Osalejate nimekiri

Tartu Teatemaraton

2 Tridens Bachaus, Arno Anton, Arvi Neemela, Kurmo Kulu, Heiki
3 Advokaadibüroo Lentsius ja Casus Raudjärv, Revo Soosaar, Cardo Lind, Kaspar Uusorg, Madis
4 G4S Fjodorov, Ain Mändmets, Mait Zirk, Kunnar Vana, Janek
5 Kaitseliidu Tartu malev Harkmann, Andri Uibo, Lembit Kattai, Roman Kadak, Tiit
6 AS A.Le Coq 1 Medijainen, Mikk Lipping, Lauri Laht, Tarmo Tark, Kalev
7 EVIKO SUUSARULL Külm, Kristjan Undrits, Airi Nurk, Ave Tiidla, Priit
8 JUST KIRSIPUU Kirsipuu, Avo Kirsipuu, Riho Just, Alar Just, Karl Erik
9 Valio II Kont, Sergo Pensa, Heiki Utsal, Ahti Mölder, Andrus
10 Valio I Kikkas, Riho Kure, Kaarel Mikson, Margus Solovjov, Maido
11 AS A.Le Coq 2 Oder, Jaan Rehi, Arne Rehi, Maila Pärs, Priit
13 Sõbra Street Allekand, Lauri Kukk, Toomas Kiisa, Martti Oks, Hannes
14 RAUDKASSID Schumann, Arvi Velga, Kuno Treufeldt, Olev Juhansoo, Toivo
15 Ühe Ema Lapsed ja Lauri Tikk, Lauri Kivila, Meriliis Kivila, Rita Kivila, Märt
16 ex PEAMINISTRI TAGATUBA Vahi, Kunnar Volmer, Märt Kukk, Janis Kukk, Kalev
17 Varik ja pojad Varik, Marko Varik, Heigo Varik, Taivo Varik, Hillar
18 Reaalprojekt II Havi, Ahto Mets, Rauno Metsal, Mall Roasto, Maia-Mari
19 Reaalprojekt I Ilves, Priit Elmi, Liis Kelindeman, Martti Reier, Mikk
20 Reaalprojekt III Audova, Tiit-Uku Puks, Jaanus Mussatova, Jevgenia Hendrikson, Janika
21 Tartu maleva naiskond Limberg, Kadri Vaher, Maret Laht, Kristiina Kiis, Tiia
22 5A-Valka/LV Dainis, Andris Savickis, Aigars Mazurs, Ainars Makutenens, Vladimirs
23 Advokaadibüroo Lillo ja Partnerid Hiob, Laur Kuus, Janar Lillo, Indrek Männik, Margus
24 SAULERMAN Kivistik, Raivo Soeson, Marten Sing, Kaido Prangli, Andrus
25 Seesam Insurance Kümnik, Jaak Risthein, Kirsti Veber, Kaarel Otsla, Anti
26 Tava Mets Kalmus, Martin Kork, Taavi Kuresoo, Rain Songisepp, Kaspar
27 Team TT / Bambona Vinter, Siim Peensalu, Aimer Mannine, Sulo Anton, Cristian
28 Team TT / LAAM Kinnisvara Kalamees, Mikk Villemson, Aivar Peterson, Meelis Kalamees, Targo
29 Valgamaa malev Õim, Imre Koor, Margus Vsivtsev, Vjatseslav Külm, Ahti
30 SK Väga Aeglased Piiriste, Margus Luzkov, Georg Mälk, Robert Purga, Jaanus
31 Team TT III Tikerpe, Tauri Jakobi, Andres Evert, Lauri Paalandi, Kristo
32 SuusaAkadeemia Eliit Põlluste, Mart Kevin Viks, Priit Sala, Raivo Simonlatser, Timo
33 SuusaAkadeemia Salice Vahar, Jüri Leol, Reimo Heinola, Ivar Taveter, Taavi Valter
34 Areal Team Vislapuu, Uku Hussar, Aimar Linnus, Sander Soo, Allar
35 KL Valgamaa maleva naised Popp, Aili Tättar, Kaja Aigro, Ene Všivtseva, Jelena
36 Maling Maling, Erki Maling, Kadri Maling, Arvo Maling, Eero
37 TSK Joosu Kallas, Mati Änilane, Juhan Vildersen, Tarmo Kallas, Krister
38 Tallinna Lennujaama SK Kaiv, Taavi Kaasik, Ragnar Poopuu, Peeter Piire, Aare
Teie Rõõmuks! Bitter, Tiina Kose, Indrek Leidt, Meelis Püvi, Joonas