Osalejate nimekiri

Rattamaraton

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
757 Aal, Jaanus 1981 Tartu maakond Enics Eesti AS
494 Aalik, Marko 1975 Harju maakond Mikitamäe Aironmään Klubi
1090 Aalmann, Martin 1986 Harju maakond
864 Aarma, Raul 1976 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
985 Aarma, Tarmo 1979 Harju maakond Z Racing Team
473 Aas, Andres 1977 Viljandi maakond Flexoil OÜ
1079 Aasma, Jan 1972 Järva maakond
839 Aavel, Rivo 1983 Põlva maakond Team Kaitsevägi
1316 Abel, Olavi 1995 Saare maakond
765 Abras, Hanno 1992 Tartu maakond
1580 Adijans, Edgars 1975 Läti
1288 Adler, Mihkel 1990 Harju maakond
396 Agu, Mairold 1977 Harju maakond Krimelte Hundid
738 Agu, Markus 2003 Harju maakond Põldotsa RSK
563 Agu, Rauno 1969 Järva maakond Põldotsa RSK
741 Ahu, Ülo 1957 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
1311 Aigro, Madis 1995 Harju maakond
1310 Aigro, Marek 1971 Harju maakond
968 Aigro, Marko 1983 Harju maakond
278 Ailt, Priit 1983 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
1395 Akelaitis, Vainius 1989 Leedu Velonova - Bioracer cycling team
1452 Alasoo, Tarmo 1978 Harju maakond
983 Albri, Kalev 1975 Harju maakond RedBike
1562 Alekna, Tauras 1997 Leedu
843 Alev, Gen 1996 Valga maakond
702 Alev, Magnar 1972 Valga maakond
127 Alksmantas, Algimantas 1982 Leedu Danske Bank
861 Allik, Ann-Christine 1994 Harju maakond
476 Alliksoo, Alan 1991 Võru maakond
1195 Altin, Enn 1971 Tartu maakond
1175 Altküla, Anti 1982 Järva maakond
1527 Altmäe, Taavi 1990 Tartu maakond
1011 Alttoa, Margus 1976 Pärnu maakond Metaprint AS
315 Alumaa, Alar 1974 Harju maakond Hansab
582 Alusalu, Matis 1987 Harju maakond Mamily Pro Team
760 Alviste, Fredy 1990 Järva maakond
588 Ambos, Riivo 1980 Lääne-Viru maakond
94 Ambrazas, Ignas 1999 Leedu
1459 Andrasiunas, Petras 1983 Leedu S-Sportas
1283 Andresson, Mart 1985 Tartu maakond TÜASK
737 Andresson, Raul 1967 Harju maakond Tallinn-Pühajärve ODC
956 Angelstok, Aivar 1967 Harju maakond
67 Anier, Martin 2003 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
1300 Annama, Rain 1981 Harju maakond
1270 Annuk, Merike 1978 Jõgeva maakond SK ProRunner
310 Annus, Atter 1993 Harju maakond AS Schenker
306 Ansen, Rein 1983 Rapla maakond
1610 Anson, Jörgen 1990 Pärnu maakond Eesti Energia Spordiklubi
800 Ansu, Taavi 1985 Pärnu maakond
1378 Antiferov, Nicolai 1984 Harju maakond
457 Anton, Tair 1974 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
10013 Antone, Anita 1992 Läti
426 Antoniak, Marek 1968 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
116 Ao, Silver 1989 Tartu maakond
268 Apivala, Juss 1984 Valga maakond
1542 Arak, Anti 1973 Valga maakond Areal Team
10002 Ardava, Lelde 1985 Läti VW Komerctransports - Veloprofs.lv
535 Arik, Aivar 1974 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
1059 Arm, Kristin 1972 Harju maakond SK Jooksupartner
1213 Arme, Janek 1987 Tartu maakond Põltsamaa Jalgrattaklubi
526 Aron, Hannes 1970 Pärnu maakond
1424 Aron, Otto 1992 Pärnu maakond
1482 Aros, Silver 1979 Lääne-Viru maakond
482 Arrak, Tõnu 1990 Tartu maakond SK VELO
1139 Arro, Ago 1981 Valga maakond Trismile
244 Arro, Mihkel 1986 Valga maakond Mapri Ehitus OÜ
202 Artel, Veiko 1971 Harju maakond DSV spordiklubi
151 Arula, Ando 1982 Harju maakond SK VELO
4008 Arula, Raul 1958 Tartu maakond SK VELO
89 Arumägi, Anti 1990 Harju maakond ProShopTeam
470 Aua, Hanno 1977 Harju maakond
301 Aule, Krister 1977 Harju maakond Viimsi Sport
1606 Aulis, Imre 1987 Harju maakond
1439 Aunap, Anti 1971 Tartu maakond
652 Aupaju, Tarmo 1974 Lääne-Viru maakond Omniva SK
6 Austa, Caspar 1982 Tartu maakond TÜASK
1476 Avgustins, Vladimirs 1983 Läti
1226 Balodis, Aivars 1963 Läti
70 Balodis, Andris 1972 Läti Virsotne/MARMOT
1560 Balõnski, Janek 1976 Harju maakond
1478 Bartusevicius, Dainius 1972 Leedu
30 Bauer, Mikk 2003 Pärnu maakond
1138 Bauman, Kadri 1979 Harju maakond
216 Baužys, Vaidotas 1983 Leedu
73 Beljajev, Vladimir 1966 Tartu maakond SK VELO
520 Belovs, Maris 1986 Läti EZI
1586 Bergson, Heikki 1977 Harju maakond
292 Bernotas, Valdas 1985 Leedu Danske Bank
263 Bieksa, Justinas 2004 Leedu Colibri cycling team
592 Bieksa, Zilvinas 1969 Leedu
1397 Binkis, Vytautas 1984 Leedu Velonova - Bioracer cycling team
502 Bitter, Väino 1967 Tartu maakond
1124 Blazevicius, Valentinas 1982 Leedu
253 Bodnieks, Andris 1976 Läti Evelo Team
8 Bogdanovics, Maris 1991 Läti Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
1479 Bolunov, Aleksandr 1996 Harju maakond
1492 Bolunov, Denis 1998 Harju maakond
1225 Bondarev, Igor 1961 Harju maakond
1334 Bruks, Raimonds 1971 Läti
1431 Brunov, Aleksandr 1988 Harju maakond Krimelte Hundid
122 Budreckis, Antanas 1982 Leedu
1142 Busch, Veiko 1975 Harju maakond
1302 Bõmberg, Rain 1982 Harju maakond
260 Cakmak, Sinan 1979 Harju maakond MTÜ Spordiselts
235 Cenkus, Giedrius 1982 Leedu Velopeak Boilers
227 Ceponis, Paulius 1988 Leedu
1295 Cesnauskis, Gedvydas 1982 Leedu
77 Cicasovas, Aleksandras 1992 Leedu Danske Bank
156 Cikste, Kaspars 1981 Läti Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
21 Cirvelis, Girts 1989 Läti Roadex
508 Cirvelis, Raitis 1987 Läti Roadex
1390 Ciuzauskas, Gintaras 1985 Leedu
1186 Dainis, Andris 1949 Läti 5A-Valka / LV
325 Danilas, Meelis 1967 Valga maakond Fixus
371 Daujotas, Lukas 1987 Leedu
813 Daukša, Karolis 1994 Leedu S-Sportas
1433 Deksnys, Lauras 1983 Leedu
1179 Dooner, Teet 1974 Harju maakond
696 Dreimann, Kaido 1982 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
238 Dude, Egils 1968 Läti
1515 Dzedulis, Peteris 1981 Läti
95 Džervus, Darijus 1990 Leedu National Team Lithuania
334 Ebber, Andrus 1966 Lääne-Viru maakond Wihuri Team
755 Edovald, Tarvo 1969 Harju maakond
724 Edula, Kristjan 1980 Harju maakond Ramirent
951 Eelmere, Teet 1963 Harju maakond
1526 Eenok, Romet 1988 Harju maakond
1529 Eensaar, Silver 1978 Harju maakond Korp! Sakala
522 Eensalu, Agris 1979 Harju maakond RedBike
509 Eensalu, Anders 1981 Harju maakond
548 Eensalu, Indrek 1980 Harju maakond
650 Eensalu, Ott 2004 Harju maakond RedBike
591 Eensoo, Ardi 1973 Harju maakond
690 Eeriksoo, Indrek 1967 Harju maakond
789 Eerme, Hanno 1969 Harju maakond Telia SK
10003 Ehrberg, Liisa 1988 Harju maakond ProShopTeam
539 Einla, Marek 1984 Pärnu maakond
64 Einroos, Evert 1995 Tartu maakond CC Rota Mobilis MTÜ
76 Einroos, Raino 1968 Harju maakond CC Rota Mobilis MTÜ
213 Einsalu, Ants 1959 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
1346 Eleksis, Elmars 1952 Läti
709 Elissaar, Jaanus 1974 Harju maakond
229 Eljas, Avo 1971 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
1001 Elken, Margus 1972 Harju maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
1430 Ellamik, Tarmo 1978 Valga maakond
47 Elling, Toomas 1975 Harju maakond Rae Rattaklubi
1235 Ellmann, Toomas 1988 Harju maakond
1271 Ellram, Jüri 1955 Järva maakond SK Adavere
359 Elmanovits, Erik 1976 Harju maakond
1019 Engel, Margo 1975 Harju maakond SK ProRunner
1031 Ennuste, Madis 1972 Harju maakond DSV spordiklubi
1511 Erik, Raivo 1968 Harju maakond
31 Erikson, Toomas 1976 Harju maakond RedBike
4056 Ernits, Ardu 1960 Jõgeva maakond
1037 Ernits, Ingrit 1965 Jõgeva maakond SK Jooksupartner
220 Ester, Indrek 1975 Harju maakond Kose AMK ct
654 Etverk, Jüri 1977 Harju maakond
58 Evendi, Rando Marten 2001 Harju maakond
495 Ever, Riho 1966 Harju maakond Velo Clubbers
69 Fazõlov, Maksim 1980 Harju maakond
633 Filatov, Aleksandr 1982 Ida-Viru maakond
1332 Filovs, Valdis 1974 Läti
277 Fiodorovas, Markas 1974 Leedu Velo Ghost Veloma
4007 Fjodorov, Ain 1972 Valga maakond Seiklushunt
4075 Fjodorov, Nikolai 1955 Tartu maakond Omniva SK
3 Flaksis, Andzs 1991 Läti DTG-MySport.lv
1041 Floren, Kaupo 1972 Harju maakond
1396 Frankas, Giedrius 1978 Leedu Velonova - Bioracer cycling team
695 Freivald, Lauri 1994 Tartu maakond
634 Fuks, Vahur 1965 Harju maakond
1123 Gabets, Vladislav 1966 Harju maakond
565 Garnelis, Saulius 1973 Leedu
257 Gediminas, Martynas 1974 Leedu
1399 Gibson, Russell 1984 Harju maakond
1313 Gildi, Aleksandr 1989 Ida-Viru maakond RTG Spordiklubi MTÜ
318 Glebavicius, Osvaldas 1985 Leedu
1345 Golubov, Kristo 1987 Tartu maakond
464 Gontmacher, Siim 1978 Harju maakond Rae Rattaklubi
240 Gorbunov, Konstantin 1982 Harju maakond
269 Gornischeff, Artur 1984 Harju maakond
209 Gornischeff, Feliks 1988 Harju maakond
291 Granqvist, Antti 1968 Soome
462 Gražulis, Antanas 1994 Leedu Velonova - Bioracer cycling team
437 Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
4042 Grigorovits, Jaanus 1975 Põlva maakond Baltyre
1419 Grinbergs, Ivo 1991 Läti
71 Gristsenko, Ron 2003 Harju maakond SK CFC
1176 Grünberg, Kati-Riin 1984 Viljandi maakond
1177 Grünberg, Risto 1974 Viljandi maakond
395 Grüning, Urmas 1970 Harju maakond RedBike
1486 Gudelis, Donatas 1991 Leedu
1125 Gustjakova, Julia 1987 Harju maakond
660 Gutmann, Tarmo 1972 Harju maakond
1099 Haarde, Maiken 1983 Harju maakond
1194 Haas, Steve 1964 Harju maakond
109 Haav, Viljar 1975 Harju maakond V/H Team
1239 Haava, Erti 1981 Harju maakond Scania Eesti AS
186 Haava, Henno 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
752 Hagen, Peeter 1958 Tartu maakond
939 Hallimäe, Rain 1957 Harju maakond
379 Hanni, Rene 1982 Harju maakond Malmerk Klaasium
967 Hanni, Toomas 1970 Tartu maakond
746 Harak, Jaan 1954 Hiiu maakond
4066 Harand, Allan 1976 Harju maakond ProShopTeam
4065 Haud, Janek 1972 Harju maakond
1611 Hausler, Allan 1975 Viljandi maakond
1428 Hein, Rain 1993 Harju maakond Team Kaitsevägi
1069 Heinrichsen, Tanel 1988 Ida-Viru maakond
121 Heinsar, Hardi 1972 Valga maakond Team Kaitsevägi
416 Heiskanen, Sami 1971 Soome
1156 Heldna, Eerik 1977 Harju maakond Eesti Maksu- ja Tolliameti SK
957 Helgand, Kalmer 1967 Harju maakond
1033 Helm, Margus 1976 Võru maakond
1113 Hendrikson, Tertu 1989 Harju maakond
4064 Hendrikson, Tõnu 1973 Võru maakond
882 Henno, Lauri 1982 Harju maakond
859 Hermann, Hendrik 1977 Brasiilia
1500 Hermann, Jaan 1984 Tartu maakond Autospirit Tartu OÜ
1557 Hermann, Jacek 1978 Läti
903 Hermet, Jarno 1972 Tartu maakond
1545 Hermet, Paule 1997 Harju maakond
844 Hiie, Kristo 1979 Harju maakond
1026 Hiiekivi, Urmet 1968 Harju maakond Agro93
4014 Hints, Eric 1975 Harju maakond
1092 Hints, Kairi 1978 Harju maakond
793 Hintser, Jaanus 1972 Harju maakond Fixus
640 Hintsov, Veiko 1969 Harju maakond Sparta Spordiselts
160 Hiob, Laur 1976 Harju maakond
479 Hion, Lars-Erik 1980 Harju maakond REKORD CC
825 Hion, Oliver 2004 Harju maakond SK CFC
159 Hirv, Pait 1970 Võru maakond Haanja Rattaklubi
921 Hlebnikov, Aleksandr 1971 Harju maakond
851 Holland, Gert 1988 Harju maakond
1046 Holtsmann, Siim 1988 Tartu maakond
914 Hromenkov, Tanel 1974 Harju maakond
255 Hubel, Indrek 1986 Viljandi maakond Seiklushunt
697 Huimerind, Villu 1979 Harju maakond
821 Hunt, Egon 1976 Valga maakond
126 Hussar, Aimar 1981 Võru maakond Areal Team
4049 Hussar, Kaidar 1971 Harju maakond Areal Team
330 Häkämies, Jukka 1978 Soome
430 Härmaorg, Tarmo 1985 Harju maakond
545 Härmson, Toomas 1970 Tartu maakond TMB Element SK
615 Hõbemägi, Veikko 1979 Harju maakond
78 Hüdsi, Kristo 1988 Lääne maakond JK Paralepa
206 Hürden, Taivo 1976 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
954 Ignatjev, Rain 1971 Hiiu maakond Eesti Sportlane
679 Illak, Peeter 1966 Tartu maakond
1393 Ilp, Taavi 1983 Valga maakond Playtech Estonia OÜ
492 Ilves, Ago 1967 Harju maakond Jõelähtme Singel
891 Ilves, Urmet 1975 Võru maakond SportID
1507 Indrašius, Liudas 1994 Leedu
1576 Inginen, Aivo 1990 Tartu maakond
924 Inno, Mihkel 1966 Lääne-Viru maakond
1487 Irbe, Iren 1980 Harju maakond RedBike
786 Isok, Iko 1980 Harju maakond
761 Isop, Vallo 1984 Tartu maakond
692 Isop, Veiko 1987 Harju maakond
188 Israel, Olavi 1971 Harju maakond
1360 Ivanauskaite, Laura 1992 Leedu Danske Bank
1470 Ivanov, Alar 1972 Harju maakond Viimsi Sport
972 Ivanov, Aleksandr 1964 Ida-Viru maakond
1384 Ivanov, Randy 1988 Tartu maakond Team Kaitsevägi
898 Ivaste, Ivar 1971 Harju maakond
1100 Jaago, Aivar 1957 Rapla maakond Spordiklubi Tervisesport
976 Jaaku, Mati 1962 Lääne maakond
1532 Jaanimäe, Andre 1983 Järva maakond
1005 Jagudina, Aljona 1976 Ida-Viru maakond Äkke
1570 Jakubovskis, Ritvars 1979 Läti
1035 Jamnes, Margus 1975 Harju maakond
868 Janins, Mihails 1979 Läti
232 Janno, Brent 2003 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
581 Jansen, Kaupo 1977 Tartu maakond
1252 Jansons, Edgars 1972 Läti
97 Janusauskas, Algimantas 1974 Leedu
1057 Jents, Reikko 1972 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
329 Jermann, Tanel 1993 Harju maakond Sportlove
1503 Jonaitis, Tomas 1982 Leedu S-Sportas
1199 Jonušas, Arturas 1973 Leedu
768 Joonsalu, Madis 1984 Tartu maakond Suusahullud
1256 Joorits, Jüri 1979 Tartu maakond Hansab
1322 Jorgensen, Soren Rhiger 1970 Taani
1574 Jostsons, Dainis 1965 Läti
335 Juhanson, Indrek 1977 Harju maakond Agrovarustus OÜ
294 Jukna, Andrius 1985 Leedu
1495 Juksar, Martin 1972 Harju maakond
266 Jurevicius, Antanas 1986 Leedu
376 Jurlov, Sergei 1967 Ida-Viru maakond
1163 Juse, Martti 1978 Harju maakond
1488 Juss, Jaanus 1981 Harju maakond
1425 Juurik, Taavi 1980 Lääne maakond
1312 Juuse, Mait 2002 Tartu maakond
276 Juutinen, Sami 1972 Soome
217 Jänes, Rivo 1982 Rapla maakond
1484 Järv, Jüri 1985 Harju maakond Postimees Grupp AS
4063 Järve, Alo 1976 Tartu maakond
450 Järve, Marek 1971 Harju maakond
251 Järvelaid, Jano 1982 Harju maakond Elisa
1144 Järveoja, Helje 1962 Tartu maakond
4055 Järveoja, Jaanus 1963 Tartu maakond
1442 Järveoja, Mikk 1994 Tartu maakond
1379 Jõela, Marek 1974 Harju maakond Telia SK
579 Jõesaar, Margus 1975 Jõgeva maakond
4017 Jõesoo, Urmas 1975 Harju maakond
2 Jõeäär, Gert 1987 Harju maakond
547 Jõgeva, Toomas 1967 Harju maakond
54 Jõgi, Allan 1981 Pärnu maakond Päästeamet
513 Jõgi, Andri 1984 Harju maakond Columbus Eesti AS
949 Jõõger, Kulvo 1976 Harju maakond
184 Jüriso, Janis 1982 Harju maakond Z Racing Team
1080 Jürisoo, Sass 1998 Harju maakond
817 Jürjan, Taavi 1987 Harju maakond
1343 Kaarjärv, Maris 1976 Lääne-Viru maakond Hawaii Express
1358 Kaasik, Morten 1991 Harju maakond CES Estonia
131 Kaasla, Kaspar 1994 Tartu maakond Hawaii Express
4026 Kabral, Iljar 1975 Valga maakond
4019 Kadajane, Kaupo 1983 Harju maakond Vennad-Dahl
719 Kadak, Urmas 1967 Harju maakond Sparta Spordiselts
4076 Kadarik, Janek 1975 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
986 Kadaru, Tanel 1984 Harju maakond
4117 Kaeramaa, Gaido 1968 Tartu maakond
1291 Kagge, Rasmus 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
1262 Kahila, Hemmo 1952 Soome I Love Cycling
849 Kahk, Urmas 1966 Harju maakond
1229 Kahu, Maili 1972 Viljandi maakond
970 Kahu, Vahur 1970 Viljandi maakond
326 Kainel, Taavi 1973 Harju maakond Swedbank AS
179 Kainulainen, Arto 1961 Soome
1250 Kajakas, Indrek 1985 Harju maakond Z Racing Team
1045 Kal, Andres 1969 Harju maakond
1021 Kalamats, Tarmo 1962 Harju maakond
860 Kalamees, Mihkel 1987 Tartu maakond
4070 Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
438 Kalda, Rain 1981 Tartu maakond Elisa
1091 Kaldma, Andres 1965 Harju maakond
113 Kalf, Steven 1995 Saare maakond
137 Kalja, Mihkel 1996 Tartu maakond
838 Kaljulaid, Kersti 1969 Harju maakond Spordiklubi IKS
142 Kaljumäe, Aivo 1972 Harju maakond Areal Team
1007 Kaljur, Allan 1982 Järva maakond
809 Kaljurand, Kuldar 1967 Tartu maakond KL Tartu malev
4047 Kallakmaa, Teet 1965 Järva maakond Järva-Jaani RSK
624 Kallari, Lauri 2005 Võru maakond
1044 Kallas, Aigar 1973 Harju maakond
1415 Kallaste, Priit 1989 Harju maakond
252 Kallaste, Tarmo 1974 Viljandi maakond
1185 Kallion, Kaia 1989 Harju maakond
804 Kallion, Kalmer 1963 Võru maakond Hauka Veloklubi
408 Kalliste, Veiko 1982 Harju maakond Mikitamäe Aironmään Klubi
1370 Kalm, Keijo 1995 Harju maakond Orkla Eesti AS
687 Kalm, Toomas 1971 Harju maakond Orkla Eesti AS
1455 Kalnins, Madars 1974 Läti
1456 Kalnins, Marks 2006 Läti
703 Kalvik, Lauri 1969 Tartu maakond
358 Kalviste, Tarmo 1970 Harju maakond Ryysak Team
1534 Kaminskas, Domantas 1995 Itaalia
1435 Kampus, Roman 1977 Harju maakond
1514 Kanders, Vitalijs 1975 Läti
1568 Kanepejs, Dzintars 1968 Läti
1165 Kangrumägi, Ene 1983 Rapla maakond
1464 Kangur, Ando 1972 Harju maakond Alutaguse SUKL
674 Kangur, Kaido 1968 Harju maakond
75 Kanne, Ats 1985 Harju maakond
1265 Kannelmäe, Kaarle 1981 Harju maakond
723 Kannimäe, Ants 1964 Võru maakond Hauka Veloklubi
38 Kannimäe, Mihkel 1992 Võru maakond Hauka Veloklubi
149 Kannimäe, Taavi 1991 Võru maakond Hauka Veloklubi
19 Kannimäe, Viljar 1987 Võru maakond ProShopTeam
802 Kanniste, Jaak 1960 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
1368 Kannistu, Sven 1985 Harju maakond Svea Finance AS
447 Kapp, Bruno 1969 Tartu maakond
936 Karba, Kaidur 1971 Harju maakond
10019 Karing, Krista 1994 Harju maakond ProShopTeam
1411 Karja, Rasmus 1989 Harju maakond SportID
910 Karjama, Andres 1963 Harju maakond
598 Karjane, Priit 1969 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
118 Karki, Martin 2003 Tartu maakond TÜASK
237 Karm, Marek 1990 Harju maakond Spordiklubi 100
4103 Karo, Erko 1971 Harju maakond
4086 Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
299 Karpenko, Sergei 1971 Ida-Viru maakond
1618 Karro, Mario 1986 Tartu maakond
33 Karu, Allar 1987 Harju maakond Peloton
4112 Karu, Virgo 1967 Harju maakond Hawaii Express
1584 Karukäpp, Magnus 1976 Jõgeva maakond Voorema Centrum/Rattabaas
504 Kaschan, Kaido 1970 Harju maakond Velo Clubbers
566 Kaschan, Martin 1994 Järva maakond Türi Rattaklubi
1214 Kase, Andres 1974 Pärnu maakond
105 Kasekamp, Andrus 1973 Viljandi maakond MTÜ Spordiselts
1014 Kasela, Sirely 1999 Harju maakond
1501 Kaselis, Raimondas 1977 Leedu V/H Team
322 Kasemaa, Janno 1979 Ida-Viru maakond SEB Pank AS
1200 Kask, Ants 1969 Harju maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
341 Kask, Hendri 2004 Harju maakond RedBike
920 Kask, Holger 1969 Harju maakond RedBike
1438 Kask, Kalle 1973 Harju maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
580 Kask, Mikko 1988 Harju maakond
154 Kask, Tõnu 1996 Harju maakond
349 Katin, Vladimir 1960 Tartu maakond
570 Kattago, Henry 1982 Harju maakond
1475 Kauba, Gaili 1975 Harju maakond
1130 Kaubi, Ulvar 1971 Harju maakond
375 Kaun, Sten 1981 Harju maakond RedBike
4073 Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond Eesti Sportlane
293 Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
1443 Kazakevicius, Arturas 1992 Leedu Dviratai-Daistatus
1451 Kebja, Raigo 1983 Harju maakond
511 Keerberg, Jaanus 1971 Järva maakond Ambla SK
1096 Keerig, Erkki 1973 Harju maakond
351 Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
36 Keiselis, Janis 1972 Läti
1432 Kelement, Martin 1992 Harju maakond Team Kaitsevägi
399 Kelk, Margus 1967 Tartu maakond
781 Kello, Priit 1981 Harju maakond
886 Kelner, Antti 1983 Tartu maakond Wihuri Team
1355 Kerm, Margus 1974 Lääne-Viru maakond BMF Spordiklubi
132 Kertsman, Jaanus 1972 Harju maakond Kose AMK ct
551 Kesa, Egert 1990 Harju maakond Team Vänt
699 Kesa, Raimond 1975 Harju maakond Mikitamäe Aironmään Klubi
181 Keskpaik, Kert 1983 Harju maakond Albe Team / Bont
478 Kesküla, Indrek 1971 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
1561 Kesküla, Urmet 1986 Rapla maakond Simuna Spordiklubi
1565 Kesküla, Urmo 1977 Pärnu maakond Päästeamet
1119 Kesner, Margus 1965 Valga maakond
575 Kess, Alar 1967 Harju maakond ProShopTeam
585 Kesvatera, Andres 1979 Harju maakond
929 Kiho, Oliver 2002 Valga maakond Eesti Kelgukoerte Klubi
320 Kiigemägi, Andres 1959 Lääne-Viru maakond
1429 Kiipsaar, Raido 1967 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
1246 Kiisel, Märt 1977 Harju maakond
1301 Kiisk, Kaukko 1975 Tartu maakond Adduco kolimisteenused
274 Kiisk, Reimo 1988 Pärnu maakond
1164 Kiiver, Kairi 1985 Harju maakond
4005 Kiiver, Kaupo 1972 Tartu maakond
4046 Kiivit, Lauri 1976 Tartu maakond Kulgur Team
205 Killing, Keito 1987 Pärnu maakond
552 Kilp, Marko 1988 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
814 Kilter, Mikk 1984 Harju maakond
623 Kimmel, Raiko 1984 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
344 Kimmel, Robert 1971 Harju maakond
1458 Kimmel, Triin 1986 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
751 Kingo, Gunnar 1980 Harju maakond
336 Kingo, Priit 1977 Harju maakond Swedbank AS
1180 Kinsiveer, Rait 1985 Harju maakond
79 Kippasto, Margo 1973 Tartu maakond Haaslava MTB
1540 Kirber, Karoly 1979 Tartu maakond Korp! Sakala
586 Kirikall, Kaupo 1968 Harju maakond
440 Kirs, Hannes 1979 Tartu maakond Cycling Tartu
1387 Kirs, Kairi 1980 Soome
4041 Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
609 Kisant, Karol 1978 Harju maakond
41 Kiskonen, Eero 1971 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
1071 Kitse, Jaanus 1977 Harju maakond
1013 Kiusalaas, Tiia 1967 Valga maakond
705 Kivastik, Ivo 1969 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
480 Kivi, Teemar 1970 Harju maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
549 Kivikas, Eero 1976 Harju maakond
4037 Kivikas, Urmo 1974 Tartu maakond Baltic Defence College
555 Kivila, Dag 1964 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
193 Kivimäe, Raul 1981 Harju maakond Kulgur Team
766 Kivipõld, Veiko 1977 Harju maakond
178 Kivirüüt, Margus 1979 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
9 Kivistik, Gert 1995 Pärnu maakond Peloton
666 Kivistu, Margus 1980 Harju maakond
1128 Klaar, Martin 1984 Pärnu maakond
689 Klaasimäe, Tarvo 1981 Harju maakond
1323 Klais, Tarvo 1974 Valga maakond R2 Spa OÜ
866 Klaos, Einar 1963 Rapla maakond Päästeamet
147 Klaos, Indrek 1982 Harju maakond Z Racing Team
514 Kleinson, Meelis 1973 Tartu maakond Kulgur Team
1403 Klettenberg, Kaspar 1999 Harju maakond
303 Klicner, Tomas 1969 Leedu S-Sportas
247 Kljujev, Sergei 1978 Harju maakond
1042 Koch, Lili 1984 Võru maakond
1043 Koch, Rait 1978 Võru maakond Hauka Veloklubi
904 Koger, Lauri 1988 Põlva maakond Graanul Invest AS
1461 Koger, Siim 1982 Harju maakond
857 Kogermann, Meelis 1976 Tartu maakond
958 Kogger, Toomas 1974 Harju maakond Hawaii Express
167 Koik, Kristjan 1988 Valga maakond
381 Koik, Lauri 1983 Harju maakond
1173 Koitla, Martin 1986 Harju maakond
1286 Koitne, Kaarel 1989 Harju maakond
537 Kokka, Gunnar 1970 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
134 Kollo, Madis 1987 Harju maakond ProShopTeam
249 Kollo, Tiit 1964 Harju maakond EWK
1336 Kondrotas, Simas 1985 Leedu Velo Ghost Veloma
1133 Konks, Jaan 1974 Põlva maakond
1236 Konts, Raili 1981 Harju maakond
617 Koort, Indrek 1970 Harju maakond
1377 Koort, Karl 1988 Harju maakond
1417 Koort, Kenneth 2000 Pärnu maakond
533 Koort, Lauri 1981 Harju maakond Albe Team / Bont
4058 Koosa, Marko 1985 Valga maakond
4001 Koovit, Silver 1974 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
4011 Kopli, Tarmo 1978 Harju maakond Hawaii Express
653 Koppa, Kaido 1974 Harju maakond RedBike
194 Koppel, Kristjan 1988 Harju maakond ProShopTeam
115 Koppel, Kuido 1966 Saare maakond Areal Team
975 Koppel, Mart Enn 1970 Harju maakond Korp! Rotalia
455 Koppel, Tõnu 1966 Harju maakond AT Sport OÜ
424 Kopso, Heigo 1987 Harju maakond SAQ SC
419 Kotkin, Pavel 1976 Harju maakond
345 Kotov, Raul 1966 Harju maakond Velo Clubbers
15 Kovaliovas, Edgaras 1989 Leedu
10008 Kovgere, Beate 1994 Läti
22 Kovgers, Kristers 1992 Läti Dako Ziemelvidzeme
467 Kozlov, Raul 1962 Harju maakond
1547 Kramm, Raimo 1979 Harju maakond
721 Krastinsh, Aivars 1961 Läti 5A-Valka / LV
452 Kravalis, Kaspars 1980 Läti
1445 Kriauciunaite, Vilte 1999 Leedu Dviratai-Daistatus
1448 Kriauciunas, Rytis 1986 Leedu
1556 Kriisk, Edgar 1986 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
377 Krisciunas, Robertas 1976 Leedu
1437 Kristal, Kaspar 1994 Harju maakond Kose AMK ct
493 Kristal, Tõnis 1965 Harju maakond Kose AMK ct
1518 Krooni, Ragnar 1980 Järva maakond RR Suusaklubi
44 Krusemann, Magnus 1976 Harju maakond AT Sport OÜ
157 Kruus, Kaupo 1972 Harju maakond SK CFC
401 Kruus, Martin 1971 Harju maakond
10020 Kruuser, Mari 1990 Valga maakond Hawaii Express
1578 Kruustük, Janno 1979 Harju maakond SAQ SC
693 Kruve, Aaro 1979 Harju maakond
803 Kruve, Kaur 2006 Harju maakond SK CFC
1530 Krünberk, Erkki 1986 Pärnu maakond
324 Kubilius, Romas 1982 Leedu
900 Kudrevicius, Edvinas 1982 Leedu Velo Ghost Veloma
4032 Kuhlap, Kaupo 1966 Viljandi maakond Cosmos Sport
1523 Kukk, Ergo 1995 Tartu maakond
978 Kukk, Erki 1980 Harju maakond
587 Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
4062 Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
820 Kukuškin, Marko 1977 Lääne maakond
10009 Kuldkepp, Kristi 1988 Tartu maakond Peloton
937 Kuldkepp, Peep 1966 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
1184 Kuldmäe, Aivo 1967 Harju maakond
362 Kuldmäe, Toivo 1963 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
177 Kuldsepp, Kajar 1977 Harju maakond Elisa
1105 Kull, Kaspar 1984 Harju maakond
1341 Kull, Mart Oskr 2005 Tartu maakond
10022 Kull, Triin 1981 Tartu maakond
749 Kullimaa, Karel 1986 Harju maakond
779 Kulm, Urmas 1968 Harju maakond
1498 Kulu, Hardi 1989 Harju maakond
4015 Kulu, Kristjan 1975 Harju maakond
1362 Kummets, Käti 1991 Harju maakond AT Sport OÜ
1349 Kunila, Ivar 1981 Harju maakond
1063 Kunnus, Liina 1987 Harju maakond
1335 Kupcs, Renars 1979 Läti
86 Kupp, Artur 2002 Harju maakond SK CFC
952 Kurg, Arko 1989 Harju maakond
4100 Kurg, Eke 1966 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
4036 Kurg, Rauno 1972 Tartu maakond
1342 Kurgjärv, Jaanika 1988 Tartu maakond Hawaii Express
469 Kurm, Peeter 1983 Pärnu maakond
1546 Kurs, Tanel 1980 Harju maakond
1612 Kuru, Kadi 1985 Pärnu maakond
1089 Kurusk, Rauno 1990 Tartu maakond Palmako AS
1614 Kurvits, Andrus 1972 Tartu maakond SportID
34 Kushnir, Aleksei 1981 Harju maakond ABB AS
484 Kutsch, Janek 1974 Tartu maakond Haanja Rattaklubi
1404 Kutser, Indrek 1971 Hiiu maakond
4025 Kuum, Urmas 1973 Tartu maakond
807 Kuus, Janar 1975 Tartu maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
1324 Kuus, Jürgen 1977 Harju maakond Sportlove
1024 Kuuse, Kaspar 1982 Harju maakond
899 Kuusik, Ian 1980 Tartu maakond
246 Kuusik, Leho 1970 Pärnu maakond Freesport
4024 Kuusk, Leho 1970 Harju maakond
1067 Kuusk, Liisa 1989 Tartu maakond
507 Kuusk, Margus 1974 Harju maakond
169 Kuusk, Tanel 1975 Harju maakond Klubi Spordipartner
10015 Kuuskman, Carol 2001 Harju maakond
769 Kuuskman, Marko 1970 Harju maakond
370 Kuusma, Maikel 1993 Tartu maakond Replace OÜ
1444 Kuznetsov, Mihhail 1982 Harju maakond
403 Kägu, Vallo 1978 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
642 Kährik, Aare 1971 Viljandi maakond AT Sport OÜ
1385 Kährik, Kalev 1981 Harju maakond
1110 Käos, Valdo 1972 Võru maakond Tasa ja Targu
4052 Käpa, Urmas 1975 Tartu maakond
366 Kärdi, Tarmo 1971 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
138 Kärner, Mart 1969 Tartu maakond Peloton
574 Käsnar, Aivo 1968 Tartu maakond IMPULS Spordiklubi
1528 Käärik, Martin 1995 Tartu maakond
449 Kõiv, Gabriel 1981 Tartu maakond
84 Kõiv, Kevin Kardo 2003 Harju maakond
1357 Kõlu, Rauno 1993 Lääne-Viru maakond BMF Spordiklubi
775 Kõrgesaar, Hans Leonhard 2000 Tartu maakond
1548 Kõrgesaar, Kaupo 1976 Harju maakond Peetri Rattaklubi
383 Kõster, Indrek 1972 Saare maakond
1147 Kübar, Helen 1984 Harju maakond Rae Rattaklubi
61 Kübar, Rene 1976 Harju maakond Raplamaa Rattaklubi
1284 Külaots, Kaidi 1992 Lääne-Viru maakond
4081 Külasepp, Siim 1986 Tartu maakond EWK
42 Külv, Hannes 1985 Tartu maakond TÜASK
10010 Külvik, Marie 1992 Tartu maakond Hawaii Express
1506 Kümnik, Kaarel 1987 Viljandi maakond Balti-Filtrid OÜ
762 Kütt, Andre 1984 Harju maakond AT Sport OÜ
312 Kütt, Erik 1968 Harju maakond Team AMPS
1022 Kütt, Meelis 1970 Harju maakond
1462 Kütt, Rivo 1981 Harju maakond
1104 Kütt, Vello 1968 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
701 Laan, Ivo 1980 Harju maakond Krimelte Hundid
59 Laanemaa, Kristjan 1982 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
930 Laaneväli, Aivo 1970 Harju maakond
353 Laaniste, Andres 1975 Järva maakond Järva-Jaani RSK
176 Laaniste, Mart 1974 Järva maakond Järva-Jaani RSK
348 Laanisto, Janek 1975 Harju maakond
661 Laanoja, Lauri 1974 Harju maakond
4023 Laansalu, Meelis 1965 Tartu maakond
1350 Laar, Riho 1988 Valga maakond Combiwood OÜ
1522 Laas, Maario 1977 Harju maakond
107 Ladva, Ailar 1970 Lääne maakond JK Paralepa
1413 Ladva, Kät 1982 Põlva maakond
553 Ladva, Marek 1972 Põlva maakond
123 Lagenõmm, Aivar 1972 Järva maakond Järva-Jaani RSK
783 Laht, Tarmo 1965 Tartu maakond A. Le Coq
1077 Laht, Urmas 1975 Harju maakond
558 Laid, Mart 1970 Harju maakond
422 Laidinen, Andrei 1977 Ida-Viru maakond Narva Pruulikoda
489 Laidver, Leho 1967 Võru maakond Hauka Veloklubi
523 Lamp, Enn 1976 Harju maakond
996 Lamp, Marko 1978 Tartu maakond Saint-Gobain Eesti AS
1088 Laos, Kullo 1975 Tartu maakond
700 Lapidus, Boris 1973 Harju maakond
869 Laptev, Aleksei 1985 Pärnu maakond
1369 Lassik, Tanel 1983 Harju maakond Svea Finance AS
1405 Laugesaar, Liina 1987 Valga maakond
119 Lauk, Rein 1985 Harju maakond AT Sport OÜ
1087 Laul, Margo 1983 Tartu maakond
1504 Laur, Mikk 1986 Võru maakond
1023 Laur, Severi 1978 Viljandi maakond
211 Laur, Urmas 1970 Harju maakond
525 Lauri, Tarmo 1980 Lääne maakond
1197 Laursoo, Taavi 1981 Pärnu maakond
678 Lee, Are 1951 Tartu maakond
742 Lee, Priit 1975 Tartu maakond
560 Lehe, Rasmus 1977 Harju maakond Ikodor AS
182 Lehemaa, Agu 1963 Lääne maakond JK Paralepa
1609 Lehes, Marko 1975 Võru maakond
605 Lehesmets, Alar 1981 Viljandi maakond
1260 Lehtme, Kadri 1977 Võru maakond Haanja Rattaklubi
402 Lehto, Paul 1976 Tartu maakond
103 Lehto, Tiit 1972 Tartu maakond
88 Leidt, Markus 2001 Tartu maakond Peloton
4090 Leidt, Meelis 1969 Tartu maakond Peloton
884 Leier, Tõnis 1952 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
977 Leisi, Rain 1968 Harju maakond Merevägi
1450 Lelle, Raileen 2001 Pärnu maakond SK Jõulu
1048 Lelumees, Toomas 1965 Tartu maakond SAK Tartu
4067 Lemmik, Kalev 1979 Valga maakond
1020 Lemmik, Lauri 1985 Pärnu maakond SK Jõulu
516 Lemsalu, Marek 1972 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
302 Lensment, Tõnu 1974 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
218 Lenzius, Martti 2005 Tartu maakond Voorema Centrum/Rattabaas
1040 Leola, Alvar 1975 Harju maakond Sparta Spordiselts
1115 Leonov, Artjom 1988 Ida-Viru maakond Narva Baza
1148 Leopard, Himret 1974 Valga maakond
228 Lepalaan, Lauri 1981 Harju maakond Porter Racing
10004 Lepasalu, Laura 1986 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
982 Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
4084 Lepik, Urmas 1975 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
421 Lepmets, Markus 2001 Harju maakond
56 Lepp, Emeri 1976 Harju maakond Suusasemud
995 Lepp, Margus 1970 Pärnu maakond Wihuri Team
1354 Leppik, Andri 1989 Lääne-Viru maakond BMF Spordiklubi
500 Lesihhin, Roman 1972 Ida-Viru maakond Äkke
114 Libek, Maario 2003 Tartu maakond TÜASK
1161 Liiders, Jaan 1955 Rapla maakond
444 Liin, Alar 1978 Tartu maakond
848 Liiv, Madis 1976 Harju maakond
1093 Liiv, Ülle 1972 Lääne-Viru maakond
772 Liivak, Janno 1983 Tartu maakond TÜASK
1247 Lill, Lee-Helen 1980 Harju maakond RedBike
1325 Lill, Sven 1970 Soome
878 Lille, Margo 1973 Harju maakond
680 Lille, Mark-Eric 1996 Harju maakond
1318 Lilleleht, Risto 1987 Pärnu maakond SK Saarde
913 Lillend, Allan 1980 Harju maakond
1257 Lilleorg, Ike 1981 Lääne maakond
10007 Lillep, Maris 1986 Harju maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
339 Lillesaar, Tanel 1980 Harju maakond V/H Team
1505 Lilleste, Aare 1959 Pärnu maakond
782 Lillo, Indrek 1977 Harju maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
139 Lind, Kaspar 1978 Tartu maakond Trismile
636 Link, Kauri 1979 Pärnu maakond
4045 Linkgreim, Jaanus 1971 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
1289 Linna, Mart 1990 Rapla maakond Transpordiamet
659 Linnas, Ivo 1976 Rapla maakond Porter Racing
39 Linnus, Sander 1991 Põlva maakond Areal Team
1222 Lipetski, Tauno 1972 Harju maakond RedBike
4061 Lipp, Aivar 1974 Rapla maakond AT Sport OÜ
1406 Lippus, Joosep 1978 Harju maakond
973 Ljahovski, Roman 1973 Harju maakond
836 Lodjak, Lauri 1984 Harju maakond Yit Ehitus AS
4106 Loik, Hannu 1985 Harju maakond
307 Lokk, Sulev 1969 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
10 Loo, Martin 1988 Harju maakond RedBike
468 Loorens, Renek 1981 Lääne maakond
1126 Loost, Raivo 1979 Tartu maakond AS G4S Eesti
792 Lossev, Andrei 1985 Harju maakond
4096 Luht, Villu 1964 Harju maakond
569 Luiga, Einar 1973 Lääne maakond
1168 Luiga, Sulev 1971 Harju maakond
272 Luik, Alar 1984 Järva maakond
1034 Luik, Merje 1968 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
1364 Luik, Mikk 1988 Pärnu maakond
445 Luik, Toomas 1980 Pärnu maakond
556 Luik, Vahur 1986 Pärnu maakond SK Saarde
1617 Luks, Sven 1968 Harju maakond
1569 Lukss, Linards 2005 Läti
980 Lukšys, Darius 1986 Leedu
1517 Lumi, Kevin 1995 Tartu maakond
357 Luts, Taavi 1968 Tartu maakond Henkel Balti
795 Luuk, Erkki 1970 Harju maakond SK CFC
425 Luuk, Raido 1986 Harju maakond Hawaii Express
1258 Luukas, Meelis 1979 Harju maakond Eesti Sportlane
471 Luur, Ervin 1957 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
614 Lätt, Viljar 1984 Lääne-Viru maakond
573 Lääne, Jaak 1980 Järva maakond
667 Lääne, Mihkel 1984 Tartu maakond Tripassion Triatloniklubi
835 Läänelaid, Siim 1979 Tartu maakond
969 Lääts, Siim 1988 Harju maakond Tele2 Eesti AS
998 Lõhmus, Mikk 1976 Lääne maakond Rahandusministeerium
501 Lõsov, Olev 1966 Pärnu maakond
354 Lüüsalu, Villu 1970 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
1441 Maalt, Fredy 1991 Harju maakond
620 Maalt, Marko 1966 Harju maakond
4080 Maarits, Andres 1973 Harju maakond
1347 Maaroos, Martin 1972 Soome
4092 Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
316 Maasikmets, Marek 1978 Harju maakond Kose AMK ct
1440 Maciulis, Mykolas 1987 Leedu
405 Mackevicius, Zydrunas 1977 Leedu
1481 Macleod, Kate 1991 Ühendkuningriik
459 Madi, Üllar 1964 Põlva maakond
423 Madison, Janar 1979 Tartu maakond
616 Madisson, Peeter 1981 Harju maakond Telia SK
1463 Magnus, Margus 1974 Tartu maakond Velohunt ProTeam
4009 Maidla, Meelis 1968 Põlva maakond Põlva Matkaklubi
434 Maidre, Margus 1978 Rapla maakond
541 Maksim, Jaanus 1978 Harju maakond VKM-Sport Club
175 Malsroos, Lauri 1986 Harju maakond Seiklushunt
26 Malva, Margus 1980 Harju maakond CC Rota Mobilis MTÜ
1402 Mandri, Diana 1977 Harju maakond
443 Mangelsoo, Janno 1982 Harju maakond
14 Manikas, Domas 1990 Leedu
1279 Mannine, Sulo 1975 Harju maakond Team TT
892 Marcinkevicz, Jüri 1966 Harju maakond
1418 Mardim, Mario 2000 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
432 Maripuu, Raul 1976 Harju maakond
283 Marja, Talis 1991 Võru maakond Hauka Veloklubi
1509 Markus, Jane 1987 Harju maakond Albe Team / Bont
146 Markus, Mart 1990 Harju maakond Albe Team / Bont
1596 Marmor, Kristian 1987 Harju maakond
812 Matsi, Mairo 1982 Harju maakond
4004 Matson, Raido 1970 Tartu maakond
300 Matt, Jörgen 1992 Saare maakond
1107 Matto, Vallo 1969 Tartu maakond
681 Matuzevicius, Vytautas 1989 Leedu
1359 Mazrimas, Valdas 1990 Leedu Danske Bank
932 Mazurs, Ainars 1968 Läti 5A-Valka / LV
1305 Medisauskas, Zydrunas 1976 Leedu
991 Meidla, Margus 1973 Harju maakond
673 Meimre, Hannes 1974 Harju maakond Team Kaitsevägi
1566 Meinuzs, Kaspars 1976 Läti
1598 Meltsas, Sten 1994 Lääne maakond
456 Meltsas, Veiko 1974 Harju maakond
173 Meltsov, Martin 1980 Võru maakond Autospirit Tartu OÜ
1292 Merelaht, Miko 1982 Harju maakond
1493 Merelaid, Martin 1986 Harju maakond
1192 Merilo, Margus 1985 Harju maakond
224 Meringo, Joel 1977 Harju maakond RedBike
1060 Merisaar, Hallar 1977 Valga maakond
1426 Merisalu, Margus 1955 Tartu maakond SK VELO
897 Mertsina, Tõnu 1967 Harju maakond Swedbank AS
96 Mesi, Joosep 2001 Tartu maakond Astro Baltics
1380 Mets, Marko 1981 Harju maakond
388 Mets, Toomas 1969 Harju maakond
10006 Metsalu, Merilin 1987 Harju maakond Hawaii Express
1255 Metsaots, Jaanus 1968 Harju maakond Wihuri Team
1086 Metsaäär, Raul 1976 Rapla maakond
518 Metsis, Andro 1973 Rapla maakond
62 Metslind, Ottomar 2000 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
248 Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
1563 Metssalu, Hannes 1993 Tartu maakond
1489 Meybaum, Hardi 1982 Harju maakond
1353 Meškauskas, Aivaras 1999 Leedu
1502 Michelson, Erki 1981 Harju maakond
328 Midegs, Marcis 1974 Läti Virsotne/MARMOT
1381 Miezelis, Vytautas Sarunas 1992 Leedu
722 Mihailov, Kaspar 1986 Tartu maakond Telia SK
818 Mihkels, Stanislav 1974 Tartu maakond SVK Dünamo
915 Mikenberg, Erkki 1972 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
810 Mikk, Kaido 1974 Harju maakond
665 Mikk, Mait 1975 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
1109 Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
1154 Mikko, Martin 1987 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
763 Mikomägi, Renee 1981 Harju maakond
57 Mikson, Margus 1975 Tartu maakond Valio Eesti AS
85 Milistver, Mairon 2002 Pärnu maakond Vennad-Dahl
124 Milistver, Meelis 1975 Pärnu maakond Vennad-Dahl
927 Milk, Marek 1973 Ida-Viru maakond Politsei- ja Piirivalveamet
4010 Miller, Mait 1973 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
219 Minski, Jan 1973 Harju maakond Kulgur Team
997 Mitt, Einar 1957 Põlva maakond
4043 Molev, Juri 1976 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
4091 Morel, Ülar 1976 Võru maakond Hauka Veloklubi
1600 Muistla, Mihkel 1987 Jõgeva maakond
1307 Muižniece, Anita 1967 Läti
534 Multer, Karl 1977 Harju maakond
1340 Muni, Pille 1982 Harju maakond Eesti Maksu- ja Tolliameti SK
4012 Murrand, Hanno 1969 Tartu maakond
1299 Muru, Taavi 1985 Tartu maakond Team Kaitsevägi
774 Murumets, Priit 1979 Harju maakond
524 Must, Tauri 1988 Järva maakond Türi Rattaklubi
236 Musteikis, Eivydas 1987 Leedu Velonova - Bioracer cycling team
195 Musteikis, Reinoldas 1985 Leedu Velonova - Bioracer cycling team
412 Musting, Marek 1980 Harju maakond AS Schenker
917 Muts, Tiina 1977 Harju maakond MTÜ Spordiselts
1412 Muuli, Kristjan 1991 Tartu maakond
750 Myllys, Tomi 1973 Soome
1015 Mäe, Lauri 1985 Harju maakond
747 Mäe, Mati 1986 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
604 Mäepea, Kaido 1985 Harju maakond AS Schenker
68 Mäestu, Jarek 1977 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
1050 Mäger, Tanel 1988 Tartu maakond Korp! Revelia
197 Mäggi, Martin 1972 Harju maakond Sportlove
1314 Mägi, Aimur 1981 Harju maakond
4113 Mägi, Allan 1972 Tartu maakond
4028 Mägi, Heiki 1967 Tartu maakond Autospirit Tartu OÜ
1082 Mägi, Indrek 1977 Viljandi maakond
435 Mägi, Marek 1977 Saare maakond Team Horeca Service
1348 Mägi, Marju 1982 Harju maakond
902 Mägi, Virgo 1978 Viljandi maakond Espak Viljandi
295 Mänd, Hannes 1972 Harju maakond
1317 Mändla, Kaupo 1985 Tartu maakond Team Kaitsevägi
1363 Mändoja, Madis 1987 Tartu maakond
780 Mängel, Margus 1963 Harju maakond
1145 Männi, Anatoli 1949 Ida-Viru maakond Kalevi Jalgrattakool
529 Männi, Mattias 1983 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
400 Mõts, Olavi 1968 Võru maakond Haanja Rattaklubi
10023 Mõttus, Mari-Liis 1997 Võru maakond Hawaii Express
4038 Mõttus, Mati 1975 Valga maakond
546 Mölder, Tauno 1986 Võru maakond Simuna Spordiklubi
1025 Möll, Heiki 1989 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
4003 Möll, Raivo 1967 Tartu maakond
740 Münt, Ainar 1982 Järva maakond
1008 Müür, Kalev 1974 Tartu maakond
332 Müürsepp, Madis 1965 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
474 N/A 1986 N/A
488 N/A 1975 N/A SK Saue Tammed
583 N/A 1978 N/A
735 N/A 1973 N/A Sparta Spordiselts
889 N/A 1977 N/A
776 Nagel, Taavi 1990 Harju maakond
143 Nassar, Martin 1993 Viljandi maakond Eesti Maksu- ja Tolliameti SK
1259 Neeme, Ergo 1972 Harju maakond Just4Fun
4027 Neemela, Kurmo 1970 Tartu maakond Baltyre
27 Neemela, Tarmo 1968 Harju maakond AT Sport OÜ
17 Neemesto, Kaspar 1989 Saare maakond ProShopTeam
1477 Neilands, Arvis 1976 Läti
519 Nelis, Kristjan 1985 Harju maakond Rae Rattaklubi
242 Nerman, Margus 1971 Harju maakond Swedbank AS
947 New, Frederick 1951 Harju maakond SEB Pank AS
922 Niggulis, Ott 1988 Harju maakond
150 Nigul, Alar 1965 Harju maakond SK CFC
965 Nigul, Margo 1972 Harju maakond
285 Nigulas, Harles 1980 Tartu maakond Kulgur Team
827 Niilus, Anne 1990 Võru maakond Hauka Veloklubi
1366 Niilus, Rauno 1995 Võru maakond Hauka Veloklubi
239 Niilus, Romet 1987 Võru maakond Hauka Veloklubi
1401 Niit, Kaarel 1997 Hiiu maakond
52 Nikolaevski, Evgeni 1987 Harju maakond Hawaii Express
1421 Nikolajev, Raul 1975 Harju maakond MTÜ Spordiselts
561 Nirgi, Ailar 1966 Harju maakond Hawaii Express
925 Nisamedtinov, Ildar 1976 Harju maakond
1544 Noormets, Aivar 1960 Harju maakond
648 Nork, Tarmo 1968 Harju maakond
1269 Normak, Margus 1968 Ida-Viru maakond
1338 Nossenko, Andre 1971 Harju maakond
1083 Nurmela, Marek 1979 Harju maakond
4071 Nurmiste, Lennart 1979 Harju maakond
360 Nurmsalu, Rain 1967 Harju maakond Spordiklubi IKS
207 Näks, Einar 1976 Harju maakond Rae Rattaklubi
1095 Näppi, Rauno 1977 Harju maakond
172 Närap, Henry 2003 Tartu maakond TÜASK
1394 Närep, Veiko 1980 Pärnu maakond
387 Nõgols, Eiko 1972 Viljandi maakond Kaheksarattalised
201 Nõmm, Margus 1971 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
706 Nõmme, Anre 1973 Saare maakond Saaremaa JK Viiking
392 Nõmmeots, Priit 1975 Harju maakond Sparta Spordiselts
568 Nõmmik, Alar 1991 Järva maakond
1127 Nõmmik, Martin 1977 Harju maakond Rae Rattaklubi
298 Nõmmisto, Jaanus 1972 Hiiu maakond JK Paralepa
264 Nöps, Andres 1996 Tartu maakond TÜASK
1234 Nöps, Riho 1970 Tartu maakond
506 Oder, Rein 1972 Tartu maakond 21CC Triatloniklubi
4035 Ohno, Kaido 1974 Tartu maakond
192 Oja, Eero 1981 Harju maakond Mamily Pro Team
1577 Oja, Joonas 1988 Lääne-Viru maakond
639 Oja, Kuno 1972 Valga maakond
4057 Oja, Meelis 1972 Võru maakond Hauka Veloklubi
733 Oja, Raido 1984 Harju maakond
730 Oja, Reimo 1982 Harju maakond
1212 Ojaliiv, Madis 1977 Lääne-Viru maakond RedBike
950 Ojasoon, Ave 1987 Harju maakond SK CFC
108 Ojaver, Siim 1982 Harju maakond Astro Baltics
1599 Okas, Erje 1975 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
708 Oks, Ahti 1973 Harju maakond AT Sport OÜ
790 Olesk, Raul 1960 Tartu maakond EWK
1494 Olle, Kert 1984 Harju maakond
1272 Ollissaar, Toomas 1975 Tartu maakond
1579 Oolup, Oliver 2004 Saare maakond Saaremaa JK Viiking
4039 Oot, Anti 1951 Tartu maakond SK VELO
7 Oras, Allan 1975 Tartu maakond
406 Orav, Kristo 1982 Tartu maakond
834 Orav, Raigo 1982 Harju maakond
1329 Orlov, Svjatoslav 1989 Tartu maakond Hawaii Express
290 Orlovski, Peep 1985 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
453 Ormus, Erkki 1969 Harju maakond
333 Orujõe, Jarno 1974 Lääne-Viru maakond
1081 Orul, Kertu 1997 Harju maakond
106 Ositis, Dzintars 1968 Läti Virsotne/MARMOT
1591 Osula, Otto 1979 Harju maakond
564 Ots, Aimar-Alarik 1969 Lääne maakond JK Paralepa
611 Ots, Ivar-Illimar 1977 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
602 Ots, Riho 1983 Viljandi maakond Hawaii Express
962 Otsa, Arne 1973 Lääne-Viru maakond
55 Otsus, Erki 1988 Tartu maakond Ehitusmeister Rent OÜ
161 Ounpuu, Vahur 1972 Harju maakond
309 Ovtsarenko, Grigori 1985 Harju maakond
90 Oziunas, Justinas 1985 Leedu
911 Ozolins, Ainars 1960 Läti
1382 Ozolins, Uldis 1988 Läti
1533 Paade, Taavi 1984 Tartu maakond
4033 Paal, Aivar 1967 Harju maakond
847 Paal, Peet 1953 Viljandi maakond
1434 Padar, Meelis 1976 Tartu maakond Haaslava MTB
1136 Padosepp, Siim 1988 Harju maakond
120 Padumäe, Vaido 1978 Harju maakond Rimi Eesti Food AS
1221 Pae, Karl 1984 Harju maakond ProShopTeam
870 Paglant, Andrus 1972 Tartu maakond
1572 Paide, Jarl Patrick 2001 Harju maakond
1277 Paide, Tanel 1972 Tartu maakond
883 Paju, Andres 1979 Lääne-Viru maakond
196 Paju, Jaanus 1976 Tartu maakond AT Sport OÜ
1211 Paju, Teet 1975 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
658 Paju, Thristan 2006 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
1245 Pajundi, Erki 1981 Harju maakond
1078 Palk, Mart 1965 Tartu maakond
394 Palkov, Reio 1987 Harju maakond RedBike
1206 Pall, Eneli 1974 Harju maakond
1215 Pall, Ott 1973 Harju maakond
397 Palla, Alar 1980 Tartu maakond
323 Pallav, Laivo 1979 Harju maakond
4087 Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
771 Palm, Kristo 1980 Harju maakond Saku Õlletehase SK
577 Palm, Veiko 1983 Jõgeva maakond
1097 Palu, Andrus 1970 Hiiu maakond
1436 Palumaa, Pille 1974 Järva maakond Järva-Jaani RSK
610 Pani, Egert 1982 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
4098 Pani, Marek 1974 Harju maakond
1605 Pank, Leino 1972 Harju maakond
842 Pappel, Ralf Rasmus 2005 Harju maakond
974 Park, Anar 1988 Tartu maakond
1230 Park, Liisi 1987 Tartu maakond TÜASK
826 Parksepp, Marek 1980 Põlva maakond SK Serviti
876 Parts, Jaanika 1976 Harju maakond Elisa
1055 Parts, Margus 1985 Tartu maakond
1228 Parve, Ain 1948 Harju maakond Eesti Panga SK
729 Parve, Martti 1961 Harju maakond Päästeamet
1207 Patmalnieks, Normunds 1973 Läti
174 Pau, Oskar 2003 Ameerika Ühendriigid Rein Taaramäe Rattaklubi
632 Pauklin, Roland 1985 Harju maakond Telia SK
1372 Pavuls, Kaspars 1985 Läti EZI
442 Pedai, Andrus 1972 Harju maakond Trismile
1174 Pedaste, Margus 1976 Tartu maakond
460 Peder, Kert 1996 Viljandi maakond
1244 Pedras, Aare 1954 Võru maakond
65 Peenema, Reijo 1987 Ida-Viru maakond Fixus
1254 Peet, Gevin 1995 Harju maakond
28 Peets, Andres 1985 Harju maakond Telia SK
1376 Peik, Martin 1991 Pärnu maakond
1198 Peiker, Meelis 1978 Pärnu maakond Politsei- ja Piirivalveamet
1106 Penner, Toomas 1974 Tartu maakond
979 Pensa, Heiki 1959 Võru maakond Valio Eesti AS
1524 Pensa, Riko Sander 2005 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
1521 Peri, Pait 1972 Võru maakond
946 Pertel, Tiit 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts
933 Perts, Andris 1952 Läti
102 Pesor, Kaido 1970 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
99 Petaks, Rodžers 2001 Läti ZZK
125 Peterkopf, Indrek 1970 Tartu maakond
599 Peterson, Kaido 1976 Harju maakond
510 Peterson, Meelis 1974 Harju maakond Team TT
117 Peterson, Uku 1980 Harju maakond Team TT
731 Petersons, Agris 1964 Läti
1374 Petersons, Maris 1983 Läti EZI
753 Peticonoks, Vladislavs 1982 Läti Velo+ Bottari Baltic
1536 Petkevicius, Arminas 1997 Leedu
4022 Pihlap, Raimond 1985 Tartu maakond
770 Pihlau, Andrus 1976 Tartu maakond
1108 Piho, Janek 1968 Tartu maakond A. Le Coq
732 Pihtjõe, Janek 1975 Harju maakond Viimsi Sport
530 Piilberg, Priit 1967 Tartu maakond Peloton
1131 Piir, Tanel 1984 Põlva maakond
619 Piirimägi, Peeter 1979 Võru maakond
80 Piirioja, Kalle 1971 Lääne-Viru maakond Järva-Jaani RSK
720 Piirisild, Indrek 1984 Tartu maakond Cybernetica AS
543 Piirsalu, Aivo 1981 Järva maakond
128 Pikkat, Andris 1979 Tartu maakond
517 Pikkor, Gert 1974 Pärnu maakond
363 Pilt, Andrus 1975 Harju maakond Sportlove
1616 Pilv, Armin 1999 Võru maakond Hauka Veloklubi
74 Pilv, Ivar 1967 Harju maakond
133 Pilv, Meelis 1978 Harju maakond RedBike
736 Pindma, Vahur 1965 Harju maakond Hauka Veloklubi
852 Pinnar, Henri 1992 Tartu maakond
643 Pintson, Tarmo 1966 Harju maakond
1588 Pirk, Reemet 1986 Rapla maakond
63 Pivors, Armands 1980 Läti
313 Planken, Paavo 1984 Tartu maakond Baltyre
241 Platnieks, Uldis 1979 Läti Velohooligans/Keizari1
1543 Ploompuu, Kaido 1982 Rapla maakond
1361 Plukas, Kristijonas 1993 Leedu Danske Bank
928 Plusnins, Gatis 1976 Läti
10011 Pocyte, Rasa 1995 Leedu Danske Bank
1241 Polis, Aldis 1962 Läti
944 Poller, Kaspar 1987 Harju maakond ABB AS
1263 Poller, Peep 1964 Harju maakond
710 Polt, Kaido 1978 Harju maakond
1356 Pomerants, Kaspar 1992 Lääne-Viru maakond BMF Spordiklubi
1590 Pomerants, Raido 1986 Tartu maakond
183 Poopuu, Priit 1980 Tartu maakond
1473 Popadins, Deniss 1984 Läti
1585 Porkanen, Pekka 1969 Harju maakond
29 Post, Ken 2003 Pärnu maakond
829 Povaljuhhin, Aleksandr 1973 Harju maakond Rae Rattaklubi
704 Povilavicius, Justas 1982 Leedu
645 Praks, Renee 1975 Valga maakond
20 Prangel, Kristo 1998 Harju maakond Areal Team
414 Prangli, Andrus 1974 Harju maakond Suusaakadeemia
1159 Prits, Erik 1988 Harju maakond CES Estonia
1205 Prodel, Andry 1968 Harju maakond
1249 Proode, Arno 1961 Ida-Viru maakond Viru Keemia Grupp AS
350 Pruuli, Jaanus 1971 Võru maakond Hauka Veloklubi
4082 Prükkel, Jaanus 1966 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
938 Prüüs, Taavi 1981 Tartu maakond
672 Pucite, Krista 1994 Läti Roadex
204 Puhke, Marcus-Heinrich 1991 Tartu maakond
410 Puhke, Raivo 1966 Tartu maakond
777 Puhke, Rauno 1990 Järva maakond Ambla SK
4029 Puhm, Reijo 1990 Tartu maakond
10012 Puhu, Sille 1984 Viljandi maakond Hawaii Express
621 Puidak, Peeter 1972 Tartu maakond Arens Mööbel AS
140 Pukk, Andre 1977 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
808 Pukk, Mairo 1973 Viljandi maakond
1276 Pukk, Priit 1986 Pärnu maakond
4104 Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
948 Pumpurs, Andris 1972 Läti
850 Punga, Rainer 1986 Tartu maakond Bigbank AS
787 Pungar, Indrek 1972 Tartu maakond Trismile
101 Pungar, Rainer 1978 Põlva maakond
37 Pungar, Urmas 1976 Tartu maakond
1070 Punning, Raimo 1974 Harju maakond
1017 Pure, Nils 1969 Tartu maakond
1541 Purnins, Janis 1966 Läti
727 Putna, Andrius 1964 Leedu
141 Putnins, Rolands 1988 Läti Dako Ziemelvidzeme
550 Puulmann, Eric 1979 Harju maakond Svea Finance AS
441 Puuraid, Jaak 1968 Pärnu maakond
1273 Puusaag, Peeter 1980 Harju maakond
1375 Puusepp, Algo 1971 Harju maakond
663 Puusepp, Karlis 1977 Harju maakond Glamox AS
1039 Puust, Rain 1975 Pärnu maakond
1047 Pähklamägi, Toomas 1973 Tartu maakond
717 Pärn, Alar 1979 Harju maakond
1285 Pärn, Madis 1988 Harju maakond
190 Pärn, Meelis 1971 Valga maakond Liivimaa Rattaklubi
243 Pärna, Ott 1976 Harju maakond
373 Pärnoja, Varno 1969 Pärnu maakond Freesport
811 Pärt, Ingrit 1975 Harju maakond
726 Pärt, Janek 1976 Harju maakond
578 Pärt, Valdur 1969 Rapla maakond
386 Pärtel, Marco 1974 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1264 Pärtelpoeg, Ingmar 1973 Tartu maakond
773 Pärtelpoeg, Jüri 1969 Tartu maakond Certex
4016 Pääslane, Ain 1971 Jõgeva maakond
784 Pääso, Priit 1975 Harju maakond
1420 Pääsuke, Kaarel 1984 Harju maakond
1465 Põder, Marju 1980 Viljandi maakond
745 Põder, Priit 1963 Pärnu maakond SK Jõulu
754 Põder, Raivo 1973 Harju maakond ABB AS
1607 Põder, Toomas 1958 Harju maakond
934 Põld, Priit 1981 Harju maakond
305 Põldmaa, Alo 1987 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
289 Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
4069 Põldoja, Tauno 1968 Harju maakond
4079 Põldoja, Urmas 1967 Tartu maakond
1232 Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1076 Püssa, Vahur 1978 Tartu maakond Hawaii Express
5 Pütsep, Erki 1976 Harju maakond
608 Püttsepp, Kristjan 1977 Tartu maakond
646 Püvi, Patrick 2005 Harju maakond RedBike
626 Püüa, Joosep 1989 Harju maakond
1274 Raa, Priit 1973 Tartu maakond
304 Raadla, Karl 2003 Lääne maakond JK Paralepa
1064 Raadla, Rain 1976 Harju maakond
112 Raag, Kaupo 1980 Harju maakond Velo Clubbers
607 Raamets, Tõnis 1975 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
279 Raaper, Risto 1981 Harju maakond
82 Raasuke, Ahti 1973 Saare maakond Hawaii Express
964 Raatma, Arvo 1975 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
908 Rackauskas, Vismantas 1999 Leedu S-Sportas
1248 Radzina, Ilze 1977 Läti
871 Radzins, Marcis 1975 Läti
448 Radzins, Vigants 1974 Läti
265 Rags, Nauris 1989 Läti
483 Rahnel, Priit 1971 Saare maakond
367 Rahu, Madis 1964 Harju maakond Team TT
657 Rahu, Simmo 1975 Pärnu maakond
1220 Raid, Kristjan 1977 Harju maakond Eesti Maksu- ja Tolliameti SK
45 Raid, Risto 1990 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
712 Raikna, Rein 1983 Harju maakond Swedbank AS
893 Raiv-Altosaar, Naima 1976 Võru maakond Hauka Veloklubi
342 Raivet, Jaan 1978 Harju maakond REKORD CC
544 Rajamäe, Raido 1984 Harju maakond ABB AS
1519 Ramanauskas, Donatas 1991 Leedu
1589 Rammi, Antti 1979 Tartu maakond
734 Rammul, Imre 1984 Harju maakond Lennuliiklusteeninduse AS
1508 Rand, Kristjan 1987 Tartu maakond
4097 Rand, Raivo 1956 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
25 Randma, Kristjan 1986 Tartu maakond Astro Baltics
971 Randmaa, Hannes 1975 Harju maakond
1101 Randmaa, Joel 1978 Harju maakond
1275 Randoja, Elmu 1992 Pärnu maakond
1383 Randoja, Keit 1988 Pärnu maakond
1172 Randoja, Merike 1987 Tartu maakond
606 Randpõld, Priit 1968 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
4110 Rannala, Renaldo 1974 Harju maakond Swedbank AS
1298 Rannu, Ardo 1986 Harju maakond
1581 Rannu, Urmas 1969 Harju maakond
1321 Rasmussen, Flemming 1969 Taani
361 Rassadkin, Kalle 1971 Harju maakond Spordiklubi IKS
618 Raud, Ants 1979 Harju maakond JG VIL! Veixi Rattatiim
311 Raud, Kristjan 1984 Valga maakond Valga-Valka Spordiklubi
1188 Raude, Martin-Johannes 1988 Harju maakond
1155 Raudsep, Teet 1977 Harju maakond
858 Raudsepp, Kristjan 1989 Harju maakond
1513 Raudsepp, Ole 1978 Harju maakond
4021 Raudsepp, Priit 1983 Harju maakond Pühajärve Puhkekeskus
1028 Raudsepp, Raido 1968 Võru maakond
1613 Raudsepp, Rain 1989 Põlva maakond
931 Rea, Kermo 2005 Harju maakond
562 Rea, Tarmo 1977 Harju maakond Swedbank AS
521 Rebane, Priit 1985 Harju maakond Mamily Pro Team
4107 Rebane, Renato 1978 Tartu maakond
208 Rebane, Riho 1980 Harju maakond Viimsi Sport
296 Rebas, Raido 1971 Harju maakond Mamily Pro Team
1525 Rebina, Tarmo 1980 Harju maakond
384 Rehepapp, Raigo 1980 Harju maakond
413 Reichmann, Priit 1980 Harju maakond
225 Reila, Rivo 1981 Harju maakond Mamily Pro Team
966 Reile, Rauno-Sten 1991 Harju maakond MTÜ Spordiselts
1593 Reiljan, Janmar 2004 Jõgeva maakond Voorema Centrum/Rattabaas
1267 Reim, Martin 1971 Harju maakond
662 Reimann, Gea 1975 Harju maakond RedBike
1619 Reinhold, Kristjan 1989 Tartu maakond Wihuri Team
338 Reinson, Mart 1981 Harju maakond Sportlove
1012 Reis, Rasmus 1983 Tartu maakond
596 Reissaar, Alari 1968 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
1132 Rekand, Tiina 1985 Harju maakond Eesti Panga SK
111 Resev, Janek 1978 Järva maakond Järva-Jaani RSK
685 Ribelus, Kalle 1967 Harju maakond
798 Rihkrand, Illar 1959 Harju maakond Alpiexpress OÜ
1191 Riibak, Kristjan 1984 Tartu maakond
686 Riiner, Märt 1985 Harju maakond Mamily Pro Team
846 Riisalo, Tiit 1967 Harju maakond
515 Riismann, Andres 1972 Harju maakond
155 Rikkas, Henrik 1964 Harju maakond
152 Rimmel, Margo 1972 Hiiu maakond AT Sport OÜ
1068 Rinde, Andrus 1971 Harju maakond
4034 Rips, Leho 1973 Tartu maakond
1468 Rist, Erik 1989 Pärnu maakond
909 Ristmets, Margus 1966 Harju maakond
259 Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond AT Sport OÜ
93 Ritums, Raivis 1986 Läti Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
1573 Roblevskis, Uldis 1983 Läti
542 Rodendau, Janno 1976 Järva maakond RR Suusaklubi
1365 Rodima, Janar 1971 Harju maakond
1446 Rohlin, Sven 1966 Harju maakond
688 Rohtla, Enn 1980 Harju maakond Hawaii Express
629 Rohtla, Hendrik 2005 Järva maakond TÜASK
833 Rohtla, Ivo 1969 Läti
256 Rohtla, Kaspar 1982 Harju maakond
597 Rohtla, Rihard 1993 Tartu maakond Valio Eesti AS
1061 Rohtma, Valdek 1978 Tartu maakond Enervit
880 Rohtmets, Ivo 1973 Harju maakond Hawaii Express
603 Roio, Indrek 1970 Tartu maakond AS Schenker
221 Romandi, Arvi 1979 Harju maakond Rae Rattaklubi
1449 Romandi, Liina 1984 Harju maakond Rae Rattaklubi
945 Romet, Aivar 1962 Tartu maakond
627 Ronimois, Ruttar 1964 Viljandi maakond
1166 Roodi, Margot 1987 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
637 Rool, Margus 1975 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
816 Roop, Andrey 1958 Ida-Viru maakond
87 Roos, Andre 2002 Tartu maakond
1103 Roosaare, Jaak 1982 Harju maakond Leguar Fitness Club
1315 Roose, Kadri 1988 Valga maakond
584 Roosild, Kristjan 1985 Harju maakond TransferWise
1583 Rosenberg, Tiit 1982 Viljandi maakond Pühajärve Puhkekeskus
1170 Rosenberg, Urmas 1978 Valga maakond
23 Rosenthal, Reiko 1981 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
1004 Roste, Rauno 1978 Harju maakond
110 Rozitis, Andris 1978 Läti ZZK
233 Rudys, Jonas 1980 Leedu
1306 Rull, Verner 1994 Pärnu maakond
1567 Rusmanis, Janis 1960 Läti
1587 Russak, Joosep 1995 Tartu maakond Mapri Ehitus OÜ
1085 Russka, Tarmo 1971 Põlva maakond Arcwood
382 Rutkups, Janis 1963 Läti
1510 Ruubel, Paul 1984 Pärnu maakond SK Keremeister
4006 Ruubel, Runo 1960 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
959 Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
1485 Ruzgas, Arminas 1992 Leedu
590 Ryabov, Igor 1967 Venemaa
40 Räim, Mihkel 1993 Saare maakond
185 Rätsep, Raul 1992 Harju maakond
715 Rätsepp, Kaido 1978 Harju maakond
1051 Ründva, Vello 1949 Jõgeva maakond
799 Rüütel, Alo 1992 Tartu maakond
963 Saag, Martin 1989 Harju maakond Hawaii Express
191 Saagpakk, Ahti 1973 Pärnu maakond
1193 Saar, Jüri 1973 Saare maakond
890 Saar, Kaarel 1996 Rapla maakond
822 Saar, Mait 1975 Harju maakond SportID
433 Saar, Marek 1981 Jõgeva maakond Orkla Eesti AS
865 Saar, Marek 1970 Harju maakond Raplamaa Rattaklubi
1201 Saaremets, Viktor 1978 Pärnu maakond Päästeamet
135 Saareoks, Janek 1977 Harju maakond AS Schenker
466 Saarep, Peeter 1952 Valga maakond Fans Škoda
368 Saarmas, Reigo 1982 Tartu maakond TMB Element SK
4050 Saarna, Rivo 1973 Harju maakond
331 Saarva, Silver 1981 Viljandi maakond
129 Sabaliauskas, Marius 1983 Leedu
1167 Saks, Andres 1971 Harju maakond Telia SK
234 Saksniit, Priit 1982 Harju maakond
104 Sala, Alar 1982 Harju maakond
83 Sala, Martti 1988 Valga maakond
1575 Salemonaite, Giedre 1991 Leedu Danske Bank
918 Salm, Taavi 1985 Harju maakond
1592 Salumets, Priit 1980 Tartu maakond A. Le Coq
428 Salumäe, Guido 1972 Harju maakond
4099 Salumäe, Priit 1967 Harju maakond Hawaii Express
356 Salus, Ardi 1972 Tartu maakond Saint-Gobain Eesti AS
1251 Saluveer, Erki 1980 Tartu maakond
4031 Sammel, Arne 1955 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
389 Sammul, Janno 1978 Harju maakond Sportlove
942 Saprykin, Eduard 1962 Leedu
625 Sarapuu, Jaanus-Arno 1979 Harju maakond Päästeamet
1018 Sarapuu, Kristjan 1982 Harju maakond Draka Keila Cabels AS
1287 Sarkisjan, Zaven Tsolak 1987 Harju maakond
778 Sarovs, Dmitrijs 1986 Läti EZI
791 Sarri, Urmas 1970 Harju maakond
1266 Sasko, Viljar 1977 Harju maakond
439 Sauväli, Indrek 1974 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
796 Saviir, Jaan 1961 Lääne maakond JK Paralepa
60 Savisikk, Kristjan 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
824 Schihalejev, Rein 1973 Tartu maakond
887 Schröder, Mart 1960 Lääne maakond JK Paralepa
676 Seiler, Martin 1986 Tartu maakond
527 Semjonov, Veiko 1982 Viljandi maakond
148 Semm, Kaspar 1995 Tartu maakond Voorema Centrum/Rattabaas
1066 Sepp, Aare 1986 Rapla maakond Päästeamet
872 Sepp, Eedi 1978 Harju maakond Rahandusministeerium
1052 Sepp, Gerd Eston 1999 Saare maakond Üliõpilaste Selts Raimla
759 Sepp, Marika 1982 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
258 Sepp, Tõnis 1978 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
593 Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
319 Seppa, Raul 1971 Harju maakond
1158 Sepping, Paul 1951 Viljandi maakond
1474 Sergejevs, Sergejs 1980 Läti
43 Sergis, Kaspars 1992 Läti Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
725 Sever, Erik 1999 Harju maakond Hawaii Express
498 Shemarin, Viktor 1966 Ida-Viru maakond Äkke
130 Shmits, Ilgvars 1986 Läti 5A-Valka / LV
472 Sibul, Jaan 1977 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
198 Sigus, Marko 1974 Harju maakond
429 Siim, Alex 1987 Lääne-Viru maakond Enervit
1036 Siim, Taavi 1994 Harju maakond
415 Siimar, Aivo 1973 Rapla maakond VKM-Sport Club
4116 Siimer, Martin 1971 Harju maakond SK ProRunner
1240 Siimsen, Merle 1973 Harju maakond
981 Sild-Neeme, Eike 1976 Harju maakond Trismile
990 Sildmäe, Siim 1986 Pärnu maakond
275 Sildre, Martin 1980 Harju maakond
53 Sildvee, Madis 1978 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
321 Sildvee, Märt 1978 Lääne-Viru maakond
81 Sildvee, Rainer 1981 Pärnu maakond
1516 Silland, Siim 1979 Harju maakond RedBike
912 Simson, Valmar 1969 Tartu maakond Suusahullud
378 Simulask, Agu 1966 Lääne maakond JK Paralepa
390 Sinisalu, Ever 1978 Valga maakond Graanul Invest AS
1409 Sipavicius, Arnoldas 1981 Leedu
1203 Sirkka, Erkki 1963 Soome
1134 Sirotkin, Alexey 1985 Harju maakond Telia SK
352 Sirvel, Margus 1977 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
10024 Sirvel, Merili 1999 Lääne-Viru maakond Hawaii Express
671 Sisask, Siim 1996 Pärnu maakond
540 Siska, Ivar 1975 Harju maakond
51 Siska, Siim 1987 Harju maakond AS G4S Eesti
1157 Skolozhabskyy, Oleksandr 1975 Ida-Viru maakond
1331 Skruzmane, Anna Gabriela 2006 Läti
1330 Skruzmanis, Dainis 1970 Läti
955 Skruzmans, Andris 1966 Läti
854 Smitas, Tomas 1976 Leedu
4030 Smitke, Aivo 1965 Harju maakond
1016 Smitt, Aivo 1961 Rapla maakond
1293 Soeson, Marten 1999 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
992 Sokk, Janar 1979 Tartu maakond
1135 Soll, Sven 1984 Võru maakond
48 Soo, Allar 1991 Harju maakond Areal Team
1454 Soo, Kristen 1993 Harju maakond Areal Team
1471 Soo, Mart 1996 Tartu maakond
4002 Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
308 Soojärv, Andres 1976 Harju maakond Kulgur Team
694 Soom, Ahti 1986 Harju maakond Sportlove
409 Soom, Priit 1977 Harju maakond Telia SK
4119 Soonets, Art 1967 Tartu maakond Haanja Rattaklubi
212 Sootla, Indrek 1970 Harju maakond Astro Baltics
1351 Soro, Karl-Sander 1997 Valga maakond Combiwood OÜ
1457 Sova, Marko 1980 Viljandi maakond
788 Sova, Tarmo 1980 Viljandi maakond
677 Steinberg, Heiki 1973 Harju maakond ProShopTeam
1224 Stepulov, Roland 1989 Harju maakond
1290 Stokkeby, Sander 1990 Harju maakond
282 Strikholm, Peeter 1976 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
684 Stupnikovs, Vladimirs 1978 Läti
49 Stüf, Erkki 1986 Lääne-Viru maakond
4044 Suisalu, Alvar 1977 Harju maakond CC Rota Mobilis MTÜ
1216 Suits, Hanno 1976 Harju maakond
1472 Sula, Kaspar 1990 Tartu maakond
594 Sulbi, Kairo 1980 Harju maakond Tallinki Spordiklubi
1297 Sults, Heido 1989 Tartu maakond
744 Sults, Kaido 1973 Tartu maakond
595 Sults, Timmo 1985 Tartu maakond
461 Sungaila, Gitanas 1977 Leedu
364 Suokas, Heikki 1976 Jõgeva maakond
1065 Suokas, Kristina 1973 Ida-Viru maakond
1187 Suslov, Marko 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
16 Suur, Ivo 1989 Harju maakond ProShopTeam
718 Suurkivi, Tauno 1973 Lääne-Viru maakond Päästeamet
4108 Suurman, Herkki 1965 Harju maakond
988 Suursu, Maarika 1974 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
989 Suursu, Mart 1975 Lääne-Viru maakond Päästeamet
1009 Suurväli, Sven 1972 Harju maakond Mikitamäe Aironmään Klubi
644 Suvi, Toivo 1964 Harju maakond Raplamaa Rattaklubi
758 Suzi, Regina 1975 Harju maakond
1162 Säde, Heli 1979 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
1389 Särg, Jaan 1992 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
1344 Särg, Leili 1965 Viljandi maakond Hawaii Express
407 Säälik, Marek 1972 Harju maakond
1029 Sõber, Erika 1989 Harju maakond
1219 Sõrmus, Aavo 1972 Harju maakond
1218 Sõrmus, Oliver 2005 Harju maakond
1447 Süld, Tomek 1986 Harju maakond
427 Taal, Tanel 1984 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
100 Taaramäe, Rein 1987 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
1608 Tagel, Epp 1987 Harju maakond
404 Tagel, Rainer 1978 Harju maakond Velohunt ProTeam
199 Tali, Tõnis 1984 Harju maakond Hawaii Express
273 Talu, Mirko 1985 Pärnu maakond
166 Talumaa, Raul 1971 Harju maakond CC Rota Mobilis MTÜ
4018 Talumaa, Toomas 1970 Hiiu maakond
254 Talv, Tarvi 1968 Harju maakond
862 Talvik, Ott 1983 Harju maakond MTÜ Spordiselts
916 Talvik, Saaga 1971 Pärnu maakond
1189 Talviste, Sten 1986 Harju maakond
1208 Talvistu, Janari 1981 Harju maakond Krimelte Hundid
532 Tamkivi, Tarmo 1966 Harju maakond
1551 Tamm, Andrus 1980 Harju maakond
4053 Tamm, Bruno 1974 Harju maakond CC Rota Mobilis MTÜ
487 Tamm, Hando 1982 Pärnu maakond
926 Tamm, Ilmar 1972 Harju maakond
1062 Tamm, Karin 1975 Pärnu maakond SK Jõulu
1243 Tamm, Margus 1973 Tartu maakond
655 Tamm, Silver 1983 Harju maakond Kaitseliidu Peastaap
327 Tamm, Taago 1981 Pärnu maakond
622 Tammaru, Madis 1985 Tartu maakond
374 Tammearu, Tarmo 1979 Harju maakond
557 Tammekivi, Margus 1983 Harju maakond ProShopTeam
372 Tammel, Olari 1983 Harju maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
1555 Tammeleht, Harles 1989 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
1181 Tammeleht, Küllike 1964 Harju maakond
1038 Tammeleht, Toivo 1964 Harju maakond
284 Tammemäe, Joosep 1990 Viljandi maakond Seiklushunt
1539 Tammemäe, Timmo 1984 Harju maakond Spordiklubi 100
4118 Tammemäe, Tõnu 1975 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
417 Tammemägi, Jaak 1968 Harju maakond
1094 Tammik, Silver 1979 Harju maakond
855 Tammisaar, Erkki 1978 Tartu maakond
144 Tammist, Marko 1984 Harju maakond
187 Tammistu, Andrus 1976 Lääne maakond JK Paralepa
641 Tammjärv, Janar 1978 Valga maakond
1531 Tammsalu, Mihkel 1988 Harju maakond RedBike
1392 Tamra, Kaarel 1986 Harju maakond
1391 Tamra, Toomas 1989 Harju maakond
4109 Tarassov, Igor 1965 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
288 Tarassov, Matvei 2002 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
317 Tarmu, Ragnar 1980 Harju maakond Hawaii Express
1398 Tars, Sander 1994 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
1183 Tartes, Tiimar 1982 Tartu maakond A. Le Coq
1209 Taru, Elar 1978 Rapla maakond
4088 Tarvis, Aivi 1959 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
4 Tarvis, Peeter 1993 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
4083 Tarvis, Peeter 1956 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
589 Tarvis, Siim 1980 Harju maakond Raplamaa Rattaklubi
923 Taul, Raul 1964 Jõgeva maakond Voorema Centrum/Rattabaas
756 Tauts, Geven 1983 Tartu maakond
656 Teder, Egle 1977 Valga maakond Trismile
261 Teder, Hardi 1981 Tartu maakond Haaslava MTB
1491 Teder, Martti 1999 Tartu maakond
1143 Teder, Piret 1980 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
164 Teder, Rinaldo 1978 Valga maakond Liivimaa Rattaklubi
1427 Tee, Raul 1982 Lääne maakond
280 Teearu, Hans 1991 Valga maakond Karupesa Team
4101 Teearu, Karl 1955 Valga maakond
1169 Teearu, Paul 1989 Valga maakond
1171 Teearu, Tiina 1989 Valga maakond
1520 Teesaar, Elmo 1971 Harju maakond
1217 Tein, Karin 1985 Tartu maakond
136 Teiviss, Janis 1982 Läti Virsotne/MARMOT
420 Tell, Taavi 1971 Harju maakond Areal Team
340 Tenslind, Margus 1973 Harju maakond Jõelähtme Singel
210 Teppo, Andres 1976 Harju maakond
1149 Teppo, Triin 1990 Tartu maakond TransferWise
682 Teppo, Viljar 1973 Tartu maakond
463 Teras, Martin 1993 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
287 Terve, Raivo 1964 Harju maakond Omniva SK
223 Thomberg, Tarvi 1982 Harju maakond
1120 Tigane, Andrus 1973 Tartu maakond Telia SK
1152 Tigane, Merle 1973 Tartu maakond Enics Eesti AS
1469 Tigas, Kaido 1977 Soome 21CC Triatloniklubi
698 Tigasson, Margus 1969 Põlva maakond
953 Tiisler, Toomas 1973 Tartu maakond
163 Tiismaa, Toomas 1971 Harju maakond
281 Tiisvend, Jaanus 1975 Harju maakond Eesti Sportlane
481 Tiits, Janar 1986 Pärnu maakond
1327 Tiku, Renek 1990 Viljandi maakond Hawaii Express
1304 Tilk, Silver 1991 Harju maakond Tele2 Eesti AS
1006 Timm, Taavi 1987 Harju maakond
369 Timmermann, Toomas 1986 Harju maakond
267 Timsans, Dominiks 2004 Läti
497 Timsans, Juris 1975 Läti
250 Tinast, Toivo 1992 Pärnu maakond
505 Tint, Taavi 1983 Harju maakond Sportlove
1281 Tipka, Veljo 1969 Norra
10021 Tito, Birgit 1990 Harju maakond Peloton
1122 Tolli, Taivo 1981 Lääne maakond X-SPORT TEAM
1294 Tolmachev, Stanislav 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Eesti AS
1102 Tolocka, Tomas 1985 Leedu
158 Tonts, Raido 1985 Tartu maakond Haaslava MTB
1053 Toodo, Tamo 1982 Harju maakond RedBike
1571 Toome, Kristjan 1979 Harju maakond Viimsi Sport
4095 Toome, Rita 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
4059 Toome, Roland 1968 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
863 Toomik, Eeri 1973 Tartu maakond #7AM
286 Toomik, Siim 1976 Harju maakond
943 Toomjõe, Anu 1969 Võru maakond Hauka Veloklubi
828 Toomsalu, Ilmar 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
411 Toonekurg, Kaido 1980 Harju maakond Rae Rattaklubi
601 Toots, Tanel 1979 Pärnu maakond
1190 Torim, Tarmo 1970 Harju maakond
4085 Toss, Kaarel 1952 Viljandi maakond
4094 Trees, Margus 1974 Harju maakond
1319 Trei, Markus 1979 Pärnu maakond
875 Trei, Vahur 1966 Harju maakond Viimsi Sport
4013 Treiberg, Andrus 1980 Harju maakond
1408 Treier, Johanna 1998 Põlva maakond SK Serviti
475 Treier, Toomas 1972 Põlva maakond SK Serviti
1499 Treijs, Karlis 1990 Läti
1010 Treimanis, Marcis 1980 Läti
451 Treimuth, Meelis 1969 Rapla maakond
245 Trepp, Janek 1972 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
612 Trestip, Janete 1994 Lääne-Viru maakond
1554 Treumuth, Riho 1989 Pärnu maakond
888 Triipan, Lauri 1971 Tartu maakond Tehvandi SK
1058 Trumm, Liis 1982 Harju maakond
940 Trummal, Jevgeni 1975 Harju maakond
1098 Truusalu, Priit 1963 Tartu maakond EWK
171 Tshushkin, Danek 1982 Pärnu maakond Freesport
512 Tsäro, Kermo 1977 Tartu maakond
10005 Tubyte, Ernesta 1989 Leedu Colibri cycling team
4054 Tuisk, Priit 1980 Tartu maakond Hawaii Express
1453 Tukk, Maik 1979 Tartu maakond SK ProRunner
165 Tumala, Rando 1982 Tartu maakond
162 Tunder, Tarmo 1987 Harju maakond ProShopTeam
1328 Tursman, Kristo-Kalvet 1980 Harju maakond Hawaii Express
1615 Tuttelberg, Herki 1981 Harju maakond Kose AMK ct
1296 Tuul, Matti 1982 Harju maakond
647 Tuul, Renee 1969 Harju maakond Alpiexpress OÜ
10014 Tuula-Fjodorov, Reeda 1977 Harju maakond Seiklushunt
1196 Tuuling, Madis 1977 Saare maakond
1512 Tuulmägi, Kairi 1984 Harju maakond
554 Tuur, Liis 1977 Harju maakond SA Eesti Lennundusmuuseum
785 Täht, Annes 1985 Harju maakond
794 Täht, Erki 1968 Valga maakond EWK
1480 Tänavsuu, Taavi 1976 Harju maakond LHV
1594 Täär, Roland 2004 Tartu maakond Voorema Centrum/Rattabaas
4093 Tõnismäe, Marek 1975 Harju maakond Täppsportlased
10018 Tühis, Anneli 1976 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
873 Türk, Raido 1984 Tartu maakond
203 Türk, Reigo 1985 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
365 Türkson, Toomas 1976 Harju maakond ProShopTeam
806 Türna, Siim 1985 Võru maakond
815 Tšudajev, Vladimir 1976 Ida-Viru maakond Narva Baza
638 Uba, Tarmo 1972 Harju maakond
10001 Uibokand, Janelle 1992 Tartu maakond Astro Baltics
1141 Uibopuu, Randel 1995 Valga maakond
1223 Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
877 Uksov, Denis 1984 Tartu maakond
669 Ulm, Erki 1976 Tartu maakond
10017 Ulp, Mare 1969 Harju maakond Swedbank AS
380 Undla, Timo 1974 Viljandi maakond
1497 Undrest, Andrus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
1483 Undrest, Jaanus 1974 Harju maakond Hawaii Express
1337 Unguryte-Kondrotiene, Edita 1987 Leedu Velo Ghost Veloma
1111 Unn, Erki 1971 Valga maakond
1367 Urb, Ago 1981 Võru maakond Hauka Veloklubi
1460 Urbel, Anti 1995 Harju maakond RTG Spordiklubi MTÜ
531 Urbonas, Zenonas 1977 Leedu
1326 Urbsalu, Rain 1977 Harju maakond
1601 Urgard, Taavi 1987 Harju maakond
491 Uude, Aivo 1974 Lääne-Viru maakond
840 Uudeberg, Tanel 1983 Valga maakond Simuna Spordiklubi
4020 Uuk, Aimur 1961 Tartu maakond Rakvere RK Siplased
72 Uulimaa, Ats 2000 Pärnu maakond Peloton
226 Uurimäe, Are 1972 Harju maakond
867 Uurimäe, Piret 1974 Harju maakond Telia SK
1027 Uus, Jaan 1964 Harju maakond
458 Uusen, Hindrik 1976 Harju maakond
18 Vaab, Ivar 1991 Lääne-Viru maakond Enervit
853 Vaarend, Alar 1971 Valga maakond Liivimaa Rattaklubi
1371 Vadeika, Mantas 1990 Leedu
436 Vahelaan, Tiit 1995 Põlva maakond
895 Vahemaa, Madis 1973 Harju maakond Kose AMK ct
4074 Vahemets, Vahur 1969 Pärnu maakond
1202 Vaher, Andres 1981 Harju maakond
1496 Vahi, Kunnar 1972 Valga maakond
1352 Vahi, Taavi 1971 Valga maakond Combiwood OÜ
905 Vahter, Kaimo 1978 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
297 Vahter, Kaupo 1970 Saare maakond
819 Vahter, Tõnu 1977 Harju maakond
635 Vahtra, Tõnu 1986 Tartu maakond Trismile
1490 Vaiciulis, Tadas 1986 Leedu
11 Vaidem, Josten 1994 Viljandi maakond Fixus
1084 Vaik, Marko 1989 Harju maakond
572 Vaikmaa, Siim 1979 Harju maakond Maanteeamet
91 Vaiksaar, Vidrik 1989 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
