Osalejate nimekiri

Rulluisumaraton

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aarna, Indrek 1969 Harju maakond Viru Keemia Grupp AS
Adosson, Ivo 1973 Tartu maakond
Akenpärg, Egert 1986 Harju maakond
Alasi, Karl Kristian 1996 Harju maakond
Alasoo, Kert 1989 Tartu maakond
Alliku, Karli 1995 Pärnu maakond
Alusalu, Saskia 1994 Jõgeva maakond Team Uus Maa Dimension
Andersson, Eskil 1967 Rootsi Stockholm Speedskaters
Anton, Arvi 1992 Tartu maakond Baltyre
Arula, Raul 1958 Tartu maakond
Arumäe, Kaisa 1987 Tartu maakond
Arumägi, Endrik 1978 Harju maakond
Arviste, Janno 1980 Harju maakond
Bachaus, Arno 1978 Tartu maakond Baltyre
Bandaryna, Varvara 2004 Valgevene
Baradinskas, Julius 1988 Leedu
Barakova, Julia 1985 Venemaa U Skate-1 Team
Baskakov, Vladimir 1956 Harju maakond
Belova, Olga 1984 Venemaa U Skate-1 Team
Bernard, Allar 1988 Harju maakond Orkla Eesti AS
Bertelsone-Uuemäe, Triinu 1978 Tartu maakond
Bieksa, Zilvinas 1969 Leedu
Bimbiris, Justinas 1991 Leedu GRK LT
Bitenieks, Lauris 1980 Läti BJC Laimite
Bosco, Lorenzo 2002 Itaalia Inline Skating Montesilvano
Bratchikov, Dmitry 1987 Ameerika Ühendriigid
Bratchikov, Konstantin 1964 Iisrael
Busch, Veiko 1975 Harju maakond
Cais, Monica 1965 Itaalia
Caprile, Claudia 1972 Itaalia Inline Skating Montesilvano
Chojnacki, Bartosz 1992 Poola
Dainis, Andris 1949 Läti 5A-Valka / LV
Damaratski, Yahor 2000 Valgevene Rollersport.Net
De Masis, Francesco 1974 Itaalia Inline Skating Montesilvano
Della Valle, Giuseppe 1971 Itaalia Inline Skating Montesilvano
Di Iorio, Noemi Maria 1991 Itaalia Inline Skating Montesilvano
Di Iorio, Noemi Maria 1991 Itaalia
Drozdov, German 1980 Tartu maakond
Duvelle, Charles 1967 Prantsusmaa
Ehrenpreis, Andres 1990 Tartu maakond
Eistre, Viktoria 2004 Jõgeva maakond SK Adavere
Erala, Keith 1976 Pärnu maakond
Erala, Koit 1982 Harju maakond
Ereline, Piret 1984 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Ermosa, Marina 1980 Venemaa U Skate-1 Team
Etverk, Jüri 1977 Harju maakond
Fedorchuk, Sergey 1975 Venemaa Neva Racing Team
Ferretti, Carmelo 1959 Itaalia Inline Skating Montesilvano
Ferri, Gabriele 1963 Itaalia Inline Skating Montesilvano
Fomatškin, Janar 1984 Tartu maakond Tribolt Team
Forsten, Santeri 1974 Soome
Fossoy, Arne 1950 Norra
Gapejeva, Olga 1989 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Gelin, Patrik 1970 Rootsi Stockholm Speedskaters
Germanis, Janis 1979 Läti
Giabbai, Barbara 1975 Itaalia
Giannini, Marco 1970 Itaalia
Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
Grüning, Urmas 1970 Ida-Viru maakond Päästeamet
Haabma, Siim 1987 Rapla maakond
Haljak, Antti 1978 Harju maakond
Hanchuk, Ilya 1997 Valgevene Rollersport.Net
Hanni, Sirli 1985 Võru maakond
Haube, Veljo 1961 Harju maakond
Hendrikson, Ants 1967 Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
Herranen, Timo 1971 Soome
Hiieste, Aivo 1977 Põlva maakond
Hints, Eric 1975 Harju maakond SEB Pank AS
Hints, Kairi 1978 Harju maakond SEB Pank AS
Hirmo, Aivar 1963 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Hubel, Indrek 1986 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Häyrynen, Ilpo 1961 Soome Katukiitäjät
Igor, Busov 1974 Venemaa U Skate-1 Team
Ihamäki, Rami 1968 Soome Katukiitäjät
Iljin, Pavel 1983 Harju maakond
Ilver, Ene 1974 Saare maakond Rulluisuklubi ABEC
Ilves, Kaija 1988 Harju maakond
Ilves, Marek 1975 Tartu maakond
Ilves, Urmet 1975 Võru maakond
Ivanov, Veronica 1998 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
Jankovskis, Girts 1970 Läti BJC Laimite
Janson, Timo Rasmus 1982 Tartu maakond
Johanson, Jaanus 1973 Viljandi maakond Tallinna Lennujaama SK
Jurs, Hassar 1972 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Juutinen, Sami 1972 Soome
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Järvelaid, Jano 1982 Harju maakond Elisa
Jõeste, Tarvo 1970 Harju maakond
Jõgi, Elizabeth 2000 Harju maakond Albe Team / Bont
Kaareste, Diana 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond Päästeamet
Kabral, Iljar 1975 Valga maakond
Kadajane, Lauri 1985 Tartu maakond
Kaeval, Hillar 1958 Jõgeva maakond
Kainel, Killu 1971 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
Kainel, Taavi 1973 Harju maakond Swedbank AS
Kaivola, Lasse 1976 Soome
Kala, Steve 1958 Soome West Finn Tour
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Kalev, Kristiine 1999 Harju maakond Team Uus Maa Dimension
Kaljas, Frid 1972 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
Kaljumäe, Aivo 1972 Harju maakond Areal Team
Kaljund, Siim 1985 Tartu maakond
Kaljuvee, Kaspar 1998 Harju maakond Albe Team / Bont
Kallais, Ats 1972 Harju maakond Albe Team / Bont
Karja, Artjom 1984 Ida-Viru maakond
Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
Karpovich, Ivan 2000 Valgevene
Karri, Katrin 1990 Tartu maakond Keskkonnaagentuur
Kasekamp, Andrus 1973 Viljandi maakond Baltyre
Kask, Heinz 1965 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Keba, Andres 1974 Harju maakond
Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
Keizars, Kelli 1990 Harju maakond
Keskküla, Pärtel 1975 Harju maakond
Keskpaik, Kert 1983 Harju maakond Albe Team / Bont
Kiidli, Kaius 1986 Harju maakond
Kiissa, Glein 1980 Tartu maakond
Kiivikas, Paul 1983 Tartu maakond #7AM
Kikerman, Ardi 1990 Tartu maakond
Kirch, Jüri-August 1984 Harju maakond
Kirk, Merike 1963 Harju maakond
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kitsing, Kaspar 1995 Järva maakond
Kiveste, Harti 1981 Tartu maakond
Kivi, Allan 1974 Harju maakond
Kivi, Kristel 1973 Tartu maakond
Kivi, Toivo 1963 Harju maakond
Kivima, Gerth 1981 Pärnu maakond Areal Team
Kivima, Herlet 1986 Harju maakond Rullibuss Team
Klaos, Heigo 1984 Tartu maakond
Kluss, Sergejs 1987 Läti
Koemets, Tiidrek 1966 Viljandi maakond
Kogger, Toomas 1974 Harju maakond Hawaii Express
Kokk, Robert 1989 Harju maakond
Koppel, Kuido 1966 Saare maakond Areal Team
Koppel, Tõnu 1966 Harju maakond Areal Team
Kosk, Meelis 1985 Harju maakond
Koskaru, Meelis 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kotkas, Priit 1979 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kovanen, Kai 1976 Soome
Kraam, Sulev 1980 Harju maakond Finestmedia AS
Krastinsh, Aivars 1961 Läti 5A-Valka / LV
Krivko, Dmitrij 1977 Läti
Krolov, Kalle 1976 Tartu maakond
Kroon, Olev 1959 Harju maakond
Krull, Rene 1978 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Kruusimaa, Piret 1964 Lääne-Viru maakond
Kruusmann, Geidi 1981 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Kruusmann, Ivari 1976 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
Kuchkov, Aleksandr 1965 Venemaa Neva Racing Team
Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Kukk, Raido 1976 Tartu maakond Suusahullud
Kukk, Siiri 1972 Pärnu maakond
Kukkonen, Leea 1973 Soome
Kunnus, Liina 1987 Harju maakond
Kuntu, Kristjan 1972 Soome
Kurg, Eke 1966 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Kurs, Kalmar 1973 Tartu maakond
Kuusik, Ants 1949 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
Kuusik, Eveli 1989 Harju maakond
Kuusk, Andrus 1987 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Kuusk, Ketlin 1989 Tartu maakond TÜASK
Käi, Taavo 1984 Harju maakond
Kämäräinen, Heikki 1964 Soome Katukiitäjät
Käo, Erkki 1982 Tartu maakond
Kõiv, Taisi 1989 Harju maakond
Kõnd, Karin 1987 Harju maakond
Kõrva, Enel 1979 Harju maakond Areal Team
Külm, Kristjan 1985 Tartu maakond Baltyre
Künnap, Janis 1980 Soome
Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
Küünal, Jaan 1961 Pärnu maakond
Laasberg, Karl-Martin 2004 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
Lahemaa, Age 1975 Harju maakond Tallinki Spordiklubi
Laht, Rain 1974 Harju maakond
Laugus, Jaanus 1969 Harju maakond Team Uus Maa Dimension
Laur, Ivar 1980 Rapla maakond Rulluisuklubi 8R
Laurik, Karin 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
Leek, Tarmo 1955 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Leet, Margus 1976 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Lehtmaa, Aivar 1963 Tartu maakond SVK Dünamo
Leiger, Liina 1988 Harju maakond
Leja, Andris 1970 Läti
Lelumees, Toomas 1965 Tartu maakond SAK Tartu
Lepasild, Raul 1981 Tartu maakond
Lepik, Leigor 1978 Valga maakond
Lepik, Toomas 1985 Harju maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Lihtne, Annely 1975 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Liiv, Marten 1996 Jõgeva maakond Team Uus Maa Dimension
Lillsaar, Toomas 1988 Tartu maakond
Linnik, Kiryl 1977 Valgevene Rollersport.Net
Linnus, Sander 1991 Võru maakond Areal Team
Lokk, Sulev 1969 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Lozinski, Olga 1984 Harju maakond Orkla Eesti AS
Luik, Aleks 1995 Jõgeva maakond Albe Team / Bont
Lukk, Kadri 1986 Lääne maakond Hawaii Express
Luks, Lenno 1980 Pärnu maakond
Lusikas, Kristjan 1985 Tartu maakond eratreening.ee
Lõhmus, Silja 1961 Tartu maakond SEB Pank AS
Lõoke, Peeter 1967 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
Maas, Tiit 1976 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
Markkula, Timo 1968 Soome
Markus, Mart 1990 Jõgeva maakond Team Uus Maa Dimension
Materazzi, Gabriele 1963 Itaalia Inline Skating Montesilvano
Matsesha, Kseniya 2001 Valgevene Rollersport.Net
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Mazurs, Ainars 1968 Läti 5A-Valka / LV
Meigas, Meelis 1970 Harju maakond
Merilo, Margus 1985 Harju maakond
Mertsina, Heiko 1987 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Metslang, Mirjam 1993 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Meus, Madli 1999 Tartu maakond
Miezitis, Arvis 1983 Läti BJC Laimite
Minin, Sergei 1983 Valgevene Rollersport.Net
Molotkov, Nikolai 1990 Venemaa U Skate-1 Team
Mooses, Maryte 2001 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
Muni, Pille 1982 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
Muromägi, Avo 1984 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Murov, Annika 1989 Tartu maakond
Must, Kristo 1988 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Mäestu, Jarek 1977 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Mägi, Holger 1973 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Mägi, Siim 1989 Harju maakond Rullibuss Team
Mäkelä, Jouni 1968 Soome Katukiitäjät
Mäkelä, Kaisa 1958 Soome Katukiitäjät
Männik, Jaak 1953 Harju maakond
Mölder, Joosep 1990 Jõgeva maakond Tallinna Lennujaama SK
Mölder, Marko 1978 Harju maakond
Mölder, Tauno 1986 Võru maakond Simuna Spordiklubi
Nahkur, Dior 1997 Harju maakond
Nazarova, Olga 1988 Venemaa
Nei, Kristel 1989 Harju maakond Sportland
Neidre, Anton 1986 Harju maakond
Nifontova, Anna 1999 Valgevene
Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Nikitin, Dmitry 1984 Venemaa
Nikolajev, Eduard 1994 Harju maakond
Niukkanen, Anssi 1976 Soome
Nollendorfa, Lasma 1985 Läti
Nollendorfs, Oskars 1988 Läti
Nurgamaa, Sirje 1973 Ida-Viru maakond Jõhvi RS
Nurme, Jaanis 1977 Harju maakond
Nõmmik, Argo 1984 Harju maakond
Nõmmik, Kaidu 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
Oder, Jaan 1979 Tartu maakond A. Le Coq
Oidjärv, Tarmo 1972 Harju maakond
Ojasoon, Ave 1987 Harju maakond SK CFC
Oks, Ahti 1973 Harju maakond
Oras, Kadi 1968 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Oras, Ülari 1964 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Ostrovsky, Alexey 1977 Valgevene
Ots, Riho 1965 Viljandi maakond
Ott, Viljar 1969 Viljandi maakond
Oštšepkov, Ilja 1990 Harju maakond Team Uus Maa Dimension
Paalme, Tõnis 1984 Harju maakond
Pajupuu, Janno 1984 Harju maakond Päästeamet
Pak, Vello 1944 Harju maakond
Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
Pallotedder, Taivo 1975 Tartu maakond Sportland
Palubinskas, Anton 1955 Tartu maakond
Pandis, Hannula-Katrin 1990 Tartu maakond Swedbank AS
Panini, Massimo 1960 Itaalia
Parbus, Kaido 1977 Harju maakond
Parkala, Oliver 1979 Tartu maakond
Parksepp, Marek 1980 Põlva maakond SK Serviti
Parts, Veiko 1971 Harju maakond
Parve, Ain 1948 Harju maakond Eesti Panga SK
Pavlov, Marko 1973 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Pedai, Andrus 1972 Harju maakond
Pencis, Artis Ivo 1999 Läti BJC Laimite
Pencis, Juris 1973 Läti BJC Laimite
Petersons, Peteris 1978 Läti BJC Laimite
Pihlak, Marius 1980 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Pikk, Erkki 1981 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Pikkof, Jaanis 1989 Rapla maakond Sportlove
Pikkor, Rauno 1978 Harju maakond Baltyre
Poom, Helina 1990 Harju maakond
Poopuu, Peeter 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Poska, Erko 1980 Tartu maakond AS G4S Eesti
Prangli, Toomas 1976 Harju maakond
Predtechenskiy, Andrey 1984 Venemaa Neva Racing Team
Priedite, Agate 2004 Läti BJC Laimite
Prieditis, Arnis 2002 Läti BJC Laimite
Pukk, Mairo 1973 Viljandi maakond
Puna, Björn 1975 Tartu maakond SK ProRunner
Puolakka, Risto 1963 Soome
Puolakka, Tuula 1968 Soome
Pusnins, Ivo 1982 Läti
Puu, Henno 1974 Harju maakond AT Sport OÜ
Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
Pärna, Ott 1976 Harju maakond
Pääsik, Priit 1973 Tartu maakond
Põder, Priit 1963 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Põldoja, Alar 1968 Tartu maakond
Raagmaa, Raido 1990 Tartu maakond
Rahumägi, Kristi 1977 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Raid, Risto 1990 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Rand, Herki 1993 Pärnu maakond
Randlepp, Marju 1976 Harju maakond
Ratassepp, Kerttu 1985 Tartu maakond
Raudpuu, Elmo 1971 Tartu maakond Suusahullud
Raudsepp, Lennart 1967 Tartu maakond Tartu Ülikool
Rauk, Kristiine 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Rebane, Getter 2002 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
Reimets, Margit 1978 Tartu maakond Suusahullud
Reinapu, Kaido 1974 Pärnu maakond
Reinapu, Maarja 1976 Pärnu maakond
Reinson, Mart 1981 Harju maakond Sportlove
Reinsons, Sandis 2002 Läti BJC Laimite
Reiss, Taavi 1983 Harju maakond
Renzel, Henrico 1979 Harju maakond
Riismaa, Tiit 1949 Harju maakond
Rist, Piret 1970 Harju maakond
Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Ritson, Sten 1999 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Rohtla, Maiu 1978 Tartu maakond
Rohtla, Rein 1974 Tartu maakond
Rohtmets, Ivo 1973 Harju maakond Hawaii Express
Romet, Aivar 1962 Tartu maakond
Rooba, Siim Sander 1993 Harju maakond
Roosaare, Jaak 1982 Harju maakond
Roosimaa, Mart 1986 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Roosmann, Regina 1992 Harju maakond Elisa
Roosve, Gundo 1981 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
Rugam, Steven 1996 Ida-Viru maakond
Rukhovets, Alexey 1985 Venemaa
Rump, Toomas 1975 Rapla maakond
Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
Ruusmere, Janek 1974 Harju maakond
Ruusu, Danila 1988 Harju maakond Rullibaas
Rykove, Akvile 1987 Leedu GRK LT
Rätte, Toivo 1958 Soome
Rääk, Tarmo 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Rõžova, Kristiina 1992 Harju maakond Telia SK
Saakjan, Juri 1985 Ida-Viru maakond
Saare, Piret 1966 Jõgeva maakond
Saarlaid, Jaanus 1968 Harju maakond
Saart, Lembit 1958 Lääne-Viru maakond
Sahtel, Kristjan 1980 Tartu maakond SK ProRunner
Salla, Liis 1993 Järva maakond
Salonen, Silver 1983 Harju maakond
Sander, Mari 1990 Harju maakond
Sarap, Mariin 1996 Jõgeva maakond
Sau, Mari-Liis 1974 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Savelev, Amper 1963 Venemaa Neva Racing Team
Saviir, Janar 1981 Tartu maakond
Savisikk, Kristjan 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Schihalejev, Rein 1973 Tartu maakond
Seier, Ahti 1982 Rapla maakond
Seier, Erki 1984 Harju maakond SEB Pank AS
Seits, Martin 1989 Pärnu maakond
Selivanov, Fedor 1985 Venemaa U Skate-1 Team
Semjonov, Aleksandr 1990 Harju maakond
Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
Sevastjanov, Anatoli 1949 Tartu maakond TMB Element SK
Sfakianakis, Emmanouil 1979 Kreeka
Shkliarov, Mikhail 1963 Venemaa U Skate-1 Team
Silm, Siiri 1980 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Sisask, Riivo 1978 Viljandi maakond
Sjucillo, Aldis 1975 Läti BJC Laimite
Snore, Sandris 1997 Läti BJC Laimite
Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
Soom, Pärja 1954 Tartu maakond OMNIVA SK
Soonberg, Maria 1988 Tartu maakond
Soonets, Art 1967 Tartu maakond Haanja Rattaklubi
Sorokin, Paul 1984 Harju maakond
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Sulg, Madis 1990 Tartu maakond 21CC Triatloniklubi
Suur, Arvi 1970 Pärnu maakond
Symonenko, Oleksandr 1968 Ukraina
Säde, Heli 1979 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Talviste, Marit 1958 Harju maakond
Talviste, Peeter 1961 Harju maakond
Talviste, Sten 1986 Harju maakond
Tamla, Anneli 1990 Harju maakond
Tamm, Hando 1982 Pärnu maakond
Tamm, Karin 1975 Pärnu maakond SK Jõulu
Tamm, Margus 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Tamm, Raimond 1978 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Tammekivi, Toivo 1991 Valga maakond
Tammemäe, Joosep 1990 Viljandi maakond Baltyre
Tammemäe, Kaupo 1995 Viljandi maakond Baltyre
Tammik, Kalev 1955 Pärnu maakond
Tammik, Silver 1979 Harju maakond
Tammjärv, Toomas 1967 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Tammsaar, Timo 1976 Harju maakond
Tarasena, Sergejs 1987 Harju maakond Sutherland
Tars, Märt 1965 Tartu maakond
Tars, Sander 1994 Tartu maakond
Tasane, Nikolai 1978 Lääne-Viru maakond
Teder, Boriss 1953 Rapla maakond
Teesaar, Toomas 1975 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Telga, Ott 1988 Harju maakond Rullibuss Team
Toime, Kelli 1987 Harju maakond
Tokman, Urmas 1968 Ida-Viru maakond
Tolmachev, Stanislav 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tolmanis, Didzis 1981 Läti kmsbp.lv/Jurmala
Tolmusk, Madis 1988 Tartu maakond
Tomingas, Argo 1982 Lääne-Viru maakond
Tomingas, Toivo 1961 Pärnu maakond UPM-Kymmene Otepää AS
Tomp, Maigi 1987 Viljandi maakond
Tomp, Märt 1961 Viljandi maakond Päästeamet
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Tooming, Silja 1983 Viljandi maakond
Toomsalu, Ilmar 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Toomsalu, Janno 1978 Harju maakond
Toru, Priit 1980 Jõgeva maakond Jõgeva Spordikeskus
Tscherniak, Ilja 1967 Saksamaa
Tsypin, Vladimir 1974 Venemaa U Skate-1 Team
Tuul, Teesi 1999 Viljandi maakond SE Põhjakotkas Viljandi
Tuula-Fjodorov, Reeda 1977 Harju maakond Eesti Sportlane
Täht, Madis 1989 Harju maakond
Täht, Meelis 1962 Harju maakond
Tääker, Reiko 1979 Harju maakond AS G4S Eesti
Tõnnus, Kelly 1994 Harju maakond
Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
Tšonka, Janoš 1990 Harju maakond
Undla, Timo 1974 Viljandi maakond
Undrest, Andrus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Uuemäe, Kalle 1976 Tartu maakond
Uuk, Aimur 1961 Tartu maakond Rakvere RK Siplased
Uus, Rauno 1977 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Vaher, Tuuli 1998 Jõgeva maakond
Vahter, Tõnu 1977 Harju maakond
Vahtra, Remii 1973 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Vain, Ermet 1979 Harju maakond Rae Rattaklubi
Vainjärv, Hillar 1950 Harju maakond Harrastajate SK
Valge, Joonas 2000 Harju maakond Team Uus Maa Dimension
Valksaar, Ülar 1961 Harju maakond
Valvas, Vahur 1981 Tartu maakond Baltyre
Vana, Janek 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Variksoo, Alo 1937 Harju maakond
Varjatud 1975 Harju maakond SK Saue Tammed
Varjatud 1987 Mehhiko
Varjatud 1987 Tartu maakond
Varjatud 1971 Harju maakond
Veberson, Rando 1994 Harju maakond
Vee, Karin 1989 Harju maakond
Veeorg, Koit 1970 Harju maakond
Veevel, Ego 1964 Harju maakond Rullibuss Team
Vennik, Timo 1981 Tartu maakond
Vernik, Uku 1993 Tartu maakond Trismile
Verrocchio, Zaira 1992 Itaalia Inline Skating Montesilvano
Verteshin, Aleksandr 1966 Venemaa
Veskimeister, Jaak 1976 Harju maakond Tallinki Spordiklubi
Vestung, Rauno 1974 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Viigimäe, Ardo 1990 Pärnu maakond
Viikmann, Argo 1968 Harju maakond
Viil, Kadri 1981 Harju maakond
Viiru, Kirsi 1973 Soome
Viktoras, Cesulis 1985 Leedu Areal Team
Villo, Raul 1977 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Vilt, Andrus 1985 Tartu maakond Mapri Ehitus OÜ
Vong, Huynh Sinh 1976 Itaalia
Voogne, Tiina 1973 Harju maakond EWK
Voolmaa, Saskia 1992 Harju maakond
Vuorinen, Kari 1965 Soome
Vysotsky, Maksimilian 1987 Venemaa National Team Estonia
Vähi, Sven 1980 Tartu maakond
Väli, Andres 1965 Ida-Viru maakond
Väljaots, Valev 1969 Järva maakond
Võidula, Aire 1984 Harju maakond
Võigemast, Imre 1985 Tartu maakond
Zafeiriadi, Georgia 2003 Kreeka
Zasmoujets, Alexey 1966 Valgevene
Zaviyalov, Vladimir 1952 Harju maakond
Zimmermann, Uno 1962 Valga maakond
Zirk, Arne 1952 Harju maakond Saku Suusaklubi
Znotins, Reinis 1997 Läti BJC Laimite
Zuyeva, Marina 1992 Valgevene Rollersport.Net
Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond
Ärm, Olavi 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Õun, Merike 1967 Võru maakond
Õunap, Piret 1966 Tartu maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aasmäe, Anete 2001 Tartu maakond
Aavik, Merje 1971 Tartu maakond
Abel, Ingrid Elisabeth 1990 Harju maakond
Abi, Kristel 1984 Pärnu maakond
Ahu, Laila 1984 Ida-Viru maakond
Algus, Marika 1977 Harju maakond
Alliksaar, Janeli 2002 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
Almre, Marge 1970 Viljandi maakond
Anna Racika, Elizabete 2003 Läti BJC Laimite
Anniko, Reiko 1990 Valga maakond Velomaniakid
Apri, Kristofer 2003 Harju maakond
Arro, Maria 1991 Tartu maakond
Arvi, Stella 1995 Tartu maakond
Asi, Alvar 1968 Harju maakond
Badziulia, Mikita 2002 Valgevene
Bogretsov, Saveli 2002 Harju maakond
Chojnacka, Joanna 1992 Poola
Danilas, Meelis 1967 Valga maakond Fixus
Eensoo, Sandra-Liis 2000 Harju maakond
Elissaar, Jaanus 1974 Harju maakond
Ensling, Gea 1988 Harju maakond
Ermel, Merli 1979 Põlva maakond
Fadeev, Aleksandr 1989 Tartu maakond
Fraidaki, Ioanna 2004 Kreeka
Gasparavicius, Arnoldas 1995 Leedu
Gescheimer, Allan 1980 Tartu maakond Tamrex
Goba, Janis 1974 Läti
Gribinets, Olga 1979 Harju maakond
Grishina, Anna 1981 Harju maakond Rullibuss Team
Griskun, Katerina 2001 Harju maakond
Habakukk, Kristjan 1982 Ida-Viru maakond
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Heinmaa, Enor 1990 Tartu maakond Same OÜ
Hillermaa, Antti 1989 Tartu maakond Baltyre
Hollo, Mihkel 1975 Harju maakond Swedbank AS
Holter, Karoliine 1996 Tartu maakond
Holtsmann, Külliki 1985 Tartu maakond
Hunt, Raivo 1969 Tartu maakond
Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Ivanov, Aleksei 1976 Venemaa
Ivanov, Liivika 1974 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
Jakovlevs, Vitalijs 1982 Läti
Jankovska, Laura 2005 Läti BJC Laimite
Jegorov, Dmitri 1978 Tartu maakond Axinom
Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Jentson, Madli 1992 Tartu maakond Sportland
Jentson, Tuuli 1986 Järva maakond Politsei- ja Piirivalveamet
Joost, Kristjan 1993 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Juss, Triin 1992 Harju maakond
Juurikas, Veiko 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Jõgi, Miree 1976 Tartu maakond
Jõgi, Philip 2005 Harju maakond Rullibuss Team
Jüriado, Rille 1978 Tartu maakond
Jüris, Triinu 1989 Tartu maakond
Jürisaar, Juss 1991 Tartu maakond Baltyre
Jürisoo, Heidi 1973 Harju maakond
Kaivo, Marie 1993 Tartu maakond
Kajak, Kristiina 1987 Harju maakond
Kalbin, Margus 1979 Harju maakond
Kaljula, Jaak 1995 Tartu maakond
Kallas, Krister 1985 Viljandi maakond TSK Joosu
Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
Kalle, Rein 1975 Põlva maakond Keskkonnaamet
Kallis, Joel 1982 Valga maakond
Kalve, Terje 1968 Tartu maakond
Kangro, Merike 1983 Tartu maakond
Kansvei, Kärt 1992 Tartu maakond
Karlis, Veiko 1983 Jõgeva maakond
Kartau, Katy 1973 Harju maakond
Kase, Pilvi 1971 Pärnu maakond
Katmann, Eda 1972 Harju maakond
Kattai, Eeva 2007 Tartu maakond
Kattai, Roman 1966 Tartu maakond 1. Jalaväebrigaad
Kaunissaar, Terje 1992 Harju maakond Sportland
Kebbinau, Terje 1968 Harju maakond
Keerig, Erkki 1973 Harju maakond
Kiigemägi, Veljo 1962 Tartu maakond
Kilk, Aron-Sven 2001 Tartu maakond
Kimmer, Kelly-Claudia 1995 Harju maakond
Kivi, Vladimir 1961 Tartu maakond
Kivistik, Leho 1974 Tartu maakond
Kleinson, Kaidi 2003 Tartu maakond
Knope, Agris 1953 Valga maakond 5A-Valka / LV
Kogger, Toivo 1976 Tartu maakond
Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Konrads, Ralfs 2007 Läti BJC Laimite
Konsap, Ats 1985 Võru maakond Simuna Spordiklubi
Krokhina, Sviatlana 1974 Valgevene
Kruusmann, Siim 2004 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
Krõlov, Aarne 1976 Tartu maakond
Kubjas, Arlina 1994 Harju maakond
Kuha, Taavi 1983 Tartu maakond Keskkonnaagentuur
Kukk, Grete 2003 Jõgeva maakond SK Adavere
Kuld, Pilvi 1985 Tartu maakond
Kuldmäe, Ain 1980 Tartu maakond
Kuldpere, Kaire 1979 Harju maakond
Kulikov, Jevgeni 1948 Harju maakond
Kustavson, Riin 1994 Harju maakond Sportland
Kuus, Keiti 1984 Harju maakond
Kuusik, Janis 1984 Põlva maakond
Kuusik, Marika 1965 Harju maakond
Kuusik, Martin 1955 Tartu maakond
Kuusmann, Tanel 1979 Lääne maakond
Köörna, Liis 1983 Harju maakond SK ProRunner
Külaots, Sigrid 1991 Tartu maakond Sportland
Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
Kütt, Käroli 2005 Harju maakond Rullibuss Team
Laan, Janek 1973 Harju maakond
Labi, Egne 1981 Võru maakond
Laidvee, Veera 1980 Harju maakond
Laidvee, Viljar 1975 Harju maakond
Laikmaa, Johanna Laura 2002 Harju maakond
Laineste, Sten 1982 Tartu maakond
Laos, Priit 1983 Tartu maakond TMB Element SK
Lauk, Kristel 2003 Tartu maakond
Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Laur, Marko 1978 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
Laurson, Alari 1987 Tartu maakond Suusahullud
Lazdina, Elina 1987 Läti
Lejstrauts, Janis 1974 Läti BJC Laimite
Lemsalu, Katrin 1978 Tartu maakond
Lemsalu, Leho 1981 Harju maakond
Lemsalu, Tiit 1983 Tartu maakond
Lepik, Arvo 1957 Harju maakond
Leppik, Mariel 2000 Harju maakond
Liivakant, Merli 1972 Tartu maakond
Lilienthal, Kaimar 1978 Harju maakond
Lill, Andreas 1991 Harju maakond
Lilla, Ivar 1963 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Lillemets, Liis 1992 Tartu maakond Politsei- ja Piirivalveamet
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Lints, Martin 1981 Harju maakond
Loo, Lille 1974 Jõgeva maakond Tartu Rulluisuklubi
Loog, Tarmo 1970 Harju maakond
Loost, Raivo 1979 Tartu maakond AS G4S Eesti
Lumiste, Virve 1957 Rapla maakond
Lõhmus, Eva-Liisa 2001 Harju maakond Antalis AS
Maidla, Margit 1976 Harju maakond
Maidla, Margus 1973 Harju maakond Treeningpartner
Maks, Meelis 1970 Tartu maakond
Malinina, Alina 1984 Harju maakond
Martoja, Reelika 1994 Harju maakond
Masing, Kristel 1975 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Mednis, Vilis 1951 Läti 5A-Valka / LV
Meikop, Sille 1983 Tartu maakond Swedbank AS
Meitus, Raivo 1966 Jõgeva maakond SK ProRunner
Metsa, Taivo 1974 Tartu maakond Swedbank AS
Milerman, Rafael 1975 Harju maakond
Moisto, Mairon 2006 Harju maakond
Mooses, Veronika 1989 Tartu maakond
Mosov-Hallik, Hanno 1976 Tartu maakond Swedbank AS
Mugra, Liisa 1998 Tartu maakond
Mugra, Mairo 1969 Tartu maakond Eesti Tõukerattaliit
Murov, Tatjana 1985 Harju maakond
Muuli, Eerik 1993 Tartu maakond
Muuli, Kristjan 1991 Tartu maakond
Muutra, Kaisa 1987 Harju maakond Eesti Maaülikool
Mäemuru, Kristiina 2001 Tartu maakond TÜASK
Mäger, Tanel 1988 Tartu maakond Korp! Revelia
Mägi, Markus 1985 Tartu maakond Yit Ehitus AS
Mägimaa, Eerika 1966 Ida-Viru maakond
Mällas, Maria 1982 Jõgeva maakond SK ProRunner
Mändoja, Maris 1993 Tartu maakond
Männiste, Valdur 1969 Tartu maakond
Müürisepp, Meelis 1969 Viljandi maakond
Nagel, Piret 1965 Tartu maakond
Neemsalu, Rommi 1983 Tartu maakond
Nesheim, Arne 1948 Norra
Nikkinen, Ahto 1983 Tartu maakond
Nikolaidoy, Alexandra 1985 Kreeka
Nilson, Nelli 1984 Harju maakond Sportland
Ojalaid, Silver 1968 Tartu maakond
Ojasaar, Tauno 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Oras, Keiu 1996 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Osadtšaja, Jekaterina 1986 Harju maakond
Ots, Ave 1991 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Ozolins, Ainars 1960 Läti
Ozols, Ainars 1971 Läti
Paidre, Andre 2005 Tartu maakond
Pajur, Rain 1976 Harju maakond Swedbank AS
Papadakis, Nikolaos 2005 Kreeka
Parksepp, Marko 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Perštuk, Alina 2005 Harju maakond
Peterson, Eveli 1967 Viljandi maakond
Peterson, Henrik 1982 Pärnu maakond
Petniunas, Karolis 2002 Leedu
Piir, Tarvo 1974 Tartu maakond
Piirimäe, Kadi 1976 Valga maakond
Pirnpuu, Risto 1994 Harju maakond Sportland
Platniece-Bruzane, Ilze Madara 1993 Läti
Platnieks, Kaspars 1969 Läti
Poom, Kaido 1953 Jõgeva maakond
Popova, Galyna 1960 Ukraina
Press, Jüri 1974 Harju maakond Eesti Panga SK
Priedite, Inga 1975 Läti BJC Laimite
Prohhorov, Andrei 1994 Harju maakond
Pusnins, Lukass 2006 Läti
Puusaar, Sulev 1966 Tartu maakond
Pähkel, Marget 1977 Jõgeva maakond
Pärn, Alvar 1965 Pärnu maakond
Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
Pärtelpoeg, Jüri 1969 Tartu maakond Certex
Põder, Tuuli 1979 Viljandi maakond
Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Põldoja, Ülle 1958 Tartu maakond
Põlluste, Priit 1971 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Rahnel, Ingrid 1975 Harju maakond
Rahu, Linda 1993 Harju maakond Nordecon AS
Raid, Jarno 1981 Tartu maakond
Rajando, Tõnu 1951 Harju maakond
Randmer, Kadriann 1982 Harju maakond
Randoja, Renda 1972 Tartu maakond
Randpuu, Kadrin 1971 Tartu maakond
Rast, Henn 1974 Tartu maakond
Raudsepp, Getrin 2005 Lääne-Viru maakond RR Suusaklubi
Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond TMB Element SK
Rebane, Kristiina 1982 Harju maakond
Reim, Martin 1988 Tartu maakond
Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
Reinumägi, Emma 2002 Tartu maakond
Remmelgas, Riste 1986 Harju maakond Sportland
Repkin, Peter 1971 Tartu maakond
Roke, Ilze 1976 Läti
Rooba, Veiko 1967 Harju maakond
Saar, Liis 1988 Tartu maakond
Saar, Marek 1981 Jõgeva maakond Orkla Eesti AS
Saaring, Juhan 1990 Tartu maakond
Sagor, Reimo 1987 Tartu maakond
Salumäe, Kaarel 1983 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
Salumäe, Katrin 1986 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
Salusaar, Margus 1979 Tartu maakond
Sarapuu, Kerli 1983 Harju maakond
Saudins, Rodrigo 2008 Läti BJC Laimite
Scarduelli, Patrizia 1968 Itaalia Inline Skating Montesilvano
Seim, Ester 1969 Võru maakond
Seli, Kätriin 1995 Tartu maakond
Selter, Ahto 1970 Järva maakond
Sepp, Gerd Eston 1999 Saare maakond
Seskens, Leons 1956 Läti 5A-Valka / LV
Shmits, Ilgvars 1986 Läti 5A-Valka / LV
Siirak, Liina 1982 Jõgeva maakond
Sikk, Signe 1973 Ida-Viru maakond
Sildvee, Kerttu 1986 Harju maakond
Siseykina, Irina 1975 Venemaa
Skolozhabskyy, Nikita 2010 Ida-Viru maakond
Skolozhabskyy, Oleksandr 1975 Ida-Viru maakond
Skuja, Linda 1985 Läti
Smirnov, Andre 1986 Tartu maakond
Soe, Maiki 1997 Tartu maakond
Soha, Steffen 2005 Harju maakond
Soidla, Janar 1974 Harju maakond
Soll, Kristi 1981 Võru maakond
Soll, Sven 1984 Võru maakond
Somelar, Piret 1984 Jõgeva maakond Areal Team
Soojärv, Andres 1976 Harju maakond Kulgur Team
Soonets, Kristel 1995 Tartu maakond
Sorensen, Jan Bjorn 1951 Norra
Starkopf, Kevin 1994 Harju maakond Sportland
Stsenov, Gleb 1986 Tartu maakond
Sukk, Alvar 1986 Tartu maakond
Sula, Meelis 1974 Harju maakond
Sulg, Tarmo 1978 Tartu maakond
Sutt, Eleri 1981 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Svazaite, Emilija 2004 Leedu
Svazas, Irmantas 1978 Leedu
Sviggum, Tore Ingar 1953 Norra
Sõsun, Aleksandra 1985 Harju maakond Axinom
Sõõro, Lauri 1978 Tartu maakond
Sõõru, Argo 1969 Jõgeva maakond Tartu Rulluisuklubi
Sööt, Kaidi 1986 Valga maakond
Talv, Alari 1975 Tartu maakond
Tamm, Helje 1983 Harju maakond
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tammik, Jelena 1971 Järva maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Tamsalu, Heigo 1980 Järva maakond
Tart, Allan 1982 Harju maakond Liivimaa Rattaklubi
Teearu, Timo 1992 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
Teesalu, Grete-Janette 2000 Võru maakond
Tein, Tõnis 1991 Tartu maakond
Tell, Jaan 1983 Tartu maakond TMB Element SK
Tensing, Karin 1986 Harju maakond SK ProRunner
Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
Tiido, Taavi 1992 Viljandi maakond
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Tiisler, Tiina 1979 Põlva maakond Eesti Tõukerattaliit
Tiivoja, Maris 1986 Tartu maakond
Tiivoja, Martti 1985 Tartu maakond Mapri Ehitus OÜ
Tombu, Katre 1982 Tartu maakond
Tomingas, Tõnu 1960 Jõgeva maakond
Toom, Ragnar 1969 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Toom, Tarmo 1984 Viljandi maakond
Tooming, Maris 1988 Tartu maakond
Toots, Kersti 1971 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Turb, Ants 1945 Järva maakond
Tühane, Enn 1952 Harju maakond Kuldsed Käed
Tühane, Rene 1973 Harju maakond Kuldsed Käed
Udeküll, Margus 1982 Tartu maakond
Uibo, Toomas 1965 Harju maakond
Uibo, Veronika 1988 Tartu maakond
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Umal, Fred 1980 Harju maakond
Urbel, Katarina 1993 Tartu maakond
Vaher, Indrek 1972 Tartu maakond
Vaikmaa, Veiko 1969 Harju maakond
Valk, Mart 1968 Tartu maakond
Vallimäe, Lisbeth 2002 Tartu maakond
Vals, Riina 1981 Tartu maakond
Vaskma, Huko 1975 Tartu maakond
Vellerind, Rain 1965 Harju maakond
Veske, Kaili 1971 Harju maakond
Viigand, Steven 2006 Rapla maakond
Vili, Eva 1972 Harju maakond Swedbank AS
Vilskersts, Gatis 1983 Läti
Viltrop, Arvo 1965 Tartu maakond
Viltrop, Ott Markus 2005 Tartu maakond
Visse, Tea 1961 Jõgeva maakond
Vitkovsky, Victor 1965 Venemaa
Väärsi, Helle 1964 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Väärsi, Jaak 1963 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Väät, Günther 1981 Rapla maakond
Võhma, Nele-Liis 2003 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
Võlegzanin, Vladimir 1957 Ida-Viru maakond
Yushkevich, Yauheni 1986 Valgevene Rollersport.Net
Õispuu, Janne 1976 Pärnu maakond
Õun, Piret 1979 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Üts, Nele 2001 Harju maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Akimova, Daria 2000 Venemaa
Akimova, Ksenija 2001 Venemaa
Arendi, Arlette 1997 Tartu maakond Sportland
Arm, Jaanika 1995 Harju maakond
Barnoiu, Adela Mihaela 1984 Itaalia Inline Skating Montesilvano
Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Bleive, Hendrik 2005 Põlva maakond
Buht, Maarika 1994 Tartu maakond
Bula-Biteniece, Inta 1976 Läti BJC Laimite
Caikovs, Aleksandrs Nikolajs 2006 Läti BJC Laimite
Ehrlich, Maris 1985 Tartu maakond
Elken, Eneli 2001 Tartu maakond
Ernits, Anneli 1976 Tartu maakond
Evert, Liisa Lisette 2008 Jõgeva maakond
Evert, Liisi 1983 Jõgeva maakond
Gryzlova, Elena 1979 Venemaa
Gubskii, Miroslav 2004 Venemaa
Haabma, Alar 1960 Rapla maakond EWK
Haljaste, Pirje 1967 Tartu maakond
Hallik, Harriet 2009 Tartu maakond
Hallik, Kristina 1977 Tartu maakond
Hanusevich, Natallia 1982 Valgevene
Haviko, Enelin 1994 Tartu maakond Swedbank AS
Henno, Elisabeth 2002 Tartu maakond
Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Henno, Kairit 1972 Soome
Hlebnikov, Aleksandr 1971 Harju maakond
Hurt, Kerli 1983 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Ilves, Rebecca 2002 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
Indela, Lisanne 2008 Jõgeva maakond SK Adavere
Jakobson, Janika 1970 Tartu maakond IMPULS Spordiklubi
Jakušev, Kirill 1983 Ida-Viru maakond
Jaska, Ahto 1965 Tartu maakond
Jegorov, Paula Liisa 2009 Harju maakond
Juursoo, Meelis 1970 Tartu maakond
Juuse, Jani 1995 Harju maakond
Järve, Märt 2004 Tartu maakond
Järve, Nora 2006 Tartu maakond
Kaasik, Krete 2000 Järva maakond
Kaasik, Signe 1972 Tartu maakond Eesti Tõukerattaliit
Kadakas, Kaie 1966 Harju maakond
Kaeramaa, Gaido 1968 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Kainel, Georg 2006 Harju maakond Suprema Adventure Team
Kainel, Mart 1945 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Kals, Mart 1981 Tartu maakond
Kalvane, Estere 2009 Läti BJC Laimite
Kalvik, Aare 1972 Harju maakond
Kalvik, Mirjam 2009 Harju maakond
Kannelaud, Maria 2008 Jõgeva maakond SK Adavere
Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Kase, Kadri 2000 Pärnu maakond
Keernik, Andres 2009 Tartu maakond
Kiho, Helar 1989 Tartu maakond
Kiik, Aare 1957 Tartu maakond
Kippasto, Kai 1974 Tartu maakond
Kolbin, Kaisa 2010 Jõgeva maakond SK Adavere
Kolk, Piret 1967 Tartu maakond
Kongi, Aimar 1983 Tartu maakond KRC Ehitus
Krastina, Anete 2000 Läti 5A-Valka / LV
Krauklis, Vairis 1953 Läti 5A-Valka / LV
Kraus, Indrek 1980 Rapla maakond
Kraus, Kert 2009 Rapla maakond
Kraus, Ronan 2007 Rapla maakond
Kriisa, Merili 1983 Harju maakond
Kruusmann, Heli-Ly 2008 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
Kukk, Berit 2005 Jõgeva maakond TÜASK
Kukk, Maris 1972 Jõgeva maakond
Kukushkina, Anna 2005 Venemaa
Kumberg, Peeter 1959 Tartu maakond
Kuntu, Marion 1979 Harju maakond
Kurm, Kevin 1993 Tartu maakond
Känd, Ivo 1958 Tartu maakond
Kütt, Silver 1967 Tartu maakond
Lace, Annija 2006 Läti BJC Laimite
Laiduner, Lissi 1978 Tartu maakond
Laul, Getter 1985 Tartu maakond
Leiten, Kadri 1981 Tartu maakond
Leiten, Raavo 1984 Tartu maakond
Lejstrauta, Marta 2008 Läti BJC Laimite
Lejstrauts, Karlis 2010 Läti BJC Laimite
Leola, Heily 1980 Tartu maakond
Leone, Raffaella 1973 Itaalia Inline Skating Montesilvano
Lewandowski, Jacek 1971 Poola
Lichtfeldt, Rico-Helander 2006 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
Liepins, Ricards 2009 Läti BJC Laimite
Liivrand, Raul 1991 Harju maakond
Lind, Leidi 1983 Harju maakond Sportland
Linkmann, Eleanora 2004 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
Lipp, Gerlin 2009 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
Lipp, Taimo 1974 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
Livcane, Daniela Anna 2010 Läti Sports Club ASI
Lunkov, Valentin 1973 Venemaa
Luug, Veiko 1974 Tartu maakond SK ProRunner
Läll, Diana 1996 Tartu maakond
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Lõo, Aune 1979 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq
Maasing, Marko 1974 Tartu maakond Ikodor AS
Matejuk, Diana 1999 Harju maakond
Metsa, Erkki 1975 Tartu maakond
Mumm, Karl 1985 Tartu maakond
Mutli, Andrus 1969 Tartu maakond
Mölder, Laura 2004 Harju maakond
Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond
Novikova, Daniela 2010 Läti BJC Laimite
Nurk, Edme 1974 Harju maakond
Nõmmiste, Sulev 1970 Tartu maakond Suusahullud
Ojaperv, Annaleen 2010 Harju maakond
Ojaperv, Kaido 1974 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Ozola, Ronja 2009 Läti
Ozols, Darens 2007 Läti
Padjus, Brit 1984 Tartu maakond Swedbank AS
Pagar, Victoria 2009 Rapla maakond Rullibuss Team
Pajur, Maris 1986 Harju maakond
Palover, Meelis 1975 Tartu maakond Suusahullud
Paluoja, Elleka 1979 Jõgeva maakond
Pihlak, Eliis 2008 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
Piir, Noora 2007 Tartu maakond
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Pormeister, Kaspar 2008 Harju maakond Sportland
Prants, Triinu 2000 Harju maakond Juvente MTÜ
Prieditis, Mikelis 2009 Läti BJC Laimite
Prohorenko, Kerli 2005 Jõgeva maakond SK Adavere
Promm, Karl-Robert 1999 Harju maakond
Prüüs, Kaire 1972 Tartu maakond
Pusnins, Arno 2008 Läti
Puus, Uuno 1956 Tartu maakond
Pärtelpoeg, Karin 2005 Tartu maakond
Põlgaste, Kairit 1985 Tartu maakond
Põlgaste, Rivo 1984 Tartu maakond
Racika, Emilija 2009 Läti BJC Laimite
Raiv-Altosaar, Naima 1976 Valga maakond Hauka Veloklubi
Rajasaar, Piret 1984 Ida-Viru maakond
Rastorgujeva, Jelizaveta 1983 Harju maakond
Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Reinberg, Janely 2004 Tartu maakond
Reitalu, Arvo 1948 Harju maakond
Reitalu, Kadri 1957 Harju maakond
Rohtla, Annabel 2005 Tartu maakond
Rohtla, Meribel 2005 Tartu maakond
Roos, Candela 1988 Tartu maakond
Rooteman, Ralf 2011 Harju maakond
Rooteman, Tarmo 1973 Harju maakond
Roots, Anto 1971 Tartu maakond
Rosenthal, Arli 1978 Tartu maakond Astro Baltics
Rump, Alina 1977 Rapla maakond
Ruthe, Riin 1988 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Saar, Katrin 1975 Harju maakond
Saar, Kätlin-Maria 1997 Harju maakond
Saarmann, Liisi 1994 Tartu maakond
Saarna, Kerly 1989 Tartu maakond
Saksa, Tuuli 1982 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Scharonberg, Jelena 1969 Ida-Viru maakond
Shynkevich, Sviatlana 1976 Valgevene
Sirk, Tuuli 1985 Harju maakond
Sivets, Palina 2008 Valgevene
Snikere, Sofija Tina 2008 Läti Sports Club ASI
Soha, Kristen 2009 Harju maakond
Solovjov, Jevgeni 1948 Ida-Viru maakond
Sula, Nele 2006 Harju maakond
Sumyk, Sofiya 2004 Ukraina
Särg, Kertu 1991 Harju maakond
Sõna, Siiri 1971 Tartu maakond
Talumaa, Sten 2008 Harju maakond
Tamsalu, Kirsi 2004 Järva maakond
Tarmet, Lisandra 2009 Harju maakond Rullibuss Team
Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tiit, Mete-Sofie 2009 Jõgeva maakond SK Adavere
Timermanis, Markuss 2010 Läti BJC Laimite
Toivonen, Maris 1972 Tartu maakond
Tolmane, Beate 2007 Läti kmsbp.lv/Jurmala
Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond Suusahullud
Trug, Teele Lotte 2006 Järva maakond
Tõnurist, Teele 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tölp, Signe 1975 Tartu maakond
Uha, Marleen 2006 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
Unt, Enrico 2006 Harju maakond
Vahter, Liisa 2006 Harju maakond
Vaino, Taavi 2006 Tartu maakond
Vaino, Tiia 1968 Tartu maakond
Valge, Magdaleena 2006 Harju maakond Rullibuss Team
Vallimäe, Rasmus 2005 Tartu maakond
Vallimäe, Valmar 1974 Tartu maakond
Vares, Anna-Liisa 2001 Tartu maakond
Vares, Rein 1970 Tartu maakond Päästeamet
Varjatud 1981 Harju maakond
Varjatud 1979 Tartu maakond
Vatsa, Pille 2001 Tartu maakond
Verev, Geio 1991 Tartu maakond AMV Grupp OÜ
Vihalemm, Harri 1966 Valga maakond Ruuveni Spordiklubi
Viktor, Krista 1971 Tartu maakond Embach
Viljat, Vaidika 1993 Harju maakond Sportland
Voitova, Olga 1984 Valgevene
Vozjaeva, Larissa 1973 Valgevene
Änilane, Peeter 1979 Harju maakond
Õun, Marta-Marleen 2005 Harju maakond

Rulluisupartner

K2 Skate

Meediapartner

Postimees

Suurtoetajad

A. Le Coq Ramirent Salvest Eesti Pagar Embach Mariine Auto

Toetajad

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Bambona Eesti Teed

Toetajad

Ehitusmeister Respo Balbiino Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre

Meedium

Scanpix Ma Olen Rattur

Avalik sektor

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Kultuuriministeerium