Võistluskeskus

 Suurenda  PDF-versioon

Võistluskeskus asub Narva maantee ja Kruusamäe tänava ristil. Seal toimub stardinumbrite väljastamine, laupäeval kuni kell 17ni ka registreerimine ning on võimalik tutvuda meie partnerite pakkumistega. Rulluisumaratoni päeval toimub võistluskeskuses diplomite ning hõbemärkide väljastamine.

Võistluskeskus on avatud:

 • Laupäeval, 23. augustil kell 12.00-19.00 ​​​
 • Pühapäeval, 24. augustil kell 09.00-16.00

Rulluisupartner Hawaii Express pakub võistluskeskuses rulluisutamiseks Fila uiske, kaitsmeid, rattaid ja laagreid, rulluisusokke, energia laadimiseks Powerbar geele ja batoone, Scott, Castelli ja Sportful rattariideid ning  Met, Scott kiivreid.

Isostar – kõikide sportlike inimeste jook!

Isostar spordijook valmis koostöös sportlaste, treenerite ja spordiarstidega ning nelja Euroopa juhtiva spordiülikooliga. Isostari tutvustati esmakordselt Šveitsis 1976. aastal. Sellest alates on Isostar levinud üle kogu Euroopa ning tänaseks on Isostarist saanud üks spordijookide turuliidreid.

Sportimise kõrval on hakatud järjest rohkem hindama ka tervisliku toitumist, et tagada organismi vastupidavus ja taastada kulutatud energia. Tippspordis läbilöömiseks ei piisa ainult kestvatest treeningutest. Spordijook Isostar aitab pärast füüsilist ja vaimset pingutust kiiremini taastuda - korvata kaotatud vedeliku hulga, kustutada janu ning taastada organismi energiavarud. Vitamiinivaesel perioodil täiendavad toidusedelit Isostaris sisalduvad vitamiinid

 Isostari spordijoogid sisaldavad vett, süsivesikuid, magneesiumi, kaaliumi, naatriumi, kloriidi, C ja E vitamiini ja sidrunhapet (E330). Isostar spordijoogid ei ole gaseeritud ega sisalda suhkrut. Tootevalikust leiate nii valmisjooke, joogipulbreid, geele, batoone, müslit – tootevalikus on olemas kõik treeninguteks ja võistlusteks vajalik!

UUS! Isostar Hydrate&Perform joogipulber jõhvikamaitseline võistluskeskuses proovimiseks.

Secosport tegeleb spordi-ning vabaajakaupade müügi, rentimise ja hooldusega. 

Secospordi tootevalikust leiab selliste spordibrändide tooteid nagu:

 • ARCTICA - spordi-ja vabaajaprillid, kindad, kaelasallid
 • KAYAK -spordi-ja vabaajaprillid
 • GYRO - rulluisurattad ja tarvikud
 • EKOI - jalgratta ning triatloni riietus ja tarvikud (kiivirid, prillid, kindad jms)
 • PELLS - jalgratta riietus ja tarvikud
 • MULTIPOWER - spordienergia (joogipulbrid, energiageelid, batoonid)
 • BONT - rattakingad
 • OUTWET - spordipesu
 • NONAME - spordiriided

Garmin pakub laias valikus GPS spordikellasid ja rattakompuutreid.

Pikaaegsete GPS kogemustega suudame pakkuda parimaid reaalajas infot edastavaid pulsikellasid igale spordialale – jooksmine, rattasõit, rulluisutamine, suusatamine, triatlon, ujumine jne. Meie pakutavaid tooteid kasutavad juba täna Eesti parimad sportlased – Jaan Kirsipuu, Andrus Veerpalu, Evelin Talts jne. Maratonil võimalik valida endale meelepärane pulsikell või rattakompuuter maratoni hinnaga.

Vaata lähemalt garmin.ee/sport

PRINGSTORE on jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte, kelle pakutavate brändide hulka kuuluvad muuhulgas CEP Compression, Salice, Brynje, Zoggs, ZeroD, GU Energy, SiS jpm.

CEPi kompressioontooted tagavad parima kvaliteedi ja usaldusväärsuse, kuna kompressioontoodete teaduslikult tõestatud optimaalne survejaotus kindlustab lihastele maksimaalse hapniku ja energia, mida Sa vajad pühapäeval üle kõige! www.pringstore.ee

A2K SPORT – ÕUESPORDI MAALETOOJA!

A2K SPORT on spordikaupade hulgi- ja jaemüügiga tegelev Eesti ettevõte. Suvisel perioodil pakume rulluiske (Roces), jalgrattaid (BH, Rock Machine), rulasid (TonyHawk) ja muud õuespordiks vajalikku, lisaks vastavad varuosad rulluiskudele (Kryptonics, HyperWheels), ruladele ja jalgratastele.

Talvises kaubavalikus on Alpina suusasaapad, Rottefella suusasidemed, Peltonen suusad, Start suusamäärded ja – kepid jms. Spordimeditsiini tarvetest esindame Eestis COMPRESSPORT kompressioontooteid, Spidetech eellõigatud kinesioteipe ja Zamsttugisidemeid.

Läbi aasta pakume spordi- ja vabaajariided jms õues sportimiseks vajalikku. A2K Sport Pärnu poes tehakse nii suvel kui ka talvel hooldust vastavalt jalgratastele, rulluiskudel ja suuskadele.

Gitano Sport, Soome spordivarustuse tootja ja importija pakub spordiriideid ja –varustust uisutajatele, ratturitele, suusatajatele ja jooksjatele.

www.gitano.fi

Rullibussi idee on pakkuda rullisõpradele parimat võimalikku knowhow’d koos kõige sinna juurde kuuluvaga, mis puudutab rulluisutamist, rulluisuvarustust, rulluisukoolitusi ja rulluiskude renti.

SEB 8. Tartu Rulluisumaratonil on Rullibuss oma meeskonnaga kohal, varustuse osas pakume rullisõpradele BONT, Trigger Point Performance, K2, Force rulluiske ja lisavarustust. Oleme valmis abistama kõigega, mis puudutab rulluisutamist!
Lasteürituste ajal on Rullibussist võimalik laenutada tasuta rulluisuvarustust.

Rohkem infot: www.rullibuss.ee või www.bont.ee

Saku Läte pakub kvaliteetset joogivett aastast 1997.

Saku Läte kodumaine joogivesi on villitud Saku vallas modernses tootmishoones, saades alguse 120-meetri sügavusel asuvast kambrium-ordoviitsiumi horisondist. Saku Läte joogivesi on pärjatud „Tunnustatud Eesti Maitse“ päritolu- ja kvaliteedimärgiga.

Saku Läte kohv on Saku Läte kõige uuem suund, pakkudes klientidele värskeid ja kvaliteetseid kohviube ning kohviaparaatide rentimise võimalust. Kohvioad on pärit Brasiiliast, Guatemalast, Hondurasest ja Colombiast.

Looduslik mineraalvesi „Venden“ on pakendatud mugavatesse väikepudelitesse. Venden looduslik Premium klassi mineraalvesi saab alguse Gauja Rahvuspargist – antud piirkond on rikas mineraalallikate poolest.

Enam kui 100-meetri sügavusest maapõuest saadav looduslik mineraalvesi on ideaalses tasakaalus: keskmise mineraalide sisalduse ning madala soolasusega, sobiv igapäevaseks tarbimiseks.

Saku Läte teenindab teid üle Eesti k.a saartel.

EXTREME SPORT / POWERSLIDE

Olgem ausad – maratoni rahvamassis kõikide ootusi täita ei tundu just kergemate killast, ent meie teami suur kogemustepagas ja rulluisualane know-how annab põhjust arvata, et saame ka sel korral hiilgavalt hakkama!

Väärt nõu ja soovitused, kvaliteetsed ning super heade hindadega (kuni - 56%) rulluisutooted, kaitsevarustus, varuosad jms – mida iganes maratoniks või igapäevasel rulluisuharrastamisel vajad, kõik on meie boksis olemas!

Seega, kui rulluisutamine/rullsuusatamine on Sinu jaoks teema – tule läbi!

Vt.lisa : www.extreme.ee või www.facebook.com/extreme.ee

SUNTOR  on Tsehhi kaubamärgi Eleven Sportswear esindajaks Eestis. Võistluskeskuses leiad meie telgist suure valiku erinevaid spordisokke, kust ei puudu ka SEB Tartu Rulluisumaratoni logodega sokid!

Pakume võimalust tellida kõiki tooteid oma kujundusega klubidele, asutustele, eraisikutele.

Rohkem infot www.suntor.ee

Peasponsor

SEB

Esitleja

Codeborne

Rulluisupartner

Hawaii Express

Meediapartner

Postimees

Autopartner

Silberauto

Suurtoetajad

A. Le Coq Ramirent Salvest Craft Atlantis Rand & Tuulberg Trev2 / Kagu Teed

Toetajad

Lõunakeskus Tartu Terminaal G4S Maks & Moorits TÜ Kliinikum PC Expert Ifan Auto EY 1182.ee Põltsamaa Ecoprint

Toetajad

Ehitusmeister Avis Lipton Löfbergs Lila Tere Hotell Pallas Hotell London

Meedium

Maaleht TervisPluss Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix