Osalejate nimekiri

Virtuaalsõit

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
1 Aal, Jaanus 1981 Tartu maakond Enics Eesti AS Lae tulemus
1 Aalik, Marko 1975 Harju maakond Mikitamäe Aironmään Klubi Lae tulemus
1 Aamisepp, Andres 1980 Harju maakond Kiili Spordiklubi Lae tulemus
1 Aamisepp, Arno 1991 Harju maakond Kiili Spordiklubi Lae tulemus
1 Aamisepp, Tõnu 1953 Harju maakond Kiili Spordiklubi Lae tulemus
1 Aarna, Indrek 1969 Harju maakond Viru Keemia Grupp AS Lae tulemus
1 Aas, Andres 1977 Viljandi maakond Flexoil OÜ Lae tulemus
1 Aas, Innar 1971 Harju maakond Lae tulemus
1 Aasma, Jan 1972 Järva maakond Lae tulemus
1 Abras, Hanno 1992 Tartu maakond Lae tulemus
1 Adams, Markus 2001 Valga maakond Lae tulemus
1 Adamson, Anni 1992 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK Lae tulemus
1 Adamson, Monika 1977 Tartu maakond Lae tulemus
1 Adamson, Peeter 1953 Tartu maakond Lae tulemus
1 Adats, Niklavs 1972 Läti Lae tulemus
1 Agu, Mairold 1977 Harju maakond Krimelte Hundid Lae tulemus
1 Ailt, Priit 1983 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi Lae tulemus
1 Aksenov, Ivan 1986 Venemaa Lae tulemus
1 Alev, Magnar 1972 Valga maakond Lae tulemus
1 Allekõrs, Erkki 1973 Harju maakond Lae tulemus
1 Alliksoo, Alan 1991 Võru maakond Lae tulemus
1 Alliksoo, Germo 1997 Võru maakond Lae tulemus
1 Altin, Enn 1971 Tartu maakond Lae tulemus
1 Alusalu, Matis 1987 Harju maakond Mamily Pro Team Lae tulemus
1 Ambos, Riivo 1980 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Andresson, Raul 1967 Harju maakond Tallinn-Pühajärve ODC Lae tulemus
1 Angerma, Meelis 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Anier, Aivo 1983 Harju maakond Lae tulemus
1 Annama, Rain 1981 Harju maakond Lae tulemus
1 Annion, Silver 1983 Harju maakond Hawaii Express Lae tulemus
1 Annuk, Merike 1978 Jõgeva maakond SK ProRunner Lae tulemus
1 Ansen, Rein 1983 Rapla maakond Lae tulemus
1 Anton, Arvi 1992 Tartu maakond Seiklushunt Lae tulemus
1 Antsmäe, Tauno 1974 Harju maakond Lae tulemus
1 Apivala, Juss 1984 Valga maakond Lae tulemus
1 Argalis, Edgars 1987 Läti Lae tulemus
1 Arge, Endrus 1974 Harju maakond Lae tulemus
1 Arme, Janek 1987 Tartu maakond Lae tulemus
1 Arro, Mihkel 1986 Valga maakond Mapri Ehitus OÜ Lae tulemus
1 Artamonov, Vladimir 1984 Venemaa Lae tulemus
1 Arujõe, Priit 1981 Tartu maakond Lae tulemus
1 Arula, Raul 1958 Tartu maakond Lae tulemus
1 Arumets, Joel 1970 Tartu maakond Lae tulemus
1 Arumäe, Tauri 1987 Tartu maakond TÜASK Lae tulemus
1 Atonen, Marek 1977 Harju maakond Riigi Tugiteenuste Keskus Lae tulemus
1 Aua, Hanno 1977 Harju maakond Lae tulemus
1 Aule, Krister 1977 Viljandi maakond Viimsi Sport Lae tulemus
1 Ausmees, Evelin 1978 Harju maakond Lae tulemus
1 Ausmees, Raiko 1984 Harju maakond Lae tulemus
1 Aust, Annika 1975 Põlva maakond Eesti Tõukerattaliit Lae tulemus
1 Austa, Avely 1987 Tartu maakond TÜASK Lae tulemus
1 Bachaus, Arno 1978 Tartu maakond Baltyre Lae tulemus
1 Bakhoff, Tamor 1989 Harju maakond Lennuliiklusteeninduse AS Lae tulemus
1 Bauer, Mikk 2003 Lääne maakond JK Paralepa Lae tulemus
1 Bauman, Erik 1980 Harju maakond Lae tulemus
1 Bauman, Kadri 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Baumann, Priit 1980 Soome Lae tulemus
1 Bazõlev, Anton 1985 Harju maakond Adduco kolimisteenused Lae tulemus
1 Beljajev, Vladimir 1966 Tartu maakond SK VELO Lae tulemus
1 Bergmanis, Aivars 1975 Läti Lae tulemus
1 Bergson, Heikki 1977 Harju maakond Lae tulemus
1 Birnbaum, Erki 1975 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed Lae tulemus
1 Biserov, Viktor 1986 Venemaa Lae tulemus
1 Boyko, Evgeniy 1986 Venemaa temptraining.ru Lae tulemus
1 Brooks, Alan 1993 Ühendkuningriik Lae tulemus
1 Bukhmarov, Aleksandr 1977 Venemaa Lae tulemus
1 Bul, Vsevolod 1981 Venemaa FreeCyclists Saint-Petersburg Lae tulemus
1 Burgin, Maximilian 1993 Ühendkuningriik Lae tulemus
1 Butorin, Aleksandr 1978 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Bäckman, Jens 1989 Soome Lae tulemus
1 Bõtškov, Mihhail 1986 Harju maakond InFocus Lae tulemus
1 Bõtšuk, Vladimir 1963 Harju maakond Lae tulemus
1 Cakmak, Sinan 1979 Türgi Lae tulemus
1 Cheredilov, Aleksey 1957 Venemaa Lae tulemus
1 Clarke, Dan 1993 Ühendkuningriik Lae tulemus
1 De Lacy, Richard 1993 Ühendkuningriik Lae tulemus
1 De Valkeneer, Xander 1987 Harju maakond Lae tulemus
1 Dembovskiy, Yury 1962 Venemaa Tosno XO Students Lae tulemus
1 Demjantšuk, Vladimir 1982 Harju maakond Lae tulemus
1 Dengo, Margo 1982 Harju maakond Lae tulemus
1 Denisov, Andrey 1972 Venemaa Pskov Ski Team Lae tulemus
1 Derkunskiy, Artem 1983 Venemaa Lae tulemus
1 Duarte, Edgar 1967 Portugal Lae tulemus
1 Duškin, Denis 1993 Ida-Viru maakond Päästeamet Lae tulemus
1 Dvoinos, Pavel 1984 Ukraina TransferWise Lae tulemus
1 Ebras, Kristo 1978 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool Lae tulemus
1 Eby, Don 1952 Kanada Lae tulemus
1 Eensoo, Ardi 1973 Harju maakond Lae tulemus
1 Eesmaa, Andrus 1971 Harju maakond Lae tulemus
1 Efimov, Mikhail 1971 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Einla, Marek 1984 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Einmaa, Tiit 1977 Lääne-Viru maakond Eesti Raudtee AS Lae tulemus
1 Ellermaa, Karel 1993 Harju maakond Lae tulemus
1 Elstein, Teet 1979 Hiiu maakond Lae tulemus
1 Engel, Margo 1975 Harju maakond SEB Pank AS Lae tulemus
1 Ensling, Erko 1989 Harju maakond Lae tulemus
1 Ernits, Ardu 1960 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Ernits, Ingrit 1965 Jõgeva maakond SK Jooksupartner Lae tulemus
1 Erofeev, Nikita 1984 Venemaa Lae tulemus
1 Ever, Riho 1966 Harju maakond Velo Clubbers Lae tulemus
1 Filatenko, Mati 1965 Tartu maakond Lae tulemus
1 Fjodorov, Ain 1972 Valga maakond Seiklushunt Lae tulemus
1 Fomin, Georgii 1986 Venemaa Lae tulemus
1 Fransman, Bo-Christian 1947 Soome Lae tulemus
1 Gabets, Vladislav 1966 Harju maakond Lae tulemus
1 Gaim, Grete 1993 Valga maakond Lae tulemus
1 Golovnev, Dmitrii 1985 Venemaa Velo+ Bottari Baltic Lae tulemus
1 Gontmacher, Siim 1978 Harju maakond Rae Rattaklubi Lae tulemus
1 Gordienko, Konstantin 1985 Harju maakond Lae tulemus
1 Gorov, Aleksei 1980 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Gorskov, Vladislav 1987 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Govorov, Dmitrii 1986 Venemaa Lae tulemus
1 Grahn, Tommy 1953 Soome Lae tulemus
1 Granlund, Fredrik 1966 Rootsi Lae tulemus
1 Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Grigorovits, Jaanus 1975 Põlva maakond Baltyre Lae tulemus
1 Gross, Neeme 1972 Järva maakond Lae tulemus
1 Gustavson, Üllar 1977 Harju maakond Elisa Lae tulemus
1 Gustjakova, Julia 1987 Harju maakond Lae tulemus
1 Haav, Viljar 1975 Harju maakond Viimsi Sport Lae tulemus
1 Hajir, Omar 1988 Jordaania Ramirent Lae tulemus
1 Haljak, Antti 1978 Harju maakond Lae tulemus
1 Hamidžanov, Janek 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Hamppu, Igor 1970 Soome Lae tulemus
1 Hanni, Kaspar 1977 Harju maakond Lae tulemus
1 Hanni, Toomas 1970 Tartu maakond Lae tulemus
1 Hansmeyer, Trevor 1993 Ühendkuningriik Lae tulemus
1 Harak, Jaan 1954 Hiiu maakond Lae tulemus
1 Heinaste, Janar 1993 Harju maakond ProShopTeam Lae tulemus
1 Heinikainen, Jukka 1972 Soome Lae tulemus
1 Heinsar, Hardi 1972 Valga maakond 2. Jalaväebrigaad Lae tulemus
1 Henno, Lauri 1982 Harju maakond Lae tulemus
1 Hermet, Jaanek 1975 Harju maakond Lae tulemus
1 Hermet, Jarno 1972 Tartu maakond Lae tulemus
1 Hermet, Paule 1997 Harju maakond Lae tulemus
1 Hiiekivi, Urmet 1968 Harju maakond Agro93 Lae tulemus
1 Hiiemäe, Härmo 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Hiiemäe, Janek 1972 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Hiiemäe, Jüri 1962 Järva maakond Tamrex Lae tulemus
1 Hiiu, Kristina Helery 1994 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Hingla, Lauri 1985 Tartu maakond Baltyre Lae tulemus
1 Hintser, Jaanus 1972 Harju maakond Fixus Lae tulemus
1 Hlebnikov, Aleksandr 1971 Harju maakond Lae tulemus
1 Holtsmann, Siim 1988 Tartu maakond Lae tulemus
1 Hubel, Indrek 1986 Viljandi maakond Seiklushunt Lae tulemus
1 Hunt, Toomas 1972 Tartu maakond Lae tulemus
1 Hämäläinen, Teemu 1985 Soome Lae tulemus
1 Härmatis, Risto 1984 Tartu maakond Lae tulemus
1 Hüdsi, Kristo 1988 Lääne maakond JK Paralepa Lae tulemus
1 Hütt, Kristo 1980 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad Lae tulemus
1 Ilin, Nikita 1986 Venemaa I Love Supersport Lae tulemus
1 Ilisson, Evar 1983 Võru maakond Lae tulemus
1 Iljin, Andrei 1963 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Illingworth, Adam 1984 Tartu maakond Lae tulemus
1 Ilves, Marek 1975 Tartu maakond Lae tulemus
1 Ilves, Mati 1962 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Ilves, Ott 1991 Harju maakond Lae tulemus
1 Ilves, Teet 1965 Harju maakond Lae tulemus
1 Ingo, Tambet 1977 Tartu maakond Lae tulemus
1 Israel, Olavi 1971 Harju maakond AT Sport OÜ Lae tulemus
1 Ivanov, Alexey 1983 Venemaa Amateurs Club - glocksport.ru Lae tulemus
1 Ivlijev, Vadim 1975 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Jaadla, Heigo 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Jaama, Sander 1987 Harju maakond Lae tulemus
1 Jakin, Alo 1986 Džibuuti Lae tulemus
1 Jakovlev, Janar 1992 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Jalast, Eneken 1980 Harju maakond Telia SK Lae tulemus
1 Jeret, Kalevi 1963 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed Lae tulemus
1 Johanson, Kristi 1978 Põlva maakond Eesti Tõukerattaliit Lae tulemus
1 Johanson, Marko 1988 Harju maakond Klubi Püha Loomaaed Lae tulemus
1 Johanson, Raoul 1962 Pärnu maakond SK VELO Lae tulemus
1 Jundas, Jaanika 1975 Harju maakond Trismile Lae tulemus
1 Jurak, Taisi 1965 Tartu maakond Lae tulemus
1 Just, Alar 1969 Harju maakond Team TT Lae tulemus
1 Juursalu, Laura-Liis 1980 Pärnu maakond SK Endla Lae tulemus
1 Järv, Martti 1985 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi Lae tulemus
1 Järva, Juho 1972 Harju maakond Lae tulemus
1 Järve, Alo 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Järvet, Heiti 1979 Tartu maakond Järva-Jaani RSK Lae tulemus
1 Jõgeva, Toomas 1967 Harju maakond Lae tulemus
1 Jõgi, Johannes 1989 Harju maakond SK CFC Lae tulemus
1 Jõgi, Joonas 1991 Harju maakond SK CFC Lae tulemus
1 Jõgisuu, Jaana 1985 Harju maakond Enervit Lae tulemus
1 Jürgenson, Indrek 1974 Tartu maakond Omniva SK Lae tulemus
1 Jürgenson, Lauri 2000 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kaasla, Kaspar 1994 Võru maakond Sportland Lae tulemus
1 Kabral, Iljar 1975 Valga maakond Lae tulemus
1 Kadykov-Orbeliani, Georgy 1970 Venemaa Lae tulemus
1 Kadyrmaev, Marat 1960 Venemaa Lae tulemus
1 Kaeramaa, Gaido 1968 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kagge, Rasmus 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts Lae tulemus
1 Kaik, Kaido 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Kakko, Karl-Oliver 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kala, Elar 1982 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad Lae tulemus
1 Kalamees, Mihkel 1987 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kalda, Elar 1980 Austraalia Lae tulemus
1 Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti Lae tulemus
1 Kalda, Rain 1981 Tartu maakond Elisa Lae tulemus
1 Kaldoja, Jaanus 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kalja, Priit 1968 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kaljulaid, Kersti 1969 Harju maakond Spordiklubi IKS Lae tulemus
1 Kaljumäe, Aivo 1972 Harju maakond Areal Team Lae tulemus
1 Kall, Rando 1975 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kallak, Jaan 1981 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi Lae tulemus
1 Kallaste, Kermo 1973 Harju maakond Lae tulemus
1 Kallaste, Tarmo 1974 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Kallemets, Mati 1947 Lääne maakond JK Paralepa Lae tulemus
1 Kallingo, Kristo 1981 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kalliste, Veiko 1982 Harju maakond Mikitamäe Aironmään Klubi Lae tulemus
1 Kangro, Mart 1988 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kangrumägi, Ene 1983 Rapla maakond Lae tulemus
1 Kangur, Kaido 1968 Harju maakond Orkla Eesti AS Lae tulemus
1 Kanistik, Heiki 1975 Harju maakond Sportland Lae tulemus
1 Kannel, Martin 1983 Tartu maakond Cybernetica AS Lae tulemus
1 Kannelmäe, Kaarle 1981 Harju maakond Lae tulemus
1 Kanter, Sander 1991 Harju maakond Lae tulemus
1 Kapp, Bruno 1969 Tartu maakond Lae tulemus
1 Karhu, Georgi 1987 Lääne maakond Lae tulemus
1 Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond Lae tulemus
1 Karpenko, Natalya 1988 Venemaa Lae tulemus
1 Karpov, Anton 1984 Venemaa LIDER Kingisepp Lae tulemus
1 Kartinkin, Kirill 1974 Läti Lae tulemus
1 Kaschan, Kaido 1970 Harju maakond Velo Clubbers Lae tulemus
1 Kasekamp, Andrus 1973 Viljandi maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Kasenurm, Erkki 1979 Harju maakond Adduco kolimisteenused Lae tulemus
1 Kaseväli, Mairo 1983 Harju maakond Lae tulemus
1 Katin, Vladimir 1960 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kattai, Kaupo 1973 Tartu maakond Baltyre Lae tulemus
1 Kaubi, Ulvar 1971 Harju maakond Lae tulemus
1 Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond Eesti Sportlane Lae tulemus
1 Keerig, Erkki 1973 Harju maakond Lae tulemus
1 Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kelder, Tanel 1975 Saare maakond Lae tulemus
1 Keldo, Tiit 1989 Valga maakond Lae tulemus
1 Kelk, Indrek 1969 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton Lae tulemus
1 Kelk, Margus 1967 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi Lae tulemus
1 Kesa, Raimond 1975 Lääne maakond Mikitamäe Aironmään Klubi Lae tulemus
1 Kesperi, Rain 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kesvatera, Andres 1979 Harju maakond Helmes AS Lae tulemus
1 Khachenkov, Sergey 1976 Venemaa Lae tulemus
1 Kibal, Tair 1982 Võru maakond Haanja Rattaklubi Lae tulemus
1 Kiisk, Kaukko 1975 Tartu maakond Adduco kolimisteenused Lae tulemus
1 Kiiver, Kaarel 2003 Tartu maakond TÜASK Lae tulemus
1 Kiiver, Kaupo 1972 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kiivit, Lauri 1976 Tartu maakond Kulgur Team Lae tulemus
1 Kikerpill, Hugo Gregor 2002 Tartu maakond Tartu Suusaklubi Lae tulemus
1 Kikerpill, Lauri 1976 Tartu maakond Tartu Suusaklubi Lae tulemus
1 Kikkas, Riho 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kilp, Marko 1988 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kilter, Mikk 1984 Harju maakond Lae tulemus
1 Kimmel, Raiko 1984 Pärnu maakond Sindi SK KALJU Lae tulemus
1 Kingsepp, Anni 1990 Hiiu maakond Lae tulemus
1 Kirikall, Kaupo 1968 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Kirs, Hannes 1979 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kirsiaed, Ivo 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss Lae tulemus
1 Kirsipuu, Toomas 1964 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kisant, Karol 1978 Harju maakond Lae tulemus
1 Kiselev, Alexandr 1983 Venemaa Lae tulemus
1 Kitvel, Eve 1973 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi Lae tulemus
1 Kivastik, Toomas 1965 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kivi, Margus 1984 Saare maakond Hawaii Express Lae tulemus
1 Kivi, Thor Erik 2006 Harju maakond Lae tulemus
1 Kivi, Toivo 1963 Harju maakond Lae tulemus
1 Kivi, Vaiko 1980 Hiiu maakond Päästeamet Lae tulemus
1 Kivikas, Eero 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Kivila, Dag 1964 Pärnu maakond A2K Spordiklubi Lae tulemus
1 Kivimaa, Rainer 1971 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kivimäe, Raul 1981 Harju maakond Kulgur Team Lae tulemus
1 Kivirüüt, Margus 1979 Tartu maakond Simuna Spordiklubi Lae tulemus
1 Kivisikk, Risto 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Kivistik, Gert 1995 Pärnu maakond JK VIKO Lae tulemus
1 Kivistik, Kristen 1994 Pärnu maakond JK VIKO Lae tulemus
1 Kivit, Edgar 1993 Harju maakond Staabi- ja Sidepataljon Lae tulemus
1 Klaos, Indrek 1982 Harju maakond Z Racing Team Lae tulemus
1 Kleinson, Meelis 1973 Tartu maakond Kulgur Team Lae tulemus
1 Kljujev, Sergei 1978 Harju maakond Lae tulemus
1 Knjazetski, Aleksandr 1986 Harju maakond Lae tulemus
1 Kodanik, Gerd 1982 Harju maakond Baltyre Lae tulemus
1 Kodasma, Marek 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts Lae tulemus
1 Kogger, Toomas 1974 Harju maakond Hawaii Express Lae tulemus
1 Kollo, Andres 1988 Harju maakond SK CFC Lae tulemus
1 Kolsar, Koit 1977 Põlva maakond OK Põlva Kobras Lae tulemus
1 Kolsar, Samuel 2003 Põlva maakond OK Põlva Kobras Lae tulemus
1 Kond, Kuido 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased Lae tulemus
1 Kongo, Kalmer 1960 Võru maakond Lae tulemus
1 Konrad, Ruudi 1975 Harju maakond ProShopTeam Lae tulemus
1 Koort, Tauno 1969 Tartu maakond Amserv Team Lae tulemus
1 Koosa, Marko 1985 Valga maakond Lae tulemus
1 Koplus, Marek 1988 Tartu maakond Trismile Lae tulemus
1 Koppa, Aivi 1977 Harju maakond RedBike Lae tulemus
1 Koppa, Kaido 1974 Harju maakond RedBike Lae tulemus
1 Koppel, Mart Enn 1970 Harju maakond Lae tulemus
1 Kotkas, Marko 1978 Harju maakond SK CFC Lae tulemus
1 Kotov, Raul 1966 Harju maakond Velo Clubbers Lae tulemus
1 Kovadlo, Anton 1982 Harju maakond SK CFC Lae tulemus
1 Kovanen, Kai 1976 Soome Lae tulemus
1 Kraam, Sulev 1980 Harju maakond Finestmedia AS Lae tulemus
1 Kreegimets, Janis 1968 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased Lae tulemus
1 Kriisk, Edgar 1986 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi Lae tulemus
1 Kristal, Kaspar 1994 Harju maakond Kose AMK ct Lae tulemus
1 Kristal, Tõnis 1965 Harju maakond Kose AMK ct Lae tulemus
1 Kriukov, Aleksandr 1991 Venemaa Desperados Team Lae tulemus
1 Kroon, Ander Markus 2002 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi Lae tulemus
1 Kroon, Paavo 1985 Tartu maakond Suusahullud Lae tulemus
1 Krull, Anne 1970 Tartu maakond Lae tulemus
1 Krupin, Nikolay 1957 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Kruus, Kaupo 1972 Harju maakond SK CFC Lae tulemus
1 Kruusimaa, Maarja 1989 Harju maakond Elisa Lae tulemus
1 Kruusmann, Laura 1993 Tartu maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Kruve, Aaro 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Kruve, Kaur 2006 Harju maakond Lae tulemus
1 Krünberg, Klen 1990 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Kukin, Alexey 1962 Venemaa Lae tulemus
1 Kukk, Argo 1982 Tartu maakond ProVan/Sortimo Lae tulemus
1 Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi Lae tulemus
1 Kukkur, Kristian 1975 Rapla maakond Lae tulemus
1 Kulik, Dmitry 1981 Venemaa Zenon CC Lae tulemus
1 Kuljus, Viljar 1984 Tartu maakond Baltyre Lae tulemus
1 Kulm, Urmas 1968 Harju maakond Lae tulemus
1 Kunakhov, Aleksei 1987 Venemaa Lae tulemus
1 Kuncevics, Sergejs 1987 Läti Lae tulemus
1 Kungla, Andres 1986 Harju maakond Lae tulemus
1 Kurg, Arko 1989 Harju maakond Lae tulemus
1 Kurg, Eke 1966 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ Lae tulemus
1 Kurgjärv, Jaanika 1988 Tartu maakond Tartu Vangla Lae tulemus
1 Kuriks, Reimo 1972 Harju maakond Lae tulemus
1 Kurs, Kalmar 1973 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kurusk, Rauno 1990 Tartu maakond Palmako AS Lae tulemus
1 Kutsch, Janek 1974 Tartu maakond Haanja Rattaklubi Lae tulemus
1 Kuusk, Tanel 1975 Harju maakond Lae tulemus
1 Kuuskla, Timmo 1992 Harju maakond Lae tulemus
1 Kähr, Janek 1983 Põlva maakond OK Põlva Kobras Lae tulemus
1 Käis, Keidi 1992 Põlva maakond Eesti Tõukerattaliit Lae tulemus
1 Kämärä, Jüri 1966 Soome Lae tulemus
1 Kärson, Ott 1990 Valga maakond Jumek Team Lae tulemus
1 Käsnar, Aivo 1968 Tartu maakond IMPULS Spordiklubi Lae tulemus
1 Käär, Tanel 1983 Tartu maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Kõiv, Kardon 1975 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Kõiv, Marek 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Kõiv, Sulev 1955 Valga maakond Lae tulemus
1 Kõrgesaar, Margo 1973 Tartu maakond Velomaniakid Lae tulemus
1 Kõrgvee, Urmas 1979 Tartu maakond Lae tulemus
1 Köster, Indrek 1970 Harju maakond Lae tulemus
1 Külv, Hannes 1985 Tartu maakond TÜASK Lae tulemus
1 Külvik, Marie 1992 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kütt, Erik 1968 Harju maakond Team AMPS Lae tulemus
1 Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN Lae tulemus
1 Kütt, Laura 1989 Tartu maakond Lae tulemus
1 Küünal, Jaan 1961 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Küünarpuu, Marek 1983 Tartu maakond Arens Mööbel AS Lae tulemus
1 Küüt, Raivo 1969 Harju maakond Lae tulemus
1 Laan, Ivo 1980 Harju maakond Krimelte Hundid Lae tulemus
1 Laanisto, Janek 1975 Harju maakond Lae tulemus
1 Laas, Martin 1993 Tartu maakond Lae tulemus
1 Laht, Urmas 1975 Harju maakond Lae tulemus
1 Lahti, Tommy 1980 Soome Lae tulemus
1 Laid, Mart 1970 Harju maakond Lae tulemus
1 Lainemäe, Rauno 1993 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Laiv, Riina 1974 Harju maakond Lae tulemus
1 Lang, Tea 1966 Tartu maakond TÜASK Lae tulemus
1 Lanno, Timo 1993 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lauk, Karl Patrick 1997 Saare maakond Lae tulemus
1 Laul, Margo 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE Lae tulemus
1 Laur, Caress 1968 Tartu maakond Trismile Lae tulemus
1 Lauring, Karre 1964 Harju maakond SK ProRunner Lae tulemus
1 Lavrikova, Evgenija 1984 Venemaa Lae tulemus
1 Le Page, Marc-Antoine 1985 Prantsusmaa Lae tulemus
1 Lebedev, Igor 1958 Venemaa Pskov Ski Team Lae tulemus
1 Lebedinskii, Dmitrii 1977 Venemaa Pskov Ski Team Lae tulemus
1 Lee, Are 1951 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lee, Priit 1975 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lehe, Rasmus 1977 Harju maakond Ikodor AS Lae tulemus
1 Lehemaa, Taavi 1993 Lääne maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Lehesmets, Alar 1981 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Lehtoja, Eha 1960 Pärnu maakond Trismile Lae tulemus
1 Leidt, Meelis 1969 Tartu maakond Peloton Lae tulemus
1 Leja, Andris 1970 Läti Lae tulemus
1 Lelumees, Toomas 1965 Tartu maakond SAK Tartu Lae tulemus
1 Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lepik, Urmas 1975 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi Lae tulemus
1 Lepiksaar, Madis 1989 Lääne-Viru maakond Koidu Suusaklubi Lae tulemus
1 Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ Lae tulemus
1 Lepp, Kristjan 1981 Harju maakond Elisa Lae tulemus
1 Leskov, Rauno 1978 Harju maakond Õhuvägi Lae tulemus
1 Lielmanis, Ugis 1983 Läti Engures Sportam Lae tulemus
1 Liiders, Jaan 1955 Rapla maakond Lae tulemus
1 Liiker, Tanel 1980 Harju maakond Lae tulemus
1 Liin, Alar 1978 Tartu maakond Lae tulemus
1 Liiv, Madis 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Liiv, Ülle 1972 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Liivrand, Raul 1991 Harju maakond Sportland Lae tulemus
1 Lillend, Allan 1980 Harju maakond Lae tulemus
1 Lilleoja, Kristo 1987 Lääne-Viru maakond 1. Jalaväebrigaad Lae tulemus
1 Lillesaar, Tanel 1980 Harju maakond Viimsi Sport Lae tulemus
1 Lillo, Indrek 1977 Harju maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid Lae tulemus
1 Lind, Anneli 1986 Tartu maakond Respo Haagised AS Lae tulemus
1 Lind, Kaspar 1978 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lindsaar, Indrek 1973 Tartu maakond Lae tulemus
1 Link, Kauri 1979 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Linnus, Sander 1991 Võru maakond Areal Team Lae tulemus
1 Lipintsov, Aleksei 1982 Harju maakond Freesport Lae tulemus
1 Liubimova, Aleksandra 1985 Venemaa LIDER Kingisepp Lae tulemus
1 Liukkonen, Tuomo 1986 Soome Lae tulemus
1 Lodjak, Lauri 1984 Harju maakond Yit Ehitus AS Lae tulemus
1 Lomp, Heigo 1978 Tartu maakond AC Racing Lae tulemus
1 Loost, Raivo 1979 Tartu maakond AS G4S Eesti Lae tulemus
1 Luik, Merje 1968 Pärnu maakond A2K Spordiklubi Lae tulemus
1 Lukk, Juhan 1949 Lääne maakond SK Sula Lae tulemus
1 Lusis, Sandis 1983 Läti Engures Sportam Lae tulemus
1 Luts, Ahti 1972 Tartu maakond Lae tulemus
1 Luts, Lembitu 1972 Tartu maakond Lae tulemus
1 Luts, Taavi 1968 Tartu maakond Henkel Balti Lae tulemus
1 Luur, Ervin 1957 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Luzik, Jekaterina 1987 Harju maakond I Love Supersport Lae tulemus
1 Lääne, Jaak 1980 Järva maakond Lae tulemus
1 Lääne, Mihkel 1984 Tartu maakond Tripassion Triatloniklubi Lae tulemus
1 Läänelaid, Siim 1979 Tartu maakond Tartu Ülikool Lae tulemus
1 Lääts, Märt 1961 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Lüüs, Lauri 1983 Harju maakond Lae tulemus
1 Maarits, Andres 1973 Harju maakond Lae tulemus
1 Maarjakõiv, Maarja 1991 Harju maakond Elisa Lae tulemus
1 Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond Lae tulemus
1 Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi Lae tulemus
1 Mainsoo, Rene 1979 Harju maakond ProShopTeam Lae tulemus
1 Maiste, Mikk 1984 Harju maakond Columbus Eesti AS Lae tulemus
1 Makke, Vahur 1964 Tartu maakond Tartu Ülikool Lae tulemus
1 Malinina, Alina 1984 Harju maakond I Love Supersport Lae tulemus
1 Malorossiiantsev, Nikita 1980 Venemaa Lae tulemus
1 Malyshev, Fedor 1984 Venemaa Amateurs Club - glocksport.ru Lae tulemus
1 Mamontov, Dmitriy 1979 Venemaa Lae tulemus
1 Mangelsoo, Janno 1982 Harju maakond RedBike Lae tulemus
1 Mangelsoo, Viljar 1976 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Mannik, Indrek 1982 Iirimaa Lae tulemus
1 Maranik, Marek 1974 Valga maakond TÜASK Lae tulemus
1 Marcinkevicz, Jüri 1966 Harju maakond Sparta Spordiselts Lae tulemus
1 Mardim, Mario 2000 Viljandi maakond Hawaii Express Lae tulemus
1 Maremäe, Raiko 1981 Tartu maakond Trismile Lae tulemus
1 Marja, Talis 1991 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad Lae tulemus
1 Markus, Mart 1990 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK Lae tulemus
1 Marsh, Kevin 1993 Ühendkuningriik Lae tulemus
1 Martinonis, Andrius 1986 Leedu Lae tulemus
1 Martins, Andres 1962 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Martis, Tõnu 1987 Tartu maakond Lae tulemus
1 Mateikovich, Igor 1985 Venemaa Lae tulemus
1 Matson, Raido 1970 Tartu maakond Lae tulemus
1 Matto, Vallo 1969 Tartu maakond Lae tulemus
1 Matveev, Andrey 1971 Venemaa Lae tulemus
1 Matvejev, Tiit 1999 Harju maakond Lae tulemus
1 Matvejev, Toomas 1990 Tartu maakond Lae tulemus
1 Meisalu, Ants 1962 Saare maakond Lae tulemus
1 Meisalu, Martin 1985 Harju maakond Lae tulemus
1 Melikov, Kristjan 1978 Harju maakond Lae tulemus
1 Meltsas, Veiko 1974 Harju maakond Lae tulemus
1 Meri, Ahto 1969 Harju maakond Lae tulemus
1 Meriküla, Merike 1982 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi Lae tulemus
1 Mets, Taimo 1970 Tartu maakond Lae tulemus
1 Metsalu, Merilin 1987 Harju maakond Adduco kolimisteenused Lae tulemus
1 Metsand, Karl 1993 Tartu maakond Axinom Lae tulemus
1 Metsaäär, Raul 1976 Rapla maakond Lae tulemus
1 Metsmaaker, Martin 1983 Harju maakond AC Racing Lae tulemus
1 Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile Lae tulemus
1 Mettus, Eric Victor 2002 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Meus, Marek 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Miachin, Dmitrii 1976 Venemaa Lae tulemus
1 Mihkelsaar, Rauno 1985 Harju maakond Lae tulemus
1 Mikhailov, Ivan 1961 Venemaa Mountainpeaks Lae tulemus
1 Mikk, Kaido 1974 Harju maakond Lae tulemus
1 Mikk, Karin 1979 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi Lae tulemus
1 Mikk, Mait 1975 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi Lae tulemus
1 Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile Lae tulemus
1 Mikkor, Andro 1984 Harju maakond Maanteeamet Lae tulemus
1 Mikson, Margus 1975 Tartu maakond Lae tulemus
1 Milistver, Meelis 1975 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Miller, Argo 1986 Harju maakond Lae tulemus
1 Milva, Tarmo 1968 Luksemburg Lae tulemus
1 Minski, Jan 1973 Harju maakond Kulgur Team Lae tulemus
1 Moisio, Sami 1973 Soome Lae tulemus
1 Monasch, Jacques 1962 Holland Lae tulemus
1 Morel, Ülar 1976 Võru maakond Hauka Veloklubi Lae tulemus
1 Morjakov, Andrei 1971 Tartu maakond SK VELO Lae tulemus
1 Moskalenko, Alexey 1974 Venemaa LIDER Kingisepp Lae tulemus
1 Mozzhechkov, Boris 1945 Venemaa Uventa Sport Velomarket CSKA Lae tulemus
1 Mukk, Erik 1998 Tartu maakond Lae tulemus
1 Mumme, Merike 1975 Harju maakond Elisa Lae tulemus
1 Murd, Märt 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Murumets, Priit 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Murumets, Urmas 1970 Harju maakond Lae tulemus
1 Murumäe, Üllar 1972 Harju maakond Lae tulemus
1 Must, Hannes 1977 Harju maakond Nordecon AS Lae tulemus
1 Must, Lennart 1982 Valga maakond Lae tulemus
1 Must, Tauri 1988 Järva maakond Türi Rattaklubi Lae tulemus
1 Mäesepp, Sverre 1983 Harju maakond DSV spordiklubi Lae tulemus
1 Mägi, Indrek 1977 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Mägi, Rain 1976 Tartu maakond Scania Eesti AS Lae tulemus
1 Mägi, Siim 1989 Harju maakond Rullibuss Team Lae tulemus
1 Männik, Jaanus 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Märs, Sander 1992 Tartu maakond DNF Cycling Team Lae tulemus
1 Märtson, Mihkel 1985 Tartu maakond Lae tulemus
1 Märtson, Märt-Martin 1991 Harju maakond Hawaii Express Lae tulemus
1 Mõts, Olavi 1968 Võru maakond Haanja Rattaklubi Lae tulemus
1 Mõttus, Mati 1975 Valga maakond Lae tulemus
1 Möll, Raivo 1967 Tartu maakond Lae tulemus
1 Müür, Kalev 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Müür, Maik 1987 Tartu maakond Lae tulemus
1 Nadel, Aivo 1967 Harju maakond Lae tulemus
1 Nagel, Rainer 1981 Harju maakond Kulgur Team Lae tulemus
1 Nagel, Taavi 1990 Harju maakond Lae tulemus
1 Nanits, Mait 1962 Norra SK VELO Lae tulemus
1 Neemela, Kurmo 1970 Tartu maakond Baltyre Lae tulemus
1 Nelis, Kati 1977 Hiiu maakond Rae Rattaklubi Lae tulemus
1 Nelis, Kristjan 1985 Harju maakond Rae Rattaklubi Lae tulemus
1 Netsel, Inna 1990 Venemaa Lae tulemus
1 Nigul, Alar 1965 Harju maakond SK CFC Lae tulemus
1 Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Niitav, Raido 1968 Harju maakond Lae tulemus
1 Nikiforov, Sergey 1974 Venemaa Lae tulemus
1 Nikitin, Andrei 1972 Venemaa Lae tulemus
1 Nikolaeva, Uliana 1989 Venemaa Lae tulemus
1 Nikolaevski, Evgeni 1987 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi Lae tulemus
1 Nippolainen, Tarvo 1994 Tartu maakond Lae tulemus
1 Noormets, Aivar 1960 Harju maakond Lae tulemus
1 Noormets, Ando 1974 Harju maakond Lae tulemus
1 Nordström, Anders 1959 Soome Lae tulemus
1 Nork, Tarmo 1968 Harju maakond Krimelte Hundid Lae tulemus
1 Normak, Argo 1973 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Normio, Juuso 1990 Soome Lae tulemus
1 Nurm, Rait 1980 Harju maakond Lae tulemus
1 Nurmiste, Lennart 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Nurmsalu, Rain 1967 Harju maakond Spordiklubi IKS Lae tulemus
1 Nuude, Sigrid 1985 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus Lae tulemus
1 Nyqvist, Hans 1953 Soome Lae tulemus
1 Nägelik, Indrek 1991 Tartu maakond Juvente MTÜ Lae tulemus
1 Närska, Alger 1970 Harju maakond Lae tulemus
1 Nõgols, Eiko 1972 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Nõmme, Anre 1973 Saare maakond Saaremaa JK Viiking Lae tulemus
1 Nõmmeots, Priit 1975 Harju maakond Sparta Spordiselts Lae tulemus
1 Nõmmik, Alar 1991 Järva maakond Lae tulemus
1 Oder, Rein 1972 Tartu maakond 21CC Triatloniklubi Lae tulemus
1 Oja, Eero 1981 Harju maakond Mamily Pro Team Lae tulemus
1 Ojaliiv, Madis 1977 Lääne-Viru maakond RedBike Lae tulemus
1 Ojamaa, Imre 1971 Harju maakond Lae tulemus
1 Ojamäe, Jaanus 1985 Pärnu maakond Harmet SK Lae tulemus
1 Ojasalu, Tarmo 1966 Pärnu maakond Volvo Estonia OÜ Lae tulemus
1 Ojasoon, Ave 1987 Harju maakond SK CFC Lae tulemus
1 Oks, Margus 1973 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus Lae tulemus
1 Oks, Sigrid 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Ora, Jaap 1968 Belgia Lae tulemus
1 Ostrovskiy, Daniil 1989 Venemaa Lae tulemus
1 Osula, Hendrik 1993 Harju maakond Lae tulemus
1 Ots, Aimar-Alarik 1969 Lääne maakond JK Paralepa Lae tulemus
1 Ots, Diana 1974 Lääne maakond JK Paralepa Lae tulemus
1 Ots, Ivar-Illimar 1977 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi Lae tulemus
1 Ovchinnikov, Maksim 1983 Venemaa Lae tulemus
1 Ozolins, Ainars 1960 Läti Lae tulemus
1 Paesüld, Harles 1974 Harju maakond Lae tulemus
1 Paglant, Heigo 1976 Harju maakond Järva-Jaani RSK Lae tulemus
1 Pajo, Kristi 1976 Pärnu maakond A2K Spordiklubi Lae tulemus
1 Pajupuu, Janno 1984 Harju maakond Päästeamet Lae tulemus
1 Pajusaar, Tarmo 1969 Harju maakond Lae tulemus
1 Palgi, Pait 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Palla, Alar 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Pallas, Lembit 1953 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool Lae tulemus
1 Pallo, Kert 2005 Valga maakond Areal Team Lae tulemus
1 Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team Lae tulemus
1 Pallotedder, Taivo 1975 Tartu maakond Sportland Lae tulemus
1 Palm, Anne-Ly 1976 Harju maakond SK ProRunner Lae tulemus
1 Palm, Ingemar 1975 Võru maakond Lae tulemus
1 Palu, Andrus 1970 Hiiu maakond Lae tulemus
1 Palu, Roland 1979 Lääne-Viru maakond Hawaii Express Lae tulemus
1 Paluoja, Madis 1970 Tartu maakond Trismile Lae tulemus
1 Parder, Raino 1984 Harju maakond Lae tulemus
1 Parinov, Michael 1980 Venemaa Lae tulemus
1 Parmask, Peeter 1961 Tartu maakond SK VELO Lae tulemus
1 Parri, Erki 1983 Tartu maakond Suusahullud Lae tulemus
1 Parts, Aldur 1960 Harju maakond Lae tulemus
1 Parts, Jaanika 1976 Harju maakond Elisa Lae tulemus
1 Parv, Martin 1991 Tartu maakond Raplamaa Rattaklubi Lae tulemus
1 Parve, Ain 1948 Harju maakond Eesti Panga SK Lae tulemus
1 Parygin, Dmitry 1974 Venemaa Pskov Ski Team Lae tulemus
1 Pavlov, Alexey 1987 Venemaa FreeCyclists Saint-Petersburg Lae tulemus
1 Pavlov, Raul 1984 Tartu maakond Aasta Auto AS Lae tulemus
1 Pedai, Andrus 1972 Harju maakond Trismile Lae tulemus
1 Pedai, Martin 1974 Harju maakond SK ProRunner Lae tulemus
1 Pedaste, Margus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi Lae tulemus
1 Peedo, Kadi 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Peenema, Reijo 1987 Ida-Viru maakond Fixus Lae tulemus
1 Peets, Vivika 1969 Tartu maakond Ravimiamet Lae tulemus
1 Peik, Helena 1992 Tartu maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Peiker, Meelis 1978 Pärnu maakond Politsei- ja Piirivalveamet Lae tulemus
1 Penner, Toomas 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Pern, Kaido 1988 Harju maakond Lae tulemus
1 Pershikov, Dmitriy 1985 Venemaa Lae tulemus
1 Peterkopf, Indrek 1970 Tartu maakond Lae tulemus
1 Petersen, Ivar 1986 Ühendkuningriik Lae tulemus
1 Peterson, Indrek 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Petrochenko, Mikhail 1988 Venemaa Symposiym Elite Lae tulemus
1 Piho, Janek 1968 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Piilberg, Priit 1967 Tartu maakond Peloton Lae tulemus
1 Piir, Taivo 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Piirimägi, Peeter 1979 Võru maakond Lae tulemus
1 Piirisild, Indrek 1984 Tartu maakond Cybernetica AS Lae tulemus
1 Pikk, Kristjan 1993 Tartu maakond Lae tulemus
1 Pilt, Madis 1986 Harju maakond Tiim RADIUS Lae tulemus
1 Pilv, Ivar 1967 Järva maakond Lae tulemus
1 Pimenov, Sergey 1973 Venemaa Lae tulemus
1 Pindis, Toomas 1971 Võru maakond Haanja Rattaklubi Lae tulemus
1 Pintson, Tarmo 1966 Harju maakond Lae tulemus
1 Planken, Paavo 1984 Tartu maakond Baltyre Lae tulemus
1 Platnieks, Uldis 1979 Läti Lae tulemus
1 Pluzhnikov, Andrei 1992 Venemaa Lae tulemus
1 Podins, Agris 1988 Läti Lae tulemus
1 Polt, Kaido 1978 Harju maakond Lae tulemus
1 Pooley, Dave 1980 Ühendkuningriik Lae tulemus
1 Porkanen, Pekka 1969 Harju maakond Lae tulemus
1 Povaljuhhin, Aleksandr 1973 Harju maakond Lae tulemus
1 Prangel, Kristo 1998 Harju maakond Areal Team Lae tulemus
1 Prangli, Andrus 1974 Harju maakond Suusaakadeemia Lae tulemus
1 Prans, Ivo 1985 Norra Lae tulemus
1 Priidel, Eiko 1969 Harju maakond Lae tulemus
1 Priivits, Janno 1977 Harju maakond Lae tulemus
1 Prokh, Ilya 1985 Venemaa Lae tulemus
1 Prommik, Martin 1981 Harju maakond Lae tulemus
1 Pugovics, Osvalds 1963 Läti Lae tulemus
1 Puhke, Marcus-Heinrich 1991 Tartu maakond Lae tulemus
1 Puhke, Peeter 1963 Järva maakond Ambla SK Lae tulemus
1 Puhu, Sille 1984 Viljandi maakond Hawaii Express Lae tulemus
1 Pukk, Andre 1977 Harju maakond Viimsi Rattaklubi Lae tulemus
1 Puna, Björn 1975 Tartu maakond SK ProRunner Lae tulemus
1 Punga, Rainer 1986 Tartu maakond Bigbank AS Lae tulemus
1 Pungar, Rainer 1978 Põlva maakond Lae tulemus
1 Pure, Nils 1969 Tartu maakond Lae tulemus
1 Puusaag, Peeter 1980 Harju maakond Lae tulemus
1 Puusepp, Karlis 1977 Harju maakond Glamox AS Lae tulemus
1 Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Pähn, Allar 1987 Tartu maakond Baltyre Lae tulemus
1 Päll, Indro 1978 Harju maakond AC Racing Lae tulemus
1 Pärn, Riho 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Pärna, Ott 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Pärnapuu, Risto 1995 Tartu maakond Lae tulemus
1 Pärsim, Rasmus 1980 Tartu maakond Trismile Lae tulemus
1 Pärt, Ahto 1962 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Pärt, Valdur 1969 Rapla maakond Lae tulemus
1 Pärtelpoeg, Ingmar 1973 Tartu maakond Lae tulemus
1 Pääsik, Priit 1973 Tartu maakond Lae tulemus
1 Põder, Kaspar 1996 Harju maakond Põltsamaa Jalgrattaklubi Lae tulemus
1 Põder, Priit 1963 Pärnu maakond A2K Spordiklubi Lae tulemus
1 Põlda, Aivar 1981 Harju maakond Lae tulemus
1 Põldemaa, Meelis 1970 Harju maakond Lae tulemus
1 Põldmaa, Alo 1987 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi Lae tulemus
1 Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi Lae tulemus
1 Põllu, Aivar 1985 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi Lae tulemus
1 Püttsepp, Kristjan 1977 Tartu maakond Lae tulemus
1 Püvi, Margus 1970 Tartu maakond Trismile Lae tulemus
1 Püüa, Joosep 1989 Harju maakond Columbus Eesti AS Lae tulemus
1 Raadik, Indrek 1975 Harju maakond RedBike Lae tulemus
1 Raamets, Tõnis 1975 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool Lae tulemus
1 Raaper, Risto 1981 Harju maakond Lae tulemus
1 Raasuke, Ahti 1973 Saare maakond Hawaii Express Lae tulemus
1 Radzins, Vigants 1974 Läti Lae tulemus
1 Rahi, Mait 1967 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi Lae tulemus
1 Rahnel, Priit 1971 Saare maakond Lae tulemus
1 Raid, Kristjan 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK Lae tulemus
1 Raid, Risto 1990 Tartu maakond Simuna Spordiklubi Lae tulemus
1 Raidloo, Rauno 1982 Harju maakond Päästeamet Lae tulemus
1 Raikna, Rein 1983 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Raiv-Altosaar, Naima 1976 Valga maakond Hauka Veloklubi Lae tulemus
1 Raivo, Jaak 1973 Harju maakond SEB Pank AS Lae tulemus
1 Rallmann, Merle 1970 Pärnu maakond AS Postimees Grupp Lae tulemus
1 Rand, Romet 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Randmere, Ahti 1969 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Randpõld, Priit 1968 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi Lae tulemus
1 Rassadkin, Kalle 1971 Harju maakond Spordiklubi IKS Lae tulemus
1 Raud, Kristjan 1984 Valga maakond Lae tulemus
1 Raudsepp, Janek 1978 Harju maakond Lae tulemus
1 Rebane, Andrus 1968 Harju maakond Lae tulemus
1 Rebane, Renato 1978 Tartu maakond Lae tulemus
1 Rebane, Urmas 1973 Harju maakond SK Jooksupartner Lae tulemus
1 Reedi, Peip 1968 Tartu maakond Peloton Lae tulemus
1 Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Reila, Rivo 1981 Harju maakond Mamily Pro Team Lae tulemus
1 Reili, Kristjan 1981 Valga maakond Tartu Suusaklubi Lae tulemus
1 Reim, Martin 1988 Tartu maakond Lae tulemus
1 Reimanis, Arkadijs 1971 Läti Lae tulemus
1 Reimann, Anti 1973 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Reissaar, Ervin 1986 Tartu maakond Lae tulemus
1 Riisalo, Tiit 1967 Harju maakond Lae tulemus
1 Riismann, Andres 1972 Harju maakond Lae tulemus
1 Rikk, Aivar-Joel 1968 Järva maakond Lae tulemus
1 Rimm, Raivo 1967 Harju maakond Eesti Meedia Lae tulemus
1 Rinde, Andrus 1971 Harju maakond Lae tulemus
1 Rodin, Dmitry 1974 Venemaa I Love Supersport Lae tulemus
1 Rohtla, Marika 1965 Tartu maakond TMB Element SK Lae tulemus
1 Rohtla, Rein 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Rohtmets, Ivo 1973 Harju maakond Hawaii Express Lae tulemus
1 Ronimois, Ruttar 1964 Viljandi maakond Päästeamet Lae tulemus
1 Ronk, Andres 1981 Harju maakond RedBike Lae tulemus
1 Rooba, Martti 1984 Harju maakond Lae tulemus
1 Roop, Andrey 1958 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Roosmann, Peeter 1967 Harju maakond Lae tulemus
1 Roosmäe, Kristin 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Roosmäe, Tõnu 1964 Tartu maakond Lae tulemus
1 Roots, Anto 1971 Tartu maakond Lae tulemus
1 Roots, Raul 1990 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi Lae tulemus
1 Rosenthal, Reiko 1981 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi Lae tulemus
1 Rouhijainen, Madis 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK Lae tulemus
1 Rutka, Uldis 1956 Läti Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree Lae tulemus
1 Ruubel, Paul 1984 Pärnu maakond SK Keremeister Lae tulemus
1 Ruubel, Runo 1960 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed Lae tulemus
1 Ruud, Marek 1974 Harju maakond Lae tulemus
1 Ruus, Raimo 1984 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Ruus, Uuno 1953 Võru maakond Lae tulemus
1 Ryabov, Sergey 1975 Venemaa Lae tulemus
1 Räim, Mihkel 1993 Saare maakond Lae tulemus
1 Rätsep, Raul 1992 Harju maakond Lae tulemus
1 Rõivas, Maido 1979 Tartu maakond Lae tulemus
1 Saar, Kaarel 1996 Rapla maakond Politsei- ja Piirivalveamet Lae tulemus
1 Saar, Marek 1981 Jõgeva maakond Orkla Eesti AS Lae tulemus
1 Saare, Oliver 1992 Rapla maakond Lae tulemus
1 Saaremäe, Liivar 1985 Harju maakond Lae tulemus
1 Saarmas, Reigo 1982 Tartu maakond TMB Element SK Lae tulemus
1 Saarsoo, Rene 1981 Tartu maakond Lae tulemus
1 Saarva, Silver 1981 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Saevich, Anton 1998 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Sahtel, Kristjan 1980 Tartu maakond SK ProRunner Lae tulemus
1 Saksniit, Priit 1982 Harju maakond Lae tulemus
1 Salep, Sven 1965 Lääne-Viru maakond Hawaii Express Lae tulemus
1 Salu, Kairi 1992 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ Lae tulemus
1 Salumets, Andre 1984 Põlva maakond Lae tulemus
1 Salundi, Silver 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE Lae tulemus
1 Salus, Ardi 1972 Tartu maakond Lae tulemus
1 Sarana, Aivar 1969 Harju maakond Lae tulemus
1 Sarana, Nonna 1967 Harju maakond Lae tulemus
1 Sarv, Maria 1983 Tartu maakond TÜASK Lae tulemus
1 Satyukov, Andrey 1975 Venemaa I Love Supersport Lae tulemus
1 Sauman, Silver 1980 Tartu maakond Eesti Raudtee AS Lae tulemus
1 Sauväli, Indrek 1974 Pärnu maakond Sindi SK KALJU Lae tulemus
1 Saviir, Jaan 1961 Lääne maakond JK Paralepa Lae tulemus
1 Savolainen, Heikki 1986 Tartu maakond Flexoil OÜ Lae tulemus
1 Sazonov, Egor 1985 Venemaa Lae tulemus
1 Schihalejev, Rein 1973 Tartu maakond Suusahullud Lae tulemus
1 Schmidt, Raido 1984 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi Lae tulemus
1 Schvalbe, Danel 1990 Tartu maakond Lae tulemus
1 Seeba, Ivo 1977 Tartu maakond Lae tulemus
1 Seero, Annika 1983 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Seli, Marko 1990 Tartu maakond Lae tulemus
1 Selter, Ahto 1970 Järva maakond AS Eesti Pagar Lae tulemus
1 Sepp, Aare 1986 Rapla maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA Lae tulemus
1 Sepp, Aivo 1968 Harju maakond Lae tulemus
1 Sepp, Aleksandr 1984 Harju maakond Lae tulemus
1 Sepp, Eedi 1978 Harju maakond Rahandusministeerium Lae tulemus
1 Sepp, Gerd Eston 1999 Saare maakond Tartu Ülikool Lae tulemus
1 Sepp, Risto 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Sepp, Taimo 1985 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond Lae tulemus
1 Seppa, Raul 1971 Harju maakond Lae tulemus
1 Serov, Roman 1968 Venemaa Lae tulemus
1 Sharapov, Andrey 1983 Venemaa Lae tulemus
1 Shevarov, Dmitrii 1993 Venemaa Desperados Team Lae tulemus
1 Sibul, Argo 1985 Võru maakond Scoutspataljon Team Lae tulemus
1 Sidorenko, Eduard 1962 Ida-Viru maakond Äkke Lae tulemus
1 Siemann, Alar 1973 Järva maakond Lae tulemus
1 Siidra, Kaimar 1975 Võru maakond XTeam-KSV.ee Lae tulemus
1 Siimer, Martin 1971 Harju maakond Lival Sport Lae tulemus
1 Siimpoeg, Juli-Ann 1969 Harju maakond SK Kirss Lae tulemus
1 Siimsaare, Tarmo 1981 Tartu maakond OK Võru Lae tulemus
1 Sikachev, Konstantin 1966 Venemaa Lae tulemus
1 Sildmäe, Siim 1986 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Silluste, Toomas 1964 Saare maakond Päästeamet Lae tulemus
1 Sinicins, Richard 1986 Kanada Lae tulemus
1 Sinivuori, Johanna 1972 Soome Lae tulemus
1 Sisolatins, Arturs 1983 Läti ZZK Lae tulemus
1 Sitska, Indrek 1963 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Smitt, Aivo 1961 Rapla maakond Lae tulemus
1 Sokolov, Aleksei 1986 Venemaa Lae tulemus
1 Sokolovsky, Konstantin 1987 Venemaa Lae tulemus
1 Solvak, Mihkel 1982 Saare maakond Lae tulemus
1 Soo, Allar 1991 Jõgeva maakond Areal Team Lae tulemus
1 Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi Lae tulemus
1 Soodla, Oole 1971 Järva maakond Järva-Jaani RSK Lae tulemus
1 Soojärv, Andres 1976 Harju maakond Kulgur Team Lae tulemus
1 Soome, Mairold 1981 Harju maakond Lae tulemus
1 Soonets, Art 1967 Tartu maakond Haanja Rattaklubi Lae tulemus
1 Soonets, Tarmo 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Sosynov, Nikolay 1958 Venemaa Lae tulemus
1 Starostin, Peter 1984 Venemaa Lae tulemus
1 Strikholm, Peeter 1976 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Strumpe, Anastasiia 1984 Venemaa Lae tulemus
1 Sukamägi, Alari 1984 Tartu maakond Lae tulemus
1 Sulg, Tarmo 1978 Tartu maakond Lae tulemus
1 Suluste, Jüri 1963 Saare maakond Saaremaa JK Viiking Lae tulemus
1 Susi, Jaan 1994 Tartu maakond Axinom Lae tulemus
1 Sutting, Jüri 1955 Soome Lae tulemus
1 Suurna, Sander 1987 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi Lae tulemus
1 Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Suvikas, Risto 1961 Soome Lae tulemus
1 Suzi, Regina 1975 Harju maakond Lae tulemus
1 Sweetman, Graham 1990 Ühendkuningriik Lae tulemus
1 Säde, Heli 1979 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell Lae tulemus
1 Sõõro, Lauri 1978 Tartu maakond Lae tulemus
1 Sööt, Andres 1983 Harju maakond Columbus Eesti AS Lae tulemus
1 Taaramäe, Rein 1987 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi Lae tulemus
1 Tagel, Rainer 1978 Harju maakond ProShopTeam Lae tulemus
1 Tallmeister, Are 1991 Viljandi maakond Elamuspank Lae tulemus
1 Talumaa, Raul 1971 Harju maakond CC Rota Mobilis MTÜ Lae tulemus
1 Talviste, Sten 1986 Harju maakond Lae tulemus
1 Talviste, Tarvi 1970 Pärnu maakond Tripassion Triatloniklubi Lae tulemus
1 Talvistu, Janari 1981 Harju maakond Krimelte Hundid Lae tulemus
1 Tamm, Herki 1974 Harju maakond Lae tulemus
1 Tamm, Kaili 1971 Põlva maakond Lae tulemus
1 Tamm, Taago 1981 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Tammearu, Tarmo 1979 Harju maakond RedBike Lae tulemus
1 Tammemäe, Joosep 1990 Viljandi maakond Seiklushunt Lae tulemus
1 Tammemäe, Kaupo 1995 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi Lae tulemus
1 Tammesalu, Raul 1985 Lääne maakond Lae tulemus
1 Tammesoo, Andres 1975 Harju maakond Lae tulemus
1 Tammik, Aleksander 2000 Harju maakond Lae tulemus
1 Tammik, Margus 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Tammik, Silver 1979 Harju maakond MKM Jooksuklubi Lae tulemus
1 Tammine, Kalvar 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tammisto, Priit 1957 Harju maakond SK CFC Lae tulemus
1 Tammsaar, Kristjan 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE Lae tulemus
1 Tanilsoo, Paul-Bryan 2002 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tanilsoo, Siim 1989 Tartu maakond MP&Puitmeister OÜ Lae tulemus
1 Tanilsoo, Tambet -Telvis 1996 Tartu maakond MP&Puitmeister OÜ Lae tulemus
1 Tarassov, Igor 1965 Harju maakond Nõmme Rattaklubi Lae tulemus
1 Tars, Sander 1994 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tars, Tõnis 1992 Tartu maakond Suusahullud Lae tulemus
1 Tarvis, Peeter 1956 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi Lae tulemus
1 Tarvis, Peeter 1993 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi Lae tulemus
1 Tasane, Vahur 1983 Harju maakond Lae tulemus
1 Tatar, Timo 1982 Harju maakond Lae tulemus
1 Teder, Feeliks 1984 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi Lae tulemus
1 Teder, Hardi 1981 Tartu maakond Haaslava MTB Lae tulemus
1 Teder, Rinaldo 1978 Valga maakond Liivimaa Rattaklubi Lae tulemus
1 Teearu, Hans 1991 Valga maakond Karupesa Team Lae tulemus
1 Teearu, Karl 1955 Valga maakond Lae tulemus
1 Teearu, Paul 1989 Valga maakond Lae tulemus
1 Teeorg, Urmas 1962 Harju maakond Lae tulemus
1 Teetsov, Martin 1985 Rapla maakond Lae tulemus
1 Teller, Vahur 1981 Tartu maakond Lae tulemus
1 Teppo, Viljar 1973 Tartu maakond Lae tulemus
1 Teras, Andres 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Teras, Martin 1993 Harju maakond Krimelte Hundid Lae tulemus
1 Ternovskoy, Grigoriy 1984 Venemaa Lae tulemus
1 Terve, Raivo 1964 Harju maakond Omniva SK Lae tulemus
1 Tiikoja, Heiki 1981 Harju maakond Lae tulemus
1 Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE Lae tulemus
1 Tiisler, Toomas 1973 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tiismus, Robert 1968 Tartu maakond Tartu Ülikool Lae tulemus
1 Tiisvend, Jaanus 1975 Harju maakond Eesti Sportlane Lae tulemus
1 Tiitus, Timmo 1986 Lääne-Viru maakond Hawaii Express Lae tulemus
1 Tikk, Lauri 1972 Tartu maakond Suusahullud Lae tulemus
1 Tints, Are 1987 Viljandi maakond Elamuspank Lae tulemus
1 Tipka, Veljo 1969 Norra Lae tulemus
1 Tito, Birgit 1990 Harju maakond Lae tulemus
1 Tkatsev, Mihail 1979 Venemaa Lae tulemus
1 Tohvri, Ain 1978 Saksamaa Lae tulemus
1 Tokmachev, Mikhail 1978 Venemaa Lae tulemus
1 Tolstenko, Anton 1982 Venemaa Lae tulemus
1 Tombak, Tanel 1988 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Tommingas, Raini 1978 Harju maakond AS G4S Eesti Lae tulemus
1 Toom, Greete-Liisa 2001 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi Lae tulemus
1 Toom, Markus 1978 Tartu maakond Ravimiamet Lae tulemus
1 Toomik, Siim 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Toompuu, Peep 1970 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tootsman, Andres 1959 Tartu maakond Lae tulemus
1 Torn, Mattis 1988 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK Lae tulemus
1 Toss, Kaarel 1952 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Trallmann, Ursula 1976 Harju maakond SK Jooksupartner Lae tulemus
1 Tsalemchuk, Eduard 1975 Venemaa Lae tulemus
1 Tsäro, Kermo 1977 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tuisk, Priit 1980 Põlva maakond Lae tulemus
1 Tulp, Rain 1967 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi Lae tulemus
1 Tulp, Tiia 1966 Rapla maakond Lae tulemus
1 Tunder, Martin 1984 Rapla maakond Lae tulemus
1 Turpeinen, Jari 1965 Soome Lae tulemus
1 Tursman, Kristo-Kalvet 1980 Harju maakond Hawaii Express Lae tulemus
1 Tuul, Maarja 1988 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tuul, Teesi 1999 Viljandi maakond SE Põhjakotkas Viljandi Lae tulemus
1 Tuul, Toomas 1991 Võru maakond Lae tulemus
1 Tuula-Fjodorov, Reeda 1977 Harju maakond Seiklushunt Lae tulemus
1 Tuur, Liis 1977 Harju maakond Lae tulemus
1 Tuvike, Talis 1975 Põlva maakond Lae tulemus
1 Tähemäe, Virge 1979 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tähepõld, Jannar 1979 Tartu maakond Baltyre Lae tulemus
1 Täär, Karin 1986 Tartu maakond Tripassion Triatloniklubi Lae tulemus
1 Tõnisson, Tambet 1975 Harju maakond Lae tulemus
1 Tõnne, Raivo 1969 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tühis, Anneli 1976 Harju maakond 21CC Triatloniklubi Lae tulemus
1 Türk, Raido 1984 Tartu maakond Lae tulemus
1 Türk, Reigo 1985 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi Lae tulemus
1 Türna, Siim 1985 Võru maakond Lae tulemus
1 Tšerkašin, Igor 1982 Võru maakond Lae tulemus
1 Udrass, Karlis 1980 Läti Lae tulemus
1 Uibo, Madis 1984 Harju maakond Tiim RADIUS Lae tulemus
1 Ukkivi, Raigo 1964 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Uksusov, Vladimir 1986 Venemaa Lae tulemus
1 Ulp, Mare 1969 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Upston-Hooper, Karl 1972 Uus-Meremaa Lae tulemus
1 Uryash, Maksim 1981 Venemaa Lae tulemus
1 Ustav, Kairi 1977 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi Lae tulemus
1 Uudeberg, Tanel 1983 Valga maakond Suusaakadeemia Lae tulemus
1 Uudeküll, Romet 1985 Järva maakond RR Suusaklubi Lae tulemus
1 Uuk, Aimur 1961 Tartu maakond Rakvere RK Siplased Lae tulemus
1 Uusen, Hindrik 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Vaarend, Alar 1971 Valga maakond Liivimaa Rattaklubi Lae tulemus
1 Vaarend, Silver 1992 Jõgeva maakond Baltyre Lae tulemus
1 Vahemets, Vahur 1969 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Vahesaar, Heigo-Elmar 1995 Tartu maakond Lae tulemus
1 Vahesaar, Vallo 1988 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Vahter, Kaupo 1970 Saare maakond Saku Läte OÜ Lae tulemus
1 Vahter, Robin 2003 Saare maakond Saaremaa JK Viiking Lae tulemus
1 Vahter, Tõnu 1977 Harju maakond Lae tulemus
1 Vahtra, Tõnu 1986 Tartu maakond Trismile Lae tulemus
1 Vain, Ermet 1979 Harju maakond Rae Rattaklubi Lae tulemus
1 Vaisma, Anne 1977 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Valge, Indrek 1991 Tartu maakond Saku Õlletehase SK Lae tulemus
1 Valge, Kerli 1987 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Vallimäe, Kristjan 1992 Tartu maakond Lae tulemus
1 Vallimäe, Valmar 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Valtin, Kalmer 1967 Võru maakond Hauka Veloklubi Lae tulemus
1 Valtin, Kristo 1995 Võru maakond Hauka Veloklubi Lae tulemus
1 Valvas, Vahur 1981 Tartu maakond Baltyre Lae tulemus
1 Vana, Janek 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti Lae tulemus
1 Vanatoa, Madis 1989 Tartu maakond Team NOBE Lae tulemus
1 Vanaveski, Kaido 1975 Harju maakond SEB Pank AS Lae tulemus
1 Vardja, Vallo 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts Lae tulemus
1 Vares, Rein 1970 Tartu maakond Päästeamet Lae tulemus
1 Varik, Haigo 1974 Saare maakond Hawaii Express Lae tulemus
1 Varikov, Aleksandr 1983 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad Lae tulemus
1 Varikov, Karin 1984 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad Lae tulemus
1 Veberson, Gunnar 1975 Tartu maakond Lae tulemus
1 Veberson, Rando 1994 Harju maakond Lae tulemus
1 Veedler, Ergo 1988 Harju maakond Elisa Lae tulemus
1 Veel, Villu 1971 Saare maakond Lae tulemus
1 Veeroja, Vahur 1985 Võru maakond Palmako AS Lae tulemus
1 Veltson, Denis 1981 Harju maakond Columbus Eesti AS Lae tulemus
1 Vendel, Anti 1974 Harju maakond Orkla Eesti AS Lae tulemus
1 Verbu, Jaano 1985 Tartu maakond Trismile Lae tulemus
1 Vernik, Uku 1993 Tartu maakond Trismile Lae tulemus
1 Veske, Peeter 1960 Tartu maakond Lae tulemus
1 Veskiväli, Heigo 1983 Jõgeva maakond Simuna Spordiklubi Lae tulemus
1 Vetrov, Nikolai 1985 Venemaa Lae tulemus
1 Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Viigipuu, Kalev 1973 Tartu maakond Agrovarustus OÜ Lae tulemus
1 Viigipuu, Toomas 1959 Tartu maakond SK VELO Lae tulemus
1 Viinalass, Leho 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Viispert, Ando 1976 Tartu maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi Lae tulemus
1 Vilberg, Voova 1945 Harju maakond Lae tulemus
1 Vilipuu, Revo 1978 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Vill, Ago 1966 Harju maakond Lae tulemus
1 Viltsin, Andris 1973 Harju maakond Spordiklubi IKS Lae tulemus
1 Vink, Ahto 1969 Võru maakond Haanja Rattaklubi Lae tulemus
1 Vinogradov, Igor 1983 Venemaa Lae tulemus
1 Virtanen, Rainer 1953 Soome Lae tulemus
1 Vladimirov, Deniss 1991 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Volt, Ivo 1968 Harju maakond Lae tulemus
1 Volt, Johannes 2000 Harju maakond Lae tulemus
1 Voolaid, Veiko 1983 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ Lae tulemus
1 Vooremäe, Viljar 1992 Järva maakond Lennuliiklusteeninduse AS Lae tulemus
1 Voormansik, Liina 1989 Tartu maakond Lae tulemus
1 Voormansik, Tanel 1989 Tartu maakond Keskkonnaagentuur Lae tulemus
1 Voormansik, Villem 1991 Tartu maakond Lae tulemus
1 Välba, Tarvo 1981 Harju maakond Lae tulemus
1 Väli, Jüri 1962 Luksemburg Lae tulemus
1 Väli, Reigo 1968 Harju maakond Lae tulemus
1 Välk, Annes 1983 Ida-Viru maakond Suusahullud Lae tulemus
1 Välkmann, Indrek 1978 Soome Lae tulemus
1 Välkmann, Peeter 1974 Harju maakond Lae tulemus
1 Värnik, Ahti 1970 Tartu maakond Velomaniakid Lae tulemus
1 Värnik, Alar 1975 Tartu maakond Velomaniakid Lae tulemus
1 Värv, Rainis 1992 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Ward, Peter 1993 Ühendkuningriik Lae tulemus
1 Zeilinger, Johannes 1963 Austria Lae tulemus
1 Zinkovski, Sander 1989 Harju maakond Hawaii Express Lae tulemus
1 Zirel, Joel 1974 Tartu maakond Eesti Meedia Lae tulemus
1 Zirk, Kunnar 1976 Tartu maakond AS G4S Eesti Lae tulemus
1 Zukker, Anette 1996 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi Lae tulemus
1 Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi Lae tulemus
1 Õim, Kristjan 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Õispuu, Imre 1971 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Õunap, Piret 1966 Tartu maakond Lae tulemus
1 Ööman, Marko 1975 Harju maakond RedBike Lae tulemus
1 Ülevain, Eerik 1986 Harju maakond Lae tulemus
1 Üprus, Fred 1968 Tartu maakond Kulgur Team Lae tulemus
1 Šarikov, Mati 1977 Harju maakond Lae tulemus
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
1 Aalma, Ain 1968 Harju maakond Lae tulemus
1 Aalto, Matti 1955 Soome Lae tulemus
1 Aas, Annika 1977 Tartu maakond Lae tulemus
1 Aas, Piret 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Aavik, Aivar 1965 Harju maakond Ramirent Lae tulemus
1 Aavik, Ivar 1994 Harju maakond Lae tulemus
1 Abola, Ilze 1978 Harju maakond Lae tulemus
1 Abroi, Allan 1973 Tartu maakond Valga Puu Lae tulemus
1 Abroi, Merle 1975 Tartu maakond Valga Puu Lae tulemus
1 Ader, Adelle 2003 Harju maakond Lae tulemus
1 Adler, Ago 1977 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Adli, Marek 1974 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Aednik, Ardo 1990 Tartu maakond gotoAndPlay Lae tulemus
1 Aigro, Aiko 1981 Harju maakond Tiim RADIUS Lae tulemus
1 Aigro, Markus 2004 Harju maakond Tiim RADIUS Lae tulemus
1 Ailt, Ardi 1990 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Ainelo, Jaan 1958 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus Lae tulemus
1 Ainso, Holger 1975 Tartu maakond Lae tulemus
1 Ajaots, Meelis 1968 Tartu maakond Suusahullud Lae tulemus
1 Alla, Ingrid 2002 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu Lae tulemus
1 Allik, Ann-Christine 1994 Harju maakond Jumek Team Lae tulemus
1 Allik, Peeter 1970 Harju maakond Lae tulemus
1 Allikivi, Helin 1963 Pärnu maakond UPM-Kymmene Otepää AS Lae tulemus
1 Alliksoo, Helen 1982 Harju maakond Lae tulemus
1 Almre, Marge 1970 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi Lae tulemus
1 Andrejev, Monika 1979 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Anniko, Reiko 1990 Valga maakond Velomaniakid Lae tulemus
1 Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Annuk, Agu 1967 Tartu maakond Omniva SK Lae tulemus
1 Antson, Margus 1972 Harju maakond 21CC Triatloniklubi Lae tulemus
1 Antsov, Urmas 1956 Harju maakond Lae tulemus
1 Arbus, Kalev 1990 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Arras, Kristjan 1989 Harju maakond Lae tulemus
1 Artamonov, Dmitry 1985 Venemaa Lae tulemus
1 Audova, Margus 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Audru, Diana 1977 Valga maakond AS G4S Eesti Lae tulemus
1 Aun, Ilmar 1974 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Aus, Sten 1992 Tartu maakond Lae tulemus
1 Avalo, Eele 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Babkin, Anatoli 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Bache, Richard 1981 Harju maakond Lae tulemus
1 Balõnski, Peeter 1949 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Barbo, Birgit 1989 Jõgeva maakond Orkla Eesti AS Lae tulemus
1 Bazhin, Vladimir 1962 Venemaa Lae tulemus
1 Blake, Adrian 1954 Austraalia Lae tulemus
1 Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras Lae tulemus
1 Boss, Toms 1987 Läti Lae tulemus
1 Bridaks, Gatis 1978 Läti Lae tulemus
1 Brõsov, Andres 1981 Saare maakond Lae tulemus
1 Brõsov, Sander 2005 Saare maakond Lae tulemus
1 Böckl, Bernhard 1978 Austria Lae tulemus
1 Böckl, Jakob 2004 Austria Lae tulemus
1 Caviet, Nancy 1950 Holland Lae tulemus
1 Chernega, Ivan 1985 Venemaa Lae tulemus
1 Dainis, Andris 1949 Läti 5A-Valka / LV Lae tulemus
1 Daniel, Ken 1980 Harju maakond Uuesalu Spordiklubi Lae tulemus
1 Danilov, Andrus 1973 Harju maakond Suusaakadeemia Lae tulemus
1 Dautancourt, Vincent 1984 Tartu maakond Tartu Ülikool Lae tulemus
1 Dergacheva, Olga 1981 Venemaa Lae tulemus
1 Didenko, Maxim 1974 Venemaa Lae tulemus
1 Edela, Ketlin 1986 Tartu maakond Sportland Lae tulemus
1 Eelsoo, Rainer 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Eenraid, Priit 1971 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Eerik, Heli 1972 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Eher, Albert 1962 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Einard, Ain 1965 Harju maakond Lae tulemus
1 Ellamik, Alice 1977 Tartu maakond Salvest AS Lae tulemus
1 Ellamik, Väino 1971 Tartu maakond Salvest AS Lae tulemus
1 Ennok, Helen 2000 Tartu maakond Lae tulemus
1 Enok, Egerd 2000 Harju maakond SK CFC Lae tulemus
1 Enok, Ergi 1970 Harju maakond Lae tulemus
1 Ensling, Gea 1988 Harju maakond Lae tulemus
1 Erik, Vello 1951 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Erikson, Pärt 1990 Tartu maakond gotoAndPlay Lae tulemus
1 Ernits, Anneli 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Ernits, Christiane 1971 Saksamaa Lae tulemus
1 Ernits, Rando 1997 Tartu maakond SK ProRunner Lae tulemus
1 Eskla, Andres 1968 Võru maakond Lae tulemus
1 Eskla, Loona 1972 Võru maakond Riigi Tugiteenuste Keskus Lae tulemus
1 Essenson, Rainar 1989 Harju maakond Columbus Eesti AS Lae tulemus
1 Ever, Kuido 1983 Harju maakond Lae tulemus
1 Evestus, Airika 1977 Harju maakond Lae tulemus
1 Fedorov, Liia 1974 Harju maakond Lae tulemus
1 Feniev, Philipp 1974 Venemaa AlkoStop Lae tulemus
1 Ferents, Kaido 1977 Tartu maakond Astro Baltics Lae tulemus
1 Feurle, Monika Ulrike 1974 Saksamaa Lae tulemus
1 Fimbauers, Roberts 1993 Läti Lae tulemus
1 Fjodorov, Nikolai 1955 Tartu maakond Omniva SK Lae tulemus
1 Freimann, Ilmar 1984 Tartu maakond Lae tulemus
1 Genrihov, Diana 1968 Valga maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Gladoseva, Galina 1960 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL Lae tulemus
1 Gold, Kristjan 1982 Harju maakond Lae tulemus
1 Golovtsov, Denis 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Gorshenina, Svetlana 1965 Venemaa Lae tulemus
1 Graudins, Kaspars 1979 Läti Lae tulemus
1 Grüning, Urmas 1970 Harju maakond Lae tulemus
1 Guläjev, Roland 1977 Harju maakond Lae tulemus
1 Gurba, Stanislav 1986 Tartu maakond Tripassion Triatloniklubi Lae tulemus
1 Gutmann, Tarmo 1972 Harju maakond Lae tulemus
1 Haabma, Alar 1960 Rapla maakond EWK Lae tulemus
1 Haabma, Lii 1989 Rapla maakond Lae tulemus
1 Haarde, Maiken 1983 Harju maakond Lae tulemus
1 Haav, Meelis 1987 Tartu maakond Lae tulemus
1 Haav, Tiiu 1967 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Haavik, Mart 1969 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi Lae tulemus
1 Haiba, Wlorian 1977 Tartu maakond Lae tulemus
1 Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond Lae tulemus
1 Hallast, Piret 1984 Tartu maakond Lae tulemus
1 Hallik, Enn 1950 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Hallik, Urmas 1978 Pärnu maakond SportID Lae tulemus
1 Hallimäe, Rain 1957 Harju maakond Lae tulemus
1 Halliste, Egert 2002 Harju maakond Lae tulemus
1 Hanikat, Kaido 1967 Harju maakond Conviso Lae tulemus
1 Hanko, Kaisa 2000 Tartu maakond Lae tulemus
1 Hanni, Inga 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Haube, Veljo 1961 Harju maakond Lae tulemus
1 Heier, Anu 1971 Tartu maakond Lae tulemus
1 Heinam, Elela 1977 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Heinla, Raido 1993 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Heinla, Siim 1990 Harju maakond Replace OÜ Lae tulemus
1 Hell, Reiko 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Hellaste, Oliver 1994 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi Lae tulemus
1 Helmik, Joanna 1999 Harju maakond SK CFC Lae tulemus
1 Henno, Elisabeth 2002 Tartu maakond Lae tulemus
1 Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE Lae tulemus
1 Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE Lae tulemus
1 Hiiuväin, Erki 1985 Harju maakond Lae tulemus
1 Hingla, Lenna 1982 Valga maakond Lae tulemus
1 Hirvesaar, Lauri 1986 Harju maakond Lae tulemus
1 Hirvesaar, Mari 1987 Harju maakond Lae tulemus
1 Hodõrev, Sergei 1968 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Huik, Taivo 1972 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi Lae tulemus
1 Hulkko, Aire 1974 Valga maakond Lae tulemus
1 Hulkko, Igor 1967 Valga maakond Lae tulemus
1 Hunt, Argo 1988 Põlva maakond Lae tulemus
1 Hunt, Risto 1984 Rapla maakond Lae tulemus
1 Hussar, Aimar 1981 Võru maakond Areal Team Lae tulemus
1 Hussar, Kaidar 1971 Harju maakond Areal Team Lae tulemus
1 Huttunen, Margit 1971 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Härm, Eve 1982 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK Lae tulemus
1 Härm, Leo 1947 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Härm, Margus 1981 Järva maakond Graanul Invest AS Lae tulemus
1 Härm, Merje 1980 Järva maakond Graanul Invest AS Lae tulemus
1 Härmson, Toomas 1970 Tartu maakond TMB Element SK Lae tulemus
1 Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Hürden, Kadri 1977 Harju maakond Hawaii Express Lae tulemus
1 Hütt, Triin 1973 Tartu maakond Lae tulemus
1 Idvand, Indrek 1992 Tartu maakond Lae tulemus
1 Igars, Kristaps 1987 Läti Lae tulemus
1 Iljin, Stanislav 1984 Harju maakond Lae tulemus
1 Illi, Maarika 1978 Järva maakond Lae tulemus
1 Ilves, Merike 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Ilves, Roland 1986 Harju maakond Lae tulemus
1 Ilves, Teet 1964 Tartu maakond Lae tulemus
1 Indriko, Ivo 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE Lae tulemus
1 Isup, Lii 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Isup, Taavi 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Ivanov, Aleksandr 1964 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Ivanov, Yuriy 1970 Venemaa Velo+ Bottari Baltic Lae tulemus
1 Jaakson, Martin 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Jaguson, Meelis 1984 Tartu maakond Lae tulemus
1 Jahilo, Valdo 1972 Harju maakond Keskkonnaagentuur Lae tulemus
1 Jakovlev, Mihhail 1961 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Jalajas, Joosep 2003 Tartu maakond Lae tulemus
1 Janke, Sigrid 1972 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Jaska, Ahto 1965 Tartu maakond Lae tulemus
1 Jeeger, Elar 1987 Valga maakond Lae tulemus
1 Jegorov, Dmitri 1978 Tartu maakond Axinom Lae tulemus
1 Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell Lae tulemus
1 Johnson, John 1950 Ühendkuningriik Lae tulemus
1 Juhanson, Indrek 1977 Harju maakond Agrovarustus OÜ Lae tulemus
1 Juhkam, Tõnis 1982 Harju maakond Lae tulemus
1 Juhkental-Pajupuu, Marianne 1984 Harju maakond Lae tulemus
1 Juht, Kadi 1984 Harju maakond Lae tulemus
1 Jurman, Robert 1967 Tartu maakond Lae tulemus
1 Juudas, Rokko 1970 Tartu maakond Lae tulemus
1 Juursoo, Meelis 1970 Tartu maakond Lae tulemus
1 Järv, Mihkel 1981 Tartu maakond Lae tulemus
1 Järv, Mikk 1986 Tartu maakond Lae tulemus
1 Järv, Ülle 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Järve, Liana 1963 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Järve, Märt 2004 Tartu maakond Lae tulemus
1 Järve, Nora 2006 Tartu maakond Lae tulemus
1 Järveoja, Toomas 1961 Tartu maakond Lae tulemus
1 Jõeloo, Anneli 1975 Tartu maakond Lae tulemus
1 Jõeste, Alar 1967 Harju maakond Lae tulemus
1 Jõgi, Jaan 1958 Saare maakond Omniva SK Lae tulemus
1 Jõgi, Kaupo 1976 Jõgeva maakond Politsei- ja Piirivalveamet Lae tulemus
1 Jõgi, Rauno 1993 Tartu maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Jürgenson, Rainer 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Jürgenson, Sander 1991 Põlva maakond Lae tulemus
1 Jürgenson, Sulev 1969 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Jürisson, Joel 1971 Järva maakond Lae tulemus
1 Jüriöö, Hedi 1987 Harju maakond Lennuliiklusteeninduse AS Lae tulemus
1 Jürjens, Erik 1964 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi Lae tulemus
1 Kaare, Siim 1973 Harju maakond Lae tulemus
1 Kaarna, Ilmar 1978 Tartu maakond Suusahullud Lae tulemus
1 Kaas, Rene 1982 Harju maakond Omniva SK Lae tulemus
1 Kaasik, Aaro 1966 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kaasik, Enno 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kaasik, Krete 2000 Järva maakond Lae tulemus
1 Kaasik, Lea 1974 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond Päästeamet Lae tulemus
1 Kaasik, Signe 1972 Tartu maakond Eesti Tõukerattaliit Lae tulemus
1 Kaasik, Tiit 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kaaver, Siiri 1964 Tartu maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Kadajane, Lauri 1985 Tartu maakond gotoAndPlay Lae tulemus
1 Kadak, Indrek 1995 Valga maakond Lae tulemus
1 Kadarpik, Mait 1989 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Kade, Andres 1968 Tartu maakond Velomaniakid Lae tulemus
1 Kahu, Maili 1972 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Kainel, Mart 1945 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi Lae tulemus
1 Kala, Imre 1968 Harju maakond Lae tulemus
1 Kalda, Kalle 1958 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kalda, Pille 1982 Harju maakond Eesti BMW Klubi Lae tulemus
1 Kaldam, Kadri 1978 Harju maakond Lae tulemus
1 Kaldoja, Allan 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Kaljula, Jaak 1995 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kallas, Kaarel 1986 Harju maakond Lae tulemus
1 Kallas, Karl 1991 Tartu maakond DNF Cycling Team Lae tulemus
1 Kallas, Krister 1985 Viljandi maakond TSK Joosu Lae tulemus
1 Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu Lae tulemus
1 Kallas, Raul 1962 Harju maakond Lae tulemus
1 Kalle, Anti 1970 Harju maakond Sportland Lae tulemus
1 Kalle, Rein 1975 Põlva maakond Keskkonnaamet Lae tulemus
1 Kalle, Triinu 1977 Harju maakond Sportland Lae tulemus
1 Kallion, Rasmus 1986 Harju maakond Lae tulemus
1 Kallis, Joel 1982 Valga maakond Lae tulemus
