Osalejate nimekiri

Rulluisumaraton

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
50 Aarna, Indrek 1969 Harju maakond Viru Keemia Grupp AS
268 Adosson, Ivo 1973 Tartu maakond
288 Akenpärg, Egert 1986 Harju maakond
444 Alasi, Karl Kristian 1996 Harju maakond
352 Alasoo, Kert 1989 Tartu maakond
441 Alliku, Karli 1995 Pärnu maakond
2 Alusalu, Saskia 1994 Jõgeva maakond Team Uus Maa Dimension
92 Andersson, Eskil 1967 Rootsi Stockholm Speedskaters
86 Anton, Arvi 1992 Tartu maakond Baltyre
455 Arula, Raul 1958 Tartu maakond
322 Arumäe, Kaisa 1987 Tartu maakond
450 Arumägi, Endrik 1978 Harju maakond
383 Arviste, Janno 1980 Harju maakond
130 Bachaus, Arno 1978 Tartu maakond Baltyre
245 Bandaryna, Varvara 2004 Valgevene
411 Baradinskas, Julius 1988 Leedu
32 Barakova, Julia 1985 Venemaa U Skate-1 Team
76 Baskakov, Vladimir 1956 Harju maakond
78 Belova, Olga 1984 Venemaa U Skate-1 Team
267 Bernard, Allar 1988 Harju maakond Orkla Eesti AS
215 Bertelsone-Uuemäe, Triinu 1978 Tartu maakond
174 Bieksa, Zilvinas 1969 Leedu
163 Bimbiris, Justinas 1991 Leedu GRK LT
18 Bitenieks, Lauris 1980 Läti BJC Laimite
96 Bosco, Lorenzo 2002 Itaalia Inline Skating Montesilvano
391 Bratchikov, Dmitry 1987 Ameerika Ühendriigid
133 Bratchikov, Konstantin 1964 Iisrael
255 Busch, Veiko 1975 Harju maakond
56 Busov, Igor 1974 Venemaa U Skate-1 Team
134 Cais, Monica 1965 Itaalia
423 Caprile, Claudia 1972 Itaalia Inline Skating Montesilvano
407 Cesulis, Viktoras 1985 Leedu
6 Chojnacki, Bartosz 1992 Poola
182 Dainis, Andris 1949 Läti 5A-Valka / LV
24 Damaratski, Yahor 2000 Valgevene Rollersport.Net
420 De Masis, Francesco 1974 Itaalia Inline Skating Montesilvano
94 Della, Valle Giuseppe 1971 Itaalia
98 Di Iorio, Noemi Maria 1991 Itaalia
266 Drozdov, German 1980 Tartu maakond
93 Duvelle, Charles 1967 Prantsusmaa
246 Ehrenpreis, Andres 1990 Tartu maakond
312 Eistre, Viktoria 2004 Jõgeva maakond SK Adavere
484 Eljasans, Ansis 1985 Läti FILTER LAT
132 Erala, Keith 1976 Pärnu maakond
104 Erala, Koit 1982 Harju maakond
465 Ereline, Piret 1984 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
209 Ermosa, Marina 1980 Venemaa U Skate-1 Team
144 Etverk, Jüri 1977 Harju maakond
70 Fedorchuk, Sergey 1975 Venemaa Neva Racing Team
97 Ferretti, Carmelo 1959 Itaalia Inline Skating Montesilvano
422 Ferri, Gabriele 1963 Itaalia Inline Skating Montesilvano
437 Fomatškin, Janar 1984 Tartu maakond Tribolt Team
463 Forsten, Santeri 1974 Soome
284 Fossoy, Arne 1950 Norra
110 Gapejeva, Olga 1989 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
91 Gelin, Patrik 1970 Rootsi Stockholm Speedskaters
36 Germanis, Janis 1979 Läti BJC Laimite
388 Giabbai, Barbara 1975 Itaalia
95 Giannini, Marco 1970 Itaalia Inline Skating Montesilvano
398 Gilden, Anoly 1987 Harju maakond
109 Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
135 Grüning, Urmas 1970 Ida-Viru maakond Päästeamet
390 Haabma, Siim 1987 Rapla maakond
27 Haljak, Antti 1978 Harju maakond
417 Hanchuk, Ilya 1997 Valgevene Rollersport.Net
436 Hanni, Sirli 1985 Võru maakond
188 Hendrikson, Ants 1967 Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
147 Hiieste, Aivo 1977 Põlva maakond
402 Hints, Eric 1975 Harju maakond SEB Pank AS
401 Hints, Kairi 1978 Harju maakond SEB Pank AS
48 Hirmo, Aivar 1963 Põlva maakond Tartu Rulluisuklubi
426 Hubel, Indrek 1986 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
448 Härma-Tamme, Kirke 1986 Harju maakond
434 Häyrynen, Ilpo 1961 Soome Katukiitäjät
431 Ihamäki, Rami 1968 Soome Katukiitäjät
80 Iljin, Pavel 1983 Harju maakond
154 Ilver, Ene 1974 Saare maakond Rulluisuklubi ABEC
380 Ilves, Kaija 1988 Harju maakond
149 Ilves, Marek 1975 Tartu maakond
282 Ilves, Urmet 1975 Võru maakond
81 Ivanov, Veronica 1998 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
485 Jaanson, Liis 1989 Harju maakond
53 Jankovskis, Girts 1970 Läti BJC Laimite
468 Janson, Tiit 1981 Harju maakond
254 Janson, Timo Rasmus 1982 Tartu maakond
100 Johanson, Jaanus 1973 Viljandi maakond Tallinna Lennujaama SK
119 Jurs, Hassar 1972 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
107 Juutinen, Sami 1972 Soome
150 Järve, Alo 1976 Tartu maakond
170 Järvelaid, Jano 1982 Harju maakond Elisa
469 Jõeste, Tarvo 1970 Harju maakond
63 Jõgi, Elizabeth 2000 Harju maakond Albe Team / Bont
34 Kaareste, Diana 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
349 Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond Päästeamet
287 Kabral, Iljar 1975 Valga maakond
272 Kadajane, Lauri 1985 Tartu maakond
331 Kaeval, Hillar 1958 Jõgeva maakond
202 Kainel, Killu 1971 Tartu maakond Tartu Terminal AS
68 Kainel, Taavi 1973 Harju maakond Swedbank AS
400 Kaivola, Lasse 1976 Soome
382 Kala, Steve 1958 Soome West Finn Tour
324 Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
28 Kalev, Kristiine 1999 Harju maakond Team Uus Maa Dimension
37 Kaljas, Frid 1972 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
478 Kaljumäe, Aivo 1972 Harju maakond Areal Team
377 Kaljund, Siim 1985 Tartu maakond
12 Kaljuvee, Kaspar 1998 Harju maakond Albe Team / Bont
85 Kallais, Ats 1972 Harju maakond Albe Team / Bont
340 Karja, Artjom 1984 Ida-Viru maakond
269 Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
418 Karpovich, Ivan 2000 Valgevene
330 Karri, Katrin 1990 Tartu maakond Keskkonnaagentuur
361 Kasekamp, Andrus 1973 Viljandi maakond Baltyre
72 Kask, Heinz 1965 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
172 Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
285 Keba, Andres 1974 Harju maakond
217 Keizars, Kelli 1990 Harju maakond
235 Keskküla, Pärtel 1975 Harju maakond
5 Keskpaik, Kert 1983 Harju maakond Albe Team / Bont
471 Kiidli, Kaius 1986 Harju maakond
180 Kiissa, Glein 1980 Tartu maakond
299 Kiivikas, Paul 1983 Tartu maakond #7AM
419 Kikerman, Ardi 1990 Tartu maakond
384 Kirch, Jüri-August 1984 Harju maakond
379 Kirk, Merike 1963 Harju maakond
262 Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
293 Kitsing, Kaspar 1995 Järva maakond
341 Kiveste, Harti 1981 Tartu maakond
142 Kivi, Allan 1974 Harju maakond
211 Kivi, Kristel 1973 Tartu maakond
273 Kivi, Toivo 1963 Harju maakond
20 Kivima, Gerth 1981 Pärnu maakond Areal Team
47 Kivima, Herlet 1986 Harju maakond Rullibuss Team
247 Klaos, Heigo 1984 Tartu maakond
403 Kluss, Sergejs 1987 Läti
263 Koemets, Tiidrek 1966 Viljandi maakond
333 Kogger, Toomas 1974 Harju maakond Hawaii Express
470 Kokk, Robert 1989 Harju maakond
23 Koppel, Kuido 1966 Saare maakond Areal Team
41 Koppel, Tõnu 1966 Harju maakond Areal Team
357 Kosk, Meelis 1985 Harju maakond
367 Koskaru, Meelis 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
157 Kotkas, Priit 1979 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
374 Kovanen, Kai 1976 Soome
155 Krastinsh, Aivars 1961 Läti 5A-Valka / LV
427 Krivko, Dmitrij 1977 Läti
449 Krolov, Kalle 1976 Tartu maakond
295 Kroon, Olev 1959 Harju maakond
59 Krull, Rene 1978 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
136 Kruusimaa, Piret 1964 Lääne-Viru maakond
219 Kruusmann, Geidi 1981 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
204 Kruusmann, Ivari 1976 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
185 Kuchkov, Aleksandr 1965 Venemaa Neva Racing Team
121 Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
229 Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
378 Kukk, Raido 1976 Tartu maakond Suusahullud
321 Kukk, Siiri 1972 Pärnu maakond
432 Kukkonen, Leea 1973 Soome
260 Kunnus, Liina 1987 Harju maakond
120 Kuntu, Kristjan 1972 Soome
187 Kurg, Eke 1966 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
466 Kurs, Kalmar 1973 Tartu maakond
481 Kuus, Märt 1979 Võru maakond
208 Kuusik, Ants 1949 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
123 Kuusik, Eveli 1989 Harju maakond
15 Kuusk, Andrus 1987 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
385 Kuusk, Ketlin 1989 Tartu maakond TÜASK
224 Käi, Taavo 1984 Harju maakond
454 Kämäräinen, Heikki 1964 Soome Katukiitäjät
373 Käo, Erkki 1982 Tartu maakond
351 Kärgenberg, Tarvo 1984 Harju maakond Cybernetica AS
310 Kõiv, Taisi 1989 Harju maakond
4 Kõrva, Enel 1979 Harju maakond Areal Team
483 Köhler, Torbjörn 1952 Rootsi
177 Külm, Kristjan 1985 Tartu maakond Baltyre
87 Künnap, Janis 1980 Soome
156 Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
249 Küünal, Jaan 1961 Pärnu maakond
46 Laasberg, Karl-Martin 2004 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
337 Lahemaa, Age 1975 Harju maakond Tallinki Spordiklubi
276 Laht, Rain 1974 Harju maakond
61 Laugus, Jaanus 1969 Harju maakond Team Uus Maa Dimension
74 Laur, Ivar 1980 Rapla maakond Rulluisuklubi 8R
298 Leek, Tarmo 1955 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
251 Leet, Margus 1976 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
101 Lehtmaa, Aivar 1963 Tartu maakond Baltyre
387 Leja, Andris 1970 Läti
237 Lelumees, Toomas 1965 Tartu maakond SAK Tartu
233 Lepasild, Raul 1981 Tartu maakond
124 Lepik, Leigor 1978 Valga maakond
461 Lepik, Toomas 1985 Harju maakond RTG Spordiklubi MTÜ
231 Lihtne, Annely 1975 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
7 Liiv, Marten 1996 Jõgeva maakond Team Uus Maa Dimension
128 Lillsaar, Toomas 1988 Tartu maakond
213 Linnik, Kiryl 1977 Valgevene Rollersport.Net
354 Linnus, Sander 1991 Võru maakond Areal Team
25 Lokk, Sulev 1969 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
112 Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
464 Lozinski, Olga 1984 Harju maakond Orkla Eesti AS
16 Luik, Aleks 1995 Jõgeva maakond Albe Team / Bont
186 Lukk, Kadri 1986 Lääne maakond Hawaii Express
261 Luks, Lenno 1980 Pärnu maakond
195 Lusikas, Kristjan 1985 Tartu maakond eratreening.ee
315 Lõhmus, Silja 1961 Tartu maakond SEB Pank AS
203 Lõoke, Peeter 1967 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
169 Maas, Tiit 1976 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
194 Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
365 Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
189 Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
137 Markkula, Timo 1968 Soome
11 Markus, Mart 1990 Jõgeva maakond Team Uus Maa Dimension
421 Materazzi, Gabriele 1963 Itaalia Inline Skating Montesilvano
145 Matsesha, Kseniya 2001 Valgevene Rollersport.Net
238 Matson, Raido 1970 Tartu maakond
54 Mazurs, Ainars 1968 Läti 5A-Valka / LV
328 Meigas, Meelis 1970 Harju maakond
244 Merilo, Margus 1985 Harju maakond
329 Mertsina, Heiko 1987 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
196 Metslang, Mirjam 1993 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
399 Meus, Madli 1999 Tartu maakond
45 Miezitis, Arvis 1983 Läti BJC Laimite
21 Minin, Sergei 1983 Valgevene Rollersport.Net
438 Molotkov, Nikolai 1990 Venemaa U Skate-1 Team
165 Mooses, Maryte 2001 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
274 Muni, Pille 1982 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
476 Muromägi, Avo 1984 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
225 Murov, Annika 1989 Tartu maakond
162 Must, Kristo 1988 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
22 Mäestu, Jarek 1977 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
265 Mägi, Holger 1973 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
51 Mägi, Siim 1989 Harju maakond Rullibuss Team
433 Mäkelä, Jouni 1968 Soome Katukiitäjät
430 Mäkelä, Kaisa 1958 Soome Katukiitäjät
192 Männik, Jaak 1953 Harju maakond
479 Mölder, Joosep 1990 Jõgeva maakond Tallinna Lennujaama SK
275 Mölder, Marko 1978 Harju maakond
141 Mölder, Tauno 1986 Võru maakond Simuna Spordiklubi
456 Nahkur, Dior 1997 Harju maakond
460 Nazarova, Olga 1988 Venemaa
320 Nei, Kristel 1989 Harju maakond Sportland
395 Neidre, Anton 1986 Harju maakond
474 Nifontova, Anna 1999 Valgevene
184 Nikitin, Dmitry 1984 Venemaa
473 Nikolajev, Eduard 1994 Harju maakond
143 Niukkanen, Anssi 1976 Soome
408 Nollendorfa, Lasma 1985 Läti
409 Nollendorfs, Oskars 1988 Läti
114 Nurgamaa, Sirje 1973 Ida-Viru maakond Jõhvi RS
226 Nurme, Jaanis 1977 Harju maakond
305 Nõmmik, Argo 1984 Harju maakond
146 Nõmmik, Kaidu 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
138 Oder, Jaan 1979 Tartu maakond A. Le Coq
168 Oidjärv, Tarmo 1972 Harju maakond
362 Ojasoon, Ave 1987 Harju maakond SK CFC
31 Oks, Ahti 1973 Harju maakond
183 Oras, Kadi 1968 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
193 Oras, Ülari 1964 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
175 Orav, Raigo 1982 Harju maakond
139 Ostrovsky, Alexey 1977 Valgevene
176 Ots, Riho 1965 Viljandi maakond
342 Ott, Viljar 1969 Viljandi maakond
17 Oštšepkov, Ilja 1990 Harju maakond Team Uus Maa Dimension
397 Paal, Epp 1975 Tartu maakond
105 Paalme, Tõnis 1984 Harju maakond
413 Pajupuu, Janno 1984 Harju maakond Päästeamet
428 Pak, Vello 1944 Harju maakond
359 Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
140 Pallotedder, Taivo 1975 Tartu maakond Sportland
302 Palubinskas, Anton 1955 Tartu maakond
462 Pandis, Hannula-Katrin 1990 Tartu maakond Swedbank AS
73 Panini, Massimo 1960 Itaalia
475 Parbus, Kaido 1977 Harju maakond
308 Parkala, Oliver 1979 Tartu maakond
218 Parksepp, Marek 1980 Põlva maakond SK Serviti
253 Parts, Veiko 1971 Harju maakond
222 Parve, Ain 1948 Harju maakond Eesti Panga SK
33 Pavlov, Marko 1973 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
102 Pedai, Andrus 1972 Harju maakond
49 Pencis, Artis Ivo 1999 Läti BJC Laimite
173 Pencis, Juris 1973 Läti BJC Laimite
126 Petersons, Peteris 1978 Läti BJC Laimite
236 Pihlak, Marius 1980 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
89 Pikk, Erkki 1981 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
242 Pikkof, Jaanis 1989 Rapla maakond Sportlove
363 Pikkor, Rauno 1978 Harju maakond Baltyre
264 Poom, Helina 1990 Harju maakond
366 Poopuu, Peeter 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
241 Poska, Erko 1980 Tartu maakond AS G4S Eesti
52 Prangli, Toomas 1976 Harju maakond
14 Predtechenskiy, Andrey 1984 Venemaa Neva Racing Team
198 Priedite, Agate 2004 Läti BJC Laimite
122 Prieditis, Arnis 2002 Läti BJC Laimite
487 Puidak, Peeter 1972 Tartu maakond Arens Mööbel AS
64 Pukk, Mairo 1973 Viljandi maakond
161 Puna, Björn 1975 Tartu maakond SK ProRunner
103 Pusnins, Ivo 1982 Läti
372 Puu, Henno 1974 Harju maakond AT Sport OÜ
368 Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
58 Pärna, Ott 1976 Harju maakond
488 Pärnsalu, Daile 1987 Tartu maakond Arens Mööbel AS
207 Pääsik, Priit 1973 Tartu maakond
412 Põder, Priit 1963 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
191 Raagmaa, Raido 1990 Tartu maakond
296 Rahumägi, Kristi 1977 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
405 Raid, Risto 1990 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
452 Rand, Herki 1993 Pärnu maakond
240 Randlepp, Marju 1976 Harju maakond
205 Ratassepp, Kerttu 1985 Tartu maakond
212 Raudpuu, Elmo 1971 Tartu maakond Suusahullud
83 Raudsepp, Lennart 1967 Tartu maakond Tartu Ülikool
164 Rebane, Getter 2002 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
489 Reichmann, Priit 1980 Harju maakond
297 Reimets, Margit 1978 Tartu maakond Suusahullud
278 Reinapu, Kaido 1974 Pärnu maakond
283 Reinapu, Maarja 1976 Pärnu maakond
371 Reinson, Mart 1981 Harju maakond Sportlove
10 Reinsons, Sandis 2002 Läti BJC Laimite
453 Reiss, Taavi 1983 Harju maakond
258 Renzel, Henrico 1979 Harju maakond
344 Riismaa, Tiit 1949 Harju maakond
228 Rist, Piret 1970 Harju maakond
30 Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
477 Ritson, Sten 1999 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
221 Rohtla, Maiu 1978 Tartu maakond
223 Rohtla, Rein 1974 Tartu maakond
386 Rohtmets, Ivo 1973 Harju maakond Hawaii Express
467 Rojas, Alejandro 1987 Mehhiko
291 Romet, Aivar 1962 Tartu maakond
160 Rooba, Siim Sander 1993 Harju maakond
360 Roosaare, Jaak 1982 Harju maakond
75 Roosimaa, Mart 1986 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
316 Roosmann, Regina 1992 Harju maakond Elisa
358 Roosve, Gundo 1981 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
356 Rugam, Steven 1996 Ida-Viru maakond
252 Rukhovets, Alexey 1985 Venemaa
129 Rump, Toomas 1975 Rapla maakond
166 Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
480 Ruusmere, Janek 1974 Harju maakond
3 Ruusu, Danila 1988 Harju maakond Rullibaas
332 Rykove, Akvile 1987 Leedu GRK LT
43 Rätte, Toivo 1958 Soome
292 Rääk, Tarmo 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
319 Rõžova, Kristiina 1992 Harju maakond Telia SK
314 Saakjan, Juri 1985 Ida-Viru maakond
250 Saare, Piret 1966 Jõgeva maakond
300 Saarlaid, Jaanus 1968 Harju maakond
210 Saart, Lembit 1958 Lääne-Viru maakond
181 Sahtel, Kristjan 1980 Tartu maakond SK ProRunner
294 Salla, Liis 1993 Järva maakond
234 Salonen, Silver 1983 Harju maakond
457 Sander, Mari 1990 Harju maakond
57 Sarap, Mariin 1996 Jõgeva maakond
482 Sarmulis, Dzintars 1970 Läti FILTER LAT
190 Sau, Mari-Liis 1974 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
153 Savelev, Amper 1963 Venemaa Neva Racing Team
306 Saviir, Janar 1981 Tartu maakond
88 Savisikk, Kristjan 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
442 Schihalejev, Rein 1973 Tartu maakond
406 Seier, Ahti 1982 Rapla maakond
404 Seier, Erki 1984 Harju maakond SEB Pank AS
458 Seits, Martin 1989 Pärnu maakond
394 Selivanov, Fedor 1985 Venemaa U Skate-1 Team
472 Semjonov, Aleksandr 1990 Harju maakond
106 Sevastjanov, Anatoli 1949 Tartu maakond TMB Element SK
414 Sfakianakis, Emmanouil 1979 Kreeka
42 Shkliarov, Mikhail 1963 Venemaa U Skate-1 Team
216 Silm, Siiri 1980 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
446 Sisask, Riivo 1978 Viljandi maakond
167 Sjucillo, Aldis 1975 Läti BJC Laimite
19 Snore, Sandris 1997 Läti BJC Laimite
364 Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
346 Soonberg, Maria 1988 Tartu maakond
271 Soonets, Art 1967 Tartu maakond Haanja Rattaklubi
440 Sorokin, Paul 1984 Harju maakond
348 Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
459 Sulg, Madis 1990 Tartu maakond 21CC Triatloniklubi
445 Suur, Arvi 1970 Pärnu maakond
65 Symonenko, Oleksandr 1968 Ukraina
304 Säde, Heli 1979 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
326 Talviste, Marit 1958 Harju maakond
327 Talviste, Peeter 1961 Harju maakond
323 Talviste, Sten 1986 Harju maakond
347 Tamla, Anneli 1990 Harju maakond
113 Tamm, Hando 1982 Pärnu maakond
424 Tamm, Karin 1975 Pärnu maakond SK Jõulu
375 Tamm, Margus 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
286 Tamm, Raimond 1978 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
410 Tammekivi, Toivo 1991 Valga maakond
131 Tammemäe, Joosep 1990 Viljandi maakond Baltyre
62 Tammemäe, Kaupo 1995 Viljandi maakond Baltyre
334 Tammik, Kalev 1955 Pärnu maakond
370 Tammik, Silver 1979 Harju maakond
289 Tammjärv, Toomas 1967 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
230 Tammsaar, Timo 1976 Harju maakond
429 Tarasena, Sergejs 1987 Harju maakond Sutherland
280 Tars, Märt 1965 Tartu maakond
82 Tars, Sander 1994 Tartu maakond
435 Tasane, Nikolai 1978 Lääne-Viru maakond
425 Tasuja, Mariza 1980 Tartu maakond
199 Teder, Boriss 1953 Rapla maakond
55 Teesaar, Toomas 1975 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
26 Telga, Ott 1988 Harju maakond Rullibuss Team
392 Toime, Kelli 1987 Harju maakond
279 Tokman, Urmas 1968 Ida-Viru maakond
301 Tolmachev, Stanislav 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
179 Tolmanis, Didzis 1981 Läti kmsbp.lv/Jurmala
311 Tolmusk, Madis 1988 Tartu maakond
125 Tomingas, Argo 1982 Lääne-Viru maakond
69 Tomingas, Toivo 1961 Pärnu maakond UPM-Kymmene Otepää AS
214 Tomp, Maigi 1987 Viljandi maakond
158 Tomp, Märt 1961 Viljandi maakond Päästeamet
152 Toomik, Siim 1976 Harju maakond
389 Tooming, Silja 1983 Viljandi maakond
376 Toomsalu, Ilmar 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
393 Toomsalu, Janno 1978 Harju maakond
239 Toru, Priit 1980 Jõgeva maakond Jõgeva Spordikeskus
71 Tsypin, Vladimir 1974 Venemaa U Skate-1 Team
369 Tuul, Teesi 1999 Viljandi maakond SE Põhjakotkas Viljandi
115 Tuula-Fjodorov, Reeda 1977 Harju maakond Eesti Sportlane
118 Täht, Madis 1989 Harju maakond
201 Täht, Meelis 1962 Harju maakond
256 Tääker, Reiko 1979 Harju maakond AS G4S Eesti
220 Tõnnus, Kelly 1994 Harju maakond
339 Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
39 Tšonka, Janoš 1990 Harju maakond
243 Undla, Timo 1974 Viljandi maakond
35 Undrest, Andrus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
206 Uuemäe, Kalle 1976 Tartu maakond
77 Uuk, Aimur 1961 Tartu maakond Rakvere RK Siplased
116 Uus, Rauno 1977 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
486 Uustalu, Arvi 1977 Tartu maakond Päästeamet
270 Vahter, Tõnu 1977 Harju maakond
117 Vahtra, Remii 1973 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
66 Vain, Ermet 1979 Harju maakond Rae Rattaklubi
355 Vainjärv, Hillar 1950 Harju maakond Harrastajate SK
67 Valge, Joonas 2000 Harju maakond Team Uus Maa Dimension
313 Valksaar, Ülar 1961 Harju maakond
29 Valvas, Vahur 1981 Tartu maakond Baltyre
44 Vana, Janek 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
416 Variksoo, Alo 1937 Harju maakond
148 Varjatud 1987 Tartu maakond
159 Varjatud 1975 Harju maakond SK Saue Tammed
335 Varjatud 1971 Harju maakond
447 Veberson, Rando 1994 Harju maakond
325 Vee, Karin 1989 Harju maakond
259 Veeorg, Koit 1970 Harju maakond
38 Veevel, Ego 1964 Harju maakond Rullibuss Team
248 Vennik, Timo 1981 Tartu maakond
353 Vernik, Uku 1993 Tartu maakond Trismile
99 Verrocchio, Zaira 1992 Itaalia Inline Skating Montesilvano
40 Verteshin, Aleksandr 1966 Venemaa
257 Veskimeister, Jaak 1976 Harju maakond Tallinki Spordiklubi
84 Vestung, Rauno 1974 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
439 Viigimäe, Ardo 1990 Pärnu maakond
227 Viikmann, Argo 1968 Harju maakond
336 Viil, Kadri 1981 Harju maakond
171 Viiru, Kirsi 1973 Soome
60 Villo, Raul 1977 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
451 Vilt, Andrus 1985 Tartu maakond Mapri Ehitus OÜ
443 Vong, Huynh Sinh 1976 Itaalia
317 Voogne, Tiina 1973 Harju maakond EWK
381 Voolmaa, Saskia 1992 Harju maakond
79 Vuorinen, Kari 1965 Soome
13 Vysotsky, Maksimilian 1987 Venemaa National Team Estonia
303 Vähi, Sven 1980 Tartu maakond
396 Väli, Andres 1965 Ida-Viru maakond
127 Väljaots, Valev 1969 Järva maakond
318 Võidula, Aire 1984 Harju maakond
307 Võigemast, Imre 1985 Tartu maakond
9 Ylänen, Teemu 1979 Soome
415 Zafeiriadi, Georgia 2003 Kreeka
197 Zaviyalov, Vladimir 1952 Harju maakond
151 Zemite, Antra 1972 Läti
108 Zimmermann, Uno 1962 Valga maakond
232 Zirk, Arne 1952 Harju maakond Saku Suusaklubi
1 Znotins, Reinis 1997 Läti BJC Laimite
8 Zuyeva, Marina 1992 Valgevene Rollersport.Net
277 Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond
111 Ärm, Olavi 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
345 Õun, Merike 1967 Võru maakond
343 Õunap, Piret 1966 Tartu maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
743 Aasmäe, Anete 2001 Tartu maakond
617 Aavik, Merje 1971 Tartu maakond
701 Abel, Ingrid Elisabeth 1990 Harju maakond
801 Abi, Kristel 1984 Pärnu maakond
641 Ahu, Laila 1984 Ida-Viru maakond
827 Algus, Marika 1977 Harju maakond
733 Alliksaar, Janeli 2002 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
667 Almre, Marge 1970 Viljandi maakond
640 Anniko, Reiko 1990 Valga maakond Velomaniakid
703 Apri, Kristofer 2003 Harju maakond
793 Arro, Maria 1991 Tartu maakond
665 Arvi, Stella 1995 Tartu maakond
506 Asi, Alvar 1968 Harju maakond
831 Augasmägi, Kaul 1953 Lääne-Viru maakond HAKA Plast OÜ
688 Aun, Verdo 1980 Tartu maakond eratreening.ee
762 Badziulia, Mikita 2002 Valgevene
846 Baženova, Eliza 1993 Harju maakond
513 Bogretsov, Saveli 2002 Harju maakond
755 Chojnacka, Joanna 1992 Poola
779 Danilas, Meelis 1967 Valga maakond Fixus
684 Eensoo, Sandra-Liis 2000 Harju maakond
519 Elissaar, Jaanus 1974 Harju maakond
740 Ensling, Gea 1988 Harju maakond
713 Ermel, Merli 1979 Põlva maakond
627 Fadeev, Aleksandr 1989 Tartu maakond
761 Fraidaki, Ioanna 2004 Kreeka
772 Gasparavicius, Arnoldas 1995 Leedu
657 Gescheimer, Allan 1980 Tartu maakond Tamrex
747 Goba, Janis 1974 Läti
662 Gribinets, Olga 1979 Harju maakond
522 Grishina, Anna 1981 Harju maakond Rullibuss Team
602 Griskun, Katerina 2001 Harju maakond
639 Habakukk, Kristjan 1982 Ida-Viru maakond
621 Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
841 Hansschmidt, Neeme 1967 Jõgeva maakond Orkla Eesti AS
691 Haube, Veljo 1961 Harju maakond
791 Heinmaa, Enor 1990 Tartu maakond Same OÜ
587 Hillermaa, Antti 1989 Tartu maakond Baltyre
574 Hollo, Mihkel 1975 Harju maakond Swedbank AS
808 Holter, Karoliine 1996 Tartu maakond
767 Holtsmann, Külliki 1985 Tartu maakond
785 Hunt, Raivo 1969 Tartu maakond
668 Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq
727 Ivanov, Aleksei 1976 Venemaa
770 Ivanov, Liivika 1974 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
854 Ivanov, Randy 1988 Tartu maakond
686 Jakovlevs, Vitalijs 1982 Läti
501 Jankovska, Laura 2005 Läti BJC Laimite
630 Jegorov, Dmitri 1978 Tartu maakond Axinom
699 Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
812 Jentson, Madli 1992 Tartu maakond Sportland
610 Jentson, Tuuli 1986 Järva maakond Politsei- ja Piirivalveamet
725 Joost, Kristjan 1993 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
734 Juss, Triin 1992 Harju maakond
660 Juurikas, Veiko 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
739 Jõgi, Miree 1976 Tartu maakond
512 Jõgi, Philip 2005 Harju maakond Rullibuss Team
620 Jüriado, Rille 1978 Tartu maakond
652 Jüris, Triinu 1989 Tartu maakond
810 Jürisaar, Juss 1991 Tartu maakond Baltyre
593 Jürisoo, Heidi 1973 Harju maakond
636 Kaivo, Marie 1993 Tartu maakond
619 Kajak, Kristiina 1987 Harju maakond
822 Kalbin, Margus 1979 Harju maakond
563 Kaljula, Jaak 1995 Tartu maakond
560 Kallas, Krister 1985 Viljandi maakond TSK Joosu
526 Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
535 Kalle, Rein 1975 Põlva maakond Keskkonnaamet
532 Kallis, Joel 1982 Valga maakond
675 Kalve, Terje 1968 Tartu maakond
520 Kangro, Merike 1983 Tartu maakond
683 Kansvei, Kärt 1992 Tartu maakond
564 Karlis, Veiko 1983 Jõgeva maakond
599 Kartau, Katy 1973 Harju maakond
596 Kase, Pilvi 1971 Pärnu maakond
569 Katmann, Eda 1972 Harju maakond
692 Kattai, Eeva 2007 Tartu maakond
558 Kattai, Roman 1966 Tartu maakond 1. Jalaväebrigaad
654 Kaunissaar, Terje 1992 Harju maakond Sportland
738 Kebbinau, Terje 1968 Harju maakond
710 Keerig, Erkki 1973 Harju maakond
855 Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
527 Kiigemägi, Veljo 1962 Tartu maakond
741 Kilk, Aron-Sven 2001 Tartu maakond
724 Kimmer, Kelly-Claudia 1995 Harju maakond
523 Kivi, Vladimir 1961 Tartu maakond
566 Kivistik, Leho 1974 Tartu maakond
786 Kleinson, Kaidi 2003 Tartu maakond
568 Knope, Agris 1953 Valga maakond 5A-Valka / LV
771 Kogger, Toivo 1976 Tartu maakond
661 Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
631 Konrads, Ralfs 2007 Läti BJC Laimite
557 Konsap, Ats 1985 Võru maakond Simuna Spordiklubi
1000 Kraam, Sulev 1980 Harju maakond Finestmedia AS
758 Krokhina, Sviatlana 1974 Valgevene
505 Kruusmann, Siim 2004 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
509 Krõlov, Aarne 1976 Tartu maakond
704 Kubjas, Arlina 1994 Harju maakond
696 Kuha, Taavi 1983 Tartu maakond Keskkonnaagentuur
546 Kukk, Grete 2003 Jõgeva maakond SK Adavere
729 Kuld, Pilvi 1985 Tartu maakond
575 Kuldmäe, Ain 1980 Tartu maakond
823 Kuldpere, Kaire 1979 Harju maakond
552 Kulikov, Jevgeni 1948 Harju maakond
834 Kulikov, Nikita 1981 Harju maakond
698 Kustavson, Riin 1994 Harju maakond Sportland
769 Kuus, Keiti 1984 Harju maakond
748 Kuusik, Janis 1984 Põlva maakond
554 Kuusik, Marika 1965 Harju maakond
578 Kuusik, Martin 1955 Tartu maakond
638 Kuusmann, Tanel 1979 Lääne maakond
853 Kõnd, Karin 1987 Harju maakond
673 Köörna, Liis 1983 Harju maakond SK ProRunner
811 Külaots, Sigrid 1991 Tartu maakond Sportland
618 Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
517 Kütt, Käroli 2005 Harju maakond Rullibuss Team
666 Laan, Janek 1973 Harju maakond
845 Laaniste, Jaanus 1988 Harju maakond
555 Labi, Egne 1981 Võru maakond
672 Laidvee, Veera 1980 Harju maakond
664 Laidvee, Viljar 1975 Harju maakond
782 Laikmaa, Johanna Laura 2002 Harju maakond
625 Laineste, Sten 1982 Tartu maakond
722 Laos, Priit 1983 Tartu maakond TMB Element SK
708 Lauk, Kristel 2003 Tartu maakond
567 Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
716 Laur, Marko 1978 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
838 Laurik, Karin 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
802 Laurson, Alari 1987 Tartu maakond Suusahullud
744 Lazdina, Elina 1987 Läti
839 Leiger, Liina 1988 Harju maakond
613 Lejstrauts, Janis 1974 Läti BJC Laimite
572 Lemsalu, Katrin 1978 Tartu maakond
585 Lemsalu, Leho 1981 Harju maakond
635 Lemsalu, Tiit 1983 Tartu maakond
687 Lepik, Arvo 1957 Harju maakond
780 Leppik, Mariel 2000 Harju maakond
711 Liivakant, Merli 1972 Tartu maakond
746 Lilienthal, Kaimar 1978 Harju maakond
752 Lill, Andreas 1991 Harju maakond
524 Lilla, Ivar 1963 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
663 Lillemets, Liis 1992 Tartu maakond Politsei- ja Piirivalveamet
712 Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
595 Lints, Martin 1981 Harju maakond
623 Loo, Lille 1974 Jõgeva maakond Tartu Rulluisuklubi
789 Loog, Tarmo 1970 Harju maakond
628 Loost, Raivo 1979 Tartu maakond AS G4S Eesti
680 Lumiste, Virve 1957 Rapla maakond
603 Lõhmus, Eva-Liisa 2001 Harju maakond Antalis AS
540 Maidla, Margit 1976 Harju maakond
521 Maidla, Margus 1973 Harju maakond Treeningpartner
720 Maks, Meelis 1970 Tartu maakond
781 Malinina, Alina 1984 Harju maakond
842 Martihhin, Kevin 1993 Tartu maakond
731 Martoja, Reelika 1994 Harju maakond
582 Masing, Kristel 1975 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
607 Mednis, Vilis 1951 Läti 5A-Valka / LV
702 Meikop, Sille 1983 Tartu maakond Swedbank AS
817 Meitus, Raivo 1966 Jõgeva maakond SK ProRunner
794 Mesila-Kaarmann, Laina 1987 Harju maakond Orkla Eesti AS
590 Metsa, Taivo 1974 Tartu maakond Swedbank AS
719 Milerman, Rafael 1975 Harju maakond
843 Miller, Urve 1990 Harju maakond
644 Moisto, Mairon 2006 Harju maakond
580 Mooses, Veronika 1989 Tartu maakond
606 Mosov-Hallik, Hanno 1976 Tartu maakond Swedbank AS
633 Mugra, Liisa 1998 Tartu maakond
642 Mugra, Mairo 1969 Tartu maakond Eesti Tõukerattaliit
774 Murov, Tatjana 1985 Harju maakond
828 Muuli, Eerik 1993 Tartu maakond
550 Muutra, Kaisa 1987 Harju maakond Eesti Maaülikool
732 Mäemuru, Kristiina 2001 Tartu maakond
778 Mäger, Tanel 1988 Tartu maakond Korp! Revelia
529 Mägi, Markus 1985 Tartu maakond Yit Ehitus AS
