Esindatud ettevõtted

Klubi Tartu Maratoni ürituste ametlik energiapartner on Enervit. Loodud on 1965. aastal, ning ettevõte ning eestlasi on energiatoodetega varustanud alates 2004. aastast. Tootevalikusse kuuluvad joogipulbrid, geelid, batoonid, taastusjoogid ja palju muud. Enervit tootevalikuga on võimalik tutvuda www.enervit.ee

Energiageelid, spordibatoonid, joogipulbrid, toidulisandid ja palju muud - kõik ühest kohast. Uued brändid, madalad hinnad ning lai toodete valik. www.sporditoit.ee

Secosport on leidnud kindla koha Eesti spordisõprade seas, pakkudes neile kvaliteetset spordikaupa.

Suures osas toome oma kauba ise maale, mistõttu saame pakkuda ka tarbijale head valikut ja head hinda.

Secosport poolt pakutavad kaubamärgid:

Ekoi- jalgrattakiivrid, prillid ja riietus Prantsusmaalt.

Björka-jalgrattakiivrid, prilid ja riietud Prantsusmaalt.

Kayak- spordiprillid Itaaliast

Pells-jalgrattatarvikud ja riietud Tsehhi  Vabariigist Uue brändina NRC spordiprillid. Kvaliteet sporiprillide bränd Itaaliast, mille arendustöös on hoogsalt kaasa rääkinud kolmekordne rattaspordi maailmameister Oscar Freire ning Astana PRO team sõitja Diego Rosa.

NRC prillidel kasutatakse patenteeritud Carl Zeiss klaasitehnoloogiat, mis tagavad prillidele ideaalse teravuse ja võimaldavad nautida prillide kandmist maksimaalsel moel.

NRC on patenteerinud ka asümeetriliste klaaside tehnoloogia.

Secosport on oma tootevalikus alati rõhunud kvaliteedi kõrval ka ohutusele. Meie klimaatilistes oludes on iga spordiharrastaja soov jõuda turvaliselt treeningult koju tagasi.

Sellest ka meie moto õues treenides ´´OLE NÄHTAV´´.

Tartu Rattamaratoni Expol pakub Secopsport eriti häid hindasid. Seekord pakume nii spordirpille kui ka rattakiivreid -30-40% allahindlusega.

Loomulikult ei puudu meil ka spordienergia.

Seega rajale mineja leiab kõik vajaliku ühest kohast ja platsi parima hinnaga!

Gitano Sport, Soome spordivarustuse tootja ja importija pakub spordiriideid ja –varustust uisutajatele, ratturitele, suusatajatele ja jooksjatele.

www.gitano.fi

HONEYPOWER ON 100% LOODUSLIK ENERGIAGEEL

HoneyPower on eestimaine, 100% looduslik energiageel, mis on väljatöötatud koostöös Tallinna Tehnikaülikooli teadlastega.

HoneyPoweril on neli põnevat maitset. Eestimaisest meest, astelpajust ja kõrvitsast, peedist ja mustsõstrast, jõhvikast ja porgandist ning espressost koosnevad geelid annavad organismile energiat kõige loomulikumal moel.

Tänaseks on HoneyPower jõudnud poodiumile Tartu Maratonil ja Tartu Linnamaratonil, läbinud kahel korral ränkraske Trans Gran Canaria ultramaratoni ning olnud sportlaste taskus mitmetel teistel seiklustel. HoneyPoweri eesmärk on luua looduslähedasi tooteid, millest energia saamine sportides on organismile sama loomulik nagu meie igapäevane toitumine. Seiklus jätkub - osale selles koos meiega!

Jälgi meie tegemisi:
honeypower.eu
facebook.com/honeypowergel
#honeypowergel

Eestist toodetud kvaliteetsed spordi ja vabaaja mütsid.

A&T Sport on Eesti Jalgrattaliidu Ametlik partner aastast 2011. Pakume rattasõpradele Expor raames kõike vajaliku rattamaratoni edukaks läbimiseks ja taastumiseks, hinnad all kuni -50%  

ProShop rattapoes on müügil lai valik Coluer jalgrattaid, Rudy Project kiivreid ja prille, NALINI rattariideid, TORQ sporditoitusid, Shimano rattakingasid ja tehnilisi tooteid jms. ProShop rattapood asub Tallinnas aadressil Pärnu mnt 139e/1.

Klubi Tartu Maratoni üritustel tutvustame TORQ sporditoitusid, mis on väga efektiivsed, kõhule kerged ja kus ei ole kasutatud ühtegi kunstlikku lisaainet. Ühtlasi teeme häid pakkumisi NALINI rattariietele ja Rudy Project kiivritele ning prillidele. Pakume vaid parimat kvaliteeti esindavaid kaubamärke!

www.proshop.ee

moomoo on rattariiete tootmisele pühendunud Eesti bränd. Oleme orienteeritud kvaliteedile.

Tänu 100% kohalikule tootmisele saame veenduda lõppkvaliteedis ning sellega garanteerida täieliku rahulolu igale meie toote kandjale, olgu selleks harrastus- või tippsportlane. Maailma tippkangad sportimiseks ning pidev kõrge kvaliteedistandard on kiiresti meie tuntust ja toodete populaarsust kasvatanud nii Eestis kui välismaal. Uhkusega riietame teiste seas Eesti jalgrattakoondist.

Garmin on juhtiv spordikellade ja rattakompuutrite tootja maailmas. Valikus on palju mudeleid erinevateks otstarveteks ja spordialadeks nagu näiteks: igapäevane aktiivsuse mõõtmine, jooksmine, jalgratas, triatlon, ujumine, purjetamine, matkamine, orienteerumine, golf jpm.

Oleme Garmin brändiga tegelenud üle 10 aasta. Meie poed leiad Tallinnast ja Tartust. Lähemalt vaata veebist www.garmineesti.ee või Facebookist www.facebook.com/garmineesti.

Spordipartner Rattapood - Parim valik toidulisandeid, jalgrattaid lastele, harrastajatele, tippsportlasetele. Peale selle pakume veel  lisatarvikuid ning teostame kvaliteetsed remonttööd jalgratastele.

Valmistame klubidele jalgrattariideid, teostame disaini.

SUNTOR  on Tsehhi kaubamärgi Eleven Sportswear esindajaks Eestis. Võistluskeskuses leiad meie telgist suure valiku erinevaid spordisokke!

Pakume võimalust tellida kõiki tooteid oma kujundusega klubidele, asutustele, eraisikutele. Rohkem infot www.suntor.ee .

Hawaii Express on suurim jalgrataste ja lisavarustuse maaletooja-müüja Balti regioonis, esindame oma ala parimaid märke SCOTT, SCHWINN, MONGOOSE, CLASSIC. Lisaks pakume suvel rulluiske, talvel lumelaudu, mäe- ja murdmaasuuski, spetsiaalriietust ning trenažööre.

Meie missiooniks on pakkuda erinevaid ideid ja võimalusi, kuidas inimeste elu huvitavamaks muuta. See on ka iga Hawaii Expressi töötaja eesmärk.