1 Kallson, Janar 1998 Põlva maakond Lae tulemus
1 Kalmu, Andreas Stefen 2009 Harju maakond Lae tulemus
1 Kalmus, Hannes 1975 Harju maakond Malmerk Klaasium Lae tulemus
1 Kals, Mart 1981 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kalson, Tanel 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kalugin, Dmitri 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kalvik, Lauri 1969 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kamber, Jaanus 1975 Harju maakond Lae tulemus
1 Kanarbik, Kevin 1994 Tartu maakond Tartu Ülikool Lae tulemus
1 Kandar, Grete-Helena 2002 Harju maakond Lae tulemus
1 Kangro, Reno 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kangur, Robert 1989 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kann, Emma 1974 Harju maakond Lae tulemus
1 Kannes, Tiiu 1972 Valga maakond Lae tulemus
1 Karelson, Aldo 1965 Tartu maakond Lae tulemus
1 Karelson, Sten 1977 Tartu maakond Lae tulemus
1 Karhu, Marku 1964 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Karlis, Veiko 1983 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Karp, Endel 1960 Harju maakond AS Norma Lae tulemus
1 Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Karro, Margus 1973 Tartu maakond Lae tulemus
1 Karro, Meelis 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Karu, Karl-Kristjan 2007 Tartu maakond TÜASK Lae tulemus
1 Karu, Merlis 1983 Tartu maakond SK Keremeister Lae tulemus
1 Karu, Üllar 1975 Harju maakond Lae tulemus
1 Kase, Veiko 1969 Harju maakond Lae tulemus
1 Kasekamp, Tõnis 1993 Tartu maakond Bigbank AS Lae tulemus
1 Kasemaa, Janno 1979 Ida-Viru maakond SEB Pank AS Lae tulemus
1 Kasemäe, Anne 1971 Harju maakond Lae tulemus
1 Kasemäe, Risto 1972 Harju maakond Lae tulemus
1 Kask, Lauri 1966 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kask, Regino 1977 Tartu maakond Eesti Maaülikool Lae tulemus
1 Kattai, Roman 1966 Valga maakond KL Tartu malev Lae tulemus
1 Kaugija, Kristo 1987 Harju maakond Tiim RADIUS Lae tulemus
1 Kaur, Margit 1989 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS Lae tulemus
1 Kelk, Hugo Markus 2005 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi Lae tulemus
1 Kent, Kristo 1978 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool Lae tulemus
1 Kerge, Ene 1977 Võru maakond Lae tulemus
1 Kerge, Martin 1988 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton Lae tulemus
1 Kert, Kullar 1984 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kevvai, Külvi 1973 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kevvai, Tormi 1969 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kiho, Anti 1970 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kiigemaa, Martin 1986 Harju maakond Lae tulemus
1 Kiigemägi, Veljo 1962 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kiissa, Glein 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kiivit, Reelika 1978 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kikas, Peeter 1958 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kingo, Priit 1977 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Kisand, Eivo 1988 Tartu maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Kisand, Urmas 1961 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kitchenko, Dmitry 1964 Venemaa Lae tulemus
1 Kitsapea, Ruudi 1986 Rapla maakond Telia SK Lae tulemus
1 Kiuru, Martti 1990 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kiusalaas, Tiia 1967 Valga maakond LEC Lae tulemus
1 Kivi, Argo 1969 Harju maakond Lae tulemus
1 Kivila, Rita 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kivimaa, Sigrid 1982 Saare maakond Lae tulemus
1 Kivimets, Kristel 1978 Harju maakond Lae tulemus
1 Kivimets, Rait 1972 Harju maakond Lae tulemus
1 Kivipõld, Veiko 1977 Harju maakond Lae tulemus
1 Klaassen, Märt 1981 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kleband, Reino 1983 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Klein, Pille 1967 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Kleitz, Sirli 1975 Järva maakond Lae tulemus
1 Klemet, Monica-Linde 1984 Harju maakond Lae tulemus
1 Klettenberg, Maia 1978 Jõgeva maakond Graanul Invest AS Lae tulemus
1 Kliimask, Tarvi 1970 Tartu maakond Lae tulemus
1 Klippberg, Kristo 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Knechtel, Roy 1972 Saksamaa Lae tulemus
1 Knope, Agris 1953 Valga maakond 5A-Valka / LV Lae tulemus
1 Kobak, Andre 1978 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Kobernik, Viktor 1953 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool Lae tulemus
1 Koch, Kalju 1942 Harju maakond Hawaii Express Lae tulemus
1 Koch, Rait 1978 Võru maakond Hauka Veloklubi Lae tulemus
1 Kodres, Rasmus 1991 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Kogger, Toivo 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Koitmäe, Undo 1965 Viljandi maakond Espak Viljandi Lae tulemus
1 Kokk, Marnet 2001 Harju maakond Lae tulemus
1 Kokunov, Andrey 1972 Venemaa Squirt race group Lae tulemus
1 Kokunov, Grigory 2009 Venemaa Squirt race group Lae tulemus
1 Kolk, Kalev 1963 Harju maakond Lae tulemus
1 Kollin, Kalle 1970 Rapla maakond Lae tulemus
1 Kollin, Maret 1974 Rapla maakond Lae tulemus
1 Kollina, Raido 1996 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kollina, Raigo 1994 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Kommusaar, Mait 1984 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kondratovich, Roman 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Konnimois, Henri 2004 Harju maakond Tiim RADIUS Lae tulemus
1 Konnimois, Veljo 1978 Harju maakond Tiim RADIUS Lae tulemus
1 Konno, Hjalmar 1970 Harju maakond SK CFC Lae tulemus
1 Kontaveit, Kristen 1997 Rapla maakond Lae tulemus
1 Kontkar, Elen 1987 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kontro, Kaido 1968 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kool, Kristian 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Koolmeister, Ilmar 1979 Harju maakond SK ProRunner Lae tulemus
1 Koorits, Willy 1979 Tartu maakond Lae tulemus
1 Koort, Rando 1987 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kopach, Konstantin 1978 Venemaa Sparta Spordiselts Lae tulemus
1 Kopp, Meelis 1950 Tartu maakond Omniva SK Lae tulemus
1 Koppel, Kaspar 2010 Tartu maakond Lae tulemus
1 Koppel, Kätlin 2002 Harju maakond Lae tulemus
1 Kornel, Aveli 1982 Harju maakond Lae tulemus
1 Kostabi, Helmer 1982 Põlva maakond Lae tulemus
1 Kotov, Jevgeni 1940 Harju maakond Lae tulemus
1 Kotov, Rain 1969 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kraav, Kristiina 1994 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Krain, Mirell 1990 Harju maakond 21CC Triatloniklubi Lae tulemus
1 Krastinsh, Aivars 1961 Läti 5A-Valka / LV Lae tulemus
1 Krauklis, Vairis 1953 Läti 5A-Valka / LV Lae tulemus
1 Kravets, Andrii 1990 Harju maakond Lae tulemus
1 Kreis, Evelin 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kreis, Hardi 1972 Tartu maakond Lae tulemus
1 Krieger, Margit 1968 Harju maakond Lae tulemus
1 Kroon, Cornelia 1990 Võru maakond Lae tulemus
1 Kroon, Hanno 1977 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kroon, Henery 1989 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kroon, Olev 1959 Harju maakond Lae tulemus
1 Krull, Kristjan 1981 Harju maakond Lae tulemus
1 Krull, Oskar 2002 Tartu maakond Lae tulemus
1 Krull, Tiit 1946 Harju maakond Lae tulemus
1 Krusel, Sandra 1986 Harju maakond Lae tulemus
1 Kruus, Kainar 1981 Harju maakond Lae tulemus
1 Kruusamägi, Katrin 1980 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Kruusamägi, Merle 1977 Ida-Viru maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Kruusement, Kaur 1986 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kruusimaa, Piret 1964 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi Lae tulemus
1 Kruusimäe, Tarmo 1968 Harju maakond Lae tulemus
1 Kruusimägi, Marge 1957 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Kruusimägi, Uudo 1955 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Kruusvee, Kadri 1983 Harju maakond Sportlove Lae tulemus
1 Kubeev, Alexander 1962 Venemaa Lae tulemus
1 Kucerenko, Dmitrijs 1984 Läti LGS Cycling team Lae tulemus
1 Kuha, Taavi 1983 Tartu maakond Keskkonnaagentuur Lae tulemus
1 Kukk, Erki 1980 Harju maakond Lae tulemus
1 Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool Lae tulemus
1 Kukk, Jürgen 1989 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kukke, Heikki 1973 Harju maakond Kaera Antsud Lae tulemus
1 Kulamaa, Mariliis 1990 Harju maakond Lae tulemus
1 Kull, Kaspar 1984 Harju maakond AS Schenker Lae tulemus
1 Kumberg, Peeter 1959 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kurg, Rauno 1972 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kurik, Anni 1992 Harju maakond Lae tulemus
1 Kurm, Peeter 1983 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Kurm, Raivo 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kursišs, Rolands 1982 Läti Lae tulemus
1 Kutman, Ilmar 1958 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kutovaja, Ljubov 1984 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool Lae tulemus
1 Kuus, Ivo 1971 Rapla maakond Lae tulemus
1 Kuusik, Kalle 1972 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Kuusk, Keijo 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kuusnõmm, Liis 1988 Harju maakond Lae tulemus
1 Kvell, Alar 1985 Tartu maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Kvell, Urmas 1987 Tartu maakond Lae tulemus
1 Känd, Ivo 1958 Tartu maakond Lae tulemus
1 Käos, Ando 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Käos, Valdo 1972 Võru maakond Lae tulemus
1 Kõrgesaar, Hans Leonhard 2000 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kõrgvee, Laura 1984 Tartu maakond Orkla Eesti AS Lae tulemus
1 Kübarsepp, Liis 1986 Lääne maakond Lae tulemus
1 Küla, Heiki 1986 Tartu maakond Eesti Raudtee AS Lae tulemus
1 Külaots, Erki 2000 Tartu maakond Suusahullud Lae tulemus
1 Külasepp, Raivo 1959 Tartu maakond EWK Lae tulemus
1 Künnapuu, Nancy 1990 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Kütt, Raul 1978 Valga maakond Lae tulemus
1 Kütt, Silver 1967 Tartu maakond Lae tulemus
1 Laan, Matti 1944 Tartu maakond Lae tulemus
1 Laane, Viktor 1970 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Laaneleht, Angela 1969 Tartu maakond Lae tulemus
1 Laaneväli, Aivo 1970 Harju maakond Lae tulemus
1 Laanmets, Herki 1981 Tartu maakond Lae tulemus
1 Laanmets, Jüri 1956 Harju maakond Lae tulemus
1 Laansalu, Meelis 1965 Tartu maakond Lae tulemus
1 Laas, Gunnar 1970 Harju maakond Lae tulemus
1 Laas, Johan 1941 Harju maakond Lae tulemus
1 Laasi, Aimar 1981 Harju maakond Lae tulemus
1 Laasi, Annabel 1996 Harju maakond Lae tulemus
1 Laasi, Kristofer 2007 Harju maakond Lae tulemus
1 Laasi, Viljar 1986 Harju maakond Lae tulemus
1 Laaster, Mikko 1989 Saare maakond Lae tulemus
1 Labent, Regina 1975 Tartu maakond Lae tulemus
1 Ladva, Allan 1983 Valga maakond Maanteeamet Lae tulemus
1 Lahti, Jussi 1949 Soome Lae tulemus
1 Laikoja, Helen 1993 Tartu maakond Lae tulemus
1 Laikoja, Rein 1968 Tartu maakond Lae tulemus
1 Laine, Kaido 1974 Saare maakond Lae tulemus
1 Lainemäe, Allan 1969 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Laineste, Sten 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Laisaar, Janek 1979 Tartu maakond AC Racing Lae tulemus
1 Lakk, Hendrik 1950 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE Lae tulemus
1 Lamp, Enn 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Landl, Peter 1972 Austria Lae tulemus
1 Lang, Karl 2001 Harju maakond Lae tulemus
1 Lang, Kristo 1975 Harju maakond Lae tulemus
1 Lang, Tauno 1967 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lantsova, Mariia 1962 Venemaa Lae tulemus
1 Laos, Priit 1983 Tartu maakond TMB Element SK Lae tulemus
1 Lassen, Eva 1978 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lasseron, Elina 1967 Harju maakond EWK Lae tulemus
