Osalejate nimekiri

135km / 60km

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aarna, Indrek 1969 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Aas, Andres 1977 Viljandi maakond IITEE OÜ
Adosson, Ivo 1973 Tartu maakond
Agaev, Mikail 1972 Venemaa
Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Andresson, Raul 1967 Harju maakond Tallinn-Pühajärve ODC
Angerma, Meelis 1979 Harju maakond
Annama, Rain 1981 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
Antsmäe, Tauno 1974 Harju maakond
Arop, Priit 1981 Tartu maakond
Arumägi, Anti 1990 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Arumägi, Mario 1979 Lääne-Viru maakond
Baumann, Priit 1980 Soome
Belonoschenko, Yuri 1974 Venemaa
Bulkin, Mikhail 1972 Venemaa
Chesnokov, Andrey 1959 Venemaa
Dainis, Andris 1949 Läti 5A-Valka / LV
Derkunskiy, Artem 1983 Venemaa
Dmitriev, Sergey 1984 Venemaa
Einpalu, Mart 1973 Harju maakond
Enok, Teet 1974 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
Erdman, Genrikh 1976 Venemaa
Golovanev, Pavel 1982 Venemaa
Gornischeff, Artur 1984 Harju maakond
Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
Gurzhuenko, Igor 1962 Venemaa
Hanikat, Kaido 1967 Harju maakond Conviso
Harakka, Janne 1970 Soome
Hiiekivi, Urmet 1968 Harju maakond Agro93
Hiob, Laur 1976 Harju maakond
Iarkin, Petr 1978 Venemaa
Illing, Sven 1979 Tartu maakond
Ivanov, Yuriy 1970 Venemaa PskovRoadRace
Jullinen, Tarmo 1981 Järva maakond Järva-Jaani RSK
Jurak, Urmas 1984 Tartu maakond
Just, Alar 1969 Harju maakond Team TT
Järv, Martti 1985 Harju maakond
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Jürgens, Toomas 1964 Tartu maakond
Kaareste, Diana 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Kalliste, Veiko 1982 Harju maakond
Kannel, Martin 1983 Tartu maakond
Kannelmäe, Kaarle 1981 Harju maakond
Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond SK Metsasõbrad
Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Kaurovs, Arturs 1988 Läti
Keemu, Kirli 1984 Valga maakond
Keemu, Mihkel 1983 Valga maakond
Keernik, Gunnar 1973 Tartu maakond
Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
Keskküla, Pärtel 1975 Harju maakond
Khmelevskaya, Valeria 1980 Venemaa RTeam
Kiiver, Kaupo 1972 Tartu maakond
Kiivit, Lauri 1976 Tartu maakond
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kirsipuu, Tiit 1975 Harju maakond AMPS-Extreme Sport
Kivi, Toivo 1963 Harju maakond
Knope, Agris 1953 Läti 5A-Valka / LV
Kongo, Kalmer 1960 Võru maakond
Kont, Sergo 1971 Harju maakond
Korliakov, Evgenii 1978 Venemaa
Kornienko, Sergey 1971 Venemaa
Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Kulik, Dmitry 1981 Venemaa
Kuljus, Viljar 1984 Võru maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
Laanemägi, Margus 1975 Tartu maakond
Laid, Mart 1970 Harju maakond
Lasmanis, Martins 1986 Läti
Lehesmets, Alar 1981 Harju maakond
Lehto, Tiit 1972 Tartu maakond
Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
Lemsalu, Katrin 1978 Tartu maakond
Lenkov, Oleg 1985 Venemaa
Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
Lepiksaar, Indrek 1971 Lääne-Viru maakond
Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Lillend, Allan 1980 Harju maakond
Lillo, Indrek 1977 Harju maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Lindsaar, Indrek 1973 Tartu maakond
Linnus, Sander 1991 Põlva maakond Areal Team
Lippur, Bruno 1973 Jõgeva maakond
Lipskis, Andrejs 1983 Läti
Luchko, Igor 1977 Venemaa
Luts, Ahti 1972 Tartu maakond
Lykov, Denis 1982 Venemaa
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Makarov, Yuri 1985 Venemaa
Maslov, Alexey 1978 Venemaa
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Mazurs, Ainars 1968 Läti 5A-Valka / LV
Meus, Peeter 1972 Tartu maakond
Müür, Maik 1987 Tartu maakond
Nigul, Alar 1965 Harju maakond SK CFC
Nummert, Kaarel 1988 Harju maakond
Nurk, Talis 1982 Tartu maakond
Nöps, Andres 1996 Tartu maakond TÜASK
Olgo, Raivo 1970 Rapla maakond Trismile
Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Ozolins, Ainars 1960 Läti 5A-Valka / LV
Paglant, Heigo 1976 Harju maakond
Pallas, Lembit 1953 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
Pankin, Sergey 1974 Venemaa
Parts, Margus 1978 Harju maakond Kiili Spordiklubi
Parygin, Dmitry 1974 Venemaa Pskov Ski Team
Paulov, Aare 1976 Tartu maakond Ikodor AS
Pedai, Andrus 1972 Harju maakond SK ProRunner
Pedaste, Margus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Petrov, Sergei 1964 Venemaa
Pihla, Jaanus 1972 Võru maakond
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Pilv, Ivar 1967 Järva maakond Ambla SK
Puri, Tarvo 1973 Harju maakond
Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
Pärtelpoeg, Ingmar 1973 Tartu maakond
Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Radzhapov, Ruslan 1969 Venemaa
Reili, Kristjan 1981 Valga maakond
Riaby, Ilya 1967 Venemaa
Riisalo, Tiit 1967 Harju maakond
Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Rooba, Martti 1984 Harju maakond
Ryabyy, Tatiana 1977 Venemaa
Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
Salum, Siim 1985 Tartu maakond SK Keremeister
Semeko, Oleg 1976 Venemaa
Sepp, Eedi 1978 Harju maakond Rahandusministeerium
Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
Seskens, Leons 1956 Läti 5A-Valka / LV
Sibul, Jaanus 1973 Põlva maakond Haanja Rattaklubi
Simonov, Aleksandr 1959 Venemaa
Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Sova, Ivar 1980 Tartu maakond
Stolfot, Ivo 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond
Tamm, Raimond 1978 Tartu maakond
Tamuri, Erko 1969 Harju maakond
Tipka, Tauno 1971 Tartu maakond
Tipka, Veljo 1969 Norra
Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
Tulp, Rain 1967 Rapla maakond
Tulp, Tiia 1966 Rapla maakond
Tõnstein, Andri 1975 Harju maakond Sparta Spordiselts
Tühis, Anneli 1976 Harju maakond Täppsportlased
Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
Uuk, Aimur 1961 Tartu maakond Rakvere RK Siplased
Vahemets, Vahur 1969 Pärnu maakond
Vain, Ermet 1979 Harju maakond Kiili Spordiklubi
Vallimäe, Valmar 1974 Tartu maakond
Valtin, Kristo 1995 Võru maakond Hauka Veloklubi
Veel, Villu 1971 Saare maakond Saaremaa JK Viiking
Ventmann, Henri 1979 Tartu maakond
Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Viigipuu, Toomas 1959 Tartu maakond SK VELO
Vink, Ahto 1969 Võru maakond Haanja Rattaklubi
Virtanen, Rainer 1953 Soome
Zelenov, Alexander 1950 Venemaa
Õnnik, Lauri 1990 Pärnu maakond TÜASK
Õun, Margus 1976 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Ahmerovs, Andrejs 1976 Läti 3VeloPlus
Almre, Marge 1970 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Annok, Gerly 1995 Tartu maakond
Antoshkina, Elena 1964 Venemaa
Bachmann, Raili 1966 Rapla maakond
Balodis, Edgars 1976 Läti 3VeloPlus
Belov, Roman 1981 Tartu maakond
Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Borisov, Sergey 1964 Ida-Viru maakond
Borisova, Tatiana 1969 Ida-Viru maakond
Bugrova, Lana 1977 Läti 3VeloPlus
Cernovs, Mihails 1977 Läti
Chernega, Ivan 1985 Venemaa
Chesnokov, Vlad 1990 Venemaa
Cunka, Karlis 1967 Läti 3VeloPlus
Gorskova, Aleksandra 1995 Läti 3VeloPlus
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Heinsaar, Maarek 1976 Rapla maakond
Hõrandi, Teele 1983 Tartu maakond
Igga, Margus 1976 Viljandi maakond
Jaska, Ahto 1965 Tartu maakond 1. Jalaväebrigaad-Scoutspataljon
Jatnieks-Labucks, Glens 1984 Läti
Jevgrafovs, Anrijs 1981 Läti
Jõgi, Martin 1984 Tartu maakond
Kaarjärv, Martin 1951 Harju maakond Veeteede Amet
Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond
Kallas, Krister 1985 Viljandi maakond TSK Joosu
Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
Kallis, Joel 1982 Valga maakond
Kane, Rein 1945 Harju maakond
Kaneps, Andris 1968 Läti
Kivastik, Toomas 1965 Tartu maakond
Klimova, Luize-Ingrid 1989 Tartu maakond Pärnu Sõudeklubi
Koolmeister, Ilmar 1979 Harju maakond
Krastinsh, Aivars 1961 Läti 5A-Valka / LV
Kraus, Indrek 1980 Rapla maakond
Krull, Anne 1970 Tartu maakond
Kruze, Guntis 1966 Läti 3VeloPlus
Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kärner, Olar 1980 Harju maakond Almic Cycling Team
Lahesoo, Evelin 1982 Tartu maakond
Leola, Heily 1980 Tartu maakond
Li, Maksims 1980 Läti 3VeloPlus
Liblik, Aimo 1981 Tartu maakond
Luide, Jaak 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Luik, Vahur 1986 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Lusikas, Jaan 1963 Tartu maakond
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Mednis, Vilis 1953 Läti 5A-Valka / LV
Noormets, Kristjan 1986 Tartu maakond
Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
Pajur, Maris 1986 Harju maakond
Pascenkovs, Sergejs 1984 Läti 3VeloPlus
Peterson, Ester 1972 Valga maakond
Pflug, Egert 1963 Harju maakond
Pootsmaa, Margus 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
Praakli, Kristiina 1977 Tartu maakond
Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Randoja, Renda 1972 Tartu maakond
Randoja, Riana 1995 Tartu maakond
Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
Savcenko, Vadims 1984 Läti
Saviauk, Kristjan 1982 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Seskena, Signe 1989 Läti 5A-Valka / LV
Siminaitis, Pavels 1983 Läti
Sinimäe, Marko 2000 Tartu maakond
Soidla, Janar 1974 Harju maakond
Suursild, Päär 2003 Pärnu maakond SK Jõulu
Tamm, Aleksander 2001 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tammik, Jelena 1971 Harju maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Tasane, Aarne 1976 Tartu maakond
Tempel, Erkki 1980 Tartu maakond
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Timofejev, Dmitrii 1975 Harju maakond
Tituk, Albin 1958 Tartu maakond
Uibo, Rainis 1955 Valga maakond
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond
Ustav, Kalle 1956 Tartu maakond
Vaiknemets, Jaak 1979 Tartu maakond
Vald, Vaino 1950 Valga maakond
Vannas, Villem 1960 Harju maakond
Vares, Rein 1970 Tartu maakond Päästeamet
Viia, Ants 1967 Tartu maakond
Voovere, Karl-Martin 2000 Tartu maakond Nordecon AS

Rattapartner

Bottecchia

Meediapartner

Postimees

Suurtoetajad

A. Le Coq Ramirent Salvest Craft Rand & Tuulberg Enervit Eesti Pagar

Toetajad

Lõunakeskus Tartu Terminal G4S Maks & Moorits EY 1182.ee Põltsamaa Löfbergs Lila Bambona Viking Line Eesti Teed

Toetajad

TÜ Kliinikum Ecoprint Ehitusmeister Respo Väo Paas Mariine Auto Balbiino E-Turist GMP Clubhotel Hotell Tartu Aura Keskus

Meedium

Ajakiri Sport AjaLeht Ajakiri Jooksja Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix Raadio Elmar

Avalik sektor

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium