Osalejate nimekiri

42km / 21km / 10km

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
32 Aarna, Indrek 1969 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
480 Aarniste, Marek 1976 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
27 Aasla, Meelis 1983 Harju maakond Albe Team / Bont
428 Abdusalyamov, Marion 1979 Harju maakond
306 Adamenkov, Anton 1984 Tartu maakond
545 Adamson, Allar 1987 Harju maakond
423 Adosson, Ivo 1973 Tartu maakond
378 Ahu, Laila 1984 Ida-Viru maakond
533 Ailt, Priit 1983 Harju maakond Hawaii Express
600 Ala, Marko 1988 Hiiu maakond Rulluisuklubi ABEC
266 Allaste, Marju 1972 Harju maakond Telia SK
495 Altin, Enn 1971 Tartu maakond
496 Altin, Ergo 1996 Tartu maakond
617 Alumaa, Alar 1974 Harju maakond
56 Alusalu, Saskia 1994 Jõgeva maakond Albe Team / Bont
560 Anderson, Kristjan 1983 Harju maakond
52 Andersons, Aris 1986 Läti Filter / Powerslide Latvia
416 Annamaa, Aarne 1971 Pärnu maakond
287 Arm, Jaanika 1995 Ida-Viru maakond Rullibaas
526 Arnek, Adeele 1992 Pärnu maakond Sportland
439 Arrak, Antti 1977 Tartu maakond
346 Arumäe, Marje 1967 Pärnu maakond
612 Aug, Andrus 1972 Harju maakond Peloton
204 Bachaus, Arno 1978 Tartu maakond Tridens AS
621 Balalyte, Ruta 1976 Leedu
72 Barakova, Julia 1985 Venemaa U Skate-1 Team
522 Bartels, Irena 1970 Harju maakond
116 Baskakov, Vladimir 1956 Harju maakond
265 Belova, Olga 1984 Venemaa U Skate-2 Team
228 Bertelsone-Uuemäe, Triinu 1978 Tartu maakond
17 Bitenieks, Lauris 1980 Läti Filter / Powerslide Latvia
335 Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
275 Bodzikau, Andrei 1982 Valgevene
534 Borisov, Sergey 1964 Ida-Viru maakond
322 Bulatovskii, Evgenii 1979 Venemaa
316 Busch, Veiko 1975 Harju maakond
16 Ceplis, Krisjanis 1998 Läti BJC Laimite
23 Cesulis, Viktoras 1985 Leedu
117 Chekryhin, Mikhail 1975 Valgevene
431 Chistov, Dmitry 1980 Venemaa U Skate-2 Team
138 Chumovitckaia, Svetlana 1987 Venemaa Neva Racing Team
43 Cinks, Ronalds 1990 Läti Filter / Powerslide Latvia
206 Danilchik, Pavel 1974 Valgevene
340 Danilova, Larisa 1966 Venemaa
457 Davydkina, Liliia 1988 Venemaa
350 Ding, Wei 1991 Hiina
133 Elbing, Einar 1982 Pärnu maakond
25 Eljasans, Ansis 1985 Läti Filter / Powerslide Latvia
333 Elmend, Ergo 1971 Pärnu maakond
280 Eltermaa, Gerli 1996 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
604 Erala, Keith 1976 Pärnu maakond
165 Erala, Koit 1982 Harju maakond Rullibuss Team
601 Esna, Marko 1987 Tartu maakond
557 Esse, Eeva 1990 Harju maakond
208 Etverk, Jüri 1977 Harju maakond
196 Fedorchuk, Sergey 1975 Venemaa Neva Racing Team
144 Fimberg, Tarmo 1961 Harju maakond
334 Fomotškin, Rainis 1984 Tartu maakond
87 Gaidamaka, Vyacneslav 1975 Venemaa
231 Gapejeva, Olga 1989 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
298 Germanis, Janis 1979 Läti
192 Germann, Veiko 1977 Ida-Viru maakond Rulluisuklubi 8R
577 Glukhov, Vasilii 1989 Venemaa
518 Golovko, Anton 1978 Tartu maakond
131 Grauberg, Tauno 1965 Järva maakond
263 Grinbergs, Ilgvars 1947 Läti
477 Gromov, Viktor 1959 Venemaa Pskov Ski Team
49 Gutsalov, Maxim 1989 Venemaa
491 Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
28 Haljak, Antti 1978 Harju maakond
531 Hansen, Arne Kristian 1956 Soome
216 Hanski, Dmitry 1984 Venemaa
469 Hanson, Mari 1969 Tartu maakond
422 Haube, Veljo 1961 Harju maakond
358 Heinsaar, Janek 1975 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
384 Helm, Frederik Mathias 2000 Tartu maakond
370 Helm, Hendrik Roland 1992 Tartu maakond
381 Helm, Oliver 1969 Tartu maakond
175 Hendrikson, Ants 1967 Viljandi maakond
463 Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
567 Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
521 Hermet, Küllike 1976 Pärnu maakond Eesti Maksu- ja Tolliameti SK
455 Hints, Eric 1975 Harju maakond
400 Hints, Kairi 1978 Harju maakond SEB Pank AS
41 Hirmo, Aivar 1963 Põlva maakond
486 Hoffmann, Hardi 1973 Tartu maakond
488 Hoffmann, Indro 1985 Tartu maakond
444 Hunt, Egon 1976 Valga maakond
132 Hütt, Petri 1986 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
519 Hüvonen, Dan 1977 Harju maakond
157 Ibragimov, Andrey 1979 Venemaa
309 Ikkonen, Andi 1976 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
223 Iljin, Andrei 1982 Ida-Viru maakond
150 Ilver, Ene 1974 Saare maakond Rulluisuklubi ABEC
109 Ilves, Marek 1975 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
462 Inno, Anniki 1987 Tartu maakond Suusahullud
63 Int, Argen 1999 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
170 Ivanov, Alar 1972 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
305 Ivanov, Liivika 1974 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
42 Ivanov, Randar 1996 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
276 Ivanov, Veronica 1998 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
141 Jaagant, Risto 1989 Tartu maakond
246 Jaagomäe, Ilmar 1953 Võru maakond
554 Jaagosild, Priit 1965 Harju maakond
549 Jalakas, Anete 1990 Harju maakond Rullibuss Team
410 Jentson, Tuuli 1986 Järva maakond
136 Johanson, Jaanus 1973 Viljandi maakond Tallinna Lennujaama SK
629 Jurdzs, Janis 2000 Läti
122 Jurs, Hassar 1972 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
360 Järv, Martti 1985 Harju maakond
185 Järve, Alo 1976 Tartu maakond
565 Järvelaid, Jano 1982 Harju maakond
273 Jõeloo, Anneli 1975 Tartu maakond
89 Jõgi, Elizabeth 2000 Harju maakond Albe Team / Bont
345 Jürgens, Toomas 1964 Tartu maakond
124 Jürmann, Kevo 1981 Tartu maakond
50 Kaareste, Diana 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
525 Kaasik, Killu 1992 Tartu maakond
493 Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond
78 Kaasik, Priit 1969 Ida-Viru maakond
446 Kaasik, Toomas 1973 Tartu maakond
357 Kabral, Iljar 1975 Valga maakond Telia SK
443 Kaeval, Hillar 1958 Jõgeva maakond
257 Kahar, Kaido 1977 Harju maakond
353 Kaik, Jaanus 1977 Harju maakond SEB Pank AS
304 Kainel, Killu 1971 Tartu maakond
224 Kainel, Mart 1945 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
240 Kaju, Raiko 1980 Tartu maakond
544 Kala, Jaanus 1974 Võru maakond
454 Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
377 Kalda, Rain 1981 Tartu maakond
211 Kaldma, Raigo 1986 Tartu maakond Rulluisuklubi 8R
503 Kaldmaa, Imre 1973 Jõgeva maakond
580 Kaldmäe, Kevin 1992 Võru maakond Graanul Invest AS
68 Kaljas, Frid 1972 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
193 Kaljuste, Helari 1981 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
643 Kaljuste, Karel 1990 Harju maakond Sportland
6 Kaljuvee, Kaspar 1998 Harju maakond Albe Team / Bont
67 Kaljuvee, Kaupo 1971 Harju maakond
38 Kallais, Ats 1972 Harju maakond Albe Team / Bont
351 Kallas, Krister 1985 Viljandi maakond
239 Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond
616 Kalle, Anti 1970 Harju maakond Sportland
615 Kalle, Triinu 1977 Harju maakond Sportland
70 Kamenjuk, Aivar 1960 Jõgeva maakond Rullibaas
289 Kapp, Riho 1947 Järva maakond Ambla SK
191 Karatseyeu, Vitali 1975 Valgevene
564 Karja, Tiit 1972 Harju maakond Kuldsed Käed
19 Karnatsky, Vasiliy 1979 Venemaa Neva Racing Team
252 Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond SK Metsasõbrad
73 Kask, Heinz 1965 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
310 Kattai, Roman 1966 Tartu maakond
100 Kaufina, Laima 1994 Läti
285 Kaukis, Tõnu 1956 Harju maakond
641 Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
369 Keba, Andres 1974 Harju maakond
354 Keedus, Triinu 1989 Harju maakond
373 Keemu, Kirli 1984 Valga maakond
471 Keerig, Erkki 1973 Harju maakond
260 Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
291 Keizars, Kelli 1990 Harju maakond
297 Keskküla, Pärtel 1975 Harju maakond Veeteede Amet
1 Keskpaik, Kert 1983 Harju maakond Albe Team / Bont
662 Khatylev, Alexei 1983 Valgevene
527 Kiik, Marek 1974 Tartu maakond
627 Kiir, Avo 1952 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
562 Kiisk, Getter 1992 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
236 Kiisk, Katrin 1973 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
220 Kiisk, Veikko 1971 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
243 Kiissa, Glein 1980 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
277 Kikkas, Anette 1985 Valga maakond
516 Kilk, Renee 1983 Harju maakond
71 Kilvits, Merle 1976 Harju maakond Albe Team / Bont
619 Kimer, Triin 1988 Tartu maakond Swedbank AS
235 Kinks, Reet 1963 Tartu maakond Trismile
362 Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond
222 Kitsing, Taivo 1979 Harju maakond Telia SK
467 Kitt, Karin 1984 Järva maakond
324 Kivi, Kristel 1973 Tartu maakond
153 Kivi, Liina 1983 Harju maakond Rullibuss Team
331 Kivi, Toivo 1963 Harju maakond
162 Kivi, Vladimir 1961 Tartu maakond
618 Kivil, Heleri 1977 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
259 Kivima, Herlet 1986 Harju maakond Rullibuss Team
194 Kivimäe, Maiu 1972 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
649 Klaos, Heigo 1984 Tartu maakond
323 Knope, Agris 1953 Läti 5A-Valka / LV
215 Koemets, Tiidrek 1966 Viljandi maakond
481 Kokunov, Andrey 1972 Venemaa
300 Kolgurin, Aleksei 1960 Venemaa
523 Kont, Sergo 1971 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
8 Koort, Lauri 1981 Harju maakond Albe Team / Bont
247 Koplus, Kaupo 1962 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
483 Koppel, Evari 1983 Tartu maakond
29 Koppel, Kuido 1966 Saare maakond AT Sport OÜ
60 Koppel, Tõnu 1966 Harju maakond AT Sport OÜ
213 Kotkas, Priit 1979 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
421 Kraam, Sten 1987 Võru maakond
1000 Kraam, Sulev 1980 Harju maakond
217 Krastinsh, Aivars 1961 Läti 5A-Valka / LV
225 Kristerson, Lii 1969 Jõgeva maakond
417 Krokhina, Sviatlana 1974 Valgevene
118 Krooni, Raul 1970 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
352 Krull, Anne 1970 Tartu maakond
125 Krull, Rene 1978 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
613 Kruusel, Henri 1989 Harju maakond Sportland
176 Kruusement, Peeter 1950 Järva maakond
588 Kruusimaa, Piret 1964 Lääne-Viru maakond
155 Kruusmann, Geidi 1981 Lääne-Viru maakond Rulluisuklubi 8R
398 Kruusmann, Reet 1983 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
178 Kruutmann, Anti 1987 Harju maakond Conviso
571 Kuchkov, Aleksandr 1965 Venemaa
337 Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond
264 Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
437 Kukk, Raido 1976 Tartu maakond Suusahullud
479 Kunder, Taavi 1982 Pärnu maakond
168 Kuntu, Kristjan 1972 Soome
292 Kurg, Eke 1966 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
251 Kutser, Taivo 1972 Harju maakond
520 Kuulberg, Heinar 1984 Tartu maakond
48 Kuus, Märt 1979 Võru maakond
202 Kuusik, Ants 1949 Viljandi maakond
585 Kuusik, Eveli 1989 Harju maakond
380 Kuusik, Marika 1965 Järva maakond Alutaguse SUKL
30 Kuusk, Andrus 1987 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
568 Kuusma, Mario 1988 Tartu maakond
499 Kängsepp, Raido 1984 Lääne maakond
658 Kärgenberg, Tarvo 1984 Harju maakond
532 Kõiv, Taisi 1989 Harju maakond
344 Kõnd, Karin 1987 Tartu maakond
167 Kõnnusaar, Raivo 1975 Rapla maakond
55 Kõrva, Enel 1979 Harju maakond AT Sport OÜ
221 Kõrvel, Evelin 1979 Valga maakond
64 Köhler, Torbjörn 1952 Rootsi
294 Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
295 Küünal, Jaan 1961 Pärnu maakond
637 Laanelepp, Maria 1986 Tartu maakond
397 Laaspere, Liisi 1988 Lääne-Viru maakond
433 Lahe, Allan 1967 Harju maakond Swedbank AS
660 Laht, Rain 1974 Harju maakond
592 Laht, Rauno 1993 Harju maakond Albe Team / Bont
161 Laht, Tarmo 1965 Tartu maakond A. Le Coq
387 Laidre, Marti 1978 Harju maakond
286 Laidre, Reno 1977 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
490 Laitus, Vaido 1971 Harju maakond Veeteede Amet
630 Lapins, Dzintars 1995 Läti BJC Laimite
589 Larm, Liina 1996 Tartu maakond
653 Laub, Gerd 1977 Harju maakond
255 Laugal, Emil 1978 Harju maakond
177 Laur, Ivar 1980 Rapla maakond
382 Leek, Tarmo 1955 Harju maakond
299 Leet, Margus 1976 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
26 Lehes, Jaagup 1995 Valga maakond Kuldsed Käed
115 Lehtla, Ingvar 1975 Ida-Viru maakond
511 Lehtmaa, Aivar 1963 Harju maakond SVK Dünamo
657 Leiten, Siim 1983 Tartu maakond
599 Lemsalu, Liis 1992 Eesti Rulluisuklubi ABEC
84 Lemsalu, Marek 1972 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
375 Lepasild, Raul 1981 Tartu maakond
517 Lepik, Aidi 1995 Valga maakond
135 Lepik, Anti 1975 Harju maakond OMNIVA SK
415 Lepik, Arvo 1957 Harju maakond
513 Lepik, Enn 1962 Tartu maakond
497 Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
160 Lepiksaar, Indrek 1971 Lääne-Viru maakond
500 Lepiksaar, Madis 1989 Lääne maakond Rakvere RK Siplased
396 Leping, Kristi 1977 Tartu maakond
482 Leppik, Elle 1974 Tartu maakond
232 Levet, Feliks 1950 Harju maakond
108 Liikvart, Magnus 1984 Tartu maakond Rullibaas
5 Liiv, Marten 1996 Jõgeva maakond Albe Team / Bont
188 Liivandi, Eero 1978 Harju maakond AS G4S Eesti
218 Lill, Meelis 1970 Valga maakond
184 Lillsoo, Indrek 1973 Harju maakond Tridens AS
625 Lind, Mirja 1974 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
248 Linnik, Kiryl 1977 Valgevene Rollersport.Net
607 Linnus, Sander 1991 Põlva maakond Areal Team
18 Lokk, Sulev 1969 Harju maakond Stamina SK
449 Lomp, Pille 1986 Tartu maakond
152 Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
460 Loodus, Katrin 1986 Harju maakond
314 Loomann, Reelika 1980 Harju maakond
366 Loorents, Katriin 1981 Harju maakond Rullibuss Team
448 Luhamaa, Liina 1977 Tartu maakond
4 Luik, Aleks 1995 Jõgeva maakond Albe Team / Bont
40 Luik, Janno 1974 Saare maakond AT Sport OÜ
574 Lukashevich, Olga 1986 Venemaa U Skate-2 Team
412 Lukk, Kadri 1986 Lääne maakond
665 Lukkats, Andres 1970 Järva maakond
328 Luks, Lenno 1980 Pärnu maakond
429 Lusikas, Karin 1986 Tartu maakond Swedbank AS
315 Lusikas, Kristjan 1985 Tartu maakond eratreening.ee
473 Lättemäe, Pille 1985 Tartu maakond
347 Lõhmus, Silja 1961 Tartu maakond SEB Pank AS
376 Lükk, Andi 1968 Harju maakond
581 Maas, Tiit 1976 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
318 Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
270 Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
450 Maerov, Roman 1984 Venemaa
93 Maiseyeu, Aleh 1982 Valgevene
96 Malinovskis, Janeks 1981 Läti
573 Mander, Anna-Liisa 1997 Võru maakond
535 Mandrat, Margo 1971 Põlva maakond
210 Mannine, Sulo 1975 Harju maakond Team TT
7 Markus, Mart 1990 Jõgeva maakond Albe Team / Bont
65 Marrandi, Rain 1982 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
582 Mastovits, Ljudmilla 1964 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
293 Matson, Raido 1970 Tartu maakond
57 Mazurs, Ainars 1968 Läti 5A-Valka / LV
142 Meinart, Ainar 1992 Lääne-Viru maakond Rullibuss Team
123 Meinart, Magnar 1981 Harju maakond Rullibuss Team
476 Meisterson, Andres 1972 Saare maakond
145 Melbardis, Dzintars 1961 Läti BJC Laimite
595 Meltsov, Martin 1980 Võru maakond Haanja Rattaklubi
502 Mere, Madis 1972 Saare maakond
633 Mere, Rene 1985 Tartu maakond
399 Mertsina, Heiko 1987 Tartu maakond
279 Metsaorg, Maria 1993 Harju maakond
392 Metslang, Mirjam 1993 Tartu maakond
631 Miezitis, Arvis 1983 Läti BJC Laimite
596 Miil, Väino 1976 Tartu maakond Tantsukool Prestige
510 Mikkor, Andro 1984 Harju maakond Nordecon AS
367 Mikli, Peep 1970 Harju maakond
104 Milyutin, Igor 1977 Venemaa
97 Minin, Sergei 1983 Valgevene Rollersport.Net
383 Mitt, Risto 1976 Tartu maakond
112 Mooses, Martin 1985 Tartu maakond
388 Mugra, Liisa 1998 Tartu maakond
390 Mugra, Mairo 1969 Tartu maakond
576 Mukhina, Tatiana 1975 Venemaa
207 Muljarova, Maria 1990 Harju maakond Peloton
546 Muni, Pille 1982 Harju maakond
401 Murov, Liis 1985 Harju maakond
509 Must, Hannes 1977 Harju maakond Nordecon AS
652 Must, Kristo 1988 Tartu maakond
645 Muug, Kaido 1966 Tartu maakond
507 Mäekivi, Marko 1981 Harju maakond Nordecon AS
15 Mäestu, Jarek 1977 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
146 Mägi, Holger 1973 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
579 Mägi, Marek 1977 Saare maakond
356 Mägi, Tuulis 1971 Tartu maakond
233 Männik, Jaak 1953 Harju maakond
126 Mäoma, Villu 1976 Lääne-Viru maakond
494 Mõts, Olavi 1968 Võru maakond Haanja Rattaklubi
434 Mõtsmees, Priit 1965 Tartu maakond
332 Mõttus, Mait 1977 Pärnu maakond
508 Mölder, Joosep 1990 Harju maakond Nordecon AS
227 Müür, Maik 1987 Tartu maakond
418 Nagel, Aveli 1988 Tartu maakond Ecoprint AS
164 Nemilostiva, Ekaterina 1991 Venemaa U Skate-2 Team
411 Nerman, Margus 1971 Lääne maakond Swedbank AS
609 Niglas, Piret 1968 Ida-Viru maakond
35 Nigul, Alar 1965 Harju maakond SK CFC
379 Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond
268 Nikolaevski, Evgeni 1987 Harju maakond
485 Noormets, Hannes 1983 Jõgeva maakond
269 Normak, Argo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
321 Nurgamaa, Sirje 1973 Ida-Viru maakond
111 Nurmsaar, Reelika 1988 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
103 Nuut, Viljar 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
249 Nõlvak, Neeme 1974 Lääne-Viru maakond
605 Nõmm, Janno 1980 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
187 Nõmmik, Kaidu 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
139 Oder, Jaan 1979 Tartu maakond
197 Oidjärv, Tarmo 1972 Harju maakond
242 Ojala, Tanel 1986 Harju maakond Kuldsed Käed
587 Ojandu, Ander 1976 Tartu maakond Team Innopolis
253 Oras, Kadi 1968 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
209 Oras, Ülari 1964 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
171 Orav, Annela 1986 Harju maakond Suusahullud
553 Orav, Raigo 1982 Harju maakond
22 Orlovski, Tiit 1981 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
570 Ostrovsky, Alexey 1977 Valgevene
468 Ots, Hedvig 1995 Viljandi maakond
241 Ots, Riho 1965 Viljandi maakond
475 Paal, Epp 1960 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
475 Paal, Epp 1975 Tartu maakond
339 Paas, Raigo 1976 Harju maakond
403 Paas, Tõnu 1972 Tartu maakond
245 Pae, Andres 1970 Tartu maakond Suusahullud
442 Pall, Imre 1951 Harju maakond
512 Pallase, Erik 1976 Harju maakond
258 Pallotedder, Taivo 1975 Tartu maakond Sportland
624 Paloson, Ahti 1982 Harju maakond AS G4S Eesti
90 Pals, Paavo 1964 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
395 Palubinskas, Anton 1955 Tartu maakond
288 Pappel, Jaanus 1971 Harju maakond
371 Parkala, Oliver 1979 Tartu maakond
128 Parksepp, Kaisa 1974 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
414 Parksepp, Marko 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
452 Parmas, Aalo 1957 Harju maakond
338 Parts, Veiko 1971 Harju maakond
163 Parve, Ain 1948 Harju maakond Eesti Panga SK
386 Parve, Marko 1979 Harju maakond
505 Patzig, Henry 1983 Harju maakond
53 Pavlov, Marko 1973 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
498 Pedai, Andrus 1972 Harju maakond SK ProRunner
46 Pedaste, Margus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
238 Pencis, Juris 1973 Läti BJC Laimite
186 Petaks, Armands 1967 Läti Filter / Powerslide Latvia
114 Petaks, Rodžers 2001 Läti Filter / Powerslide Latvia
203 Peterson, Jaak 1969 Harju maakond Rullibuss Team
110 Peterson, Meelis 1974 Harju maakond Team TT
156 Petersons, Peteris 1978 Läti BJC Laimite
461 Pettai, Katri 1990 Jõgeva maakond
626 Pihlak, Marius 1980 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
308 Piir, Tarvo 1974 Tartu maakond
91 Pikk, Erkki 1981 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
620 Pikkor, Rauno 1978 Harju maakond Tridens AS
648 Pirn, Indrek 1974 Viljandi maakond
651 Plaas, Mario 1980 Tartu maakond
537 Polonskiy, Denis 1975 Venemaa
561 Poolar, Cardo 1990 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
301 Porn, Jaanika 1986 Lääne maakond
34 Prangli, Toomas 1976 Harju maakond
21 Predtechenskiy, Andrey 1984 Venemaa Neva Racing Team
425 Press, Jüri 1974 Harju maakond
330 Priks, Katrin 1963 Viljandi maakond
584 Puhu, Sille 1984 Viljandi maakond
75 Pukk, Mairo 1973 Viljandi maakond
640 Pukk, Marko 1977 Viljandi maakond
552 Pullerits, Toomas 1952 Rapla maakond
327 Puna, Björn 1975 Tartu maakond SK ProRunner
3 Pundurs, Roberts 1984 Läti Filter / Powerslide Latvia
105 Purola, Annika 1969 Harju maakond
424 Puusepp, Kristel 1989 Tartu maakond
320 Pärn, Alvar 1965 Pärnu maakond
506 Pärna, Ott 1976 Harju maakond
119 Päärson, Taivo 1971 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
226 Pääsik, Priit 1973 Tartu maakond
250 Raagmaa, Raido 1990 Tartu maakond
303 Rahumägi, Kristi 1977 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
406 Rajas, Merit 1986 Tartu maakond
127 Rammul, Rainer 1977 Tartu maakond
459 Rand, Vanda 1971 Tartu maakond
272 Randmaa, Jaanus 1963 Tartu maakond
349 Randoja, Renda 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
501 Randoja, Riana 1995 Tartu maakond AS G4S Eesti
441 Rast, Henn 1974 Tartu maakond
447 Rauam, Viktor 1966 Ida-Viru maakond
555 Raudpuu, Elmo 1971 Tartu maakond Suusahullud
137 Rebo, Raimo 1982 Harju maakond
407 Reimets, Margit 1978 Tartu maakond
536 Remmel, Heigo 1964 Rapla maakond
575 Remmelkoor, Lisanna 1995 Harju maakond
24 Renter, Margo 1972 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
611 Repkin, Peter 1971 Tartu maakond
419 Riismaa, Tiit 1949 Harju maakond
343 Rist, Carolyn 1989 Harju maakond
478 Rist, Jaanika 1970 Harju maakond
578 Rist, Piret 1970 Harju maakond
47 Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
593 Rodendau, Janno 1976 Järva maakond SK Metsasõbrad
404 Roihu, Riku 1959 Harju maakond
391 Romet, Aivar 1962 Tartu maakond
583 Roolaht, Argo 1970 Harju maakond
82 Roomet, Hannes 1953 Rapla maakond
86 Roomet, Heiki 1977 Harju maakond
638 Roop, Virgi 1988 Harju maakond
608 Roos, Rauno 1970 Harju maakond
66 Roosimaa, Mart 1986 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
632 Roosmann, Regina 1992 Hispaania
271 Roost, Ain 1958 Tartu maakond
470 Rootslane, Ly 1983 Tartu maakond
312 Rukhovets, Alexey 1985 Venemaa
31 Rungi, Kert 1978 Rapla maakond
644 Ruusalu, Rein 1968 Harju maakond
2 Ruusu, Danila 1988 Harju maakond U Skate-1 Team
20 Ryzhikov, Pavel 1985 Venemaa U Skate-1 Team
342 Rämmal, Heleri 1989 Tartu maakond SEB Pank AS
472 Rätsep, Anu 1988 Lääne-Viru maakond
296 Rätsep, Meelis 1988 Tartu maakond TMB Element OÜ
107 Rätte, Toivo 1958 Rapla maakond
405 Rääk, Tarmo 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
548 Rääk, Tiina 1986 Ida-Viru maakond
283 Rõõmus, Rene 1976 Lääne maakond
541 Rõžova, Kristiina 1992 Harju maakond Telia SK
539 Saar, Mari-Liis 1989 Jõgeva maakond
281 Saare, Piret 1966 Jõgeva maakond
219 Saart, Lembit 1958 Lääne-Viru maakond
451 Sabul, Indrek 1967 Harju maakond
594 Sagar, Ants 1962 Järva maakond
229 Sahtel, Kristjan 1980 Tartu maakond SK ProRunner
14 Saks, Jaan 1987 Tartu maakond Rullibaas
556 Saluri, Sigrid 1973 Harju maakond Suusahullud
393 Salusaar, Margus 1979 Tartu maakond
336 Sang, Marina 1982 Harju maakond
179 Sarap, Mariin 1996 Jõgeva maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
151 Sarap, Markus 2001 Jõgeva maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
413 Sarapuu, Kerli 1983 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
365 Sarik, Madis 1965 Harju maakond JG VIL! VEIXI RATTATIIM
36 Sarmulis, Dzintars 1970 Läti Filter / Powerslide Latvia
359 Sau, Mari-Liis 1974 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
11 Savelyev, Amper 1963 Venemaa Neva Racing Team
374 Seedre, Mart 1983 Harju maakond
504 Seiler, Kristel 1982 Harju maakond
445 Sellin, Tõnu 1961 Harju maakond
550 Serk, Priit 1984 Harju maakond
172 Seskens, Leons 1956 Läti 5A-Valka / LV
143 Sevastjanov, Anatoli 1949 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
62 Shishov, Vladimir 1988 Venemaa U Skate-1 Team
94 Shkliarov, Mikhail 1963 Venemaa U Skate-2 Team
474 Shor, Kairit 1982 Tartu maakond
458 Sikk, Katrin 1988 Jõgeva maakond
635 Sikk, Risto 1985 Harju maakond
37 Silluste, Toomas 1964 Saare maakond AT Sport OÜ
234 Silvet, Jaan 1978 Harju maakond ABB AS
284 Sing, Kaido 1979 Põlva maakond
542 Sinimaa, Monika 1983 Rootsi Stockholm Speedskaters
147 Sipkovs, Agris 1970 Läti Filter / Powerslide Latvia
551 Smirnov, Sergey 1989 Venemaa U Skate-2 Team
33 Snore, Sandris 1997 Läti BJC Laimite
659 Soidla, Janno 1976 Tartu maakond
663 Sokolovas, Jevgenijus 1978 Leedu
158 Sollo, Timo 1959 Soome
394 Solna, Janno 1987 Põlva maakond
436 Solna, Timo 1987 Tartu maakond
58 Soo, Aivar 1965 Harju maakond Kuldsed Käed
199 Soo, Allar 1991 Jõgeva maakond
267 Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
409 Soom, Pärja 1954 Tartu maakond OMNIVA SK
586 Soome, Maria 1988 Viljandi maakond
106 Soonets, Art 1967 Tartu maakond Haanja Rattaklubi
528 Soop, Kristofer 1986 Tartu maakond Trismile
274 Soosaar, Marti 1977 Tartu maakond SportID
547 Soovere, Laur 1976 Tartu maakond Korp! Fraternitas Liviensis
543 Stepanov, Aleksei 1974 Harju maakond
572 Sults, Margit 1986 Tartu maakond
341 Suun, Ahti 1967 Valga maakond
538 Suzi, Regina 1975 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
634 Sõmer, Kadi 1984 Võru maakond
212 Sõõru, Argo 1969 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
559 Talur, Tõnu 1974 Tartu maakond
466 Talviste, Marit 1958 Harju maakond
464 Talviste, Peeter 1961 Harju maakond
563 Tambet, Timo 1992 Tartu maakond
307 Tamm, Hando 1982 Pärnu maakond
385 Tamm, Kaia 1962 Põlva maakond
372 Tamm, Raimond 1978 Tartu maakond
606 Tammai, Maarja 1980 Pärnu maakond
558 Tammaru, Bruno 1974 Harju maakond
654 Tamme, Teele 1989 Tartu maakond
655 Tammejõe, Oskar 1992 Harju maakond
319 Tammik, Helena 1988 Järva maakond
389 Tammik, Kalev 1955 Pärnu maakond
174 Tammik, Veiko 1963 Järva maakond
597 Tammjärv, Marika 1968 Tartu maakond Hanza Tarkon AS
432 Tammjärv, Toomas 1967 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
45 Tammre, Meelis 1978 Harju maakond Uus Maa/Rollerblade Team
348 Tamsalu, Heigo 1980 Järva maakond
325 Tarbe, Riho 1978 Harju maakond
420 Tars, Maali 1997 Tartu maakond
440 Tars, Märt 1965 Tartu maakond BIGBANK AS
85 Tars, Sander 1994 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
88 Tatrik, Raivo 1962 Järva maakond
278 Teder, Boriss 1953 Rapla maakond
61 Teesaar, Toomas 1975 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
628 Telga, Ott 1988 Harju maakond
195 Teppan, Vahur 1985 Tartu maakond
426 Tiisler, Toomas 1989 Tartu maakond
77 Tilba, Aleksander 1957 Harju maakond
590 Timmusk, Kristjan 1982 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
183 Timur, Ibragimov 1983 Venemaa
530 Tipka, Raido 1995 Valga maakond
514 Tipka, Tauno 1971 Tartu maakond
95 Tobolich, Ruslan 1986 Valgevene
408 Toiger, Harri 1965 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
361 Tomberg, Janne 1979 Harju maakond
76 Tomberg, Raul 1973 Harju maakond
190 Tomingas, Argo 1982 Ida-Viru maakond
256 Tomingas, Marin 1980 Harju maakond
81 Tomingas, Toivo 1961 Pärnu maakond
59 Tomp, Lauri 1985 Harju maakond Nordecon AS
148 Toom, Ragnar 1969 Tartu maakond
154 Toomik, Siim 1976 Harju maakond
591 Toomsoo, Priit 1993 Tartu maakond
102 Toots, Kersti 1971 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
121 Toots, Valdis 1972 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
639 Toru, Priit 1980 Tartu maakond FCR Media
650 Tuula, Reeda 1977 Harju maakond
364 Täht, Madis 1989 Harju maakond
290 Täht, Meelis 1962 Harju maakond
311 Tänav, Taavi 1984 Harju maakond
363 Tääker, Reiko 1979 Harju maakond AS G4S Eesti
254 Tühane, Andre 1975 Harju maakond Kuldsed Käed
664 Tühane, Ketrud 1976 Harju maakond
435 Tühane, Rene 1973 Harju maakond Kuldsed Käed
355 Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
614 Uibo, Indrek 1990 Harju maakond Sportland
646 Uibo, Kristina 1974 Harju maakond
313 Uiboaid, Margus 1972 Põlva maakond
180 Ulla, Marko 1968 Lääne maakond
489 Ulp, Mare 1969 Harju maakond Swedbank AS
44 Undrest, Andrus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
92 Undrest, Jaanus 1974 Lääne-Viru maakond
602 Uueküla, Toomas 1961 Ida-Viru maakond
149 Uuemäe, Kalle 1976 Tartu maakond
51 Uuk, Aimur 1961 Tartu maakond
237 Vader, Jarmo 1978 Harju maakond
487 Vaher, Indrek 1973 Saare maakond
540 Vaher, Siim 1982 Harju maakond
83 Vaher, Tuuli 1998 Jõgeva maakond
656 Vahtra, Kaija 1986 Võru maakond
636 Vahtra, Remii 1973 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
101 Vain, Ermet 1979 Harju maakond Kiili Spordiklubi
244 Vainjärv, Valeri 1972 Lääne-Viru maakond
453 Valksaar, Erich 1932 Jõgeva maakond
169 Valksaar, Ülar 1961 Harju maakond
317 Vals, Riho 1970 Tartu maakond
113 Valter, Urmo 1970 Harju maakond
12 Valvas, Vahur 1981 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
166 Vana, Janek 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
566 Varemäe, Anri 1991 Ida-Viru maakond
598 Varik, Tarvi 1971 Harju maakond
326 Variksoo, Alo 1937 Harju maakond
261 Varjatud 1975 Harju maakond SK Saue Tammed
647 Varjatud 1961 Harju maakond
456 Veberson, Gunnar 1975 Soome
80 Veemees, Ain 1979 Valga maakond
329 Veeorg, Koit 1970 Harju maakond
130 Veevel, Ego 1964 Harju maakond
368 Veide, Hannes 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
427 Veisman, Aivo 1965 Tartu maakond
430 Vennik, Timo 1981 Tartu maakond
230 Ventsel, Signe 1978 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
181 Verteshin, Aleksandr 1966 Venemaa
282 Veskimeister, Jaak 1976 Harju maakond OMNIVA SK
603 Vesterblom, Valdeko 1989 Harju maakond
610 Vestung, Rauno 1974 Harju maakond
623 Viil, Kadri 1981 Harju maakond
205 Viitkin, Ain 1967 Võru maakond Rõuge Racing Team
529 Villems, Henry Stiven 1990 Harju maakond
74 Villo, Raul 1977 Harju maakond Kiili Spordiklubi
159 Vingris, Ivars 1963 Läti Filter / Powerslide Latvia
134 Virro, Sten-Mark 1997 Harju maakond Kuldsed Käed
54 Voitka, Kermo 1999 Jõgeva maakond
515 Voor, Marek 1981 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
524 Vunder, Elerin 1992 Tartu maakond Tartu Vangla
173 Vuorinen, Kari 1965 Soome
120 Vutt, Ingmar 1971 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
13 Vysotsky, Maksim 1987 Venemaa Neva Racing Team
201 Väljaots, Valev 1969 Järva maakond
492 Värnomasing, Piret 1984 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
302 Võsu, Marek 1980 Jõgeva maakond SK ProRunner
10 Yugay, Nikolay 1983 Venemaa U Skate-1 Team
214 Zalais, Ilmars 1941 Läti 5A-Valka / LV
189 Zarins, Ugis 1972 Läti
661 Zasmoujets, Alexey 1966 Valgevene
200 Zemite, Antra 1972 Läti
39 Zhilin, Mikhail 1977 Venemaa Neva Racing Team
129 Zimmermann, Uno 1962 Valga maakond
9 Znotins, Reinis 1997 Läti Filter / Powerslide Latvia
98 Zueva, Marina 1992 Valgevene
182 Zukovits, Heiti 1976 Harju maakond
69 Zyulkov, Sergey 1973 Venemaa
402 Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond
140 Ärm, Olavi 1976 Tartu maakond
484 Ärmann, Egert 1979 Tartu maakond
262 Õispuu, Janne 1976 Pärnu maakond
465 Õun, Merike 1967 Võru maakond
622 Üts, Matis 1972 Harju maakond
438 Šefer-Müller, Erika 1964 Rapla maakond
569 Širokov, Juri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
198 Žebere, Sandra 1992 Läti
79 Žebers, Ainars 1964 Läti
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
2132 Aarna, Kristel 1969 Harju maakond
2131 Aarna, Merlin 2000 Harju maakond
2334 Aart, Helen 1983 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
2103 Aavik, Merje 1971 Tartu maakond
2267 Aaviksoo, Elyne 1991 Tartu maakond
2104 Aben, Katrin 1983 Tartu maakond
2198 Adosson, Kelen 1998 Tartu maakond
2310 Adur, Antti 1984 Harju maakond Sportland
2150 Alasoo, Kert 1989 Tartu maakond
2165 Alep, Merili 1984 Tartu maakond
2152 Almre, Marge 1970 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
2223 Annusver, Eveliis 1989 Pärnu maakond
2248 Arike, Ann-Liis 1995 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
2079 Aru, Sirli 1987 Harju maakond AS G4S Eesti
2239 Arund, Raigo 1978 Tartu maakond
2120 Arvi, Stella 1995 Tartu maakond
2004 Asi, Alvar 1968 Harju maakond
2168 Bebre, Sigita 1991 Läti
2161 Bergmann, Joosep 1999 Tartu maakond
2302 Berzina, Jana 1969 Läti
2256 Birk, Anna-Liisa 1990 Tartu maakond
2221 Cristiani, Antonio 1971 Itaalia
2321 Daub, Taivo 1969 Harju maakond
2250 Eistre, Viktoria 2004 Jõgeva maakond
2046 Erens, Tomi 1963 Soome
2208 Espenberg, Kristiina 1985 Tartu maakond
2309 Filippov, Aleksandr 1980 Tartu maakond
2100 Goldberg, Martin 1983 Tartu maakond
2276 Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
2154 Gribinets, Olga 1979 Harju maakond
2231 Grishin, Igor 1966 Venemaa Alkotech
2127 Grishina, Anna 1981 Harju maakond
2092 Hanschmidt, Kelli 1984 Tartu maakond
2189 Hanschmidt, Oliver 1984 Tartu maakond
2034 Hiiesalu, Taago 1977 Tartu maakond SEB Pank AS
2106 Hirmat, Toomas 1967 Harju maakond
2044 Hunt, Kalev 1951 Pärnu maakond
2220 Hõbemets, Eve 1968 Lääne maakond
2177 Ignatovits, Maret 1979 Saare maakond
2269 Ilinskaya, Natalia 1970 Venemaa
2007 Ilves, Laura 1999 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
2128 Inno, Natalja 1980 Harju maakond
2125 Jaagant, Liis 1989 Tartu maakond
2324 Jakobson, Janek 1978 Tartu maakond
2325 Jakobson, Margo 1982 Tartu maakond
2117 Jakovlevs, Vitalijs 1982 Läti
2010 Jaks, Indrek 1969 Tartu maakond SK VELO
2212 Jallai, Martin 1986 Tartu maakond
2230 Joonsalu, Madis 1984 Tartu maakond Suusahullud
2291 Jukk, Annika 1981 Tartu maakond
2094 Järsk, Arvi 1960 Viljandi maakond
2263 Jõgeda, Marju 1984 Harju maakond
2057 Jõks, Alo 1984 Tartu maakond
2126 Jüriado, Rille 1978 Tartu maakond
2312 Jürisalu, Arnold 1990 Harju maakond
2183 Kaarjärv, Martin 1951 Harju maakond Veeteede Amet
2083 Kaasik, Kermo 2001 Ida-Viru maakond
2136 Kabral, Anneli 1972 Jõgeva maakond
2323 Kadaja, Carolin 1970 Harju maakond
2306 Kadajane, Lauri 1985 Tartu maakond
2281 Kaeramaa, Gaido 1968 Tartu maakond
2192 Kahu, Vahur 1970 Viljandi maakond
2261 Kaivo, Marie 1993 Tartu maakond
2101 Kaljula, Jaak 1995 Tartu maakond
2116 Kalle, Rein 1975 Põlva maakond
2093 Kallis, Joel 1982 Valga maakond
2148 Kalve, Terje 1968 Tartu maakond
2087 Kalvik, Aare 1972 Harju maakond
2255 Kamenik, Kristiina 1985 Harju maakond
2003 Kangro, Merike 1983 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
2047 Kannel, Martin 1983 Tartu maakond
2072 Karja, Artjom 1984 Ida-Viru maakond
2260 Karp, Jaanika 1991 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2280 Karp, Kristin 1995 Harju maakond Sportland
2109 Kartau, Katy 1973 Harju maakond
2242 Kartsepp, Annika 1996 Jõgeva maakond
2082 Kase, Kadri 2000 Pärnu maakond
2069 Kase, Pilvi 1971 Pärnu maakond
2196 Kask, Ats 1985 Viljandi maakond
2332 Katmann, Eda 1972 Harju maakond
2264 Kaun, Janne 1971 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
2014 Kelder, Mart 1974 Tartu maakond
2265 Kerna, Marko 1988 Tartu maakond Staabi- ja Sidepataljon
2123 Kesperi, Rain 1980 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2275 Khokkonen, Artur 1990 Tartu maakond
2214 Kiho, Andrus 1963 Tartu maakond
2124 Kiigemägi, Silvia 2001 Tartu maakond
2054 Kiik, Aare 1957 Tartu maakond
2185 Kirik, Kätlin 1982 Harju maakond
2061 Kirsimäe, Rein 1955 Viljandi maakond
2209 Kivistik, Kadri 1954 Tartu maakond
2078 Kivistik, Leho 1974 Tartu maakond
2215 Klimova, Luize-Ingrid 1989 Tartu maakond Pärnu Sõudeklubi
2217 Kolechko, Vladimir 1985 Venemaa
2086 Koppel, Johana 1994 Saare maakond AT Sport OÜ
2259 Korindt, Marek 1988 Harju maakond
2012 Krokhin, Andrei 1995 Valgevene
2246 Kruusik, Darola 1988 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
2144 Kubjas, Annagreta 1997 Põlva maakond
2141 Kubjas, Arlina 1994 Harju maakond
2254 Kukk, Andres 1985 Harju maakond
2081 Kukk, Grete 2003 Jõgeva maakond
2157 Kukk, Heli 1999 Lääne-Viru maakond
2203 Kukk, Jaanus 1983 Hiiu maakond Nordecon AS
2059 Kukk, Triin 1993 Jõgeva maakond
2238 Kulikov, Nikita 1981 Harju maakond
2113 Kullas, Kaisa 1998 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
2179 Kuntu, Mirjam 1997 Soome
2247 Kurgjärv, Jaanika 1988 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
2032 Kuuse, Asti 1990 Tartu maakond
2052 Kuusik, Martin 1955 Tartu maakond
2018 Kuusik, Rauno 1983 Tartu maakond
2145 Kuusma, Piret 1968 Tartu maakond
2056 Käsik, Kaupo 1968 Harju maakond Rullibuss Team
2336 Kõiv, Marek 1976 Harju maakond
2314 Kõrtsini, Mari 1998 Rapla maakond
2102 Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
2114 Kütt, Leo 1966 Lääne-Viru maakond
2020 Labi, Egne 1981 Võru maakond
2133 Laigna, Urmas 1966 Harju maakond
2181 Lainemäe, Arno 1975 Tartu maakond
2045 Laineste, Sten 1982 Põlva maakond
2244 Lauk, Piret 1993 Harju maakond
2048 Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2318 Laurik, Karin 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
2195 Lebert, Anneli 1995 Harju maakond Tartu Ülikool
2037 Lemsalu, Katrin 1978 Tartu maakond
2060 Lemsalu, Tiit 1983 Tartu maakond
2129 Lepik, Kirke Maria 1999 Tartu maakond
2326 Lepik, Leiki 1975 Tartu maakond
2218 Lepik, Natalja 1977 Tartu maakond
2335 Liivamägi, Madis 1976 Harju maakond
2042 Lilla, Ivar 1963 Tartu maakond
2222 Lille, Anne 1993 Tartu maakond
2138 Linde, Marelle 1994 Harju maakond
2065 Linsi, Mart 1980 Tartu maakond
2205 Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
2225 Loss, Teele 1988 Harju maakond MTÜ Spordiselts
2017 Luht, Meelis 1970 Tartu maakond AS Postimees Grupp
2031 Lumiste, Virve 1957 Rapla maakond
2095 Lumpre, Pille 1984 Pärnu maakond Tallinna Lennujaama SK
2232 Luuka, Ülo 1961 Tartu maakond eratreening.ee
2158 Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
2121 Lätting, Ülar 1984 Tartu maakond Ecoprint AS
2202 Lõhmus, Marie-Helene 1993 Tartu maakond Tartu Ülikool
2257 Lübik, Martti 1984 Pärnu maakond
2313 Lümat, Aivo 1974 Ida-Viru maakond
2027 Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
2026 Makarevics, Sergejs 1966 Läti
2206 Maks, Meelis 1970 Tartu maakond
2167 Martinsons, Martins 1985 Läti
2241 Matti, Maarit 1993 Lääne-Viru maakond
2249 Mehide, Marin 1988 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
2311 Mei, Regina 1990 Tartu maakond
2051 Meitus, Raivo 1966 Jõgeva maakond SK ProRunner
2190 Merivee, Matis 1980 Harju maakond FCR Media
2172 Metsaluik, Maili 1983 Tartu maakond
2071 Metsaorg, Beatrice Marlene 1996 Harju maakond
2253 Migliniec, Jana 1968 Läti
2253 Migliniece, Jana 1968 Läti
2005 Mooses, Maryte 2001 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
2021 Mutli, Andrus 1969 Tartu maakond
2090 Muttika, Märt 1971 Harju maakond
2067 Mägi, Heli 1957 Harju maakond
2025 Mägi, Markus 1985 Tartu maakond
2035 Mällo, Mati 1965 Tartu maakond
2178 Mänd, Mery-Liis 1990 Tartu maakond
2227 Mändma, Helen 2002 Pärnu maakond Trismile
2226 Mändma, Tõnu 1978 Pärnu maakond Trismile
2038 Männiste, Valdur 1969 Tartu maakond
2252 Möller, Moonika 1989 Harju maakond
2151 Nagel, Anneli 1987 Tartu maakond Ecoprint AS
2155 Nagel, Piret 1965 Tartu maakond
2099 Needo, Aire 1989 Võru maakond
2266 Needo, Argo 1990 Tartu maakond
2075 Neemsalu, Rommi 1983 Tartu maakond
2307 Nei, Kristel 1989 Harju maakond Sportland
2298 Nezamovs, Edgars 2002 Läti BJC Laimite
2008 Niilits, Ilmar 1958 Valga maakond
2308 Nilson, Nelli 1984 Harju maakond Sportland
2282 Närska, Alger 1970 Lääne-viru maakond
2029 Ojalaid, Silver 1968 Tartu maakond
2169 Ojamäe, Maris 1986 Tartu maakond
2207 Ojanurme, Rait 1983 Tartu maakond
2199 Ojasaar, Tauno 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
2219 Oksaar, Kersti 1990 Tartu maakond
2301 Otsa, Hedi 1984 Tartu maakond
2292 Oštšepkov, Ilja 1990 Harju maakond
2091 Pajo, Kristi 1976 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
2182 Pallon, Kersti 1969 Tartu maakond
2146 Palm, Tiia 1966 Tartu maakond
2245 Palumaa, Elli 1976 Viljandi maakond
2166 Parik, Ilme 1963 Harju maakond
2317 Parts, Ann Ly Maiki 2002 Harju maakond
2186 Pazans, Lauris 1979 Läti
2213 Peek, Annegrete 1992 Tartu maakond
2064 Peiker, Kaido 1960 Tartu maakond Trismile
2297 Pencis, Artis 1999 Läti BJC Laimite
2188 Pent, Marko 1980 Tartu maakond
2274 Petersell, Taavi 1982 Tartu maakond
2108 Piir, Evelin 1980 Tartu maakond
2284 Piirimäe, Kadi 1976 Valga maakond
2234 Platniece, Ilze 1993 Läti
2233 Platnieks, Kaspars 1969 Läti
2105 Polovnikov, Dmitry 1997 Venemaa Alkotech
2110 Polovnikov, Maxim 1967 Venemaa Alkotech
2268 Poltan, Even 1993 Tartu maakond
2040 Poom, Kaido 1953 Jõgeva maakond
2107 Porkveli, Marge 1989 Tartu maakond
2315 Porro, Neeme 1976 Tartu maakond
2187 Poska, Erko 1980 Tartu maakond
2289 Prikule, Liga 1988 Läti
2295 Pusnins, Ivo 1982 Läti
2135 Puus, Uuno 1956 Tartu maakond
2262 Puusaar, Sulev 1966 Tartu maakond
2237 Pärnamäe, Tiia 1977 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
2240 Pärnik, Sven 1992 Lääne-Viru maakond
2143 Pärnoja, Age 1983 Tartu maakond
2030 Pärtelpoeg, Jüri 1969 Tartu maakond
2080 Põldoja, Ülle 1958 Tartu maakond OK Ilves
2049 Põlgast, Annika 1976 Tartu maakond
2009 Põlluste, Priit 1971 Tartu maakond
2033 Püttsepp, Kristjan 1977 Tartu maakond Hanza Tarkon AS
2153 Püvi, Evi 1966 Viljandi maakond
2089 Raie, Kahro 1979 Tartu maakond
2278 Rajando, Tõnu 1951 Harju maakond
2316 Rammul, Arto 1976 Tartu maakond
2118 Raudla, Kristin 1993 Tartu maakond
2272 Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond
2304 Rauk, Kristiine 1972 Tartu maakond
2055 Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
2159 Reinfeld, Piret 1973 Järva maakond
2088 Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
2001 Reinsons, Sandis 2002 Läti BJC Laimite
2174 Reitalu, Arvo 1948 Harju maakond
2173 Rekand, Tiina 1985 Harju maakond
2235 Rekker, Hille 1978 Tartu maakond
2330 Riisberg, Heiti 1980 Harju maakond
2013 Riitsalu, Kert 1999 Valga maakond
2285 Rohtla, Rein 1974 Tartu maakond OMNIVA SK
2216 Roos, Candela 1988 Tartu maakond
2115 Rosenberg, Janno 1970 Tartu maakond
3010 Rosin, Margus 1982 Põlva maakond
2287 Rossmann, Janno 1990 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
2288 Rudens, Maris 1976 Läti
2277 Ruut, Rauno 1971 Viljandi maakond
2270 Rõõmusaar, Kelli 1973 Lääne maakond
2076 Saag, Piret 1980 Tartu maakond
2160 Saag, Tõnis 1978 Tartu maakond
2028 Saal, Helen 1981 Tartu maakond
2171 Saar, Eva 1985 Harju maakond
2147 Saaremets, Taago 1979 Tartu maakond
2163 Saaremägi, Eleandra 2001 Jõgeva maakond
2019 Saaristu, Steven 1980 Tartu maakond
2162 Sabalisk, Karin 1992 Põlva maakond
2140 Sadam, Eeva 1988 Järva maakond
2164 Sarik, Marie 1995 Harju maakond JG VIL! VEIXI RATTATIIM
2130 Sarv, Siiri 1989 Tartu maakond
2197 Saviauk, Kristjan 1982 Tartu maakond
2006 Savrucka, Alina 2002 Läti BJC Laimite
2236 Schmeimann, Merje 1985 Tartu maakond
2204 Seliste, Veiko 1987 Harju maakond Nordecon AS
2319 Seniva, Violeta 1993 Läti
2243 Seskena, Signe 1989 Läti 5A-Valka / LV
2022 Sevastjanova, Liana 2000 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
2058 Sharov, Alexey 1977 Venemaa Katukiitäjät
2322 Shokman, Vladimir 1948 Tartu maakond
2258 Siimsen, Merle 1973 Harju maakond
2023 Sild, Herki 1973 Tartu maakond
2328 Sild, Reimo 1985 Tartu maakond
2327 Sild, Sigrid 1992 Tartu maakond
2300 Sirkel, Sulev 1970 Harju maakond
2279 Smirnov, Dmitry 1982 Harju maakond Sportland
2175 Soidla, Janar 1974 Harju maakond
2299 Sokolovas, Jevgenijus 1978 Leedu Jonavos maratonas
2041 Soonberg, Kertu 1992 Tartu maakond
2085 Soonberg, Maria 1988 Tartu maakond
2211 Sooäär, Liina 1987 Harju maakond Sportlove
2333 Starkopf, Elis-Helen 1997 Harju maakond
2331 Starkopf, Kevin 1994 Harju maakond
2098 Stsenov, Gleb 1986 Tartu maakond SportID
2294 Stõkailo, Maksim 1977 Harju maakond
2193 Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
2077 Sutt, Eleri 1981 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
2063 Suun, Merle 1967 Valga maakond
2011 Sõõru, Marko 1995 Harju maakond
2273 Taganõmm, Edyt 1976 Rapla maakond
2142 Talvik, Mari 1988 Tartu maakond
2066 Tamm, Erki 1972 Tartu maakond
2062 Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
2015 Tassara, Silvia 1954 Itaalia
2068 Teder, Katrin 1984 Tartu maakond
2191 Tein, Karin 1985 Tartu maakond
2224 Tell, Jaan 1983 Tartu maakond
2305 Tiisler, Tiina 1979 Põlva maakond Tartu Rulluisuklubi
2073 Tiivoja, Martti 1985 Tartu maakond
2149 Tomingas, Tõnu 1960 Jõgeva maakond
2290 Toom, Tanel 1986 Tartu maakond
2122 Tooming, Maris 1988 Tartu maakond
2228 Tooming, Silja 1983 Viljandi maakond
2043 Tooming, Taso 1966 Tartu maakond
2084 Tragel, Armin 1960 Valga maakond
2303 Trektere, Liva 1996 Läti
2320 Tschernaik, Ilja 1967 Läti
2180 Turb, Ants 1945 Järva maakond
2229 Tuul, Toomas 1991 Võru maakond
2074 Täär, Karin 1986 Tartu maakond Trismile
2156 Tühane, Ketrud 1976 Harju maakond Kuldsed Käed
2170 Urvet, Sirli 1987 Harju maakond
2194 Utso, Maarius 1983 Tartu maakond Veeteede Amet
2210 Vaidila, Algis 1963 Pärnu maakond Norma AS
2119 Vaisma, Veiko 1978 Tartu maakond
2184 Valgma, Inga 1969 Lääne-Viru maakond
2096 Vallimäe, Kristjan 1992 Tartu maakond
2293 Vapper, Saima 1990 Harju maakond
2070 Varblane, Ragne 1992 Tartu maakond
2201 Vares, Vaido 1974 Tartu maakond AS G4S Eesti
2139 Varjatud 1980 Tartu maakond
2137 Veetamm, Keili 1989 Harju maakond
2036 Veldemann, Janno 1982 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
2251 Vende, Elerin 1985 Tartu maakond
2271 Vernik, Uku 1993 Tartu maakond Suusahullud
2134 Veske, Kaili 1971 Harju maakond
2200 Viia, Ants 1967 Tartu maakond
2286 Viirsalu, Toomas 1973 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
2097 Viljasaar, Ivika 1975 Valga maakond
2283 Vilks, Lilo 1967 Harju maakond
2050 Villems, Meelis 1979 Tartu maakond
2002 Vilskersts, Gatis 1983 Läti
2111 Vink, Raimond 1998 Võru maakond Haanja Rattaklubi
2016 Visse, Tea 1961 Jõgeva maakond
2053 Vitkovsky, Victor 1965 Venemaa
2176 Väljari, Marek 1971 Harju maakond Kuldsed Käed
2112 Väljur, Robert 1992 Tartu maakond
2296 Värv, Sander-Sebastian 1995 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
2329 Yuhai, Anna 1990 Ukraina
2039 Zirk, Kunnar 1976 Tartu maakond AS G4S Eesti
2024 Õis, Meili 1990 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
3056 Ambos, Arnika 1982 Harju maakond
3031 Asanovich, Yauheniya 1989 Valgevene
3117 Aurylaite, Virginija 1982 Harju maakond
3018 Avi, Evelin 1983 Harju maakond
3121 Dainis, Andris 1949 Läti 5A-Valka / LV
3065 Elken, Eneli 2001 Tartu maakond
3083 Gubskii, Miroslav 2004 Venemaa
3058 Gushuley, Andriy 1976 Ukraina
3124 Haljaste, Pirje 1967 Tartu maakond
3035 Henno, Kairit 1972 Tartu maakond
3071 Hirmat, Hannes 2002 Harju maakond
3070 Hirmat, Karoliine 2005 Harju maakond
3046 Jakobson, Janika 1970 Tartu maakond Arctic Sport Club
3095 Jalakas, Meili Mariin 1999 Harju maakond
3019 Jaska, Ahto 1965 Tartu maakond
3086 Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond
3034 Juursoo, Meelis 1970 Tartu maakond
3107 Jõesaar, Helen 1983 Tartu maakond
3052 Kaasik, Signe 1972 Tartu maakond
3048 Kadaste, Aili 1963 Tartu maakond
3020 Kahu, Maili 1972 Viljandi maakond
3134 Kajak, Kristiina 1987 Harju maakond
3064 Kajak, Triin 1986 Tartu maakond
3119 Kala, Tõnu 1970 Harju maakond
3045 Kalle, Merlin 1980 Tartu maakond
3098 Kaselaid, Katrin 1980 Harju maakond
3075 Kasemaa, Mairon 2006 Jõgeva maakond
3008 Kask, Kalle 1970 Harju maakond Captus Sport
3096 Kask, Kristjan Madis 2001 Harju maakond Captus Sport
3061 Kelder, Isabella 2001 Tartu maakond
3078 Kelder, Kevin 1999 Tartu maakond
3077 Kelder, Maarika 1972 Tartu maakond
3015 Kergand, Kadrin 1971 Tartu maakond
3009 Kerner, Urve 1975 Tartu maakond
3082 Kiisla, Marju 1988 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3067 Kingsepp, Caroli 2003 Järva maakond
3102 Klippberg, Kiur 1971 Lääne maakond
3038 Koskaru, Nele-Riin 1981 Harju maakond
3039 Koskaru, Villu 1976 Harju maakond
3055 Krastina, Anete 2000 Läti 5A-Valka / LV
3021 Krauklis, Vairis 1953 Läti 5A-Valka / LV
3112 Kukk, Berit 2005 Jõgeva maakond
3007 Kukk, Maris 1972 Jõgeva maakond
3036 Kund, Marian 1990 Tartu maakond
3131 Kurg, Arko 1989 Harju maakond
3026 Kuus, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
3033 Kuusk, Katrin 1985 Harju maakond
3132 Kägo, Geili 1994 Harju maakond
3062 Känd, Ivo 1958 Tartu maakond
3063 Känd, Mihkel 1999 Tartu maakond
3024 Laar, Reio 1980 Tartu maakond AS G4S Eesti
3092 Lauk, Aime 1958 Harju maakond
3050 Lauk, Kristel 2003 Tartu maakond
3088 Laul, Getter 1985 Tartu maakond
3060 Lehtmäe, Karin 1986 Pärnu maakond
3022 Lehtoja, Eha 1960 Pärnu maakond Trismile
3041 Leola, Heily 1980 Tartu maakond
3040 Leppik, Kaisa 1995 Tartu maakond
3130 Lind, Leidi 1983 Harju maakond Sportland
3017 Linde, Kaido 1973 Tartu maakond AS Postimees Grupp
3113 Linde, Rasmus 2004 Tartu maakond AS Postimees Grupp
3028 Linnas, Anu 1979 Rapla maakond
3126 Linnas, Ivo 1976 Rapla maakond
3091 Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
3093 Lukk, Juhan 1949 Lääne maakond SK Sula
3001 Lätt, Evelin 1982 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
3012 Lõo, Aune 1979 Tartu maakond AS G4S Eesti
3013 Lõo, Marin 1999 Tartu maakond AS G4S Eesti
3089 Makarevica, Ludmila 1978 Läti
3129 Marjapuu, Anita Miia 1996 Harju maakond
3005 Masing, Kristel 1975 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
3116 Meigas, Kirsi Gertrud 2005 Harju maakond
3115 Meigas, Meelis 1970 Harju maakond
3037 Metsa, Erkki 1975 Tartu maakond
3025 Mitin, Vitaly 1985 Venemaa
3053 Mugra, Mark William 2005 Tartu maakond
3133 Mutli, Evelin 1995 Tartu maakond Tallinna Ülikool
3111 Nezamovs, Kristaps 2007 Läti BJC Laimite
3128 Nigol, Maarja 1990 Harju maakond Sportland
3051 Nisu, Lya 1979 Tartu maakond
3080 Nõmme, Annika 1990 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3120 Pagar, Janno 1986 Rapla maakond
3101 Paide, Laura 1981 Tartu maakond Korp! Amicitia
3054 Palover, Meelis 1975 Tartu maakond Suusahullud
3084 Papp, Kristiina 1978 Tartu maakond
3049 Pensa, Priit 1973 Tartu maakond
3003 Petersone, Santa 2002 Läti BJC Laimite
3032 Pisarev, Greta-Maria 2002 Ida-Viru maakond MTÜ Spordiselts
3123 Poom, Helina 1990 Harju maakond
3136 Priedite, Agneta 2004 Läti
3076 Pukk, Andra 1994 Ida-Viru maakond
3105 Pusnins, Arno 2008 Läti
3106 Pusnins, Lukass 2006 Läti
3125 Raudsepp, Getrin 2005 Lääne-Viru maakond Kaheksarattalised
3002 Reili, Põvvat 1989 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
3011 Reimets, Aleksander 1960 Pärnu maakond
3014 Reitalu, Kadri 1957 Harju maakond
3044 Riitsalu, Renet 2006 Valga maakond
3004 Rohtla, Malle 1960 Lääne-Viru maakond
3059 Roomet, Triin 1988 Tartu maakond
3027 Rosenthal, Arli 1978 Tartu maakond
3114 Sagar, Maire 1965 Järva maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3090 Sarv, Maria 1983 Tartu maakond
3094 Sepp, Aivo 1968 Harju maakond
3030 Shepurova, Margarita 1985 Valgevene
3085 Siilbaum, Siret 1981 Tartu maakond Hanza Tarkon AS
3081 Sild, Marju 1989 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3109 Snikere, Gunita 1978 Läti BJC Laimite
3110 Snikere, Patricija-Elizabete 2004 Läti BJC Laimite
3073 Soovik, Jüri 1958 Viljandi maakond
3074 Tamm, Art Markkus 2006 Jõgeva maakond
3016 Tamm, Heidi 1975 Jõgeva maakond
3023 Tamm, Taavi 1982 Harju maakond
3099 Tapasia, Liis 1992 Tartu maakond Sportland
3100 Tavita, Egert 1979 Tartu maakond
3079 Tennisberg, Oliver 2003 Tartu maakond
3135 Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
3057 Toming, Birgit 2003 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
3122 Toom, Kaupo 1983 Tartu maakond
3069 Trolla, Jana 1975 Tartu maakond
3118 Tuusis, Daniela 2008 Harju maakond
3087 Uueküla, Eve 1960 Ida-Viru maakond
3006 Vaikre, Andra 1994 Tartu maakond
3047 Vaiteks, Ricards 2005 Läti
3072 Valk, Mart 1968 Tartu maakond
3068 Vallimäe, Valmar 1974 Tartu maakond
3043 Vares, Anna-Liisa 2001 Tartu maakond
3042 Vares, Rein 1970 Tartu maakond Päästeamet
3141 Varul, Kaspar 2002 Tartu maakond
3108 Vattsar, Leanika 1999 Tartu maakond
3137 Viherpuu, Hannes 1972 Harju maakond
3138 Viherpuu, Rihard 2003 Harju maakond
3029 Viikmaa, Vivian 2000 Harju maakond
3103 Viltrop, Arvo 1965 Tartu maakond
3104 Viltrop, Ott Markus 2005 Tartu maakond
3097 Zeberga, Ilze 1982 Läti
3127 Zebergs, Raivis 1981 Läti
3066 Õige, Carmen 1983 Järva maakond

Peasponsor

SEB

Esitleja

Codeborne

Rulluisupartner

K2 Skate

Meediapartner

Postimees

Suurtoetajad

A. Le Coq Ramirent Salvest Craft Atlantis Rand & Tuulberg Enervit Eesti Pagar

Toetajad

Lõunakeskus Tartu Terminaal G4S Maks & Moorits TÜ Kliinikum EY 1182.ee Põltsamaa Ecoprint

Toetajad

Ehitusmeister Avis Lipton Löfbergs Lila

Meedium

Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix Raadio Elmar