168 Vain, Ermet 1979 Harju maakond Rae Rattaklubi
1535 Vainola, Viljar 1975 Harju maakond SK Mercury
764 Vainu, Marko 1987 Harju maakond
477 Vainura, Ahti 1975 Tartu maakond
651 Vaisuns, Kaspars 1976 Läti DTG-MySport.lv
1388 Vaitekunas, Justas 1983 Leedu
1075 Vaitmonas, Algirdas 1986 Leedu Danske Bank
801 Valdmaa, Erik 1984 Põlva maakond
1182 Valdmaa, Jaanus 1989 Harju maakond Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
941 Valg, Marek 1976 Harju maakond
896 Valgemäe, Hedvi 1975 Harju maakond RedBike
536 Valgma, Raini 1975 Harju maakond
1602 Valgur, Gunnar 1989 Viljandi maakond
499 Valiukevicius, Andrius 1985 Leedu
271 Valiunas, Deividas 1997 Leedu
1237 Valk, Marek 1989 Harju maakond
994 Valkenklau, Veiko 1980 Tartu maakond
1422 Valkiainen, Antti 1975 Harju maakond
628 Valkman, Andre 1985 Harju maakond
691 Vallik, Kenneth 1984 Harju maakond
1582 Vallimäe, Valmar 1974 Tartu maakond
1538 Vallner, David 1976 Harju maakond
1410 Valma, Mihkel 1986 Pärnu maakond
1416 Valma, Tõnu 1953 Harju maakond RedBike
1137 Valt, Kai 1990 Harju maakond
841 Valtin, Kalmer 1967 Võru maakond Hauka Veloklubi
1114 Valtin, Kristo 1995 Võru maakond Hauka Veloklubi
12 Valvas, Vahur 1981 Tartu maakond Astro Baltics
4114 Vana, Janek 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
1227 Vanadzins, Ivars 1974 Läti
66 Vanags, Janis 1979 Läti Valmieras velo vieniba
98 Vanags, Janis 1981 Läti
490 Vanatoa, Madis 1989 Tartu maakond
830 Vanaveski, Kaido 1975 Harju maakond SEB Pank AS
538 Vare, Alo 1978 Harju maakond
222 Vare, Priit 1975 Harju maakond Postimees Grupp AS
4102 Vare, Tauno 1974 Pärnu maakond Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
231 Vares, Ahti 1975 Viljandi maakond
631 Vares, Rein 1970 Tartu maakond Päästeamet
145 Varik, Haigo 1974 Saare maakond Hawaii Express
391 Varrik, Virko 1981 Tartu maakond V/H Team
683 Vatsk, Reigo 1984 Harju maakond
215 Vavilov, Dmitri 1982 Harju maakond ProShopTeam
1280 Veberson, Rando 1994 Harju maakond
1278 Veberson, Rauno 1992 Harju maakond
832 Veebel, Andres 1971 Harju maakond
4078 Veel, Villu 1971 Saare maakond
1339 Veensalu, Tarmo 1972 Harju maakond
1032 Veeorg, Koit 1970 Harju maakond
845 Veeroja, Vahur 1985 Võru maakond Suusahullud
347 Veidemann, Marko 1992 Harju maakond
4051 Veidemann, Toomas 1962 Harju maakond IMPULS Spordiklubi
343 Veiler, Siim 1986 Harju maakond
4072 Veinthal, Vallo 1972 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
1210 Vellak, Mart 1989 Tartu maakond
1414 Vello, Raul 1976 Harju maakond Eesti Aerutamisföderatsioon
907 Veltson, Denis 1981 Harju maakond Columbus Eesti AS
13 Vendelin, Karl-Arnold 1996 Pärnu maakond JK Paralepa
418 Vene, Sven 1968 Pärnu maakond
1151 Venno, Valdek 1969 Harju maakond Kose AMK ct
446 Ventmann, Henri 1979 Harju maakond
454 Verev, Teet 1979 Harju maakond
1204 Verev, Tiit 1969 Harju maakond
805 Vernik, Märt-Harald 1994 Harju maakond Saku Suusaklubi
1118 Veski, Kuldar 1993 Tartu maakond
716 Veski, Lauri 1983 Harju maakond KL Põhja kompanii
337 Veskiväli, Heigo 1983 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
1121 Vetevoog, Kaido 1973 Harju maakond FB Jooksmine
270 Veveris, Kristaps 1985 Läti
1146 Vidrik, Kristen-Mikk 1992 Põlva maakond
987 Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
1117 Viherpuu, Hannes 1972 Harju maakond Trismile
961 Viigipuu, Kalev 1973 Tartu maakond Agrovarustus OÜ
230 Viigipuu, Toomas 1959 Tartu maakond SK VELO
559 Viilop, Aivo 1976 Harju maakond Porter Racing
1160 Viilop, Jaana 1978 Harju maakond Porter Racing
496 Viinalass, Leho 1983 Tartu maakond
385 Viisel, Valmar 1985 Rapla maakond
1073 Viitkin, Ain 1967 Võru maakond Rõuge Racing Team
630 Vijard, Margus 1972 Harju maakond
600 Vikat, Paavo 1970 Harju maakond Eesti Sportlane
576 Viks, Harri 1970 Valga maakond Eesti Energia Spordiklubi
346 Viks, Tarvi 1969 Harju maakond
1074 Vilbas, Veigo 1976 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
670 Vilinauskas, Vilmantas 1979 Leedu Velo Ghost Veloma
1558 Vilipson, Ingvar 1990 Tartu maakond Peloton
1153 Vill, Maive 1982 Valga maakond Tehvandi SK
739 Vilt, Andrus 1985 Tartu maakond Mapri Ehitus OÜ
4077 Viltsin, Andris 1973 Harju maakond Spordiklubi IKS
1564 Vilu, Joonas 2006 Harju maakond
1386 Vilums, Aigars 1969 Läti
881 Vinkman, Kristjan 1977 Harju maakond
823 Vippul, Martin 1987 Harju maakond
1049 Virkepuu, Mihkel 1983 Harju maakond
831 Virkunen, Marko 1977 Harju maakond
503 Virkus, Tarmo 1971 Harju maakond Orkla Eesti AS
1000 Virve, Rainer 1976 Harju maakond
1467 Visnapuu, Siiri 1973 Harju maakond Viimsi Sport
355 Visnapuu, Tarmo 1976 Harju maakond Viimsi Sport
885 Visotskis, Kaido 1980 Harju maakond
1129 Vissel, Kadri 1985 Võru maakond
1308 Vitols, Mareks 1975 Läti
1238 Vlassov, Jüri 1979 Harju maakond REKORD CC
1233 Vlassov, Martin 1982 Tartu maakond
960 Voitka, Jürjo 1975 Jõgeva maakond Graanul Invest AS
797 Voitka, Raul 1967 Võru maakond
153 Voll, Roger 1990 Pärnu maakond Transpordiamet
879 Vonk, Aivar 1957 Harju maakond Procoating Kostivere Rattatiim
728 Vonk, Andrus 1967 Rapla maakond
613 Vonk, Janar 1980 Harju maakond
1150 Voogre, Piret 1964 Lääne-Viru maakond
1030 Vool, Alvar 1987 Harju maakond
1604 Vool, Stina 1978 Harju maakond Viimsi Sport
1303 Voolaid, Marko 1981 Harju maakond
214 Vooremaa, Argo 1985 Lääne maakond AT Sport OÜ
664 Voovere, Karl-Martin 2000 Tartu maakond
767 Vorons, Andris 1971 Läti
1309 Vorushilov, Evgeniy 1983 Venemaa
92 Vosekalns, Andris 1992 Läti
189 Vsivtsev, Vladimir 1979 Ida-Viru maakond Äkke
1537 Vuks, Erko 1980 Harju maakond
707 Vuks, Priit 1972 Harju maakond
906 Vunk, Mihkel 1990 Tartu maakond
1597 Vunk, Tiit 1983 Tartu maakond Transpordiamet
1261 Vutt, Alari 1974 Harju maakond
4111 Vähi, Ilmar 1977 Tartu maakond
46 Vähi, Markus 1981 Harju maakond RedBike
4068 Vähi, Nikolai 1966 Valga maakond Westline Team
748 Väin, Ülo 1959 Harju maakond
1549 Väinola, Janno 1990 Saare maakond
1253 Väli, Reigo 1968 Harju maakond
465 Välk, Annes 1983 Ida-Viru maakond Tartu Suusaklubi
35 Välk, Martti 1991 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
919 Välkmann, Indrek 1978 Soome
1056 Välkmann, Peeter 1974 Harju maakond
993 Vällik, Maarika 1985 Tartu maakond
1595 Välling, Rasmus 1992 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
999 Värnomasing, Priit 1983 Tartu maakond
262 Värv, Sander 1984 Harju maakond REKORD CC
901 Väärsi, Jaak 1963 Lääne-Viru maakond
1003 Võidula, Aire 1984 Harju maakond
1550 Võrk, Jaanus 1961 Valga maakond Päästeamet
1603 Võso, Toomas 1971 Tartu maakond
711 Võsu, Jaan 1969 Tartu maakond
528 Zacek, Kristo 1990 Valga maakond
431 Zaletajev, Toomas 1975 Harju maakond
1552 Zalitis, Arturs 1988 Läti Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
1553 Zalitis, Didzis 1966 Läti Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
1320 Zeisig, Ivar 1970 Harju maakond Spordiklubi IKS
485 Zelcs, Aldis 1970 Läti
200 Zeltov, Sergei 1977 Harju maakond
398 Zervens, Matiss 1992 Läti Roadex
935 Zickus, Arunas 1965 Leedu Kitas reikalas UAB
1333 Ziemelis, Gatis 1983 Läti
668 Zinkovski, Sander 1989 Harju maakond Hawaii Express
393 Zirel, Joel 1974 Tartu maakond
837 Zirnask, Villu 1966 Harju maakond
1423 Zudans, Maris 1970 Läti
567 Zvirbulis, Ivars 1964 Läti
1002 Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
1242 Õim, Kristjan 1976 Harju maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
1112 Õun, Oscar 1988 Harju maakond Eesti Maksu- ja Tolliameti SK
32 Ööbik, Antti 1975 Harju maakond Rae Rattaklubi
170 Ööman, Marko 1975 Harju maakond RedBike
1116 Ööpik, Esko 1989 Rapla maakond AT Sport OÜ
486 Ülem, Risto 1992 Saare maakond Tartu Linnavalitsus
1268 Üleoja, Kalvi 1987 Harju maakond
675 Üprus, Fred 1968 Tartu maakond Kulgur Team
1407 Üürike, Marvin 1992 Harju maakond Norma Orienteerumisklubi
1072 Šarikov, Mati 1977 Harju maakond
24 Šertvytis, Donatas 1991 Leedu
314 Šumanov, Tiit 1960 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
5653 Aalma, Ain 1968 Harju maakond
5403 Aare, Katrin 1978 Harju maakond
5745 Aarelo, Ralf-Ian 2006 Harju maakond
5783 Aarma, Katrin 1985 Harju maakond Z Racing Team
5068 Aas, Jürgen 2005 Viljandi maakond Flexoil OÜ
5405 Aas, Toomas 1973 Tartu maakond
5019 Aasma, Erko 1975 Harju maakond
5627 Aava, Mariin 1979 Harju maakond
5322 Aavik, Aivar 1965 Harju maakond Ramirent
5646 Aavik, Jane 1981 Harju maakond
5013 Aavik, Sander 2004 Tartu maakond
5913 Abel, Markko 1978 Harju maakond
5252 Abolins, Andris 1963 Läti
5036 Adler, Ago 1977 Pärnu maakond
6003 Ahman, Hannes 2007 Tartu maakond TÜASK
5812 Ahu, Laila 1984 Ida-Viru maakond
5135 Aia, Andres 1984 Tartu maakond Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor
6089 Aidnik, Robyn 2000 Tartu maakond
6058 Aim, Nele 1984 Tartu maakond
5219 Ainelo, Jaan 1958 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
5456 Aksjonov, Eduard 1977 Tartu maakond
5572 Alakül, Kristjan-Erik 1989 Harju maakond
5558 Aland, Andres 1962 Tartu maakond
5184 Aland, Artur 1997 Tartu maakond
5977 Alasoo, Katriin 1981 Harju maakond
5609 Aleksašin, Maris 1983 Tartu maakond
5902 Allas, Kert 1998 Tartu maakond
4156 Allik, Enn 1961 Viljandi maakond Karksi-Nuia Rattaklubi
5075 Allikberg, Marii-Isabel 2004 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
6101 Alttoa, Berit 2005 Pärnu maakond Pärnu Sõudekeskus Kalev
5790 Alttoa, Kadri 1977 Pärnu maakond Metaprint AS
5420 Ambos, Uku Karel 2005 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
5078 Andersons, Eriks 1970 Läti
5005 Anipai, Meelis 2006 Võru maakond
5274 Annama, Anni 2003 Tartu maakond TÜASK
5258 Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq
6014 Annok, Joel 1979 Harju maakond
5211 Annuk, Agu 1967 Tartu maakond Päästeamet
5779 Annus, Marina 1992 Harju maakond
5201 Antsmaa, Raimo 1984 Soome MTS Cycling Team
5753 Anufriev, Oleg 1969 Venemaa
4125 Aotäht, Aivar 1970 Tartu maakond Postimees Grupp AS
5834 Arjus, Henri 2006 Harju maakond SK CFC
6164 Armulik, Aivar 1974 Tartu maakond Trismile
5306 Aron, Allar 1973 Lääne-Viru maakond
6026 Arras, Jako 1993 Tartu maakond
5729 Arras, Kristjan 1989 Harju maakond
5250 Arst, Alar 1962 Tartu maakond
5158 Arumets, Joel 1970 Tartu maakond
5695 Arumäe, Tauri 1987 Tartu maakond TÜASK
5763 Astover, Liis 1986 Harju maakond
5052 Augasmägi, Aho 1975 Harju maakond Codeborne OÜ
5490 Augasmägi, Ivar 1980 Lääne-Viru maakond HAKA Plast OÜ
5295 Aus, Sten 1992 Tartu maakond
6152 Ausmees, Teele 1994 Pärnu maakond
5423 Aust, Annika 1975 Põlva maakond Eesti Tõukerattaliit
6130 Babtšenko, Aleksander 2005 Harju maakond
6131 Babtšenko, Artjom 2004 Harju maakond
6073 Balõnski, Joosep 2004 Harju maakond
5349 Bauer, Heigo 1964 Harju maakond
5277 Bereznjov, Ergo 1980 Tartu maakond
5591 Bereznjov, Merilin 1987 Tartu maakond
5500 Bieksiene, Asta 1976 Leedu
4146 Birnbaum, Erki 1975 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
5144 Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
5945 Bulkina, Katrin 1991 Harju maakond
5758 Dagenvalde, Eva 1985 Läti
5038 Danilov, Andrus 1973 Harju maakond Kose AMK ct
5616 Dmitrijev, Ruslan 1988 Harju maakond
5527 Dobrus, Aleksander 1957 Viljandi maakond Karksi-Nuia Rattaklubi
5083 Dooner, Carl Peeter 2007 Harju maakond SK CFC
5392 Drake, Roberts 1956 Läti 5A-Valka / LV
5488 Dvorak, Michael 1978 Ameerika Ühendriigid Baltic Defence College
5598 Edela, Ketlin 1986 Tartu maakond Sportland
5230 Eenraid, Priit 1971 Pärnu maakond
5386 Eensoo, Gunnar 1974 Viljandi maakond
5575 Eerik, Heli 1972 Lääne-Viru maakond
5610 Eesmäe, Erle 1981 Tartu maakond
5062 Efimov, Mikhail 1971 Ida-Viru maakond
5930 Einroos, Henri 2003 Harju maakond CC Rota Mobilis MTÜ
5568 Eliaser, Ennar 1986 Võru maakond
5620 Eljaste, Matti 1958 Lääne-Viru maakond
5422 Elo, Irma 1972 Harju maakond
5557 Ennok, Helen 2000 Tartu maakond
5088 Enok, Ergi 1970 Harju maakond
5636 Enok, Jaan 1971 Jõgeva maakond Norma Orienteerumisklubi
5723 Enok, Pärtel 2007 Jõgeva maakond
5746 Ernits, Anneli 1976 Tartu maakond
5399 Ernits, Neeme 1963 Tartu maakond Tehvandi SK
5530 Esperk, Tanel 1981 Tartu maakond
6028 Ester, Janno 1992 Harju maakond
5329 Evendi, Kristi 1979 Harju maakond SAQ SC
5472 Fjodorov, Jüri 1966 Harju maakond
5132 Gerndorf, Urmas 1962 Harju maakond
5879 Girdžius, Ramunas 1980 Leedu
5965 Grossthal, Kaido 1971 Harju maakond
5317 Grünberg, Eliina 1971 Harju maakond
5307 Guštšin, Janos 1971 Harju maakond
4155 Haabma, Alar 1960 Rapla maakond EWK
5469 Hain, Hando 1980 Tartu maakond
5266 Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
5362 Hajanen, Andres 1983 Harju maakond
6034 Halas, Artem 1993 Tartu maakond
5321 Haldre, Sulev 1956 Tartu maakond
5281 Haljand, Margo 1979 Harju maakond
5944 Hallik, Märten 1993 Harju maakond
5294 Hallik, Üllar 1954 Valga maakond
6186 Hanikat, Kaido 1967 Harju maakond Conviso
5418 Hansschmidt, Neeme 1967 Jõgeva maakond
5359 Heidrits, Kauri 1996 Valga maakond Combiwood OÜ
5486 Hein, Risto 1982 Järva maakond Päästeamet
5222 Heinla, Raido 1993 Harju maakond MTÜ Spordiselts
5801 Heinrichsen, Raivo 1961 Viljandi maakond
5810 Heinsaar, Marek 1976 Harju maakond Tamrex
6029 Heinsar, Robert Sebastian 2008 Valga maakond
6157 Heinsoo, Andrus 1967 Viljandi maakond
6060 Heliste, Andres 1971 Lääne-Viru maakond
5614 Helü, Hellika 1987 Viljandi maakond
5151 Helü, Kuldar 1982 Viljandi maakond
5213 Helü, Rait 1984 Tartu maakond
5962 Helü, Ülle 1967 Viljandi maakond
5489 Hendrik, Anders- Olaf 2003 Viljandi maakond Karksi-Nuia Rattaklubi
5766 Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
5703 Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
5380 Hermlin, Mick 1977 Harju maakond
6128 Hiiemäe, Andrus 2003 Harju maakond
5799 Hinn, Sven 1967 Harju maakond
5335 Hirv, Maarius 2006 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
5835 Holm, Marvin 1985 Harju maakond
5899 Huik, Keiti 1996 Tartu maakond
5971 Häkämies, Eero 2009 Soome
5514 Härm, Leo 1947 Viljandi maakond
5548 Härmat, Karin 1978 Harju maakond
5602 Härmat, Pelle 1971 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
5060 Hürden, Ralf 2008 Harju maakond
6011 Iglin, Igor 1981 Ida-Viru maakond
5431 Ilves, Teet 1964 Tartu maakond
5884 Ilves, Urmo 1974 Harju maakond Lotus Timber OÜ
5780 Indriuskaite, Laura 1990 Leedu
6057 Innos, Aigi 1986 Lääne-Viru maakond
6190 Ishganaitis, Getrudis 1980 Harju maakond
4128 Israel, Karel 1989 Harju maakond RTG Spordiklubi MTÜ
5141 Ivlijev, Vadim 1975 Ida-Viru maakond
5284 Jaakson, Aimar 1978 Tartu maakond A. Le Coq
5395 Jaakson, Martin 1982 Tartu maakond
5363 Jaaksoo, Piia 1968 Lääne maakond JK Paralepa
5928 Jaaksoo, Rain 1983 Tartu maakond
5929 Jaaksoo, Rando 2007 Tartu maakond
5959 Jaaku, Jan-Robin 2004 Lääne maakond
5976 Jaanson, Bruno Kaarel 2007 Harju maakond
5975 Jaanson, Erki 1966 Harju maakond
5915 Jaeski, Eve 1974 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
5397 Jahilo, Peep 1962 Harju maakond
5042 Jaht, Joonas 2006 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
5721 Jakovlevs, Vitalijs 1982 Läti
5894 Janno, Ander 2009 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
5966 Janno, Jaak 1975 Lääne-Viru maakond Päästeamet
5190 Jaska, Kristel 1980 Lääne-Viru maakond Rixratas
5212 Jaska, Peeter 1959 Tartu maakond
5445 Jegorov, Dmitri 1978 Tartu maakond Axinom
5715 Jeret, Kalevi 1963 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
5029 Johanson, Raoul 1962 Pärnu maakond SK VELO
5537 Juntson, Nele 1990 Harju maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
5838 Jurkatam, Piret 1969 Pärnu maakond
5092 Jurs, Hassar 1972 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
5638 Jurs, Mart 1970 Võru maakond Eesti Tõukerattaliit
5508 Jurtom, Kristi 1987 Harju maakond
4139 Juursoo, Meelis 1970 Tartu maakond
5734 Juva, Timo 1969 Soome
5173 Järmut, Harry 1973 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
5192 Järmut, Rainer 2007 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
5286 Järve, Märt 2004 Tartu maakond
5461 Järve, Nora 2006 Tartu maakond
5227 Järveoja, Aaron Parker 2007 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
5466 Järveoja, Kuldar 1969 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
5465 Järveoja, Lea 1967 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
5166 Järveoja, Tarmo 1959 Tartu maakond
4142 Järveoja, Toomas 1961 Tartu maakond
5323 Järvet, Heiti 1979 Tartu maakond Järva-Jaani RSK
6167 Järvis, Kert 1997 Tartu maakond
5372 Jõerand, Marko 1975 Tartu maakond
5228 Jõesaar, Rainer 1985 Harju maakond
5475 Jõgi, Rauno 1993 Harju maakond Swedbank AS
5934 Jõgi, Sander 1993 Harju maakond
6056 Jõgi, Urmas 1968 Tartu maakond
5328 Jõgila, Marten-Mattias 2008 Harju maakond ProShopTeam
4148 Jõgila, Veiko 1969 Harju maakond ProShopTeam
5749 Jõul, Joel 1972 Harju maakond Norma Orienteerumisklubi
5105 Jõul, Jüri 1971 Tartu maakond Trismile
5501 Jürgens, Risto 1981 Harju maakond
5651 Jürgenson, Jaak 1969 Tartu maakond
5474 Jürgenson, Karl Oskar 2005 Tartu maakond
5145 Jürgenson, Lauri 2000 Tartu maakond
5074 Jürgenson, Rainer 1974 Tartu maakond
5585 Jürgenson, Rego 2004 Tartu maakond
5246 Jürisoo, Vallo 1963 Tartu maakond
5935 Jürisoo-Vonk, Kristi 1983 Harju maakond SEB Pank AS
5841 Jürjan, Kadri 1989 Harju maakond
5802 Jürjenberg, Kaupo 1981 Lääne-Viru maakond Toetuse väejuhatus
5972 Jürjenberg, Sten Martin 2008 Lääne-Viru maakond
5112 Jürjens, Erik 1964 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
5579 Jürmann, Ants 1949 Harju maakond
5473 Jürmann, Priit 1984 Viljandi maakond
5619 Kaar, Risto 1973 Harju maakond
4150 Kaare, Siim 1973 Harju maakond
5785 Kaarna, Ilmar 1978 Tartu maakond Suusahullud
5457 Kaasik, Jallo 1972 Tartu maakond Autospirit Tartu OÜ
4134 Kadajane, Eiki 1958 Harju maakond Vennad-Dahl
6068 Kadastik, Kimmo 1991 Pärnu maakond
6141 Kaer, Kristjan 1991 Pärnu maakond
5113 Kajo, Herlen 2008 Harju maakond Kuusalu Rattaklubi
5891 Kal, Raiko 2002 Harju maakond
5543 Kala, Ahti 1984 Tartu maakond Embach
5807 Kala, Jaanus 1969 Harju maakond
5898 Kala, Steven 2006 Võru maakond
5897 Kala, Tarmo 1980 Võru maakond Haanja Rattaklubi
6070 Kalbin, Jüri 1985 Harju maakond
5578 Kalbin, Margus 1979 Harju maakond
6054 Kaldoja, Allan 1979 Harju maakond
5238 Kaldoja, Jaanus 1982 Tartu maakond
5199 Kaldoja, Marten 2009 Tartu maakond Telia SK
4154 Kalja, Priit 1968 Tartu maakond
6104 Kalju, Risto 2006 Võru maakond
6098 Kallari, Merle 1975 Tartu maakond Astro Baltics
5084 Kallari, Taimar 1969 Tartu maakond Astro Baltics
5226 Kallas, Mihkel 1983 Lääne maakond JK Paralepa
5574 Kallemaa, Margus 1971 Tartu maakond
5292 Kallion, Reiko 1979 Tartu maakond
5289 Kalmus, Kristian-Sander 1999 Harju maakond
5318 Kamber, Jaanus 1975 Harju maakond
6081 Kamla, Marek 1978 Põlva maakond
4141 Kangro, Kalle 1971 Tartu maakond
5303 Kangro, Kristo 2005 Tartu maakond
5008 Kangro, Mart 1988 Tartu maakond
6090 Kangro, Merike 1983 Tartu maakond
5608 Kangur, Taimi 1971 Rapla maakond
5889 Kannel, Indrek 2009 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
5890 Kannel, Martin 1983 Tartu maakond Cybernetica AS
5828 Kannes, Tiiu 1972 Valga maakond
5870 Kannimäe, Elena 2006 Võru maakond Hauka Veloklubi
5342 Karelson, Aldo 1965 Tartu maakond
5178 Karlis, Veiko 1983 Jõgeva maakond
5389 Karm, Karlis 1988 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
5554 Karpenko, Kristina 1994 Harju maakond
5722 Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
5794 Karu, Alari 1977 Tartu maakond
5528 Karu, Mait 1982 Tartu maakond Eesti Tõukerattaliit
5914 Karu, Taavi 1977 Võru maakond
5260 Karus, Tiit 1948 Harju maakond
5483 Kasepuu, Kelly 1993 Tartu maakond
6163 Kasesalu, Terje 1969 Tartu maakond
5600 Kask, Andres 1969 Tartu maakond
5127 Kask, Ergo 1972 Pärnu maakond
5634 Kask, Ivar 1973 Rapla maakond
5756 Kask, Kalle 1970 Harju maakond
5350 Kask, Lauri 1966 Tartu maakond Päästeamet
5493 Kask, Olavi 1969 Harju maakond
5497 Kask, Regino 1977 Tartu maakond Eesti Maaülikool
5946 Kask, Tiina 1983 Tartu maakond
5116 Kask, Tõnno 1985 Lääne-Viru maakond HAKA Plast OÜ
5678 Kassavtšenko, Daniil 2005 Harju maakond
5007 Kasumets, Kait 1979 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
5346 Kaukver, Andres 1958 Harju maakond
5245 Kaur, Danel 1992 Viljandi maakond
5253 Kaur, Devin 1990 Võru maakond
5567 Kees, Marti 1978 Lääne-Viru maakond HAKA Plast OÜ
5847 Keinast, Mati 1966 Harju maakond
5842 Keiselis, Reinis 2007 Läti
5689 Kelder, Maarika 1972 Tartu maakond
5161 Kelk, Hugo Markus 2005 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
5826 Keppart, Tiit 1985 Tartu maakond
5376 Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
5866 Kerm, Ken Robert 2012 Lääne-Viru maakond
5865 Kerm, Signe 1975 Lääne-Viru maakond
5248 Kerner, Anabel-Carmen 2001 Harju maakond Kose AMK ct
5854 Kersna, Karol 1978 Harju maakond VKM-Sport Club
6150 Keskülla, Sirje 1967 Lääne-Viru maakond
5123 Khokhryakov, Gennady 1991 Pärnu maakond
5509 Kibus, Kärt 1982 Harju maakond
5717 Kibus, Siim 1983 Harju maakond SportID
5428 Kiigemägi, Veljo 1962 Tartu maakond
4127 Kiik, Aare 1957 Tartu maakond
5128 Kiis, Kert 1991 Jõgeva maakond
6175 Kiissa, Glein 1980 Tartu maakond
5086 Kiiver, Kaarel 2003 Tartu maakond TÜASK
5520 Kiivit, Reelika 1978 Tartu maakond
5102 Kikas, Indrek 1979 Harju maakond MTÜ Spordiselts
5818 Kipper, Kuno 1954 Harju maakond Omniva SK
5942 Kirsi, Maris 1980 Pärnu maakond MTS Cycling Team
5819 Kirt, Mario 1981 Valga maakond
5413 Kitsapea, Ruudi 1986 Rapla maakond Telia SK
5769 Kivi, Thor Erik 2006 Harju maakond
5796 Kivi, Toivo 1963 Harju maakond
5111 Kivila, Märt 1982 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
5800 Kivimaa, Rainer 1971 Tartu maakond
5761 Kivimets, Kristel 1978 Harju maakond
5762 Kivimets, Rait 1972 Harju maakond
5513 Kivimägi, Gert 1993 Harju maakond Swedbank AS
5663 Kiviselg, Allan 1978 Hiiu maakond Sparta Spordiselts
5652 Kivistik, Kalle 1959 Viljandi maakond
5896 Klein, Pille 1967 Pärnu maakond
5331 Kleitz, Sirli 1975 Järva maakond
5992 Koitla, Jürgen 1998 Harju maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
6069 Kokk, Keit 1993 Harju maakond
5278 Kokk, Kristjan-Erik 1982 Tartu maakond
6045 Kokk, Riho 1956 Lääne-Viru maakond Rixratas
5564 Kolberg, Ragnar 1979 Tartu maakond
5035 Kolk, Valmer 1966 Tartu maakond
5124 Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
5654 Kolomenski, Alik 1951 Võru maakond
5263 Konnimois, Veljo 1978 Harju maakond Tiim RADIUS
5067 Konsap, Ats 1985 Tartu maakond A. Le Coq
5533 Kont, Avo 1979 Harju maakond
5499 Kontro, Kaido 1968 Tartu maakond
5491 Kool, Ares 2009 Tartu maakond SK VELO
5492 Kool, Inge 1975 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
5006 Kool, Kristian 1980 Tartu maakond
5647 Koonik, Kaire 1985 Tartu maakond
5394 Koorits, Willy 1979 Tartu maakond
6142 Koort, Merike 1970 Harju maakond
5206 Koort, Rando 1987 Tartu maakond
5193 Kooskora, Priidu 1984 Tartu maakond
5017 Kooskora, Toomas 1957 Tartu maakond
5963 Koovit, Krete 1996 Viljandi maakond
5519 Koppel, Merle 1987 Harju maakond ProShopTeam
5813 Koppel, Peeter 1976 Harju maakond SEB Pank AS
6053 Kork, Algis 1976 Tartu maakond
5986 Korpela, Ari 1958 Soome
5430 Kotkas, Andrea 1974 Harju maakond Kose AMK ct
5496 Kotkas, Peep 1953 Viljandi maakond
5512 Kotov, Rain 1969 Tartu maakond
5125 Kotsin, Marek 1972 Pärnu maakond
5815 Kovanen, Kai 1976 Soome
5101 Kreis, Hardi 1972 Tartu maakond
5521 Krieger, Margit 1968 Harju maakond
5553 Kroon, Cornelia 1990 Võru maakond
6007 Kroon, Kaido 1963 Harju maakond Klubi Spordipartner
6008 Kroon, Kenet 1990 Harju maakond
6148 Krull, Kristjan 1981 Harju maakond
5416 Kruus, Krista 1987 Tartu maakond Päästeamet
5743 Kruus, Raino 1989 Tartu maakond
5582 Kruusimägi, Kert 1981 Tartu maakond SportID
6004 Kruustük, Simmo 1983 Ida-Viru maakond
4129 Krüünvald, Margo 1974 Valga maakond
5440 Kubo, Kitty 1972 Harju maakond
5229 Kuha, Taavi 1983 Tartu maakond Keskkonnaagentuur
5444 Kuhlberg, Janek 1977 Tartu maakond
5242 Kuik, Rene 1980 Tartu maakond
5065 Kuik, Robertino 1966 Tartu maakond
5905 Kukk, Chris-Marius 2012 Harju maakond
5698 Kukk, Janis 1980 Põlva maakond
5385 Kukk, Jürgen 1989 Tartu maakond
5298 Kukk, Rainer 1975 Harju maakond
5690 Kuldmäe, Ain 1980 Tartu maakond
5577 Kuldpere, Kaire 1979 Harju maakond
5605 Kuljus, Kristel 1978 Rapla maakond VKM-Sport Club
5148 Kullamaa, Jüri 1964 Harju maakond
5106 Kulu, Mihkel 2003 Tartu maakond Baltyre
5630 Kumberg, Peeter 1959 Tartu maakond
5241 Kuningas, Tanel 1983 Tartu maakond
5987 Kuptsov, Maksim 1978 Harju maakond
5988 Kuresoo, Andrus 1961 Tartu maakond Ehitusmeister Rent OÜ
5771 Kurusk, Liisi 1989 Põlva maakond
5869 Kurvits, Jaan 1989 Tartu maakond
5313 Kuslap, Avo 1967 Rapla maakond
6168 Kuslap, Avo 1977 Harju maakond
5566 Kuslap, Epp 1994 Harju maakond Stennäsets IF Falun
5285 Kutepov, Marek 1977 Harju maakond AS G4S Eesti
5926 Kutser, Andres 1964 Pärnu maakond
6025 Kuusik, Ingrid 1986 Tartu maakond
5885 Kuuskmaa, Neeme 1973 Harju maakond Lotus Timber OÜ
5388 Kuusmik, Teet 1972 Ida-Viru maakond
5645 Kvell, Alar 1985 Tartu maakond Nortal
6062 Kähr, Marina 1985 Tartu maakond
5789 Kähr, Priit 1985 Tartu maakond
5337 Känd, Ivo 1958 Tartu maakond
5265 Kändma, Marko 1974 Viljandi maakond
5580 Kärner, Helin 1992 Võru maakond
5983 Kärner, Lauri 1974 Harju maakond
5918 Kärner, Martin 2003 Ida-Viru maakond
6159 Kärsna, Mirtel 2005 Harju maakond
5304 Käämer, Viljar 1989 Rapla maakond TREV-2 Grupp AS
5540 Käär, Tanel 1983 Tartu maakond Nortal
5025 Käärst, Ruben 2007 Harju maakond Kuusalu Rattaklubi
5545 Kõiv, Sulev 1955 Valga maakond
6172 Kõivsaar, Kalev 1968 Tartu maakond
6173 Kõivsaar, Kennert 2008 Tartu maakond
5773 Kõmmus, Agnes 2002 Pärnu maakond
5536 Kõrgvee, Laura 1984 Tartu maakond Orkla Eesti AS
5352 Kõrgvee, Urmas 1979 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
5462 Kööp, Andrus 1976 Põlva maakond
5613 Kööp, Inga 1984 Tartu maakond
5739 Kübar, Raido 1979 Tartu maakond
5601 Külaots, Edgar 1945 Tartu maakond
5635 Külaots, Erki 2000 Tartu maakond Suusahullud
6086 Künnapuu, Cedric 2012 Harju maakond
6085 Künnapuu, Ingomar 1980 Harju maakond
6135 Kütt, Alvar 1973 Tartu maakond Voorema Centrum/Rattabaas
5587 Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
5969 Kütt, Kaspar 1997 Harju maakond
5809 Kütt, Raul 1967 Harju maakond
6134 Kütt, Rikard 2009 Tartu maakond Voorema Centrum/Rattabaas
6133 Kütt, Robin 2006 Tartu maakond Voorema Centrum/Rattabaas
5556 Kütt, Silver 1967 Tartu maakond
5555 Kütt, Viivika 1972 Tartu maakond
5131 Küünarpuu, Marek 1983 Tartu maakond Arens Mööbel AS
5622 Laanes, Andres 1979 Harju maakond
5675 Laasi, Aimar 1981 Harju maakond
5311 Laasi, Viljar 1986 Harju maakond
5550 Ladva, Sixtina 1995 Põlva maakond
5561 Laherand, Erika 1969 Lääne maakond JK Paralepa
5004 Laidinen, Arseni 2006 Ida-Viru maakond Narva Pruulikoda
5923 Laikoja, Rein 1968 Tartu maakond
5282 Laineste, Sten 1982 Tartu maakond
5181 Lakk, Hendrik 1950 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
5571 Lang, Kristo 1975 Harju maakond
5593 Lange, Rasmus 2009 Tartu maakond
5594 Lange, Sven 1980 Tartu maakond
5639 Laugesaar, Allar 1977 Tartu maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
5728 Laul, Mirko Johannes 2008 Tartu maakond
5186 Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
5071 Laur, Anar 1979 Lääne maakond
4152 Laur, Teet 1989 Harju maakond
5374 Laur, Tiit 1962 Harju maakond
5503 Leben, Marek 1976 Harju maakond Kose AMK ct
5165 Leego, Karl 2004 Rapla maakond
5754 Lehis, Märt-Villem 2006 Harju maakond
6169 Lehtmets, Aleksander 1985 Harju maakond
5433 Lehtmets, Andrus 1974 Tartu maakond
5679 Lehtmets, Kaur Robert 2006 Tartu maakond
5565 Lehtmets, Laura-Liisa 2005 Tartu maakond
5702 Lehtmets, Margus 1972 Tartu maakond Korp! Ugala
5700 Lehtmets, Marta 2009 Tartu maakond
5823 Leiten, Raavo 1984 Tartu maakond
5615 Leiten, Ragnar 1989 Harju maakond
5676 Leiten, Riivo 1981 Tartu maakond
5524 Leiten-Kukk, Ester 1976 Harju maakond
5225 Lemmats, Heiti 1979 Rapla maakond Velomaniakid
5041 Lemsalu, Leho 1981 Harju maakond
5452 Lens, Clyde 1982 Viljandi maakond
5990 Leotoots, Laura 1987 Harju maakond Softsystems OÜ
4157 Lepik, Hillar 1954 Harju maakond Kose AMK ct
5400 Lepik, Kajar 1980 Tartu maakond
6099 Lepik, Natalja 1977 Tartu maakond Astro Baltics
5273 Lepik, Robert 2006 Tartu maakond Peloton
5015 Lepik, Toomas 1979 Tartu maakond Astro Baltics
5056 Leppik, Rait 1981 Harju maakond
5686 Liblik, Aimo 1981 Tartu maakond
5257 Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
5247 Liblik, Lauri 2000 Tartu maakond A. Le Coq
5878 Liblik, Martin 2005 Tartu maakond
5040 Liblik, Rainar 1976 Tartu maakond
5255 Liblik, Silver 2007 Tartu maakond A. Le Coq
5254 Liepins, Agris 1964 Läti
5757 Liivo, Pille 1972 Harju maakond
5312 Lill, Andreas 1991 Tartu maakond
5560 Lippur, Elar 1973 Soome
6019 Litvinenko, Anastasiia 1997 Harju maakond TransferWise
5752 Lodjak, Marko 1984 Põlva maakond MTS Cycling Team
5434 Logins, Martins 1973 Läti
5159 Lohk, Liisi 2006 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
5697 Lohk, Signe 1977 Pärnu maakond
5406 Loit, Reena 1974 Harju maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
6149 Lomp, Avo 1961 Lääne-Viru maakond
