Osalejate nimekiri

63km / 31km

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aaviku, Marek 1975 Tartu maakond
Allas, Ain 1987 Viljandi maakond Suusahullud
Antokhin, Yury 1966 Valgevene
Arge, Endrus 1974 Harju maakond
Arge, Virgo 1978 Harju maakond
Atonen, Marek 1977 Harju maakond Viljandi VAK Staier
Bendeli, Nicolas 1952 Austraalia
Bikmukhametov, Stanislav 1983 Venemaa
Bjorck, Mattias 1979 Rootsi
Bobrov, Vladimir 1954 Venemaa
Bogdanov, Denis 1975 Venemaa
Boman, Esko 1947 Soome
Burd, Mikhail 1960 Venemaa
Buslaev, Pavel 1991 Venemaa
Bytenskiy, Aleksandr 1978 Venemaa
Churikov, Maxim 1965 Venemaa
Cowan-Sanluis, Alex 1989 Ühendkuningriik
Croteau, Stephanie 1957 Ameerika Ühendriigid
Dahlhausen, Ulrich 1973 Saksamaa
Dasek, Miroslav 1948 Tšehhi Vabariik Sandoz Concept
Dymnikov, Ilia 1973 Venemaa
Eensalu, Anders 1981 Harju maakond SK Pleki Pande
Eerik, Heli 1972 Lääne-Viru maakond
Egorov, Pavel 1988 Venemaa
Egorov, Vyacheslav 1949 Venemaa
Ellerbracke, Karl-Ludwig 1942 Saksamaa
Enok, Marek 1981 Harju maakond
Enok, Teet 1974 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
Erikson, Johan 1961 Ameerika Ühendriigid
Fimberg, Teet 1970 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Garnyk, Anton 1978 Venemaa
Gornik, Jure 1951 Sloveenia
Gornik, Milan 1961 Sloveenia
Haljaste, Kardo 1983 Jõgeva maakond
Haller, Toomas 1974 Tartu maakond
Hänninen, Paavo 1979 Soome
Ilin, Maksim 1980 Venemaa
Jakobson, Mikk 1989 Tartu maakond
Jallai, Marek 1973 Rapla maakond
Jenssen, Knut Albert 1950 Norra
Jez, Joze 1955 Sloveenia
Jokinen, Eero 1965 Soome
Juul, Bjarne 1981 Taani
Jäe, Urmas 1962 Saare maakond Pöide Spordiselts
Kaarma, Henri 1974 Harju maakond Danske Bank
Kadyrov, Danis 1951 Venemaa
Kala, Kaspar 1993 Võru maakond Võru Suusaklubi
Kala, Rain 1980 Tartu maakond
Kaljula, Ivo 1973 Viljandi maakond
Kalvet, Mati 1951 Tartu maakond
Kampus, Priit 1977 Harju maakond
Kanep, Urmas 1954 Harju maakond
Kapp, Tarvo 1970 Harju maakond Kükametsa Pritsuklubi
Karindi, Ilvi 1970 Harju maakond
Karja, Jaana 1982 Tartu maakond
Karttunen, Juha 1964 Soome
Kerttula, Ilpo 1952 Soome
Kilki, Anu 1970 Lääne-Viru maakond MTÜ Spordiselts
Kivikas, Riina 1952 Tartu maakond OK Ilves
Klemencic, Joze 1962 Sloveenia Slovenia
Kokk, Andres 1963 Harju maakond Sparta Spordiselts
Komarov, Aleksei 1975 Venemaa KINEF Kirishi
Konist, Hannes 1952 Lääne-Viru maakond
Konno, Hjalmar 1970 Harju maakond SK CFC
Kooskora, Ahti 1971 Harju maakond
Kopmanis, Janis 1976 Läti
Koppel, Mati 1980 Harju maakond
Kordez, Matej 1989 Sloveenia
Kostynich, Sergey 1964 Venemaa
Krokhin, Sergey 1961 Venemaa
Krupnov, Nikolay 1957 Venemaa
Kukharchik, Evgeniia 1982 Venemaa
Kulu, Heiki 1970 Tartu maakond Tridens AS
Kõvask, Raul 1970 Harju maakond
Laanes, Triin 1974 Harju maakond
Lacars, Harijs 1958 Läti Engures Sportam
Lanno, Anett 1995 Lääne-Viru maakond
Lehto, Tiit 1972 Tartu maakond
Lehtonen, Marjatta 1945 Soome
Lementa, Mario 1982 Tartu maakond KVÜÕA
Lemmik, Kalev 1979 Valga maakond
Lempe, Thomas 1973 Saksamaa
Lenz, Rocco 1964 Saksamaa
Leola, Taavi 1979 Tartu maakond
Lerengen, Ann-Christin 1958 Norra
Lindberg, Daniel 1974 Rootsi
Lindsaar, Indrek 1973 Tartu maakond
Locher, Stefan 1957 Saksamaa
Lokken, Tommy 1967 Norra
Loot, Varmo 1984 Harju maakond
Luik, Lauri 1982 Lääne maakond
Madis, Kätlin 1981 Valga maakond SK Jooksupartner
Maran, Taavi 1985 Põlva maakond
Marschall, Thomas 1965 Saksamaa
Maurer, Tassilo 1978 Saksamaa
Mcleod, Curtiss 1945 Kanada
Mcleod, Grant 1946 Kanada
Mere, Mart 1977 Lääne maakond
Mesila, Raidar 1970 Harju maakond
Meus, Peeter 1972 Tartu maakond
Mitrofanski, Jegor 1986 Harju maakond
Mitt, Einar 1957 Põlva maakond
Mitt, Joel 1979 Harju maakond
Mitt, Raivo 1971 Harju maakond
Mozzhechkov, Boris 1945 Venemaa Uventa Sport Velomarket CSKA
Murrand, Hanno 1969 Tartu maakond
Musikka, Arvo 1959 Soome
Mäemets, Gunnar 1974 Harju maakond
Mölder, Toomas 1978 Tartu maakond
Müür, Martin 1978 Harju maakond
Niemi, Veikko 1962 Soome #7AM
Niklass, Martins 1976 Läti
Nosenko, Valery 1965 Venemaa
Novak, Bojan 1982 Sloveenia
Nõgu, Raili 1966 Saare maakond KL Saaremaa Malev
Nõmm, Marek 1979 Pärnu maakond
Olsson, Christer 1967 Rootsi
Ots, Kaili 1983 Lääne-Viru maakond
Ovcharov, Yury 1962 Venemaa
Paasi, Risto 1953 Soome
Pajulahti, Hannu 1949 Soome
Palu, Sander 1989 Ida-Viru maakond
Parts, Margus 1985 Tartu maakond
Paskarenko, Mikhail 1958 Venemaa
Pensa, Heiki 1959 Võru maakond Valio Eesti AS
Pere, Aivo 1965 Hiiu maakond
Peterson, Meelis 1974 Harju maakond Team TT
Peterson, Pärt 1966 Tartu maakond
Piiroja, Raio 1979 Pärnu maakond
Pikkat, Andris 1979 Tartu maakond
Pintson, Tarmo 1966 Harju maakond
Platacis, Martins 1982 Läti
Ploom, Andrus 1965 Võru maakond
Pogacnik, Franc 1965 Sloveenia
Prangli, Andrus 1974 Harju maakond
Preimann, Lauri 1978 Harju maakond
Priks, Hanno 1963 Valga maakond Viljandi VAK Staier
Protopopov, Gleb 1979 Venemaa
Puna, Björn 1975 Tartu maakond SK ProRunner
Põlda, Airon 1982 Harju maakond Team STIHL
Quarnstrom, Kim 1980 Rootsi
Raag, Raivo 1963 Võru maakond
Radzins, Vigants 1974 Läti
Raidla, Ott 1984 Lääne maakond
Raudsepp, Ole 1978 Harju maakond
Rebane, Ene 1969 Harju maakond
Rei, Tarmo 1971 Harju maakond SK CFC
Reili, Kristjan 1981 Valga maakond
Reiljan, Enn 1963 Järva maakond
Reiljan, Ingo 2001 Järva maakond
Reznik, Valery 1965 Venemaa
Riisalo, Tiit 1967 Harju maakond
Rislokken, Rune 1963 Norra
Ruuval, Teet 1975 Harju maakond
Ryazanova, Elena 1983 Venemaa
Saar, Raigo 1983 Saare maakond
Salokannel, Marko 1971 Soome
Savastver, Alar 1970 Harju maakond Vanamõisa Suusaklubi
Savostyanov, Aleksandr 1965 Venemaa KINEF Kirishi
Sepp, Aivar 1964 Tartu maakond
Seppälä, Juha 1975 Soome
Sergey, Pakulin 1959 Soome
Shakhov, Gennadii 1958 Venemaa
Shaw, Phil 1966 Kanada
Shcheglov, Alexey 1980 Venemaa
Shelekhin, Vladimir 1975 Venemaa
Shumilin, Igor 1972 Venemaa
Sihver, Enn 1959 Viljandi maakond
Siimus, Jaak 1980 Tartu maakond
Snowdon, Jennifer 1980 Ühendkuningriik
Somogyi, Gergely 1980 Ungari
Svet, Gvido 1947 Sloveenia
Talve, Tiina 1982 Harju maakond
Tammik, Taavi 1993 Pärnu maakond SK Jõulu
Tammiku, Indrek 1959 Harju maakond
Tanem, Karsten 1959 Norra
Tilk, Taavi 1985 Pärnu maakond
Timofeev, Dmitrii 1974 Venemaa
Tolli, Taivo 1981 Lääne maakond X-SPORT TEAM
Tommingas, Raini 1978 Harju maakond
Toom, Tõnis 1998 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
Tähtsalu, Hannes 1978 Lääne maakond
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Unt, Toomas 1963 Harju maakond
Urb, Jaanus 1984 Harju maakond
Uudeberg, Tanel 1983 Valga maakond Simuna Spordiklubi
Uusna, Alari 1969 Pärnu maakond SK Jõulu
Vadlejch, Jan 1944 Iisrael
Vaht, Alan 1976 Harju maakond
Vaikmaa, Tõnis 1983 Harju maakond
Vain, Ermet 1979 Harju maakond Kiili Spordiklubi
Vainikka, Pertti 1951 Soome
Varjatud 1983 Ida-Viru maakond
Varvas, Martin 1983 Harju maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
Veliks, Maris 1972 Läti
Vengust, Dare 1951 Sloveenia
Villar, Angus 1988 Ühendkuningriik
Vinogradov, Vladimir 1966 Harju maakond InFocus
Viren, Johny 1951 Soome
Virumäe, Indrek 1975 Ida-Viru maakond
Voolaid, Raimond 1995 Harju maakond
Voolaid, Vello 1963 Harju maakond
Välkmann, Indrek 1978 Soome
Välkmann, Peeter 1974 Harju maakond
Vällik, Kristjan 1966 Tartu maakond
Võsu, Joel 1978 Rapla maakond
Wragg, John 1950 Kanada
Zakharov, Vladimir 1953 Venemaa
Ööbik, Antti 1975 Harju maakond
Ütt, Andres 1986 Harju maakond Trismile
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aamisepp, Kaire 1957 Harju maakond
Aavik, Einar 1968 Harju maakond
Allaje, Aare 1971 Tartu maakond
Baumann, Priit 1980 Soome
Bulgakov, Evgeny 1963 Venemaa
Chernova, Elena 1982 Läti
Egorov, Mikhail 1959 Venemaa
Engler, Meike 1978 Saksamaa
Gauthier, Annie 1968 Kanada
Grünberg, Eliina 1971 Harju maakond
Ibrus, Joel 1973 Tartu maakond
Jahimovits, Juri 1953 Harju maakond
Kirsimäe, Rein 1955 Viljandi maakond
Kuhlbach, Hannes 1969 Harju maakond
Kullamaa, Mari 1984 Harju maakond
Kuslap, Avo 1967 Rapla maakond
Lauter, Mihkel 1989 Harju maakond
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Lõokene, Anneli 1966 Harju maakond
Merioja, Jaan 1956 Harju maakond
Pärt, Janek 1976 Harju maakond
Raudmäe, Viktor 1971 Tartu maakond
Rautiainen, Veli 1948 Soome
Shevchenko, Liudmila 1957 Venemaa
Soloviyov, Vladimir 1988 Venemaa
Tark, Andres 1955 Tartu maakond
Tavita, Egert 1979 Tartu maakond
Tituk, Albin 1958 Tartu maakond
Uba, Tõnis 1971 Tartu maakond
Urb, Ahti 1981 Harju maakond

Suusapartner

Madshus

Määrdepartner

Toko

Meediapartner

Postimees

Suurtoetajad

A. Le Coq Ramirent Salvest Craft Rand & Tuulberg Enervit Eesti Pagar

Toetajad

Lõunakeskus Tartu Terminal G4S Maks & Moorits EY 1182.ee Põltsamaa Löfbergs Lila Bambona Viking Line Eesti Teed

Toetajad

TÜ Kliinikum Ecoprint Ehitusmeister Respo Väo Paas Mariine Auto Balbiino E-Turist GMP Clubhotel Hotell Tartu Aura Keskus

Meedium

Ajakiri Sport AjaLeht Ajakiri Jooksja Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix Raadio Elmar

Avalik sektor

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium