Rajaversioonid üle Eesti

Koostöös rulluisuklubidega koondasime võimalikud rajamarsruudid Eestimaa eri paikades. Tegemist on näidisradadega, virtuaalsõidu võib läbida ka muul osalejale kõige paremini sobival marsruudil.

NB! Pakutud radade pikkused võivad looduses varieeruda. Enne sõidu lõpetamist kontrollige kindlasti enda seadmel üle, et läbitud raja pikkus oleks vähemalt nii pikk kui distants, millele registreerusite!


Kõik pakutud rajaversioonid Google Mapsi kaardil leiab SIIT


Pirita

Lillepi park, ringi pikkus 2,5 km.
NB! Liiklusmärkide kohaselt on rajal jalutamine keelatud (lubatud ainult ratastel liikujad ning rulluisutajad).  Soovituslik liikumissuund (vastupäeva) on märgitud nooltega asfaldile.

Adavere

Start Pajusis, Ait-Kuivati juurest suunaga Põltsamaa poole.
Rajale märgitud tagasipöörded kahte kohta (2,5 km ja 3,5 km).

  • 10 km läbimiseks sõita 2 ringi (tagasipöörded 2,5 km peal)
  • 21 km läbimiseks sõita 3 ringi (tagasipöörded 3,5 km peal)
  • 42 km läbimiseks sõita 6 ringi  (tagasipöörded 3,5 km peal)

Kergliiklustee on Adavere kiiruisutajate peamiseks treeningrajaks, seega väga hästi hoitud ja puhastatud. ​Rajale märgitud tagasipöörded kahte kohta (2,5 km ja 3,5 km).

Rakvere - Kehala

Marsruut: Rakvere-Tõrma-Piira-Pajusti-Kehala, ühes suunas ca 14 km, edasi-tagasi ca 28 km.
Kergliiklustee algab Rakveres, Magaziini kaupluse juures, kulgeb Rakvere-Luige maantee ääres, ületab mitut ristmikku ning lõpeb Kehala bussipeatuse juures.

Alutaguse - Konju

Marsruut: Rada stardib Alutaguse Puhke- ja Spordikeskuse juurest algaval kergliiklusteel, suundub Pannjärve-Vasavere ringristmiku poole, edasi pöörab vasakule Kuremäe poole ning lõpeb tagasipöörde kohas Konju ristmikul. Ühes suunas ca 10,5 km, edasi-tagasi ca 21 km. 42 km läbimiseks sõita 2 ringi. 
Stardipaigas on olemas suurepärased parkimisvõimalused. 

NB! Esmakordsel läbimisel olla tähelepanelik sõiduteede ületamistel!  Kuna finiš on allamäge ning suhteliselt lühikese pidurdusmaaga, siis väiksema kogemusega sõitjal tasuks suure kiiruse vältimiseks alustada pidurdamist juba laskumise alguses.