Osalejate nimekiri

TILLUsõit ja MINImaraton

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aasla, Oliver 2010 Harju maakond
Alakivi, Ly Anny 2008 Tartu maakond
Alakivi, Olaf Olev 2005 Tartu maakond
Allaje, Karel 2010 Tartu maakond
Batarags, Gustavs 2011 Läti
Belõi, Oleg 2013 Tartu maakond
Bers, Anastasia 2012 Tartu maakond
Bettler, Marie Aliise 2009 Tartu maakond
Biteniece, Asnate 2013 Läti
Bogopolskaya, Mila 2012 Venemaa
Datsjuk, Kirill 2013 Tartu maakond
Degen, Annika 2011 Belgia
Degen, Rouven 2011 Belgia
Deilet, Gert-Revon 2013 Tartu maakond
Eber, Egert Marten 2013 Tartu maakond
Erik, Rika 2010 Tartu maakond
Fomin, Sofie Sandra 2012 Tartu maakond
Hanko, Kristofer 2012 Tartu maakond
Haossar, Elisabeth 2011 Jõgeva maakond
Haossar, Hans Gustav 2017 Tartu maakond
Haossar, Katarina 2013 Tartu maakond
Hõbe, Silver 2013 Tartu maakond
Iljin, Martin 2016 Tartu maakond
Iljin, Steven 2012 Tartu maakond
Ivanenko, Timurs 2010 Läti
Ivask, Eliise 2009 Jõgeva maakond
Ivask, Joanna 2011 Jõgeva maakond
Jankovskis, Filips 2010 Läti
Jaska, Anna-Liza 2012 Tartu maakond
Jegorov, Paula Liisa 2009 Harju maakond
Joorits, Grete 2010 Tartu maakond
Junior, Janek 2009 Tartu maakond
Järve, Sander 2014 Tartu maakond
Järve, Sandra 2016 Tartu maakond
Kabral, Elizabeth 2012 Tartu maakond
Kaha, Miia 2011 Tartu maakond
Kalberg, Taavet 2011 Tartu maakond
Kalberg, Toomas-Viljar 2011 Ida-Viru maakond
Kallari, Katri 2008 Tartu maakond
Kannel, Lenna 2015 Tartu maakond
Kannel, Magda 2010 Tartu maakond
Kannisto, Madli 2009 Tartu maakond
Kannisto, Märten 2010 Tartu maakond
Karjane, Johanna-Janeli 2009 Tartu maakond
Karro, Liselle 2012 Tartu maakond
Kartau, Ly 2010 Harju maakond
Kartau, Triin 2010 Harju maakond
Kaupmees, Kermo 2013 Tartu maakond
Keernik, Andres 2009 Tartu maakond
Keernik, Karl Joosep 2007 Tartu maakond
Kesperi, Ralf 2009 Tartu maakond
Kesperi, Richard 2012 Tartu maakond
Kiršin, Erik 2012 Tartu maakond
Kiuru, Hans-Kristjan 2012 Tartu maakond
Kivila, Kaspar 2012 Tartu maakond
Kivila, Marten 2012 Tartu maakond
Kivima, Geidi 2013 Pärnu maakond
Kivima, Simo 2014 Pärnu maakond
Kivimaa, Anna Karoliina 2011 Tartu maakond
Kivistik, Greete 2011 Harju maakond
Koltsov, Liisbet 2012 Tartu maakond
Kongi, Kerret 2009 Tartu maakond
Kongi, Markus 2005 Tartu maakond
Kraus, Kert 2009 Rapla maakond
Kraus, Lisandra 2012 Rapla maakond
Kruusmann, Heli-Ly 2008 Lääne-Viru maakond
Kuldmäe, Gerthu 2012 Tartu maakond
Kuldmäe, Grethe 2010 Tartu maakond
Kuus, Jaan 2015 Võru maakond
Kuznetsov, Greete Loviis 2010 Tartu maakond
Kärberg, Aaron 2012 Tartu maakond
Kärberg, Agnetta 2018 Tartu maakond
Kärberg, Avetta 2010 Tartu maakond
Kärkkänen, Kirill 2013 Tartu maakond
Kärkkänen, Kristina 2010 Tartu maakond
Kärsin, Mia Grete 2010 Tartu maakond
Kõrts, Mirtel 2010 Tartu maakond
Kübar, Olle Kaarel 2009 Tartu maakond
Kübar, Robin 2014 Tartu maakond
Kütt, Karl-Alex 2010 Lääne-Viru maakond
Laht, Kert 2010 Tartu maakond
Langus, Rasmus 2013 Tartu maakond
Lapp, Virgo 2009
Lehtsaar, Linda 2010 Tartu maakond
Lemsalu, Kaisa 2006 Tartu maakond
Lemsalu, Kristjan 2010 Tartu maakond
Lemsalu, Kristofer 2008 Tartu maakond
Leppsoo, Elina Marie 2011 Tartu maakond
Lille, Säde-Ly 2010 Tartu maakond
Lints, Elise 2013 Harju maakond
Lissovskaja, Jelizaveta 2008 Tartu maakond
Lissovskaja, Tatjana 2012 Tartu maakond
Lobrev, Juss 2014 Tartu maakond
Luik, Robin 2008 Saare maakond
Lumiste, Karita 2011 Tartu maakond
Maasen, Elis 2011 Tartu maakond
Madi, Epp Mariel Hiie 2010 Tartu maakond
Madisson, Eliisabet 2011 Tartu maakond
Maksimtsuk, Ameelia 2011 Tartu maakond
Menshenina, Elizaveta 2014 Tartu maakond
Miljukov, Marten 2012 Tartu maakond
Mäeks, Aleksandria 2009 Lääne-Viru maakond
Neilant, Triinu-Liis 2010 Jõgeva maakond
Novoselja, Ivan 2013 Tartu maakond
Nurk, Kirsi 2012 Tartu maakond
Nädal, Karmen 2005 Tartu maakond
Nädal, Märten 2009 Harju maakond
Oinats, Lisete 2005 Tartu maakond
Oinats, Relibet 2008 Tartu maakond
Ots, Erko 2012 Tartu maakond
Paas, Mia 2011 Tartu maakond
Pagar, Elisabeth 2014 Rapla maakond
Pagar, Victoria 2009 Rapla maakond
Palk, Sara 2016 Tartu maakond
Panarin, Yaroslav 2014 Tartu maakond
Parbus, Ragnar 2011 Tartu maakond
Parkel, Karoliina 2012 Tartu maakond
Parksepp, Maris 2010 Tartu maakond
Parksepp, Markus 2012 Tartu maakond
Parksepp, Meriliis 2015 Tartu maakond
Paulson, Janis 2011 Tartu maakond
Peedu, Amelia 2010 Tartu maakond
Pent, Simona 2010 Tartu maakond
Petrova, Anastassija 2009 Tartu maakond
Petrova, Ksenija 2013 Tartu maakond
Petuhhov, Robert 2013 Tartu maakond
Piir, Marta 2010 Tartu maakond
Pille, Marielle 2012 Tartu maakond
Pormeister, Annabel 2011 Harju maakond
Pormeister, Kaspar 2008 Harju maakond
Prans, Liisbeth 2010 Tartu maakond
Priedite, Mare 2013 Läti
Pungar, Annika 2010 Tartu maakond
Pärnamets, Loviisa 2012 Tartu maakond
Pääbus, Sanna-Stella 2010 Tartu maakond
Pääbus, Sanne-Stiina 2011 Tartu maakond
Rannik, Kreete 2015 Tartu maakond
Raudmaa, Reijo 2011 Tartu maakond
Raudsepp, Anette Marie 2012 Tartu maakond
Reimand, Janeli 2009 Tartu maakond
Reimand, Ronja 2011 Tartu maakond
Reino, Mirelli 2010 Põlva maakond
Reiter, Eleanor 2011 Tartu maakond
Rosenthal, Karl Rasmus 2008 Tartu maakond
Rosenthal, Kädi 2007 Tartu maakond
Rosenthal, Liisbeth 2010 Tartu maakond
Rosenthal, Sander 2017 Tartu maakond
Russak, Helmi 2012 Tartu maakond
Russak, Lilli 2013 Tartu maakond
Rähn, Liise 2010 Tartu maakond
Rähn, Loore 2012 Tartu maakond
Rätsep, Maribel 2011 Tartu maakond
Saar, Lisete 2008 Jõgeva maakond
Saaremets, Markus 2009 Tartu maakond
Saarna, Markus 2011 Tartu maakond
Saaroja, Markus 2010 Tartu maakond
Sagaja, Isabel 2010 Tartu maakond
Sagaja, Lisette 2009 Tartu maakond
Saska, Liisa 2008 Jõgeva maakond
Saska, Ott-Lembit 2010 Jõgeva maakond
Shvedava, Evelina 2011 Valgevene
Shvedava, Taisa 2013 Valgevene
Sikk, Theron 2013 Tartu maakond
Sild, Janelle Marie 2006 Jõgeva maakond
Silvet, Neleri 2010 Harju maakond
Simeonova, Šarlotte 2011 Tartu maakond
Sisas, Sebastian 2008 Tartu maakond
Sisas, Stefan 2011 Tartu maakond
Snikeris, Daniels Filips 2012 Läti
Sokolov, Artur 2016 Tartu maakond
Sokolov, Maksim 2007 Tartu maakond
Soll, Kristjan 2013 Võru maakond
Soll, Sander 2009 Võru maakond
Soome, Lisandra 2013 Viljandi maakond
Sootla, Mattias 2013 Tartu maakond
Suits, Kaisa 2014 Tartu maakond
Suits, Kristin 2011 Tartu maakond
Sussen, Stella 2013 Tartu maakond
Svazas, Domantas 2011 Leedu
Sycheva, Viktoria 2013 Tartu maakond
Sycheva, Violetta 2009 Tartu maakond
Tamm, Reiko 2010 Tartu maakond
Tamm, Tormi 2012 Tartu maakond
Tammekun, Elsa Helin 2012 Tartu maakond
Tammik, Mirtel 2011 Järva maakond
Teniste, Lars Robert 2015 Tartu maakond
Teniste, Tristan Erik 2011 Tartu maakond
Ternitski, Kristofer 2010 Tartu maakond
Ternitski, Kätrin 2012 Tartu maakond
Tiivoja, Marelle 2010 Tartu maakond
Titov, Daniil 2012 Tartu maakond
Tolmanis, Haralds 2010 Läti
Toomsalu, Richard Hugo 2012 Harju maakond
Toots, Ricado 2011 Tartu maakond
Tsepelina, Alice 2015 Tartu maakond
Tsibernaja, Katrin 2008 Tartu maakond
Tsibernõi, Aleks 2010 Tartu maakond
Tsibernõi, Artur 2011 Tartu maakond
Tämm, Mihkel 2011 Tartu maakond
Tšikanov, Grete 2011 Tartu maakond
Uibo, Greete Liis 2011 Tartu maakond
Uibo, Miia Lisett 2010 Tartu maakond
Uus, Mirell 2012 Valga maakond
Vaino, Taavi 2006 Tartu maakond
Vana, Janeli 2011 Tartu maakond
Vassel, Dana 2009 Tartu maakond
Ventšikov, Kristofer 2016 Tartu maakond
Vesso, Sofia 2018 Tartu maakond
Vesso, Victoria 2015 Tartu maakond
Viirsalu, Jakob 2011 Tartu maakond
Viitkin, Gloria 2011 Tartu maakond
Viljak, Karl-Oskar 2008 Tartu maakond
Viljak, Oliver 2010 Tartu maakond
Villo, Kaur Villem 2011 Harju maakond
Vinogradina, Erica 2012 Tartu maakond
Vinogradina, Karina 2009 Tartu maakond
Väärsi, Lisanna 2016 Tartu maakond
Väärsi, Raian 2008 Tartu maakond
Väärsi, Rianna 2009 Tartu maakond
Wiederhold, William 2016 Tartu maakond
Änilane, Eliise 2012 Harju maakond
Änilane, Heleri 2007 Harju maakond
Ärm, Oliver 2013 Tartu maakond
Švõrov, Stefan 2015 Tartu maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Adamka, Airon 2010 Tartu maakond
Andruse, Andra Adele 2008 Jõgeva maakond
Ats, Roland 2006 Tartu maakond
Belinis, Mark 2011 Harju maakond
Bers, Daniel 2007 Tartu maakond
Bers, Marianna 2005 Tartu maakond
Caikovs, Aleksandrs Nikolajs 2006 Läti
Degen, Liisa-Maria 2008 Belgia
Eilmann, Merit 2011 Tartu maakond
Eilmann, Mirtel 2009 Tartu maakond
Ennok, Elian 2006 Tartu maakond
Ennok, Helen 2000 Tartu maakond
Ernits, Liis 2004 Tartu maakond
Fokin, Oliver Andrei 1996 Tartu maakond
Hallik, Harriet 2009 Tartu maakond
Heerik, Carolin Heily 2010 Tartu maakond
Heerik, Cassandra Cecilia 2008 Tartu maakond
Hõlpus, Juhan 2009 Tartu maakond
Igga, Kristjan 2007 Viljandi maakond
Igga, Marten 2010 Viljandi maakond
Iher, Mari 2009 Tartu maakond
Ilves, Lisete 2010 Võru maakond
Ivanov, Aleksandr 2010 Tartu maakond
Jalast, Hertha Marta Pauliine 2012 Tartu maakond
Joorits, Karli 2005 Tartu maakond
Järve, Jörgen 2006 Tartu maakond
Järve, Miira 2010 Tartu maakond
Jõgi, Keirit 2007 Viljandi maakond
Kaha, Maarja 2008 Tartu maakond
Kannel, Indrek 2009 Tartu maakond
Kerve, Lisette 2007 Tartu maakond
Kiivit, Riine 2011 Tartu maakond
Kipli, Kristiina 2005 Tartu maakond
Kippasto, Ursula 2008 Tartu maakond
Kivila, Marten 2012 Tartu maakond
Kivistik, Karl Stefan 2009 Harju maakond
Koiduaru, Ketlin 2009 Tartu maakond
Koiduaru, Lisette 2007 Tartu maakond
Konrad, Anette Elisabeth 2008 Tartu maakond
Korol, Elli 2010 Tartu maakond
Kostenko, Irina 2004 Tartu maakond
Kostenko, Julija 2008 Tartu maakond
Kostenko, Olga 2003 Tartu maakond
Kuklane, Kaija-Liisa 2007 Võru maakond
Kuus, Helin 2011 Võru maakond
Kuus, Ott 2008 Võru maakond
Kuznetsov, Greete Loviis 2010 Tartu maakond
Kütt, Sirli 2008 Tartu maakond
Lace, Annija 2006 Läti
Leets, Heleen 2008 Tartu maakond
Lejstrauta, Marta 2008 Läti
Lejstrauts, Karlis 2010 Läti
Leppsoo, Andres 2008 Tartu maakond
Liepins, Ricards 2009 Läti
Lipp, Gerlin 2009 Lääne-Viru maakond
Lissovskaja, Jekaterina 2004 Tartu maakond
Lorenz, Jesper 2009 Tartu maakond
Lorenz, Mia-Maria 2007 Tartu maakond
Lumiste, Karl 2003 Tartu maakond
Madi, Kristiina Maare Maria 2007 Tartu maakond
Madi, Marko Uku Tõdu 2005 Tartu maakond
Masing, Kristin 2007 Tartu maakond
Muru, Heidi 2007 Tartu maakond
Mäeks, Andrias 2009 Lääne-Viru maakond
Männiste, Gert 2007 Tartu maakond
Müürisepp, Laura 2009 Harju maakond
Nurgamaa, Mirjam 2010 Ida-Viru maakond
Oder, Kaia 2010 Tartu maakond
Orav, Karmen 2008 Tartu maakond
Paab, Lauren 2009 Tartu maakond
Paabo, Ralf Robert 2006 Tartu maakond
Parbus, Eva 2009 Tartu maakond
Paulson, Kätriin 2008 Tartu maakond
Pensa, Anna-Triin 2008 Tartu maakond
Pensa, Pille-Riin 2006 Tartu maakond
Peterson, Elisabet 2006 Tartu maakond
Piilberg, Laura Liisa 2008 Tartu maakond
Piir, Marta 2010 Tartu maakond
Piir, Noora 2007 Tartu maakond
Pikk, Sofia 2008 Tartu maakond
Poll, Laura 2009 Tartu maakond
Poll, Liisa 2009 Tartu maakond
Potsepsova, Maria 2005 Harju maakond
Prohorenko, Kerli 2005 Jõgeva maakond
Prohorenko, Kristjan 2009 Jõgeva maakond
Racika, Emilija 2009 Läti
Rahumägi, Raili 2008 Harju maakond
Rannik, Kertu 2009 Tartu maakond
Rannik, Kristo 2006 Tartu maakond
Raudsepp, Getrin 2005 Lääne-Viru maakond
Reinberg, Janely 2004 Tartu maakond
Reinumägi, Emma 2002 Tartu maakond
Rybalko, Oleksii 2008 Ukraina
Rätte, Kerhard 2003 Tartu maakond
Rätte, Liisa 2009 Tartu maakond
Saag, Salme 2010 Tartu maakond
Saaroja, Martin 2008 Tartu maakond
Siimsaare, Krete 2008 Tartu maakond
Siimsaare, Madli 2010 Tartu maakond
Silvet, Karola 2009 Tartu maakond
Silvet, Ketlin 2005 Harju maakond
Silvet, Merili 2007 Harju maakond
Snikere, Sofija Tina 2008 Läti
Sussen, Selina 2007 Tartu maakond
Sussen, Siim 2002 Tartu maakond
Svazas, Domantas 2011 Leedu
Svitshkar, Sofia 2011 Tartu maakond
Tamm, Annamarii 2007 Tartu maakond
Tamm, Robin 2008 Tartu maakond
Tarmet, Lisandra 2009 Harju maakond
Terepson, Telle Tereesa 2006 Tartu maakond
Tiidrus, Maren 2008 Tartu maakond
Tiidrus, Marten 2011 Tartu maakond
Tolmane, Beate 2007 Läti
Uibo, Greete Liis 2011 Tartu maakond
Uksov, Andres Luka 2007 Tartu maakond
Unt, Helena 2009 Tartu maakond
Vahter, Liisa 2006 Harju maakond
Valk, Riina 2006 Tartu maakond
Vallimäe, Lisbeth 2002 Tartu maakond
Vallimäe, Rasmus 2005 Tartu maakond
Veltmann, Carmen 2004 Tartu maakond
Vetevoog, Alice 2010 Tartu maakond
Vider, Kirke Stefani 2008 Tartu maakond
Viikmann, Simona 2009 Harju maakond
Villo, Kirke 2009 Harju maakond
Vink, Marleen 2007 Tartu maakond
Vorobjov, Aleksei 2008 Tartu maakond
Õun, Marta-Marleen 2005 Harju maakond

Rulluisupartner

K2 Skate

Meediapartner

Postimees

Suurtoetajad

A. Le Coq Ramirent Salvest Enervit Eesti Pagar Embach Mariine Auto

Toetajad

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Bambona Eesti Teed

Toetajad

Ehitusmeister Respo Balbiino Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre

Meedium

Ajakiri Sport Scanpix Ma Olen Rattur

Avalik sektor

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium