Osalejate nimekiri

Rulluisumaraton

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aarna, Indrek 1969 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Ader, Egert 1990 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Adosson, Ivo 1973 Tartu maakond
Almre, Marge 1970 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Arike, Ann-Liis 1995 Tartu maakond
Arumägi, Anti 1990 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Baskakov, Vladimir 1956 Harju maakond
Birk, Anna-Liisa 1990 Tartu maakond KL Tartu malev
Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Borisov, Sergey 1964 Ida-Viru maakond
Cais, Monica 1965 Itaalia
Dainis, Andris 1949 Läti 5A-Valka / LV
Etverk, Jüri 1977 Harju maakond
Gornischeff, Artur 1984 Harju maakond
Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Haljak, Antti 1978 Harju maakond
Hanski, Dmitry 1984 Venemaa
Heile, Jaanus 1971 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
Hussar, Aimar 1981 Võru maakond Areal Team
Härm, Eve 1982 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Hõrandi, Teele 1983 Tartu maakond
Ilves, Merlin 1986 Valga maakond
Järv, Martti 1985 Harju maakond
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Jürgens, Toomas 1964 Tartu maakond
Kaareste, Diana 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Kaljumäe, Karl 1990 Harju maakond
Kallas, Krister 1985 Viljandi maakond TSK Joosu
Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
Kalmus, Aron 1986 Harju maakond
Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond SK Metsasõbrad
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Keerig, Erkki 1973 Harju maakond
Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
Keizars, Kelli 1990 Harju maakond
Keskküla, Pärtel 1975 Harju maakond
Kilvits, Merle 1976 Harju maakond Albe Team / Bont
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kivi, Kristel 1973 Tartu maakond
Kivi, Toivo 1963 Harju maakond
Knope, Agris 1953 Läti 5A-Valka / LV
Koemets, Tiidrek 1966 Viljandi maakond
Kont, Sergo 1971 Harju maakond
Koskaru, Meelis 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kraam, Sulev 1980 Harju maakond Finestmedia AS
Krastinsh, Aivars 1961 Läti 5A-Valka / LV
Kruusmann, Geidi 1981 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Kukk, Raido 1976 Saare maakond Suusahullud
Kuusk, Andrus 1987 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
Laanemägi, Margus 1975 Tartu maakond
Lahe, Imbi 1986 Harju maakond
Lahemaa, Age 1975 Hiiu maakond
Laht, Tarmo 1965 Tartu maakond A. Le Coq
Laidre, Marti 1978 Harju maakond
Lemsalu, Katrin 1978 Tartu maakond
Lepiksaar, Indrek 1971 Lääne-Viru maakond
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Linnik, Kiryl 1977 Valgevene Rollersport.Net
Linnus, Sander 1991 Põlva maakond Areal Team
Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Lõhmus, Silja 1961 Tartu maakond
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
Maerov, Roman 1984 Venemaa
Matsberg, Madis 1988 Harju maakond
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Mazurs, Ainars 1968 Läti 5A-Valka / LV
Muljarova, Maria 1990 Harju maakond
Männik, Jaak 1953 Harju maakond
Mölder, Tauno 1986 Võru maakond Simuna Spordiklubi
Müür, Maik 1987 Tartu maakond
Nigul, Alar 1965 Harju maakond SK CFC
Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Nikitin, Dmitry 1984 Venemaa
Nikolajev, Raimo 1981 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Normak, Argo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Panini, Massimo 1960 Itaalia
Pappel, Jaanus 1971 Harju maakond
Parve, Ain 1948 Harju maakond Eesti Panga SK
Parygin, Dmitry 1974 Venemaa Pskov Ski Team
Pedai, Andrus 1972 Harju maakond SK ProRunner
Pedaste, Margus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Peterson, Birgit 1989 Pärnu maakond
Piir, Tarvo 1974 Tartu maakond
Puhu, Sille 1984 Viljandi maakond
Pukk, Mairo 1973 Viljandi maakond
Puna, Björn 1975 Tartu maakond SK ProRunner
Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Rajas, Merit 1986 Tartu maakond
Rauam, Viktor 1966 Ida-Viru maakond
Riisalo, Tiit 1967 Harju maakond
Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Roolaht, Argo 1970 Harju maakond
Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
Rätte, Toivo 1958 Soome
Sarik, Madis 1965 Harju maakond JG VIL! VEIXI RATTATIIM
Seskens, Leons 1956 Läti 5A-Valka / LV
Sevastjanov, Anatoli 1949 Tartu maakond
Soll, Sven 1984 Võru maakond
Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
Soonberg, Kertu 1992 Tartu maakond
Soonets, Art 1967 Tartu maakond Haanja Rattaklubi
Stolfot, Ivo 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Tamm, Raimond 1978 Tartu maakond
Tammik, Kalev 1955 Pärnu maakond
Tammist, Grete 1989 Harju maakond
Tammjärv, Toomas 1967 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Tammsaar, Timo 1976 Harju maakond
Teesaar, Toomas 1975 Harju maakond
Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
Timmusk, Kristjan 1982 Tartu maakond Tartu Vangla
Tomingas, Argo 1982 Ida-Viru maakond
Tomingas, Toivo 1961 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Tomp, Märt 1961 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Tuula, Reeda 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
Tšihhatšjov, Nikolai 1986 Harju maakond
Uuk, Aimur 1961 Tartu maakond Rakvere RK Siplased
Vain, Ermet 1979 Harju maakond Rae Rattaklubi
Vee, Karin 1989 Harju maakond
Veeorg, Koit 1970 Harju maakond
Veide, Hannes 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Vestung, Rauno 1974 Harju maakond
Visnapuu, Urmo 1975 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
Zasmoujets, Alexey 1966 Valgevene
Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
Õim, Kristjan 1976 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
Õnnik, Lauri 1990 Pärnu maakond TÜASK
Širokov, Juri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq
Einmann, Helena 1989 Tartu maakond
Jakovlevs, Vitalijs 1982 Läti
Jegorov, Dmitri 1978 Tartu maakond
Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond
Järv, Kerly 1990 Harju maakond
Järve, Taivo 1967 Tartu maakond
Jõgi, Martin 1984 Tartu maakond
Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond
Kaeramaa, Gaido 1968 Tartu maakond
Kaivo, Marie 1993 Tartu maakond
Kalle, Rein 1975 Põlva maakond
Kallis, Joel 1982 Valga maakond
Karro, Meelis 1980 Tartu maakond
Keba, Andres 1974 Harju maakond
Kirsimäe, Rein 1955 Viljandi maakond
Klimova, Luize-Ingrid 1989 Tartu maakond Pärnu Sõudeklubi
Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Kraus, Indrek 1980 Rapla maakond
Krull, Anne 1970 Tartu maakond
Kuldkepp, Kristi 1988 Tartu maakond SK ProRunner
Labi, Egne 1981 Võru maakond
Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Lemsalu, Tiit 1983 Tartu maakond
Lusti, Kriss-Mariin 1997 Harju maakond
Lusti, Targo 1973 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
Mae, Katrin 1970 Tartu maakond
Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
Maks, Meelis 1970 Tartu maakond
Meus, Peeter 1972 Tartu maakond
Noormets, Kristjan 1986 Tartu maakond
Ojalaid, Silver 1968 Tartu maakond
Ojasaar, Tauno 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Oks, Peep 1977 Tartu maakond
Ozolins, Ainars 1960 Läti 5A-Valka / LV
Ozols, Ainars 1971 Läti
Paas, Lauri 1981 Tartu maakond
Peek, Eva Maria Stina 1995 Lääne-Viru maakond
Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Põlluste, Priit 1971 Tartu maakond Gel Interim / Rossignol
Randoja, Renda 1972 Tartu maakond
Randoja, Riana 1995 Tartu maakond
Rast, Henn 1974 Tartu maakond Filter / Powerslide Latvia
Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond
Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
Repkin, Peter 1971 Tartu maakond
Repkin, Rahel 1998 Tartu maakond
Rosin, Margus 1982 Põlva maakond
Sarik, Marie 1995 Harju maakond JG VIL! VEIXI RATTATIIM
Seskena, Signe 1989 Läti 5A-Valka / LV
Soidla, Janar 1974 Harju maakond
Soll, Kristi 1981 Võru maakond
Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Sorensen, Jan Bjorn 1951 Norra
Sulg, Tarmo 1978 Tartu maakond
Tamm, Aleksander 2001 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Tamm, Helje 1983 Harju maakond
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tammik, Jelena 1971 Harju maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Teesalu, Grete-Janette 2000 Võru maakond
Tell, Jaan 1983 Tartu maakond TMB Element OÜ
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Tiisler, Toomas 1989 Tartu maakond
Tipka, Tauno 1971 Tartu maakond
Tolmachev, Stanislav 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tomingas, Tõnu 1960 Jõgeva maakond
Tooming, Maris 1988 Tartu maakond
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Viia, Ants 1967 Tartu maakond
Õun, Margus 1976 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Belov, Roman 1981 Tartu maakond
Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Henno, Kairit 1972 Tartu maakond
Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Härm, Kristel 1982 Harju maakond
Jaska, Ahto 1965 Tartu maakond
Känd, Ivo 1958 Tartu maakond
Laar, Reio 1980 Tartu maakond
Leola, Heily 1980 Tartu maakond
Lepberg, Rein 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Luide, Jaak 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Lumiste, Priit 1967 Tartu maakond
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Mednis, Vilis 1951 Läti 5A-Valka / LV
Metsa, Erkki 1975 Tartu maakond
Mustonen, Elikar 1974 Tartu maakond
Ots, Ave 1991 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Paas, Raili 1979 Tartu maakond
Piir, Marju 1961 Tartu maakond
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Piir, Tõnis 1960 Tartu maakond
Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Rump, Alina 1977 Rapla maakond
Ruzanov, Aleksandra 1988 Harju maakond
Ruzanov, Anton 1987 Harju maakond
Tavita, Egert 1979 Tartu maakond
Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Vallimäe, Valmar 1974 Tartu maakond
Vares, Rein 1970 Tartu maakond Päästeamet
Voovere, Karl-Martin 2000 Tartu maakond Nordecon AS