1 Lasseron, Indrek 1940 Harju maakond Eesti Worldloppeti Klubi Lae tulemus
1 Laur, Anar 1979 Lääne maakond Lae tulemus
1 Lauri, Ulvi 1974 Tartu maakond AS Postimees Grupp Lae tulemus
1 Laurik, Karin 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Laus, Jane 1986 Järva maakond Lae tulemus
1 Laus, Janne 1986 Harju maakond Lae tulemus
1 Lavrikov, Viktor 1961 Venemaa Lae tulemus
1 Lavrikova, Svetlana 1962 Venemaa Narva SK Firn Lae tulemus
1 Lebedev, Sergei 1952 Venemaa Lae tulemus
1 Leben, Marek 1976 Harju maakond Kose AMK ct Lae tulemus
1 Lehtmets, Andrus 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lehtmets, Laura-Liisa 2005 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lehtmets, Margus 1972 Tartu maakond Korp! Ugala Lae tulemus
1 Lehtmets, Marta 2009 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lehtmets, Mihkel 1995 Tartu maakond Korp! Ugala Lae tulemus
1 Leier, Tõnis 1952 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi Lae tulemus
1 Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Leiten, Raavo 1984 Tartu maakond Lae tulemus
1 Leiten, Ragnar 1989 Harju maakond Lae tulemus
1 Leiten, Riivo 1981 Tartu maakond Lae tulemus
1 Leiten-Kukk, Ester 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Lelberd, Peeter 1989 Põlva maakond Lae tulemus
1 Lemmats, Heiti 1979 Valga maakond Velomaniakid Lae tulemus
1 Lepberg, Rein 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE Lae tulemus
1 Lepik, Aidi 1995 Valga maakond Lae tulemus
1 Lepik, Arvo 1957 Harju maakond Lae tulemus
1 Lepik, Maris 1975 Tartu maakond LHV Lae tulemus
1 Leping, Kristi 1977 Tartu maakond SK Keremeister Lae tulemus
1 Leppäaho, Mika 1968 Soome Lae tulemus
1 Liblik, Aimo 1981 Tartu maakond Lae tulemus
1 Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Liblik, Lauri 2000 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Liblik, Margo 2002 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Liblik, Monika 1987 Tartu maakond Lae tulemus
1 Liblik, Rainar 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Liblik, Silver 2007 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lichtfeldt, Andro 1972 Lääne-Viru maakond AC Racing Lae tulemus
1 Lielmanis, Elvis 2006 Läti Lae tulemus
1 Lihtsa, Karl-Johannes 1998 Põlva maakond Lae tulemus
1 Liira, Birgit 1991 Tartu maakond Lae tulemus
1 Liira, Tanel 1981 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lillemets, Ivar 1983 Harju maakond Lae tulemus
1 Lillepärg, Taavi 1978 Saare maakond Maanteeamet Lae tulemus
1 Lillepärg, Triinu 1983 Saare maakond Lae tulemus
1 Lillik, Merle 1971 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lind, Tiivi 1978 Harju maakond Lae tulemus
1 Lindenberg, Ingrid 1966 Tartu maakond Lae tulemus
1 Linnasmägi, Epp 1973 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lint, Merle 1961 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lokutsievski, Ats 1978 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lomp, Martin 2002 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lonks, Tanel 1978 Harju maakond Lae tulemus
1 Loob, Ketlin 1997 Harju maakond AS G4S Eesti Lae tulemus
1 Loosaar, Henri 1999 Võru maakond SK Serviti Lae tulemus
1 Loosaar, Vahur 1964 Võru maakond Lae tulemus
1 Lopsik, Klaarika 1986 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lorenz, Kristiina-Maria 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Luga, Maigi 1972 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lugima, Neeme 1961 Rapla maakond Eesti Energia Spordiklubi Lae tulemus
1 Luhaäär, Erko 1987 Harju maakond Tiim RADIUS Lae tulemus
1 Luht, Villu 1964 Harju maakond Lae tulemus
1 Luiga, Einar 1973 Lääne maakond JK Paralepa Lae tulemus
1 Luik, Margo 1979 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Lust, Rene 1988 Järva maakond Lae tulemus
1 Lutsar, Taavi 1990 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lutsoja, Helen 1987 Harju maakond Lae tulemus
1 Luukas, Kerli 1993 Harju maakond Lae tulemus
1 Läll, Taivo 1972 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lääts, Marge 1977 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lõhmus, Aira 1972 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ Lae tulemus
1 Lõhmus, Kaur 2004 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lõhmus, Mikk 1976 Lääne maakond Lae tulemus
1 Lõhmus, Rait 1977 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lõhmus, Rünno 1972 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lõhmus, Silja 1961 Tartu maakond SEB Pank AS Lae tulemus
1 Lõiv, Einar 1968 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lõiv, Janika 1989 Harju maakond Hawaii Express Lae tulemus
1 Lüütsepp, Armo 1995 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Maasing, Marko 1974 Tartu maakond Ikodor AS Lae tulemus
1 Maasing, Tannar 2004 Tartu maakond Lae tulemus
1 Maata, Kaspar 1993 Tartu maakond Lae tulemus
1 Maddison, Evelin 1983 Harju maakond Lae tulemus
1 Maddison, Helena 2009 Tartu maakond Lae tulemus
1 Maddison, Liivi 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Maddison, Martin 1981 Tartu maakond Lae tulemus
1 Maddison, Rasmus 2011 Tartu maakond Lae tulemus
1 Madis, Kätlin 1981 Valga maakond SK Jooksupartner Lae tulemus
1 Madissoo, Mart 1988 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad Lae tulemus
1 Maidla, Alo 1967 Harju maakond Hawaii Express Lae tulemus
1 Maidla, Margus 1973 Harju maakond Treeningpartner Lae tulemus
1 Maidla, Meelis 1968 Põlva maakond Põlva Matkaklubi Lae tulemus
1 Maidla, Priit 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Maine, Mati 1967 Tartu maakond Lae tulemus
1 Maisväli, Maila 1963 Tartu maakond Lae tulemus
1 Maksimenko, Aleksei 1985 Harju maakond Lae tulemus
1 Maksimov, Sergei 1961 Venemaa Lae tulemus
1 Malinina, Ustina 2011 Harju maakond Lae tulemus
1 Maltseva, Alla 1972 Valga maakond Lae tulemus
1 Mandel, Erhard 1968 Põlva maakond Lae tulemus
1 Maran, Taavi 1985 Põlva maakond Lae tulemus
1 Marcinkevics, Ints 1973 Läti Lae tulemus
1 Marcinkevics, Rudis 2002 Läti Lae tulemus
1 Maripuu, Raul 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Maripuu, Relika 1983 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi Lae tulemus
1 Martens, Marit 1992 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Martinfeld, Mihkel 1985 Harju maakond Arras Construction Furniture OÜ Lae tulemus
1 Martinson, Haljand 1979 Tartu maakond Lae tulemus
1 Maskova, Aleksandra 1994 Venemaa Lae tulemus
1 Matin, Ilian 1991 Venemaa Lae tulemus
1 Matina, Varvara 1989 Venemaa Lae tulemus
1 Matson, Indrek 1980 Harju maakond Lae tulemus
1 Mauer, Tiit 1968 Tartu maakond Lae tulemus
1 Maurakh, Ivan 1960 Venemaa Sparta Spordiselts Lae tulemus
1 Maurin, Juri 1970 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Mazurs, Ainars 1968 Läti 5A-Valka / LV Lae tulemus
1 Mednis, Vilis 1951 Läti 5A-Valka / LV Lae tulemus
1 Meidla, Jüri 1951 Harju maakond Lae tulemus
1 Meidla, Tiit 1975 Harju maakond Lae tulemus
1 Meiel, Toomas 1971 Põlva maakond Maanteeamet Lae tulemus
1 Meier, Jaanus 1974 Põlva maakond Lae tulemus
1 Meigas, Mait 1978 Harju maakond Kuusalu Rattaklubi Lae tulemus
1 Meikop, Sille 1983 Tartu maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Mekk, Tuuli 1968 Valga maakond Lae tulemus
1 Melih, Jüri 1982 Harju maakond Lae tulemus
1 Melih, Laura-Lota 2009 Harju maakond Lae tulemus
1 Mengelsons, Anrijs 1979 Läti Lae tulemus
1 Meola, Aksel 1987 Harju maakond Lae tulemus
1 Merilain, Illimar 1969 Tartu maakond Lae tulemus
1 Merisalu, Margus 1955 Tartu maakond SK VELO Lae tulemus
1 Mesila, Ingrid 1959 Tartu maakond Orkla Eesti AS Lae tulemus
1 Mets, Jüri 1957 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Metsa, Erkki 1975 Tartu maakond Lae tulemus
1 Metsis, Marek 1978 Harju maakond Lae tulemus
1 Metsis, Mariann 1991 Ühendkuningriik Lae tulemus
1 Metsnõmm, Mart 1959 Tartu maakond Lae tulemus
1 Metssalu, Hannes 1993 Tartu maakond Lae tulemus
1 Michelson, Reemo 1974 Tartu maakond Trismile Lae tulemus
1 Mihailov, Kaspar 1986 Tartu maakond Telia SK Lae tulemus
1 Mihkelsaar, Jaan 1988 Tartu maakond Lae tulemus
1 Mikenberg, Erkki 1972 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased Lae tulemus
1 Miller, Guido 1981 Harju maakond Lae tulemus
1 Miller, Gunnar 1973 Harju maakond Lae tulemus
1 Miller, Jarko 2006 Harju maakond Lae tulemus
1 Minin, Mirjam 1990 Jõgeva maakond Palmako AS Lae tulemus
1 Mitt, Argo 1986 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Mitt, Risto 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Moks, Enn 1952 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Mosov-Hallik, Hanno 1976 Tartu maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Mugra, Mairo 1969 Tartu maakond Eesti Tõukerattaliit Lae tulemus
1 Muiso, Meelika 1979 Harju maakond LHV Lae tulemus
1 Mulevanova, Svetlana 1988 Venemaa Lae tulemus
1 Muru, Taavi 1985 Tartu maakond Kaitseväe Peastaap Lae tulemus
1 Must, Aivi 1963 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Must, Enno 1963 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Must, Gerle 1980 Valga maakond Lae tulemus
1 Must, Merle 1975 Valga maakond Lae tulemus
1 Muts, Meelis 1973 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Muts, Tiina 1977 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport Lae tulemus
1 Muuli, Viktor 1966 Tartu maakond Lae tulemus
1 Mäela, Maigi 1986 Põlva maakond Eesti Tõukerattaliit Lae tulemus
1 Mäeots, Merilin 1991 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Mäesalu, Heiki 1961 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE Lae tulemus
1 Mäesepp, Erik 2009 Tartu maakond Lae tulemus
1 Mäesepp, Kuldar 1970 Tartu maakond Lae tulemus
1 Mäesepp, Laura 1983 Harju maakond Uuesalu Spordiklubi Lae tulemus
1 Mäesepp, Taavi 1977 Harju maakond Uuesalu Spordiklubi Lae tulemus
1 Mäger, Tanel 1988 Tartu maakond Korp! Revelia Lae tulemus
1 Mägi, Heiki 1967 Tartu maakond Autospirit Tartu OÜ Lae tulemus
1 Mägi, Maarja Johanna 1997 Tartu maakond Lae tulemus
1 Mägimaa, Eerika 1966 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Mänd, Margus 1972 Tartu maakond Agrovarustus OÜ Lae tulemus
1 Mänd, Maria 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Mänd, Vallo 1975 Harju maakond Lae tulemus
1 Mändla, Kaupo 1985 Tartu maakond Keskkonnaagentuur Lae tulemus
1 Mändoja, Maris 1993 Tartu maakond Lae tulemus
1 Männi, Riho 1951 Harju maakond Keskkonnaagentuur Lae tulemus
1 Männiste, Valdur 1969 Tartu maakond Lae tulemus
1 Märks, Marko 1977 Tartu maakond Lae tulemus
1 Määrits, Toomas 1966 Tartu maakond Lae tulemus
1 Määrits, Triin 1989 Tartu maakond Lae tulemus
1 Mõtsnik, Jaan 1968 Järva maakond Järva-Jaani RSK Lae tulemus
1 Mõttus, Andra 1975 Tartu maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Mõttus, Ardo 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Mõttus, Magnar 2007 Valga maakond Lae tulemus
1 Mölder, Jaak 1969 Harju maakond Lae tulemus
1 Mölder, Joosep 1990 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Mölder, Tauno 1986 Võru maakond Simuna Spordiklubi Lae tulemus
1 Münter, Bruno 1956 Lääne-Viru maakond Kiltsi Tööjõureservid Lae tulemus
1 Mürk, Margarita 1986 Tartu maakond Lae tulemus
1 Müür, Maret 1984 Järva maakond Lae tulemus
1 Müürsepp, Aivar 1967 Harju maakond Rilak Lae tulemus
1 Müürsepp, Markus 2009 Harju maakond Lae tulemus
1 Nahkur, Ilmar 1982 Harju maakond Lae tulemus
1 Narusk, Hegri 1977 Tartu maakond Lae tulemus
1 Narõskin, Marti 1986 Tartu maakond Lae tulemus
1 Nemtsov, Konstantin 1971 Venemaa Safe Technology Russian Team Lae tulemus
1 New, Frederick 1951 Harju maakond SEB Pank AS Lae tulemus
1 Niemela, Jari Juhani 1960 Soome Lae tulemus
1 Nigul, Margo 1972 Harju maakond Lae tulemus
1 Nigulas, Eva 1979 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Nigulas, Hannes 1977 Jõgeva maakond Päästeamet Lae tulemus
1 Nigulas, Harles 1980 Tartu maakond Kulgur Team