Võistluskeskus

 

43. Tartu Maratoni võistlus- ja messikeskus asub Tartus, Lõunakeskuses (Ringtee 75). Võistlus- ja messikeskus on avatud reedel (13. veebruaril) kell 12.00-21.00 ning laupäeval (14. veebruaril) alates kella 10.00-19.00.

Treenimine on hea nii kehale kui vaimule. See aitab sul tunda end tugeva ja tervena. Enervit-i hea kvaliteet ja õige ajastus tarbimisel on olulised hea tulemuse saamiseks.

Tugevuseks, kiiruseks, konsentratsiooniks ja kestvusaladeks annab õigeaegset energiat Enervit Science in Nutrition.
Enne,treeninguks ja pärast treeningut:
Enervit pakub sporditoite mida kasutada enne, treeninguks ja pärast treeningut. Enervit-i tooted on, kõrge kvaliteediga teaduslikult välja töödatud, silmas pidades sportlaste konkreetseid toitumisvajadusi.

Küsi Enervit-i spordikauplustest!

SUNTOR OÜ  on Tsehhi kaubamärgi Eleven Sportswear esindajaks Eestis.

Tartu Maratoni  võistluskeskuses on väljas suur valik erinevaid spordisokke, talvemütsid soodushinnaga. Pakume võimalust tellida kõiki tooteid oma kujundusega klubidele, asutustele, eraisikutele.  Küsi pakkumist või lisainfot juba täna info@suntor.ee või külasta meid võistluskeskuses!

www.suntor.ee   

Garmin pakub laias valikus GPS spordikellasid ja rattakompuutreid.

Pikaaegsete GPS kogemustega suudame pakkuda parimaid reaalajas infot edastavaid pulsikellasid igale spordialale – jooksmine, rattasõit, rulluisutamine, suusatamine, triatlon, ujumine jne. Meie pakutavaid tooteid kasutavad juba täna Eesti parimad sportlased – Jaan Kirsipuu, Andrus Veerpalu, Evelin Talts jne. Maratonil võimalik valida endale meelepärane pulsikell või rattakompuuter maratoni hinnaga.

Vaata lähemalt garmin.ee/sport

HoneyPower on Eesti esimene 100% looduslik energiageel

  • koosneb eestimaisest toorainest ning sisaldab 50% mett
  • ei sisalda säilitusaineid
  • mees sisalduvad looduslikud suhkrud annavad energiat kõige loomulikumal moel

Honeypower sobib nii tippsportlastele, tugevatele harrastajatele, kuid seda võivad julgelt tarvitada ka need, kes pole kunagi energiageeli proovinud. HoneyPoweri geeli võib süüa ka väljaspool sportimist, kiire energia saamiseks – näiteks kontoris töötades või pikematel autosõitudel.

HoneyPower sobib ka lastele.

.

Secosport tegeleb spordikaupade maaletoomise, müügi ja hooldusega.

A2K SPORT – ÕUESPORDI MAALETOOJA!

A2K SPORT on spordikaupade hulgi- ja jaemüügiga tegelev ettevõte. Eestis esindame selliseid maailmas tuntud talviseid kaubamärke nagu Alpina (suusasaapad), Peltonen (suusad), Start (suusamäärded ja – kepid),  Rottefella (suusasidemed).

Suveks pakume jalgrattaid (BH, Rock Machine), rattariided ja –tarvikud (AGU), rulluiske (Roces) jms.

Spordimeditsiini tarvetest esindame COMPRESSPORT kompressioontooteid, Spidetech eellõigatud kinesioteipe ja Zamst tugisidemeid.

A2K Sport Pärnu poest leiab õues sportija õige ja sobiva riietuse ning nii talvel kui suvel hooldada oma varustust.

Gitano Sport, Soome spordivarustuse tootja ja importija pakub spordiriideid ja –varustust uisutajatele, ratturitele, suusatajatele ja jooksjatele.

www.gitano.fi

Meie pilgud on suunatud tulevikku suunas kus igal inimesel on tõeline liikumisvabadus.

Pakkume ainulaadset elektrilist sõiduvahendit mis ühendab endas kõik parima mis tänapäeva tehnoloogia võimaldab. FirstWheel on innovatsioon linnatranspordi vallas. Progressiivne ja praktiline, liigub edasi elektrimootori jõul, mida toidab sisseehitatud aku. FirstWheel pakub mugavuse, kiiruse ja keskkonnasõralikkuse ühes kompaktses seadmes.

28 aastat energiageeli tootmise kogemust vastupidavusalade sportlastele.

Squeezy tootevalik katab sporditoidu vajadused laadimisest – taastumiseni.

Tootevalikus on: geelid, spordijoogid, batoonid ja kummikommid jne.

Squeezy sporditoit on mõeldud kõigile, kes on sportlikult aktiivsed ja ka sportlastele, kes soovivad saavutada oma ala parimaid tulemusi.

Tootmine rajaneb teaduslikel uuringutel ja toimub Saksamaal, arvestab täielikult sportlase füsioloogilisi vajadusi treeningul ja võistlusel.

Toodetes ei ole kasutatud kasutuid lisaaineid, mis ei anna sooritusele lisaväärtust – "All the body needs, not more, not less".

Squeezy toodete hinnaklassi määravad funktsionaalsed ja kvaliteetsed koostisosad! Squeezy bränd on alguse saanud 1987 a. toodetud maailma esimesest sportimisel kasutamiseks väikepakis enrgiageelist, nimega Squeezy.

Toodetud Saksamaal.

Esindaja Eestis: facebook.com/SqueezySportsNutritionEstonia

96 aastase ajalooga Spordi- ja päikeseprillid Itaaliast.

Salice prillid on pika ajalooga Itaalia disain ja kvaliteet, mis on leidnud tunnutuse ja koha mitmete spordialade tippude seas.

Salice tootevalikusse kuuluvad igapäeva päikeseprillid, erinevatele spordialadele sobivad prillid, kiivrid, mäeprillid ja mäekiivrid.

Toodetud Itaalias

Esindaja Eestis: Salice Estonia

Nanso Group Eesti AS toodab BOHACO sarjas spetsiaalseid sokke ja põlvikuid nii jalgratturitele, palluritele, jooksjatele, rulluisutajatele, suusatajatele ja sportmängude harrastajatele.

Vastavalt sportlaste sise- ja välistreeningutele on leitud lahendused kergendamaks ilmnevaid probleeme nagu krambid, tursed ja väsimustunne jalgades. Kasutame erinevad materjale, erinevaid kudumistehnoloogiaid, erinevaid surveastmeid.  BOHACO spordisokkide ja –põlvikute erinevus teiste turulolijate toodetest on see, et neil puudub soki ninaosas õmblus. Ehk võimalus, et varvas sporti tehes ära hõõrdub, on olematu. 

Pro Shop – Rõõm liikuvast eluviisist!

Pro Shop on Eesti kapitalil põhinev internetipood, ostukoht nii aktiivsele sportlasele kui ka igale teisele liikuvast eluviisist rõõmu tundvale inimesele, kes oskab hinnata head kvaliteeti ja soovib oma elu positiivsete emotsioonide ning elamustega rikastada. Pakume järjest laienevat tootevalikut rattaspordi, ujumise, jooksmise, triatloni, talispordi- ja matkahuvilistele ning nende aladega tegelejatele. Pakume vaid tooteid, millesse ise usume, eesmärgiga teha need kättesaadavaks võimalikult soodsate hindadega!

Klubi Tartu Maratoni üritustel pakub Pro Shop osalejatele ühe spordimaailma toidulisandite liidri, Science in Sport (SiS) sporditoitude, esinduslikku ja mitmekülgset tootevalikut. SiS tooted on välja arendatud koostöös sportlaste, sporditeadlaste, toidutehnoloogide ja spordiarstidega aidates kaasa sportlaste tulemuste parandamisele läbi energialaengu, vedeliku parema omastamise ja taastumise. Tänu tootemargi usaldusväärsusele ja originaalsusele on SiS toidulisandid jõudnud maailmas sporditoitude osas juhtpositsioonile ja muutunud kõikjal sportimise lahutamatuks osaks!

www.proshop.ee

&Moments on seiklusreise korraldav turismifirma. Teeme ratta- ja jalgsimatku eksootilistesse kohtadesse, kuhu ei ole lihtne omal käel minna.

Seikleme massturismi poolt vallutamata kohtades üle maailma (Nepaal, Lõuna-Hiina, Armeenia, Gruusia, Kõrgõstan, Maroko, Itaalia, Prantsusmaa, Belgia, Birma, Etioopia, Kilimandjaro). Eripäraks on väiksed, kuni 15in. grupid ja saateauto-hobused, mis veavad pagasit. www.andmoments.com

Kvaliteetse suusariietuse ja korraliku määrde valiku Tartu Maratoniks leiad SiljaSpordist.

Nevene.ee  on aastaringselt murdmaasuusakaupade müügile ja hooldusele spetsialiseerunud ettevõtmine ja Rex suusamäärete ametlik esindaja Eestis.

Võistluskeskuses anname nõu suuskade maratoniks ettevalmistamise osas ja pakume Rex suusamäärdeid, -hooldusvahendeid, -keppe, -kindaid, LEKI suusakeppe, Red Creek suusahooldusvahendeid. Samal ajal on avatud ka meie täieliku kaubavalikuga pood aadressil F. Tuglase 2, Tartu.

Toodete, kaupluse asukoha ja põhjaliku Rex määrdesoovitusega saab lähemalt tutvuda veebilehel nevene.ee.

ODLO on juba 65. aastase kogemusega trenniriiete tootja Šveitsist ning enim tuntud suusamaailmas.

Maailma parima auhinnad on võidetud soojapesu kategoorias. Viimati jaanuaris 2015 tootjate messil ISPO. Vähemalt samaväärsed on ka mäesuusa-, jooksu- ja rattariided. Ettevõtte asutaja on Norralasest kiiruisutaja, kelle moto on püsinud tänaseni: olla teistest sammu võrra ees ja ei mingeid kompromisse kvaliteedis.

Koos Hawaii Expressiga on messil esindatud maailmas hästi tuntud kaubamärgid FISCHER ja SWIX. Mõlemad on tunnustatud ülivõimsad turuliidrid omas tegevusvaldkonnas.

FISCHER on juba 90 aastat tagasi loodud Austria firma mille väga kvaliteetseid suuski ja saapaid kasutab suurem osa Maailmakarika võitjatest. Üle 65% eelmise hooaja Maailmakarika poodiumikohtadest võideti FISCHER suuskadega ning üle 45% FISCHER murdmaasaabastega. Messil on väljas tutvumiseks juba järgmise hooja täiesti uuest mudelivalikust võistlustooteid.

Juba aastal 1937 alguse saanud SWIX on Norra ja maailma tuntuim firma suusamäärete ja suusakeppide valdkonnas.

Üle 40% turuosaga määretes ollakse kindlaks turuliidriks ning 2013-2014 aasta murdmaaalade Maailmakarikal üle 60% kõikidest poodiumikohtadest võideti just SWIX murdmaakeppidega. Messil on hea valik heade hindadega SWIX määrdeid, mis just Tartu Martonil peaksid hästi edasi aitama kui ka valik murdmaakeppe ja riideaksessuaare.

Hawaii Expressist PowerBari batoonid, geelid, pulbrid ja magnesium ampullid.

Isostar – kõikide sportlike inimeste jook!

Isostar spordijook valmis koostöös sportlaste, treenerite ja spordiarstidega ning nelja Euroopa juhtiva spordiülikooliga. Isostari tutvustati esmakordselt Šveitsis 1976. aastal. Sellest alates on Isostar levinud üle kogu Euroopa ning tänaseks on Isostarist saanud üks spordijookide turuliidreid.

Sportimise kõrval on hakatud järjest rohkem hindama ka tervisliku toitumist, et tagada organismi vastupidavus ja taastada kulutatud energia. Tippspordis läbilöömiseks ei piisa ainult kestvatest treeningutest. Spordijook Isostar aitab pärast füüsilist ja vaimset pingutust kiiremini taastuda - korvata kaotatud vedeliku hulga, kustutada janu ning taastada organismi energiavarud. Vitamiinivaesel perioodil täiendavad toidusedelit Isostaris sisalduvad vitamiinid

 Isostari spordijoogid sisaldavad vett, süsivesikuid, magneesiumi, kaaliumi, naatriumi, kloriidi, C ja E vitamiini ja sidrunhapet (E330). Isostar spordijoogid ei ole gaseeritud ega sisalda suhkrut. Tootevalikust leiate nii valmisjooke, joogipulbreid, geele, batoone, müslit – tootevalikus on olemas kõik treeninguteks ja võistlusteks vajalik!

UUS! Isostar Hydrate&Perform joogipulber jõhvikamaitseline võistluskeskuses proovimiseks.

High5 toidulisandid on mõeldud vastupidavusalade harrastajatele. High5 tooted ei sisalda kunstlikke värv- ega magusaineid, samuti on tooted sobivad taimetoitlastele.

Tartu Linnamaratoni ja Sügisjooksu puhul kehtib eripakkumine: joogipudel + IsoGel + EnergyGel + EnergyBar + 3 Zero soolatabletti kõigest 10 EURi eest!

Energiageel EnergyGel ja isotooniline energiageel IsoGel mõjuvad kiiresti ja neis sisalduv energia omastatakse praktiliselt kadudeta. IsoGeli võib tarbida ilma vedelikuta. Energiabatooni EnergyBar on sobilik tarvitada enne starti. 

Mõni päev enne starti ja võistlusrajal on vaja organismi varustada piisaval hulgal elektrolüütidega. Selleks sobivad ZERO joogitabletid, mis sisaldavad rohkelt magneesiumi, naatriumi ja muid vajalikke mineraalained.

Vaata HIGH5 Estonia lehte: https://www.facebook.com/pages/High5-Estonia/345166098931127?fref=ts

A&T Sport - Pakume hooaja parimate hindadega murdmaasuusavarustust, lisaks Salomon talve ja jooksujalatsid.

Valmistu Tartu Maratoniks: osta rull kinesioteipi Kinesioteip.ee telgist ja saad teipimise TASUTA! Teid teenindab füsioterapeut Mari-Liis Kall

Kingi endale maratonielamus! Maraton on sõprus, see on ühine kulgemine ning pingutus oma võimete ja finišijoone ületamiseks.

Rada on igal aastal sama, aga teekond ning eneseületus alati erakordne. Sel aastal on Tartu Maratonil uus sõber, Chocolats de Pierre'i käsitsivalmistatud trühvlid suusapeoks loodud puitkarbis. Tartu Maratoni trühvlites on maratoni maitset, pakkudes viimase suutäieni üllatavaid vürtsikaid nüansse. Käsitsivalmistatud trühvlid on hea kingitus kodustele kaasaelajatele või endale maratoninaudingu meenutamiseks. Magus väsimus on seekord eriti nauditav! Kohvik Pierre, Tartu Maratoni võistluskeskuses Lõunakeskuse liuväljal ja Tartus, Raekoja plats 12. Kohvik Restoran Trühvlid

Tartu Ülikooli Kliinikumi Spordimeditsiini ja taastusravi kliinik on Eesti vanim spordimeditsiiniteenuse osutaja, kes pakub tipptasemel terviseuuringuid, kehalise võimekuse hindamist ja spordifüsioteraapiat harrastus-, tipp- ja noorsportlastele, lisaks ka laia teenuste valikut taastusravi, õenduse ja töötervishoiu valdkondades.

2013 aastal avatud Sporditraumatoloogia keskuses keskendutakse sportlikult aktiivsete inimeste ortopeediliste probleemide ravile. Tegeletakse profülaktilise nõustamise, kirurgilise ravi ning aktiivse taastusraviga. 

Ausa Toidu Klubi koondab väiketootjaid, kes müüvad oma kätega valmistatud toitu , kasutades selleks traditsioonilisi tooraineid ja tootmisviise, lisades tänapäevaseid maitseid ning ideid. 

Peasponsor

SEB

Esitleja

Codeborne

Suusapartner

Madshus

Määrdepartner

Toko

Meediapartner

Postimees

Suurtoetajad

A. Le Coq Ramirent Salvest Craft Atlantis Rand & Tuulberg

Toetajad

Lõunakeskus Tartu Terminaal G4S Maks & Moorits TÜ Kliinikum PC Expert Ifan Auto EY 1182.ee Põltsamaa Ecoprint

Toetajad

Ehitusmeister Avis Lipton Löfbergs Lila Hotell Pallas Hotell London Tere

Meedium

Maaleht Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix Raadio Elmar