5177 Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Eesti AS
5640 Loogus, Tarmo 1975 Tartu maakond
5353 Lootus, Kristi 1974 Harju maakond
5197 Lopman, Arvi 1967 Tartu maakond
6047 Lopuhhin, Dominik 2008 Harju maakond Nõmme Spordiklubi
5973 Lugna, Ennor 1982 Harju maakond
5909 Luhakooder, Kaie 1966 Viljandi maakond
5910 Luhakooder, Tõnis 2009 Viljandi maakond
6088 Luhaste, Argo 1976 Harju maakond
5302 Luht, Robin 2007 Tartu maakond
5804 Luidre, Liivo 1975 Harju maakond
6179 Luik, Ester 1977 Tartu maakond
6105 Luik, Hele-Mai 1997 Tartu maakond
6153 Luik, Karl 1992 Lääne-Viru maakond
6180 Luik, Margus 1970 Tartu maakond
5953 Luik, Mihkel 1987 Tartu maakond
6178 Luik, Robi 2008 Tartu maakond
5532 Lumiste, Ruudi 2009 Tartu maakond TÜASK
5090 Lust, Toomas 1957 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
5034 Luts, Ahti 1972 Tartu maakond
5072 Luts, Arvi 1982 Tartu maakond
5442 Luts, Lembitu 1972 Tartu maakond
5339 Luuri, Enno 1967 Viljandi maakond
5744 Länik, Mari-Liis 1997 Põlva maakond Team Kaitsevägi
5334 Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
5872 Lõhmus, Silja 1961 Tartu maakond SEB Pank AS
6154 Lõiv, Tauri 1990 Lääne-Viru maakond
4149 Lõokene, Anneli 1966 Harju maakond
5984 Lõokene, Reimo 1994 Harju maakond
6013 Lõokene, Sten 1998 Tartu maakond
6071 Lüütsepp, Kalle 1971 Jõgeva maakond
5269 Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq
5232 Maasing, Marko 1974 Tartu maakond Ikodor AS
5109 Maidla, Margus 1973 Harju maakond Treeningpartner
5022 Maidla, Priit 1982 Tartu maakond
5096 Maiste, Margus 1975 Pärnu maakond
5407 Majas, Indrek 1975 Harju maakond MTÜ Spordiselts
6184 Maksimenko, Aleksei 1985 Harju maakond
5045 Mandel, Erhard 1968 Põlva maakond
6055 Mandrijauskas, Ignas 1991 Leedu
5081 Mangusson, Magnus 2004 Harju maakond
5340 Mangusson, Tanel 1975 Harju maakond
5272 Mangusson, Willem 2003 Harju maakond
5221 Mannas, Taiko 1987 Tartu maakond
5765 Mardiste, Mart 1969 Tartu maakond
6093 Maripuu, Frank 2009 Harju maakond
6095 Maripuu, Hubert 2012 Harju maakond
5325 Maripuu, Janek 1973 Harju maakond
5904 Marjapuu, Mairis 2000 Tartu maakond
5408 Marjapuu, Virko 1978 Tartu maakond
5484 Martinson, Haljand 1979 Tartu maakond
5117 Martinson, Jüri 1960 Pärnu maakond JAKE
5938 Matšinski, Platon 1997 Harju maakond MTÜ Spordiselts
5051 Maurin, Juri 1970 Ida-Viru maakond
5994 Mednis, Oskars 2000 Läti
5618 Mednis, Vilis 1951 Läti
5920 Meensalu, Andres 1979 Harju maakond
5390 Meltsov, Mart 1961 Võru maakond Transpordiamet
5287 Merilain, Illimar 1969 Tartu maakond
6043 Meriloo, Janno 1968 Harju maakond RTG Spordiklubi MTÜ
5482 Mering, Heiti 1971 Harju maakond
5687 Mesila, Ingrid 1959 Tartu maakond Orkla Eesti AS
6122 Mets, Anni 1979 Võru maakond
5087 Metsa, Andras 1972 Tartu maakond
5384 Metsa, Erkki 1975 Tartu maakond
6065 Metsakaev, Liis 1999 Võru maakond
5224 Metsaorg, Beatrice Marlene 1996 Harju maakond
5296 Metsaorg, Jüri 1966 Harju maakond
5301 Metsaots, Mikk 2006 Harju maakond
5924 Metsar, Ave 1974 Pärnu maakond Pärnu Sõudekeskus Kalev
5845 Metsar, Jaanus 1990 Harju maakond
6059 Metsmaaker, Marilin 1985 Lääne-Viru maakond
5871 Miilits, Tarmo 1970 Harju maakond
5671 Minin, Igor 1955 Tartu maakond
5478 Mitt, Terje 1978 Harju maakond Cosmos Sport
5688 Moks, Enn 1952 Pärnu maakond
5787 Moor, Koidu 1973 Harju maakond
5291 Muhhin, Indrek 1979 Valga maakond
5867 Mulla, Hanna 1984 Lääne-Viru maakond BMF Spordiklubi
5932 Muru, Sander 1983 Tartu maakond Embach
5829 Musta, Marten 1991 Tartu maakond Wihuri Team
4131 Mutli, Andrus 1969 Tartu maakond
5315 Mutli, Marina 1966 Tartu maakond
5214 Mäesepp, Mauris 2007 Tartu maakond Uuesalu Spordiklubi
5107 Mäesepp, Taavi 1977 Harju maakond Uuesalu Spordiklubi
5382 Mägi, Gerly 1990 Saare maakond
6140 Mägi, Harald 2011 Harju maakond
5708 Mägi, Marko 1975 Harju maakond AS Schenker
5366 Mägi, Meelis 1969 Rapla maakond
6064 Mägi, Ramon 2007 Saare maakond
6067 Mägi, Rihard 2009 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
6091 Mägi, Valev Toomas 1988 Põlva maakond
5674 Mändoja, Maris 1993 Tartu maakond
6155 Männigo, Sander 1989 Viljandi maakond
5511 Männil, Maarika 1965 Järva maakond Keskkonnaamet
5921 Männil, Ralf 1989 Tartu maakond
5267 Männiste, Valdur 1969 Tartu maakond
5837 Määrits, Triin 1989 Tartu maakond
5210 Mõrd, Marcos 2002 Harju maakond A. Le Coq
5308 Mõrd, Rando 1969 Harju maakond A. Le Coq
5960 Mõtte, Joonas 2008 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
5139 Mõtte, Mati 1978 Tartu maakond
5463 Mõttus, Andra 1975 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
5012 Mõttus, Raivo 1958 Tartu maakond MTS Cycling Team
5104 Mõttus, Ricky 2008 Tartu maakond MTS Cycling Team
5003 Mõttus, Risto 1985 Tartu maakond MTS Cycling Team
5547 Mölder, Joosep 1990 Jõgeva maakond
5338 Mölder, Priit 1978 Harju maakond
5009 Mölder, Veiko 1967 Harju maakond
5059 Mööl, Marten 2006 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
5995 Müller, Jane 1987 Harju maakond
5239 Mündel, Aivo 1964 Rapla maakond
5468 N/A 1984 N/A
6036 N/A 1975 N/A
6127 N/A 1969 N/A S-Sportas
6162 N/A 2006 N/A
5529 Naarits, Marge 1976 Harju maakond
5806 Narits, Tauri 1988 Tartu maakond Tripassion Triatloniklubi
4120 Narusk, Hegri 1977 Tartu maakond
5319 Needo, Argo 1990 Tartu maakond
5611 Neemre, Andres 1975 Harju maakond Mikitamäe Aironmään Klubi
5764 Nellis, Taimo 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
6096 Nepper, Pelle 1976 Saare maakond Tallinki Spordiklubi
5603 Nesterov, Nikolay 1956 Ida-Viru maakond Narva SK Firn
5830 Nestor, Maili 1990 Tartu maakond
5129 Nigul, Natali Nora 2006 Harju maakond
6146 Nigul, Raigo Ville 2008 Harju maakond
6147 Nigul, Virgo 1977 Harju maakond
5208 Niidu, Toomas 1960 Võru maakond
5672 Niilus, Marilin 1993 Tartu maakond Hauka Veloklubi
5933 Niinepuu, Ardi 1984 Tartu maakond
5883 Niitov, Ilmar 1987 Harju maakond Lotus Timber OÜ
6116 Niitsoo, Rein 1967 Harju maakond
5730 Nikiforov, Igor 1961 Harju maakond
5985 Nikiforova, Natallia 1978 Harju maakond
5448 Nilp, Enar 1987 Järva maakond Graanul Invest AS
5189 Nisamedtinov, Omar 2007 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
5293 Nisamedtinov, Raul 2009 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
5436 Nisu, Kaspar 1990 Tartu maakond
5361 Nool, Jürgen 1986 Tartu maakond
5345 Noormägi, Margus 1973 Harju maakond Team Kaitsevägi
6084 Nurk, Aet 1960 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
5586 Nurk, Margit 1978 Tartu maakond FC Helios
5202 Nurm, Neeme 1981 Tartu maakond
5118 Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
5811 Nurmeots, Janek 1974 Viljandi maakond
5048 Näss, Margo 1969 Harju maakond
5110 Nõmm, Kärol Britt 2003 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
5103 Nõmm, Rasmus 2007 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
5876 Oad, Siiri 1980 Pärnu maakond Pärnu Sõudekeskus Kalev
6050 Obrezkov, Alexander 1988 Harju maakond
5775 Obrezkov, Andrey 1982 Harju maakond Axinom
5711 Ohak, Mihkel 1980 Harju maakond
6016 Oja, Maarek 1977 Tartu maakond
5895 Oja, Marika 1977 Tartu maakond
5792 Ojala, Martin 1966 Harju maakond Primartrade OÜ
5831 Ojamets, Mihkel 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Eesti AS
6151 Ojaperv, Helena 1995 Võru maakond
5058 Ojasaar, Tarmo 1978 Tartu maakond
5073 Ojasalu, Tarmo 1966 Pärnu maakond Volvo Estonia OÜ
5525 Olesk, Raivo 1967 Tartu maakond
5182 Onga, Eiko 1985 Lääne-Viru maakond HAKA Plast OÜ
5033 Opikov, Raul 2007 Lääne maakond JK Paralepa
6017 Oras, Kaisa 1990 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
5209 Oras, Mati 1949 Harju maakond
6165 Oras, Ülari 1964 Tartu maakond
5677 Orason, Kadri 1982 Tartu maakond SK Pleki Pande
6120 Orav, Annela 1986 Harju maakond
5927 Orav, Arles 1984 Tartu maakond
5907 Orav, Hugo Hendrik 2008 Harju maakond Porter Racing
6030 Orav, Oskar 2006 Tartu maakond
5495 Ordning, Argo 1981 Tartu maakond
5759 Org, Sirli 1966 Harju maakond
6018 Orlov, Aleksandr 1980 Harju maakond
5937 Orlovski, Tiit 1981 Harju maakond MTÜ Spordiselts
5713 Osa, Tom 1982 Harju maakond
5683 Oselein, Markus 2008 Harju maakond
5682 Oselein, Taavi 1982 Harju maakond
5741 Ossipov, Vassili 1985 Harju maakond InFocus
5911 Ostrat, Ele 1979 Tartu maakond
5599 Ostrat, Elvis 1976 Tartu maakond
5623 Ots, Diana 1974 Lääne maakond SK Sula
5453 Otsing, Ardo 1972 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
5989 Otsus, Enn 1961 Tartu maakond Ehitusmeister Rent OÜ
6174 Paama, Gunnar 1982 Tartu maakond
5803 Paas, Olari 1968 Harju maakond SK Rakke
5991 Paavo, Edgar 1991 Ida-Viru maakond
6010 Paemurd, Kaido 1972 Harju maakond
5354 Paju, Marek 1978 Harju maakond
5850 Paju, Thristo 2009 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
5725 Pajur, Raido 1994 Pärnu maakond
5069 Pallo, Kert 2005 Harju maakond Areal Team
6170 Palm, Ingemar 1975 Võru maakond
5709 Palts, Imre 1967 Harju maakond
5479 Palu, Mati 1961 Pärnu maakond
6087 Paluoja, Artur 2013 Tartu maakond Peloton
5028 Paluoja, Madis 1970 Tartu maakond Trismile
5174 Pandis, Hannula-Katrin 1990 Harju maakond Swedbank AS
6129 Pankratov, Danil 2005 Harju maakond
6075 Pappel, Martin 1990 Tartu maakond
5249 Parik, Ants 1968 Viljandi maakond
5256 Parkja, Kaspar 1975 Tartu maakond
5477 Parts, Reeta 1989 Tartu maakond
5631 Parts, Richard 2007 Tartu maakond
5814 Pau, Rein 1954 Harju maakond
5409 Pauklin, Marek 1982 Hiiu maakond
5220 Paulov, Aare 1976 Tartu maakond Ikodor AS
5735 Pavlova, Tatjana 1981 Ida-Viru maakond
5143 Pedaja, Taavi 1982 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
5569 Pedak, Indrek 1966 Pärnu maakond
5827 Peensalu, Marek 1989 Harju maakond Wihuri Team
5576 Peets, Vivika 1969 Tartu maakond Ravimiamet
5778 Peik, Ivar 1969 Viljandi maakond
6118 Peiker, Harri 1976 Harju maakond
6119 Peiker, Marina 1983 Harju maakond Sparta Spordiselts
5817 Peilman, Andres 1978 Harju maakond AS G4S Eesti
5162 Pendra, Üllo 1978 Tartu maakond Astro Baltics
6042 Pensa, Mirelle 2009 Tartu maakond
5621 Peri, Nora 2005 Võru maakond
5077 Perm, Ivar 1965 Tartu maakond MTS Cycling Team
5063 Permanickis, Maris 1980 Läti
5882 Perve, Tiit 1977 Harju maakond Lotus Timber OÜ
5916 Petermann, Kristel 1977 Harju maakond
5133 Peterson, Aivar 1980 Võru maakond
5661 Peterson, Elisabet 2006 Tartu maakond
5693 Peterson, Indrek 1976 Tartu maakond
5925 Peterson, Kristin 1995 Valga maakond
5136 Peterson, Kristo 1991 Valga maakond
5047 Peterson, Marko 1977 Viljandi maakond
5523 Peterson, Tiit 1979 Tartu maakond Nortal
5604 Peterson, Toomas 1974 Tartu maakond
6041 Petravicius, Rokas 1993 Leedu
6006 Pettai, Hugo 1978 Tartu maakond
5858 Pihl, Aleksandra 2004 Hiiu maakond
5470 Pihl, Rene Ben 2006 Hiiu maakond
5381 Pihlakas, Katrin 1980 Harju maakond
5446 Pihlamets, Rain 1980 Harju maakond
5781 Pihlap, Marie 2006 Tartu maakond
5860 Pihtje, Mikko 1989 Valga maakond Combiwood OÜ
5805 Piirisild, Alar-Eero 1991 Harju maakond Elisa
5480 Piirmets, Pille-Riin 1980 Harju maakond Team Kaitsevägi
5997 Pikker, Joosep Johann 2009 Harju maakond
5137 Pikker, Priit 1976 Harju maakond Kose AMK ct
5526 Piller, Toomas 1970 Tartu maakond Kükametsa Pritsuklubi
5460 Pitkäärt, Rando 1981 Tartu maakond Tamrex
6040 Plakso, Carmen-Anete 2008 Tartu maakond TÜASK
5551 Ploom, Andrus 1965 Võru maakond
5552 Ploom, Helena 2004 Võru maakond
5427 Ploomipuu, Ave 1973 Tartu maakond
5344 Pokk, Rein 1968 Harju maakond RTG Spordiklubi MTÜ
5940 Pokker, Rihanna 2006 Võru maakond MTÜ Spordiselts
5691 Pokker, Urmas 1964 Võru maakond Haanja Rattaklubi
4143 Pokkinen, Margus 1964 Tartu maakond
4133 Poll - Riives, Elina 1985 Harju maakond
4137 Poll, Malle 1958 Harju maakond
4151 Poll, Marko 1988 Harju maakond
5450 Pool, Andres 1966 Tartu maakond
5411 Pool, Artur 1995 Tartu maakond
5204 Pool, Marko 1980 Rapla maakond
5770 Poom, Lauri 2006 Harju maakond
5699 Poom, Virko 1975 Harju maakond
5776 Popov, Maksim 1985 Tartu maakond
6102 Post, Rene 1992 Harju maakond Wihuri Team
5852 Potter, Märt 1971 Tartu maakond Korp! Ugala
5820 Pragi, Marek 1985 Lääne maakond Mehed Marsilt
5597 Praks, Kaur 2006 Tartu maakond
5439 Praks, Neeme 1978 Tartu maakond
5643 Prans, Leili 1951 Tartu maakond OK Ilves
5455 Prans, Paavo 1972 Tartu maakond SportID
6015 Prants, Taivo 1966 Tartu maakond
5666 Pratt, Nicolas 1987 Harju maakond
5464 Prei, Hergo 1976 Tartu maakond
5026 Priks, Hanno 1963 Valga maakond Viljandi VAK Staier
5786 Priks, Kalmer 1980 Tartu maakond
5922 Prits, Ahti 1964 Harju maakond
5175 Prits, Jaanus 1966 Lääne-Viru maakond
5215 Pruuel, Raivo 1966 Harju maakond SK ProRunner
5324 Prääm, Alar 1971 Harju maakond Scania Eesti AS
5398 Prääm, Ardi 2004 Harju maakond
5050 Prääm, Auris 2001 Harju maakond
5481 Puhang, Mari 1976 Harju maakond
5584 Pukk, Aivar 1985 Tartu maakond
5970 Pukki, Madis 1986 Viljandi maakond
5375 Pukspuu, Ago 1968 Harju maakond Team Kaitsevägi
5736 Pullerits, Kalev 1976 Rapla maakond
5822 Puniste, Kaider 1976 Tartu maakond
5958 Puri, Hans Voldemar 2008 Harju maakond
5957 Puri, Karl 2007 Harju maakond
5720 Puri, Tarvo 1973 Harju maakond
5656 Purre, Martin 1974 Harju maakond
5414 Puusaag, Mia-Maria 2007 Harju maakond Porter Racing
5396 Puusta, Ivar 1975 Harju maakond
5443 Puusta, Kaspar Verner 2004 Harju maakond
5216 Pähkel, Marget 1977 Harju maakond
5542 Pähklemäe, Alvar 1973 Harju maakond
6032 Pärn, Aare 1975 Jõgeva maakond Põltsamaa Jalgrattaklubi
5082 Pärn, Andri 2008 Tartu maakond TÜASK
5195 Pärn, Greg-Emil 2007 Jõgeva maakond Põltsamaa Jalgrattaklubi
5355 Pärn, Riho 1982 Tartu maakond
6161 Pärnamets, Cathy 1991 Põlva maakond
5825 Põder, Indrek 1983 Tartu maakond
5588 Põierpaas, Sven 1969 Harju maakond Politsei- ja Piirivalveamet
5330 Põld, Kalle 1966 Tartu maakond
5169 Põlda, Airon 1982 Harju maakond
5271 Põldmaa, Robin 2003 Jõgeva maakond
6103 Põldoja, Argo 1982 Harju maakond
5629 Põldoja, Ülle 1958 Tartu maakond OK Ilves
6126 Põldsepp, Rauno 1994 Valga maakond Lennuliiklusteeninduse AS
5120 Põlgast, Urmas 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
5187 Põllumäe, Urmas 1967 Viljandi maakond
5207 Põlts, Heiki 1963 Harju maakond
5021 Raadla, Rünno 2007 Lääne maakond JK Paralepa
5993 Raid, Jarno 1981 Tartu maakond
6183 Raidloo, Rauno 1982 Harju maakond Päästeamet
5356 Raidve, Meelis 1971 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
5114 Raidvee, Priit 1966 Tartu maakond
5098 Raiesmaa, Eldur 1967 Pärnu maakond
5053 Raiesmaa, Remo 2003 Pärnu maakond
5853 Raig, Reijo 1992 Tartu maakond
5115 Raig, Risto 1990 Põlva maakond
5358 Rajala-Pihl, Kadi 1976 Hiiu maakond
5237 Randmaa, Rando 1978 Harju maakond
5906 Randoja, To