Osalejate nimekiri

Rattaralli

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
975 Aal, Jaanus 1981 Tartu maakond Enics Eesti AS
945 Aalik, Marko 1975 Harju maakond Mikitamäe Aironmään Klubi
1036 Aalto, Matti 1955 Soome
1001 Aalto, Mikko 1963 Soome
1049 Aamisepp, Tõnu 1953 Harju maakond Kiili Spordiklubi
512 Aarna, Indrek 1969 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
1023 Aas, Andres 1977 Viljandi maakond Flexoil OÜ
1078 Aas, Innar 1971 Harju maakond
840 Aav, Priit 1972 Tartu maakond
660 Aavel, Rivo 1983 Põlva maakond 2. Jalaväebrigaad
1097 Aavik, Sander 2004 Tartu maakond
94 Abolins, Janis 1976 Läti Virsotne/MARMOT
44 Abraham, Gebru Daniel 1985 Holland
186 Adajatullin, Rustam 1973 Harju maakond InFocus
616 Adams, Markus 2001 Valga maakond
1612 Adamson, Anni 1992 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1403 Adats, Niklavs 1972 Läti
1567 Adel, Ander 1977 Lääne-viru maakond Tridens AS
1108 Adli, Marek 1974 Lääne-Viru maakond Stora Enso Eesti AS
40 Adomatis, Rojus 1998 Leedu National Team Lithuania
983 Adosson, Ivo 1973 Tartu maakond
662 Agaev, Mikail 1972 Venemaa
939 Agu, Mairold 1977 Harju maakond Penosil Cycling Team
18 Aia, Kardo 1989 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
68 Aia, Karlo 1990 Pärnu maakond
237 Ailt, Priit 1983 Harju maakond Triatloniklubi TriPassion
76 Ainsalu, Markku 1979 Tartu maakond Areal Team
568 Ajaots, Meelis 1968 Tartu maakond
838 Akenpärg, Egert 1986 Harju maakond
477 Akhlestin, Alexey 1966 Venemaa Sport Project RUS
1459 Akis, Sandis 1975 Läti Evelo Team
1275 Alekand, Priit 1964 Tartu maakond
1461 Allas, Roger 1982 Harju maakond Rimi Eesti Food AS
1457 Allekõrs, Erkki 1973 Harju maakond
577 Allekõrs, Valmar 1968 Tartu maakond
2048 Allik, Peeter 1970 Harju maakond
1392 Allmere, Andres 1963 Harju maakond
419 Alumaa, Alar 1974 Harju maakond HANSAB
1456 Alunurm, Alo 1970 Harju maakond
1205 Alusalu, Mario 1979 Lääne-Viru maakond
730 Alusalu, Matis 1987 Järva maakond
1391 Ammosov, Maxim 1972 Venemaa
283 Andersons, Janis 1976 Läti FILTER LAT
308 Andresson, Raul 1967 Harju maakond Tallinn-Pühajärve ODC
415 Angerma, Meelis 1979 Harju maakond
364 Annama, Rain 1981 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
436 Anniko, Reiko 1990 Valga maakond Graanul Invest AS
631 Annion, Silver 1983 Tartu maakond SK Keremeister
464 Ansen, Rein 1983 Rapla maakond
268 Ansko, Ilmar 1973 Tartu maakond
1086 Antsmäe, Tauno 1974 Harju maakond
715 Apse, Guntis 1967 Läti OC Limbazi
243 Arak, Anti 1973 Harju maakond Areal Team
1352 Arike, Andres 1966 Valga maakond
667 Aro, Marko 1979 Harju maakond Rae Rattaklubi
670 Aro, Virko 1981 Harju maakond
1484 Arro, Rainis 1983 Tartu maakond
1600 Artel, Veiko 1971 Harju maakond DSV spordiklubi
397 Arula, Ando 1982 Harju maakond SK VELO
2010 Arula, Raul 1958 Tartu maakond SK VELO
2031 Arumets, Joel 1970 Tartu maakond
10 Arumägi, Anti 1990 Hiiu maakond Tallinna Lennujaama SK
427 Arumägi, Mario 1979 Lääne-Viru maakond
1123 Astor, Sander 1982 Harju maakond
1212 Aström, Gustav 1945 Soome
881 Asur, Veikko 1982 Valga maakond
797 Atamanov, Mikhael 1976 Venemaa PskovRoadRace
349 Aule, Krister 1977 Viljandi maakond
1532 Aulik, Allan 1981 Harju maakond Saksa Automaatika ProShopTeam
1312 Auramaa, Ilkka 1982 Soome
1167 Ausmees, Toomas 1964 Harju maakond
2061 Austa, Caspar 1982 Tartu maakond TÜASK
1172 Austa, Ülar 1977 Tartu maakond AS G4S Eesti
566 Auzans, Raimonds 1971 Läti Ülenurme valla SK
1417 Avalo, Imre 1980 Harju maakond
592 Azizov, Alexey 1979 Venemaa
309 Bachaus, Arno 1978 Tartu maakond Tridens AS
1489 Bagrov, Ilya 1987 Venemaa
1389 Balandin, Aleksey 1990 Venemaa Sport Project RUS
193 Balodis, Andris 1972 Läti Virsotne/MARMOT
316 Barabash, Aleksei 1969 Venemaa Velo+
1320 Baranovski, Sergei 1982 Valgevene
1577 Baranovskis, Guntars 1968 Läti
1214 Barinov, Vsevolod 1962 Harju maakond
1222 Barysheva, Yulia 1981 Venemaa
1317 Baumann, Priit 1980 Soome
112 Bazhoku, Stanislau 1991 Valgevene Minsk Cycling Club
275 Beljajev, Vladimir 1966 Tartu maakond SK VELO
1548 Belonoshchenko, Yuriy 1974 Venemaa RTeam
1418 Belov, Alexey 1991 Venemaa
1337 Belov, Maxim 1981 Leedu
1334 Belõi, Andrus 1976 Harju maakond
46 Beniušis, Justas 1997 Leedu National Team Lithuania
554 Bergson, Heikki 1977 Harju maakond
473 Beseris, Janis 1979 Läti
1323 Bikanov, Yury 1984 Venemaa
217 Bodnieks, Andris 1976 Läti Evelo Team
102 Bogdanov, Andrei 1988 Ida-Viru maakond
12 Bogdanovics, Maris 1991 Läti National Team Latvia
697 Bolsis, Niklavs 1998 Läti Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
694 Borisov, Sergey 1964 Ida-Viru maakond
1589 Braun, David 1971 Tartu maakond
1553 Brediks, Ziedonis 1985 Läti
917 Breške, Dzintars 1974 Läti OC Limbazi
733 Briedis, Agris 1955 Läti OC Limbazi
57 Brokans, Raimonds 1973 Läti
1602 Brucis, Andis 1968 Läti
1372 Bruzinskis, Janis 1959 Läti Virsotne/MARMOT
951 Bukhmarov, Aleksandr 1977 Venemaa
896 Bul, Vsevolod 1981 Venemaa FreeCyclists Saint-Petersburg
1156 Bulkin, Mikhail 1972 Venemaa Zenon CC
628 Burdin, Stanislav 1976 Venemaa I Love Supersport
940 Butorin, Aleksandr 1978 Pärnu maakond
1575 Bystrov, Alexey 1972 Venemaa
1158 Bäckman, Jan-Erik 1950 Soome
847 Bäckman, Jens 1989 Soome
1132 Bäckman, Kaj 1954 Soome
1206 Bäcksbacka, Thomas 1977 Soome
406 Bõtškov, Mihhail 1986 Harju maakond InFocus
29 Ceremisinov, Artur 1999 Leedu Staki - Technorama
1496 Cheredilov, Aleksey 1957 Venemaa
972 Chesnokov, Andrey 1959 Venemaa Sport Project RUS
1386 Chistyakova, Olga 1989 Venemaa
468 Chupis, Andrey 1988 Venemaa
240 Cikste, Kaspars 1981 Läti Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
2027 Dainis, Andris 1949 Läti 5A-Valka / LV
509 Danilas, Meelis 1967 Valga maakond
24 Dedov, Peeter 1981 Tartu maakond AT Sport OÜ
1248 Deket, Sergei 1981 Lääne-Viru maakond
1136 Dembovskiy, Yury 1962 Venemaa Tosno XO Students
1475 Demjantšuk, Vladimir 1982 Harju maakond
588 Denisov, Andrey 1972 Venemaa Pskov Ski Team
973 Derkunskiy, Artem 1983 Venemaa
36 Desale, Nahom 1992 Holland BEAT Cycling Club
446 Dmitriev, Sergey 1984 Venemaa Zubov team
1497 Dobrodeev, Sergei 1971 Venemaa
1122 Dooner, Teet 1974 Harju maakond Sportlove
367 Dreimann, Kaido 1982 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
913 Drenkhan, Tarvi 2000 Valga maakond
191 Drikis, Kaspars 1983 Läti
1271 Dynin, Aleksandr 1983 Venemaa
113 Dzervus, Darijus 1990 Leedu National Team Lithuania
393 Ebber, Andrus 1966 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
1117 Eelmäe, Enriko 1981 Põlva maakond
1072 Eensalu, Agris 1979 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
439 Eensoo, Ardi 1973 Harju maakond JK Paralepa
1610 Eerme, Kaupo 1982 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
2020 Eesmaa, Andrus 1971 Harju maakond
98 Eglitis, Aldis 1973 Läti Evelo Team
1518 Ehrberg, Andrus 1964 Viljandi maakond
1118 Einla, Marek 1984 Pärnu maakond
272 Einmaa, Tiit 1977 Lääne-Viru maakond
908 Einpalu, Mart 1973 Harju maakond
329 Einroos, Evert 1995 Tartu maakond
181 Einroos, Raino 1968 Harju maakond CC ROTA MOBILIS MTÜ
684 Einsalu, Ants 1959 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
1412 Eit, Elari 1987 Tartu maakond
1351 Elizarov, Serg 1985 Venemaa
1111 Ellmann, Toomas 1988 Harju maakond Enervit
1278 Enok, Teet 1974 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
709 Erik, Tarmo 1977 Tartu maakond
129 Eriksson, Jacob 1999 Rootsi National Team Sweden
128 Eriksson, Lucas 1996 Rootsi National Team Sweden
491 Erm, Margo 1973 Harju maakond Spordiklubi IKS
2009 Ernits, Ardu 1960 Jõgeva maakond
1357 Erofeev, Nikita 1984 Venemaa
1523 Esse, Eeva 1990 Harju maakond
619 Evendi, Rando Marten 2001 Harju maakond Porter Racing
328 Ever, Riho 1966 Harju maakond Velo Clubbers
1291 Evert, Helina 1971 Harju maakond Rimi Eesti Food AS
384 Fedorov, Evgeny 1965 Venemaa LIDER Kingisepp
23 Fedorov, Valerii 1977 Venemaa LIDER Kingisepp
1426 Fedosov, Artur 1987 Venemaa
522 Feniev, Philipp 1974 Venemaa I Love Supersport
898 Filatov, Dmitry 1974 Venemaa
1404 Fiodorovas, Markas 1974 Leedu
2018 Fjodorov, Nikolai 1955 Tartu maakond OMNIVA SK
451 Flavyanov, Igor 1970 Venemaa Narva SK Firn
630 Fomin, Alexey 1968 Venemaa I Love Supersport
1327 Frolov, Vladimir 1972 Tartu maakond
1064 Gabets, Vladislav 1966 Harju maakond
627 Galiev, Marat 1981 Venemaa I Love Supersport
37 Gavars, Toms Eriks 1997 Läti National Team Latvia
26 Gembeckas, Tomas 1996 Leedu Staki - Technorama
800 Germann, Veiko 1977 Harju maakond Spordiklubi IKS
672 Gescheimer, Allan 1980 Tartu maakond
1200 Gladoseva, Galina 1960 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
1039 Golovanev, Pavel 1982 Venemaa Russian Masters Cycling
365 Gonchar, Andrei 1985 Venemaa
1355 Gorbunov, Alexander 1977 Venemaa
629 Gorfil, Mikhail 1986 Venemaa I Love Supersport
1176 Grachev, Andrey 1960 Venemaa
1420 Grahn, Tommy 1953 Soome
1419 Grahn-Ekstam, Elina 1990 Soome
1336 Grebenchuk, Maksim 1989 Valgevene
233 Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
1319 Greenbaum, Toomas 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
764 Grigorenko, Pavel 1982 Harju maakond
489 Grigorovits, Jaanus 1975 Tartu maakond Tridens AS
171 Gristsenko, Andrei 1971 Harju maakond Hawaii Express
1427 Gristsenko, Ron 2003 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
155 Grubb, Christopher 1965 Austraalia
903 Gryaznov, Evgeny 1985 Venemaa Sport Project RUS
902 Gurba, Stanislav 1986 Tartu maakond
1018 Gurzhuenko, Igor 1962 Venemaa Zenon CC
135 Guschin, Volodymyr 1975 Läti ZZK
1348 Gustavsson, Tage 1953 Soome
441 Gutmann, Tarmo 1972 Harju maakond
79 Haav, Viljar 1975 Harju maakond Viimsi Sport
313 Haava, Henno 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1272 Haljaste, Anneli 1977 Harju maakond
1260 Hallap, Keelia 1989 Tartu maakond
1264 Hallik, Urmas 1978 Pärnu maakond
668 Hallikivi, Ülar 1975 Harju maakond Rae Rattaklubi
1053 Hallimäe, Rain 1957 Harju maakond
822 Hang, Asse 1970 Harju maakond
875 Hanikat, Kaido 1967 Harju maakond Conviso
2036 Hanni, Toomas 1970 Tartu maakond
1347 Hannus, Uno Stig 1949 Soome
954 Harak, Jaan 1954 Hiiu maakond
454 Hartmanis, Toms 1990 Läti
31 Havik, Piotr 1994 Holland BEAT Cycling Club
433 Hein, Ivar 1965 Pärnu maakond
58 Heinikainen, Jukka 1972 Soome
385 Heinsar, Hardi 1972 Valga maakond 1. Jalaväebrigaad-Scoutspataljon
596 Heiskanen, Sami 1971 Soome
1506 Helin, Jani 1981 Soome Turun Urheiluliitto
341 Helm, Jaak 1975 Tartu maakond Barrus AS
1396 Henk, Henrik 1987 Harju maakond
664 Henno, Lauri 1982 Harju maakond
1623 Herchykau, Vladislav 1976 Valgevene
531 Hermaküla, Hannes 1969 Harju maakond Sparta Spordiselts
865 Hermet, Jaanek 1975 Harju maakond VIA 3L Spedition
1061 Hermet, Jarno 1972 Tartu maakond
32 Heyberghs, Daan 1994 Belgia BEAT Cycling Club
986 Hiiekivi, Urmet 1968 Harju maakond Agrovarustus OÜ
1326 Hiiemäe, Jüri 1962 Järva maakond Trismile
948 Hiieste, Aivo 1977 Põlva maakond
1196 Hints, Eric 1975 Harju maakond
1193 Hints, Kairi 1978 Harju maakond
705 Hintser, Jaanus 1972 Harju maakond Fixus
1439 Hintser, Tambet 1976 Soome
501 Hiob, Laur 1976 Harju maakond
359 Hion, Lars-Erik 1980 Harju maakond REKORD CC
544 Holst, Mikk 1986 Tartu maakond
1598 Holtsmann, Siim 1988 Tartu maakond Areal Team
457 Homko, Dainis 1984 Läti OC Limbazi
805 Honkanen, Kari 1961 Prantsusmaa
1463 Hoop, Andres 1970 Tartu maakond
930 Hoop, Martti 1987 Tartu maakond
1507 Hovirinta, Risto 1949 Soome Turun Urheiluliitto
965 Hummal, Erkki 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts
889 Hunt, Egon 1976 Valga maakond
414 Hunt, Toomas 1972 Tartu maakond
250 Huovinen, Jani 1994 Soome
273 Hussar, Aimar 1981 Võru maakond Areal Team
345 Hussar, Kaidar 1971 Harju maakond Areal Team
1342 Hämäläinen, Teemu 1985 Soome
1613 Härm, Eve 1982 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1268 Härm, Karmen 1984 Tartu maakond
361 Härmatis, Risto 1984 Harju maakond
1601 Höglund, Rune 1953 Soome Turun Urheiluliitto
1199 Hütt, Petri 1986 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
949 Iakovlev, Petr 1974 Venemaa Velo+
604 Iarkin, Petr 1978 Venemaa
1485 Ibyshev, Igor 1968 Venemaa
645 Ievins, Lauris 1983 Läti
1558 Ignatov, Nikita 1993 Ameerika Ühendriigid
1263 Ilisson, Evar 1983 Võru maakond
490 Illak, Peeter 1966 Tartu maakond
374 Ilves, Mati 1962 Pärnu maakond
1515 Inkinen, Aki 1967 Soome Turun Urheiluliitto
65 Inovskis, Nauris 1981 Läti Evelo Team
521 Int, Aivo 1970 Põlva maakond Ramirent
164 Ints, Kalev 1974 Tartu maakond Peloton
318 Israel, Olavi 1971 Harju maakond AT Sport OÜ
643 Israel, Severin 1982 Tartu maakond Enics Eesti AS
836 Ivanov, Ainar 2000 Saare maakond Saaremaa JK Viiking
1231 Ivanov, Alexander 1970 Venemaa
1121 Ivanov, Andrey 1980 Venemaa
1274 Ivanov, Roman 1971 Venemaa
1315 Ivanov, Veigo 1982 Harju maakond
199 Ivanov, Yuriy 1970 Venemaa Velo+
640 Ivanov, Yury 1987 Venemaa I Love Supersport
48 Ivashkin, Anton 1996 Valgevene
605 Ivlijev, Vadim 1975 Ida-Viru maakond
458 Jaagant, Rasmus 1998 Valga maakond Team NOBE
671 Jaago, Aivar 1957 Rapla maakond Spordiklubi Tervisesport
116 Jakin, Alo 1986 Eesti
872 Jakobson, Margo 1982 Tartu maakond
1266 Jalakas, Jaagup 1985 Harju maakond Team Anthony Clay
286 Jalasto, Martti 1982 Harju maakond JK Paralepa
1451 Jego, Philippe 1960 Prantsusmaa
1301 Jeltsov, Marti 1985 Rootsi
1055 Jents, Reikko 1972 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
2045 Jeret, Kalevi 1963 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
132 Jeret, Timmo 1993 Pärnu maakond Viimsi Sport
1399 Jermakov, Janar 1986 Pärnu maakond
1224 Joandi, Reti 1975 Viljandi maakond
247 Johanson, Marko 1988 Harju maakond SK VELO
455 Joost, Eddi 1975 Harju maakond
371 Joost, Janno 1968 Tartu maakond
1100 Juksar, Martin 1972 Harju maakond
270 Jullinen, Braian 1999 Järva maakond Järva-Jaani RSK
203 Jullinen, Tarmo 1981 Järva maakond Järva-Jaani RSK
789 Jurak, Urmas 1984 Tartu maakond
375 Juurikas, Veiko 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1303 Järg, Andrus 1972 Harju maakond Eesti Tõukerattaliit
1604 Järg, Kati 1975 Harju maakond Eesti Tõukerattaliit
407 Järv, Martti 1985 Harju maakond
582 Järve, Alo 1976 Tartu maakond
443 Järvelaid, Jano 1982 Harju maakond Orkla Eesti AS
809 Järvet, Heiti 1979 Tartu maakond Agrovarustus OÜ
211 Järvsalu, Teet 1981 Harju maakond
901 Jääger, Liis 1998 Tartu maakond Kalevi Jalgrattakool
1297 Jõesaar, Rainer 1985 Harju maakond
2001 Jõeäär, Gert 1987 Harju maakond SK CFC
118 Jõeäär, Marten 1999 Eesti Cycling Tartu
138 Jõgi, Joonas 1991 Harju maakond SK CFC
1051 Jõgisuu, Jaana 1985 Harju maakond Enervit
482 Jõks, Alo 1984 Eesti SK Keremeister
278 Jõksi, Margus 1977 Soome
743 Jõksi, Urmas 1976 Soome
1063 Jõul, Joel 1972 Harju maakond AS Norma
858 Jõul, Jüri 1971 Tartu maakond Trismile
1085 Jürgens, Toomas 1964 Tartu maakond
601 Jürgenson, Erkki 1978 Tartu maakond
2013 Jürmann, Ants 1949 Harju maakond
292 Jürmann, Kevo 1981 Tartu maakond Haanja Rattaklubi
1159 Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond Päästeamet
238 Kaasik, Margus 1964 Tartu maakond
1560 Kaasla, Kaspar 1994 Võru maakond Sportland
2043 Kabral, Iljar 1975 Valga maakond
1471 Kadak, Siim 1982 Ida-Viru maakond Eesti Energia Spordiklubi
420 Kadarik, Janek 1975 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
751 Kadyrmaev, Marat 1960 Venemaa
2049 Kaeramaa, Gaido 1968 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
1486 Kagge, Rasmus 1977 Harju maakond AMV House OÜ
656 Kaha, Hamigo 1969 Harju maakond
210 Kahem, Simmo 1987 Lääne maakond JK Paralepa
1179 Kahu, Maili 1972 Viljandi maakond
400 Kahu, Vahur 1970 Viljandi maakond
777 Kaik, Kaido 1979 Harju maakond
1026 Kala, Imre 1968 Harju maakond
1150 Kalamats, Tarmo 1962 Harju maakond
952 Kalamees, Karlo 1990 Jõgeva maakond
1109 Kalaus, Hargo 1974 Harju maakond
1213 Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
1003 Kalda, Rain 1981 Tartu maakond Elisa
934 Kaldma, Toomas 1983 Harju maakond Tallinki Spordiklubi
752 Kaldmäe, Kevin 1992 Võru maakond Graanul Invest AS
1437 Kaldre, Raul 1973 Harju maakond Porter Racing
1338 Kalinin, Alexey 1979 Venemaa
1554 Kalinin, Dmitrii 1973 Venemaa FreeCyclists Saint-Petersburg
2041 Kalja, Priit 1968 Tartu maakond
944 Kaljula, Martin 1983 Tartu maakond Ehitusmeister Rent OÜ
183 Kaljumäe, Aivo 1972 Harju maakond Elisa
679 Kaljur, Allan 1982 Järva maakond
465 Kallakmaa, Teet 1965 Järva maakond Järva-Jaani RSK
740 Kallas, Raul 1962 Harju maakond
778 Kallaste, Kermo 1973 Harju maakond
1262 Kallaste, Priit 1989 Harju maakond
978 Kallaste, Tarmo 1974 Viljandi maakond
1168 Kalle, Anti 1970 Harju maakond Sportland
1137 Kallemets, Mati 1947 Lääne maakond SK Sula
565 Kalliste, Veiko 1982 Harju maakond Mikitamäe Aironmään Klubi
165 Kalm, Kelly 1997 Harju maakond SK CFC
1531 Kalm, Toomas 1971 Harju maakond Saksa Automaatika ProShopTeam
849 Kalm, Tõnu 1979 Tartu maakond Trismile
886 Kalnins, Arnis 1965 Läti
1074 Kalnins, Uldis 1969 Läti
14 Kalverss, Maris 1976 Läti Evelo Team
1191 Kalvik, Lauri 1969 Tartu maakond
1524 Kamberg, Peeter 1967 Harju maakond
600 Kamentsev, Mikhail 1974 Venemaa
620 Kancerov, Vilen 1968 Läti Engures Sportam
297 Kanepejs, Deins 1995 Läti National Team Latvia
100 Kangert, Tanel 1987 Pärnu maakond
718 Kanne, Ats 1985 Harju maakond Volvo Estonia OÜ
1071 Kannelmäe, Kaarle 1981 Harju maakond
69 Kannimäe, Viljar 1987 Võru maakond Saksa Automaatika ProShopTeam
846 Kapp, Bruno 1969 Tartu maakond
52 Karaliok, Yauheni 1996 Valgevene Minsk Cycling Club
1007 Karbe, Janek 1972 Harju maakond FCR Media
306 Karing, Krista 1994 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
757 Karjamets, Karmo 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
197 Karjane, Jaak 1982 Eesti Klubi Spordipartner
882 Karlis, Veiko 1983 Jõgeva maakond Palmako AS
1131 Karlsson, Stig-Göran 1952 Soome
383 Karo, Erko 1971 Harju maakond
2060 Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
298 Karpenko, Gleb 2001 Ida-Viru maakond Kalevi Jalgrattakool
63 Karpenko, Sergei 1971 Ida-Viru maakond
242 Karpov, Anton 1984 Venemaa LIDER Kingisepp
62 Karu, Allar 1987 Harju maakond Peloton
293 Karu, Virgo 1967 Harju maakond Hawaii Express
518 Kaschan, Kaido 1970 Harju maakond Velo Clubbers
251 Kasekamp, Andrus 1973 Viljandi maakond MTÜ Spordiselts
219 Kasenõmm, Priit 1975 Tartu maakond Tartu Ülikool
1480 Kask, Ants 1969 Harju maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
891 Kassatkin, Viktor 1971 Harju maakond
363 Katin, Vladimir 1960 Tartu maakond
8 Kattai, Kaupo 1973 Tartu maakond Tridens AS
173 Kaupmees, Margus 1978 Harju maakond
787 Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond
212 Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
551 Kaurovs, Arturs 1988 Läti
708 Keerberg, Jaanus 1971 Järva maakond Ambla SK
959 Keerig, Erkki 1973 Harju maakond
724 Keernik, Gunnar 1973 Tartu maakond
370 Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
1286 Kelk, Margus 1967 Tartu maakond
117 Kempi, Sander 1999 Eesti Cycling Tartu
1178 Kens, Rainer 1975 Tartu maakond
687 Kesa, Raimond 1975 Lääne maakond Mikitamäe Aironmään Klubi
202 Kesper, Raino 1978 Tartu maakond
634 Khachenkov, Sergey 1976 Venemaa
1354 Kharchenko, Yury 1958 Venemaa
1113 Khristoliubov, Aleksei 1971 Venemaa
579 Kibal, Tair 1982 Võru maakond Hawaii Express
1091 Kiho, Anti 1970 Tartu maakond
734 Kiik, Marek 1974 Tartu maakond Päästeamet
515 Kiiver, Kaupo 1972 Tartu maakond
291 Kiivit, Lauri 1976 Tartu maakond
550 Kikas, Renor 2000 Tartu maakond Peloton
1306 Kikerpill, Lauri 1976 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
1174 Kikkas, Andres 1947 Tartu maakond
866 Kikkas, Mairold 1970 Harju maakond Spordiklubi IKS
405 Kikkas, Riho 1976 Tartu maakond Valio Eesti AS
1578 Kikuts, Janis 1975 Läti
1444 Kilki, Ergo 1969 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
144 Killing, Gert 1977 Harju maakond Hawaii Express
1194 Kilter, Mikk 1984 Harju maakond
1620 Kimmel, Kaarel 1981 Saare maakond
572 Kingo, Margo 1982 Tartu maakond Haaslava MTB
946 Kinks, Reet 1963 Tartu maakond Trismile
334 Kippasto, Margo 1973 Tartu maakond AT Sport OÜ
1246 Kipper, Kuno 1954 Harju maakond OMNIVA SK
2050 Kirikall, Kaupo 1968 Harju maakond
677 Kirilovs, Mareks 1972 Läti
368 Kirs, Hannes 1979 Tartu maakond
1482 Kirsiaed, Ivo 1980 Tartu maakond
2034 Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
2004 Kirsipuu, Jaan 1969 Harju maakond
289 Kirsipuu, Tiit 1975 Harju maakond Team AMPS
2051 Kirsipuu, Toomas 1964 Tartu maakond
682 Kirso, Marko 1992 Tartu maakond
1585 Kirt, Pille 1992 Tartu maakond
213 Kiselev, Alexandr 1983 Venemaa
409 Kiselev, Iurii 1966 Venemaa LIDER Kingisepp
981 Kisis, Janis 1952 Läti
160 Kiskonen, Eero 1971 Harju maakond
1223 Kitchenko, Dmitry 1964 Venemaa
1209 Kitsnik, Kalvi 1969 Jõgeva maakond Haanja Rattaklubi
1452 Kiuru, Rauno 1990 Tartu maakond Erkmaa Korvpallikool MTÜ
1390 Kiuru, Väino 1974 Tartu maakond
673 Kivastik, Ivo 1969 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
2029 Kivi, Toivo 1963 Harju maakond
654 Kivila, Dag 1964 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
1256 Kivila, Rita 1974 Tartu maakond Valio Eesti AS
1453 Kivilo, Henrik 1985 Harju maakond AC Racing
1311 Kivimaa, Rainer 1971 Tartu maakond
430 Kivimäe, Raul 1981 Harju maakond Kulgur Team
142 Kivioja, Raimo 1983 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
311 Kivirüüt, Margus 1979 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
1221 Kivisikk, Risto 1979 Harju maakond
59 Kivistik, Gert 1995 Pärnu maakond Hawaii Express
1281 Kivit, Edgar 1993 Harju maakond
495 Klaaser, Gert 1968 Harju maakond Klubi Spordipartner
1479 Klaassen, Risto 1984 Tartu maakond
1413 Klammer, Liina 1989 Tartu maakond
366 Klaos, Aiko 1981 Tartu maakond Sportland
525 Klaos, Einar 1963 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
756 Kleinson, Meelis 1973 Tartu maakond Kulgur Team
1093 Klimov, Igor 1982 Harju maakond
676 Kljujev, Sergei 1978 Harju maakond
2005 Koch, Kalju 1942 Harju maakond Hawaii Express
2046 Koch, Kaupo 1971 Harju maakond
294 Kodanik, Gerd 1982 Tartu maakond
848 Kodasma, Marek 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
555 Koger, Siim 1982 Harju maakond
1249 Kogger, Toomas 1974 Harju maakond
259 Kohs, Toms 1979 Läti Engures Sportam
141 Kolessov, Jevgeni 1987 Harju maakond InFocus
646 Kollo, Andres 1988 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
510 Kollo, Tiit 1964 Harju maakond EWK
159 Kompus, Meelis 1974 Harju maakond Saksa Automaatika ProShopTeam
1029 Komyakov, Konstantin 1964 Venemaa
1265 Kondratovich, Roman 1979 Harju maakond
703 Kongo, Kalmer 1960 Võru maakond
1569 Konrad, Ruudi 1975 Harju maakond Saksa Automaatika ProShopTeam
556 Konsap, Ats 1985 Võru maakond Simuna Spordiklubi
1308 Konsap, Taavi 1988 Võru maakond
1446 Konsin, Jaan 1968 Põlva maakond
988 Kont, Sergo 1971 Harju maakond
763 Koort, Indrek 1970 Harju maakond
248 Koort, Tauno 1969 Tartu maakond Arctic Sport Club
1442 Koort, Veiko 1980 Harju maakond Elisa
573 Koosa, Marko 1985 Valga maakond
119 Kooser, Arthur 1997 Järva maakond
143 Kopli, Tarmo 1978 Harju maakond Hawaii Express
1549 Koppa, Kaido 1974 Harju maakond RedBike
336 Koppa, Marko 1975 Harju maakond
803 Korb, Imre 1975 Harju maakond A. Le Coq
38 Korberggs, Ulvis Horens 1998 Läti National Team Latvia
1035 Korhonen, Lauri 1968 Soome
663 Kornienko, Sergey 1971 Venemaa
1141 Kornilov, Andrey 1972 Venemaa
1217 Korss, Kuldar 1968 Tartu maakond
1009 Koskela, Kimmo 1970 Soome
915 Kostabi, Marek 1976 Võru maakond
910 Kostla, Peeter 1971 Harju maakond
1541 Kotkas, Aivar 1976 Harju maakond
261 Kotkas, Marko 1978 Harju maakond SK CFC
404 Kotliarenko, Aleksandr 1961 Venemaa
249 Kotov, Raul 1966 Harju maakond velo.clubbers.ee
1606 Kouznetsov, Vladimir 1971 Ameerika Ühendriigid
17 Kovadlo, Anton 1982 Harju maakond SK CFC
812 Kovalev, Ivan 1986 Venemaa TSV - Start 4 champions
1609 Kovalevskiy, Vladimir 1983 Venemaa
47 Kovaliovas, Edgaras 1989 Leedu
1397 Kovzhun, Oleg 1987 Venemaa
1000 Kraam, Sulev 1980 Harju maakond Finestmedia AS
235 Krantsiveer, Janno 1970 Tartu maakond
1151 Krauklis, Vairis 1953 Läti 5A-Valka / LV
1216 Kraus, Indrek 1980 Rapla maakond
641 Kreegimets, Robin 2000 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
1535 Kreisberg, Sten-Martin 1979 Harju maakond
1341 Kreutzvald, Ivo 1980 Harju maakond SK ProRunner
1388 Krigers, Jurgis 1978 Läti
2014 Kriisa, Kaido 1968 Jõgeva maakond
1477 Kriisa, Toomas 1967 Harju maakond
829 Kristal, Kaspar 1994 Harju maakond Kose AMK ct
99 Kristal, Tõnis 1965 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1186 Kroon, Olev 1959 Harju maakond
403 Krooni, Ragnar 1980 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
241 Krumina, Anastasija 1996 Läti
90 Krusemann, Magnus 1976 Harju maakond AT Sport OÜ
95 Kruus, Kaupo 1972 Harju maakond
192 Kruuser, Karel 1987 Harju maakond Hawaii Express
1398 Kruusmann, Ahto 1972 Harju maakond CC ROTA MOBILIS MTÜ
669 Kruve, Aaro 1979 Harju maakond
874 Kudrevicius, Edvinas 1982 Leedu
979 Kuhi, Indrek 1969 Valga maakond
378 Kuhlap, Kaupo 1966 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
610 Kukin, Alexey 1962 Venemaa
372 Kukk, Aivo 1956 Harju maakond Saksa Automaatika ProShopTeam
719 Kukk, Argo 1982 Tartu maakond ProVan/Sortimo
1626 Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
1004 Kukk, Toomas 1968 Harju maakond
1508 Kukkonen, Jarmo 1968 Soome Turun Urheiluliitto
224 Kukkur, Kristian 1975 Rapla maakond
597 Kulakovs, Aleksandrs 1998 Läti
338 Kulbin, Andres 1970 Tartu maakond Tridens AS
1402 Kuldkepp, Peep 1966 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
290 Kuldmäe, Toivo 1963 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
862 Kulik, Dmitry 1981 Venemaa Zenon CC
64 Kuljus, Viljar 1984 Võru maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
225 Kuljus, Ülo 1956 Võru maakond FNT Spordiklubi
924 Kullas, Teet 1970 Harju maakond
744 Kullimaa, Karel 1986 Harju maakond
961 Kulm, Urmas 1968 Harju maakond
851 Kulu, Heiki 1970 Tartu maakond Baltyre
1318 Kumm, Rain 1972 Harju maakond
387 Kunarev, Konstantin 1961 Venemaa
27 Kupstaitis, Povilas 1999 Leedu Staki - Technorama
819 Kure, Kaarel 1984 Tartu maakond Valio Eesti AS
89 Kuresoo, Rain 1984 Järva maakond Järva-Jaani RSK
675 Kurg, Eke 1966 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
1605 Kurg, Rauno 1972 Tartu maakond
674 Kurg, Toomas 1974 Harju maakond
483 Kurgjärv, Jaanika 1988 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
569 Kuriks, Reimo 1972 Harju maakond
968 Kurruk, Karl Kristofer 1993 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
938 Kurs, Kalmar 1973 Tartu maakond Trismile
1428 Kurusk, Rauno 1990 Eesti Palmako AS
1054 Kutsch, Janek 1974 Tartu maakond Haanja Rattaklubi
1295 Kuus, Virko 1979 Tartu maakond
396 Kuusik, Ian 1980 Tartu maakond
1310 Kuusk, Kerli 1980 Tartu maakond
1229 Kuusk, Margo 1975 Harju maakond RedBike
447 Kuusk, Margus 1974 Harju maakond
958 Kuuskman, Marko 1970 Harju maakond
314 Kuusma, Maikel 1993 Tartu maakond
513 Kuusma, Mario 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
91 Kägu, Hannes 1968 Harju maakond Kose AMK ct
1570 Käis, Keidi 1992 Põlva maakond Eesti Tõukerattaliit
837 Kämärä, Jüri 1966 Tartu maakond Trismile
1142 Kängsep, Madis 1995 Võru maakond Haanja Rattaklubi
810 Käo, Mati 1969 Tartu maakond
1161 Käos, Ando 1982 Tartu maakond
905 Käos, Valdo 1972 Võru maakond
1016 Kärdi, Tarmo 1971 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
169 Kärner, Mart 1969 Tartu maakond Peloton
1239 Kärt, Sirje 1967 Harju maakond
747 Käsi, Marko 1974 Tartu maakond Peloton
304 Käsnar, Aivo 1968 Tartu maakond Arctic Sport Club
390 Käär, Tanel 1983 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
277 Kõiv, Kardo 1980 Harju maakond RedBike
621 Kõiv, Kaspar 1998 Võru maakond Haanja Rattaklubi
885 Kõiv, Mait 1961 Harju maakond Tartu Ülikool
327 Kõiv, Marek 1976 Harju maakond Sportland
560 Kõrgesaar, Margo 1973 Tartu maakond TÜASK
1185 Kõrgvee, Urmas 1979 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
1296 Kübar, Raido 1979 Tartu maakond
204 Külanurm, Karli 1981 Tartu maakond
1147 Külaots, Urmet 1974 Tartu maakond Suusahullud
1183 Külasepp, Siim 1986 Tartu maakond EWK
470 Külv, Hannes 1985 Tartu maakond TÜASK
539 Külv, Taavi 1987 Soome
927 Külvik, Marie 1992 Tartu maakond
88 Künnap, Janis 1980 Soome
437 Kütt, Erik 1968 Harju maakond Team AMPS
647 Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
461 Kütt, Ott 1967 Pärnu maakond
720 Kütt, Vello 1968 Lääne-Viru maakond OMNIVA SK
2059 Küünal, Jaan 1961 Pärnu maakond
748 Küünarpuu, Marek 1983 Tartu maakond Arens Mööbel AS
772 Küüt, Raivo 1969 Harju maakond
1492 Laakso, Janne 1986 Soome Turun Urheiluliitto
1365 Laan, Ivo 1980 Harju maakond Penosil Cycling Team
1294 Laane, Kerttu-Liis 1997 Harju maakond
1579 Laane, Max Sander 2003 Harju maakond
56 Laanemaa, Kristjan 1982 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
1198 Laanemägi, Margus 1975 Tartu maakond XTeam-KSV.ee
2044 Laaneots, Tiit 1969 Tartu maakond
320 Laaniste, Mart 1974 Järva maakond Järva-Jaani RSK
2015 Laansalu, Meelis 1965 Tartu maakond
2006 Laas, Johan 1941 Harju maakond
524 Ladva, Marek 1972 Põlva maakond
184 Lagenõmm, Aivar 1972 Järva maakond Järva-Jaani RSK
593 Laht, Tarmo 1965 Tartu maakond A. Le Coq
520 Laht, Urmas 1975 Harju maakond
735 Laid, Mart 1970 Harju maakond
394 Laidver, Leho 1967 Võru maakond Hauka Veloklubi
835 Laisaar, Janek 1979 Tartu maakond Trismile
1384 Lakhturov, Mikhail 1987 Venemaa
73 Lang, Mae 1996 Tartu maakond Trismile
413 Lang, Tea 1966 Tartu maakond Trismile
1322 Lanno, Timo 1993 Tartu maakond
541 Lapins, Egons 1966 Läti
127 Larsen, Richard 1990 Rootsi National Team Sweden
906 Lassel, Indrek 1978 Eesti Sportlove
1424 Lastochkin, Vladislav 1979 Venemaa
105 Lauk, Karl Patrick 1997 Saare maakond
536 Laul, Margo 1983 Tartu maakond
562 Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1408 Laurits, Hardi 1988 Tartu maakond Respo Haagised AS
500 Lazdins, Arnis 1996 Läti
2 Lašinis, Venantas 1997 Leedu Staki - Technorama
867 Lebedev, Igor 1958 Venemaa Pskov Ski Team
1407 Lebedinskii, Dmitrii 1977 Venemaa Pskov Ski Team
2037 Lee, Are 1951 Tartu maakond
776 Lee, Priit 1975 Tartu maakond
486 Leeduks, Raul 1984 Harju maakond Kose AMK ct
1022 Leetberg, Margus 1986 Tartu maakond
732 Leetma, Kerdi 1980 Tartu maakond Peloton
798 Lehe, Rasmus 1977 Harju maakond Ikodor AS
1512 Lehti, Heikki 1950 Soome Turun Urheiluliitto
1509 Lehtinen, Mirka 1990 Soome Turun Urheiluliitto
281 Lehtmaa, Aivar 1963 Tartu maakond SVK Dünamo
255 Lehto, Tiit 1972 Tartu maakond
932 Lehtsaar, Marko 1977 Rapla maakond Saksa Automaatika ProShopTeam
617 Leidt, Markus 2001 Tartu maakond Salvest AS
2033 Leidt, Meelis 1969 Tartu maakond Peloton
1556 Leino, Peep 1978 Harju maakond
870 Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
1590 Leius, Aivar 1976 Valga maakond
704 Lelov, Andrus 1970 Pärnu maakond
713 Lelumees, Toomas 1965 Tartu maakond
576 Lember, Alo 1966 Tartu maakond Tallinna Lennujaama SK
919 Lemberg, Raivo 1976 Valga maakond Graanul Invest AS
842 Lemloch, Heikki 1982 Tartu maakond Trismile
1621 Lemsalu, Meelis 1977 Tartu maakond
841 Leopard, Tambet 1989 Harju maakond
1073 Lepik, Margus 1969 Valga maakond Trismile
1171 Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
505 Lepik, Urmas 1975 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
900 Leping, Kristi 1977 Tartu maakond SK Keremeister
218 Lepp, Emeri 1976 Harju maakond Kulgur Team
305 Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
987 Lepp, Margus 1970 Ida-Viru maakond Agrovarustus OÜ
1385 Lepp, Veiko 1985 Harju maakond
726 Leppik, Gabriel 1990 Tartu maakond Hawaii Express
354 Leppik, Jaan 1972 Harju maakond Klubi Spordipartner
498 Levickis, Darius 1977 Leedu
1409 Liiders, Jaan 1955 Rapla maakond
1014 Liin, Alar 1978 Tartu maakond
382 Liis, Lembit 1957 Jõgeva maakond JK Vooremaa Centrum
1466 Liiv, Erkki 1982 Harju maakond Orkla Eesti AS
67 Liivamägi, Sven 1997 Võru maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
452 Liivamägi, Toomas 1990 Võru maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
1070 Liivandi, Eero 1978 Harju maakond AS G4S Eesti
1516 Liivo, Urmas 1966 Harju maakond
1148 Lillemäe, Kert 1981 Tartu maakond Volvo Estonia OÜ
821 Lillend, Allan 1980 Harju maakond
153 Lillesaar, Tanel 1980 Harju maakond Viimsi Sport
825 Lillik, Merle 1971 Tartu maakond
701 Lillo, Indrek 1977 Harju maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
1005 Lilo, Erki 1982 Tartu maakond
860 Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
817 Lind, Anneli 1986 Tartu maakond Respo Haagised AS
244 Lind, Kaspar 1978 Tartu maakond Respo Haagised AS
816 Lindsaar, Indrek 1973 Tartu maakond
145 Linkgreim, Jaanus 1971 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
362 Linkgreim, Margus 1972 Harju maakond Järva-Jaani RSK
1240 Linnas, Ivo 1976 Rapla maakond Porter Racing
279 Linnus, Kristjan 1993 Võru maakond Areal Team
161 Linnus, Sander 1991 Võru maakond Areal Team
1330 Lippur, Bruno 1973 Jõgeva maakond
429 Lipskis, Andrejs 1983 Läti Velo+
773 Liubimova, Aleksandra 1985 Venemaa LIDER Kingisepp
638 Livs, Gatis 2001 Läti Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
1434 Lomp, Heigo 1978 Tartu maakond AC Racing
82 Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1393 Lood, Piret 1984 Tartu maakond
343 Looskari, Anti 1977 Harju maakond RedBike
474 Losev, Ilya 1998 Venemaa
126 Ludvigsson, Fredrik 1994 Rootsi National Team Sweden
2026 Luht, Villu 1964 Harju maakond
1487 Luidre, Andres 1989 Harju maakond
342 Luik, Janek 1974 Valga maakond
1195 Lukk, Juhan 1949 Lääne maakond SK Sula
325 Luks, Sven 1968 Harju maakond Sportland
130 Lundgren, Isac 1992 Rootsi National Team Sweden
1279 Lunkov, Valentin 1973 Venemaa
1280 Lusikas, Karin 1986 Tartu maakond Swedbank AS
323 Lusis, Sandis 1983 Läti
350 Luur, Ervin 1957 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
792 Lätte, Oliver 1981 Tartu maakond
347 Lätte, Raivo 1972 Tartu maakond Agrovarustus OÜ
1259 Lään, Illari 1973 Tartu maakond
395 Lääne, Mihkel 1984 Tartu maakond
1345 Lõhmus, Silja 1961 Tartu maakond
834 Lõiv, Paul 1972 Tartu maakond Trismile
1250 Lõo, Margus 1977 Tartu maakond
1377 Lüüs, Peeter 1970 Harju maakond Lindab AS
1443 Maajärv, Rene 1975 Harju maakond
655 Maalt, Marko 1966 Harju maakond
136 Maanurm, Joonas 1976 Harju maakond Saksa Automaatika ProShopTeam
258 Maarits, Andres 1973 Harju maakond
721 Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
861 Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
2003 Maasikmets, Alges 1968 Harju maakond Team AMPS
543 Madi, Hardi 1996 Tartu maakond
1037 Madi, Reigo 1989 Põlva maakond
1517 Madi, Üllar 1964 Põlva maakond
985 Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
380 Mahlakas, Kalev 1967 Tartu maakond
1169 Mainla, Leila 1981 Tartu maakond
55 Makarov, Ivan 1991 Venemaa
956 Maksimenko, Aleksei 1985 Harju maakond
269 Malichev, Dmitrii 1974 Venemaa SBor-Velo
1087 Malkki, Tapio 1966 Soome
1564 Malkov, Alexey 1978 Venemaa
379 Malsroos, Mait 1968 Harju maakond MTÜ Spordiselts
425 Malyshev, Fedor 1984 Venemaa Amateurs Club - glocksport.ru
653 Manninen, Ergo 1989 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
266 Maramygin, Nikolay 1972 Venemaa Uventa Sport Velomarket CSKA
585 Maranik, Marek 1974 Valga maakond TÜASK
45 Marcinkenas, Alanas 1999 Leedu National Team Lithuania
1464 Marcinkevicz, Jüri 1966 Harju maakond Sparta Spordiselts
180 Mardo, Ahti 1975 Harju maakond Team AMPS
1494 Markkanen, Marko 1970 Soome Turun Urheiluliitto
725 Markkula, Veikko 1968 Soome
1596 Marks, Raul 1968 Harju maakond
1615 Markss, Toms 1990 Läti
148 Markus, Mart 1990 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
478 Marnauza, Martins 1983 Läti
1227 Martins, Andres 1962 Jõgeva maakond
728 Martinsons, Girts 1982 Läti
1543 Martis, Tõnu 1987 Tartu maakond
758 Matson, Raido 1970 Tartu maakond
115 Matt, Jörgen 1992 Saare maakond Peloton
955 Maurin, Juri 1970 Ida-Viru maakond
302 Maximov, Mikhail 1969 Venemaa Kuzmin Ski Technology AB
1349 Mediani, Nico 1979 Läti Velo+
868 Meigas, Mait 1978 Harju maakond Kuusalu Rattaklubi
1410 Melbardis, Girts 1979 Läti Fans Škoda
312 Melk, Tanel 1988 Tartu maakond Advokaadibüroo LMP
1622 Meltsas, Allan 1972 Harju maakond SK ProRunner
319 Meltsov, Martin 1980 Võru maakond Autospirit Tartu OÜ
33 Mengoulas, Alex 1997 Holland BEAT Cycling Club
916 Mening, Sven 1965 Tartu maakond
1440 Mesteljainen, Dmitri 1985 Jõgeva maakond
1041 Metsaorg, Jüri 1966 Harju maakond
417 Metslind, Ottomar 2000 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
575 Metsma, Marko 1981 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
1450 Metsmaaker, Martin 1983 Harju maakond AC Racing
795 Metspalu, Mait 1975 Tartu maakond
303 Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
1292 Mey, Tea 1974 Tartu maakond SK ProRunner
1375 Miachin, Dmitrii 1976 Venemaa
853 Michelson, Rainer 1981 Tartu maakond
1013 Michelson, Reemo 1974 Tartu maakond Trismile
561 Michelson, Ülo 1972 Tartu maakond
893 Miglans, Edgars 1974 Läti Daugavpils novads
936 Mihailovs, Jevgenijs 1981 Läti kurtuesi.lv
154 Mihhailov, Viktor 1965 Ida-Viru maakond Hawaii Express
648 Mihkels, Madis 2003 Tartu maakond TÜASK
333 Mihkels, Stanislav 1974 Tartu maakond SVK Dünamo
782 Mihkelsaar, Rauno 1985 Harju maakond
1316 Mikenberg, Erkki 1972 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
741 Mikhailov, Ilia 1976 Venemaa
850 Mikk, Kaido 1974 Harju maakond
187 Mikkin, Kaarel 1978 Harju maakond Viimsi Sport
1378 Mikko, Riho 1980 Harju maakond Triatloniklubi TriPassion
1491 Mikkonen, Janne 1970 Soome Turun Urheiluliitto
1490 Mikkonen, Petteri 1975 Soome Turun Urheiluliitto
1462 Mikkor, Ergo 1982 Harju maakond Triatloniklubi TriPassion
97 Mikson, Margus 1975 Tartu maakond Sportland
707 Milistver, Mairon 2002 Pärnu maakond
348 Milistver, Meelis 1975 Pärnu maakond
1328 Miljan, Egert 1992 Harju maakond AS G4S Eesti
190 Miller, Mait 1973 Harju maakond
257 Minski, Jan 1973 Harju maakond Kulgur Team
1065 Mitin, Vitaly 1985 Venemaa Squirt race group
814 Mizer, Tuuli 1973 Harju maakond
2053 Molev, Juri 1976 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
625 Morgorsky, Peter 1987 Venemaa I Love Supersport
2024 Morjakov, Andrei 1971 Tartu maakond R2 Spa OÜ
563 Moskalenko, Alexey 1974 Venemaa LIDER Kingisepp
1298 Mozzhechkov, Boris 1945 Venemaa Uventa Sport Velomarket CSKA
1242 Muda, Rein 2001 Tartu maakond
1559 Mukk, Erik 1998 Tartu maakond
892 Muld, Helari 1991 Harju maakond
686 Multer, Karl 1977 Harju maakond SEB Pank AS
1441 Mumme, Merike 1975 Harju maakond Elisa
685 Muravljov, Merlis 1983 Tartu maakond
827 Murmann, Rain 1976 Harju maakond Kulgur Team
1135 Murumets, Priit 1979 Harju maakond
353 Must, Hannes 1977 Viljandi maakond
1470 Must, Tene 1997 Järva maakond Türi Rattaklubi
1305 Musting, Ole 1981 Põlva maakond Eesti Tõukerattaliit
442 Musto, Rauno 1999 Võru maakond Hauka Veloklubi
953 Mustonen, Sille 1987 Harju maakond RedBike
50 Muzychkin, Anton 1994 Valgevene Minsk Cycling Club
358 Mäe, Mati 1986 Lääne-Viru maakond Viimsi Rattaklubi
753 Mäesepp, Sverre 1983 Harju maakond
1289 Mägi, Cätlin 1979 Viljandi maakond
823 Mägi, Ewe 1981 Viljandi maakond
1081 Mägi, Heiki 1967 Tartu maakond
759 Mägi, Indrek 1977 Viljandi maakond
991 Mägi, Marko 1976 Viljandi maakond Tartu Ülikool
1539 Mägi, Randy 1995 Võru maakond
963 Mänd, Hannes 1972 Harju maakond
487 Mänd, Margus 1972 Tartu maakond Agrovarustus OÜ
1258 Mändla, Mare 1966 Lääne-Viru maakond
1114 Männik, Jaanus 1979 Harju maakond
564 Märks, Marko 1977 Tartu maakond Trismile
818 Märs, Imre 1974 Tartu maakond Jumek Team
969 Märs, Sander 1992 Tartu maakond Jumek Team
558 Mätik, Olavi 1974 Harju maakond Trismile
1107 Määrits, Toomas 1966 Tartu maakond
873 Mõisa, Erki 1981 Tartu maakond
1267 Mõts, Olavi 1968 Võru maakond Haanja Rattaklubi
1106 Mõttus, Kät 1982 Põlva maakond
1170 Mölder, Jaak 1969 Harju maakond
532 Mölder, Tauno 1986 Võru maakond Simuna Spordiklubi
388 Möldre, Kert 1968 Valga maakond
423 Möll, Raivo 1967 Tartu maakond
1021 Mündel, Aivo 1964 Rapla maakond
61 Müür, Hans-Patrick 1998 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
1455 Müür, Kalev 1974 Tartu maakond
256 Müür, Maik 1987 Tartu maakond KL Tartu malev
942 Müür, Maret 1984 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
264 Müürsepp, Madis 1965 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
586 Nanits, Mait 1962 Harju maakond
301 Nassar, Taavi 1987 Võru maakond FNT Spordiklubi
496 Natalich, Pavel 1968 Venemaa
768 Neeme, Ergo 1972 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
2039 Neeme, Virgo 1972 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
2028 Neemela, Kurmo 1970 Tartu maakond Tridens AS
174 Neemesto, Kaspar 1989 Harju maakond Saksa Automaatika ProShopTeam
1331 Neidra, Rainer 1991 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
469 Neimanis, Janis 1977 Läti
221 Nelis, Kristjan 1985 Harju maakond Rae Rattaklubi
485 Nenonen, Risto 1954 Soome Royal Cycling Team
693 Nepper, Pelle 1976 Saare maakond Tallinki Spordiklubi
157 Nigul, Alar 1965 Harju maakond SK CFC
1287 Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond
445 Nigulas, Harles 1980 Tartu maakond Kulgur Team
1371 Nikiforov, Igor 1961 Harju maakond
377 Nikitin, Andrei 1972 Venemaa
66 Nikolaevski, Evgeni 1987 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
710 Nikolajev, Raul 1975 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
84 Nikonov, Denis 1969 Venemaa
1237 Nilson, Nelli 1984 Harju maakond Sportland
15 Nisu, Oskar 1994 Eesti Cycling Tartu
1181 Niukhtilin, Konstantin 1984 Venemaa Zenon CC
783 Norins, Valdis 1965 Läti
1182 Nork, Tarmo 1968 Harju maakond Penosil Cycling Team
1103 Normak, Argo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
1502 Norrman, Elina 1980 Soome Turun Urheiluliitto
481 Nositsh, Alexander 2000 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
1380 Nozdrin, Konstantin 1980 Venemaa
1376 Nurk, Priit 1972 Saare maakond
1090 Nurk, Talis 1982 Tartu maakond
717 Nurm, Eke 1967 Tartu maakond Trismile
1204 Nurmela, Marek 1979 Harju maakond
1017 Nurmiste, Lennart 1979 Harju maakond
1012 Nuude, Sigrid 1985 Tartu maakond
1302 Nuuma, Aigar 1976 Põlva maakond Eesti Tõukerattaliit
1133 Nyqvist, Hans 1953 Soome
845 Närska, Alger 1970 Lääne-Viru maakond
883 Nõgols, Eiko 1972 Viljandi maakond
1285 Nõmm, Henri 1988 Harju maakond
123 Nõmm, Karel Georg 1999 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
1400 Nõmm, Toivo 1969 Harju maakond
1080 Nõmme, Anre 1973 Saare maakond
34 Nõmmela, Aksel 1994 Harju maakond BEAT Cycling Club
598 Nõmmeots, Priit 1975 Harju maakond Sparta Spordiselts
695 Nõmmik, Marko 1990 Valga maakond Westline Team
166 Nöps, Andres 1996 Tartu maakond TÜASK
399 Oder, Rein 1972 Tartu maakond
1129 Ogloblin, Vadim 1965 Soome
589 Oja, Eero 1981 Harju maakond
109 Ojala, Kaur 1999 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
1435 Ojamäe, Jaanus 1985 Pärnu maakond Harmet SK
921 Ojasalu, Tarmo 1966 Pärnu maakond Volvo Estonia OÜ
771 Ojasild, Johanna 1999 Tartu maakond
1098 Ojasoon, Ave 1987 Harju maakond SK CFC
1415 Oksmann, Allan 1965 Harju maakond
1215 Olavi, Hannu 1953 Soome
786 Olesk, Ats 1966 Põlva maakond
476 Olesk, Taivo 1986 Harju maakond
2056 Olivson, Sergei 1966 Harju maakond SK CFC
690 Olkonen, Indrek 1965 Tartu maakond
1525 Olle, Kert 1984 Harju maakond
85 Olle, Raul 1968 Harju maakond Sparta Spordiselts
923 Olviste, Heiki 1974 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
6 Oolo, Kristjan 1986 Tartu maakond Peloton
1528 Oolo, Marek 1978 Tartu maakond Trismile
799 Ootsing, Tiit 1967 Tartu maakond
398 Oppi, Art 1974 Harju maakond
106 Oras, Allan 1975 Tartu maakond
253 Oras, Indrek 1985 Jõgeva maakond Arens Mööbel AS
1225 Orasmaa, Mikk 1988 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
504 Orav, Kristo 1982 Tartu maakond
360 Orlovski, Peep 1985 Harju maakond
150 Orlovski, Tiit 1981 Tartu maakond
381 Osmolovskis, Vladislavs 1978 Läti Velo+
1580 Ossimova, Elena 1983 Harju maakond Eesti Tõukerattaliit
859 Ossipov, Vassili 1985 Harju maakond InFocus
614 Ots, Aimar-Alarik 1969 Lääne maakond JK Paralepa
1472 Ott, Viljar 1969 Viljandi maakond
911 Ottas, Kaupo 1975 Tartu maakond
22 Ottender, Sten Erik 1996 Rapla maakond Sportland
1163 Ovchinnikov, Maksim 1983 Venemaa
2007 Paapsi, Aivar 1958 Tartu maakond
245 Paas, Ojari 1973 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
421 Padar, Meelis 1976 Tartu maakond
1252 Padumäe, Vaido 1978 Harju maakond Rimi Eesti Food AS
796 Paglant, Andrus 1972 Tartu maakond
1253 Paglant, Heigo 1976 Harju maakond Rimi Eesti Food AS
1529 Pahva, Viljar 1978 Tartu maakond Trismile
1611 Paju, Jaanus 1976 Harju maakond
484 Paju, Teet 1975 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
1468 Pajumaa, Priit 1980 Harju maakond MTÜ Spordiselts
1211 Pajusaar, Tarmo 1969 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
1210 Pajuväli, Ago 1965 Pärnu maakond
1481 Pajuväli, Richard 1991 Pärnu maakond
1519 Palamartsuk, Vadim 1986 Harju maakond Bondora AS
926 Palgi, Pait 1980 Tartu maakond
492 Palla, Alar 1980 Tartu maakond
2008 Pallas, Lembit 1953 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
337 Pallav, Laivo 1979 Harju maakond
86 Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
993 Pallo, Ruth 1972 Harju maakond Sparta Spordiselts
20 Palm, Tõnno 1971 Harju maakond AT Sport OÜ
450 Palmu, Jere 1972 Soome
1126 Palover, Meelis 1975 Tartu maakond Suusahullud
175 Palu, Ats 1983 Tartu maakond Haaslava MTB
236 Palu, Indrek 1981 Tartu maakond 42koma
788 Palumaa, Pille 1974 Järva maakond Järva-Jaani RSK
844 Paluoja, Madis 1970 Tartu maakond Trismile
606 Pani, Andrus 1973 Võru maakond Sportlove
438 Pankin, Sergey 1974 Venemaa
239 Panteleev, Andrey 1985 Venemaa Äkke
931 Paosalu, Ranno 1979 Harju maakond
49 Papok, Siarhei 1988 Valgevene Minsk Cycling Club
1573 Pappel, Jaanus 1971 Harju maakond Viimsi Sport
352 Parmask, Peeter 1961 Tartu maakond SK VELO
1145 Parri, Erki 1983 Tartu maakond Suusahullud
1616 Parts, Aldur 1960 Harju maakond
322 Parups, Lauris 1981 Läti Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
189 Parv, Martin 1991 Tartu maakond Raplamaa Rattaklubi
1244 Parve, Ain 1948 Harju maakond Eesti Panga SK
511 Parygin, Dmitry 1974 Venemaa Pskov Ski Team
1173 Paulus, Robert 1956 Viljandi maakond
1359 Paupers, Martins 1987 Läti
1522 Pauskar, Kerli 1984 Valga maakond TÜASK
583 Pavlenkov, Oleg 1970 Venemaa
1449 Pavlov, Alexey 1987 Venemaa FreeCyclists Saint-Petersburg
506 Pavlov, Raul 1984 Tartu maakond
19 Pavlovs, Evalds 1989 Läti ZZK
1089 Pchelintsev, Oleg 1970 Venemaa
271 Pedai, Andrus 1972 Harju maakond SK ProRunner
1284 Pedai, Martin 1974 Harju maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
472 Peenema, Reijo 1987 Ida-Viru maakond Fixus
1416 Peensalu, Aimer 1972 Harju maakond
1094 Peets, Vivika 1969 Tartu maakond Ravimiamet
87 Peil, Lauri 1977 Tartu maakond
1202 Peilman, Andres 1978 Harju maakond AS G4S Eesti
794 Pekk, Tauno 1994 Jõgeva maakond Tartu Vangla
1513 Pelttari, Juha 1961 Soome Turun Urheiluliitto
1110 Penner, Toomas 1974 Tartu maakond
651 Pennert, Vladimir 1953 Järva maakond Ambla SK
537 Pern, Kaido 1988 Harju maakond
1358 Pershikov, Dmitriy 1985 Venemaa
937 Pershikov, Roman 1975 Venemaa
754 Perv, Indrek 1981 Harju maakond
1429 Peslaks, Edmunds 1961 Läti Ikškile Velo
527 Peterkopf, Indrek 1970 Tartu maakond
767 Peterson, Indrek 1976 Tartu maakond
909 Peterson, Marko 1977 Viljandi maakond
1374 Petraudze, Andre 1989 Harju maakond
201 Petrochenko, Mikhail 1988 Venemaa FreeCyclists Saint-Petersburg
182 Petrovitš, Üllar 1974 Lääne maakond JK Paralepa
1438 Pietinen, Hanna 1986 Soome
1288 Pihlak, Marius 1980 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1006 Pihlap, Raimond 1985 Tartu maakond
580 Piho, Janek 1968 Tartu maakond A. Le Coq
1241 Piilberg, Raigo 1977 Tartu maakond
1243 Piilberg, Valvo 1975 Tartu maakond
373 Piire, Aare 1970 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1066 Piirimägi, Peeter 1979 Võru maakond
1552 Piirioja, Kalle 1971 Lääne-Viru maakond
1088 Pikk, Kristjan 1993 Tartu maakond
1130 Pikkat, Andris 1979 Tartu maakond
966 Pikkof, Jaanis 1989 Rapla maakond Sportlove
1521 Pilans, Didzis 1980 Läti Virsotne/MARMOT
1329 Pilv, Ivar 1967 Järva maakond
632 Pimenov, Sergey 1973 Venemaa
1056 Pindis, Toomas 1971 Võru maakond Haanja Rattaklubi
807 Pindma, Vahur 1965 Harju maakond Hauka Veloklubi
402 Pintson, Tarmo 1966 Harju maakond
1350 Pisarenko, Andrej 1964 Läti Velo+
265 Piskovitin, Vladimir 1966 Venemaa
595 Pitjem, Mihhail 1987 Harju maakond
957 Pitkäärt, Rando 1981 Tartu maakond Tamrex
714 Plado, Erik 1988 Pärnu maakond
1031 Planken, Paavo 1984 Tartu maakond Baltyre
1024 Pluzhnikov, Andrei 1992 Venemaa
1592 Pogodin, Dmitri 1975 Ida-Viru maakond
479 Poklonski, Freddy 1972 Pärnu maakond
1152 Poller, Peep 1964 Harju maakond
418 Polt, Kaido 1978 Harju maakond
1447 Poltimäe, Kristjan 1982 Harju maakond
1474 Ponomarev, Lev 1984 Venemaa Amateurs Club - glocksport.ru
151 Poopuu, Peeter 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1282 Pootsmaa, Margus 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
813 Popov, Sergey 1956 Venemaa
209 Pops, Vahur 1970 Harju maakond Klubi Spordipartner
854 Post, Ken 2003 Pärnu maakond
149 Post, Margo 1977 Pärnu maakond
1164 Povaljuhhin, Aleksandr 1973 Harju maakond
547 Praks, Renee 1975 Valga maakond
4 Prangel, Kristo 1998 Eesti Cycling Tartu
925 Prangli, Andrus 1974 Harju maakond Suusaakadeemia
1544 Pravilov, Egor 1967 Harju maakond
162 Prous, Priit 1984 Harju maakond Sparta Spordiselts
288 Pruul, Priit 1981 Tartu maakond
2016 Prükkel, Jaanus 1966 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
508 Puhke, Peeter 1963 Järva maakond Ambla SK
467 Puhke, Rauno 1990 Järva maakond Ambla SK
229 Puhu, Sille 1984 Viljandi maakond Areal Team
1143 Puidak, Peeter 1972 Tartu maakond Arens Mööbel AS
185 Pukk, Andre 1977 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
1395 Pukki, Madis 1986 Viljandi maakond
1154 Puks, Margus 1966 Harju maakond
828 Pullerits, Kalev 1976 Rapla maakond
246 Pullerits, Priit 1965 Tartu maakond
424 Pumpiss, Anrijs 1970 Läti
7 Pung, Peeter 1996 Eesti Cycling Tartu
206 Pungar, Indrek 1972 Tartu maakond #7AM
284 Pungar, Rainer 1978 Põlva maakond
140 Pungar, Urmas 1976 Tartu maakond
43 Punkrys, Kasparas 1998 Leedu National Team Lithuania
922 Pure, Nils 1969 Tartu maakond
392 Purge, Margus 1973 Valga maakond Liivimaa Rattaklubi
1192 Puri, Tarvo 1973 Harju maakond
1432 Putnik, Hanna 1993 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
137 Puu, Henno 1974 Harju maakond AT Sport OÜ
339 Puusepp, Karlis 1977 Harju maakond Glamox AS
355 Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
1587 Pähn, Allar 1987 Tartu maakond Baltyre
494 Pärn, Hannes 1967 Harju maakond
1534 Pärna, Ott 1976 Harju maakond JCI SK
1128 Pärnik, Andres 1988 Soome
1276 Pärnits, Guido 1965 Harju maakond
877 Pärnits, Sten 1991 Harju maakond
1028 Pärsim, Priit 1967 Tartu maakond Korp! Leola
833 Pärsim, Rasmus 1980 Tartu maakond Trismile
567 Pärt, Ahto 1962 Viljandi maakond
711 Pärt, Valdur 1969 Rapla maakond
326 Pärtel, Marco 1974 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
982 Pärtelpoeg, Ingmar 1973 Tartu maakond
549 Pärtelpoeg, Jüri 1969 Tartu maakond Haklift Baltic OÜ
108 Põder, Kuldar 1978 Tartu maakond Trismile
1155 Põder, Priit 1963 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
163 Põld, Ivo 1969 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
92 Põldmaa, Alo 1987 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
391 Põldmaa, Koit 1981 Eesti Simuna Spordiklubi
736 Põldoja, Alar 1968 Tartu maakond
1562 Põldoja, Martin 1994 Harju maakond Sportland
1561 Põldoja, Olaf 1995 Harju maakond Sportland
227 Põldoja, Urmas 1967 Tartu maakond
1144 Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
912 Püttsepp, Kristjan 1977 Tartu maakond
1218 Püvi, Kim 1983 Tartu maakond HANZA Tartu team
2021 Püvi, Margus 1970 Tartu maakond Trismile
994 Püüa, Joosep 1989 Harju maakond Columbus Eesti AS
1102 Raa, Priit 1973 Tartu maakond
661 Raadik, Indrek 1975 Harju maakond RedBike
60 Raadom, Erik 1981 Tartu maakond AT Sport OÜ
139 Raag, Kaupo 1980 Harju maakond Velo Clubbers
1617 Raag, Keir 1985 Pärnu maakond
706 Raamets, Tõnis 1975 Harju maakond
335 Raap, Ilmar 1969 Lääne-viru maakond Tridens AS
548 Raba, Ahti 1986 Harju maakond Danske Bank
54 Radionov, Mikhail 1984 Venemaa TSV - Start 4 champions
698 Radjapov, Ruslan 1969 Venemaa
559 Radjuhhin, Ilja 1979 Harju maakond InFocus
502 Rahi, Mait 1967 Harju maakond
1059 Rahu, Madis 1964 Harju maakond
533 Raid, Priit 1988 Harju maakond Triatloniklubi TriPassion
9 Raid, Risto 1990 Tartu maakond
1625 Raig, Tarmo 1977 Tartu maakond
1473 Raikna, Rein 1983 Harju maakond
1116 Raitviir, Erik 1964 Harju maakond Velo Clubbers
168 Raivet, Jaan 1978 Harju maakond REKORD CC
1505 Rajala, Kirsi 1982 Soome Turun Urheiluliitto
111 Randma, Kristjan 1986 Tartu maakond Ehitusmeister Rent OÜ
1140 Randmere, Ahti 1969 Pärnu maakond
1277 Randmäe, Heiki 1969 Viljandi maakond
739 Randoja, Merli 1975 Tartu maakond
1325 Rassadkin, Kalle 1971 Harju maakond Spordiklubi IKS
552 Raud, Kristjan 1984 Valga maakond Liivimaa Rattaklubi
723 Raud, Ragnar 1982 Rapla maakond
340 Raudsepp, Remo 1978 Harju maakond Kose AMK ct
1046 Ravva, Meelis 1980 Tartu maakond Arens Mööbel AS
1339 Razuvaev, Vladimir 1982 Venemaa
2017 Rebane, Andrus 1968 Harju maakond
1025 Rebane, Martti 1990 Tartu maakond
263 Rebane, Paavo 1972 Harju maakond
815 Rebane, Priit 1987 Tartu maakond Hawaii Express
855 Rebane, Renato 1978 Tartu maakond
779 Rebane, Tarvo-Jaan 1974 Harju maakond Danske Bank
1068 Rebane, Urmas 1973 Harju maakond SK Jooksupartner
688 Rebas, Raido 1971 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1394 Rebas, Rauno 1976 Harju maakond
523 Rehepapp, Raigo 1980 Harju maakond
295 Rehi, Arne 1969 Tartu maakond
890 Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
722 Reila, Rivo 1981 Harju maakond
1232 Reili, Kristjan 1981 Valga maakond Tartu Suusaklubi
1030 Reimaa, Andrus 1972 Viljandi maakond Flexoil OÜ
1608 Reimann, Anti 1973 Pärnu maakond
356 Reinaste, Ruve 1980 Järva maakond
462 Reinik, Vello 1968 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
1273 Reintop, Ago 1977 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
526 Reissaar, Alari 1968 Lääne-Viru maakond
830 Reiu, Andres 1967 Lääne-Viru maakond OMNIVA SK
519 Reiu, Sven 2000 Lääne-Viru maakond
416 Reivelt, Kaido 1970 Tartu maakond
1095 Rekand, Tiina 1985 Harju maakond
1550 Remmel, Revo 1961 Harju maakond
637 Rendors, Arvis 2000 Läti Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
1510 Reunanen, Anja 1949 Soome Turun Urheiluliitto
1511 Reunanen, Reijo 1947 Soome Turun Urheiluliitto
1381 Rezins, Janis 1962 Läti OC Limbazi
989 Riekstins, Edgars 1990 Läti
1083 Riik, Toivo 1956 Tartu maakond AS G4S Eesti
1583 Riis, Rom 1979 Rapla maakond
974 Riismann, Andres 1972 Harju maakond
864 Rikk, Aivar-Joel 1968 Järva maakond
230 Rikkas, Henrik 1964 Harju maakond
460 Rimar, Vladimir 1970 Venemaa
1405 Rimm, Raivo 1967 Harju maakond Eesti Meedia
1504 Rintala, Olli 1963 Soome Turun Urheiluliitto
769 Rist, Erik 1989 Pärnu maakond
2002 Rist, Liisi 1991 Harju maakond Hawaii Express
176 Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
80 Ritums, Raivis 1986 Läti Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
624 Rodin, Dmitry 1974 Venemaa I Love Supersport
801 Rodin, Fedor 1986 Venemaa Sport Project RUS
1563 Rogotnev, Evgenii 1980 Venemaa
1011 Rohlin, Sven 1966 Harju maakond
1533 Rohtla, Raivo 1981 Harju maakond
622 Rokk, Riho 1988 Tartu maakond Garmin Eesti
897 Romanovich, Ekaterina 1993 Venemaa
1079 Romet, Aivar 1962 Tartu maakond
791 Ronimois, Ruttar 1964 Viljandi maakond
83 Ronis, Arturs 1985 Läti Evelo Team
716 Rooba, Martti 1984 Harju maakond
888 Rooden, Märt 1977 Harju maakond
208 Rool, Margus 1975 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
1335 Rooma, Tanel 1981 Tartu maakond TMB Element SK
976 Roomets, Rando 1971 Tartu maakond
935 Roop, Andrey 1958 Ida-Viru maakond Eesti Energia Spordiklubi
678 Roose, Kert 2002 Valga maakond
995 Roosmann, Peeter 1967 Harju maakond
1527 Roosmäe, Tõnu 1964 Harju maakond
1238 Roots, Anto 1971 Tartu maakond
1134 Rosenberg, Urmas 1978 Tartu maakond
1503 Rosenqvist, Marketta 1956 Soome Turun Urheiluliitto
75 Rosenthal, Reiko 1981 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
1530 Rosin, Andres 1968 Tartu maakond Trismile
887 Rouhijainen, Madis 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1369 Rozenbergs, Ivo Pavils 1981 Läti Booking Group Team
471 Rozenfelds, Egons 1969 Läti Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
1332 Rudzinskis, Aivars 1971 Läti
1595 Ruljand, Johanna 2002 Viljandi maakond SE Põhjakotkas Viljandi
5 Ruse, Margus 1973 Harju maakond AT Sport OÜ
196 Ruska, Janis 1986 Läti Virsotne/MARMOT
2030 Ruubel, Runo 1960 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
1160 Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
1422 Ruzaikis, Aivars 1970 Läti
649 Ryabov, Sergey 1975 Venemaa
296 Räim, Riko 1981 Saare maakond Saaremaa JK Viiking
727 Rästa, Ain 1968 Harju maakond Raplamaa Rattaklubi
432 Rästas, Ergo 1974 Tartu maakond Suusahullud
70 Rätsep, Ain 1973 Harju maakond Klubi Spordipartner
1020 Rääk, Margus 1981 Tartu maakond
389 Saag, Härmo 1975 Tartu maakond
1032 Saagpakk, Ahti 1973 Pärnu maakond
1430 Saaliste, Sander 1989 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
1042 Saar, German 1971 Tartu maakond Liivimaa Rattaklubi
1008 Saar, Kristjan 1981 Harju maakond FCR Media
282 Saar, Marek 1981 Jõgeva maakond Orkla Eesti AS
1309 Saar, Siim 1990 Tartu maakond
122 Saar, Tõnis 1995 Lääne-viru maakond Sportland
1290 Saare, Merlis 1982 Jõgeva maakond SK Keremeister
444 Saaremäel, Indrek 1974 Harju maakond
1283 Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
584 Saarep, Peeter 1952 Valga maakond
613 Saarmas, Reigo 1982 Tartu maakond TMB Element SK
529 Saarsoo, Rene 1981 Tartu maakond
386 Sadam, Rando 1964 Harju maakond
793 Sagris, Virgo 1972 Harju maakond
1293 Saks, Erki 1991 Tartu maakond Baltyre
1387 Saks, Heljus 1989 Saare maakond
1476 Saks, Ingemar 1980 Võru maakond Haanja Rattaklubi
1526 Sala, Martti 1988 Valga maakond
1366 Salamaschenko, Sergey 1970 Venemaa
493 Saltons, Haralds 1979 Läti kurtuesi.lv
1448 Salujärv, Silver Mihkel 1983 Harju maakond
357 Salum, Siim 1985 Tartu maakond SK Keremeister
2055 Salumäe, Priit 1967 Harju maakond Hawaii Express
681 Salur, Erik 1987 Harju maakond
658 Salus, Ardi 1972 Tartu maakond
820 Saluveer, Erki 1980 Tartu maakond
125 Sandersson, Erik 1998 Rootsi National Team Sweden
114 Sankmann, Joosep 1999 Eesti Cycling Tartu
665 Sarapuu, Priit 1972 Harju maakond AS G4S Eesti
618 Sarapuu-Sikka, Cristen-Evary 2001 Tartu maakond Peloton
1299 Sarv, Maria 1983 Tartu maakond
1545 Sasko, Viljar 1977 Tartu maakond
689 Sauga, Indrek 1972 Harju maakond
1498 Sauss, Raimonds 1975 Läti Daugavpils novads
540 Sauväli, Indrek 1974 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
780 Saviir, Janar 1981 Tartu maakond
103 Savisikk, Kristjan 1985 Hiiu maakond Tallinna Lennujaama SK
1175 Savolainen, Heikki 1986 Tartu maakond Flexoil OÜ
1353 Sazonov, Egor 1985 Venemaa
1047 Schihalejev, Rein 1973 Tartu maakond
200 Schils, Dominic 1991 Ühendkuningriik
516 Schröder, Mart 1960 Lääne maakond
977 Seeba, Ivo 1977 Tartu maakond
410 Seer, Marek 1975 Valga maakond Klubi Spordipartner
1618 Seim, Sven 1987 Tartu maakond
1346 Sementkovskiy, Alexey 1973 Venemaa
1040 Sepp, Aivo 1968 Harju maakond
310 Sepp, Aleksandr 1984 Harju maakond
920 Sepp, Eedi 1978 Harju maakond Rahandusministeerium
581 Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
535 Seppa, Raul 1971 Harju maakond
11 Sergis, Kaspars 1992 Läti National Team Latvia
497 Serov, Roman 1968 Venemaa
459 Seskens, Leons 1956 Läti 5A-Valka / LV
918 Shaikhatarov, Oleg 1978 Venemaa Sport Project RUS
1044 Shavela, Nikolay 1979 Harju maakond
790 Shilov, Fedor 1986 Venemaa Box 6
1333 Shinkarev, Alexey 1987 Valgevene
1219 Shmidt, Hans 1952 Ida-Viru maakond
324 Shmits, Ilgvars 1986 Läti 5A-Valka / LV
287 Sholeninov, Anton 1988 Venemaa Amateurs Club - glocksport.ru
194 Sibirtsev, Ivan 1982 Venemaa FreeCyclists Saint-Petersburg
267 Sibul, Jaanus 1973 Põlva maakond Haanja Rattaklubi
41 Sideikis, Povilas 1998 Leedu National Team Lithuania
412 Sidorov, Andrey 1976 Venemaa PskovRoadRace
2057 Siimer, Martin 1971 Harju maakond Lival Sport
806 Siimsaare, Tarmo 1981 Tartu maakond
1112 Sikora, Jaak 1969 Jõgeva maakond U Skate-2 Team
967 Sild, Mattias 1987 Tartu maakond
878 Sild-Neeme, Eike 1976 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
480 Sildre, Martin 1980 Harju maakond
262 Sildvee, Madis 1978 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
1324 Sillaots, Vahur 1974 Tartu maakond AT Sport OÜ
729 Simmo, Siim 1968 Harju maakond
422 Simulask, Agu 1966 Lääne maakond JK Paralepa
1124 Sinahs, Dmitrijs 1985 Läti
1614 Sinimäe, Jorma 1987 Tartu maakond
1469 Siniorg, Sander 1993 Harju maakond MTÜ Spordiselts
179 Sinisalu, Ever 1978 Valga maakond Graanul Invest AS
1363 Sinivuori, Johanna 1972 Soome
431 Siska, Siim 1987 Harju maakond AS G4S Eesti
25 Siskevicius, Paulius 1993 Leedu Staki - Technorama
120 Sisolatins, Arturs 1983 Läti
933 Skachkova, Yuoliya 1988 Venemaa
220 Skornyakov, Aleksey 1977 Venemaa Box 6
1458 Skrastins, Rihards 1987 Läti Evelo Team
401 Skuratov, Aleksey 1987 Venemaa FreeCyclists Saint-Petersburg
737 Slepchenko, Alexander 1971 Venemaa
1362 Sluckis, Rinalds 1981 Läti
1361 Slutski, Eduard 1986 Harju maakond
947 Smirnov, Victor 1963 Venemaa
1624 Sniedzins, Neils 1969 Läti
51 Sobal, Yauhen 1981 Valgevene Minsk Cycling Club
755 Sohireva, Kitija 1999 Pärnu maakond
914 Sokolov, Artem 1990 Venemaa
633 Solovyev, Sergey 1972 Venemaa
1255 Solvak, Mihkel 1982 Saare maakond
156 Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
2040 Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
692 Soodla, Oole 1971 Järva maakond Järva-Jaani RSK
376 Soojärv, Andres 1976 Harju maakond Kulgur Team
1257 Soonets, Art 1967 Tartu maakond Haanja Rattaklubi
1038 Soonets, Tarmo 1974 Tartu maakond
1603 Soonpuu, Hando 1969 Põlva maakond
749 Soop, Kristofer 1986 Tartu maakond Trismile
346 Sootla, Indrek 1970 Harju maakond Telia SK
1208 Sootla, Merle 1971 Jõgeva maakond Haanja Rattaklubi
636 Sorga, Karl Markus 2001 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
1104 Sosunov, Nikolay 1958 Venemaa Russian Masters Cycling
545 Sova, Ivar 1980 Tartu maakond
499 Spillers, Lauris 1974 Läti
1460 Sprude, Arvis 1987 Läti Evelo Team
285 Starshov, Andrei 1966 Ida-Viru maakond
804 Stasa, Aigars 1964 Läti
475 Steinberg, Heiki 1973 Harju maakond Saksa Automaatika ProShopTeam
1538 Stepanov, Valeri 1964 Ida-Viru maakond
1373 Sterkin, Mikhail 1960 Venemaa
652 Stolfot, Ivo 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1547 Stolyarov, Yury 1962 Venemaa
1370 Strikholm, Peeter 1976 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
1162 Suits, Hanno 1976 Harju maakond
1568 Sukamägi, Alari 1984 Tartu maakond
1576 Sulbi, Kairo 1980 Harju maakond Tallinki Spordiklubi
1138 Sults, Kaido 1973 Tartu maakond
2038 Suluste, Jüri 1963 Saare maakond Saaremaa JK Viiking
517 Suppi, Ahti 1976 Harju maakond Trismile
612 Sutting, Jüri 1955 Soome
78 Suur, Ivo 1989 Valga maakond Saksa Automaatika ProShopTeam
570 Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond
1119 Suvi, Siim 1995 Harju maakond Kose AMK ct
784 Suvikas, Risto 1961 Soome
1360 Suzi, Regina 1975 Harju maakond
1069 Särekanno, Tõnis 1981 Viljandi maakond
811 Sõerumäe, Ott 1994 Harju maakond
1546 Sõõro, Lauri 1978 Tartu maakond
228 Sügis, Harri 1964 Harju maakond Klubi Spordipartner
1077 Süld, Janek 1982 Tartu maakond TMB Element SK
3 Taaramäe, Rein 1987 Tartu maakond
775 Tagel, Rainer 1978 Harju maakond Saksa Automaatika ProShopTeam
42 Talacka, Lukas 1994 Leedu National Team Lithuania
198 Talumaa, Raul 1971 Harju maakond
77 Talumaa, Tiit 1972 Hiiu maakond
1099 Talviste, Einari 1968 Harju maakond Waterworld.ee
1307 Talviste, Katre 1978 Tartu maakond
1340 Talviste, Sten 1986 Harju maakond
774 Talviste, Tarvi 1970 Pärnu maakond
1060 Talvistu, Janari 1981 Harju maakond Penosil Cycling Team
124 Tamkõrv, Helmet 1978 Harju maakond Tridens AS
2054 Tamm, Andrus 1967 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
260 Tamm, Bruno 1974 Harju maakond CC ROTA MOBILIS MTÜ
970 Tamm, Erki 1972 Tartu maakond
1157 Tamm, Ilmar 1966 Valga maakond
1177 Tamm, Jaanus 1970 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
546 Tamm, Johan 2002 Tartu maakond
826 Tamm, Kristo 1977 Valga maakond KL Valgamaa Malev
158 Tamm, Margo 1993 Tartu maakond TÜASK
738 Tamm, Margus 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1300 Tamm, Maris 1984 Tartu maakond TÜASK
1555 Tamm, Taago 1981 Pärnu maakond
1247 Tamm, Tamar 1974 Valga maakond
1165 Tamm, Veiko 1977 Tartu maakond
1180 Tammaru, Mihkel 1983 Harju maakond
1120 Tamme, Ringo 1974 Tartu maakond Marepleks OÜ
428 Tammearu, Tarmo 1979 Harju maakond AS Norma
642 Tammer, Meelis 1974 Pärnu maakond
1414 Tammesoo, Andres 1975 Harju maakond
1234 Tammik, Kalver 1980 Pärnu maakond
831 Tammik, Margus 1976 Harju maakond
1565 Tammisto, Priit 1957 Harju maakond
1105 Tanilsoo, Ilmar 1958 Tartu maakond MP&Puitmeister OÜ
1149 Tanilsoo, Siim 1989 Tartu maakond MP&Puitmeister OÜ
2019 Tarassov, Igor 1965 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
121 Tarassov, Kirill 1997 Harju maakond Sportland
152 Tarmu, Ragnar 1980 Harju maakond Hawaii Express
1207 Tars, Märt 1965 Tartu maakond
1127 Tars, Tõnis 1992 Tartu maakond Suusahullud
81 Tarvis, Peeter 1993 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
1313 Tasane, Vahur 1983 Harju maakond
980 Taul, Raul 1964 Jõgeva maakond Voorema Centrum/Rattabaas
254 Taurins, Janis 1984 Läti Velo+
216 Teder, Feeliks 1984 Tartu maakond
507 Teder, Hardi 1981 Tartu maakond Swedbank AS
351 Teder, Rinaldo 1978 Valga maakond Liivimaa Rattaklubi
680 Teesaar, Toomas 1975 Harju maakond
1076 Telgmaa, Piret 1973 Tartu maakond Trismile
167 Telk, Carl-Felix 1995 Valga maakond Liivimaa Rattaklubi
602 Temkin, Pavel 1986 Venemaa
702 Tenslind, Margus 1973 Harju maakond Jõelähtme Singel
538 Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
762 Teppo, Andres 1976 Harju maakond AT Sport OÜ
1314 Teppo, Indrek 1975 Harju maakond
1261 Teras, Andero 1990 Tartu maakond
666 Teras, Andres 1982 Tartu maakond
1188 Terasmaa, Anton 1974 Tartu maakond Suusahullud
1445 Tern, Heigo 1972 Harju maakond
453 Terve, Raivo 1964 Harju maakond OMNIVA SK
35 Tietema, Bas 1995 Holland BEAT Cycling Club
435 Tigas, Kaido 1977 Soome
39 Tigrine, Medhi 1986 Belgia
1236 Tiideberg, Jaan 1973 Tartu maakond
869 Tiido, Mati 1973 Tartu maakond Marepleks OÜ
1226 Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
607 Tiisler, Toomas 1973 Tartu maakond
488 Tiismaa, Toomas 1971 Harju maakond
408 Tiisvend, Jaanus 1975 Harju maakond Eesti Sportlane
1406 Tikhanov, Anatolii 1966 Venemaa Pskov Ski Team
1465 Tilk, Janno 1992 Saare maakond Tartu Ülikool
608 Tilk, Mart 1970 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
571 Timsans, Juris 1975 Läti
659 Tinnuri, Marec 1982 Harju maakond
534 Tinovitckii, Mikhail 1961 Venemaa
742 Tipka, Veljo 1969 Norra
1501 Toivonen, Harri 1964 Soome Turun Urheiluliitto
856 Tokmachev, Mikhail 1978 Venemaa
1593 Tombak, Tanel 1988 Pärnu maakond
1343 Tomson, Mart 1970 Harju maakond
369 Toom, Allan 1966 Põlva maakond TÜASK
1520 Toom, Eiko 1984 Harju maakond Sparta Spordiselts
274 Toome, Roland 1968 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
214 Toomela, Tambet 1982 Harju maakond
594 Toomik, Eeri 1973 Tartu maakond #7AM
894 Toomik, Siim 1976 Harju maakond
1467 Toomla, Ragnar 1976 Harju maakond SEB Pank AS
553 Toomsalu, Ilmar 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
133 Torkachenko, Alexander 1969 Venemaa
1019 Torn, Mattis 1988 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
696 Toschakov, Andrey 1976 Venemaa
2032 Toss, Kaarel 1952 Viljandi maakond
1153 Trees, Margus 1974 Harju maakond AT Sport OÜ
871 Trei, Reito 1972 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
1057 Treier, Johanna 1998 Põlva maakond Haanja Rattaklubi
234 Treier, Toomas 1972 Põlva maakond Haanja Rattaklubi
344 Trepp, Janek 1972 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
907 Triisa, Jüri 1988 Harju maakond RedBike
542 Trofimenko, Ivan 1990 Venemaa
1189 Truusalu, Priit 1963 Tartu maakond EWK
1356 Tsahkna, Urmas 1972 Harju maakond
832 Tsirp, Priit 1983 Tartu maakond Trismile
785 Tsäro, Kermo 1977 Tartu maakond
2035 Tuisk, Priit 1980 Tartu maakond Hawaii Express
307 Tukia, Margus 1970 Harju maakond Klubi Spordipartner
904 Tukk, Kristel 1982 Harju maakond Triatloniklubi TriPassion
863 Tulk, Heiki 1962 Harju maakond Triatloniklubi TriPassion
440 Tulp, Rain 1967 Rapla maakond
332 Tumala, Rando 1982 Tartu maakond
1010 Tuoretmaa, Tero 1973 Soome
280 Tupits, Ivo 1968 Lääne-Viru maakond OMNIVA SK
530 Tupits, Norman 1977 Harju maakond Rae Rattaklubi
1364 Turpeinen, Jari 1965 Soome
1566 Turunen, Tuua 1994 Soome
731 Tutt, Raiko 1979 Harju maakond AS Norma
426 Tuula-Fjodorov, Reeda 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
1220 Tuulpärg, Madis 1972 Harju maakond
1599 Tuur, Liis 1977 Harju maakond Orkla Eesti AS
1488 Tyler, Matthew 1989 Ühendkuningriik
252 Tähepõld, Jannar 1979 Tartu maakond Tridens AS
1483 Täht, Erki 1968 Valga maakond EWK
1146 Täär, Karin 1986 Tartu maakond Triatloniklubi TriPassion
1203 Tõkman, Veiko 1974 Harju maakond
1045 Tõldsepp, Gunnar 1981 Tartu maakond
1401 Tõll, Marko 1980 Harju maakond
1254 Tõnisson, Heidi 1980 Harju maakond Rimi Eesti Food AS
644 Tõnisson, Karl 2001 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
1084 Tõnisson, Neeme 1971 Tartu maakond
802 Tõnne, Raivo 1969 Tartu maakond
147 Tõnov, Tõnu 1977 Harju maakond Klubi Spordipartner
1270 Tõruvere, Kaarel 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1190 Tühis, Anneli 1976 Harju maakond Täppsportlased
1096 Türk, Raido 1984 Tartu maakond
2058 Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
843 Türn, Toomas 1977 Tartu maakond Trismile
411 Türna, Siim 1985 Võru maakond
990 Tšarkovski, Vjatšeslav 1973 Valga maakond
1184 Tšerkašin, Igor 1982 Võru maakond
177 Uibokand, Janelle 1992 Tartu maakond Sportland
1034 Uiga, Jaanus 1962 Tartu maakond
1043 Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
857 Ulp, Mare 1969 Harju maakond Swedbank AS
1048 Umbleja, Martti 1990 Harju maakond
1092 Undla, Timo 1974 Viljandi maakond
1411 Urpalainen, Jaakko 1979 Soome
276 Uryash, Maksim 1981 Venemaa
1619 Ustav, Kairi 1977 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
134 Utar, Urmo 1989 Harju maakond
895 Uudam, Madis 1979 Tartu maakond Agrovarustus OÜ
1436 Uude, Aivo 1974 Lääne-Viru maakond
514 Uudeberg, Tanel 1983 Valga maakond Simuna Spordiklubi
2022 Uuk, Aimur 1961 Tartu maakond Rakvere RK Siplased
178 Uulimaa, Ats 2000 Pärnu maakond
879 Uus, Jaan 1964 Harju maakond
71 Uusen, Hindrik 1976 Harju maakond
1101 Uusen, Margo 1971 Tartu maakond
188 Uusen, Tarvi 1967 Tartu maakond
1495 Uusivirta, Mauno 1948 Soome Turun Urheiluliitto
761 Uusmaa, Roger 1986 Lääne maakond
1027 Vaarend, Alar 1971 Valga maakond Liivimaa Rattaklubi
992 Vahemets, Vahur 1969 Pärnu maakond
1033 Vaher, Erko 1982 Tartu maakond
839 Vahter, Tõnu 1977 Harju maakond
1433 Vahtra, Evelin 1986 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
13 Vahtra, Norman 1996 Eesti Cycling Tartu
884 Vaikmaa, Siim 1979 Harju maakond
603 Vaiksaar, Mait 1983 Tartu maakond
231 Vain, Ermet 1979 Harju maakond Rae Rattaklubi
1139 Vaindlo, Raul 1952 Harju maakond
30 Vaitaitis, Kestutis 1999 Leedu Staki - Technorama
1514 Vaitiniemi, Jussi 1963 Soome Turun Urheiluliitto
1542 Valg, Marek 1976 Harju maakond
691 Valge, Indrek 1991 Tartu maakond Saku Õlletehase SK
1058 Valge, Kerli 1987 Harju maakond SK Jooksupartner
528 Valgur, Gunnar 1989 Viljandi maakond Volvo Estonia OÜ
28 Valiukas, Paulius 1999 Leedu Staki - Technorama
1125 Valk, Kairit 1980 Harju maakond
766 Valkenklau, Veiko 1980 Tartu maakond
1454 Vall, Kalle 1977 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
1062 Vallimäe, Valmar 1974 Tartu maakond
781 Vals, Riho 1970 Tartu maakond
2062 Valvas, Vahur 1981 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
1478 Van Der Vlugt, Jan Jörgen 1956 Holland
226 Vana, Janek 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
1235 Vana, Richald 2002 Lääne maakond
1166 Vanatoa, Madis 1989 Tartu maakond Team NOBE
449 Vanaveski, Kaido 1975 Harju maakond
852 Vardja, Vallo 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts
330 Vare, Priit 1975 Harju maakond Hawaii Express
950 Vare, Tauno 1974 Pärnu maakond Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
110 Varep, Rivo 1980 Tartu maakond Telia SK
824 Vares, Ahti 1975 Viljandi maakond
899 Varik, Katrin 1979 Harju maakond Sparta Spordiselts
72 Varik, Marko 1984 Harju maakond
1571 Varjatud 1971 Harju maakond SK CFC
170 Varrik, Virko 1981 Tartu maakond Tridens AS
1344 Vavilov, Andrey 1988 Tartu maakond
2042 Veel, Villu 1971 Saare maakond Saaremaa JK Viiking
1187 Veelma, Marko 1975 Harju maakond
750 Veemees, Ain 1979 Valga maakond Karupesa Team
434 Veeroja, Vahur 1985 Tartu maakond Palmako AS
146 Veide, Hannes 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
745 Veidemann, Toomas 1962 Harju maakond Arctic Sport Club
1075 Vellerind, Rain 1965 Harju maakond
16 Vendelin, Karl Arnold 1996 Eesti Cycling Tartu
929 Vene, Sven 1968 Pärnu maakond
207 Vent, Karl Mihkel 2000 Tartu maakond TÜASK
683 Ventmann, Henri 1979 Tartu maakond
1594 Veresh, Andrey 1971 Ida-Viru maakond
107 Verliin, Ants 1999 Tartu maakond Trismile
1201 Vernik, Uku 1993 Tartu maakond
1002 Veski, Lauri 1983 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
1572 Veskimeister, Sander 1993 Saare maakond
503 Veskiväli, Heigo 1983 Harju maakond Viimsi Sport
1586 Vetevoog, Kaido 1973 Harju maakond FB Jooksmine
1321 Vetrov, Nikolay 1985 Venemaa
21 Vevers, Girts 1973 Läti Evelo Team
1115 Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
876 Viigipuu, Kalev 1973 Tartu maakond Agrovarustus OÜ
2011 Viigipuu, Toomas 1959 Tartu maakond SK VELO
590 Viikoja, Marek 1976 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
650 Viinalass, Leho 1983 Tartu maakond
1540 Viires, Virgo 1958 Saare maakond
808 Viispert, Ando 1976 Tartu maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
746 Viitkin, Ain 1967 Võru maakond
941 Vijard, Margus 1972 Harju maakond
2023 Vilberg, Voova 1945 Harju maakond
463 Vilinauskas, Vilmantas 1979 Leedu
1304 Vill, Maive 1982 Valga maakond Tehvandi SK
964 Vill, Reio 2002 Valga maakond
971 Villems, Meelis 1979 Tartu maakond Autospirit Tartu OÜ
962 Villo, Raul 1977 Harju maakond
1607 Vilms, Armin 1982 Harju maakond
331 Viltsin, Andris 1973 Harju maakond Spordiklubi IKS
74 Vilumovs, Ivo 1985 Läti Evelo Team
232 Vink, Ahto 1969 Võru maakond Haanja Rattaklubi
1597 Vinkel, Veiko 1996 Pärnu maakond Areal Team
1197 Vint, Indrek 1971 Tartu maakond
1230 Volgerad, Valvo 1974 Pärnu maakond
1581 Volkov, Nikolay 1975 Venemaa
1582 Volkova, Elena 1975 Venemaa
1425 Vollmer, Siim 1983 Harju maakond Sparta Spordiselts
623 Volov, Nikolay 1980 Venemaa
2025 Volt, Ivo 1968 Harju maakond
599 Voltri, Martin 1982 Harju maakond Team Anthony Clay
1233 Voog, Margus 1966 Harju maakond
1379 Voolaid, Veiko 1983 Tartu maakond
578 Voormansik, Tanel 1989 Tartu maakond
1082 Voormansik, Villem 1991 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
53 Vorganov, Eduard 1982 Venemaa Minsk Cycling Club
611 Voronin, Konstantin 1956 Venemaa
104 Vosekalns, Andris 1992 Läti National Team Latvia
587 Vulf, Andre 1979 Tartu maakond
1537 Vulfson, Aleksandr 1987 Venemaa
1536 Vulfson, Dmitrii 1965 Venemaa
321 Vähi, Ilmar 1977 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
1269 Väina, Sirje 1979 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
2012 Väli, Jüri 1962 Luksemburg
1551 Väli, Pear 1973 Harju maakond
1367 Vällik, Kristjan 1966 Jõgeva maakond
984 Värnik, Ahti 1970 Tartu maakond Velomaniakid
960 Värv, Rainis 1992 Harju maakond Swedbank AS
1493 Wainio, Ville 1976 Soome Turun Urheiluliitto
96 Wilson, Renwick 1990 Ühendkuningriik
131 Wilsson, Edvin 1989 Rootsi National Team Sweden
1052 Yarovikov, Artem 1975 Venemaa
626 Yurasov, Evgeny 1986 Venemaa I Love Supersport
215 Zagitov, Andrei 1967 Ida-viru maakond Hawaii Express
1584 Zakharov, Alexey 1984 Venemaa
1382 Zakharov, Dmitrii 1969 Venemaa
1383 Zakharova, Iuliia 1987 Venemaa
712 Zakon, Oleg 1964 Venemaa
101 Zalitis, Arturs 1988 Läti Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
317 Zalitis, Didzis 1966 Läti Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
657 Zalupe, Kristaps 1976 Läti OC Limbazi
205 Zelerts, Gatis 1983 Läti
1557 Zemskov, Vyacheslav 1994 Venemaa
635 Zerbis, Ivars 1974 Läti
1588 Zhilin, Alexey 1963 Venemaa
1368 Zielke, Norman 1976 Saksamaa
172 Zirel, Joel 1974 Tartu maakond Eesti Meedia
928 Zirk, Kunnar 1976 Tartu maakond AS G4S Eesti
1251 Zirk, Margus 1973 Tartu maakond
639 Zommers, Elvijs 2001 Läti Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
574 Zukker, Anette 1996 Tartu maakond Areal Team
765 Zukovits, Heiti 1976 Harju maakond
195 Zvingulis, Aigars 1961 Läti Virsotne/MARMOT
2052 Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
880 Õun, Deivil 1978 Harju maakond KV TVJ
456 Õun, Margus 1976 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
943 Õun, Ragnar 1976 Pärnu maakond
770 Õun, Toomas 1969 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
1228 Õunap, Piret 1966 Tartu maakond
466 Ööbik, Antti 1975 Harju maakond Rae Rattaklubi
448 Ööman, Marko 1975 Eesti Tallinna Lennujaama SK
1591 Ülem, Risto 1992 Saare maakond R2 Spa OÜ
315 Ülevain, Eerik 1986 Harju maakond Lival Sport
609 Üprus, Fred 1968 Tartu maakond Kulgur Team
1015 Üprus, Ronald 1992 Tartu maakond Kulgur Team
223 Üprus, Sten 1987 Tartu maakond 42koma
93 Širokov, Juri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
222 Šteins, Janis 1985 Läti
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
5081 Aadusoo, Rene 1999 Harju maakond
6057 Aalma, Ain 1968 Harju maakond
5653 Aalto, Arto 1969 Soome
6562 Aasa, Kalmer 1979 Võru maakond
5237 Aavik, Aivar 1965 Harju maakond Ramirent
5566 Aavik, Einar 1968 Harju maakond
5294 Abiline, Indrek 1961 Harju maakond
6805 Abroi, Allan 1973 Tartu maakond Valga Puu
6806 Abroi, Merle 1975 Tartu maakond
5319 Adamson, Monika 1977 Tartu maakond
6876 Adamson, Siim 1981 Harju maakond KL Küberkaitseüksus
6767 Adov, Liina 1988 Tartu maakond
5083 Adrat, Kalle 1971 Lääne-Viru maakond
5018 Ahmerovs, Andrejs 1976 Läti Velo+
6935 Aho, Ahti 1972 Harju maakond
6092 Ahonen, Julia 1971 Harju maakond
6751 Ahtijainen, Sergei 1961 Tartu maakond
6149 Ahu, Laila 1984 Ida-Viru maakond
6052 Ahu, Ülo 1957 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
6673 Aia, Andres 1984 Tartu maakond
5801 Aigro, Ats 1988 Jõgeva maakond
6315 Aim, Lagle 1974 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
5511 Ainelo, Jaan 1958 Tartu maakond
5695 Ainso, Holger 1975 Tartu maakond
5188 Aksenoks, Kaspars 1972 Läti
6503 Aksenoks, Kristaps 2002 Läti
5640 Aland, Andor 1999 Tartu maakond
5979 Aland, Andres 1962 Tartu maakond
5551 Aland, Artur 1997 Tartu maakond
5162 Alaru, Riho 1985 Tartu maakond
5699 Aleksejeva, Rimma 1976 Ida-Viru maakond
6709 Alekõrs, Lauri 1994 Tartu maakond
5151 Aljak, Margus 1974 Tartu maakond
6540 Allik, Alver 1994 Tartu maakond
5593 Allik, Enn 1961 Viljandi maakond Karksi-Nuia Rattaklubi
5146 Allik, Sten 1975 Tartu maakond KVÜÕA
6074 Allikivi, Helin 1963 Pärnu maakond
5164 Allikmäe, Avo 1962 Rapla maakond
5571 Almre, Alo 1964 Viljandi maakond
5816 Almre, Marge 1970 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
6578 Alter, Enelin 1987 Valga maakond SK ProRunner
6664 Altosaar, Rain 1975 Valga maakond
5374 Alviste, Fredy 1990 Järva maakond
5463 Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
5749 Ancs, Andris 1990 Harju maakond
5829 Anier, Martin 2003 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
5998 Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq
5610 Annuk, Agu 1967 Valga maakond OMNIVA SK
6863 Annuk, Lauri 1982 Tartu maakond
5806 Annuk, Merike 1978 Jõgeva maakond SK ProRunner
6643 Ansip, Fred 1973 Tartu maakond
5996 Anton, Ivo 1970 Võru maakond Hauka Veloklubi
6958 Antonov, Maksim 1978 Harju maakond
6728 Antson, Margus 1972 Harju maakond Danske Bank
5903 Aosaar, Sirle 1962 Lääne-Viru maakond
5803 Aotäht, Aivar 1970 Tartu maakond Eesti Meedia
5849 Apri, Kristofer 2003 Harju maakond
6166 Arak, Toomas 1987 Harju maakond Swedbank AS
5763 Arakas, Mart 1947 Harju maakond
5063 Arbus, Kalev 1990 Ida-Viru maakond
5155 Arens, Marek 1989 Tartu maakond Arens Mööbel AS
5455 Arg, Eve 1970 Tartu maakond
6621 Arik, Aivar 1974 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
5412 Armulik, Andrus 1976 Tartu maakond
5259 Armulik, Tõnu 1963 Harju maakond
5893 Arnek, Marvi 1968 Pärnu maakond SK Jõulu
5858 Arrak, Antti 1977 Tartu maakond
6239 Arras, Ants 1963 Harju maakond
6275 Arras, Jako 1993 Tartu maakond Salvest AS
6165 Arras, Kristjan 1989 Harju maakond
5681 Arraste, Kadri 1985 Harju maakond Volvo Estonia OÜ
6058 Arro, Ago 1981 Tartu maakond Trismile
5173 Arst, Alar 1962 Tartu maakond
6920 Aru, Merle 1976 Harju maakond Sportland
5539 Aruksaar, Erki 1980 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
5688 Arund, Raigo 1978 Tartu maakond
6347 Arvi, Stella 1995 Tartu maakond
5307 Asi, Alvar 1968 Harju maakond
6243 Audova, Margus 1980 Tartu maakond
5978 Aulik, Alo 1973 Harju maakond Saksa Automaatika ProShopTeam
5002 Aus, Aaron 2004 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
6615 Aus, Diana 1993 Harju maakond
6622 Aus, Sten 1992 Tartu maakond
5198 Ausen, Veikko 1985 Tartu maakond
5752 Avi, Madis 1954 Tartu maakond
5664 Azizbaev, Artem 1979 Venemaa
6613 Azizbaev, Rafik 1950 Venemaa
5476 Babjak, Petro 1966 Tartu maakond
6925 Babkin, Anatoli 1976 Tartu maakond
6399 Bache, Richard 1981 Ühendkuningriik
5368 Balodis, Edgars 1976 Läti Velo+
6468 Bar Zakai, Asaf 1975 Tartu maakond
5928 Bauman, Kadri 1979 Harju maakond
6885 Bazhin, Vladimir 1962 Venemaa
6559 Beitika, Baiba 1978 Läti
6462 Beloussov, Sergei 1966 Tartu maakond
6073 Belov, Roman 1981 Tartu maakond
5939 Bendeliani, Kelli 1986 Tartu maakond
6488 Berezin, Sten 1989 Harju maakond
6969 Berkhald, Kalle 1970 Tartu maakond
6678 Bibilašvili, Aleksandr 1982 Tartu maakond
5560 Birk, Anna-Liisa 1990 Tartu maakond KL Tartu malev
6263 Birk, Annika 1991 Tartu maakond
7140 Birnbaum, Erki 1975 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
6436 Bitenieks, Edgars 2004 Läti Velo+
5169 Bitenieks, Ernests 1982 Läti Velo+
5159 Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
6079 Bogatšov, Aleksei 1976 Valga maakond
6366 Bohl, Silver 1986 Tartu maakond
5503 Bondarev, Igor 1961 Harju maakond
5989 Borisova, Tatiana 1969 Ida-Viru maakond
5590 Borovoi, Igor 1960 Venemaa
5603 Bridaks, Gatis 1978 Läti
6494 Briedis, Ugis 1984 Läti OC Limbazi
6724 Broniševskaja, Zlata 2007 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
6722 Broniševski, Jüri 1969 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
5323 Bugrova, Lana 1977 Läti Velo+
5299 Buncuks, Dmitrijs 1983 Läti
5365 Burk, Allan 1975 Viljandi maakond
6691 Burkov, Belinda 2005 Harju maakond RTG Spordiklubi MTÜ
6146 Burkov, Boriss 1971 Harju maakond RTG Spordiklubi MTÜ
6535 Caune, Vismants 1943 Läti
5189 Chernega, Ivan 1985 Venemaa
6591 Chichenin, Cergey 1945 Venemaa
5337 Cirulis, Juris 1977 Läti Velo+
6441 Cunka, Karlis 1967 Läti Velo+
6598 Dambis, Raimonds 1976 Läti
6745 Danilas, Hans Markus 2003 Valga maakond
5409 Didenko, Maxim 1974 Venemaa
5557 Dobrus, Aleksander 1957 Viljandi maakond Karksi-Nuia Rattaklubi
6737 Dooner, Carl Peeter 2007 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
5693 Drake, Roberts 1956 Läti 5A-Valka / LV
5583 Drozdova, Irina 1968 Venemaa
5300 Dubas, Karl 1984 Harju maakond MTÜ Spordiselts
5137 Dugin, Dmitri 1986 Tartu maakond
5744 Edela, Ketlin 1986 Tartu maakond Sportland
6107 Eek, Külli 1966 Järva maakond
5187 Eelsoo, Rainer 1980 Tartu maakond
5481 Eeltee, Erik 1965 Harju maakond
6699 Eenma, Siim 2006 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
5606 Eenraid, Peep 1978 Pärnu maakond
5114 Eenraid, Priit 1971 Pärnu maakond
6335 Eensalu, Ott 2004 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
5553 Eerik, Heli 1972 Lääne-Viru maakond
6881 Ehala, Erlend 1978 Tartu maakond
6637 Ehavee, Andres 1974 Pärnu maakond Spordiklubi Tervisesport
5130 Eik, Martin 1981 Pärnu maakond
5418 Eismel, Villu 1988 Harju maakond
6936 Elbe, Priit 1991 Tartu maakond
5643 Eliaser, Ennar 1986 Võru maakond
5657 Eljaste, Matti 1958 Lääne-Viru maakond
6283 Ellamik, Alice 1977 Tartu maakond Salvest AS
5148 Ellram, Jüri 1955 Järva maakond SK Adavere
6053 Engel, Aivar 1966 Harju maakond
5561 Engel, Margo 1975 Harju maakond SK ProRunner
5830 Enno, Madis 1975 Tartu maakond
5589 Ennok, Helen 2000 Tartu maakond
5203 Enok, Ergi 1970 Harju maakond
5271 Epler, Jüri 1962 Tartu maakond
6996 Erm, Tõnis 1982 Harju maakond
6718 Ernits, Ingrit 1965 Jõgeva maakond SK ProRunner
6517 Essmann, Veiko 1989 Viljandi maakond Stora Enso Eesti AS
5420 Evendi, Kristi 1979 Harju maakond
5228 Evert, Siim 1981 Tartu maakond
6802 Falevics, Olegs 1984 Läti
6928 Fatullaev, Kamil 1983 Venemaa
5254 Ferents, Kaido 1977 Tartu maakond Astro Baltics
6402 Fesenko, Valeriy 1962 Venemaa
6803 Fesenko, Vladislavs 1987 Läti Velo+
6208 Fischer, Aulis 1960 Tartu maakond
6862 Fomatškin, Janar 1984 Tartu maakond Tribolt Team
6511 Fukushima, Kenta 1992 Jaapan
6735 Ganjušev, Timofei 1999 Harju maakond
5965 Gehrke, Tanel 1980 Harju maakond
5262 Gerndorf, Urmas 1962 Harju maakond
6690 Gildi, Aleksander 1989 Harju maakond RTG Spordiklubi MTÜ
5975 Gorshenina, Svetlana 1965 Venemaa
6698 Grigorenko, Aleksandr 2007 Harju maakond
5453 Grosnõi, Kaider 1988 Tartu maakond
6330 Grossman, Otto 1947 Harju maakond
6796 Gulbis, Rudolfs 1974 Läti
5100 Gurtovets, Kaido 1985 Tartu maakond Päästeamet
6625 Gustavson, Üllar 1977 Harju maakond Elisa
5073 Gutmann, Veigo 1968 Harju maakond JG VIL! VEIXI RATTATIIM
5371 Haabma, Alar 1960 Rapla maakond EWK
5460 Haabma, Siim 1987 Rapla maakond
6387 Haage, Kuldar 1970 Harju maakond
6276 Haak, Gert 2004 Tartu maakond
6277 Haak, Tiit 1973 Põlva maakond
5670 Haarde, Maiken 1983 Harju maakond ABB AS
5489 Haiba, Wlorian 1977 Tartu maakond
5267 Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
5490 Haldre, Sulev 1956 Tartu maakond
5456 Haljasorg, Mikk 1969 Tartu maakond Kulgur Team
6937 Hallast, Piret 1984 Tartu maakond
5398 Hallik, Anne 1970 Lääne-Viru maakond
5074 Hallik, Hannes 1960 Tartu maakond
5177 Hallik, Heiki 1966 Tartu maakond
5390 Hallik, Helger 1972 Tartu maakond
6733 Hallik, Hindrek 1968 Jõgeva maakond
5704 Hamatvalejev, Aivar 1977 Tartu maakond
6039 Hanneste, Risto 1968 Tartu maakond
6113 Hanni, Inga 1974 Tartu maakond
6112 Hanni, Kaidi 1994 Tartu maakond
5866 Hanni, Tarmo 1951 Harju maakond EWK
6015 Hansen, Heiki 1974 Tartu maakond
5683 Hansschmidt, Neeme 1967 Jõgeva maakond
6721 Harkov, Vadim 1969 Harju maakond
6524 Haube, Grete 1999 Harju maakond
6413 Haube, Veljo 1961 Harju maakond
6661 Hauk, Kaarel 1988 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
5895 Heier, Anu 1971 Tartu maakond
5834 Hein, Janika 1974 Tartu maakond
5872 Heinlaid, Indrek 1969 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
5004 Heinmaa, Enor 1990 Tartu maakond Same OÜ
5249 Heinmaa, Henri 1975 Harju maakond
6844 Heiskonen, Kätlin 1993 Lääne-Viru maakond
6845 Heiskonen, Timo 1990 Lääne-Viru maakond
6003 Helekivi, Kristi 1991 Tartu maakond
6704 Heliste, Egert 2003 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
6297 Heliste, Kaidur 1976 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
6245 Hellsten, Tuulikki 1955 Soome
5048 Helmik, Einar 1972 Harju maakond
5069 Helmik, Joanna 1999 Harju maakond SK CFC
5927 Hemesath, Roger 1950 Ameerika Ühendriigid
6225 Hendrikson, Ülle 1966 Tartu maakond
6988 Henn, Harald 1984 Tartu maakond
6197 Henno, Elisabeth 2002 Tartu maakond
6378 Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
5875 Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
6914 Herchykau, Kazimir 2005 Valgevene
5675 Hermann, Ivar 1969 Tartu maakond
6348 Hermann, Jaan 1984 Tartu maakond Autospirit Tartu OÜ
5229 Hermann, Koit 1971 Tartu maakond A. Le Coq
5923 Hiir, Kadi 1990 Tartu maakond
6614 Hillermaa, Kadri 1980 Tartu maakond
6305 Hinto, Kaido 1970 Tartu maakond
5443 Hion, Oliver 2004 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
6716 Hirv, Maarius 2006 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
6887 Hitrov, Herki 1988 Harju maakond
5916 Hitrov, Toomas 1965 Harju maakond
5737 Hodõrev, Sergei 1968 Ida-Viru maakond
5381 Holts, Siim 1992 Tartu maakond Trismile
6962 Holtsmeier, Rao 1976 Tartu maakond
6849 Hoop, Helir 2009 Võru maakond
5200 Hunt, Argo 1988 Põlva maakond
5568 Hunt, Risto 1984 Rapla maakond
5138 Hunt, Vello 1957 Pärnu maakond
5649 Hänilane, Hillar 1951 Tartu maakond
5216 Härm, Leo 1947 Viljandi maakond
5669 Härm, Margus 1981 Järva maakond Graanul Invest AS
5446 Härm, Merje 1980 Järva maakond Graanul Invest AS
6545 Härma, Pille 1974 Jõgeva maakond
5176 Härmson, Toomas 1970 Tartu maakond TMB Element SK
5612 Hõimra, Jaanus 1972 Järva maakond
5710 Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq
6055 Höglund, Kurt 1951 Soome
5694 Hütt, Triin 1973 Tartu maakond
5508 Hüva, Kärt 2003 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
5331 Idarand, Urmas 1969 Harju maakond
5601 Idvand, Indrek 1992 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
5959 Igga, Margus 1976 Viljandi maakond
6184 Ilisson, Erika 1972 Tartu maakond
6128 Ilisson, Jaan 1969 Tartu maakond
6694 Ilisson, Monika 1974 Harju maakond Telia SK
5533 Illak, Hilja 1965 Tartu maakond
6893 Illing, Sven 1979 Tartu maakond Trismile
6448 Illus, Karolin 1998 Tartu maakond
6025 Ilumäe, Silver 1973 Harju maakond
6150 Ilumäe, Tiit 1951 Harju maakond
5181 Ilus, Andrus 1971 Viljandi maakond Westline Team
5171 Ilves, Marek 1975 Tartu maakond
6498 Ilves, Teet 1964 Tartu maakond
6989 Ilves, Ülle 1979 Tartu maakond
5586 Indriko, Ivo 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
6565 Inti, Jaanus 1979 Tartu maakond
6327 Israel, Harri 1957 Harju maakond
5777 Isup, Taavi 1976 Tartu maakond
5152 Ivanov, Aleksandr 1964 Ida-Viru maakond
6489 Ivaste, Ivar 1971 Harju maakond
5668 Jaago, Tarvi 1965 Harju maakond
5366 Jaanson, Alar 1984 Tartu maakond
5882 Jaanus, Eivo 1977 Põlva maakond Päästeamet
6279 Jaarman, Richard 2005 Tartu maakond
6312 Jaeski, Eve 1974 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
6526 Jaeski, Grete 2000 Tartu maakond
5885 Jaguson, Meelis 1984 Tartu maakond
6681 Jahilo, Peep 1962 Harju maakond
5867 Jaht, Joonas 2006 Tartu maakond
5869 Jaht, Valdur 1981 Tartu maakond
6451 Jakobson, Ardo 1991 Tartu maakond
6442 Jakobson, Kristjan 1988 Harju maakond
6272 Jakobson, Meeri 1998 Tartu maakond
6710 Jakobson, Märt 1967 Tartu maakond
5255 Jakovlev, Janar 1992 Ida-Viru maakond
6134 Jalajas, Joosep 2003 Tartu maakond
5485 Jalakas, Mark Theodor 2001 Tartu maakond TÜASK
6680 Jamsa, Heigo 1971 Harju maakond
6466 Jankovski, Eduard 1980 Harju maakond Axinom
5524 Jaska, Ahto 1965 Tartu maakond
5584 Jaska, Peeter 1959 Tartu maakond
5810 Jaska, Toomas 1986 Tartu maakond Spinal Developments OÜ
5432 Jaup, Toomas 1996 Ida-Viru maakond
5565 Jeedas, Egert 1982 Tartu maakond
6929 Jeeger, Elar 1987 Valga maakond
6538 Jefimov, Dmitri 1986 Harju maakond Telia SK
5845 Jegorov, Dmitri 1978 Tartu maakond Axinom
6339 Jegorov, Ruslan 1995 Harju maakond Sportland
6019 Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
5512 Joa, Vilik 1965 Harju maakond
6982 Joala, Andres 1960 Läti
6267 Joala, Kaarel 1980 Põlva maakond
6266 Joala, Kaie 2002 Põlva maakond
6264 Joala, Kaspar 2005 Põlva maakond
6672 Johanson, Kristi 1978 Põlva maakond Eesti Tõukerattaliit
6654 Johanson, Kristina 1987 Tartu maakond
6127 Johanson, Mariann Hanna 2003 Pärnu maakond SK VELO
7122 Johanson, Raoul 1962 Pärnu maakond SK VELO
5156 Joost, Toomas 1971 Tartu maakond
5343 Juhkam, Siret 1971 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
5191 Juhkam, Tõnu 1968 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
6147 Jukk, Ando 1973 Tartu maakond
5705 Jundas, Jaanika 1975 Harju maakond
5349 Jundas, Kadri-Ann 1970 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
5961 Jurman, Piia 1968 Tartu maakond
5620 Jurman, Robert 1967 Tartu maakond
6961 Jurs, Jass Kaspar 2004 Tartu maakond
7144 Just, Alar 1969 Harju maakond Team TT
5205 Just, Karl Erik 2000 Harju maakond
5517 Juudas, Rokko 1970 Tartu maakond
5001 Juudas, Üllar 1965 Harju maakond
6099 Juur, Andres 1986 Tartu maakond
5288 Juursoo, Meelis 1970 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
6868 Juus, Aadi 1957 Tartu maakond Areal Team
6869 Juus, Pilvi 1964 Tartu maakond Areal Team
6509 Juusu, Janar 1995 Tartu maakond
6765 Juusu, Kristel 1989 Harju maakond Swedbank AS
5046 Järsk, Jarmo 1985 Viljandi maakond
5911 Järsk, Mati 1958 Viljandi maakond
5410 Järv, Hanno 1965 Võru maakond
6628 Järv, Mikk 1986 Tartu maakond
6255 Järve, Liana 1963 Pärnu maakond
6570 Järve, Mihkel 1985 Harju maakond
6196 Järve, Märt 2004 Tartu maakond
6574 Järve, Nora 2006 Tartu maakond
6024 Järve, Taivo 1967 Tartu maakond
7143 Järveoja, Toomas 1961 Tartu maakond
6934 Järveots, Merle 1986 Tartu maakond
5253 Jääger, Heiki 1965 Tartu maakond
5820 Jõe, Anni 2003 Harju maakond
5415 Jõever, Aavo 1951 Harju maakond
5552 Jõgi, Andrus 1964 Tartu maakond
5195 Jõgi, Johannes 1989 Harju maakond SK CFC
6762 Jõgi, Rauno 1993 Tartu maakond Swedbank AS
6546 Jõgi, Urmas 1968 Tartu maakond
6573 Jürgens, Meelis 1980 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
5938 Jürgenson, Lauri 2000 Tartu maakond
6199 Jürgenson, Moonika 1981 Tartu maakond A. Le Coq
5072 Jürgenson, Sulev 1969 Jõgeva maakond
6453 Jürgenstein, Anneli 1980 Tartu maakond
5971 Jüriado, Tiiu 1978 Tartu maakond Suusahullud
5813 Jürimäe, Artur 1960 Tartu maakond
5058 Jürjens, Erik 1964 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
6180 Kaarjärv, Martin 1951 Harju maakond
6567 Kaas, Rene 1982 Harju maakond
5563 Kaasik, Jallo 1972 Tartu maakond Autospirit Tartu OÜ
6895 Kaasik, Karl Martin 2004 Harju maakond Supluse Viis
6410 Kaasik, Kert 1995 Järva maakond
6877 Kaasik, Kirke Kadri 2001 Harju maakond Supluse Viis
6409 Kaasik, Krete 2000 Järva maakond
6207 Kaasik, Lea 1974 Jõgeva maakond
5591 Kaasik, Urmas 1976 Harju maakond Supluse Viis
6002 Kaaver, Mait 1992 Tartu maakond
5788 Kaaver, Siiri 1964 Tartu maakond
5070 Kadak, Indrek 1995 Valga maakond
5360 Kade, Andres 1969 Tartu maakond
6813 Kade, Andres 1968 Tartu maakond Velomaniakid
6222 Kaeramaa, Kadi 1992 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
5268 Kainel, Mart 1945 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
6156 Kala, Janek 1985 Tartu maakond
5581 Kala, Kaspar 1989 Tartu maakond Suusahullud
6775 Kala, Martin 1992 Tartu maakond
6922 Kalbe, Kristo 1989 Tartu maakond
5285 Kalda, Toomas 1981 Harju maakond
6741 Kaldma, Reimo 2007 Harju maakond
6388 Kaldmäe, Kalle 1978 Tartu maakond Volvo Estonia OÜ
6740 Kaldoja, Avely 1987 Tartu maakond AT Sport OÜ
5292 Kaljula, Jaak 1995 Tartu maakond
6253 Kalk, Arbo 1969 Harju maakond
6373 Kalk, Dagmar Helena 1982 Harju maakond
5182 Kallas, Karl 1991 Tartu maakond
5104 Kallas, Krister 1985 Viljandi maakond TSK Joosu
6268 Kallas, Loore 1962 Tartu maakond
7129 Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
5899 Kallas, Tarvo 1980 Tartu maakond Swedbank AS
5289 Kallaste, Aivo 1979 Tartu maakond
6377 Kallaste, Tarmo 1979 Harju maakond
5450 Kallingo, Kristo 1981 Ida-Viru maakond
5678 Kallion, Anett 1997 Harju maakond Supluse Viis
6747 Kallion, Kalmer 1963 Võru maakond Hauka Veloklubi
5252 Kallion, Reiko 1979 Tartu maakond
5129 Kallis, Joel 1982 Valga maakond
6539 Kallson, Janar 1998 Põlva maakond
6667 Kalm, Marika 1974 Harju maakond Elisa
5745 Kalm, Volli 1953 Tartu maakond
6153 Kalmus, Hannes 1975 Harju maakond Malmerk Klaasium
6629 Kalmus, Kristian-Sander 1999 Harju maakond
6203 Kalmus, Kätlin 1979 Harju maakond
6269 Kana, Rainer 1979 Põlva maakond
7107 Kane, Rein 1945 Harju maakond
5617 Kanep, Meelis 1985 Tartu maakond
5118 Kaneps, Andris 1968 Läti
5357 Kangro, Kalle 1971 Tartu maakond
6219 Kangur, Kairi 1974 Tartu maakond
6163 Kangur, Kevin 2004 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
6481 Kangur, Merle 1972 Tartu maakond
6164 Kangur, Tarmo 1973 Tartu maakond
5861 Kannes, Tiiu 1972 Valga maakond KL Valgamaa Malev
5836 Kannimäe, Ilmar 1983 Harju maakond
5346 Kannimäe, Marko 2002 Võru maakond Hauka Veloklubi
5077 Kannimäe, Olev 1965 Võru maakond Hauka Veloklubi
6288 Karelson, Aldo 1965 Tartu maakond
5180 Karelson, Sten 1977 Tartu maakond
5766 Kari, Leiu 1973 Harju maakond
6247 Karina, Ivar 1961 Tartu maakond Eesti Tõukerattaliit
5479 Karki, Martin 2003 Tartu maakond TÜASK
6096 Karki, Tõnis 1963 Tartu maakond
5999 Karlep, Georg 2004 Tartu maakond
6544 Karlsson, Anita 1955 Soome
5287 Karm, Karlis 1988 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
6835 Karo, Lisanna 2001 Harju maakond
5902 Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
6820 Karri, Katrin 1990 Tartu maakond
6911 Karu, Alari 1977 Tartu maakond
5428 Karu, Üllar 1975 Harju maakond
6352 Kase, Robin 2000 Tartu maakond
6782 Kasemets, Kairi 1981 Tartu maakond HANZA Tartu team
5208 Kasemäe, Anne 1971 Harju maakond
5206 Kasemäe, Risto 1972 Harju maakond
7133 Kask, Aksel 1959 Pärnu maakond
5495 Kask, Hendri 2004 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
6939 Kask, Kalle 1970 Harju maakond Captus Sport
6336 Kask, Katrin 1975 Tartu maakond
6938 Kask, Kristjan Madis 2001 Harju maakond Captus Sport
5782 Kask, Lauri 1966 Tartu maakond
6380 Kask, Olavi 1970 Tartu maakond
6732 Kask, Olavi 1969 Harju maakond
5963 Kask, Ragnar 1974 Soome
6081 Kask, Regino 1977 Tartu maakond
5993 Kaskman, Kevin 2003 Harju maakond
5994 Kaskman, Kristjan 1976 Harju maakond
6161 Kaskman, Sten 2002 Harju maakond
5079 Kasumets, Kait 1979 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
5396 Kattai, Juta 1973 Tartu maakond
5397 Kattai, Roman 1966 Tartu maakond Tartumaa Sangpommiklubi
6338 Kaunissaar, Terje 1992 Tartu maakond Sportland
6608 Kaup, Eveli 1972 Tartu maakond
5864 Kaup, Liis 1993 Jõgeva maakond
5940 Kaur, Martin 1993 Tartu maakond
6280 Kaširin, Dmitri 1979 Tartu maakond
6541 Keerberg, Marko 1976 Tartu maakond
6652 Keernik, Karl Joosep 2007 Tartu maakond
6800 Kehva, Mark-Markos 2004 Harju maakond Sparta Spordiselts
6302 Keldo, Kaile 1991 Tartu maakond
6301 Kender, Teele 1985 Tartu maakond
5168 Kenk, Janar 1981 Tartu maakond HANZA Tartu team
6045 Kenk, Kaidar 1985 Tartu maakond Malmerk Klaasium
5459 Kepp, Kaidu 1963 Järva maakond
5739 Kerge, Ene 1977 Võru maakond
7135 Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
5334 Kesner, Margus 1965 Valga maakond
5057 Kesperi, Rain 1980 Tartu maakond
6921 Kessler-Aho, Kairi 1974 Harju maakond
5937 Kevend, Heini 1968 Harju maakond Kaitseressursside Amet
6261 Khmelevskaya, Valeria 1980 Venemaa RTeam
6646 Kiho, Gerd Jesper 2005 Tartu maakond
6587 Kiigemägi, Laidi 1967 Tartu maakond
6583 Kiigemägi, Veljo 1962 Tartu maakond
7109 Kiik, Aare 1957 Tartu maakond
5661 Kiipus, Catry 1981 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
6670 Kiisla, Marju 1988 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
5108 Kiissa, Glein 1980 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
6588 Kiiver, Kaarel 2003 Tartu maakond
5306 Kikerpill, Hugo Gregor 2002 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
5102 Kikkas, Andrus 1968 Tartu maakond
5120 Kikkas, Anette 1985 Valga maakond
5853 Kikkas, Kristjan 1995 Tartu maakond
6584 Kildvee, Ander 2006 Tartu maakond
5732 Kildvee, Rene 1981 Tartu maakond
6593 Kilki, Anu 1970 Lääne-Viru maakond
6639 Killing, Kadri 1973 Pärnu maakond
6124 Killing, Kairi 1988 Harju maakond Sportland
6260 Kilp, Marko 1988 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
5502 Kilter, Siim 1983 Tartu maakond
6577 Kingo, Andrus 1989 Tartu maakond
6160 Kink, Mihhail 1982 Tartu maakond A. Le Coq
5650 Kippasto, Kai 1974 Tartu maakond AT Sport OÜ
6215 Kipper, Maarja 1981 Harju maakond Malmerk Klaasium
5685 Kirch, Mareck 1978 Harju maakond Uuesalu Spordiklubi
5170 Kirs, Ojar 1974 Tartu maakond
5380 Kirsimäe, Karli 1984 Tartu maakond Swedbank AS
5809 Kirsimäe, Rein 1955 Viljandi maakond
6866 Kirsipuu, Tõnis 1996 Lääne maakond
6894 Kitsing, Toomas 1957 Tartu maakond FCR Media
5697 Kitt, Aimar 1963 Harju maakond
5762 Kivari, Andrus 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
5541 Kivastik, Rain 1973 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
5364 Kivastik, Toomas 1965 Tartu maakond
5842 Kivimägi, Gert 1993 Harju maakond Swedbank AS
6233 Kivisaar, Madli-Minna 1989 Tartu maakond Eesti Tõukerattaliit
6858 Kivisel, Ivo 1983 Pärnu maakond
5850 Kivistik, Kaspar 1997 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
5960 Kivistik, Loit 1969 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
6606 Klaar, Külliki 1976 Tartu maakond
5316 Klaus, Tarmo 1982 Tartu maakond
5547 Klein, Pille 1967 Pärnu maakond
6823 Kleitz, Sirli 1975 Järva maakond
5944 Kliimask, Tarvi 1970 Tartu maakond
6065 Klimenko, Aleksandr 1962 Harju maakond
6067 Klimenko, Inna 1969 Harju maakond
5969 Klimova, Luize-Ingrid 1989 Tartu maakond
6836 Kobernik, Viktor 1953 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
6711 Koch, Rait 1978 Võru maakond Hauka Veloklubi
5857 Koddala, Elmet 1968 Põlva maakond
5399 Koemets, Emil 1999 Viljandi maakond
6281 Koemets, Kadi 1986 Tartu maakond
5401 Koemets, Tiidrek 1966 Viljandi maakond
6385 Koger, Eve 1983 Tartu maakond
6384 Koger, Urve 1985 Tartu maakond
6393 Koger, Virve 1987 Tartu maakond
6975 Koiduaru, Martin 1983 Tartu maakond
6022 Koitla, Kaido 1975 Järva maakond
6549 Kokk, Kristjan-Erik 1982 Harju maakond Suusahullud
5067 Kokka, Gunnar 1970 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
5379 Kolbak, Andres 1966 Harju maakond
6430 Kolk, Kalev 1963 Harju maakond
5041 Kolk, Valmer 1966 Tartu maakond
6807 Kollin, Kalle 1970 Rapla maakond
5257 Kollo, Kaarel 1965 Tartu maakond
5437 Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
6973 Kollom, Ralf Erik 2000 Tartu maakond
6985 Koltšin, Janek 1972 Harju maakond
6657 Kommusaar, Mait 1984 Tartu maakond
5140 Kompa, Sergejs 1985 Läti Velo+
5179 Kongi, Aimar 1983 Tartu maakond KRC Ehitus
6632 Konnimois, Henri 2004 Harju maakond
6633 Konnimois, Veljo 1978 Harju maakond
5896 Kontro, Kaido 1968 Tartu maakond
5977 Kontro, Kristo 1996 Harju maakond
6170 Kontus, Marko 1987 Pärnu maakond Volvo Estonia OÜ
5945 Koolmeister, Ilmar 1979 Harju maakond
6226 Koorits, Hele 1984 Tartu maakond
5361 Koorits, Kaido 1979 Tartu maakond
5679 Koorits, Monika 1989 Tartu maakond
6093 Koorits, Willy 1979 Tartu maakond
6108 Koort, Ingrid 1979 Tartu maakond
5283 Koort, Merike 1970 Harju maakond
5534 Koort, Rando 1987 Tartu maakond
5052 Kooskora, Priidu 1984 Tartu maakond
5134 Kooskora, Toomas 1957 Tartu maakond
5637 Kopp, Meelis 1950 Tartu maakond OMNIVA SK
6847 Koppel, Rea 1968 Norra
6308 Korela, Veiko 1984 Tartu maakond
6940 Kork, Martin 1972 Harju maakond
5827 Korol, Kalle 1972 Harju maakond
5282 Kortspärn, Peep 1966 Pärnu maakond
5771 Koskaru, Meelis 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
6891 Kostjukovs, Karlis 1980 Läti
5604 Kostõgov, Andrus 1969 Põlva maakond
7115 Kotkas, Peep 1953 Viljandi maakond
5672 Kotov, Jevgeni 1940 Harju maakond
5369 Kotov, Rain 1969 Tartu maakond
6731 Kotter, Avo 1963 Tartu maakond Scania Eesti AS
5525 Kraft, Märt 1966 Harju maakond
5207 Krastinsh, Aivars 1961 Läti 5A-Valka / LV
6212 Kreela, Kaupo 2001 Tartu maakond
6209 Kreela, Üllar 1979 Võru maakond Telia SK
6649 Kreimer, Julia 1986 Tartu maakond
6309 Kreimer, Maksim 1984 Tartu maakond A. Le Coq
5147 Kreis, Hardi 1972 Tartu maakond
6041 Kreitsberg, Randel 1983 Tartu maakond Tartu Ülikool
5005 Krela, Jaan 1967 Tartu maakond Tridens AS
6445 Krigulson, Kristjan 1993 Tartu maakond
6121 Krillo, Enar 1978 Tartu maakond AS G4S Eesti
6122 Krillo, Kert 2004 Tartu maakond AS G4S Eesti
6354 Kristal, Merle 1970 Harju maakond
5641 Kroon, Ander Markus 2002 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
6827 Kroon, Paavo 1985 Tartu maakond
6557 Kruk, Roman 1972 Harju maakond #HeadInimesed
5646 Krull, Kristjan 1981 Harju maakond
5093 Krumkalns, Janis 1958 Läti
5747 Krutob, Tiina 1965 Harju maakond MTÜ Spordiselts
5241 Kruus, Raino 1989 Tartu maakond
6505 Kruusa, Kersti 1987 Valga maakond
5518 Kruuse, Kurmet 1979 Tartu maakond Salvest AS
5531 Kruusimägi, Kert 1981 Tartu maakond Graanul Invest AS
5514 Kruusla, Rainer 1974 Tartu maakond
5017 Kruusmaa, Eero 1992 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
6744 Kruusmaa, Veiko 1968 Pärnu maakond
5231 Kruusmann, Geidi 1981 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
6792 Kruusvee, Kadri 1983 Harju maakond Sportlove
6435 Kruze, Guntis 1966 Läti Velo+
6278 Krünvald, Liina 1975 Tartu maakond
5538 Kubeev, Alexander 1962 Venemaa
6054 Kubjas, Aivar 1969 Harju maakond
6530 Kubjas, Kustav 2013 Harju maakond
5157 Kucere, Nadina 2001 Läti
5386 Kucerenko, Dmitrijs 1984 Läti
6675 Kuddu, Karl 1991 Tartu maakond
6755 Kudre, Priit 1990 Tartu maakond Hawaii Express
6602 Kudryavcev, Aleksei 1971 Venemaa
5447 Kuha, Taavi 1983 Tartu maakond
5090 Kuik, Robertino 1966 Tartu maakond AT Sport OÜ
5163 Kukk, Agnes 1974 Harju maakond Klubi Spordipartner
5983 Kukk, Erik 2003 Tartu maakond
5494 Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
5956 Kukk, Ermo 1970 Tartu maakond
6356 Kukk, Grete 2003 Jõgeva maakond TÜASK
5542 Kukk, Jürgen 1989 Tartu maakond SportID
5711 Kukk, Kätlin 2003 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
5431 Kukke, Heikki 1973 Harju maakond Kaera Antsud
6514 Kukuškin, Priit 1982 Tartu maakond Kuldsed Käed
6689 Kulamaa, Mariliis 1990 Harju maakond RTG Spordiklubi MTÜ
5572 Kuldmäe, Ain 1980 Tartu maakond
5109 Kullamaa, Jüri 1964 Harju maakond
6917 Kullamäe, Kati 1978 Harju maakond SportID
6889 Kullang, Martti 1990 Harju maakond
5908 Kullström, Lasse 1952 Soome
5652 Kulmar, Kai 1980 Harju maakond
5651 Kulmar, Kristjan 1977 Harju maakond
6136 Kumberg, Peeter 1959 Tartu maakond
5012 Kumel, Tarvo 1969 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
6213 Kunarev, Dmitrii 1990 Venemaa
6032 Kunareva, Galina 1961 Venemaa
5003 Kupp, Artur 2002 Harju maakond SK CFC
5309 Kurs, Siim 1987 Tartu maakond
6204 Kuslap, Avo 1967 Rapla maakond
5480 Kutman, Ilmar 1958 Tartu maakond Ramirent
5769 Kutman, Marko 1983 Tartu maakond Ramirent
6195 Kutusov, Marko 1989 Tartu maakond
5761 Kuus, Ivo 1971 Rapla maakond
6987 Kuus, Janno 1971 Harju maakond
5844 Kuus, Kersti 1973 Rapla maakond
5293 Kuus, Tarvo 1988 Põlva maakond
6834 Kuusik, Ain 1974 Tartu maakond
5821 Kuusik, Kristo 1983 Jõgeva maakond
5515 Kuusik, Norman 1989 Pärnu maakond
5674 Kuusik, Roland 1963 Pärnu maakond
5113 Kuusik, Silver 1983 Tartu maakond
5471 Kuusk, Keijo 1982 Tartu maakond
6754 Kuusk, Kersti 1989 Jõgeva maakond
5330 Kuusk, Kristo 1985 Jõgeva maakond
5527 Kuuslap, Jaan 1967 Tartu maakond
5964 Kuusma, Piret 1968 Tartu maakond
5464 Kuusma, Raivo 1964 Tartu maakond
6094 Kuusma, Ülle 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
6874 Kuusmik, Kaspar 1993 Harju maakond
6558 Kuusmik, Teet 1972 Ida-Viru maakond
6228 Kvell, Alar 1985 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
6726 Kvell, Urmas 1987 Tartu maakond
5433 Käba, Taavi 1989 Viljandi maakond
6972 Käen, Andre 1964 Saare maakond
6047 Kähr, Priit 1985 Tartu maakond
6610 Käi, Triin 1981 Tartu maakond
7116 Känd, Ivo 1958 Tartu maakond
5478 Känd, Mihkel 1999 Tartu maakond
6459 Käos, Kaupo 1979 Tartu maakond
5465 Kärner, Olar 1980 Harju maakond Almic Cycling Team
6340 Käsper, Liis 1988 Pärnu maakond
5429 Käämer, Jaak 1974 Tartu maakond Volvo Estonia OÜ
6563 Käära, Aare 1961 Tartu maakond
5363 Käära, Margus 1986 Tartu maakond
6287 Kääri, Geir-Kristjan 2007 Tartu maakond
6651 Käärst, Kärt 1975 Harju maakond Kuusalu Rattaklubi
6653 Käärst, Rain 1978 Harju maakond Kuusalu Rattaklubi
6658 Käärst, Revo 2009 Harju maakond
6659 Käärst, Ruben 2007 Harju maakond Kuusalu Rattaklubi
6916 Kõiv, Glen Gregory 2008 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
5031 Kõiv, Kevin Kardo 2003 Harju maakond SK CFC
6746 Kõllo, Rachel 2001 Tartu maakond
6004 Kõrgvee, Laura 1984 Tartu maakond
5523 Kübarsepp, Taavi 1982 Tartu maakond
7124 Külaots, Edgar 1945 Tartu maakond
6097 Külasalu, Kadi 1990 Tartu maakond
5225 Külm, Hanno 1969 Tartu maakond
5635 Kümmel, Peeter 1949 Viljandi maakond
6083 Kütt, Enn 1970 Tartu maakond
5475 Kütt, Kaarel 2000 Harju maakond
6304 Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
6783 Kütt, Keidi 1995 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
6812 Kütt, Marta 1987 Ühendkuningriik
5413 Kütt, Rainer 1994 Tartu maakond
6314 Küttim, Isabel 2000 Tartu maakond
6645 Küttim, Maarja 1991 Tartu maakond
5991 Laagus, Varmo 1971 Tartu maakond Arens Mööbel AS
5976 Laan, Janek 1973 Harju maakond
6176 Laan, Matti 1944 Tartu maakond
5377 Laane, Viktor 1970 Pärnu maakond
5720 Laaneleht, Angela 1969 Tartu maakond
5317 Laanesar, Keijo 1984 Tartu maakond
6214 Laansalu, Anu 1946 Ameerika Ühendriigid
5905 Laar, Reio 1980 Tartu maakond
7139 Laas, Gunnar 1970 Harju maakond
7118 Laas, Kaido 1952 Harju maakond Kuusalu Rattaklubi
5707 Laasi, Aimar 1981 Harju maakond
5570 Laasma, Martin 1976 Harju maakond
5414 Labent, Regina 1975 Tartu maakond
6405 Ladva, Allan 1983 Valga maakond
5656 Ladva, Arno 1952 Võru maakond
5947 Lahesoo, Evelin 1982 Tartu maakond
6056 Laht, Kadri 1982 Harju maakond
5616 Laidver, Aive 1968 Võru maakond Hauka Veloklubi
6016 Laikoja, Helen 1993 Tartu maakond
5629 Laikoja, Ilmar 1940 Viljandi maakond
5391 Laikoja, Rein 1968 Tartu maakond
5703 Lainemäe, Allan 1969 Ida-Viru maakond
5122 Lainemäe, Andres 1968 Jõgeva maakond
5032 Lainemäe, Rauno 1993 Jõgeva maakond
5851 Laineste, Sten 1982 Põlva maakond
6865 Laiv, Riina 1974 Harju maakond Spordiklubi IKS
5278 Lakk, Hendrik 1950 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
6547 Laks, Maiken 1996 Tartu maakond
5665 Lamp, Enn 1976 Harju maakond
6616 Lamp, Heneli 1976 Harju maakond
6537 Lang, Ingrit 1997 Harju maakond
5764 Lang, Kristo 1975 Harju maakond
6857 Lange, Rasmus 2009 Tartu maakond
6856 Lange, Sven 1980 Tartu maakond Tartu Ülikool
5692 Laos, Priit 1983 Tartu maakond TMB Element SK
6601 Larens, Sergei 1968 Harju maakond
6926 Larin, Nikolai 1966 Venemaa
5962 Lasn, Kai 1970 Harju maakond JG VIL! VEIXI RATTATIIM
6719 Lauk, Jaanus 1968 Tartu maakond
6191 Laul, Getter 1985 Tartu maakond
5178 Laul, Uku 1978 Tartu maakond KVÜÕA
5779 Laumäe, Marek 1975 Tartu maakond AS G4S Eesti
6542 Laur, Andres 1973 Tartu maakond
6941 Laur, Jana 1976 Tartu maakond
6119 Lauri, Ulvi 1974 Tartu maakond
5726 Lausing, Karl 2002 Tartu maakond
5598 Lavrikov, Viktor 1961 Venemaa
5966 Lavrikova, Svetlana 1962 Venemaa Narva SK Firn
6976 Lebedev, Aleksei 2004 Harju maakond
5492 Lebedev, Andrey 1973 Venemaa DeKanto.RU
5992 Lebedev, Evgeny 1968 Venemaa DeKanto.RU
7104 Leets, Urmas 1952 Tartu maakond
6871 Lehemets, Imre 1986 Tartu maakond Areal Team
5931 Lehesmets, Alar 1981 Viljandi maakond
5686 Lehis, Agur 1970 Tartu maakond
6077 Lehis, Heikki 1962 Viljandi maakond
6076 Lehis, Kadri-Ann 1991 Viljandi maakond
5311 Lehis, Priit 1997 Tartu maakond
6290 Lehtmets, Andrus 1974 Tartu maakond
6289 Lehtmets, Kaur Robert 2006 Tartu maakond
7145 Lehtmets, Margus 1972 Tartu maakond
6291 Lehtmets, Marta 2009 Tartu maakond
6371 Lehtmets, Mihkel 1995 Tartu maakond Eesti Maaülikool
6688 Lehtmets, Rein 1968 Valga maakond RTG Spordiklubi MTÜ
5876 Lehtmäe, Karin 1986 Pärnu maakond
5322 Lehtpuu, Aivo 1964 Lääne maakond
5066 Lehtsaar, Mattias Jonatan 2003 Rapla maakond SK CFC
5595 Leinola, Andres 1977 Tartu maakond
6029 Leis, Taive 1981 Tartu maakond
6258 Leiten, Kadri 1981 Tartu maakond
6259 Leiten, Raavo 1984 Tartu maakond
5190 Leks, Kristiina 1971 Harju maakond
5233 Lelberd, Peeter 1989 Põlva maakond
6701 Lelov, Elar 1979 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
6398 Leming, Indis 1953 Harju maakond
6477 Lemmik, Diana 1974 Harju maakond
5920 Lemsalu, Katrin 1978 Tartu maakond
5562 Lemsalu, Tiit 1983 Tartu maakond
6042 Leola, Heily 1980 Tartu maakond
5972 Leola, Taavi 1979 Tartu maakond
5639 Lepberg, Rein 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
6381 Lepik, Anni Marii 2001 Tartu maakond Astro Baltics
6010 Lepik, Arvo 1957 Harju maakond
6607 Lepik, Endel 1972 Tartu maakond
6101 Lepik, Henry 1992 Pärnu maakond
6482 Lepik, Jaanus 1988 Saare maakond
6030 Lepik, Janek 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
6425 Lepik, Janno 1985 Harju maakond
6479 Lepik, Kaidi 1989 Tartu maakond
5662 Lepik, Kajar 1980 Tartu maakond
6360 Lepik, Margo 1976 Tartu maakond
5884 Lepik, Maris 1975 Tartu maakond
5373 Lepik, Natalja 1977 Tartu maakond Astro Baltics
6729 Lepik, Robert 2006 Tartu maakond
5372 Lepik, Toomas 1979 Tartu maakond Astro Baltics
6693 Lepik, Toomas 1985 Harju maakond RTG Spordiklubi MTÜ
6979 Lepiku, Katariina 1995 Tartu maakond
5826 Lepp, Dmitri 1981 Tartu maakond
6668 Lepp, Kristjan 1981 Harju maakond Elisa
5770 Lepp, Sergei 1984 Tartu maakond
5351 Leppik, Andres 1973 Tartu maakond
5167 Leskov, Rauno 1978 Harju maakond Õhuvägi
5161 Levitass, Janis 1989 Läti
6501 Levitass, Karlis 1987 Läti
6437 Li, Maksims 1980 Läti Velo+
5142 Libek, Maario 2003 Tartu maakond TÜASK
6158 Liblik, Aimo 1981 Tartu maakond
5448 Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
6428 Liblik, Kristel 1992 Tartu maakond
5519 Liblik, Lauri 2000 Tartu maakond A. Le Coq
5529 Liblik, Margo 2002 Tartu maakond A. Le Coq
5033 Liblik, Rainar 1976 Tartu maakond
6483 Liepins, Janis 1964 Läti
5789 Lifljandski, Erki 1975 Tartu maakond
6201 Lifljandski, Lillerin 1979 Tartu maakond
6072 Liht, Kristo 1984 Järva maakond
5781 Liik, Marge 1986 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
6177 Liik, Mart 1965 Harju maakond
5301 Liiker, Tanel 1980 Harju maakond
5062 Liikvart, Magnus 1984 Tartu maakond Rullibaas
5304 Liiva, Ahti 1983 Harju maakond
5795 Liiva, Anu 1962 Harju maakond Sparta Spordiselts
5958 Lill, Jaanus 1970 Tartu maakond
5973 Lille, Esmeralda 1951 Ida-Viru maakond
6095 Lille, Tiina 1978 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
6516 Lilleleht, Mart 1974 Tartu maakond
6848 Lillemets, Ly 1968 Võru maakond
6831 Lillenthal, Jaanika 1974 Järva maakond
6159 Lilleorg, Gert 1973 Pärnu maakond
5755 Lillepärg, Taavi 1978 Saare maakond
5757 Lind, Avo 1965 Tartu maakond
5982 Linden, Ralf 1952 Soome
6550 Lindenberg, Ingrid 1966 Tartu maakond
5350 Linnaks, Henri 1953 Lääne-Viru maakond
5702 Linno, Tanel 1982 Tartu maakond
6875 Linros, Marilyn 2005 Harju maakond
6028 Linros, Sven 1973 Harju maakond
5912 Linsi, Mart 1980 Tartu maakond A. Le Coq
7131 Lint, Merle 1961 Tartu maakond
5387 Lints, Rauno 1984 Tartu maakond Agrovarustus OÜ
5335 Lipatnikovs, Arturs 1992 Läti Velo+
6455 Lippur, Henri 1992 Tartu maakond
5234 Livzenieks, Eriks 1959 Läti OC Limbazi
6376 Lodi, Annely 1971 Tartu maakond
5223 Lokutsievski, Ats 1978 Tartu maakond
6507 Lomp, Martin 2002 Tartu maakond
6148 Look, Andrus 1975 Tartu maakond
5472 Loost, Raivo 1979 Tartu maakond AS G4S Eesti
6641 Lopman, Arvi 1967 Tartu maakond
5759 Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
5333 Lugenberg, Annikki 2005 Harju maakond SK CFC
5548 Lugenberg, Arvi 1970 Harju maakond SK CFC
5980 Luhaorg, Raigo 1999 Harju maakond
6318 Luhaorg, Rando 1993 Harju maakond
6157 Luht, Uko Rasmus 2007 Tartu maakond SK VELO
6818 Luhtaru, Richard 2000 Tartu maakond
6463 Luhthein, Viljar 1982 Harju maakond
6110 Luide, Jaak 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
6725 Luidre, Liivo 1975 Harju maakond
5942 Luik, Jaarek 1965 Tartu maakond
5096 Luik, Margo 1979 Ida-Viru maakond
5434 Luik, Sven 1983 Harju maakond
5680 Luisk, Kairit 1970 Viljandi maakond Karksi-Nuia Rattaklubi
5550 Lumi, Margus 1973 Harju maakond Uuesalu Spordiklubi
5382 Lumi, Toomas 1970 Tartu maakond
5754 Lumiste, Priit 1967 Tartu maakond
5910 Lund, Ake 1952 Soome
5103 Lusikas, Jaan 1963 Tartu maakond
6824 Lust, Mari 1990 Tartu maakond
6556 Lust, Rene 1988 Järva maakond
5221 Lust, Toomas 1957 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
5499 Luts, Ahti 1972 Tartu maakond
5986 Lutsoja, Helen 1987 Harju maakond
5441 Luuri, Enno 1967 Viljandi maakond
5026 Luusepp, Leino 1979 Pärnu maakond
6993 Lysenko, Alexander 1979 Venemaa
6992 Lysenko, Vitaly 1981 Venemaa
5054 Lätte, Raimo 1997 Tartu maakond Agrovarustus OÜ
6020 Lättekivi, Artur 1979 Tartu maakond A. Le Coq
6211 Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
5076 Lääne, Meelis 1967 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
5716 Lääne, Siim 1990 Tartu maakond
5546 Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
5898 Lõhmus, Ivo 1983 Tartu maakond
6851 Lõhmus, Madis 1954 Harju maakond
5324 Lõhmus, Margo 1977 Jõgeva maakond
6098 Lõhmus, Rünno 1972 Tartu maakond
5974 Lõhmus, Tambet 1972 Tartu maakond
6188 Lõiv, Annabella Eliisa 2002 Tartu maakond
6296 Lõiv, Kalev 1968 Tartu maakond
6295 Lõiv, Kerttu 1991 Tartu maakond
5022 Lõiv, Leho 1969 Harju maakond
5131 Lõokene, Marek 1968 Harju maakond
6080 Löiv, Einar 1968 Tartu maakond
6334 Lükk, Andi 1968 Harju maakond
6604 Lüüdik, Kenti 1980 Tartu maakond
6666 Maarjakõiv, Maarja 1991 Harju maakond Elisa
6406 Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq
6353 Maasikmets, Maarja 1999 Harju maakond
6808 Maasing, Marko 1974 Tartu maakond Ikodor AS
6006 Maata, Kadri 1988 Tartu maakond
6249 Maata, Kaspar 1993 Tartu maakond
5794 Maca, Ilze 1983 Läti
5416 Madis, Kätlin 1981 Valga maakond SK Jooksupartner
5406 Madisson, Marko 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
5530 Magdich, Aleksandra 1992 Venemaa Amateurs Club - glocksport.ru
5094 Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
5139 Maidla, Priit 1982 Tartu maakond
6082 Mainla, Jaanus 1972 Tartu maakond
6850 Maiste, Piret 1983 Tartu maakond
5078 Makke, Vahur 1964 Tartu maakond Tartu Ülikool
6942 Malinin, Ken 1984 Tartu maakond
6329 Malinovski, Ilja 1995 Harju maakond
5509 Malken, Indrek 1972 Tartu maakond
6007 Mallene, Tiina 1962 Tartu maakond
6142 Malm, Kristi 1980 Ida-Viru maakond
6564 Malm, Kristiina 1979 Tartu maakond
5873 Malmberg, Jaan 1956 Lääne-Viru maakond
5833 Malmre, Marten 2005 Tartu maakond
6705 Malsroos, Taavi 2001 Harju maakond MTÜ Spordiselts
6075 Malva, Liina 1989 Tartu maakond Tartu Ülikool
6102 Mand, Urmas 1981 Harju maakond
5030 Mandel, Erhard 1968 Põlva maakond
6753 Mandriks, Taavi 1976 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
6521 Mannas, Taiko 1987 Tartu maakond
6554 Marandi, Markus 2000 Harju maakond
6422 Marchenko, Sergey 1976 Venemaa
6605 Mardisoo, Marek 1983 Tartu maakond
6991 Mardiste, Mart 1969 Tartu maakond
6950 Mardo, Kätlin 1979 Harju maakond
6123 Margus, Peep 1969 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
5602 Marjapuu, Ester 1965 Järva maakond
5367 Marjapuu, Virko 1978 Tartu maakond
5407 Markvart, Kätlin 1989 Valga maakond
6703 Martens, Marit 1992 Harju maakond MTÜ Spordiselts
6452 Martihin, Egle-Maris 1997 Tartu maakond
5888 Martinfeld, Mihkel 1985 Harju maakond
5045 Matin, Ilian 1991 Venemaa
5537 Matina, Varvara 1989 Venemaa
6412 Matkur, Oliver 1985 Harju maakond
6903 Matla, Ellen 1958 Lääne-Viru maakond
6046 Matto, Kairit 1981 Tartu maakond
5677 Matto, Vallo 1969 Tartu maakond
6918 Matusaitis, Laurynas 1992 Tartu maakond BIGBANK AS
6502 Matveev, Andrey 1971 Venemaa
5158 Matvejev, Toomas 1990 Tartu maakond
6769 Matvejevs, Jevgenijs 1980 Läti Rilak
6059 Mauer, Tiit 1968 Tartu maakond
6248 Maurin, Irina 1968 Ida-Viru maakond
5442 Mednis, Vilis 1951 Läti 5A-Valka / LV
6568 Meerits, Ott 1982 Tartu maakond
5660 Megi, Eda 1972 Lääne maakond JK Paralepa
6551 Mehilane, Jako 2011 Tartu maakond
6552 Mehilane, Simo Sander 2007 Tartu maakond
5015 Mehine, Margus 1969 Tartu maakond
6752 Mei, Marko 1990 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
6383 Meibaum, Aare 1956 Pärnu maakond
5891 Meidla, Jüri 1951 Harju maakond
5201 Meidla, Tiit 1975 Harju maakond
6017 Meier, Jaanus 1974 Põlva maakond
5332 Meikop, Pille-Riin 1993 Jõgeva maakond
6766 Meikop, Sille 1983 Tartu maakond Suusahullud
5555 Meister, Tarmo 1975 Tartu maakond
5405 Meius, Margus 1974 Harju maakond A. Le Coq
6826 Melk, Taavi 1986 Tartu maakond
6781 Meltsas, Hardi 1976 Tartu maakond HANZA Tartu team
6642 Meltsas, Karl Erik 2004 Tartu maakond
6644 Meltsas, Laura Maria 2000 Tartu maakond
5149 Meltsas, Veiko 1974 Harju maakond
6424 Mentunen, Timo 1952 Soome
5421 Meos, Andres 1957 Tartu maakond Marepleks OÜ
6943 Merilo, Margus 1985 Harju maakond
7102 Merisalu, Margus 1955 Tartu maakond SK VELO
5638 Merivee, Matis 1980 Tartu maakond FCR Media
5111 Merivälja, Marek 1968 Pärnu maakond SK Jõulu
6900 Merzlikin, Alexandr 1973 Läti Velo+
6873 Mesila-Kaarmann, Laina 1987 Harju maakond Orkla Eesti AS
5687 Metalnikov, Mikhail 1978 Venemaa DeKanto.RU
5510 Mets, Einar 1973 Võru maakond
7105 Mets, Jüri 1957 Pärnu maakond
6508 Mets, Oliver 1989 Harju maakond
6439 Metsakaev, Liis 1999 Võru maakond
5700 Metsnõmm, Mart 1959 Tartu maakond
5793 Metsoja, Mario 1985 Harju maakond
6761 Mettis, Andri 1987 Tartu maakond
6656 Meus, Kaisa 2002 Tartu maakond
5132 Meus, Marek 1982 Tartu maakond
5608 Meus, Marko 1976 Tartu maakond
5014 Mezapuke, Vadims 1982 Läti Velo+
6944 Michelson, Entoni-Lorens 2007 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
5213 Miil, Tõnu 1971 Pärnu maakond
6963 Miil, Väino 1976 Tartu maakond HANZA Tartu team
5436 Mikk, Mait 1975 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
5010 Mikk, Paul 2002 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
5926 Mikson, Madis 1950 Tartu maakond Arctic Sport Club
6640 Miljukov, Esko 1979 Tartu maakond
5174 Milk, Marek 1973 Ida-Viru maakond
6519 Miller, Genert 1999 Harju maakond
6115 Miller, Grete 1987 Harju maakond Malmerk Klaasium
5245 Miller, Guido 1981 Harju maakond
5256 Miller, Gunnar 1973 Harju maakond
6523 Miller, Jarko 2006 Harju maakond
5336 Miluzs, Ivars 1986 Läti Velo+
6821 Minashvili, Irakli 1991 Gruusia
6265 Minickis, Jurijs 1956 Läti Rilak
6105 Minin, Igor 1955 Tartu maakond
6362 Minin, Mirjam 1990 Tartu maakond
5197 Mironov, Siim 1986 Harju maakond
5955 Mitt, Argo 1986 Tartu maakond
5141 Mitt, Liisu 1997 Pärnu maakond Sisekaitseakadeemia
6860 Mitt, Marchello 1996 Rapla maakond
5890 Mitt, Risto 1982 Tartu maakond
6440 Moisio, Sami 1973 Soome
5930 Moks, Enn 1952 Pärnu maakond
6624 Moor, Hanna 1999 Võru maakond
6623 Moor, Maris 1973 Võru maakond Võru Suusaklubi
5906 Moro, Inga 1974 Tartu maakond
6787 Mortulevs, Aleksandrs 1979 Läti
6764 Mosov-Hallik, Hanno 1976 Tartu maakond Swedbank AS
5080 Mulk, Vallo 1984 Lääne maakond Tartu Ülikool
5016 Muri, Mihkel 2000 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
6294 Muru, Liina 1991 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
5808 Muru, Taavi 1985 Tartu maakond KVÜÕA
6062 Must, Lennart 1982 Valga maakond
5049 Mustafin, Aleksandr 1959 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
6404 Muuli, Viktor 1966 Tartu maakond
5868 Mäekink, Priit 1971 Põlva maakond
6886 Mäemuru, Kristiina 2001 Tartu maakond
5219 Mäetalu, Margo 1967 Harju maakond
5024 Mäggi, Martin 1972 Harju maakond Sportlove
6945 Mägi, Erki 1981 Tartu maakond
5240 Mägi, Kristjan 1995 Tartu maakond
6231 Mägi, Mark 2006 Tartu maakond
5719 Mägi, Meelis 1969 Lääne maakond
6232 Mägi, Tuulis 1971 Tartu maakond
5870 Mägimaa, Eerika 1966 Ida-Viru maakond
5922 Mällo, Rainer 1973 Tartu maakond
5528 Mänd, Kaarel 1986 Harju maakond Volvo Estonia OÜ
6727 Mänd, Katariina 2000 Tartu maakond Agrovarustus OÜ
5698 Mänd, Maria 1979 Harju maakond
5559 Mänd, Vallo 1975 Harju maakond
6100 Mändla, Karmen 1992 Harju maakond Sportland
5143 Mändoja, Madis 1987 Tartu maakond
7114 Mättik, Kersti 1949 Harju maakond
5713 Mõrd, Rando 1969 Harju maakond A. Le Coq
6861 Mõts, Maarika 1975 Tartu maakond
5592 Mõtsar, Maiko 1983 Põlva maakond Politsei- ja Piirivalveamet
5242 Mõtsnik, Jaan 1968 Järva maakond Järva-Jaani RSK
6700 Mõttus, Andra 1975 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
5444 Mõttus, Ardo 1983 Eesti Palmako AS
5567 Mõttus, Mati 1975 Valga maakond
6391 Mölder, Annika 1975 Harju maakond
5099 Mölder, Ivar 1973 Harju maakond
5787 Mölder, Kaspar 1998 Tartu maakond Trismile
5430 Mölder, Priit 1978 Harju maakond
6389 Mölder, Tarmo 1972 Harju maakond
5036 Mölder, Veiko 1967 Harju maakond
5817 Möller, Marko 1963 Tartu maakond
6133 Münti, Henri 1982 Tartu maakond
6685 Münti, Tormi 1959 Tartu maakond
6043 Mürk, Vladimir 1966 Võru maakond
5385 Müürsepp, Aivar 1967 Harju maakond Rilak
5342 Müürsepp, Andreas 1978 Tartu maakond
6192 Müürsepp, Karl 1986 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
6634 Müürsepp, Taavi 1983 Tartu maakond
6274 Müürsepp, Ülle 1962 Tartu maakond A. Le Coq
5445 Nagel, Indrek 1960 Tartu maakond
7141 Narusk, Hegri 1977 Tartu maakond
5064 Nazarov, Tian 1966 Tartu maakond Fittest Tartu
5458 Neimande, Lelde 1983 Läti
5802 Nellis, Toivo 1956 Harju maakond
5823 Nesterov, Nikolay 1956 Ida-Viru maakond Eesti Energia Spordiklubi
6786 Neumann, Berit 1992 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
6433 Niemela, Jari Juhani 1960 Soome
6635 Nigul, Margo 1972 Harju maakond
6757 Nigul, Virgo 1977 Harju maakond
5389 Niidu, Mart 1976 Pärnu maakond Pärnu JK Rave
5388 Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
6801 Niilo, Tõnu 1986 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
6486 Niinlaup, Katrin 1983 Harju maakond
5264 Niit, Maiken 1987 Harju maakond SK VELO
6298 Nilson, Mart 1962 Tartu maakond Sportland
6842 Nirk, Aarne 1987 Tartu maakond
5347 Noormets, Aivar 1960 Harju maakond
5290 Noormets, Alar 1975 Pärnu maakond Auto Stock Team
6809 Noormägi, Eve 1988 Harju maakond
6810 Noormägi, Margus 1973 Harju maakond
6525 Nooska, Triin 1982 Tartu maakond
6879 Nuka, Neeme 1976 Harju maakond
6316 Nurk, Margit 1978 Tartu maakond
5238 Nurk, Margus 1969 Tartu maakond
5276 Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
6723 Nurmela, Mairo 1984 Tartu maakond
6467 Nurmsalu, Sander 1994 Tartu maakond
5469 Nursi, Imre 1974 Tartu maakond
5423 Nägelik, Indrek 1991 Tartu maakond Sportland
5284 Närap, Henry 2003 Tartu maakond TÜASK
5043 Näss, Margo 1969 Harju maakond
6386 Nõgel, Merilyn 1996 Tartu maakond
6520 Nõgene, Jaanus 1969 Valga maakond Liivimaa Rattaklubi
5954 Nõgesmäe, Eveli 1976 Tartu maakond Eesti Tõukerattaliit
5520 Nõmm, Indrek 1978 Tartu maakond
6342 Nõmm, Kalev 1964 Harju maakond
6341 Nõmm, Rasmus 2007 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
6186 Nõmmik, Annabel 2004 Tartu maakond
6202 Nõmmik, Annela 1972 Tartu maakond
5997 Nõmmik, Annika 2000 Tartu maakond
6185 Nõmmik, Karl Robert 2006 Tartu maakond
5863 Nõmmik, Kristian 1987 Harju maakond
6271 Nõmmik, Riho 1973 Tartu maakond
6218 Nõmmiste, Kalev 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
6504 Nõmmiste, Karel 2004 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
6144 Nõmmiste, Leie 1976 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
6143 Nõmmiste, Maris 2002 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
6669 Nõmmiste, Sulev 1970 Harju maakond
5183 Nöps, Riho 1970 Tartu maakond Scania Eesti AS
5778 Oberst, Rauno 1981 Tartu maakond
5250 Obrezkov, Andrey 1982 Harju maakond Axinom
6946 Odudenko, Mikhail 1981 Valga maakond
6785 Oja, Carmen 1994 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
5831 Oja, Liina 1993 Tartu maakond
5981 Oja, Martti 1964 Tartu maakond
5438 Oja, Peeter 1960 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
6454 Ojakivi, Kaur 1994 Tartu maakond
6475 Ojala, Kristel 1982 Harju maakond
6687 Ojala, Martin 1975 Harju maakond Malmerk Klaasium
5105 Ojalaid, Silver 1968 Tartu maakond
5236 Ojamaa, Imre 1971 Harju maakond
5312 Ojasaar, Tarmo 1978 Põlva maakond
5488 Ojasalu, Urmo 1983 Tartu maakond
5780 Okatyev, Egor 1971 Venemaa
6964 Oks, Peep 1977 Tartu maakond
5578 Oks, Siim 1981 Tartu maakond
6031 Olesk, Külli 1973 Põlva maakond
5917 Olesk, Raul 1960 Tartu maakond EWK
6040 Ollerma, Alar 1962 Rapla maakond Harju Elekter AS
5706 Ollino, Andres 1977 Harju maakond
5765 Ollino, Jaan 1944 Järva maakond
5117 Olonen, Valter 1963 Soome
7142 Oot, Anti 1951 Tartu maakond Team AMPS
6968 Opmann, Piret 1980 Tartu maakond
5378 Oras, Kadi 1968 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
5936 Oras, Keiu 1996 Tartu maakond
5303 Oras, Ülari 1964 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
6322 Orav, Erki 1981 Harju maakond
6361 Orav, Katrin 1983 Harju maakond
6461 Oru, Sirje 1975 Harju maakond
5086 Osijärv, Toomas 1965 Viljandi maakond
6527 Osipov, Mikhail 1971 Venemaa
5621 Osis, Ivars 1956 Läti Rilak
5949 Ostrat, Helmo 1982 Harju maakond
6923 Ostreyko, Sergey 1965 Venemaa
6044 Osula, Hendrik 1993 Tartu maakond
6246 Osula, Piia 1992 Harju maakond
5310 Ots, Ave 1991 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
6743 Ots, Diana 1974 Lääne maakond JK Paralepa
6833 Ots, Rait 1978 Harju maakond
5087 Ots, Riho 1983 Harju maakond Viimsi Sport
5400 Otsa, Aile 1983 Tartu maakond
5239 Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
5614 Otstavel, Hemminki 1993 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
6364 Ottas, Marko 2005 Tartu maakond
6363 Ottas, Martin 2003 Tartu maakond
5792 Otti, Mait 1984 Tartu maakond Salvest AS
6841 Ovchinnikov, Oleg 1985 Tartu maakond
5261 Ozolins, Ainars 1960 Läti 5A-Valka / LV
6344 Paal, Priit 1985 Tartu maakond
5308 Paama, Gunnar 1982 Tartu maakond
5953 Paas, Lauri 1981 Tartu maakond
5038 Paas, Meelis 1973 Ida-Viru maakond
6084 Paas, Raili 1979 Tartu maakond
5487 Paat, Jürgen 1980 Harju maakond RTG Spordiklubi MTÜ
5486 Paat, Merli 1984 Harju maakond Viimsi Sport
6919 Paats, Jüri 1956 Tartu maakond
6370 Paatsi, Reet 1976 Tartu maakond
6282 Paavle, Silja 1976 Tartu maakond
6257 Pai, Eve 1958 Tartu maakond OMNIVA SK
6168 Pais, Karel 1983 Pärnu maakond Volvo Estonia OÜ
5291 Paju, Tiit 1952 Jõgeva maakond
5865 Pajula, Kevin 1995 Harju maakond
6450 Pajur, Helis 1978 Tartu maakond
5718 Pajur, Maris 1986 Harju maakond
5505 Pajur, Rain 1976 Harju maakond Swedbank AS
6050 Palgi, Ene 1971 Tartu maakond
5564 Palk, Imbi 1968 Tartu maakond
6423 Pallasmaa, Kalle 1963 Harju maakond
6183 Pallo, Jaanus 1980 Tartu maakond
6907 Pallo, Kert 2005 Valga maakond Areal Team
6224 Pallo, Monica 1987 Tartu maakond
6896 Palloson, Margus 1979 Tartu maakond
5484 Pallotedder, Taivo 1975 Tartu maakond Sportland
6306 Palm, Mall 1959 Valga maakond OMNIVA SK
5526 Palm, Tiia 1966 Tartu maakond
6947 Palmet, Mati 1961 Järva maakond
6948 Palojärv, Aivo 1983 Võru maakond
6216 Palu, Tanel 1986 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
5804 Palubinskas, Anton 1955 Tartu maakond
6763 Pandis, Hannula-Katrin 1990 Tartu maakond Swedbank AS
6560 Pankov, Anton 1963 Harju maakond
6739 Parissov, Kristiina 1994 Tartu maakond
6576 Park, Argo 1985 Tartu maakond
5701 Park, Liisi 1987 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
6872 Parmas, Aalo 1957 Harju maakond
6636 Parri, Rein 1953 Tartu maakond
6367 Part, Ilmar 1967 Tartu maakond
5506 Partei, Raivo 1955 Ida-Viru maakond
5799 Parts, Edvin 1990 Tartu maakond
5800 Parts, Eston 1990 Tartu maakond
5061 Parts, Raul 1987 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
5244 Parts, Tõnis 1958 Tartu maakond
6586 Parupa, Aiga 1990 Läti
5708 Parups, Edvins 1955 Läti
6585 Parups, Juris 1983 Läti
6965 Parv, Kaido 1981 Harju maakond FCR Media
5060 Pascenkovs, Sergejs 1984 Läti Velo+
5305 Pashchenko, Galina 1961 Venemaa
5185 Pashchenko, Gennady 1961 Venemaa
5783 Pastimäe, Hugo 1936 Järva maakond
6485 Patel, Ankit Ashokbhai 1993 India
6532 Patel, Hemantkumar Arvindbhai 1973 India
6533 Patel, Mihirkumar Vinodbhai 1987 India
6531 Patel, Pragneshkumar Natubhai 1987 India
5417 Patrail, Janeli 1989 Põlva maakond
5230 Pau, Oskar 2003 Ameerika Ühendriigid Rein Taaramäe Rattaklubi
6432 Pauk, Revo 1966 Harju maakond
5723 Paulov, Aare 1976 Tartu maakond Ikodor AS
5625 Paulus, Anar 1983 Tartu maakond
6880 Pavlisina, Marina 1986 Harju maakond InFocus
6660 Pavlova, Inga 1984 Venemaa
6594 Pedaja, Ants 1951 Rapla maakond
6138 Pedaja, Peeter 1969 Tartu maakond
6671 Pedaja, Taavi 1982 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
6313 Peelo, Taimo 1983 Tartu maakond
6324 Pelberg, Karmen 1982 Harju maakond
6420 Pendra, Üllo 1978 Tartu maakond
6154 Peramets, Liilia 1977 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
5092 Pert, Peeter 1968 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
5082 Pertsev, Igor 1985 Tartu maakond
5742 Peterson, Ester 1972 Valga maakond Valga Motoklubi
5987 Peterson, Tiit 1979 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
6375 Peterson, Toomas 1974 Tartu maakond
5684 Petratskov, Jan 1989 Tartu maakond
6686 Petrov, Iurii 1957 Venemaa
6418 Petti, Aivar 1978 Tartu maakond
6438 Petunova, Sanda 1991 Läti Velo+
5214 Peunkov, Sergei 1956 Venemaa
6738 Peärnberg, Karl-Andres 1985 Harju maakond
5315 Pflug, Egert 1963 Harju maakond
6286 Pihl, Liisa 1983 Harju maakond
6285 Pihl, Riina 1985 Järva maakond
5277 Pihlau, Andrus 1976 Tartu maakond
5545 Piho, Üllar 1964 Harju maakond
5767 Piipuu, Aldo 1965 Harju maakond
5689 Piir, Evelin 1980 Tartu maakond
5736 Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
5263 Piir, Tarvo 1974 Tartu maakond
5642 Piir, Tõnis 1960 Tartu maakond
6120 Piirisild, Marje 1963 Harju maakond
6949 Piirsalu, Priit 1984 Harju maakond
5645 Pikas, Andrus 1967 Ida-Viru maakond Päästeamet
5362 Pirnipuu, Marvin 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
6337 Pirnpuu, Risto 1994 Harju maakond Sportland
6234 Pirson, Hardo 1971 Tartu maakond
5483 Pirson, Joosep Siim 2002 Tartu maakond
6797 Plado, Kadri 1991 Tartu maakond
5172 Pletiens, Ilgvars 1957 Läti
6048 Ploom, Andrus 1965 Võru maakond
5721 Ploom, Anti 1973 Tartu maakond
6497 Ploomipuu, Ave 1973 Tartu maakond
7110 Ploovits, Heino 1955 Harju maakond EWK
7130 Ploovits, Malle 1955 Tartu maakond
6220 Ploovits, Nella 1956 Harju maakond
7113 Ploovits, Otto 1951 Tartu maakond
6175 Ploovits, Piia 1992 Harju maakond
5498 Pohl, Piia 1970 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
5579 Pokk, Enn 1965 Tartu maakond
5199 Pokk, Rein 1968 Harju maakond RTG Spordiklubi MTÜ
5059 Pokkinen, Margus 1964 Tartu maakond
6118 Polikarpus, Maile 1979 Harju maakond
5633 Polikarpus, Mart 1953 Tartu maakond
6066 Poller, Kaspar 1987 Harju maakond
6303 Poller, Sirje 1966 Harju maakond SportID
5044 Poopuu, Priit 1980 Tartu maakond
6262 Popakul, Katsiaryna 1986 Tartu maakond
6299 Pormeister, Kaspar 2008 Harju maakond Sportland
6912 Porovarde, Brita 1994 Harju maakond Supluse Viis
5913 Posti, Taimi 1975 Tartu maakond Eesti Meedia
6791 Posti, Uudo 1964 Tartu maakond
5729 Praks, Neeme 1978 Tartu maakond
5466 Praks, Veiko 1969 Tartu maakond Mapri Ehitus OÜ
6091 Prans, Leili 1951 Tartu maakond OK Ilves
6465 Prans, Paavo 1972 Tartu maakond
5756 Priks, Hanno 1963 Valga maakond Viljandi VAK Staier
6365 Priks, Martin 1981 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
6174 Prilepskis, Val 1987 Läti Velo+
6967 Pristavka, Rauno 1988 Jõgeva maakond
6400 Prits, Jaanus 1966 Lääne-Viru maakond
6256 Pronina, Anna 1987 Venemaa
5175 Proosa, Andres 1972 Lääne-Viru maakond
6859 Prosin, Marju 1979 Rapla maakond
5815 Pruus, Marko 1979 Harju maakond Saue Spordiklubi
5814 Pruus, Mathias 2006 Harju maakond Saue Spordiklubi
6981 Puhk, Rainer 1978 Tartu maakond
6241 Puidak, Aare 1964 Tartu maakond
5089 Puis, Olev 1971 Tartu maakond
6005 Pukk, Aivar 1985 Tartu maakond
7125 Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
5321 Pullonen, Kalev 1964 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
5411 Punane, Marian 1985 Harju maakond Porter Racing
5751 Punkar, Andres 1973 Tartu maakond
5549 Purga, Avo 1982 Tartu maakond
7128 Puri, Heino 1942 Tartu maakond
5154 Purret, Martin 1999 Tartu maakond
5126 Puusaar, Sulev 1966 Tartu maakond
6758 Puusepp, Mihkel 1970 Harju maakond
5053 Puusepp, Priit 1968 Harju maakond SK CFC
5607 Pähklemäe, Alvar 1973 Viljandi maakond
6449 Pärn, Aare 1975 Jõgeva maakond
6816 Pärn, Aivo 1968 Tartu maakond
5582 Pärn, Alvar 1965 Pärnu maakond
6771 Pärn, Margis 1978 Tartu maakond
5597 Pärn, Tanel 1980 Tartu maakond
6870 Pärnik, Piret 1993 Harju maakond Areal Team
5023 Pärt, Janek 1976 Harju maakond
5915 Pärtel, Liina 1972 Harju maakond
5302 Põder, Andrus 1968 Tartu maakond
6236 Põder, Indrek 1968 Tartu maakond
6237 Põder, Karl Robert 1998 Tartu maakond
5424 Põder, Margus 1980 Tartu maakond
5192 Põld, Kalle 1966 Tartu maakond
6293 Põldaru, Annely 1968 Tartu maakond
6270 Põldaru, Annika 1990 Tartu maakond
6882 Põldma, Ülo 1970 Tartu maakond
5611 Põldmaa, Aivar 1969 Lääne-Viru maakond AS Atea
6206 Põldoja, Ülle 1958 Tartu maakond OK Ilves
6169 Põldsam, Heigo 1967 Pärnu maakond Volvo Estonia OÜ
6499 Põlgast, Urmas 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
6238 Põlgaste, Kairit 1985 Tartu maakond
6240 Põlgaste, Rivo 1984 Tartu maakond
5202 Põlluste, Priit 1971 Tartu maakond
7108 Pütsep, Vello 1942 Jõgeva maakond
5123 Radsin, Guido 1980 Pärnu maakond Volvo Estonia OÜ
6478 Radsin, Kenno 2002 Pärnu maakond
6403 Raguzin, Vladimir 1953 Venemaa
5101 Rahnel, Aser 1964 Põlva maakond
6814 Rahnel, Janek 1976 Saare maakond
6414 Rahnel, Priit 1971 Saare maakond
5825 Raid, Jarno 1981 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
6853 Raidma, Alvar 1979 Tartu maakond
5741 Raiend, Hardi 1963 Ida-Viru maakond Viimsi Sport
5222 Raiesmaa, Eldur 1967 Pärnu maakond Auto Stock Team
6592 Raiesmaa, Remo 2003 Pärnu maakond Auto Stock Team
5919 Raieste, Gerli 1984 Tartu maakond Eesti Tõukerattaliit
5279 Raimets, Heiki 1966 Jõgeva maakond
6779 Raimla, Kertu 1988 Järva maakond
5879 Raiv-Altosaar, Naima 1976 Valga maakond Hauka Veloklubi
6512 Raja, Margus 1971 Tartu maakond
6536 Raja, Rode 2000 Tartu maakond
6513 Raja, Sirle 1979 Tartu maakond
6717 Rajasaar, Piret 1984 Ida-Viru maakond
5627 Rakver, Martin 1987 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
5121 Rammo, Aapo 1951 Põlva maakond SK VELO
5626 Rammul, Heiki 1948 Tartu maakond OK Ilves
6776 Rand, Mart-Eerik 2003 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
5714 Rand, Raimo 1971 Pärnu maakond
6890 Rand, Romet 1976 Tartu maakond
6135 Rand, Saima 1954 Pärnu maakond
6908 Randmäe, Jarmo 2002 Viljandi maakond
5585 Randoja, Aivar 1964 Tartu maakond
5952 Randoja, Renda 1972 Tartu maakond
5666 Randoja, Riana 1995 Tartu maakond
5068 Rannala, Ivar 1978 Harju maakond Malmerk Klaasium
6193 Ranniku, Indrek 1965 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
5204 Rannu, Kalle 1959 Tartu maakond
5632 Rantanen, Timo 1960 Soome
5325 Rast, Henn 1974 Tartu maakond
6553 Raud, Ines 1989 Tartu maakond
5877 Raudla, Taavi 1966 Tartu maakond
5125 Raudpuu, Elmo 1971 Tartu maakond Suusahullud
5544 Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond
5929 Raudsepp, Joel 1971 Tartu maakond
5451 Raudsepp, Raido 1986 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
6411 Raudsepp, Rannu 1980 Tartu maakond
5840 Raudsepp, Rauno 1982 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
5211 Raudvee, Märt 1983 Tartu maakond 42koma
5040 Rauk, Marit 1974 Saare maakond
5095 Rebane, Aimur 1972 Valga maakond Liivimaa Rattaklubi
5247 Rebane, Jürgen 1989 Jõgeva maakond
6130 Rebane, Kristel 1982 Tartu maakond
5918 Rebane, Marina 1977 Harju maakond
6151 Rechlin, Ingrid 1967 Harju maakond Ecoprint AS
5892 Rechlin, Janne 1993 Harju maakond
5796 Reemann, Rando 1993 Tartu maakond
5735 Rehema, Taavi 1988 Jõgeva maakond
5774 Rehema, Tõnu 1967 Jõgeva maakond
5835 Rehtla, Renno 1985 Tartu maakond SK ProRunner
5988 Reigo, Sander 1992 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
6575 Reim, Martin 1988 Tartu maakond
5232 Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
6026 Reimand, Liis 2001 Tartu maakond
6021 Reimand, Meelis 1967 Tartu maakond
5008 Reimers, Taavet 1981 Harju maakond
6956 Reimo, Jaan 1985 Tartu maakond
6957 Reimo, Joonas 2007 Tartu maakond
5854 Reinberg, Janno 1973 Tartu maakond AS G4S Eesti
5852 Reinberg, Karin 1974 Tartu maakond AS G4S Eesti
6181 Reinik, Koit 1956 Harju maakond
5970 Reinmägi, Heliis 1996 Tartu maakond
5352 Reinmägi, Olev 1974 Saare maakond
5243 Reinmägi, Oliver 1999 Tartu maakond
6630 Reinoja, Margus 1969 Tartu maakond
5880 Reinok, Robi 2002 Tartu maakond
6063 Reintal, Margus 1983 Harju maakond Eesti Meedia
5419 Reinumägi, Silver 1989 Valga maakond
6825 Reinuste, Kersti 1990 Harju maakond
5270 Reinvald, Margus 1968 Tartu maakond
5273 Reisi, Tiit 1967 Tartu maakond
5985 Reitkam, Siim 1993 Tartu maakond
5075 Rell, Toomas 1969 Tartu maakond Nordecon AS
5775 Remmelg, Ene 1973 Tartu maakond
5696 Remmelg, Kalmer 1973 Tartu maakond
6804 Renning, Mihkel 2004 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
5932 Repkin, Peter 1971 Tartu maakond
6627 Revizore, Marite 1970 Läti
6611 Revizors, Andris 1970 Läti
5822 Ridala, Vello 1970 Tartu maakond Marepleks OÜ
6910 Rihkrand, Illar 1959 Harju maakond
5376 Rihma, Katrin 1984 Harju maakond Kaitseressursside Amet
5404 Riidamets, Martin 1955 Pärnu maakond
5907 Riim, Piia 1972 Tartu maakond Marepleks OÜ
5577 Riis, Tiia 1969 Järva maakond SK ProRunner
5889 Riismaa, Tiit 1949 Harju maakond
5217 Riive, Henri 1989 Tartu maakond
6155 Rikka, Arnis 1982 Tartu maakond
5286 Rikkinen, Tarmo 1972 Harju maakond
5824 Rikolas, Martin 1977 Harju maakond AT Sport OÜ
6647 Rikolas, Remi 2003 Harju maakond
6368 Rips, Elisabeth 1996 Tartu maakond
6323 Ristmagi, Marten-Jakob 2006 Tartu maakond TÜASK
5493 Rits, Martin 1987 Harju maakond
6742 Roasto, Mirje 1985 Hiiu maakond
5501 Rodi, Arvo 1946 Harju maakond EWK
6906 Rohi, Erki 1976 Harju maakond
5690 Rohtla, Hendrik 2005 Järva maakond
5691 Rohtla, Indrek 1976 Järva maakond
5370 Rohtma, Valdek 1978 Tartu maakond
6167 Rohula, Innar 1988 Pärnu maakond Volvo Estonia OÜ
6566 Romanovich, Janna 1973 Venemaa
6983 Rooni, Jaanus 1974 Harju maakond
6984 Rooni, Ron 2007 Harju maakond
5496 Roos, Andre 2002 Tartu maakond
6162 Roos, Candela 1988 Tartu maakond
5345 Roos, Erki 1972 Tartu maakond
5127 Roos, Indrek 1982 Tartu maakond
5196 Roos, Üllo 1971 Soome Raplamaa Rattaklubi
5647 Roose, Alo 1966 Tartu maakond
6648 Roose, Austin 2001 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
5860 Roose, Indrek 1966 Tartu maakond
6932 Roosipuu, Mäidu 1962 Tartu maakond
5576 Roots, Tõnis 1979 Tartu maakond
6023 Rooväli, Aare 1969 Harju maakond
6131 Rosenberg, Tiit 1946 Tartu maakond Tartu Ülikool
6069 Rosenfeldt, Kerli 1984 Tartu maakond
6369 Rosenthal, Arli 1978 Tartu maakond Astro Baltics
5150 Rosenthal, Janek 1973 Valga maakond
6444 Roshchina, Tatiana 1973 Venemaa
5210 Rosin, Kaido 1975 Harju maakond
5862 Ross, Ain 1967 Tartu maakond
5837 Rosse, Elvis 1975 Tartu maakond
6966 Rudokaite, Ieva 1986 Tartu maakond BIGBANK AS
6129 Rumm, Angela 1969 Lääne-Viru maakond Ida Politsei prefektuur
7112 Ruus, Ants 1938 Tartu maakond
7127 Ruus, Jaak 1940 Harju maakond
5269 Ruus, Rutt 1982 Tartu maakond
5470 Ruusmäe, Margus 1972 Tartu maakond
6008 Ruuven, Anu 1969 Harju maakond
6009 Ruuven, Jaanus 1966 Harju maakond
6182 Ruuven, Liisi 2003 Valga maakond Ruuveni Spordiklubi
6626 Ruza, Gundars 1975 Läti
5594 Rähn, Toomas 1958 Viljandi maakond
5596 Rämmal, Tiit 1950 Pärnu maakond
5740 Rätsep, Kaili 1978 Tartu maakond SK VELO
6152 Rättel, Tarmo 1967 Harju maakond
6392 Rääk, Tarmo 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
5897 Rõuk, Jane 1985 Harju maakond Eesti Maksu- ja Tolliameti SK
5251 Rõzov, Romet 1986 Tartu maakond
6581 Ründva, Olavi 1975 Harju maakond
5340 Ründva, Rasmus 2004 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
6579 Ründva, Richard 2006 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
5258 Ründva, Vello 1949 Jõgeva maakond
6736 Rünkorg, Kertu 1973 Tartu maakond
6898 Rüster, Oliver 2005 Tartu maakond Peloton
6114 Rüütalu, Janek 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts
5841 Rüütli, Anneliis 1972 Põlva maakond
6210 Rüütli, Meelis 1973 Tartu maakond Columbus Eesti AS
6515 Rüütli, Uudo 1968 Tartu maakond
6125 Saar, Aire 1980 Tartu maakond Sportland
6829 Saar, Kati 1982 Jõgeva maakond
5554 Saar, Tarmo 1981 Tartu maakond
6171 Saard, Ragner 1977 Pärnu maakond Volvo Estonia OÜ
6200 Saaremäe, Egle 1980 Tartu maakond Eesti Maaülikool
5785 Saaremäe, Liivar 1985 Harju maakond
5658 Saarlaid, Jaanus 1968 Harju maakond
5631 Saarman, Heigo 1977 Viljandi maakond
6333 Saarmets, Tarmo 1965 Harju maakond
6580 Saarna, Seidi 1979 Harju maakond
6326 Saarnak, Martin 1986 Harju maakond
6510 Saarniit, Ivo 1981 Tartu maakond
5474 Saarnits, Kaspar 1967 Põlva maakond SK Pleki Pande
6078 Saarsalu, Siret 1984 Tartu maakond
6033 Sahharov, Dmitri 1979 Ida-Viru maakond
5746 Sahharov, Sergei 1975 Ida-Viru maakond
6832 Sahharova, Natalja 1979 Ida-Viru maakond
5935 Sahtel, Eve 1964 Harju maakond
5934 Sahtel, Tõnu 1963 Harju maakond
5768 Salep, Sven 1965 Lääne-viru maakond Hawaii Express
6051 Salk, Indrek 1968 Tartu maakond SAK Tartu
6951 Salu, Tarmo 1977 Tartu maakond
5819 Salumäe, Andres 1960 Harju maakond
6106 Salumäe, Helle 1970 Harju maakond
6676 Salumäe, Kaarel 1983 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
6677 Salumäe, Katrin 1986 Tartu maakond
6357 Salus, Marit 1983 Tartu maakond
6789 Saluste, Christian 1962 Harju maakond Saksa Automaatika ProShopTeam
5461 Salutamm, Udo 1963 Tartu maakond
6085 Saluveer, Piret 1980 Tartu maakond
6014 Sander, Priit 1972 Tartu maakond Telia SK
5832 Sander, Robert 2005 Tartu maakond Telia SK
5266 Sarap, Mart 1984 Tartu maakond
5055 Sarapuu, Janek 1971 Tartu maakond
5403 Sarapuu, Johannes 2000 Tartu maakond
6915 Sarapuu, Kerli 1983 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
5900 Sarik, Madis 1965 Harju maakond JG VIL! VEIXI RATTATIIM
6883 Sarikas, Merilyn 2003 Viljandi maakond
6518 Sassi, Matti 1952 Harju maakond
6117 Sauga, Ako 1960 Harju maakond
5097 Sauman, Silver 1980 Tartu maakond Eesti Raudtee AS
5838 Savi, Anto 1982 Harju maakond
5725 Saviauk, Kristjan 1982 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
6431 Saviir, Marit 1988 Tartu maakond
5948 Savolainen, Janar 1985 Tartu maakond Ikodor AS
6702 Savostkin, Jevgeni 1990 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
6977 Sazonov, Mark 2003 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
6343 Schmidt, Mati 1962 Harju maakond KEIL M.A.
5599 Seero, Annika 1983 Harju maakond MTÜ Spordiselts
5248 Selge, Aivo 1966 Järva maakond
6035 Selgis, Raivo 1955 Tartu maakond
5375 Seli, Anti 1973 Tartu maakond
5356 Seli, Marko 1990 Tartu maakond
5327 Selter, Ahto 1970 Järva maakond
6493 Senješ, Lauri 1987 Harju maakond LEC
6396 Sepa, Aimar 1982 Tartu maakond
5274 Sepp, Ahti 1978 Tartu maakond
5359 Sepp, Vahur 1989 Saare maakond
6684 Seppel, Mati 1945 Harju maakond
5009 Sergis, Kaspars 1971 Läti
6034 Seskena, Signe 1989 Läti 5A-Valka / LV
5326 Sevastjanov, Anatoli 1949 Tartu maakond TMB Element SK
6104 Shahmatov, Viktor 1954 Võru maakond
6959 Shokman, Vladimir 1948 Tartu maakond
5338 Sidorovs, Maksims 1981 Läti
5314 Sihver, Enn 1959 Viljandi maakond
6311 Siilbaum, Siret 1981 Tartu maakond HANZA Tartu team
5272 Siimsen, Leho 1959 Harju maakond
6773 Siivask, Alari 1997 Tartu maakond
6328 Sika, Einar 1977 Harju maakond
5871 Sikk, Signe 1973 Ida-Viru maakond
6897 Sikka, Andres 1968 Harju maakond
5504 Sikka, Mikk 1989 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
5477 Sild, Elikar 1977 Jõgeva maakond
6227 Sillard, Marge 1980 Tartu maakond
5743 Sillard, Raul 1977 Tartu maakond
6292 Sillari, Anatoli 1933 Tartu maakond
6350 Sillaste, Oliver 2004 Tartu maakond
6822 Siller, Andrus 1976 Tartu maakond
5439 Simberg, Priit 1977 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
5029 Siminaitis, Pavels 1983 Läti Velo+
5786 Sipols, Emils 1969 Läti
5946 Sirge, Andrus 1961 Harju maakond
5020 Sirk, Arvo 1970 Tartu maakond
6088 Sirk, Kadri 1992 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
6137 Sirk, Lea 1954 Tartu maakond
5153 Sirk, Ragnar 2004 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
7106 Sirkel, Aino 1945 Tartu maakond
5536 Sirkel, Sulev 1970 Harju maakond
6141 Sisask, Sander 1994 Harju maakond
6582 Siska, Indrek 1984 Harju maakond
5805 Sitska, Anneli 1966 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
6061 Skrastins, Aigars 1969 Läti
6458 Skryl, Varvara 1974 Venemaa
5532 Soidla, Janar 1974 Harju maakond
6064 Soikonen, Veikko 1982 Jõgeva maakond
5482 Soldatova, Irina 1973 Harju maakond
6407 Soll, Sven 1984 Võru maakond
5383 Solman, Tanel 1979 Tartu maakond
5655 Solovjov, Tanel 1984 Rapla maakond
6600 Somelar, Remo 2007 Tartu maakond
5843 Soo, Remi 2004 Tartu maakond TÜASK
5497 Soodla, Raul 1968 Jõgeva maakond
5569 Soomre, Silver 1975 Harju maakond Elisa
5318 Soorm, Ahto 1978 Harju maakond
5894 Soosaar, Andres 1949 Viljandi maakond
7121 Soosaar, Mati 1960 Harju maakond
6618 Sorga, Margus 1973 Harju maakond
6397 Speck, Heidi 1982 Harju maakond
6300 Sprangel, Valery 1965 Ida-Viru maakond
6631 Steina, Sigita 1969 Läti
5246 Stiecins, Artis 1979 Läti
6492 Stimmer, Andrus 1986 Pärnu maakond
6325 Stoicescu, Ingrid 1967 Harju maakond
6345 Stoltsen, Egert Erko 2005 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
6060 Strantsov, Andre 1981 Jõgeva maakond
5050 Strikov, Andrey 1991 Harju maakond
5006 Strikov, Victor 1961 Harju maakond
6846 Strogova, Anastasia 1990 Venemaa
5957 Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
6429 Sukhanyuk, Sergey 1976 Venemaa
5145 Sukk, Viljar 1984 Tartu maakond
6068 Sulavee, Ahto 1981 Harju maakond
7111 Sulg, Henno 1953 Põlva maakond
6909 Sulg, Tarmo 1978 Tartu maakond
5995 Sults, Heido 1989 Tartu maakond
6446 Susi, Endel 1965 Jõgeva maakond
6103 Sutt, Eleri 1981 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
5615 Suun, Riho 1960 Harju maakond SK CFC
6924 Suurkütt, Hillar 1963 Harju maakond
6506 Suurpere, Robin 2005 Tartu maakond
5091 Suursild, Päär 2003 Pärnu maakond SK Jõulu
6662 Suurväli, Jüri 1987 Tartu maakond
6978 Sviridenko, Erik 2004 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
6500 Säde, Heli 1979 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
6487 Sõber, Aare 1987 Tartu maakond
6839 Sõber, Tarmo 1980 Valga maakond
6416 Sõmer, Omar 1980 Tartu maakond
5630 Sõmmer, Andi 1958 Viljandi maakond Karksi-Nuia Rattaklubi
5085 Sõmmer, Kuuno 1966 Viljandi maakond Karksi-Nuia Rattaklubi
5513 Sõmmer, Simo 1991 Tartu maakond HANZA Tartu team
6187 Sõna, Urmas 1967 Tartu maakond
6838 Sõrmus, Olivia Anet 2002 Harju maakond
6332 Sõõrumaa, Taniel 1993 Harju maakond
6778 Süggis, Alar 1986 Soome
5160 Taavet, Taavi 1971 Tartu maakond
5750 Tael, Taivo 1958 Harju maakond
5328 Tagger, Martin 1983 Harju maakond
5776 Tali, Ceraldo 1993 Pärnu maakond Volvo Estonia OÜ
6456 Tali, Liis 1991 Tartu maakond
6013 Talv, Alari 1975 Tartu maakond
5856 Talv, Tormi 1986 Tartu maakond
5051 Talver, Valdo 1976 Tartu maakond
5473 Talving, Jaan 1981 Pärnu maakond Volvo Estonia OÜ
5600 Talviste, Tormis 1964 Tartu maakond
5025 Tamm, Aleksander 2001 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
6194 Tamm, Janne 1970 Ida-Viru maakond
6469 Tamm, Kadi 1989 Harju maakond
5773 Tamm, Kaimar Tauri 2001 Harju maakond Telia SK
6408 Tamm, Laura 2004 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
5634 Tamm, Malvo 1968 Tartu maakond
6036 Tamm, Marge 1999 Valga maakond KL Valgamaa Malev
5384 Tamm, Margus 1971 Tartu maakond Scania Eesti AS
5425 Tamm, Märt 1963 Tartu maakond
5440 Tamm, Pearu 1960 Harju maakond Telia SK
5144 Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
6980 Tamm, Raimond 1978 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
6561 Tamm, Rauno 1990 Tartu maakond Columbus Eesti AS
7103 Tamm, Tõiv 1961 Tartu maakond Tartu Vangla
5535 Tamme, Helen 1976 Harju maakond
6252 Tamme, Karlo 1972 Tartu maakond
6254 Tamme, Ly 1979 Harju maakond Kaitseressursside Amet
6355 Tammela, Kristina 2004 Järva maakond
6173 Tammela, Marek 1975 Järva maakond
5828 Tammeleht, Küllike 1964 Harju maakond
5811 Tammeleht, Toivo 1964 Harju maakond
6663 Tammera, Eero 1978 Tartu maakond
5943 Tammes, Marcella 1973 Harju maakond
6974 Tammesoo, Jasper 2002 Tartu maakond
6612 Tammesoo, Liisa 1987 Harju maakond
6774 Tammet, Tanel 1989 Tartu maakond
6179 Tammik, Jelena 1971 Harju maakond SG WEBER Ehitustooted AS
6087 Tammik, Kalev 1955 Pärnu maakond
6994 Tammik, Silver 1979 Harju maakond
6683 Tammiksaar, Helen 1983 Tartu maakond
6321 Tammjärv, Kalle 1967 Tartu maakond
6320 Tammjärv, Marika 1968 Tartu maakond HANZA Tartu team
6772 Tammoja, Mark Andre 2002 Tartu maakond
5224 Tammsaar, Kristjan 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
5636 Tammsalu, Meelis 1980 Võru maakond Telia SK
7137 Tammvere, Ain 1962 Tartu maakond
6617 Tampel, Anna Stiina 1984 Harju maakond
5457 Tampel, Raul 1976 Harju maakond
5402 Tamson, Ragnar 1989 Tartu maakond
5663 Tamul, Kaarel 1982 Tartu maakond
6819 Tamuri, Erko 1969 Harju maakond
5618 Tanilsoo, Paul-Bryan 2002 Tartu maakond MP&Puitmeister OÜ
6172 Tanilsoo, Viivi-Maria 2002 Tartu maakond MP&Puitmeister OÜ
5522 Tann, Margo 1970 Tartu maakond
5623 Tannik, Priit 1971 Tartu maakond Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor
6049 Tara, Tarvi 1976 Harju maakond
5047 Tarassov, Matvei 2002 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
6706 Tarendi, Mari 1985 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
6217 Tark, Kaarel 1987 Tartu maakond
5106 Tark, Kalev 1983 Pärnu maakond A. Le Coq
5715 Tarkus, Egert 1989 Tartu maakond Ramirent
5329 Tarvis, Aivi 1959 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
7134 Tarvis, Peeter 1956 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
5394 Tasa, Andrus 1966 Tartu maakond
5392 Tasa, Laila 1968 Tartu maakond
6990 Tasa, Tiina 1965 Tartu maakond
5950 Tasane, Aarne 1976 Tartu maakond
5395 Tattar, Sander 1977 Tartu maakond
6715 Teder, Anette 2006 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
5435 Teder, Boriss 1953 Rapla maakond
6799 Teder, Christine 2007 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
5556 Teder, Henri 2003 Valga maakond Liivimaa Rattaklubi
6713 Teder, Roobert 2009 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
6682 Teder, Vello 1964 Harju maakond
5124 Teearu, Neeme 1970 Pärnu maakond SK Jõulu
5468 Teearu, Tarmo 1968 Pärnu maakond SK Saarde
6140 Teekivi, Tanel 1983 Harju maakond
6780 Teemusk, Heiko 1981 Tartu maakond HANZA Tartu team
6888 Teeriaho, Sofia 2000 Harju maakond
6569 Teidla, Rainer 1987 Harju maakond OMNIVA SK
6012 Tein, Andres 1963 Tartu maakond
6011 Tein, Pille 1963 Tartu maakond
6960 Tein, Tõnis 1991 Tartu maakond
5941 Tell, Jaan 1983 Tartu maakond TMB Element SK
6867 Tell, Taavi 1971 Harju maakond Areal Team
5313 Teller, Vahur 1981 Tartu maakond
6284 Telling, Alo 1984 Tartu maakond Enics Eesti AS
6884 Tenisson, Vaido 1965 Tartu maakond A. Le Coq
6139 Tenno, Liivi 1965 Tartu maakond
6394 Tensing, Karin 1986 Harju maakond
5580 Tensing, Tamur 1967 Põlva maakond SK Pleki Pande
5730 Teppan, Jaanus 1962 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
6346 Teppo, Triin 1990 Tartu maakond Korp! Indla
6596 Teppo, Villu 1987 Tartu maakond Respo Haagised AS
6748 Terav, Martin 1979 Tartu maakond
6970 Tering, Kalvi 1966 Harju maakond
6229 Tigane, Andrus 1973 Tartu maakond Telia SK
6230 Tigane, Merle 1973 Tartu maakond Enics Eesti AS
6892 Tigas, Kaarel 1980 Harju maakond FCR Media
6426 Tiido, Taavi 1992 Viljandi maakond
5648 Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
6655 Tiidumaa, Asko 1974 Tartu maakond
6548 Tiimla, Einar 1989 Harju maakond
6126 Tiisler, Kait 1960 Tartu maakond
5193 Tiisler, Marko 1969 Põlva maakond
6730 Tiisler, Tiit 1973 Tartu maakond
5128 Tiit, Aarne 1976 Tartu maakond Tridens AS
5119 Tiit, Henri 2000 Tartu maakond Tridens AS
6349 Tiit, Mario 2005 Tartu maakond
5712 Tiits, Kaido 1971 Harju maakond
6852 Tiits, Tarmo 1990 Tartu maakond
6491 Tiitso, Kalle 1973 Tartu maakond
5027 Tiitus, Timmo 1986 Lääne-viru maakond Hawaii Express
6242 Tiivoja, Maris 1986 Tartu maakond
5914 Tiivoja, Martti 1985 Tartu maakond Mapri Ehitus OÜ
6331 Tiivoja, Taivo 1964 Harju maakond
5748 Tikerpe, Gunnar 1970 Harju maakond
5846 Tiks, Parvin 2003 Tartu maakond
5847 Tiks, Priit 1979 Tartu maakond
5408 Tilgar, Jaan 1966 Tartu maakond
6001 Timmi, Merily 1992 Tartu maakond
5136 Timmi, Taimar 1977 Võru maakond Eesti Sportlane
6708 Timmi, Ville 1969 Tartu maakond
6707 Timmusk, Kalev 1953 Tartu maakond
5904 Timmusk, Kuldar 1982 Tartu maakond Salvest AS
6854 Timofejev, Artur 1991 Harju maakond
6620 Timofejevs, Nikolajs 1974 Läti
5218 Timoshenko, Nikolai 1959 Harju maakond
5883 Tingas, Antti 1972 Tartu maakond
7119 Tinn, Aare 1960 Tartu maakond
5812 Tipka, Tauno 1971 Tartu maakond
6474 Tisons, Gunars 1968 Tartu maakond
5784 Tituk, Albin 1958 Tartu maakond
6401 Tituk, Sandra 1994 Harju maakond
6476 Tohus, Lisette 1996 Valga maakond KL Valgamaa Malev
5609 Toim, Allan 1955 Harju maakond
5886 Toim, Martti 1982 Harju maakond
5990 Tokmacheva, Nadezhda 1977 Venemaa
5859 Tolmachev, Stanislav 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
5558 Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond
6111 Toming, Karolina 2003 Jõgeva maakond
5212 Tomingas, Uno 1968 Rapla maakond Päästeamet
5671 Tomson, Priit 1987 Tartu maakond
5393 Tonkonogov, Vladislav 1951 Tartu maakond
6864 Toodre, Andre 1989 Tartu maakond
6815 Toom, Eric 2003 Saare maakond
5575 Toom, Jalmar 1981 Saare maakond
5039 Toom, Markus 1978 Tartu maakond Ravimiamet
5260 Toom, Ragnar 1969 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
5659 Toomel, Taivo 1980 Ida-Viru maakond
7101 Toomis, Riina 1970 Tartu maakond
6768 Toomjõe, Anu 1969 Võru maakond Hauka Veloklubi naised
5275 Toomsalu, Margus 1971 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
6798 Toomsalu, Renee 1983 Tartu maakond
5933 Toots, Evelin 1974 Tartu maakond
5084 Toots, Vahur 1969 Harju maakond SVK Dünamo
6665 Tootsi, Jaano 1965 Tartu maakond
6930 Torkachenko, Anton 2003 Venemaa
6931 Torkachenko, Pavel 2006 Venemaa
5215 Torpan, Juhan 1950 Tartu maakond
6310 Toru, Priit 1980 Jõgeva maakond Jõgeva Spordikeskus
5013 Tosmin, Janno 2002 Tartu maakond TÜASK
5184 Trei, Vahur 1966 Harju maakond Viimsi Sport
5654 Treiel, Tanel 1994 Harju maakond
5984 Treier, Ingemar 1982 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
6952 Treve, Meelis 1981 Tartu maakond
5341 Trojanovs, Romans 1989 Läti Velo+
5226 Trokal, Vjatseslav 1964 Harju maakond
5881 Troon, Tauno 1976 Põlva maakond AS G4S Eesti
6595 Truup, Janno 1987 Tartu maakond Respo Haagised AS
6071 Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
6770 Träss, Avo 1960 Harju maakond
5682 Tservjakov, Juri 1980 Harju maakond
6572 Tsirk, Kadri 1982 Tartu maakond
5878 Tudre, Maris 1969 Hiiu maakond
5235 Tukk, Maik 1979 Tartu maakond SK ProRunner
6811 Tukk, Mathias 2006 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
5588 Tulp, Tiia 1966 Rapla maakond
5758 Tumm, Enn 1984 Tartu maakond
5115 Tungal, Gunnar 1964 Viljandi maakond
7117 Turb, Ants 1945 Järva maakond
6351 Tursk, Gerth 1981 Harju maakond
5839 Tuudelepp, Elmar 1941 Viljandi maakond
6070 Tuul, Piret 1970 Harju maakond
7126 Tuul, Renee 1969 Harju maakond
5540 Tuul, Sander 1990 Tartu maakond
5098 Tuul, Taavi 1974 Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
5280 Tuul, Teesi 1999 Viljandi maakond SE Põhjakotkas Viljandi
6443 Tuul, Toomas 1991 Võru maakond
6145 Tuuling, Kaja 1980 Harju maakond RTG Spordiklubi MTÜ
6830 Täkker, Siim 1990 Tartu maakond
6086 Tättar, Aveli 1996 Valga maakond KL Valgamaa Malev
6089 Tättar, Kaja 1969 Valga maakond KL Valgamaa Malev
7136 Tõldsepp, Kalev 1954 Tartu maakond
6619 Tõnismäe, Marek 1975 Harju maakond
6712 Tõnov, Tauri-Dag 1966 Harju maakond
5733 Tõnts, Tanel 1979 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
6319 Tõnuma, Veljo 1978 Harju maakond
5818 Tölp, Signe 1975 Tartu maakond
5909 Törnblom, Tage 1954 Soome
6571 Türk, Karl Kalev 1993 Tartu maakond
6590 Türk, Kristina 1980 Tartu maakond
5921 Türkson, Ahto 1999 Saare maakond
6132 Uba, Tõnis 1971 Tartu maakond
5874 Udam, Margus 1972 Järva maakond
5071 Udeküll, Margus 1982 Tartu maakond
6178 Udras, Aigar 1974 Tartu maakond
6902 Udras, Karel 2003 Tartu maakond
6837 Uhanov, Eduard 1970 Tartu maakond
6273 Uibo, Aim 1955 Tartu maakond
6457 Ukhlin, Sergey 1970 Venemaa
5724 Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
6480 Uksov, Andres Luka 2007 Tartu maakond
5491 Uljas, Harri 1985 Harju maakond
5220 Ulm, Erki 1976 Tartu maakond
6317 Ulm, Silver 1991 Tartu maakond
6244 Ulp, Loreen 2006 Harju maakond
5644 Umbleja, Mati 1959 Viljandi maakond
5265 Ummik, Priit 1977 Tartu maakond
5507 Urgand, Ülla 1978 Põlva maakond
5613 Uri, Juhani 1981 Tartu maakond
5887 Urmet, Heiki 1956 Tartu maakond
5028 Usai, Uwer 1981 Harju maakond
5967 Ustav, Kalle 1956 Tartu maakond
5295 Utinans, Arturs 1967 Läti Rilak
6901 Utinans, Maris 1976 Läti BALTDEFCOL
6421 Uueni, Liivo 1977 Lääne-Viru maakond
5722 Uuskar, Marko 1977 Tartu maakond
5467 Vaabel, Harlet 1972 Tartu maakond
6971 Vaaderpass, Arvi 1964 Harju maakond
5110 Vadi, Tarmo 1974 Harju maakond
6878 Vadi, Tarmo 1976 Tartu maakond
6750 Vahar, Jüri 1967 Pärnu maakond Team Horeca Service
6749 Vahar, Kairi 1969 Pärnu maakond
6543 Vahemaa, Madis 1973 Harju maakond
6603 Vaher, Ando 1968 Tartu maakond
6415 Vaher, Tarvo 1975 Saare maakond
5728 Vaher, Teet 1978 Tartu maakond
5298 Vahermets, Peep 1972 Harju maakond
6189 Vahkal, Gaili 1988 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
6899 Vahkal, Kaido 1975 Tartu maakond SK ProRunner
6529 Vaht, Marko 1990 Tartu maakond
6794 Vahter, Egert 1991 Pärnu maakond Volvo Estonia OÜ
5521 Vahtra, Aivo 1963 Harju maakond
5667 Vahtra, Indrek 1984 Harju maakond
5019 Vahtra, Tõnu 1986 Tartu maakond
6609 Vahtramäe, Aivar 1971 Tartu maakond
5727 Vaidila, Algis 1963 Pärnu maakond
5797 Vaigu, Aivar 1957 Tartu maakond
6038 Vaiknemets, Jaak 1979 Tartu maakond
6793 Vaiksaar, Annika 1984 Tartu maakond
6522 Vaisma, Anne 1977 Pärnu maakond
5807 Vald, Vaino 1950 Tartu maakond
5791 Valdmaa, Erik 1984 Põlva maakond
6307 Valge, Kaisa 1990 Tartu maakond
5422 Valge, Kristjan 1977 Tartu maakond SK VELO
5186 Valk, Hillar 1945 Lääne-Viru maakond Voorema Centrum/Rattabaas
6205 Vallimäe, Lisbeth 2002 Tartu maakond
6018 Vals, Romas 1969 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
7138 Valter, Urmo 1970 Harju maakond
5133 Valts, Priit 1975 Tartu maakond
5543 Vana, Helle 1964 Lääne maakond
6790 Vanker, Vahur 1981 Tartu maakond
5734 Vannas, Villem 1960 Harju maakond
5320 Vare, Ain 1962 Lääne maakond JK Paralepa
6109 Vare, Mart 1972 Tartu maakond
5924 Vares, Anna-Liisa 2001 Tartu maakond
5925 Vares, Rein 1970 Tartu maakond Päästeamet
5296 Varikov, Karin 1984 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
5628 Varjatud 1996 Pärnu maakond Pärnu Sõudeklubi
6840 Varjatud 1999 Tartu maakond
6855 Varjatud 1963 Harju maakond
5573 Varkel, Vaido 1977 Tartu maakond
6696 Vasemägi, Aleksander 2008 Tartu maakond
6788 Vasiljevs, Maksims 1985 Läti
5037 Vassiljev, Oleg 1960 Harju maakond
6198 Vatsa, Pille 2001 Tartu maakond
5753 Vatsa, Raul 1966 Tartu maakond
6777 Veeorg, Karolin 1999 Harju maakond
5344 Veeorg, Koit 1970 Harju maakond
6372 Veermäe, Karl 1984 Harju maakond
5281 Veevo, Rait 2002 Tartu maakond
6597 Veide, Linards 1989 Läti
5454 Veidenberg, Peeter 1953 Viljandi maakond MTÜ Spordiselts
6986 Veider, Anno 1981 Tartu maakond
6221 Veldemann, Janno 1982 Tartu maakond Eesti Tõukerattaliit
6427 Veldmeijer, Hubertus 1957 Holland
5848 Vello, Raul 1976 Harju maakond Eesti Aerutamisföderatsioon
5709 Vent, Heiki 1972 Tartu maakond
5587 Ventsel, Ain 1982 Tartu maakond
6090 Verbu, Joosep 1997 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
5034 Veri, Aivar 1965 Tartu maakond Voorema Centrum/Rattabaas
5358 Veri, Kairit 1997 Tartu maakond Voorema Centrum/Rattabaas
5500 Verliin, Lauri 2003 Tartu maakond Trismile
6470 Vernik, Märt-Harald 1994 Harju maakond Saku Suusaklubi
5968 Veske, Karin 1975 Tartu maakond
7123 Veske, Peeter 1960 Tartu maakond
5088 Veski, Janar 1981 Võru maakond
5605 Veskimeister, Jaak 1976 Harju maakond Tallinki Spordiklubi
6828 Veskimeister, Rita 1976 Harju maakond Tallinki Spordiklubi
5951 Vestel, Tiia 1968 Jõgeva maakond
5624 Vestmann, Rain 1981 Tartu maakond Hawaii Express
5772 Vetto, Vello-Verdinand 1947 Tartu maakond
6953 Vider, Viljo 1972 Tartu maakond
5227 Vihalemm, Harri 1966 Valga maakond Ruuveni Spordiklubi
5901 Viia, Ants 1967 Tartu maakond
5452 Viiding, Vanessa 2002 Tartu maakond TÜASK
6955 Viilukas, Angela 1979 Võru maakond
6954 Viilukas, Imre 1976 Võru maakond
5717 Viilukas, Ivo 1974 Harju maakond
5673 Viilukas, Siim 2003 Harju maakond
6734 Viiol, Karl 1986 Tartu maakond
6913 Viirma, Martin 2000 Tartu maakond
6374 Viirsalu, Toomas 1973 Tartu maakond
6116 Viks, Ingrid 1977 Ida-Viru maakond
5574 Viksi, Hillar 1966 Tartu maakond
6905 Viktor, Krista 1971 Tartu maakond
6471 Vilbiks, Vallo 1977 Harju maakond
6695 Vilipuu, Revo 1978 Tartu maakond A. Le Coq
6235 Vilk, Evelin 1976 Tartu maakond
6760 Vilk, Timo 1991 Jõgeva maakond
6759 Vilk, Vello 1966 Jõgeva maakond
5065 Vill, Ago 1966 Harju maakond
5348 Villemson, Rainer 1983 Põlva maakond
6679 Vilms-Jamsa, Frederik 1999 Harju maakond
6817 Vilt, Andrus 1985 Tartu maakond Mapri Ehitus OÜ
5855 Vilu, Rene 1972 Tartu maakond
5760 Vilu, Veiko 1978 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
6555 Vilumets, Siim 1988 Harju maakond
5165 Visnapuu, Siiri 1973 Harju maakond Viimsi Sport
5042 Visnapuu, Tarmo 1976 Harju maakond Viimsi Sport
5622 Visotskis, Kaido 1980 Harju maakond
5353 Vlassov, Martin 1982 Tartu maakond
6697 Voika, Katri 1985 Tartu maakond Salvest AS
6490 Voitka, Raul 1967 Võru maakond
6714 Voitka, Urmas 1963 Võru maakond Barrus AS
6589 Volt, Johannes 2000 Harju maakond
5107 Vooder, Margus 1972 Tartu maakond
5007 Voogla, Kaido 1978 Harju maakond RedBike
6460 Voogne, Tiina 1973 Harju maakond EWK
6382 Voolaid, Kalle 1969 Tartu maakond
5738 Voolaid, Peeter 1953 Valga maakond
5798 Voovere, Peeter 1973 Tartu maakond
6495 Vuin, Indrek 1988 Harju maakond
6390 Vuin, Maarja 1988 Tartu maakond TÜASK
5035 Vutt, Virgo 1986 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
6484 Vyas, Niraliben Rameshchandra 1980 India
5297 Väin, Aino 1964 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
6027 Väisanen, Pille 1970 Tartu maakond
5209 Välbe, Raivo 1972 Tartu maakond
5619 Värk, Veiko 1981 Jõgeva maakond
5449 Värnik, Alar 1975 Tartu maakond Velomaniakid
6795 Värton, Rain 1981 Tartu maakond
6419 Värva, Ahti 1980 Tartu maakond
6417 Värva, Andrus 1978 Tartu maakond
5135 Võsu, Jaan 1969 Tartu maakond
6395 Zagura, Maksim 1983 Tartu maakond Tartu Ülikool
5339 Zaharova, Olga 1976 Läti Velo+
6379 Zahharova, Oksana 1980 Tartu maakond
6251 Zaitsev, Aleksei 1962 Tartu maakond
6250 Zaitsev, Merle 1977 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
6674 Zaitsev, Rolan 2007 Tartu maakond
5354 Zake, Madara 1998 Läti
5516 Zakharov, Andrey 1970 Venemaa Pskov Ski Team
6037 Zakis, Emils 2005 Läti
5355 Zakis, Ilmars 1969 Läti
6359 Zalite, Erik 2003 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
6358 Zalite, Janek 1973 Harju maakond
6223 Zelenov, Alexander 1950 Venemaa
6472 Zelenova, Ekaterina 2004 Venemaa
6496 Zeltova, Jane 2007 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
6434 Zemzale, Madars 1980 Läti
6904 Zhilin, Artem 2001 Venemaa
5194 Zimmermann, Uno 1962 Valga maakond
5056 Zivarts, Sandis 1978 Läti
6927 Zueva, Tatiana 1982 Venemaa
5021 Zukker, Alar 1966 Tartu maakond Trismile
5011 Zukker, Keir 1992 Tartu maakond Trismile
6534 Änilane, Peeter 1979 Harju maakond
7120 Ärmpalu, Aare 1965 Harju maakond Ruuveni Spordiklubi
5166 Ärmpalu, Joonas 1992 Harju maakond Ruuveni Spordiklubi
6190 Ärmpalu, Rasmus 2000 Harju maakond Ruuveni Spordiklubi
6692 Õigus, Jörgen 1986 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
5426 Õispuu, Joonas 2004 Harju maakond
5731 Õispuu, Siim Henrik 1997 Harju maakond
5427 Õispuu, Toomas 1967 Harju maakond
6784 Õnne, Sandra 1991 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
5116 Õun, Joosep-Mattias 2003 Harju maakond SK CFC
5462 Õun, Piret 1979 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
5790 Šemjakin, Valeri 1949 Tartu maakond
5112 Šor, Vladimir 1979 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
6447 Šorin, Aleksandr 1983 Tartu maakond
6756 Šteinbergs, Ivars 1982 Läti
6650 Šteins, Viesturs 1995 Läti
6843 Šutov, Dmitri 1988 Tartu maakond
6464 Švedovski, Igor 1973 Harju maakond Penosil Cycling Team
5676 Želeikin, Sergei 1965 Ida-Viru maakond

Rattapartner

Bottecchia

Meediapartner

Postimees

Suurtoetajad

A. Le Coq Ramirent Salvest Enervit Eesti Pagar Embach Mariine Auto

Toetajad

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Bambona Eesti Teed Otepää

Toetajad

Ehitusmeister Respo Balbiino Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre

Meedium

Ajakiri Sport Scanpix Ma Olen Rattur

Avalik sektor

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium