Osalejate nimekiri

Rattaralli

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Andresson, Raul 1967 Harju maakond Tallinn-Pühajärve ODC
Annion, Silver 1983 Harju maakond Hawaii Express
Baumann, Priit 1980 Soome
Duarte, Edgar 1967 Portugal
Gorskov, Vladislav 1987 Ida-Viru maakond
Hermet, Jarno 1972 Tartu maakond
Kallingo, Kristo 1981 Tartu maakond
Kivastik, Toomas 1965 Tartu maakond
Kurg, Arko 1989 Harju maakond
Kurusk, Rauno 1990 Tartu maakond
Lavrikova, Svetlana 1962 Venemaa Narva SK Firn
Lebedinskii, Dmitrii 1977 Venemaa Pskov Ski Team
Luts, Taavi 1968 Tartu maakond Henkel Balti
Mazurs, Ainars 1968 Läti 5A-Valka / LV
Meisalu, Ants 1962 Saare maakond
Murumets, Priit 1979 Harju maakond
Nägelik, Indrek 1991 Tartu maakond Juvente MTÜ
Paesüld, Harles 1974 Harju maakond
Pavlov, Raul 1984 Tartu maakond
Peterson, Indrek 1976 Tartu maakond
Ponomarev, Lev 1984 Venemaa Amateurs Club - glocksport.ru
Puusaag, Peeter 1980 Harju maakond
Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Reissaar, Ervin 1986 Tartu maakond
Rooba, Martti 1984 Harju maakond
Sholeninov, Anton 1988 Venemaa Amateurs Club - glocksport.ru
Sikachev, Konstantin 1966 Venemaa
Talumaa, Raul 1971 Harju maakond CC Rota Mobilis MTÜ
Tasane, Vahur 1983 Harju maakond
Tiikoja, Heiki 1981 Harju maakond
Tsalemchuk, Eduard 1975 Venemaa
Tulp, Rain 1967 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Tulp, Tiia 1966 Rapla maakond
Uudeberg, Tanel 1983 Valga maakond Simuna Spordiklubi
Vanatoa, Madis 1989 Tartu maakond Team NOBE
Vill, Ago 1966 Harju maakond
Õim, Kristjan 1976 Harju maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Freimann, Ilmar 1984 Tartu maakond
Ivanov, Yuriy 1970 Venemaa Velo+ Bottari Baltic
Koolmeister, Ilmar 1979 Harju maakond SK ProRunner
Kotov, Jevgeni 1940 Harju maakond
Küla, Heiki 1986 Tartu maakond Eesti Raudtee AS
Lavrikova, Evgenija 1984 Venemaa
Leppäaho, Mika 1968 Soome
Miller, Guido 1981 Harju maakond
Miller, Jarko 2006 Harju maakond
Pallasmaa, Kalle 1963 Harju maakond
Pflug, Egert 1963 Harju maakond
Piir, Tarvo 1974 Tartu maakond
Raudsepp, Rannu 1980 Tartu maakond
Rechlin, Ingrid 1967 Harju maakond
Reim, Martin 1988 Tartu maakond
Tamm, Hando 1982 Pärnu maakond
Tammes, Marcella 1973 Harju maakond
Tituk, Albin 1958 Tartu maakond

Rattapartner

Bottecchia

Meediapartner

Postimees

Suurtoetajad

A. Le Coq Ramirent Salvest Eesti Pagar Embach Mariine Auto

Toetajad

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Bambona Eesti Teed

Toetajad

Ehitusmeister Respo Balbiino Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre

Meedium

Scanpix Ma Olen Rattur

Avalik sektor

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Kultuuriministeerium