Osalejate nimekiri

Avatud Rada

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
10001 Abel, Risto 1974 Harju maakond Team TT
10002 Allik, Peeter 1970 Harju maakond
10003 Andrzej, Prud 1967 Poola
10197 Annilo, Tarmo 1965 Tartu maakond
10180 Anniste, Allan 1964 Järva maakond
10420 Arge, Virgo 1978 Harju maakond
10178 Aron, Hannes 1970 Pärnu maakond
10179 Aron, Raido 1988 Harju maakond
10177 Aron, Ralf 1998 Harju maakond
10005 Atonen, Meelis 1966 Harju maakond Viljandi VAK Staier
10006 Aun, Martin 1964 Harju maakond
10173 Blazevics, Martins 1977 Läti
10008 Busch, Veiko 1975 Harju maakond
10009 Cherezova, Svetlana 1968 Venemaa
10010 Christenson, Ronald 1950 Ameerika Ühendriigid
10011 Davidnieks, Artis 1978 Läti
10012 Dovnar, Taavi 1982 Tartu maakond
10016 Dzalbs, Karlis 1972 Läti
10013 Eensaar, Mart 1987 Tartu maakond
10014 Egle, Kristaps 1977 Läti
10015 Epner, Taivo 1970 Harju maakond
10017 Ermilov, Alexander 1955 Harju maakond
10018 Feoktistov, Nikolay 1954 Venemaa
10019 Grist, David 1954 Ühendkuningriik
10020 Gross, Toomas 1971 Tartu maakond
10193 Gubaidulin, Boriss 1984 Harju maakond
10166 Haavik, Mart 1969 Harju maakond
10021 Harkki, Jukka 1963 Soome
10022 Hay, Alexandra 1985 Ühendkuningriik
10023 Hay, Norman 1952 Šveits
10004 Hendrikson, Tõnu 1973 Põlva maakond Telia SK
10024 Hiltula, Vesa 1967 Rootsi
10025 Hion, Lars-Erik 1980 Harju maakond Helmes AS
10175 Hirtentreu, Rasmus 1988 Harju maakond
10026 Hodgson, David 1982 Ühendkuningriik
10027 Häkkinen, Andres 1948 Harju maakond
10176 Hõbemägi, Meelis 1950 Valga maakond
10028 Hüvonen, Dan 1977 Harju maakond
10029 Inozemtsev, Alexei 1966 Venemaa
10030 Irik, Jüri 1961 Harju maakond
10031 Isomura, Akihiro 1957 Jaapan
10414 Jaagant, Priit 1972 Valga maakond
10032 Jamnes, Jaanus 1973 Harju maakond Actual Print OÜ
10168 Jansen, Veiko 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
10033 Jansons, Martins 1988 Läti
10034 Jansons, Raivis 1987 Läti
10422 Jassik, Marek 1973 Harju maakond
10185 Joonsalu, Madis 1984 Tartu maakond
10035 Jurlov, Sergei 1967 Ida-Viru maakond
10126 Järvet, Arvo 1948 Tartu maakond
10199 Jõemaa, Meelis 1973 Tartu maakond
10127 Jürgenson, Erkki 1978 Tartu maakond
10182 Kallari, Taimar 1969 Tartu maakond
10158 Kallas, Ott 1968 Harju maakond
10191 Kalnins, Ints 1969 Läti
10036 Kangur, Alari 1988 Tartu maakond
10037 Kangur, Margus 1976 Tartu maakond
10038 Kardashev, Yury 1965 Venemaa
10039 Karnilowicz, Dawid 1984 Poola
10160 Kelk, Indrek 1969 Tartu maakond Tabivere Rahvaspordiklubi
10148 Kiens, Jüri 1963 Tartu maakond
10040 Kiiver, Margus 1956 Harju maakond
10409 Kikucs, Guntars 1969 Läti
10144 Kirsimägi, Kaupo 1977 Harju maakond
10142 Kiviselg, Allan 1978 Hiiu maakond Sparta Spordiselts
10041 Kneta, Mara 1974 Läti
10417 Koks, Guntis 1956 Läti
10401 Kommusaar, Mait 1984 Tartu maakond
10138 Kond, Kuido 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
10042 Kont, Toomas 1970 Tartu maakond
10043 Kostina, Ekaterina 1981 Venemaa Pskov Ski Team
10044 Krasnobaev, Vasily 1965 Venemaa
10045 Krivenkova, Natalia 1976 Venemaa Pskov Ski Team
10046 Kronbergs, Gatis 1979 Läti
10416 Krumina, Linda 1980 Läti
10415 Krumins, Janis 1979 Läti
10047 Kruze, Maris 1977 Läti
10048 Kull, Jüri 1964 Lääne maakond Klubi Tartu Maraton
10049 Kärema, Ago 1969 Harju maakond
10407 Kärner, Jürgen 1974 Harju maakond
10162 Kõiv, Mihkel 1986 Harju maakond Telia SK
10050 Laanemets, Ott 1981 Harju maakond
10165 Laaneots, Livian 1971 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
10051 Laats, Auli 1998 Võru maakond
10412 Lainemäe, Rauno 1993 Jõgeva maakond
10052 Lamp, Enn 1976 Harju maakond
10190 Lange, Sven 1980 Tartu maakond Tartu Ülikool
10170 Lasmanis, Martins 1973 Läti
10424 Latss, Rolands 1971 Läti
10053 Leevit, Alari 1977 Viljandi maakond
10171 Lehismets, Madis 1975 Lääne maakond
10413 Lepasaar, Ivo 1965 Harju maakond
10181 Lepik, Janek 1978 Tartu maakond
10183 Lepik, Toomas 1979 Tartu maakond
10172 Levans, Mairis 1967 Läti
10054 Lillo, Indrek 1977 Harju maakond
10055 Lindenberg, Ingrid 1966 Tartu maakond
10056 Lindgren, Jan Erik 1959 Rootsi
10057 Lindsaar, Indrek 1973 Tartu maakond
10058 Linsen, Kimmo 1965 Soome
10059 Lodge, Hilary 1957 Ühendkuningriik
10060 Logan, Nick 1950 Kanada
10192 Lohu, Veiko 1974 Harju maakond
10061 Luik, Lennard 1976 Tartu maakond
10167 Lumiaho, Iina 1990 Soome
10062 Luts, Taavi 1968 Tartu maakond
10063 Malnati, Renzo 1942 Itaalia
10064 Malzubris, Martins 1982 Läti
10404 Markkula, Jouko 1948 Soome
10065 Martikainen, Mika 1961 Soome
10418 Medvedev, Sergei 1966 Venemaa
10140 Meidla, Tiit 1975 Harju maakond
10066 Merila, Jaanis 1973 Tartu maakond
10421 Metsalu, Merilin 1987 Harju maakond
10067 Metsoja, Andres 1978 Pärnu maakond
10086 Moros, Janek 1975 Valga maakond
10068 Murmann, Rain 1976 Harju maakond
10070 Mägi, Marek 1971 Valga maakond
10071 Männik, Margus 1977 Harju maakond
10069 Mõts, Olavi 1968 Võru maakond Haanja Rattaklubi
10072 Mölder, Toomas 1971 Tartu maakond
10073 Nagelis, Janis 1960 Läti
10074 Nardelli, Paolo 1952 Itaalia
10153 Niklass, Martins 1976 Läti Raintree Estonia OÜ
10423 Nurmik, Kalle 1973 Harju maakond
10075 Närska, Alger 1970 Lääne-Viru maakond
10152 Nõmmik, Tiivi 1977 Harju maakond
10151 Nõmmisto, Jaanus 1972 Hiiu maakond JK Paralepa
10076 Org, Indrek 1974 Viljandi maakond
10077 Ostaszewski, Krzysztof 1967 Poola
10078 Ozolants, Ingus 1976 Läti
10079 Ozols, Edgars 1988 Läti
10080 Pallaspuro, Juha 1961 Soome
10081 Peiker, Kaido 1960 Tartu maakond
10198 Peilans, Janis 1985 Läti
10146 Peltomäki, Juha 1969 Soome
10082 Pennala, Jimmy 1967 Rootsi
10403 Perho, Mikko Teemu 1962 Soome
10083 Perkons, Marcis 1984 Läti
10128 Peterkopf, Indrek 1970 Tartu maakond
10084 Peterson, Einar 1966 Valga maakond
10419 Pihelgas, Peeter 1967 Tartu maakond
10085 Pihlak, Sander 1978 Harju maakond
10087 Piiriste, Margus 1973 Harju maakond
10200 Pisa, Ave 1974 Viljandi maakond
10135 Pool, Karel 1985 Harju maakond
10134 Pool, Madis 1961 Pärnu maakond
10402 Preitof, Mati 1960 Harju maakond
10088 Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
10132 Pungas, Kalle 1966 Harju maakond
10131 Putnins, Reinis 1982 Läti
10130 Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
10089 Randoja, Merli 1975 Tartu maakond
10090 Rantala, Heikki 1957 Soome
10091 Realini, Pietro 1952 Itaalia
10092 Rei, Tarmo 1971 Harju maakond SK CFC
10405 Reijonen, Martti 1961 Soome
10133 Reinstein, Andrus 1971 Tartu maakond KVÜÕA
10093 Riidamets, Martin 1955 Pärnu maakond
10095 Rohtla, Andres 1971 Harju maakond
10136 Rohtla, Märt 1979 Harju maakond
10096 Rohtma, Valdek 1978 Tartu maakond
10097 Romanovskis, Raimonds 1961 Läti
10137 Romka, Maris 1969 Läti
10098 Ronk, Toomas 1971 Viljandi maakond
10099 Roosnupp, Priit 1972 Harju maakond
10141 Ruberg, Kalev 1959 Harju maakond
10147 Rõuk, Margus 1983 Lääne-Viru maakond
10150 Saar, Taavi 1968 Lääne maakond
10154 Salmikangas, Esa 1964 Soome
10100 Savastver, Alar 1970 Harju maakond Vanamõisa Suusaklubi
10101 Schilf, Arvi 1964 Harju maakond
10102 Sedin, Stefan 1974 Rootsi
10103 Seeba, Asko 1975 Tartu maakond
10104 Sepp, Kristo 1986 Harju maakond Eesti Aerutamisföderatsioon
10195 Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
10155 Sild, Ivo 1969 Tartu maakond
10187 Skrebels, Juris 1980 Läti
10105 Smilktens, Karlis 1972 Läti
10106 Solom, Ilmar 1976 Tartu maakond Uus Maa/Rollerblade Team
10107 Soonets, Art 1967 Tartu maakond Haanja Rattaklubi
10108 Spruds, Andris 1982 Läti
10109 Starke, Saamuel 1997 Valga maakond
10410 Stomers, Janis 1974 Läti
10157 Strazdina, Aiga 1978 Läti
10163 Strazdins, Ugis 1970 Läti
10164 Suitso, Elmet 1971 Pärnu maakond Swedbank AS
10408 Suursu, Maarika 1974 Lääne-Viru maakond
10110 Suvikas, Risto 1961 Soome
10114 Tamm, Taavi 1982 Harju maakond
10169 Tamme, Helen 1976 Harju maakond
10115 Tasane, Peeter 1962 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
10174 Tatrik, Ivo 1973 Harju maakond
10194 Tavits, Gaabriel 1972 Tartu maakond
10116 Tereshchuk, Nikolay 1980 Venemaa
10117 Tiiman, Marko 1968 Harju maakond
10118 Tikk, Martin 1997 Tartu maakond
10119 Toom, Kaupo 1983 Tartu maakond
10120 Tootsman, Andres 1959 Tartu maakond
10121 Tramp, Slawomir 1973 Poola
10196 Tänavsuu, Taavi 1976 Harju maakond
10189 Tärno, Indrek 1973 Harju maakond
10188 Täär, Karin 1986 Tartu maakond
10161 Unn, Erki 1971 Valga maakond
10406 Valtonen, Erkki 1954 Soome
10159 Vanags, Janis 1979 Läti
10122 Vanzo, Anna 1979 Itaalia
10129 Vares, Lauri 1973 Tartu maakond
10156 Varjatud 1976 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
10184 Veri, Aivar 1965 Tartu maakond
10145 Verza, Arturs 1986 Läti
10143 Viira, Toomas 1973 Harju maakond
10124 Vilismäe, Jüri 1950 Tartu maakond
10139 Vipp, Maarja 1986 Harju maakond
10125 Vlassov, Jüri 1979 Harju maakond
10149 Värton, Andu 1949 Võru maakond
10123 White, Tonya 1962 Holland
10186 Zernis, Oskar 1969 Läti
10112 Zicmanis, Maris 1986 Läti
10113 Zukovits, Heiti 1976 Harju maakond
10111 Šuksts, Normunds 1973 Läti
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
10464 Aas, Martin 1984 Harju maakond
10201 Agur, Angela 1979 Harju maakond
10202 Ainsam, Marek 1972 Harju maakond
10203 Babjak, Petro 1966 Tartu maakond
10204 Barton Welles, Dawn 1954 Ameerika Ühendriigid
10205 Belov, Roman 1981 Tartu maakond
10206 Bikha, Avinash 1975 Holland
10460 Busch, Helena 1981 Harju maakond
10207 Dzirnieks, Ansis 1974 Läti
10208 Ein, Elmet 1941 Harju maakond
10440 Ellamik, Tarmo 1978 Valga maakond
10455 Elmanovits, Erik 1976 Harju maakond
10209 Eskel, Tiit 1977 Harju maakond
10210 Groza, Valdis 1962 Läti
10211 Hansen, Kalle 1958 Tartu maakond
10301 Horn, Martin 1993 Valga maakond
10212 Hämäläinen, Pekko 1998 Soome
10213 Ilisson, Malika 1979 Tartu maakond
10214 Ilves, Tauno 1972 Tartu maakond
10333 Indriko, Ivo 1984 Tartu maakond
10310 Jegers, Andris 1970 Harju maakond
10300 Jõgi, Alar 1974 Tartu maakond
10453 Jürimäe, Artur 1960 Tartu maakond
10442 Kadaja, Carolin 1970 Harju maakond
10328 Kainel, Mart 1945 Tartu maakond
10327 Kalnina, Anete Katrina 1994 Läti
10309 Kaur, Monika 1980 Valga maakond
10215 Kharlamkin, Vladimir 1962 Venemaa
10304 Kiens, Tuuli 1962 Tartu maakond
10216 Kiili, Gerd 1978 Harju maakond
10217 Kiivet, Elo 1982 Tartu maakond
10218 Kiivet, Raul 1960 Tartu maakond
10337 Kivari, Kristofer-Jaago 2003 Tartu maakond
10325 Kivi, Kristel 1973 Tartu maakond
10457 Kivimaa, Rainer 1971 Tartu maakond
10219 Klaas, Tõnis 1984 Saare maakond Korp! Fraternitas Liviensis
10296 Kokk, Riho 1956 Lääne-Viru maakond
10220 Kolnes, Malle 1973 Harju maakond
10221 Kompus, Andrus 1958 Tartu maakond
10448 Kontkar, Kaupo 1976 Tartu maakond
10315 Krastina, Ieva 1980 Läti
10316 Krastins, Kalvis 1996 Läti
10222 Kraut, Ants 1955 Järva maakond
10330 Kreicsteina, Ieva 1974 Läti
10462 Kull, Andres 1970 Tartu maakond
10336 Kurim, Andres 1971 Harju maakond
10224 Kuusik, Jaanika 1970 Valga maakond
10225 Kuusik, Kalle 1966 Valga maakond
10223 Kuznetsov, Pjotr 1966 Tartu maakond
10290 Kõrgesaar, Hans Leonhard 2000 Tartu maakond
10226 Kõrgesaar, Margo 1973 Tartu maakond
10227 Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
10456 Laanemäe, Margus 1978 Tartu maakond
10299 Lacis, Sandris 1962 Läti
10228 Lainemäe, Arno 1975 Tartu maakond
10229 Larm, Liivar 1966 Tartu maakond
10230 Lazarev, Dmitry 1972 Läti
10231 Lehtoja, Eha 1960 Pärnu maakond Trismile
10446 Leidt, Meelis 1969 Tartu maakond
10232 Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
10458 Loosaar, Vahur 1964 Põlva maakond
10233 Loost, Joosep 1983 Harju maakond
10234 Luhtanen, Heiki 1941 Soome
10235 Luhtanen, Heikki 1941 Soome
10236 Lusikas, Karin 1986 Tartu maakond Trismile
10305 Lään, Illari 1973 Tartu maakond
10237 Lõhmus, Enn 1945 Tartu maakond
10238 Lõhmus, Katrin 1967 Tartu maakond
10239 Maasalu, Andi 1971 Harju maakond
10240 Maiste, Andrus 1964 Pärnu maakond
10241 Malm, Margo 1970 Valga maakond
10312 Matson, Raido 1970 Tartu maakond
10242 Meidla, Jüri 1951 Harju maakond
10451 Meltsas, Hardi 1976 Tartu maakond
10339 Meos, Andres 1957 Tartu maakond
10289 Meremäe, Rain 1977 Tartu maakond
10331 Merisalu, Rainer 1981 Tartu maakond
10243 Mononen, Tuija 1964 Soome
10244 Moosus, Kalle 1972 Valga maakond
10245 Murray, Roger 1936 Ühendkuningriik
10246 Must, Rein 1955 Tartu maakond
10445 Mägi, Kaja 1969 Tartu maakond
10450 Mägi, Lauri 1983 Võru maakond
10247 Männasoo, Lembit 1967 Viljandi maakond
10248 Männik, Merle 1972 Harju maakond
10249 Müürsepp, Aivar 1967 Harju maakond
10314 Nikitin, Timo 1985 Harju maakond
10250 Nursi, Imre 1974 Tartu maakond
10317 Nöps, Lembit 1951 Tartu maakond
10251 Oja, Kristo 1996 Valga maakond
10307 Omelkov, Sergey 1985 Tartu maakond
10306 Omelkova, Svetlana 1985 Tartu maakond Tartu Ülikool
10340 Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
10465 Paal, Peet 1953 Viljandi maakond
10313 Palm, Tiia 1966 Tartu maakond
10252 Peik, Helena 1992 Valga maakond
10253 Peiker, Kaido 1960 Tartu maakond Trismile
10292 Peterson, Ester 1972 Valga maakond
10335 Pettai, Martin 1983 Viljandi maakond
10254 Piebalga, Anda 1957 Läti
10255 Piebalgs, Andris 1957 Läti
10452 Pihlap, Raimond 1985 Tartu maakond
10319 Pilve, Veiko 1987 Harju maakond
10256 Pollari, Risto 1963 Soome
10257 Prans, Leili 1951 Tartu maakond
10443 Pruuli, Riho 1952 Jõgeva maakond
10258 Pruulmann-Vengerfeldt, Jaak 1980 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
10294 Putnina, Liga 1983 Läti
10259 Põhjakivi, Raivo 1965 Harju maakond
10260 Raadik, Kersti 1977 Harju maakond
10459 Raamets, Siiri 1975 Valga maakond
10261 Raitar, Raidu 1964 Tartu maakond
10262 Randoja, Ilme 1962 Tartu maakond
10263 Randoja, Merike 1987 Tartu maakond Valio Eesti AS
10308 Rei, Eve 1966 Harju maakond
10264 Reimets, Margit 1978 Tartu maakond
10265 Rogala, Dariusz 1970 Poola
10468 Rohtla, Arvo 1962 Viljandi maakond
10467 Rohtla, Janika 1989 Viljandi maakond
10320 Romka, Oskars 1981 Läti
10266 Roode, Siim 1967 Harju maakond
10295 Ruberg, Lauri 1987 Harju maakond
10441 Rull, Herman 1999 Tartu maakond
10267 Ruotsalainen, Marek 1970 Järva maakond
10268 Ruotsalainen, Patrik 2002 Järva maakond
10269 Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
10466 Rästa, Vahur 1976 Valga maakond
10454 Rõõmusoks, Mikk 1976 Harju maakond
10270 Salu, Pille 1969 Tartu maakond
10271 Schihalejev, Rein 1973 Viljandi maakond
10272 Schilf, Tõnu 1974 Harju maakond
10273 Sepping, Marje 1953 Lääne-Viru maakond
10274 Sepping, Paul 1951 Viljandi maakond
10275 Smiltnieks, Olafs 1974 Läti
10326 Soll, Veiko 1982 Harju maakond
10311 Sonn, Raivo 1972 Tartu maakond
10276 Soomets, Pille 1969 Valga maakond
10334 Soopalu, Raul 1966 Jõgeva maakond
10277 Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
10323 Talves, Tavi 1972 Tartu maakond
10461 Tammemäe, Tarmo 1982 Harju maakond
10463 Tamsalu, Rainer 1974 Tartu maakond
10444 Tark, Andres 1955 Tartu maakond
10324 Tehver, Kaari 1972 Valga maakond
10332 Tigane, Raiko 1981 Tartu maakond
10449 Timmi, Tarmo 1973 Võru maakond
10447 Tiru, Katrin 1967 Tartu maakond
10278 Tui, Lemmi 1952 Taani
10279 Tui-Ehrenreich, Jeanette 1989 Taani
10280 Tuisk, Maris 1971 Harju maakond
10297 Tulk, Heiki 1962 Harju maakond Trismile
10281 Tõnne, Raivo 1969 Tartu maakond
10298 Unn, Oskar 2003 Valga maakond
10303 Urbas, Mart 1973 Harju maakond
10282 Usele, Guna 1985 Läti
10283 Vahar, Kristo 1988 Valga maakond
10284 Vaidila, Algis 1963 Pärnu maakond
10285 Vanadzins, Ivars 1974 Läti
10293 Varjatud 1977 Tartu maakond
10321 Vengerfeldt, Helle 1967 Tartu maakond
10322 Vengerfeldt, Vahur 1968 Tartu maakond
10329 Vennik, Jaan 1948 Tartu maakond
10391 Veri, Kairit 1997 Tartu maakond
10286 Vitenberga, Zane 1989 Läti
10338 Voovere, Peeter 1973 Tartu maakond
10287 Vähesoo, Teet 1972 Harju maakond
10291 Välja, Arvo 1967 Tartu maakond
10288 Värnik, Ahti 1970 Tartu maakond
10318 Õunmaa, Timo 1980 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
10341 Adermann, Annely 1974 Harju maakond
10495 Altmäe, Hedvig 2006 Lääne-Viru maakond
10496 Altmäe, Holger 2003 Lääne-Viru maakond
10342 Antsupov, Alexander 2002 Venemaa
10400 Antsupova, Daria 1997 Venemaa
10343 Asanovich, Yauheniya 1989 Valgevene
10389 Aug, Marie Elise 2002 Harju maakond
10484 Elvet, Malle 1948 Tartu maakond
10499 Ennok, Helen 2000 Tartu maakond
10390 Epner, Markus Rene 2002 Harju maakond
10485 Erilaid, Väino 1935 Tartu maakond
10344 Frantsuzov, Sergey 1954 Venemaa
10345 Frantsuzova, Tatiana 1956 Venemaa
10346 Heinsoo, Demi 2003 Harju maakond
10385 Hõbejärv, Priit 1981 Tartu maakond
10489 Hõlpus, Mihkel 1998 Tartu maakond
10490 Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond
10430 Jaakson, Kalle 1946 Pärnu maakond
10347 Jaeski, Eve 1974 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
10348 Jaeski, Grete 2000 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
10482 Jalast, Greete 2003 Tartu maakond
10349 Jaska, Katarina 2006 Harju maakond
10500 Juhkason, Silve 1981 Põlva maakond
10350 Jurman, Piia 1968 Tartu maakond
10397 Jõemaa, Angela 1979 Tartu maakond
10351 Kaasik, Marko 1966 Tartu maakond
10388 Karja, Jaana 1982 Tartu maakond
10434 Kaur, Janno 1976 Tartu maakond
10352 Kibal, Birgit 1976 Tartu maakond
10353 Kibal, Marje 1951 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
10481 Kivila, Kaie 1947 Tartu maakond
10398 Klaas, Rahel 1986 Harju maakond
10393 Koppel, Tiia 1963 Tartu maakond
10494 Kubri, Annely 1975 Lääne-Viru maakond
10426 Kull, Kai 1968 Tartu maakond
10399 Kunnus, Reet 1950 Jõgeva maakond
10384 Kälviäinen, Kaie 1979 Tartu maakond
10429 Künnap, Mirje 1975 Põlva maakond
10354 Lepasaar, Tiit 1944 Tartu maakond
10355 Lill, Aiki 1983 Harju maakond
10487 Lillmets, Elis 2001 Lääne-Viru maakond
10356 Lince, Dita 1970 Läti
10382 Loogus, Tarmo 1975 Tartu maakond
10357 Maidvee, Mart 1967 Harju maakond
10493 Mesi, Liis 1982 Valga maakond
10358 Mäekink, Birgid 1991 Tartu maakond
10359 Oja, Ulvi 1965 Valga maakond Swedbank AS
10360 Ojasoon, Ave 1987 Harju maakond SK CFC
10361 Ots, Anne 1971 Tartu maakond
10431 Piirisild, Raul 1976 Põlva maakond
10362 Poltimäe, Helen 1976 Tartu maakond
10386 Pärsimägi, Siim 2001 Tartu maakond
10425 Pärtelpoeg, Jüri 1969 Tartu maakond
10488 Raadik, Heidi 2005 Harju maakond
10491 Raadik, Kadi 2007 Harju maakond
10491 Reimaa, Regina 2002 Valga maakond
10363 Reiman, Kairit 1978 Tartu maakond Trismile
10364 Reinola, Urmel 1979 Harju maakond
10365 Roosnupp, Moonika 1971 Harju maakond
10383 Ruberg, Marika 1963 Harju maakond
10366 Schilf, Helena 2004 Harju maakond
10367 Schilf, Johanna 2002 Harju maakond
10368 Schilf, Laura 1997 Harju maakond
10369 Seeba, Mari 1976 Tartu maakond
10387 Sild, Soile 1972 Harju maakond
10370 Sirkel, Aino 1945 Tartu maakond
10394 Soopalu, Katrin 1967 Jõgeva maakond
10395 Soopalu, Teele 1994 Jõgeva maakond
10486 Suursu, Jaan 1978 Lääne-Viru maakond
10483 Taavel, Airi 1960 Tartu maakond
10433 Taevik, Tiia 1967 Tartu maakond
10371 Taivere, Natalja 1947 Tartu maakond
10380 Tasa, Tea 1969 Harju maakond
10392 Tatar, Gerri 1998 Tartu maakond
10428 Tavita, Egert 1979 Tartu maakond
10372 Toodu, Anu 1979 Harju maakond
10373 Vahi, Urmas 1961 Tartu maakond
10374 Vakmann, Keiu 2004 Valga maakond
10381 Vanaveski, Ilona 1942 Tartu maakond
10497 Varjo, Anni 2001 Jõgeva maakond
10498 Varjo, Vallo 1961 Harju maakond
10375 Veski, Madis 2005 Põlva maakond
10376 Veski, Maris 1969 Põlva maakond
10377 Vilgats-Lõhmus, Kaire 1976 Harju maakond
10396 Väljak, Harry 1984 Harju maakond
10378 Õnnik, Marve 1961 Pärnu maakond
10379 Õnnik, Raja 1964 Pärnu maakond
10432 Õun, Merike 1967 Võru maakond

Peasponsor

SEB

Esitleja

Codeborne

Suusapartner

Madshus

Määrdepartner

Toko

Meediapartner

Postimees

Suurtoetajad

A. Le Coq Ramirent Salvest Craft Atlantis Rand & Tuulberg

Toetajad

Lõunakeskus Tartu Terminaal G4S Maks & Moorits TÜ Kliinikum PC Expert Ifan Auto EY 1182.ee Põltsamaa Ecoprint

Toetajad

Ehitusmeister Avis Lipton Löfbergs Lila Hotell Pallas Hotell London Tere

Meedium

Maaleht Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix Raadio Elmar