Lastehoid

Kõigil 24. augustil SEB 8. Tartu Rulluisumaratonil osalevatel lastevanematel on võistlusel osalemise ajaks võimalik oma laps tuua lastehoidu, mis asub võistluspaiga kõrval Tartu Seikluspargis (Narva mnt 126).

 

Lastel hoiavad silma peal SA TÜ Kliinikumi Lastefondi vabatahtlikud, eesotsas  maskott Mõmmikuga. Lastel on võimalik Tartu Seikluspargis ronida ja turnida spetsiaalselt lastele mõeldud radadel, julgemad saavad end proovile panna ka kõrgemal taeva all. Kõige pisemad või mitte nii seiklushimulised lapsed leiavad tegevust Lastefondi Mängumaa telgis, kus neil on võimalik joonistada, meisterdada, mängida lauamänge, laduda suuri mänguklotse, tutvuda raamatutega ning Lastefondi vabatahtlike juhendamisel ringmänge mängida. Muidugi on Mõmmik valmis kallistusi jagama ning kõik lapsed saavad Mõmmikuga ka pildijäädvustuse teha, kusjuures fotoseeria saadame igale emale-isale e-posti teel. 

Lastehoidu palume oma laps kindlasti eelregistreerida: Kirjas palume ära märkida lapse nimi ja vanus, vanema nimi ning kontaktandmed ja orienteeruv lastehoidu toomise ning viimise aeg. Lastehoidu ootame lapsi alates 3. eluaastast. Registreerimise tähtajaks on 22. august.
 
Tartu Seikluspargi radadel saavad lapsed sel päeval, 24. augustil seigelda ning õhusõitu sooritada soodushinnaga
  • alla 130 cm pikkused lapsed 7€ 
  • üle 130 cm pikkused lapsed 11€
Klubi Tartu Maratoni, Tartu Seikluspargi ning Lastefondi koostöös toimuv lastehoid on SEB 8. Tartu Rulluisumaratonil osalevate vanemate lastele sümboolse annetuse eest liigeshaigete laste ravivesivõimlemise toetamiseks. Projektist saate täpsemalt lugeda Lastefondi veebilehelt.
Mõmmik ja seiklusrajad ootavad kõiki registreerunud lapsi alates kella 10-st ning mängulusti jätkub täpselt nii kauaks, kui lapsevanemale rullirada!

Peasponsor

SEB

Esitleja

Codeborne

Rulluisupartner

Hawaii Express

Meediapartner

Postimees

Autopartner

Silberauto

Suurtoetajad

A. Le Coq Ramirent Salvest Craft Atlantis Rand & Tuulberg Trev2 / Kagu Teed

Toetajad

Lõunakeskus Tartu Terminaal G4S Maks & Moorits TÜ Kliinikum PC Expert Ifan Auto EY 1182.ee Põltsamaa Ecoprint

Toetajad

Ehitusmeister Avis Lipton Löfbergs Lila Tere Hotell Pallas Hotell London

Meedium

Maaleht TervisPluss Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix