Osalejate nimekiri

TILLUsõit ja MINImaraton

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Allaje, Karel 2010 Tartu maakond
Amelin, Matvei 2012 Venemaa
Amelina, Jana 2012 Venemaa
Belõi, Oleg 2013 Tartu maakond
Datsjuk, Kirill 2013 Tartu maakond
Heerik, Carolin Heily 2010 Tartu maakond
Heerik, Cassandra Cecilia 2008 Tartu maakond
Jaska, Anna-Liza 2012 Tartu maakond
Jevsejeva, Alivia 2012 Läti
Jüris, Johanna-Marie 2013 Tartu maakond
Kabral, Elizabeth 2012 Tartu maakond
Kabral, Franco 2017 Tartu maakond
Kanemägi, Kärt 2013 Tartu maakond
Kartau, Ly 2010 Harju maakond
Kartau, Triin 2010 Harju maakond
Kivisik, Sini Liis 2014 Tartu maakond
Kivitare, Johanna 2014 Tartu maakond
Kohk, Roberta 2011 Tartu maakond
Kolats, Arturs 2014 Läti
Koltsov, Liisbet 2012 Tartu maakond
Kranich, Kenda Maia 2011 Tartu maakond
Kruusement, Reio 2009 Tartu maakond
Kruusement, Remi 2011 Tartu maakond
Kärkkänen, Kirill 2013 Tartu maakond
Kärkkänen, Kristina 2010 Tartu maakond
Kõrts, Mirtel 2010 Tartu maakond
Laumäe, Marten 2013 Tartu maakond
Lunkova, Catherine 2010 Venemaa
Lunkova, Elizabeth 2010 Venemaa
Miljukov, Marten 2012 Tartu maakond
Mäeks, Aleksandria 2009 Lääne-Viru maakond
Neuhof, Kaspar 2013 Tartu maakond
Orav, Mertin 2016 Tartu maakond
Ots, Rasmus 2012 Tartu maakond
Ozols, Bruss 2013 Läti
Pagar, Elisabeth 2014 Rapla maakond
Pleškan, Dmitri 2009 Venemaa
Pärn, Artjom 2014 Tartu maakond
Reiter, Eleanor 2011 Tartu maakond
Reiter, Natali 2014 Tartu maakond
Roos, Ilmar 2015 Tartu maakond
Roos, Ingrid 2007 Tartu maakond
Roos, Oskar 2012 Tartu maakond
Roos, Urmas 2012 Tartu maakond
Rosenthal, Karl Rasmus 2008 Tartu maakond
Rosenthal, Liisbeth 2010 Tartu maakond
Rosenthal, Sander 2017 Tartu maakond
Rägo, Kertu 2013 Tartu maakond
Rägo, Mari Lisell 2012 Tartu maakond
Rähn, Liise 2010 Tartu maakond
Rähn, Loore 2012 Tartu maakond
Snikeris, Daniels Filips 2012 Läti
Sootla, Mattias 2013 Tartu maakond
Suits, Kaisa 2014 Tartu maakond
Suits, Kristin 2011 Tartu maakond
Tintera, Sandra 2013 Tartu maakond
Tsibernõi, Aleks 2010 Tartu maakond
Tsibernõi, Artur 2011 Tartu maakond
Uibo, Jan Ronet 2014 Tartu maakond
Uibo, Robin Jonah 2013 Tartu maakond
Vassel, Dana 2009 Tartu maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Afonaseva, Varvara 2007 Venemaa
Daukšte, Adelina 2006 Läti
Einasto, Helena 2010 Tartu maakond
Kaivola, Nuutti 2007 Soome
Kalvik, Mirjam 2009 Harju maakond
Karpovich, Yaromir 2009 Valgevene
Kivisik, Aksel Jaagup 2010 Tartu maakond
Kivisik, Aleks Juhan 2010 Tartu maakond
Lace, Annija 2006 Läti
Matsias, Aleh 2010 Valgevene
Mäeks, Andrias 2009 Lääne-Viru maakond
Müürisepp, Laura 2009 Harju maakond
Ojala, Marizell 2009 Harju maakond
Ozola, Ronja 2009 Läti
Ozols, Darens 2007 Läti
Pagar, Victoria 2009 Rapla maakond
Penner, Andero 2010 Tartu maakond
Penner, Emil 2008 Tartu maakond
Penner, Rando 2011 Tartu maakond
Peterson, Elisabet 2006 Tartu maakond
Saag, Salme 2010 Tartu maakond
Salonen, Aron 2008 Harju maakond
Shynkevich, Ihor 2008 Valgevene
Sivets, Palina 2008 Valgevene
Snikere, Sofija Tina 2008 Läti
Sutt, Loore Liisa 2007 Tartu maakond
Talumaa, Sten 2008 Harju maakond
Timofeeva, Anna 2009 Venemaa
Tintera, Karin 2011 Tartu maakond
Tolmane, Beate 2007 Läti
Tsibernaja, Katrin 2008 Tartu maakond
Uksov, Andres Luka 2007 Tartu maakond
Yushkevich, Uladzislau 2012 Valgevene

Rulluisupartner

K2 Skate

Meediapartner

Postimees

Suurtoetajad

A. Le Coq Ramirent Salvest Eesti Pagar Embach Mariine Auto

Toetajad

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Bambona Eesti Teed

Toetajad

Ehitusmeister Respo Balbiino Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre

Meedium

Scanpix Ma Olen Rattur

Avalik sektor

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Kultuuriministeerium