Osalejate nimekiri

Rattaralli

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aalik, Marko 1975 Harju maakond
Aamisepp, Tõnu 1953 Harju maakond Kiili Spordiklubi
Aas, Andres 1977 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Adamson, Anni 1992 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Adats, Niklavs 1972 Läti
Adosson, Ivo 1973 Tartu maakond
Ailt, Priit 1983 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
Alumaa, Alar 1974 Harju maakond HANSAB
Angerma, Meelis 1979 Harju maakond
Annama, Rain 1981 Harju maakond
Anton, Arvi 1992 Tartu maakond Baltyre
Antsmäe, Tauno 1974 Harju maakond
Artamonov, Vladimir 1984 Venemaa
Arumägi, Anti 1990 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Bachaus, Arno 1978 Tartu maakond Baltyre
Bache, Richard 1981 Ühendkuningriik
Baumann, Priit 1980 Soome
Birk, Anna-Liisa 1990 Tartu maakond KL Tartu malev
Biserov, Viktor 1986 Venemaa
Bogdanov, Roman 1986 Venemaa
Cheredilov, Aleksey 1957 Venemaa
Dainis, Andris 1949 Läti 5A-Valka / LV
Demjantšuk, Vladimir 1982 Harju maakond
Denisov, Andrey 1972 Venemaa
Derkunskiy, Artem 1983 Venemaa
Dmitriev, Sergey 1984 Venemaa
Erofeev, Nikita 1984 Venemaa
Fomin, Andrey 1973 Venemaa temptraining.ru
Gladoseva, Galina 1960 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
Gordienko, Konstantin 1985 Harju maakond
Gorfil, Michael 1986 Venemaa I Love Supersport
Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
Haava, Henno 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Haljaste, Anneli 1977 Harju maakond
Hallimäe, Rain 1957 Harju maakond
Hanni, Toomas 1970 Tartu maakond
Heinikainen, Jukka 1972 Soome
Hermaküla, Hannes 1969 Harju maakond
Hermet, Jaanek 1975 Harju maakond
Hermet, Jarno 1972 Tartu maakond
Hodõrev, Sergei 1968 Ida-Viru maakond
Härm, Eve 1982 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Ilp, Taavi 1983 Valga maakond Playtech Estonia OÜ
Ivanov, Yuriy 1970 Venemaa Velo+BottariBaltic
Jaagant, Priit 1972 Valga maakond
Jaagant, Rasmus 1998 Valga maakond Team NOBE
Jaago, Aivar 1957 Rapla maakond Spordiklubi Tervisesport
Just, Alar 1969 Harju maakond Team TT
Juurikas, Veiko 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Jäger, Ilona 1987 Jõgeva maakond Spordiklubi Tervisesport
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Järvelaid, Jano 1982 Harju maakond Elisa
Kadyrmaev, Marat 1960 Venemaa
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Kalinin, Alexey 1979 Venemaa temptraining.ru
Kaljur, Allan 1982 Järva maakond
Kamberg, Peeter 1967 Harju maakond
Kannelmäe, Kaarle 1981 Harju maakond
Kapp, Bruno 1969 Tartu maakond
Karo, Erko 1971 Harju maakond
Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
Kasekamp, Andrus 1973 Viljandi maakond Baltyre
Kasemaa, Janno 1979 Ida-Viru maakond SEB Pank AS
Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond Eesti Sportlane
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Keerig, Erkki 1973 Harju maakond
Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
Kesper, Raino 1978 Tartu maakond
Khachenkov, Sergey 1976 Venemaa
Kiiver, Kaupo 1972 Tartu maakond
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kirsipuu, Tiit 1975 Harju maakond Team AMPS
Kivi, Toivo 1963 Harju maakond
Kivimäe, Raul 1981 Harju maakond Kulgur Team
Kivisikk, Risto 1979 Harju maakond
Kivisoo, Käsper 1980 Harju maakond
Klettenberg, Christo 1989 Saare maakond KEIL M.A.
Koger, Siim 1982 Harju maakond
Kohs, Toms 1979 Läti Engures Sportam
Kommusaar, Mait 1984 Tartu maakond
Komyakov, Konstantin 1964 Venemaa
Kongo, Kalmer 1960 Võru maakond
Konsap, Ats 1985 Võru maakond Simuna Spordiklubi
Koolmeister, Ilmar 1979 Harju maakond
Koorits, Gerd 1990 Tartu maakond
Kosk, Meelis 1985 Harju maakond
Koskaru, Meelis 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kotov, Raul 1966 Harju maakond velo.clubbers.ee
Kovadlo, Anton 1982 Harju maakond SK CFC
Kraam, Sulev 1980 Harju maakond Finestmedia AS
Kretov, Ilya 1980 Venemaa
Kroon, Paavo 1985 Tartu maakond Suusahullud
Krooni, Ragnar 1980 Järva maakond RR Suusaklubi
Krumina, Anastasija 1996 Läti ZZK
Kukk, Argo 1982 Tartu maakond ProVan/Sortimo
Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Kulik, Dmitry 1981 Venemaa Zenon CC
Kurg, Eke 1966 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Kurusk, Rauno 1990 Tartu maakond
Kuzina, Tatiana 1971 Venemaa
Kuzmin, Sergei 1976 Venemaa
Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
Laid, Mart 1970 Harju maakond
Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Laur, Marko 1978 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
Lavrikova, Evgenija 1984 Venemaa
Lebedinskii, Dmitrii 1977 Venemaa Pskov Ski Team
Leetberg, Margus 1986 Tartu maakond
Lehto, Tiit 1972 Tartu maakond
Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
Lelumees, Toomas 1965 Tartu maakond
Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Liin, Alar 1978 Tartu maakond
Lillend, Allan 1980 Harju maakond
Lillepärg, Taavi 1978 Saare maakond
Lillo, Indrek 1977 Harju maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Linnus, Sander 1991 Võru maakond Areal Team
Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Luts, Lembitu 1972 Tartu maakond
Lääne, Jaak 1980 Järva maakond
Lääne, Mihkel 1984 Tartu maakond Tripassion Triatloniklubi
Lüüs, Peeter 1970 Harju maakond Lindab AS
Maalt, Marko 1966 Harju maakond
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Maasing, Sander 1988 Harju maakond Baltic Agro Team
Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
Maks, Meelis 1970 Tartu maakond
Malkki, Tapio 1966 Soome
Malkov, Alexey 1978 Venemaa temptraining.ru
Maramygin, Nikolay 1972 Venemaa Uventa Sport Velomarket CSKA
Marnauza, Martins 1983 Läti
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Mazurs, Ainars 1968 Läti 5A-Valka / LV
Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
Mey, Tea 1974 Tartu maakond SK ProRunner
Mikenberg, Erkki 1972 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Milistver, Meelis 1975 Pärnu maakond
Miller, Argo 1986 Harju maakond
Murumets, Priit 1979 Harju maakond
Must, Hannes 1977 Harju maakond Nordecon AS
Männik, Jaanus 1979 Harju maakond
Määrits, Toomas 1966 Tartu maakond
Mölder, Jaak 1969 Harju maakond
Mölder, Joosep 1990 Jõgeva maakond
Müür, Kalev 1974 Tartu maakond
Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond
Nigulas, Harles 1980 Tartu maakond Kulgur Team
Nikolajev, Raimo 1981 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Nikolajev, Raul 1975 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Nõgols, Eiko 1972 Viljandi maakond Baltic Agro Team
Nõmm, Toivo 1969 Harju maakond
Nõmmeots, Priit 1975 Harju maakond Sparta Spordiselts
Ojasoon, Ave 1987 Harju maakond SK CFC
Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
Palm, Tõnno 1971 Harju maakond
Parygin, Dmitry 1974 Venemaa Pskov Ski Team
Paulov, Aare 1976 Tartu maakond Ikodor AS
Pavlov, Raul 1984 Tartu maakond
Pedai, Andrus 1972 Harju maakond
Pershikov, Roman 1975 Venemaa #HeadInimesed
Peterson, Andreas 1988 Harju maakond Telia SK
Petrochenko, Mikhail 1988 Venemaa FreeCyclists Saint-Petersburg
Petukhov, Vasily 1977 Venemaa
Pihlak, Marius 1980 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Piire, Aare 1970 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Pikkat, Andris 1979 Tartu maakond
Pikkof, Jaanis 1989 Rapla maakond Sportlove
Pikkor, Rauno 1978 Harju maakond Baltyre
Pimenov, Sergey 1973 Venemaa
Pintson, Tarmo 1966 Harju maakond
Poller, Kaspar 1987 Harju maakond ABB AS
Poopuu, Peeter 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Potrebchuk, Aleksei 1988 Venemaa
Praks, Kärt 1990 Rapla maakond Merevägi
Pravilov, Egor 1967 Harju maakond
Pruul, Priit 1981 Tartu maakond
Puhke, Peeter 1963 Järva maakond Ambla SK
Puhke, Rauno 1990 Järva maakond Ambla SK
Pukki, Madis 1986 Viljandi maakond
Pure, Nils 1969 Tartu maakond
Puri, Tarvo 1973 Harju maakond
Puu, Henno 1974 Harju maakond AT Sport OÜ
Puusaag, Peeter 1980 Harju maakond
Puusepp, Karlis 1977 Harju maakond Glamox AS
Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
Pääsik, Priit 1973 Tartu maakond
Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Põldoja, Alar 1968 Tartu maakond
Põldoja, Tauno 1968 Harju maakond
Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Püvi, Margus 1970 Tartu maakond Trismile
Püüa, Joosep 1989 Harju maakond Columbus Eesti AS
Raid, Kristjan 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Rammul, Imre 1984 Harju maakond Lennuliiklusteeninduse AS
Rassadkin, Kalle 1971 Harju maakond Spordiklubi IKS
Raudsaar, Taavi 1983 Rapla maakond Tripassion Triatloniklubi
Razuvaev, Vladimir 1982 Venemaa temptraining.ru
Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Rei, Tarmo 1971 Harju maakond SK CFC
Reili, Kristjan 1981 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Reimann, Anti 1973 Pärnu maakond
Reinson, Mart 1981 Harju maakond Sportlove
Rits, Martin 1987 Harju maakond
Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Rogotnev, Evgeny 1980 Venemaa
Romanov, Ilya 1980 Venemaa
Rooba, Martti 1984 Harju maakond
Roosaare, Jaak 1982 Harju maakond
Roosve, Gundo 1981 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
Roots, Anto 1971 Tartu maakond
Ruskuls, Janis 1988 Läti
Rutka, Uldis 1956 Läti Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
Salum, Siim 1985 Tartu maakond SK Keremeister
Salundi, Silver 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Salus, Ardi 1972 Tartu maakond
Saluveer, Erki 1980 Tartu maakond
Sauväli, Indrek 1974 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
Saviir, Jaan 1961 Lääne maakond JK Paralepa
Saviir, Janar 1981 Tartu maakond
Savisikk, Kristjan 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Sepp, Gerd Eston 1999 Saare maakond
Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
Seppa, Raul 1971 Harju maakond
Shilov, Fedor 1986 Venemaa Box 6
Sibirtsev, Ivan 1982 Venemaa FreeCyclists Saint-Petersburg
Siimer, Martin 1971 Harju maakond Lival Sport
Siimsaare, Tarmo 1981 Tartu maakond OK Võru
Sikachev, Konstantin 1966 Venemaa
Sildmäe, Siim 1986 Pärnu maakond
Silm, Gert 1989 Harju maakond
Sinimäe, Jorma 1987 Tartu maakond
Skolozhabskyy, Oleksandr 1975 Ida-Viru maakond
Skuratov, Aleksey 1987 Venemaa FreeCyclists Saint-Petersburg
Soininen, Thomas 1981 Harju maakond
Solovyev, Sergey 1972 Venemaa
Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Sorga, Karl Markus 2001 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
Sorga, Margus 1973 Harju maakond
Sorokin, Oleg 1964 Venemaa temptraining.ru
Sova, Ivar 1980 Tartu maakond
Stanevics, Normunds 1977 Läti
Stolfot, Ivo 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Sukamägi, Alari 1984 Tartu maakond
Sulg, Madis 1990 Tartu maakond
Suursild, Päär 2003 Pärnu maakond
Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond
Sõõro, Lauri 1978 Tartu maakond
Talumaa, Raul 1971 Harju maakond CC ROTA MOBILIS MTÜ
Talumaa, Tiit 1972 Hiiu maakond St. Tiernan's CC
Talviste, Sten 1986 Harju maakond
Tamm, Kristo 1977 Valga maakond
Tamm, Margus 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Tamme, Silver 1980 Harju maakond
Tammemäe, Joosep 1990 Viljandi maakond Baltyre
Tammemäe, Kaupo 1995 Viljandi maakond Baltyre
Tammesoo, Andres 1975 Harju maakond
Tammik, Silver 1979 Harju maakond
Tammisto, Priit 1957 Harju maakond SK CFC
Tammsaar, Kristjan 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tamra, Triin 1986 Saksamaa
Tasane, Vahur 1983 Harju maakond
Telgmaa, Piret 1973 Tartu maakond Trismile
Tenisson, Vaido 1965 Jõgeva maakond A. Le Coq
Teppan, Sten 1978 Harju maakond
Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tiisler, Toomas 1973 Tartu maakond
Tipka, Veljo 1969 Norra
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Toomsalu, Ilmar 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Tsahkna, Urmas 1972 Harju maakond
Tsalemchuk, Eduard 1975 Venemaa
Tulp, Rain 1967 Rapla maakond
Tupp, Ain-Ivar 1967 Harju maakond Haanja Rattaklubi
Tuul, Teesi 1999 Viljandi maakond SE Põhjakotkas Viljandi
Tuula-Fjodorov, Reeda 1977 Harju maakond Eesti Sportlane
Tuulpärg, Madis 1972 Harju maakond
Tõnisson, Neeme 1971 Tartu maakond
Tühis, Anneli 1976 Harju maakond Täppsportlased
Türna, Siim 1985 Võru maakond
Tšarkovski, Vjatšeslav 1973 Valga maakond
Ukkivi, Raigo 1964 Lääne-Viru maakond
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Ulst, Jaan 1983 Tartu maakond
Uryash, Maksim 1981 Venemaa
Uudeberg, Tanel 1983 Valga maakond Simuna Spordiklubi
Uuk, Aimur 1961 Tartu maakond Rakvere RK Siplased
Uusmaa, Lauri 1993 Tartu maakond
Vaan, Ando 1991 Tartu maakond
Vahemets, Vahur 1969 Pärnu maakond
Vaiksaar, Annika 1984 Tartu maakond
Vaiksaar, Mait 1983 Tartu maakond
Vain, Ermet 1979 Harju maakond Rae Rattaklubi
Vallimäe, Valmar 1974 Tartu maakond
Vanatoa, Madis 1989 Tartu maakond Team NOBE
Varjatud 1987 Tartu maakond
Vernik, Uku 1993 Tartu maakond Trismile
Vetrov, Nikolay 1985 Venemaa
Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Viispert, Ando 1976 Tartu maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
Virtanen, Rainer 1953 Soome
Vlassov, Martin 1982 Tartu maakond
Volk, Andrus 1968 Rapla maakond KEIL M.A.
Volov, Nikolay 1980 Venemaa
Volt, Ivo 1968 Harju maakond
Väli, Pear 1973 Harju maakond
Võso, Toomas 1971 Tartu maakond Baltic Agro Team
Widing, Rasmus 1992 Rootsi
Widing, Tony 1965 Rootsi
Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond
Širokov, Juri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Ahonen, Julia 1971 Harju maakond
Allik, Alver 1994 Tartu maakond
Almre, Marge 1970 Viljandi maakond
Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Annuk, Merike 1978 Jõgeva maakond
Antoshkina, Elena 1964 Venemaa
Arras, Jako 1993 Tartu maakond
Barkus, Tadas 1977 Leedu Baltic Industrial
Bauvars, Martins 1985 Läti Baltic Industrial
Bazhin, Vladimir 1962 Venemaa
Chernega, Ivan 1985 Venemaa
Evendi, Kristi 1979 Harju maakond
Ferents, Kaido 1977 Tartu maakond Astro Baltics
Fishman, Dmytro 1991 Ukraina
Grushina, Liudmila 1952 Venemaa
Haabma, Alar 1960 Rapla maakond EWK
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Hallik, Hannes 1960 Tartu maakond
Hanni, Inga 1974 Tartu maakond
Hein, Janika 1974 Tartu maakond
Helekivi, Tiina 1966 Tartu maakond
Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Hlebnikov, Aleksandr 1971 Harju maakond
Hunt, Vello 1957 Pärnu maakond
Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Indriko, Ivo 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Jankovski, Eduard 1980 Harju maakond Axinom
Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Joa, Vilik 1965 Harju maakond
Joost, Kristjan 1993 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Juhkam, Tõnis 1982 Harju maakond
Jundas, Jaanika 1975 Harju maakond
Juudas, Rokko 1970 Tartu maakond
Juursoo, Meelis 1970 Tartu maakond
Järve, Liana 1963 Pärnu maakond
Järve, Märt 2004 Tartu maakond
Järve, Nora 2006 Tartu maakond
Jõgeda, Evelin 1971 Tartu maakond
Kaar, Meelis 1980 Harju maakond
Kaarna, Ilmar 1978 Tartu maakond Suusahullud
Kaasik, Tiit 1974 Tartu maakond
Kaaver, Siiri 1964 Tartu maakond
Kallas, Karl 1991 Tartu maakond
Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
Kallingo, Kristo 1981 Tartu maakond
Kallion, Reiko 1979 Tartu maakond
Kallis, Joel 1982 Valga maakond
Kane, Rein 1945 Harju maakond
Kaneps, Andris 1968 Läti
Karm, Karlis 1988 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Kattai, Roman 1966 Tartu maakond Tartumaa Sangpommiklubi
Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Kiigemägi, Veljo 1962 Tartu maakond
Kiipus, Catry 1981 Harju maakond LHV
Kiiver, Kaarel 2003 Tartu maakond
Kimmer, Kelly-Claudia 1995 Harju maakond
Kisand, Urmas 1961 Tartu maakond
Kivari, Andrus 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kivastik, Toomas 1965 Tartu maakond
Kivi, Rutt 1982 Soome
Kokk, Kristjan-Erik 1982 Harju maakond Suusahullud
Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Konopleva, Nadezhda 1975 Venemaa
Koorits, Willy 1979 Tartu maakond
Kopp, Meelis 1950 Tartu maakond
Krastinsh, Aivars 1961 Läti 5A-Valka / LV
Krauklis, Vairis 1953 Läti 5A-Valka / LV
Kritsuk, Artem 1987 Venemaa
Krupin, Nikolay 1957 Ida-Viru maakond
Kruusimägi, Kert 1981 Tartu maakond Graanul Invest AS
Kubjas, Aivar 1969 Harju maakond
Kubjas, Kustav 2013 Harju maakond
Kubjas, Kärt 2015 Harju maakond
Kuha, Taavi 1983 Tartu maakond
Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kukk, Ermo 1970 Tartu maakond
Kuldmäe, Ain 1980 Tartu maakond
Kurgjärv, Jaanika 1988 Tartu maakond Tartu Vangla
Kurm, Kevin 1993 Tartu maakond
Kuusma, Raivo 1964 Tartu maakond
Kuusnõmm, Liis 1988 Harju maakond RedBike
Käsper, Marge 1973 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kõrgesaar, Hans Leonhard 2000 Tartu maakond
Köörna, Liis 1983 Harju maakond SK ProRunner
Kübar, Joosep 2004 Tartu maakond
Kübar, Lea 1982 Tartu maakond
Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
Kütt, Silver 1967 Tartu maakond
Lahesoo, Evelin 1982 Tartu maakond
Laiv, Riina 1974 Harju maakond Spordiklubi IKS
Lakk, Hendrik 1950 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Lall, Imre 1978 Tartu maakond
Laos, Priit 1983 Tartu maakond TMB Element SK
Lavrikov, Viktor 1961 Venemaa
Lavrikova, Svetlana 1962 Venemaa Narva SK Firn
Lehtmets, Margus 1972 Tartu maakond Korp! Ugala
