Osalejate nimekiri

42km / 21km / 10km

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
466 Aamisepp, Tõnu 1953 Harju maakond Kiili Spordiklubi
39 Aarna, Indrek 1969 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
266 Aart, Helen 1983 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
16 Aasla, Meelis 1983 Harju maakond Albe Team / Bont
390 Adosson, Ivo 1973 Tartu maakond
573 Adosson, Kerli 1990 Tartu maakond SEB Pank AS
479 Ailt, Priit 1983 Harju maakond Hawaii Express
458 Alasoo, Kert 1989 Tartu maakond
265 Allaste, Marju 1972 Harju maakond Telia SK
570 Allikmäe, Rauno 1987 Rapla maakond
160 Alumaa, Alar 1974 Harju maakond HANSAB
61 Alusalu, Sandra 1987 Jõgeva maakond
19 Alusalu, Saskia 1994 Jõgeva maakond Albe Team / Bont
434 Anderson, Kristjan 1983 Harju maakond
599 Andre, Aleksander 1978 Harju maakond
441 Annamaa, Aarne 1971 Pärnu maakond
213 Annilo, Tarmo 1965 Tartu maakond
125 Anton, Arvi 1992 Tartu maakond Tridens AS
396 Arak, Anti 1973 Harju maakond Areal Team
342 Arike, Ann-Liis 1995 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
225 Arm, Jaanika 1995 Ida-Viru maakond Rullibaas
282 Arnek, Adeele 1992 Harju maakond Sportland
201 Bachaus, Arno 1978 Tartu maakond Tridens AS
65 Barakova, Julia 1985 Venemaa U Skate-1 Team
47 Baskakov, Vladimir 1956 Harju maakond
319 Batarags, Janis 1957 Läti
145 Belova, Olga 1984 Venemaa U Skate-2 Team
202 Bertelsone-Uuemäe, Triinu 1978 Tartu maakond
554 Bieksa, Zilvinas 1969 Leedu
618 Bilozerska, Yelyzaveta 1999 Ukraina
12 Bitenieks, Lauris 1980 Läti Powerslide - Laimite
465 Björklund, Nina 1963 Soome Katukiitäjät
304 Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
338 Bodzikau, Andrei 1982 Valgevene Rollersport.Net
226 Borisov, Sergey 1964 Ida-Viru maakond
621 Bula-Biteniece, Inta 1976 Läti
296 Bulatovskii, Evgenii 1979 Venemaa
272 Busch, Veiko 1975 Harju maakond
535 Busov, Igor 1974 Venemaa U Skate-2 Team
516 Cais, Monica 1965 Itaalia
14 Cesulis, Viktoras 1985 Leedu
106 Chekryhin, Mikhail 1975 Valgevene Rollersport.Net
130 Chistov, Dmitry 1980 Venemaa U Skate-1 Team
557 Chubaryan, Tigran 1966 Venemaa
146 Danilchik, Pavel 1974 Valgevene
325 Danilova, Larisa 1966 Venemaa
563 Eksi, Rainis 1971 Järva maakond
59 Elbing, Einar 1982 Pärnu maakond
95 Eljasans, Ansis 1985 Läti FILTER LAT
320 Elmend, Ergo 1971 Pärnu maakond
164 Eltermaa, Gerli 1996 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
291 Erala, Keith 1976 Pärnu maakond
119 Erala, Koit 1982 Harju maakond Rullibuss Team
149 Etverk, Jüri 1977 Harju maakond
204 Fimberg, Tarmo 1961 Harju maakond
173 Gapejeva, Olga 1989 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
38 Germanis, Janis 1979 Läti
134 Germann, Veiko 1977 Ida-Viru maakond Spordiklubi IKS
490 Gornischeff, Artur 1984 Harju maakond
165 Grauberg, Tauno 1965 Järva maakond
271 Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
619 Guk, Artur 2000 Ukraina
24 Gutsalov, Maxim 1989 Venemaa U Skate-1 Team
406 Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
25 Haljak, Antti 1978 Harju maakond
303 Hansen, Arne Kristian 1956 Soome
167 Hanski, Dmitry 1984 Venemaa
459 Hanson, Mari 1969 Tartu maakond
395 Haube, Veljo 1961 Harju maakond
209 Hendrikson, Ants 1967 Viljandi maakond
380 Hints, Kairi 1978 Harju maakond SEB Pank AS
274 Hirmat, Toomas 1967 Harju maakond
31 Hirmo, Aivar 1963 Põlva maakond Tartu Rulluisuklubi
620 Hryshyna, Olha 1995 Ukraina
339 Hunt, Egon 1976 Valga maakond
612 Hussar, Kaidar 1971 Harju maakond Areal Team
603 Härm, Eve 1982 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
314 Hõbemets, Eve 1968 Lääne maakond Rullibuss Team
138 Hütt, Petri 1986 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
109 Ilinsky, Dmitry 1971 Venemaa
528 Iljin, Pavel 1983 Harju maakond
147 Ilver, Ene 1974 Saare maakond Rulluisuklubi ABEC
142 Ilves, Marek 1975 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
104 Ivanov, Alar 1972 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
86 Ivanov, Veronica 1998 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
199 Jaagomäe, Ilmar 1953 Võru maakond
469 Jaanson, Alar 1984 Tartu maakond
451 Jarre, Petri 1968 Soome Katukiitäjät
412 Jentson, Tuuli 1986 Järva maakond
139 Johanson, Jaanus 1973 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
405 Juhani, Ants 1961 Harju maakond
486 Juhanson, Ain-Alar 1976 Tartu maakond Trismile
409 Junkur, Rene 1959 Järva maakond
493 Junolainen, Heino 1959 Harju maakond
88 Jurs, Hassar 1972 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
548 Juurikas, Veiko 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
105 Järv, Martti 1985 Harju maakond
481 Järvalt, Renna 1977 Harju maakond
195 Järve, Alo 1976 Tartu maakond
203 Jõeloo, Anneli 1975 Tartu maakond Tridens AS
64 Jõgi, Elizabeth 2000 Harju maakond Albe Team / Bont
470 Jõgi, Martin 1984 Tartu maakond
346 Jürgens, Toomas 1964 Tartu maakond
404 Jüriado, Rille 1978 Tartu maakond
546 Jüriado, Tiiu 1978 Tartu maakond Suusahullud
77 Jürmann, Kevo 1981 Tartu maakond Tartu Vangla
41 Kaareste, Diana 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
499 Kaarma, Henri 1974 Harju maakond Danske Bank
72 Kaasik, Priit 1969 Ida-Viru maakond
311 Kadajane, Lauri 1985 Tartu maakond
424 Kaeval, Hillar 1958 Jõgeva maakond
158 Kahar, Kaido 1977 Harju maakond
444 Kaik, Jaanus 1977 Harju maakond SEB Pank AS
268 Kainel, Killu 1971 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
362 Kainel, Mart 1945 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
540 Kainel, Taavi 1973 Harju maakond Swedbank AS
433 Kalda, Meelis 1975 Hiiu maakond AS G4S Eesti
446 Kalda, Rain 1981 Tartu maakond Elisa
519 Kaldaru, Krisli 1988 Ida-Viru maakond
48 Kalev, Kristiine 1999 Harju maakond Albe Team / Bont
98 Kaljas, Frid 1972 Harju maakond
355 Kaljula, Jaak 1995 Tartu maakond
228 Kaljuste, Helari 1981 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
392 Kaljuste, Karel 1990 Harju maakond Sportland
5 Kaljuvee, Kaspar 1998 Harju maakond Albe Team / Bont
96 Kaljuvee, Kaupo 1971 Harju maakond
20 Kallais, Ats 1972 Harju maakond Albe Team / Bont
398 Kallas, Krister 1985 Viljandi maakond
221 Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
308 Kallaste, Koit 1975 Tartu maakond
474 Kalmus, Aron 1986 Harju maakond
610 Kalmus, Eve 1975 Harju maakond
526 Kaminskas, Gražvydas 1973 Leedu
258 Kapp, Riho 1947 Järva maakond Ambla SK
538 Karelin, Sergei 1982 Harju maakond AS G4S Eesti
112 Karilaid, Ivo 1973 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
358 Karja, Artjom 1984 Ida-Viru maakond
241 Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond SK Metsasõbrad
584 Kase, Angela 1977 Rapla maakond
583 Kase, Hannes 1979 Rapla maakond
49 Kask, Heinz 1965 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
169 Kattai, Roman 1966 Tartu maakond KL Tartu malev
278 Kaukis, Tõnu 1956 Harju maakond
341 Kaun, Janne 1971 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
191 Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
387 Keba, Andres 1974 Harju maakond
478 Keemu, Kirli 1984 Valga maakond
453 Keerig, Erkki 1973 Harju maakond
197 Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
381 Keizars, Kelli 1990 Harju maakond
385 Kenttämies, Jouni 1963 Soome Katukiitäjät
579 Kergand, Aavo 1951 Rapla maakond
572 Kerpauskas, Raimondas 1994 Leedu GRK LT
269 Keskküla, Pärtel 1975 Harju maakond Veeteede Amet
1 Keskpaik, Kert 1983 Harju maakond Albe Team / Bont
334 Kibus, Toomas 1981 Harju maakond Rullibuss Team
336 Kiho, Andrus 1963 Tartu maakond
510 Kiihamäki, Jyrki 1963 Soome Katukiitäjät
307 Kiik, Marek 1974 Tartu maakond Päästeamet
323 Kiisk, Katrin 1973 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
190 Kiissa, Glein 1980 Valga maakond Tartu Linnavalitsus
553 Kiivikas, Ott 1977 Harju maakond
273 Kikkas, Anette 1985 Valga maakond
36 Kilvits, Merle 1976 Harju maakond Albe Team / Bont
240 Kinks, Reet 1963 Tartu maakond Trismile
551 Kirimägi, Teele 1995 Harju maakond Sportland
321 Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
260 Kivi, Kristel 1973 Tartu maakond
87 Kivi, Liina 1983 Harju maakond Rullibuss Team
350 Kivi, Toivo 1963 Harju maakond
129 Kivil, Heleri 1977 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
90 Kivima, Gerth 1981 Pärnu maakond
255 Kivima, Herlet 1986 Harju maakond Rullibuss Team
140 Kivimäe, Maiu 1972 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
218 Klaos, Heigo 1984 Tartu maakond
284 Knope, Agris 1953 Läti 5A-Valka / LV
359 Koemets, Tiidrek 1966 Viljandi maakond
196 Kolgurin, Aleksei 1960 Venemaa
316 Kont, Sergo 1971 Harju maakond
3 Koort, Lauri 1981 Harju maakond Albe Team / Bont
17 Koppel, Kuido 1966 Saare maakond AT Sport OÜ
35 Koppel, Tõnu 1966 Harju maakond AT Sport OÜ
175 Kotkas, Priit 1979 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1000 Kraam, Sulev 1980 Harju maakond
176 Krastinsh, Aivars 1961 Läti 5A-Valka / LV
565 Kraus, Indrek 1980 Rapla maakond
611 Kresman, Georgiy 1982 Venemaa
171 Kroon, Olev 1959 Harju maakond
84 Krull, Rene 1978 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
549 Kruus, Kaupo 1972 Harju maakond SK CFC
279 Kruusement, Peeter 1950 Järva maakond
363 Kruusimaa, Piret 1964 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
82 Kruusmann, Geidi 1981 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
391 Kruusmann, Reet 1983 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
568 Kuchkov, Aleksander 1965 Venemaa Neva Racing Team
317 Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
251 Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
454 Kukk, Raido 1976 Saare maakond
566 Kuld, Almet 1976 Tartu maakond
313 Kulikov, Nikita 1981 Harju maakond
126 Kuntu, Kristjan 1972 Soome
445 Kuntu, Marion 1979 Harju maakond
216 Kurg, Eke 1966 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
417 Kurgjärv, Jaanika 1988 Tartu maakond Tartu Vangla
423 Kustavson, Riin 1994 Lääne-viru maakond Sportland
263 Kutser, Taivo 1972 Harju maakond
40 Kuus, Märt 1979 Võru maakond
114 Kuusik, Ants 1949 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
315 Kuusik, Eveli 1989 Harju maakond
89 Kuusk, Andrus 1987 Harju maakond
360 Kuusmann, Tanel 1979 Lääne maakond
524 Kvalsoren, Hans 1942 Norra
467 Kängsepp, Raido 1984 Lääne maakond
617 Kärgenberg, Tarvo 1984 Harju maakond
513 Kärsten, Argo 1980 Harju maakond
512 Kärsten, Janne 1984 Harju maakond
137 Kõnnusaar, Raivo 1975 Pärnu maakond
33 Kõrva, Enel 1979 Harju maakond AT Sport OÜ
50 Köhler, Torbjörn 1952 Rootsi Tartu Rulluisuklubi
188 Külm, Kristjan 1985 Tartu maakond Tridens AS
63 Künnap, Janis 1980 Soome
224 Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
305 Küünal, Jaan 1961 Pärnu maakond
168 Laaspere, Liisi 1988 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
407 Lahe, Allan 1967 Harju maakond Swedbank AS
508 Lahemaa, Age 1975 Hiiu maakond
357 Laht, Rain 1974 Harju maakond
136 Laht, Rauno 1993 Harju maakond Albe Team / Bont
116 Laht, Tarmo 1965 Tartu maakond A. Le Coq
402 Laidre, Marti 1978 Harju maakond Telia SK
157 Laidre, Reno 1977 Tartu maakond Tartu Maavalitsus
415 Laitus, Vaido 1971 Harju maakond Veeteede Amet
132 Laius, Ott 1983 Tartu maakond
552 Lang, Katrin 1984 Tartu maakond Sportland
71 Lapins, Dzintars 1995 Läti Powerslide - Laimite
375 Laub, Gerd 1977 Harju maakond
343 Laugal, Emil 1978 Harju maakond
23 Laugus, Jaanus 1969 Harju maakond Team Uus Maa
111 Laur, Ivar 1980 Rapla maakond
349 Leek, Tarmo 1955 Harju maakond
290 Leet, Margus 1976 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
514 Leetma, Ilona 1973 Valga maakond
141 Lehtmaa, Aivar 1963 Tartu maakond SVK Dünamo
575 Lehtpuu, Erki 1985 Harju maakond SEB Pank AS
210 Leipalu, Getter 1991 Tartu maakond
297 Lemsalu, Katrin 1978 Tartu maakond
276 Lepasild, Raul 1981 Tartu maakond
456 Lepik, Arvo 1957 Harju maakond
293 Lepik, Leigor 1978 Valga maakond
457 Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
124 Lepiksaar, Indrek 1971 Lääne-Viru maakond
368 Leping, Kristi 1977 Tartu maakond
604 Lihtne, Annely 1975 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
83 Liikvart, Magnus 1984 Tartu maakond Rullibaas
2 Liiv, Marten 1996 Jõgeva maakond Team Uus Maa
155 Liivandi, Eero 1978 Harju maakond AS G4S Eesti
161 Lillsoo, Indrek 1973 Harju maakond Tridens AS
559 Lillsoo, Rain 1970 Harju maakond Tridens AS
367 Lind, Mirja 1974 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
532 Link, Silvo 1985 Harju maakond
248 Linnik, Kiryl 1977 Valgevene Rollersport.Net
162 Linnus, Sander 1991 Põlva maakond Areal Team
18 Lokk, Sulev 1969 Harju maakond Stamina SK
422 Lomp, Pille 1986 Tartu maakond
108 Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
439 Luhamaa, Liina 1977 Tartu maakond
27 Luik, Janno 1974 Saare maakond AT Sport OÜ
521 Lukashevich, Olga 1986 Venemaa U Skate-1 Team
562 Lukins, Haralds 2001 Läti BJC Laimite
332 Luks, Lenno 1980 Pärnu maakond
364 Lusikas, Karin 1986 Tartu maakond Swedbank AS
250 Lusikas, Kristjan 1985 Tartu maakond eratreening.ee
507 Lõhmus, Ela 2001 Tartu maakond
318 Lõhmus, Silja 1961 Tartu maakond SEB Pank AS
312 Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
300 Maasik, Jaanus 1969 Tartu maakond
598 Maasik, Laura 1993 Harju maakond
488 Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
249 Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
437 Maerov, Roman 1984 Venemaa
596 Maidla, Margus 1973 Harju maakond
152 Malinovskis, Janeks 1981 Läti FILTER LAT
569 Mannine, Sulo 1975 Harju maakond Team TT
593 Markkula, Timo 1968 Soome
9 Markus, Mart 1990 Eesti Albe Team / Bont
133 Marrandi, Rain 1982 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
230 Mastovits, Ljudmilla 1964 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
295 Matson, Raido 1970 Tartu maakond
34 Mazurs, Ainars 1968 Läti 5A-Valka / LV
118 Meinart, Magnar 1981 Harju maakond Rullibuss Team
227 Meitus, Raivo 1966 Jõgeva maakond SK ProRunner
163 Melbardis, Dzintars 1961 Läti Powerslide - Laimite
287 Metsaorg, Maria 1993 Harju maakond
361 Metslang, Mirjam 1993 Tartu maakond
73 Miezitis, Arvis 1983 Läti BJC Laimite
413 Miil, Väino 1976 Tartu maakond Tantsukool Prestige
592 Mikk, Gert 1990 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
43 Minin, Sergei 1983 Valgevene Rollersport.Net
70 Mooses, Martin 1985 Tartu maakond
356 Murov, Liis 1985 Harju maakond
515 Murumets, Urmas 1970 Harju maakond
418 Must, Kristo 1988 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
324 Muug, Kaido 1966 Tartu maakond
100 Muzyka, Anna 1989 Ukraina
489 Mäekivi, Marko 1981 Harju maakond Nordecon AS
11 Mäestu, Jarek 1977 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
237 Mägi, Holger 1973 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
177 Mägi, Marek 1977 Saare maakond
159 Mägi, Siim 1989 Järva maakond Rullibuss Team
414 Männasoo, Toomas 1974 Harju maakond SEB Pank AS
229 Männik, Jaak 1953 Harju maakond
281 Mõttus, Mait 1977 Pärnu maakond
189 Mölder, Joosep 1990 Jõgeva maakond
527 Mölder, Tauno 1986 Võru maakond Simuna Spordiklubi
252 Müür, Maik 1987 Tartu maakond
426 Nagel, Aveli 1988 Tartu maakond Ecoprint AS
498 Nekrasov, Nikolay 1977 Venemaa
259 Nerman, Margus 1971 Lääne maakond Swedbank AS
525 Nesheim, Arne 1948 Norra
351 Niglas, Piret 1968 Ida-Viru maakond
30 Nigul, Alar 1965 Harju maakond SK CFC
494 Nigul, Mathilde Manuela 2000 Harju maakond Rullibaas
505 Niin, Einar 1991 Harju maakond Team Uus Maa
198 Nikolaevski, Evgeni 1987 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
601 Nikolajev, Raul 1975 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
425 Nilson, Nelli 1984 Harju maakond Sportland
544 Niskala, Anne 1976 Soome Katukiitäjät
542 Noreika, Vaidotas 1988 Leedu GRK LT
541 Noreikiene, Gintare 1986 Leedu GRK LT
219 Normak, Argo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
329 Nurgamaa, Sirje 1973 Ida-Viru maakond
103 Nurmsaar, Reelika 1988 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
144 Nuut, Viljar 1968 Saare maakond
591 Näss, Ragnvald 1954 Norra
613 Nõmm, Janno 1980 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
143 Oder, Jaan 1979 Tartu maakond A. Le Coq
179 Oidjärv, Tarmo 1972 Harju maakond
306 Ojala, Tanel 1986 Harju maakond Kuldsed Käed
327 Ojandu, Ander 1976 Tartu maakond
21 Oks, Ahti 1973 Harju maakond
388 Oksaar, Kersti 1990 Tartu maakond
462 Onno, Inga 1968 Võru maakond
208 Oras, Kadi 1968 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
211 Oras, Ülari 1964 Tartu maakond
174 Orav, Annela 1986 Harju maakond Suusahullud
184 Orav, Raigo 1982 Harju maakond
460 Ormisson, Niil 1969 Harju maakond
536 Ostapcuks, Jurijs 1976 Läti
182 Ostrovsky, Alexey 1977 Valgevene
614 Ots, Riho 1965 Viljandi maakond
475 Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
411 Otsus, Markus 1993 Põlva maakond
97 Oštšepkov, Ilja 1990 Harju maakond
331 Paas, Tõnu 1972 Tartu maakond
547 Paat, Kairi 1980 Tartu maakond Suusahullud
180 Pae, Andres 1970 Tartu maakond Suusahullud
582 Pae, Kaido 1981 Harju maakond
533 Pagarand, Kalev 1960 Järva maakond
440 Pall, Imre 1951 Harju maakond
192 Pallotedder, Taivo 1975 Tartu maakond Sportland
511 Palm, Evelin 1987 Soome
587 Pals, Kertu 1989 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
337 Pals, Paavo 1964 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
383 Palubinskas, Anton 1955 Tartu maakond
517 Panini, Massimo 1960 Itaalia
239 Pappel, Jaanus 1971 Harju maakond
463 Parik, Ilme 1963 Harju maakond
328 Parkala, Oliver 1979 Tartu maakond
410 Parmas, Aalo 1957 Harju maakond
550 Parts, Jaanika 1976 Harju maakond Elisa
333 Parts, Veiko 1971 Harju maakond
200 Parve, Ain 1948 Harju maakond Eesti Panga SK
299 Parve, Marko 1979 Harju maakond
428 Pastak, Kaidi 1986 Harju maakond
15 Pavlov, Marko 1973 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
187 Pedai, Andrus 1972 Harju maakond SK ProRunner
29 Pedaste, Margus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
529 Pencis, Artis 1999 Läti BJC Laimite
148 Pencis, Juris 1973 Läti Powerslide - Laimite
94 Petaks, Rodžers 2001 Läti FILTER LAT
309 Peterson, Birgit 1989 Pärnu maakond
151 Peterson, Meelis 1974 Harju maakond Team TT
60 Petersons, Peteris 1978 Läti Powerslide - Laimite
602 Pihlak, Marius 1989 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
622 Pihlak, Marius 1980 Harju maakond
574 Piilbaum, Janno 1974 Harju maakond SEB Pank AS
246 Piir, Tarvo 1974 Tartu maakond
560 Pikkor, Rauno 1978 Harju maakond Tridens AS
476 Pindma, Vahur 1965 Harju maakond Hauka Veloklubi
497 Pintmann, Risto 1983 Tartu maakond
345 Plaas, Mario 1980 Tartu maakond
280 Poom, Kaido 1953 Jõgeva maakond
492 Pootsmaa, Margus 1976 Harju maakond
348 Poska, Erko 1980 Tartu maakond AS G4S Eesti
615 Prants, Arvi 1962 Võru maakond
22 Predtechenskiy, Andrey 1984 Venemaa U Skate-1 Team
590 Press, Andres 1980 Tartu maakond
421 Press, Jüri 1974 Harju maakond
354 Puhu, Sille 1984 Viljandi maakond
52 Pukk, Mairo 1973 Viljandi maakond
150 Pukk, Marko 1977 Viljandi maakond
245 Puna, Björn 1975 Tartu maakond SK ProRunner
4 Pundurs, Roberts 1984 Läti Powerslide - Laimite
344 Pärn, Alvar 1965 Pärnu maakond
471 Pärnik, Piret 1993 Tartu maakond Areal Team
135 Päärson, Taivo 1971 Harju maakond Rullibuss Team
261 Pääsik, Priit 1973 Tartu maakond
483 Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
491 Püvi, Margus 1970 Tartu maakond Trismile
207 Raagmaa, Raido 1990 Tartu maakond
232 Rahumägi, Kristi 1977 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
377 Randoja, Renda 1972 Tartu maakond
452 Rauam, Viktor 1966 Ida-Viru maakond
605 Raud, Kaupo 1978 Tartu maakond
275 Raudpuu, Elmo 1971 Tartu maakond Suusahullud
247 Raudsepp, Lennart 1967 Tartu maakond
450 Rauk, Kristiine 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
122 Rebo, Raimo 1982 Harju maakond
537 Reimeris, Kestutis 1975 Leedu GRK LT
401 Reimets, Margit 1978 Tartu maakond Suusahullud
257 Reinsons, Sandis 2002 Läti BJC Laimite
447 Remmel, Heigo 1964 Rapla maakond
166 Rennit, Leho 1960 Harju maakond Albe Team / Bont
543 Ribokas, Augustas 1988 Leedu GRK LT
443 Ridamäe, Aivar 1970 Harju maakond Areal Team
449 Riismaa, Tiit 1949 Harju maakond
347 Rist, Carolyn 1989 Harju maakond
298 Rist, Piret 1970 Harju maakond
13 Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
376 Romet, Aivar 1962 Tartu maakond
285 Roolaht, Argo 1970 Harju maakond
57 Roomet, Hannes 1953 Rapla maakond
46 Roomet, Heiki 1977 Harju maakond
429 Roop, Virgi 1988 Harju maakond
80 Roosimaa, Mart 1986 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
500 Rugam, Steven 1996 Ida-Viru maakond
205 Rukhovets, Alexey 1985 Venemaa
556 Rukis, Janika 1968 Harju maakond
555 Rukis, Raivo 1971 Harju maakond
419 Rusing, Reigo 1980 Harju maakond SK Kärts Magneesium
79 Rätte, Toivo 1958 Soome
430 Rääk, Tarmo 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
448 Rõžova, Kristiina 1992 Harju maakond Telia SK
581 Saaliste, Marek 1985 Tartu maakond
235 Saart, Lembit 1958 Lääne-Viru maakond
432 Sabul, Indrek 1967 Harju maakond
253 Sagar, Ants 1962 Järva maakond
220 Sahtel, Kristjan 1980 Tartu maakond SK ProRunner
131 Sarap, Markus 2001 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
214 Sarapuu, Janek 1971 Tartu maakond
408 Sarapuu, Kerli 1983 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
294 Sarik, Madis 1965 Harju maakond JG VIL! VEIXI RATTATIIM
289 Sau, Mari-Liis 1974 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
92 Savelev, Amper 1963 Venemaa Neva Racing Team
262 Savrucka, Alina 2002 Läti BJC Laimite
186 Seedre, Mart 1983 Tartu maakond Viasat AS
518 Seniva, Violeta 1993 Läti
170 Seskens, Leons 1956 Läti 5A-Valka / LV
85 Sevastjanov, Anatoli 1949 Tartu maakond
523 Shabalin, Oleg 1985 Venemaa Narva SK Firn
68 Shkliarov, Mikhail 1963 Venemaa U Skate-2 Team
185 Siidra, Ann 1981 Tartu maakond Tridens AS
288 Siimsen, Merle 1973 Harju maakond
178 Silvet, Jaan 1978 Harju maakond ABB AS
464 Sjöblom, Bo 1950 Soome Katukiitäjät
369 Snikere, Gunita 1978 Läti Powerslide - Laimite
28 Snore, Sandris 1997 Läti Powerslide - Laimite
503 Soidla, Janno 1976 Tartu maakond
69 Sollo, Timo 1959 Soome
372 Solna, Janno 1987 Põlva maakond
378 Solna, Timo 1987 Tartu maakond
616 Somelar, Piret 1984 Jõgeva maakond
58 Soo, Aivar 1965 Harju maakond
485 Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
244 Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
384 Soom, Pärja 1954 Tartu maakond
322 Soonberg, Kertu 1992 Tartu maakond
416 Soonberg, Maria 1988 Tartu maakond
127 Soonets, Art 1967 Tartu maakond Haanja Rattaklubi
67 Stepanov, Andrey 1972 Venemaa
480 Stolfot, Ivo 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
504 Sucksdorff, Mika 1971 Harju maakond Team Uus Maa
455 Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
545 Sula, Meelis 1974 Harju maakond
501 Suomalainen, Ismo 1958 Soome
370 Suun, Ahti 1967 Valga maakond
326 Suzi, Regina 1975 Harju maakond Sportlove
99 Symonenko, Oleksandr 1968 Ukraina
107 Sõõru, Argo 1969 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
435 Talviste, Marit 1958 Harju maakond
436 Talviste, Peeter 1961 Harju maakond
442 Tambet, Timo 1992 Tartu maakond
206 Tamm, Hando 1982 Pärnu maakond
373 Tamm, Raimond 1978 Tartu maakond
353 Tammai, Maarja 1980 Pärnu maakond
301 Tammaru, Bruno 1974 Harju maakond
193 Tammemäe, Joosep 1990 Viljandi maakond Tridens AS
223 Tammik, Helena 1988 Järva maakond
403 Tammik, Kalev 1955 Pärnu maakond
153 Tammik, Veiko 1963 Järva maakond
371 Tammjärv, Toomas 1967 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
26 Tammre, Meelis 1978 Harju maakond Team Uus Maa
496 Tammsaar, Timo 1976 Harju maakond
340 Tamsalu, Heigo 1980 Järva maakond
576 Tanilsoo, Siim 1989 Tartu maakond
487 Tark, Kalev 1983 Pärnu maakond A. Le Coq
393 Tars, Märt 1965 Tartu maakond
62 Tars, Sander 1994 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
283 Teder, Boriss 1953 Rapla maakond
53 Teesaar, Toomas 1975 Harju maakond AT Sport OÜ
399 Telga, Ott 1988 Harju maakond
589 Tigreros, Sebastian 1996 Venezuela Team Uus Maa
461 Tiisler, Toomas 1989 Tartu maakond
382 Tiit, Aarne 1976 Tartu maakond Tridens AS
42 Tilba, Aleksander 1957 Harju maakond
231 Timmusk, Kristjan 1982 Tartu maakond Tartu Vangla
45 Tobreluts, Indrek 1976 Tartu maakond Albe Team / Bont
484 Tollimägi, Tõnis 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
571 Tolmanis, Didzis 1981 Läti
54 Tomberg, Raul 1973 Harju maakond
254 Tomingas, Argo 1982 Ida-Viru maakond
123 Tomingas, Marin 1980 Harju maakond
51 Tomingas, Toivo 1961 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
495 Tomp, Märt 1961 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
234 Toom, Ragnar 1969 Tartu maakond
597 Toomesoo, Krista 1976 Pärnu maakond
181 Toomik, Siim 1976 Harju maakond
531 Tooming, Sirli 1987 Harju maakond Staabi- ja Sidepataljon
102 Toots, Kersti 1971 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
194 Trofimuk, Valentin 1973 Valgevene Rollersport.Net
506 Tschernaik, Ilja 1967 Läti
56 Tsypin, Vladimir 1974 Venemaa U Skate-2 Team
522 Tugai, Vasilii 1980 Venemaa U Skate-2 Team
117 Tuula, Reeda 1977 Harju maakond
236 Täht, Madis 1989 Harju maakond
243 Täht, Meelis 1962 Harju maakond
256 Tänav, Taavi 1984 Harju maakond
310 Tääker, Reiko 1979 Harju maakond AS G4S Eesti
586 Tõitoja, Madli 1988 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
277 Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
594 Tšonka, Janoš 1990 Harju maakond
302 Uibo, Kristina 1974 Harju maakond Elisa
270 Uiboaid, Margus 1972 Põlva maakond
539 Ulp, Mare 1969 Harju maakond Swedbank AS
32 Undrest, Andrus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
55 Undrest, Jaanus 1974 Lääne-Viru maakond OMNIVA SK
154 Uuemäe, Kalle 1976 Tartu maakond
37 Uuk, Aimur 1961 Tartu maakond Rakvere RK Siplased
215 Uus, Rauno 1977 Järva maakond
264 Uustal, Cardo 1990 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
76 Vaher, Tuuli 1998 Jõgeva maakond SK Tervis
233 Vahter, Tõnu 1977 Harju maakond
366 Vahtra, Remii 1973 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
577 Vainjärv, Hillar 1950 Harju maakond
607 Valge, Joonas 2000 Harju maakond
578 Valgeväli, Kadri-Ann 1984 Harju maakond
420 Valgeväli, Mari-Liis 1984 Harju maakond
431 Valksaar, Erich 1932 Jõgeva maakond
330 Valksaar, Ülar 1961 Harju maakond
113 Valter, Urmo 1970 Harju maakond
8 Valvas, Vahur 1981 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
564 Van Der Vlugt, Jan Jörgen 1956 Holland
78 Vana, Janek 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
10 Varjatud 1988 Harju maakond Rullibaas
267 Varjatud 1975 Harju maakond SK Saue Tammed
509 Vee, Karin 1989 Harju maakond
468 Veelmaa, Taavi 1990 Tartu maakond Tartu Vangla
74 Veemees, Ain 1979 Valga maakond
386 Veeorg, Koit 1970 Harju maakond
502 Veerpalu, Andreas 1994 Valga maakond Team Uus Maa
66 Veevel, Ego 1964 Harju maakond Rullibuss Team
242 Veide, Hannes 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
609 Veidrik, Elvis 1987 Harju maakond
286 Veisman, Aivo 1965 Tartu maakond
292 Veldemann, Janno 1982 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
530 Veldi, Taavi 1990 Harju maakond Staabi- ja Sidepataljon
379 Vende, Elerin 1985 Tartu maakond Suusahullud
400 Vennik, Timo 1981 Tartu maakond
600 Vent, Vahur 1979 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
335 Ventsel, Signe 1978 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
365 Vernik, Uku 1993 Tartu maakond
110 Verteshin, Aleksandr 1966 Venemaa
606 Vesalo, Timo 1982 Soome
389 Veskimeister, Jaak 1976 Harju maakond
128 Vesterblom, Valdeko 1989 Harju maakond
217 Vestung, Rauno 1974 Harju maakond
427 Viil, Kadri 1981 Harju maakond
115 Viirsalu, Peeter 1983 Tartu maakond
183 Viitkin, Ain 1967 Võru maakond Rõuge Racing Team
81 Vingris, Ivars 1963 Läti FILTER LAT
121 Virro, Sten-Mark 1997 Harju maakond Kuldsed Käed
473 Visnapuu, Urmo 1975 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
608 Vois, Agnes 1994 Harju maakond
44 Voitka, Kermo 1999 Jõgeva maakond
482 Voor, Marek 1981 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
394 Vunder, Elerin 1992 Tartu maakond Tartu Vangla
172 Vuorinen, Kari 1965 Soome
93 Vysotckii, Maksim 1987 Venemaa Team Uus Maa
580 Vähi, Ilmar 1977 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
567 Vähä-Vahe, Nils 2001 Soome
212 Väljaots, Valev 1969 Järva maakond
7 Yugay, Nikolay 1983 Venemaa U Skate-1 Team
520 Yushkevich, Karyna 1988 Valgevene Rollersport.Net
222 Zalais, Ilmars 1941 Läti 5A-Valka / LV
156 Zarins, Ugis 1972 Läti
588 Zaubidovas, Viktoras 1984 Leedu
595 Zavyialiv, Vladimir 1952 Harju maakond
75 Zimmermann, Uno 1962 Valga maakond
6 Znotins, Reinis 1997 Läti Powerslide - Laimite
120 Zukovits, Heiti 1976 Harju maakond
91 Zuyeva, Marina 1992 Valgevene Rollersport.Net
374 Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond
101 Ärm, Olavi 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
472 Õim, Kristjan 1976 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
238 Õispuu, Janne 1976 Pärnu maakond
534 Õun, Merike 1967 Võru maakond
561 Õunap, Piret 1966 Tartu maakond
438 Üts, Matis 1972 Harju maakond
397 Šefer-Müller, Erika 1964 Rapla maakond
477 Širokov, Juri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
2089 Aarna, Kristel 1969 Harju maakond
2074 Aarna, Merlin 2000 Harju maakond
2066 Aavik, Merje 1971 Tartu maakond
2051 Ahu, Laila 1984 Ida-Viru maakond
2144 Almre, Marge 1970 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
2194 Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq
2121 Arund, Raigo 1978 Tartu maakond
2141 Arvi, Stella 1995 Tartu maakond
2006 Asi, Alvar 1968 Harju maakond
2078 Aun, Verdo 1980 Tartu maakond
2243 Bachaus, Inge 1972 Tartu maakond Tridens AS
2250 Bieksa, Justinas 2004 Leedu
2285 Bieksiene, Asta 1976 Leedu
2224 Buel, Aljona 1985 Harju maakond Swedbank AS
2071 Cristiani, Antonio 1971 Itaalia
2084 Dainis, Andris 1949 Läti 5A-Valka / LV
2235 Dmitrijeva, Olesja 1989 Harju maakond Sportland
2252 East, Jane 1985 Tartu maakond
2222 Einland, Vello 1958 Harju maakond
2085 Esna, Marko 1987 Tartu maakond
2036 Filippov, Aleksandr 1980 Tartu maakond
2274 Fokrots, Janis 1962 Läti
2213 Graumane, Evija 1975 Läti BJC Laimite
2289 Gribinets, Olga 1979 Harju maakond
2059 Grishina, Anna 1981 Harju maakond
2247 Heile, Jaanus 1971 Tartu maakond Sakala Suusaklubi
2183 Heldus, Edvin 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2164 Henno, Kairit 1972 Tartu maakond
2127 Ilinskaya, Natalia 1970 Venemaa
2032 Ilves, Laura 1999 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
2273 Jaakson, Allan 1982 Harju maakond
2267 Jakobson, Liina 1977 Harju maakond HANSAB
2218 Jakobson, Triinu 1990 Harju maakond
2067 Jakovlevs, Vitalijs 1982 Läti
2245 Jansen, Rain 1975 Tartu maakond
2070 Juvakka, Kai 1964 Harju maakond
2160 Jõgeda, Marju 1984 Harju maakond
2234 Jõgi, Kertu 1989 Harju maakond Sportland
2239 Jõgi, Marielle 1991 Harju maakond Sportland
2237 Jürgens, Kati 1992 Harju maakond Sportland
2230 Jürisoo, Heidi 1973 Harju maakond
2182 Kaarjärv, Martin 1951 Harju maakond Veeteede Amet
2186 Kaasik, Andrus 1969 Tartu maakond
2197 Kaeramaa, Gaido 1968 Tartu maakond
2091 Kaivo, Marie 1993 Tartu maakond
2280 Kaljuvee, Greete 2001 Harju maakond Albe Team / Bont
2268 Kaljuvee, Kristo 1981 Harju maakond HANSAB
2030 Kalle, Rein 1975 Põlva maakond
2027 Kallis, Joel 1982 Valga maakond
2069 Kalvik, Aare 1972 Harju maakond
2143 Kamenik, Kristiina 1985 Harju maakond
2015 Kangro, Merike 1983 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
2263 Kann, Kadri 1986 Harju maakond
2047 Kannel, Martin 1983 Tartu maakond
2056 Karp, Kristin 1995 Harju maakond Sportland
2223 Karrofeldt, Kalle 1979 Tartu maakond
2117 Kartau, Katy 1973 Harju maakond
2139 Kartsepp, Annika 1996 Jõgeva maakond
2075 Kase, Pilvi 1971 Pärnu maakond
2052 Kask, Ats 1985 Viljandi maakond
2123 Kask, Kalle 1970 Harju maakond Captus Sport
2138 Kask, Kristjan Madis 2001 Harju maakond Captus Sport
2270 Kattai, Helen 1983 Harju maakond HANSAB
2302 Keedus, Triinu 1989 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
2093 Kelder, Isabella 2001 Tartu maakond
2082 Kerna, Marko 1988 Tartu maakond KL Tartu malev
2259 Keskküla, Merily 2000 Tartu maakond
2090 Kesperi, Rain 1980 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2128 Kiigemägi, Silvia 2001 Tartu maakond
2149 Kiigemägi, Veljo 1962 Tartu maakond
2053 Kiik, Aare 1957 Tartu maakond
2284 Kilgi, Evely 1985 Tartu maakond
2088 Kimmel, Jüri 1950 Harju maakond Kuldsed Käed
2253 Kippasto, Kai 1974 Tartu maakond
2080 Kirsimäe, Rein 1955 Viljandi maakond
2157 Kiveste, Harti 1981 Tartu maakond
2264 Kivimäe, Jaak 1967 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
2184 Kivistik, Kadri 1954 Tartu maakond
2115 Kivistik, Leho 1974 Tartu maakond
2163 Klimova, Luize-Ingrid 1989 Tartu maakond Pärnu Sõudeklubi
2109 Kolechko, Vladimir 1985 Venemaa
2199 Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
2251 Koop, Janar 1977 Valga maakond
2206 Korjagin, Aleksandr 1978 Harju maakond
2211 Koscejevs, Sergejs 1979 Läti
2122 Krull, Anne 1970 Tartu maakond
2001 Kruutmann, Anti 1987 Harju maakond Conviso
2124 Kubjas, Annagreta 1997 Põlva maakond
2125 Kubjas, Arlina 1994 Põlva maakond
2240 Kuha, Taavi 1983 Tartu maakond
2116 Kukk, Andres 1985 Harju maakond
2045 Kukk, Grete 2003 Jõgeva maakond
2101 Kukk, Triin 1993 Jõgeva maakond
2048 Kuldmäe, Ain 1980 Tartu maakond
2207 Kull, Mariin 1991 Pärnu maakond Tartu Linnavalitsus
2198 Kutti, Villem 1987 Tartu maakond
2044 Kuusik, Marika 1965 Harju maakond
2061 Kuusik, Martin 1955 Tartu maakond
2296 Kuusik, Rauno 1983 Tartu maakond
2146 Kuusma, Piret 1968 Tartu maakond
2005 Kõiv, Marek 1976 Harju maakond Sportland
2295 Kõnd, Karin 1987 Tartu maakond
2083 Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
2281 Kütt, Kristiina 2001 Tartu maakond
2112 Kütt, Leo 1966 Lääne-Viru maakond
2110 Laan, Martti 1971 Tartu maakond
2231 Laasberg, Karl-Martin 2004 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
2022 Labi, Egne 1981 Võru maakond
2077 Laineste, Sten 1982 Põlva maakond
2011 Lauk, Piret 1993 Harju maakond
2072 Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2279 Lemsalu, Tiit 1983 Tartu maakond
2300 Lepamets, Maarja 1990 Tartu maakond
2165 Lepik, Külli 1970 Tartu maakond
2179 Lepp, Heili 1985 Harju maakond
2099 Leppik, Kaisa 1995 Tartu maakond
2293 Liivak, Toomas 1990 Tartu maakond
2021 Lilla, Ivar 1963 Tartu maakond
2246 Lilo, Katrin 1985 Tartu maakond
2265 Lohvart, Annabell 1995 Järva maakond
2058 Lumiste, Virve 1957 Rapla maakond
2200 Lusti, Targo 1973 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
2132 Luuka, Ülo 1961 Tartu maakond eratreening.ee
2039 Lümat, Aivo 1974 Ida-Viru maakond
2221 Maad, Liis 1989 Harju maakond
2150 Mae, Katrin 1970 Tartu maakond
2028 Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
2014 Makarevics, Sergejs 1966 Läti
2286 Meigas, Mari 2004 Harju maakond
2294 Merivee, Matis 1980 Harju maakond
2120 Mertsina, Heiko 1987 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
2262 Metsa, Taivo 1974 Põlva maakond
2043 Metsaorg, Beatrice Marleen 1996 Harju maakond
2096 Mikkor, Andro 1984 Harju maakond Nordecon AS
2034 Mooses, Maryte 2001 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
2049 Mooses, Veronika 1989 Tartu maakond
2129 Mugra, Liisa 1998 Tartu maakond
2119 Mugra, Mairo 1969 Tartu maakond
2010 Mutli, Andrus 1969 Tartu maakond
2299 Muttika, Märt 1971 Harju maakond
2272 Muutra, Kaisa 1987 Harju maakond Eesti Maaülikool
2283 Mäekivi, Margit 1976 Harju maakond
2135 Mägi, Heli 1957 Harju maakond
2276 Mägi, Markus 1985 Tartu maakond Yit Ehitus AS
2035 Mällo, Mati 1965 Tartu maakond
2188 Mändoja, Maris 1993 Tartu maakond
2023 Männiste, Valdur 1969 Tartu maakond
2151 Nagel, Piret 1965 Tartu maakond
2098 Napp, Esther-Elisabeth 1980 Harju maakond
2037 Needo, Argo 1990 Tartu maakond
2050 Neemsalu, Rommi 1983 Tartu maakond
2106 Nei, Kristel 1989 Harju maakond Sportland
2208 Nesterova, Oksana 1989 Ida-Viru maakond
2266 Neumann, Berit 1992 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2004 Nezamovs, Edgars 2002 Läti BJC Laimite
2190 Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2007 Niilits, Ilmar 1958 Valga maakond
2103 Niilits, Martiina 1989 Valga maakond
2214 Nikkinen, Ahto 1983 Tartu maakond
2196 Noormets, Kristjan 1986 Tartu maakond
2217 Oidermaa, Jarmo 1991 Harju maakond
2282 Oinus, Lisl-Linda 1998 Tartu maakond
2013 Ojalaid, Silver 1968 Tartu maakond
2189 Ojasaar, Maie 1973 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
2130 Ojasaar, Tauno 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
2257 Orntlich, Anne-Mari 1963 Harju maakond Tallinna Linnatranspordi AS
2238 Ots, Mia Brit 1996 Harju maakond Sportland
2068 Otsa, Hedi 1984 Tartu maakond
2204 Ozolins, Ainars 1960 Läti 5A-Valka / LV
2216 Ozols, Ainars 1971 Läti
2205 Paama, Gunnar 1982 Tartu maakond
2041 Pajo, Kristi 1976 Pärnu maakond RAVE
2193 Paju, Tiit 1952 Jõgeva maakond
2192 Paluoja, Madis 1970 Tartu maakond Trismile
2225 Pardel, Liis-Ann 1990 Harju maakond Swedbank AS
2147 Parksepp, Marko 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2187 Paulov, Aare 1976 Tartu maakond Ikodor AS
2118 Peek, Annegrete 1992 Tartu maakond
2055 Peiker, Kaido 1960 Tartu maakond Trismile
2046 Petersone, Santa 2002 Läti
2114 Piir, Evelin 1980 Tartu maakond
2140 Piirimäe, Kadi 1976 Valga maakond
2210 Pikk, Merili 1991 Harju maakond
2261 Pikkof, Jaanis 1989 Rapla maakond
2168 Platniece, Ilze 1993 Läti
2145 Platnieks, Kaspars 1969 Läti
2212 Preiman, Kaido 1978 Tartu maakond
2291 Priedite, Agate 2004 Läti Powerslide - Laimite
2290 Prieditis, Arnis 2002 Läti
2178 Punak, Maarja 1984 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
2269 Purge, Markko 1980 Harju maakond HANSAB
2304 Pusnins, Ivo 1982 Läti
2142 Puus, Uuno 1956 Tartu maakond
2025 Puusaar, Sulev 1966 Tartu maakond
2242 Puzanov, Ingrid 1965 Pärnu maakond
2017 Päärson, Kaspar 2002 Harju maakond Albe Team / Bont
2057 Põldmaa, Koit 1981 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
2076 Põldoja, Ülle 1958 Tartu maakond OK Ilves
2012 Põlluste, Priit 1971 Tartu maakond Gel Interim / Rossignol
2003 Põvvat, Reili 1989 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
2278 Randmaa, Jaanus 1963 Tartu maakond
2095 Rast, Henn 1974 Tartu maakond
2062 Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond
2275 Raus, Kadri 1986 Harju maakond
2287 Reimal, Marek 1976 Pärnu maakond
2040 Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
2155 Reinaas, Oliver 1996 Rapla maakond
2232 Reiner, Marie-Annabel 1998 Viljandi maakond
2105 Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
2158 Reitalu, Arvo 1948 Harju maakond
2169 Rekand, Tiina 1985 Harju maakond Tartu Ekspress
2136 Repkin, Peter 1971 Tartu maakond
2019 Riisberg, Heiti 1980 Harju maakond Albe Team / Bont
2031 Rohtla, Maiu 1978 Tartu maakond
2181 Ronk, Andres 1975 Harju maakond
2063 Roos, Candela 1988 Tartu maakond
2162 Rosin, Margus 1982 Põlva maakond
2233 Rudissaar, Kätlyn 1982 Tartu maakond
2148 Rämmal, Heleri 1989 Tartu maakond
2156 Rõõmusaar, Kelli 1973 Lääne maakond
2097 Saag, Piret 1980 Tartu maakond
2026 Saal, Helen 1981 Tartu maakond KL Tartu malev
2029 Saaristu, Steven 1980 Tartu maakond
2174 Sabalisk, Karin 1992 Põlva maakond
2254 Sarapuu, Silver 1983 Tartu maakond
2107 Sarik, Marie 1995 Harju maakond JG VIL! VEIXI RATTATIIM
2226 Sauciuvenaite, Justina 1992 Leedu GRK LT
2255 Schmeimann, Merje 1985 Tartu maakond A. Le Coq
2086 Seskena, Signe 1989 Läti 5A-Valka / LV
2033 Sevastjanova, Liana 2000 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
2297 Shokman, Vladimir 1948 Tartu maakond
2177 Silm, Gerli 1986 Harju maakond
2241 Silm, Marko 1974 Tartu maakond
2176 Sipsaka, Katrin 1970 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
2024 Sirkel, Sulev 1970 Harju maakond
2153 Siseykina, Irina 1975 Venemaa
2258 Snikere, Patricija Elizabete 2004 Läti Powerslide - Laimite
2172 Soidla, Janar 1974 Harju maakond
2228 Soll, Kristi 1981 Võru maakond
2229 Soll, Sven 1984 Võru maakond
2215 Sorensen, Jan Bjorn 1951 Norra
2064 Stsenov, Gleb 1986 Tartu maakond SportID
2277 Stõkailo, Maksim 1977 Harju maakond
2073 Sutt, Eleri 1981 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
2260 Svinta, Evelina 1995 Leedu
2201 Süld, Janek 1982 Tartu maakond
2081 Tamm, Aleksander 2001 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
2038 Tamm, Erki 1972 Tartu maakond
2108 Tamm, Helje 1983 Harju maakond
2154 Tamm, Kaia 1962 Põlva maakond
2065 Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
2209 Tammik, Jelena 1971 Harju maakond SG WEBER Ehitustooted AS
2102 Tanilsoo, Paul-Bryan 2002 Tartu maakond
2054 Tanilsoo, Tambet -Telvis 1996 Tartu maakond
2175 Tanilsoo, Viivi-Maria 2002 Tartu maakond
2087 Tapasia, Liis 1992 Tartu maakond Sportland
2016 Tassara, Silvia 1954 Itaalia
2126 Tein, Karin 1985 Tartu maakond
2079 Tell, Jaan 1983 Tartu maakond
2159 Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
2191 Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2244 Tiit, Margit 1978 Tartu maakond Tridens AS
2167 Tiivoja, Maris 1986 Tartu maakond
2111 Tiivoja, Martti 1985 Tartu maakond Mapri OÜ
2219 Tilk, Sigrid 1984 Harju maakond
2134 Tinnuri, Peep 1966 Harju maakond Elisa
2220 Tollimägi, Kalev 1982 Tartu maakond
2100 Tomberg, Janne 1979 Harju maakond
2152 Tomingas, Tõnu 1960 Jõgeva maakond
2060 Tooming, Taso 1966 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
2092 Turb, Ants 1945 Järva maakond
2008 Tühane, Andre 1975 Harju maakond Kuldsed Käed
2094 Tühane, Enn 1952 Harju maakond Kuldsed Käed
2170 Tühane, Ketrud 1976 Harju maakond Kuldsed Käed
2171 Tühane, Rene 1973 Harju maakond Kuldsed Käed
2195 Uksov, Denis 1984 Tartu maakond
2180 Urva-Ronk, Annika 1978 Harju maakond HANSAB
2113 Usai, Kathriin 1996 Harju maakond
2236 Utkina, Marina 1982 Harju maakond Sportland
2104 Vaisma, Veiko 1978 Tartu maakond
2256 Valo, Sigrid 1986 Tartu maakond
2271 Valtonen, Janne 1965 Soome
2227 Vares, Vaido 1974 Tartu maakond AS G4S Eesti
2298 Veske, Kaili 1971 Harju maakond
2137 Viia, Ants 1967 Tartu maakond
2301 Viikmann, Argo 1968 Harju maakond
2202 Vilipuu, Revo 1978 Tartu maakond A. Le Coq
2166 Vilks, Lilo 1967 Harju maakond
2018 Villems, Meelis 1979 Tartu maakond
2009 Vilskersts, Gatis 1983 Läti
2020 Visse, Tea 1961 Jõgeva maakond
2042 Vitkovsky, Victor 1965 Venemaa
2288 Vlassov, Sergey 1967 Venemaa Narva SK Firn
2173 Väljari, Marek 1971 Harju maakond Kuldsed Käed
2203 Zakhodyaev, Dmitry 1987 Ida-Viru maakond
2133 Zeberga, Ilze 1982 Läti Maratona Klubs
2131 Zebergs, Raivis 1981 Läti
2292 Zirk, Kunnar 1976 Tartu maakond AS G4S Eesti
2249 Õnnik, Indrek 1988 Pärnu maakond
2248 Õnnik, Lauri 1990 Pärnu maakond TÜASK
2185 Õun, Margus 1976 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
3093 Aart, Kristin 2004 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
3095 Aart, Nele 1981 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
3167 Aizstrauta, Dace 1983 Läti
3168 Aizstrauta, Inese 1957 Läti
3130 Akimova, Ksenija 2001 Venemaa
3116 Allaje, Aare 1971 Tartu maakond
3154 Ange, Marta 2006 Jõgeva maakond
3063 Belov, Roman 1981 Tartu maakond
3149 Daniel, Vivika 1979 Tartu maakond
3135 Eihmane, Amanda 2007 Läti
3037 Elken, Eneli 2001 Tartu maakond
3118 Elmend, Herdis 1975 Pärnu maakond
3150 Ennok, Helen 2000 Tartu maakond
3138 Fokrota, Anda 1970 Läti
3069 Gladoseva, Galina 1960 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
3085 Goidina, Ksenija 2003 Tartu maakond
3114 Grigorjuk, Mihhail 2004 Harju maakond
3013 Gubskii, Miroslav 2004 Venemaa
3146 Gushuley, Andriy 1976 Ukraina Playtech Estonia OÜ
3055 Haljaste, Pirje 1967 Tartu maakond
3106 Henno, Elisabeth 2002 Tartu maakond
3061 Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3029 Hirmat, Hannes 2002 Harju maakond
3021 Hirmat, Karoliine 2005 Harju maakond
3082 Hurt, Kerli 1983 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
3169 Hüva, Kärt 2003 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
3092 Ilves, Rebecca 2002 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
3133 Jankovska, Laura 2005 Läti BJC Laimite
3064 Jaska, Ahto 1965 Tartu maakond 1. Jalaväebrigaad-Scoutspataljon
3034 Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond
3035 Juursoo, Meelis 1970 Tartu maakond
3140 Järve, Märt 2004 Tartu maakond
3141 Järve, Nora 2006 Tartu maakond
3164 Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond
3033 Kaasik, Signe 1972 Tartu maakond
3113 Kainel, Georg 2006 Harju maakond
3147 Kajak, Kristiina 1987 Harju maakond
3025 Kajak, Triin 1986 Tartu maakond
3079 Kalle, Kristiin 2002 Põlva maakond
3014 Kalle, Merlin 1980 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
3137 Kalvane, Katrina 2005 Läti
3091 Kangur, Merle 1972 Tartu maakond Ecoprint AS
3020 Kase, Kadri 2000 Pärnu maakond
3051 Kelder, Kevin 1999 Tartu maakond
3057 Kelder, Maarika 1972 Tartu maakond
3024 Kerner, Urve 1975 Tartu maakond
3059 Kibur, Piret 1984 Tartu maakond
3159 Kohler, Jonas 2003 Saksamaa
3098 Kongi, Aimar 1983 Tartu maakond Suusahullud
3157 Konrade, Elina 2003 Läti BJC Laimite
3156 Konrads, Ralfs 2007 Läti BJC Laimite
3124 Konsap, Ats 1985 Tartu maakond A. Le Coq
2002 Krastina, Anete 2000 Läti
3028 Kukk, Berit 2005 Jõgeva maakond
3030 Kukk, Maris 1972 Jõgeva maakond
3136 Kula, Ergo 2002 Saare maakond
3152 Kuldmaa, Kristjan 2001 Harju maakond
3011 Kurg, Arko 1989 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
3115 Kuusik, Jaana 1987 Tartu maakond
3127 Kuusk, Kerli 1980 Tartu maakond
3120 Känd, Ivo 1958 Tartu maakond
3121 Känd, Mihkel 1999 Tartu maakond
3125 Kütt, Katria 1973 Lääne-Viru maakond
3097 Laan, Janek 1973 Harju maakond
3094 Laanemägi, Alexandra 2004 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
3065 Laanemägi, Margus 1975 Tartu maakond
3105 Lace, Annija 2006 Läti BJC Laimite
3045 Lauk, Aime 1958 Harju maakond
3046 Lauk, Kristel 2003 Tartu maakond
3052 Laul, Getter 1985 Tartu maakond
3040 Lehtmäe, Karin 1986 Pärnu maakond
3071 Lehtoja, Eha 1960 Pärnu maakond Trismile
3039 Leola, Heily 1980 Tartu maakond
3078 Lepberg, Rein 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3003 Leppik, Elle 1974 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
3165 Liepins, Ricards 2009 Läti BJC Laimite
3101 Liivak, Siret 1980 Tartu maakond Sportland
3017 Lind, Leidi 1983 Harju maakond Sportland
3058 Linde, Kaido 1973 Tartu maakond AS Postimees Grupp
3163 Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
3027 Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
3132 Luide, Jaak 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
3006 Lukason, Anneli 1952 Tartu maakond
3128 Luug, Veiko 1974 Tartu maakond SK Metsasõbrad
3148 Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
3032 Makarevica, Ludmila 1978 Läti
3074 Maks, Meelis 1970 Tartu maakond
3158 Malnaca, Signe 2005 Läti BJC Laimite
3008 Masing, Kristel 1975 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
3042 Metsa, Erkki 1975 Tartu maakond
3005 Migliniece, Jana 1968 Läti
3023 Mitt, Risto 1976 Tartu maakond
3041 Mugra, Mark William 2005 Tartu maakond
3036 Nagel, Anneli 1987 Tartu maakond Ecoprint AS
3056 Nezamovs, Kristaps 2007 Läti Powerslide - Laimite
3054 Nigol, Maarja 1990 Harju maakond Sportland
3142 Niidu, Mart 1976 Pärnu maakond RAVE
3073 Paas, Mikk 1991 Tartu maakond
3015 Pagar, Janno 1986 Rapla maakond
3022 Paide, Laura 1981 Tartu maakond Korp! Amicitia
3066 Pajur, Maris 1986 Harju maakond
3010 Palover, Meelis 1975 Tartu maakond Suusahullud
3122 Partei, Margit 1992 Tartu maakond TÜASK
3060 Pettai, Martin 1983 Viljandi maakond
3119 Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
3019 Pisarev, Greta-Maria 2002 Ida-Viru maakond MTÜ Spordiselts
3053 Poom, Helina 1990 Harju maakond
3153 Prohorenko, Karolyna 2002 Jõgeva maakond
3026 Pusnins, Arno 2008 Läti
3012 Pusnins, Lukass 2006 Läti
3002 Pärtelpoeg, Jüri 1969 Tartu maakond
3100 Pärtelpoeg, Karin 2005 Tartu maakond
3108 Põlgaste, Kairit 1985 Tartu maakond
3109 Põlgaste, Rivo 1984 Tartu maakond
3166 Racika, Elizabete Anna 2003 Läti
3103 Raja, Triin 1988 Tartu maakond Sportland
3155 Ramul, Leo 1952 Võru maakond
3161 Randviir, Kaja 1968 Tartu maakond
3068 Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
3123 Reimaa, Andrus 1972 Viljandi maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
3143 Reimaa, Pille 1977 Viljandi maakond
3050 Reitalu, Kadri 1957 Harju maakond
3047 Riitsalu, Renet 2006 Valga maakond
3111 Rohtla, Annabel 2005 Tartu maakond
3110 Rohtla, Krisliin 2003 Tartu maakond
3112 Rohtla, Meribel 2005 Tartu maakond
3001 Rohtla, Rein 1974 Tartu maakond
3075 Rump, Harry 1984 Harju maakond
3102 Saar, Aire 1980 Tartu maakond Sportland
3090 Saarna, Kerly 1989 Tartu maakond
3151 Saaroja, Sulev 1967 Tartu maakond
3086 Sander, Maiu 1973 Tartu maakond
3087 Sander, Robert 2005 Tartu maakond
3031 Sarv, Maria 1983 Tartu maakond
3129 Saudins, Rodrigo 2008 Läti BJC Laimite
3144 Schneider, Erich 2003 Tartu maakond
3080 Sellin, Margus 1988 Tartu maakond
3062 Sillari, Anatoli 1933 Tartu maakond
3107 Streltsov, Alexei 2000 Venemaa
3160 Sumyk, Sofiya 2004 Ukraina
3170 Suurpere, Arvi 1970 Tartu maakond
3139 Takker, Hannela 1992 Tartu maakond
3004 Talur, Tõnu 1974 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
3145 Tamm, Art Markkus 2006 Jõgeva maakond
3081 Tamm, Jane 1973 Tartu maakond
3076 Tavita, Egert 1979 Tartu maakond
3072 Tipka, Tauno 1971 Tartu maakond
3099 Toivonen, Maris 1972 Tartu maakond
3117 Tolmane, Beate 2007 Läti
3007 Toming, Birgit 2003 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
3018 Toom, Kaupo 1983 Tartu maakond
3172 Tooming, Maris 1988 Tartu maakond
3044 Trolla, Jana 1975 Tartu maakond
3067 Troon, Tauno 1976 Põlva maakond AS G4S Eesti
3126 Tubli, Irma 1982 Tartu maakond
3077 Uba, Tõnis 1971 Tartu maakond
3134 Uibo, Veronika 1988 Tartu maakond
3009 Vaikre, Andra 1994 Tartu maakond
3016 Valk, Mart 1968 Tartu maakond
3043 Vallimäe, Valmar 1974 Tartu maakond
3084 Vallmäe, Lisbeth 2002 Tartu maakond
3131 Vanamb, Kerttu-Kadi 1992 Tartu maakond AS Postimees Grupp
3083 Vare, Mart 1972 Tartu maakond
3038 Vares, Anna-Liisa 2001 Tartu maakond
3088 Veimann, Kristel 1973 Harju maakond
3089 Veimann, Rebecca 2007 Harju maakond
3048 Viltrop, Arvo 1965 Tartu maakond
3049 Viltrop, Ott Markus 2005 Tartu maakond
3070 Voovere, Karl-Martin 2000 Tartu maakond Nordecon AS
3096 Võhma, Nele-Liis 2003 Lääne-viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
3104 Õun, Piret 1979 Harju maakond