Osalejate nimekiri

Rulluisumaraton

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
37 Aarna, Indrek 1969 Harju maakond Viru Keemia Grupp AS
239 Adamenkov, Anton 1984 Tartu maakond
94 Alasi, Karl Kristian 1996 Harju maakond MTÜ Limitless Lifestyle
283 Aleksandrova, Olga 1986 Harju maakond
226 Arumäe, Kaisa 1987 Tartu maakond
190 Arumägi, Endrik 1978 Harju maakond
126 Bachaus, Arno 1978 Tartu maakond Baltyre
68 Baradinskas, Julius 1988 Leedu LT S.T.R.I.D.E
72 Baskakov, Vladimir 1956 Harju maakond
194 Bernard, Allar 1988 Harju maakond Orkla Eesti AS
149 Bertelsone-Uuemäe, Triinu 1978 Tartu maakond
73 Bieksa, Zilvinas 1969 Leedu
57 Bimbiris, Justinas 1991 Leedu LT S.T.R.I.D.E
13 Bitenieks, Lauris 1980 Läti Powerslide - Laimite
9 Cesulis, Viktoras 1985 Leedu Areal Team
157 Danilas, Meelis 1967 Valga maakond Simuna Spordiklubi
294 Ehatamm, Lauri 1983 Harju maakond
143 Eistre, Viktoria 2004 Jõgeva maakond SK Tervis
166 Elissaar, Jaanus 1974 Harju maakond
119 Eltermaa, Gerli 1996 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
191 Fimberg, Tarmo 1961 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
107 Fomatškin, Janar 1984 Tartu maakond Tribolt Team
313 Fomotškin, Rainis 1984 Tartu maakond
176 Forsten, Santeri 1974 Soome
99 Galli, Gabriele 1998 Itaalia Team Uus Maa Dimension
70 Gapejeva, Olga 1989 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
48 Gara, Marta 1992 Läti
54 Germanis, Janis 1979 Läti
86 Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
288 Gricius, Egidijus 1991 Leedu LT S.T.R.I.D.E
285 Haav, Viljar 1975 Harju maakond Viimsi Sport
11 Haljak, Antti 1978 Harju maakond
133 Hanni, Sirli 1985 Võru maakond
36 Hirmo, Aivar 1963 Põlva maakond Tartu Rulluisuklubi
265 Härm, Eve 1982 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
45 Iljin, Pavel 1983 Harju maakond Rullibuss Team
132 Ilver, Ene 1974 Saare maakond Rulluisuklubi ABEC
125 Ilves, Marek 1975 Tartu maakond
200 Ilves, Urmet 1975 Võru maakond SportID
316 Irbe, Arta 1999 Läti Sports Club ASI
258 Jaakre, Eero 1985 Harju maakond
308 Jagomägi, Andri 1977 Harju maakond
290 Jakubovskis, Ronaldas 1986 Leedu LT S.T.R.I.D.E
51 Jankovskis, Girts 1970 Läti BJC Laimite
158 Janson, Timo Rasmus 1982 Tartu maakond
52 Jurs, Hassar 1972 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
31 Juutinen, Sami 1972 Soome
102 Järv, Martti 1985 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
112 Järve, Alo 1976 Tartu maakond
62 Jõgi, Elizabeth 2000 Harju maakond Albe Team / Bont
26 Kaareste, Diana 1976 Harju maakond Areal Team
83 Kaasik, Priit 1969 Ida-Viru maakond Jõhvi RS
251 Kaeval, Hillar 1958 Jõgeva maakond
312 Kaeval, Hindrek 1987 Jõgeva maakond
174 Kainel, Killu 1971 Tartu maakond Tartu Terminal AS
67 Kainel, Taavi 1973 Harju maakond Swedbank AS
186 Kaivola, Lasse 1976 Soome
244 Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
20 Kalev, Kristiine 1999 Harju maakond Team Uus Maa Dimension
61 Kaljas, Frid 1972 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
7 Kaljuvee, Kaspar 1998 Harju maakond Albe Team / Bont
79 Kallais, Ats 1972 Harju maakond Albe Team / Bont
189 Kallaste, Priit 1989 Harju maakond
282 Karhu, Georgi 1987 Lääne maakond
207 Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
267 Kasenurm, Erkki 1979 Harju maakond Adduco kolimisteenused
71 Kask, Heinz 1965 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
110 Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
291 Kazak, Viktor 1978 Läti
289 Kesa, Heiti 1956 Soome
3 Keskpaik, Kert 1983 Harju maakond Albe Team / Bont
50 Kivi, Allan 1974 Harju maakond MTÜ Limitless Lifestyle
140 Kivi, Kristel 1973 Tartu maakond
21 Kivima, Gerth 1981 Pärnu maakond Areal Team
170 Koemets, Tiidrek 1966 Viljandi maakond
257 Kokk, Robert 1989 Harju maakond
273 Kommusaar, Mait 1984 Tartu maakond
153 Konrads, Ralfs 2007 Läti BJC Laimite
185 Konsap, Ats 1985 Võru maakond Simuna Spordiklubi
15 Koppel, Kuido 1966 Saare maakond Areal Team
39 Koppel, Tõnu 1966 Harju maakond Areal Team
98 Krivko, Dmitrijs 1977 Läti BJC Laimite
58 Krull, Rene 1978 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
118 Kruusimaa, Piret 1964 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
219 Kruusmann, Geidi 1981 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
184 Krõlov, Kalle 1976 Tartu maakond
87 Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
224 Kukk, Siiri 1972 Pärnu maakond
315 Kumm, Hindrek 1984 Viljandi maakond
298 Kuningas, Juhan-Mats 1995 Võru maakond
101 Kuntu, Kristjan 1972 Soome
121 Kurg, Eke 1966 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
260 Kurs, Kalmar 1973 Tartu maakond
230 Kustavson, Kert 1995 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
24 Kuus, Märt 1979 Võru maakond
8 Kuusk, Andrus 1987 Harju maakond Areal Team
42 Kõrva, Enel 1979 Harju maakond Areal Team
103 Köhler, Torbjörn 1952 Rootsi Stockholm Speedskaters
303 Kütt, Raul 1967 Harju maakond
43 Laasberg, Karl-Martin 2004 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
56 Laugus, Jaanus 1969 Harju maakond Team Uus Maa Dimension
59 Laur, Ivar 1980 Rapla maakond Kaheksarattalised
225 Leet, Margus 1976 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
168 Lelumees, Toomas 1965 Tartu maakond SAK Tartu
163 Lepasild, Raul 1981 Tartu maakond
81 Lepik, Leigor 1978 Valga maakond
227 Lewandowski, Jacek 1971 Poola
164 Lill, Andreas 1991 Harju maakond MTÜ Limitless Lifestyle
300 Lillsoo, Indrek 1973 Harju maakond Baltyre
301 Lillsoo, Rain 1970 Harju maakond Baltyre
18 Lokk, Sulev 1969 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
17 Luik, Aleks 1995 Jõgeva maakond Albe Team / Bont
136 Lusikas, Kristjan 1985 Tartu maakond eratreening.ee
206 Lõhmus, Silja 1961 Tartu maakond SEB Pank AS
146 Lõoke, Peeter 1967 Tartu maakond 21CC Triatloniklubi
175 Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
91 Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
5 Markus, Mart 1990 Harju maakond Team Uus Maa Dimension
192 Matson, Raido 1970 Tartu maakond
261 Meigas, Meelis 1970 Harju maakond
293 Merilo, Merje 1977 Saare maakond
137 Metslang, Mirjam 1993 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
12 Miezitis, Arvis 1983 Läti BJC Laimite
221 Mirošnikov, Maksim 1979 Harju maakond
139 Mooses, Maryte 2001 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
309 Muni, Pille 1982 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
127 Must, Kristo 1988 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
19 Mäestu, Jarek 1977 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
32 Mägi, Siim 1989 Harju maakond Rullibuss Team
109 Mölder, Joosep 1990 Jõgeva maakond
95 Mölder, Tauno 1986 Võru maakond Simuna Spordiklubi
220 Müür, Maik 1987 Tartu maakond
306 Nesterovics, Vladimirs 1963 Läti
281 Nevalainen, Ari 1968 Soome
33 Nigul, Alar 1965 Harju maakond SK CFC
238 Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond
210 Nikolajev, Eduard 1994 Harju maakond
159 Noormets, Hannes 1983 Jõgeva maakond
177 Noreikiene, Gintare 1986 Leedu GRK LT
302 Nukki, Meelis 1984 Harju maakond
89 Nurgamaa, Sirje 1973 Ida-Viru maakond Jõhvi RS
123 Oder, Jaan 1979 Tartu maakond A. Le Coq
129 Oidjärv, Tarmo 1972 Harju maakond
23 Oks, Ahti 1973 Harju maakond Areal Team
307 Oranen, Peeter 1978 Jõgeva maakond SK ProRunner
116 Oras, Kadi 1968 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
96 Oras, Keiu 1996 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
124 Oras, Ülari 1964 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
183 Orav, Annela 1986 Harju maakond
114 Ots, Riho 1965 Viljandi maakond
241 Ott, Viljar 1969 Viljandi maakond
27 Oštšepkov, Ilja 1990 Harju maakond Team Uus Maa Dimension
263 Paal, Epp 1975 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
93 Paalme, Tõnis 1984 Harju maakond MTÜ Limitless Lifestyle
228 Paas, Tõnu 1972 Tartu maakond
233 Pak, Vello 1944 Harju maakond
272 Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
240 Palubinskas, Anton 1955 Tartu maakond
64 Pappel, Jaanus 1971 Harju maakond Viimsi Sport
250 Parkala, Oliver 1979 Tartu maakond
131 Parksepp, Marek 1980 Põlva maakond SK Serviti
196 Parts, Veiko 1971 Harju maakond
150 Parve, Ain 1948 Harju maakond Eesti Panga SK
84 Pedai, Andrus 1972 Harju maakond Trismile
47 Pencis, Artis Ivo 1999 Läti BJC Laimite
104 Pencis, Juris 1973 Läti BJC Laimite
60 Petersons, Peteris 1978 Läti BJC Laimite
111 Poska, Erko 1980 Tartu maakond AS G4S Eesti
38 Prangli, Toomas 1976 Harju maakond
10 Priedite, Agate 2004 Läti BJC Laimite
30 Prieditis, Arnis 2002 Läti Powerslide - Laimite
188 Pruuel, Raivo 1966 Harju maakond SK ProRunner
271 Puhke, Rauno 1990 Järva maakond Ambla SK
311 Puhu, Sille 1984 Viljandi maakond Areal Team
34 Pukk, Mairo 1973 Viljandi maakond
88 Pusnins, Ivo 1982 Läti
74 Pärna, Ott 1976 Harju maakond
145 Pääsik, Priit 1973 Tartu maakond
284 Põierpaas, Sven 1969 Harju maakond Politsei- ja Piirivalveamet
135 Raagmaa, Raido 1990 Tartu maakond
229 Rahumägi, Kristi 1977 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
49 Raid, Risto 1990 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
296 Rannamets, Riin 1991 Rapla maakond
117 Raudpuu, Elmo 1971 Tartu maakond Suusahullud
76 Raudsepp, Lennart 1967 Tartu maakond Tartu Ülikool
6 Reinsons, Sandis 2002 Läti Powerslide - Laimite
197 Repkin, Peter 1971 Tartu maakond
147 Rist, Piret 1970 Harju maakond
22 Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Areal Team
173 Rohtla, Maiu 1978 Tartu maakond
172 Rohtla, Rein 1974 Tartu maakond
216 Romet, Aivar 1962 Tartu maakond
198 Rooba, Siim Sander 1993 Harju maakond
122 Roomet, Hannes 1953 Rapla maakond
130 Roomet, Heiki 1977 Harju maakond
214 Roosmann, Regina 1992 Harju maakond
161 Ruusmere, Janek 1974 Harju maakond
4 Ruusu, Danila 1988 Harju maakond Rullibaas
44 Rätte, Toivo 1958 Soome Rullibuss Team
266 Rõivas, Maido 1979 Tartu maakond
204 Saare, Piret 1966 Jõgeva maakond
245 Saarlaid, Jaanus 1968 Harju maakond
154 Saart, Lembit 1958 Lääne-Viru maakond
46 Saks, Jaan 1987 Tartu maakond Rullibaas
55 Savisikk, Kristjan 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
155 Seedre, Mart 1983 Tartu maakond Viasat AS
213 Semjonov, Aleksandr 1990 Harju maakond
255 Sepp, Gerd Eston 1999 Saare maakond Tartu Ülikool
77 Sevastjanov, Anatoli 1949 Tartu maakond TMB Element SK
314 Siim, Harri 1986 Võru maakond
317 Siimon, Tanel 1980 Harju maakond MTÜ Limitless Lifestyle
113 Siimsen, Merle 1973 Harju maakond
167 Silm, Siiri 1980 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
223 Sisask, Riivo 1978 Viljandi maakond
178 Sjucillo, Aldis 1975 Läti BJC Laimite
286 Sokolovs, Denis 1977 Läti
217 Soonets, Art 1967 Tartu maakond Haanja Rattaklubi
202 Sorokin, Paul 1984 Harju maakond
297 Sorokin, Stefan 2005 Harju maakond
211 Talviste, Sten 1986 Harju maakond
160 Tamm, Hando 1982 Pärnu maakond
232 Tamm, Margus 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
247 Tamm, Raimond 1978 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
222 Tammekivi, Toivo 1991 Valga maakond
78 Tammemäe, Joosep 1990 Viljandi maakond Seiklushunt
82 Tammemäe, Kaupo 1995 Viljandi maakond
205 Tammjärv, Toomas 1967 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
148 Tammsaar, Timo 1976 Harju maakond
305 Taras, Merily 1996 Harju maakond
277 Tark, Kalev 1983 Tartu maakond A. Le Coq
243 Tars, Märt 1965 Tartu maakond
66 Tars, Sander 1994 Tartu maakond
249 Tasane, Nikolai 1978 Lääne-Viru maakond
28 Telga, Ott 1988 Harju maakond Rullibuss Team
234 Tolmachev, Stanislav 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
180 Tolmanis, Didzis 1981 Läti kmsbp.lv/Jurmala
299 Tolmanis, Janis 1990 Läti kmsbp.lv/Jurmala
212 Tolmusk, Madis 1988 Tartu maakond
181 Toming, Birgit 2003 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
80 Tomingas, Argo 1982 Lääne-Viru maakond
63 Tomingas, Toivo 1961 Pärnu maakond UPM-Kymmene Otepää AS
138 Tomp, Märt 1961 Viljandi maakond Päästeamet
106 Toomik, Siim 1976 Harju maakond
195 Tooming, Silja 1983 Viljandi maakond
165 Truu, Paavo 1974 Harju maakond
156 Tscherniak, Ilja 1967 Saksamaa
69 Tsypin, Vladimir 1974 Venemaa U Skate-1 Team
171 Tuul, Teesi 1999 Viljandi maakond SE Põhjakotkas Viljandi
92 Täht, Madis 1989 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
182 Tänav, Taavi 1984 Harju maakond
152 Tääker, Reiko 1979 Harju maakond AS G4S Eesti
256 Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
279 Türna, Siim 1985 Võru maakond
25 Undrest, Andrus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
144 Uuemäe, Kalle 1976 Tartu maakond
142 Vahter, Tõnu 1977 Harju maakond
75 Vahtra, Remii 1973 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
35 Vain, Ermet 1979 Harju maakond Rae Rattaklubi
14 Valge, Joonas 2000 Harju maakond Team Uus Maa Dimension
235 Valksaar, Ülar 1961 Harju maakond
16 Valvas, Vahur 1981 Tartu maakond Baltyre
40 Vana, Janek 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
295 Vancovica, Lelde 1966 Läti
275 Veberson, Rando 1994 Harju maakond
209 Veeorg, Koit 1970 Harju maakond
29 Veevel, Ego 1964 Harju maakond Rullibuss Team
134 Vennik, Timo 1981 Tartu maakond
252 Vernik, Uku 1993 Tartu maakond Trismile
53 Vestung, Rauno 1974 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
105 Väli, Andres 1965 Ida-Viru maakond Eesti Energia Spordiklubi
141 Väljaots, Valev 1969 Järva maakond
90 Zaviyalov, Vladimir 1952 Harju maakond
65 Zemite, Antra 1972 Läti
2 Znotins, Reinis 1997 Läti Powerslide - Laimite
236 Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
128 Ärm, Olavi 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
262 Õun, Merike 1967 Võru maakond
97 Šnore, Sandris 1997 Läti Powerslide - Laimite
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
528 Aalde, Egert 1999 Põlva maakond SK Serviti
666 Aasmaa, Janete 1996 Harju maakond
590 Akimova, Ksenija 2001 Venemaa
613 Almre, Marge 1970 Viljandi maakond
529 Anniko, Reiko 1990 Valga maakond Velomaniakid
557 Arro, Maria 1991 Tartu maakond
678 Balitski, Mait 1971 Harju maakond
646 Baženova, Eliza 1993 Harju maakond
640 Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
688 Cajkovs, Aleksandrs Nikolajs 2006 Läti BJC Laimite
698 Dorofeev, Alexey 1991 Ida-Viru maakond Jõhvi RS
614 Eensoo, Sandra-Liis 2000 Harju maakond
603 Fadeev, Aleksandr 1989 Tartu maakond
510 Gasparavicius, Arnoldas 1995 Leedu
684 Germane, Guna 1984 Läti
519 Gescheimer, Allan 1980 Tartu maakond Tamrex
544 Goba, Janis 1974 Läti
532 Golovko, Anton 1978 Tartu maakond
546 Graumane, Evija 1975 Läti BJC Laimite
665 Grava, Gatis 1979 Läti
555 Hansschmidt, Neeme 1967 Jõgeva maakond Orkla Eesti AS
502 Hiieste, Aivo 1977 Põlva maakond
539 Hollo, Mihkel 1975 Harju maakond Swedbank AS
601 Holtsmann, Külliki 1985 Tartu maakond
616 Indela, Lisanne 2008 Jõgeva maakond SK Tervis
669 Issakov, Andrei 1978 Harju maakond SportID
522 Ivanov, Randy 1988 Tartu maakond KVÜÕA
639 Jakovlevs, Vitalijs 1982 Läti
512 Jankovska, Laura 2005 Läti BJC Laimite
694 Jasner, Inge 1986 Järva maakond
577 Jentson, Tuuli 1986 Järva maakond Politsei- ja Piirivalveamet
595 Jüriado, Rille 1978 Tartu maakond
636 Kalbin, Margus 1979 Harju maakond
690 Kallasmaa, Annika 1974 Jõgeva maakond
591 Kannel, Martin 1983 Tartu maakond Cybernetica AS
622 Kannelaud, Maria 2008 Jõgeva maakond SK Tervis
667 Kannike, Laura 1999 Harju maakond
537 Karlis, Veiko 1983 Jõgeva maakond
586 Kartau, Katy 1973 Harju maakond
599 Keba, Andres 1974 Harju maakond
619 Kebbinau, Terje 1968 Harju maakond
515 Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
592 Kiigemägi, Silvia 2001 Tartu maakond
525 Kiigemägi, Veljo 1962 Tartu maakond
550 Kiisk, Getter 1992 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
647 Kiveste, Harti 1981 Tartu maakond
689 Kolbin, Helena 2008 Jõgeva maakond SK Tervis
631 Kolbin, Kaisa 2010 Jõgeva maakond SK Tervis
656 Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
676 Kruusement, Kaur 1986 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
507 Kruusmann, Siim 2004 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
518 Krõlov, Aarne 1976 Tartu maakond
564 Kuld, Kertu 1992 Tartu maakond
584 Kuldmäe, Ain 1980 Tartu maakond
642 Kuldpere, Kaire 1979 Harju maakond
679 Kullas, Kaisa 1998 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
621 Kumberg, Peeter 1959 Tartu maakond
691 Kuus, Jana 1982 Võru maakond
572 Kuus, Keiti 1984 Harju maakond
559 Kuusmann, Tanel 1979 Lääne maakond
695 Kuznetsov, Andrei 1990 Ida-Viru maakond Jõhvi RS
637 Köörna, Liis 1983 Harju maakond SK ProRunner
579 Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
505 Kütt, Käroli 2005 Harju maakond Rullibuss Team
593 Kütt, Silver 1967 Tartu maakond
618 Laaniste, Jaanus 1988 Harju maakond
501 Laaspere, Liisi 1988 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
542 Labi, Egne 1981 Võru maakond
625 Laidvee, Veera 1980 Harju maakond
608 Laidvee, Viljar 1975 Harju maakond
560 Laineste, Sten 1982 Tartu maakond
660 Laos, Priit 1983 Tartu maakond TMB Element SK
604 Lauk, Kristel 2003 Tartu maakond
638 Leek, Tarmo 1955 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
581 Lejstrauta, Marta 2008 Läti BJC Laimite
566 Lejstrauts, Karlis 2010 Läti BJC Laimite
526 Lemsalu, Leho 1981 Harju maakond
680 Liis, Raili 1989 Tartu maakond
524 Lilla, Ivar 1963 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
683 Lints, Margus 1980 Harju maakond
568 Lints, Martin 1981 Harju maakond
687 Lui, Rasmus 2003 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
554 Lumiste, Virve 1957 Rapla maakond
582 Maasing, Marko 1974 Tartu maakond Ikodor AS
545 Masing, Kristel 1975 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
596 Mesila-Kaarmann, Laina 1987 Harju maakond Orkla Eesti AS
565 Mosov-Hallik, Hanno 1976 Tartu maakond Swedbank AS
551 Mugra, Mairo 1969 Tartu maakond Eesti Tõukerattaliit
535 Muug, Kaido 1966 Tartu maakond
673 Muuli, Kristjan 1991 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
664 Mäesalu, Heiki 1961 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
634 Mällas, Maria 1982 Jõgeva maakond Orkla Eesti AS
644 Mändoja, Maris 1993 Tartu maakond
513 Männik, Jaak 1953 Harju maakond
533 Männiste, Valdur 1969 Tartu maakond
571 Müürisepp, Meelis 1969 Viljandi maakond
627 Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
530 Nikkinen, Ahto 1983 Tartu maakond
514 Ojala, Tanel 1986 Harju maakond
643 Oks, Carl Eric 2007 Harju maakond
509 Ozols, Ainars 1971 Läti
547 Pagar, Victoria 2009 Rapla maakond
696 Penner, Anneli 1980 Tartu maakond
628 Piirimäe, Kadi 1976 Valga maakond
681 Platniece-Bruzane, Ilze 1993 Läti
561 Platnieks, Kaspars 1969 Läti
672 Poola, Airi 1984 Valga maakond
580 Poom, Helina 1990 Harju maakond
620 Press, Jüri 1974 Harju maakond Eesti Panga SK
538 Priedite, Inga 1975 Läti BJC Laimite
575 Prohorenko, Kerli 2005 Jõgeva maakond SK Tervis
675 Prunskaite, Jurate 1985 Leedu
674 Pulman, Nikolai 1982 Lääne-Viru maakond
567 Pusnins, Arno 2008 Läti
503 Pusnins, Lukass 2006 Läti
531 Pärn, Alvar 1965 Pärnu maakond
534 Pärtelpoeg, Jüri 1969 Tartu maakond Certex
588 Põder, Tuuli 1979 Viljandi maakond
617 Põldmaa, Kertu 2010 Jõgeva maakond MTÜ Spordiselts
587 Põldoja, Ülle 1958 Tartu maakond
658 Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
585 Rajando, Tõnu 1951 Harju maakond
624 Randpuu, Kadrin 1971 Tartu maakond
536 Rast, Henn 1974 Tartu maakond
508 Raudsepp, Getrin 2005 Lääne-Viru maakond RR Suusaklubi
697 Raudsepp, Margus 1992 Tartu maakond
607 Rebane, Kristiina 1982 Harju maakond
594 Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
556 Reimets, Margit 1978 Tartu maakond Suusahullud
569 Reiss, Taavi 1983 Harju maakond
541 Roke, Ilze 1976 Läti
623 Rooba, Veiko 1967 Harju maakond
600 Saaring, Juhan 1990 Tartu maakond
602 Salumäe, Kaarel 1983 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
504 Saudins, Rodrigo 2008 Läti
661 Seleznovs, Jurijs 1958 Läti
574 Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
630 Siirak, Liina 1982 Jõgeva maakond
663 Siitan, Kaia 1989 Harju maakond
563 Smirnov, Andre 1986 Tartu maakond
511 Soha, Steffen 2005 Harju maakond
632 Soll, Kristi 1981 Võru maakond
583 Soll, Sven 1984 Võru maakond
553 Soojärv, Andres 1976 Harju maakond Kulgur Team
573 Soonberg, Maria 1988 Tartu maakond
648 Sulg, Madis 1990 Tartu maakond 21CC Triatloniklubi
598 Sumyk, Sofiya 2004 Ukraina
516 Svazaite, Emilija 2004 Leedu
597 Svazas, Irmantas 1978 Leedu
649 Sööt, Kaidi 1986 Valga maakond
651 Tamm, Art Markkus 2006 Jõgeva maakond SK Tervis
548 Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
549 Tamsalu, Heigo 1980 Järva maakond
670 Teder, Boriss 1953 Rapla maakond
606 Tell, Jaan 1983 Tartu maakond TMB Element SK
655 Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
562 Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
629 Tiits, Tarmo 1990 Tartu maakond
635 Tiivoja, Maris 1986 Tartu maakond
589 Tiivoja, Martti 1985 Tartu maakond Mapri Ehitus OÜ
626 Tomingas, Tõnu 1960 Jõgeva maakond
671 Toomla, Krete 1985 Järva maakond
540 Vaher, Indrek 1972 Tartu maakond
543 Vaikmaa, Veiko 1969 Harju maakond
570 Valk, Mart 1968 Tartu maakond
686 Vanagickas, Žilvinas 1974 Leedu
520 Vaskma, Huko 1975 Tartu maakond
611 Veske, Kaili 1971 Harju maakond
615 Vink, Ene 1973 Tartu maakond
612 Visnapuu, Maria 1987 Tartu maakond Rullibaas
523 Visse, Tea 1961 Jõgeva maakond
662 Voblikova, Elizaveta 1990 Harju maakond
685 Volodina, Sandra 1969 Läti
668 Võhmar, Kristi 1984 Ida-Viru maakond
506 Zirk, Kunnar 1976 Tartu maakond AS G4S Eesti
645 Zvereva, Aleksandra 1996 Harju maakond
693 Zveryok, Natalis 1968 Venemaa
682 Õismets, Rasmus 1996 Harju maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
1097 Abramoviene, Aurelija 1988 Leedu
1080 Andrejev, Monika 1979 Pärnu maakond
1092 Bachaus, Elisabet 2007 Tartu maakond Baltyre
1068 Bachaus, Inge 1972 Tartu maakond Baltyre
1015 Bula-Biteniece, Inta 1976 Läti BJC Laimite
1031 Ennok, Helen 2000 Tartu maakond
1074 Enok, Egerd 2000 Harju maakond SK CFC
1081 Ernits, Liis 2004 Tartu maakond
1038 Evert, Liisa Lisette 2008 Jõgeva maakond
1089 Evert, Liisi 1983 Jõgeva maakond
1088 Evert, Marko 1976 Jõgeva maakond
1084 Forsten, Matias 2007 Soome
1059 Haabma, Alar 1960 Rapla maakond EWK
1072 Hellat, Tristan Johann 2011 Harju maakond Rullibuss Team
1076 Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1026 Hlebnikov, Aleksandr 1971 Harju maakond
1021 Ilves, Rebecca 2002 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
1002 Ivanov, Liivika 1974 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
1041 Jakušev, Kirill 1983 Ida-Viru maakond
1016 Jaska, Ahto 1965 Tartu maakond
1054 Järve, Mareli 2009 Harju maakond Rullibuss Team
1011 Kainel, Georg 2006 Harju maakond Suprema Adventure Team
1083 Kaivola, Nuutti 2007 Soome
1032 Kalvik, Aare 1972 Harju maakond
1034 Kalvik, Mirjam 2009 Harju maakond
1064 Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
1055 Keernik, Andres 2009 Tartu maakond
1098 Kilmi, Jaak 1973 Harju maakond Eesti Sportlane
1028 Kolk, Piret 1967 Tartu maakond
1099 Koppel, Kertu 2009 Harju maakond
1024 Kriisa, Merili 1983 Harju maakond
1017 Kruusmann, Heli-Ly 2008 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
1004 Kruusmann, Reet 1983 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
1033 Kuntu, Marion 1979 Harju maakond
1019 Känd, Ivo 1958 Tartu maakond
1094 Kõiv, Karmela 2011 Harju maakond
1001 Kõiv, Marek 1976 Harju maakond
1048 Kõrgvee, Laura 1984 Tartu maakond Orkla Eesti AS
1066 Laan, Janek 1973 Harju maakond
1051 Lejstrauta, Astra 1974 Läti BJC Laimite
1035 Lejstrauts, Janis 1974 Läti BJC Laimite
1093 Lichtfeldt, Rico-Helander 2006 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
1018 Liepins, Ricards 2009 Läti Motus
1022 Linkmann, Eleanora 2004 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
1013 Lipp, Gerlin 2009 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
1029 Lukason, Anneli 1952 Tartu maakond
1053 Luug, Veiko 1974 Tartu maakond SK ProRunner
1049 Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
1039 Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
1056 Lõo, Aune 1979 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
1058 Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq
1003 Mooses, Veronika 1989 Tartu maakond
1008 Mutli, Andrus 1969 Tartu maakond
1095 Nassar, Marika 1975 Võru maakond
1100 Nurgamaa, Iris 2006 Ida-Viru maakond Jõhvi RS
1006 Ozola, Ronja 2009 Läti
1005 Ozols, Darens 2007 Läti
1077 Peiker, Meelis 1978 Pärnu maakond Politsei- ja Piirivalveamet
1086 Petkeviciute, Giedre 1986 Leedu Toxic Skaters
1090 Petrauskaite, Austeja 1991 Leedu
1050 Pihlak, Eliis 2008 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
1047 Prieditis, Mikelis 2009 Läti BJC Laimite
1060 Prüüs, Kaire 1972 Tartu maakond
1036 Pärtelpoeg, Karin 2005 Tartu maakond
1075 Rahula, Johann Marten 2011 Harju maakond
1061 Rahula, Karl Hubert 2007 Harju maakond
1073 Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
1023 Rooteman, Ralf 2011 Harju maakond
1027 Rooteman, Tarmo 1973 Harju maakond
1042 Rosenthal, Arli 1978 Tartu maakond Astro Baltics
1040 Rääk, Tarmo 1972 Harju maakond AS G4S Eesti
1012 Saarna, Kerly 1989 Tartu maakond
1091 Saaroja, Martin 2008 Tartu maakond
1043 Saaroja, Sulev 1967 Tartu maakond
1082 Seleznova, Nikoleta 2005 Läti Yle
1062 Sepp, Aivo 1968 Harju maakond
1085 Simane, Ieva 1980 Läti
1069 Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
1020 Svazas, Domantas 2011 Leedu
1014 Talumaa, Sten 2008 Harju maakond
1046 Tamsalu, Kirsi 2004 Järva maakond
1007 Tarmet, Lisandra 2009 Harju maakond Rullibuss Team
1078 Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1037 Toivonen, Maris 1972 Tartu maakond
1009 Tolmane, Beate 2007 Läti kmsbp.lv/Jurmala
1044 Uha, Marleen 2006 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
1096 Uibomägi, Kaari 2000 Valga maakond
1045 Uiga, Jaanus 1962 Tartu maakond
1052 Vahter, Liisa 2006 Harju maakond
1087 Vilcinska, Veronika 1992 Leedu Toxic Skaters
1025 Änilane, Peeter 1979 Harju maakond
1057 Õun, Marta-Marleen 2005 Harju maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
1 Artamonov, Dmitry 1985 Venemaa Lae tulemus
1 Bauman, Erik 1980 Harju maakond Lae tulemus
1 Bäckman, Jens 1989 Soome Lae tulemus
1 Dainis, Andris 1949 Läti 5A-Valka / LV Lae tulemus
1 Esop, Kirsti 1990 Harju maakond Lae tulemus
1 Granlund, Fredrik 1966 Rootsi Lae tulemus
1 Haarde, Maiken 1983 Harju maakond Lae tulemus
1 Just, Alar 1969 Harju maakond Team TT Lae tulemus
1 Kalda, Pille 1982 Harju maakond Eesti BMW Klubi Lae tulemus
1 Kaljula, Jaak 1995 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kaljulaid, Kersti 1969 Harju maakond Spordiklubi IKS Lae tulemus
1 Kallaste, Hellika 1997 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Kangrumägi, Ene 1983 Rapla maakond Lae tulemus
1 Kattai, Roman 1966 Valga maakond Tartumaa Sangpommiklubi Lae tulemus
1 Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss Lae tulemus
1 Kivi, Toivo 1963 Harju maakond Lae tulemus
1 Kogger, Toivo 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kogger, Toomas 1974 Harju maakond Hawaii Express Lae tulemus
1 Kraam, Sulev 1980 Harju maakond Finestmedia AS Lae tulemus
1 Krastinsh, Aivars 1961 Läti 5A-Valka / LV Lae tulemus
1 Kroon, Olev 1959 Harju maakond Lae tulemus
1 Krull, Anne 1970 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kruusamägi, Katrin 1980 Ida-Viru maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi Lae tulemus
1 Käärmann-Liive, Kaimo 1975 Harju maakond SK Saue Tammed Lae tulemus
1 Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN Lae tulemus
1 Lahemaa, Age 1975 Hiiu maakond Lae tulemus
1 Laurik, Karin 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Leja, Andris 1970 Läti Lae tulemus
1 Leppsoo, Diana 1991 Harju maakond Lae tulemus
1 Linnik, Kiryl 1977 Valgevene Rollersport.Net Lae tulemus
1 Linnus, Sander 1991 Võru maakond Areal Team Lae tulemus
1 Luts, Vello 1976 Harju maakond Trismile Lae tulemus
1 Marcinkevicz, Jüri 1966 Harju maakond SportTravel Lae tulemus
1 Mazurs, Ainars 1968 Läti 5A-Valka / LV Lae tulemus
1 Meriküla, Merike 1982 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi Lae tulemus
1 Murov, Annika 1989 Tartu maakond Lae tulemus
1 Muttika, Märt 1971 Harju maakond Lae tulemus
1 Nurme, Jaanis 1977 Harju maakond Lae tulemus
1 Nõmmik, Kaidu 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi Lae tulemus
1 Pajupuu, Janno 1984 Harju maakond Päästeamet Lae tulemus
1 Pedaste, Margus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi Lae tulemus
1 Peedo, Kadi 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Pihlak, Marius 1980 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK Lae tulemus
1 Prants, Heiki 1964 Võru maakond Võru Suusaklubi Lae tulemus
1 Puna, Björn 1975 Tartu maakond SK ProRunner Lae tulemus
1 Punt, Andra 1998 Tartu maakond Lae tulemus
1 Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Randpõld, Priit 1968 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi Lae tulemus
1 Rassadkin, Kalle 1971 Harju maakond Spordiklubi IKS Lae tulemus
1 Rebane, Urmas 1973 Harju maakond SK Jooksupartner Lae tulemus
1 Rimm, Raivo 1967 Harju maakond Eesti Meedia Lae tulemus
1 Rohtmets, Ivo 1973 Harju maakond Hawaii Express Lae tulemus
1 Roosimaa, Mart 1986 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi Lae tulemus
1 Ruus, Uuno 1953 Võru maakond Lae tulemus
1 Saareoja, Mart 1972 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Saviir, Marit 1988 Tartu maakond Lae tulemus
1 Schihalejev, Rein 1973 Tartu maakond Lae tulemus
1 Soosaar, Marti 1977 Tartu maakond SportID Lae tulemus
1 Säde, Heli 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Tamla, Anneli 1990 Harju maakond Lae tulemus
1 Tiido, Taavi 1992 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Tokman, Urmas 1968 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Tuula-Fjodorov, Reeda 1977 Harju maakond Seiklushunt Lae tulemus
1 Uuk, Aimur 1961 Tartu maakond Rakvere RK Siplased Lae tulemus
1 Vee, Karin 1989 Harju maakond Lae tulemus
1 Võidula, Aire 1984 Harju maakond Lae tulemus
1 Zukovits, Heiti 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Õunap, Piret 1966 Tartu maakond Lae tulemus
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
1 Aas, Annika 1977 Tartu maakond Lae tulemus
1 Ahu, Anette 2009 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Ahu, Margit 1983 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Alaveer, Airi 1987 Harju maakond Lae tulemus
1 Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Aru, Annika 1986 Pärnu maakond SportID Lae tulemus
1 Arvi, Stella 1995 Valga maakond Tartu Ülikool Lae tulemus
1 Bernyte, Justina 1994 Harju maakond Lae tulemus
1 Ernits, Anneli 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Ernits, Rando 1997 Tartu maakond SK ProRunner Lae tulemus
1 Evestus, Airika 1977 Harju maakond Lae tulemus
1 Feigus, Leonids 1959 Läti Lae tulemus
1 Fossoy, Arne 1950 Norra Lae tulemus
1 Gold, Kristjan 1982 Harju maakond Lae tulemus
1 Grishina, Anna 1981 Harju maakond Rullibuss Team Lae tulemus
1 Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond Lae tulemus
1 Haube, Veljo 1961 Harju maakond Lae tulemus
1 Heinam, Elela 1977 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Hubel, Indrek 1986 Viljandi maakond Seiklushunt Lae tulemus
1 Hurt, Kerli 1983 Tartu maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Jakobson, Merle 1977 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Jegorov, Dmitri 1978 Tartu maakond Axinom Lae tulemus
1 Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell Lae tulemus
1 Johnson, John 1950 Ühendkuningriik Lae tulemus
1 Juhkental-Pajupuu, Marianne 1984 Harju maakond Lae tulemus
1 Jõgi, Philip 2005 Harju maakond Rullibuss Team Lae tulemus
1 Jürisoo, Heidi 1973 Harju maakond Lae tulemus
1 Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond Päästeamet Lae tulemus
1 Kabral, Iljar 1975 Valga maakond Lae tulemus
1 Kaeramaa, Gaido 1968 Tartu maakond Simuna Spordiklubi Lae tulemus
1 Kallas, Krister 1985 Viljandi maakond TSK Joosu Lae tulemus
1 Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu Lae tulemus
1 Kalle, Anti 1970 Harju maakond Sportland Lae tulemus
1 Kalle, Triinu 1977 Harju maakond Sportland Lae tulemus
1 Kallemets, Mati 1947 Lääne maakond JK Paralepa Lae tulemus
1 Kallis, Joel 1982 Valga maakond Lae tulemus
1 Kals, Mart 1981 Tartu maakond Lae tulemus
1 Karpovich, Dmitriy 1981 Valgevene Lae tulemus
1 Kase, Pilvi 1971 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Kattai, Eeva 2007 Valga maakond Lae tulemus
1 Keerig, Erkki 1973 Harju maakond Lae tulemus
1 Kelder, Tanel 1975 Saare maakond Tallinki Spordiklubi Lae tulemus
1 Kelk, Indrek 1969 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton Lae tulemus
1 Kiissa, Glein 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kikerman, Ardi 1990 Põlva maakond Lae tulemus
1 Kingo, Priit 1977 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Kivimets, Kristel 1978 Harju maakond Lae tulemus
1 Kontkar, Elen 1987 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kreegimets, Janis 1968 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased Lae tulemus
1 Kroon, Daisy 1967 Ida-Viru maakond Politsei- ja Piirivalveamet Lae tulemus
1 Kroon, Henery 1989 Tartu maakond Lae tulemus
1 Krull, Oskar 2002 Tartu maakond Lae tulemus
1 Krusberg, Tiina 1964 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kulikov, Jevgeni 1948 Harju maakond Lae tulemus
1 Kulikov, Nikita 1981 Harju maakond Lae tulemus
1 Kutman, Marko 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kvalsoeren, Hans 1942 Norra Lae tulemus
1 Küünal, Jaan 1961 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Laanem, Mehis 1988 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Laanmets, Herki 1981 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Lahti, Tommy 1980 Soome Lae tulemus
1 Lasseron, Elina 1967 Harju maakond EWK Lae tulemus
1 Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE Lae tulemus
1 Leet, Kaia Liisa 2001 Harju maakond Rulluisuklubi 8R Lae tulemus
1 Lepamets, Maarja 1990 Tartu maakond Tartu Ülikool Lae tulemus
1 Lepik, Arvo 1957 Harju maakond Lae tulemus
1 Lepik, Maris 1975 Tartu maakond LHV Lae tulemus
1 Lillemets, Ivar 1983 Harju maakond Lae tulemus
1 Loost, Raivo 1979 Tartu maakond AS G4S Eesti Lae tulemus
1 Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lukk, Juhan 1949 Lääne maakond SK Sula Lae tulemus
1 Luks, Lenno 1980 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Maidla, Margit 1976 Harju maakond Politsei- ja Piirivalveamet Lae tulemus
1 Maidla, Margus 1973 Harju maakond Treeningpartner Lae tulemus
1 Malinina, Alina 1984 Harju maakond I Love Supersport Lae tulemus
1 Mark, Hegi 1990 Harju maakond Lae tulemus
1 Maurakh, Ivan 1960 Venemaa Sparta Spordiselts Lae tulemus
1 Mednis, Vilis 1951 Läti 5A-Valka / LV Lae tulemus
1 Meikop, Sille 1983 Tartu maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Merilain, Illimar 1969 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ Lae tulemus
1 Metsa, Andras 1972 Tartu maakond Lae tulemus
1 Metsa, Erkki 1975 Tartu maakond Lae tulemus
1 Meus, Madli 1999 Tartu maakond Lae tulemus
1 Mikenberg, Erkki 1972 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased Lae tulemus
1 Murumets, Urmas 1970 Harju maakond Lae tulemus
1 Mustkivi, Kristi 1983 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Männigo, Eva 1993 Järva maakond Lae tulemus
1 Münter, Bruno 1956 Lääne-Viru maakond Kiltsi Tööjõureservid Lae tulemus
1 Narbutaitis, Aivaras 1994 Harju maakond Lae tulemus
1 Nesheim, Arne 1948 Norra Lae tulemus
1 Ojaliiv, Madis 1977 Lääne-Viru maakond RedBike Lae tulemus
1 Ojasaar, Tauno 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi Lae tulemus
1 Orav, Rihard 1989 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton Lae tulemus
1 Orumaa, Marek 1982 Saare maakond Õhuvägi Lae tulemus
1 Ozolins, Ainars 1960 Läti Lae tulemus
1 Padu, Mare 1975 Harju maakond FB Jooksmine Lae tulemus
1 Pajo, Kristi 1976 Pärnu maakond A2K Spordiklubi Lae tulemus
1 Pajur, Rain 1976 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Pandis, Hannula-Katrin 1990 Tartu maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Parksepp, Marko 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE Lae tulemus
1 Parm, Marleen 1996 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Piir, Tarvo 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Piirmets, Pille-Riin 1980 Harju maakond Õhuvägi Lae tulemus
1 Prants, Jelena 1967 Võru maakond Võru Suusaklubi Lae tulemus
1 Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi Lae tulemus
1 Randmer, Kadriann 1982 Harju maakond Lae tulemus
1 Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond TMB Element SK Lae tulemus
1 Reimanis, Arkadijs 1971 Läti Lae tulemus
1 Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond Lae tulemus
1 Riidamets, Martin 1955 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Riismaa, Tiit 1949 Harju maakond Lae tulemus
1 Rohelpuu, Helis 1996 Põlva maakond Lae tulemus
1 Rota Negroni, Giorgio 1967 Itaalia Lae tulemus
1 Saar, Kersti 1984 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Saar, Ulvi 1971 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Saksa, Tuuli 1982 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi Lae tulemus
1 Salus, Marit 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Scharonberg, Jelena 1969 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Selter, Ahto 1970 Järva maakond Lae tulemus
1 Seškens, Leons 1956 Läti 5A-Valka / LV Lae tulemus
1 Skjerven, Edvin 1947 Norra Lae tulemus
1 Soidla, Janar 1974 Harju maakond Lae tulemus
1 Solovjov, Jevgeni 1948 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Sorensen, Jan Bjorn 1951 Norra Lae tulemus
1 Stsenov, Gleb 1986 Tartu maakond Lae tulemus
1 Sula, Joosep 2006 Harju maakond Lae tulemus
1 Sutt, Eleri 1981 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ Lae tulemus
1 Sviggum, Tore Ingar 1953 Norra Lae tulemus
1 Süvaorg, Kirsti 1982 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Taaber, Annabel 2006 Tartu maakond Lae tulemus
1 Talv, Alari 1975 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tammik, Jelena 1971 Järva maakond SG WEBER Ehitustooted AS Lae tulemus
1 Tammik, Kalev 1955 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Tammik, Silver 1979 Harju maakond MKM Jooksuklubi Lae tulemus
1 Tammine, Kalvar 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tasuja, Mariliis 1987 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ Lae tulemus
1 Tasuja, Tambet 1985 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ Lae tulemus
1 Teesalu, Grete-Janette 2000 Võru maakond Lae tulemus
1 Teppo, Triin 1990 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tikerpuu, Airi 1970 Rapla maakond Lae tulemus
1 Toim, Allan 1955 Harju maakond SportID Lae tulemus
1 Toom, Ragnar 1969 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi Lae tulemus
1 Toomik, Peeter 1989 Tartu maakond Lae tulemus
1 Toots, Kersti 1971 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi Lae tulemus
1 Turb, Ants 1945 Järva maakond Lae tulemus
1 Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu Lae tulemus
1 Vaalma, Kalle 1968 Tartu maakond Lae tulemus
1 Vaalma, Lee 1999 Tartu maakond Lae tulemus
1 Vaigurand, Janne 1981 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Varušina, Julija 1994 Pärnu maakond SportID Lae tulemus
1 Virumäe, Indrek 1975 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Visnapuu, Marge 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Vucans, Igors 1979 Läti Lae tulemus
1 Õisnurm, Annika 1998 Saare maakond Tallinna Tehnikaülikool Lae tulemus
1 Õisnurm, Keidi 1996 Harju maakond Lae tulemus
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
1 Aamer, Lisete 2004 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Arm, Jaanika 1995 Harju maakond Lae tulemus
1 Bauman, Katrin 1955 Harju maakond Lae tulemus
1 Bauman, Liselle 2007 Harju maakond Lae tulemus
1 Erala, Siiri 1982 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Eskla, Algo 1987 Harju maakond Lae tulemus
1 Eskla, Andres 1968 Võru maakond Lae tulemus
1 Eskla, Loona 1972 Võru maakond Riigi Tugiteenuste Keskus Lae tulemus
1 Grüning, Urmas 1970 Harju maakond Lae tulemus
1 Hallik, Harriet 2009 Tartu maakond Lae tulemus
1 Hallik, Kristina 1977 Tartu maakond Lae tulemus
1 Hallimäe, Tiia 1957 Harju maakond Lae tulemus
1 Henno, Elisabeth 2002 Tartu maakond Lae tulemus
1 Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE Lae tulemus
1 Hoop, Helir 2009 Võru maakond Lae tulemus
1 Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Ilves, Merike 1976 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Jakobson, Janika 1970 Tartu maakond IMPULS Spordiklubi Lae tulemus
1 Juursoo, Meelis 1970 Tartu maakond Lae tulemus
1 Järve, Märt 2004 Tartu maakond Lae tulemus
1 Järve, Nora 2006 Tartu maakond Lae tulemus
1 Jürgenson, Rainer 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kaasik, Krete 2000 Järva maakond Lae tulemus
1 Kaasik, Tiit 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kaaver, Siiri 1964 Tartu maakond SportID Lae tulemus
1 Kade, Indrek 1983 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Kaegas, Kirsika 2006 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Kaegas, Raivo 1970 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Kaik, Kaido 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Kainel, Mart 1945 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi Lae tulemus
1 Kajak, Kristiina 1987 Harju maakond Lae tulemus
1 Kalvik, Lauri 1969 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kannelaud, Monika 1984 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Karpovich, Yaromir 2009 Valgevene Lae tulemus
1 Kase, Kadri 2000 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Kelder, Maarika 1972 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kent, Kristo 1978 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool Lae tulemus
1 Kisand, Marika 1971 Tartu maakond Lae tulemus
1 Klaar, Külliki 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kopach, Konstantin 1978 Venemaa Sparta Spordiselts Lae tulemus
1 Koppel, Mart Enn 1970 Harju maakond Lae tulemus
1 Kornel, Aveli 1982 Harju maakond Lae tulemus
1 Krauklis, Vairis 1953 Läti 5A-Valka / LV Lae tulemus
1 Kuha, Taavi 1983 Tartu maakond Keskkonnaagentuur Lae tulemus
1 Kurm, Kevin 1993 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kärkkänen, Anton 1984 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kärkkänen, Ljubov 1986 Tartu maakond Lae tulemus
1 Käämer, Marliis 1985 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lahesoo, Evelin 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lapp, Marit 1980 Pärnu maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Lee, Julia 1980 Pärnu maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Lehis, Kadri-Ann 1991 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lehtse, Liis 1989 Tartu maakond Lae tulemus
1 Leiten, Riivo 1981 Tartu maakond Lae tulemus
1 Leola, Heily 1980 Tartu maakond Tartu Ülikool Lae tulemus
1 Leppik, Kaisa 1995 Tartu maakond Lae tulemus
1 Letlane, Siret 1993 Valga maakond Lae tulemus
1 Livcane, Daniela Anna 2010 Läti Lae tulemus
1 Lorenz, Katariina 2002 Tartu maakond Lae tulemus
1 Luhamaa, Mery-Lii 1989 Tartu maakond Lae tulemus
1 Luhtaru, Ennike 1980 Rapla maakond Lae tulemus
1 Maidla, Geidi 1991 Põlva maakond Lae tulemus
1 Matsi, Anne-Liis 1994 Pärnu maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Metsakuru, Julia 1986 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Metsaäär, Maret 2003 Rapla maakond Lae tulemus
1 Metsaäär, Raul 1976 Rapla maakond Lae tulemus
1 Muuli, Viktor 1966 Tartu maakond Lae tulemus
1 Mägi, Holger 1973 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC Lae tulemus
1 Määrits, Toomas 1966 Tartu maakond Lae tulemus
1 Mürk, Sirje 1967 Hiiu maakond Lae tulemus
1 Niilus, Marilin 1993 Tartu maakond Hauka Veloklubi Lae tulemus
1 Novikov, Stanislav 1973 Venemaa Lae tulemus
1 Nurk, Aet 1960 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton Lae tulemus
1 Närep, Raul 1962 Harju maakond Lae tulemus
1 Ojaperv, Annaleen 2010 Harju maakond Lae tulemus
1 Ojaperv, Evelyn 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Ojaperv, Kaido 1974 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell Lae tulemus
1 Orel, Helen 1999 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Orel, Randy 1968 Ida-Viru maakond Eesti Energia Spordiklubi Lae tulemus
1 Padjus, Brit 1984 Tartu maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Pajur, Maris 1986 Järva maakond Lae tulemus
1 Palover, Meelis 1975 Tartu maakond Suusahullud Lae tulemus
1 Parissov, Kristiina 1994 Tartu maakond Lae tulemus
1 Parmi, Priidik 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Partei, Margit 1992 Tartu maakond TÜASK Lae tulemus
1 Peärnberg, Karl-Andres 1985 Harju maakond Lae tulemus
1 Piir, Evelin 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Piir, Noora 2007 Tartu maakond Lae tulemus
1 Piir, Taivo 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Pikma, Piret 1985 Tartu maakond Lae tulemus
1 Pisarev, Greta-Maria 2002 Ida-Viru maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Pitkäärt, Rando 1981 Tartu maakond Tamrex Lae tulemus
1 Pruul, Signe 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Pärtli, Katrin 1985 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Raik, Jaanika 1998 Harju maakond Lae tulemus
1 Raiv-Altosaar, Naima 1976 Valga maakond Hauka Veloklubi Lae tulemus
1 Rajasaar, Piret 1984 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Ramul, Annely 1970 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Rego, Margit 1979 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Reimo, Jaan 1985 Tartu maakond Lae tulemus
1 Reinsalu, Udo 1963 Valga maakond Lae tulemus
1 Reinumägi, Emma 2002 Tartu maakond Lae tulemus
1 Reitalu, Arvo 1948 Harju maakond Lae tulemus
1 Reitalu, Kadri 1957 Harju maakond Lae tulemus
1 Reppo, Marek 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Reppo, Tiina 1973 Tartu maakond Lae tulemus
1 Roosvald, Kristjan 1986 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Roots, Anto 1971 Tartu maakond Lae tulemus
1 Saar, Katrin 1975 Harju maakond Lae tulemus
1 Saar, Kätlin-Maria 1997 Harju maakond Lae tulemus
1 Saar, Laura 1994 Hiiu maakond Lae tulemus
1 Saaremets, Taago 1979 Tartu maakond Lae tulemus
1 Saarmann, Liisi 1994 Tartu maakond Lae tulemus
1 Sarapik, Egle 1978 Tartu maakond Lae tulemus
1 Sepp, Candela 1988 Tartu maakond Lae tulemus
1 Shokman, Vladimir 1948 Tartu maakond Lae tulemus
1 Sipsaka, Katrin 1970 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC Lae tulemus
1 Suija, Kairi 1999 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Suur, Maichl 1976 Põlva maakond SK ProRunner Lae tulemus
1 Sõna, Siiri 1971 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tamm, Kaili 1971 Põlva maakond Lae tulemus
1 Terasmaa, Kaire 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tinn, Aare 1960 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tisler, Marilin 2006 Hiiu maakond Lae tulemus
1 Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond Suusahullud Lae tulemus
1 Tomson, Katrin 1956 Harju maakond Lae tulemus
1 Toomast, Eve 1985 Pärnu maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Tooming, Maris 1988 Tartu maakond Lae tulemus
1 Treial, Kersti 1986 Tartu maakond Lae tulemus
1 Trumm, Katrin 1974 Tartu maakond Maanteeamet Lae tulemus
1 Tuisk, Kristjan 1981 Harju maakond Õhuvägi Lae tulemus
1 Tölp, Signe 1975 Tartu maakond Lae tulemus
1 Uhek, Ainar 1992 Valga maakond Lae tulemus
1 Ustav, Kairi 1977 Tartu maakond Eesti Rahva Muuseum Lae tulemus
1 Uus, Kadi-Liis 1988 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Vallimäe, Lisbeth 2002 Tartu maakond Lae tulemus
1 Vallimäe, Rasmus 2005 Tartu maakond Lae tulemus
1 Vallimäe, Valmar 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Vellerind, Rain 1965 Harju maakond Lae tulemus
1 Viherpuu, Hannes 1972 Harju maakond Trismile Lae tulemus
1 Viilukas, Evelin 1978 Hiiu maakond Lae tulemus
1 Viilukas, Helen 1975 Hiiu maakond Lae tulemus
1 Viirsalu, Toomas 1973 Tartu maakond Lae tulemus
1 Vikat, Kristina 1979 Järva maakond Lae tulemus
1 Zahharova, Oksana 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Õun, Piret 1979 Harju maakond Lae tulemus