Lehtmets, Marta 2009 Tartu maakond
Lehtmets, Mihkel 1995 Tartu maakond Korp! Ugala
Leiten, Raavo 1984 Tartu maakond
Leming, Indis 1953 Harju maakond
Leola, Heily 1980 Tartu maakond
Lepberg, Rein 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Liblik, Aimo 1981 Tartu maakond
Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Liepins, Janis 1964 Läti
Liivakant, Merli 1972 Tartu maakond
Lilander, Ivar 1976 Harju maakond Baltic Industrial
Lindenberg, Ingrid 1966 Tartu maakond
Linnaks, Henri 1953 Lääne-Viru maakond
Lomp, Kaisa 1993 Tartu maakond
Lonks, Tanel 1978 Harju maakond
Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
Lusikas, Jaan 1963 Tartu maakond
Luts, Ahti 1972 Tartu maakond
Luts, Robin 1996 Tartu maakond
Luuka, Ülo 1961 Tartu maakond
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Maala, Martin 1987 Tartu maakond
Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq
Maasing, Marko 1974 Tartu maakond Ikodor AS
Maata, Kaspar 1993 Tartu maakond
Madisson, Marko 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
Matveev, Andrey 1971 Venemaa
Mednis, Vilis 1951 Läti 5A-Valka / LV
Mekk, Tuuli 1968 Valga maakond
Mentunen, Timo 1952 Soome Turun Urheiluliitto
Mets, Meeli 1984 Võru maakond
Metsa, Erkki 1975 Tartu maakond
Miljukov, Esko 1979 Tartu maakond
Muri, Mihkel 2000 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
Musting, Ole 1981 Põlva maakond Eesti Tõukerattaliit
Muuli, Viktor 1966 Tartu maakond
Müürsepp, Aivar 1967 Harju maakond Rilak
Niemela, Jari Juhani 1960 Soome
Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Nooska, Triin 1982 Tartu maakond
Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
Nõmmiste, Kalev 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Karel 2004 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Maris 2002 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Sulev 1970 Tartu maakond Suusahullud
Obrezkov, Andrey 1982 Harju maakond Axinom
Ojamaa, Raul 1973 Jõgeva maakond
Ots, Ave 1991 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Pabusk, Oliver 1987 Tartu maakond
Padrik, Tanel 1969 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
Pajur, Maris 1986 Harju maakond
Paniagua, Carlos 1986 Ameerika Ühendriigid
Pankov, Anton 1963 Harju maakond
Pankov, Robert 2006 Harju maakond
Pashchenko, Galina 1961 Venemaa
Pashchenko, Gennady 1961 Venemaa
Pavlenkova, Anastasiia 2002 Venemaa
Pavlenkova, Svetlana 1973 Venemaa
Pendra, Üllo 1978 Tartu maakond
Peterson, Ester 1972 Valga maakond Valga Motoklubi
Petti, Aivar 1978 Tartu maakond
Pflug, Egert 1963 Harju maakond
Plaado, Arvo 1966 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Polikarpus, Maile 1979 Harju maakond
Poller, Katrin 1989 Harju maakond ABB AS
Porovarde, Kris 2002 Harju maakond Baltic Industrial
Porovarde, Varno 1973 Harju maakond Baltic Industrial
Praakli, Kristiina 1977 Tartu maakond
Praks, Neeme 1978 Tartu maakond
Praks, Veiko 1969 Tartu maakond Mapri Ehitus OÜ
Prits, Jaanus 1966 Lääne-Viru maakond
Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Purga, Avo 1982 Tartu maakond
Põlgast, Urmas 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Raadik, Kristo 1988 Harju maakond Baltic Industrial
Raiend, Hardi 1963 Hiiu maakond Sportlove
Raimets, Heiki 1966 Jõgeva maakond
Rajaste, Kerli 1986 Tartu maakond
Randoja, Renda 1972 Tartu maakond
Rechlin, Ingrid 1967 Harju maakond
Reinberg, Kristi 1984 Järva maakond
Reinoja, Margus 1969 Tartu maakond
Repkin, Peter 1971 Tartu maakond
Rikkinen, Tarmo 1972 Harju maakond
Rikolas, Martin 1977 Harju maakond
Rosenthal, Arli 1978 Tartu maakond Astro Baltics
Rüütli, Anneliis 1972 Põlva maakond
Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
Saarmann, Liisi 1994 Tartu maakond
Sadam, Liina 1979 Harju maakond
Sahharov, Dmitri 1979 Ida-Viru maakond
Sahtel, Eve 1964 Harju maakond
Sahtel, Tõnu 1963 Harju maakond
Samsonov, Marti 1988 Harju maakond Graanul Invest AS
Saviauk, Kristjan 1982 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Seli, Anti 1973 Tartu maakond
Sirk, Ragnar 2004 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
Soidla, Janar 1974 Harju maakond
Soodla, Vaido 1981 Tartu maakond
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Sulg, Tarmo 1978 Tartu maakond
Susi, Endel 1965 Jõgeva maakond
Sõber, Merili 1987 Valga maakond
Sõna, Siiri 1971 Tartu maakond
Taivere, Anette 2002 Tartu maakond
Tamm, Malvo 1968 Tartu maakond
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tammes, Marcella 1973 Harju maakond
Tammik, Jelena 1971 Järva maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Tammik, Kalev 1955 Pärnu maakond
Tapasia, Liis 1992 Tartu maakond
Tasane, Aarne 1976 Tartu maakond
Teearu, Neeme 1970 Pärnu maakond SK Jõulu
Tein, Andres 1963 Tartu maakond
Tein, Karin 1985 Tartu maakond
Tein, Pille 1963 Tartu maakond
Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
Teras, Andero 1990 Tartu maakond
Tiido, Taavi 1992 Viljandi maakond
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Tiidumaa, Asko 1974 Tartu maakond
Tikerpe, Gunnar 1970 Harju maakond Danske Bank
Tituk, Albin 1958 Tartu maakond
Tituk, Sandra 1994 Harju maakond
Tolmachev, Stanislav 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond Suusahullud
Tootsi, Jaano 1965 Tartu maakond
Troon, Laivi 1983 Tartu maakond A. Le Coq
Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
Tservjakov, Juri 1980 Harju maakond
Tulp, Tiia 1966 Rapla maakond
Tungal, Gunnar 1964 Viljandi maakond
Tuul, Sander 1990 Võru maakond
Tuul, Toomas 1991 Võru maakond
Tölp, Signe 1975 Tartu maakond
Uksov, Andres Luka 2007 Tartu maakond
Urgand, Ülla 1978 Põlva maakond
Ustav, Kalle 1956 Tartu maakond
Uus, Kaspar 1991 Tartu maakond
Uus, Priit 1970 Ida-Viru maakond
Vadi, Sille 1979 Tartu maakond
Vahar, Kairi 1969 Pärnu maakond
Vahtra, Tõnu 1986 Tartu maakond Trismile
Vaiknemets, Jaak 1979 Tartu maakond
Vald, Vaino 1950 Valga maakond
Valk, Mart 1968 Tartu maakond
Vannas, Villem 1960 Harju maakond
Veelma, Marko 1975 Harju maakond
Vellerind, Rain 1965 Harju maakond
Vernik, Märt-Harald 1994 Harju maakond Saku Suusaklubi
Veski, Imre 1976 Harju maakond Baltic Industrial
Vestel, Tiia 1968 Jõgeva maakond
Viidik, Marge 1983 Harju maakond SportID
Viidik, Tarvo 1978 Harju maakond
Vill, Ago 1966 Harju maakond
Voovere, Karl-Martin 2000 Tartu maakond Embach
Zelenov, Alexander 1950 Venemaa
Änilane, Peeter 1979 Harju maakond
Õun, Piret 1979 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Šemjakin, Valeri 1949 Tartu maakond

Rattapartner

Bottecchia

Meediapartner

Postimees

Suurtoetajad

A. Le Coq Ramirent Salvest Eesti Pagar Embach Mariine Auto

Toetajad

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Bambona Eesti Teed

Toetajad

Ehitusmeister Respo Balbiino Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre

Meedium

Scanpix Ma Olen Rattur

Avalik sektor

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Kultuuriministeerium