Osalejate nimekiri

135 km / 62 km

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aarna, Indrek 1969 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Aas, Andres 1977 Viljandi maakond IITEE OÜ
Agaev, Mikail 1972 Venemaa
Angerma, Meelis 1979 Harju maakond
Antsmäe, Tauno 1974 Harju maakond
Arumägi, Anti 1990 Hiiu maakond Tallinna Lennujaama SK
Auramaa, Ilkka 1982 Soome
Baranovski, Sergei 1982 Valgevene
Baumann, Priit 1980 Soome
Bazhin, Vladimir 1962 Venemaa
Bikanov, Yury 1984 Venemaa
Bulkin, Mikhail 1972 Venemaa Zenon CC
Chupis, Andrey 1988 Venemaa
Dainis, Andris 1949 Läti 5A-Valka / LV
Derkunskiy, Artem 1983 Venemaa
Dynin, Aleksandr 1983 Venemaa
Enok, Teet 1974 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
Frolov, Vladimir 1972 Tartu maakond
Gladoseva, Galina 1960 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
Heinikainen, Jukka 1972 Soome
Hiiemäe, Jüri 1962 Järva maakond Trismile
Illing, Sven 1979 Tartu maakond Trismile
Ivanov, Veigo 1982 Harju maakond
Ivanov, Yuriy 1970 Venemaa PskovRoadRace
Just, Alar 1969 Harju maakond Team TT
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Järvet, Heiti 1979 Tartu maakond Agrovarustus OÜ
Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond Päästeamet
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Kannelmäe, Kaarle 1981 Harju maakond
Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Keernik, Gunnar 1973 Tartu maakond
Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
Kiiver, Kaupo 1972 Tartu maakond
Kiivit, Lauri 1976 Tartu maakond
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kljujev, Sergei 1978 Harju maakond
Kont, Sergo 1971 Harju maakond
Krauklis, Vairis 1953 Läti 5A-Valka / LV
Kulik, Dmitry 1981 Venemaa Zenon CC
Kumm, Rain 1972 Harju maakond
Kurruk, Karl Kristofer 1993 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
Lanno, Timo 1993 Tartu maakond
Lehesmets, Alar 1981 Viljandi maakond
Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
Lelumees, Toomas 1965 Tartu maakond
Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Lillend, Allan 1980 Harju maakond
Lillo, Indrek 1977 Harju maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Lindsaar, Indrek 1973 Tartu maakond
Linnus, Sander 1991 Põlva maakond Areal Team
Lippur, Bruno 1973 Jõgeva maakond
Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Luts, Ahti 1972 Tartu maakond
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
Martinsons, Girts 1982 Läti
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Metspalu, Mait 1975 Tartu maakond
Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
Mikenberg, Erkki 1972 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
Miljan, Egert 1992 Harju maakond AS G4S Eesti
Männik, Jaanus 1979 Harju maakond
Müür, Maik 1987 Tartu maakond KL Tartu malev
Neidra, Rainer 1991 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond
Nurk, Talis 1982 Tartu maakond
Ottas, Kaupo 1975 Tartu maakond
Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
Pankin, Sergey 1974 Venemaa
Parygin, Dmitry 1974 Venemaa Pskov Ski Team
Pavlov, Raul 1984 Tartu maakond
Pedai, Andrus 1972 Harju maakond SK ProRunner
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Pilv, Ivar 1967 Järva maakond
Poopuu, Peeter 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Prangli, Andrus 1974 Harju maakond Suusaakadeemia
Pukk, Andre 1977 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
Puri, Tarvo 1973 Harju maakond
Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
Radjapov, Ruslan 1969 Venemaa
Rassadkin, Kalle 1971 Harju maakond Spordiklubi IKS
Raud, Ragnar 1982 Rapla maakond
Reili, Kristjan 1981 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Rooba, Martti 1984 Harju maakond
Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
Saarmas, Reigo 1982 Tartu maakond TMB Element OÜ
Salum, Siim 1985 Tartu maakond SK Keremeister
Saviir, Jaan 1961 Lääne maakond JK Paralepa
Saviir, Janar 1981 Tartu maakond
Savisikk, Kristjan 1985 Hiiu maakond Tallinna Lennujaama SK
Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
Seskens, Leons 1956 Läti 5A-Valka / LV
Sibul, Jaanus 1973 Põlva maakond Haanja Rattaklubi
Sillaots, Vahur 1974 Tartu maakond
Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Sulg, Tarmo 1978 Tartu maakond
Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond
Süld, Janek 1982 Tartu maakond TMB Element OÜ
Tasane, Vahur 1983 Harju maakond
Teppo, Andres 1976 Harju maakond AT Sport OÜ
Teppo, Indrek 1975 Harju maakond
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
Tulp, Rain 1967 Rapla maakond
Tühis, Anneli 1976 Harju maakond Täppsportlased
Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
Türna, Siim 1985 Võru maakond
Tšarkovski, Vjatšeslav 1973 Valga maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Uuk, Aimur 1961 Tartu maakond Rakvere RK Siplased
Vahemets, Vahur 1969 Pärnu maakond
Vaiksaar, Mait 1983 Tartu maakond
Vain, Ermet 1979 Harju maakond Rae Rattaklubi
Vana, Janek 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Veide, Hannes 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Ventmann, Henri 1979 Tartu maakond
Vetrov, Nikolay 1985 Venemaa
Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Viispert, Ando 1976 Tartu maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
Volov, Nikolay 1980 Venemaa
Zirk, Kunnar 1976 Tartu maakond AS G4S Eesti
Širokov, Juri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Ahmerovs, Andrejs 1976 Läti Velo+
Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Annuk, Agu 1967 Valga maakond OMNIVA SK
Bache, Richard 1981 Ühendkuningriik
Belov, Roman 1981 Tartu maakond
Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Ferents, Kaido 1977 Tartu maakond Astro Baltics
Fesenko, Valeriy 1962 Venemaa
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Hallik, Anne 1970 Lääne-Viru maakond
Kaarjärv, Martin 1951 Harju maakond Veeteede Amet
Kaasik, Lea 1974 Jõgeva maakond
Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
Kallis, Joel 1982 Valga maakond
Kalm, Volli 1953 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kane, Rein 1945 Harju maakond
Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Kivastik, Toomas 1965 Tartu maakond
Klimova, Luize-Ingrid 1989 Tartu maakond
Koolmeister, Ilmar 1979 Harju maakond
Kopp, Meelis 1950 Tartu maakond OMNIVA SK
Krastinsh, Aivars 1961 Läti 5A-Valka / LV
Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
Ladva, Allan 1983 Valga maakond
Lahesoo, Evelin 1982 Tartu maakond
Lehtmets, Margus 1972 Tartu maakond
Lehtmets, Marta 2009 Tartu maakond
Lehtmets, Mihkel 1995 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Leming, Indis 1953 Harju maakond
Liblik, Aimo 1981 Tartu maakond
Lillepärg, Taavi 1978 Saare maakond
Linnaks, Henri 1953 Lääne-Viru maakond
Loost, Raivo 1979 Tartu maakond AS G4S Eesti
Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
Luide, Jaak 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Lõokene, Marek 1968 Harju maakond
Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
Malmberg, Jaan 1956 Lääne-Viru maakond
Mednis, Vilis 1951 Läti 5A-Valka / LV
Muuli, Viktor 1966 Tartu maakond
Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Peterson, Ester 1972 Valga maakond Valga Motoklubi
Pflug, Egert 1963 Harju maakond
Prits, Jaanus 1966 Lääne-Viru maakond
Raguzin, Vladimir 1953 Venemaa
Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
Rosenthal, Arli 1978 Tartu maakond Astro Baltics
Rääk, Tarmo 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Saarman, Heigo 1977 Viljandi maakond
Sepa, Aimar 1982 Tartu maakond
Seskena, Signe 1989 Läti 5A-Valka / LV
Soll, Sven 1984 Võru maakond
Speck, Heidi 1982 Harju maakond
Sprangel, Valery 1965 Ida-Viru maakond
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tammik, Jelena 1971 Harju maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Tensing, Karin 1986 Harju maakond
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Tiits, Kaido 1971 Harju maakond
Tituk, Albin 1958 Tartu maakond
Tituk, Sandra 1994 Harju maakond
Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond
Tulp, Tiia 1966 Rapla maakond
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Vaiknemets, Jaak 1979 Tartu maakond
Vald, Vaino 1950 Valga maakond
Vannas, Villem 1960 Harju maakond
Zagura, Maksim 1983 Tartu maakond Tartu Ülikool