Võistluskeskus

Sel aastal on Tartu Maratoni võistluskeskuseks Eesti Rahva Muuseum, mis on Baltimaade uusim ja suurim muuseum püsinäitustega Eesti ja soome-ugri rahvaste kultuuriloost ja argielust (vt lähemalt www.erm.ee).

Võistluskeskus on avatud:

24. veebruaril kell 12-19;

25. veebruaril kell 10-19.

Lisainfo:

  • 23.-25. veebruaril tähistab ERM Eesti riigi 99. sünnipäeva, mis algab ansambli Metsatöll sünnipäevaga 23.02 kell 17.
  • 24. veebruaril kell 12-16 on kinosaalis filmiprogramm, sillal annavad kontserte Tartu koorid ja ansamblid ning lastel aitab iseseisvuspäevast rõõmu tunda Lottemaa Lotte.
  • 25. veebruaril kell 14-16 loovad sillal peomeeleolu USA õhujõudude Euroopa orkester ja pasunakoor Popsid.

  • Võistluskeskus asub ERMi vahetuvate näituste saalis, tulla tasub muuseumi A-sissepääsu kaudu, kust viidad juhatavad üle silla.
  • Võistluskeskuse külastajatel soovitame varuda aega, et olla muuseumis pikemalt ja külastada ka meie püsinäitusi. Töötavad restoran ja kohvik. 24.02 ja 25.02 on kõik kultuurisündmused tasuta.

Muuseumi siseruumide eelvaate leiab siit.

Võistluskeskuse skeemid

 Suurenda  PDF-versioon

 Suurenda  PDF-versioon

Lisaks on võistluskeskuses võimalik tutvuda meie partnerite pakkumistega:

Enervit:

Enerviti energiastrateegia tulevaks Tartu Maratoniks on teie ees! Enne starti pakume Enervit Pre Sport marmelaadi, mis sisaldab aeglaseid süsivesikuid, mida on just kõige õigem süüa enne pingutust energia laadimiseks. Rajal tarbimiseks oleme paketti lisanud Enerviti kolm energiageeli, millest kaks on paksemad ja üks vedelam koos kofeiiniga. Viimane peaks olema selline „finiši tegemise geel". Ja lõpetuseks Enerviti taastusbatoon, et peale pikka pingutust organism vajaliku energia, vitamiinid ja valgud kätte saaks.

Paketiga kaasa ka kingitus (Tartu Maratoni Kuubiku sarja logoga joogipudel). Paketti saab soetada endale võistluskeskusest Enerviti telgist.

------------

ToKo:

------------

Secosport:

Secosport Expopakkumised on:

Botas suusasaapad -50 %

NRC, Kayak, Ekoi spordiprillid ja suusasirmid -30%

Arctica mäesuusaprillid -40%

WOWOW ole sportides nähtav -30%

Outwet spordipesu -20%

------------

Sporditoit:

Suusamaratoni eripakkumised Sporditoit.ee boksis:

>> SiS: Energiageelid - 1€ 

>> HIGH5: Energiageelid - 1€

>> NUTREND: Mangeesium ampull 1,99€

>> SiS HIGH5 ja Isostari joogipulbrid - 8,99€ 

>> SiS: Kinkekarbid -14,99€ 

>> Nutrend: Flexit - 19,99€ 

>> GRENADE: Carb Killa proteiinibatoonid - 2,49€ 

------------

Gitano:

UUDSELT PRAKTILISED MÜTSID ja PEAPAELAD Future Stylewear.

------------

Frida:

Eestist toodetud kvaliteetsed spordi- ja vabaajamütsid.

------------

Honey Power:

HoneyPower on eestimaine, 100% looduslik energiageel, mis on väljatöötatud koostöös Tallinna Tehnikaülikooli teadlastega.

HoneyPoweril on neli põnevat maitset. Eestimaisest meest, astelpajust ja kõrvitsast, peedist ja mustsõstrast, jõhvikast ja porgandist ning espressost koosnevad geelid annavad organismile energiat kõige loomulikumal moel.

Tänaseks on HoneyPower jõudnud poodiumile Tartu Maratonil ja Tartu Linnamaratonil, läbinud kahel korral ränkraske Trans Gran Canaria ultramaratoni ning olnud sportlaste taskus mitmetel teistel seiklustel. HoneyPoweri eesmärk on luua looduslähedasi tooteid, millest energia saamine sportides on organismile sama loomulik nagu meie igapäevane toitumine. Seiklus jätkub - osale selles koos meiega!

------------

Pro Shop:

Pro Shop OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mille eesmärgiks on rikastada kõigi liikuvast eluviisist rõõmu tundvate inimeste (sh aktiivsete sportlaste) sportimiskogemust läbi parimate toodete kättesaadavaks tegemise ja tutvustamise. Pakume vaid kaubamärke, mida ise kasutame ja millesse usume. Müüme spordikaupasid e-poes www.proshop.ee, lisaks avasime Tallinnas aadressil Pärnu mnt 139e/1 uue esindusliku kaubavalikuga ratta- ja spordipoe.

Tartu Maratoni EXPOl pakume suusasõpradele Eesti turul üht efektiivseimat ja täiesti ilma kunstlike lisaaineteta Inglismaa kvaliteetkaubamärgi TORQ sporditoitude valikut. TORQ sporditoidud sisaldavad vaid looduslikku päritolu või loomupäraselt inimese organismis leiduvaid koostisaineid. Kasutatud ei ole kunstlikke lisaaineid (sh odavaid ja kahjulikke magusaineid nagu aspartaam, atsesulfaam K jt), mistõttu on tooted kergesti omastatavad ja ei tekita kõhuvaevusi. Toodete kvaliteedis ei ole tehtud kompromisse, kuna eesmärgiks ei ole pakkuda võimalikult madalat hinda, vaid võimalikult efektiivset ja puhast toodet, mis toetaks aktiivset eluviisi.

Lisaks pakume Tartu Maratoni EXPOl ühe maailma juhtiva spordiprillide tootja, Rudy Projecti, toodangut ning NALINI paljukiidetud spordipesu ja talveriideid.

------------

Hortus Medicus:

Hortus Medicus on Incrediwear tugisidemete ning Leader Foods sporditoitude ametlik esindaja Eestis. Incrediwear tugisidemed aitavad vähendada valu ja põletikku ning kiirendavad operatsioonist taastumist. Tugisidemeid on mugav kanda ning sobivad seetõttu suurepäraselt ka sportlastele. Leader Foods sporditoidud sobivad nii enne kui pärast füüsilist koormust, aga ka treeningu ajal.

------------

Don Caramello:

Don Caramello OÜ valmistab käsitsi pulgakomme Kukekas, Surra- Murra, Zolotoi Petusok ja röstitud mandlit Hansagold. Oleme Eesti turul olnud juba 20 aastat.