790 Mägimaa, Eerika 1966 Ida-Viru maakond
819 Mällas, Maria 1982 Jõgeva maakond SK ProRunner
693 Mändoja, Maris 1993 Tartu maakond
573 Männiste, Valdur 1969 Tartu maakond
775 Müürisepp, Meelis 1969 Viljandi maakond
678 Nagel, Piret 1965 Tartu maakond
677 Neemsalu, Rommi 1983 Tartu maakond
538 Nesheim, Arne 1948 Norra
829 Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond
598 Nikkinen, Ahto 1983 Tartu maakond
759 Nikolaidoy, Alexandra 1985 Kreeka
833 Ojala, Tanel 1986 Harju maakond
549 Ojalaid, Silver 1968 Tartu maakond
518 Ojasaar, Tauno 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
760 Oras, Keiu 1996 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
745 Osadtšaja, Jekaterina 1986 Harju maakond
534 Ozolins, Ainars 1960 Läti
511 Ozols, Ainars 1971 Läti
645 Paidre, Andre 2005 Tartu maakond
799 Pajur, Rain 1976 Harju maakond Swedbank AS
764 Palk, Helys 1981 Jõgeva maakond
807 Papadakis, Nikolaos 2005 Kreeka
577 Parksepp, Marko 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
776 Perštuk, Alina 2005 Harju maakond
824 Peterson, Eveli 1967 Viljandi maakond
820 Peterson, Hendrik 1982 Pärnu maakond
503 Petniunas, Karolis 2002 Leedu
559 Piir, Tarvo 1974 Tartu maakond
679 Piirimäe, Kadi 1976 Valga maakond
536 Pirnpuu, Risto 1994 Harju maakond Sportland
695 Platniece-Bruzane, Ilze Madara 1993 Läti
646 Platnieks, Kaspars 1969 Läti
533 Poom, Kaido 1953 Jõgeva maakond
757 Popova, Galyna 1960 Ukraina
629 Press, Jüri 1974 Harju maakond Eesti Panga SK
553 Priedite, Inga 1975 Läti BJC Laimite
821 Prohhorov, Andrei 1994 Harju maakond
849 Puolakka, Risto 1963 Soome
850 Puolakka, Tuula 1968 Soome
502 Pusnins, Lukass 2006 Läti
570 Puusaar, Sulev 1966 Tartu maakond
818 Pähkel, Marget 1977 Jõgeva maakond
548 Pärn, Alvar 1965 Pärnu maakond
714 Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
537 Pärtelpoeg, Jüri 1969 Tartu maakond Certex
637 Põder, Tuuli 1979 Viljandi maakond
531 Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
851 Põldoja, Alar 1968 Tartu maakond
612 Põldoja, Ülle 1958 Tartu maakond
528 Põlluste, Priit 1971 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
514 Racika, Elizabete Anna 2003 Läti
788 Rahnel, Ingrid 1975 Harju maakond
742 Rahu, Linda 1993 Harju maakond Nordecon AS
728 Raid, Jarno 1981 Tartu maakond
622 Rajando, Tõnu 1951 Harju maakond
705 Randmer, Kadriann 1982 Harju maakond
581 Randoja, Renda 1972 Tartu maakond
674 Randpuu, Kadrin 1971 Tartu maakond
539 Rast, Henn 1974 Tartu maakond
632 Raudsepp, Getrin 2005 Lääne-Viru maakond RR Suusaklubi
624 Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond TMB Element SK
852 Rauk, Kristiine 1972 Tartu maakond
735 Rebane, Kristiina 1982 Harju maakond
542 Reim, Martin 1988 Tartu maakond
649 Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
651 Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
750 Reinumägi, Emma 2002 Tartu maakond
650 Remmelgas, Riste 1986 Harju maakond Sportland
547 Repkin, Peter 1971 Tartu maakond
836 Rist, Carolyn 1989 Harju maakond
848 Rjabtsikov, Roman 1997 Harju maakond
825 Roke, Ilze 1976 Läti
787 Rooba, Veiko 1967 Harju maakond
736 Saar, Liis 1988 Tartu maakond
804 Saar, Marek 1981 Jõgeva maakond Orkla Eesti AS
730 Saaring, Juhan 1990 Tartu maakond
783 Sagor, Reimo 1987 Tartu maakond
614 Salumäe, Kaarel 1983 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
806 Salumäe, Katrin 1986 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
604 Salusaar, Margus 1979 Tartu maakond
653 Sarapuu, Kerli 1983 Harju maakond
507 Saudins, Rodrigo 2008 Läti BJC Laimite
763 Scarduelli, Patrizia 1968 Itaalia Inline Skating Montesilvano
803 Seim, Ester 1969 Võru maakond
777 Seli, Kätriin 1995 Tartu maakond
658 Selter, Ahto 1970 Järva maakond
723 Sepp, Gerd Eston 1999 Saare maakond
837 Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
525 Seskens, Leons 1956 Läti 5A-Valka / LV
579 Shmits, Ilgvars 1986 Läti 5A-Valka / LV
832 Shokman, Vladimir 1948 Tartu maakond
694 Siirak, Liina 1982 Jõgeva maakond
792 Sikk, Signe 1973 Ida-Viru maakond
749 Sildvee, Kerttu 1986 Harju maakond
670 Siseykina, Irina 1975 Venemaa
795 Skolozhabskyy, Nikita 2010 Ida-Viru maakond
726 Skolozhabskyy, Oleksandr 1975 Ida-Viru maakond
576 Skuja, Linda 1985 Läti
805 Smirnov, Andre 1986 Tartu maakond
773 Soe, Maiki 1997 Tartu maakond
544 Soha, Steffen 2005 Harju maakond
685 Soidla, Janar 1974 Harju maakond
690 Soll, Kristi 1981 Võru maakond
709 Soll, Sven 1984 Võru maakond
751 Somelar, Piret 1984 Jõgeva maakond Areal Team
626 Soojärv, Andres 1976 Harju maakond Kulgur Team
809 Soonets, Kristel 1995 Tartu maakond
594 Sorensen, Jan Bjorn 1951 Norra
515 Starkopf, Kevin 1994 Harju maakond Sportland
600 Stsenov, Gleb 1986 Tartu maakond
616 Sukk, Alvar 1986 Tartu maakond
608 Sula, Meelis 1974 Harju maakond
648 Sulg, Tarmo 1978 Tartu maakond
589 Sutt, Eleri 1981 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
766 Svazaite, Emilija 2004 Leedu
765 Svazas, Irmantas 1978 Leedu
592 Sviggum, Tore Ingar 1953 Norra
814 Sõsun, Aleksandra 1985 Harju maakond Axinom
721 Sõõro, Lauri 1978 Tartu maakond
504 Sõõru, Argo 1969 Jõgeva maakond Tartu Rulluisuklubi
813 Sööt, Kaidi 1986 Valga maakond
562 Talv, Alari 1975 Tartu maakond
844 Tamkivi, Mikk 1999 Harju maakond
634 Tamm, Helje 1983 Harju maakond
565 Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
671 Tammik, Jelena 1971 Järva maakond SG WEBER Ehitustooted AS
609 Tamsalu, Heigo 1980 Järva maakond
754 Tart, Allan 1982 Harju maakond Liivimaa Rattaklubi
753 Teearu, Timo 1992 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
689 Teesalu, Grete-Janette 2000 Võru maakond
768 Tein, Tõnis 1991 Tartu maakond
643 Tell, Jaan 1983 Tartu maakond TMB Element SK
816 Tensing, Karin 1986 Harju maakond SK ProRunner
715 Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
586 Tiido, Taavi 1992 Viljandi maakond
588 Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
669 Tiisler, Tiina 1979 Põlva maakond Eesti Tõukerattaliit
676 Tiivoja, Maris 1986 Tartu maakond
584 Tiivoja, Martti 1985 Tartu maakond Mapri Ehitus OÜ
830 Tikk, Ermo 1991 Tartu maakond
796 Tombu, Katre 1982 Tartu maakond
