Osalejate nimekiri

Avatud Rada

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Alliksaar, Lembit 1975 Pärnu maakond
Alliksaar, Rannar 1981 Jõgeva maakond VÕIMLA Spordiklubi
Artel, Karin 1976 Pärnu maakond
Aru, Mart 1974 Saare maakond
Arus, Tiit 1971 Saare maakond
Ausmees, Evelin 1978 Harju maakond Swedbank AS
Stardigrupp 8 Baranov, Anatoly 1952 Venemaa
Butakhin, Aleksey 1977 Réunion
Chalaev, Dmitry 1967 Venemaa
Elvelt, Peeter 1963 Pärnu maakond
Epner, Indrek 1972 Harju maakond
Ingerainen, Raido 1976 Harju maakond
Jaarman, Kalle 1974 Tartu maakond Trismile
Jaaska, Allan-Peeter 1970 Harju maakond
Kakk, Liina 1967 Harju maakond
Karvonen, Juha 1962 Soome
Kiik, Aare 1957 Tartu maakond
Kilmi, Jaak 1973 Harju maakond Eesti Sportlane
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kivila, Dag 1964 Pärnu maakond
Klaos, Hugo 1977 Harju maakond
Kotka, Kalle 1965 Võru maakond
Kudryavtsev, Konstantin 1974 Venemaa
Kuhi, Marko 1974 Harju maakond
Stardigrupp 11 Kulyabko, Elena 1952 Venemaa
Kuusalu, Asko 1977 Harju maakond
Laineste, Andres 1971 Harju maakond
Lehtonen, Marjatta 1945 Soome
Liik, Peeter 1987 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Lindenberg, Ingrid 1966 Tartu maakond
Lindsaar, Indrek 1973 Tartu maakond
Luik, Merje 1968 Pärnu maakond
Mailend, Ants 1971 Harju maakond
Mailend, Kaisa 1972 Harju maakond
Matonin, Manuel 1977 Tartu maakond
Mcleod, Grant 1946 Kanada
Merivälja, Margus 1978 Harju maakond SK Jooksupartner
Muromägi, Avo 1984 Tartu maakond
Mägi, Marek 1977 Saare maakond
Mändla, Mairo 1985 Saare maakond
Nikiforov, Alexander 1956 Harju maakond
Nikitin, Dmitry 1984 Venemaa
Nikitin, Vladimir 1952 Ida-Viru maakond
Nõmm, Janno 1980 Pärnu maakond
Pern, Teele 1986 Harju maakond
Pihl, Ats 1990 Harju maakond
Pihlap, Einar 1987 Viljandi maakond
Piirla, Raivo 1954 Harju maakond
Piirla, Tõnis 1985 Harju maakond
Pintmann, Risto 1983 Tartu maakond
Poljakova, Nadezda 1946 Ida-Viru maakond
Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Pärgmäe, Priit 1979 Tartu maakond
Põhjakivi, Raivo 1965 Harju maakond
Quarnstrom, Kim 1980 Rootsi
Raud, Avo 1961 Pärnu maakond
Raudla, Tõnis 1945 Harju maakond Järva-Jaani RSK
Riidamets, Martin 1955 Pärnu maakond
Roos, J P 1945 Soome
Rootalu, Andrus 1972 Harju maakond
Saar, Rommi 1981 Tartu maakond
Samberk, Siim 1976 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Savelyev, Ivan 1999 Venemaa
Savelyev, Petr 1995 Venemaa
Shein, Janek 1971 Harju maakond
Siinmaa, Marko 1977 Harju maakond
Sillaste, Alari 1977 Rapla maakond
Sprogis, Rinalds 1974 Läti
Stolyarov, Yury 1962 Venemaa
Suisalu, Siim 1981 Tartu maakond
Takanen, Heikki 1952 Rootsi
Takanen, Markus 1982 Rootsi
Tallermaa, Tauri 1968 Harju maakond
Tamm, Karin 1975 Pärnu maakond
Tarvis, Anno 1986 Pärnu maakond
Stardigrupp 7 Tenhunen, Vesa 1971 Soome
Tiedemann, Tõnis 1975 Harju maakond
Tokko, Rainer 1971 Harju maakond
Truus, Alan 1974 Jõgeva maakond
Tõnismäe, Marek 1975 Harju maakond
Tõnnisson, Teofilus 1952 Tartu maakond
Unn, Erki 1971 Valga maakond
Vaalma, Teele 1989 Tartu maakond
Vahrusev, Toomas 1977 Tartu maakond
Vill, Üllar 1969 Pärnu maakond
Vsivtsev, Jevgeni 1949 Ida-Viru maakond Äkke
Väärt, Alex 1996 Pärnu maakond
Väärt, Kaido 1971 Pärnu maakond
Stardigrupp 11 Wiatrowski, Kazimierz 1964 Poola
Yamauchi, Akihiro 1968 Jaapan
Zäär, Reiko 1987 Harju maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Adosson, Kristo 1988 Tartu maakond
Balakin, Arkadij 1945 Leedu
Bogatyreva, Nataliia 1981 Venemaa
Dreimanis, Edgars 1971 Läti
Ers, Alger 1975 Hiiu maakond
Hanni, Kalev 1959 Tartu maakond
Ilves, Indrek 1979 Tartu maakond
Jõgi, Martin 1984 Tartu maakond
Kalm, Volli 1953 Tartu maakond
Kanarbik, Kevin 1994 Tartu maakond 1. Jalaväebrigaad
Kivila, Helga 1963 Pärnu maakond
Kljujev, Eveli 1975 Harju maakond Telia SK
Lopanin, Vladimir 1947 Põlva maakond
Luik, Silvia 1993 Pärnu maakond
Lõhmus, Enn 1945 Tartu maakond
Mironov, Margus 1970 Pärnu maakond
Neider, Pille 1972 Harju maakond
Normann, Roman 1981 Tartu maakond
Notton, Raido 1979 Harju maakond
Notton, Rauno 2003 Hiiu maakond
Olmaru, Ilmar Allan 1994 Harju maakond
Pajo, Kristi 1976 Pärnu maakond
Peterson, Ester 1972 Valga maakond
Ronimois, Raimo 1965 Tartu maakond
Saarma, Anni 1989 Võru maakond
Saluveer, Madis 1952 Tartu maakond
Sarv, Mait 1988 Tartu maakond
Sõster, Raik 1985 Tartu maakond
Takashima, Kiyohiro 1949 Jaapan
Tammai, Maarja 1980 Pärnu maakond
Tark, Andres 1955 Tartu maakond
Trepp, Kaarel 2000 Lääne-Viru maakond Trismile
Tukkia, Katrin 1977 Harju maakond 1. Jalaväebrigaad
Unn, Oskar 2003 Valga maakond Karupesa Team
Ustinov, Alexey 1967 Venemaa
Varjatud 1950 Ühendkuningriik
Vill, Anu 1972 Pärnu maakond
Õunmaa, Timo 1980 Tartu maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Dosset Izaguirre, Pablo 1985 Hispaania
Lahuerta, Nuria 1984 Hispaania
Lebedev, Sergei 1985 Harju maakond Telia SK
Maidvee, Mart 1967 Harju maakond
Paas, Raili 1979 Tartu maakond
Sihver, Katrin 1970 Pärnu maakond
Soonberg, Kertu 1992 Tartu maakond