Osalejate nimekiri

virtuaal 47. Tartu Maraton

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
1 Aamisepp, Andres 1980 Harju maakond Lae tulemus
1 Aasa, Ülar 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Abrahamsson, Anders 1964 Ameerika Ühendriigid Lae tulemus
1 Afanasyev, Evgeny 1982 Venemaa Lae tulemus
1 Ambos, Agris 1980 Tartu maakond Tartu Suusaklubi Lae tulemus
1 Anton, Arno 1957 Valga maakond Lae tulemus
1 Aule, Krister 1977 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Avdokachev, Alexandr 1977 Venemaa Lae tulemus
1 Axling, Anders 1982 Rootsi Lae tulemus
1 Bergson, Heikki 1977 Harju maakond Lae tulemus
1 Bosshart, Adrian 1994 Šveits Lae tulemus
1 Bäckman, Jens 1989 Soome Lae tulemus
1 Bõmberg, Rain 1982 Harju maakond Lae tulemus
1 Carlsson, Martin 1973 Rootsi Lae tulemus
1 Cavanaugh, Mike 1966 Ameerika Ühendriigid Lae tulemus
1 Croteau, Stephanie 1957 Ameerika Ühendriigid Lae tulemus
1 Dobrilovskyi, Mykhailo 1986 Ukraina Lae tulemus
1 Dufour, Rene 1961 Kanada Lae tulemus
1 Dzenis, Juris 1980 Läti Lae tulemus
1 Eby, Don 1952 Kanada Lae tulemus
1 Eerik, Tarmo 1982 Harju maakond Lae tulemus
1 Eich, Stefan 1967 Saksamaa Lae tulemus
1 Einasto, Mart 1969 Tartu maakond TÜASK Lae tulemus
1 Ellik, Ellar 1972 Saare maakond Lae tulemus
1 Eriksen, Joergen 1976 Šveits Lae tulemus
1 Fahrutdinov, Airat 1970 Tartu maakond Lae tulemus
1 Foerster, Michael 1976 Saksamaa Lae tulemus
1 Fotos Freystein, Reimund 1958 Saksamaa Schulz Sportreisen Lae tulemus
1 Gasche, Christoph 1986 Šveits Lae tulemus
1 Gaudet, Jeremy 1987 Kanada Lae tulemus
1 Gaudet, Theodore 1956 Kanada Lae tulemus
1 Grende, Ants 1969 Läti Lae tulemus
1 Hüdsi, Kristo 1988 Lääne maakond JK Paralepa Lae tulemus
1 Immonen, Satu 1970 Soome Lae tulemus
1 Jammer, Ülo 1948 Järva maakond Lae tulemus
1 Johansson, Johan 1967 Soome Lae tulemus
1 Joorits, Andero 1980 Harju maakond Lae tulemus
1 Juhanson, Indrek 1977 Harju maakond Agrovarustus OÜ Lae tulemus
1 Jylhä, Kari 1953 Soome Silvini Madshus Team Lae tulemus
1 Jääger, Heiki 1965 Tartu maakond Lae tulemus
1 Jõemaa, Meelis 1973 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kaarli, Eva 1978 Läti Lae tulemus
1 Kabel, Mihkel 1984 Harju maakond Lae tulemus
1 Kaegas, Margus 1970 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Kantanen, Olli 1967 Soome Lae tulemus
1 Karjalainen, Ossi 1955 Soome Lae tulemus
1 Kaubi, Ulvar 1971 Harju maakond Lae tulemus
1 Kelk, Indrek 1969 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kikkas, Reelika 1973 Harju maakond Lae tulemus
1 Kirilovskis, Pavels 1966 Läti Lae tulemus
1 Kiudma, Karl Markus 2004 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kiudma, Tarvo 1966 Tartu maakond Tartu Suusaklubi Lae tulemus
1 Kivi, Ilkka 1953 Soome Lae tulemus
1 Kivila, Rita 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Koit, Mirjo 1989 Harju maakond Lae tulemus
1 Koppel, Raimo 1980 Harju maakond Lae tulemus
1 Kraam, Sulev 1980 Harju maakond Leguar Fitness Club Lae tulemus
1 Kruusamägi, Katrin 1980 Harju maakond Lae tulemus
1 Kuha, Taavi 1983 Tartu maakond Keskkonnaagentuur Lae tulemus
1 Kulas, Paul 1961 Ameerika Ühendriigid Lae tulemus
1 Kull, Jüri 1964 Lääne maakond Klubi Tartu Maraton Lae tulemus
1 Kuuskmann, Madis 1981 Pärnu maakond Telia SK Lae tulemus
1 Lahti, Tommy 1980 Soome Lae tulemus
1 Lang, Katrin 1984 Tartu maakond Lae tulemus
1 Laur, Martin 1975 Harju maakond Eesti Sportlane Lae tulemus
1 Lebedinskii, Dmitrii 1977 Venemaa Pskov Ski Team Lae tulemus
1 Lelumees, Rasmus 1992 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lelumees, Toomas 1965 Tartu maakond SAK Tartu Lae tulemus
1 Lepist, Urmas 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lillo, Indrek 1977 Harju maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid Lae tulemus
1 Lukka, Mait 1979 Soome Lae tulemus
1 Lukka, Rait 1981 Soome Lae tulemus
1 Lään, Illari 1973 Tartu maakond Eesti Rahva Muuseum Lae tulemus
1 Lääne, Mihkel 1984 Tartu maakond Tripassion Triatloniklubi Lae tulemus
1 Lõuke, Bert 1971 Harju maakond Lae tulemus
1 Mailend, Ants 1971 Harju maakond Lae tulemus
1 Maiste, Alar 1969 Tartu maakond Lae tulemus
1 Malikov, Leonid 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Mardisoo, Marek 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Mazko, Viktor 1972 Iisrael SF Vershina Lae tulemus
1 Mcleod, Grant 1946 Kanada Lae tulemus
1 Meissner, Tino 1970 Saksamaa Lae tulemus
1 Meriküla, Merike 1982 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi Lae tulemus
1 Merila, Urmo 1980 Harju maakond Lae tulemus
1 Minakov, Alex 1980 Venemaa Lae tulemus
1 Morel, Ülar 1976 Võru maakond Hauka Veloklubi Lae tulemus
1 Moylan, Ken 1961 Austraalia Lae tulemus
1 Muru, Juhan 1977 Harju maakond Norma Orienteerumisklubi Lae tulemus
1 Muuk, Marden 1986 Harju maakond Lae tulemus
1 Mägin, Arvi 1969 Harju maakond Floorin AS Lae tulemus
1 Mägin, Johanna 1997 Harju maakond Lae tulemus
1 Mäkinen, Matti 1955 Soome Lae tulemus
1 Männisalu, Andrus 1971 Harju maakond Lae tulemus
1 Niemi, Veikko 1962 Soome Lae tulemus
1 Nisukangas, Katja 1973 Soome Lae tulemus
1 Nurk, Aet 1960 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton Lae tulemus
1 Nurk, Ave 1973 Tartu maakond Lae tulemus
1 Närska, Alger 1970 Harju maakond Lae tulemus
1 Nõgu, Raili 1966 Saare maakond Pöide Spordiselts Lae tulemus
1 Nõmmik, Kaidu 1970 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Nõmmisto, Jaanus 1972 Hiiu maakond JK Paralepa Lae tulemus
1 Nöörlaid, Erik 1987 Harju maakond Lae tulemus
1 Oja, Asko 1971 Tartu maakond Lae tulemus
1 Ojasalu, Tarmo 1966 Pärnu maakond Volvo Estonia OÜ Lae tulemus
1 Palm, Jaanis 1984 Harju maakond Lae tulemus
1 Paltsep, Ville 1985 Rapla maakond Lae tulemus
1 Pankov, Roman 1989 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi Lae tulemus
1 Parv, Marju 1975 Võru maakond Lae tulemus
1 Peik, Helena 1992 Valga maakond Lae tulemus
1 Plakk, Tiit 1956 Harju maakond Lae tulemus
1 Pool, Hannes 1963 Harju maakond Lae tulemus
1 Radzins, Vigants 1974 Läti Lae tulemus
1 Raid, Kristjan 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK Lae tulemus
1 Randpõld, Priit 1968 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi Lae tulemus
1 Raukas, Marju 1986 Harju maakond Suusahullud Lae tulemus
1 Reinson, Mart 1981 Harju maakond Sportlove Lae tulemus
1 Reivart, Kirke 1995 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi Lae tulemus
1 Rohtla, Rein 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Rootalu, Andrus 1972 Harju maakond Lae tulemus
1 Sang, Indrek 1974 Harju maakond Lae tulemus
1 Selter, Ahto 1970 Järva maakond AS Eesti Pagar Lae tulemus
1 Seppälä, Juha 1975 Soome Lae tulemus
1 Shiryaev, Denis 1978 Venemaa Lae tulemus
1 Shvarts, Mikhail 1961 Venemaa Lae tulemus
1 Sigurjonsson, Kristbjörn 1960 Island Fossavatnsgangan Lae tulemus
1 Singer, Jessica 1994 Kanada Lae tulemus
1 Smith, Alan 1987 Kanada Lae tulemus
1 Streng, Mika 1967 Soome Lae tulemus
1 Sukamägi, Alari 1984 Tartu maakond Lae tulemus
1 Surri, Remo 1992 Valga maakond Lae tulemus
1 Tafenau, Mait 1982 Harju maakond Lae tulemus
1 Tamm, Raimond 1978 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tamsalu, Sven 1980 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Tars, Märt 1965 Tartu maakond Lae tulemus
1 Terve, Raivo 1964 Harju maakond Lae tulemus
1 Toomik, Siim 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Traulle, Olivier 1964 Prantsusmaa Lae tulemus
1 Treffner, Jaanus 1971 Harju maakond Lae tulemus
1 Truup, Mihkel 1986 Võru maakond Suusahullud Lae tulemus
1 Tuisk, Annika 1975 Harju maakond Sportland Lae tulemus
1 Vaarend, Alar 1971 Valga maakond Liivimaa Rattaklubi Lae tulemus
1 Vagel, Jaanus 1979 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Vahtra, Jürgo 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Valencia Nebot, Carles 1969 Hispaania Lae tulemus
1 Valli, Jussi 1990 Soome Lae tulemus
1 Valtin, Kristo 1995 Võru maakond Hauka Veloklubi Lae tulemus
1 Velka, Toomas 1980 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ Lae tulemus
1 Vilipuu, Kristel 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Vilipuu, Revo 1978 Tartu maakond Lae tulemus
1 Virtanen, Niina 1991 Soome Lae tulemus
1 Wilkie, John 1977 Kanada Lae tulemus
1 Wirgentius, Niko 1975 Soome Lae tulemus
1 Zeilinger, Johannes 1963 Austria Lae tulemus
1 Ütt, Andres 1986 Harju maakond Sportland Lae tulemus
1 Ütt, Riina 1988 Harju maakond Sportland Lae tulemus
1 Üürike, Hans 1985 Harju maakond Lae tulemus
1 Üürike, Marvin 1992 Harju maakond Norma Orienteerumisklubi Lae tulemus
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
1 Aarma, Raul 1976 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi Lae tulemus
1 Aavaste, Hannes 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Abel, Maret 1994 Tartu maakond Lae tulemus
1 Adoberg, Annika 1986 Harju maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA Lae tulemus
1 Ajaots, Heli 1972 Tartu maakond Enics Eesti AS Lae tulemus
1 Aksenoks, Aivars 1961 Läti Lae tulemus
1 Aksenoks, Kaspars 1972 Läti Lae tulemus
1 Aleksius, Sandra 1994 Harju maakond Lae tulemus
1 Ambos, Silver 1958 Valga maakond Lae tulemus
1 Ani, Grete 1984 Põlva maakond Lae tulemus
1 Anttonen, Pekka 1953 Soome Worldloppet Masters Finland Lae tulemus
1 Ashour, Birgit 1997 Harju maakond Viljandi Suusaklubi Lae tulemus
1 Atkinson, Barry 1948 Prantsusmaa Lae tulemus
1 Avi, Evelin 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Barsukov, Kirill 1988 Venemaa Lae tulemus
1 Bekmann, Pille 1987 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Birnbaum, Erki 1975 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed Lae tulemus
1 Bordukov, Konstantin 1975 Venemaa SF Vershina Lae tulemus
1 Borkmann, Martin 1983 Harju maakond Lae tulemus
1 Brauer, Monika 1980 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Broks, Armands 1982 Läti VSK Burkanciems & Co Lae tulemus
1 Brown, Karen 1960 Ameerika Ühendriigid Lae tulemus
1 Brown, William 1961 Ameerika Ühendriigid Lae tulemus
1 Bundy, Heather 1972 Austraalia Lae tulemus
1 Burgar, Irena 1969 Sloveenia Lae tulemus
1 Bäckman, Michaela 1974 Soome Lae tulemus
1 Böckl, Bernhard 1978 Austria Lae tulemus
1 Böckl, Jakob 2004 Austria Lae tulemus
1 Caviet, Nancy 1950 Holland Lae tulemus
1 Dautancourt, Vincent 1984 Tartu maakond Tartu Ülikool Lae tulemus
1 Debrah, Kwasi 1964 Ühendkuningriik Lae tulemus
1 Demers, Anna 1984 Ameerika Ühendriigid Lae tulemus
1 Dubov, Aleksandr 1963 Harju maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA Lae tulemus
1 Ebanks, Marc 1970 Ühendkuningriik Lae tulemus
1 Eenraid, Priit 1971 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Eensoo, Ardi 1973 Harju maakond Lae tulemus
1 Engel, Margo 1975 Harju maakond SK ProRunner Lae tulemus
1 Eskla, Algo 1987 Harju maakond Lae tulemus
1 Gaudet, Susan 1954 Kanada Lae tulemus
1 Goltsov, Jaan 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Gravelsina, Sabine 1988 Läti Lae tulemus
1 Groza, Valdis 1962 Läti Lae tulemus
1 Grünberg, Kati-Riin 1984 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Halgas, Lubos 1968 Slovakia Lae tulemus
1 Hallimäe, Rain 1957 Harju maakond Lae tulemus
1 Heinam, Elela 1977 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Hänni, Uku 1943 Tartu maakond Rahandusministeerium Lae tulemus
1 Iakimenko, Oksana 1986 Venemaa Lae tulemus
1 Ilus, Tiina 1980 Harju maakond Lae tulemus
1 Jaaska, Indrek 1975 Harju maakond Lae tulemus
1 Jaeski, Grete 2000 Tartu maakond Lae tulemus
1 Jaks, Indrek 1969 Tartu maakond SK VELO Lae tulemus
1 Johnson, John 1950 Ühendkuningriik Lae tulemus
1 Johnsson, Mia 1986 Soome Lae tulemus
1 Juhkam, Markus 2007 Põlva maakond OK Põlva Kobras Lae tulemus
1 Juursoo, Meelis 1970 Tartu maakond Lae tulemus
1 Jäe, Urmas 1962 Saare maakond Pöide Spordiselts Lae tulemus
1 Jääger, Mari 1983 Harju maakond Nortal Lae tulemus
1 Jüriado, Tiiu 1978 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kaarna, Ilmar 1978 Tartu maakond Suusahullud Lae tulemus
1 Kaik, Kaido 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Kainel, Mart 1945 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi Lae tulemus
1 Kairemo, Kalevi 1955 Soome Worldloppet Masters Finland Lae tulemus
1 Kaldam, Viia 1973 Valga maakond Politsei- ja Piirivalveamet Lae tulemus
1 Kallemets, Mati 1947 Lääne maakond JK Paralepa Lae tulemus
1 Kalvo, Kadri 1986 Rootsi Lae tulemus
1 Kams, Eva 1972 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kase, Veiko 1969 Harju maakond Täppsportlased Lae tulemus
1 Kask, Siim 1980 Hiiu maakond Lae tulemus
1 Kattago, Tuuli 1972 Harju maakond Lae tulemus
1 Kaurit, Aron 2002 Harju maakond Lae tulemus
1 Kelk, Hugo Markus 2005 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi Lae tulemus
1 Kelk, Margus 1967 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kiitam, Urmo 1989 Harju maakond Lae tulemus
1 Kiivit, Reelika 1978 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kingo, Priit 1977 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Kirch, Jüri-August 1984 Harju maakond Lae tulemus
1 Kivil, Jaano 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kivimäe, Margus 1984 Harju maakond Lae tulemus
1 Klimiuk, Wojciech 1956 Austraalia Lae tulemus
1 Klusova, Janne 1980 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Kopmanis, Janis 1976 Läti Lae tulemus
1 Koppel, Raul 1984 Saare maakond Lae tulemus
1 Korkina, Olga 1979 Venemaa SF Vershina Lae tulemus
1 Kornell, Michael 1960 Kanada Lae tulemus
1 Krastinsh, Aivars 1961 Läti Lae tulemus
1 Kraut, Ants 1955 Järva maakond Lae tulemus
1 Kriks, Erki 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Kroon, Henery 1989 Tartu maakond Lae tulemus
1 Krumm, Kristo 1972 Harju maakond Lae tulemus
1 Krumpans, Toms 1975 Läti Lae tulemus
1 Krusts, Roberts 1976 Läti Lae tulemus
1 Kruusimägi, Marge 1957 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Kruusimägi, Uudo 1955 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Kurik, Enn 1962 Harju maakond Lae tulemus
1 Kuru, Kadi 1985 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Kurvits, Karmo 1986 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kõrkjas, Marge 1974 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi Lae tulemus
1 Külaots, Urmet 1974 Tartu maakond Suusahullud Lae tulemus
1 Kütt, Karin 1964 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kütt, Rivo 1981 Harju maakond Lae tulemus
1 Laanmets, Jüri 1956 Harju maakond Lae tulemus
1 Laas, Gunnar 1970 Harju maakond Lae tulemus
1 Laas, Johan 1941 Harju maakond Saku Suusaklubi Lae tulemus
1 Laidre, Reno 1977 Tartu maakond Lae tulemus
1 Larouche, Rejean 1953 Kanada Gatineau Loppet Lae tulemus
1 Lee, Mary 1947 Uus-Meremaa Lae tulemus
1 Lehismets, Raul 1990 Valga maakond Lae tulemus
1 Lehiste, Inga 1984 Põlva maakond Lae tulemus
1 Lehtla, Andres 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Lehtmets, Andrus 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Leisi, Rain 1968 Harju maakond Lae tulemus
1 Lepberg, Rein 1962 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lepistik, Riina 1965 Võru maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Lidums, Sandris 1970 Läti Lae tulemus
1 Ligi, Madis 1954 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lill, Kati 1973 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lojander, Milvi 1969 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Lokutsievski, Ats 1978 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lomp, Heigo 1978 Tartu maakond AC Racing Lae tulemus
1 Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lozinski, Olga 1984 Harju maakond Lae tulemus
1 Luiga, Einar 1973 Lääne maakond Lae tulemus
1 Luup, Ilmar 1973 Harju maakond Lae tulemus
1 Länik, Mari-Liis 1997 Põlva maakond Team Kaitsevägi Lae tulemus
1 Maidla, Margit 1976 Harju maakond Politsei- ja Piirivalveamet Lae tulemus
1 Maidla, Margus 1973 Harju maakond Treeningpartner Lae tulemus
1 Maipuu, Peeter 1970 Harju maakond Lae tulemus
1 Marshall, Michele 1966 Ühendkuningriik Lae tulemus
1 Mauer, Tiit 1968 Tartu maakond Lae tulemus
1 Maurakh, Ivan 1960 Venemaa Sparta Spordiselts Lae tulemus
1 Mednis, Vilis 1951 Läti Lae tulemus
1 Medvedev, Andrey 1981 Venemaa Lae tulemus
1 Metsar, Jaanus 1990 Harju maakond Lae tulemus
1 Michalek, Art 1981 Ameerika Ühendriigid Lae tulemus
1 Mikson, Ragnar 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Munakata, Tatsunori 1964 Jaapan Lae tulemus
1 Murd, Olev 1960 Rapla maakond Lae tulemus
1 Murnikov, Viktor 1961 Venemaa Pskov Ski Team Lae tulemus
1 Murumägi, Margit 2000 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Neimanis, Gatis 1968 Läti 5A-Valka / LV Lae tulemus
1 Nellis, Renno 1982 Lääne maakond Lae tulemus
1 Nesterov, Andrei 1959 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Nesterova, Valentina 1984 Venemaa SF Vershina Lae tulemus
1 Nestor, Maili 1990 Tartu maakond Lae tulemus
1 Nieminen, Minna 1972 Soome Lae tulemus
1 Nuding, Wolfgang 1968 Saksamaa Lae tulemus
1 Nurmik, Kalle 1973 Harju maakond Lae tulemus
1 Nygard, Anders 1974 Soome Lae tulemus
1 Nõmme, Anre 1973 Saare maakond Saaremaa JK Viiking Lae tulemus
1 Nöps, Antti 1969 Tartu maakond Lae tulemus
1 Oks, Margus 1973 Tartu maakond Lae tulemus
1 Orasmaa, Mikk 1988 Tartu maakond Lae tulemus
1 Orav, Rihard 1989 Tartu maakond Lae tulemus
1 Ots, Riho 1965 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Paal, Epp 1975 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton Lae tulemus
1 Page, Robert 1972 Ühendkuningriik Lae tulemus
1 Pais, Märt 1970 Harju maakond Lae tulemus
1 Pajur, Rain 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Pajusaar, Ele 1983 Harju maakond Lae tulemus
1 Palover, Meelis 1975 Tartu maakond Suusahullud Lae tulemus
1 Pankratov, Oleg 1990 Venemaa Pskov Ski Team Lae tulemus
1 Parygin, Dmitry 1974 Venemaa Pskov Ski Team Lae tulemus
1 Piirmets, Pille-Riin 1980 Harju maakond Õhuvägi Lae tulemus
1 Piller, Toomas 1970 Tartu maakond Kükametsa Pritsuklubi Lae tulemus
1 Pohjola, Kimmo 1970 Soome Lae tulemus
1 Pohjola, Sanna 1976 Soome Lae tulemus
1 Poljakova, Nadezda 1946 Ida-Viru maakond Äkke Lae tulemus
1 Ponder, Neeme 1958 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Praks, Neeme 1978 Tartu maakond Lae tulemus
1 Pruuli, Jaanus 1971 Võru maakond Hauka Veloklubi Lae tulemus
1 Pruuli, Kaia 1976 Võru maakond Hauka Veloklubi Lae tulemus
1 Pruuli, Paul 2006 Võru maakond Hauka Veloklubi Lae tulemus
1 Pullerits, Tõnu 1947 Harju maakond Lae tulemus
1 Pullonen, Kalev 1964 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus Lae tulemus
1 Putkonen, Birgi 1965 Soome Lae tulemus
1 Puura, Tammo 1982 Soome Lae tulemus
1 Pärtel, Siret 1967 Järva maakond Lae tulemus
1 Põder, Karl 1972 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Põierpaas, Sven 1969 Harju maakond Politsei- ja Piirivalveamet Lae tulemus
1 Püüa, Joosep 1989 Harju maakond Lae tulemus
1 Rajasaari, Matti 1943 Soome Lae tulemus
1 Randmer, Kadriann 1982 Harju maakond Lae tulemus
1 Randoja, Mati 1949 Ida-Viru maakond Äkke Lae tulemus
1 Rast, Henn 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Ratt, Kristiina 1971 Harju maakond Lae tulemus
1 Raud, Endel 1942 Saare maakond Lae tulemus
1 Raud, Marek 1977 Saare maakond Lae tulemus
1 Rautiainen, Veli 1948 Soome Lae tulemus
1 Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond Lae tulemus
1 Riismann, Andres 1972 Harju maakond Lae tulemus
1 Rota Negroni, Giorgio 1967 Itaalia Lae tulemus
1 Rümelin, Friederike 1993 Saksamaa Lae tulemus
1 S, Gowtham 1979 Ameerika Ühendriigid Lae tulemus
1 Saag, Härmo 1975 Tartu maakond Lae tulemus
1 Saar, Marek 1970 Harju maakond Lae tulemus
1 Saareoja, Mart 1972 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Saarmas, Reigo 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Sabur, Raymond Alexander 1999 Tartu maakond Lae tulemus
1 Sagmo, Bjorn 1962 Norra Lae tulemus
1 Sapogov, Vladislav 1966 Venemaa Pskov Ski Team Lae tulemus
1 Sauman, Silver 1980 Tartu maakond Eesti Raudtee AS Lae tulemus
1 Schmidt, Thorsten 1970 Saksamaa Lae tulemus
1 Seero, Annika 1983 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi Lae tulemus
1 Seleznovs, Jurijs 1958 Läti Lae tulemus
1 Seli, Triin 1990 Tartu maakond Lae tulemus
1 Sepa, Hille 1970 Harju maakond Lae tulemus
1 Seškens, Leons 1956 Läti Lae tulemus
1 Sihver, Katrin 1970 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Sihver, Sander 1999 Tartu maakond Lae tulemus
1 Sing, Erki 1983 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Sklave, Kadri-Anna 1988 Harju maakond ABB AS Lae tulemus
1 Snow, Charlie 1959 Ameerika Ühendriigid Lae tulemus
1 Steinbach, Lori 1949 Ameerika Ühendriigid Lae tulemus
1 Stepanov, Andrei 1990 Venemaa SF Vershina Lae tulemus
1 Storozhuk, Andrey 1982 Harju maakond Lae tulemus
1 Strutz, Christoph 1979 Saksamaa Lae tulemus
1 Subi, Kristo 1979 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Swiercz, Jarek 1961 Kanada Lae tulemus
1 Süvaorg, Kirsti 1982 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Tael, Merle Sirje 1997 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tamm, Urmas 1977 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tammik, Kalev 1955 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Tammik, Laura 2005 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Tammik, Remi 2005 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Tammik, Silver 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Tammine, Kalvar 1974 Tartu maakond Päästeamet Lae tulemus
1 Tark, Andres 1955 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tars, Maali 1997 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tatsi, Aare 1962 Valga maakond Lae tulemus
1 Terreping, Tarmo 1978 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tiks, Parvin 2003 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tiks, Priit 1979 Tartu maakond Lae tulemus
1 Toome, Getter 1985 Harju maakond Nortal Lae tulemus
1 Tootsi, Külli 1967 Tartu maakond Lae tulemus
1 Treksler, Risto 1978 Kanada Lae tulemus
1 Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tshaikin, Vladimir 1948 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Tõnstein, Andri 1975 Harju maakond Nõmme Spordiklubi Lae tulemus
1 Udobin, Urmas 1972 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Vaalma, Lee 1999 Tartu maakond Lae tulemus
1 Vahe, Gerly 1977 Harju maakond Lae tulemus
1 Vahtra, Tõnu 1986 Tartu maakond Trismile Lae tulemus
1 Vaino, Mait 2007 Tartu maakond Lae tulemus
1 Valencia, Enric 1964 Hispaania Lae tulemus
1 Vallimäe, Lisbeth 2002 Tartu maakond Lae tulemus
1 Valtin, Kalmer 1967 Võru maakond Hauka Veloklubi Lae tulemus
1 Vanaale, Eero 1981 Harju maakond Orkla Eesti AS Lae tulemus
1 Vanjuk, Merike 1976 Hiiu maakond Lae tulemus
1 Veeroos, Martin 1981 Harju maakond Lae tulemus
1 Velt, Raul 1964 Harju maakond Lae tulemus
1 Versh, Veronika 1977 Harju maakond Lae tulemus
1 Viherpuu, Hannes 1972 Harju maakond Lae tulemus
1 Viiding, Raimond 1978 Tartu maakond Lae tulemus
1 Vijar, Mihkel 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Vilberg, Voova 1945 Harju maakond Lae tulemus
1 Vill, Ago 1966 Harju maakond Lae tulemus
1 Volodin, Andrey 1991 Venemaa SF Vershina Lae tulemus
1 Voolaine, Andrus 1954 Rapla maakond Lae tulemus
1 Walter, Kevin 1968 Ameerika Ühendriigid Lae tulemus
1 Wong, Jacques 1945 Kanada Lae tulemus
1 Zeilinger, Florian 1991 Austria Lae tulemus
1 Zeilinger, Hannes 1963 Austria Lae tulemus
1 Zuev, Mihail 1954 Ida-Viru maakond Lae tulemus
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
1 Aia, Sirli 1994 Tartu maakond OK Põlva Kobras Lae tulemus
1 Aidnik, Robyn 2000 Tartu maakond Lae tulemus
1 Alliku, Harri 1954 Pärnu maakond Zinzino OÜ Lae tulemus
1 Anni, Heili 1992 Harju maakond Lae tulemus
1 Aro, Minna 1987 Soome Lae tulemus
1 Arras, Kristjan 1989 Harju maakond Lae tulemus
1 Arras, Maire 1965 Harju maakond Lae tulemus
1 Blatt, Ken 1946 Ameerika Ühendriigid Lae tulemus
1 Borgmann, Pille-Triin 1996 Tartu maakond Lae tulemus
1 Bridaks, Gatis 1978 Läti Lae tulemus
1 Böckl, Herbert 1985 Austria Lae tulemus
1 Chawko, Irene 1959 Ühendkuningriik Lae tulemus
1 Coleman, Sandi 1946 Austraalia Lae tulemus
1 Combes, William 1966 Ameerika Ühendriigid Baltic Defence College Lae tulemus
1 Czekirda, Radoslaw 1966 Poola Lae tulemus
1 Demcenko, Evzen 1976 Tšehhi Vabariik Lae tulemus
1 Dzerzhinskaia, Kseniia 1984 Venemaa SF Vershina Lae tulemus
1 Eenraid, Merili 2003 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Elblaus, Raimond 1966 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Eljaste, Eliise Elviira 2002 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Elm, Arvo 1979 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Epro, Eliisa 1995 Harju maakond Lae tulemus
1 Eskor, Janne 1976 Põlva maakond Lae tulemus
1 Fallon, Madeline 1973 Ühendkuningriik Lae tulemus
1 Feischl, Gernot 1983 Austria Lae tulemus
1 Goff, Desmond 1948 Ühendkuningriik London Loppeters Lae tulemus
1 Grist, David 1954 Ühendkuningriik Lae tulemus
1 Hahn, Claudia 1963 Saksamaa Lae tulemus
1 Hallimäe, Tiia 1957 Harju maakond Lae tulemus
1 Hanni, Tarmo 1951 Harju maakond EWK Lae tulemus
1 Hillep, Einar 1970 Harju maakond Lae tulemus
1 Himma, Evelyn 1972 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi Lae tulemus
1 Hiraoka, Tomoya 1988 Jaapan Lae tulemus
1 Hollo, Hannes 2003 Harju maakond Lae tulemus
1 Hollo, Mihkel 1975 Harju maakond Lae tulemus
1 Homyer, Roger 1954 Ühendkuningriik Lae tulemus
1 Hoop, Helir 2009 Võru maakond Lae tulemus
1 Huotari, Matti 1943 Soome Lae tulemus
1 Hussar, Mati 1956 Järva maakond Lae tulemus
1 Hõbe, Ly 1977 Harju maakond Lae tulemus
1 Hõrrak, Karin 1968 Tartu maakond Warmeston OÜ Lae tulemus
1 Ilves, Merike 1976 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Isup, Lii 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Isup, Taavi 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Jahilo, Valdo 1972 Harju maakond Keskkonnaagentuur Lae tulemus
1 Jakobson, Jagnar 1992 Harju maakond Lae tulemus
1 Jakobson, Janika 1970 Tartu maakond IMPULS Spordiklubi Lae tulemus
1 Jargon, Frank 1965 Saksamaa Lae tulemus
1 Jaska, Anneli 1981 Tartu maakond Lae tulemus
1 Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell Lae tulemus
1 Juhkental-Pajupuu, Marianne 1984 Harju maakond Lae tulemus
1 Jukarainen, Tarmo 1968 Soome Lae tulemus
1 Järg, Robin 2000 Võru maakond Lae tulemus
1 Järve, Jaana 1976 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Järve, Märt 2004 Tartu maakond Lae tulemus
1 Järve, Nora 2006 Tartu maakond Lae tulemus
1 Jõgi, Indrek 1989 Tartu maakond Lae tulemus
1 Jõgi, Siivi 1970 Tartu maakond Lae tulemus
1 Jürgenson, Rainer 1974 Tartu maakond Lamberts Eesti Lae tulemus
1 Jürgenstein, Taimi 1964 Järva maakond Lae tulemus
1 Kaasik, Marko 1966 Tartu maakond Tartu Ülikool Lae tulemus
1 Kahr, Tiiu-Tiivi 1995 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Kahr, Triin 1994 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kaljumäe, Kai 1986 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kalnins, Didzis 1967 Läti Maratona Klubs Lae tulemus
1 Kangro, Mairis 1970 Harju maakond Lae tulemus
1 Kannelaud, Monika 1984 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Karask, Külliki 1972 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kartsepp, Annika 1996 Tartu maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Kasepuu, Kelly 1993 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kashin, Anton 1985 Venemaa SF Vershina Lae tulemus
1 Kasper, Menduri 1977 Šveits Lae tulemus
1 Kastehein, Terje 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Kaye, Paul 1969 Ühendkuningriik Lae tulemus
1 Keedus, Jonathan-Lukas 2011 Harju maakond Telia SK Lae tulemus
1 Keedus, Taavi 1979 Harju maakond Telia SK Lae tulemus
1 Keis, Aime 1968 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi Lae tulemus
1 Keis, Karel 2003 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi Lae tulemus
1 Kelder, Maarika 1972 Tartu maakond Lae tulemus
1 Keres-Valvas, Nele 1975 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kibus, Hendrik 2010 Harju maakond Lae tulemus
1 Kiis, Martin 1989 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kilgi, Piret 1969 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kimmel, Ena 1971 Järva maakond Lae tulemus
1 Kippasto, Otto Conrad 2008 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kipper, Sander 2008 Harju maakond SK CFC Lae tulemus
1 Kisand, Marika 1971 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kivikas, Eero 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Kivimäe, Villem 1953 Järva maakond Lae tulemus
1 Kiviorg, Merilin 1973 Tartu maakond Tartu Ülikool Lae tulemus
1 Klaar, Külliki 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Klais, Nicole Maria 1996 Harju maakond Lae tulemus
1 Klaus, Karily 2001 Põlva maakond Lae tulemus
1 Kleitsmann, Grete 1985 Järva maakond Lae tulemus
1 Kluiters, Chris 1958 Holland Lae tulemus
1 Knight, Cassandra 1972 Kanada Lae tulemus
1 Koks, Sander 1991 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Kolk, Annela 1967 Harju maakond Lae tulemus
1 Kolobanova, Liudmila 1944 Venemaa Lae tulemus
1 Korpenkov, Natalja 1970 Tartu maakond Lae tulemus
1 Koskelainen, Kristin 1999 Valga maakond Lae tulemus
1 Kossar, Veronika 1980 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Kree, Triinu 2005 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Krillo, Kädi 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kroon, Ander Markus 2002 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi Lae tulemus
1 Kruk, Siret 1972 Tartu maakond Lae tulemus
1 Krusts, Rihards 2007 Läti Lae tulemus
1 Kruusamägi, Merle 1977 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Kuha, Nikolai 1941 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kulig, Krzysztof 1955 Poola Lae tulemus
1 Kulikov, Jevgeni 1948 Harju maakond Lae tulemus
1 Kullas, Kaisa 1998 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ Lae tulemus
1 Kurisoo, Rene 1973 Rapla maakond Lae tulemus
1 Kurisoo, Riho 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Kurs, Mariliis 1974 Ida-Viru maakond SK Järve Lae tulemus
1 Kurvits, Triinu 1989 Tartu maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool Lae tulemus
1 Kutman, Marko 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kuusik, Ingrid 1986 Harju maakond Lae tulemus
1 Kärkkänen, Anton 1984 Tartu maakond Lae tulemus
1 Käär, Kaja 1984 Rapla maakond Lae tulemus
1 Külasepp, Raivo 1959 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kümmel, Peeter 1949 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Künnapuu, Ivo 1982 Saare maakond Lae tulemus
1 Laaneväli, Anneli 1969 Harju maakond Lae tulemus
1 Lahesoo, Evelin 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Laigu, Anneli 1978 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Laineste, Sten 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lall, Imre 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool Lae tulemus
1 Lall, Markus 2003 Tartu maakond Lae tulemus
1 Landra, Franco 1962 Itaalia Lae tulemus
1 Lang, Kristo 1975 Harju maakond Lae tulemus
1 Latik, Siiri 1977 Põlva maakond Lae tulemus
1 Laur, Ilse 1957 Harju maakond Lae tulemus
1 Lebedev, Igor 1958 Venemaa Pskov Ski Team Lae tulemus
1 Leclerc, Louis-Philippe 1989 Kanada Lae tulemus
1 Lehtse, Liis 1989 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lepamets, Gunnar 1962 Harju maakond Lae tulemus
1 Lepamets, Maarja 1990 Tartu maakond Lae tulemus
1 Leppik, Elis 2007 Tartu maakond Lae tulemus
1 Levy, Alan 1961 Austraalia Lae tulemus
1 Liiv, Elvar 1989 Harju maakond Korp! Sakala Lae tulemus
1 Liivamägi, Katrin 1960 Tartu maakond Lae tulemus
1 Liivrand, Raul 1991 Harju maakond Sportland Lae tulemus
1 Lillik, Merle 1971 Tartu maakond Lae tulemus
1 Linkholm, Lisell 2002 Harju maakond Sportland Lae tulemus
1 Linnasmägi, Andres 1978 Harju maakond ABB AS Lae tulemus
1 Lint, Merle 1961 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lodge, Hilary 1957 Ühendkuningriik Lae tulemus
1 Lomp, Egle 1986 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Lopsik, Andrei 1955 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Lorenz, Jesper 2009 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lorenz, Kristiina-Maria 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Luht, Maris 1983 Harju maakond Lae tulemus
1 Luige, Aksel 1949 Harju maakond Lae tulemus
1 Luige, Lauri 1986 Harju maakond Lae tulemus
1 Lust, Ain 2003 Harju maakond Lae tulemus
1 Maddaus, Charlie 1951 Ameerika Ühendriigid Lae tulemus
1 Magerin, Margus 1966 Tartu maakond Lae tulemus
1 Maidla, Geidi 1991 Põlva maakond Lae tulemus
1 Maisväli, Maila 1963 Tartu maakond Lae tulemus
1 Malinin, Konstantin 1971 Venemaa Lae tulemus
1 Mardla, Riina 1973 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Mardo, Eve 1958 Tartu maakond Lae tulemus
1 Marsland, Allan 1944 Austraalia Lae tulemus
1 Matiisen, Tambet 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Matla, Ellen 1958 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Mestiläinen-Ventsel, Karin 1976 Soome Lae tulemus
1 Metsakuru, Julia 1986 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Milder, Koit 1967 Harju maakond Lae tulemus
1 Milder, Terje-Margitta 1968 Harju maakond Lae tulemus
1 Mokroš, Libor 1973 Tšehhi Vabariik Lae tulemus
1 Monakhova, Liliia 1998 Venemaa SF Vershina Lae tulemus
1 Moor, Tarmo 1960 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Moroney, Shauna 1968 Iirimaa Lae tulemus
1 Mosov-Hallik, Hanno 1976 Tartu maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Must, Aivi 1963 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Mäger, Marti 1979 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Männisalu, Marje 1990 Tartu maakond Lae tulemus
1 Männisalu, Raul 1991 Tartu maakond Tartu Vangla Lae tulemus
1 Nellis, Ekke 2008 Lääne maakond Lae tulemus
1 Nellis, Kaidi 1984 Saare maakond Lae tulemus
1 Nellis, Kaur 2006 Lääne maakond Lae tulemus
1 Nestra, Kadri 1985 Tartu maakond Baltic Defence College Lae tulemus
1 Nieminen, Markku 1967 Soome Lae tulemus
1 Nigulas, Hannes 1977 Jõgeva maakond Päästeamet Lae tulemus
1 Nikkolo, Kirsti 1971 Järva maakond Lae tulemus
1 Niklus, Ingrid 1976 Tartu maakond Keskkonnaagentuur Lae tulemus
1 Nokkur, Marika 1964 Rapla maakond Lae tulemus
1 Noobel, Anuliine 2004 Tartu maakond Lae tulemus
1 Novikov, Stanislav 1973 Venemaa Lae tulemus
1 Nurmik, Oskar 2009 Harju maakond Lae tulemus
1 Nye, Jim 1969 Ühendkuningriik Lae tulemus
1 Nägelik, Indrek 1991 Ida-Viru maakond Juvente MTÜ Lae tulemus
1 Oja, Marek 1986 Tartu maakond Lae tulemus
1 Oja, Mathias 2001 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Ojaperv, Kaido 1974 Harju maakond Lae tulemus
1 Oks, Sigrid 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Oldermann, Marko 1981 Harju maakond Lae tulemus
1 Ondryas, Ondrej Andreas 2010 Tšehhi Vabariik Lae tulemus
1 Ondryas, Radek 1971 Tšehhi Vabariik Lae tulemus
1 Ondryasova, Veronika 2008 Tšehhi Vabariik Lae tulemus
1 Org, Kusti 1988 Viljandi maakond Transpordiamet Lae tulemus
1 Oriehovs, Doris 2005 Saare maakond Lae tulemus
1 Paatsi, Cäroly 2002 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Pajur, Tiiu 1957 Harju maakond Lae tulemus
1 Pajusaar, Tarmo 1969 Harju maakond Lae tulemus
1 Parksepp, Marko 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Parve, Katren 1971 Harju maakond Lae tulemus
1 Peetmaa, Allar 1980 Harju maakond Lae tulemus
1 Peetmaa, Christiano 2014 Harju maakond Lae tulemus
1 Peetmaa, Kaupo 1946 Harju maakond Lae tulemus
1 Peterson, Ray 1952 Kanada Lae tulemus
1 Pettersson, Torbjoern 1960 Rootsi Lae tulemus
1 Pettersson, Ulrika 1969 Rootsi Lae tulemus
1 Pihlak, Jekaterina 1970 Järva maakond Lae tulemus
1 Pihlap, Marie 2006 Tartu maakond Lae tulemus
1 Piho, Liia 1972 Tšehhi Vabariik Lae tulemus
1 Pilt, Ave 1977 Harju maakond Lae tulemus
1 Poltorukho, Dmitriy 1981 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Pool, Artur 1995 Tartu maakond Lae tulemus
1 Portnova, Natalja 2001 Tartu maakond Lae tulemus
1 Poska, Malle 1953 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Prei, Hergo 1976 Tartu maakond Korp! Fraternitas Liviensis Lae tulemus
1 Pruul, Signe 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Puusepp, Kadi 1987 Tartu maakond Lae tulemus
1 Pärtelpoeg, Karin 2005 Tartu maakond Lae tulemus
1 Raik, Jaanika 1998 Harju maakond Lae tulemus
1 Raimets, Heiki 1966 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Rajamäe, Erik 1970 Harju maakond Lae tulemus
1 Ratas-Pähnapuu, Raul 1996 Tartu maakond Lae tulemus
1 Raud, Kristo 1987 Tartu maakond Salvest AS Lae tulemus
1 Raudsepp, Eva-Maria 2004 Järva maakond Lae tulemus
1 Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Rea, Jaan 1979 Ida-Viru maakond Transpordiamet Lae tulemus
1 Rea, Jüri 1976 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Reid, Judith 1955 Uus-Meremaa Lae tulemus
1 Reidma, Lagle 1972 Harju maakond Lae tulemus
1 Reiman, Anti 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Reimann, Margus 1998 Harju maakond Lae tulemus
1 Reinberk, Rainer 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Reinik, Koit 1956 Harju maakond Lae tulemus
1 Reppo, Anne 1972 Tartu maakond Lae tulemus
1 Reppo, Marek 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Reppo, Tiina 1973 Tartu maakond Lae tulemus
1 Reynaste, Albert 1959 Tartu maakond Lae tulemus
1 Riidamets, Martin 1955 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Rits, Martin 1987 Harju maakond Lae tulemus
1 Rodi, Arvo 1946 Harju maakond Lae tulemus
1 Roosvald, Kristjan 1986 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Rootalu, Marge 1975 Harju maakond Lae tulemus
1 Rosenberg, Tiit 1946 Tartu maakond Tartu Ülikool Lae tulemus
1 Rämson, Priit 1979 Tartu maakond Lae tulemus
1 Saava, Aino 1971 Tartu maakond Lae tulemus
1 Salumäe, Andres 1960 Harju maakond Lae tulemus
1 Sarapuu, Meelis 1986 Harju maakond Lae tulemus
1 Saulits, Tatjana 1987 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Seeba, Asko 1975 Tartu maakond Tartu Suusaklubi Lae tulemus
1 Seleznova, Nikoleta 2005 Läti Yle Lae tulemus
1 Sell, Emilia 2008 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Sell, Raili 1983 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Sell, Simona 2012 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Shokman, Vladimir 1948 Tartu maakond Lae tulemus
1 Siilaberg, Ahto 1958 Rapla maakond Lae tulemus
1 Siim, Anneliis 1995 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Sitska, Anneli 1966 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi Lae tulemus
1 Smirnova, Marina 1988 Venemaa SF Vershina Lae tulemus
1 Soidla, Janar 1974 Harju maakond Lae tulemus
1 Sokolov, Kaire 1978 Harju maakond Rahandusministeerium Lae tulemus
1 Soldatova, Irina 1973 Harju maakond Lae tulemus
1 Soosaar, Andres 1949 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Sorokin, Paul 1984 Harju maakond Lae tulemus
1 Sprivul-Dautancourt, Aija 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Svikša, Signe 1989 Läti 5A-Valka / LV Lae tulemus
1 Szczeparska, Liliana 1991 Poola Lae tulemus
1 Sõber, Kristi 1981 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tamm, Deivy 1989 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tamm, Kai 1970 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Tamm, Kaja 1973 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tannenberg, Kristina 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tasa, Karina 1998 Harju maakond Lae tulemus
1 Tasane, Janika 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Teder, Taivo 1989 Tartu maakond Lae tulemus
1 Teever, Eha 1969 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Tiimus, Veljo 1964 Tartu maakond Trismile Lae tulemus
1 Tinits, Kadri 1955 Harju maakond Lae tulemus
1 Tinn, Aare 1960 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tomp, Märt 1961 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Tomson, Katrin 1956 Harju maakond Lae tulemus
1 Tootsi, Jaano 1965 Tartu maakond Lae tulemus
1 Topkin, Tauno 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Tuisk, Kristjan 1981 Harju maakond Õhuvägi Lae tulemus
1 Tõruvere, Kaarel 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE Lae tulemus
1 Tölp, Signe 1975 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tšaškin, Sergei 1989 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Uibo, Katre 1999 Tartu maakond Lae tulemus
1 Uibomägi, Kuldar 1967 Valga maakond Lae tulemus
1 Uibopuu, Kati 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Uiga, Jaanus 1962 Tartu maakond Lae tulemus
1 Uudeberg, Teele 2010 Valga maakond Lae tulemus
1 Uudeberg, Toomas 1960 Lääne-Viru maakond SK LosToros Lae tulemus
1 Uueni, Kairi 1979 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Uueni, Liivo 1977 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Vadi, Eneli 1994 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Vadi, Sille 1979 Tartu maakond Tartu Ülikool Lae tulemus
1 Vaga, Andres 1975 Tartu maakond Lae tulemus
1 Vaga, Reet 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Vahtra, Maila 1977 Võru maakond Eesti Energia Spordiklubi Lae tulemus
1 Vaiknemets, Jaak 1979 Tartu maakond Lae tulemus
1 Vainola, Katrin 1970 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Vana, Janika 1977 Harju maakond Lae tulemus
1 Vana, Johanna 1999 Tartu maakond AS G4S Eesti Lae tulemus
1 Varik, Kersti 1976 Järva maakond Lae tulemus
1 Varik, Matti 1945 Harju maakond Lae tulemus
1 Veitmaa, Erich 1967 Tartu maakond Lae tulemus
1 Viilukas, Helen 1975 Hiiu maakond Lae tulemus
1 Vikat, Kristina 1979 Järva maakond Lae tulemus
1 Vikat, Marii-Kristiin 2003 Järva maakond Lae tulemus
1 Vili, Eva 1972 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Viljamaa, Juha 1954 Soome Worldloppet Masters Finland Lae tulemus
1 Viljamaa, Sari 1958 Soome Lae tulemus
1 Viljat, Vaidika 1993 Harju maakond Sportland Lae tulemus
1 Villik, Merlin 1978 Põlva maakond Lae tulemus
1 Virgepuu, Triinu 1978 Harju maakond Lae tulemus
1 Vogelgsang, Christian 1983 Saksamaa Lae tulemus
1 Vonzun, Cristina 1963 Šveits Lae tulemus
1 Voolaine, Kai 1958 Harju maakond Lae tulemus
1 Välba, Heli 1960 Harju maakond Lae tulemus
1 Võidula, Aire 1984 Harju maakond Lae tulemus
1 Võsu, Toivo 1950 Harju maakond Lae tulemus
1 Weber, Mart 1991 Tartu maakond Lae tulemus
1 Wiltmann, Konrad 1990 Kanada Lae tulemus
1 Zarina, Ramona 1998 Läti Lae tulemus
1 Zeilinger-Harbich, Pati 1963 Austria Lae tulemus
1 Zveryok, Natalis 1968 Venemaa I Love Supersport Lae tulemus
1 Õispuu, Mairis 1997 Harju maakond Sportland Lae tulemus
1 Ülper, Joosep 2007 Tartu maakond Lae tulemus
1 Üprus, Erik-Voldemar 1942 Harju maakond Lae tulemus
1 Šelemba, Ilmar 1977 Harju maakond Lae tulemus