681 Tomingas, Tõnu 1960 Jõgeva maakond
530 Toom, Ragnar 1969 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
815 Toom, Tarmo 1984 Viljandi maakond
656 Tooming, Maris 1988 Tartu maakond
508 Toots, Kersti 1971 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
835 Tscherniak, Ilja 1967 Läti BJC Laimite
597 Turb, Ants 1945 Järva maakond
605 Tühane, Enn 1952 Harju maakond Kuldsed Käed
611 Tühane, Rene 1973 Harju maakond Kuldsed Käed
571 Uibo, Toomas 1965 Harju maakond
655 Uibo, Veronika 1988 Tartu maakond
659 Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
551 Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
826 Umal, Fred 1980 Harju maakond
784 Urbel, Katarina 1993 Tartu maakond
556 Vaher, Indrek 1972 Tartu maakond
737 Vaikmaa, Veiko 1969 Harju maakond
591 Valk, Mart 1968 Tartu maakond
682 Vallimäe, Lisbeth 2002 Tartu maakond
797 Vals, Riina 1981 Tartu maakond
583 Vaskma, Huko 1975 Tartu maakond
700 Vellerind, Rain 1965 Harju maakond
647 Veske, Kaili 1971 Harju maakond
798 Viigand, Steven 2006 Rapla maakond
800 Vili, Eva 1972 Harju maakond Swedbank AS
541 Vilskersts, Gatis 1983 Läti
706 Viltrop, Arvo 1965 Tartu maakond
707 Viltrop, Ott Markus 2005 Tartu maakond
545 Visse, Tea 1961 Jõgeva maakond
601 Vitkovsky, Victor 1965 Venemaa
717 Väärsi, Helle 1964 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
718 Väärsi, Jaak 1963 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
543 Väät, Günther 1981 Rapla maakond
510 Võhma, Nele-Liis 2003 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
561 Võlegzanin, Vladimir 1957 Ida-Viru maakond
756 Yushkevich, Yauheni 1986 Valgevene Rollersport.Net
840 Zunte, Andris 1971 Läti
847 Zvereva, Alekzandra 1996 Harju maakond
516 Õispuu, Janne 1976 Pärnu maakond
697 Õun, Piret 1979 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
615 Üts, Nele 2001 Harju maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
1001 Akimova, Daria 2000 Venemaa
1002 Akimova, Ksenija 2001 Venemaa
1218 Andersons, Toms 2005 Läti
1003 Arendi, Arlette 1997 Tartu maakond Sportland
1004 Arm, Jaanika 1995 Harju maakond
1005 Barnoiu, Adela Mihaela 1984 Itaalia Inline Skating Montesilvano
1215 Berzina, Mara 1990 Läti
1214 Berzins, Arnis 1989 Läti
1006 Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
1007 Bleive, Hendrik 2005 Põlva maakond
1008 Buht, Maarika 1994 Tartu maakond
1009 Bula-Biteniece, Inta 1976 Läti BJC Laimite
1010 Caikovs, Aleksandrs Nikolajs 2006 Läti BJC Laimite
1206 Edela, Ketlin 1986 Harju maakond Sportland
1011 Ehrlich, Maris 1985 Tartu maakond
1012 Elken, Eneli 2001 Tartu maakond
1217 Ennok, Helen 2000 Tartu maakond
1013 Ernits, Anneli 1976 Tartu maakond
1014 Evert, Liisa Lisette 2008 Jõgeva maakond
1015 Evert, Liisi 1983 Jõgeva maakond
1016 Gryzlova, Elena 1979 Venemaa
1017 Gubskii, Miroslav 2004 Venemaa
1018 Haabma, Alar 1960 Rapla maakond EWK
1019 Haljaste, Pirje 1967 Tartu maakond
1020 Hallik, Harriet 2009 Tartu maakond
1021 Hallik, Kristina 1977 Tartu maakond
1022 Hanusevich, Natallia 1982 Valgevene
1023 Haviko, Enelin 1994 Tartu maakond Swedbank AS
1024 Henno, Elisabeth 2002 Tartu maakond
1025 Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1026 Henno, Kairit 1972 Soome
1027 Hlebnikov, Aleksandr 1971 Harju maakond
1028 Hurt, Kerli 1983 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
1029 Ilves, Rebecca 2002 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
1030 Indela, Lisanne 2008 Jõgeva maakond SK Adavere
1031 Jakobson, Janika 1970 Tartu maakond IMPULS Spordiklubi
1032 Jakušev, Kirill 1983 Ida-Viru maakond
1033 Jaska, Ahto 1965 Tartu maakond
1034 Jegorov, Paula Liisa 2009 Harju maakond
1035 Juursoo, Meelis 1970 Tartu maakond
1036 Juuse, Jani 1995 Harju maakond
1213 Järve, Mareli 2009 Harju maakond
1037 Järve, Märt 2004 Tartu maakond
1038 Järve, Nora 2006 Tartu maakond
1039 Kaasik, Krete 2000 Järva maakond
1040 Kaasik, Signe 1972 Tartu maakond Eesti Tõukerattaliit
1041 Kadakas, Kaie 1966 Harju maakond
1042 Kaeramaa, Gaido 1968 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
1043 Kainel, Georg 2006 Harju maakond Suprema Adventure Team
1044 Kainel, Mart 1945 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
1045 Kals, Mart 1981 Tartu maakond
1046 Kalvane, Estere 2009 Läti BJC Laimite
1047 Kalvik, Aare 1972 Harju maakond
1048 Kalvik, Mirjam 2009 Harju maakond
1049 Kannelaud, Maria 2008 Jõgeva maakond SK Adavere
1050 Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
1051 Kase, Kadri 2000 Pärnu maakond
1052 Keernik, Andres 2009 Tartu maakond
1053 Kiho, Helar 1989 Tartu maakond
1054 Kiik, Aare 1957 Tartu maakond
1205 Kiisk, Eke Karel 2007 Tartu maakond
1204 Kiisk, Kaukko 1975 Tartu maakond
1055 Kippasto, Kai 1974 Tartu maakond
1056 Kolbin, Kaisa 2010 Jõgeva maakond SK Adavere
1057 Kolk, Piret 1967 Tartu maakond
1058 Kongi, Aimar 1983 Tartu maakond KRC Ehitus
1208 Kornel, Aveli 1982 Harju maakond
1059 Krastina, Anete 2000 Läti 5A-Valka / LV
1060 Krauklis, Vairis 1953 Läti 5A-Valka / LV
1061 Kraus, Indrek 1980 Rapla maakond
1062 Kraus, Kert 2009 Rapla maakond
1063 Kraus, Ronan 2007 Rapla maakond
1064 Kriisa, Merili 1983 Harju maakond
1065 Kruusmann, Heli-Ly 2008 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
1066 Kukk, Berit 2005 Jõgeva maakond TÜASK
1067 Kukk, Maris 1972 Jõgeva maakond
1068 Kukushkina, Anna 2005 Venemaa
1069 Kumberg, Peeter 1959 Tartu maakond
1203 Kunn, Virgu 1981 Tartu maakond
1070 Kuntu, Marion 1979 Harju maakond
1220 Kuntu, Mirjam 1997 Soome
1071 Kurm, Kevin 1993 Tartu maakond
1072 Känd, Ivo 1958 Tartu maakond
1200 Kõrgvee, Laura 1984 Tartu maakond Orkla Eesti AS
1073 Kütt, Silver 1967 Tartu maakond
1074 Lace, Annija 2006 Läti BJC Laimite
1075 Laiduner, Lissi 1978 Tartu maakond
1076 Laul, Getter 1985 Tartu maakond
1077 Leiten, Kadri 1981 Tartu maakond
1078 Leiten, Raavo 1984 Tartu maakond
1079 Lejstrauta, Marta 2008 Läti BJC Laimite
1080 Lejstrauts, Karlis 2010 Läti BJC Laimite
1081 Leola, Heily 1980 Tartu maakond
1082 Leone, Raffaella 1973 Itaalia Inline Skating Montesilvano
1083 Lewandowski, Jacek 1971 Poola
1084 Lichtfeldt, Rico-Helander 2006 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
1085 Liepins, Ricards 2009 Läti BJC Laimite
1086 Liivrand, Raul 1991 Harju maakond
1087 Lind, Leidi 1983 Harju maakond Sportland
1088 Linkmann, Eleanora 2004 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
1089 Lipp, Gerlin 2009 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
1090 Lipp, Taimo 1974 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
1091 Livcane, Daniela Anna 2010 Läti Sports Club ASI
1201 Lootus, Hindrek 1969 Harju maakond KL Küberkaitseüksus
1209 Lukason, Anneli 1952 Tartu maakond
1092 Lunkov, Valentin 1973 Venemaa
1093 Luug, Veiko 1974 Tartu maakond SK ProRunner
1095 Läll, Diana 1996 Tartu maakond
1096 Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
1094 Lõo, Aune 1979 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
1097 Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq
1098 Maasing, Marko 1974 Tartu maakond Ikodor AS
1099 Matejuk, Diana 1999 Harju maakond
1199 Meikop, Pille-Riin 1993 Tartu maakond Orkla Eesti AS
1100 Metsa, Erkki 1975 Tartu maakond
1219 Mosen, Daile 1971 Tartu maakond
1101 Mumm, Karl 1985 Tartu maakond
1102 Mutli, Andrus 1969 Tartu maakond
1103 Mölder, Laura 2004 Harju maakond
1104 Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond
1211 Nilson, Nelli 1984 Harju maakond Sportland
1105 Novikova, Daniela 2010 Läti BJC Laimite
1106 Nurk, Edme 1974 Harju maakond
1107 Nõmmiste, Sulev 1970 Tartu maakond Suusahullud
1108 Ojaperv, Annaleen 2010 Harju maakond
1109 Ojaperv, Kaido 1974 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
1198 Ots, Ave 1991 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1112 Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
1110 Ozola, Ronja 2009 Läti
1111 Ozols, Darens 2007 Läti
1113 Padjus, Brit 1984 Tartu maakond Swedbank AS
1114 Pagar, Victoria 2009 Rapla maakond Rullibuss Team
1115 Pajur, Maris 1986 Harju maakond
1116 Palover, Meelis 1975 Tartu maakond Suusahullud
1117 Paluoja, Elleka 1979 Jõgeva maakond
1118 Pihlak, Eliis 2008 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
1119 Piir, Noora 2007 Tartu maakond
1120 Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
1121 Pormeister, Kaspar 2008 Harju maakond Sportland
1122 Prants, Triinu 2000 Harju maakond Juvente MTÜ
1123 Prieditis, Mikelis 2009 Läti BJC Laimite
1124 Prohorenko, Kerli 2005 Jõgeva maakond SK Adavere
1125 Promm, Karl-Robert 1999 Harju maakond
1126 Prüüs, Kaire 1972 Tartu maakond
1127 Pusnins, Arno 2008 Läti
1128 Puus, Uuno 1956 Tartu maakond
1131 Pärtelpoeg, Karin 2005 Tartu maakond
1202 Põldmaa, Kertu 2010 Jõgeva maakond
1129 Põlgaste, Kairit 1985 Tartu maakond
1130 Põlgaste, Rivo 1984 Tartu maakond
1132 Racika, Emilija 2009 Läti BJC Laimite
1133 Raiv-Altosaar, Naima 1976 Valga maakond Hauka Veloklubi
1134 Rajasaar, Piret 1984 Ida-Viru maakond
1216 Ramul, Leo 1952 Võru maakond
1135 Rastorgujeva, Jelizaveta 1983 Harju maakond
1136 Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
1137 Reinberg, Janely 2004 Tartu maakond
1139 Reitalu, Arvo 1948 Harju maakond
1140 Reitalu, Kadri 1957 Harju maakond
1141 Rohtla, Annabel 2005 Tartu maakond
1142 Rohtla, Meribel 2005 Tartu maakond
1143 Roos, Candela 1988 Tartu maakond
1144 Rooteman, Ralf 2011 Harju maakond
1145 Rooteman, Tarmo 1973 Harju maakond
1146 Roots, Anto 1971 Tartu maakond
1147 Rosenthal, Arli 1978 Tartu maakond Astro Baltics
1148 Rump, Alina 1977 Rapla maakond
1149 Ruthe, Riin 1988 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
1150 Saar, Katrin 1975 Harju maakond
1151 Saar, Kätlin-Maria 1997 Harju maakond
1153 Saarmann, Liisi 1994 Tartu maakond
1154 Saarna, Kerly 1989 Tartu maakond
1155 Saksa, Tuuli 1982 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
1156 Scharonberg, Jelena 1969 Ida-Viru maakond
1207 Sepp, Aivo 1968 Harju maakond
1157 Shynkevich, Sviatlana 1976 Valgevene
1158 Sirk, Tuuli 1985 Harju maakond
1159 Sivets, Palina 2008 Valgevene
1160 Snikere, Sofija Tina 2008 Läti Sports Club ASI
1161 Soha, Kristen 2009 Harju maakond
1162 Solovjov, Jevgeni 1948 Ida-Viru maakond
1163 Sula, Nele 2006 Harju maakond
1164 Sumyk, Sofiya 2004 Ukraina
1166 Särg, Kertu 1991 Harju maakond
1165 Sõna, Siiri 1971 Tartu maakond
1167 Talumaa, Sten 2008 Harju maakond
1168 Tamsalu, Kirsi 2004 Järva maakond
1169 Tarmet, Lisandra 2009 Harju maakond Rullibuss Team
1170 Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1171 Tiit, Mete-Sofie 2009 Jõgeva maakond SK Adavere
1172 Timermanis, Markuss 2010 Läti BJC Laimite
1173 Toivonen, Maris 1972 Tartu maakond
1174 Tolmane, Beate 2007 Läti kmsbp.lv/Jurmala
1175 Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond Suusahullud
1176 Trug, Teele Lotte 2006 Järva maakond
1177 Tõnurist, Teele 1986 Tartu maakond
1178 Tölp, Signe 1975 Tartu maakond
1212 Udeküll, Margus 1982 Tartu maakond
1179 Uha, Marleen 2006 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
1210 Uiga, Jaanus 1962 Tartu maakond
1180 Unt, Enrico 2006 Harju maakond
1181 Vahter, Liisa 2006 Harju maakond
1182 Vaino, Taavi 2006 Tartu maakond
1183 Vaino, Tiia 1968 Tartu maakond
1184 Valge, Magdaleena 2006 Harju maakond Rullibuss Team
1185 Vallimäe, Rasmus 2005 Tartu maakond
1186 Vallimäe, Valmar 1974 Tartu maakond
1187 Vares, Anna-Liisa 2001 Tartu maakond
1188 Vares, Rein 1970 Tartu maakond Päästeamet
1138 Varjatud 1981 Harju maakond
1152 Varjatud 1979 Tartu maakond
1189 Vatsa, Pille 2001 Tartu maakond
1190 Verev, Geio 1991 Tartu maakond AMV Grupp OÜ
1191 Vihalemm, Harri 1966 Valga maakond Ruuveni Spordiklubi
1192 Viktor, Krista 1971 Tartu maakond Embach
1193 Viljat, Vaidika 1993 Harju maakond Sportland
1194 Voitova, Olga 1984 Valgevene
1195 Vozjaeva, Larissa 1973 Valgevene
1197 Änilane, Peeter 1979 Harju maakond
1196 Õun, Marta-Marleen 2005 Harju maakond

Rulluisupartner

K2 Skate

Meediapartner

Postimees

Suurtoetajad

A. Le Coq Ramirent Salvest Eesti Pagar Embach Mariine Auto

Toetajad

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Bambona Eesti Teed

Toetajad

Ehitusmeister Respo Balbiino Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre

Meedium

Scanpix Ma Olen Rattur

Avalik sektor

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Kultuuriministeerium