Osalejate nimekiri

Rattaralli

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
1 Adler, Mihkel 1990 Harju maakond
1 Aljak, Margus 1974 Tartu maakond
1 Andresson, Mart 1985 Tartu maakond TÜASK
1 Annama, Rain 1981 Harju maakond
1 Annuk, Merike 1978 Jõgeva maakond SK ProRunner
1 Bauman, Kadri 1979 Harju maakond
1 Baumann, Priit 1980 Soome
1 Bondarenko, Stanislav 1996 Tartu maakond
1 Dainis, Andris 1949 Läti 5A-Valka / LV
1 Dvoinos, Pavel 1984 Ukraina Runwise
1 Einmaa, Tiit 1977 Lääne-Viru maakond Eesti Raudtee AS
1 Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
1 Haava, Henno 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1 Hallik, Urmas 1978 Pärnu maakond SportID
1 Hallimäe, Rain 1957 Harju maakond
1 Hanikat, Kaido 1967 Harju maakond Conviso
1 Hanni, Kaspar 1977 Harju maakond
1 Hodõrev, Sergei 1968 Ida-Viru maakond
1 Ilus, Mario 1984 Harju maakond Team Bikepoint
1 Just, Alar 1969 Harju maakond Team TT
1 Juurikas, Veiko 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Eesti AS
1 Järve, Alo 1976 Tartu maakond
1 Kagge, Rasmus 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
1 Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
1 Kallas, Tarvo 1981 Harju maakond Team Bikepoint
1 Kannimäe, Viljar 1987 Võru maakond ProShopTeam
1 Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
1 Kattai, Roman 1966 Valga maakond Tartumaa Sangpommiklubi
1 Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond Eesti Sportlane
1 Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
1 Keerig, Erkki 1973 Harju maakond
1 Kiiver, Kaarel 2003 Tartu maakond TÜASK
1 Kiiver, Kaupo 1972 Tartu maakond
1 Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
1 Kivi, Raimo 1989 Valga maakond
1 Kokk, Marnet 2001 Harju maakond
1 Krain, Mirell 1990 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
1 Kruve, Aaro 1979 Harju maakond
1 Kruve, Kaur 2006 Harju maakond SK CFC
1 Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
1 Kurg, Arko 1989 Harju maakond
1 Kurg, Eke 1966 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
1 Käärik, Martin 1995 Tartu maakond Elisa
1 Kõiv, Marek 1976 Harju maakond
1 Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
1 Laht, Tarmo 1965 Tartu maakond A. Le Coq
1 Laid, Mart 1970 Harju maakond
1 Lanno, Timo 1993 Tartu maakond
1 Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1 Leetberg, Margus 1986 Tartu maakond
1 Lehesmets, Alar 1981 Viljandi maakond
1 Lehtmaa, Aivar 1963 Tartu maakond SVK Dünamo
1 Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
1 Lelumees, Toomas 1965 Tartu maakond SAK Tartu
1 Liin, Alar 1978 Tartu maakond
1 Liiv, Ülle 1972 Lääne-Viru maakond
1 Lillend, Allan 1980 Harju maakond
1 Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
1 Link, Kauri 1979 Pärnu maakond
1 Luik, Merje 1968 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
1 Luts, Lembitu 1972 Tartu maakond
1 Luts, Vello 1976 Harju maakond Trismile
1 Maadväli, Kädy 1987 Harju maakond
1 Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
1 Maasing, Marko 1974 Tartu maakond Ikodor AS
1 Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
1 Mannine, Sulo 1975 Harju maakond Team TT
1 Matson, Raido 1970 Tartu maakond
1 Matvejev, Toomas 1990 Tartu maakond
1 Meiel, Toomas 1971 Põlva maakond Maanteeamet
1 Metsaäär, Raul 1976 Rapla maakond
1 Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
1 Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
1 Mikryukov, Yakov 1989 Venemaa
1 Moistus, Andra 1996 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
1 Moistus, Igor 1963 Harju maakond
1 Murumets, Priit 1979 Harju maakond
1 Mäe, Indrek 1990 Harju maakond
1 Männik, Jaanus 1979 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
1 Mölder, Jaak 1969 Harju maakond
1 Mölder, Joosep 1990 Jõgeva maakond
1 Müür, Kalev 1974 Tartu maakond
1 Nigul, Alar 1965 Harju maakond SK CFC
1 Ogloblin, Vadim 1965 Soome
1 Olop, Andi 2003 Harju maakond
1 Osula, Märt 1972 Harju maakond Team Bikepoint
1 Palloson, Margus 1979 Tartu maakond
1 Paulov, Aare 1976 Tartu maakond Ikodor AS
1 Penner, Toomas 1974 Tartu maakond
1 Pihlap, Raimond 1985 Tartu maakond
1 Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
1 Poller, Kaspar 1987 Harju maakond ABB AS
1 Poller, Peep 1964 Harju maakond
1 Porotsin, Sergei 1983 Ida-Viru maakond
1 Priivits, Janno 1977 Harju maakond
1 Pugovics, Osvalds 1963 Läti
1 Pure, Nils 1969 Tartu maakond
1 Puusepp, Karlis 1977 Harju maakond Glamox AS
1 Pärn, Riho 1982 Tartu maakond
1 Põldmaa, Alo 1987 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
1 Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
1 Püvi, Margus 1970 Tartu maakond Trismile
1 Raid, Risto 1990 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
1 Rassadkin, Kalle 1971 Harju maakond Spordiklubi IKS
1 Reim, Martin 1988 Tartu maakond
1 Rits, Martin 1987 Harju maakond
1 Rooba, Martti 1984 Harju maakond
1 Rätsep, Raul 1992 Harju maakond
1 Saarmas, Reigo 1982 Tartu maakond TMB Element SK
1 Salnikov, Andrey 1970 Venemaa
1 Salus, Ardi 1972 Tartu maakond Saint-Gobain Eesti AS
1 Saluveer, Erki 1980 Tartu maakond
1 Sauväli, Indrek 1974 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
1 Saviir, Jaan 1961 Lääne maakond JK Paralepa
1 Savolainen, Heikki 1986 Tartu maakond Flexoil OÜ
1 Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
1 Seppa, Raul 1971 Harju maakond
1 Siim, Marek 1978 Harju maakond
1 Siimer, Martin 1971 Harju maakond Lival Sport
1 Sildmäe, Siim 1986 Pärnu maakond
1 Skolozhabskyy, Oleksandr 1975 Ida-Viru maakond
1 Soeson, Marten 1999 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
1 Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
1 Soorm, Ahto 1978 Harju maakond
1 Strikholm, Peeter 1976 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
1 Talviste, Sten 1986 Harju maakond
1 Tamm, Raimond 1978 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
1 Tammesoo, Andres 1975 Harju maakond
1 Tammik, Silver 1979 Harju maakond
1 Tars, Sander 1994 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
1 Tiisler, Toomas 1973 Tartu maakond
1 Tipka, Veljo 1969 Norra
1 Toss, Kaarel 1952 Viljandi maakond
1 Tsäro, Kermo 1977 Tartu maakond
1 Tulp, Rain 1967 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
1 Tulp, Tiia 1966 Rapla maakond
1 Tühis, Anneli 1976 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
1 Türna, Siim 1985 Võru maakond
1 Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
1 Uksov, Denis 1984 Tartu maakond
1 Utar, Ardy 1990 Tartu maakond
1 Uudeberg, Tanel 1983 Valga maakond Simuna Spordiklubi
1 Uuk, Aimur 1961 Tartu maakond Rakvere RK Siplased
1 Vaiksaar, Mait 1983 Tartu maakond
1 Vainre, Mart 1988 Harju maakond Team Vänt
1 Valdmaa, Erik 1984 Põlva maakond
1 Vanatoa, Madis 1989 Tartu maakond
1 Vardja, Vallo 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts
1 Varm, Leevi 1981 Harju maakond Team Bikepoint
1 Veberson, Rando 1994 Harju maakond
1 Veberson, Rauno 1992 Harju maakond
1 Veel, Villu 1971 Saare maakond
1 Veeroja, Vahur 1985 Võru maakond Suusahullud
1 Veidemann, Toomas 1962 Harju maakond IMPULS Spordiklubi
1 Vilipuu, Revo 1978 Tartu maakond
1 Vilms, Lii 1977 Tartu maakond IMPULS Spordiklubi
1 Vink, Ahto 1969 Võru maakond Haanja Rattaklubi
1 Volkov, Oleg 1986 Venemaa
1 Werder, Hindrek 1972 Harju maakond
1 Zuev, Kirill 1981 Venemaa
1 Õim, Kristjan 1976 Harju maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
1 Ööman, Marko 1975 Harju maakond RedBike
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
1 Alla, Ingrid 2002 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
1 Almre, Marge 1970 Viljandi maakond
1 Ambos, Silver 1958 Valga maakond
1 Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq
1 Armulik, Andrus 1976 Tartu maakond
1 Arras, Annika 1979 Harju maakond
1 Arras, Kristjan 1989 Harju maakond
1 Aus, Sten 1992 Tartu maakond
1 Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
1 Ernits, Anneli 1976 Tartu maakond
1 Haabma, Alar 1960 Rapla maakond EWK
1 Haarde, Maiken 1983 Harju maakond
1 Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
1 Hansen, Reeli 1984 Tartu maakond
1 Haube, Veljo 1961 Harju maakond
1 Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1 Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1 Ilves, Teet 1964 Tartu maakond
1 Jaht, Joonas 2006 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
1 Jeeger, Elar 1987 Valga maakond
1 Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
1 Järve, Märt 2004 Tartu maakond
1 Järve, Nora 2006 Tartu maakond
1 Jürgenson, Rainer 1974 Tartu maakond
1 Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond Päästeamet
1 Kalle, Rein 1975 Tartu maakond Keskkonnaamet
1 Kallion, Reiko 1979 Tartu maakond
1 Kannisto, Mati 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1 Karm, Karlis 1988 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
1 Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
1 Keerberg, Marko 1976 Tartu maakond
1 Keppart, Tiit 1985 Tartu maakond
1 Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
1 Klein, Pille 1967 Pärnu maakond
1 Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
1 Kraft, Märt 1966 Harju maakond
1 Kudrjavtsev, Konstantin 1985 Tartu maakond
1 Kukk, Jürgen 1989 Tartu maakond
1 Kurvits, Jaan 1989 Tartu maakond
1 Kõrgesaar, Hans Leonhard 2000 Tartu maakond
1 Külaots, Kaidi 1992 Lääne-Viru maakond
1 Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
1 Lakk, Hendrik 1950 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1 Lang, Kristo 1975 Harju maakond
1 Lehtmets, Margus 1972 Tartu maakond Korp! Ugala
1 Lehtmets, Marta 2009 Tartu maakond
1 Lehtmets, Mihkel 1995 Tartu maakond Korp! Ugala
1 Leiten, Raavo 1984 Tartu maakond
1 Lepberg, Rein 1962 Tartu maakond
1 Lepik, Janno 1985 Harju maakond
1 Liblik, Aimo 1981 Tartu maakond
1 Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
1 Liblik, Lauri 2000 Tartu maakond A. Le Coq
1 Lillepärg, Triinu 1983 Saare maakond
1 Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Eesti AS
1 Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
1 Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
1 Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
1 Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq
1 Madis, Kätlin 1981 Valga maakond Päästeamet
1 Maidla, Meelis 1968 Põlva maakond Põlva Matkaklubi
1 Mandel, Erhard 1968 Põlva maakond
1 Mikko, Martin 1987 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1 Männiste, Valdur 1969 Tartu maakond
1 Ojamets, Mihkel 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Eesti AS
1 Ojasaar, Tarmo 1978 Tartu maakond
1 Paade, Taavi 1984 Tartu maakond
1 Paavle, Silja 1976 Tartu maakond
1 Pajur, Maris 1986 Järva maakond
1 Pallasmaa, Kalle 1963 Harju maakond
1 Pedaja, Taavi 1982 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
1 Pflug, Egert 1963 Harju maakond
1 Pihlap, Anna-Liisa 2003 Tartu maakond
1 Piipuu, Aldo 1965 Harju maakond
1 Piir, Tarvo 1974 Tartu maakond
1 Plaado, Arvo 1966 Tartu maakond Saint-Gobain Eesti AS
1 Ploomipuu, Ave 1973 Tartu maakond
1 Pool, Andres 1966 Tartu maakond
1 Pool, Artur 1995 Tartu maakond
1 Praks, Kaur 2006 Tartu maakond
1 Prei, Kristin 2003 Tartu maakond
1 Priks, Hanno 1963 Valga maakond Viljandi VAK Staier
1 Puniste, Kaider 1976 Tartu maakond
1 Põierpaas, Sven 1969 Harju maakond Politsei- ja Piirivalveamet
1 Põlgast, Urmas 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1 Raid, Jarno 1981 Tartu maakond
1 Raiend, Hardi 1963 Hiiu maakond Viimsi Sport
1 Raja, Riina 1975 Viljandi maakond
1 Randmaa, Hannes 1975 Harju maakond
1 Ranniku, Indrek 1965 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
1 Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond
1 Raudsepp, Rannu 1980 Tartu maakond
1 Rebane, Marina 1977 Harju maakond
1 Rechlin, Ingrid 1967 Harju maakond
1 Reiman, Anti 1982 Tartu maakond
1 Reimo, Jaan 1985 Tartu maakond
1 Rikolas, Martin 1977 Harju maakond
1 Rikolas, Merli 1987 Harju maakond
1 Rist, Siiri 1992 Pärnu maakond Suusahullud
1 Rooma, Tanel 1981 Tartu maakond TMB Element SK
1 Roos, Veikko 1977 Harju maakond
1 Rämson, Priit 1979 Tartu maakond
1 Saar, Siim 1990 Tartu maakond
1 Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
1 Saarniit, Ivo 1981 Tartu maakond
1 Sadam, Liina 1979 Harju maakond
1 Salumäe, Andres 1960 Harju maakond
1 Salundi, Silver 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Eesti AS
1 Saluveer, Piret 1980 Tartu maakond
1 Sauga, Ako 1960 Harju maakond
1 Seli, Anti 1973 Tartu maakond
1 Sepp, Ahti 1978 Tartu maakond
1 Seškens, Leons 1956 Läti
1 Sihver, Enn 1959 Viljandi maakond
1 Soidla, Janar 1974 Harju maakond
1 Solman, Tanel 1979 Tartu maakond
1 Soovik, Jüri 1958 Viljandi maakond
1 Susi, Endel 1965 Jõgeva maakond
1 Sõmer, Reelika 1984 Tartu maakond NKK Tartu ringkond
1 Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
1 Tammik, Jelena 1971 Järva maakond Saint-Gobain Eesti AS
1 Tammik, Kalev 1955 Pärnu maakond
1 Tammik, Laura 2005 Pärnu maakond
1 Tammik, Remi 2005 Pärnu maakond
1 Teder, Ruttar 1955 Järva maakond
1 Tein, Karin 1985 Tartu maakond
1 Tell, Jaan 1983 Tartu maakond TMB Element SK
1 Tigane, Merle 1973 Tartu maakond Enics Eesti AS
1 Tiido, Taavi 1992 Viljandi maakond
1 Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
1 Toim, Allan 1955 Harju maakond SportID
1 Tolmachev, Stanislav 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Eesti AS
1 Tomba, Andrei 1986 Harju maakond
1 Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond Suusahullud
1 Tomingas, Uno 1968 Rapla maakond Päästeamet
1 Truus, Jüri 1967 Tartu maakond
1 Träss, Avo 1960 Harju maakond Viimsi Sport
1 Tõnurist, Teele 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Eesti AS
1 Tõruvere, Kaarel 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1 Tölp, Signe 1975 Tartu maakond
1 Uibopuu, Kati 1980 Tartu maakond
1 Uksov, Andres Luka 2007 Tartu maakond
1 Uri, Juhani 1981 Tartu maakond
1 Vadi, Sille 1979 Tartu maakond Tartu Ülikool
1 Vahi, Urmas 1961 Tartu maakond
1 Vald, Vaino 1950 Valga maakond Ülenurme valla SK
1 Vals, Romas 1969 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
1 Vana, Jaagup 2005 Tartu maakond AS G4S Eesti
1 Veisson, Annika 1986 Harju maakond Viimsi Sport
1 Viirsalu, Toomas 1973 Tartu maakond
1 Vink, Andres 1971 Tartu maakond
1 Voovere, Karl-Martin 2000 Tartu maakond
1 Välbe, Raivo 1972 Tartu maakond
1 Õun, Piret 1979 Harju maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
1 Aal, Jaanus 1981 Tartu maakond Enics Eesti AS Lae tulemus
1 Aalik, Marko 1975 Harju maakond Mikitamäe Aironmään Klubi Lae tulemus
1 Aas, Andres 1977 Viljandi maakond Flexoil OÜ Lae tulemus
1 Aas, Innar 1971 Harju maakond Lae tulemus
1 Abel, Eliise 1990 Võru maakond Lae tulemus
1 Abras, Hanno 1992 Tartu maakond Lae tulemus
1 Adats, Niklavs 1972 Läti Lae tulemus
1 Agu, Mairold 1977 Harju maakond Krimelte Hundid Lae tulemus
1 Akenoks, Kristaps 2002 Läti Lae tulemus
1 Aksenoks, Kaspars 1972 Läti Lae tulemus
1 Alaru, Riho 1985 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ Lae tulemus
1 Altin, Enn 1971 Tartu maakond Lae tulemus
1 Angerma, Meelis 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Annion, Silver 1983 Harju maakond Hawaii Express Lae tulemus
1 Apivala, Juss 1984 Valga maakond Lae tulemus
1 Arme, Janek 1987 Tartu maakond Põltsamaa Jalgrattaklubi Lae tulemus
1 Arro, Mihkel 1986 Valga maakond Mapri Ehitus OÜ Lae tulemus
1 Aru, Annika 1986 Pärnu maakond SportID Lae tulemus
1 Aru, Tambet 1994 Tartu maakond Mapri Projekt OÜ Lae tulemus
1 Austa, Avely 1987 Tartu maakond Telia SK Lae tulemus
1 Bezborodko, Andrey 1974 Venemaa Lae tulemus
1 Bäckman, Jens 1989 Soome Lae tulemus
1 Cakmak, Sinan 1979 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Carlsson, Martin 1973 Rootsi Lae tulemus
1 Eesmaa, Andrus 1971 Harju maakond Lae tulemus
1 Eesmaa, Mihkel 2002 Harju maakond Lae tulemus
1 Elstein, Teet 1979 Hiiu maakond Lae tulemus
1 Elster, Heiti 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Eriksen, Joergen 1976 Šveits Lae tulemus
1 Ernits, Ardu 1960 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Evendi, Rando Marten 2001 Harju maakond Lae tulemus
1 Ever, Riho 1966 Harju maakond Velo Clubbers Lae tulemus
1 Filatenko, Mati 1965 Tartu maakond Lae tulemus
1 Gabets, Vladislav 1966 Harju maakond Lae tulemus
1 Gontmacher, Siim 1978 Harju maakond Rae Rattaklubi Lae tulemus
1 Gorov, Aleksei 1980 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Gustavson, Üllar 1977 Harju maakond Elisa Lae tulemus
1 Gustjakova, Julia 1987 Harju maakond Lae tulemus
1 Harak, Jaan 1954 Hiiu maakond Lae tulemus
1 Heinsar, Hardi 1972 Valga maakond 2. Jalaväebrigaad Lae tulemus
1 Henno, Lauri 1982 Harju maakond Lae tulemus
1 Hüdsi, Kristo 1988 Lääne maakond JK Paralepa Lae tulemus
1 Irbe, Iren 1980 Harju maakond RedBike Lae tulemus
1 Jalonen, Jouko 1946 Soome Turun Urheiluliitto Lae tulemus
1 Juursalu, Laura-Liis 1980 Pärnu maakond SK Endla Lae tulemus
1 Jääger, Heiki 1965 Tartu maakond Päästeamet Lae tulemus
1 Jõgeva, Toomas 1967 Harju maakond Lae tulemus
1 Jõgi, Johannes 1989 Harju maakond SK CFC Lae tulemus
1 Jürgenson, Lauri 2000 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kadarpik, Mait 1989 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Kakko, Karl-Oliver 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kallemets, Mati 1947 Lääne maakond JK Paralepa Lae tulemus
1 Kalliste, Veiko 1982 Harju maakond Mikitamäe Aironmään Klubi Lae tulemus
1 Kangrumägi, Ene 1983 Rapla maakond Lae tulemus
1 Kantsik, Toomas 1977 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kapp, Bruno 1969 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kasekamp, Andrus 1973 Viljandi maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Kelder, Tanel 1975 Saare maakond Tallinki Spordiklubi Lae tulemus
1 Kiivit, Lauri 1976 Tartu maakond Kulgur Team Lae tulemus
1 Kivi, Margus 1984 Saare maakond Hawaii Express Lae tulemus
1 Kivirüüt, Margus 1979 Tartu maakond Simuna Spordiklubi Lae tulemus
1 Kivit, Edgar 1993 Harju maakond Staabi- ja Sidepataljon Lae tulemus
1 Kleinson, Meelis 1973 Tartu maakond Kulgur Team Lae tulemus
1 Kodasma, Marek 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Kogger, Toivo 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kongo, Kalmer 1960 Võru maakond Baltic Agro Team Lae tulemus
1 Koort, Lauri 1981 Harju maakond Lae tulemus
1 Kotkas, Marko 1978 Harju maakond SK CFC Lae tulemus
1 Kotov, Raul 1966 Harju maakond Velo Clubbers Lae tulemus
1 Kroon, Ander Markus 2002 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi Lae tulemus
1 Krupin, Nikolay 1957 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Kruusmann, Laura 1993 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Kukk, Toomas 1968 Harju maakond Lae tulemus
1 Kungla, Andres 1986 Harju maakond Lae tulemus
1 Kurusk, Rauno 1990 Tartu maakond Palmako AS Lae tulemus
1 Käsnar, Aivo 1968 Tartu maakond IMPULS Spordiklubi Lae tulemus
1 Kõiv, Kardon 1975 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Laan, Ivo 1980 Harju maakond Krimelte Hundid Lae tulemus
1 Laanmets, Herki 1981 Tartu maakond Lae tulemus
1 Laas, Johan 1941 Harju maakond Saku Suusaklubi Lae tulemus
1 Ladvik, Mihkel 1991 Harju maakond Lae tulemus
1 Lahti, Tommy 1980 Soome Lae tulemus
1 Lauring, Karre 1964 Harju maakond SK ProRunner Lae tulemus
1 Lebedinskii, Dmitrii 1977 Venemaa Pskov Ski Team Lae tulemus
1 Lee, Are 1951 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lee, Priit 1975 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lepik, Aidi 1995 Valga maakond Lae tulemus
1 Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lepp, Ardi 1989 Võru maakond Lae tulemus
1 Liiv, Madis 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Lilleoja, Kristo 1987 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Lindsaar, Indrek 1973 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lukk, Juhan 1949 Lääne maakond SK Sula Lae tulemus
1 Luts, Taavi 1968 Tartu maakond Henkel Balti Lae tulemus
1 Läänelaid, Siim 1979 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lüüsalu, Villu 1970 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed Lae tulemus
1 Maarits, Andres 1973 Harju maakond Lae tulemus
1 Maidla, Margus 1973 Harju maakond Treeningpartner Lae tulemus
1 Mainsoo, Rene 1979 Viljandi maakond ProShopTeam Lae tulemus
1 Makke, Vahur 1964 Tartu maakond Tartu Ülikool Lae tulemus
1 Mangelsoo, Janno 1982 Harju maakond RedBike Lae tulemus
1 Mangelsoo, Viljar 1976 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Martins, Andres 1962 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Martis, Tõnu 1987 Tartu maakond Lae tulemus
1 Matveev, Andrey 1971 Venemaa Lae tulemus
1 Matvejev, Tiit 1999 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi Lae tulemus
1 Maurin, Juri 1970 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Meisalu, Martin 1985 Harju maakond Lae tulemus
1 Meos, Kristel 1973 Harju maakond SA Eesti Lennundusmuuseum Lae tulemus
1 Meri, Ahto 1969 Harju maakond Lae tulemus
1 Mikkor, Andro 1984 Harju maakond Transpordiamet Lae tulemus
1 Milva, Tarmo 1968 Luksemburg Lae tulemus
1 Minski, Jan 1973 Harju maakond Kulgur Team Lae tulemus
1 Moylan, Ken 1961 Austraalia Lae tulemus
1 Muru, Taavi 1985 Tartu maakond Kaitseväe Peastaap Lae tulemus
1 Muts, Tiina 1977 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport Lae tulemus
1 Mägi, Heiki 1967 Tartu maakond Autospirit Tartu OÜ Lae tulemus
1 Mägi, Indrek 1977 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Mägi, Siim 1989 Harju maakond Rullibuss Team Lae tulemus
1 Mänd, Vallo 1975 Harju maakond Lae tulemus
1 Möll, Raivo 1967 Tartu maakond Lae tulemus
1 Müür, Maret 1984 Järva maakond Lae tulemus
1 N/A 1967 N/A Lae tulemus
1 Nerman, Margus 1971 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Noor, Ain 1961 Harju maakond Norma Orienteerumisklubi Lae tulemus
1 Nork, Tarmo 1968 Harju maakond Krimelte Hundid Lae tulemus
1 Normak, Argo 1973 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Nägelik, Indrek 1991 Ida-Viru maakond Juvente MTÜ Lae tulemus
1 Närska, Alger 1970 Harju maakond Lae tulemus
1 Nõgols, Eiko 1972 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Nõmme, Anre 1973 Saare maakond Saaremaa JK Viiking Lae tulemus
1 Oder, Rein 1972 Tartu maakond 21CC Triatloniklubi Lae tulemus
1 Ojaliiv, Madis 1977 Lääne-Viru maakond RedBike Lae tulemus
1 Paesüld, Harles 1974 Harju maakond Lae tulemus
1 Pajupuu, Janno 1984 Harju maakond Päästeamet Lae tulemus
1 Pajussaar, Martin 1996 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Palu, Andrus 1970 Hiiu maakond Lae tulemus
1 Parygin, Dmitry 1974 Venemaa Pskov Ski Team Lae tulemus
1 Pedai, Andrus 1972 Harju maakond Trismile Lae tulemus
1 Peedo, Kadi 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Peets, Vivika 1969 Tartu maakond Ravimiamet Lae tulemus
1 Peik, Helena 1992 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Peterson, Indrek 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Petrochenko, Mikhail 1988 Venemaa Symposiym Elite Lae tulemus
1 Pihlau, Andrus 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Piho, Janek 1968 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Pimenov, Sergey 1973 Venemaa Lae tulemus
1 Pindis, Toomas 1971 Võru maakond Haanja Rattaklubi Lae tulemus
1 Povaljuhhin, Aleksandr 1973 Harju maakond Rae Rattaklubi Lae tulemus
1 Pukk, Andre 1977 Harju maakond Viimsi Rattaklubi Lae tulemus
1 Pungar, Rainer 1978 Põlva maakond Lae tulemus
1 Pärt, Ahto 1962 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Põhjatu, Indrek 1991 Tartu maakond Mapri Ehitus OÜ Lae tulemus
1 Põlda, Aivar 1981 Harju maakond Sisekaitseakadeemia Lae tulemus
1 Püttsepp, Kristjan 1977 Tartu maakond Lae tulemus
1 Püüa, Joosep 1989 Harju maakond Lae tulemus
1 Raag, Kaupo 1980 Harju maakond Velo Clubbers Lae tulemus
1 Raamets, Tõnis 1975 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool Lae tulemus
1 Rahnel, Priit 1971 Saare maakond Lae tulemus
1 Raikna, Rein 1983 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Randmere, Ahti 1969 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Raudsepp, Janek 1978 Harju maakond Lae tulemus
1 Raudsepp, Raido 1968 Võru maakond Lae tulemus
1 Rebane, Andrus 1968 Harju maakond Lae tulemus
1 Rebane, Urmas 1973 Harju maakond Lae tulemus
1 Reimann, Reet 1961 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Rinde, Andrus 1971 Harju maakond Lae tulemus
1 Ronimois, Ruttar 1964 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Roop, Andrey 1958 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Ruus, Uuno 1953 Võru maakond Lae tulemus
1 Ryabov, Sergey 1975 Venemaa Lae tulemus
1 Ryckovas, Valentinas 1965 Leedu Dviratai-Daistatus Lae tulemus
1 Saar, Mait 1975 Harju maakond SportID Lae tulemus
1 Salu, Kairi 1992 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ Lae tulemus
1 Seero, Annika 1983 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Shavela, Nikolay 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Sibul, Jaan 1977 Harju maakond 21CC Triatloniklubi Lae tulemus
1 Solvak, Mihkel 1982 Saare maakond Lae tulemus
1 Soojärv, Andres 1976 Harju maakond Kulgur Team Lae tulemus
1 Stiecins, Artis 1979 Läti Lae tulemus
1 Storozhuk, Andrey 1982 Harju maakond I Love Supersport Lae tulemus
1 Sutting, Jüri 1955 Soome Lae tulemus
1 Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Suzi, Regina 1975 Harju maakond Lae tulemus
1 Sööt, Andres 1983 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool Lae tulemus
1 Talvistu, Janari 1981 Harju maakond Krimelte Hundid Lae tulemus
1 Tamm, Andrus 1980 Harju maakond Lae tulemus
1 Tammearu, Tarmo 1979 Harju maakond RedBike Lae tulemus
1 Tammine, Kalvar 1974 Tartu maakond Päästeamet Lae tulemus
1 Tammsaar, Kristjan 1984 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tarassov, Igor 1965 Harju maakond Nõmme Rattaklubi Lae tulemus
1 Tars, Tõnis 1992 Tartu maakond Lae tulemus
1 Teder, Rinaldo 1978 Valga maakond Liivimaa Rattaklubi Lae tulemus
1 Teeorg, Urmas 1962 Harju maakond Lae tulemus
1 Teller, Vahur 1981 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Teras, Andres 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Teras, Martin 1993 Harju maakond Krimelte Hundid Lae tulemus
1 Tiideberg, Jaan 1973 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE Lae tulemus
1 Tohvri, Ain 1978 Saksamaa Lae tulemus
1 Toomik, Siim 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Trallmann, Ursula 1976 Harju maakond SK Jooksupartner Lae tulemus
1 Truusalu, Priit 1963 Tartu maakond EWK Lae tulemus
1 Tunder, Tarmo 1987 Harju maakond Lae tulemus
1 Tuul, Matti 1982 Harju maakond Lae tulemus
1 Tähepõld, Janar 1987 Harju maakond Lae tulemus
1 Ulp, Mare 1969 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Vaarend, Alar 1971 Valga maakond Liivimaa Rattaklubi Lae tulemus
1 Vahesaar, Vallo 1988 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Vahter, Tõnu 1977 Harju maakond Lae tulemus
1 Vahtra, Tõnu 1986 Tartu maakond Trismile Lae tulemus
1 Vahtramäe, Diana-Maria 1993 Tartu maakond Palmako AS Lae tulemus
1 Vanaveski, Kaido 1975 Harju maakond SEB Pank AS Lae tulemus
1 Vare, Priit 1975 Harju maakond Lae tulemus
1 Varušina, Julija 1994 Pärnu maakond SportID Lae tulemus
1 Veilberg, Ago 1963 Lääne-Viru maakond Rakvere KJK ViKe Lae tulemus
1 Veltson, Denis 1981 Harju maakond Columbus Eesti AS Lae tulemus
1 Veski, Lauri 1983 Harju maakond KL Põhja kompanii Lae tulemus
1 Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Viigipuu, Kalev 1973 Tartu maakond Agrovarustus OÜ Lae tulemus
1 Viispert, Ando 1976 Tartu maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi Lae tulemus
1 Vilberg, Voova 1945 Harju maakond Lae tulemus
1 Vill, Ago 1966 Harju maakond Lae tulemus
1 Voormansik, Villem 1991 Tartu maakond Lae tulemus
1 Värv, Rainis 1992 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Zudans, Maris 1970 Läti Lae tulemus
1 Üprus, Fred 1968 Tartu maakond Kulgur Team Lae tulemus
1 Šarikov, Mati 1977 Harju maakond Lae tulemus
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
1 Aalma, Ain 1968 Harju maakond Lae tulemus
1 Aalmann, Martin 1986 Harju maakond Lae tulemus
1 Aasa, Oksana 1980 Võru maakond Lae tulemus
1 Abroi, Allan 1973 Tartu maakond Valga Puu Lae tulemus
1 Abroi, Merle 1975 Tartu maakond Valga Puu Lae tulemus
1 Ahtma, Annely 1982 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Ajaots, Heli 1972 Tartu maakond Enics Eesti AS Lae tulemus
1 Allikivi, Helin 1963 Pärnu maakond UPM-Kymmene Otepää AS Lae tulemus
1 Alliksaar, Ander 2005 Valga maakond Lae tulemus
1 Alliksaar, Nadezda 1970 Valga maakond Lae tulemus
1 Ansen, Rein 1983 Rapla maakond Lae tulemus
1 Antson, Margus 1972 Harju maakond 21CC Triatloniklubi Lae tulemus
1 Arik, Aivar 1974 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi Lae tulemus
1 Audru, Diana 1977 Valga maakond AS G4S Eesti Lae tulemus
1 Avalo, Eele 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Bashkatov, Sergey 1988 Venemaa Lae tulemus
1 Blake, Adrian 1954 Austraalia Alutaguse SUKL Lae tulemus
1 Demcenko, Evzen 1976 Tšehhi Vabariik Lae tulemus
1 Eensoo, Ardi 1973 Harju maakond Lae tulemus
1 Eher, Albert 1962 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Ernits, Christiane 1971 Saksamaa Lae tulemus
1 Esop, Kirsti 1990 Harju maakond Lae tulemus
1 Fjodorov, Nikolai 1955 Tartu maakond Omniva SK Lae tulemus
1 Genrihov, Diana 1968 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Golubov, Kristo 1987 Tartu maakond Lae tulemus
1 Grebtsov, Kirill 1991 Harju maakond Lae tulemus
1 Halas, Artem 1993 Tartu maakond Lae tulemus
1 Hallikas, Kärt 1987 Harju maakond Sportlove Lae tulemus
1 Hanimägi, Hannes 1972 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Heinla, Raido 1993 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Helmik, Joanna 1999 Harju maakond SK CFC Lae tulemus
1 Henno, Elisabeth 2002 Tartu maakond Lae tulemus
1 Hussar, Aimar 1981 Võru maakond Areal Team Lae tulemus
1 Hussar, Kaidar 1971 Võru maakond Areal Team Lae tulemus
1 Huttunen, Margit 1971 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Härm, Leo 1947 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Härmson, Toomas 1970 Tartu maakond TMB Element SK Lae tulemus
1 Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Isup, Taavi 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Ivanov, Aleksandr 1964 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Ivanov, Yuriy 1970 Venemaa Velo+ Bottari Baltic Lae tulemus
1 Jablokov, Jevgeni 1988 Harju maakond Lae tulemus
1 Jalajas, Joosep 2003 Tartu maakond Lae tulemus
1 Jaska, Ahto 1965 Tartu maakond Lae tulemus
1 Jegorov, Dmitri 1978 Tartu maakond Axinom Lae tulemus
1 Johnson, John 1950 Ühendkuningriik Lae tulemus
1 Juhkental-Pajupuu, Marianne 1984 Harju maakond Lae tulemus
1 Juudas, Rokko 1970 Tartu maakond Lae tulemus
1 Juursoo, Meelis 1970 Tartu maakond Lae tulemus
1 Järve, Jaana 1976 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Jõeste, Alar 1967 Harju maakond Lae tulemus
1 Jõgi, Rauno 1993 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Jürgenson, Sander 1991 Põlva maakond Lae tulemus
1 Jürjens, Erik 1964 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi Lae tulemus
1 Kaasik, Tiit 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kaaver, Siiri 1964 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport Lae tulemus
1 Kainel, Mati 1984 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kala, Imre 1968 Harju maakond Lae tulemus
1 Kala, Triin 1993 Harju maakond Ruuveni Spordiklubi Lae tulemus
1 Kalamees, Targo 1972 Harju maakond Team TT Lae tulemus
1 Kaldoja, Allan 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Kaljula, Jaak 1995 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu Lae tulemus
1 Kallas, Raul 1962 Harju maakond Lae tulemus
1 Kalmus, Hannes 1975 Harju maakond Malmerk Klaasium Lae tulemus
1 Kalvik, Lauri 1969 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kari, Leiu 1973 Harju maakond Lae tulemus
1 Kariste, Kaido 1985 Tartu maakond Bigbank AS Lae tulemus
1 Kasumets, Kait 1979 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi Lae tulemus
1 Kelviste, Marju 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kevvai, Külvi 1973 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kevvai, Tormi 1969 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kiho, Anti 1970 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kiigemägi, Veljo 1962 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kiivit, Reelika 1978 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kingo, Priit 1977 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Kisand, Eivo 1988 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Kisand, Urmas 1961 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kislitsõn, Arkadi 1960 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Kislitsõn, Konstantin 1985 Harju maakond Lae tulemus
1 Kivisikk, Kristjan 1997 Harju maakond Lae tulemus
1 Klooster, Andrus 1967 Harju maakond Krimelte Hundid Lae tulemus
1 Koit, Reet 1972 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Kolk, Annela 1967 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Kool, Kristian 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Koort, Rando 1987 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kostabi, Helmer 1982 Põlva maakond Lae tulemus
1 Kotov, Jevgeni 1940 Harju maakond Lae tulemus
1 Kotov, Rain 1969 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kraav, Kristiina 1994 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Kreegimets, Janis 1968 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased Lae tulemus
1 Krull, Kristjan 1981 Harju maakond Lae tulemus
1 Kruusamägi, Merle 1977 Ida-Viru maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Kruusvee, Kadri 1983 Harju maakond Sportlove Lae tulemus
1 Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool Lae tulemus
1 Kullas, Kaisa 1998 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ Lae tulemus
1 Kurm, Peeter 1983 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Kvell, Urmas 1987 Tartu maakond Lae tulemus
1 Känd, Ivo 1958 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kändra, Keidy 1993 Tartu maakond Lae tulemus
1 Käos, Valdo 1972 Võru maakond Tasa ja Targu Lae tulemus
1 Külaots, Erki 2000 Tartu maakond Suusahullud Lae tulemus
1 Külasepp, Raivo 1959 Tartu maakond Eesti Worldloppeti Klubi Lae tulemus
1 Kümmel, Peeter 1949 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Küünal, Jaan 1961 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Laane, Viktor 1970 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Laas, Gunnar 1970 Harju maakond Lae tulemus
1 Laasi, Aimar 1981 Harju maakond Lae tulemus
1 Laasi, Annabel 1996 Harju maakond ABB AS Lae tulemus
1 Laasi, Kristofer 2007 Harju maakond Lae tulemus
1 Ladva, Allan 1983 Valga maakond Transpordiamet Lae tulemus
1 Laugesaar, Liina 1987 Valga maakond Lae tulemus
1 Leben, Laura 2010 Harju maakond Kose AMK ct Lae tulemus
1 Leben, Marek 1976 Harju maakond Kose AMK ct Lae tulemus
1 Lehtmets, Andrus 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lehtmets, Kaur Robert 2006 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lehtmets, Laura-Liisa 2005 Tartu maakond Lae tulemus
1 Leiten-Kukk, Ester 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Lepa, Kristjan 1976 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Lepik, Arvo 1957 Harju maakond Lae tulemus
1 Liblik, Martin 2005 Tartu maakond Lae tulemus
1 Liblik, Rainar 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lillepärg, Taavi 1978 Saare maakond Maanteeamet Lae tulemus
1 Lindenberg, Ingrid 1966 Tartu maakond Lae tulemus
1 Linsi, Mart 1980 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Lippur, Elar 1973 Soome Lae tulemus
1 Lokutsievski, Ats 1978 Tartu maakond Lae tulemus
1 Luht, Villu 1964 Harju maakond Lae tulemus
1 Luiga, Einar 1973 Lääne maakond Lae tulemus
1 Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ Lae tulemus
1 Lõhmus, Mikk 1976 Lääne maakond Lae tulemus
1 Lõoke, Peeter 1967 Tartu maakond 21CC Triatloniklubi Lae tulemus
1 Lõoke, Richard 2006 Harju maakond 21CC Triatloniklubi Lae tulemus
1 Maata, Kaspar 1993 Tartu maakond Lae tulemus
1 Maidla, Priit 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Mednis, Vilis 1951 Läti Lae tulemus
1 Meikop, Sille 1983 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Merilain, Illimar 1969 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ Lae tulemus
1 Merisalu, Margus 1955 Tartu maakond SK VELO Lae tulemus
1 Mets, Jüri 1957 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Metsa, Erkki 1975 Tartu maakond Lae tulemus
1 Metsa, Taivo 1974 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Mihailov, Kaspar 1986 Tartu maakond Telia SK Lae tulemus
1 Mitt, Argo 1986 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Moks, Enn 1952 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Mosov-Hallik, Hanno 1976 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Must, Aivi 1963 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Must, Enno 1963 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Mäeväli, Markus 1982 Rapla maakond Lae tulemus
1 Mänd, Maria 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Männigo, Eva 1993 Järva maakond Lae tulemus
1 Männisalu, Raul 1991 Tartu maakond Tartu Vangla Lae tulemus
1 Määrits, Toomas 1966 Tartu maakond Lae tulemus
1 Määrits, Triin 1989 Tartu maakond Lae tulemus
1 Mõttus, Andra 1975 Tartu maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 N/A 1978 N/A Lae tulemus
1 N/A 1987 N/A Lae tulemus
1 N/A 1990 N/A Lae tulemus
1 Nemtsov, Konstantin 1971 Venemaa Safe Technology Russian Team Lae tulemus
1 Nigul, Margo 1972 Harju maakond Lae tulemus
1 Nigulas, Hannes 1977 Jõgeva maakond Päästeamet Lae tulemus
1 Niilus, Marilin 1993 Tartu maakond Hauka Veloklubi Lae tulemus
1 Niin, Erik 1996 Harju maakond Lae tulemus
1 Novikov, Kirill 1987 Harju maakond Lae tulemus
1 Nurmela, Marek 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Nurmis, Pille 1961 Harju maakond Lae tulemus
1 Oberg, Mari-Liis 1991 Tartu maakond Lae tulemus
1 Oldermann, Marko 1981 Harju maakond Lae tulemus
1 Orav, Marje 1964 Rapla maakond Lae tulemus
1 Orav, Piia-Mai 1990 Tartu maakond Lae tulemus
1 Orlovski, Tiit 1981 Tartu maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Padrik, Liina 1977 Tartu maakond Lae tulemus
1 Padrik, Tanel 1969 Tartu maakond Lae tulemus
1 Pajur, Rain 1976 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Pajur, Roger 2008 Harju maakond Lae tulemus
1 Palubinskas, Anton 1955 Tartu maakond Lae tulemus
1 Pandis, Hannula-Katrin 1990 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Partei, Margit 1992 Tartu maakond TÜASK Lae tulemus
1 Parve, Katren 1971 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Pedaja, Ants 1951 Rapla maakond Lae tulemus
1 Peterson, Elisabet 2006 Tartu maakond Lae tulemus
1 Peterson, Kristin 1995 Valga maakond Lae tulemus
1 Peterson, Tiit 1979 Tartu maakond Lae tulemus
1 Pihlak, Evelin 1977 Tartu maakond Lae tulemus
1 Pihlak, Marek 1977 Tartu maakond Lae tulemus
1 Pihlak, Margo 1974 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi Lae tulemus
1 Pihlakas, Katrin 1980 Harju maakond Lae tulemus
1 Pihtjõe, Janek 1975 Harju maakond Viimsi Sport Lae tulemus
1 Pijon, Silver 1993 Tartu maakond TMB Element SK Lae tulemus
1 Pilme, Märt 1989 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Pindis, Tiina 1970 Võru maakond Lae tulemus
1 Pokk, Rein 1968 Harju maakond RTG Spordiklubi MTÜ Lae tulemus
1 Poltorukho, Dmitriy 1981 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Prans, Leili 1951 Tartu maakond OK Ilves Lae tulemus
1 Prans, Paavo 1972 Tartu maakond SportID Lae tulemus
1 Prants, Heiki 1964 Võru maakond Võru Suusaklubi Lae tulemus
1 Prants, Jelena 1967 Võru maakond Võru Suusaklubi Lae tulemus
1 Prei, Hergo 1976 Tartu maakond Korp! Fraternitas Liviensis Lae tulemus
1 Prits, Jaanus 1966 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Pruul, Signe 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Prööm, Martin Erik 1999 Harju maakond Lae tulemus
1 Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton Lae tulemus
1 Purre, Martin 1974 Harju maakond Lae tulemus
1 Putan, Veera 1965 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Põder, Indrek 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Põldoja, Ülle 1958 Tartu maakond OK Ilves Lae tulemus
1 Rahula, Marko 1982 Harju maakond Lae tulemus
1 Raiesmaa, Eldur 1967 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Raiesmaa, Remo 2003 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Raig, Risto 1990 Põlva maakond Lae tulemus
1 Raimets, Heiki 1966 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Rammo, Aapo 1951 Põlva maakond SK VELO Lae tulemus
1 Rea, Kermo 2005 Harju maakond Lae tulemus
1 Rehkli, Erki 2000 Valga maakond Lae tulemus
1 Rehtla, Renno 1985 Tartu maakond Lae tulemus
1 Reimaa, Andrus 1972 Viljandi maakond Tarvastu ratturid Lae tulemus
1 Riidamets, Martin 1955 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Rikkinen, Tarmo 1972 Harju maakond Lae tulemus
1 Rohtla, Rein 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Ruuven, Liisi 2003 Valga maakond Ruuveni Spordiklubi Lae tulemus
1 Rääk, Margus 1981 Tartu maakond Splitter Lae tulemus
1 Rüütelmann, Reimo 1971 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Saar, Tarmo 1977 Harju maakond Harju Elekter AS Lae tulemus
1 Saareoja, Mart 1972 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Safonov, Oleg 1961 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Saks, Heljus 1989 Saare maakond Lae tulemus
1 Salekešin, Maris 1982 Harju maakond SK ProRunner Lae tulemus
1 Seero, Janika 1984 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Seleznovs, Jurijs 1958 Läti Lae tulemus
1 Serov, Aleksey 1980 Venemaa Lae tulemus
1 Serov, Anton 1980 Venemaa Lae tulemus
1 Sikk, Signe 1973 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Sikka, Mikk 1989 Tartu maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Silvet, Jaan 1978 Harju maakond Telia SK Lae tulemus
1 Silvet, Ketlin 2005 Harju maakond Telia SK Lae tulemus
1 Soodla, Raul 1968 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Soonsein, Maris 1981 Tartu maakond Lae tulemus
1 Sutt, Eleri 1981 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ Lae tulemus
1 Suur, Arvi 1970 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Süvaorg, Kirsti 1982 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Talpas-Taltsepp, Janek 1976 Pärnu maakond AS Postimees Grupp Lae tulemus
1 Tamm, Hando 1982 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Tamm, Pearu 1960 Harju maakond Telia SK Lae tulemus
1 Tammaru, Mihkel 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tammes, Marcella 1973 Harju maakond Lae tulemus
1 Tammsalu, Meelis 1980 Võru maakond Telia SK Lae tulemus
1 Tamp, Aleksandr 1985 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tamsalu, Kristo 1974 Lääne maakond Lae tulemus
1 Tartes, Tõnis 1986 Tartu maakond Lae tulemus
1 Teearu, Tiina 1989 Valga maakond Lae tulemus
1 Telling, Juhan 1967 Lääne maakond JK Hermes Lae tulemus
1 Tigane, Andrus 1973 Tartu maakond Telia SK Lae tulemus
1 Tiitso, Kalle 1973 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tiitso, Sirli 2004 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tinn, Aare 1960 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tomson, Priit 1987 Harju maakond Lae tulemus
1 Toomeoks, Meelis 1983 Tartu maakond Tervisenapsu klubi Lae tulemus
1 Toomis, Riina 1970 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tootsi, Jaano 1965 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tootsi, Külli 1967 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tungal, Gunnar 1964 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Tänavsuu, Taavi 1976 Harju maakond LHV Lae tulemus
1 Tõnnis, Arto 1990 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ Lae tulemus
1 Udam, Merilin 1992 Tartu maakond Lae tulemus
1 Urm, Liivo 1970 Tartu maakond Lae tulemus
1 Uueni, Liivo 1977 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Vahemaa, Madis 1973 Harju maakond Kose AMK ct Lae tulemus
1 Vaher, Katarina 2005 Saare maakond Lae tulemus
1 Vaher, Tarvo 1975 Saare maakond Merevägi Lae tulemus
1 Vaiknemets, Jaak 1979 Tartu maakond Lae tulemus
1 Vare, Ain 1962 Lääne maakond JK Paralepa Lae tulemus
1 Veider, Aili 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Veider, Karolin 2006 Tartu maakond Embach Lae tulemus
1 Veldemann, Janno 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Verbu, Joosep 1997 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi Lae tulemus
1 Veski, Imre 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Vihalemm, Harri 1966 Valga maakond Ruuveni Spordiklubi Lae tulemus
1 Vihalemm, Jaan 1992 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi Lae tulemus
1 Viherpuu, Hannes 1972 Harju maakond Lae tulemus
1 Viinapuu, Karola 2009 Harju maakond Telia SK Lae tulemus
1 Viira, Toomas 1973 Harju maakond Lae tulemus
1 Vijar, Mihkel 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Vilu, Veiko 1978 Lääne-Viru maakond Rixratas Lae tulemus
1 Virkus, Hanna-Liisa 1988 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Volkova, Anzelika 1973 Harju maakond Telia SK Lae tulemus
1 Võidula, Aire 1984 Harju maakond Lae tulemus
1 Ärmpalu, Aare 1965 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi Lae tulemus
1 Ärmpalu, Joonas 1992 Harju maakond Ruuveni Spordiklubi Lae tulemus
1 Ärmpalu, Rasmus 2000 Harju maakond Ruuveni Spordiklubi Lae tulemus
1 Želeikin, Sergei 1965 Ida-Viru maakond Lae tulemus
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
1 Aas, Robin 2012 Harju maakond Lae tulemus
1 Aia, Sirli 1994 Tartu maakond OK Põlva Kobras Lae tulemus
1 Alekand, Helena 1988 Tartu maakond Lae tulemus
1 Ansen, Hanna 2011 Rapla maakond Lae tulemus
1 Borgmann, Pille-Triin 1996 Tartu maakond Lae tulemus
1 Combes, William 1966 Ameerika Ühendriigid Baltic Defence College Lae tulemus
1 Eenraid, Eneli 2010 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Eenraid, Merili 2003 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Eiche, Imre 1973 Võru maakond Lae tulemus
1 Engel, Aivar 1966 Harju maakond Lae tulemus
1 Eskla, Algo 1987 Harju maakond Lae tulemus
1 Haava, Evelin 1987 Soome Lae tulemus
1 Habakukk, Kristjan 1982 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Hallik, Andres 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Hallimäe, Tiia 1957 Harju maakond Lae tulemus
1 Hillep, Einar 1970 Harju maakond Lae tulemus
1 Hussar, Mati 1956 Järva maakond Lae tulemus
1 Indriko, Ivo 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE Lae tulemus
1 Jakobson, Janika 1970 Tartu maakond IMPULS Spordiklubi Lae tulemus
1 Jallajas, Milvi 1981 Tartu maakond Lae tulemus
1 Jaska, Anneli 1981 Tartu maakond Lae tulemus
1 Johanson, Benno 1963 Harju maakond Lae tulemus
1 Juhani, Tiina 1974 Harju maakond Lae tulemus
1 Jõesaar, Diana 1994 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Kaasik, Heino 1944 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kalda, Kalle 1958 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kaldvee, Robin Steven 2008 Võru maakond Võru Suusaklubi Lae tulemus
1 Kaldvee, Rosibel Marii 2008 Võru maakond Lae tulemus
1 Kamarik, Merle 1973 Harju maakond Lae tulemus
1 Kartsepp, Annika 1996 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Karu, Agnes 2010 Harju maakond Telia SK Lae tulemus
1 Karu, Georg 2013 Harju maakond Telia SK Lae tulemus
1 Kase, Kadri 2000 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Kase, Pilvi 1971 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Kasepuu, Kelly 1993 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kaubi, Marika 1978 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kelder, Maarika 1972 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kisand, Marika 1971 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kiviorg, Merilin 1973 Tartu maakond Tartu Ülikool Lae tulemus
1 Kolbin, Eliko 1987 Jõgeva maakond SK Tervis Lae tulemus
1 Kolbin, Helena 2008 Jõgeva maakond SK Tervis Lae tulemus
1 Kolbin, Kaisa 2010 Jõgeva maakond SK Tervis Lae tulemus
1 Kolbin, Taavi 1982 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Kolga, Urmas 1968 Lääne maakond Lae tulemus
1 Kovalchuk, Oleksii 1975 Ukraina Lae tulemus
1 Kruusamäe, Cretu Marie 2004 Järva maakond Lae tulemus
1 Kull, Carmen 2002 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Kuusma, Ülle 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE Lae tulemus
1 Kärkkänen, Anton 1984 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lain, Küllike 1964 Jõgeva maakond Riigi Tugiteenuste Keskus Lae tulemus
1 Lapp, Marit 1980 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Lee, Julia 1980 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Lehis, Heikki 1962 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Lehiste, Inga 1984 Põlva maakond Lae tulemus
1 Lehtse, Liis 1989 Tartu maakond Lae tulemus
1 Leppik, Gennadi 1954 Tartu maakond Päästeamet Lae tulemus
1 Leppik, Liis 1985 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Letlane, Siret 1993 Valga maakond Lae tulemus
1 Liivamägi, Jüri 1952 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lippa, Indrek 1973 Harju maakond Lae tulemus
1 Lomp, Egle 1986 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Lumiste, Karl 2003 Tartu maakond Lae tulemus
1 Maidla, Alari 2007 Põlva maakond Lae tulemus
1 Maidla, Geidi 1991 Põlva maakond Lae tulemus
1 Maksimov, Andrei 1975 Harju maakond Lae tulemus
1 Mark, Danel 1979 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Matla, Ellen 1958 Tartu maakond Lae tulemus
1 Matsi, Anne-Liis 1994 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Mednis, Romeo 2001 Läti Lae tulemus
1 Mikk, Ruudi Hugo 2010 Harju maakond Lae tulemus
1 Mikkor, Ergo 1982 Harju maakond Telia SK Lae tulemus
1 Mikkor, Mirtel 2009 Harju maakond Telia SK Lae tulemus
1 Muuli, Viktor 1966 Tartu maakond Lae tulemus
1 Mäekivi, Helina 1985 Harju maakond Lae tulemus
1 Männisalu, Marje 1990 Tartu maakond Lae tulemus
1 Mürk, Sirje 1967 Hiiu maakond Lae tulemus
1 Nikkolo, Kirsti 1971 Järva maakond Lae tulemus
1 Nurmsalu, Laura-Lisanna 2006 Järva maakond Lae tulemus
1 Nurmsalu, Merle 1976 Järva maakond Lae tulemus
1 Ogneva, Nadezhda 1978 Venemaa Lae tulemus
1 Oja, Marek 1986 Tartu maakond Lae tulemus
1 Ojaperv, Annaleen 2010 Harju maakond Lae tulemus
1 Ojaperv, Evelyn 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Oppo, Eleanor 2010 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Oppo, Erika 1982 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Oppo, Kristjan 1982 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Orman, Siiri 1982 Harju maakond Lae tulemus
1 Padjus, Toomas 1954 Pärnu maakond Keskkonnaamet Lae tulemus
1 Palm, Marko 1983 Saare maakond Telia SK Lae tulemus
1 Parksepp, Marko 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Peerna, Randel 1980 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Pihlak, Kairi 1981 Lääne-Viru maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Piirmets, Pille-Riin 1980 Harju maakond Õhuvägi Lae tulemus
1 Pikk, Arne 1961 Tartu maakond Lae tulemus
1 Piller, Janne 1988 Järva maakond Lae tulemus
1 Pisarev, Kennet 2006 Ida-Viru maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Priks, Andre 2006 Järva maakond Lae tulemus
1 Priks, Birgita 2008 Järva maakond Lae tulemus
1 Pärl, Evelin 1985 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Põld, Katrin 1984 Tartu maakond Lae tulemus
1 Raidma, Airi 1979 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Rammo, Kersti 1954 Põlva maakond Lae tulemus
1 Ranna, Ingrid 1963 Tartu maakond OK Ilves Lae tulemus
1 Raud, Raimo 2005 Tartu maakond Lae tulemus
1 Raudsepp, Eva-Maria 2004 Järva maakond Lae tulemus
1 Raudsik, Leelo 1983 Harju maakond Lae tulemus
1 Reemann, Rando 1993 Tartu maakond Lae tulemus
1 Rehtla, Aliine 2007 Tartu maakond Lae tulemus
1 Reilent, Anna Triin 2005 Harju maakond Lae tulemus
1 Reinsalu, Udo 1963 Valga maakond Lae tulemus
1 Reppo, Marek 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Reppo, Tiina 1973 Tartu maakond Lae tulemus
1 Romanovich, Janna 1973 Venemaa Lae tulemus
1 Rosenberg, Tiit 1946 Tartu maakond Tartu Ülikool Lae tulemus
1 Saaremets, Taago 1979 Tartu maakond Lae tulemus
1 Samsonova, Jekaterina 1976 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Sarapuu, Indrek 1981 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Seeder, Hanna 1990 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Seero, Nora Elisabeth 2010 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Seleznova, Nikoleta 2005 Läti Yle Lae tulemus
1 Sirkel, Aino 1945 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton Lae tulemus
1 Sisask, Erkki 1988 Tartu maakond Lae tulemus
1 Soodla, Kertu 1993 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Soosaar, Andres 1949 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Suislepp, Peeter 1971 Tartu maakond SportID Lae tulemus
1 Sumberg, Jaan 1974 Valga maakond Lae tulemus
1 Tagamets, Merily 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tartu, Helisa 2007 Hiiu maakond Lae tulemus
1 Tenson-Ringvee, Sirly 1979 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tomp, Märt 1961 Viljandi maakond Päästeamet Lae tulemus
1 Toomast, Eve 1985 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Toots, Vahur 1969 Harju maakond SVK Dünamo Lae tulemus
1 Traagel, Astrid 1995 Tartu maakond Lae tulemus
1 Troon, Laivi 1983 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Tuisk, Kristjan 1981 Harju maakond Õhuvägi Lae tulemus
1 Tungal, Mare 1965 Viljandi maakond SEB Pank AS Lae tulemus
1 Tuulis, Siim 2009 Tartu maakond Lae tulemus
1 Uueni, Kairi 1979 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Vaadumäe, Ülar 1977 Harju maakond Lae tulemus
1 Vaarak, Tuuli 1987 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Ventsel, Triin 1986 Järva maakond Lae tulemus
1 Versh, Veronika 1977 Harju maakond Lae tulemus
1 Viiberg, Jaana 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Weber, Mart 1991 Tartu maakond Lae tulemus
1 Zveryok, Natalis 1968 Venemaa I Love Supersport Lae tulemus
1 Ülemaante, Laine 1982 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Šindikova, Ljubov 1956 Järva maakond Lae tulemus
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
1 Aas, Annika 1977 Tartu maakond Lae tulemus
1 Ainelo, Jaan 1958 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus Lae tulemus
1 Allik, Ann-Christine 1994 Harju maakond Jumek Team Lae tulemus
1 Allik, Peeter 1970 Harju maakond Lae tulemus
1 Bridaks, Gatis 1978 Läti Lae tulemus
1 Demers, Anna 1984 Ameerika Ühendriigid Lae tulemus
1 Gasiunaite- Demcenko, Gitana 1976 Tšehhi Vabariik Lae tulemus
1 Hiiemäe, Härmo 1983 Tartu maakond Eesti Maaülikool Lae tulemus
1 Holz, Andrus 1968 Tartu maakond Lae tulemus
1 Ilyashik, Sergey 1975 Leedu Lae tulemus
1 Jahilo, Valdo 1972 Harju maakond Keskkonnaagentuur Lae tulemus
1 Jansons, Raimonds 1971 Läti Lae tulemus
1 Jõgi, Alar 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Jõgi, Siivi 1970 Tartu maakond Lae tulemus
Kainel, Mart 1945 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi Lae tulemus
1 Kaldoja, Annika 1986 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kaljula, Sigrid 1973 Harju maakond Lae tulemus
1 Kallip, Merje 1963 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Kalnins, Didzis 1967 Läti Maratona Klubs Lae tulemus
1 Kannelaud, Monika 1984 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Karu, Üllar 1975 Harju maakond Lae tulemus
1 Kase, Triinu 1982 Harju maakond Lae tulemus
1 Kask, Marek 1972 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kesa, Raimond 1975 Harju maakond Mikitamäe Aironmään Klubi Lae tulemus
1 Kilki, Anu 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi Lae tulemus
1 Klaar, Külliki 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Koitmäe, Undo 1965 Viljandi maakond Espak Viljandi Lae tulemus
Kruusimaa, Piret 1964 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi Lae tulemus
1 Kucerenko, Dmitrijs 1984 Läti LGS Cycling team Lae tulemus
1 Kuusalu, Mait 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Künnap, Kariina 1985 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Kütt, Rainer 1994 Harju maakond Lae tulemus
1 Küttim, Maarja 1991 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lall, Imre 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool Lae tulemus
1 Laur, Ilse 1957 Harju maakond Lae tulemus
1 Lepistik, Riina 1965 Võru maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Leppik, Elis 2007 Tartu maakond Lae tulemus
1 Leppoja, Erlend 1995 Tartu maakond Lae tulemus
1 Liiver, Rene Rainer 2013 Harju maakond Lae tulemus
1 Lillik, Merle 1971 Tartu maakond Lae tulemus
1 Linnasmägi, Andres 1978 Harju maakond ABB AS Lae tulemus
1 Luht, Maris 1983 Harju maakond Lae tulemus
1 Mahmastol, Helis 1983 Harju maakond Lae tulemus
1 Mainla, Jaanus 1972 Tartu maakond Lae tulemus
1 Mainla, Leila 1981 Tartu maakond Lae tulemus
1 Mardla, Riina 1973 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Meigas, Mait 1978 Harju maakond Kuusalu Rattaklubi Lae tulemus
1 Mikenberg, Erkki 1972 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased Lae tulemus
1 Minin, Igor 1955 Tartu maakond Lae tulemus
1 Muru, Moorits Mihkel 1993 Tartu maakond Tartu Ülikool Lae tulemus
1 Muts, Meelis 1973 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Mändla, Kaupo 1985 Tartu maakond Lae tulemus
1 N/A 1978 N/A Lae tulemus
1 N/A 1983 N/A Lae tulemus
1 Naal, Kaupo 1988 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Nahkur, Kerly 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Niit, Kaarel 1997 Hiiu maakond Lae tulemus
1 Niitsoo, Carlos 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Niitsoo, Sander 2006 Harju maakond Lae tulemus
1 Ojaperv, Kaido 1974 Harju maakond Lae tulemus
1 Oks, Margus 1973 Tartu maakond Lae tulemus
Oks, Sigrid 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Olesk, Andres 1977 Valga maakond Lae tulemus
1 Olesk, Kaarel 2009 Valga maakond Lae tulemus
1 Ollerma, Alar 1962 Rapla maakond Lae tulemus
1 Padjus, Brit 1984 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Parman, Kaidi 1987 Põlva maakond Lae tulemus
1 Parri, Risto 1991 Harju maakond Korp! Sakala Lae tulemus
1 Pihlak, Jekaterina 1970 Järva maakond Lae tulemus
1 Pindis, Moonika 1999 Võru maakond Lae tulemus
1 Pitkäärt, Rando 1981 Tartu maakond Tamrex Lae tulemus
1 Praks, Neeme 1978 Tartu maakond Lae tulemus
1 Priks, Kai 1975 Tartu maakond Lae tulemus
1 Priks, Kalmer 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Prual, Ingemar 1981 Tartu maakond Lae tulemus
1 Raiv-Altosaar, Naima 1976 Valga maakond Hauka Veloklubi Lae tulemus
1 Rammulüüs, Romet 1975 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ Lae tulemus
1 Randoja, Merike 1987 Tartu maakond Lae tulemus
Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond Lae tulemus
1 Roosvald, Kristjan 1986 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Rosse, Elvis 1975 Tartu maakond Lae tulemus
1 Rüütsalu, Ranno 1969 Harju maakond Lae tulemus
1 Shokman, Vladimir 1948 Tartu maakond Lae tulemus
1 Solovjov, Jevgeni 1948 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Sulg, Maiken 1987 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tamm, Marge 1999 Valga maakond Lae tulemus
1 Teder, Taivo 1989 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tenno, Tiia 1969 Põlva maakond Lae tulemus
1 Tiisler, Marko 1969 Põlva maakond Lae tulemus
Tomann, Vaike 1954 Tartu maakond OK Ilves Lae tulemus
1 Tootsman, Andres 1959 Tartu maakond Lae tulemus
1 Torn, Maimu 1983 Rapla maakond Lae tulemus
1 Vaino, Indrek 1975 Harju maakond Lae tulemus
1 Veskimeister, Jaak 1976 Harju maakond Tallinki Spordiklubi Lae tulemus
1 Veskimeister, Rita 1976 Harju maakond Lae tulemus
Villik, Merlin 1978 Põlva maakond Lae tulemus
1 Vilu, Madle-Helena 2006 Lääne-Viru maakond Rixratas Lae tulemus
1 Vlassov, Martin 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Volt, Johannes 2000 Harju maakond Lae tulemus
1 Voogne, Tiina 1973 Harju maakond EWK Lae tulemus
1 Vunk, Iiris 2012 Tartu maakond Lae tulemus
1 Vunk, Regina 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Vunk, Tiit 1983 Tartu maakond Transpordiamet Lae tulemus
1 Zirnask, Villu 1966 Harju maakond Lae tulemus
1 Änilane, Peeter 1979 Harju maakond Lae tulemus