Osavõtutasude kompenseerimine

Vastavalt 47. Tartu Maratoni juhendile (punkt 17) kompenseeritakse lumepuudusel ärajäänud maratoni korral 50% makstud osavõtutasust.

Eraisikute poolt tasutud osavõtutasud

  • 50% makstud osavõtutasust on arvestatud krediidiks, mida saab kasutada ükskõik millise 2020. aasta Kuubiku ürituse osalustasu maksmisel või ka 2021. aasta suusamaratonile registreerimisel. Tekkinud krediit on jälgitav meie iseteeninduskeskkonnas osaleja registreerinud isiku kontol. Krediidisumma on nähtav profiili all, samuti kuvatakse vastav info kui hakatakse uut registreerimist tegema.  NB! Krediit arvestatakse maha esimeselt registreerimiselt! TÄHTAEG krediidi kasutamiseks: 4. detsember 2020.
  • Soovi korral saab samas summas raha tagastamist küsida ka enda pangakontole. Selleks tuleb täita taotlus, mille leiab siit (XLSX, 11 Kb) võisiit (PDF, 58 Kb)TÄHTAEG taotluse esitamiseks: 31. märts 2020. Taotlus saata aadressile tartumaraton@tartumaraton.ee.
  • Need, kelle osalustasu on tasunud ettevõtted, enda profiili all krediiti ei näe. Sellisel juhul on krediit kasutatav ainult ettevõtte esindaja poolt.

Juriidiliste isikute (nt ettevõtted, klubid) poolt tasutud osavõtutasud

  • Krediit kuulub juriidilisele isikule. Krediiti saab kasutada ükskõik millise 2020. aasta Kuubiku ürituse osalustasu maksmisel või ka 2021. aasta suusamaratonile registreerimisel. Krediidisummat näeb arvega seotud isik oma kontol. NB! Krediit arvestatakse maha esimeselt registreerimiselt! Osalejad ei pea olema samad, kes olid registreeritud 47. Tartu Maratonile. TÄHTAEG krediidi kasutamiseks: 4. detsember 2020.
  • Raha tagasi ei kanta.

Juhul kui otsustad oma krediiti mitte kasutada ega ka raha tagasi küsida, kasutame summat maratoni raja korrashoiuks. Kõigi nende osalejate nimed, kes otsustavad rajatöid toetada, avaldame Klubi Tartu Maratoni kodulehel 2020. aasta detsembri keskel. Kui soovid krediiti mitte kasutada, teata sellest aadressile tartumaraton@tartumaraton.ee.

KÜSIMUSTE KORRAL võtke meiega julgesti ühendust kas telefoni (7 421 644, 51 50 360) või e-posti tartumaraton@tartumaraton.ee teel.