Liiklus

2021. aasta 21. ja 22. august toovad Tartu linna ja Tartu valla teedele kaks spordivõistlust – teistkordselt sõidetakse Eestis FIS Rullsuusatamise Maailmakarika etapp ning juba 15. korda toimub Tartu Rulluisumaraton.

Selleks, et tagada rullsuusatajatele ja rulluisutajatele ohutus ürituse ajal, on kooskõlas Tartu linna- ja vallavalitsuse ning maanteeametiga muudetud liikluskorraldust võistlustrassil:

Reede, 20. august kell 18.00 kuni pühapäev, 22. august kell 22.00 on liikluseks suletud Narva mnt lõigul Vahi tn – Mõisa pst. Kõrveküla suunas sõiduks palume kasutada Vahi tänavat.

Laupäeval, 21. augustil kell 9.30-13.00 on seoses Rullsuusatamise MK etapiga suletud liiklus võistlustrassil lõigul Tartu – Kõrveküla – Aovere. Ümbersõidud on tähistatud Vasula ja Rõõmu tee kaudu.

Suletud perioodil on reguleerija järelvalvel võimalik Kõrvekülast väljasõit Tartu suunal mööda võistlusrada. Vahi külast väljasõiduks palume kasutada Mõisa puiesteed ja Vahi tänavat. Tilakülast väljasõiduks palume kasutada Koidutähe tn vastas olevat teed, mis viib Jõhvi maanteele.

Pühapäeval, 22. augustil on seoses 15. Tartu Rulluisumaratoniga võistlustrassil sulgemised vahemikus 9.00 kuni 22.00. Täpsed sulgemisajad ja teelõigud on näha lisatud skeemil. Ümbersõidud on tähistatud Vasula ja Rõõmu tee kaudu. Vahi külast väljasõiduks palume kasutada Mõisa puiesteed ja Vahi tänavat. Kõrvekülast sisse/väljasõiduks palume kasutada marsruuti Vasula tee - Jõgeva mnt. Tilakülast väljasõiduks palume kasutada kergliiklusteed Kõrveküla suunas.

Bussiinfo