 10 Ehatamm, Anti 1954 Harju maakond
Stardigrupp 5 Eicher, Thomas 1966 Šveits Sandoz Concept
Stardigrupp 12 Einaste, Taavi 1980 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Stardigrupp 10 Einberg, Peeter 1959 Harju maakond
Stardigrupp 6 Einland, Vello 1958 Harju maakond
Stardigrupp 5 Einpalu, Mart 1973 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Stardigrupp 7 Elings, Margus 1979 Tartu maakond
Stardigrupp 8 Elismäe, Tõnu 1969 Harju maakond
Stardigrupp 3 Eljand, Kristjan 1987 Valga maakond
Stardigrupp 3 Ellamik, Väino 1971 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Ellen, Jüri 1970 Harju maakond
Stardigrupp 7 Eller, Rain 1977 Harju maakond Swedbank AS
Stardigrupp 12 Ellervee, Martin 1977 Harju maakond SK CFC
Stardigrupp 9 Elling, Tõnis 1972 Harju maakond
Stardigrupp 15 Elmers, Jaanus 1975 Harju maakond
Stardigrupp 15 Elo, Armas 1970 Harju maakond Suusahullud
5040 Elvet, Malle 1948 Tartu maakond
Stardigrupp 11 Elvet, Rait 1984 Valga maakond
Stardigrupp 11 Elvsaas, Berit 1959 Norra Motus
Stardigrupp 12 Endrikson, Kaspar 1986 Harju maakond Korp! Rotalia
Stardigrupp 8 Engström, Ann-Louise 1966 Soome
Stardigrupp 8 Ennuste, Madis 1972 Harju maakond
Stardigrupp 7 Enok, Marek 1981 Harju maakond
Stardigrupp 8 Enok, Teet 1974 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
Stardigrupp 10 Eomois, Veiko 1983 Võru maakond Eesti Tõukerattaliit
Stardigrupp 3 Epner, Indrek 1972 Harju maakond Vanamõisa Suusaklubi
Stardigrupp 8 Epners, Kristaps 1976 Läti
Stardigrupp 9 Ereline, Ahto 1973 Valga maakond
Stardigrupp 10 Erik, Risto 1981 Harju maakond Sportlove
Stardigrupp 11 Eriksson, Ellen 1991 Rootsi Skuttunge SK
Stardigrupp 14 Eriksson, Josefin 1986 Rootsi Skuttunge SK
Stardigrupp 10 Eriksson, Mats 1960 Rootsi Skuttunge SK
Stardigrupp 10 Eriksson, Oscar 1989 Rootsi Skuttunge SK
Eliit Eriksson, Robin 1992 Soome
Stardigrupp 6 Erissaar, Tõnis 1988 Pärnu maakond
Stardigrupp 6 Erlemann, Jaanus 1971 Harju maakond
Stardigrupp 11 Ermann, Rait 1980 Harju maakond
5109 Ernits, Ardu 1960 Jõgeva maakond
Stardigrupp 10 Ernits, Neeme 1963 Valga maakond
Stardigrupp 9 Ernits, Priit 1973 Tartu maakond
Stardigrupp 10 Ernits, Rando 1997 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Ernits, Tõnu 1974 Võru maakond
Stardigrupp 9 Ers, Aksel 1966 Ida-Viru maakond Narva Elektrijaamade SK
Stardigrupp 6 Esinurm, Jürgen 1982 Harju maakond
Stardigrupp 9 Esmann, Mathias 1987 Taani
Stardigrupp 13 Esta, Tammo 1974 Hiiu maakond
Stardigrupp 13 Esta, Tanel 1977 Hiiu maakond
5147 Estorn, Lilian 1955 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
Stardigrupp 2 Etverk, Erkki 1971 Lääne-viru maakond SK Metsasõbrad
Stardigrupp 7 Etverk, Jüri 1977 Harju maakond
Stardigrupp 11 Etverk, Merike 1971 Lääne-viru maakond SK Metsasõbrad
Stardigrupp 6 Evert, Lauri 1978 Harju maakond Team TT
Stardigrupp 10 Ezhunova, Svetlana 1987 Venemaa
5022 Fahrutdinov, Haidar 1937 Tartu maakond
Stardigrupp 10 Faja, Petr 1977 Tšehhi Vabariik
Stardigrupp 15 Falciola, Jean-Claude 1943 Šveits Sandoz Concept
Stardigrupp 15 Famulla, Eva 1991 Saksamaa Skiläufer Uni Magdeburg
Stardigrupp 12 Farbu, Bjoerg Aashild 1943 Norra
Stardigrupp 13 Farbu, Leif 1942 Norra
Stardigrupp 15 Faridonov, Anas 1975 Venemaa
Eliit Fediunin, Yury 1968 Venemaa
Stardigrupp 8 Fedorov, Evgeny 1965 Venemaa LIDER Kingisepp
Stardigrupp 11 Fedosejev, Evgeni 1947 Pärnu maakond
Stardigrupp 5 Fedotenkov, Alexander 1959 Venemaa
5110 Filatenko, Mati 1965 Tartu maakond
Stardigrupp 10 Fimberg, Teet 1970 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Stardigrupp 8 Fink, Birgit 1965 Ameerika Ühendriigid Loppet Nordic Racing
Stardigrupp 11 Finotti, Angelo 1957 Itaalia Sci Club O.S.A.
Stardigrupp 8 Fiskars, Mikaela 1993 Soome
Stardigrupp 9 Fiskars, Stefan 1971 Soome
Stardigrupp 3 Fjodorov, Ain 1972 Valga maakond
Stardigrupp 1 Flavyanov, Igor 1970 Venemaa Narva SK Firn
Stardigrupp 8 Fontanive, Claudio 1972 Itaalia
Stardigrupp 7 Fontanive, Riccardo 1967 Itaalia Sci Nordico Sportful
Stardigrupp 6 Forzatti, Carlo 1942 Itaalia
Stardigrupp 7 Franke, Erik 1987 Saksamaa Skiläufer Uni Magdeburg
Stardigrupp 6 Fransman, Bo-Christian 1947 Soome
Stardigrupp 10 Franz, Birgit 1962 Saksamaa
Stardigrupp 7 Freiberg, Sven 1975 Harju maakond
Stardigrupp 6 Freystein, Reimund 1958 Saksamaa Schulz Sportreisen
Stardigrupp 11 Fridolin, Ivo 1971 Harju maakond
Stardigrupp 15 Frolov, German 1986 Venemaa Pskov Ski Team
Stardigrupp 9 Fäh, Niklaus 1955 Šveits
Stardigrupp 15 Gaasbakk, Svein 1968 Norra
Stardigrupp 10 Gabenov, Stanislav 1987 Venemaa
Stardigrupp 1 Gabrielli, Roberto 1973 Itaalia U.S.STELLA Alpina Carano
Stardigrupp 15 Gajevskis, Vjaceslavs 1967 Läti
Stardigrupp 10 Garipov, Feliks 1946 Harju maakond
Stardigrupp 6 Gatti, Gabriele 1966 Itaalia U.S.STELLA Alpina Carano
Stardigrupp 15 Gavrik, Sergey 1971 Venemaa
Stardigrupp 8 Gavrilin, Sergei 1968 Ida-Viru maakond Narva SK Firn
Stardigrupp 8 Gedusevs, Gunars 1963 Läti
Stardigrupp 10 Genrihov, Diana 1968 Valga maakond Swedbank AS
Stardigrupp 15 Gerasimova, Iuliia 1992 Venemaa KINEF Kirishi
Stardigrupp 13 Gerecke, Gunther 1955 Saksamaa Schulz Sportreisen
Stardigrupp 15 Ghilardi, Eugenia 1957 Šveits Sandoz Concept
Stardigrupp 6 Gianmoena, Luciano 1957 Itaalia
Stardigrupp 10 Giger-Fäh, Ramona 1970 Šveits
Stardigrupp 1 Giovanelli, Luca 1987 Itaalia U.S.STELLA Alpina Carano
Stardigrupp 15 Gluhov, Jevgenij 1965 Läti
Stardigrupp 4 Gnad, Tomas 1958 Tšehhi Vabariik
Stardigrupp 9 Goldsmith, Greg 1983 Ameerika Ühendriigid
Stardigrupp 10 Golinski, Janusz 1953 Poola
Stardigrupp 16 Goncharov, Boris 1952 Venemaa
Stardigrupp 9 Gontmacher, Siim 1978 Harju maakond
Stardigrupp 6 Gorev, Kirill 1963 Venemaa
Stardigrupp 6 Gornischeff, Artur 1984 Harju maakond
Stardigrupp 9 Gots, Vladimir 1946 Venemaa
Stardigrupp 8 Graf, Walter 1949 Šveits Sandoz Concept
Stardigrupp 8 Grappein, Alfredo 1950 Itaalia
Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
Stardigrupp 6 Greenbaum, Toomas 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 6 Grende, Ants 1969 Läti
Stardigrupp 15 Grigorjev, Peeter 1968 Tartu maakond
Stardigrupp 8 Grihin, Aigar 1967 Võru maakond
Stardigrupp 6 Gromov, Mikhail 1984 Venemaa
Stardigrupp 1 Gros, Ales 1971 Sloveenia
Stardigrupp 15 Gross, Lilli 1980 Harju maakond
Stardigrupp 15 Gross, Priit 1987 Harju maakond Swedbank AS
Stardigrupp 6 Gross, Tõnis 1974 Põlva maakond
Stardigrupp 2 Grünberg, Priit 1977 Harju maakond Porter Racing
Stardigrupp 7 Grünvald, Olavi 1967 Harju maakond
Eliit Guigonnet, Loic 1992 Prantsusmaa Haute Savoie Nordic Team
Stardigrupp 7 Gundersen, Bjorn 1961 Norra
Stardigrupp 11 Gunnarsson, John 1968 Rootsi Skuttunge SK
Stardigrupp 11 Gurkin, Viktor 1977 Harju maakond
Stardigrupp 15 Gurov, Dmitriy 1961 Venemaa
Stardigrupp 14 Gustafsson, Kerstin 1956 Rootsi
Stardigrupp 5 Gustavsen, Knut Eirik 1968 Norra
Stardigrupp 10 Gutmann, Grete 1988 Harju maakond Team Innopolis
Stardigrupp 4 Guzhkov, Mikhail 1972 Venemaa
Stardigrupp 8 Gönner, Ekehard 1958 Saksamaa Sandoz Concept
Stardigrupp 10 Göring, Rüdiger 1959 Saksamaa
Stardigrupp 8 Haandi, Kaarli 1986 Saare maakond
Stardigrupp 10 Haantio, Anne 1963 Soome
Stardigrupp 11 Haapalahti, Ake 1949 Rootsi
Stardigrupp 8 Haas, Marco 1969 Harju maakond
Stardigrupp 4 Haav, Viljar 1975 Harju maakond
Stardigrupp 5 Haava, Henno 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Stardigrupp 12 Haavel, Silvia Johanna 1994 Harju maakond #7AM
Stardigrupp 3 Hafner, Thomas 1966 Šveits Sandoz Concept
Stardigrupp 7 Hafskjold, Lene Hanche 1970 Norra
Stardigrupp 14 Hagman, Petri 1964 Soome TUL Järvi-Suomi
Stardigrupp 6 Haikara, Jako 1966 Saare maakond KL Saaremaa Malev
Stardigrupp 11 Hain, Toomas 1968 Valga maakond
Stardigrupp 5 Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Stardigrupp 15 Hajek, Tomas 1975 Tšehhi Vabariik
Stardigrupp 5 Hakanen, Jarkko 1970 Soome
Stardigrupp 12 Hakkaja, Kristi 1979 Harju maakond
Stardigrupp 15 Hakkarainen, Tuomas 1978 Soome
Stardigrupp 15 Halama, Jakub 1979 Tšehhi Vabariik
Stardigrupp 8 Haldre, Henri 1978 Harju maakond SEB Pank AS
Stardigrupp 12 Haldre, Kadri 1980 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Stardigrupp 7 Haljak, Antti 1978 Harju maakond
Stardigrupp 12 Haljas, Raimond 1954 Tartu maakond
Stardigrupp 5 Haljaste, Härmo 1973 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Haljaste, Kardo 1983 Jõgeva maakond
Stardigrupp 10 Haller, Toomas 1974 Tartu maakond
Stardigrupp 11 Hallik, Urmas 1978 Pärnu maakond
Stardigrupp 7 Hallika, Urmas 1973 Harju maakond SK Metsasõbrad
Stardigrupp 8 Hallimäe, Rain 1957 Harju maakond
Stardigrupp 8 Halmetoja, Timo 1955 Soome
Stardigrupp 11 Hamer, Priit 1971 Harju maakond
Stardigrupp 7 Hang, Asse 1970 Harju maakond
Stardigrupp 11 Hang, Katrin 1971 Harju maakond
Stardigrupp 8 Hanikat, Kaido 1967 Harju maakond Conviso
Stardigrupp 8 Hannes, Kollist 1970 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 15 Hanni, Margus 1997 Viljandi maakond
Stardigrupp 7 Hanni, Rene 1982 Harju maakond Columbus Eesti AS
5007 Hanni, Tarmo 1951 Harju maakond EWK
Stardigrupp 12 Hansen, Kalle 1958 Tartu maakond
Stardigrupp 4 Hansen-Tangen, Paal 1957 Norra
Stardigrupp 4 Hanski, Dmitry 1984 Venemaa
Stardigrupp 6 Hanso, Indrek 1966 Harju maakond
Stardigrupp 9 Hansov, Hanno 1983 Harju maakond
Stardigrupp 7 Harak, Jaan 1954 Hiiu maakond
Stardigrupp 15 Hatvala, Veli-Matti 1984 Soome
Stardigrupp 7 Haug, Priit 1985 Harju maakond Ehitus5ECO OÜ
Stardigrupp 8 Haugen, Morten 1959 Norra
Stardigrupp 5 Havel, Lubos 1965 Tšehhi Vabariik
Stardigrupp 15 Havel, Michal 1990 Tšehhi Vabariik
Stardigrupp 15 Hedin, Olof 1967 Rootsi
Stardigrupp 11 Heimola, Mikko 1973 Soome
Stardigrupp 4 Hein, Lauri 1977 Harju maakond
5082 Hein, Urmas 1962 Tartu maakond SAK Tartu
Stardigrupp 10 Heinloo, Peep 1965 Valga maakond
Stardigrupp 2 Heinmann, Kristo 1989 Tartu maakond OK Ilves
Stardigrupp 4 Heinola, Ivar 1977 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Heinsar, Hardi 1972 Valga maakond
Stardigrupp 3 Heinsoo, Andrus 1967 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Stardigrupp 7 Heinsoo, Karl Erik 1998 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Stardigrupp 8 Heiskanen, Tapio 1956 Soome
Stardigrupp 15 Heiter, Joonas 1988 Harju maakond Elisa
Stardigrupp 10 Heldna, Eerik 1977 Harju maakond KL Toompea malevkond
Stardigrupp 11 Helgand, Kalmer 1967 Harju maakond
Stardigrupp 1 Helgand, Marko 1971 Põlva maakond
Stardigrupp 9 Helin, Anders 1959 Rootsi
Stardigrupp 12 Helminen, Heikki 1950 Soome
Stardigrupp 7 Helmja, Kati 1980 Harju maakond Suusahullud
Stardigrupp 12 Helmja, Märt 1975 Harju maakond
Stardigrupp 15 Hendrikson, Ants 1967 Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
Stardigrupp 3 Hendrikson, Tõnu 1973 Võru maakond Telia SK
Stardigrupp 11 Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Stardigrupp 11 Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Stardigrupp 15 Herbig, Jeannine 1985 Saksamaa
Stardigrupp 6 Herman, Jörgen 1977 Harju maakond
Stardigrupp 7 Hermat, Kaido 1988 Harju maakond A2K Spordiklubi
Stardigrupp 8 Hermet, Jarno 1972 Tartu maakond
Stardigrupp 7 Hermlin, Timo 1981 Tartu maakond
Stardigrupp 15 Herodes, Kristiina 1975 Järva maakond
Stardigrupp 8 Herranen, Pasi 1965 Soome
Stardigrupp 15 Herten, Lena 1957 Soome
Stardigrupp 7 Hietanen, Eljas 1952 Soome
Stardigrupp 6 Hiiekivi, Urmet 1968 Harju maakond Agro93
Stardigrupp 6 Hiiesalu, Taago 1977 Võru maakond SEB Pank AS
Stardigrupp 10 Hiltunen, Jari 1960 Soome
Stardigrupp 6 Himma, Evelyn 1972 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Stardigrupp 10 Himma, Maire 1965 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Stardigrupp 15 Hinrikus, Kristina 1970 Harju maakond
Stardigrupp 11 Hint, Heiki 1972 Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
Stardigrupp 9 Hion, Tiit 1962 Harju maakond
Stardigrupp 10 Hirve, Raine 1987 Harju maakond
Stardigrupp 13 Hjälte, Stefan 1959 Rootsi
Stardigrupp 4 Holdahl, Ethan 1993 Ameerika Ühendriigid
Stardigrupp 6 Holm, Goran 1967 Soome
Stardigrupp 9 Holmström, Harry 1960 Soome
Stardigrupp 13 Hoop, Olav 1984 Põlva maakond
Stardigrupp 15 Hordo, Kaarel 1991 Järva maakond
Stardigrupp 8 Hordo, Kaspar 1996 Järva maakond
Stardigrupp 10 Hordo, Rein 1968 Järva maakond
Stardigrupp 2 Horma, Toomas 1992 Põlva maakond Tartu Suusaklubi
Stardigrupp 15 Horn, Alar 1980 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Hoshka, Siarhei 1962 Valgevene
Stardigrupp 6 Hoshka, Siarhei 1962 Valgevene
Stardigrupp 11 Hugo-Bader, Jacek 1957 Poola
Stardigrupp 6 Hummal, Erkki 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 15 Hunt, Egon 1976 Valga maakond
5111 Hunt, Kalev 1951 Pärnu maakond
Stardigrupp 11 Hurt, Sille 1973 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 1 Hussar, Aimar 1981 Võru maakond Areal Team
Stardigrupp 1 Hussar, Kaidar 1971 Harju maakond Areal Team
Stardigrupp 4 Hussar, Marek 1979 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Stardigrupp 7 Hytönen, Outi 1988 Harju maakond
Stardigrupp 8 Häggman, Boris 1949 Soome
Stardigrupp 7 Häggman, Kurt 1952 Soome
Stardigrupp 5 Häkkinen, Jouni 1964 Soome
Eliit Häkkinen, Jussi 1973 Soome
Stardigrupp 3 Hämäläinen, Juha 1955 Soome
Stardigrupp 9 Hämäläinen, Pertti 1959 Soome
Stardigrupp 11 Hänni, Uku 1943 Tartu maakond Rahandusministeerium
Stardigrupp 13 Hänninen, Ari 1955 Soome
Stardigrupp 9 Härm, Eve 1982 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Stardigrupp 9 Härm, Leo 1947 Viljandi maakond
Stardigrupp 9 Härm, Margus 1981 Järva maakond Graanul Invest AS
Stardigrupp 6 Härms, Ivo 1954 Harju maakond Trismile
Stardigrupp 6 Härmson, Toomas 1970 Tartu maakond
Stardigrupp 10 Hääl, Kaarel 1987 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Hõbemägi, Veikko 1979 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Stardigrupp 11 Hõimoja, Hardi 1975 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 8 Hõlpus, Mihkel 1998 Tartu maakond
Stardigrupp 7 Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Högman, Stefan 1968 Rootsi
Stardigrupp 7 Hütt, Kristo 1980 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Stardigrupp 5 Hüvonen, Dan 1977 Harju maakond
Stardigrupp 15 Iakushin, Iurii 1957 Venemaa CWS DMITROV
Stardigrupp 4 Idarand, Priit 1963 Harju maakond
Stardigrupp 8 Ignatjev, Rain 1971 Hiiu maakond Eesti Sportlane
Stardigrupp 2 Ikola, Juhani 1980 Soome Järva-Jaani RSK
Stardigrupp 15 Ilja, Rein 1967 Harju maakond Telia SK
Stardigrupp 1 Illaru, Tõnu 1971 Järva maakond Tagahoovi Pingutus
Stardigrupp 9 Illing, Sven 1979 Tartu maakond
Stardigrupp 12 Ilm, Ivo 1989 Jõgeva maakond
Stardigrupp 7 Ilmet, Elor 1960 Järva maakond SK Metsasõbrad
Stardigrupp 6 Ilola, Noora 1984 Soome
Stardigrupp 11 Ilumäe, Andre 1982 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Stardigrupp 12 Ilumäe, Lii 1961 Rapla maakond
Stardigrupp 10 Ilumäe, Urmas 1960 Rapla maakond
Stardigrupp 8 Ilves, Elin 1965 Tartu maakond
Stardigrupp 12 Ilves, Krista 1967 Harju maakond
5066 Ilves, Mart 1957 Valga maakond
Stardigrupp 8 Ilves, Mati 1962 Pärnu maakond
Stardigrupp 5 Ilves, Urmet 1975 Võru maakond
Stardigrupp 16 Immonen, Hannu 1947 Soome
Stardigrupp 5 Immonen, Satu 1970 Soome
Stardigrupp 10 Indriko, Ivo 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Stardigrupp 13 Ingerainen, Raido 1976 Harju maakond Vanamõisa Suusaklubi
Stardigrupp 6 Inglin, Hubert 1964 Šveits
5113 Inno, Ain 1964 Lääne-Viru maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Stardigrupp 6 Inno, Ermo 1977 Harju maakond Telia SK
Stardigrupp 6 Inno, Kadi 1963 Lääne-Viru maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Stardigrupp 8 Inno, Mihkel 1966 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 7 Isakov, Viktor 1955 Venemaa Pskov Ski Team
Stardigrupp 15 Isup, Taavi 1976 Tartu maakond Salvest AS
Stardigrupp 15 Ivanov, Aleksei 1976 Venemaa
Stardigrupp 1 Ivanov, Alexandr 1965 Venemaa
Stardigrupp 2 Ivanov, Anatolii 1954 Venemaa
Ivanov, Randy 1988 Tartu maakond
Eliit Ivanov, Sergey 1979 Venemaa
Stardigrupp 15 Ivanov, Yury 1970 Venemaa TRIKO.CLUB
Stardigrupp 7 Ivanova, Marina 1987 Venemaa
Stardigrupp 10 Jaadla, Heigo 1979 Harju maakond Saarefood
Stardigrupp 3 Jaagant, Priit 1972 Valga maakond
5114 Jaagus, Jaak 1956 Tartu maakond
Stardigrupp 11 Jaagus, Triin 1988 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Jaaksoo, Rain 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Stardigrupp 15 Jaaku, Jarmo 1991 Lääne maakond
Stardigrupp 7 Jaaku, Mati 1962 Lääne maakond
Stardigrupp 6 Jaama, Sander 1987 Harju maakond
Stardigrupp 11 Jaanimägi, Argo 1967 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 7 Jaanson, Alar 1984 Tartu maakond
5115 Jaanus, Andres 1963 Harju maakond EWK
Stardigrupp 7 Jaanus, Lauri 1991 Harju maakond
Stardigrupp 4 Jaaska, Allan-Peeter 1970 Harju maakond Vanamõisa Suusaklubi
Stardigrupp 3 Jaaska, Timo 1981 Tartu maakond SK Serviti
Stardigrupp 15 Jaehnichen, Bjoern 1976 Rootsi
Stardigrupp 7 Jaeski, Eve 1974 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
Stardigrupp 14 Jafs, Bengt 1950 Soome
5083 Jagomägi, Teet 1969 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Stardigrupp 15 Jagomägi, Vootele 1996 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Stardigrupp 15 Jahilo, Valdo 1972 Harju maakond
Stardigrupp 6 Jair, Ergo 1975 Harju maakond SK Jooksupartner
Stardigrupp 5 Jakobsen, Geir 1965 Norra
Stardigrupp 5 Jakobsen, Svein Ove 1959 Norra
Stardigrupp 12 Jakobsen, Trine 1970 Norra
Stardigrupp 11 Jakobson, Margo 1982 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Jakobson, Mikk 1989 Tartu maakond
5084 Jakovlev, Gennadi 1953 Ida-Viru maakond Narva SK Firn
Stardigrupp 8 Jakovleva, Olga 1958 Ida-Viru maakond Narva SK Firn
5116 Jalasto, Kaupo 1958 Harju maakond
Stardigrupp 8 Jalasto, Peeter 1986 Harju maakond
Stardigrupp 6 Jallai, Janeli 1981 Valga maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 11 Jallai, Marek 1973 Rapla maakond
Stardigrupp 15 Jamieson, Bruce 1952 Ameerika Ühendriigid
Stardigrupp 6 Janata, Milan 1956 Tšehhi Vabariik
Stardigrupp 6 Jansen, Veiko 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 15 Jansons, Andris 1961 Läti
Stardigrupp 7 Jansson, Bo 1944 Soome
Stardigrupp 6 Janusauskas, Algimantas 1974 Leedu
Stardigrupp 5 Jasiunas, Andrius 1979 Leedu
Stardigrupp 8 Jassik, Marek 1973 Harju maakond
Stardigrupp 8 Jeeger, Elar 1987 Valga maakond
Stardigrupp 10 Jenssen, Knut Albert 1950 Norra
Stardigrupp 13 Joa, Vilik 1965 Harju maakond
Stardigrupp 13 Joala, Mikk 1983 Harju maakond
2500 Johannson, Roald 1979 Harju maakond
Stardigrupp 3 Johanson, Jaanus 1973 Viljandi maakond
Stardigrupp 9 Johanson, Marko 1988 Harju maakond Klubi Püha Loomaaed
Stardigrupp 8 Johanson, Tarmo 1971 Viljandi maakond
Stardigrupp 11 Johansson, Bengt 1962 Rootsi
Stardigrupp 10 Johansson, Hans Ingmar 1954 Rootsi
Stardigrupp 8 Jokinen, Eero 1965 Soome
Stardigrupp 13 Jokinen, Ilkka 1976 Soome
Stardigrupp 4 Jool, Illart 1966 Ida-Viru maakond
Stardigrupp 1 Jool, Urmas 1964 Harju maakond
Stardigrupp 3 Joona, Janar 1982 Harju maakond
Stardigrupp 8 Joonas, Inge 1971 Võru maakond SEB Pank AS
Stardigrupp 5 Joonas, Juho 1969 Võru maakond Haanja Rattaklubi
Stardigrupp 7 Joonsalu, Madis 1984 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 7 Joos, Enrico 1968 Šveits Sandoz Concept
Stardigrupp 4 Jost, Rainer 1973 Šveits
Stardigrupp 9 Jugaste, Artur 1984 Harju maakond
Stardigrupp 7 Jugaste, Mihkel 1987 Harju maakond #7AM
Stardigrupp 5 Juhandi, Aivar 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 5 Juhanson, Ain-Alar 1976 Tartu maakond Trismile
Stardigrupp 6 Juhkov, Janno 1973 Pärnu maakond
Stardigrupp 7 Juht, Joel 1981 Harju maakond Team TT
Stardigrupp 14 Juksar, Martin 1972 Harju maakond
5148 Julge, Kaljo 1957 Tartu maakond
Stardigrupp 4 Jullinen, Braian 1999 Järva maakond Järva-Jaani RSK
Stardigrupp 5 Jullinen, Tarmo 1981 Järva maakond Järva-Jaani RSK
Stardigrupp 14 Jungo, Markus 1950 Šveits
Stardigrupp 15 Junolainen, Markko 1982 Harju maakond
Stardigrupp 6 Jurlov, Sergei 1967 Ida-Viru maakond
Stardigrupp 6 Juronen, Pertti 1983 Valga maakond Hawaii Express
Stardigrupp 6 Jurs, Hassar 1972 Tartu maakond
Stardigrupp 5 Just, Alar 1969 Harju maakond Team TT
Stardigrupp 15 Juudas, Karl 1993 Harju maakond
Stardigrupp 7 Juudas, Üllar 1965 Harju maakond
Stardigrupp 8 Juul, Bjarne 1981 Taani
Stardigrupp 6 Juurak, Katrin 1982 Soome Suusahullud
Stardigrupp 8 Juurik, Viiu 1978 Pärnu maakond Keremeister
Stardigrupp 6 Juurikas, Veiko 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Eliit Juursalu, Andres 1982 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 9 Juva, Timo 1969 Soome
Stardigrupp 8 Jylhä, Kari 1953 Soome Silvini Madshus Team
Stardigrupp 7 Jäe, Urmas 1962 Saare maakond Pöide Spordiselts
Stardigrupp 15 Jähnichen, Gunnar 1969 Rootsi
Stardigrupp 9 Jänes, Rivo 1982 Rapla maakond
Stardigrupp 9 Jänes, Tarmo 1984 Tartu maakond
Stardigrupp 8 Jänese, Jarek 1968 Harju maakond
Stardigrupp 10 Jänese, Jürgen 1990 Harju maakond
Stardigrupp 7 Jänese, Maria 1987 Harju maakond SK Jooksupartner
Stardigrupp 8 Jäntti, Timo 1952 Soome
Stardigrupp 10 Järv, Martti 1985 Harju maakond
Stardigrupp 7 Järv, Tõnu 1967 Pärnu maakond
Stardigrupp 8 Järvalt, Renna 1977 Harju maakond
Stardigrupp 1 Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Stardigrupp 14 Järve, Einar 1967 Harju maakond
Stardigrupp 15 Järve, Guldar 1966 Viljandi maakond
Stardigrupp 12 Järve, Marina 1967 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 10 Järvelaid, Aare 1969 Harju maakond
Stardigrupp 3 Järveoja, Mihkel 1986 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Stardigrupp 8 Järveoja, Toomas 1961 Tartu maakond
Stardigrupp 8 Järveots, Tõnu 1974 Tartu maakond
5023 Järvet, Arvo 1948 Tartu maakond OK Ilves
Stardigrupp 12 Järvet, Heiti 1979 Tartu maakond Agrovarustus OÜ
Stardigrupp 6 Järvinen, Mika 1968 Soome
Stardigrupp 10 Jõeleht, Argo 1971 Tartu maakond
Stardigrupp 7 Jõeleht, Urmas 1964 Harju maakond Elisa
Stardigrupp 10 Jõeloo, Anneli 1975 Tartu maakond
Stardigrupp 1 Jõepera, Assar 1975 Harju maakond
Stardigrupp 4 Jõesaar, Enn 1968 Tartu maakond OK Ilves
Stardigrupp 10 Jõeste, Tarvo 1970 Harju maakond
Stardigrupp 2 Jõgeva, Toomas 1967 Harju maakond
Stardigrupp 12 Jõgi, Agur 1971 Harju maakond
Stardigrupp 15 Jõgi, Martin 1984 Tartu maakond
Stardigrupp 13 Jõgi, Tarvo 1987 Pärnu maakond
Stardigrupp 8 Jõgis, Jaanus 1976 Harju maakond Saku Õlletehase SK
Stardigrupp 10 Jõul, Jüri 1971 Tartu maakond Trismile
Stardigrupp 9 Jõõger, Kulvo 1976 Harju maakond Harju Elekter AS
Stardigrupp 12 Jörgensen, Sören Rhiger 1970 Lääne-viru maakond Jeld-Wen Eesti AS
Stardigrupp 15 Jürgens, Silver 1984 Harju maakond ABB AS
Stardigrupp 10 Jürgens, Toomas 1964 Tartu maakond
Stardigrupp 11 Jürgenson, Erkki 1978 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Jürgenson, Richard 1969 Harju maakond
Stardigrupp 9 Jüriado, Tiiu 1978 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 9 Jürimäe, Aili 1969 Pärnu maakond
Stardigrupp 10 Jürimäe, Toomas 1956 Tartu maakond
Stardigrupp 3 Jürisaar, Meelis 1971 Harju maakond
Stardigrupp 5 Jüriöö, Priit 1975 Harju maakond #7AM
Stardigrupp 12 Jürlau, Noel 1981 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Stardigrupp 9 Jürmann, Kevo 1981 Tartu maakond
Stardigrupp 7 Jürviste, Ülar 1978 Saare maakond KL Saaremaa Malev
Stardigrupp 5 Kaabel, Kaido 1967 Harju maakond
Stardigrupp 4 Kaar, Alar 1979 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
Stardigrupp 7 Kaare, Ain 1964 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 10 Kaarepere, Girt 1981 Jõgeva maakond
Stardigrupp 8 Kaareste, Diana 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Stardigrupp 4 Kaaret, Enn 1966 Harju maakond
Stardigrupp 9 Kaarli, Kaido 1979 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Stardigrupp 15 Kaarma, Henri 1974 Harju maakond Danske Bank
Stardigrupp 6 Kaarna, Ilmar 1978 Tartu maakond Salvest AS
Stardigrupp 12 Kaasik, Avo 1974 Harju maakond
Stardigrupp 12 Kaasik, Guido 1966 Rapla maakond Telia SK
Stardigrupp 7 Kaasik, Hanna-Brita 1999 Jõgeva maakond
Stardigrupp 11 Kaasik, Indrek 1981 Lääne maakond
Stardigrupp 12 Kaasik, Indrek 1972 Harju maakond
Stardigrupp 12 Kaasik, Kennet 1995 Harju maakond
Stardigrupp 1 Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond
Stardigrupp 8 Kaasik, Markus 1999 Jõgeva maakond
Stardigrupp 2 Kaasik, Ragnar 1975 Harju maakond Nordecon Betoon
Stardigrupp 11 Kaasik, Signe 1972 Tartu maakond
5149 Kaasik, Tiiu 1949 Tartu maakond
Stardigrupp 7 Kaasik, Tõnis 1992 Rapla maakond Tallinna Ülikool
Stardigrupp 4 Kaasla, Kaspar 1994 Võru maakond Sportland
Stardigrupp 7 Kaaver, Siiri 1964 Tartu maakond
Stardigrupp 14 Kabanen, Kalmer 1975 Lääne-viru maakond Jeld-Wen Eesti AS
Stardigrupp 9 Kabel, Mihkel 1984 Harju maakond
Stardigrupp 6 Kabonen, Tiit 1960 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 8 Kabral, Iljar 1975 Valga maakond Telia SK
Stardigrupp 15 Kadajane, Arko 1981 Harju maakond Eesti Sportlane
Stardigrupp 5 Kadak, Urmas 1967 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 15 Kadari, Liina 1981 Harju maakond
5042 Kadari, Ülo 1954 Põlva maakond
Stardigrupp 7 Kadyrov, Danis 1951 Venemaa
Stardigrupp 6 Kaegas, Margus 1970 Lääne-viru maakond
Stardigrupp 6 Kaeramaa, Gaido 1968 Tartu maakond
Stardigrupp 10 Kaevats, Argo 1978 Harju maakond
Stardigrupp 8 Kagge, Rasmus 1977 Harju maakond
Stardigrupp 11 Kahu, Maili 1972 Viljandi maakond
Stardigrupp 7 Kahu, Vahur 1970 Viljandi maakond
Stardigrupp 5 Kaik, Jaanus 1977 Harju maakond SEB Pank AS
Stardigrupp 11 Kaik, Kaido 1979 Harju maakond
Stardigrupp 15 Kaikumo, Pekka 1946 Soome
Stardigrupp 6 Kainel, Taavi 1973 Harju maakond Swedbank AS
Stardigrupp 15 Kainu, Markus 1979 Soome
Stardigrupp 12 Kairo, Toomas 1977 Harju maakond Telia SK
Eliit Kaiv, Taavi 1989 Järva maakond Nordecon Betoon
Stardigrupp 11 Kaivo, Elo Liina 1981 Harju maakond
5150 Kaivo, Tiit 1948 Harju maakond
Stardigrupp 11 Kajak, Imre 1980 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Eliit Kajari, Priit 1968 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 8 Kaju, Andres 1983 Viljandi maakond
Stardigrupp 6 Kaju, Egert 1985 Harju maakond Saue Spordiklubi
Stardigrupp 15 Kaju, Johannes 1961 Saare maakond
Stardigrupp 5 Kaju, John 1991 Saare maakond
Stardigrupp 9 Kakko, Mairolt 1968 Harju maakond
Stardigrupp 15 Kal, Andres 1969 Harju maakond AS Norma
Stardigrupp 10 Kala, Jaanus 1974 Võru maakond
Stardigrupp 1 Kala, Kaspar 1993 Võru maakond Võru Suusaklubi
Stardigrupp 11 Kala, Steve 1958 Soome
Kalamees, Mikk 1993 Harju maakond
Stardigrupp 9 Kalamees, Raivo 1961 Ida-viru maakond Telia SK
Stardigrupp 3 Kalamees, Targo 1972 Harju maakond Team TT
Stardigrupp 9 Kalbus, Hugo 1963 Põlva maakond Põlva Matkaklubi
Stardigrupp 5 Kalda, Kalev 1989 Võru maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 12 Kalda, Meelis 1975 Hiiu maakond AS G4S Eesti
Stardigrupp 12 Kalda, Rain 1981 Harju maakond Elisa
Stardigrupp 3 Kaldaru, Kurmet 1996 Võru maakond
Stardigrupp 15 Kaldma, Urmas 1969 Harju maakond Telia SK
Stardigrupp 12 Kaldmäe, Kalle 1978 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Kaldmäe, Kevin 1992 Võru maakond Graanul Invest AS
Stardigrupp 15 Kalind, Jarno 1975 Harju maakond KL Toompea malevkond
Stardigrupp 7 Kaljola, Tarmo 1977 Harju maakond
Stardigrupp 15 Kaljula, Helvin 1972 Rapla maakond
Stardigrupp 15 Kaljula, Ivo 1973 Viljandi maakond
Stardigrupp 8 Kaljumets, Kaupo 1987 Rapla maakond
Stardigrupp 7 Kaljumäe, Aile 1974 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 1 Kaljumäe, Aivo 1972 Harju maakond Elisa
Stardigrupp 11 Kaljurand, Ain 1964 Harju maakond
Stardigrupp 15 Kaljuvee, Diana 1978 Harju maakond SK Jooksupartner
Stardigrupp 3 Kaljuvee, Janno 1969 Harju maakond SK Jooksupartner
Stardigrupp 6 Kallak, Kaire 1971 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Kallakmaa, Teet 1965 Järva maakond Järva-Jaani RSK
Stardigrupp 7 Kallas, Aigar 1973 Harju maakond SK Metsasõbrad
Stardigrupp 1 Kallas, Kaarel 1982 Viljandi maakond
5067 Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
Stardigrupp 9 Kallas, Ringo 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Stardigrupp 9 Kallas, Tormi 1975 Saare maakond
Stardigrupp 9 Kallas, Uibo 1977 Saare maakond
Stardigrupp 5 Kallasmaa, Kalmer 1973 Harju maakond Saku Suusaklubi
Stardigrupp 11 Kallast, Siim 1973 Harju maakond
Stardigrupp 15 Kallaste, Kaljo 1980 Tartu maakond
Stardigrupp 10 Kallaste, Veigo 1974 Harju maakond
Stardigrupp 11 Kallau, Rahel 1966 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Kalle, Anti 1970 Harju maakond Sportland
Stardigrupp 7 Kalle, Rein 1975 Põlva maakond
Stardigrupp 11 Kalle, Triinu 1977 Harju maakond Sportland
1006 Kallemets, Mati 1947 Lääne maakond SK Sula
Stardigrupp 11 Kallikorm, Martti 1981 Viljandi maakond
Stardigrupp 15 Kallioinen, Arto 1978 Soome
Stardigrupp 4 Kallionsivu, Matti 1962 Soome
Stardigrupp 14 Kalm, Volli 1953 Tartu maakond
Stardigrupp 10 Kalma, Mikk 1990 Harju maakond
Stardigrupp 6 Kalmer, Andres 1973 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Stardigrupp 5 Kalmu, Kalvo 1973 Harju maakond Saku Suusaklubi
Stardigrupp 10 Kalmus, Henry 1984 Harju maakond
Stardigrupp 3 Kalmus, Martin 1984 Tartu maakond
Stardigrupp 15 Kalpus, Germo 1976 Pärnu maakond
Stardigrupp 5 Kals, Jaak 1977 Tartu maakond
Stardigrupp 8 Kals, Mart 1981 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Kalvet, Mati 1951 Tartu maakond
Stardigrupp 8 Kalvik, Lauri 1969 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Kalviste, Tarmo. 1970 Harju maakond
Stardigrupp 6 Kampus, Priit 1977 Harju maakond
Stardigrupp 8 Kanemägi, Juhan 1989 Saare maakond
5085 Kanep, Urmas 1954 Harju maakond
Stardigrupp 3 Kang, Udo 1967 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Kanger, Mari 1985 Harju maakond Suusahullud
Stardigrupp 12 Kangro, Paul 1950 Lääne maakond
Stardigrupp 12 Kangro, Uno 1967 Võru maakond
Stardigrupp 11 Kangur, Alari 1988 Tartu maakond
Stardigrupp 11 Kangur, Margus 1976 Tartu maakond
Stardigrupp 10 Kangur, Peeter 1971 Valga maakond
Stardigrupp 7 Kann, Jaanus 1981 Tartu maakond
Stardigrupp 12 Kanne, Tiit 1962 Järva maakond
Stardigrupp 3 Kannel, Alari 1966 Harju maakond
Stardigrupp 9 Kannel, Edit 1976 Harju maakond AS Norma
Stardigrupp 4 Kannel, Tanel 1973 Harju maakond AS Norma
Stardigrupp 11 Kannelmäe, Kaarle 1981 Harju maakond
Stardigrupp 11 Kannike, Arnold 1974 Harju maakond
Stardigrupp 9 Kannimäe, Ants 1964 Võru maakond
Stardigrupp 13 Kantsila, Minna 1974 Soome
Stardigrupp 6 Kapp, Tarvo 1970 Harju maakond Kükametsa Pritsuklubi
Stardigrupp 8 Kapp, Veiko 1997 Harju maakond Kükametsa Pritsuklubi
Stardigrupp 4 Kardashev, Yury 1965 Venemaa
Stardigrupp 15 Karelin, Sergei 1982 Harju maakond AS G4S Eesti
Stardigrupp 9 Karell, Leho 1986 Järva maakond
Stardigrupp 15 Kareno, Niko 1985 Soome
Stardigrupp 15 Karhinen, Timo 1970 Soome TUL Järvi-Suomi
Stardigrupp 6 Kari, Tarmo 1966 Harju maakond
Stardigrupp 15 Kariis, Tarmo 1967 Harju maakond
Stardigrupp 5 Karilaid, Ivo 1973 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Stardigrupp 14 Karindi, Ilvi 1970 Harju maakond
Stardigrupp 15 Karits, Peeter 1964 Harju maakond
Stardigrupp 11 Karja, Andre 1996 Lääne maakond
Stardigrupp 16 Karja, Jaana 1982 Tartu maakond
Stardigrupp 10 Karja, Kaupo 1984 Tartu maakond
Stardigrupp 12 Karja, Lisette 1999 Lääne maakond
Stardigrupp 7 Karjus, Kaido 1970 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 11 Karki, Tõnis 1963 Tartu maakond
Stardigrupp 7 Karlsson, Stig-Göran 1952 Soome
Stardigrupp 2 Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond SK Metsasõbrad
Stardigrupp 8 Karp, Endel 1960 Harju maakond AS Norma
Stardigrupp 7 Karp, Veiko 1964 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 6 Karppinen, Juha 1962 Soome
Stardigrupp 7 Karro, Kalmar 1975 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 9 Karro, Martin 1981 Harju maakond SEB Pank AS
Stardigrupp 6 Karrofeldt, Kalle 1979 Tartu maakond
Stardigrupp 11 Karron, Kaisa 1991 Järva maakond
Stardigrupp 12 Kartau, Tiina 1967 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 5 Karttunen, Juha 1964 Soome
Stardigrupp 7 Karu, Üllar 1975 Harju maakond
Stardigrupp 7 Karukäpp, Magnus 1976 Jõgeva maakond
Stardigrupp 4 Karvak, Eino 1964 Harju maakond
Stardigrupp 7 Karvak, Jürgen 1995 Harju maakond
Stardigrupp 7 Karvonen, Juha 1962 Soome
Stardigrupp 15 Kase, Hannes 1979 Rapla maakond
Stardigrupp 12 Kase, Malle 1971 Viljandi maakond
5151 Kasekamp, Andrus 1973 Viljandi maakond MTÜ Spordiselts
Stardigrupp 15 Kasemets, Priit 1981 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
Stardigrupp 15 Kasemets, Rene 1973 Valga maakond
Stardigrupp 15 Kaseväli, Andres 1963 Tartu maakond
Stardigrupp 8 Kaseväli, Mairo 1983 Harju maakond
Stardigrupp 8 Kaseväli, Mart 1979 Harju maakond
Stardigrupp 8 Kaseväli, Ranol 1984 Harju maakond
Stardigrupp 7 Kask, Ats 1985 Viljandi maakond
Stardigrupp 7 Kask, Avo 1970 Harju maakond
Stardigrupp 6 Kask, Edvin 1987 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 8 Kask, Kristo 1980 Harju maakond Suusahullud
Stardigrupp 9 Kask, Toomas 1949 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 7 Kask, Villu 1971 Soome SK Aaspere
Stardigrupp 12 Kaskema, Helen 1971 Tartu maakond
Stardigrupp 5 Kaskema, Valdis 1969 Tartu maakond
Stardigrupp 13 Kastemäe, Tarmo 1976 Harju maakond Team Innopolis
Stardigrupp 11 Kasterpalu, Maret 1980 Harju maakond Elisa
Stardigrupp 3 Kasumets, Kait 1979 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
Stardigrupp 9 Kaszuba, Jakub 1986 Poola
Stardigrupp 16 Kaszuba, Zbigniew 1957 Poola
Stardigrupp 5 Kattago, Veljo 1968 Harju maakond
Stardigrupp 6 Kattai, Roman 1966 Tartu maakond KVÜÕA
Stardigrupp 4 Kaubi, Ulvar 1971 Harju maakond SK Metsasõbrad
Stardigrupp 9 Kaugerand, Jaanus 1976 Harju maakond
Stardigrupp 10 Kaukver, Kristo 1979 Pärnu maakond
Stardigrupp 12 Kaup, Enn 1946 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
Stardigrupp 9 Kaupmees, Elen 1977 Harju maakond AS Norma
Stardigrupp 5 Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond
Stardigrupp 3 Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Eliit Kaurson, Tomas 1991 Ida-viru maakond Alutaguse SUKL
Stardigrupp 7 Kauts, Herkki 1971 Viljandi maakond SK Metsasõbrad
Stardigrupp 8 Keemu, Kirli 1984 Valga maakond
Stardigrupp 3 Keemu, Mihkel 1983 Valga maakond
Stardigrupp 10 Keerma, Jaan 1967 Järva maakond
Stardigrupp 5 Keernik, Gunnar 1973 Tartu maakond
Stardigrupp 7 Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
5044 Keevend, Kalmer 1957 Järva maakond
Stardigrupp 15 Kehva Tallermaa, Maris 1975 Harju maakond
Stardigrupp 9 Keinast, Rando 1979 Harju maakond
Stardigrupp 8 Kelder, Ahti 1973 Harju maakond
Stardigrupp 12 Keldo, Margit 1971 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Stardigrupp 5 Kelgo, Kaspar 1992 Järva maakond SK Metsasõbrad
Stardigrupp 15 Kelgo, Kristi 1983 Harju maakond Telia SK
Stardigrupp 8 Kelk, Silver 1988 Harju maakond
Stardigrupp 10 Kemiläinen, Risto 1950 Soome
Stardigrupp 11 Kent, Kristo 1978 Harju maakond
5087 Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond
Stardigrupp 11 Kerik, Kaido 1970 Harju maakond
Stardigrupp 7 Kerner, Madis 1989 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Kesa, Aarne 1957 Pärnu maakond
Stardigrupp 13 Kesarev, Kiril 1976 Soome
Stardigrupp 16 Keskiväli, Antti 1950 Soome
Stardigrupp 14 Keskküla, Pärtel 1975 Harju maakond Veeteede Amet
Eliit Keskpaik, Kert 1983 Harju maakond
Stardigrupp 15 Keskra, Raivo 1979 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 10 Kesküla, Andrus 1995 Harju maakond
Stardigrupp 11 Kesküla, Sulev 1971 Harju maakond
Stardigrupp 3 Kesküla, Urmo 1977 Harju maakond Vanamõisa Suusaklubi
Stardigrupp 11 Kesper, Raino 1978 Tartu maakond Swedbank AS
Stardigrupp 5 Keär, Andres 1963 Lääne-Viru maakond SK Rakke
Stardigrupp 15 Khorev, Vladislav 1961 Venemaa
Stardigrupp 9 Khristoliubov, Aleksei 1971 Venemaa
Stardigrupp 5 Kibal, Tair 1982 Võru maakond Hawaii Express
Stardigrupp 2 Kiela, Dainius 1972 Leedu
Stardigrupp 11 Kiens, Tuuli 1962 Tartu maakond
5045 Kiik, Aare 1957 Tartu maakond
Stardigrupp 4 Kiik, Arvi 1988 Tartu maakond
5068 Kiiranen, Kalle 1953 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Stardigrupp 13 Kiis, Kert 1991 Jõgeva maakond
Stardigrupp 6 Kiiver, Kaupo 1972 Tartu maakond
Stardigrupp 11 Kikkas, Andres 1947 Tartu maakond
Stardigrupp 7 Kikkas, Reelika 1973 Harju maakond Metaprint AS
Stardigrupp 5 Kikkas, Riho 1976 Tartu maakond
Stardigrupp 12 Kikkatalo, Vaiko 1982 Harju maakond Graanul Invest AS
Stardigrupp 1 Kilk, Ain 1967 Harju maakond EWK
Stardigrupp 8 Kilki, Anu 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Stardigrupp 15 Kilki, Ergo 1969 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 7 Kilm, Virgo 1972 Lääne-viru maakond Jeld-Wen Eesti AS
Stardigrupp 10 Kilmi, Jaak 1973 Harju maakond Eesti Sportlane
Stardigrupp 9 Kindsiko, Raigo 1972 Põlva maakond
Stardigrupp 6 Kingo, Priit 1977 Harju maakond Swedbank AS
Stardigrupp 10 Kink, Aule 1969 Harju maakond MTÜ Spordiselts
5117 Kink, Jana 1968 Tartu maakond
Stardigrupp 15 Kinks, Joosep 1987 Eesti Viimsi Rattaklubi
Stardigrupp 8 Kinks, Peeter 1963 Tartu maakond
Stardigrupp 11 Kinks, Reet 1963 Tartu maakond Trismile
Stardigrupp 1 Kiple, Kaivo 1976 Järva maakond
Stardigrupp 7 Kirikall, Kaupo 1968 Harju maakond
Stardigrupp 5 Kirikmäe, Erik 1979 Harju maakond Telia SK
Stardigrupp 7 Kirilovsky, Pavel 1966 Läti
Stardigrupp 7 Kirjanen, Kristi 1972 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Stardigrupp 15 Kirjanen, Kristjan-Martin 1994 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Stardigrupp 12 Kirjanen, Raul 1976 Harju maakond Graanul Invest AS
Stardigrupp 10 Kirjanen, Ülle 1976 Harju maakond Graanul Invest AS
Stardigrupp 16 Kirs, Olev 1963 Harju maakond
Stardigrupp 5 Kirsimaa, Tõnu 1973 Harju maakond Tridens AS
Stardigrupp 15 Kirsimäe, Karl 1994 Tartu maakond
5118 Kirsimäe, Rein 1955 Viljandi maakond
5086 Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond
Stardigrupp 7 Kirstein, Andres 1956 Harju maakond
Stardigrupp 11 Kirstuks, Didzis 1978 Läti
Stardigrupp 12 Kiss, Jaanus 1979 Tartu maakond Team Innopolis
Stardigrupp 6 Kiszka, Przemyslaw 1977 Poola
Stardigrupp 12 Kitsing, Sane 1975 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Stardigrupp 10 Kitvel, Eve 1973 Harju maakond Saku Suusaklubi
Stardigrupp 8 Kitvel, Olev 1973 Harju maakond Saku Suusaklubi
Stardigrupp 16 Kiudorv, Maire 1978 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
Stardigrupp 6 Kivastik, Ivo 1969 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Stardigrupp 12 Kivastik, Rain 1973 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Stardigrupp 10 Kivelä, Kari 1971 Soome
Stardigrupp 7 Kivi, Ilkka 1953 Soome
Stardigrupp 15 Kivi, Kalju 1951 Harju maakond
Stardigrupp 11 Kivi, Toivo 1963 Harju maakond
5047 Kivikas, Riina 1952 Tartu maakond OK Ilves
Stardigrupp 3 Kivil, Heleri 1977 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Stardigrupp 15 Kivil, Jaano 1976 Tartu maakond
Stardigrupp 2 Kivil, Peep 1973 Ida-viru maakond Alutaguse SUKL
Stardigrupp 3 Kivila, Dag 1964 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Stardigrupp 11 Kivila, Rita 1974 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Kivimäe, Tarmo 1986 Järva maakond
Stardigrupp 3 Kivirüüt, Margus 1979 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Stardigrupp 4 Kiviselg, Allan 1978 Hiiu maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 7 Kivisild, Margus 1977 Tartu maakond
Stardigrupp 7 Kivisild, Urmas 1985 Viljandi maakond
Stardigrupp 16 Kivistik, Kadri 1954 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Kivistik, Raivo 1964 Põlva maakond
Stardigrupp 7 Kivistik, Vassili 1967 Tartu maakond
Stardigrupp 15 Kjasimow, Farida 1981 Saksamaa
Stardigrupp 8 Klaaas, Kunnar 1981 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 7 Klaassen, Risto 1984 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Klaos, Hugo 1977 Harju maakond Vanamõisa Suusaklubi
Stardigrupp 7 Klasman, Björn 1959 Rootsi
Stardigrupp 10 Klavins, Aivars 1957 Läti
Stardigrupp 13 Kleinson, Meelis 1973 Tartu maakond Kulgur Team
Stardigrupp 3 Klemencic, Janez 1967 Sloveenia
Stardigrupp 5 Klemencic, Joze 1962 Sloveenia
Stardigrupp 5 Klement, Riho 1989 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Stardigrupp 2 Klesmann, Villu 1971 Harju maakond
Stardigrupp 5 Kliiman, Tanel 1968 Tartu maakond SAK Tartu
Stardigrupp 7 Kliimask, Tarvi 1970 Tartu maakond
Stardigrupp 5 Knets, Juris 1968 Läti
5048 Knope, Agris 1953 Läti 5A-Valka / LV
Stardigrupp 5 Knüsel, Markus 1955 Šveits
Stardigrupp 16 Kobrusepp, Maris 1988 Harju maakond Swedbank AS
Stardigrupp 7 Kochergan, Mikhail 1966 Ukraina
Stardigrupp 4 Kochetov, Vladimir 1957 Venemaa #7AM
Stardigrupp 8 Kodasma, Margus 1998 Pärnu maakond Pärnu Sõudeklubi
Stardigrupp 6 Koha, Priit 1975 Lääne-viru maakond Jeld-Wen Eesti AS
Stardigrupp 10 Koik, Kaire 1976 Harju maakond Porter Racing
Stardigrupp 7 Koik, Meelis 1974 Harju maakond Porter Racing
Stardigrupp 9 Koit, Mirjo 1989 Pärnu maakond
Stardigrupp 8 Koivula, Petri 1975 Soome
Stardigrupp 12 Kokk, Andres 1963 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 15 Kokk, Kristjan-Erik 1982 Harju maakond Suusahullud
Stardigrupp 12 Kokk, Robert 1989 Harju maakond
Stardigrupp 7 Koll, Jürgen 1998 Harju maakond
5049 Kollo, Tiit 1964 Harju maakond EWK
Stardigrupp 5 Kollom, Sander 1971 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 6 Koloshin, Vladimir 1966 Venemaa
Stardigrupp 6 Komarov, Aleksei 1975 Venemaa KINEF Kirishi
Stardigrupp 9 Kommusaar, Mait 1984 Tartu maakond
Stardigrupp 14 Kompost, Siim 1982 Harju maakond
Stardigrupp 6 Kond, Kuido 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Stardigrupp 8 Kongo, Kalmer 1960 Võru maakond
5119 Konist, Hannes 1952 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 13 Konno, Hjalmar 1970 Harju maakond
Stardigrupp 4 Konnov, Rait 1981 Pärnu maakond OMNIVA SK
Stardigrupp 6 Konovalovs, Andis 1990 Läti
Stardigrupp 15 Konrad, Ando 1991 Harju maakond
Stardigrupp 8 Konrad, Peep 1972 Harju maakond Eesti Sportlane
Stardigrupp 6 Kont, Sergo 1971 Harju maakond
Stardigrupp 7 Kool, Inge 1975 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Stardigrupp 14 Koorits, Willy 1979 Tartu maakond
Stardigrupp 7 Koort, Indrek 1970 Harju maakond
Stardigrupp 2 Kooser, Mart 1976 Harju maakond
Stardigrupp 10 Kooskora, Ahti 1971 Harju maakond
5088 Kooskora, Toomas 1957 Tartu maakond
Stardigrupp 5 Koosma, Daniel 1986 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 6 Koovit, Silver 1974 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
Stardigrupp 6 Kopeikin, Aleksandr 1973 Venemaa
Stardigrupp 4 Kopli, Tarmo 1978 Harju maakond Hawaii Express
Stardigrupp 9 Koplus, Kaupo 1962 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Stardigrupp 9 Kopmanis, Janis 1976 Läti
Stardigrupp 6 Koponen, Antti 1954 Soome
Stardigrupp 13 Koponen, Jouko 1950 Soome
Stardigrupp 6 Koppa, Kaido 1974 Harju maakond
Stardigrupp 5 Koppa, Marko 1975 Harju maakond
Stardigrupp 5 Koppel, Mart 1969 Tartu maakond Sangar AS
Stardigrupp 6 Koppel, Mati 1960 Jõgeva maakond SK ProRunner
Stardigrupp 7 Koppel, Mati 1980 Harju maakond
Stardigrupp 11 Koppel, Reine 1968 Jõgeva maakond SK ProRunner
Stardigrupp 5 Korb, Randy 1971 Harju maakond
Stardigrupp 9 Korbun, Kalev 1971 Tartu maakond
5121 Korjus, Andres 1946 Harju maakond
Stardigrupp 16 Kork, Algis 1976 Tartu maakond
Stardigrupp 4 Kork, Taavi 1981 Tartu maakond
Stardigrupp 3 Kornilov, Andrey 1972 Venemaa
Stardigrupp 5 Korpi, Ville 1982 Soome
Stardigrupp 15 Korva, Mika 1971 Soome
Stardigrupp 11 Kose, Indrek 1979 Harju maakond Salvest AS
Stardigrupp 12 Koshik, Oleg 1985 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 5 Kosinski, Daniel 1975 Poola KL Järva Malev
Stardigrupp 8 Koskaru, Meelis 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Stardigrupp 9 Koskela, Mikko 1957 Soome
Stardigrupp 7 Koskela, Soile 1983 Soome
Stardigrupp 8 Kosonen, Jorma 1949 Soome
Stardigrupp 11 Kosonen, Taisto 1941 Soome
Stardigrupp 6 Kostynich, Sergey 1964 Venemaa
Stardigrupp 7 Kotka, Kalle 1965 Võru maakond
Stardigrupp 6 Kotkas, Priit 1979 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Stardigrupp 7 Kotlarz, Pawel 1977 Poola
Eliit Kovaljov, Oleg 1964 Harju maakond
Stardigrupp 7 Kovaljov, Yuri 1999 Harju maakond SK CFC
Stardigrupp 8 Kovanen, Heimo 1953 Soome
Stardigrupp 8 Kovanen, Karol 1978 Harju maakond #7AM
Stardigrupp 9 Kozak, Jakub 1981 Tšehhi Vabariik
Stardigrupp 9 Kozak, Vladimir 1954 Tšehhi Vabariik
Stardigrupp 3 Kozhemyakin, Dmitriy 1967 Venemaa
Stardigrupp 6 Kozlov, Alexander 1977 Venemaa
Stardigrupp 5 Kozlov, Sergey 1966 Venemaa
Stardigrupp 7 Kozmov, Aleksandr 1946 Venemaa
1000 Kraam, Sulev 1980 Harju maakond
Stardigrupp 1 Kraas, Andreas 1978 Tartu maakond
Stardigrupp 10 Kraavi, Indrek 1976 Pärnu maakond
Stardigrupp 16 Kral, Josef 1970 Rootsi
Stardigrupp 11 Kralle, Ivo 1962 Viljandi maakond
Stardigrupp 16 Kralova, Ivana 1969 Rootsi
Stardigrupp 16 Kranfeldt, Kaido-Paul 1966 Harju maakond
Stardigrupp 6 Krastinsh, Aivars 1961 Läti 5A-Valka / LV
Stardigrupp 9 Krauklis, Vairis 1953 Läti 5A-Valka / LV
Stardigrupp 8 Kraus, Kaupo 1971 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Stardigrupp 3 Krautman, Alar 1968 Lääne-viru maakond
Stardigrupp 7 Kreekman, Kalev 1968 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 8 Kreintaal, Kaido 1962 Harju maakond
Stardigrupp 6 Kreisberg, Sten-Martin 1979 Harju maakond
Stardigrupp 11 Krenstrauch, Hannes 1984 Harju maakond Team Innopolis
Stardigrupp 3 Krievans, Agris 1986 Läti
Stardigrupp 3 Krievans, Artis 1973 Läti
Stardigrupp 8 Kriisa, Kaido 1968 Jõgeva maakond
Stardigrupp 7 Krik, Andres 1968 Harju maakond Saku Suusaklubi
5152 Kriks, Rein 1951 Lääne-Viru maakond RaOK.ee
Stardigrupp 9 Krist, Karel 1978 Harju maakond
Stardigrupp 6 Kristal, Tõnis 1965 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Stardigrupp 15 Kristenprun, Madis 1976 Harju maakond Porter Racing
Stardigrupp 6 Krokhin, Sergey 1961 Venemaa
Stardigrupp 8 Kronqvist, Gerd 1950 Soome
Stardigrupp 15 Kroodo, Siim 1983 Tartu maakond
Stardigrupp 7 Kroon, Kalle 1968 Ida-Viru maakond
Stardigrupp 11 Kroon, Olev 1959 Harju maakond
Stardigrupp 15 Kroon, Paavo 1985 Tartu maakond
Stardigrupp 4 Krooni, Ragnar 1980 Järva maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Stardigrupp 4 Krsinar, Janez 1962 Sloveenia
Stardigrupp 10 Krull, Kristjan 1981 Harju maakond
Stardigrupp 2 Krumins, Ingus 1978 Läti
Stardigrupp 10 Krupinas, Jevgenijus 1976 Leedu
Stardigrupp 10 Krupinski, Wojciech 1986 Poola
Stardigrupp 4 Krupnov, Nikolay 1957 Venemaa
Stardigrupp 1 Krusemann, Magnus 1976 Harju maakond Nordecon Betoon
Stardigrupp 6 Kruus, Martin 1971 Harju maakond
Stardigrupp 5 Kruus, Reno 1983 Harju maakond
Stardigrupp 11 Kruus, Urmas 1959 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Kruusel, Henri 1989 Harju maakond Sportland
Stardigrupp 9 Kruusimägi, Kert 1981 Tartu maakond Graanul Invest AS
Stardigrupp 10 Kruusimägi, Riin 1989 Lääne-Viru maakond
5122 Kruusimägi, Uudo 1955 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 6 Kruusmann, Geidi 1981 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Stardigrupp 6 Kruutmann, Toomas 1974 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 15 Kruve, Aaro 1979 Harju maakond
Stardigrupp 4 Krylov, Valeriy 1962 Venemaa
Stardigrupp 6 Kudryavtsev, Konstantin 1974 Venemaa
5024 Kuha, Nikolai 1941 Tartu maakond
Stardigrupp 8 Kuha, Taavi 1983 Tartu maakond
Stardigrupp 12 Kukemelk, Epp-Mare 1976 Harju maakond
Stardigrupp 15 Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Stardigrupp 15 Kukk, Indrek 1965 Harju maakond
Stardigrupp 7 Kukk, Jaanus 1983 Tartu maakond Nordecon AS
Stardigrupp 9 Kukk, Janis 1980 Põlva maakond Voorema Centrum/Rattabaas
5025 Kukk, Kalev 1951 Harju maakond EWK
Stardigrupp 4 Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Stardigrupp 12 Kukk, Karry 1972 Jõgeva maakond
Stardigrupp 12 Kukk, Kärt 1988 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Stardigrupp 12 Kukk, Lembit 1973 Harju maakond
Stardigrupp 8 Kukk, Siim 1989 Tartu maakond Tartu Ülikool
Stardigrupp 8 Kukk, Tarvi 1982 Saare maakond
Stardigrupp 12 Kukk, Timo 1980 Harju maakond
Eliit Kukrus, Andrey 1969 Venemaa
Stardigrupp 5 Kulaev, Vladimir 1979 Venemaa
Stardigrupp 6 Kulaeva, Maria 1990 Venemaa
Stardigrupp 9 Kulasalu, Anti 1966 Valga maakond
Stardigrupp 6 Kuldkepp, Remo 1985 Harju maakond Ernst & Young Baltic AS
Stardigrupp 12 Kulig, Krzysztof 1955 Poola
Stardigrupp 8 Kuligin, Aleksei 1988 Harju maakond
Stardigrupp 3 Kullamaa, Rein 1969 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Stardigrupp 9 Kullik, Karmo 1975 Harju maakond Swedbank AS
Stardigrupp 10 Kulpas, Anna-Liis 1996 Harju maakond SK CFC
Stardigrupp 5 Kulu, Heiki 1970 Tartu maakond Tridens AS
Stardigrupp 12 Kulyabko, Elena 1952 Venemaa
Stardigrupp 12 Kumari, Mihkel 1978 Harju maakond
Stardigrupp 5 Kumm, Karl-Erik 1997 Viljandi maakond
Stardigrupp 6 Kumm, Tanel 1973 Viljandi maakond
Stardigrupp 12 Kumm, Tomas 1961 Harju maakond
Stardigrupp 11 Kuningas, Willem 1989 Pärnu maakond
Stardigrupp 15 Kunman, Jarek-Karl 1997 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 9 Kunzi, Hans 1956 Šveits
Stardigrupp 10 Kupinas, Jonas 1949 Leedu
Stardigrupp 2 Kure, Kaarel 1984 Tartu maakond Valio Eesti AS
Stardigrupp 3 Kure, Mihkel 1984 Tartu maakond
Stardigrupp 11 Kuresson, Jaak 1981 Harju maakond Lival Sport
5050 Kurg, Eke 1966 Tartu maakond
Stardigrupp 10 Kurg, Kalmer 1985 Soome
Stardigrupp 5 Kurg, Rauno 1972 Tartu maakond
Stardigrupp 8 Kurg, Valdis 1970 Põlva maakond
Stardigrupp 8 Kurgpõld, Hannes 1994 Saare maakond
Stardigrupp 8 Kuris, Toomas 1970 Tartu maakond
Stardigrupp 15 Kurisoo, Janar 1982 Harju maakond Harmet SK
Stardigrupp 7 Kurs, Kalmar 1973 Tartu maakond Trismile
Stardigrupp 8 Kurs, Tanel 1980 Harju maakond
Stardigrupp 3 Kurvits, Erko 1982 Tartu maakond SK Keremeister
Stardigrupp 11 Kurvits, Ivar 1981 Harju maakond
Stardigrupp 15 Kuslap, Kaur 1990 Tartu maakond
Stardigrupp 10 Kustala, Jüri 1947 Ida-Viru maakond
Stardigrupp 8 Kustala, Üllar 1971 Ida-Viru maakond
Stardigrupp 15 Kustavus, Karin 1989 Tartu maakond
Stardigrupp 7 Kustec, Stefan 1964 Sloveenia
Stardigrupp 10 Kuum, Peeter 1966 Viljandi maakond
Stardigrupp 15 Kuus, Jürgen 1977 Harju maakond Sportlove
Stardigrupp 6 Kuusalu, Ivo 1979 Harju maakond Vanamõisa Suusaklubi
5051 Kuuse, Sulev 1962 Tartu maakond
5026 Kuusik, Ants 1949 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
Stardigrupp 7 Kuusik, Kalle 1966 Valga maakond Telia SK
Stardigrupp 7 Kuusik, Kristjan 1983 Harju maakond SEB Pank AS
Stardigrupp 5 Kuusik, Leho 1970 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Stardigrupp 16 Kuusik, Priit 1979 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Stardigrupp 11 Kuusk, Janno 1979 Harju maakond Treeningpartner
Stardigrupp 15 Kuusk, Karl 1992 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Stardigrupp 10 Kuusk, Margo 1975 Harju maakond RedBike
Stardigrupp 7 Kuusk, Margus 1974 Harju maakond
Stardigrupp 6 Kuusk, Sander 1987 Viljandi maakond
Stardigrupp 3 Kuuskla, Priit 1982 Lääne-Viru maakond SK Aaspere
Stardigrupp 8 Kuuskmann, Madis 1981 Harju maakond Telia SK
Stardigrupp 10 Kuuskmann, Tõnis 1983 Harju maakond
Stardigrupp 5 Kuuskorpi, Marko 1970 Soome
Stardigrupp 7 Kuusma, Mario 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Stardigrupp 8 Kuusmann, Marten 1999 Ida-Viru maakond
Stardigrupp 6 Kuzmin, Leonid 1958 Rootsi Kuzmin Ski Technology AB
Stardigrupp 2 Kuznetsov, Alexey 1969 Venemaa
Stardigrupp 4 Kuznetsov, Vladimir 1956 Venemaa
Stardigrupp 10 Kuzub, Vladimir 1963 Venemaa
Stardigrupp 15 Kvale, Knut 1957 Norra
Stardigrupp 6 Kyllönen, Jari 1956 Soome
Stardigrupp 10 Käba, Siim 1978 Harju maakond
Stardigrupp 6 Kägu, Hannes 1968 Harju maakond
Stardigrupp 11 Käige, Rauno 1974 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 10 Käis, Ago 1953 Põlva maakond
Stardigrupp 11 Käis, Ergo 1980 Tartu maakond
Stardigrupp 14 Kängsep, Margit 1971 Pärnu maakond
Stardigrupp 11 Kängsepp, Martin 1989 Lääne maakond
Stardigrupp 8 Kängsepp, Raido 1984 Lääne maakond
Stardigrupp 7 Käos, Valdo 1972 Võru maakond
Stardigrupp 6 Käosaar, Kalev 1974 Harju maakond Trismile
Stardigrupp 15 Kärdi, Tarmo 1971 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 13 Kärkkäinen, Maarit Irmeli 1949 Soome
Stardigrupp 15 Kärner, Olle 1977 Tartu maakond
Stardigrupp 1 Kärp, Kevo 1984 Viljandi maakond Tarvastu SVK
Stardigrupp 12 Kärp, Merko 1988 Harju maakond Telia SK
Stardigrupp 11 Käsper, Hannes 1994 Harju maakond
Stardigrupp 7 Käär, Tanel 1983 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Stardigrupp 7 Kõdar, Martin 1976 Harju maakond
5090 Kõiv, Mait 1961 Harju maakond Tartu Ülikool
Stardigrupp 4 Kõiv, Marek 1976 Harju maakond Sportland
Stardigrupp 9 Kõiv, Mihkel 1986 Harju maakond Telia SK
Stardigrupp 9 Kõiv, Sulev 1955 Valga maakond
Stardigrupp 10 Kõivsaar, Kalev 1968 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Kõivumägi, Georg 1997 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Kõll-Grünberg, Kristiina 1975 Harju maakond Elisa
Stardigrupp 12 Kõrgvee, Urmas 1979 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Stardigrupp 5 Kõvask, Raul 1970 Harju maakond
Stardigrupp 3 Kõvatomas, Taavi 1987 Viljandi maakond
Stardigrupp 13 Kölsch, Uwe 1972 Saksamaa Skiläufer Uni Magdeburg
Stardigrupp 2 Köster, Raul 1971 Harju maakond
Stardigrupp 9 Köörna, Enno 1964 Jõgeva maakond
Stardigrupp 6 Köösel, Mikk 1973 Harju maakond
Stardigrupp 3 Kübarsepp, Karmo 1990 Ida-Viru maakond Eesti Energia Spordiklubi
Stardigrupp 15 Külanurm, Karli 1981 Tartu maakond
Stardigrupp 8 Külanurm, Karro 1985 Jõgeva maakond Eesti Aerutamisföderatsioon
Stardigrupp 15 Külaots, Raido 1979 Saare maakond KL Saaremaa Malev
Stardigrupp 9 Külasepp, Siim 1986 Tartu maakond EWK
Stardigrupp 3 Külm, Ahti 1972 Valga maakond
Stardigrupp 9 Külm, Hanno 1969 Tartu maakond
Stardigrupp 15 Külv, Aare 1972 Harju maakond
5153 Kümnik, Jaak 1959 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 9 Künzi, Hans 1956 Šveits
Stardigrupp 6 Kütson, Jaanus 1980 Harju maakond
Stardigrupp 8 Kütt, Arti 1989 Viljandi maakond
Stardigrupp 8 Kütt, Johan 1983 Tartu maakond
Stardigrupp 12 Kütt, Leo 1966 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 7 Kütt, Margus 1975 Pärnu maakond
Stardigrupp 6 Kütt, Mehis 1970 Harju maakond Amserv Team
Stardigrupp 9 Kütt, Ott 1967 Pärnu maakond
Stardigrupp 7 Küttim, Rene 1978 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 9 Laaksonen, Patrick 1983 Soome
Stardigrupp 2 Laamo, Ami 1972 Soome
Stardigrupp 7 Laanbek, Marek 1982 Hiiu maakond
Stardigrupp 16 Laande, Avo 1976 Harju maakond
Stardigrupp 5 Laanemets, Meelis 1979 Lääne-viru maakond 2. Jalaväebrigaad
Stardigrupp 13 Laanemets, Ott 1981 Harju maakond
Stardigrupp 15 Laanemägi, Margus 1975 Tartu maakond
5002 Laaneots, Tiit 1969 Tartu maakond
Stardigrupp 12 Laanesar, Meris 1981 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Laaneveer, Indrek 1974 Harju maakond
5123 Laansalu, Meelis 1965 Tartu maakond
Stardigrupp 7 Laansalu, Priit 1969 Harju maakond
Stardigrupp 9 Laas, Gunnar 1970 Harju maakond
5053 Laas, Johan 1941 Harju maakond Saku Suusaklubi
Stardigrupp 5 Laasma, Martin 1976 Harju maakond
Stardigrupp 9 Lacars, Harijs 1958 Läti Engures Sportam
Stardigrupp 1 Lagenõmm, Aivar 1972 Järva maakond Järva-Jaani RSK
Stardigrupp 15 Lagerström, Per 1964 Rootsi
Stardigrupp 6 Lagle, Lauri 1975 Harju maakond
Stardigrupp 12 Lagström, Mikael 1954 Soome
Stardigrupp 11 Lahe, Allan 1967 Harju maakond Swedbank AS
Stardigrupp 8 Lahe, Marek 1980 Harju maakond
Stardigrupp 11 Lahe, Riina 1971 Harju maakond
Stardigrupp 11 Laht, Rain 1974 Harju maakond
Stardigrupp 8 Laht, Tarmo 1965 Tartu maakond A. Le Coq
Stardigrupp 14 Lahtinen, Ilpo 1977 Soome
Stardigrupp 7 Lahtonen, Janne 1962 Soome
Stardigrupp 11 Lai, Ivar 1962 Harju maakond
Stardigrupp 15 Laid, Mart 1970 Harju maakond
Stardigrupp 7 Laidre, Reno 1977 Tartu maakond Tartu Maavalitsus
Stardigrupp 7 Laidvee, Mait 1982 Tartu maakond Trismile
Stardigrupp 5 Laidvee, Priit 1968 Võru maakond
Stardigrupp 9 Laidvee, Viljar 1966 Viljandi maakond RedBike
Stardigrupp 12 Laidver, Aive 1968 Võru maakond Hauka Veloklubi
Stardigrupp 8 Laidver, Eike 1991 Võru maakond Sportland
Stardigrupp 6 Laidver, Leho 1967 Võru maakond Hauka Veloklubi
Stardigrupp 4 Laine, Andre 1969 Võru maakond Rõuge Racing Team
Stardigrupp 1 Laineste, Andres 1971 Harju maakond Vanamõisa Suusaklubi
Stardigrupp 8 Laitus, Vaido 1971 Harju maakond Veeteede Amet
Stardigrupp 7 Laius, Ott 1983 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Laja, Leho 1971 Harju maakond SK Jooksupartner
Stardigrupp 5 Lamp, Marko 1978 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Stardigrupp 12 Langell, Lembit 1945 Tartu maakond
Stardigrupp 4 Lankov, Aivar 1983 Tartu maakond
Stardigrupp 15 Laos, Juhan 1988 Pärnu maakond
Stardigrupp 12 Larionov, Taavi 1985 Saare maakond
Stardigrupp 16 Larsson, Hannes 1931 Prantsusmaa
Stardigrupp 11 Larsson, Krister Olov 1959 Rootsi
Stardigrupp 11 Larsson, Reidar 1961 Rootsi
Stardigrupp 12 Lassen, Stine Langebjerg 1985 Taani
5156 Lasseron, Elina 1967 Harju maakond EWK
Stardigrupp 6 Lattikas, Lemmo 1978 Harju maakond Vanamõisa Suusaklubi
Stardigrupp 3 Laub, Gerd 1977 Harju maakond
Stardigrupp 10 Laugal, Emil 1978 Harju maakond
Stardigrupp 15 Laugen, Martin 1983 Harju maakond Swedbank AS
Stardigrupp 7 Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Stardigrupp 13 Laur, Erkki 1969 Harju maakond
Stardigrupp 14 Laur, Ivar 1980 Rapla maakond
Stardigrupp 4 Laur, Mati 1963 Võru maakond Haanja Rattaklubi
Stardigrupp 3 Laur, Mikk 1986 Võru maakond Haanja Rattaklubi
Stardigrupp 10 Laur, Tiit 1962 Harju maakond
Eliit Laur, Toomas 1964 Harju maakond Haanja Rattaklubi
Stardigrupp 7 Lauri, Bruno 1973 Võru maakond
Stardigrupp 5 Lauri, Kristiine 1993 Võru maakond Võru Suusaklubi
Stardigrupp 6 Lavrikova, Svetlana 1962 Venemaa Narva SK Firn
Stardigrupp 8 Lavrovski, Aleksei 1942 Ida-Viru maakond Narva SK Firn
Stardigrupp 4 Lebedev, Evgeni 1959 Venemaa United Motors
Stardigrupp 7 Lebedev, Igor 1958 Venemaa Pskov Ski Team
Stardigrupp 7 Lee, Are 1951 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Leeman, Tarmo 1971 Harju maakond
Stardigrupp 5 Leesalu, Madis 1975 Harju maakond
Stardigrupp 7 Leesi, Rain 1986 Harju maakond SK Kärts Magneesium
Stardigrupp 12 Leesik, Tarvo 1994 Tartu maakond
5009 Leesment, Jüri 1954 Põlva maakond
Stardigrupp 4 Leesment, Märt 1988 Põlva maakond
5158 Leets, Urmas 1952 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Leevit, Alari 1977 Viljandi maakond
Eliit Lehemaa, Taavi 1993 Harju maakond Alutaguse SUKL
Stardigrupp 3 Lehesmets, Alar 1981 Harju maakond
5013 Lehesmets, Taivo 1957 Viljandi maakond SK Metsasõbrad
Stardigrupp 7 Lehiste, Ülar 1970 Valga maakond
5124 Leht, Aivar 1971 Lääne maakond SK Sula
Stardigrupp 7 Lehtla, Rein 1964 Tartu maakond
5159 Lehtmets, Margus 1972 Tartu maakond
Stardigrupp 12 Lehtmets, Mihkel 1995 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Stardigrupp 5 Lehtmets, Rein 1968 Valga maakond Karupesa Team
Stardigrupp 9 Lehtmets, Sven 1976 Rapla maakond
Stardigrupp 6 Lehto, Paul 1976 Tartu maakond
Stardigrupp 1 Lehto, Tiit 1972 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Lehtola, Asko 1954 Soome
Stardigrupp 15 Lehtonen, Marjatta 1945 Soome
Stardigrupp 15 Lehtonen, Petteri 1966 Soome
Stardigrupp 7 Leier, Tõnis 1952 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Stardigrupp 3 Leimann, Ragnar 1981 Harju maakond Swedbank AS
Stardigrupp 4 Lein, Andrus 1974 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 10 Leinbock, Andres 1983 Ida-viru maakond Jeld-Wen Eesti AS
Stardigrupp 7 Leinonen, Markus 1972 Soome
Stardigrupp 15 Leisalu, Siim 1983 Harju maakond
Stardigrupp 6 Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
Stardigrupp 14 Leitsalu, Lauri 1983 Harju maakond
Stardigrupp 10 Lekk, Oliver 1984 Harju maakond Telia SK
Stardigrupp 5 Lelina, Larisa 1953 Venemaa
Stardigrupp 9 Lelle, Margus 1975 Pärnu maakond
Stardigrupp 15 Lelle, Markus 1993 Tartu maakond Korp! Rotalia
Stardigrupp 6 Lember, Jüri 1968 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Lember, Toomas 1961 Harju maakond
Stardigrupp 11 Lemberg, Raivo 1976 Valga maakond Graanul Invest AS
Stardigrupp 8 Lemendik, Roland 1968 Harju maakond
Stardigrupp 8 Lemetti, Margo 1974 Tartu maakond
Stardigrupp 15 Lemkov, Alek 1977 Harju maakond
Stardigrupp 6 Lemmik, Kalev 1979 Valga maakond
Stardigrupp 8 Lemsalu, Katrin 1978 Tartu maakond
Stardigrupp 10 Lemsalu, Tiit 1983 Tartu maakond
Stardigrupp 12 Lensment, Indrek 1976 Tartu maakond
Stardigrupp 2 Leol, Reimo 1977 Pärnu maakond
Stardigrupp 11 Leol, Urmas 1970 Harju maakond
Stardigrupp 9 Leola, Alvar 1975 Harju maakond
Stardigrupp 8 Leosk, Vaido 1970 Harju maakond
Stardigrupp 5 Lepasaar, Ivo 1965 Harju maakond
Stardigrupp 9 Lepik, Allar 1965 Pärnu maakond
Stardigrupp 16 Lepik, Arvo 1957 Harju maakond
Stardigrupp 12 Lepik, Eva 1968 Pärnu maakond
5125 Lepik, Hillar 1954 Harju maakond EWK
Stardigrupp 15 Lepik, Janek 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Stardigrupp 15 Lepik, Kadi 1978 Harju maakond
Stardigrupp 7 Lepik, Margus 1969 Valga maakond Valga MV
Stardigrupp 10 Lepik, Maris 1975 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Lepik, Rain 1975 Tartu maakond
Stardigrupp 16 Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Lepiksaar, Madis 1989 Lääne-Viru maakond Vanamõisa Suusaklubi
Stardigrupp 8 Leping, Kristi 1977 Tartu maakond
Stardigrupp 15 Lepiste, Arnold 1991 Rapla maakond
Stardigrupp 4 Lepiste, Raimond 1993 Rapla maakond
Eliit Lepp, Emeri 1976 Harju maakond Metaprint AS
Stardigrupp 7 Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Stardigrupp 15 Lepp, Heili 1985 Harju maakond
Stardigrupp 2 Lepp, Margus 1970 Ida-Viru maakond Agro93
Stardigrupp 9 Leppik, Elle 1974 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
Stardigrupp 4 Leppik, Gabriel 1990 Tartu maakond Hawaii Express
Stardigrupp 7 Leppik, Rait 1981 Harju maakond
Stardigrupp 15 Leppind, Allar 1986 Pärnu maakond
Stardigrupp 4 Leppäniemi, Pekka 1962 Soome
Stardigrupp 9 Lepson, Urmas 1969 Tartu maakond
Stardigrupp 15 Lerengen, Ann-Christin 1958 Norra
Stardigrupp 8 Lett, Triin 1966 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 3 Levshchanov, Sergey 1972 Venemaa
Stardigrupp 15 Libe, Taavi 1988 Harju maakond
Stardigrupp 6 Lieder, Falko 1965 Saksamaa
5027 Ligi, Madis 1954 Tartu maakond
Stardigrupp 5 Liht, Sulev 1964 Harju maakond
Stardigrupp 12 Liiber, Mihkel 1988 Tartu maakond Korp! Rotalia
1007 Liigand, Ants 1964 Viljandi maakond
Stardigrupp 14 Liigand, Jaanus 1990 Tartu maakond Tartu Ülikool
Stardigrupp 11 Liik, Peeter 1963 Tartu maakond
Stardigrupp 11 Liim, Erik 1974 Harju maakond
Stardigrupp 12 Liimatainen, Eero 1988 Soome
Stardigrupp 10 Liimatainen, Heikki 1955 Soome
Stardigrupp 11 Liin, Riivo 1975 Pärnu maakond
Stardigrupp 9 Liin, Urmas 1976 Järva maakond TÜASK
Stardigrupp 9 Liitmäe, Jaan 1974 Harju maakond
Stardigrupp 16 Liiv, Elo 1971 Harju maakond #7AM
5070 Liiv, Kalev 1956 Tartu maakond
Stardigrupp 7 Liiva, Hanno 1979 Harju maakond
Stardigrupp 12 Liiva, Siiri 1983 Harju maakond AS Postimees Grupp
Stardigrupp 15 Liivak, Janno 1983 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
Stardigrupp 9 Liivak, Tõnis 1955 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Liivamägi, Lauri Juhan 1981 Tartu maakond
5071 Liivamägi, Toomas 1959 Tartu maakond
Stardigrupp 3 Liivandi, Eero 1978 Harju maakond AS G4S Eesti
Stardigrupp 11 Liivat, Anti 1984 Harju maakond
Stardigrupp 11 Liivat, Anto 1982 Harju maakond
Stardigrupp 6 Liive, Sandor 1970 Harju maakond
Stardigrupp 7 Liiver, Aimar 1974 Harju maakond Telia SK
Stardigrupp 14 Liiving, Tiina 1982 Harju maakond
Stardigrupp 5 Lilienthal, Marko 1967 Harju maakond Areal Team
Stardigrupp 6 Liljestrand, Tom 1960 Soome
Stardigrupp 10 Lill, Janika 1975 Tartu maakond
Stardigrupp 12 Lill, Kati 1973 Tartu maakond
Stardigrupp 10 Lill, Teet 1967 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Lille, Marko 1976 Tartu maakond
Stardigrupp 11 Lillend, Allan 1980 Harju maakond
Stardigrupp 9 Lilleorg, Hermas 1969 Harju maakond
Stardigrupp 8 Lilleoru, Merle 1977 Harju maakond
Stardigrupp 9 Lilleste, Andres 1982 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Stardigrupp 9 Lillipuu, Heino 1975 Harju maakond
Stardigrupp 15 Lillipuu, Kaur 1992 Harju maakond KL Toompea malevkond
Stardigrupp 3 Lillipuu, Vello 1969 Järva maakond KL Järva Malev
Stardigrupp 1 Lillmets, Üllar 1971 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Stardigrupp 10 Lillo, Indrek 1977 Harju maakond
Stardigrupp 11 Lillsaar, Toomas 1988 Tartu maakond
Stardigrupp 7 Lina, Jürgen 1987 Põlva maakond
Stardigrupp 10 Lina, Peeter 1982 Põlva maakond
Stardigrupp 7 Lind, Mirja 1974 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Stardigrupp 6 Lind, Sune 1954 Soome
Stardigrupp 5 Linde, Jüri 1971 Saare maakond KL Saaremaa Malev
Stardigrupp 9 Linde, Meelis 1990 Saare maakond KL Saaremaa Malev
Stardigrupp 12 Lindeberg, Kert 1980 Harju maakond
Stardigrupp 10 Lindell, Maria 1973 Soome
Stardigrupp 6 Linder, Ivo 1978 Pärnu maakond
Stardigrupp 3 Lindgren, Jan-Erik 1959 Rootsi
Stardigrupp 7 Lindroos, Johnny 1950 Soome
Stardigrupp 15 Lindroos, Jussi 1984 Soome
Stardigrupp 10 Lindsaar, Indrek 1973 Tartu maakond
Eliit Lindvall, Christoffer 1993 Soome
Stardigrupp 7 Ling, Inno 1965 Viljandi maakond
Stardigrupp 6 Link, Erki 1979 Harju maakond
Stardigrupp 13 Linkgreim, Inga-Gretel 1983 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 11 Linnanto, Juha 1970 Tartu maakond
Stardigrupp 4 Linnupuu, Küllo 1973 Põlva maakond
Stardigrupp 3 Linnus, Kristjan 1993 Põlva maakond Areal Team
Eliit Linnus, Sander 1991 Põlva maakond Areal Team
5028 Lint, Merle 1961 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Lipintsov, Aleksei 1982 Harju maakond
1008 Lipping, Agu 1943 Leedu
Stardigrupp 7 Lipping, Lauri 1981 Tartu maakond
Stardigrupp 3 Lippur, Bruno 1973 Jõgeva maakond
Eliit Livers, Toni 1983 Šveits Gel Interim / Rossignol
Stardigrupp 8 Lobben, Roar 1958 Norra
Stardigrupp 4 Locmelis, Artis 1971 Läti U Skate-1 Team
Stardigrupp 11 Lodi, Eimar 1967 Tartu maakond
Stardigrupp 15 Loeland, Atle 1962 Norra
Stardigrupp 15 Loevlund, Stig 1972 Norra
Stardigrupp 1 Logachev, Aleksandr 1976 Venemaa
Stardigrupp 8 Logachev, Sergey 1957 Venemaa
Stardigrupp 12 Lokken, Tommy 1967 Norra
Stardigrupp 11 Lokna, Andris 1973 Rapla maakond
Stardigrupp 7 Lomp, Eva 1991 Järva maakond
Stardigrupp 6 Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Stardigrupp 10 Loonurme, Märt 1975 Harju maakond
5003 Loorits, Vello 1941 Harju maakond
Stardigrupp 5 Loos, Arnold 1972 Tartu maakond
Stardigrupp 4 Looskari, Anti 1977 Harju maakond
Stardigrupp 9 Loot, Varmo 1984 Harju maakond
Stardigrupp 8 Lopsik, Priit 1979 Harju maakond Swedbank AS
Stardigrupp 9 Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
Stardigrupp 7 Lortie, Gilles 1956 Kanada
Stardigrupp 15 Lossi, Kadi 1968 Harju maakond
Stardigrupp 10 Lossmann, Eerik 1964 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
Stardigrupp 9 Lossmann, Sven 1974 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
Stardigrupp 5 Lott, Alexander 1987 Tartu maakond Lindström OÜ
Stardigrupp 6 Luboz, Attilio 1958 Itaalia
Stardigrupp 10 Luchko, Igor 1977 Venemaa
Stardigrupp 15 Luhari, Mart 1974 Harju maakond
Stardigrupp 15 Luht, Mihkel 1985 Tartu maakond
Stardigrupp 8 Luik, Alar 1972 Tartu maakond
Stardigrupp 7 Luik, Lauri 1982 Lääne maakond
Stardigrupp 9 Luik, Lennard 1976 Tartu maakond
Stardigrupp 13 Luik, Merje 1968 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Stardigrupp 15 Luik, Rasmus 1985 Tartu maakond
Stardigrupp 7 Luik, Riina 1974 Valga maakond
Stardigrupp 6 Luikme, Peeter 1968 Tartu maakond
Stardigrupp 7 Luiks, Meelis 1976 Harju maakond Telia SK
Stardigrupp 5 Lukk, Cheron 1991 Põlva maakond
1009 Lukk, Juhan 1949 Lääne maakond SK Sula
Stardigrupp 10 Lukk, Kristjan 1992 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Lukka, Mait 1979 Soome
Stardigrupp 9 Lukki-Lukin, Jan 1970 Harju maakond
Stardigrupp 4 Luks, Sven 1968 Harju maakond Sportland
Stardigrupp 1 Lukstins, Martins 1973 Läti Sportlife Cycling Team
Stardigrupp 14 Luman, Andre 1984 Harju maakond
Stardigrupp 15 Luman, Priit 1985 Harju maakond Nordecon AS
Stardigrupp 10 Luman, Tiit 1986 Valga maakond
Stardigrupp 9 Lumpre, Laur 1982 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Stardigrupp 10 Lund, Bjornar 1963 Norra
Stardigrupp 8 Lundin, Robin 1988 Rootsi Skuttunge SK
Stardigrupp 8 Lundstrom-Nygard, Annika 1968 Soome
Stardigrupp 9 Lung, Marti 1982 Harju maakond Telia SK
Stardigrupp 4 Lunkov, Valentin 1973 Venemaa
Stardigrupp 14 Lusi, Marko 1967 Soome
Stardigrupp 16 Lusikas, Karin 1986 Tartu maakond Trismile
Stardigrupp 10 Luts, Angela 1989 Harju maakond Suusahullud
Stardigrupp 3 Luts, Arvo 1976 Soome
Stardigrupp 6 Luts, Kaarel 1987 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 9 Luts, Lembitu 1972 Tartu maakond
Stardigrupp 10 Luts, Liivar 1984 Harju maakond Lival Sport
Stardigrupp 10 Luts, Vello 1976 Harju maakond
Stardigrupp 15 Lutter, Mariann 1953 Harju maakond
Stardigrupp 10 Luud, Aarne 1969 Tartu maakond
Stardigrupp 12 Luuka, Esta 1964 Harju maakond
Stardigrupp 9 Luuken, Mehis 1984 Viljandi maakond
Stardigrupp 8 Lvov, Vladimir 1968 Venemaa
Stardigrupp 8 Länik, Mari-Liis 1997 Põlva maakond
Stardigrupp 5 Länts, Martin 1985 Harju maakond BIGBANK AS
Stardigrupp 8 Lääne, Jaak 1980 Järva maakond
Stardigrupp 15 Lääne, Mihkel 1984 Tartu maakond
Stardigrupp 14 Lääne, Monika 1974 Harju maakond
Stardigrupp 9 Läänemets, Jaak 1957 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 15 Läänemets, Laur 1989 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 7 Läänemets, Ott 1987 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 7 Läänemets, Rait 1996 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 15 Lõhek, Priit 1968 Harju maakond AS Norma
Stardigrupp 9 Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond
Stardigrupp 3 Lõhmus, Karel 1984 Harju maakond
Stardigrupp 11 Lõhmus, Mikk 1976 Lääne maakond
Stardigrupp 8 Lõhmus, Priit 1959 Harju maakond
5055 Lõhmus, Silja 1961 Tartu maakond SEB Pank AS
Stardigrupp 6 Lõhmus, Taivo 1977 Rapla maakond
Stardigrupp 8 Lõiv, Paul 1972 Tartu maakond Trismile
Stardigrupp 15 Lõoke, Alo 1984 Harju maakond SK Toonus
Stardigrupp 8 Lõoke, Avo 1957 Jõgeva maakond SK Toonus
Stardigrupp 7 Lõuke, Bert 1971 Harju maakond
Stardigrupp 5 Löberg, Martin Kihle 1990 Norra
Stardigrupp 15 Lüüdik, Kenti 1980 Tartu maakond
5010 Lüüs, Udo 1955 Tartu maakond OK Ilves
Stardigrupp 10 Maala, Kadri 1990 Harju maakond Vestmann Grupp AS
Stardigrupp 15 Maala, Laura 1993 Ida-viru maakond Vestmann Grupp AS
Stardigrupp 13 Maala, Mari 1990 Harju maakond Vestmann Grupp AS
5160 Maala, Mihkel 1961 Viljandi maakond Vestmann Grupp AS
Stardigrupp 15 Maaleng Tingstad, Elin 1965 Norra #7AM
Stardigrupp 10 Maantoa, Margus 1985 Harju maakond
Stardigrupp 4 Maanurm, Joonas 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 7 Maaring, Lauri 1974 Harju maakond
Stardigrupp 4 Maarits, Andres 1973 Harju maakond
Stardigrupp 7 Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Stardigrupp 15 Maasik, Alar 1967 Harju maakond
Stardigrupp 10 Maasik, Kadri 1981 Harju maakond
Stardigrupp 10 Maasik, Laura 1993 Eesti Danske Bank
Stardigrupp 15 Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Stardigrupp 8 Maasing, Eret 1984 Harju maakond Eesti Maksu- ja Tolliameti SK
Stardigrupp 10 Maasing, Kaupo 1981 Harju maakond Swedbank AS
Stardigrupp 3 Maciulis, Dainius 1980 Leedu
Stardigrupp 9 Madi, Gerda 1992 Põlva maakond Sportland
Stardigrupp 6 Madi, Reigo 1989 Põlva maakond
Stardigrupp 5 Madi, Üllar 1964 Põlva maakond
Stardigrupp 10 Madis, Kalle 1978 Harju maakond
Stardigrupp 10 Madis, Kätlin 1981 Valga maakond SK Jooksupartner
Stardigrupp 8 Madisson, Vahur 1974 Harju maakond SEB Pank AS
Stardigrupp 10 Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
Stardigrupp 14 Magdziarek, Igor 1965 Saksamaa Skiläufer Uni Magdeburg
Stardigrupp 10 Mahlakas, Kalev 1967 Tartu maakond
Stardigrupp 13 Maidla, Marika 1973 Harju maakond #7AM
5127 Maidla, Meelis 1968 Põlva maakond Põlva Matkaklubi
Stardigrupp 9 Maidre, Mardo 1975 Harju maakond
Stardigrupp 3 Maidre, Margus 1978 Rapla maakond
5161 Maidre, Udo 1951 Rapla maakond
Stardigrupp 10 Maidvee, Mart 1967 Harju maakond
Stardigrupp 11 Maier, Merike 1964 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Stardigrupp 6 Maier, Mikko 1989 Tartu maakond
Stardigrupp 5 Mailend, Ants 1971 Harju maakond
Stardigrupp 15 Mailend, Kaisa 1972 Harju maakond
Stardigrupp 7 Maiste, Andrus 1964 Pärnu maakond Treeningpartner
Stardigrupp 6 Maiste, Kaimo 1980 Harju maakond
Stardigrupp 6 Maiste, Margus 1977 Harju maakond
Stardigrupp 11 Maiste, Ülle 1978 Harju maakond Eesti Sportlane
Stardigrupp 8 Maisvee, Rando 1979 Harju maakond
Stardigrupp 6 Maks, Meelis 1970 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Maksimov, Sergei 1965 Harju maakond
Stardigrupp 12 Malikov, Leonid 1979 Harju maakond
Stardigrupp 9 Malla, Olavi 1985 Harju maakond
Stardigrupp 10 Malova, Svetlana 1970 Venemaa KINEF Kirishi
Eliit Malsroos, Lauri 1986 Harju maakond SK Saue Tammed
Stardigrupp 16 Malts, Anu 1961 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 4 Malyshev, Vladimir 1962 Venemaa CWS DMITROV
Stardigrupp 4 Manassero, Simone 1971 Itaalia
Stardigrupp 15 Mandel, Erhard 1968 Põlva maakond
Stardigrupp 11 Mander, Heiko 1987 Harju maakond
Stardigrupp 15 Mandrat, Margo 1971 Põlva maakond
Stardigrupp 7 Mandre, Gen 1983 Tartu maakond
Stardigrupp 8 Mandre, Mihkel 1979 Harju maakond Swedbank AS
Stardigrupp 15 Manferdini, Leonardo 1964 Itaalia
Stardigrupp 8 Mangusson, Tanel 1975 Harju maakond
Stardigrupp 10 Mangusson, Toivo 1945 Harju maakond
Stardigrupp 1 Mannine, Sulo 1975 Harju maakond Team TT
Stardigrupp 11 Manninen, Jari 1969 Soome
Stardigrupp 6 Mantere, Sanna 1977 Soome
Stardigrupp 6 Maran, Taavi 1985 Põlva maakond
Stardigrupp 1 Maravyev, Alexey 1971 Venemaa
Stardigrupp 12 Marcinkevicz, Jüri 1966 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 15 Marcusson, Agneta 1956 Rootsi
Stardigrupp 13 Mardisoo, Ardo 1972 Harju maakond
Stardigrupp 10 Margus, Helen 1975 Pärnu maakond
Stardigrupp 6 Maripuu, Ivar 1982 Hiiu maakond DSV spordiklubi
Stardigrupp 12 Maripuu, Liis 1984 Saare maakond
Stardigrupp 15 Marja, Olev 1953 Võru maakond
Stardigrupp 9 Mark, Kristjan 1984 Harju maakond
Stardigrupp 3 Markss, Kaspars 1970 Läti
Stardigrupp 15 Martin, Karner 1979 Harju maakond Korp! Rotalia
Stardigrupp 15 Martin, Polikarpus 1987 Tartu maakond
Stardigrupp 7 Marttinen, Mari 1970 Soome
Stardigrupp 11 Maruste, Kristjan 1988 Tartu maakond
Stardigrupp 4 Mashchenko, Alexander 1986 Venemaa
Stardigrupp 8 Masing, Margus 1973 Harju maakond Saku Õlletehase SK
Stardigrupp 12 Masing, Marten 1987 Harju maakond
Stardigrupp 7 Maslov, Alexey 1978 Venemaa
Stardigrupp 1 Maslov, Vadim 1984 Venemaa
Stardigrupp 14 Masoch, Ermanno 1949 Itaalia
Stardigrupp 11 Masso, Jaan 1975 Tartu maakond Tartu Ülikool
Stardigrupp 9 Masso, Oona 1965 Soome
5128 Masso, Tiit 1935 Harju maakond
Stardigrupp 6 Mataloja, Veiko 1967 Harju maakond
Stardigrupp 9 Matonin, Manuel 1977 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Stardigrupp 14 Matrunich, Alexander 1981 Venemaa
Stardigrupp 9 Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Matt, Olev 1964 Tartu maakond
Stardigrupp 11 Matt, Roland 1991 Tartu maakond
Stardigrupp 7 Mattsson, Ingela 1972 Soome
Stardigrupp 5 Mattsson, Per-Ake 1941 Soome
5162 Matvejev, Ahto 1959 Järva maakond
Stardigrupp 15 Mauksch, Ute 1985 Saksamaa Skiläufer Uni Magdeburg
Stardigrupp 15 Maurer, Tassilo 1978 Saksamaa
Stardigrupp 9 Mauri, Mauro 1968 Itaalia Sci Club O.S.A.
Stardigrupp 14 Maurina, Marco 1967 Itaalia
Stardigrupp 4 Maximov, Mikhail 1969 Venemaa
Stardigrupp 14 Mazepa, Igor 1976 Ukraina
Stardigrupp 8 Mazko, Tatiana 1978 Iisrael
Stardigrupp 3 Mazko, Viktor 1972 Iisrael
Stardigrupp 5 Mazurs, Ainars 1968 Läti 5A-Valka / LV
Stardigrupp 9 Mazurtshak, Georg 1964 Harju maakond
Stardigrupp 15 Mcleod, Curtiss 1945 Kanada
Stardigrupp 11 Mcleod, Grant 1946 Kanada
Stardigrupp 4 Medijainen, Mikk 1984 Tartu maakond
Stardigrupp 15 Mednikovas, Justinas 1983 Leedu
Eliit Medvedev, Sergei 1966 Venemaa
Stardigrupp 15 Meekler, Meelis 1977 Harju maakond
Stardigrupp 8 Meerbach, Ando 1977 Rapla maakond
Stardigrupp 9 Mehik, Jaan 1962 Saare maakond
Stardigrupp 5 Mehtonen, Ari 1974 Soome
Stardigrupp 11 Meius, Margus 1974 Harju maakond
Stardigrupp 10 Mekk, Tanel 1982 Tartu maakond
Stardigrupp 1 Melbardis, Janis 1978 Läti
Stardigrupp 6 Melbardis, Rolands 1976 Läti
Stardigrupp 3 Melikov, Kristjan 1978 Harju maakond
Stardigrupp 7 Mella, Perttu 1967 Soome
Stardigrupp 15 Meltsas, Allan 1972 Harju maakond Telia SK
Meltsov, Martin 1980 Võru maakond
Stardigrupp 12 Menets, Tarmo 1962 Jõgeva maakond
Stardigrupp 8 Meos, Tõnu 1960 Harju maakond
Stardigrupp 1 Mere, Karl-Cardo 1997 Tartu maakond Ülenurme valla SK
Stardigrupp 15 Mere, Siiri 1984 Harju maakond
Stardigrupp 8 Merila, Jaanis 1973 Tartu maakond
Stardigrupp 8 Merila, Rauno 1995 Pärnu maakond
Stardigrupp 7 Merila, Urmo 1980 Harju maakond
Stardigrupp 12 Merilai, Arne 1961 Tartu maakond Tartu Ülikool
Stardigrupp 10 Merivee, Mihkel 1981 Harju maakond
Stardigrupp 2 Merivälja, Margus 1978 Harju maakond SK Jooksupartner
Stardigrupp 10 Merivälja, Moonika 1975 Harju maakond SK Jooksupartner
Stardigrupp 4 Mesila, Raidar 1970 Harju maakond
Messenger, Karen 1979 Kanada
Stardigrupp 15 Mets, Alo 1971 Pärnu maakond #7AM
Stardigrupp 11 Mets, Maret 1985 Tartu maakond Trismile
Stardigrupp 15 Mets, Mari 1983 Pärnu maakond
Stardigrupp 15 Mets, Meeli 1984 Põlva maakond
Stardigrupp 10 Mets, Tarvo 1990 Jõgeva maakond
Stardigrupp 14 Metsa, Jaan 1971 Harju maakond Swedbank AS
Stardigrupp 15 Metsamaa, Rasmus 1994 Harju maakond
Stardigrupp 8 Metsamäe, Sirli 1974 Harju maakond Saku Suusaklubi
Stardigrupp 10 Metsaorg, Jüri 1966 Harju maakond
Stardigrupp 9 Metsaorg, Maria 1993 Harju maakond
Stardigrupp 5 Metsapool, Janno 1988 Järva maakond
Stardigrupp 15 Metsar, Sander 1987 Valga maakond Graanul Invest AS
Stardigrupp 8 Metsger, Anna 1979 Harju maakond
Stardigrupp 15 Metsma, Marko 1981 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Stardigrupp 15 Metsniin, Torhalla 1989 Viljandi maakond London Loppeters
Stardigrupp 9 Metsnõmm, Mart 1959 Tartu maakond
Stardigrupp 11 Metsoja, Heigo 1977 Harju maakond KL Toompea malevkond
Stardigrupp 15 Metspalu, Mait 1975 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
Stardigrupp 15 Metsvaht, Heigo 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Stardigrupp 6 Meyer, Martin 1964 Soome Sandoz Concept
Stardigrupp 8 Michalicka, Vladimir 1960 Tšehhi Vabariik
Stardigrupp 6 Michel, Thomas 1972 Saksamaa Skiläufer Uni Magdeburg
Stardigrupp 4 Mickus, Donatas 1986 Leedu
Stardigrupp 6 Midenbritt, Taimar 1970 Pärnu maakond Kükametsa Pritsuklubi
Stardigrupp 15 Miettinen, Heikki 1948 Soome
Stardigrupp 7 Miezitis, Raivis 1984 Läti
Stardigrupp 10 Miezys, Audrius 1962 Leedu Mikitamäe Aironmään Klubi
Stardigrupp 7 Miezys, Dainius 1964 Leedu
Stardigrupp 10 Miezys, Vytautas 1988 Leedu
Stardigrupp 10 Miil, Väino 1976 Tartu maakond Team Honey Power
Stardigrupp 10 Mika, Zdenek 1961 Tšehhi Vabariik
Stardigrupp 15 Mikita, Aet 1973 Tartu maakond
Stardigrupp 10 Mikk, Kaido 1974 Harju maakond
Stardigrupp 15 Mikk, Margus 1982 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Stardigrupp 7 Mikk, Vello 1957 Viljandi maakond
Stardigrupp 12 Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
Stardigrupp 8 Mikkor, Andro 1984 Harju maakond Nordecon AS
Stardigrupp 7 Mikkor, Ergo 1982 Harju maakond Telia SK
Stardigrupp 8 Miksanek, Miroslav 1960 Tšehhi Vabariik
Stardigrupp 7 Mikson, Maikel 1985 Jõgeva maakond
Stardigrupp 15 Miljan, Martti-Jaan 1981 Tartu maakond
Stardigrupp 11 Mill, Mauno 1952 Viljandi maakond
Stardigrupp 11 Miller, Argo 1986 Harju maakond
Stardigrupp 9 Miller, Argo 1969 Saare maakond KL Saaremaa Malev
Stardigrupp 7 Miller, Guido 1981 Harju maakond
Stardigrupp 1 Milovanov, Mikhail 1965 Venemaa AC Racing
Stardigrupp 2 Milovanov, Oleg 1982 Venemaa Peloton
Stardigrupp 15 Milovidov, Alexey 1972 Venemaa CWS DMITROV
Stardigrupp 6 Minakov, Alex 1980 Venemaa
Stardigrupp 15 Minakov, Alexander 1982 Venemaa
Stardigrupp 9 Minski, Jan 1973 Harju maakond Kulgur Team
Stardigrupp 10 Mirka, Magnus 1984 Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
Stardigrupp 8 Misharev, Vasiliy 1974 Venemaa
Stardigrupp 8 Mitt, Einar 1957 Põlva maakond
Stardigrupp 8 Mitt, Joel 1979 Harju maakond
Stardigrupp 11 Mitt, Marko 1971 Tartu maakond Luua metsanduskool
Stardigrupp 10 Mitt, Raivo 1971 Harju maakond
Stardigrupp 11 Moisander, Jouni 1952 Soome
Stardigrupp 8 Molander, Barbro 1970 Soome
Stardigrupp 6 Moldau, Marek 1973 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 7 Monge, Lars Erik 1966 Norra
Stardigrupp 8 Moor, Maris 1973 Võru maakond
Stardigrupp 8 Moor, Reimo 1984 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 15 Moora, Tarmo 1981 Tartu maakond
Stardigrupp 15 Moosel, Mihkel 1989 Harju maakond
Stardigrupp 11 Moosus, Kalle 1972 Valga maakond Graanul Invest AS
Eliit Moravcova, Klara 1983 Tšehhi Vabariik
Stardigrupp 6 Moreau, Marcel 1954 Kanada
Stardigrupp 4 Morozov, Sergey 1972 Venemaa
Stardigrupp 15 Moser, Theres 1956 Šveits Sandoz Concept
Eliit Mougel, Adrien 1988 Prantsusmaa Gel Interim / Rossignol
Stardigrupp 3 Moumets, Mardo 1974 Lääne maakond SK Sula
Stardigrupp 8 Mozdeyko, Stanislav 1971 Venemaa
Stardigrupp 5 Mozzhechkov, Boris 1945 Venemaa
Stardigrupp 7 Mudrov, Alexey 1960 Venemaa Pskov Ski Team
Stardigrupp 15 Mugra, Katrin 1971 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 4 Mukhin, Sergei 1956 Venemaa KINEF Kirishi
Stardigrupp 10 Mulla, Hannes 1982 Harju maakond
Stardigrupp 5 Mumm, Indrek 1968 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 6 Mumme, Merike 1975 Harju maakond Elisa
Stardigrupp 15 Muni, Oliver 1990 Harju maakond Ernst & Young Baltic AS
Stardigrupp 12 Muni, Pille 1982 Harju maakond
Stardigrupp 9 Munih Habjan, Metka 1959 Sloveenia
Stardigrupp 7 Munih, Bojan 1962 Sloveenia
Stardigrupp 7 Murakas, Ago 1973 Lääne-Viru maakond
5163 Murd, Olev 1960 Rapla maakond
Stardigrupp 11 Muromägi, Avo 1984 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Stardigrupp 6 Murrand, Hanno 1969 Tartu maakond
Stardigrupp 4 Muru, Juhan 1977 Harju maakond AS Norma
1002 Muru, Sulev 1957 Võru maakond
Stardigrupp 9 Murulaid, Riina 1968 Tartu maakond
Stardigrupp 13 Murulaid, Vahur 1967 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
Stardigrupp 7 Murumets, Dan 1979 Harju maakond Rimi Eesti Food AS
5057 Murumets, Meelis 1961 Järva maakond
Stardigrupp 7 Murumägi, Birgit 1997 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Stardigrupp 10 Murumägi, Urmas 1968 Viljandi maakond SK Metsasõbrad
Stardigrupp 9 Musikka, Arvo 1959 Soome
5058 Must, Gunnar 1963 Tartu maakond
Stardigrupp 11 Must, Hannes 1977 Harju maakond Nordecon AS
Stardigrupp 15 Must, Kalev 1977 Tartu maakond
Stardigrupp 7 Must, Lennart 1982 Valga maakond
Stardigrupp 8 Must, Mihkel 1986 Tartu maakond
Stardigrupp 11 Must, Rein 1955 Tartu maakond
Stardigrupp 7 Mustimets, Margus 1969 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Stardigrupp 7 Mustonen, Enar 1996 Pärnu maakond
Stardigrupp 5 Mustonen, Marek 1973 Pärnu maakond
Stardigrupp 11 Muug, Jaak 1972 Tartu maakond
Stardigrupp 13 Muug, Kaido 1966 Tartu maakond
Eliit Myasnikov, Yury 1968 Venemaa Narva SK Firn
Stardigrupp 10 Myllymäki, Ari 1940 Soome
Stardigrupp 10 Myllys, Katja 1970 Soome
Stardigrupp 11 Myllys, Reijo 1942 Soome
Stardigrupp 3 Myllys, Tomi 1973 Soome
Stardigrupp 11 Mytych, Ryszard 1951 Poola
Stardigrupp 9 Mäekivi, Jaanus 1976 Harju maakond
Stardigrupp 8 Mäekivi, Marko 1981 Harju maakond Nordecon AS
Stardigrupp 10 Mäemurd, Priit 1987 Rapla maakond
Stardigrupp 12 Mäeots, Andrus 1972 Harju maakond Kalma Ehitus OÜ
Stardigrupp 10 Mäeots, Margus 1976 Saare maakond Kalma Ehitus OÜ
Stardigrupp 3 Mäesepp, Aigar 1978 Harju maakond Swedbank AS
Stardigrupp 5 Mäestu, Jarek 1977 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Stardigrupp 4 Mägi, Indrek 1977 Viljandi maakond
Stardigrupp 4 Mägi, Madis 1980 Harju maakond
Stardigrupp 9 Mägi, Madis 1968 Harju maakond
Stardigrupp 15 Mägi, Marek 1977 Saare maakond A2K Spordiklubi
Stardigrupp 15 Mägi, Merit 1974 Harju maakond
Stardigrupp 5 Mägi, Mikk 1995 Võru maakond Võru Suusaklubi
Stardigrupp 5 Mägi, Tuulis 1971 Tartu maakond
Stardigrupp 8 Mägin, Arvi 1969 Harju maakond
Stardigrupp 6 Mäkelä, Juha 1956 Soome
Stardigrupp 4 Mäkinen, Erkki 1952 Soome
Stardigrupp 12 Mäkinen, Joni 1985 Soome
Stardigrupp 3 Mäkinen, Matti 1955 Soome
Stardigrupp 12 Mäkinen, Sami 1987 Soome
Stardigrupp 7 Mälberg, Meelis 1970 Põlva maakond
Stardigrupp 8 Mälk, Robert 1970 Saare maakond
Stardigrupp 7 Mälton, Rasmus 1997 Harju maakond
Stardigrupp 7 Mänd, Priidu 1980 Harju maakond
Stardigrupp 3 Mändla, Mairo 1985 Saare maakond A2K Spordiklubi
Stardigrupp 11 Mändla, Mare 1966 Lääne-viru maakond SK Jooksupartner
Stardigrupp 1 Mändla, Oliver 1992 Saare maakond
Stardigrupp 2 Mändla, Tarmo 1965 Saare maakond
Stardigrupp 9 Mändmaa, Aigar 1979 Saare maakond Eesti Energia Spordiklubi
Stardigrupp 11 Mändmets, Adu 1957 Tartu maakond
5072 Mändmets, Helges 1949 Harju maakond AS G4S Eesti
Stardigrupp 4 Mändmets, Mait 1974 Harju maakond AS G4S Eesti
Stardigrupp 5 Männa, Urmas 1974 Harju maakond SEB Pank AS
Stardigrupp 10 Männasoo, Toomas 1974 Harju maakond SEB Pank AS
Stardigrupp 9 Männi, Mattias 1983 Harju maakond Telia SK
Stardigrupp 7 Männi, Riho 1951 Harju maakond SK Metsasõbrad
Stardigrupp 11 Männik, Jaak 1953 Harju maakond
Stardigrupp 5 Männik, Margus 1977 Harju maakond
Stardigrupp 5 Männik, Marko 1978 Tartu maakond
Stardigrupp 11 Männik, Nikolai 1950 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Männik, Riho 1963 Viljandi maakond
Stardigrupp 8 Männisalu, Urmas 1971 Harju maakond
Stardigrupp 8 Märks, Heino 1971 Harju maakond
Stardigrupp 8 Märs, Imre 1974 Tartu maakond
Stardigrupp 11 Märtmaa, Andrus 1958 Harju maakond
Stardigrupp 7 Märtmaa, Jüri 1959 Harju maakond
Stardigrupp 8 Mõek, Hardo 1979 Lääne-viru maakond
Stardigrupp 4 Mõts, Olavi 1968 Võru maakond Haanja Rattaklubi
Stardigrupp 8 Mõts, Taavi 1981 Harju maakond
Stardigrupp 6 Mõtsmees, Priit 1965 Tartu maakond SK Arena
Stardigrupp 15 Mõtt, Vallo 1976 Rapla maakond
Stardigrupp 7 Mõtte, Mati 1978 Tartu maakond
Stardigrupp 15 Mõttus, Egris 1984 Harju maakond SEB Pank AS
Stardigrupp 6 Mõttus, Mati 1975 Valga maakond
Stardigrupp 7 Möbius, Andreas 1956 Saksamaa
Stardigrupp 11 Möbius, Annett 1963 Saksamaa
Stardigrupp 13 Möckel, Rudolf 1938 Saksamaa Schulz Sportreisen
Stardigrupp 6 Mölder, Joosep 1990 Jõgeva maakond
Stardigrupp 16 Mölder, Jüri 1974 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Eliit Mölder, Tauno 1986 Võru maakond Simuna Spordiklubi
Stardigrupp 8 Mölder, Toomas 1971 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Möldre, Kert 1968 Valga maakond Valga MV
Stardigrupp 3 Möll, Heiki 1989 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
5091 Möll, Raivo 1967 Tartu maakond
Stardigrupp 5 Möll, Robin 2000 Tartu maakond Ülenurme valla SK
Stardigrupp 15 Mölter, Märt 1991 Järva maakond
Stardigrupp 13 Müller, Carola 1962 Saksamaa
Stardigrupp 15 Müller, Madis 1977 Harju maakond Eesti Panga SK
Stardigrupp 6 Mündel, Aivo 1964 Rapla maakond
Stardigrupp 8 Münt, Ainar 1982 Järva maakond
Stardigrupp 8 Münter, Bruno 1956 Lääne-Viru maakond Kiltsi Tööjõureservid
Stardigrupp 8 Mürk, Rudolf 1942 Võru maakond OK Võru
Stardigrupp 11 Mürk, Vladimir 1966 Võru maakond
Stardigrupp 7 Müür, Maik 1987 Tartu maakond
Stardigrupp 7 Müür, Martin 1978 Harju maakond
Stardigrupp 6 Müürsepp, Madis 1965 Harju maakond
5129 Müürsepp, Matti 1936 Harju maakond
Stardigrupp 11 Müürsepp, Toomas 1970 Järva maakond
Stardigrupp 12 Naaris, Erkki 1978 Valga maakond
Stardigrupp 2 Nael, Margus 1982 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 6 Nael, Paavo 1972 Harju maakond Saku Suusaklubi
Stardigrupp 14 Naerheim, Ola 1958 Norra
Stardigrupp 9 Nagel, Rainis 1975 Harju maakond
Stardigrupp 12 Nahkur, Arvo 1949 Lääne maakond
Stardigrupp 9 Nahkur, Mihkel 1959 Harju maakond SEB Pank AS
Stardigrupp 6 Nanits, Mihkel 1985 Harju maakond Telia SK
Stardigrupp 11 Napp, Peeter 1976 Tartu maakond
Stardigrupp 16 Narusberg, Piia 1964 Tartu maakond
Eliit Narusk, Priit 1977 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Eliit Nassar, Martin 1993 Viljandi maakond Alutaguse SUKL
Stardigrupp 5 Nassar, Taavi 1987 Võru maakond
Stardigrupp 4 Neemela, Kurmo 1970 Tartu maakond Tridens AS
Stardigrupp 1 Neemela, Tarmo 1968 Harju maakond Eesti Sportlane
Stardigrupp 10 Neemre, Andres 1975 Harju maakond Ehitus5ECO OÜ
Stardigrupp 6 Neering, Riivo 1973 Viljandi maakond
Stardigrupp 3 Neimanis, Gatis 1968 Läti
Stardigrupp 13 Nekrasov, Nikolay 1977 Venemaa
Stardigrupp 7 Nellis, Taimo 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Stardigrupp 15 Nelson, Nora 1987 Ameerika Ühendriigid
Stardigrupp 8 Nepochatykh, Olga 1980 Venemaa
Stardigrupp 4 Nepochatykh, Sergei 1978 Venemaa
Stardigrupp 13 Nesterenko, Aleksandr 1957 Venemaa
Stardigrupp 8 Nesterov, Andrei 1959 Ida-viru maakond Narva Elektrijaamade SK
Stardigrupp 8 Nesterov, Nikolay 1956 Ida-viru maakond Narva Elektrijaamade SK
Stardigrupp 7 Neuhaus, Anton 1952 Šveits
Stardigrupp 4 Niemi, Veikko 1962 Soome
Stardigrupp 3 Nigul, Alar 1965 Harju maakond SK CFC
Stardigrupp 9 Niilits, Ilmar 1958 Valga maakond
Stardigrupp 10 Niilo, Tarmo 1955 Põlva maakond
Stardigrupp 13 Niinepuu, Lea 1974 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 11 Niiranen, Esa-Teijo 1950 Soome
Stardigrupp 8 Niit, Robi 1996 Võru maakond
Stardigrupp 11 Niit, Unno 1971 Võru maakond
Stardigrupp 9 Nikiforov, Raivo 1972 Harju maakond
Stardigrupp 2 Nikitin, Andrei 1972 Venemaa
Stardigrupp 15 Nikitin, Dmitry 1984 Venemaa
Stardigrupp 10 Nikitin, Timo 1985 Harju maakond
Stardigrupp 10 Nikitin, Toomas 1973 Harju maakond MTÜ Spordiselts
5130 Nikitin, Vladimir 1952 Ida-Viru maakond
Stardigrupp 4 Niklass, Martins 1976 Läti
Stardigrupp 9 Nikolajev, Raimo 1981 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Stardigrupp 6 Nikolajev, Raul 1975 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Stardigrupp 15 Nilson, Nelli 1984 Harju maakond Sportland
Stardigrupp 3 Nirgi, Ailar 1966 Harju maakond Hawaii Express
Stardigrupp 10 Nisamedtinov, Ildar 1976 Harju maakond
Stardigrupp 2 Nook, Reimo 1971 Harju maakond Saaremaa JK Viiking
Stardigrupp 11 Nool, Vambo 1958 Harju maakond
Stardigrupp 15 Noor, Mihkel 1984 Harju maakond Nordecon Betoon
Stardigrupp 8 Noormets, Kristjan 1986 Tartu maakond
Stardigrupp 11 Norkin, Pavel 1985 Venemaa
Stardigrupp 6 Normak, Argo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Stardigrupp 6 Normak, Margus 1968 Ida-Viru maakond
Stardigrupp 2 Norman, Mart 1972 Harju maakond Elisa
Stardigrupp 16 Norman, Roman 1981 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Stardigrupp 8 Nuka, Innar 1978 Rapla maakond
Stardigrupp 15 Nupp, Marken 1993 Võru maakond
Stardigrupp 5 Nurk, Aare 1967 Valga maakond
Stardigrupp 5 Nurk, Andres 1973 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Stardigrupp 7 Nurk, Ave 1973 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Stardigrupp 2 Nurk, Talis 1982 Tartu maakond
Stardigrupp 3 Nurm, Dag 1982 Harju maakond
Stardigrupp 7 Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
Stardigrupp 12 Nurmiste, Lennart 1979 Harju maakond
Stardigrupp 7 Nygaard, Arild 1956 Norra
Stardigrupp 14 Nygard, Jonathan 1983 Soome
Stardigrupp 11 Nygard, Martin 1951 Soome
Stardigrupp 14 Nygard, Mikael 1954 Soome
Stardigrupp 14 Nygard, Simon 1981 Soome
Stardigrupp 8 Nylund, Jouni 1975 Soome
Stardigrupp 3 Nylund, Ulf 1965 Soome
Stardigrupp 8 Näppi, Rauno 1977 Harju maakond
Stardigrupp 6 Nõgols, Andry 1996 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Stardigrupp 7 Nõgols, Eiko 1972 Viljandi maakond
Stardigrupp 12 Nõgu, Raili 1966 Saare maakond KL Saaremaa Malev
Stardigrupp 5 Nõmm, Andre 1974 Harju maakond SK Saue Tammed
Stardigrupp 6 Nõmm, Janno 1980 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Stardigrupp 10 Nõmm, Jüri 1978 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Stardigrupp 13 Nõmm, Marden 1984 Rapla maakond SEB Pank AS
Stardigrupp 1 Nõmm, Marek 1979 Pärnu maakond
Stardigrupp 15 Nõmm, Meelis 1983 Saare maakond
Stardigrupp 2 Nõmm, Raivo 1976 Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
Stardigrupp 7 Nõmmeots, Priit 1975 Harju maakond
Stardigrupp 8 Nõmmik, Argo 1984 Harju maakond
Stardigrupp 12 Nõmmik, Deivy 1985 Jõgeva maakond
Stardigrupp 6 Nõmmik, Kaidu 1970 Lääne-viru maakond Jeld-Wen Eesti AS
Stardigrupp 4 Nõmmik, Marko 1990 Valga maakond Westline Team
Stardigrupp 11 Nõmmik, Tiivi 1977 Harju maakond Telia SK
Stardigrupp 5 Nöps, Andres 1996 Tartu maakond TÜASK
5131 Nöps, Antti 1969 Tartu maakond OK Ilves
Stardigrupp 8 Nöps, Lembit 1951 Tartu maakond OK Ilves
Stardigrupp 15 Oconnor, Patrick 1942 Ameerika Ühendriigid
Stardigrupp 9 Oder, Rein 1972 Tartu maakond
Stardigrupp 8 Ohno, Tarmo 1970 Valga maakond
Stardigrupp 8 Oidermaa, Kristo 1986 Harju maakond SK Kärts Magneesium
Stardigrupp 15 Oidjärv, Tarmo 1972 Harju maakond
Stardigrupp 6 Oissar, Karl 1957 Jõgeva maakond
Stardigrupp 6 Oja, Eero 1981 Harju maakond
Stardigrupp 8 Oja, Eero 1974 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Oja, Jaan 1949 Valga maakond
Stardigrupp 15 Oja, Tarmo 1980 Harju maakond Suusahullud
Stardigrupp 9 Ojala, Martin 1966 Harju maakond
Stardigrupp 12 Ojaliiv, Madis 1977 Lääne-Viru maakond RedBike
Stardigrupp 9 Ojamäe, Kristiina 1970 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 7 Ojamäe, Vello 1967 Harju maakond
Stardigrupp 9 Ojandu, Ander 1976 Tartu maakond Team Innopolis
Stardigrupp 5 Ojaots, Aigar 1974 Harju maakond
Stardigrupp 15 Ojasaar, Olav 1972 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
Stardigrupp 10 Ojasaar, Tauno 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Stardigrupp 9 Ojasoon, Ave 1987 Harju maakond SK CFC
Stardigrupp 15 Ojaveer, Ott 1965 Tartu maakond
Stardigrupp 7 Ojennus, Jyrki 1960 Soome
Stardigrupp 7 Ok, Kristjan 1984 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 6 Olesk, Raul 1960 Tartu maakond Eesti Teed AS
Stardigrupp 5 Olesk, Taivo 1986 Harju maakond
Stardigrupp 7 Olev, Väino 1964 Viljandi maakond
Stardigrupp 10 Olgo, Raivo 1970 Rapla maakond Trismile
5029 Olju, Tiit 1954 Rapla maakond
Stardigrupp 6 Olle, Kert 1984 Harju maakond
Stardigrupp 14 Olli, John 1943 Soome
Stardigrupp 5 Olop, Jaanus 1972 Harju maakond
Stardigrupp 4 Olsen, Oystein 1973 Norra
Stardigrupp 13 Olsson, Christer 1967 Rootsi
Stardigrupp 16 Olt, Andrus 1986 Harju maakond
5132 Olvet, Jaan 1969 Harju maakond RaOK.ee
Stardigrupp 12 Olvet, Jaana 1995 Tartu maakond RaOK.ee
Stardigrupp 12 Olvet, Marta 1992 Tartu maakond
Stardigrupp 15 Olvet, Rivo 1995 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 11 Omerzu, Nevenka Beba 1954 Sloveenia
Stardigrupp 9 Oolmets, Vardo 1976 Hiiu maakond
Stardigrupp 9 Oras, Andero 1980 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 11 Oras, Vello 1952 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Orason, Toomas 1983 Tartu maakond Korp! Rotalia
Stardigrupp 12 Orav, Marje 1964 Rapla maakond
Stardigrupp 10 Org, Indrek 1974 Viljandi maakond Vestmann Grupp AS
Eliit Orlovski, Tiit 1981 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
Stardigrupp 6 Oschepkov, Pavel 1964 Venemaa Pskov Ski Team
Stardigrupp 10 Osipov, Sergei 1962 Venemaa
Stardigrupp 5 Osvoll, Trond 1982 Norra
Stardigrupp 10 Ots, Hedvig 1995 Viljandi maakond
Stardigrupp 5 Ots, Riho 1965 Viljandi maakond
Stardigrupp 7 Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Stardigrupp 13 Otsason, Raido 1981 Saare maakond
Stardigrupp 15 Otsason, Riina 1985 Saare maakond
Stardigrupp 7 Otsasoo, Tammo 1966 Harju maakond SEB Pank AS
Stardigrupp 6 Otsla, Anti 1968 Harju maakond Eesti Sportlane
Stardigrupp 3 Otsus, Marko 1987 Tartu maakond
Stardigrupp 7 Ott, Marje 1959 Harju maakond
Stardigrupp 6 Ottas, Kaupo 1975 Tartu maakond
Stardigrupp 11 Ottis, Indrek 1973 Harju maakond
Stardigrupp 5 Ovcharov, Yury 1962 Venemaa
Stardigrupp 9 Ovchinnikov, Vitaly 1970 Venemaa
Stardigrupp 6 Ozerov, Aleksei 1969 Venemaa
Stardigrupp 10 Ozola, Eliza 2000 Läti
Stardigrupp 6 Ozolins, Ainars 1960 Läti 5A-Valka / LV
Stardigrupp 9 Ozolins, Arvids 1974 Läti
Stardigrupp 5 Ozols, Edgars 1988 Läti Sportlife Cycling Team
Stardigrupp 10 Ozols, Ugis 1967 Läti
Stardigrupp 6 Paabo, Priit 1982 Lääne maakond
Stardigrupp 10 Paabstel, Juhan 1959 Harju maakond
Stardigrupp 10 Paal, Peet 1953 Viljandi maakond
Stardigrupp 9 Paalandi, Kristo 1977 Harju maakond
Eliit Paalberg, Pent 1995 Harju maakond
Stardigrupp 7 Paalgard, Kittil 1968 Norra
Stardigrupp 5 Paalmäe, Jaanika 1986 Lääne maakond SK Sula
Stardigrupp 7 Paas, Ojari 1973 Harju maakond
Stardigrupp 8 Paas, Raigo 1976 Harju maakond
Stardigrupp 10 Paats, Andrus 1970 Harju maakond
Stardigrupp 6 Paberit, Timo 1977 Harju maakond
Stardigrupp 13 Pada, Ingmar 1940 Läti
Stardigrupp 11 Padari, Vallo 1975 Harju maakond
Stardigrupp 12 Padivy, Richard 1962 Tšehhi Vabariik
Stardigrupp 2 Pae, Andres 1970 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 10 Pae, Taavi 1976 Tartu maakond
Stardigrupp 12 Paenurm, Peeter 1967 Harju maakond Staabi- ja Sidepataljon
Stardigrupp 4 Paglant, Heigo 1976 Järva maakond Järva-Jaani RSK
Stardigrupp 16 Paide, Tanel 1972 Harju maakond Ernst & Young Baltic AS
Paidu, Elar 1975 Harju maakond
Stardigrupp 2 Pain, Indrek 1972 Harju maakond EWK
Stardigrupp 8 Pajulahti, Hannu 1949 Soome
Stardigrupp 6 Pajur, Ardo 1974 Harju maakond Swedbank AS
Stardigrupp 7 Pajus, Rene 1976 Harju maakond
Stardigrupp 4 Pak, Andres 1975 Harju maakond
1003 Pak, Indrek 1971 Harju maakond
5133 Pallas, Lembit 1953 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
Stardigrupp 12 Pallas, Maria 1993 Harju maakond
Stardigrupp 6 Pallase, Erik 1976 Harju maakond
Eliit Pallo, Rait 1974 Harju maakond Swedbank AS
Stardigrupp 7 Pallo, Ruth 1972 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 9 Pallotedder, Janno 1984 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 2 Pallotedder, Taivo 1975 Tartu maakond Sportland
Stardigrupp 10 Palm, Jaanis 1984 Harju maakond
Stardigrupp 15 Paloson, Ahti 1982 Harju maakond AS G4S Eesti
Stardigrupp 15 Paloveer, Janek 1982 Tartu maakond
Stardigrupp 7 Palover, Meelis 1975 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 7 Palu, Siim 1980 Harju maakond
Stardigrupp 8 Palu, Silver 1978 Harju maakond
Stardigrupp 11 Palu, Virve 1972 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 10 Palubinskas, Anton 1955 Tartu maakond
Stardigrupp 10 Palumaa, Pille 1974 Järva maakond Järva-Jaani RSK
Stardigrupp 11 Palumaa, Priit 1966 Harju maakond
Stardigrupp 3 Panchenko, Fedor 1977 Venemaa
Stardigrupp 10 Pandis, Hannula-Katrin 1990 Tartu maakond OK Ilves
Stardigrupp 6 Pankin, Sergey 1974 Venemaa
Stardigrupp 7 Pappel, Tiit 1968 Harju maakond
Stardigrupp 6 Papstel, Toomas 1977 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Stardigrupp 6 Parm, Signe 1980 Harju maakond Nordecon AS
Stardigrupp 14 Parmas, Aalo 1957 Harju maakond
Stardigrupp 12 Parnits, Guido 1965 Harju maakond
Stardigrupp 9 Parri, Erki 1983 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Part, Andres 1956 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 10 Parts, Eve 1970 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 12 Parts, Kaarel 1976 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 5 Parts, Margus 1978 Harju maakond Kiili Spordiklubi
Stardigrupp 6 Parts, Margus 1985 Tartu maakond
Stardigrupp 12 Parts, Vahur 1967 Valga maakond
Stardigrupp 11 Parve, Ain 1948 Harju maakond Eesti Panga SK
Stardigrupp 3 Parve, Heikki 1962 Harju maakond
Stardigrupp 15 Parve, Inga 1986 Harju maakond Swedbank AS
Stardigrupp 6 Parve, Marko 1979 Harju maakond
Stardigrupp 5 Parve, Martti 1961 Harju maakond
Stardigrupp 13 Parvela, Anja 1957 Soome
Stardigrupp 5 Parvela, Kimmo 1957 Soome
Stardigrupp 2 Parygin, Dmitry 1974 Venemaa Pskov Ski Team
Stardigrupp 1 Paskarenko, Mikhail 1958 Venemaa
Stardigrupp 6 Passeron, Daniel 1958 Prantsusmaa
Stardigrupp 6 Passila, Heidi 1976 Soome
5059 Pastimäe, Hugo 1936 Järva maakond
Stardigrupp 9 Pata, Pille 1981 Harju maakond
Stardigrupp 7 Pauklin, Marek 1982 Hiiu maakond
Stardigrupp 10 Paulov, Aare 1976 Tartu maakond Ikodor AS
Stardigrupp 10 Paulovich, Adriano 1948 Itaalia
Stardigrupp 8 Paumann, Aivo 1975 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 3 Paumets, Meelis 1976 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
Stardigrupp 8 Paurson, Rando 1973 Tartu maakond Eesti Sportlane
Stardigrupp 7 Pauts, Jaanus 1979 Harju maakond Coca-Cola HBC Eesti AS
Stardigrupp 10 Pauts, Margus 1981 Harju maakond Sidepataljon
Stardigrupp 6 Pavlov, Sergey 1983 Venemaa
1001 Pavlov, Ulvar 1964 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Stardigrupp 3 Pedai, Andrus 1972 Harju maakond SK ProRunner
Stardigrupp 9 Pedajas, Jaan 1975 Valga maakond
Stardigrupp 2 Pedajas, Karel Romet 1996 Valga maakond
Stardigrupp 4 Pedaste, Margus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Eliit Peensalu, Aimer 1972 Harju maakond Team TT
Stardigrupp 15 Peerna, Aimur 1978 Pärnu maakond 1. Jalaväebrigaad
Stardigrupp 12 Peetson, Raul 1969 Pärnu maakond
Stardigrupp 15 Peganov, Edgar 1984 Harju maakond
Stardigrupp 6 Pehkonen, Kari 1950 Soome
Stardigrupp 7 Peiker, Harri 1976 Harju maakond
Stardigrupp 16 Peilman, Andres 1978 Harju maakond AS G4S Eesti
Stardigrupp 11 Peisenieks, Varis 1957 Läti
Stardigrupp 7 Pekkala, Risto 1951 Soome
Stardigrupp 14 Pekkari, Carina 1965 Rootsi
Stardigrupp 7 Pelnar, Jiri 1958 Tšehhi Vabariik
Stardigrupp 16 Pennanen, Pekka 1941 Soome
Stardigrupp 15 Pennar, Maarja 1980 Harju maakond
Stardigrupp 10 Pennert, Vladimir 1953 Järva maakond
Stardigrupp 7 Pensa, Heiki 1959 Võru maakond Valio Eesti AS
Stardigrupp 15 Pensa, Lauri 1992 Tartu maakond
Stardigrupp 10 Penu, Kaili 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 6 Pere, Aivo 1965 Hiiu maakond
Stardigrupp 7 Pere, Allar 1985 Hiiu maakond SK Metsasõbrad
Stardigrupp 11 Peri, Jaanus 1973 Tartu maakond
Stardigrupp 14 Pern, Teele 1986 Harju maakond
Eliit Perrillat, Boiteux Ivan 1985 Prantsusmaa
Stardigrupp 15 Pershikov, Roman 1975 Venemaa
Stardigrupp 12 Persitski, Helle 1966 Lääne-Viru maakond SK ProRunner
Stardigrupp 10 Pertel, Tiit 1973 Harju maakond
Stardigrupp 9 Perv, Indrek 1981 Harju maakond
Stardigrupp 15 Perv, Marko 1980 Tartu maakond
Eliit Pesor, Kaido 1970 Rapla maakond EWK
Stardigrupp 3 Petai, Indrek 1980 Harju maakond A. Le Coq
Stardigrupp 7 Petereit, Steffen 1965 Saksamaa Skiläufer Uni Magdeburg
Stardigrupp 10 Petersen, Anders 1981 Taani
Stardigrupp 10 Petersen, Hillar 1982 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Stardigrupp 7 Peterson, Einar 1966 Valga maakond EWK
Stardigrupp 15 Peterson, Indrek 1976 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Peterson, Jaak 1969 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 1 Peterson, Meelis 1974 Harju maakond Team TT
Eliit Peterson, Uku 1980 Harju maakond Team TT
Stardigrupp 6 Petreykin, Arkadiy 1963 Venemaa
Stardigrupp 15 Petrov, Mikhail 1990 Venemaa
Stardigrupp 3 Petrov, Oleg 1963 Venemaa
Stardigrupp 10 Pettinen, Viljo 1975 Harju maakond
Stardigrupp 9 Pevec, Marjan 1961 Sloveenia Slovenia
Stardigrupp 9 Pever, Lauri 1988 Rapla maakond
Stardigrupp 7 Pfister, Urs 1962 Šveits Sandoz Concept
Eliit Pigg, Samuli 1966 Soome
Stardigrupp 7 Pihelgas, Peeter 1967 Tartu maakond Korp! Rotalia
Stardigrupp 15 Pihkola, Simo 1955 Soome
Stardigrupp 7 Pihkva, Arne 1969 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Stardigrupp 11 Pihl, Ado 1959 Harju maakond
Stardigrupp 6 Pihl, Ats 1990 Harju maakond
Stardigrupp 7 Pihla, Jaanus 1972 Võru maakond
Stardigrupp 7 Pihlak, Marek 1977 Tartu maakond
Stardigrupp 12 Pihlak, Marius 1980 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Stardigrupp 7 Pihlak, Sander 1978 Harju maakond
Stardigrupp 8 Pihlap, Einar 1987 Viljandi maakond Raintree Estonia OÜ
Stardigrupp 7 Pihlap, Raimond 1985 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Piho, Meelis 1969 Tartu maakond
Stardigrupp 11 Piigli, Jürgen 1992 Rapla maakond
Stardigrupp 9 Piigli, Kersti 1978 Rapla maakond
Stardigrupp 10 Piilbaum, Janno 1974 Harju maakond SEB Pank AS
Stardigrupp 8 Piilmann, Eve 1964 Harju maakond
Stardigrupp 12 Piipponen, Jouni 1949 Soome
Stardigrupp 8 Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Piire, Aare 1970 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Stardigrupp 6 Piirimäe, Kaarel 1979 Tartu maakond OK Põlva Kobras
Stardigrupp 3 Piirimäe, Pärtel 1972 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 8 Piirimägi, Peeter 1979 Võru maakond
Stardigrupp 8 Piirisild, Arik 1975 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Stardigrupp 3 Piirmann, Terje 1980 Võru maakond
Stardigrupp 12 Piiroja, Marek 1968 Järva maakond
Stardigrupp 1 Piiroja, Raio 1979 Pärnu maakond
Stardigrupp 9 Piirsoo, Urmas 1962 Harju maakond
5004 Piits, Tõnu 1944 Harju maakond
Stardigrupp 15 Pikani, Margus 1974 Harju maakond
Stardigrupp 15 Pikas, Ergo 1987 Harju maakond
Stardigrupp 6 Pikk, Marko 1983 Harju maakond
Stardigrupp 9 Pikkor, Erik 1976 Pärnu maakond
Stardigrupp 12 Pilarova, Ivana 1963 Tšehhi Vabariik
Stardigrupp 8 Pilliroog, Alari 1972 Harju maakond Suusahullud
Stardigrupp 4 Pilv, Ivar 1967 Järva maakond Ambla SK
Stardigrupp 10 Pilv, Vilve 1966 Järva maakond
Stardigrupp 6 Pimenov, Aleksander 1958 Ida-Viru maakond Investment Agency Jõhvi
Stardigrupp 4 Pimenov, Igor 1968 Venemaa
Stardigrupp 9 Pindis, Toomas 1971 Võru maakond Haanja Rattaklubi
Stardigrupp 5 Pindma, Vahur 1965 Harju maakond Hauka Veloklubi
Stardigrupp 6 Pino, Jaanus 1971 Tartu maakond
Stardigrupp 11 Pintmann, Risto 1983 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Pintson, Tarmo 1966 Harju maakond
Stardigrupp 11 Pipenberg, Olari 1994 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 10 Pipenberg, Olev 1953 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 4 Pirksaar, Margus 1974 Tartu maakond SK Jooksupartner
Stardigrupp 8 Pirnipuu, Marvin 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Stardigrupp 11 Pirnipuu, Taavi 1980 Valga maakond
Stardigrupp 12 Pitk, Indrek 1974 Harju maakond Eesti Tõukerattaliit
Stardigrupp 15 Plaado, Oliver 1985 Valga maakond
Stardigrupp 7 Plaas, Randel 1987 Lääne maakond
Stardigrupp 10 Plakk, Mikk 1986 Harju maakond
5015 Plakk, Tiit 1956 Harju maakond Saku Suusaklubi
Stardigrupp 6 Platacis, Martins 1982 Läti
Stardigrupp 15 Plaude, Karlis 1982 Läti
Stardigrupp 9 Ploom, Andrus 1965 Võru maakond
Stardigrupp 9 Ploompuu, Riika 1970 Harju maakond Swedbank AS
5060 Ploovits, Heino 1955 Harju maakond EWK
Stardigrupp 9 Pobul, Mart 1967 Harju maakond
Stardigrupp 16 Pohlak, Epp 1969 Harju maakond Saku Suusaklubi
Stardigrupp 15 Pohlak, Kadri 1983 Harju maakond Jussikese 7 Sõpra
Stardigrupp 11 Pohlak, Urmas 1973 Harju maakond Jussikese 7 Sõpra
Eliit Poirrier, Bastien 1988 Prantsusmaa Gel Interim / Rossignol
Stardigrupp 5 Pokk, Jüri 1959 Harju maakond Saku Suusaklubi
Stardigrupp 7 Poljakova, Nadezda 1946 Ida-Viru maakond Võru Suusaklubi
Stardigrupp 15 Pommer, Priit 1974 Harju maakond
Stardigrupp 13 Poncet, Nicolas 1955 Šveits Sandoz Concept
Stardigrupp 3 Pool, Hannes 1963 Harju maakond Metaprint AS
Stardigrupp 11 Pool, Janek 1969 Viljandi maakond
Stardigrupp 1 Poopuu, Peeter 1985 Harju maakond Nordecon Betoon
Stardigrupp 15 Pootsmaa, Margus 1976 Harju maakond
Stardigrupp 6 Pormann, Kalle 1963 Harju maakond
Stardigrupp 12 Pormeister, Hele 1981 Valga maakond
5016 Poska, Malle 1953 Viljandi maakond
Stardigrupp 6 Possul, Kadri 1971 Harju maakond
5073 Post, Ando 1960 Harju maakond AS Norma
Stardigrupp 11 Post, Maire 1964 Harju maakond
Stardigrupp 10 Pracka, Tomas 1973 Tšehhi Vabariik
Stardigrupp 6 Praks, Rain 1992 Harju maakond
Stardigrupp 5 Praks, Teet 1989 Viljandi maakond
Eliit Pralong, Candide 1990 Šveits Gel Interim / Rossignol
Stardigrupp 7 Prangli, Andrus 1974 Harju maakond
Stardigrupp 9 Prangli, Tõnis 1984 Harju maakond JCI SK
5164 Prans, Leili 1951 Tartu maakond
Stardigrupp 5 Prants, Heiki 1964 Võru maakond Võru Suusaklubi
Stardigrupp 7 Praznik, Katarina 1966 Sloveenia
Stardigrupp 7 Praznik, Mitja 1960 Sloveenia
5165 Preitof, Mati 1960 Harju maakond
Stardigrupp 10 Press, Jüri 1974 Harju maakond
Stardigrupp 8 Priede, Vineta 1982 Läti
Stardigrupp 14 Prii, Diana 1978 Valga maakond
Stardigrupp 8 Prii, Paavo 1985 Jõgeva maakond ABB AS
Stardigrupp 8 Priimägi, Orvet 1981 Harju maakond
Stardigrupp 9 Priinits, Taimo 1997 Viljandi maakond
Stardigrupp 5 Priks, Aivo 1969 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
5031 Priks, Hanno 1963 Valga maakond Viljandi VAK Staier
1010 Priks, Priidu 1937 Ida-Viru maakond
Stardigrupp 10 Prindulis, Janis 1980 Läti
Stardigrupp 1 Prisivko, Vadim 1965 Venemaa
Stardigrupp 7 Pruul, Heiki 1979 Harju maakond Swedbank AS
Stardigrupp 6 Pruul, Rasmus 1982 Harju maakond
Stardigrupp 4 Pruuli, Jaanus 1971 Võru maakond Hauka Veloklubi
Stardigrupp 7 Pruuli, Miina 1994 Jõgeva maakond Suusahullud
Stardigrupp 5 Pruuli, Tiit 1978 Võru maakond
Stardigrupp 15 Prükk, Kristina 1994 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Pskhatcieva, Elena 1978 Venemaa
Stardigrupp 14 Puchner, Chris 1953 Ameerika Ühendriigid
Stardigrupp 7 Pugatšov, Aleksandr 1958 Ida-Viru maakond
Stardigrupp 6 Puhke, Hanna-Maria 1992 Järva maakond SK Metsasõbrad
Stardigrupp 7 Puhke, Marcus 1991 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Puhke, Peeter 1963 Järva maakond SK Metsasõbrad
Stardigrupp 6 Puhke, Rauno 1990 Järva maakond SK Metsasõbrad
Stardigrupp 8 Puhke, Rene 1994 Järva maakond Ambla SK
Stardigrupp 8 Puhu, Sille 1984 Viljandi maakond
Stardigrupp 8 Puistaja, Tarvo 1971 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 3 Puistaja, Valmar 1964 Tartu maakond
Stardigrupp 3 Pukk, Andre 1977 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
Stardigrupp 12 Pulk, Margit 1989 Harju maakond
Stardigrupp 15 Pulkkinen, Anu 1967 Soome
Stardigrupp 15 Pulkkinen, Keijo 1966 Soome
Stardigrupp 3 Pullerits, Priit 1965 Tartu maakond AS Postimees Grupp
5005 Pullerits, Tõnu 1947 Pärnu maakond
5074 Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Stardigrupp 16 Pullonen, Kalev 1964 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Stardigrupp 6 Puna, Björn 1975 Tartu maakond SK ProRunner
Stardigrupp 3 Pung, Indrek 1985 Lääne-viru maakond Päästeamet
Stardigrupp 7 Punga, Rainer 1986 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Pungits, Marti 1989 Võru maakond
Stardigrupp 11 Pure, Nils 1969 Tartu maakond
Stardigrupp 10 Purga, Indrek 1978 Tartu maakond
Stardigrupp 11 Purge, Tarmo 1982 Rapla maakond
Stardigrupp 14 Puskin, Aleksandr 1946 Ida-Viru maakond Narva SK Firn
Stardigrupp 8 Putškov, Aleksandr 1967 Ida-Viru maakond
Stardigrupp 9 Puu, Luise 1978 Tartu maakond Hanza Tarkon AS
Stardigrupp 15 Puusaag, Peeter 1980 Harju maakond Harmet SK
Stardigrupp 6 Puusaar, Sulev 1966 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Stardigrupp 15 Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Pähn, Allar 1987 Tartu maakond Hawaii Express
Stardigrupp 16 Pärgmäe, Priit 1979 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Stardigrupp 10 Pärn, Margo 1976 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Stardigrupp 7 Pärn, Martin 1971 Harju maakond
Stardigrupp 8 Pärn, Priit 1989 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 6 Pärn, Rain 1984 Harju maakond
Stardigrupp 6 Pärna, Arno 1969 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 7 Pärna, Kristjan 1993 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 9 Pärnalaas, Aimar 1969 Valga maakond
Stardigrupp 7 Pärnik, Jüri 1965 Tartu maakond Areal Team
Stardigrupp 15 Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
Stardigrupp 7 Pärnits, Sten 1991 Harju maakond
Stardigrupp 9 Pärnoja, Ülari 1980 Harju maakond
Stardigrupp 9 Pärnpuu, Marko 1981 Harju maakond
Stardigrupp 7 Pärs., Priit 1975 Tartu maakond
Stardigrupp 11 Pärt, Valdur 1969 Rapla maakond
Stardigrupp 10 Pärtel, Siret 1967 Järva maakond
Stardigrupp 7 Pärtelpoeg, Ingmar 1973 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Päärson, Taivo 1971 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Stardigrupp 5 Pääru, Mikk 1966 Harju maakond
Stardigrupp 4 Pääru, Priit 1969 Harju maakond ABB AS
Stardigrupp 5 Pääslane, Priit 1967 Tartu maakond OK Ilves
Stardigrupp 7 Põder, Indrek 1983 Tartu maakond
Stardigrupp 5 Põder, Priit 1963 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Stardigrupp 12 Põdra, Markko-Rollin 1982 Harju maakond
Stardigrupp 10 Põhako, Peeter 1974 Lääne maakond
Stardigrupp 11 Põlda, Airon 1982 Harju maakond
Stardigrupp 13 Põldma, Kaie 1969 Valga maakond
Stardigrupp 5 Põldmaa, Alo 1987 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Stardigrupp 5 Põldmaa, Koit 1981 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Stardigrupp 6 Põldme, Sven 1982 Harju maakond
Stardigrupp 15 Põldoja, Anti 1983 Harju maakond
Stardigrupp 11 Põldoja, Laura 1991 Tartu maakond
Stardigrupp 8 Põldoja, Urmas 1967 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Stardigrupp 7 Põlluste, Priit 1971 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Stardigrupp 5 Pöyry, Jorma 1958 Soome
Stardigrupp 7 Pööra, Rain 1971 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Stardigrupp 11 Püvi, Kaupo 1968 Harju maakond
Stardigrupp 15 Püvi, Margus 1970 Tartu maakond Trismile
Stardigrupp 13 Raa, Priit 1973 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Raadik, Heiki 1975 Harju maakond Swedbank AS
Stardigrupp 12 Raadik, Mart 1981 Harju maakond
Stardigrupp 10 Raag, Henry 1990 Tartu maakond Hanza Tarkon AS
Stardigrupp 2 Raag, Kaupo 1980 Harju maakond
Stardigrupp 4 Raag, Raiko 1992 Võru maakond
Stardigrupp 6 Raag, Raivo 1963 Võru maakond
Stardigrupp 6 Raagmaa, Garri 1966 Tartu maakond
Stardigrupp 10 Raal, Endrik 1982 Valga maakond
Stardigrupp 5 Raal, Erik 1988 Valga maakond
Stardigrupp 1 Raantse, Rannar 1977 Jõgeva maakond
Stardigrupp 4 Raap, Ilmar 1969 Lääne-Viru maakond Tridens AS
Stardigrupp 7 Raaper, Risto 1981 Harju maakond
Stardigrupp 10 Raav, Aivar 1957 Põlva maakond
Stardigrupp 9 Raav, Rauno 1977 Harju maakond
Stardigrupp 9 Raba, Ahti 1986 Harju maakond Danske Bank
Stardigrupp 13 Radik, Kärt 1973 Harju maakond Porter Racing
Stardigrupp 6 Radzins, Vigants 1974 Läti
Stardigrupp 7 Rae, Arbo 1970 Harju maakond
Stardigrupp 11 Raev, Andres 1991 Harju maakond Nordecon AS
Stardigrupp 4 Ragvin, Dag Steinar 1972 Norra
Stardigrupp 12 Rahno, Aivar 1974 Harju maakond
Stardigrupp 5 Rahu, Madis 1964 Harju maakond Team TT
Stardigrupp 6 Rahu, Simmo 1975 Pärnu maakond
Stardigrupp 8 Rahumägi, Alari 1977 Harju maakond Suusahullud
Stardigrupp 11 Rahuoja, Martin 1998 Pärnu maakond Pärnu Sõudeklubi
Stardigrupp 8 Raichmann, Arthur 1972 Harju maakond OMNIVA SK
Stardigrupp 11 Raid, Jarno 1981 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Stardigrupp 6 Raid, Jürgo 1970 Harju maakond
Stardigrupp 15 Raid, Kristjan 1977 Harju maakond Telia SK
Stardigrupp 10 Raid, Priit 1988 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Stardigrupp 8 Raidla, Ott 1984 Lääne maakond
Stardigrupp 15 Raidna, Raoul 1973 Harju maakond Päästeamet
Stardigrupp 13 Raidvee, Priit 1966 Tartu maakond
Stardigrupp 15 Raiend, Urmo 1968 Harju maakond Stamina SK
Stardigrupp 13 Raigla, Ott 1984 Harju maakond
Stardigrupp 15 Raiv-Altosaar, Naima 1976 Valga maakond
1004 Raja, Arvo 1961 Harju maakond
Stardigrupp 4 Rajala, Jarkko 1978 Soome
Stardigrupp 4 Rajamets, Hanno 1976 Harju maakond
Stardigrupp 4 Rajando, Kristjan 1976 Harju maakond
Stardigrupp 1 Rajas, Janari 1992 Ida-Viru maakond
Stardigrupp 8 Rajas, Merit 1986 Tartu maakond
Stardigrupp 15 Rajaver, Mikk 1988 Harju maakond
Stardigrupp 15 Rajaver, Urmas 1988 Harju maakond
Stardigrupp 6 Ramazanov, Aleksandr 1988 Venemaa
Stardigrupp 10 Rammo, Stina-Sandra 1989 Harju maakond #7AM
Stardigrupp 8 Ramström, Stefan 1963 Rootsi
Stardigrupp 10 Randaru, Madis 1967 Viljandi maakond
Stardigrupp 8 Randma, Rauno 1990 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Randmets, Liis 1973 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Stardigrupp 15 Randrüüt, Rait 1976 Harju maakond Swedbank AS
Stardigrupp 12 Randväli, Raul 1975 Harju maakond
Stardigrupp 11 Rang, Hendrick 1988 Harju maakond
Stardigrupp 16 Rannak, Ave 1972 Pärnu maakond SK Jõulu
Stardigrupp 12 Rannak, Tarmo 1972 Pärnu maakond SK Jõulu
Stardigrupp 12 Rannala, Helerin 1984 Harju maakond
Stardigrupp 9 Rannala, Raido 1979 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Rannamets, Harro 1986 Harju maakond #7AM
Stardigrupp 16 Ranniku, Indrek 1965 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Stardigrupp 15 Rannula, Andre 1986 Harju maakond
Stardigrupp 4 Rapetti, Marco 1968 Itaalia
Stardigrupp 7 Rasku, Anne 1966 Soome
Stardigrupp 6 Rass, Jüri 1958 Harju maakond Novarc
Stardigrupp 10 Rass, Reino 1961 Harju maakond Novarc
Stardigrupp 15 Rasskazov, Pavel 1980 Venemaa
Stardigrupp 8 Rattur, Rein 1968 Harju maakond Eesti Sportlane
Stardigrupp 5 Ratynskiy, Dmitriy 1975 Venemaa
Stardigrupp 6 Raud, Ander 1984 Tartu maakond SK Keremeister
Stardigrupp 9 Raud, Ando 1966 Harju maakond
Stardigrupp 7 Raud, Avo 1961 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Stardigrupp 3 Raud, Margus 1969 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 5 Raudik, Alo 1970 Tartu maakond
Stardigrupp 4 Raudik, Raimo 1968 Tartu maakond
Stardigrupp 8 Raudla, Allar 1962 Lääne-Viru maakond
5062 Raudla, Tõnis 1945 Harju maakond Järva-Jaani RSK
Stardigrupp 12 Raudnagel, Andres 1963 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Stardigrupp 10 Raudnagel, Oliver 1986 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Stardigrupp 5 Raudpuu, Elmo 1971 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 1 Raudsaar, Taavi 1983 Rapla maakond Eesti Panga SK
Stardigrupp 8 Raudsepp, Aimo 1976 Valga maakond
5168 Raudsepp, Aimur 1955 Järva maakond
Stardigrupp 6 Raudsepp, Jan 1972 Harju maakond Eesti Sportlane
5167 Raudsepp, Kalev 1957 Valga maakond
Stardigrupp 7 Raudsepp, Ole 1978 Harju maakond
Stardigrupp 7 Raudsepp, Priit 1983 Harju maakond Pühajärve Puhkekeskus
5135 Raudsepp, Raido 1968 Võru maakond
Stardigrupp 8 Raudsepp, Rain 1977 Tartu maakond
Stardigrupp 10 Raudsepp, Raivo 1964 Järva maakond
Stardigrupp 7 Raudsepp, Raul 1981 Harju maakond Pühajärve Puhkekeskus
Stardigrupp 9 Raudsepp, Steven 1984 Põlva maakond SK ProRunner
Stardigrupp 1 Rauk, Artur 1986 Võru maakond
Stardigrupp 8 Raukas, Marju 1986 Harju maakond Suusahullud
Stardigrupp 12 Raukas, Reet 1962 Harju maakond
Stardigrupp 5 Raula, Janne 1971 Soome
Stardigrupp 9 Raun, Eero 1971 Harju maakond
Stardigrupp 12 Raun, Toomas 1964 Harju maakond
Stardigrupp 12 Raus, Targo 1969 Harju maakond
Stardigrupp 12 Razumnaya, Tatyana 1975 Venemaa
Stardigrupp 7 Razumovs, Jevgenijs 1980 Läti
Stardigrupp 8 Rea, Tarmo 1977 Harju maakond Swedbank AS
Stardigrupp 12 Rebane, Ene 1969 Harju maakond
Stardigrupp 12 Rebane, Jaan 1985 Saare maakond
Stardigrupp 11 Rebane, Kristjan 1978 Tartu maakond
Eliit Rebane, Meelis 1971 Harju maakond
Stardigrupp 10 Rebane, Priit 1987 Tartu maakond Hawaii Express
Stardigrupp 15 Rebane, Priit 1986 Tartu maakond Keremeister
Stardigrupp 9 Rebane, Rene 1964 Tartu maakond
Stardigrupp 3 Rebane, Riho 1980 Harju maakond RedBike
Stardigrupp 6 Rebane, Taivo 1953 Jõgeva maakond
Stardigrupp 4 Rebane, Tarvo-Jaan 1974 Harju maakond
Stardigrupp 12 Reedi, Teet 1964 Valga maakond Haanja Rattaklubi
Stardigrupp 12 Reest, Raimond-Oliver 1997 Harju maakond
Stardigrupp 15 Reeveer, Tarvi 1980 Harju maakond
Stardigrupp 13 Reggelin, Tobias 1977 Saksamaa Skiläufer Uni Magdeburg
Stardigrupp 12 Rehtla, Renno 1985 Tartu maakond SK ProRunner
Stardigrupp 10 Rei, Eve 1966 Harju maakond
Stardigrupp 2 Rei, Tarmo 1971 Harju maakond SK CFC
Stardigrupp 7 Reidla, Urmas 1975 Ühendkuningriik
Stardigrupp 6 Reigo, Erko 1977 Harju maakond Eesti Sportlane
Stardigrupp 5 Reila, Rivo 1981 Harju maakond
Stardigrupp 6 Reile, Indrek 1982 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 12 Reili, Kristjan 1981 Valga maakond
Stardigrupp 15 Reiljan, Enn 1963 Järva maakond
Stardigrupp 15 Reiljan, Ingo 2001 Järva maakond
Stardigrupp 12 Reim, Martin 1988 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 9 Reimaa, Andrus 1972 Viljandi maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
Stardigrupp 13 Reimanis, Arkadijs 1971 Läti
Stardigrupp 9 Reimann, Margus 1977 Harju maakond
Stardigrupp 10 Reimets, Margit 1978 Tartu maakond
Stardigrupp 10 Reimets, Ramon 1985 Harju maakond Lival Sport
Stardigrupp 12 Reinas, Anne-Mari 1967 Ida-Viru maakond
Stardigrupp 8 Reiner, Jaan 1969 Viljandi maakond
Stardigrupp 9 Reining, Rando 1975 Harju maakond FCR Media
Stardigrupp 2 Reinsalu, Toomas 1971 Põlva maakond EWK
Stardigrupp 11 Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
Stardigrupp 2 Reiska, Alar 1963 Võru maakond
Stardigrupp 4 Reiter, Marek 1973 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Stardigrupp 9 Reitkam, Indrek 1983 Tartu maakond Trismile
Stardigrupp 6 Reitsak, Indrek 1977 Harju maakond
Stardigrupp 7 Reitsnik, Tarmo 1972 Harju maakond Klubi Tartu Maraton
Stardigrupp 4 Rell, Sille 1970 Tartu maakond AS Postimees Grupp
Stardigrupp 12 Remmel, Heigo 1964 Rapla maakond
Stardigrupp 11 Remmer, Annika 1986 Harju maakond Suusahullud
5094 Remmet, Endel 1937 Tartu maakond
Stardigrupp 16 Rennu, Triinu 1978 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Stardigrupp 7 Reponen, Risko 1972 Tartu maakond
Stardigrupp 16 Reppo, Eric 1975 Harju maakond Swedbank AS
Stardigrupp 5 Resev, Janek 1978 Järva maakond Järva-Jaani RSK
Stardigrupp 15 Reynaste, Albert 1959 Tartu maakond
Stardigrupp 3 Reznik, Valery 1965 Venemaa
Stardigrupp 12 Rickmar, Christina 1960 Rootsi
Stardigrupp 11 Ridal, Uno 1960 Soome
Stardigrupp 1 Ridamäe, Aivar 1970 Harju maakond Areal Team
Stardigrupp 2 Ridamäe, Alar 1970 Harju maakond Treeningpartner
Stardigrupp 6 Ridanpää, Antti 1954 Soome
Stardigrupp 9 Rihkrand, Argo 1995 Harju maakond
Stardigrupp 8 Rihkrand, Illar 1959 Harju maakond
Stardigrupp 13 Riidamets, Martin 1955 Pärnu maakond
Stardigrupp 16 Riiman, Airi 1969 Jõgeva maakond
Stardigrupp 9 Riis, Tiia 1969 Järva maakond KL Järva Malev
Stardigrupp 10 Riisalo, Signe 1968 Harju maakond
Stardigrupp 7 Riisalo, Tiit 1967 Harju maakond
Stardigrupp 5 Riisalu, Lars 1981 Harju maakond
Stardigrupp 7 Riisenberg, Otto 1978 Harju maakond Viljandi Suusaklubi
Stardigrupp 10 Riismaa, Hanno 1972 Hiiu maakond
5032 Riismaa, Rein 1950 Harju maakond
5033 Riismaa, Tiit 1949 Harju maakond
Stardigrupp 8 Rikk, Aivar-Joel 1968 Järva maakond
Stardigrupp 6 Rikka, Aivo 1964 Põlva maakond
Stardigrupp 5 Rindberg, Romet 1973 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 7 Rindla, Tarmo 1965 Harju maakond AS Norma
Stardigrupp 11 Rink, Eve 1968 Viljandi maakond
Stardigrupp 15 Rislokken, Rune 1963 Norra
Stardigrupp 7 Rist, Erik 1989 Pärnu maakond
Stardigrupp 12 Ritso, Jaak 1988 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Stardigrupp 4 Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Stardigrupp 11 Rivest, Serge 1961 Kanada
Stardigrupp 8 Roasto, Reigo 1983 Harju maakond
Stardigrupp 4 Robi, Jaanus 1973 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Rognstad, Egil 1961 Norra
Stardigrupp 4 Rogozin, Oleg 1987 Venemaa
Stardigrupp 8 Rohde, Christian 1986 Saksamaa Skiläufer Uni Magdeburg
Stardigrupp 12 Rohelsaar, Janno 1977 Harju maakond SEB Pank AS
Stardigrupp 7 Rohi, Raido 1977 Järva maakond RR Suusaklubi
Stardigrupp 11 Rohtla, Arvo 1962 Viljandi maakond
Stardigrupp 5 Rohtla, Heigo 1963 Harju maakond
Stardigrupp 10 Rohtla, Janika 1989 Viljandi maakond
Stardigrupp 7 Rohtla, Johan 1990 Harju maakond
Stardigrupp 6 Rohtma, Valdek 1978 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
Stardigrupp 11 Rohtmets, Kristjan 1972 Harju maakond SK Metsasõbrad
Stardigrupp 2 Rohtmets, Marko 1974 Harju maakond
Stardigrupp 15 Roine, Jorma 1952 Soome
Stardigrupp 10 Romakkaniemi, Harri 1960 Soome
Stardigrupp 7 Romandi, Villi 1977 Hiiu maakond
Stardigrupp 10 Romet, Aivar 1962 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Roo, Rivo 1978 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Rooden, Marko 1989 Ida-Viru maakond
Stardigrupp 9 Rooden, Mikk 1995 Ida-Viru maakond
Stardigrupp 1 Rooden, Priit 1975 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
Stardigrupp 14 Roogsoo, Anti 1975 Tartu maakond
Stardigrupp 10 Roolaid, Raivo 1980 Harju maakond
Stardigrupp 11 Rooma, Jonne 1997 Ida-Viru maakond
Eliit Roonet, Risto 1976 Harju maakond
Stardigrupp 5 Roop, Andrey 1958 Ida-viru maakond Narva Elektrijaamade SK
Stardigrupp 8 Roopa, Janno 1976 Harju maakond
Stardigrupp 9 Roos, Anne 1964 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Stardigrupp 5 Roos, Indrek 1978 Tartu maakond
Stardigrupp 7 Roos, Rauno 1970 Harju maakond
Stardigrupp 12 Roos, Roy 1966 Norra
Stardigrupp 9 Roosa, Jaak 1985 Harju maakond DSV spordiklubi
Stardigrupp 11 Roosi, Ilme 1958 Rapla maakond
Stardigrupp 10 Roosimölder, Tarmo 1970 Harju maakond
Stardigrupp 9 Roossaar, Urmas 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 7 Roost, Ain 1958 Tartu maakond
Stardigrupp 7 Roosve, Tõnu 1971 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Stardigrupp 6 Rootalu, Andrus 1972 Harju maakond
Stardigrupp 15 Roots, Priit 1975 Järva maakond
Stardigrupp 11 Roots, Urmas 1972 Harju maakond
Stardigrupp 15 Rootslane, Tauri 1990 Harju maakond
Stardigrupp 6 Rosenberg, Tiit 1982 Viljandi maakond KL Põhja kompanii
Stardigrupp 15 Rosenberg, Tõnu 1971 Harju maakond
Stardigrupp 10 Rosenvald, Heiti 1953 Harju maakond
Stardigrupp 11 Rosenvald, Raul 1977 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Stardigrupp 15 Rosin, Janar 1978 Järva maakond
Stardigrupp 12 Rosin, Kaido 1975 Harju maakond
Stardigrupp 14 Ross, David 1952 Kanada Schulz Sportreisen
Stardigrupp 14 Rosset, Anna Maria 1962 Itaalia
5034 Rossi, Enn 1951 Tartu maakond H. Elleri Muusikakool
Stardigrupp 3 Rotberg, Raimo 1973 Harju maakond
Stardigrupp 15 Roxaa, Eva 1961 Rootsi
Stardigrupp 9 Ruberg, Kalev 1959 Harju maakond
Stardigrupp 6 Ruckstuhl, Karl 1964 Šveits
Stardigrupp 2 Rudin, Andrey 1977 Venemaa
Stardigrupp 15 Rudorf, Gerhard 1962 Saksamaa Schulz Sportreisen
Stardigrupp 1 Rudzitis, Rolands 1977 Läti
Stardigrupp 2 Rummo, Tõnu 1972 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 3 Rump, Mehis 1971 Harju maakond
Stardigrupp 6 Rundu, Marko 1977 Viljandi maakond
Stardigrupp 6 Rungi, Kert 1978 Rapla maakond
Stardigrupp 8 Rusakova, Diana 1996 Venemaa
Stardigrupp 6 Rusanen, Esa 1970 Soome
Stardigrupp 8 Rusconi, Gianluigi 1967 Itaalia Sci Club O.S.A.
Stardigrupp 8 Russak, Kaidi 1989 Võru maakond Võru Suusaklubi
Stardigrupp 15 Ruubel, Jana 1981 Pärnu maakond Graanul Invest AS
Stardigrupp 15 Ruubel, Runo 1960 Pärnu maakond Graanul Invest AS
Stardigrupp 7 Ruukel, Henn 1975 Harju maakond
Stardigrupp 12 Ruukel, Liisa 1973 Valga maakond
Stardigrupp 8 Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
Stardigrupp 11 Ruusmaa, Hando 1977 Pärnu maakond Scania Eesti AS
Stardigrupp 7 Ruuval, Teet 1975 Harju maakond
Stardigrupp 10 Ryynänen, Pertti Juhani 1949 Soome
Stardigrupp 10 Räim, Andres 1962 Tartu maakond
Stardigrupp 8 Räim, Tõnis 1972 Võru maakond
Stardigrupp 15 Ränd, Indrek 1971 Harju maakond Areal Team
Stardigrupp 10 Räpo, Allan 1983 Harju maakond
Stardigrupp 3 Rästa, Ain 1968 Harju maakond
Stardigrupp 3 Rästas, Ergo 1974 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 11 Rästas, Tõnu 1971 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Rätsep, Meelis 1988 Tartu maakond
Stardigrupp 15 Rätte, Raivo 1970 Harju maakond RedBike
Stardigrupp 15 Räägel, Alvar 1986 Harju maakond Vestmann Grupp AS
Stardigrupp 9 Rääk, Tarmo 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Stardigrupp 4 Rõigas, Paavo 1969 Tartu maakond Areal Team
Stardigrupp 8 Rönnlund, Christer 1956 Soome
Stardigrupp 7 Ründva, Olavi 1975 Harju maakond
Stardigrupp 11 Ründva, Vello 1949 Jõgeva maakond
Stardigrupp 15 Saadoja, Samuel 1998 Harju maakond
Stardigrupp 9 Saal, Helen 1981 Tartu maakond
Stardigrupp 12 Saal, Merle 1966 Tartu maakond
Stardigrupp 2 Saar, Aivar 1975 Harju maakond OMNIVA SK
Stardigrupp 10 Saar, Jüri 1973 Tartu maakond AS Postimees Grupp
Stardigrupp 15 Saar, Kirke 1979 Harju maakond
Stardigrupp 8 Saar, Kristjan 1981 Harju maakond Lival Sport
Stardigrupp 8 Saar, Maidu 1978 Tartu maakond
Stardigrupp 12 Saar, Margus 1981 Harju maakond Playtech Estonia OÜ
Stardigrupp 12 Saar, Marika 1971 Tartu maakond
Stardigrupp 15 Saar, Raigo 1983 Saare maakond
Stardigrupp 15 Saar, Rommi 1981 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Stardigrupp 9 Saare, Mario 1984 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Saaremäel, Siim 1991 Saare maakond
Stardigrupp 11 Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 8 Saarepera, Indrek 1968 Harju maakond
Eliit Saarepuu, Anti 1983 Harju maakond
Stardigrupp 2 Saarepuu, Meelis 1973 Võru maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
Stardigrupp 5 Saari, Eero 1946 Soome
Stardigrupp 15 Saarmann, Erki 1980 Valga maakond
Stardigrupp 4 Saarnak, Allar 1987 Hiiu maakond MTÜ Spordiselts
Stardigrupp 15 Saarniit, Siim 1990 Võru maakond
Stardigrupp 13 Saattonen, Anja 1963 Soome
Stardigrupp 9 Saattonen, Raimo 1953 Soome
5095 Sabre, Kaupo 1964 Põlva maakond
Stardigrupp 5 Sadam, Alar 1986 Jõgeva maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
Stardigrupp 9 Sado, Kristjan 1986 Põlva maakond Korp! Sakala
Stardigrupp 12 Sadrak, Erkki 1970 Harju maakond Telia SK
Stardigrupp 11 Safronov, Andero 1985 Harju maakond Hawaii Express
Stardigrupp 12 Sagur, Allan 1969 Harju maakond
Stardigrupp 6 Sahtel, Kristjan 1980 Tartu maakond SK ProRunner
Stardigrupp 15 Saidla, Lauri 1983 Tartu maakond SportID
Stardigrupp 11 Saidla, Siim 1981 Harju maakond
Stardigrupp 6 Saidla, Siim 1984 Harju maakond Suusahullud
Stardigrupp 15 Saifulin, Andrei 1957 Venemaa
Stardigrupp 11 Sainio, Esa 1954 Soome
5096 Sakkeus, Jüri 1953 Harju maakond SK Jooksupartner
Stardigrupp 12 Sakkeus, Rene 1975 Harju maakond Swedbank AS
Stardigrupp 7 Saks, Heljus 1989 Saare maakond
Stardigrupp 15 Saks, Martin 1990 Harju maakond Graanul Invest AS
Stardigrupp 5 Salatkin, Evgeny 1968 Venemaa KINEF Kirishi
Stardigrupp 6 Salk, Enrico 1970 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Eliit Salla, Raimo 1987 Järva maakond Nordecon Betoon
Stardigrupp 12 Salmela, Helene 1967 Soome
Stardigrupp 1 Salmi, Jari 1965 Soome
Stardigrupp 16 Salmio, Antti 1950 Soome
Stardigrupp 7 Salmu, Peeter 1959 Harju maakond
Stardigrupp 15 Salonen, Raimo 1951 Soome TUL Järvi-Suomi
Stardigrupp 12 Salonen, Terttu 1950 Soome
Stardigrupp 11 Saloste, Gunnar 1974 Harju maakond Team WAFI
Stardigrupp 12 Salujärv, Silver Mihkel 1983 Harju maakond
Stardigrupp 15 Salujõe, Sten 1997 Rapla maakond
Stardigrupp 15 Salum, Siim 1985 Tartu maakond SK Keremeister
Stardigrupp 5 Salumaa, Marek 1974 Harju maakond
Stardigrupp 2 Salumäe, Priit 1967 Harju maakond Hawaii Express
Stardigrupp 12 Salumäe, Toomas 1964 Viljandi maakond
Stardigrupp 3 Salundi, Kalmer 1973 Valga maakond
Stardigrupp 10 Salura, Anti 1981 Harju maakond
Stardigrupp 9 Salura, Ants 1975 Harju maakond
Stardigrupp 8 Salus, Ardi 1972 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Saluveer, Joona 1978 Harju maakond OMNIVA SK
5136 Saluveer, Madis 1952 Tartu maakond
Stardigrupp 10 Samberk, Siim 1976 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Eliit Sambla, Avo 1991 Ida-viru maakond
5097 Sammel, Arne 1955 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Stardigrupp 8 Sammul, Janno 1978 Harju maakond
Stardigrupp 5 Samokhin, Alex 1989 Venemaa
Stardigrupp 15 Sampka, Mikk 1988 Harju maakond Swedbank AS
Stardigrupp 10 Samsonov, Marti 1988 Põlva maakond Graanul Invest AS
Stardigrupp 1 Sandoz, Daniel 1961 Šveits Sandoz Concept
Stardigrupp 14 Sandvik, Annika 1980 Soome
Stardigrupp 3 Sandvik, Simon 1978 Soome
Stardigrupp 9 Sang, Indrek 1974 Harju maakond
Stardigrupp 12 Sang, Kairi 1990 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Sang, Marco 1965 Harju maakond
Stardigrupp 15 Sang, Marge 1994 Harju maakond
Stardigrupp 9 Sangla, Henry 1991 Harju maakond
Stardigrupp 15 Sankilampi, Pertti 1945 Soome
Stardigrupp 6 Sarap, Aivar 1969 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Stardigrupp 2 Sarapson, Ilvar 1966 Valga maakond
Stardigrupp 15 Sarapuu, Kaili 1986 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 9 Sarapuu, Meelis 1977 Harju maakond
Stardigrupp 15 Sarik, Erki 1971 Tartu maakond
Stardigrupp 7 Sark, Marten 1988 Harju maakond Sportland
Stardigrupp 9 Sarkeala, Janne 1961 Soome
Stardigrupp 11 Sarri, Kristel 1963 Harju maakond
Stardigrupp 6 Sarri, Siim Sander 1990 Harju maakond
Stardigrupp 8 Sarri, Urmas 1970 Harju maakond
Stardigrupp 15 Sarv, Mait 1988 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Stardigrupp 8 Sau, Tauno 1986 Rapla maakond Päästeamet
Stardigrupp 15 Saue, Tanel 1974 Harju maakond SK Mercury
Stardigrupp 9 Saupõld, Külli 1967 Harju maakond
Stardigrupp 8 Saupõld, Tarmo 1964 Harju maakond
Stardigrupp 10 Sauväli, Indrek 1974 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
Stardigrupp 15 Savelev, Ivan 1999 Venemaa
Stardigrupp 6 Savelev, Petr 1995 Venemaa
Stardigrupp 15 Savelyev, Ivan 1999 Venemaa
Stardigrupp 6 Savelyev, Petr 1995 Venemaa
Stardigrupp 6 Saviir, Jaan 1961 Lääne maakond JK Paralepa
Stardigrupp 7 Saviir, Janar 1981 Tartu maakond
Stardigrupp 3 Savisikk, Kristjan 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Stardigrupp 2 Savostyanov, Aleksandr 1965 Venemaa
Stardigrupp 6 Sbetta, Marino 1963 Itaalia
Stardigrupp 9 Schihalejev, Rein 1973 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 12 Schimm, Dieter 1944 Tšehhi Vabariik
Stardigrupp 10 Schmidt, Lennard 1981 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Schmidt, Peeter 1987 Harju maakond Saku Suusaklubi
Stardigrupp 6 Schmidt, Robert 1991 Harju maakond Saku Suusaklubi
Stardigrupp 5 Schultze, Mats 1968 Rootsi
Stardigrupp 11 Schulz, Antonia 1989 Saksamaa Skiläufer Uni Magdeburg
Stardigrupp 9 Schwab, Benjamin 1982 Ameerika Ühendriigid
Stardigrupp 12 Schwarzenbach, Diego 1956 Šveits Sandoz Concept
Stardigrupp 9 Schwitter, Wilhelm 1960 Šveits
Stardigrupp 8 Schütz, Detlef 1961 Saksamaa
Stardigrupp 14 Schütz, Grit 1964 Saksamaa
Stardigrupp 15 Scott, Jk 1958 Ameerika Ühendriigid
Stardigrupp 13 Secchi, Luisa 1948 Itaalia U.S.STELLA Alpina Carano
Stardigrupp 1 Sedlenieks, Ivars 1958 Läti
Stardigrupp 10 Sedman, Aadu 1962 Harju maakond
Stardigrupp 15 Sedman, Roomet 1989 Tartu maakond VÕIMLA Spordiklubi
Stardigrupp 8 Sedov, Vladimir 1955 Venemaa Pskov Ski Team
Stardigrupp 9 Seeba, Asko 1975 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Stardigrupp 12 Seeba, Mari 1976 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Stardigrupp 9 Seeder, Heldur-Valdek 1960 Harju maakond KL Toompea malevkond
Stardigrupp 11 Seemann, Olev 1974 Viljandi maakond
Stardigrupp 7 Sein, Margis 1969 Valga maakond Valga MV
Stardigrupp 5 Seire, Ahti 1983 Järva maakond Järva-Jaani RSK
Stardigrupp 11 Seitz, Thomas 1966 Saksamaa
5170 Selde, Tarmo 1964 Harju maakond Hawaii Express
Stardigrupp 4 Selenius, Andreas 1993 Soome
Stardigrupp 5 Selge, Sten 1990 Järva maakond
Stardigrupp 2 Seliverstov, Sergei 1955 Venemaa
Stardigrupp 8 Sellik, Marko 1988 Ida-viru maakond SK Metsasõbrad
Stardigrupp 5 Sellik, Raivo 1965 Harju maakond
Stardigrupp 11 Sellis, Triin 1994 Põlva maakond
Stardigrupp 8 Selter, Ahto 1970 Järva maakond AS Eesti Pagar
Stardigrupp 8 Sepp, Aare 1986 Rapla maakond
Stardigrupp 9 Sepp, Aivo 1968 Harju maakond
Stardigrupp 7 Sepp, Hans Tristen 2000 Valga maakond
Stardigrupp 3 Sepp, Indrek 1972 Viljandi maakond
Stardigrupp 4 Sepp, Innar 1967 Saare maakond
Stardigrupp 5 Sepp, Karl Egert 1998 Valga maakond
Stardigrupp 8 Sepp, Kristo 1986 Harju maakond Eesti Aerutamisföderatsioon
Stardigrupp 8 Sepp, Margus 1975 Valga maakond
Stardigrupp 7 Sepp, Peeter 1971 Pärnu maakond
Stardigrupp 8 Sepp, Sander 1984 Tartu maakond Korp! Fraternitas Liviensis
Stardigrupp 6 Sepp, Silver 1987 Tartu maakond Korp! Rotalia
Stardigrupp 15 Sepp, Tiit 1985 Tartu maakond Tartu Ülikool
Stardigrupp 12 Sepping, Paul 1951 Viljandi maakond
Stardigrupp 16 Seppälä, Juha 1975 Soome
Stardigrupp 7 Sergeev, Dmitry 1963 Venemaa
Stardigrupp 7 Serva, Sandra 1993 Pärnu maakond OMNIVA SK
Stardigrupp 9 Seskena, Signe 1989 Läti 5A-Valka / LV
Stardigrupp 3 Seskens, Leons 1956 Läti 5A-Valka / LV
Stardigrupp 7 Sevcik, Roman 1970 Slovakia
Stardigrupp 4 Shabalin, Oleg 1985 Venemaa Narva SK Firn
Stardigrupp 6 Shakhov, Gennadii 1958 Venemaa
Stardigrupp 15 Shein, Janek 1971 Harju maakond
Stardigrupp 9 Shelekhin, Vladimir 1975 Venemaa
Stardigrupp 7 Shernas, Igor 1979 Venemaa
5137 Shihranov, Vassili 1951 Ida-viru maakond Narva Elektrijaamade SK
Stardigrupp 12 Shuleiko, Georgi 1941 Ida-Viru maakond Narva SK Firn
Stardigrupp 8 Shumilin, Igor 1972 Venemaa
Stardigrupp 6 Siamtomov, Dmitrii 1984 Venemaa
Stardigrupp 15 Sibrik, Ander 1973 Harju maakond
Stardigrupp 7 Sibul, Jaan 1977 Harju maakond
Stardigrupp 7 Sibul, Jaanus 1973 Põlva maakond Haanja Rattaklubi
Stardigrupp 9 Sibul, Maive 1975 Järva maakond
Stardigrupp 8 Sihver, Enn 1959 Viljandi maakond
Stardigrupp 16 Sihver, Katrin 1970 Pärnu maakond
Stardigrupp 15 Siida, Ihdiander 1974 Tartu maakond
Stardigrupp 1 Siilak, Avo 1970 Lääne-viru maakond SK Metsasõbrad
Stardigrupp 6 Siim, Ivo 1963 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 6 Siimer, Martin 1971 Harju maakond Lival Sport
Stardigrupp 9 Siimpoeg, Viivo 1962 Harju maakond Novarc
Stardigrupp 6 Sikachev, Konstantin 1966 Venemaa
Stardigrupp 7 Sikanov, Vladislav 1973 Venemaa Pskov Ski Team
Stardigrupp 15 Sikk, Merilin 1983 Võru maakond
Stardigrupp 9 Sikkal, Kairit 1984 Harju maakond Tartu Suusaklubi
Stardigrupp 9 Sild, Ivo 1969 Tartu maakond
Stardigrupp 14 Sild, Tarmo 1953 Harju maakond
Stardigrupp 1 Sildvee, Madis 1978 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Stardigrupp 15 Sildver, Sander 1993 Tartu maakond Tallinna Tehnikaülikool
Stardigrupp 7 Sillamaa, Kaspar 1991 Harju maakond
Stardigrupp 10 Siltala, Onni 1934 Soome
Stardigrupp 7 Silvet, Jaan 1978 Harju maakond ABB AS
Stardigrupp 8 Simberg, Peter 1954 Soome
Stardigrupp 15 Simmer, Eike 1968 Harju maakond
Stardigrupp 9 Simmo, Siim 1968 Harju maakond
Stardigrupp 7 Simonov, Aleksandr 1959 Venemaa
Stardigrupp 14 Simonsen, Geir 1958 Norra
Stardigrupp 7 Simson, Valmar 1969 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 15 Sinijärv, Taavi 1982 Tartu maakond SK Jooksupartner
Stardigrupp 5 Sinirand, Melvin 1972 Harju maakond
Stardigrupp 3 Sinisalo, Jan 1961 Soome
Stardigrupp 6 Sinisalu, Ever 1978 Valga maakond Graanul Invest AS
Stardigrupp 8 Sinisalu, Tiit 1957 Lääne-viru maakond Graanul Invest AS
Stardigrupp 11 Sipelgas, Andrus 1972 Saare maakond
Stardigrupp 6 Sipelgas, Priit 1972 Harju maakond Soojustuskeskus
Stardigrupp 9 Sirel, Kaarel 1975 Harju maakond Suusahullud
5017 Sirkel, Aino 1945 Tartu maakond
Stardigrupp 8 Sirkel, Sulev 1970 Harju maakond
Stardigrupp 11 Sisask, Karola 1987 Harju maakond
Stardigrupp 15 Skjefstad, Geir 1958 Norra
Stardigrupp 3 Sklyadnev, Evgeniy 1965 Venemaa
Stardigrupp 10 Skobelev, Alexander 1970 Venemaa
Stardigrupp 15 Skogsund, Kent 1959 Rootsi
Stardigrupp 13 Skupien, Marek 1973 Tšehhi Vabariik
Stardigrupp 12 Skwirut, Michael 1976 Poola
Stardigrupp 3 Smaznov, Sergei 1975 Venemaa
Stardigrupp 15 Smirnov, Dmitry 1982 Harju maakond Sportland
Stardigrupp 5 Smirnov, Sergey 1985 Venemaa
Eliit Smutin, Valery 1970 Venemaa
Stardigrupp 15 Snedkov, Denis 1974 Venemaa TRIKO.CLUB
Stardigrupp 5 Snitsarenko, Tarass 1982 Harju maakond
Stardigrupp 7 Soeson, Toomas 1972 Tartu maakond
Stardigrupp 2 Soika, Uvis 1971 Läti
Stardigrupp 3 Sojone, Andrus 1972 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
Stardigrupp 15 Sokk, Siim 1981 Harju maakond
Stardigrupp 9 Sokmann, Kalev 1963 Tartu maakond
Stardigrupp 3 Sokmann, Kaur 1992 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Sokolov, Boris 1968 Venemaa
5138 Sokolov, Jevgeni 1941 Ida-Viru maakond Narva SK Firn
Stardigrupp 15 Solmann, Marko 1977 Tartu maakond
Stardigrupp 11 Soloshchenko, Svetlana 1980 Venemaa Peloton
Stardigrupp 10 Solovjov, Andrei 1964 Ida-Viru maakond Narva SK Firn
Stardigrupp 2 Sontacchi, Marco 1971 Itaalia
Eliit Soo, Allar 1991 Tartu maakond
Stardigrupp 1 Soo, Kristen 1993 Harju maakond Hawaii Express
Stardigrupp 15 Soo, Kristo 1993 Harju maakond
Stardigrupp 5 Soo, Kuido 1966 Harju maakond
Stardigrupp 7 Soo, Mart 1996 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Stardigrupp 6 Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Stardigrupp 8 Soom, Henri 1987 Harju maakond Tartu Suusaklubi
Stardigrupp 10 Soome, Heiki 1972 Harju maakond Lival Sport
Stardigrupp 15 Soomets, Pille 1969 Valga maakond
Stardigrupp 5 Soone, Eero 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Stardigrupp 11 Soone, Mariann 1974 Harju maakond SEB Pank AS
Stardigrupp 5 Soop, Kristofer 1986 Tartu maakond Trismile
Stardigrupp 9 Soop, Marek 1984 Harju maakond
Stardigrupp 4 Soosaar, Cardo 1975 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Soosaar, Ivo 1985 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Stardigrupp 11 Soosaar, Sven-Erik 1973 Harju maakond
Stardigrupp 11 Soosilla, Leho 1981 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 6 Sootla, Indrek 1970 Harju maakond Telia SK
Stardigrupp 3 Soots, Urmas 1972 Valga maakond
Stardigrupp 12 Soovere, Laur 1976 Tartu maakond Korp! Fraternitas Liviensis
Stardigrupp 6 Soovik, Jüri 1958 Viljandi maakond
Stardigrupp 10 Soralahti, Juha 1983 Soome
Stardigrupp 15 Sosunov, Nikolay 1958 Venemaa
Stardigrupp 11 Spacek, Richard 1973 Tšehhi Vabariik
Stardigrupp 15 Speerli, Rolf 1950 Šveits Sandoz Concept
Stardigrupp 11 Spett, Hakan 1948 Rootsi
Stardigrupp 14 Spik, Greger 1960 Soome
Stardigrupp 12 Spik, Ulrika 1976 Soome
Stardigrupp 15 Spitz, Rene 1978 Harju maakond
Stardigrupp 15 Sprogis, Rinalds 1974 Läti
Stardigrupp 6 Srejber, Milan 1963 Tšehhi Vabariik
Stardigrupp 8 Staalberg, Knut Staffan 1947 Rootsi
Stardigrupp 8 Staalberg, Staffan Ingemar 1971 Rootsi
Stardigrupp 6 Stabell, Knut 1950 Norra
Stardigrupp 11 Stanicek, Pavol 1951 Slovakia
Stardigrupp 4 Staranevicius, Algimantas 1959 Leedu
Stardigrupp 9 Steckis, Janis 1951 Läti
Stardigrupp 6 Steiner, Cecile 1971 Šveits
Stardigrupp 5 Steiner, Thomas 1969 Šveits
Stardigrupp 15 Stolfot, Ivo 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Stardigrupp 3 Stolyarov, Yury 1962 Venemaa
Stardigrupp 8 Strasser, Ivan 1953 Sloveenia
Stardigrupp 3 Subachev, Stanislav 1971 Venemaa CWS DMITROV
Stardigrupp 6 Sui, Rando 1981 Harju maakond Telia SK
Stardigrupp 8 Suisalu, Siim 1981 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Stardigrupp 11 Suits, Hanno 1976 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Stardigrupp 9 Suits, Marek 1985 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 2 Sukk, Gaspar 1976 Harju maakond Trismile
Stardigrupp 6 Sukk, Tarmo 1977 Viljandi maakond
Stardigrupp 15 Sulavee, Anti 1983 Rapla maakond
Stardigrupp 15 Sulavee, Liisa 1986 Harju maakond
Stardigrupp 5 Sulemenkov, Igor 1965 Ida-viru maakond EWK
Stardigrupp 13 Sulg, Mariann 1987 Rapla maakond
Stardigrupp 12 Sulonen, Elmer 1955 Soome
5139 Suluste, Jüri 1963 Saare maakond Saaremaa JK Viiking
Stardigrupp 7 Susi, Kaari 1991 Põlva maakond SK Serviti
Stardigrupp 6 Susi, Siim 1980 Harju maakond
Stardigrupp 11 Suur, Arvi 1970 Pärnu maakond
5099 Suurman, Herkki 1965 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 9 Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond
Stardigrupp 7 Suursu, Maarika 1974 Lääne-viru maakond Jeld-Wen Eesti AS
Stardigrupp 8 Suursu, Mart 1975 Lääne-viru maakond Päästeamet
Stardigrupp 8 Suurvärav, Toomas 1966 Harju maakond
Stardigrupp 12 Suvanto, Timo 1939 Soome
Stardigrupp 8 Svintsitskiy, Stanislav 1968 Venemaa
Stardigrupp 13 Swanson, Stephen 1938 Ameerika Ühendriigid
Stardigrupp 14 Sykora, Jaroslav 1945 Tšehhi Vabariik
Stardigrupp 11 Szilasi, Jozef 1968 Slovakia
Stardigrupp 15 Säre, Kristiina 1976 Harju maakond
Stardigrupp 11 Särg, Leili 1965 Viljandi maakond
Stardigrupp 9 Säärits, Lauri 1975 Harju maakond
Stardigrupp 11 Sõerd, Jüri 1971 Harju maakond Forss OÜ
Stardigrupp 15 Sõrg, Kristjan 1992 Valga maakond Sportland
Stardigrupp 9 Sõrmus, Erki 1971 Järva maakond
Stardigrupp 5 Söderback, Patrik 1964 Soome
Stardigrupp 8 Söderström, Frank 1968 Soome
Stardigrupp 15 Süda, Alar 1961 Ida-viru maakond SK Metsasõbrad
Stardigrupp 5 Taal, Kaido 1966 Harju maakond
Stardigrupp 5 Taal, Kristo 1970 Järva maakond
Stardigrupp 10 Tacchini, Mario 1945 Itaalia
Stardigrupp 6 Tagel, Tõnis 1985 Tartu maakond SK Metsasõbrad
5141 Taivere, Eduard 1973 Tartu maakond
5018 Taivere, Mihhail 1940 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Taivere, Nikolai 1946 Tartu maakond
5011 Tali, Tiit 1960 Tartu maakond OK Ilves
Stardigrupp 4 Tali, Uku-Laur 1992 Tartu maakond Tartu Ülikool
Stardigrupp 15 Tallermaa, Tauri 1968 Harju maakond
Stardigrupp 8 Talur, Tõnu 1974 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
Stardigrupp 15 Taluste, Veiko 1974 Ida-Viru maakond
Stardigrupp 8 Talver, Valdo 1976 Tartu maakond
Stardigrupp 3 Talvik, Heiki 1976 Harju maakond AS Norma
Stardigrupp 8 Talvik, Martin 1995 Harju maakond 1. Jalaväebrigaad
Stardigrupp 15 Talving, Rainer 1975 Harju maakond
Stardigrupp 9 Talvis, Inga 1980 Tartu maakond
Stardigrupp 5 Talvis, Tairo 1976 Tartu maakond
Stardigrupp 8 Talviste, Einari 1968 Harju maakond Waterworld.ee
Stardigrupp 15 Tambet, Katrin 1970 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
5075 Tambet, Priit 1969 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
Stardigrupp 9 Tamlak, Veikko 1968 Harju maakond Swedbank AS
Stardigrupp 9 Tamm, Alo 1976 Harju maakond Harmet SK
Stardigrupp 12 Tamm, Ants 1943 Rapla maakond
Stardigrupp 10 Tamm, Jaan 1957 Tartu maakond Lennuliiklusteeninduse AS
Stardigrupp 15 Tamm, Juhan 1948 Harju maakond Eesti Keskonnauuringute Keskus OÜ
Stardigrupp 12 Tamm, Kaili 1971 Põlva maakond
Stardigrupp 8 Tamm, Karin 1975 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Stardigrupp 15 Tamm, Kristo 1977 Valga maakond 2. Jalaväebrigaad
Stardigrupp 10 Tamm, Madis 1989 Harju maakond
Stardigrupp 5 Tamm, Madis 1975 Järva maakond
Stardigrupp 11 Tamm, Maria 1982 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 7 Tamm, Mihkel 1988 Harju maakond #7AM
Stardigrupp 8 Tamm, Oliver 1979 Harju maakond Eesti Panga SK
Stardigrupp 11 Tamm, Raimond 1978 Tartu maakond
Stardigrupp 12 Tamm, Riho 1957 Viljandi maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
Stardigrupp 8 Tamm, Risto 1983 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 10 Tamm, Taavi 1978 Harju maakond
Stardigrupp 15 Tamm, Taavi 1982 Harju maakond
Stardigrupp 15 Tamm, Taavi 1988 Pärnu maakond Tartu Ülikool
Stardigrupp 1 Tamm, Tarmo 1972 Harju maakond Tridens AS
Stardigrupp 10 Tammai, Tiit 1980 Harju maakond SK Jooksupartner
Stardigrupp 9 Tamman, Hedvig 1988 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Tammaru, Bruno 1974 Harju maakond
Stardigrupp 11 Tammaru, Mihkel 1983 Harju maakond
Stardigrupp 11 Tammaru, Timo 1977 Harju maakond
Stardigrupp 9 Tamme, Mirjam 1993 Harju maakond Tartu Ülikool
Stardigrupp 9 Tamme, Rait 1965 Harju maakond KEIL M.A.
Stardigrupp 11 Tammeorg, Veiko 1968 Harju maakond
Stardigrupp 11 Tammepold, Ronald 1986 Harju maakond
Stardigrupp 8 Tammert, Riho 1958 Harju maakond
Stardigrupp 7 Tammeveski, Raidi 1965 Tartu maakond
1011 Tammik, Heini 1953 Tartu maakond
5076 Tammik, Kalev 1955 Pärnu maakond
Stardigrupp 1 Tammik, Taavi 1993 Pärnu maakond SK Jõulu
Stardigrupp 11 Tammiku, Indrek 1959 Harju maakond
Stardigrupp 7 Tammist, Marko 1984 Harju maakond
Stardigrupp 15 Tammisto, Janek 1957 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
Stardigrupp 6 Tammjärv, Marika 1968 Tartu maakond Hanza Tarkon AS
Stardigrupp 8 Tammsaar, Andres 1975 Harju maakond
Stardigrupp 11 Tamosevicius, Tomas 1977 Leedu
Stardigrupp 10 Tampere, Lembit 1975 Harju maakond
Stardigrupp 6 Tamsalu, Sven 1980 Pärnu maakond
Stardigrupp 11 Tamson, Ragnar 1989 Tartu maakond
Stardigrupp 11 Tanem, Karsten 1959 Norra
Stardigrupp 15 Tangalos, George 1981 Ameerika Ühendriigid
Stardigrupp 11 Tanilsoo, Ilmar 1958 Tartu maakond
Stardigrupp 8 Tanttu, Unto 1949 Soome
Stardigrupp 9 Tapfer, Riho 1973 Tartu maakond
Eliit Tarantola, Damien 1991 Prantsusmaa
Stardigrupp 6 Tark, Kalev 1983 Pärnu maakond A. Le Coq
Stardigrupp 8 Tarkkala, Tauno 1955 Soome
Stardigrupp 6 Taro, Aivar 1979 Harju maakond
Stardigrupp 7 Tarrend, Ain 1973 Võru maakond
Stardigrupp 2 Tars, Sander 1994 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Stardigrupp 4 Tars, Tõnis 1992 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 11 Tartes, Tiina 1973 Harju maakond
Stardigrupp 15 Tartu, Allan 1993 Ida-Viru maakond
Stardigrupp 8 Tarum, Indrek 1970 Ida-Viru maakond
Stardigrupp 9 Tarum, Roland 1980 Ida-Viru maakond
5142 Tarvis, Aivi 1959 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Stardigrupp 7 Tarvis, Anno 1986 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
5019 Tarvis, Peeter 1956 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Stardigrupp 5 Tarvis, Peeter 1993 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Stardigrupp 7 Tasuja, Tambet 1985 Tartu maakond
Stardigrupp 5 Tatomir, Janar 1982 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 6 Tatrik, Ivo 1973 Harju maakond Kiili Spordiklubi
Stardigrupp 6 Tatrik, Raivo 1962 Järva maakond
5100 Tatsi, Aare 1962 Valga maakond
Stardigrupp 12 Tattar, Taavi 1983 Võru maakond Vestmann Grupp AS
Stardigrupp 4 Tatter, Ahto 1974 Hiiu maakond Sparta Spordiselts
5063 Tatter, Tiit 1948 Harju maakond
Stardigrupp 10 Taul, Raul 1964 Jõgeva maakond Voorema Centrum/Rattabaas
Stardigrupp 2 Taur, Danel 1976 Harju maakond
Stardigrupp 9 Taur, Priit 1988 Valga maakond
Stardigrupp 14 Tavits, Gaabriel 1972 Tartu maakond
Stardigrupp 11 Teder, Andres 1977 Rapla maakond SOK GABO
Stardigrupp 14 Teder, Hans 1991 Valga maakond
Stardigrupp 13 Teder, Hardi 1981 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 10 Teder, Heiko 1986 Valga maakond
Stardigrupp 6 Teder, Lauri 1980 Harju maakond OK Põlva Kobras
Stardigrupp 6 Teder, Taavi 1985 Valga maakond
Stardigrupp 5 Teder, Tarmo 1984 Tartu maakond
Stardigrupp 7 Teder, Viljar 1967 Valga maakond EWK
Stardigrupp 5 Teder, Villu 1977 Harju maakond
Eliit Teearu, Hans 1991 Valga maakond
5101 Teearu, Karl 1955 Valga maakond
Stardigrupp 6 Teearu, Neeme 1970 Pärnu maakond SK Jõulu
Stardigrupp 8 Teearu, Paul 1989 Valga maakond Graanul Invest AS
Stardigrupp 9 Teearu, Tarmo 1968 Pärnu maakond
Stardigrupp 5 Teesaar, Toomas 1975 Harju maakond Telia SK
Stardigrupp 5 Teetamm, Tago 1975 Harju maakond SK Saue Tammed
Stardigrupp 8 Tekkel, Martin 1999 Valga maakond
Stardigrupp 7 Tekkel, Urmas 1972 Valga maakond
Stardigrupp 10 Telepovsky, Michal 1957 Slovakia
Stardigrupp 10 Telgmaa, Piret 1973 Tartu maakond Trismile
Stardigrupp 7 Tell, Taavi 1971 Harju maakond Areal Team
Stardigrupp 14 Telling, Juhan 1967 Harju maakond JK Hermes
Stardigrupp 7 Telyatnikov, Vladimir 1943 Venemaa
Stardigrupp 15 Tempel, Erkki 1980 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Tenisson, Silvia 1991 Tartu maakond
Stardigrupp 4 Tenisson, Vaido 1965 Tartu maakond
Stardigrupp 4 Tenson, Tavo 1976 Harju maakond X-SPORT TEAM
Stardigrupp 1 Tepaskent, Tanel 1978 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 5 Teppo, Andres 1976 Harju maakond
Stardigrupp 9 Terasmaa, Anton 1974 Tartu maakond Suusahullud
5102 Terasmaa, Peeter 1950 Harju maakond
Stardigrupp 4 Terentev, Roman 1972 Venemaa
Stardigrupp 12 Terep, Marin 1977 Harju maakond
Stardigrupp 12 Terep, Tarmo 1977 Harju maakond Päästeamet
Stardigrupp 15 Tervakangas, Heikki 1950 Soome TUL Järvi-Suomi
Stardigrupp 3 Terve, Raivo 1964 Harju maakond OMNIVA SK
Eliit Teteris, Janis 1975 Läti 5A-Valka / LV
Stardigrupp 6 Thal, Talis 1974 Võru maakond
Stardigrupp 7 Thomsen, Peter 1976 Taani
Stardigrupp 13 Tichy, Jan 1949 Tšehhi Vabariik
Stardigrupp 8 Tigane, Raiko 1981 Tartu maakond
Stardigrupp 10 Tigane, Silva 1967 Valga maakond
Stardigrupp 10 Tiganik, Kaarel 1953 Põlva maakond SK Metsasõbrad
Stardigrupp 4 Tigas, Kaido 1977 Harju maakond
Stardigrupp 10 Tiideberg, Jaan 1973 Tartu maakond
Stardigrupp 8 Tiidla, Priit 1991 Võru maakond
Stardigrupp 15 Tiido, Taavi 1992 Harju maakond
Stardigrupp 16 Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Stardigrupp 15 Tiiman, Rein 1963 Valga maakond
Stardigrupp 9 Tiirik, Tõnis 1966 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Tiisler, Tiina 1979 Põlva maakond Tartu Rulluisuklubi
Stardigrupp 10 Tiisler, Toomas 1973 Tartu maakond
Stardigrupp 2 Tiislär, Kaido 1976 Harju maakond Eesti Sportlane
Stardigrupp 4 Tiisvend, Jaanus 1975 Harju maakond Eesti Sportlane
Stardigrupp 7 Tiit, Aarne 1976 Tartu maakond AS G4S Eesti
Stardigrupp 1 Tiits, Rauno 1984 Harju maakond
Stardigrupp 8 Tiivoja, Jaanus 1983 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Stardigrupp 4 Tiivoja, Talis 1992 Võru maakond
Stardigrupp 5 Tiivoja, Tarmo 1966 Võru maakond
Stardigrupp 11 Tikerpalu, Mihkel 1987 Harju maakond
Stardigrupp 4 Tikhonovich, Irina 1969 Venemaa
Stardigrupp 16 Tikk, Mihkel 1982 Harju maakond Kaitseministeerium
Stardigrupp 11 Tikka, Riho 1982 Viljandi maakond
Stardigrupp 10 Tilga, Alo 1963 Harju maakond
Stardigrupp 6 Tilk, Taavi 1985 Pärnu maakond
Stardigrupp 12 Timm, Malle 1963 Tartu maakond
Stardigrupp 5 Timm, Rimo 1993 Saare maakond Tallinna Tehnikaülikool
Stardigrupp 7 Timmusk, Kristjan 1982 Tartu maakond Tartu Vangla
Stardigrupp 6 Timofeev, Dmitrii 1974 Venemaa
Stardigrupp 11 Timofejev, Dmitrii 1975 Harju maakond
Stardigrupp 11 Timperi, Kari 1955 Soome
5077 Tinits, Kadri 1955 Harju maakond Saku Suusaklubi
Stardigrupp 12 Tinn, Tõnu 1960 Põlva maakond
Stardigrupp 1 Tinno, Taavo 1985 Harju maakond Saku Suusaklubi
Stardigrupp 1 Tippi, Bert 1990 Järva maakond treeningplaan.ee
Stardigrupp 5 Tishtshenkov, Aleksander 1952 Harju maakond
Stardigrupp 4 Toiger, Jaanus 1964 Lääne-Viru maakond
5103 Toim, Allan 1955 Harju maakond
Stardigrupp 6 Toivanen, Jari 1968 Rootsi
Stardigrupp 12 Toivonen, Juha 1947 Soome
Stardigrupp 12 Toivonen, Jussi 1976 Soome
Stardigrupp 3 Tokko, Rainer 1971 Harju maakond Vanamõisa Suusaklubi
Stardigrupp 10 Tolli, Rivo 1976 Harju maakond
Stardigrupp 8 Tolli, Taivo 1981 Lääne maakond X-SPORT TEAM
Stardigrupp 8 Tolm, Margus 1983 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 6 Tolm, Tarmo 1979 Rapla maakond
5036 Tolm, Tõnu 1953 Võru maakond
Stardigrupp 6 Tolonen, Jarmo 1966 Soome
Stardigrupp 7 Tomann, Heiki 1980 Tartu maakond OK Ilves
Stardigrupp 15 Tomann, Vaike 1954 Tartu maakond OK Ilves
Stardigrupp 8 Tomashov, Igor 1988 Venemaa
Stardigrupp 2 Tomberg, Raul 1973 Harju maakond
Stardigrupp 15 Tomberg, Toomas Hendrik 1997 Harju maakond
Stardigrupp 12 Tommingas, Raini 1978 Harju maakond
Stardigrupp 5 Tomp, Lauri 1985 Harju maakond Nordecon AS
Stardigrupp 15 Tomson, Taavi 1991 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Tonsiver, Krister 1979 Harju maakond Forss OÜ
Stardigrupp 1 Toom, Eiko 1984 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 11 Toom, Jüri 1971 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 7 Toom, Kaupo 1983 Tartu maakond
Stardigrupp 7 Toom, Kuido 1978 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Toom, Tõnis 1998 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
Stardigrupp 2 Toomas, Indrek 1990 Tartu maakond JK Welco
5104 Toomas, Rein 1961 Põlva maakond SK Metsasõbrad
Stardigrupp 8 Toome, Relika 1994 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Stardigrupp 5 Toome, Rita 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Stardigrupp 2 Toome, Roland 1968 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Stardigrupp 7 Toomik, Alar 1985 Harju maakond
Stardigrupp 7 Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Stardigrupp 13 Tooming, Marko 1984 Harju maakond KL Toompea malevkond
Stardigrupp 15 Tooming, Silja 1983 Viljandi maakond
Stardigrupp 12 Tooming, Sirje 1960 Viljandi maakond
Stardigrupp 16 Toomingas, Kaire 1975 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 8 Toomjõe, Anu 1969 Võru maakond Hauka Veloklubi naised
Stardigrupp 10 Toompuu, Peep 1970 Tartu maakond
Stardigrupp 8 Toomsalu, Ilmar 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Stardigrupp 6 Toppari, Matti 1959 Soome
Stardigrupp 4 Tops, Rainer 1975 Harju maakond Sportland
Stardigrupp 7 Toreev, Vladimir 1980 Venemaa
5078 Torim, Enno 1970 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
Stardigrupp 5 Torim, Madis 1970 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 12 Torv, Toomas 1966 Harju maakond
1005 Toss, Kaarel 1952 Viljandi maakond
Stardigrupp 4 Trachsel, Wilhelm 1954 Šveits
Stardigrupp 15 Tragel, Alo 1985 Võru maakond
Stardigrupp 10 Tragon, Mart 1985 Jõgeva maakond
Stardigrupp 3 Traks, Aivo 1972 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
Stardigrupp 11 Trees, Margus 1974 Valga maakond
Stardigrupp 5 Trei, Reito 1972 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Stardigrupp 5 Treier, Tarvo 1982 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 7 Treier, Tauno 1978 Harju maakond
Stardigrupp 7 Treilmann, Jaanus 1972 Harju maakond
Stardigrupp 6 Tremp, Richard 1954 Šveits
Stardigrupp 6 Trepp, Janek 1972 Lääne-Viru maakond Trismile
Stardigrupp 8 Trezins, Gints 1975 Läti
Stardigrupp 8 Triisa, Jüri 1988 Harju maakond RedBike
Stardigrupp 6 Trink, Veiko 1979 Pärnu maakond
Stardigrupp 15 Tripaka, Sergey 1979 Venemaa TRIKO.CLUB
Stardigrupp 6 Troost, Sven 1971 Harju maakond
Stardigrupp 8 Tross, Tiina 1967 Harju maakond Täppsportlased
Stardigrupp 12 Trumm, Aile 1984 Ühendkuningriik
Stardigrupp 2 Trumm, Aron 1981 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 9 Trumm, Janek 1978 Võru maakond
Stardigrupp 6 Truumets, Ako 1972 Harju maakond
Stardigrupp 4 Truup, Mihkel 1986 Harju maakond Suusahullud
Stardigrupp 6 Truus, Alan 1974 Jõgeva maakond
5105 Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
Stardigrupp 11 Truusalu, Priit 1963 Tartu maakond EWK
Stardigrupp 11 Tsarski, Oliver 1984 Harju maakond Kaitseministeerium
5037 Tshaikin, Vladimir 1948 Ida-Viru maakond Narva SK Firn
Stardigrupp 15 Tsirk, Raiki 1984 Võru maakond
Stardigrupp 9 Tuha, Jüri 1961 Tartu maakond Tartu Ülikool
Stardigrupp 3 Tuisk, Priit 1980 Põlva maakond Hawaii Express
Stardigrupp 15 Tulik, Allar 1988 Harju maakond
Stardigrupp 15 Tulik, Silver 1983 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Tulk, Heiki 1962 Harju maakond Trismile
Stardigrupp 9 Tulp, Rain 1967 Rapla maakond
Stardigrupp 11 Tulp, Tiia 1966 Rapla maakond
Stardigrupp 14 Tuma, Adam 1988 Tšehhi Vabariik Skiläufer Uni Magdeburg
Stardigrupp 3 Tuovinen, Veikko 1956 Soome
Stardigrupp 2 Tupits, Ivo 1968 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Stardigrupp 4 Tupp, Ain-Ivar 1967 Harju maakond Haanja Rattaklubi
5038 Turb, Ants 1945 Järva maakond
Stardigrupp 10 Turban, Ants 1964 Lääne-Viru maakond RaOK.ee
Stardigrupp 9 Tutt, Raiko 1979 Harju maakond AS Norma
Stardigrupp 12 Tuul, Taavi 1974 Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
Stardigrupp 10 Tuul, Teesi 1999 Viljandi maakond
Stardigrupp 8 Tuul, Teevi 1997 Viljandi maakond
Stardigrupp 2 Tuula, Reeda 1977 Harju maakond
Stardigrupp 11 Tuulik, Taivo 1982 Harju maakond Nordecon Betoon
Stardigrupp 11 Tuusvuori, Timo 1955 Soome
Stardigrupp 3 Tuvi, Kristo 1995 Valga maakond
Stardigrupp 3 Tveit, Per 1967 Norra
Stardigrupp 8 Tyse, Egil 1957 Norra
Stardigrupp 9 Tähe, Tagne 1985 Harju maakond Päästeamet
Stardigrupp 3 Täht, Erki 1968 Valga maakond EWK
Stardigrupp 11 Täht, Taivo 1968 Tartu maakond
Stardigrupp 8 Tähtsalu, Hannes 1978 Lääne maakond
5143 Tänav, Tõnu 1963 Harju maakond
Stardigrupp 12 Tänavsuu, Kairi 1982 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 3 Tärno, Indrek 1973 Harju maakond
Stardigrupp 8 Tättar, Kaja 1969 Valga maakond Valga MV
Stardigrupp 12 Tätte, Inar 1983 Tartu maakond
Stardigrupp 8 Täär, Karin 1986 Tartu maakond #7AM
Stardigrupp 9 Tõevere, Hando 1971 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
Stardigrupp 6 Tõevere, Mart 1975 Harju maakond Swedbank AS
Stardigrupp 15 Tõll, Marko 1980 Harju maakond Trismile
Stardigrupp 6 Tõnisalu, Raigo 1968 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 9 Tõnisalu, Riho 1969 Viljandi maakond
Stardigrupp 7 Tõnise, Lauri 1977 Harju maakond
Stardigrupp 4 Tõnismäe, Marek 1975 Harju maakond Vanamõisa Suusaklubi
Stardigrupp 4 Tõnismäe, Tiit 1970 Harju maakond Vanamõisa Suusaklubi
Stardigrupp 10 Tõnissaar, Marko 1975 Pärnu maakond
Stardigrupp 9 Tõnisson, Hannes 1980 Pärnu maakond Korp! Sakala
Stardigrupp 9 Tõnisson, Kristjan 1973 Tartu maakond SK Metsasõbrad
Stardigrupp 10 Tõnisson, Neeme 1971 Tartu maakond
Stardigrupp 10 Tõnisson, Tambet 1975 Harju maakond
Stardigrupp 15 Tõnisson, Veiko 1991 Harju maakond
Stardigrupp 8 Tõnissoo, Tambet 1976 Tartu maakond
Stardigrupp 14 Tõnne, Raivo 1969 Tartu maakond
Stardigrupp 5 Tõnstein, Andri 1975 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 9 Tõnts, Tanel 1979 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Stardigrupp 11 Tõruvere, Kaarel 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Stardigrupp 7 Tühis, Anneli 1976 Harju maakond Täppsportlased
Stardigrupp 8 Türk, Raido 1984 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Stardigrupp 11 Türk, Reigo 1985 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
Stardigrupp 6 Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 10 Türn, Tõnis 1975 Tartu maakond
Stardigrupp 3 Türna, Siim 1985 Võru maakond
Stardigrupp 7 Tšernjavski, Karl-Enre 1985 Harju maakond
Stardigrupp 9 Udras, Aigar 1974 Tartu maakond
Stardigrupp 7 Udumäe, Kaisi 1988 Harju maakond Suusahullud
Stardigrupp 7 Uha, Jüri 1997 Viljandi maakond
Stardigrupp 9 Uherka, David 1978 Tšehhi Vabariik
Stardigrupp 8 Uibo, Kristina 1974 Harju maakond Elisa
Stardigrupp 6 Uibo, Kristjan 1997 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Stardigrupp 14 Uibo, Märt 1973 Tartu maakond
Stardigrupp 8 Uibo, Rainis 1955 Valga maakond
Stardigrupp 15 Uibokand, Kaidar 1974 Harju maakond
Stardigrupp 7 Uiboleht, Kaire 1977 Võru maakond
Stardigrupp 4 Uiboleht, Kalle 1971 Võru maakond
Stardigrupp 6 Uiboleht, Toomas 1967 Harju maakond
Stardigrupp 15 Uibos, Raido 1985 Põlva maakond
Stardigrupp 15 Uibos, Rauno 1983 Põlva maakond
5144 Uiboupin, Vello 1962 Võru maakond OK Võru
Stardigrupp 10 Uiga, Jaanus 1962 Tartu maakond Trismile
Eliit Ukins, Valdis 1974 Läti
Stardigrupp 6 Ukkivi, Tõnis 1981 Harju maakond
Stardigrupp 11 Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Stardigrupp 8 Ulbrich, Hubert 1966 Saksamaa
Stardigrupp 12 Uleviciene, Jurate 1951 Leedu
Stardigrupp 8 Ulevicius, Henrikas 1952 Leedu
Stardigrupp 9 Ulk, Alar 1952 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 15 Ulk, Barbara 1990 Lääne-Viru maakond
Stardigrupp 10 Ulk, Kätlin 1973 Viljandi maakond
Stardigrupp 15 Ulm, Erki 1976 Tartu maakond
Stardigrupp 11 Ulmas, Hannes 1978 Harju maakond
Stardigrupp 5 Ulp, Mare 1969 Harju maakond Swedbank AS
Stardigrupp 15 Ulst, Jaan 1983 Tartu maakond
Stardigrupp 11 Ulst, Margus 1961 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Undrits, Airi 1982 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Undusk, Martin 1981 Harju maakond
Stardigrupp 4 Univer, Neeme 1974 Viljandi maakond
Stardigrupp 9 Unn, Erki 1971 Valga maakond
Stardigrupp 8 Unt, Peeter 1978 Tartu maakond Trismile
Stardigrupp 15 Unt, Toomas 1963 Eesti
Stardigrupp 15 Urb, Anni 1970 Harju maakond #7AM
Stardigrupp 12 Urb, Ergo 1968 Harju maakond
Stardigrupp 7 Urb, Jaanus 1984 Harju maakond Ülenurme valla SK
Stardigrupp 7 Urb, Oliver 1978 Tartu maakond
Stardigrupp 10 Urb, Ülo 1956 Harju maakond ABB AS
Stardigrupp 3 Urbas, Mart 1973 Harju maakond
Stardigrupp 15 Urgard, Taavi 1987 Harju maakond
Stardigrupp 7 Uri, Raiko 1982 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
Stardigrupp 10 Uri, Rainer 1971 Harju maakond
Stardigrupp 10 Urm, Alain-Edward 1983 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
Stardigrupp 6 Urm, Jaak 1973 Harju maakond
Stardigrupp 10 Urm, Kristjan 1971 Harju maakond
Stardigrupp 15 Urva, Tiit 1957 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Usacheva, Larisa 1966 Venemaa
Stardigrupp 5 Usanin, Igor 1977 Venemaa
Stardigrupp 15 Ustav, Kairi 1977 Tartu maakond Trismile
Stardigrupp 1 Ustenko, Sergey 1993 Venemaa
Stardigrupp 2 Uudeberg, Tanel 1983 Valga maakond Simuna Spordiklubi
Stardigrupp 9 Uudeküll, Romet 1985 Järva maakond Ambla SK
Stardigrupp 8 Uueküla, Peep 1967 Harju maakond
Stardigrupp 7 Uuemaa, Priit 1984 Harju maakond Graanul Invest AS
5172 Uuk, Aimur 1961 Tartu maakond Rakvere RK Siplased
Stardigrupp 6 Uurimäe, Roomet 1976 Harju maakond
Stardigrupp 8 Uusneem, Urmas 1972 Harju maakond S-Sportas
Stardigrupp 6 Uusorg, Madis 1983 Lääne maakond
Stardigrupp 15 Uustalo, Hektor 1983 Harju maakond
Stardigrupp 11 Uustalu, Meelis 1974 Harju maakond ABB AS
Stardigrupp 10 Vaabel, Agu 1970 Harju maakond Ehitus5ECO OÜ
Stardigrupp 8 Vaabel, Kirsti 1972 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 15 Vaage, Arild 1963 Norra
Stardigrupp 15 Vaage, Sigurd 1951 Norra
Stardigrupp 8 Vaakanainen, Johannes 1944 Soome
Stardigrupp 11 Vaaks, Milvert 1978 Harju maakond Kiili Spordiklubi
5106 Vaalma, Kalle 1968 Tartu maakond
Stardigrupp 15 Vaarma, Margit 1982 Lääne-viru maakond
Stardigrupp 7 Vaasna, Märt 1961 Jõgeva maakond
5173 Vaasna, Tiit 1959 Tartu maakond
Stardigrupp 4 Vaasna, Tõnu 1982 Tartu maakond
Stardigrupp 11 Vadlejch, Jan 1944 Iisrael
Stardigrupp 11 Vagel, Jaanus 1979 Viljandi maakond
Stardigrupp 3 Vahar, Jüri 1967 Pärnu maakond
Stardigrupp 10 Vahar, Kristo 1988 Valga maakond Graanul Invest AS
Stardigrupp 2 Vahar, Taavi 1993 Pärnu maakond
Stardigrupp 15 Vahe, Gerly 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 7 Vaher, Annika 1972 Lääne maakond EWK
Stardigrupp 3 Vaher, Avo 1974 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Stardigrupp 6 Vaher, Indrek 1973 Saare maakond Kiili Spordiklubi
Stardigrupp 8 Vaher, Kaire 1972 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Stardigrupp 6 Vahermets, Peep 1972 Harju maakond
Stardigrupp 7 Vahesalu, Jaanus 1976 Harju maakond Lival Sport
Stardigrupp 10 Vahi, Ago 1964 Tartu maakond
Stardigrupp 2 Vahi, Kunnar 1972 Valga maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
Stardigrupp 7 Vahrusev, Toomas 1977 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Stardigrupp 6 Vaht, Alan 1976 Harju maakond
Stardigrupp 16 Vaht, Valmet 1988 Valga maakond
Stardigrupp 11 Vahter, Tõnu 1977 Harju maakond Raplamaa Rattaklubi
Eliit Vahtra, Eeri 1988 Harju maakond
Stardigrupp 8 Vahtra, Jürgo 1976 Harju maakond
Stardigrupp 4 Vahtra, Kaija 1986 Võru maakond
Stardigrupp 6 Vaide, Derek 1973 Harju maakond Draka Keila Cabels AS
Stardigrupp 12 Vaidla, Kalev 1983 Harju maakond
Stardigrupp 10 Vaikjärv, Kalju 1954 Harju maakond
Stardigrupp 2 Vaikmaa, Tõnis 1983 Harju maakond
Stardigrupp 12 Vaikmäe, Rain 1989 Jõgeva maakond
Stardigrupp 7 Vaikmäe, Riho 1980 Põlva maakond
Stardigrupp 4 Vaiksaar, Mait 1983 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Vaiksaar, Mari 1988 Tartu maakond
Stardigrupp 8 Vaiksalu, Kristjan-Taavi 1974 Harju maakond
Stardigrupp 8 Vain, Ermet 1979 Harju maakond Kiili Spordiklubi
Stardigrupp 8 Vain, Rauno 1972 Harju maakond Saku Suusaklubi
Stardigrupp 10 Vain, Toomas 1970 Harju maakond
Stardigrupp 11 Vaindlo, Raul 1952 Harju maakond
Stardigrupp 12 Vaino, Evi 1950 Tartu maakond
Stardigrupp 15 Vainumaa, Herki 1967 Harju maakond
Stardigrupp 11 Vainumaa, Kaili 1970 Harju maakond
Stardigrupp 15 Vainumäe, Olev 1957 Tartu maakond
Stardigrupp 15 Vaisma, Anne 1977 Pärnu maakond
Stardigrupp 3 Vait, Indrek 1981 Harju maakond Simuna Spordiklubi
Stardigrupp 5 Vakmann, Priit 1966 Valga maakond
Stardigrupp 10 Vakra, Arvo 1955 Valga maakond
Stardigrupp 1 Vakra, Villu 1982 Harju maakond Lival Sport
Stardigrupp 9 Vald, Viljar 1985 Harju maakond Eesti Panga SK
Stardigrupp 4 Valen, Hoeihjelle Kjetil 1988 Norra
Stardigrupp 12 Valge, Guido 1968 Tartu maakond
Stardigrupp 12 Valge, Janar 1994 Järva maakond
Stardigrupp 10 Valge, Kerli 1987 Harju maakond SK Jooksupartner
Stardigrupp 11 Valge, Lilian 1996 Lääne-Viru maakond
5020 Valgma, Toomas 1956 Harju maakond Saku Suusaklubi
Stardigrupp 7 Valk, Aune 1972 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Valk, Raivo 1971 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Valksaare, Rait 1984 Harju maakond
Stardigrupp 16 Vallaots, Allar 1988 Harju maakond Staabi- ja Sidepataljon
Stardigrupp 10 Vallaste, Kristel 1978 Harju maakond SK Jooksupartner
Stardigrupp 6 Vallik, Rene 1981 Tartu maakond
Stardigrupp 11 Vallimäe, Valmar 1974 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Vallner, David 1976 Harju maakond Trismile
Stardigrupp 6 Vals, Riho 1970 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Valsecchi, Gianpiero 1962 Itaalia Sci Club O.S.A.
Stardigrupp 12 Valsecchi, Giuseppe 1962 Itaalia Sci Club O.S.A.
Stardigrupp 11 Valter, Ivo 1966 Harju maakond
Stardigrupp 10 Valtin, Kai 1977 Harju maakond
Stardigrupp 7 Valtin, Kristo 1995 Võru maakond Hauka Veloklubi
Stardigrupp 12 Van Der Hoff, Jeroen 1964 Šveits
Stardigrupp 3 Vana, Janek 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Stardigrupp 8 Vanadzins, Ivars 1974 Läti
Stardigrupp 6 Vanzo, Pierangelo 1969 Itaalia U.S.STELLA Alpina Carano
Stardigrupp 9 Vapper, Avo 1965 Pärnu maakond
Stardigrupp 8 Varabyou, Barys 1936 Valgevene
Stardigrupp 6 Varakin, Alexey 1967 Venemaa
Stardigrupp 11 Varblane, Marek 1971 Rapla maakond
Stardigrupp 6 Vardja, Vallo 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 8 Vare, Tauno 1974 Pärnu maakond
Stardigrupp 15 Vares, Andrus 1971 Järva maakond
Stardigrupp 4 Vares, Kristjan 1980 Harju maakond Viljandi VAK Staier
Stardigrupp 12 Vares, Made 1970 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 8 Vares, Rein 1970 Tartu maakond Päästeamet
Stardigrupp 6 Vares, Timo 1980 Harju maakond Viljandi VAK Staier
Stardigrupp 15 Vares, Varmo 1974 Tartu maakond Trismile
Stardigrupp 10 Varik, Katrin 1979 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 11 Varik, Liisi 1987 Tartu maakond TÜASK
5064 Varik, Matti 1945 Harju maakond
Stardigrupp 10 Varik, Veiko 1975 Rapla maakond
Stardigrupp 15 Varikov, Aleksandr 1983 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Stardigrupp 9 Variku, Jaanus 1977 Tartu maakond
Stardigrupp 16 Variku, Veljo 1980 Harju maakond Graanul Invest AS
Stardigrupp 14 Varis, Aapo 1952 Soome
Stardigrupp 3 Varis, Janne 1970 Soome TUL Järvi-Suomi
Stardigrupp 15 Varjanto, Kai 1964 Soome TUL Järvi-Suomi
Stardigrupp 10 Varjatud 1978 Poola
Stardigrupp 9 Varjatud 1979 Tartu maakond
Stardigrupp 7 Varnas, Alvydas 1945 Leedu
Stardigrupp 4 Varres, Markko 1981 Harju maakond
Stardigrupp 8 Varul, Rene 1978 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Stardigrupp 9 Varvas, Mart 1959 Harju maakond
Stardigrupp 10 Varvas, Martin 1983 Harju maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
Stardigrupp 7 Vasilev, Alexey 1982 Venemaa
Stardigrupp 5 Vasin, Dmitry 1989 Venemaa
Stardigrupp 15 Vask, Mart 1968 Ida-Viru maakond
Stardigrupp 9 Vask, Triin 1970 Tartu maakond
Stardigrupp 10 Vatsk, Reigo 1984 Harju maakond VIA 3L Spedition
Stardigrupp 12 Veel, Villu 1971 Saare maakond Saaremaa JK Viiking
Stardigrupp 6 Veelain, Ermo 1962 Harju maakond
Stardigrupp 5 Veelain, Karli 1993 Harju maakond Suusahullud
Stardigrupp 9 Veelain, Maikel 1986 Harju maakond
Stardigrupp 5 Veelmaa, Taavi 1990 Tartu maakond Tartu Vangla
Stardigrupp 1 Veemees, Ain 1979 Valga maakond
Stardigrupp 8 Veere, Kuldar 1972 Valga maakond
Stardigrupp 8 Veermäe, Egon 1977 Harju maakond
Stardigrupp 6 Veeroja, Liis 1987 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 4 Veeroja, Vahur 1985 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 7 Veerpalu, Angela 1973 Valga maakond Team TT
Eliit Veide, Hannes 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Stardigrupp 7 Veidebaum, Sten 1974 Harju maakond
Stardigrupp 16 Veidemann, Toomas 1962 Harju maakond Arctic Sport Club
Stardigrupp 11 Veider, Anno 1981 Tartu maakond Nordecon AS
Stardigrupp 12 Veikkolainen, Mikko 1970 Soome
5146 Veilberg, Ago 1963 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Eliit Veits, Toms 1978 Läti
Stardigrupp 5 Veliks, Maris 1972 Läti
Stardigrupp 11 Velling, Kristel 1971 Harju maakond AS Kalev
Stardigrupp 15 Velling, Magnus 1979 Harju maakond Nordecon Betoon
Stardigrupp 6 Velling, Taivo 1969 Harju maakond AS Kalev
5046 Vello, Kilp 1961 Põlva maakond Eesti Teed AS
Stardigrupp 10 Vende, Elerin 1985 Tartu maakond
Stardigrupp 4 Ventmann, Henri 1979 Tartu maakond
Stardigrupp 15 Verabyou, Maksim 1980 Valgevene
Stardigrupp 15 Veri, Virgo 1972 Valga maakond
Stardigrupp 4 Vernik, Mart 1977 Harju maakond
Stardigrupp 12 Vernik, Toomas 1970 Ida-viru maakond Päästeamet
Stardigrupp 9 Vernik, Uku 1993 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 8 Versh, Veronika 1977 Harju maakond
Stardigrupp 15 Vesalainen, Lassi 1956 Soome
Stardigrupp 15 Vesi, Veiko 1981 Harju maakond
Stardigrupp 2 Veski, Tanel 1983 Tartu maakond AMPS-Extreme Sport
Stardigrupp 10 Vest, Are 1969 Järva maakond
Stardigrupp 7 Vestung, Rauno 1974 Harju maakond
Stardigrupp 11 Vetemäe, Karmen 1981 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Vetevoog, Kaido 1973 Harju maakond FB Jooksmine
Stardigrupp 12 Vian, Bernardetta 1974 Itaalia U.S.STELLA Alpina Carano
Stardigrupp 3 Videvik, Priit 1972 Lääne-viru maakond
Stardigrupp 11 Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Vihermets, Ain 1972 Lääne-viru maakond SK Metsasõbrad
Stardigrupp 8 Vihmann, Venda 1965 Valga maakond
Stardigrupp 8 Vihul, Ülar 1973 Harju maakond
Stardigrupp 7 Viickberg, Urmo 1984 Tartu maakond
Stardigrupp 11 Viidebaum, Peeter 1960 Harju maakond
Stardigrupp 5 Viiding, Meelis 1977 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Viiding, Valde 1973 Harju maakond
Stardigrupp 15 Viik, Kaarel 1990 Harju maakond Sportland
Stardigrupp 4 Viikmäe, Kaupo 1968 Rapla maakond
Stardigrupp 8 Viikoja, Marek 1976 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
Stardigrupp 6 Viilol, Marek 1975 Tartu maakond
Stardigrupp 7 Viilukas, Ivo 1974 Harju maakond
Stardigrupp 6 Viirg, Risto 1974 Harju maakond Sparta Spordiselts
Stardigrupp 4 Viirmaa, Ants 1969 Harju maakond
Stardigrupp 7 Viirmann, Mai 1966 Harju maakond
Stardigrupp 7 Viirmann, Marje 1960 Harju maakond
Stardigrupp 11 Viirsalu, Toomas 1973 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Stardigrupp 3 Viitkin, Aare 1965 Võru maakond Võru Suusaklubi
Stardigrupp 15 Viitkin, Egrit 1980 Võru maakond Haanja Rattaklubi
Stardigrupp 14 Vijar, Kerli 1985 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 9 Vijar, Rauno 1991 Harju maakond Suusahullud
Stardigrupp 15 Vijar, Sirli 1985 Harju maakond Suusahullud
Stardigrupp 5 Vikat, Paavo 1970 Harju maakond
Stardigrupp 3 Viks, Sven 1966 Jõgeva maakond
Stardigrupp 12 Vilberg, Voova 1945 Harju maakond
Stardigrupp 6 Vilde, Jaanika 1976 Harju maakond
Stardigrupp 7 Vildersen, Tarmo 1984 Viljandi maakond TSK Joosu
Stardigrupp 5 Vilim, Viktar 1960 Valgevene
5079 Vilismäe, Jüri 1950 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Vill, Maive 1982 Valga maakond
Stardigrupp 7 Vill, Üllar 1969 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Stardigrupp 2 Villemson, Aivar 1975 Harju maakond Team TT
Stardigrupp 6 Villemson, Rainer 1983 Põlva maakond
Stardigrupp 12 Villmann, Arvi 1962 Harju maakond
Stardigrupp 12 Vilman, Ülari 1980 Harju maakond
Stardigrupp 9 Vilms, Lii 1977 Harju maakond AS Postimees Grupp
Stardigrupp 15 Vilt, Andrus 1985 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Viltsin, Andris 1973 Harju maakond Spordiklubi IKS
5107 Vilunas, Jonas 1939 Leedu
Stardigrupp 1 Vimba, Janis 1969 Läti
Stardigrupp 4 Vink, Ahto 1969 Võru maakond Haanja Rattaklubi
Stardigrupp 12 Vinkel, Jakob 1941 Harju maakond Saku Suusaklubi
Stardigrupp 9 Vinni, Martin 1987 Harju maakond
Stardigrupp 5 Vinogradov, Vladimir 1966 Harju maakond InFocus
Stardigrupp 14 Viren, Johny 1951 Soome
Stardigrupp 3 Virgepuu, Erko 1976 Harju maakond Swedbank AS
Stardigrupp 5 Virkunen, Egert 1994 Jõgeva maakond
Stardigrupp 10 Virkus, Kalev 1960 Harju maakond
Stardigrupp 8 Virma, Leho 1973 Harju maakond Swedbank AS
Stardigrupp 3 Virumäe, Indrek 1975 Ida-Viru maakond
Virunurm, Kaur 1970 Harju maakond
Stardigrupp 7 Virve, Mirja 1977 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
Stardigrupp 6 Viscardi, Fabrizio 1963 Itaalia
5021 Visnap, Rein 1948 Viljandi maakond
Stardigrupp 12 Visnapuu, Siiri 1973 Harju maakond
Stardigrupp 5 Visnapuu, Tarmo 1976 Harju maakond
Stardigrupp 15 Visnapuu, Urmo 1975 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
Stardigrupp 3 Visse, Marko 1982 Tartu maakond Trismile
Stardigrupp 15 Vissel, Kadri 1985 Võru maakond
Stardigrupp 12 Vit, Bohuslav 1959 Tšehhi Vabariik
Stardigrupp 8 Vitola, Sanita 1982 Läti
Stardigrupp 7 Vladislav, Posashkov 1977 Venemaa
Stardigrupp 5 Vlasenko, Konstantin 1974 Venemaa
Stardigrupp 5 Vlasov, Yury 1974 Venemaa
Stardigrupp 3 Vlassov, Sergey 1967 Venemaa Narva SK Firn
Stardigrupp 11 Vodicka, Petr 1963 Tšehhi Vabariik Captus Sport
Stardigrupp 8 Voika, Keijo 1982 Tartu maakond Salvest AS
Stardigrupp 15 Voit, Markel 1981 Harju maakond
Stardigrupp 5 Voitka, Urmas 1963 Võru maakond Barrus AS
Stardigrupp 10 Volke, Raul 1980 Harju maakond
Stardigrupp 8 Volmer, Märt 1966 Harju maakond
5175 Voloshin, Jevgeni 1951 Ida-Viru maakond Narva SK Firn
Stardigrupp 3 Volov, Nikolay 1980 Venemaa
Stardigrupp 10 Volt, Ivo 1968 Harju maakond
Stardigrupp 8 Von, Frenckell Otto 1961 Soome
Stardigrupp 10 Von, Frenckell Robert 1991 Soome
Stardigrupp 9 Vondras, Jan 1964 Tšehhi Vabariik
Stardigrupp 7 Vonk, Aivar 1957 Harju maakond
Stardigrupp 8 Voogla, Rein 1972 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Stardigrupp 3 Voolaid, Raimond 1995 Harju maakond
Stardigrupp 10 Voolaid, Vello 1963 Harju maakond
Stardigrupp 9 Voomets, Gert 1990 Rapla maakond
Stardigrupp 7 Voor, Marek 1981 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Stardigrupp 15 Voore, Sirgo 1982 Järva maakond
Stardigrupp 7 Voovere, Peeter 1973 Tartu maakond Nordecon AS
Stardigrupp 4 Voronov, Dmitrii 1975 Venemaa KINEF Kirishi
Stardigrupp 5 Vosman, Rain 1982 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 15 Vospert, Henrik 1989 Tartu maakond
Stardigrupp 8 Vrhovec Kavcic, Andreja 1964 Sloveenia
Stardigrupp 8 Vsivtsev, Jevgeni 1949 Ida-Viru maakond
Stardigrupp 4 Vsivtsev, Vjatseslav 1972 Valga maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
Stardigrupp 15 Vunder, Elerin 1992 Tartu maakond Tartu Vangla
Stardigrupp 2 Vunk, Kalev 1969 Tartu maakond Suusahullud
Stardigrupp 12 Vutt, Alari 1974 Harju maakond
Stardigrupp 9 Vähesoo, Teet 1972 Harju maakond
Stardigrupp 3 Vähi, Ilmar 1977 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
Stardigrupp 10 Vähi, Tõnu 1956 Harju maakond
Stardigrupp 6 Väinaste, Otto-Valter 1998 Harju maakond
5039 Välba, Mart 1959 Harju maakond EWK
Stardigrupp 6 Väli, Etko 1964 Harju maakond
Stardigrupp 10 Väli, Jürgo 1985 Viljandi maakond
Eliit Välk, Annes 1983 Ida-Viru maakond
Stardigrupp 8 Välkmann, Indrek 1978 Soome
Stardigrupp 8 Välkmann, Peeter 1974 Harju maakond
Stardigrupp 9 Värk, Ivo 1974 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Värton, Andu 1949 Võru maakond Võru Suusaklubi
Stardigrupp 8 Väärsi, Helle 1964 Lääne-viru maakond SK Metsasõbrad
Stardigrupp 5 Väärsi, Jaak 1963 Lääne-viru maakond SK Metsasõbrad
Stardigrupp 6 Võigemast, Henri 1967 Pärnu maakond Suusahullud
Stardigrupp 6 Võlli, Raivo 1959 Tartu maakond SK Metsasõbrad
Stardigrupp 11 Võsu, Joel 1978 Rapla maakond
Stardigrupp 15 Võsu, Steve 1985 Harju maakond
Stardigrupp 5 Všivtseva, Jelena 1972 Valga maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
Stardigrupp 13 Wagner, Robert 1972 Tšehhi Vabariik
Stardigrupp 11 Wald, Thomas 1961 Ameerika Ühendriigid
Stardigrupp 15 Weibel, Michael 1969 Šveits Schulz Sportreisen
Eliit Wibault, Mathias 1985 Prantsusmaa Haute Savoie Nordic Team
Stardigrupp 7 Wickholm, Björn-Erik 1957 Soome
Stardigrupp 7 Wickholm, Roy 1992 Soome
Stardigrupp 12 Widmer, Isolde 1969 Šveits
Stardigrupp 11 Widmer, Roland 1959 Šveits
Stardigrupp 15 Wik, Inger 1950 Soome
Stardigrupp 14 Wik, Johan 1949 Soome
Stardigrupp 5 Wiklund, Ronny 1978 Soome
Stardigrupp 12 Wilander, Kim 1952 Soome
Stardigrupp 14 Wilhelm, Werner 1947 Saksamaa Skiläufer Uni Magdeburg
Stardigrupp 7 Wirgentius, Niko 1975 Soome
Stardigrupp 15 Wong, Jacques 1945 Kanada
Stardigrupp 12 Wragg, John 1950 Kanada
Eliit Yakovenko, Alexandr 1969 Venemaa
Stardigrupp 15 Yamauchi, Akihiro 1968 Jaapan
Stardigrupp 5 Ylönen, Mikko 1967 Soome
Stardigrupp 7 Zabel, Hartmut 1952 Saksamaa Schulz Sportreisen
Stardigrupp 6 Zakharov, Dmitriy 1969 Venemaa
Stardigrupp 6 Zakharov, Vladimir 1953 Venemaa
Stardigrupp 6 Zaloznõhh, Viktor 1951 Ida-viru maakond Narva Elektrijaamade SK
Stardigrupp 12 Zambelli, Eugenio 1952 Itaalia U.S.STELLA Alpina Carano
Stardigrupp 4 Zancanella, Vigilio 1966 Itaalia U.S.STELLA Alpina Carano
Stardigrupp 6 Zarins, Ugis 1972 Läti
Stardigrupp 8 Zelcs, Romualds 1971 Läti
Stardigrupp 7 Zelenka, Jan 1984 Tšehhi Vabariik
Stardigrupp 9 Zelenka, Miroslav 1965 Tšehhi Vabariik
Stardigrupp 12 Zelenov, Alexander 1950 Venemaa
Stardigrupp 3 Zemlyakov, Alexey 1985 Venemaa
Stardigrupp 4 Zeni, Adriano 1959 Itaalia
Stardigrupp 3 Zenkov, Michail 1955 Venemaa Pskov Ski Team
Stardigrupp 8 Zens, Frank 1967 Saksamaa Skiläufer Uni Magdeburg
Stardigrupp 3 Zhitenev, Mikhail 1989 Venemaa
Stardigrupp 1 Zhitenev, Vladimir 1965 Venemaa
Stardigrupp 15 Zhuravlev, Andrei 1978 Valgevene
Stardigrupp 10 Zilensk, Agu 1974 Harju maakond
Stardigrupp 10 Zilenski, Indrek 1981 Valga maakond
Stardigrupp 7 Zimmermann, Jörg 1972 Saksamaa Skiläufer Uni Magdeburg
Stardigrupp 10 Zimmermann, Margret 1995 Tartu maakond
Stardigrupp 9 Zimmermann, Marili 1993 Tartu maakond Tartu Ülikool
Stardigrupp 14 Zinke, Manuela 1966 Saksamaa Skiläufer Uni Magdeburg
Stardigrupp 2 Zirk, Kunnar 1976 Tartu maakond AS G4S Eesti
Stardigrupp 10 Zirnask, Gunnar 1956 Tartu maakond
Stardigrupp 6 Zirnask, Robert 1985 Tartu maakond
Stardigrupp 8 Zobena, Dina 1975 Läti
Stardigrupp 1 Zolotykh, Andrey 1972 Venemaa
Stardigrupp 9 Zolotykh, Ekaterina 1972 Venemaa
Stardigrupp 8 Zoova, Jüri 1967 Harju maakond Saku Suusaklubi
Stardigrupp 2 Zudrags, Kaspars 1977 Läti
5140 Zuev, Mihail 1954 Ida-Viru maakond Narva SK Firn
Stardigrupp 6 Zukker, Alar 1966 Tartu maakond Trismile
Stardigrupp 15 Zukov, Andrei 1976 Venemaa
Stardigrupp 4 Zukovits, Heiti 1976 Harju maakond
Stardigrupp 13 Zulian, Daniele 1953 Itaalia
Stardigrupp 11 Zvanitajs, Arvis 1969 Läti
Stardigrupp 13 Zvirbulis, Ivars 1964 Läti
Stardigrupp 8 Zvirbulis, Zandis 1977 Läti
Stardigrupp 10 Zvorovski, Heli 1967 Harju maakond Swedbank AS
Stardigrupp 6 Zvorovski, Henn 1967 Harju maakond Lennuliiklusteeninduse AS
Stardigrupp 11 Zvorovski, Henrik 1973 Harju maakond Telia SK
Stardigrupp 8 Zäär, Reiko 1987 Harju maakond
Stardigrupp 8 Äkke, Helgo 1970 Harju maakond Team TT
Stardigrupp 8 Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond
Stardigrupp 12 Õim, Kristjan 1976 Harju ma